PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري با كپچر بهترين كيفيت vcd‌ ضبط كنم ؟‌

Ehsan PCbase
18-03-2008, 13:19
سلام
من با كپچرم كه vcd ظبط مي كنم كيفيت خيلي پاييني داره و تصوير رو خيلي بد ضبط مي كنه
من از دوستان سي دي معمولي (vcd) زياد مي گيرم و كيفيت خيلي عالي دارن و تايمشون هم در حدود 1 ساعت و 20 دقيقه اي هست
ميخوام بدونم چطور vcd رو با اين كيفيت ضبط مي كنن ؟‌
ايا اول با كيفيت avi (بالاترين كيفيت) ضبط مي كنن و بعد فشرده يا كار ديگه اي روش مي كنن كه بشه در حدود 1 ساعت و 20 دقيقه vcd‌ رايت كرد ؟
چيكار كنم تا vcd با كيفيت بالا رايت كنم ؟ كپچرم هم pinnacle 500-pci هست
:11:

omid.sarmad
18-03-2008, 13:53
سلام.دوست عزیز فکر می کنم بهر بود ایم مطلب رو در قسمت میکس و مونتاژ یا سخت افزار عنوان می کردید.
شما باید تنظیمات کیفی تصویر رو high بزاری.البته تو کارتهای مختلف فرق می کنه مثلا فقط تنظیمات quality داره که باید بزاریشون رو 100.ممکم هم هست که کارتت کارت خوبی نباشه.
اگه ممکنه مدلش رو بنویس.
در هر حال اگه کیفیت avi خوبی بهت میده خروجی avi بگیر و بعد با یکی از نرم افزارهای مبدل تو این سایت تبدیلش کن.مثلا ace video workshop

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ehsan PCbase
18-03-2008, 14:51
ببخشيد نمي دونستم كدوم انجمن اين تاپيك رو بزنم
همونطور كه گفتم كپچرم Pinnacle Studio 500-PCI‌ هست و كيفيت ضبط تصويرش خيلي بالاست
مثلاً يك دقيقه كه AVI ضبط مي كنم ميشه 500 مگابايت و اين خيلي زياده
در ضمن اين سايتي كه ادرسشو داديد ، براي فروش هست ... دانلود نداره
:11:

omid.sarmad
18-03-2008, 20:01
سلام.Pinnacle کپچرهای خوبی داره و واسه وی سی دی هم کیفیت مطلوبی میده.ولی همونطور که گفتم می تونی avi کنیش.برو تو سایتی که گذاشتم سمت راست دانلود نرم افزار رو انتخاب کن و بعد تو منوهاش کانورتر یا مبدل رو انتخاب کن و بعد ace video workshop رو دانلود کن.