PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن درايوها

رايانه
29-03-2008, 17:44
با سلام.سال نو مبارك.دوستان ؛ اگه روي درايوها كليك كنيم و باز نشه ؛ مشكل از كجاست و چه كار بايد كرد؟ ممنون.

رايانه
29-03-2008, 17:50
سلام.ممنون.يافتم.

Ghaioom
29-03-2008, 17:52
سلام
چه طوری باز نمیشه؟
Open withe میاد؟
با راست کلیک Open کن.
مثل اینکه کامپیترت مشکل autorun.inf گرفته برو به آدرس زیر و مشکلت رو حل کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رايانه
29-03-2008, 19:21
سلام.با راست كليك هم نمياد و داخل داريوها نميشه.البته رايانه ؛ يكي از نزديكان با اين مشكل روبرو شده است.ممنون

رايانه
29-03-2008, 20:38
سلام
چه طوری باز نمیشه؟
Open withe میاد؟
با راست کلیک Open کن.
مثل اینکه کامپیترت مشکل autorun.inf گرفته برو به آدرس زیر و مشکلت رو حل کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام.ولي علايمي كه در اين تاپيك گفته ؛ براي من وجود نداره.فقط درايوها باز نميشه و ارور هم نميده.ممنون

mahdi7610
29-03-2008, 21:23
سلام.ولي علايمي كه در اين تاپيك گفته ؛ براي من وجود نداره.فقط درايوها باز نميشه و ارور هم نميده.ممنون
سلام دوست عزیز

این مشکل به این دلیل است که exploere مربوط به ویندوز شما خراب شده . شما باید سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بدید و دستور sfc /scannow را توی run بنویسید و بعد هم اینتر را بزنید تا فایلهای معیوب بازسازی بشه .

یکبار هم همه درایوها را دیفرگ کنید .

یکبار هم روی هر درایو راست کلیک کنید و properties را بزنید و از پنجره باز شده به تب tools برید و سپس گزینه chek now را بزنید و از پنجره باز شده تیک هر دو گزینه را بزنید و بعد هم دکمه start را بزنید . برای درایو c باید سیستم یکبار ریستارت شود .

موفق باشید .

gondeh
29-03-2009, 11:19
درایو f من هم همچین مشکلی بهم زده. وقتی روش دبل کلیک می کنم یا کلا هر نوع کلیکی که می کنم اول حدود 20 ثانیه هنگ می کنه و چیزی نمی یاد بعد وقتی دبل کلیک می کنم می زنه میخوای درایو را فرمت کنی یا نه....

دیفرگ هم نمی شه. میگه این درایو پاسخی نمی ده.

راست کلیک هم که می کنم بعد از کلی دردسر که باز میشه، گزینه scan with antivirus هم نمی یاد.

sfc /scannow هم زدم ولی باز درست نشد.

من اطلاعات این درایو را نیاز دارم چطور می تونم درستش کنم؟

tajrobenik
29-03-2009, 11:35
به راحتي مي‌توني با يه نرم افزاري كه مثل اسكپلوره باشه
و امكان وارد شدن به درايو ها و پوشه ها رو داشته باشه استفاده كني.
از اين جور نرم افزار ها هم زياد هست.
كه معمولا تو مجموعه نرم افزار هاي بهينه‌ي سيستمي پيدا مي‌شه.

gondeh
29-03-2009, 11:43
من زیاد این برنامه ای را که میگی نمی شناسم میشه اسمش را بگی تا پیداش کنم ......

tajrobenik
30-03-2009, 01:46
Totalcmd
نرم افزار كاريردي هست...

kumars1371
03-04-2009, 11:42
دکمه های ctrl+alt+delet را بزن و از پنجره باز شده به تب applications برو و بعد روی صفحه سفید رنگ راست کلیک کن!و گزینه new task را انتخاب کن بعد در پنجره باز شده browse رو بزن و درایو f رو توی هر درایوی که میخوای کپی بگیر!
در حقیقت در این روش تو مستقیم یک درایو رو باز کردی و دیگر دبل کلیک نکرده ای! احتمالا مشکلت حل میشه!
قربانت کیو