PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل عجيب در باز كردن به فولدر ها

tene30
26-03-2008, 08:55
سلامم
من يه مشكل واسم بوجود اومده دوستان عزيز:18:
تو يه درايو كه ميرم فقط ميتونم يه فولدر رو داخلش بازكنم اگه داخل زير شاخه ها برم اين error رو ميده و بعدش همه windows هامو مي بنده!!!:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي ويروس كشي هم كردم
ميشه لطفآ راهنمايم كنيد (غير از (system restore

vahid78
26-03-2008, 09:07
سلام من یه مشکل دیگه در باز کردن درایوم دارم وقتی دابل کلیک می کنم صفحه ای که برای open with هست واسم میاره حتما باید از نوار آدرس نام درابو را بزنم تا واسم بیاره کمکم کنید

mahdi7610
26-03-2008, 09:20
سلام من یه مشکل دیگه در باز کردن درایوم دارم وقتی دابل کلیک می کنم صفحه ای که برای open with هست واسم میاره حتما باید از نوار آدرس نام درابو را بزنم تا واسم بیاره کمکم کنید
ميشه لطفآ راهنمايم كنيد
سلام وحید جان
سال نو را به شما هم تبریک می گم
به ادرسی که توی امضام هست برو و یه برنامه برای این مشکل گذاشتم اونا بگیر و اجرا کن . فقط موقع اجرا کردن باید یه کمی صبر کنی تا برنامه کار خودش را انجام بده . پس صبور باش

موفق باشی .

mahdi7610
26-03-2008, 09:22
سلامم
من يه مشكل واسم بوجود اومده دوستان عزيز:18:
تو يه درايو كه ميرم فقط ميتونم يه فولدر رو داخلش بازكنم اگه داخل زير شاخه ها برم اين error رو ميده و بعدش همه windows هامو مي بنده!!!:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي ويروس كشي هم كردم
ميشه لطفآ راهنمايم كنيد (غير از (system restore
سلام دوست خوبم
سال جدید را بهت تبریک می گم .

این مشکل به دلیل این هست که Explorer ویندوز شما دچار مشکل شده . اگه مشکل را برطرف نکنید این مشکل به درایوهای دیگه هم کشیده می شه .
ابتدا سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بدید و دستور sfc /scannow را توی run بنویسید و بعد هم کلید اینتر را فشار دهید و منتظر بمونید تا قسمتهای معیوب بازسازی بشه .

حتما یکبار درایو Disk Defragmenter کنید .

روی درایو راست کلیک کنید و propertise را بزنید و به تب tools برید و سپس دکمه chek now را بزنید و تیک هر دو گزینه از کادر باز شده را بزنید و سپس روی دکمه start کلیک کنید تا مشکلات احتمالی درایو برطرف بشه .

اگه مشکل برطرف نشد سعی کنید یکی از فولدر ها را توی یه درایو دیگه باز کنید ببینید بازم این مشکل وجود داره یا نه .

موفق باشی .

tene30
26-03-2008, 11:44
سلام دوست خوبم
سال جدید را بهت تبریک می گم .

این مشکل به دلیل این هست که Explorer ویندوز شما دچار مشکل شده . اگه مشکل را برطرف نکنید این مشکل به درایوهای دیگه هم کشیده می شه .
ابتدا سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بدید و دستور sfc /scannow را توی run بنویسید و بعد هم کلید اینتر را فشار دهید و منتظر بمونید تا قسمتهای معیوب بازسازی بشه .

حتما یکبار درایو Disk Defragmenter کنید .

روی درایو راست کلیک کنید و propertise را بزنید و به تب tools برید و سپس دکمه chek now را بزنید و تیک هر دو گزینه از کادر باز شده را بزنید و سپس روی دکمه start کلیک کنید تا مشکلات احتمالی درایو برطرف بشه .

اگه مشکل برطرف نشد سعی کنید یکی از فولدر ها را توی یه درایو دیگه باز کنید ببینید بازم این مشکل وجود داره یا نه .

موفق باشی .

سال نو شما هم مبارك مهدي جان ايشالا سال خوبي داشته باشي
ممنون مثل هميشه كمكم كرديننن
اين كارهارو انجام دادم بعد ديدم سر اون فولدره خاص بازم اين error رو داد من هم
يه فولدر واسش ساختم ريختمش تو اين
ديگه ارور نداد درست شد
مرسي كلي فايل سيستمي خراب داشتم كه درست شدن
ممنون.......

mahdi7610
26-03-2008, 14:33
سال نو شما هم مبارك مهدي جان ايشالا سال خوبي داشته باشي
ممنون مثل هميشه كمكم كرديننن