PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در سيستم پس از اتصال به اينترنت

mehdi30nema
13-03-2008, 02:31
بچه ها سلام :
كمكم كنيد بيچاره شدم . از ديروز وقتي به اينترنت وصل ميشم بعد از ده دقيقه يه مربع سفيد روي صفحه دسكتاپ ظاهر ميشه و بعد از آن يا اينترنت اكسپلورر قفل ميكنه يا صفحاتش ميپره و كلا سيستم كند ميشه كه مجبور ميشم ري استارت كنم . الانم بيشتر از ده دقيقه نميتونم بمونم . ممنون ميشم كمكم كنيد . مرسي

sinaset
13-03-2008, 11:12
بچه ها سلام :
كمكم كنيد بيچاره شدم . از ديروز وقتي به اينترنت وصل ميشم بعد از ده دقيقه يه مربع سفيد روي صفحه دسكتاپ ظاهر ميشه و بعد از آن يا اينترنت اكسپلورر قفل ميكنه يا صفحاتش ميپره و كلا سيستم كند ميشه كه مجبور ميشم ري استارت كنم . الانم بيشتر از ده دقيقه نميتونم بمونم . ممنون ميشم كمكم كنيد . مرسي
سلام دوست من
حتمالان ويروس گرفته كامپيوتر تون بهتر با يك انتي ويروس جديد چك كنيد سيتمتون رو و يك نكته مهم ديگه موقعه وصل شدن به اينترنت انتي ويروس حتمان فعال باشد
:10::11:

mehdi30nema
13-03-2008, 11:36
سلام دوست من
حتمالان ويروس گرفته كامپيوتر تون بهتر با يك انتي ويروس جديد چك كنيد سيتمتون رو و يك نكته مهم ديگه موقعه وصل شدن به اينترنت انتي ويروس حتمان فعال باشد
:10::11:
مرسي ممنون . فقط يه سوال من قبلا يه بار ديگه با آنتي ويروس سيستممو چك كرده بودم كه زد و چند تا فايله اجرايي ويندوز رو هم پاك كرد و مجبور شدم ويندوز عوض كنم . چي كار كنم اينجوري نشه ؟

sinaset
13-03-2008, 12:10
مرسي ممنون . فقط يه سوال من قبلا يه بار ديگه با آنتي ويروس سيستممو چك كرده بودم كه زد و چند تا فايله اجرايي ويندوز رو هم پاك كرد و مجبور شدم ويندوز عوض كنم . چي كار كنم اينجوري نشه ؟
خوب دوست من حق با شماست
بعضي از فايل ها رو پاك مي كنه دوست من موقعه كه يك ويروس رو پيدا مي كنه يك اخطار به شما مي ده مگه ايا مي خواهيد ويروس رو پاك كنيد كنارش يك نوشته ديگه هم هست فكر كنم اون رو بزنيد فقط ويروس از روي اون فايل پاك مي كنه:10::11:

mehdi30nema
14-03-2008, 12:33
خوب دوست من حق با شماست
بعضي از فايل ها رو پاك مي كنه دوست من موقعه كه يك ويروس رو پيدا مي كنه يك اخطار به شما مي ده مگه ايا مي خواهيد ويروس رو پاك كنيد كنارش يك نوشته ديگه هم هست فكر كنم اون رو بزنيد فقط ويروس از روي اون فايل پاك مي كنه:10::11:
دستت درد نكنه حالا چه آنتي ويروسي رو پيشنهاد ميكني ؟

farshidshd
14-03-2008, 12:52
نود 32 خوبه
البته کسپر اسکای هم میتونه مشکلت رو حل کنه
البته آپ دیت شده

sinaset
14-03-2008, 17:37
دستت درد نكنه حالا چه آنتي ويروسي رو پيشنهاد ميكني ؟
سلام دوست من
من كاسپرسپاي 8 يا نسخه هاي جديدترش رو بهتون پيشنهاد مي كنم دوست من بعد از نصب كل كامپيوتر رو سرچ كن فكر كنم حدود 1 تا 4 ساعت طول بكشه بستگي به نوع ويندوزتون داره
NOD نصب نكون نكه منظورم ااين كه اين برنامه بد است ولي نصب نكون فعلان
شما كاسپرسپاي رو نصب كن يك سرچ كن بلكه از شره اين ويروس راحت بشي :10::11:

mehdi30nema
14-03-2008, 21:11
ممنون بابت راهنماييتون .