PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود مجموعه مقالات P30world بصورت CHM

Mohsen6558
10-03-2008, 15:48
<div align="center">
دوستان تمامی مقالات موجود در انجمن تا تاریخ 03-10-2008 در یک دو قسمت بصورت CHM برای استفاده ی شما دوستان آپلود شده هست

لیست کامل رو می تونین در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8.com%2FMagalate_P30World.htm) ببینید

دو تا فایل با حجم های 15 و 13 مگابایت در سه سرور قابل دریافت هستند بعد از دانلود هر دو با استفاده از برنامه Winrar انها را از حالت فشرده خارج کنید:

لینک مستقیم قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art1.rar) - لینک مستقیم قسمت دوم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art2.rar) لینک رپید قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F98387130%2FMajmoeye_Magalate_P30World_Uplod ed_By_Mohsen6558.part1.rar) - لینک رپید قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F98387131%2FMajmoeye_Magalate_P30World_Uplod ed_By_Mohsen6558.part2.rar)
لینک easyshare قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - لینک easyshare قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل ها ضمیمه شد.

Šepehr
13-03-2008, 11:49
دست هر دوتون درد نکنه

فقط محسن جان کاشکی آموزش هارو به صورت html هم میذاشتی که بتونیم بریزیم رو موبایلمون
تا وقتی دسترسی به کامپیوتر نداریم بتونیم بخونیمشون

Mohsen6558
13-03-2008, 12:04
خب دوست من بعد از دانلود وقتی باز کردی و رو یکی از اونا کلیک کردی بصورت Html باز می شه می توتی سیو کنی و بریزی رو گوشی

Šepehr
13-03-2008, 12:19
آخه اونطوری لینکهای صفحه اصلی و مقلات از بین میرن
اگه میشد کلی تبدیل به html بشه که عالی میشد
اگه نمیشه که هیچی
نهایتش همون طور که گفتی استفاده می کنیم

Mohsen6558
13-03-2008, 12:39
تو بخش نرم افزار درخواست می دادی در خدمت بودیم:46:
Windows CHM To HTML 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Šepehr
13-03-2008, 22:04
من chm decoder رو داشتم
تبدیلش هم کردم
اما مثل اولش نمیشه که!
کلی صفحه اضافی تولید می کنه و ...
صفحه فهرست مقالات رو هم تولید نمیکنه

من اصلا منصرف شدم
چون حجمش بعد از تبدیل خیلی زیاد میشه
بعدش هم انتقال اون همه فایل کلی طول میکشه
در ضمن من به همه اون تاپیکها که نیازی ندارم
پس هر صفحه رو که خواستم تک تک میریزم رو گوشی

این بحث تمومه دیگه
یکی این پست های اضافه رو پاک کنه

تكنولوژي
14-03-2008, 18:51
دوستان تمامی مقالات در دو پارت و بصورت CHM برای استفاده ی شما دوستان آپلود شده هست
دانلود قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art1.rar) دانلود قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art2.rar)

با سلام
من ميخواستم ببينم CHM به چه معنا ميباشد؟
به طور كلي منظورت از CHM چيه؟

Mohsen6558
14-03-2008, 19:32
Chm همون Html فشرده شده هست شما همه این مقالات رو تو سی مگ می تونی داشته باشی

ashjaee
03-06-2008, 05:31
سلام.
ببخشید از همان لینکی هم که در فایل HTML هست، میتوان استفاده کرد.
منظورم این است؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با حجم 28 مگابایت

Mohsen6558
03-06-2008, 21:00
سلام.
ببخشید از همان لینکی هم که در فایل HTML هست، میتوان استفاده کرد.
منظورم این است؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا حجم 28 مگابایت
بله صحیح هست با توجه به مشکلات دانلود از رپید تصمیم گرفتم فایل ها رو در یک فایل واحد Zip کرده و قرار بدم روی اینتر نت فایل ها از مسیر زیر قابل دانلود و استفاده است

لینک فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست اول هم ویرایش شد مرسی و موفق باشین

rezaete
03-06-2008, 21:23
دوستانی که لینک قسمت دوم رو لازم دارن ، میتونن از این لینک استفاده کنن :

MaFia_King
20-07-2008, 05:05
با سلام...

دوست عزيز با چه برنامه اي اين مقالات رو كنار هم قرار دادديد.در صورت امكان آموزش اون برنامه رو هم بديد، ممنون مي شم كمكم كنيد.

||سپاس**

/*يا حق*/

ninanazeri
01-08-2008, 07:46
با سلام و تشکر از مطالب ارزشمند قرار داده شده در سایت. من فایل گذاشته شده رو دانلود کردم ( از همون لینک اول و یکجا) اما متاسفانه بعد از گرفتن اونا فایل های zip شده باز نمیشند و error can't open and find رو میده ! میشه لطفا راهنمایی کنید ؟

mehdi_ok1
22-08-2008, 20:35
سلام
لینک ها برای من دانلود نمیشن .. ممکنه توی رپیدشیر آپلود کنید !

اين هم لينك مستقيم

سرور اول
لينك اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرور دوم
لينك اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_ok1
23-08-2008, 12:40
سلام
ولی من کلا از سرور هایی که شما لینک دادید نمیتنوم دانلود کنم !
ممکنه رپید شیر آپلود کنید ؟

همه لينك مستقيم ميخواند اونوقت شما ريپدشر ميخواي !؟؟:18:

درسته كه لينك ها مستقيمه ، ولي بايد روش كليك كني تا انتقال داده بشي از P30world به لينك مستقيم

شما اين لينك ها رو هر كدوم كه خواستي تو دانلود منيجرت كپي كن

همه چيز حله:10:

Benygh
23-08-2008, 13:18
درسته كه لينك ها مستقيمه ، ولي بايد روش كليك كني تا انتقال داده بشي از P30world به لينك مستقيماین سیستم انتقال لینک به چه دردی میخوره ؟
توی Transfering To File گیر میکنه این ... با اون یکی سرور هم اصلا باز نمیتونم کنم ! اگه ممکنه رپید شیر :(

Benygh
24-08-2008, 16:33
سلام
بلاخره یکی از دوستان برام دانلود کرد و استفاده کردم ولی مثلا توی لیست اولین مقاله که کرکینگ هست لینک دانلود زده که نه خود مثاله رو این فقط نمونه ای از پیج ها است و ممکنه بینش مشابه این زیاد باشه !

از آغاز کراکينگ تا کراکينگ پيشرفآ size=
اين مقاله شامل قسمت های زير ميباشد:
1_آغازی برای کراکينگ
2_برنامه ها و ترفند های تجاری
.
.
.
11_چگونگی کراک کردن

کتاب هارو ميتونيد از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود كنيد(لينك غير مستقيم)

فايلی که دريافت ميکنيد فشرده است آنرا با يکی از برنامه های فشرده سازی باز کنيد....
داخل آن نيز 11 فايل فشرده ديگر است....
هر کدام از آنها يک مبحث هستند....
بعد از اينکه از حالت فشرده خارج کرديد ، ميتوانيد فايل های فوق را که پسوند PDF دارند با برنامه آکروبات ملاحظه کنيد(حجم :1.70 مگابايت)

اگر مشکلی در موقع دانلود داشتيد به من خبر بديد

با سلام ..

دوستاني که موفق به دانلود از ادرس بالا نشدند از ادرس پايين اقدام به دانلود کنند ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد .

MPS-javad

Benygh
25-08-2008, 23:24
مشکل من مربوط به اون تاپیک نیست مربوط به اینجاست ! مشکل من اینه که مثلا توی این مجموعه باید تمام مقالات باشه ولی توی مقاله ی اول فقط لینک دانلود هست ! البته میتونم دانلود کنم ! ولی به نظرم این یک اشکال اومد و گفتم بگم بهتره !

Mohammad
28-08-2008, 19:48
با تشکر از شما ، این موضوع رو باید با بازکننده تاپیک مطرح بفرمایید.

mortaza2006
20-09-2008, 20:50
سلام
من یک کتاب درست کردم که شامل ترفندهای ویندوز و رجیستری است ولی نمی دونم چه طوری در این جا قرار بدم اگه کسی بلد راهنمایم بکنه تا شنا هم از این کتاب استفاده کنید ( البته کتاب های دیگری هم درست کردم که خیلی توپه که شامل عکس و مقاله و نرم افزار و چیزهای دیگه )

MaFia_King
20-09-2008, 20:57
سلام
من یک کتاب درست کردم که شامل ترفندهای ویندوز و رجیستری است ولی نمی دونم چه طوری در این جا قرار بدم اگه کسی بلد راهنمایم بکنه تا شنا هم از این کتاب استفاده کنید ( البته کتاب های دیگری هم درست کردم که خیلی توپه که شامل عکس و مقاله و نرم افزار و چیزهای دیگه )

با سلام...

دوست عزيز كاري نداره مي تونيد يه جايي آپلود كنيد بعد لينك رو در بخش مربوطه قرار بديد.

||سپاس**

mortaza2006
24-09-2008, 13:30
سلام
من به تازگی آپلود کردن را یاد گرفتن ممنونم از کمک دوستان
این آموزش از خود ترفندهای p30world است که من آن را به صورت کتاب در آوردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortaza2006
24-09-2008, 13:38
بخشید پسوردش هست« mortaza2006 »

mortaza2006
29-09-2008, 10:43
سلام
آقا کسی نظرش رو در مورد این کتاب تهیه شده نمیده چون من کتاب های دیگری هم دارم فکر کنم خوب نبود.
ممنونم از اینکه نظر نمیدید.

mortaza2006
29-09-2008, 11:12
سلام
این آموزش به صورت CHM است که اینجا متوانید دانلود کنید.

امیدوارم خوشتون بیاد.

» هنوز من در اول راه هستم «

MaFia_King
29-09-2008, 11:35
با سلام...

دوست عزيز جاي مناسبي رو براي معرفي آموزش ها انتخاب نكرديد.
با توجه به موضوع مربوطه اقدام به ارسال پست يا تاپيك كنيد/.

ممنون

mortaza2006
06-10-2008, 19:44
سلام
من دیدم که این تایپیک موضوع خوبی داره منم چند تا آموزش گذاشتم.
چشم یه جای دیگه میگذارم.

mortaza2006
27-11-2008, 15:20
سلام دوستان
این لینک امتحان کنید.
به امید دیدار
در ضمن این مربوط به ترفندهای ویندوز و رجیستری

Mohsen6558
12-12-2008, 16:15
لینک ها ترمیم شدن