PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلدرم پاک نمیشه! علت چیه؟

KILLER_PANT
22-03-2008, 15:10
سلام
من یه فلدر دارم هر کار میکنمش پاک نمیشه!
این ارور زیر رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علت چیست؟

mahdi7610
22-03-2008, 15:39
سلام
این ارور زیر رو میده
علت چیست؟
سلام دوست عزیز
با این برنامه به راحتی می تونید این فولدر را پاک کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید .

KILLER_PANT
22-03-2008, 16:22
به دادم برسید
با این برنامه هم نشد
این رو داد
shredd هم نتونستم بکنم!
عجیب گیر کردم
حتما باید پاک شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کمک
راستی بعد از این ارور من restart هم کردم فایده نداشت

mahdi7610
22-03-2008, 16:27
داخل فولدر می تونی بری ؟
یعنی موقع داخل شدن error نمی ده ؟
این error با این برنامه باید پاک بشه .
اونا به یوزر خودت replace کن ببین پاک می شه .

Ghaioom
22-03-2008, 17:43
سلام
این ارور زیر رو میده
علت چیست؟
سلام
این چه پوشه ای هست ؟
مربوط به نرم افزار هست؟
ببین یه ترفند هست برای پاک کردن پوشه ای که پاک نمیشه.

1- تمام برنامه های باز خود را ببندید.
2- به منوی Start رفته و بعد به Run ودر Run بنویسید cmd تا Comman Prompt را باز کند.
3- Task Manager را با Right-Click کردن بر روی Taskbar و انتخاب گزینه Task Manager و يا فشردن ترکیب Ctrl+Alt+Delete باز کنید.
4- به برگه Processes برويد و Explorer.exe را انتخاب کنید و دکمه End Process را بزنيد و بعد Yesرا بزنید.
5- بدون اینکه Task Manager را ببندید به پنجره Command Prompt برويد.
6- در خط فرمان فایل مورد نظرتان را با دستورDel حذف کنید. یعنی del رو بنویس بعد هم مسیری که اون فایل هست رو بده. اول اسم فایل رو بنویس بعد پسوندش رو هم بنویس.
یعنی باید بنویسی del d:/name poshe در قسمتی که انگلیسی نوشتم name poshe نام پوشه یا فایل یا هر چی که هست رو بنویس بعد اینتر رو بزن.
در قسمتی که نوشتم d:/ باید اسم درایو رو بنویسی.
7- دوباره به Task Manager رجوع کنید در برگه Applications دکمه New Task را بزنيد و Explorer.exe را اجرا کنید.

Farahmand Farshidy
22-03-2008, 18:48
سلام دوست عزیز!

اسم پوشه ات فارسی است؟

یه بار این مشکل برای من اتفاق افتاده بود و قضیه طوری بود که من روی یه سلسله کار هایی که داشتم اولاً windows 98 Second Edition که فارسی را پشتیبانی نمیکرد نصب نمودم و اما پوشه هایی که اسم شون فارسی بود، اسم آنها به اشکال مبهم تبدیل شده بودند و نه قابل باز کردن بودند و نه قابل حذف کردن حتی با برنامه Unlocker هم قابل حذف شدن نبودند.بعد من اون ویندوز 98 را به ویندوز XP ارتقا (Upgrade) کردم که در آنحا اسم پوشه ها به الفبا فارسی تبدیل شده بودند اما مانند قبل قابل حذف نبودند.

اگر پوشه شما هم همینطور است، امکان حذف کردنش هست اما اگر پوشه شما این مشخصات را نداره شما در درباره اون یکمی توضیح بده که بدونیم چجوری پوشه هستش.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

omid.sarmad
22-03-2008, 20:05
این پست سهوا تکراری شد.
مدیران محبت کنند و آن را حذف کنند.

omid.sarmad
22-03-2008, 20:09
سلام
این ارور زیر رو میده
علت چیست؟
سلام.محبت کن اسم و مسیر پوشت رو بنویس تا بهتر بتونیم کمکت کنیم.

KILLER_PANT
22-03-2008, 20:20
سلام
ممنون از راهنماییهاتون

داخل فولدر می تونی بری ؟
یعنی موقع داخل شدن error نمی ده ؟
این error با این برنامه باید پاک بشه .
اونا به یوزر خودت replace کن ببین پاک می شه

داخل فولدر میتونم برم
داخلش یه سری فیلم و عکس و برنامه و ... دارم که خود فلدر لاتین هست و 80 درصد فایلاشم لاتین
ولی پاک نمیشه!
تا دیروز پاک میشد من امروز اومدم shred کنم که کلا پاک شه نمیدونم چی شده که اصلا پاک نمیشه!
""اونا به یوزر خودت replace کن ببین پاک می شه"" منظورت رو دقیق نفهمیدم وراستی این فلدر هم توی درایو ویندوزم نیست!

سلام
این چه پوشه ای هست ؟
مربوط به نرم افزار هست؟
ببین یه ترفند هست برای پاک کردن پوشه ای که پاک نمیشه.

1- تمام برنامه های باز خود را ببندید.
2- به منوی Start رفته و بعد به Run ودر Run بنویسید cmd تا Comman Prompt را باز کند.
3- Task Manager را با Right-Click کردن بر روی Taskbar و انتخاب گزینه Task Manager و يا فشردن ترکیب Ctrl+Alt+Delete باز کنید.
4- به برگه Processes برويد و Explorer.exe را انتخاب کنید و دکمه End Process را بزنيد و بعد Yesرا بزنید.
5- بدون اینکه Task Manager را ببندید به پنجره Command Prompt برويد.
6- در خط فرمان فایل مورد نظرتان را با دستورDel حذف کنید. یعنی del رو بنویس بعد هم مسیری که اون فایل هست رو بده. اول اسم فایل رو بنویس بعد پسوندش رو هم بنویس.
یعنی باید بنویسی del d:/name poshe در قسمتی که انگلیسی نوشتم name poshe نام پوشه یا فایل یا هر چی که هست رو بنویس بعد اینتر رو بزن.
در قسمتی که نوشتم d:/ باید اسم درایو رو بنویسی.
7- دوباره به Task Manager رجوع کنید در برگه Applications دکمه New Task را بزنيد و Explorer.exe را اجرا کنید

این حرکت شما رو من ظهر انجام دادم
وقتی از داس پاک میکنم میزنه access is denied
دیگه اعصاب برام باقی نمونده

سلام دوست عزیز!

اسم پوشه ات فارسی است؟

یه بار این مشکل برای من اتفاق افتاده بود و قضیه طوری بود که من روی یه سلسله کار هایی که داشتم اولاً windows 98 Second Edition که فارسی را پشتیبانی نمیکرد نصب نمودم و اما پوشه هایی که اسم شون فارسی بود، اسم آنها به اشکال مبهم تبدیل شده بودند و نه قابل باز کردن بودند و نه قابل حذف کردن حتی با برنامه Unlocker هم قابل حذف شدن نبودند.بعد من اون ویندوز 98 را به ویندوز XP ارتقا (Upgrade) کردم که در آنحا اسم پوشه ها به الفبا فارسی تبدیل شده بودند اما مانند قبل قابل حذف نبودند.

اگر پوشه شما هم همینطور است، امکان حذف کردنش هست اما اگر پوشه شما این مشخصات را نداره شما در درباره اون یکمی توضیح بده که بدونیم چجوری پوشه هستش.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

نه فارسی نیست..

KILLER_PANT
22-03-2008, 20:21
سلام.محبت کن اسم و مسیر پوشت رو بنویس تا بهتر بتونیم کمکت کنیم.
d:\ali
حتی تغییر نام دادمش بازم نشد

amirgooran
22-03-2008, 20:37
ببين توي Safe mode نمي توني پاكش كني؟

KILLER_PANT
22-03-2008, 21:26
من رفتم یه فایلو حتی 2 تا تیک که در عکس میبینید رو بردارم
با ارور زیر مواجه شدم

من این فلدر رو تا حالا encrypt هم نکردم
راستی من امروز شبکه که کرده بودم با یه Pc دیگه این فلدر رو share کردم ..فکر میکنم بعد این share کردن این اتفاق افتاد
رفتم از حالت share در اوردم و بازم پاک نشد

فایلا به راحتی هم باز میشند هم کپی ولی move نمیشند

یه نکته خیلی جالب من تا الان فکر میکردم این مشکل از ویندوز اما اینطور نیست من با یه ویندوز بوتیبل (bart ex) اوردم سیستم رو بالا ولی بازم همین ارور رو داد
بد بخت شدم
دیگه فکر نکنم راه حلی براش باشه

