PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

navid_fo
08-09-2015, 20:11
پس منظور این دوستمون چی بوده؟!
سلام
من داشتم در باره شاتل می گفتم
توی شاتل هم بعد محدودیت میشه تا شبی بیست گیگ مستقل از سرور داخلی یا خارجی دان رایگان کرد

dj77
08-09-2015, 20:16
بچه ها کسی 10مگ داره که 2تا 8 رایگان باشه؟ سرعت دانلود بطور میانگین در ساعات 2تا8 چقدر هست بدون تغییر ip ?

dj77
08-09-2015, 20:18
دوستان بعضیا شبانه از سرور های داخلی با حداکثر سرعت خطشون دانلود میکنن ( یعنی مثل سرعت روز ) حالا بعضیا منظورشون اینه که این سرعت براشون محدود شده و شده همون سرعت اسمی خط ! ( چون تو اسیا تک سرعت شبانه سرعت اسمی خط هست )

خوب سرعت اسمی خط هست یعین من 10مگ بگیرم شبانه 1200کیلوبایت سرعت میده یا چی؟! که شبانه 2تا 8 رایگان داشته باشه

shylord
08-09-2015, 20:31
بچه ها کسی 10مگ داره که 2تا 8 رایگان باشه؟ سرعت دانلود بطور میانگین در ساعات 2تا8 چقدر هست بدون تغییر ip ?

سرور خارج 250 کیلوبایت
سرور داخل برای بعضی ها محدوده به همون 250 و بعضی ها محدودیت ندارن که مثل روز دانلود می کنن ( خطت روی هرچقدر باشه )

khoodet
08-09-2015, 20:54
زنگ بزن نیاز نیست بحث کنی با کارشناسخیل رک و ساده بگو آقا من به این لاگ اعتراض دارم اینو بفرست چک کنن
مشکل اینه قبول نمیکنند
هر دفعه شروع میکنند توجیه های عجیب و غریب نمیدونم وای فات هک شده و ....
در صورتی که من اصلا وای فام خاموش و از کابل لن استفاده میکنم
این دفعه زنگ زدم گفتم خانوم اصلا حرف شما قبول هک شده اما چطور میشه تو 4 دقیقه 2.5 گیگ مصرف کرد گفت بررسی میکنیم
از صبح تا حالا هیچ خبری نیست و تازه میگه احتمالا 12 شب این منفی 2.5 گیگ برداشته ولی حجمت برنمیگرده

dj77
08-09-2015, 22:12
مشکل اینه قبول نمیکنند
این دفعه زنگ زدم گفتم خانوم اصلا حرف شما قبول هک شده اما چطور میشه تو 4 دقیقه 2.5 گیگ مصرف کرد گفت بررسی میکنیم
از صبح تا حالا هیچ خبری نیست و تازه میگه احتمالا 12 شب این منفی 2.5 گیگ برداشته ولی حجمت برنمیگرده

با مستندات کافی در 195 شکایت کن ببینم چطور میشه در 4دقیقه این حجم مصرف کرد! اصلا وای وای شما هم اوپن!

donkeyoxte
08-09-2015, 23:11
هفت سرویس آسیاتک را navid_fo گشت

ما هنوز اندرخمه یک سرویسیم:n09:

لامصبا هنوز که هنوز واسه مارو وصل نکردن

toojih
09-09-2015, 00:52
مشکل اینه قبول نمیکنند

برات پیگیری می کنم این مورد رو

- - - Updated - - -

مشکل اینه قبول نمیکنند

برات پیگیری می کنم این مورد رو

toojih
09-09-2015, 00:57
سلام دوستان!
یک سوال:
راهی هست بدون داشتن مدارک مالک خط یا مستاجر بودن، بشه سرویس گرفت؟ مالک خونه باشیم اما خط مال خودمون نباشه؟ (تهران)
کسی تا حالا تونسته؟ یا باید بی‌خیال شد؟

فقط نام و نام خانوادگی و کد ملی صاحب خط نیازه
اگه کد ملی رو نداری بعضی از مراکز شاید انجام باشه
باز اگه خواستی با پ.خ در ارتباط باش یه سرویس رایگان ثبت کنم رو خطت بره مخابرات ببینیم رانژه میشه یا نه

masoudboy
09-09-2015, 01:16
تست سرعت دانلود آسیاتک در ساعات شبانه رایگان از سرور داخلی ایران
نوع سرویس 1 مگ محدود 10 گیگ در ماه 2 تا 8 صبح رایگان آسیاتک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست سرعت آسیاتک در ساعات شبانه رایگان از سرور خارجی لندن

dj77
09-09-2015, 02:12

10گیگ در ماه که 4 تا 10 صبح هست رایگانش

- - - Updated - - -

king_darkness
09-09-2015, 10:41

- - - Updated - - -

اگه اشتباه نکنم 10 مگ 4تا 10 هست
1 و 2 مگ 2تا 8 صبح

masoudboy
09-09-2015, 16:26

سرویس من 1 مگ (کیمیا ) هستش که ساعت رایگانش 2 تا 8 صبح هست ...

kasra2012
09-09-2015, 16:43
الان وضعيت اسياتك سمت شرق تهران(مجيديه اونورا) چطوره؟
هم سرعت هم پينگ
سرويس ١٠ مگ ٤٠ گيگش

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

sorooshfm
09-09-2015, 17:14
دوستان اینقدر از سرورهای آسیاتک دانلود میکنیم که همین روزاست که کلا شبانه رو تعطیل کنه یادمه شاتل وقتی محدود کرد همه از جمله خودم رفتن صبانت و یا پارس آنلاین بعدش صبانت و پارس آنلاین پولی شد شبانه اش باز همه رفتن فن آوا حالا هم آسیاتک آسیاتک هم شبانه اش رو برداره کلا دستمون تو پوست گردو میمونه فقط میمونه های وب که اون هم شبانه اش ۳ ساعته و زمانش کمه فن آوا هم سرعت شبانه اش پایینه که بدرد نمیخوره تازه اینا هم معلوم نیست بعدا چکار کنن کلا تنها جایی که درست و حسابی شبانه میده همین آسیاتک هستش

aref.kh
09-09-2015, 17:48
دوستان اینقدر از سرورهای آسیاتک دانلود میکنیم که همین روزاست که کلا شبانه رو تعطیل کنه یادمه شاتل وقتی محدود کرد همه از جمله خودم رفتن صبانت و یا پارس آنلاین بعدش صبانت و پارس آنلاین پولی شد شبانه اش باز همه رفتن فن آوا حالا هم آسیاتک آسیاتک هم شبانه اش رو برداره کلا دستمون تو پوست گردو میمونه فقط میمونه های وب که اون هم شبانه اش ۳ ساعته و زمانش کمه فن آوا هم سرعت شبانه اش پایینه که بدرد نمیخوره تازه اینا هم معلوم نیست بعدا چکار کنن کلا تنها جایی که درست و حسابی شبانه میده همین آسیاتک هستش

دوست عزیز من خودم منتظرم محدویت پورتش رفع بشه ثبت نام کنم اما آسیاتک به احتمال خیلی کم بر داره چون بر داره همینطور که خودت گفتی همه میرن شرکت های دیگه و آسیاتک بدون مشتری می‌مونه و این یعنی جیبش خالی میشه 1سوال شما که ثبت نام کردی و وصل شد الان سر ساعت مودمو خاموش میکنی یا همینجوری روشنه و کم نمیکنه؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز من خودم منتظرم محدویت پورتش رفع بشه ثبت نام کنم اما آسیاتک به احتمال خیلی کم بر داره چون بر داره همینطور که خودت گفتی همه میرن شرکت های دیگه و آسیاتک بدون مشتری می‌مونه و این یعنی جیبش خالی میشه 1سوال شما که ثبت نام کردی و وصل شد الان سر ساعت مودمو خاموش میکنی یا همینجوری روشنه و کم نمیکنه؟

