PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مخفي كردن فايل با ترفند جديد

Hadi King
23-03-2008, 02:18
دوستان تو كامپيوترم يه ترفند با حال برا خودم به بقيه نميدونم شايدم برا بعضي ها تكراري هستش ولي با اين ترفند كه ميتوني فايل هاتو مخفي كني كه search هم نتونه اون فايل رو پيدا كنه راحش اسونه....:18:
1.به منوی tools بروید!!
2.بر روی Folder option‌ کلیک کنید.
3.از تب view گزینه زیر را پیدا کنید.
4.hide protected operating system files
5.تیک این گزینه را بردارید.
6.اکنون به درایوی که می خواهید فایلها تو در اون مخفی کنید بروید.
7.پوشه RECYCLER را بیابید و فایلهای خود را در ان قرار دهید{فايل هاتو هم ميتوني Hiden كني}
8.اکنون دوباره بر گردید و كاراي بالا را بر عکس انجام دهید.
9.دیگر فایلهای شما قابل دسترسی به هیچ کسی نیست حتی با هیچ گونه search قابل یافتن نیست:18:
{{اينو ديگه همه ميدونن}}
موفق باشيد!:40:

lindows
23-03-2008, 06:49
بعد اگه Empty Recycle bin زديم چي ميشه ؟

omid.sarmad
23-03-2008, 09:45
دوستان تو كامپيوترم يه ترفند با حال برا خودم به بقيه نميدونم شايدم برا بعضي ها تكراري هستش ولي با اين ترفند كه ميتوني فايل هاتو مخفي كني كه search هم نتونه اون فايل رو پيدا كنه راحش اسونه....:18:
1.به منوی tools بروید!!
7.recycle bin را بیابید و فایلهای خود را در ان قرار دهید{فايل هاتو هم ميتوني Hiden كني}
9.دیگر فایلهای شما قابل دسترسی به هیچ کسی نیست حتی با هیچ گونه search قابل یافتن نیست:18:
{{اينو ديگه همه ميدونن}}
سلام.سال نو مبارک.
اول ینکه با تایپ RECYCLER جلوی آدرس درایو میشه وارد این پوشه شد.مثلا C:\RECYCLER
و دوم : تو سرچ پیدا میشه.

omid.sarmad
23-03-2008, 09:46
بعد اگه Empty Recycle bin زديم چي ميشه ؟
سلام.سطل بازیافت خالی میشه.البته فایلهاتون حذف نمیشن.

hadi665
23-03-2008, 09:51
سلام.سطل بازیافت خالی میشه.البته فایلهاتون حذف نمیشن.

حالا گیریم یکی خواست ویندوز عوض کنه اونوقت چی میشه :31:

mahdi7610
23-03-2008, 09:57
حالا گیریم یکی خواست ویندوز عوض کنه اونوقت چی میشه :31:
سلام H.VIKE عزیز
روشی بدی نیست اما یه خورده خطر ناکه . که دوستان به اون اشاره کردن .
فکر کنم روشی که قبلا گفته بودم کارسازتر باشه .
موفق باشی .

symk
23-03-2008, 10:41
من تست کردم . روش خوبیه . هیچ خطری از نظر پاک شدن نداره . چون شما داخل سطل آشغال رو empty نمیکنید . حتی زمانی که درایو رو clean میکنید بازم پاک نمیشه . مرسی روش خوبی بود .

Farahmand Farshidy
23-03-2008, 11:48
سلام دوستان!

من تست کردم . روش خوبیه . هیچ خطری از نظر پاک شدن نداره . چون شما داخل سطل آشغال رو empty نمیکنید . حتی زمانی که درایو رو clean میکنید بازم پاک نمیشه . مرسی روش خوبی بود .

این روش اصلاً درست نیست و من شخصاً پیشنهاد نمیکنم. میگید چرا؟ به عکس پایین ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر درایو برای خود یه Recycle bin داره و Recycle bin ای که شما در دسکتاپ میبینید در حقیقت نماینده سطل های اشغال تمامی درایو ها در دسکتاپ شماست.