ببين توي Safe mode نمي توني پاكش كني؟
جواب نداد

فقط راهی به جز پارتیشن بندی مجدد و format بگید چون درایو d من پره!! نمیشه به خاطر یه فلدر کلا پاک کرد
تا حالا به همچین مشکلی برنخورده بودم

omid.sarmad
23-03-2008, 09:41
من رفتم یه فایلو حتی 2 تا تیک که در عکس میبینید رو بردارم
با ارور زیر مواجه شدم

من این فلدر رو تا حالا encrypt هم نکردم
راستی من امروز شبکه که کرده بودم با یه Pc دیگه این فلدر رو share کردم ..فکر میکنم بعد این share کردن این اتفاق افتاد
رفتم از حالت share در اوردم و بازم پاک نشد

فایلا به راحتی هم باز میشند هم کپی ولی move نمیشند

یه نکته خیلی جالب من تا الان فکر میکردم این مشکل از ویندوز اما اینطور نیست من با یه ویندوز بوتیبل (bart ex) اوردم سیستم رو بالا ولی بازم همین ارور رو داد
بد بخت شدم
دیگه فکر نکنم راه حلی براش باشه

جواب نداد

فقط راهی به جز پارتیشن بندی مجدد و format بگید چون درایو d من پره!! نمیشه به خاطر یه فلدر کلا پاک کرد
تا حالا به همچین مشکلی برنخورده بودم
سلام.پوشت خالیه؟
اگه خالی نیست فایلاشو میشه حذف کرد یا کات کرد؟

symk
23-03-2008, 10:50
آقا جان تحت داس میشه پاک کرد . از روشی که دوستمون گفت . لطفا" عکس پیغام خطایی که میگی تو داس میده رو اینجا بذار .

KILLER_PANT
23-03-2008, 11:24
سلام.پوشت خالیه؟
اگه خالی نیست فایلاشو میشه حذف کرد یا کات کرد؟
پوشم پره ..هم میشه فایلاشو دید (فیلم و عکس و...) هم میشه کپی کرد اما move و delete نمیشه کرد

آقا جان تحت داس میشه پاک کرد . از روشی که دوستمون گفت . لطفا" عکس پیغام خطایی که میگی تو داس میده رو اینجا بذار .

اگه میشد که من دیگه انقدر به اب و اتیش نمیزدم!

فکر کنم باید فرمت شه!

Ghaioom
23-03-2008, 11:36
سلام
شاید مشکل از ویندوز هست.
من این ترفند رو گفتم ولی گاهی وقت ها هم پاک نمیشن.

Farahmand Farshidy
23-03-2008, 13:40
سلام دوست عزیز!

رفتم از حالت share در اوردم و بازم پاک نشدبه احتمال 90 در 100 مشکل از همین شبکه کردن هست.

راستی شما در شبکه Admin بودید یا Client ؟

اگر Client بودید شاید Admin برای اون پوشه Permission گزاشته است.

حال شما به روشی که در پایین میگم عمل کنید خیلی امکان داره که درست بشه:

با یوزر Admin وارد ویندوز شوید.

در Folder Option و در تب View پایین ترین گزینه یعنی Use Simple file sharing پیدا کرده و تیک اونو بردارید و بعد بروی کلید OK کلیک نمایید.

حال بروی همان پوشه خود راست کلیک نموده و Properties را انتخاب کنید.

بروی تب Security کلیک نمایید و اگر پیامی داد برایتان ظاهر شد آن پیام را OK نمایید اما اگر ظاهر نشد هیچ.

بروی Advanced کلیک نمایید و بعد بروی تب Owner کلیک کنید.

در لیست نامها اسم اسم اون یوزر تون رو که با آن وارد شده اید و صلاحیت های یوزر Admin رو داره انتخاب کنید و بعد تیک گزینه Replace owner on subcontainers and objects را بزارید و بروی OK کلیک نمایید.بعد از این کار یه پنجره کوچک ظاهر میشه و شما باید منتظر باشید تا مراحل تکمیل بشه و پنجره خودش بسته بشه.بعد از تکمیل شدن مراحل شما بروی کلید OK کلیک نمایید و بعد از یه ریستارت با همون یوزر وارد ویندزو بشید و پوشه رو حذف کنید.