Xx Hossein xX
09-09-2015, 17:48
سلام.
دوستان برای SNR دو واحد dB و db باهم تفاوت دارن؟
این دو تا عکس پایین روی یک خطه و روی دوتا مودم تست شده. ولی مقدار SNR دوتا عدد مختلف میگیرم که خیلی تفاوت دارن
اونی که SNR ش روی 12.3 هست یک مودم خوب و حرفه ایه و دومی که 21 هست یک مودم کاملا معمولیه
مودولوشن و انکس هم روی هر دو مودم یکی هست.
خیلی عجیبه، مگر اینکه اون دوتا واحد باهم فرق داشته باشن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorooshfm
09-09-2015, 18:21

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما خودت میدونی که وقتی هیچ جا شبانه رایگان نداشته باشه مشتری کجا میخواد بره؟ الان به غیر از آسیاتک فقط های وب و فن آوا موندن که اونا شبانشون بدرد نمیخوره و ممکنه کلا بر دارن و اگرم آسیاتک شبانشو برداره دیگه جایی نمیمونه که مشترک بخواد بره من تا ۱ ماه پیش فن آوا بودم ولی چون سرویس بالاتر از ۲ مگ نداشت و شبانش سرعت پایین داشت و سرور داخلی و خارجی سرعت دانلود یکسان بود اومدم آسیاتک ولی وقتی همین جا هم شبانه رو پولی کنه یا مثل شاتل محدود کنه کجا میتونم برم مگه اینکه ماهی ۴۰۰ هزار تومان بدم نامحدود سرعت بالا بگیرم چون سرعت پایین وقتی منصفانه میشه عملا بی کاربرد میشه یا اینکه برم خارج ولی حیف که پول و شرایطشو ندارم ماهی نهایت ۶۰ تومان بابت اینترنت میتونم بدم نه بیشتر الان شما ببین شاتل حسابی شلوغه با این که خیلی جالبه هم پول بابت شبانه میگیره هم محدود میکنه یعنی شما پول بابت شبانه بدی و هم محدود باشی ولی خیلی از مشتریاشو از دست نداده چون همه که مثل من و شما حوصله تخلیه و رانژه و دردسراشو ندارن و درآخر اگه همه شبانشونو بردارن مثل نامحدود که با هماهنگی همدیگه منصفانه اش کردن اونوقت کاربرا بصورت پراکنده و تقریبا مساوی در همون شرکت هایی که هستن میمونن پس این که بگین شرکت برشکست میشه و کلی مشتری از دست میده درست نیست یک عده خاصی از مشترکین مثل من دانلودر هستن بقیه اینترنت واسه شبکه های اجتماعی و اخبار و تحقیق و از این جور چیزا میخوان نه دانلود مثل خیلی از فامیل های خودم داداشم هم آسیاتک داره ولی یکبار هم از شبانه اش استفاده نکرده چون نیاز نداره.
در مورد خاموش و روشن کردن مودم برای شروع شبانه مودمو خاموش نمیکنم ولی قبل از اتمام شبانه مودمو خاموش و روشن میکنم و تا الان خدا رو شکر(چشم نزنم) حجم خوری نکرده

mehrabooni
09-09-2015, 18:47
سرویس من 1 مگ (کیمیا ) هستش که ساعت رایگانش 2 تا 8 صبح هست ...
دادا چطور سرعتت اینطوری شده ؟
اسیاتر اشنا داری ؟

masoudboy
09-09-2015, 19:09
دادا چطور سرعتت اینطوری شده ؟
اسیاتر اشنا داری ؟

نه آشنام کجا بود ...
این سرعت سرور داخلی ایران هست که اینقدره توی شبانه یا سرور خارج با 90 تا دانلود میکنه
برای خیلی ها توی آسیاتک سرعت سرور داخلی بالا هست توی شبانه برای بعضی ها هم نیست
بستگی به شهر و میزان پهنای باند مرکز مخابراتی که ازش سرویس دارید داره
مثلا سایت سافت 9 8 سرور هاش روی خود آسیاتک هست و سرعت دانلود ازش توی شبانه بالا هست