زمانی که شما فایل های تانرا در Recycle bin یکی از درایو هایتان قرار میدین و وقتی که Recycle bin دسکتاپ را Empty میگین تمامی فایل های که در Recycle bin درایو هایتان قرار دارن حذف میشن.

دیگر فایلهای شما قابل دسترسی به هیچ کسی نیست حتی با هیچ گونه search قابل یافتن نیست

شما با این کار در حقیقت اون فایل ها رو حذف میکنین.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

Hadi King
23-03-2008, 12:24
من تو درايو D فايلي با نام 111 مخفي كردم....
رفتم تو سرچ ويندوز اين كارو انجام دادم...
بعد كليد سرچ رو زدم در حال سرچ كردن بود سرچ فايل ها تمام شد...فايل مخفي شده رو برام پيداش نكرد...
تيك اون گزينه تو Folder option‌ گفته بودم بردارين حالا اون تيك رو اول بزنيد بعد اين كارو انجام دهيد....

mahdi7610
23-03-2008, 12:24
سلام دوستان

ببینید اگه شما فایلهای خودتون را داخل ایکونی که شبیه recycle bin هست قرار بدید با خالی کردن سطل بازیافت روی دسکتاپ همه فایلهای شما که مخفی کرده اید نیز پاک خواهد شد .

اما اگه شما فایلهای مخفی خودتون را داخل پوشه RECYCLER قرار بدید دیگه با خالی کردن سطل بازیافت فایلهای شما از بین نخواهند رفت چون شما اونا داخل recycle bin قرار ندادید .

پس ایکون recycle bin را با پوشه RECYCLER اشتباه نگیرید . و به نظر من منظور H.VIKE پوشه RECYCLER هستش .
اما منظور فرهمند فکر کنم ایکون recycle bin هستش .

موفق باشید .

Hadi King
23-03-2008, 12:35
سلام دوستان

ببینید اگه شما فایلهای خودتون را داخل ایکونی که شبیه recycle bin هست قرار بدید با خالی کردن سطل بازیافت روی دسکتاپ همه فایلهای شما که مخفی کرده اید نیز پاک خواهد شد .

اما اگه شما فایلهای مخفی خودتون را داخل پوشه RECYCLER قرار بدید دیگه با خالی کردن سطل بازیافت فایلهای شما از بین نخواهند رفت چون شما اونا داخل recycle bin قرار ندادید .

پس ایکون recycle bin را با پوشه RECYCLER اشتباه نگیرید . و به نظر من منظور H.VIKE پوشه RECYCLER هستش .
اما منظور فرهمند فکر کنم ایکون recycle bin هستش .

موفق باشید .

بيام صورتتو ببوسم كه تو خوب متوجه شدي منظور من همينه پوشه است:11:
كه با سرچ كردن هم پيدا نميشه....:18:

jahannamy
23-03-2008, 12:40
رییس من چک کردم پاک شد
همین الان تست کردم
هر کسی میگه نه تستش مجانیه
فقط یه کپی احیانا داشته باشه ضایع نشه

Farahmand Farshidy
23-03-2008, 12:48
سلام H.VIKE جان!:11::11:

معذرت میخوام از اینکه اینو میگم که نتیجه باز هم همانست که گفتم.

سرچ فایل های حذف شده را که در Recycle bin قرار دارند جستجو و پیدا نمیکند.

دوستان تو كامپيوترم يه ترفند با حال برا خودم به بقيه نميدونم شايدم برا بعضي ها تكراري هستش ولي با اين ترفند كه ميتوني فايل هاتو مخفي كني كه search هم نتونه اون فايل رو پيدا كنه راحش اسونه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1.به منوی tools بروید!!
7.recycle bin را بیابید و فایلهای خود را در ان قرار دهید{فايل هاتو هم ميتوني Hiden كني}
9.دیگر فایلهای شما قابل دسترسی به هیچ کسی نیست حتی با هیچ گونه search قابل یافتن نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
{{اينو ديگه همه ميدونن}}
موفق باشيد!شما بعد از انجام دادن مراحل بالا چند تا فایل یا پوشه بروی دسکتاپ بساز و بعد آنها را Delete کن.

