PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی من الکی شارژ کم می کنه نوع گوشی 6600

محمد نامدار
14-03-2008, 13:42
سلام
گوشی من مدتی است که شارژش کم می شه چه صحبت بکنم یا نکنم
حدود 24 تا 28 ساعت شارژ نگه می داره
یک باطری داشتم که باد کرده بود عوضش کردم و یک باطری اصلی که حدود 10 هزار تومان بود خریدم
5 - 6 روز اول خوب بود و شارژی که نگه می داشت 3 روز 4 روز و 2 روز نگه می داشت که الان 2 هفته است که
باز هم طبق قبل شده رم را فرمت کردم فرقی نکرد.
لطفا راهنمایی کنید.
اگر باید گوشی فرمت بشه طریقه فرمت کردن را بگویید.
یک سوال دیگر اینکه چطور شماره تلفنها از روی سیم کارت یا گوشی به داخل رم انتقال داده میشه؟

farshidshd
14-03-2008, 15:23
گوشی وقتی آنتن نده باطریش کم میشه الکی
احتمالا جای باطری گوشیتون مشکل داره
ربطی به رم نداشت که فرمت کردی
گوشی هم به نظرم نباید فرمت شه
شماره تلفن به رم انتقال داده نمیشه مگر با نرم افزار خاصش که تو انجمن نوکیا میتونی پیداش کنی

H M R 0 0 7
14-03-2008, 18:10
با این که باطری رو تازه گرفتی بازم احتمال خراب بودنش هست و ربطی به رم و این چیزا نداره.
یه باطری دیگه از دوستات بگیر و رو گوشیت تست کن.اگه بازم کم ککرد که مشکل از گوشیه و اگه نکرد خوب دیگه معملومه مشکل از باطری قبلیته.

persian_test
14-03-2008, 18:25
خوب من اینجوری فکر میکنم {البته مطمئن نیستم}
اول اینکه پین‌های اتصال باطری گوشی رو چک کنید. دوم اینکه نرم‌افزار تا نرم‌افزار داریم بعضی از اپلیکیشن ها مصرف باطری رو بالا میبرند چون پردازنده گوشی رو مدام اشغال میکنه! الزاما هم اینطور نیست که برنامه رو اجرا شده دید شاید باید پروسس منیجر بشه مدیریت کاملتری روی پروسه‌ها داشت. بنابراین خیلی هم میتونه به رم وابسته باشه.
سوم اینکه نور صفحه نمایش! روشن یا خاموش بودن بلوتوث! عدم پوشش شبکه مناسب!
مواردی رو که گفتم شاید در ابعاد میلمتری قضیه باشه ولی خیلی میتونه تاثیر گذار باشه. من برای شما یه پیشنهاد دارم. گوشیتون رو یه مستر ریست بکنید. اگر درست نشد اول به باطری شک کنید اگه از باطری مطمئن شدید 98٪ ایراد از سخت افزار گوشی شماست.

اما در مورد انتقال شماره‌ها از سیم کارت به مموری کارت! در منوی Contact گوشی شما گزینه‌ای بنام Copy هست این گزینه سه تا آیتم داره یکیش To Memory Card هست که دقیقا خواسته شما رو انجام میده.