PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل وارد شدن در ايميل ياهو

MAJIDZF
28-03-2008, 00:09
سلام دوستان
من وقتي مي خوام وارد ايميلم (yahoo mail)بشم ، يوزر و پسورد رو كه وارد مي كنم بعد از اينكه نوار سبز رنگ پايين صفحه پر شد دوباره همون صفحه yahoo مياد و از من يوزر و پسورد مي خواد و وقتي دوباره هم يوزر و پسورد وارد مي كنم باز هم همون اتفاق قبلي مي افته يه گزينه هم پايينش داره كه نوشته keep me sign in كه من يه بار تيكشو برداشتم ولي بازم فرقي نكرد
temprary ها رو هم پاك كردم ولي بازم همونطوره ، وقتي رو يه كامپيوتر ديگه يوزر و پسوردم رو وارد كردم به راحتي وارد شد اما رو كامپيوتر خودم وارد نمي شه
لطفا كمك كنين !ممنون

_Barbod_
28-03-2008, 01:34
از چه مرورگری استفاده میکنی؟
کوکیها رو کاملا" پاک کن و یک بار سیستم رو دوباره راه اندازی کن ببین مشکل حل میشه؟

MAJIDZF
30-03-2008, 23:34
مرورگرم fire fox
تمام temprary ها و كوكي ها رو هم پاك كردم ولي بازم جواب نداد

hadi665
30-03-2008, 23:43
من خودم با اینترنت اکسپلور میتونم برم اما با مرور گره دیگه مثلا safari نمیتونم برم
میگم با اینترنت اکسپلور یه آزمایشی بکن ببین نمیره
.
بعد اونجا روی کامپیوتر دیگه هم با همین فایر فکس میری، کهمیشه؟

rsz1368
31-03-2008, 21:34
منم با اين مشكل رو به رو هستم
چكار كنم
دوست عزيز تو مشكلت حل شد؟

H@mid-Vista
31-03-2008, 21:48
برای اینكه مشكلت حل بشه باید این مطالب رو بدونی
مكانیزم شناسایی در میلها در واقع با كوكی هست
اگه به دلیلیی كوكی شما برای سایت در دسترس نباشه و یا نتونه اونو مقدار دهی كنه عملا" شما نمیتونین لاگین كنین
اما راه حل:
1-اگه نرم افزاری مثل زون آلارم دارین كه تنظیمات مربوط به حریم شخصی داره به سایت میل خود اجازه دسترسی به همه نوع كوكی رو بدهید
2-اگه تو مرورگرتون كوكیهای خاصی رو فقل كردین اون رو باز كنین
3-اگه از پروكسی استفاده میكنین بعیده بتونین لاگین كنین چون مدام داره آی پی عوض میشه

در اغلب مواقع مشكل همون تنظیم نامناسب كوكی در مرورگر هست كه میتوننین اون رو غیر فعال كنین

MAJIDZF
01-04-2008, 22:50
برای اینكه مشكلت حل بشه باید این مطالب رو بدونی
مكانیزم شناسایی در میلها در واقع با كوكی هست
اگه به دلیلیی كوكی شما برای سایت در دسترس نباشه و یا نتونه اونو مقدار دهی كنه عملا" شما نمیتونین لاگین كنین
اما راه حل:
1-اگه نرم افزاری مثل زون آلارم دارین كه تنظیمات مربوط به حریم شخصی داره به سایت میل خود اجازه دسترسی به همه نوع كوكی رو بدهید
2-اگه تو مرورگرتون كوكیهای خاصی رو فقل كردین اون رو باز كنین
3-اگه از پروكسی استفاده میكنین بعیده بتونین لاگین كنین چون مدام داره آی پی عوض میشه

در اغلب مواقع مشكل همون تنظیم نامناسب كوكی در مرورگر هست كه میتوننین اون رو غیر فعال كنین
اگه مي شه يه كم پله پله توضيح بدين!
1-تنضيمات زون آلارم چطوريه؟
2- چطوري كوكيهاي خاص رو رو قفل كنيم و يا بازشون كنم؟
شرايط وجود ------ رو هم يه كم توضيح بدين!
ممنون