PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : recover a big partitionکمک !!باز گردانی اطلاعات هارد

ssrssd
25-03-2008, 15:01
سلام
خوب بعد چند سال جمع اوری ااطلاعات روی هارد 120 جا کم اوردم یه هارد 500 خریدم و پارتیشن کردم البته سیمپل ولم(simple volume بود به هر چی اطلاعات داشتم ریختم توی یه پارتیشن 100 گیگی بعد هارد قبلی رو جدا کردم و یه ویندوز روی هارد 500 نصب کردم و توی ویندوز خواستم یه قسمت پارتشن نشده رو درایو بسازم که ارر)error داد و کل اطلاعات پرید
حالا هر جور شده می خواهم این اطلاعات برگردونم.لطفا کمک کنید.هر راهی که می دونید عملی تره
یه سوال اگه از زمان از دست رفتن اطلاعات زمان بگزرد شانس برگشت ان ها کم می شود
اینم عکس حالت پیش امده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

astronix
25-03-2008, 16:11
تنها در صورتی میتونی برگردونی که روشون چیزی ننوشته باشی که چون partition table پریده خوشبختانه مشکلی نداره
منم همین مشکل تو رو داشتم
وقت رو با برنامه های تحت ویندوز تلف نکن یه برنامه هست به اسم test disk تو یدونه از این boot cd ها با همین کارت راه میوفته
اینم لینک این بوت سی دی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا علی

fazel36
29-03-2008, 03:14
سلام من هم تا ديروز دقيقاً با مشگل شما برخورد كردم و تمام اطلاعات كاريم از بين رفت كه با لطف و كمك دوستي توانستم تمام اطلاعاتم را بدون كم و كاست برگردونم .
اول - اينكه روي درايو قبلي به هيچ عنوان هيچ نوع اطلاعات و فايلي اضافه نكنيد .
دوم - درايو جديد را Master و درايو قديمي را slave قرار دهيد .
سوم - روي درايو Master پس از پارتيشن بندي ، ويندوز جديد نصب كنيد و كاملاً مراقب باشيد اشتباه نكنيد .
چهارم - نرم افزار ْ GetDataBack for NTFS را از آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود ميكنيد .
پنجم - پس از نصب ، درايوي كه اطلاعات شما در آن بوده و LOST شده را مشخص و به ترتيب مراحل ساده آنرا اجرا ميكنيد البته زمان ميبرد و شما بايد با حوصله پيگيري كنيد .
ششم - پس از اتمام Scan برنامه در سمت چپ پنجره آدرس هائي مشاهده ميكنيد كه اول بايد از قسمت file در بالاي پنجره Save Recovery را انتخاب ميكنيد و در درايو ديگري Save ميفرمائيد .
هفتم - روي هر يك از آدرس هاي سمت كليك و دكمه Next را فشار ميدهيد مجدداً آن قسمت Scan ميشود پس از آن فايلهايتان را در صفحه جديدي ميبينيد .
هشتم - حالا بايد فايلها را از لحاظ كيفي چك كنيد اگر سالم باشند در درايو ديگري ذخيره ميكنيد در غير اينصورت دكمه Back را ميزنيد و در مرحله قبل قرار ميگيريد و آدرس بعدي را با همين روش ادامه ميدهيد تا فايلهايتان باز يابي شود . نهم - حوصله كنيد ، نا اميد نشويد .
موفق باشيد

ssrssd
29-06-2009, 15:11
سلام .واقعا ببخشید چون جواب دوستان را ندیده بودم.اخه جاشو عوض کرده بودن

با نرم افزار Active@ Partition کل پاتیشن ها برگشت .یعنی به جای ریکاوری فایل خوده درایو ریکاوری کرد.این نرم افزار شرکت واقعا خوبه
اگه خواستید ریکاوری کنید می تونید این نرم افزارم امتحان کنید
[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید