PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت يك متن متحرك يا Flash News Ticker

mahramasrar2
21-03-2008, 15:18
بچه ها كسي مي دونه چطور ميشه يك Flash News Ticker ساخت؟
نمي دونيد چيه؟
براي اينكه منظورم را واضح تر وبهتر برسانم شايد بهتر باشد يك نگاهي به سايت
pctaz بياندازيد البته خودتان www وهمچنين .com را هم به ابتدا وانتهاي آن بيافزائيد چون سايت p30world در نهايت تعجب امكان نمايش لينك ها را فراهم نمي كند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همانطور كه مشاهده مي كنيد در بالاترين قسمت اين سايت يك سري جملات كه در واقع سر فصل هاي اين سايت به شمار مي روند در حال حركت به سمت بالا هستند چگونه مي توانم با فلش چنين چيزي بسازم؟

ضمنا يك سري متون نيز از سمت چپ به سمت راست در حال حركت هستند اين جملات نيز فكر كنم از همان نوع هستند
روش ساخت اينها چگونه است؟

راستي پروژه من در حال ساخت با برنامه macromedia flash است وقرار است يك اتوران براي يك cd بسازم كه سرفصل ها ومطالب مهم بدينگونه در ابتداي كار نمايش داده شود چگونه مي توانم چنين كنم؟

راستي مهمترين قسمت كار اين است كه هنگامي كه موس را بروي اين جكلات متحرك نگاه مي دارم از حركت باز مي ايستند وفرصت را به خواننده مي دهند كه مطلب را بخواند يا كليك كند

hadi665
21-03-2008, 15:30
خوب دوست عزیز این جملاتو اشکاله متحرکو میتونید با نرم افزاره flash یا SWiSHmax بسازید
برای اون اوتوران هم کجاشو مشکل دارید ، اگه یه توضیحی بدی شاید بتونم کمکت کنم

mahramasrar2
21-03-2008, 15:46
با تشكر از دوستان و............. توجه......توجه:
من منظورم فقط وفقط macromedia flash است نه هيچ برنامه ديگري نه swishmax ونه هيچ برنامه text effect ساز ديگري !!!!

منظورم چيزي مثلFlash_News_Ticker است ضمنا اين برنامه قدرت مند ترين وزيبا ترين كامپوننتي است كه جهت اين امر در فلش ساخته شده آيا از دوستان لينكي از فول ورژن آن سراغ دارد؟
مثلا چند تا flash text ticker ولي هيچ كدام نمي توانستند كار مرا راه بياندازند

مثلا من مي خواستم وقتي موس را روي متون در حال حركت مي برم از حركت بايستند ضمنا متون فارسي را هم ساپورت كند ويا اينكه متون قابليت لينك گذاري داشته باشند تا موقع كليك بروي انها به صفحه بعدي اتوران فلش من بروند

اين سايتها را پيدا كردم كه صدها مورد كامپوننت فوق العاده درباره متون وافكت هاي ديگر دارند ولي همه دمو هستند من نام سايت ويا نام نرمافرار ها كه امروز حدود ده ساعت وقت برايشان صرف كرده ام و هنوز هم به هيچ نتيجه اي نرسيده ام را در زير مي گذارم از دوستان اگر كسي تصادفا يكي از اينها را دارد در حق من وديگر دوستان مرحمت فرموده لينك گذاري ويا آپلود كنند
مرسي وعيد شما مبارك

Flash Text and Images Scroller
Flash News Scroller
ParticleField Component

Flash News Scroller 1.01
Snow Effect in Flash 1.01

Creative MovieFX 1.0.0

Creative TextFX
Creative MovieFX
Creative Flash Scroller
all in 1 flash text effects

Creative TextFX full
site flash all

XGBOOK MAX V.1.3
Power Components, Flash Text Effects 2.1.0
Elite Components, Flash Text Effects 1.0.1
Mix-FX Flash Text Effects 1.04
Supreme4 Components, Flash Text Effects 2.0.2
PJ Components, Flash Text Effects 2.0.2
Astro Components, Flash Text Effects 1.1.0
_________

mahramasrar2
23-03-2008, 12:20
يعني تا حالا هيچ كس به اين مشكل برنخورده؟ اگه مي دونيد كمك كنيد من قدرداني مي كنم
اين هم لينك سايت مادرش

من دنبال اين كامپوننت ها به صورت فول ورژن مي گردم كسي نداره؟
Arsa's Flash News Ticker application

Flash Text and Images Scroller
Flash News Scroller

flashman
24-03-2008, 12:29
سلام دوسته من

به نظر من نرم افزار فلش به قدری قدرت مند هست که نیازی به نرم افزار مکمل نداره و در زمینه طراحی خودش به تنهایی خیلی کارایی بیشتری داره تا اینکه با یه برنامه دیگه مختلط کار شه

موفق باشی

mahramasrar2
24-03-2008, 12:59
فلش من جان متشكرم از دلگرمي شما اما اين براي من لينك داونلود نميشه !!
اگه ميشه يه جور يه برنامه جايگزين كه با ماكرومديا همخواني داشته باشه معرفي كن
من نمي خوام خود كاربر بروي دكمه ها كليك كنه بلكه مي خواهم با وارد شدن به صفحه خاصي متون اتوماتيك وار از سمت چپ به راست در يك نوار حركت كنند يا از پائين به بالا وقابليت لينك گذاري هم داشته باشند درست مثل سايت ها

بروي اين لينك كه در زير ميگذارم كليك كن تا دقيقا ببيني

همونطور كه مي بيني در سمت چپ متون وهمچنين عكس ها از پائين به بالا حركت مي كنند وموقعي كه شما موس خود را بروي متون نگه مي داريد از حركت مي ايستند واجازه خواندن يا كليك را به شما مي دهند

در همين سايت يك كامپوننت بسيار خوب هم با نام Arsa's Flash News Ticker به صورت دمو موجود هست كه به ماكرومديا اين قابليت رو اضافه مي كنه

من با جاوا وhtml مي تونم اين كار ها را مثل سايتها انجام بدم ولي با ماكرو مديا نه
مي دوني من صدها خط وصد ها صفحه اطلاعات را بايد ويرايش وپردازش كنم واين كار به صورت دستي بسيار وقت گير وكشنده است ولي با اين كامپوننت در عرض فقط چند دقيقه