PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن فایل های اجرایی بعد نصب ویندوز

S@eid
05-11-2005, 16:22
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده گفتم مطرح کنم شاید بتونین کمکم کنین.
امروز بعد از اینکه ویندوز ریختم(xp sp2) شروع کردم به نصب نرم افزار های لازم مثل opera,IDM,yahoo masenger,و...
اما وقتی روی فایل های exeاین نرم افزار ها کلیک کردم تا نصبشون کنم با یه سری erorr مواجه شدم که عکس بعضی هاشون رو گذاشتم.ضمنا این هم بگم که تمامی این فایل ها قبل از نصب ویندوز جدید اجرا میشد.
ممنون میشم کمکم کنید
موفق باشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir_P30
05-11-2005, 17:13
با سلام
خوب ويندوز جديد يه از نظر امنيتي يه سري ويژگي هاي خاص داره كه بعضي از نرم افزار ها باهاش سازگار نيستن

نورتون 2003 يا 2004 هم همين جور بود

سعي كنيد از ورژن جديد اين نرما فزار ها استفاده كنيد

Amir_P30
05-11-2005, 17:20
همگي اين نرم افزار ها اين مشكل رو دارن؟
اگه اين طوره ممكنه ماله اوني كه بالا گفتم نباشه

S@eid
05-11-2005, 17:49
امیر جان میشه گفت تقریبا تمام فایل هام همین مشکل رو دارن.الان که امتحان کردم دیدم mozilla firefoxوflashget
Shetab Lash Dictionary هم این مشکل رو دارن.
درمورد ورژن نرم افزار ها هم بگم که opera 8.5 وidm 4.7 هستش.

M.R.M
05-11-2005, 23:12
سلام دوست عزيز.
با توجه به اينكه شما فرموديد در اين ويندوز است كه به اين مشكل برخورد كرده ايد و قبلا با نصب همين برنامه ها مشكلي نداشتيد ، بنابراين مشكل شما از ويندوز ناشي ميشود.
اگر ويندوز قبليتان كه فرموديد برنامه ها در آن نصب ميشدند و مشكلي در اجراي آنها نداشتيد بدون SP2 بوده است ف توصيه ميكنم شما نيز يك ويندوز بدون SP2 نصب نماييد و پس از نصب برنامه هاي مورد نياز خود اقدام به نصب دستي SP2 در آن نماييد.
به احتمال بسيار قوي ويندوز جديد شما در هنگام نصب با مشكلي در نصب چند فايل اصلي سيستمي مواجه بوده است.
براي امتحان بد نيست يك بار از دستور SFC \scannow براي كنترل فايلهاي سيستمي خود استفاده نماييد.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

reza12100
05-11-2005, 23:38
s-s این مشکل طور دیگری هم به وجود میاد
وان وقتیه که نرم افزارها و فایلهای شما الوده به ویروس باشه و از یک انتی ویروسی استفاده کنی که نتونه فایلها را تمیز کنه در نتیجه اجازه استفاده از ان فایلهای اجرایی به شما نمیده و دقیقا پیغامی را گفتی نشان میده

S@eid
06-11-2005, 06:23
M.R.Mجان تشکر
اینجور که به نظر میرسه بهترین کار اینکه ویندوزم رو عوض کنم.البته ویندوز قبلی من Sp1 media centerبود .
reza جان از شما هم ممنون اما متاسفانه به خاطر همین مشکل من نتونستم انتی ویروس نصب کنم

rezaninja
14-11-2005, 19:21
دوست عزیز من هم یه وندوز xpsp2 قبلا داشتم اون پاک کردم و media center نصب کردم
بیشتر برنامه های خوب که در عرض سه چهار سال جمع کرده بودم بیشترش خراب شد
پس بهتر از برنامه های ضروری تون که در هارد حتما یه کپی بردارین چون من بعضی از اونها را تو سی دی داشتم از سی دی خیلی راحت نصب شد

S@eid
14-11-2005, 19:51
دوست عزیز ممنون از توصیه ی شما
موفق باشی
;) ;) ;)