انشاالله که جواب میده.

مؤفق باشید!
فرهمنـــــــــد

KILLER_PANT
23-03-2008, 14:47
از اینکه وقت میزارید و جواب میدید بی نهایت ممنون ولی این راه هم نتیجه نداد
همه نراحل رو عینا انجام دادم.ولی بازم همون ارور اول رو داد
راه دیگه ای نیست؟

Farahmand Farshidy
23-03-2008, 15:00
سلام دوست عزیز!

از اینکه وقت میزارید و جواب میدید بی نهایت ممنون ولی این راه هم نتیجه نداد
همه نراحل رو عینا انجام دادم.ولی بازم همون ارور اول رو داد
راه دیگه ای نیست؟

خواهش میکنم وظیفه است.

اما شما نگفتید که در شبکه Admin بودید یا Client ؟

این خیلی مهم است زیرا اگر کامپیوتر شما بوسیله یکی از کامپیوتر های Admin در شبکه کانترول بشه ممکن Admin شبکه بالای اون پوشه Permission تعریف کرده و حذف و انتقال اون پوشه رو برای خود محدود کرده و برای شما اجازه خواندن و کپی گرفتن داده اما اجازه حذف کردن و انتقال دادن را نداده است.

در اینصورت شما مجبورید از Admin شبکه درخواست کنید تا پوشه شما را از این حالت بیرون بیاره.

شاید راه حل های دیگر هم باشه که من کوشش میکنم پیدا کنم.

مؤفق باشید!

KILLER_PANT
24-03-2008, 00:40
سلام دوست عزیز!

خواهش میکنم وظیفه است.

اما شما نگفتید که در شبکه Admin بودید یا Client ؟

این خیلی مهم است زیرا اگر کامپیوتر شما بوسیله یکی از کامپیوتر های Admin در شبکه کانترول بشه ممکن Admin شبکه بالای اون پوشه Permission تعریف کرده و حذف و انتقال اون پوشه رو برای خود محدود کرده و برای شما اجازه خواندن و کپی گرفتن داده اما اجازه حذف کردن و انتقال دادن را نداده است.

در اینصورت شما مجبورید از Admin شبکه درخواست کنید تا پوشه شما را از این حالت بیرون بیاره.

شاید راه حل های دیگر هم باشه که من کوشش میکنم پیدا کنم.

مؤفق باشید!
من 2 تا pc دارم خونه هر دوشم User عادی هستند این 2 تا رو با کابل به هم وصل کردم
2 تا ip دادم و یا علی..!
اینجوری هم ادمین و ملاینت داریم؟

symk
24-03-2008, 10:03
یه کاری انجام بده تا بدونم مشکلت از کجاست . وارد فولدرت بشو و فایلها رو دونه دونه پاک کن . ببین همه فایلها این مشکل رو دارند . البته تو داس دیدم ظاهرا" اینطوری ولی خوب بازم تست کن . حتی ببین دونه دونه هم میشه rename کرد یا هیچ کاریشون نمیشه کرد .

KILLER_PANT
24-03-2008, 10:58
یه کاری انجام بده تا بدونم مشکلت از کجاست . وارد فولدرت بشو و فایلها رو دونه دونه پاک کن . ببین همه فایلها این مشکل رو دارند . البته تو داس دیدم ظاهرا" اینطوری ولی خوب بازم تست کن . حتی ببین دونه دونه هم میشه rename کرد یا هیچ کاریشون نمیشه کرد .
نه تک تک میشه rename کرد نه حذف کرد همون ارور اول رو میده
من میترسم نکنه فرمت هم بکنم این نره!!امکان داره؟

KILLER_PANT
24-03-2008, 13:05
من فکر میکردم این فقط مشکل منه
توی گوگل delete full protected folder سرچ کردم دیدم نه بابا به جز من خیلی ها هم این مشکل رو دارند
ولی هیچ کدوم به نتیجه نرسیدند گویا
killbox -unlocked- remove on boot هم جواب ندادند
یه جا نوشته بود به خاطر violent share هست :-؟
یه راهی هم بود که این دستورو بنویسم تو داس : attrib -r -s -h d:\ali ولی بازم همون ارور را داد

