PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Super Hidden

Angel Of Darkness
15-03-2008, 11:21
سلام
طریقه Super Hidden کردن فایلها و پوشه ها رو بدون نرم افزار و توسط ویندوز میخواستم
mahdi7610
15-03-2008, 11:38
سلام
طریقه Super Hidden کردن فایلها و پوشه ها رو بدون نرم افزار و توسط ویندوز میخواستم

توی ادرس زیر توضیح دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه متوجه نشدی بگو تا واضح تر برات بگم .

موفق باشی .

mahdi7610
15-03-2008, 12:08
فکر کنم با یک مثال بهتر متوجه بشی .

ابتدا به folder option برو و بعد هم تب view مطمئن شو که تیک گزینه های
do not show hidden fils and folder و hide protected operating system filse زده شده است .
حالا توی درایو D یه فولدر درست کن به اسم mahdi .
و این دستور را توی run بنویس . و بعد هم ok را بزن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اینکه فولدر mahdi مخفی شد برو و تیک گزینه های do not show hidden fils and folder و hide protected operating system filse را بردار و روی فولدر mahdi راست کلیک کن و propertis را بزن می بینی که گزینه hidden غیر فعال شده . و این یعنی فولدر شما به شکل Super Hidden در اومده .

موفق باشی.

Angel Of Darkness
15-03-2008, 12:19
سلوم جیجل
تشکرات خیلی خیلی نمیدونم چیچی من بپذیرید از این حرفا
میدونستم اونجا توضیح دادی ولی اونقد ماشالاه شلوغ هست که امیدوارم بیشتر شلوغ شه چون کلی زحمت کشیدی براش من وقتش نداشتم و نه با این اینترنت زغالی توان گشتنش

راستی من یه نامردی وکردم به جای mahdi نوشتم Angel {خنده یاهویی}

سوال من قسمت دومش یادم رفت یه لطفی بکنی جواب بدی ممنون میشم
میدونم سرت شلوغ با این حال
حالا چطوری برش گردونم ؟

میبینمت دوست من

Angel Of Darkness
15-03-2008, 12:39
سلام
خودم فهمیدم دستت درد نکنه فقط باید + رو - میکردم
الکی الکی امتحان کردم درست شد
بای

brain
22-08-2008, 10:52
ببخشید تاپیکه قدیمیو آوردم بالا ...

یه سوال دارم :
من اینکاری که شما گفتید رو کردم ولی وقتی تیک show hidden files رو گذاشتم که فایله اومد( الان این چه فرقی داشت پس )
اگه میشه فرق super hidden با hidden معمولی رو بگید ...

در ضمن اگه یه فولدری به روش super hidden مخفی شده باشه و من اسم فولدرشو یادم رفته باشه ...اون موقع چطوری میتونم پیداش کنم و از اون حالت خارج کنم .. ؟

با تشکر

mahdi7610
22-08-2008, 11:19
ببخشید تاپیکه قدیمیو آوردم بالا ...

یه سوال دارم :
من اینکاری که شما گفتید رو کردم ولی وقتی تیک show hidden files رو گذاشتم که فایله اومد( الان این چه فرقی داشت پس )
اگه میشه فرق super hidden با hidden معمولی رو بگید ...

در ضمن اگه یه فولدری به روش super hidden مخفی شده باشه و من اسم فولدرشو یادم رفته باشه ...اون موقع چطوری میتونم پیداش کنم و از اون حالت خارج کنم .. ؟

با تشکر
سلام

اگه شما یه فولدر را به حالت سوپر هیدن در بیارید دیگه اون فولدر یا فایل با زدن گزینه show hidden files از فولدر اپشن نمایش داده نخواهد شد .

و برای این که اون فایل یا فولدر نمایش داده بشه باید تیک گزینه Hide protected operating system file را از فولدر اپشن بردارید .
در ضمن اون فولدر دیگه به صورت عادی نمایش داده نخواهد شد بلکه به صورت کمرنگ دیده خواهد شد و شما قادر نخواهید بود اون را به صورت عادی و پرنگ نمایش دهید .

تصویر زیر گویای همه چیز هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

lord_ashkan_z
22-08-2008, 11:37
مهدي جان دستور خارج كردن از super hidden چي هست. آخه يه ويروسي هست كه باعث ميشه folderها به صورت super hidden در بياد...

با آنتي ويروس ها ميشه خودش را پاك كرد ولي تاثيراتش باقي مي مونه

mahdi7610
22-08-2008, 12:43
مهدي جان دستور خارج كردن از super hidden چي هست. آخه يه ويروسي هست كه باعث ميشه folderها به صورت super hidden در بياد...

با آنتي ويروس ها ميشه خودش را پاك كرد ولي تاثيراتش باقي مي مونه
سلام اشکان خان

توی پست 3 نحوه سوپر هیدن کردن یه فایل یا فولدر را توضیح دادم .

حالا اگه اون + ها را به - تبدیل کنید اون فایل یا فولدر از حالت سوپر هیدن خارج می شه .

فولدر mahdi را هیدن می کنه

فولدر mahdi را از هیدن خارج می کنه

اگه اسم فولدر شما دارای space ( فاصله ) باشه باید از علامت " " استفاده کنید .

توی ادرس زیر هم در مورد ویروسهایی که این عمل را انجام می دن توضیح کامل داده ام .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .