PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا میتونم برای Flash memory پسورد بزارم؟

ZIBAYEKHOFTE
17-03-2008, 14:38
سلام
آیا میتونم برای فلش مموریم پسورد بزارم تا هنگام ورود پسورد بخواد؟
مثل رمز گذاشتن برای درایوها؟
ممنونم:10:
پیشاپیش عیدتونم مبارک:46::11:

mahdi7610
17-03-2008, 15:18
سلام
آیا میتونم برای فلش مموریم پسورد بزارم تا هنگام ورود پسورد بخواد؟
مثل رمز گذاشتن برای درایوها؟
ممنونم:10:
پیشاپیش عیدتونم مبارک:46::11:
سلام گلم
خوبی ؟
فکر نکنم بشه کاری کرد که موقع وارد شدن پسوورد بخواد . نمی دونم شاید هم بشه

ولی من یه روش برای مخفی سازی اطلاعات میگم که تا حدود زیادی می تونه اطلاعات را حفاظت کنه . و این روش کاملا ابتکاری هستش . خودم ازش استفاده می کنم و تا حالا افراد حرفه ای هم نتونستن به این پوشه ها شک کنند .
ابتدا فایلهای خودتون را داخل یه فولدر بریزید و سپس فولدر را با winrar فشرده کنید و بعد از این که فایل شما فشرده شد به فولدر اپشن برید و از تب view تیک گزینه Hide extensions for know file type را بردارید و پسوند فایل فشرده خودتون را از RAR به sys تغییر بدید .
با این کار فایل فشرده شما به Application تبدیل می شه و با کلیک کردن روی اون دیگه اون فایل باز نمی شه و به جای باز شدن پنجره open with باز می شه و از شما می خواد یه برنامه برای باز شدن این فایل انتخاب کنید و شما فقط فقط با برنامه winrar باید این فایل را باز کنید .

و سپس فایل خودتون را داخل فلش مموری مخفی کنید .

با این کار اولا کسی به فکرش نمی رسه که باید با winrar این فایل را باز کنه و از طرفی فکر می کنه جز فایلهای سیستمی هستش و از دست زدن به اونها خود داری می کنه . از طرفی پسوند اون sys هستش .
و در ضمن اگه کسی روی سیستمش winrar نداشته باشه اصلا نمی تونه به هیچ عنوان این فایلها را ببینه .

و شما اگه بخواهید اون فایلها را ببینید فقط کافی است پسوند sys را به rar تبدیل کنید .
از این روش می تونید برای مخفی سازی اطلاعات خودتون داخل سیستم نیز استفاده کنید و مطمئن باشید که عقل جن هم بهشون نمی رسه .

امیدوارم به دردتون بخوره .

موفق باشید .

ZIBAYEKHOFTE
17-03-2008, 15:34
مرسی داداشی:10:
واقعا ازت ممنونم:11:

C0nd@ct0r
18-03-2008, 00:34
سلام این راهی که آقای mahdi گفت یکی از بهترینهاست!
در واقع این یک نوع بک آپ گیریه!

:rolleye:
یادم میاد برای اینکه فایلهای وردم را کپی و استفاده نکنند از این روش استفاده میکردم!

Greight
18-03-2008, 02:26
سلام گلم
خوبی ؟
فکر نکنم بشه کاری کرد که موقع وارد شدن پسوورد بخواد . نمی دونم شاید هم بشه

ولی من یه روش برای مخفی سازی اطلاعات میگم که تا حدود زیادی می تونه اطلاعات را حفاظت کنه . و این روش کاملا ابتکاری هستش . خودم ازش استفاده می کنم و تا حالا افراد حرفه ای هم نتونستن به این پوشه ها شک کنند .
ابتدا فایلهای خودتون را داخل یه فولدر بریزید و سپس فولدر را با winrar فشرده کنید و بعد از این که فایل شما فشرده شد به فولدر اپشن برید و از تب view تیک گزینه Hide extensions for know file type را بردارید و پسوند فایل فشرده خودتون را از RAR به sys تغییر بدید .
با این کار فایل فشرده شما به Application تبدیل می شه و با کلیک کردن روی اون دیگه اون فایل باز نمی شه و به جای باز شدن پنجره open with باز می شه و از شما می خواد یه برنامه برای باز شدن این فایل انتخاب کنید و شما فقط فقط با برنامه winrar باید این فایل را باز کنید .

