PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارائه راه حل برای مشکل سرور

iransohrab
15-03-2008, 00:23
چندی قبل سایت من که روی یکی از سرورهای یه شرکت در شهر قم بود به دلیل تغییراتی که از سوی مدیر سرور در قم صورت گرفته بود دچار مشکل و از بین رفتن بانک اطلاعاتی سایت شد .
این سایت حاصل تلاشی 5 ساله و با صرف هزینه های متعدد بوده و هست که از سوی مدیر سرور به این مشکل مواجه شد .
در تماس های متعدد که از طریق تلفن داشتم فقط شاهد بودم که به هیچ عنوان کسی تلفن را بر نمی دارد و اگر هم بردارد می گوید آقای ... نیستن و شما پیغام بزارید .
امروز از طریق بخش پشتیبانی سایت مورد نظر اعتراض خودم رو اعلام کردم . در حالی که قبلا مدیر سایت مذکور به تماس ها پاسخ می داد می گفت : دیتابیس سایت شما هست و باید دستی بک آپ رو برگردونم و دستی مشکل رو حل کنم . اما امشب در کمال ناباوری به ایمیل من جواب دادند و گفتند :
با سلام :
بچه های تیم پشتیبانی سایت شما رو بررسی کردند . متاسفانه سایت شما قبل از مشکل درارای دیتابیس نبوده !!!!

و حالا من موندم که چطوره سایت من تا زمانی که اینا تغییراتی ایحاد نکرده بودند صحیح و سالم داشت کار می کرد و هیچ مشکلی نداشت و یهو اینطوری می گن اطلاعات دیتابیس نداشته ؟؟؟
مگه میشه جوملا بدون دیتابیس همه چیزش درست و حسابی کار بکنه . در حالی که قبل از ایجاد مشکل من سایتم کامل باز می شد و هیچگونه مشکلی هم نداشت .
آخه کجای دنیا اینطوری پشتیبانی می کنن که این باید حاصل تلاش 5 ساله ی منو ببرن هوا و بعدش یه قورت آب هم روش بخورن و بگن که سایت شما دیتابیس نداشته ؟؟؟
به گمانم مرا بچه ای محسوب کرده اند که می توانند هرچه می خواهند بگویند و من هم خاضعانه قبول .
حالا از دوستان عزیزی که مسئول سرور هستن و پشتیبانی وب سایتها را برعهده دارند درخواست می کنم مرا راهنمایی کنن که چطور می توانم حق و حقوقم را درخواست کنم .
در ضمن سایت من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که بیش از 5 سال از عمرش در زمینه انتشار مقالات اجتماعی و روانشناسی می گذرد .
امیدوارم بتوانم حق و حقوقی که 5 سال به خاطرش زحمات بی ریایی کشیدم را بدست آورم .

خداوند قادر است و بینا بر اعمال و کردار بندگانش.

Tornado2800
20-03-2008, 18:16
همیشه یادتون باشه امیدتون به این سرورها نباشه خودتون بکاپ داشته باشید .

بعدشم ، وظیفه دارن که کار شما رو درست کنند ! در غیر این صورت در انجمن ها یکیشم مجید انلاینه خوراک این کاراست جنجال به پا کن و بگو همه چیزو که بهشون ضرر وارد بشه !

ولی حقت رو بگیر !

بگو باشه دیتابیس خراب شده رو بدید اصلا ببینم چیه....