PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xp setup

benyamin_pc
20-03-2008, 11:05
ba salam agar kasi ba winnt.exe xp ra nasb karde tahala bege
mamnoon

Ghaioom
20-03-2008, 11:11
سلام
اولاً انگلیسی ننویس فارسی بنویس.
دوماً winnt.exe چیه خوب توضیح بده. من اسمشو نشنیدم.

mahdi7610
20-03-2008, 11:27
ba salam agar kasi ba winnt.exe xp ra nasb karde tahala bege
mamnoon
سلام دوست عزیز

اگه شما بخواهید ویندوز را از طریق داس نصب کنید باید این فایل را اجرا کنید .

برای این کار ابتدا کافیه cd ویندوز xp را به طور کامل روی هاردتون کپی کنید .
بعد كامپيوترتان را با يك بوت مثل بوت ويندوز 98 بوت كنيد .
به مسيری بريد كه ويندوز XP رو اونجا كپی كرده ايد و بجای اجراي فايل SETUP.EXE به شاخه I386 بريد و فايل WINNT.EXE رو اجرا كنيد. حالا دیگه ويندوز XP مراحل نصب خودشو شروع می کنه .

موفق باشید .

benyamin_pc
20-03-2008, 15:05
از اینکه فینگلیش تایپ کردم ساری
اما اینکه winnt چیه و به چه درد می خوره می دونم اما یه سوال؟
وقتی یه فایل جواب(answer) درست می کنم و winnt را همراه با اون اجرا می کنم صفحه آبی میاد و یکم فایل کپی می کنه بعد صبر میکنه دیگه هیچ کاری نمی کنه بعد کامپیوتر رو بوت می کنم بعد میاد ادامه میده اما میگه cd ویندوز صحیح نیست!! و دیگه ادامه نمیده اما وقتی فایل جواب رو توسط Winnt32 اجراش می کنم همه چی درست کار می کنه
مشکل از کجاست؟

benyamin_pc
21-03-2008, 19:22
یعنی تا حالا هیچ کس با winnt نیومده xp نصب کنه؟

mahdi7610
21-03-2008, 20:07
وقتی یه فایل جواب(answer) درست می کنم و winnt را همراه با اون اجرا می کنم

من این یه تیکه را متوجه نمی شم .
فایل answer چی هست ؟
اصلا برای چی این فایل را درست می کنی ؟
یه کم بیشتر توضیح بده .

omid.sarmad
21-03-2008, 22:34
وقتی یه فایل جواب(answer) درست می کنم و winnt را همراه با اون اجرا می کنم صفحه آبی میاد و یکم فایل کپی می کنه بعد صبر میکنه دیگه هیچ کاری نمی کنه بعد کامپیوتر رو بوت می کنم بعد میاد ادامه میده اما میگه cd ویندوز صحیح نیست!! و دیگه ادامه نمیده اما وقتی فایل جواب رو توسط Winnt32 اجراش می کنم همه چی درست کار می کنه
مشکل از کجاست؟
سلام بنیامین عزیز.
فایل انسر رو دستی درست کردی یا با برنامه خاصی(مثلا Unattended Cd Creator)؟
ممکنه فایل انسرت مشکل داشته باشه.محتوای فایل انسرت رو بزار تا دوستان بتونن راهنماییت کنن.
احتمالا فایل انسر مشکل داره.

benyamin_pc
24-04-2008, 19:47
اصلا" فایل انسر هیچی وقتی با Winnt.exe از تو Dos می رم که Xp رو نصب کنم شروع می کنه یکم نصب می کنه بعد تو همون اولین صفحه گیر می کنه همون صفحه آبیه
بعد دستی ریست مکنم بعد باز میاد یکم دیگه نصب میکنه اما باز گیر میکنه و میگه Cd شما معتبر نیست!

omid.sarmad
24-04-2008, 20:05
سلام.احتمالا Cd ویندوز مشکل داره دیگه.

Farahmand Farshidy
24-04-2008, 21:12
سلام دوست عزیز!:11::11:

همچنان عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دوستان عزیزم در این تاپیک!:11::11:

مشکل از کجاست؟دوست عزیز، فکر کنم Answer فایل ها برای نصب کردن ویندوز از محیط Dos کار نمیدهند.دلیل علمیش را نمیدونم اما شما اگر یه ویندوز دستکاری شده را مانند ویندوز Crystal خریداری کنید، اولین چیزی که در قسمت راهنما نصب CD مذکور خواهید خواند، نصب نمودن ویندوز بوسیله بوت کردن از CD-Rom خواهد بود.این بدین معناست که فایل های Answer بوسیله Winnt.exe دقیقاً شناخته نشده و بدرستی کار نمیدهند.

همچنان به گفته امید عزیز، اشکال میتونه از CD ویندوز شما هم باشه.

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنـــــــد

mench
25-04-2008, 22:41
سلام به همه ي دوستان
من براي اولين بار توي عمرم خودم ويندوزمو عوض كردم.ولي هيچ گدوم اين بوت و... نديدم.cdرو گذاشتم بعد setupاومد بالاو ادامه ي مراحل رو اجرا كرد.فقط در 9 دقيقه ي آخر گير ميكردوهيچ كاري نمي كرد 2بار ريست كردم ولي درست نشد.ميشه يكي راهنماييم كنه كه چطوري يه ويندوزXPsp2رو بي دردسر نصب كنم؟
دوستان من تازه واردم لطفا راهنماييم كنيد.

Farahmand Farshidy
26-04-2008, 19:46
سلام دوست عزیز!:11::11:

سلام به همه ي دوستان
من براي اولين بار توي عمرم خودم ويندوزمو عوض كردم.ولي هيچ گدوم اين بوت و... نديدم.cdرو گذاشتم بعد setupاومد بالاو ادامه ي مراحل رو اجرا كرد.فقط در 9 دقيقه ي آخر گير ميكردوهيچ كاري نمي كرد 2بار ريست كردم ولي درست نشد.ميشه يكي راهنماييم كنه كه چطوري يه ويندوزXPsp2رو بي دردسر نصب كنم؟
دوستان من تازه واردم لطفا راهنماييم كنيد.دوست عزیز، من قبلاً شما را در این تاپیک راهنمایی کرده بودم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما به آن آدرس مراجعه کنید و اگر مشکلی بود من و دیگر بچه های عزیز این انجمن در خدمتیم.

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد