PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قالي بافي و فتوشاپ

o-m-i-d
13-03-2008, 17:48
سلام به همه دوستان
مي خواستم ببينم از دوستان كسي در مورد طراحي قالي و گليم و فرش با فتوشاپ اطلاعاتي داره ؟‌ آيا نرم افزار آماده اي در اين زمينه وجود داره ؟‌ طراحي ها بايد بصورتي باشه كه حالت نقطه نقطه داشته باشه ( رج ) تا قالي باف بتونه از روي اون ببافه ... خود كاربر هم بايد به حدي برسه كه بتونه از روي عكس قالي طرح رو بكشه ..... هر كي هر
نوع اطلاعاتي داره اينجا به من بگه .. نياز خيلي شديد و فوري دارم...

sarina_sh
14-03-2008, 07:21
تو فوتوشاپ که امکان پذیر هست
چون با پیکسل ها میشه عین طرح قالی را در آورد
ولی خیلی طول میکشه فکر کنم

o-m-i-d
14-03-2008, 07:55
بابا این اساتید فن کجا هستن یکی به داد ماااااااااااااا برسه خیلی نیاز دارم بهش

o-m-i-d
14-03-2008, 07:56
تو فوتوشاپ که امکان پذیر هست
چون با پیکسل ها میشه عین طرح قالی را در آورد
ولی خیلی طول میکشه فکر کنم

از شما هم به خاطر اینکه حداقل یه نظر دادین ممنونم ... شما نمی دونی باید از کی بپرسم ؟ طراح یا گرافیستی سراغ ندارین ؟

sarina_sh
14-03-2008, 08:17
خواهش می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا گرافیستا زیاد با این مسائل کاری ندارن
نرم افزار آماده ای که واسه اینکار هم باشه من تا حالا ندیدم حالا شاید بقیه دوستان دیده باشن و بهت معرفی کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
ولی تصاویری که تو فوتوشاپ درست میشه چون بر مبنای پیکسل هست ... این امکان را به شما میده تا طرح های قالی رو هم تو این محیط شبیه سازی کنید
اساتید سایت هم کم کم پیدا میشن راهنماییتون می کنن ... شاد باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

o-m-i-d
14-03-2008, 08:32
ممنون بابت راهنماييتون و شاخه گل

sarina_sh
14-03-2008, 10:21
خواهش می کنم دوست خوب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین من یه سرچی کردم برات اینو پیدا کردم:
نرم افزار طراحی نقشه های قالی

[/URL]آدرس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه این لینک برو شاید بدردت خورد ... شاد باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

o-m-i-d
14-03-2008, 11:30
سلام دست شما درد نكنه حتما باهاشون تماس مي گيرم .. كسي با فتوشاپ نمي تونه ؟ آخه من مي خوام از روي عكس نقشه رو بكشم يا بر عكس ... مطمئن هستم كه راهي داره .. يه بنده خدا اين كار رو بصورت خيلي حرفه اي انجام مي داده كه الان فوت كرده .. من منتظر كمك ساير دوستان هم هستم

o-m-i-d
14-03-2008, 17:17
آقا چی شد ؟ ما کمک خواستیماااااا

mosii-online
14-03-2008, 17:50
این نوید رو من تو اینجا تو فتوشاپ قبول دارم نوید دیسایگن جان کجایی به این اقا کمک کن.

o-m-i-d
14-03-2008, 20:51
این نوید رو من تو اینجا تو فتوشاپ قبول دارم نوید دیسایگن جان کجایی به این اقا کمک کن.
آقا دست شما درد نكنه مننظر مي مونيم تا بياد ديگه .. بقيه دوستان راهي به ذهنشون نمي رسه ؟

mirak
20-03-2008, 00:15
به نئرم ميشه با فوتوشاب حل كرد با اين شماره با به من تلفن كن 09149110538

o-m-i-d
22-03-2008, 11:42
انگار هيش كي نيست به داد من برسه ... شماره شما هم كه در شبكه وجود نداره عزيز دل برادر؟!