و سپس فایل خودتون را داخل فلش مموری مخفی کنید .

با این کار اولا کسی به فکرش نمی رسه که باید با winrar این فایل را باز کنه و از طرفی فکر می کنه جز فایلهای سیستمی هستش و از دست زدن به اونها خود داری می کنه . از طرفی پسوند اون sys هستش .
و در ضمن اگه کسی روی سیستمش winrar نداشته باشه اصلا نمی تونه به هیچ عنوان این فایلها را ببینه .

و شما اگه بخواهید اون فایلها را ببینید فقط کافی است پسوند sys را به rar تبدیل کنید .
از این روش می تونید برای مخفی سازی اطلاعات خودتون داخل سیستم نیز استفاده کنید و مطمئن باشید که عقل جن هم بهشون نمی رسه .

امیدوارم به دردتون بخوره .

موفق باشید .
دمت گرم بابا تو ديگه كي هستي ......

mahdi7610
18-03-2008, 08:44
سلام دوستان

فکرشا بکنید می تونید کل اطلاعاتتون را داخل یه پوشه قرار بدید که اصلا معلوم نیست باید با چی باز بشه .

البته من بهتون گفتم که باید با برنامه های فشرده ساز باز بشه .

موفق بایشید .

aRThaS_08
18-03-2008, 14:44
خیلی جالب بود چطور شد این کار به فکرت رسید

mahdi7610
18-03-2008, 15:58
خیلی جالب بود چطور شد این کار به فکرت رسید
یه چیزی هم قبلا در مورد shut down گفته بودم که اون هم ابتکاری بود که خیلی ها خوششون اومد .

موفق باشید .

sltavakoli
18-03-2008, 18:38
یه پسورد هم بزاری بد نیست.

در ضمن این روش درسته که خوبه ولی مثلا برای هکرهای حرفه ای یه چیز خیلی مضحکی میباشد.

ZIBAYEKHOFTE
18-03-2008, 18:53
یه پسورد هم بزاری بد نیست.

در ضمن این روش درسته که خوبه ولی مثلا برای هکرهای حرفه ای یه چیز خیلی مضحکی میباشد.
حالا هکر هارو بی خیال
ما فعلا با آدمای فوزول طرفیم
که دیوونه میکنن آدمو

ZIBAYEKHOFTE
18-03-2008, 19:06
اابته آقا مهدی که کارش حسابی درسته:46::40:
حتما میتونه از این کارام بکنه
واقعا دستش درد نکنه
دمش گرم
نبود همه ی سوالا بی جواب می موند
البته قصد بی احترامی به بقیه ی دوستان رو ندارم
ولی واقعا کارش درسته:11:

mahdi7610
18-03-2008, 19:49
اابته آقا مهدی که کارش حسابی درسته:46::40:
حتما میتونه از این کارام بکنه
واقعا دستش درد نکنه
دمش گرم
نبود همه ی سوالا بی جواب می موند
البته قصد بی احترامی به بقیه ی دوستان رو ندارم
ولی واقعا کارش درسته:11:
سلام دوستان
ZIBAYEKHOFTE عزیز شما نسبت به من لطف دارید .

حالا یه چیز جالب تر اگه شما پسوند فایل فشرده شده را از rar به exe تبدیل کنید دیگه پنجره open with هم باز نمی شه و اصلا دیگه کسی نمی فهمه که این چی هستی و باید با چی باز بشه . اون وقت شما فقط کافیه پسوند فایل را از exe به rar تبدیل کنید و اطلاعات خودتون را ببینید .
اگه می خواهید خیلی دیگه اطلاعاتتون محرمانه بشه و دیگه هیچ کس نتونه به اون دسترسی پیدا کنه از برنامه هایی که روی فایلهای exe پسوورد می زارن استفاده کنید که از این برنامه های زیاد هست روی اون فایل exe پسوورد بزارید .
دیگه هیچ کسی نمی تونه به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنه چون اول باید پسوورد را پیدا کنه تازه بعد از پیدا کردن پسوورد اصلا متوجه نمی شه که این چی هستش .

موفق باشید .

SH@HIN
19-03-2008, 09:49
سلام دوستان
ZIBAYEKHOFTE عزیز شما نسبت به من لطف دارید .

حالا یه چیز جالب تر اگه شما پسوند فایل فشرده شده را از rar به exe تبدیل کنید دیگه پنجره open with هم باز نمی شه و اصلا دیگه کسی نمی فهمه که این چی هستی و باید با چی باز بشه . اون وقت شما فقط کافیه پسوند فایل را از exe به rar تبدیل کنید و اطلاعات خودتون را ببینید .
اگه می خواهید خیلی دیگه اطلاعاتتون محرمانه بشه و دیگه هیچ کس نتونه به اون دسترسی پیدا کنه از برنامه هایی که روی فایلهای exe پسوورد می زارن استفاده کنید که از این برنامه های زیاد هست روی اون فایل exe پسوورد بزارید .
دیگه هیچ کسی نمی تونه به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنه چون اول باید پسوورد را پیدا کنه تازه بعد از پیدا کردن پسوورد اصلا متوجه نمی شه که این چی هستش .

موفق باشید .

سلام آقا مهدي
يه موضوع جالب اگر پسوند رو به sys يا exe تغيير بديم درصورتي كه نرم افزار KGB archive نصب باشه براحتي اين فايل رو دكمپرس ميكنه.
اما اگر به يه پسوند ناشناس مثل .TXD (تكسچر) تغيير بديم ديگه نميشناسه.:10:

Consul 141
20-03-2008, 16:45
سلام دوستان...
شما می توانید با نصب لینوکس بر روی flash memory لینوکس خود را همیشه
همراه خود داشته باشید .

مواد مورد نیاز ! :
1.یک کامپیوتر (یا نت بوک ) که قابلیت بوت شدن از درایو USB را داشته باشد (ترجیحا USB 2.0 را هم حمایت کند چون سرعتش خیلی بیشتر است که main board های جدید اکثر این قابلیت را دارند)
2. Damn Small Linux (DSL) Distro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.Syslinux 3.11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----

مرحله 1 : فرمت کردن flash memory
ابتدا flash memory خود را با هر ابزاری که خواستید به صورت FAT فرمت کنید.

مرحله 2 : extract کردن فایل های مورد نیاز
1.2
Damn Small Linux را دانلود کرده و بر روی flash memory خود extract کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.2
Syslinux را دانلود کرده و بر روی مثلا درایو C خود extract نمایید.
3.2
به قسمت start>run ویندوز رفته و اسم cmd را وارد کرده و کلید enter را بزنید.
4.2
در cmd دستور cd c:syslinuxwin32 را وارد کرده و سپس enter کنید.

5.2
دستور syslinux –f f: را وارد کنید و بعد enter کنید.
دستور exit را وارد کرده و enter کنید.
1.3
دستگاه خود را reset کنید و سپس به قسمت تنظیمات bios بروید و boot اول
خود را USB Drive انتخاب کنید (اگر مادربورد شما از این خاصیت حمایت می کند)
اگر همه چیز درست پیش رفته باشد حالا شما می توانید صفحه boot اولیه Damn Small Linux را ببینید.

milad_badboy
20-03-2008, 16:59
رفيق دمت گرم عجب ترفند توپي بود
واقعا مرسي