PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای ویرایش پایان فیلم و آهنگ می خوام...

Mojtaba-MCI
13-03-2008, 00:19
سلام دوستان!یه سوال داشتم که خب اگه واسش برنامه ای باشه لطف می کنید اسمو لینکشو بگید!!!
آیا نرم افزاری هست که بشه با اون پایان یه آهنگ رو به جای اینکه ناگهانی قطع بشه با یه ریتم ملایم قطع کرد؟
نمی دونم متوجه منظورم میشید یا نه ، ولی من خیلی واضح گفتم!
به جای اینکه ناگهانی قطع بشه به آرومی و یواش یواش تموم بشه(کم کم صداش قطع بشه)!
همچنین واسه فیلم ، فرضا یه فیلمی داریم که یهویی قطع میشه...آیا برنامه ای هست که بشه یه کاری کرد که مثلا فیلم آروم آروم تاریک و نهایتا قطع بشه؟

با تشکر...

hadi_balaa
13-03-2008, 12:00
آره عزیز هست . خیلیم هست . یکیش ulead video studio که توصیه میکنم از بازار سی دیش رو تهیه فرمائید . واسه همین بی جهت لینک دانلود نگذاشتم .

Mojtaba-MCI
13-03-2008, 12:00
آره عزیز هست . خیلیم هست . یکیش ulead video studio که توصیه میکنم از بازار سی دیش رو تهیه فرمائید . واسه همین بی جهت لینک دانلود نگذاشتم .
من این برنامه رو دارم ولی حقیقتش نمی تونم باهاش این کارهایی که گفتم رو انجام بدم...
میشه شما راهنمایی کنی؟
یکی در مورد ریتم ملایم پایانی آهنگ و یکی هم در مورد قطع ناگهانی پایان فیلم.
با تشکر...

Mohsen6558
13-03-2008, 12:22
آره دوست من اس این کار Fade هست برای زمانی که می خوای به آرومی شروع شه Fade in و برای زمانی که می خوای به آرومی تموم شه Fade Out با نرم افزار یولید هم برای فیلم ممکنه هم برای صدا از این لینک می تونی دانلود کنی

#49 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشین

Mohsen6558
13-03-2008, 12:28
دوست عزیز شما یه تاپیک بزن در اینجامیـکس و مـونتـاژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعد در خواست آموزش Fade in out رو با یولید بده اگر هم خواستی می تونی به من پیغام شخصی بدی و لینک تاپیکت رو برام بفرستی تا من با چند تا عکس نشون بدم نحوه ی کار رو اما اینجا نمی شه در موردش صحبت کرد
در ضمن هادی جان این لینکی که گذاشتم حدود هزار بار دانلود شده هستن کسایی که از اینترنت پر سرعت استفاده می کنن
موفق باشین
قفل شد *