بعد بیا بالای Recycle bin در دسکتاپ کلیک راست کن و گزینه Empty Recycle bin را انتخاب کن و بعد هر پیامی که داد بروی OK کلیک کن.

دوباره به همان درایو برو و بعد از رفتن به Folder option و برداشتن تیک گزینه Hide protected operating system files و علامت دار کردن گزینه Show hidden files and folders کلیک کردن بروی OK دوباره داخل همون Recycle bin درایو را ببین!

آیا فایل های که میگی مخفیشون کردی هستند؟

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد

mahdi7610
23-03-2008, 13:09
سلام H.VIKE جان!:11::11:

معذرت میخوام از اینکه اینو میگم که نتیجه باز هم همانست که گفتم.

سرچ فایل های حذف شده را که در Recycle bin قرار دارند جستجو و پیدا نمیکند.
شما بعد از انجام دادن مراحل بالا چند تا فایل یا پوشه بروی دسکتاپ بساز و بعد آنها را Delete کن.

بعد بیا بالای Recycle bin در دسکتاپ کلیک راست کن و گزینه Empty Recycle bin را انتخاب کن و بعد هر پیامی که داد بروی OK کلیک کن.

دوباره به همان درایو برو و بعد از رفتن به Folder option و برداشتن تیک گزینه Hide protected operating system files و علامت دار کردن گزینه Show hidden files and folders کلیک کردن بروی OK دوباره داخل همون Recycle bin درایو را ببین!

آیا فایل های که میگی مخفیشون کردی هستند؟

فرهمنــــــــد

سلام
فرهمند جان شما چرا نمی گیری
بایا این دوستمون نگفتند که شما فایلهای خودتون را داخل ایکون Recycle bin ذخیره کنید .
این دوستمون گفتند شما فایلهای خودتون را داخل پوشه RECYCLER ذخیره کنید .
به عکس زیر نگاه کن .

اگه شما فایلهای خودتون را داخل سطل بازیافت که دیده می شه قرار بدید بله گفته شما درسته با خالی کردن سطل بازیافت روی دسکتاپ همه فایلهای که مخفی کردین پاک می شه .
اما اگه شما فایلهای خودتون را داخل پوشه RECYCLER ذخیر کنید یعنی در کنار ایکون Recycle bin اونوقت دیگه این فایلهای مخفی داخل سطل بازیافت نیستند که شما بخواهید اونا را پاک کنید .

اصلا شما فکر کنید به جای اینکه این فایلها را داخل پوشه RECYCLER ذخیره کنید داخل پوشه System Volume Information ذخیره کردید .

فکر کنم خیلی واضح هستش .

Hadi King
23-03-2008, 13:22
فرهمند جون منظور من نميفهمي
تو Folder option‌ كاري كن كه فايل هاي مخفي سيستم ظاهر بشن...اينجوري
بعد از اين كار تو هر درايوي يه پوشه به نام RECYCLER ظاهر ميشه تو پوشه RECYCLER يه پوشه ديگه درست كن به نام Farahmand بعد پوشه فرهمند رو Hiden كن....
حالا اين كارو كن!!!بعد برو تو سرچ پوشه فرهمند رو سرچ كن يا همين كاري كه خودت گفتي انجام بده نگاه پاك ميشه ....

Farahmand Farshidy
23-03-2008, 13:53
سلام مهدی و H.VIKE عزیز!

مهدی جان گرفتن نمیخواد! شما به این متن یه نظر بینداز:

7.recycle bin را بیابید و فایلهای خود را در ان قرار دهید{فايل هاتو هم ميتوني Hiden كني}H.VIKE عزیز کارت درسته اما بهتر است فایل ها رو در پوشه System Volume Information بزاری چون پوشه RECYCLER در سیستم من تنها در درایو D هست و در دیگر درایو ها وجود نداره و فکر کنم در تمام کامپوتر ها همینطور هست اما پوشه System Volume Information در همه درایو ها وجود داره.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

omid.sarmad
23-03-2008, 14:46
سلام دوستان!
این روش اصلاً درست نیست و من شخصاً پیشنهاد نمیکنم. میگید چرا؟
هر درایو برای خود یه Recycle bin داره و Recycle bin ای که شما در دسکتاپ میبینید در حقیقت نماینده سطل های اشغال تمامی درایو ها در دسکتاپ شماست.
زمانی که شما فایل های تانرا در Recycle bin یکی از درایو هایتان قرار میدین و وقتی که Recycle bin دسکتاپ را Empty میگین تمامی فایل های که در Recycle bin درایو هایتان قرار دارن حذف میشن.
شما با این کار در حقیقت اون فایل ها رو حذف میکنین.
مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

سلام فرهمند عزیز.من هم این روش رو اصلا قبول ندارم.اابته برای اینکار.
ولی با Empty کردن اون فایلها حذف نمیشه.چرا امتحان نمی کنید؟:13:
ضمن اینکه تو سرچ هم فایلها پیدا میشه.
empty فقط فایلهایی که داخل SID ها هست رو پاک می کنه.
نمونه ای از یک SID:
S-1-5-21-484763869-1343024091-725345543-1003

rvin@
23-03-2008, 14:51
پوشه مورد نظر فقط در درایو هایی وجود داره که با فرمت ntfs باشن و در fat32 وجود نداره.

حالا چرا اینقدر خودتونو اذیت می کنید . هر چیزی که میخواهید کسی نبینه یا ندزده یه کلیک راست بعدش add to archive و مدل store + یه password از نوع طولانیش که با ابر کامپیوتر هم نتونن کشفش کنن بعد هم همون رو هم می تونید پسوند rar رو بر دارید و یه پسوند دیگه بزارید که به عقل جن هم نمی رسه.

Hadi King
23-03-2008, 15:47
سلام مهدی و H.VIKE عزیز!

مهدی جان گرفتن نمیخواد! شما به این متن یه نظر بینداز:
H.VIKE عزیز کارت درسته اما بهتر است فایل ها رو در پوشه System Volume Information بزاری چون پوشه RECYCLER در سیستم من تنها در درایو D هست و در دیگر درایو ها وجود نداره و فکر کنم در تمام کامپوتر ها همینطور هست اما پوشه System Volume Information در همه درایو ها وجود داره.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

نقل قول درسته حالا پست اول رو ويرايشش كردم:11:

Farahmand Farshidy
23-03-2008, 16:47
سلام فرهمند عزیز.من هم این روش رو اصلا قبول ندارم.اابته برای اینکار.
ولی با Empty کردن اون فایلها حذف نمیشه.چرا امتحان نمی کنید؟:13:
ضمن اینکه تو سرچ هم فایلها پیدا میشه.
empty فقط فایلهایی که داخل SID ها هست رو پاک می کنه.
نمونه ای از یک SID:
S-1-5-21-484763869-1343024091-725345543-1003

سلام امید عزیز!:11::11:

حرف شما درسته فایل های داخل پوشه Recycler حذف نمیشن.من قبلاً اینو امتحان کرده بودم اما H.VIKE عزیز اسم پوشه را درست ننوشته بودند بناءً سؤ تفاهم پیش اومد.

اما حرف جالب برام این بود که چگونه کسی اینقدر امنیتش در خطر هست که مجبور بشه با وجودیکه امکانات بسیاری که خود ویندوز برایش فراهم کرده و همچنان با موجودیت میلیون ها نرم افزار که برای اینکار ها وجود دارند مجبور بشه که فایل هاشو در سطل اشغال پنهان کنه:31::31:

حالا چرا اینقدر خودتونو اذیت می کنید . هر چیزی که میخواهید کسی نبینه یا ندزده یه کلیک راست بعدش add to archive و مدل store + یه password از نوع طولانیش که با ابر کامپیوتر هم نتونن کشفش کنن بعد هم همون رو هم می تونید پسوند rar رو بر دارید و یه پسوند دیگه بزارید که به عقل جن هم نمی رسه.

