PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش Fade In و Fade Out در آهنگ ها و فیلم توسط یولید

Mojtaba-MCI
14-03-2008, 00:55
با سلام.میشه کسی آموزش Fade In و Fade Out کردن پایان آهنگ ها و فیلم ها رو توسط یولید در این تاپیک قرار بده؟؟؟با تشکر.

Mohsen6558
14-03-2008, 01:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دوتا برای صوتی خودش دوتا دکمه داره که وقتی آهنگ رو انتخاب می کنی می تونی ببینی

اینم یه مثال برا Fade تصویر

Mojtaba-MCI
14-03-2008, 12:16
اصلا واضح نبود...من که خوب متوجه نشدم!هر کاری می کنم درست نمیشه.

Mohsen6558
14-03-2008, 14:29
خب
برای این که صدا رو این افکت رو بهش بدین می آیین و بعد از اضافه کردن آهنگ صبق تصویر دوم یه کلیک رو آهنگه می کنین تو یولید بعد از قسمت بالای اون طبق عکس اول اون دوتا گزینه برای شما فعال می شه و با انتخاب اون این افکت اضافه می شد
برای فیلم هم شما یه صفحه سیاه به اول و آخر فیلم اضافه کنین و بین اینا افکتی که اولش Fade.. اضافه کنین همین

Javad_Ed
15-03-2008, 01:52
شما وقتی روی قسمت اودیو میرید همنطوری که Mohsen6558 گفتند
موس شما بشکل یک فلش در میاد ومیتونید در هر زمانی که میخواید یک نقطه اتصال ایجاد کنید
وقتی اون نقطه رو پایین بکشید خب صدا کم ووقتی بالا بکشید صدا زیاد میشه
پس مثلا در اول کلیپ تون یک نقطه و در ثانیه (مثلا4)یک نقطه دیگه ایجاد میکنید و بعد اون نقطه اولی رو میکشید پایین
پس صدا از 0 به حالت عادی در ثانیه 4 میره
موفق باشید

Mojtaba-MCI
15-03-2008, 08:18
خب
برای این که صدا رو این افکت رو بهش بدین می آیین و بعد از اضافه کردن آهنگ صبق تصویر دوم یه کلیک رو آهنگه می کنین تو یولید بعد از قسمت بالای اون طبق عکس اول اون دوتا گزینه برای شما فعال می شه و با انتخاب اون این افکت اضافه می شد
برای فیلم هم شما یه صفحه سیاه به اول و آخر فیلم اضافه کنین و بین اینا افکتی که اولش Fade.. اضافه کنین همین

شما وقتی روی قسمت اودیو میرید همنطوری که Mohsen6558 گفتند
موس شما بشکل یک فلش در میاد ومیتونید در هر زمانی که میخواید یک نقطه اتصال ایجاد کنید
وقتی اون نقطه رو پایین بکشید خب صدا کم ووقتی بالا بکشید صدا زیاد میشه
پس مثلا در اول کلیپ تون یک نقطه و در ثانیه (مثلا4)یک نقطه دیگه ایجاد میکنید و بعد اون نقطه اولی رو میکشید پایین
پس صدا از 0 به حالت عادی در ثانیه 4 میره
موفق باشید

باور کنید من دقیقا همین کارو واسه آهنگ می کنم ولی هیچ تغییری به وجود نمیاد!البته مشکل فیلم حل شده فقط آهنگ درست نمیشه...

Mohsen6558
15-03-2008, 11:33
شما یه آهنگ رو وارد کن
بعد این کارو انجام بده بعد خروجی بگیر و ببین اعمال می شه یا نه

Javad_Ed
15-03-2008, 13:04
شاید برای این باشه که زمانه کمی رو از اول تا حالت نرمال میزاری
برایهمین متوجه fade in...نمیشید
ولی راهش همینه

Mojtaba-MCI
15-03-2008, 17:29
شما یه آهنگ رو وارد کن
بعد این کارو انجام بده بعد خروجی بگیر و ببین اعمال می شه یا نه
اینو امتحان نکردم ، ولی در حین کار(قبل از ذخیره)که هیچ تغییری در کار نیست...

شاید برای این باشه که زمانه کمی رو از اول تا حالت نرمال میزاری
برایهمین متوجه fade in...نمیشید
ولی راهش همینه
راستش خیلی طولانیش رو هم امتحان کردم ولی نشده...من یه سوال دارم!
مگه اون خط قرمز(که نقطه ها روش هستن و باید بالا و پایین بشن)اول وسط نیست؟طبق شکل دوم در بالا ، من همونو می دم پایین البته انتهاشو(برای این گفتم انتها چون می خوام آخر آهنگ با ریتم ملایم تموم بشه)و بقیه ی خط در همون حالت وسط باقی می مونه...این درسته؟

Mojtaba-MCI
15-03-2008, 17:52
خب دوستان!هر چی اذیتتون کردم شرمنده...فهمیدم مشکلش در چی بود!باید ذخیره می کردم تا ببینم روش تغییر ایجاد شده یا نه که O.k شد.با تشکر!

Mohsen6558
15-03-2008, 21:12
اوکی خواهش موفق باشین