PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر در Version Info فایلهای exe و dll

fire-wizard
16-03-2008, 15:42
سلام دوستان .....

توی نت داشتم میگشتم که دیدم یکی از دوستان یک سوال مطرح کرده .. پرسیده بود که چه جوری میشه تغییر در Version Info فایلهای exe و dll رو انجام داد ... البته در دلفی و با کد نویسی .....

خودم یکم تلاش کردم و تونستم یه چیزی برای نمایش Version Info بنویسم ولی هرچقدر تلاش کردم نتونستم برای تغییرش برنامه ای بنویسم ... هر چقدر هم اینترنت رو گشتم چیزی پیدا نکردم ... تمامی سایتهای مربوط به دلفی رو گشتم ولی انگاری قحطی اومده ... ( البته برای دلفی 7 ) ....

اگه دوستان نمونه یا کامپوننتی برای دلفی 7 میشناسن لطفا معرفی کنن تا همه استفاده کنن ازش ... با تشکر فراوان ...

NoneForce
16-03-2008, 16:26
سلام

يه نگاهي به كامپوننت زير بيندازيد :

MiTeC Portable Executable Reader 1.0

(قبلا در انجمن معرفي شده است)

VDeveloper
16-03-2008, 22:19
Version Information Manipulator Library ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fire-wizard
17-03-2008, 00:08
Version Information Manipulator Library ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوست خوبم ...م ناین رو قبلا دیده بودم ... هر کاری کردم نتونستم باهاش اون چیزی رو که گفتم درست کنم ... اگه خودت باهاش میتونی کار کنی یه لطفی کن یک نمونه برای اون کار درست کن ... خیلی ممنونت میشم .. در کل بحث جالبیه کار با فایلها اجرایی:20:

fire-wizard
17-03-2008, 00:34
سلام

يه نگاهي به كامپوننت زير بيندازيد :

MiTeC Portable Executable Reader 1.0

(قبلا در انجمن معرفي شده است)

این کامپوننت رو هم دیدم ... عالی بود ولی فقط تنها مشکلش این بود که فقط نمایش میداد و تغییر نمیتونست بده ... من نمایش Version info رو خودم هم نوشته بودم و فقط توی تغییر دادنش گیر کردم ... اگه میشه در این زمینه یه چیزی معرفی کنید ....

با تشکر ...

F A R H A D
17-03-2008, 08:46
يك سوال: تغيير ورژن زمان اجرا چه دليلي داره؟
ورژن رو معمولا زمان طراحي تعريف مي كنند و با نگارشهاي جديد تغيير مي دهند