PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه درایو ویندوزم رو با هر بار ریست کردن ریستور کنم؟

amirdaly
14-03-2008, 17:21
سلام.
من سیستمم قدیمیه برای همین وقتی زیاد توی نت کار می کنم ویندوز خراب میشه هنگ میکنه و فایل های ویندوز آسیب می بینه. برای همین می خوام با هر بار ریست شدن فایل های درایو ویندوزم به حالت اولش برگرده. از نورتون گوبک norton goback هم استفاده کردم ولی اون تمامی درایو ها رو برمی گردونه و هرچیزی که دانلود کرده بودم رو پاک می کرد.
لطفا کمکم کنید.
ممنون

sinaset
14-03-2008, 17:45
سلام.
من سیستمم قدیمیه برای همین وقتی زیاد توی نت کار می کنم ویندوز خراب میشه هنگ میکنه و فایل های ویندوز آسیب می بینه. برای همین می خوام با هر بار ریست شدن فایل های درایو ویندوزم به حالت اولش برگرده. از نورتون گوبک norton goback هم استفاده کردم ولی اون تمامی درایو ها رو برمی گردونه و هرچیزی که دانلود کرده بودم رو پاک می کرد.
لطفا کمکم کنید.
ممنون
سلام دوست من
اول از همه سيستم ريستوري كارش همين است اگر به عقب برش گردونه فايل هاي اون موقعه رو مياره و شما اگر مي خوايد چنين كنيد همشه همين جوري خواهد شود
شايد كامپيوتر شما ويروس داره با يك انتي ويروس چك كنيد كامپيوتر تون رو با كاسپرسپاي 8
:10::11:

lord_ashkan_z
14-03-2008, 18:48
سلام دوست من
اول از همه سيستم ريستوري كارش همين است اگر به عقب برش گردونه فايل هاي اون موقعه رو مياره و شما اگر مي خوايد چنين كنيد همشه همين جوري خواهد شود
شايد كامپيوتر شما ويروس داره با يك انتي ويروس چك كنيد كامپيوتر تون رو با كاسپرسپاي 8
:10::11:

تا اون جا كه من مي دونم براي اين كار (استفاده از سيستم ريستور) بايد خودتون عمل كنيد، در واقع خودش اين كار رو انجام نمي ده. در ضمن زياد جالب نيست( در برابر ويروس حفظ نمي كند)

برنامه هاي deep freez اين كار رو به بهترين نحو ممكن انجام مي دهند. يكي از اين برنامه ها كه من ديدم و از كارش مطمئن هستم اين برنامه هست:

net support manager

در بخش درخواست نرم افزار در خواست بده مي توني دانلود كني

mahdi7610
14-03-2008, 20:38
سلام
برنامه deep freez تائید می شه .

موفق باشید .

sinaset
14-03-2008, 21:29
تا اون جا كه من مي دونم براي اين كار (استفاده از سيستم ريستور) بايد خودتون عمل كنيد، در واقع خودش اين كار رو انجام نمي ده. در ضمن زياد جالب نيست( در برابر ويروس حفظ نمي كند)

برنامه هاي deep freez اين كار رو به بهترين نحو ممكن انجام مي دهند. يكي از اين برنامه ها كه من ديدم و از كارش مطمئن هستم اين برنامه هست:

net support manager

در بخش درخواست نرم افزار در خواست بده مي توني دانلود كني
سلام دوست من
يك سوالي خدمت شما داشتم
حالا چرا متن من رو نقل كرديد:13::3::23::24:

amirdaly
28-03-2008, 20:49
ممنونم دوستان عزیز.
واقعا پی سی ورلد بهترین فروم نت رو داره. جواب های خوب داده میشه.
به استهظار دوستان برسونم که من سیستم ریستور ویندوز رو زیاد قبول ندارم. چون بعد از یه مدت ریستور پوینت هام از کار می افته. از همه بدتر باید هر بار خودم ریستور کنم.
ولی حالا دیپ فریز رو گذاشتم دانلود بشه. وقتی بچه ها تایید کردن حتما خوبه.
ایشالا مشکلم حل شه.
ممنون از همگی.

neda5
14-02-2009, 11:51
سلام . چطور میشه فایل ریستور دریافت کرد . چون من بدون گرفتن ریکاوری پارتیشن بندی و ویندوز را عوض کردم . مدل لپ تاپ : pcg-7141L است . متشکرم

you_nasery
18-02-2009, 02:35
deep freez خوبه و هر بار که ویندوز ریست بشه ، تمام تغییرات جدید نادیده گرفته میشه و ویندوز مثل سابق بالا میاد ، بدون کوچکترین تغییری ولی فکر کنم تمام درایوها رو اینجوری می کنه! نمی دونم شاید هم بشه قثط واسه یه درایو تنظیمش کرد ، یادم نمیاد . چون خیلی وقت پیشا یه بار واسه کنجکاوی نصب کردم

mehdy.delshekaste
18-02-2009, 18:44
deep freez خوبه و هر بار که ویندوز ریست بشه ، تمام تغییرات جدید نادیده گرفته میشه و ویندوز مثل سابق بالا میاد ، بدون کوچکترین تغییری ولی فکر کنم تمام درایوها رو اینجوری می کنه! نمی دونم شاید هم بشه قثط واسه یه درایو تنظیمش کرد ، یادم نمیاد . چون خیلی وقت پیشا یه بار واسه کنجکاوی نصب کردم

با اين برنامه ميشه يك يا دو يا تمام درايوها رو به دلخواه freez كرد.

you_nasery
19-02-2009, 02:02
با اين برنامه ميشه يك يا دو يا تمام درايوها رو به دلخواه freez كرد.
ممنون مهدی جان که یادآوری کردی :11: