PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا مشکل از Cpu است؟؟؟

nima1
23-03-2008, 13:47
دوستان اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم:46: من سیستم خودم رو اپدیت کردم و مادربورد
FOX ONE گرفتم و رم خودم هم 2 گیگ افزایش دادم و پاور و کارت گرافیک 8600GT __ 512 خوبی هم گرفتم ولی سی پیو رو بروز نکردم سی پیو من Pentium 4 _ 3.00GHz است یک مشکل عجیب در بازی ها دارم ایا مشکل از سی پیو من است؟ که تو بازی ها گیر های زیادی دارم یعنی وقتی بازی میکنم البته بازی هایی که جدید است ... این هم میدونم که مثلا اگه بازی روی رزوبلیش بالای بذاری بازی کند میشه که مشخص اون هست سیستم جواب نمیده ولی این مشکل من فرق داره بد جوری گیر داره و وقتی تو محیط های بزرگ میرم هم خودشو نشون میده البته گاهی اوقات فرقی نداره بزرگ و کوچیک نمیشناسه این مشکل رو دارم و میخواستم ببینم ایا اورکلاک کردن سی پیو مشکل رو برای سیستم من پیش اورده.. یا این که قطعات جدید با سی پیو سازگار نیست و من باید سی پیو هم اپدیت کنم ؟؟؟ البته میدونم سی پیو من باید دو هسته ایی باشه برای بازی های 2007 به بالا ولی خوب میخوام مشکل بفهمیم از چی هست که بعد از تعویض سی پیو حل بشه

در اخر یک سوال دیگه هم دارم این که ایا ممکن از هارد سیستم باشه که این مشکل پیش میاد ؟

Benygh
23-03-2008, 14:18
اگر اورکلاک کردید سی پی یو رو به حالت Default برگردونید نتیجه رو اعلام کنید ...

nima1
26-03-2008, 15:53
والا من default هم کردم ولی انگاری فایده نداره یعنی قبل این مشکل رو نداشتم چند هفته ایی است که شروع شده گیر در بازی ها و مشخص است از گرافیک نیست و از چیز دیگه است؟؟؟ :41:

yade
26-03-2008, 15:56
من یه زمانی همین مشکل رو داشتم البته سی پی من دوهسته ای بود بایوس رو اپدیت کردم مشکل حل شد
هر وقت بازی می کردم عذاب می کشیدم