PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت يك ميانبر براي shutdown (تزميني)

sinaset
14-03-2008, 21:48
سلام دوستان مي خوام روش ساخت يك shutdownl ميانبر بر روي دسكتاپ رو بهتون اموزش بدم
حتمان اين سوال رو مي پرسيد كه چرا اين روش هم قبلان بود راست من كه هميشه هر وقت مي خواستم يك ميانبر بسازم ادرس اشتباه بود جلو نمي رفت ولي اين دفعه انجام دادم و 100% هم است با و با عكس نشان مي دهم چه جوري بايد اين كار رو كردن
ابتدا روي قسمت خالي در صفحه دسكتاپ كليك راست كرده و از منوي باز شده گزينه New رو انتخاب كنيد ودر زير منوي باز شده گزينه Shortcut رو انتخاب كرده و در قسمت ادرس ان تايپ كنيد
windir%\system32\shutdown.exe -s -t 0 يك درصد هم بايد (%) زده بشود اول كلمه كه اينجا درسته نوشته نشود است توي عكس نگاه كنيد دقيقان مثل عكس رو عمل كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب دوستان بعد از ساخت يك Shutdown براي قشتگ شدنش و مي توانيد رو ان كليك راست كنيد و به پنجره properties برويدو بعد از باز شده پنجره به سربرگ shortcut برويد و در اينجا دكمه change ican رو انتخاب كنيد در اين منو مي توانيد يك عكس براي اين ميانبر انتخاب كنيد پيشنهاد مي كند عكس خود shutdown رو انتخاب كنيد كه به اين شكل است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نكته : دوست به محض كليك روي اين ميانبر ويندوز shutdown مي شود دقيقان مثل موقعه كه روي shutdown خود ويندوز كليك مي كنيد همون كار رو مي كند
:10::11:
سوالي بود در خدمت هستم

مترجم:مسعود پاك نظر
ناشر موسسه فرهنگي هنري ديباگران
برگرفته شده از كتاب:نكاتي طلاي در ويندوز XP

eAmin
14-03-2008, 22:57
این رو توی نت پد کپی کنید و با فرمت bat ذخیره کنید. و حالا کار تمامه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sinaset
14-03-2008, 23:55
این رو توی نت پد کپی کنید و با فرمت bat ذخیره کنید. و حالا کار تمامه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام دوست من
ممنون از روشتون ولي اين راه از نظر من خيلي راحتر از راه شماست
به هر حال ممنون دوست من
:10::11: