PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ارتباط تلفنی به وسیله اینترنت

ICEBOYS
07-11-2005, 01:40
سلام

من به برنامه ای احتاج دارم که بشه به وسیله اون با همون هزینه اینترنت معمولی با کشورهای خارج مثلا کانادا صحبت کر د [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راگه چنین برنامه ای هست لطفا معرفی کنید چون من خیلی بهش احتیاج دارم

کمی هم در مورد نحوه استفاده از آن توضیح بدهید
و روی مودم زولتریکس 3 چیپ ساپورت داره

واقعا قیمت کارتهای تلفن سر ساماور هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر جواب دوستان هستم :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

ICEBOYS
09-11-2005, 03:11
کسی نیست جواب مارو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
09-11-2005, 13:17
سلام بویز جان
من خودم ماوس دیدم که دکمه هایی مثل تلفن داشت و فکر کنم چنین برنامه ای هست و منتظرم کسی لینک برنامه رو بزاره تا دانلود کنم ولی اینو مطمیئنم که چنین برنامه ای هست بنابراین اعصابتو خرد نکن و نه خودتو بزبن و نه کامپیوترت رو خرد کن :biggrin:

ممنون
بای

ICEBOYS
09-11-2005, 17:42
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کسی میدونه و این برنامه را داره و ازش استفاده میکنه به ما هم بگه چون واقعا مردیم از بس پول کارت تلفن بین المللی دادیم

همچنان منتظریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]