PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Don't Sent!!!

gigamax
25-03-2008, 10:00
سلام به همه .
من چند وقتییه سیستمم خیلی قاطه . اعصای برام نذاشته اول که یه ویروس خفن بعدش format شدن درایو آرشیوم و حالا هم مشکل Don't Sent.
می خواستم ببینم این مشکل اصلا چی هست ؟ چرا میاد ؟ چه طوری برطرف میشه ؟
مثلا من دارم یه نرم افزار کار میکنم یه دفعه و بدون هیچ اطلاه قبلی !!! میزنه از نرم افزار خارج میشه و پنجره سوال Send ReportوDon't Sent میاد . جالبیشم اینه که با نصب ویندوز هم مشکل حل نمیشه .
اساتید کمک کنید که خیلی حالگیریه . اصلا نمیشه کار کرد.
مرسی از همه

farshidshd
25-03-2008, 10:58
مشکل از ورژن ویندوزته
رجیستر نشده و نمیتونی نرم افزار نصب کنی البته از این به بعد
ورژن ویندوزتو عوض کن

aRThaS_08
25-03-2008, 11:42
فرشید جان مشکل از ورژن ویندوز نیست برای من ویندوز اصل هست و 250تومن پولشو دادم ولی باز همین ارور رو میده
گیگامکس جان در ضمن اون دنت سنت نیست دنت سنده

mahdi7610
25-03-2008, 12:15
سلام به همه .
من چند وقتییه سیستمم خیلی قاطه . اعصای برام نذاشته اول که یه ویروس خفن بعدش format شدن درایو آرشیوم و حالا هم مشکل Don't Sent.
می خواستم ببینم این مشکل اصلا چی هست ؟ چرا میاد ؟ چه طوری برطرف میشه ؟
مثلا من دارم یه نرم افزار کار میکنم یه دفعه و بدون هیچ اطلاه قبلی !!! میزنه از نرم افزار خارج میشه و پنجره سوال Send ReportوDon't Sent میاد . جالبیشم اینه که با نصب ویندوز هم مشکل حل نمیشه .
اساتید کمک کنید که خیلی حالگیریه . اصلا نمیشه کار کرد.
مرسی از همه
سلام دوست عزیز

راستش احتمالات زیادی می شه داد که چرا این طوری می شه .

احتمال داره یکی از برنامه های شما مشکل داشته باشه . که این برنامه هر چند وقت یکبار می خواد اجرا بشه و چون فایل اجرایی این برنامه مشکل داره باعث ایجاد اختلال توی ویندوز و عمکرد برنامه های دیگه می شه .
یا اینکه برنامه ای می خواد می خواد به طور خودکار به اینترنت متصل بشه و چون نمی تونه متصل بشه باعث ایجاد این خطا می شه .

البته من بیشترین احتمال را می دم یکی از برنامه های شما باعث این مشکل شده . سعی کنید برنامه های خودتون را از یه سی دی دیگه نصب کنید . یا اگه برنامه هاتون را از درایوهاتون نصب می کنید دیگه از اونجا نصب نکنید چون ممکنه یکی از برنامه ها ویروسی شده باشه .

حتما از یه سی دی دیگه برنامه ها را نصب کنید .

موفق باشی .

gigamax
25-03-2008, 18:17
فرشید جان مشکل از ورژن ویندوز نیست برای من ویندوز اصل هست و 250تومن پولشو دادم ولی باز همین ارور رو میده
گیگامکس جان در ضمن اون دنت سنت نیست دنت سنده
مرسی عزیزم . از این به بعد درست تلفظ می کنم . ممنون:20:

سلام دوست عزیز

راستش احتمالات زیادی می شه داد که چرا این طوری می شه .

احتمال داره یکی از برنامه های شما مشکل داشته باشه . که این برنامه هر چند وقت یکبار می خواد اجرا بشه و چون فایل اجرایی این برنامه مشکل داره باعث ایجاد اختلال توی ویندوز و عمکرد برنامه های دیگه می شه .
یا اینکه برنامه ای می خواد می خواد به طور خودکار به اینترنت متصل بشه و چون نمی تونه متصل بشه باعث ایجاد این خطا می شه .

البته من بیشترین احتمال را می دم یکی از برنامه های شما باعث این مشکل شده . سعی کنید برنامه های خودتون را از یه سی دی دیگه نصب کنید . یا اگه برنامه هاتون را از درایوهاتون نصب می کنید دیگه از اونجا نصب نکنید چون ممکنه یکی از برنامه ها ویروسی شده باشه .

حتما از یه سی دی دیگه برنامه ها را نصب کنید .

موفق باشی .
نمی دونم شاید هم حرف شما درست باشه آقای مهدی اما می دونی مشکل همشه پیش نمیاد . مثلا من بعضی وقتها این مشکلو دارم و بعضی وقتها ندارم که تو هر دو حالت نرم افزارهای مثل مکس مایا فوتوشاپ و اینها نصبن اما مثلا یه دفعه تری دی مکس ارور میده یه دفعه فوتوشاپ . حتی برنامه ها منظم ارور نمیدن .دیگه نرم افزاری مثل مکس یا فوتوشاپ که به اینترنت کانکت نمیشن البته شایدم بشن:31:
چیز دیگه ای به نظرتون نمی رسه چون من فکر نکنم مشکل از نرم افزارها باشن . این نرم افزارهایی که من دارم رو سیستمهای زیادی ازنصب کردم . هم تو شرکت هم رو سیستمهای دوستام ولی این مشکلو نداشتن

mahdi7610
25-03-2008, 18:29
مرسی عزیزم . از این به بعد درست تلفظ می کنم . ممنون:20:

نمی دونم شاید هم حرف شما درست باشه آقای مهدی اما می دونی مشکل همشه پیش نمیاد . مثلا من بعضی وقتها این مشکلو دارم و بعضی وقتها ندارم که تو هر دو حالت نرم افزارهای مثل مکس مایا فوتوشاپ و اینها نصبن اما مثلا یه دفعه تری دی مکس ارور میده یه دفعه فوتوشاپ . حتی برنامه ها منظم ارور نمیدن .دیگه نرم افزاری مثل مکس یا فوتوشاپ که به اینترنت کانکت نمیشن البته شایدم بشن:31:
چیز دیگه ای به نظرتون نمی رسه چون من فکر نکنم مشکل از نرم افزارها باشن . این نرم افزارهایی که من دارم رو سیستمهای زیادی ازنصب کردم . هم تو شرکت هم رو سیستمهای دوستام ولی این مشکلو نداشتن
سلام دوست گلم
البته می شه کاری کرد که دیگه قیافه اون ERROR را نبینید اما در واقع با این کار فقط خودمون را گول می زنیم . یعنی وقتی این error داده می شه مطمئنا یه جای ویندوز مشکل داره و این error فقط این مشکل ار به ما گوشزد می کنه .
اگه می خواهید این error را غیر فعال کنید روی my computer راست کلیک کنید و بعد هم properties را بزنید و به تب advanced برید و سپس دکمه error reporting را بزنید و روی دکمه disabel error reporting کلیک کنید و صفحهات را ok کنید .
البته گاهی اوقات خود همین پنجره error هم مشکل ساز می شه . این کار را بکنید ببینید مشکل شاید حل شد . خدا را چه دیدی .
موفق باشید .

gigamax
25-03-2008, 23:20
حالا مهدی جان به خاطر شما سرمون هم گول میمالیم . باشه چه کنیم دیگه ...
ممنون مهدی جان