PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای تهیه اسکرین شات از عکسها

jooya
14-03-2008, 21:42
سلام دوستان کسی نرم افزاری میشناسه که بتونم عکسهام رو اینطوری ازشون یه اسکرین شات ( شاید وازه مناسبی نباشه) بگیرم ؟

اینم عکسها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen6558
14-03-2008, 21:53
درست کردن اینا با فتوشاپ ممکنه و این یه کار ابتکاری هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wedding Album Maker Gold v2.91 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jooya
15-03-2008, 11:04
ممنون محسن جان ، نه فتوشاپ یکمی وقت گیر میشه واسه کسی که زیاد وارد نیست ، منظورم همین نرما فزارهای هست که خودشون به صورت آماده یه سری از این کارها رو انجام میدادند ، ممنون به خاطر معرفی این نرم افزار .

نرم افزار دیگه ای هم هست که از این کارا بکنه که حجمش کمتر باشه ، آخه من فعلا Dail Up'ام و سخته این حجم رو دانلود کنم .

خودم هم با پیکاسا گوگل کار می کردم ولی تعداد حالتش کم و ابتدایی هست . ممنون

Mohsen6558
15-03-2008, 12:13
خب دوست عزیز از اکشن ها استفاده کن
اکشن های فتوشاپ
»» بانک [action] اکشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi_balaa
15-03-2008, 13:47
عزیز picasa این کار رو راحت انجام میده . همینطور xnview . در ضمن هر دوی اینا مجانی هستند .
picasa 2.7 با حجم 4.68 مگابایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدxnview 1.92.1 با حجم 3.52 مگابایت :

عزیز اینم یه چیزه ترتمیز و توپ از ACDSee که تازگیا اومده و نسخه 30 روزه هست که واسه چند روزی کارتونو راه میندازه و میتونید بعدا سریالشو یه جوری گیر بیارید .
ACD see photo manager pro 2 با حجم تقربیا 34 مگابایت :

jooya
16-03-2008, 23:17
خب دوست عزیز از اکشن ها استفاده کن
اکشن های فتوشاپ
»» بانک [action] اکشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون شاید باعث بشه بشینم یکمی هم فتوشاپ یاد بگیرم . Wedding Album Maker Gold خوبه اگه بتونم توی این سی دی ها گیرش بیارم خیلی عالی میشه .

با تشکر

عزیز picasa این کار رو راحت انجام میده . همینطور xnview . در ضمن هر دوی اینا مجانی هستند .
picasa 2.7 با حجم 4.68 مگابایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدxnview 1.92.1 با حجم 3.52 مگابایت :

عزیز اینم یه چیزه ترتمیز و توپ از ACDSee که تازگیا اومده و نسخه 30 روزه هست که واسه چند روزی کارتونو راه میندازه و میتونید بعدا سریالشو یه جوری گیر بیارید .
ACD see photo manager pro 2 با حجم تقربیا 34 مگابایت :

Picasa حالتش کمه ، البته ورژن مال من یکمی قدیمی بود ، با این دومی هم کار نکردم دانلودش کنم ببینم چیه ، این آخری هم حجمش زیاد ببینم می تونم توی سی دی ها یا چیزه دیگه ای گیرش بیارم یا نه .

ممنون بابت معریفیشون .

Mohsen6558
16-03-2008, 23:20
خواهش موفق باشین

hadi_balaa
17-03-2008, 14:08
خواهش موفق باشین !!