PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hour of Victory

reza3600
22-03-2008, 06:06
سلام
کسی در مورد این بازی اطلاعاتی داره. مثل داستان و سیستم مورد نیاز و ترینر و کد تقلب و....
ممنون

saiiddz
23-03-2008, 13:22
سلام
کسی در مورد این بازی اطلاعاتی داره. مثل داستان و سیستم مورد نیاز و ترینر و کد تقلب و....
ممنون
میشه در مورد بازی یکم توضیح بدی یا عکس بزاری

Maximillion
24-03-2008, 07:13
سایت این بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saiiddz
24-03-2008, 10:47
سایت این بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تشکر دوست عزیز

reza3600
24-03-2008, 21:09
میشه در مورد بازی یکم توضیح بدی یا عکس بزاری

تو خیابون توی یه مغازه دموش رو دیدم. فکر کنم در مورد جنگ جهانی اول یا دومه. به نظرم تو حال و هوای کماندو باشه.

soliman
24-03-2008, 22:51
این یه توضیح مختصر در مورد این بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمپانی MIDWAY جدید ترین بازی خود را تا چند روز اینده منتشر خواهد کرد که منم تصمیم گرفتم که اطلاعات مختصریی از این بازی را در اختیار شما عزیزام بزارم . اطلاعات به شرح زیر می باشد :
نام بازی : Hour of Victory
کمپانی سازنده : MIDWAY
تاريخ عرضه بازی :اواخر ماه JUNE
درجه سنی بازی : +17
سبک بازی : اکشن اول شخص
نوع بازی : نبرد های جنگ جهانی
پلتفرم : XBOX 360
نمره سايت GAMESPOT به دمو بازی : 8.0
توضيحات : يک بازی ديگر اکشن اول شخص با موضوع جنگ جهانی در راه است. اين بازی يک عنوان اختصاصی برای XBOX 360 است . کمپانی MIDWAY به خوبی از امکانات اين کنسول استفاده کرده و به نقل از مدير اجرايی ساخت بازی که بيان کرده : دليل اصلی ما برای ساخت اين بازی بر روی XBOX 360 اين بود که اين کنسول امکانات بسيار زيادی دارد و به يک GAME ساز امکان ساخت يک ابر بازی را می دهد. و دليل ديگر ما برای ساخت اين بازی بر روی 1 سکو اين بود که وقتی تمرکز بر روی يک سکو باشد و نگران ساخت بازی با ورژن های مختلف برای ديگر سکو ها نباشيم می توانيم بدون نگرانی يک بازی عالی را بسازيم.اطلاعات جامعی راجب اين بازی وجود ندارد ولی می توان گفت نبردها در روسيه . افريقای جنوبی و برلين پی می گيرد . اين بازی را به راحتی می توان از نظر گرافيک سبک بازی با CALL OF DUTY3 مقايسه کرد. به عقيده سايت GAMRSPOT اين بازی می تواند فروش خوبی را داشته باشد زيرا بسيار خوب و دقيق روی اين بازی کار شده و نظر بسياری از کارشناسان را به خود جلب کرده.

Sam Fisher 11
25-03-2008, 02:03
توصیه میکنم هرگز سمت این بازی(اگه بشه اسمشو بازی گذاشت!) نرید !
یه بازیه فوق العاده ضعیف و پر از ایراد و باگ در تمامی بخش ها(گرافیک،گیم پلی،دوربین ...)
یه فاجعه است یه ننگه برای صنعت بازیسازی . واقعا برای Midway متاسفم که با عرضه این بازی نام خودش و موتور آنریل رو لکه دار کرد ....

mohamad.hejazi
25-03-2008, 05:59
واقعآ بازیه مضخرفیه.....کسی نخره که پول دور ریختنه.....
من همون موقع که نصبش کردم بعده 10 دقیقه پاکش کردم.

saiiddz
25-03-2008, 09:13
خدا رو شکر که من نه خریدمش و نه نصبش کردم
چون همون طور که سم فیشر و دوستان گفتند بازیه به درد بخوری نیست

MicroSystem
01-06-2008, 16:02
آقا من اين رو بازي رو كه ميخوام اجرا كنم يه Error ميده كه فلان فايل Directx موجود نيست ولي من آخرين نسخه دايركت ايكس رو نصب كردم كسي نميدونه علتش چيه تو ويستا هم همين ارور مياد

havas_1980
02-06-2008, 00:32
آقا من اين رو بازي رو كه ميخوام اجرا كنم يه Error ميده كه فلان فايل Directx موجود نيست ولي من آخرين نسخه دايركت ايكس رو نصب كردم كسي نميدونه علتش چيه تو ويستا هم همين ارور مياددوست عزیز! به سایت dlldll.com وارد بشید.
در کادر جستجو, نام فایل مورد نظر رو تایپ کنید و بر روی Search کلیک کنید.
سپس بر روی download و دوباره Download xxxxxxxx.dll کلیک کنید.
با توجه به عکس حروف انگلیسی, کادر بعدی رو عینا پر کنید و بر روی Download کلیک کنید.
... در پایان فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و در مسیر C:\Windows\System32 کپی کنید.

MicroSystem
02-06-2008, 13:47
دوست عزیز! به سایت dlldll.com وارد بشید.
در کادر جستجو, نام فایل مورد نظر رو تایپ کنید و بر روی Search کلیک کنید.
سپس بر روی download و دوباره Download xxxxxxxx.dll کلیک کنید.
با توجه به عکس حروف انگلیسی, کادر بعدی رو عینا پر کنید و بر روی Download کلیک کنید.
... در پایان فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و در مسیر C:\Windows\System32 کپی کنید.

فايلهائي كه ازشون ايراد ميگيره موجود هستند اين متن كامل Error هست امكانش هست از گرافيك باشه راستي اين physix چيه(اسپلش رو شايد درست ننوشتم) چون اين سومين بازي كه من نصب ميكنم و همراهش Physix نصب ميكنه و اجرا نميشه
گرافيك من ATI 9600 هست كه تا ته اوركلاكش كردم والان چيزي در حد 9800 شده. و البته شيدر 3 رو ساپورت نميكنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havas_1980
02-06-2008, 15:06
فايلهائي كه ازشون ايراد ميگيره موجود هستند اين متن كامل Error هست امكانش هست از گرافيك باشه راستي اين physix چيه(اسپلش رو شايد درست ننوشتم) چون اين سومين بازي كه من نصب ميكنم و همراهش Physix نصب ميكنه و اجرا نميشه
گرافيك من ATI 9600 هست كه تا ته اوركلاكش كردم والان چيزي در حد 9800 شده. و البته شيدر 3 رو ساپورت نميكنه.
...
...

برنامه AGEIA PhysX System توسط شرکت AGEIA برای PhysX Physics Engine منتشر شده بود که فقط مختص به تکنولوژی کارتهای گرافیک Geforce سری 8 و 9 شرکت NVIDIA میشه و اعمال فیزیکی رو پردازش میکنه.
این شرکت هم اکنون توسط NVIDIA خریداری شده و با اون یکی شده. PhysX Engine با نام NVIDIA PhysX شناخته و برنامه AGEIA PhysX System با نام NVIDIA PhysX System عرضه میشه.

لیست گیمهایی که براساس PhysX هستند:

Auto Assault
Bourne Conspiracy
CellFactor: Revolution
City Of Villains
Gears Of War
Infernal
Medal of Honor: Airborne
Mobile Suit Gundam: Crossfire
Rail Simulator
RoboBlitz
Silverfall
Shadowgrounds Survivor
Switchball
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Two Worlds
Unreal Tournament 3

... اما مشکل شما... کارت گرافیک شما برای اجرای این بازی مناسب نیست.
کارت گرافیک حداقل باید ATI X1600 یا Nvidia GeForce 6800 باشه.

MicroSystem
03-06-2008, 10:27
برنامه AGEIA PhysX System توسط شرکت AGEIA برای PhysX Physics Engine منتشر شده بود که فقط مختص به تکنولوژی کارتهای گرافیک Geforce سری 8 و 9 شرکت NVIDIA میشه و اعمال فیزیکی رو پردازش میکنه.
این شرکت هم اکنون توسط NVIDIA خریداری شده و با اون یکی شده. PhysX Engine با نام NVIDIA PhysX شناخته و برنامه AGEIA PhysX System با نام NVIDIA PhysX System عرضه میشه.

لیست گیمهایی که براساس PhysX هستند:

Auto Assault
Bourne Conspiracy
CellFactor: Revolution
City Of Villains
Gears Of War
Infernal
Medal of Honor: Airborne
Mobile Suit Gundam: Crossfire
Rail Simulator
RoboBlitz
Silverfall
Shadowgrounds Survivor
Switchball
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Two Worlds
Unreal Tournament 3

... اما مشکل شما... کارت گرافیک شما برای اجرای این بازی مناسب نیست.
کارت گرافیک حداقل باید ATI X1600 یا Nvidia GeForce 6800 باشه.
ممنون دوست عزيز

chaos theory
03-06-2008, 10:42
توصیه میکنم هرگز سمت این بازی(اگه بشه اسمشو بازی گذاشت!) نرید !
یه بازیه فوق العاده ضعیف و پر از ایراد و باگ در تمامی بخش ها(گرافیک،گیم پلی،دوربین ...)
یه فاجعه است یه ننگه برای صنعت بازیسازی . واقعا برای Midway متاسفم که با عرضه این بازی نام خودش و موتور آنریل رو لکه دار کرد ....
کاملا با شما موافقم.... این بازی 6 ماهه که تو مغازه من فروش نرفته...