دوست عزیز اگر قرار باشه که من حداقل 10 گیگ اطلاعات خود رو با تبدیل کردن به فایل RaR امنیتشو بگیرم روش پسورد بزارم میدونی چقدر زمان برای تبدیلی میگزره؟ اگر بخوام دوباره استخراجش کنم چقدر باید منتظر باشم؟

چرا از برنامه های امنتیتی مانند Access Administrator، Ntfs Permission و Folder lock Security استفاده نکنیم؟

فرهمنــــــــد

Hadi King
23-03-2008, 22:04
مجبور بشه که فایل هاشو در سطل اشغال پنهان کنه

فرهمند عزيز منم ميدونم كه ميليونها برنامه برا مخفي كردن پوشه و فايل ها وجود داره ....:13:
من فقط به عنوان يه ترفند اينو بازگو كردم نگفتم كه حتما از اين روش استفاده كنيد:11:

symk
24-03-2008, 10:10
آقا جان چرا مسئله رو پیچده میکنید . من همون اول گقتم که تست شد و هیچ ایرادی نداره . فایل رو نباید در سطل آشغال انداخت باید در فولدر Recycler انداخت . داخل این فولدر که بعد از اینکه از حالت پنهان در میاریم یه سطل آشغال هست . منظور دوستمون اینکه فایلهامون رو داخل فولدر بیاندازیم . بعد تیک مربوط به پنهان کردن رو بزنیم . همین هیچ گونه مشکلی هم پیش نمیاد .
مرسی

farid0485
24-03-2008, 10:28
آخه مجبورید Empty Rcycle bin کنید؟؟؟ هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

omid.sarmad
24-03-2008, 11:06
سلام امید عزیز!:11::11:
حرف شما درسته فایل های داخل پوشه Recycler حذف نمیشن.من قبلاً اینو امتحان کرده بودم اما H.VIKE عزیز اسم پوشه را درست ننوشته بودند بناءً سؤ تفاهم پیش اومد.

سلام فرهمند عزیز.موفق باشی.:10:

mahdi7610
24-03-2008, 12:23
سلام دوستان

بابا بی خیال بشید . دیگه مسئله را ادامه ندید . شما ها دیگه همتون استاد هستید .
این دوستمون یه ترفندی را گفتند حالا اگه کسی خواست استفاده کنه و اگه کسی هم نخواست استفاده نکنه .

این قدر دیگه مسئله را کش ندید . برای انجمن خوب نیست .

موفق باشید .:11:

rvin@
24-03-2008, 13:25
دوست عزیز اگر قرار باشه که من حداقل 10 گیگ اطلاعات خود رو با تبدیل کردن به فایل RaR امنیتشو بگیرم روش پسورد بزارم میدونی چقدر زمان برای تبدیلی میگزره؟ اگر بخوام دوباره استخراجش کنم چقدر باید منتظر باشم؟

چرا از برنامه های امنتیتی مانند Access Administrator، Ntfs Permission و Folder lock Security استفاده نکنیم؟

اگه فشردش نکنی و مدل store رو انتخاب کنی طولی نمیکشه . البته این برنامه ها هم بد نیست منتها بدیش اینه که بعضی هاشون رو خیلی ساده میشه ازشون رد شد.

omid.sarmad
25-03-2008, 10:24
سلام دوستان

بابا بی خیال بشید . دیگه مسئله را ادامه ندید . شما ها دیگه همتون استاد هستید .
این دوستمون یه ترفندی را گفتند حالا اگه کسی خواست استفاده کنه و اگه کسی هم نخواست استفاده نکنه .

این قدر دیگه مسئله را کش ندید . برای انجمن خوب نیست .

موفق باشید .:11:
سلام مهدی جان.اگه یه نفر آماتور این ترفند رو ببینه و بعد عینا عمل کن و بعد فایلاش لو بره و ...
مهدی جان قصد من (دوستان دیگرو نمی دونم) نشون دادن ضعف ترفند بوده،همین.
ولی چون شما می گید چشم.:10::11:

winxp
25-03-2008, 15:43
سلام عزیزان من

اجازه بدین من موضوع رو جمع بندیش کنم

وقتی ادم میاد یه ترفند میگه هدف این نیست که این ترفند کار ساز باشه یا نه , موضوع اینه که کلش کار کرده همچین راهی به ذهنش رسیده

همین موضوع باعث شد من بفهمم که توی fat32 پوشه ی RECYCLER نیست و اگه فایلی رو در مسیر اصلی یعنی

x:\RECYCLER

بریزم , توی سطل اشغال دیده نمیشه و سطل اشغال داخل sid رو نشون میده

و دیدم اگه فایلی رو از داخل درایو d به داخل d:\RECYCLER\S-1-5-21-1060284298-1035525444-682003330-1003

بریزیم , این فایل به همه ی سطل اشغالهای دیگه تو درایوهای دیگه اضافه میشه

ولی حجمی به اون درایوها اضافه نمیشه , یعنی چی ؟

درایو E من 3 گیگا جای خالی داره و درایو d هم 3 گیگا جای خالی , حالا من میام یه فایل به حجم یه گیگا رو از درایو E میریزم تو مسیر

ٍٍٍE:\RECYCLER\S-1-5-21-1060284298-1035525444-682003330-1003

حجم درایو E فرق نمیکنه چون فایلی هنوز پاک نشده , من این فایل رو از داخل درایو E پاک کردم ولی این فایل تو مسیر

d:\RECYCLER\S-1-5-21-1060284298-1035525444-682003330-1003

هم هستش !!!!

ولی حجمی به درایو D اضافه نشده

و من فهمیدم توی هر جای Recycler فایل قرار بدیم , چه در مسیر اصلی و چه فرعی , باز هم تو سرچ دیده میشه در حالی که ما تیک سرچ رو برا فایل مخفی زده

باشیم

و رفتم از propeties ریسایکلرروی desktop همه ی دارو ها رو غیر فعال کردم و همه ی recycler ها رو هم از داخل درایوها shift+delete کردم
بعد اومدم یه فایل ساختم و delete کردم

فکر میکنین چی شد ؟

هیچی

انگار فایل رو shift+delete کردم d:

حالا گفته ی فرهمند عزیز که فایل رو در system vulome information قرار بدیم یا نه ؟

اینم یه بحث هایی داره که ربطی به کار ما نداره ولی از راه بالایی بهتره

حالا بهترین راه برای مخفی کردن فایلها چی هستش

نرم افزار که کلا هرچی باشه به درد نمیخوره چون با تعویض ویندوز و پاک شدن اطلاعات از ریجستری همه پسووردها ریست میشه و ...

باید یه راهی باشه که اگه سیستم رو دزدیدن باز نتونن بهش دسترسی پیدا کنن

حالا فکر کنین چه راهی بهتره ؟

به نظر من هیچ راه مناسبی که شماها بدونین وجود نداره و قبول کنین بعضی چیزها رو ادم نمیتونه به اشتراک بزاره

من چون اطلاعاتم خیلی مهم بود راهشو پیدا کردم و حتما این جا به صورت مقاله قرار میدم . پس نگران نباشین راهش وجو داره .

این که بیایم با winrar پسوورد بزاریم به درد نمیخوره

این که از اطلاعات image بگیریم و پسوندشو عوض کنیم بد نیست

این که اطلاعات رو ناقص کنیم و ناشناخته خوبه و سخته

اگه یه تاپیک در مورد ترفندهای خودمون راه بندازیم که در مورد این جور مسائل بحث کنیم خیلی خوب میشه

مثلا برای حل مشکل دوستمون و کامل کردن این بحث چه خوبه که راهی پیدا کنیم که اون فایل توی سرچ دیده نشه !؟