PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : System

Moh@mm@d - TNT
13-03-2008, 17:27
Salam be hameye barobach
agha man ye system baraye websitam mikham age vista bashe mamnoon faghat salem bashe lotfan mar raftam toye site
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
vali systemash male russia hast va farsish kharabe lotfan ye system vista ghashang va bedoone eyb baraye download bezarid
Thanks

anarchist60
15-03-2008, 14:01
سیستم ویستا واسه وب سایت؟
منظورت قالب سایته یا یه Cms که محیطش شبیه محیط ویستا باشه؟
این دیگه چه خواستیه که شما داری عزیز!!؟

Moh@mm@d - TNT
15-03-2008, 18:52
سیستم ویستا واسه وب سایت؟
منظورت قالب سایته یا یه Cms که محیطش شبیه محیط ویستا باشه؟
این دیگه چه خواستیه که شما داری عزیز!!؟

aziz deghat nakardi agha man migam system mishe goft ghalebe site hast age vaght kardi boro to site
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
bebin ghalebe vista dare ama asle in ghaleba male russia hast va pooli ham hast vali in site irani versian ---- shodash hast man ye ghaleb mesle on mikham ghalebe data life kharabe ok?

anarchist60
16-03-2008, 00:20
آخه هیچکس به قالبه سایت نمیگه سیستم...
اگه واسه جوملا می خواستی می تونستم کمکت کنم و یه نمونه ی انگلیسی رو فارسی کنم...

Moh@mm@d - TNT
16-03-2008, 10:10
شما به بزرگی خودتون ببخشید اخه قالب با سیستم دنیا فرقه قالب ظاهر سایته اما سیستم همه کاراش به طور اوتوماتیکه حالا شما ببخشید اگه جوملا دارید یه ورژن فارسی شده ویستا برای من بزارید
ممنون

tabriz-info
16-03-2008, 13:47
Salam be hameye barobach
agha man ye system baraye websitam mikham age vista bashe mamnoon faghat salem bashe lotfan mar raftam toye site
vali systemash male russia hast va farsish kharabe lotfan ye system vista ghashang va bedoone eyb baraye download bezarid
Thanks

رعایت قوانین:

1- فینگلیش نوشتی
2- تو بخض مرتبط ایجاد تاپیک نکردی

برو تو انجمن سیستمهای مدیریت محتوا اونجا یه چیزایی دستگیرت میشه