PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من سوالی درمورد یک فایل در نرم افزار ورد داشتم که به طورصحیح باز نمی شود

1016
13-03-2008, 13:58
من سوالی که داشتم درمورد یک فایل در ورد بود به این صورت که من یک کوپی از فایلم را بر روی یک سی دی ریختم و آن را رایت کردم بعد از مدتی که سی دی را در کیس گذاشتم و فایلم را باز کردم به طور کامل هر آنچه را که تایپ کرده بودم با فنت فارسی به صورت بینهایت مربع درآمده بود یعنی هر حرف که در این 400 صفحه تایپ کردم به صورت مربع درآمده بود خواهش می کنم راهنماییم کنید که چگونه این مربع ها را به حالت نوشته های با فنت بی زر فارسی در آورم متشکرم

mahdi7610
13-03-2008, 15:31
من سوالی که داشتم درمورد یک فایل در ورد بود به این صورت که من یک کوپی از فایلم را بر روی یک سی دی ریختم و آن را رایت کردم بعد از مدتی که سی دی را در کیس گذاشتم و فایلم را باز کردم به طور کامل هر آنچه را که تایپ کرده بودم با فنت فارسی به صورت بینهایت مربع درآمده بود یعنی هر حرف که در این 400 صفحه تایپ کردم به صورت مربع درآمده بود خواهش می کنم راهنماییم کنید که چگونه این مربع ها را به حالت نوشته های با فنت بی زر فارسی در آورم متشکرم
سلام
خوب همه متن را با ctrl + A انتخاب کنید و از قسمت بالا یکی یکی فونتهای را امتحان کنید .
احتمالا قبلا با فونتی نوشتید که الان اون فونت را روی سیستم ندارید

موفق باشی .

farshidshd
13-03-2008, 17:17
نه کلا خراب شده و باید دوباره تایپ کرد
این مشکل رو منم داشتم و حدود 100 صفحه رو دوباره تایپیدم