Ghaioom
24-03-2008, 15:59
سلام
چرا میخوای پاکش کنی.
خودتو خسته نکن.
شاید مشکل از ویندوز هست.
پاک نمیشه که نمیشه میخوای چی کار ولش کن.

symk
24-03-2008, 21:05
یعنی چی نه rename میشه نه پاک میشه . ببین یه کار دیگه هم می تونی انجام بدی . این کار اگر مشکل از فایلهای خراب ویندوز باشند رو حل میکنه . تقریبا" 50 % پیشگیری از فرمت و نصب دوباره ویندوز میکنه .
در قسمت Command این رو بنویس :
sfc /scannow

بعد enterرو بزن . ازت میخواد که سی دی ویندوز رو بذاری و شروع میکنه به ترمیم فایلهای خراب ویندوز . امیدوارم که مشکلت حل بشه . اگه نشد بگو تا از طریق ریجستری یه کاریش میکنیم .

KILLER_PANT
24-03-2008, 21:51
به خدا راست میگم نه rename میشه نه delete ولی کپی میشه فایلها هم باز میشه!
اگه اون کلمات که در پست قبلی رو زدم سرچ کنید میبینید مشکل فقط من نیست!
چه جوری این مشکل هم بوجود اومده نمیدونم!نه برنامه ای ریختم نه کاری!
تا پس فردا اگه راهی گیر نیومد دیگه فرمت میکنم!مجبورم

من sfc /scannow رو زدم ولی نتیجه ای نداد! همون ارور قبلی..
مطمئنا از ویندوز نیست چون من با ویندوز bootable بالا اومدم همین مشکل رو داشتم

mahdi7610
24-03-2008, 22:08
خوب حالا چه کاری هست که شما می خواهید اونا را پاک کنید .
خودتون که می گید اونا باز می شن . اگه قابل استفاده هستند که هیچ استفاده کنید . و اگر قابل استفاده نیستند بزارید بمونه بعد از نصب مجدد ویندوز اگه باز هم قابل پاک شدن نبودند که بعید می دونم این طوری باشه درایو را فرمت کنید .
با نصب مجدد ویندوز مطمئنا پاک می شن .

پس بی گدار به اب نزنید یکبار ویندوز عوض کنید . البته اگه هنوز قصد تعویض ویندوز را ندارید بزارید بمونند وقتی ویندوز عوض کردید اونا را پاک کنید .

موفق باشی .

KILLER_PANT
24-03-2008, 22:54
خوب حالا چه کاری هست که شما می خواهید اونا را پاک کنید .
خودتون که می گید اونا باز می شن . اگه قابل استفاده هستند که هیچ استفاده کنید . و اگر قابل استفاده نیستند بزارید بمونه بعد از نصب مجدد ویندوز اگه باز هم قابل پاک شدن نبودند که بعید می دونم این طوری باشه درایو را فرمت کنید .
با نصب مجدد ویندوز مطمئنا پاک می شن .

پس بی گدار به اب نزنید یکبار ویندوز عوض کنید . البته اگه هنوز قصد تعویض ویندوز را ندارید بزارید بمونند وقتی ویندوز عوض کردید اونا را پاک کنید .

موفق باشی .
مشکل اینجاست که من یه کامپیوتر جدید گرفتم ..دیگه نمیخوام اطلاعاتم رو کامپیوتر قبلی باشه .باید پاکشون کنم

mahdi7610
24-03-2008, 22:58
خوب پس مشکلی نیست یکبار دل را به دریا بزن ویندوز عوض کن . مطمئنا باید با نصب مجدد ویندوز مشکل حل بشه .اگه مشکل حل نشد اونوقت فرمت کن . موفق باشی .

symk
28-03-2008, 12:43
آقا جان چه کاریه فرمت کردن . مگه میشه پاک نشه . یه مشکلی داره این دوستمون باید حلش کنیم . ولی خوب یه خورده همکاری نمیکنه با ما . یعنی هر چی میگیم میگه نمیشه . خوب مورد مهم اینکه میخواد کلا" اطلاعاتشو پاک کنه . خوب عزیز من از اول بگو . fdisk کن خیالتو راحت کن . فرمت کردن درست نیست .

amirtoty
28-03-2008, 16:53
منظور از فلدر همون فولدر ه ؟