masoudboy
09-09-2015, 19:21

شما کلا همش داری این بحث شبانه را پیش میکشی و میگی اگر زیاد دانلود کنیم شبانه را بر می داره در حالی که اصلا اینطور نیست
من خودم 7 سال نامحدود فن آوا داشتم اگر فن آوا نامحدودش را برداشت مصرف منصفانه کرد به خاطر مدیریت جدید این شرکت و سیاست های جدیدش بود
که روی نامحدودش مصرف منصفانه گذاشت نه استفاده و دانلود زیاد کاربرها یا اگر پارس و صبانت این تصمیم را برای شبانه گرفتن به خاطر سیاست های
شرکتشون هست نه برای اینکه دانلود شبانه زیاد بوده و پهنای باند کم میاوردن
در ضمن دانلود از سرور داخلی خود آسیاتک هیچ ربطی به پهنای باند اینترنت بین الملل این شرکت نداره و البته اگر دقت کنی خود آسیاتک هم برای دادن شبانه
سیاست های خاص خودش را داره و فقط به سرویس های 10 گیگ در ماه به بالا شبانه رایگان کامل میده یا فقط بعضی از مرکز مخابراتی سرعت سرور داخلشیون
توی شبانه رایگان بالا هست . آسیاتک فعلا خیلی خوب داره کار میکنه و تنها عیبش این هست که پینگش بالا هست متاسفانه ....

4l1r3z4
09-09-2015, 23:27
امروز هم پینگم داغون شده و هم سرعتم از سرور خارجی ( در روز ) رو 5مگ محدود شده!!!!
کسی این مشکل واسش پیش اومده؟!!

dj77
10-09-2015, 00:00
امروز هم پینگم داغون شده و هم سرعتم از سرور خارجی ( در روز ) رو 5مگ محدود شده!!!!
کسی این مشکل واسش پیش اومده؟!!

پینگ حدوود 250تا 300
سرعت مشکلی نداشت

omidscafild
10-09-2015, 01:13
دوستان باز دیشب از من 1 گیگ تو تایم رایگان کم کرده و 700 مگ هم منفی زده ! کلا از قسمت کم کردنش بگذریم چون موضوع بسیار تکراری هست . فقط این حجم منفی قبلا با شارژ هم میموند و از حجم خریداری شده کم میشد ! الآن هم همینطور هست یا خیر ؟! یا باید نصف شبی زنگ بزنم 1544 ؟!

4l1r3z4
10-09-2015, 02:31
پینگ حدوود 250تا 300
سرعت مشکلی نداشت

پس پینگ تو هم داغونه! واسه منم همین حدودا بود ولی الان دوباره درست شده و برگشت رو 140

dDarkKnight_12
10-09-2015, 09:10
دوستان ماکس نت ی ( و کلا isp های زیر مجموعه ی آسیاتک در استانها ) که میخوان تخلیه کنن برن آسیاتک مواظب باشن به وضعیت من دچار نشن...

چون ماکس نت به نوعی یکی از زیر مجموعه های آسیاتک هست ولی به هر دلیلی سرویس حجمی شبانه رایگان با سرعت بیشتر از 4 مگ ارائه نمیدن ، وقتی میری بهشون میگی میخوام تخلیه کنم و برم از آسیاتک سرویس 10 مگ بگیرم دچار خارش و شکم درد میشن و بهونه میارن که ممکنه خطتون ساپورت نکنه و غیره... و موقع تخلیه ی خط شما پانل کاربری شما رو که در آسیاتک هم فعال هست حذف نمیکنن !!!

بعد شما با خیال راحت میری آسیاتک و ثبت نام میکنی و براتون پورت میدن و خط رانژه میکنن و سرویس وصل میشه ولی موقع استفاده میبینی که نمیتونی ترافیک اضافی بخری و فاکتوری برای پرداخت صادر نمیشه براتون. زنگ میزنی پشتیبانی اونا هم نمیفهمن مشکل از کجاست ثبت میکنن برای رسیدگی و بررسی. بعد از یک هفته تازه میفهن که چون شما دو تا پنل کاربری براتون تعریف شده نمیتونی شارژ بخری و...

مجبور میشن دوباره خط شما رو بدون هیچگونه اطلاع یا هماهنگی قبلی جمع کنن و پورت شما رو تخلیه کنن و به ماکس نت بگن که پانل کاربری رو حذف کنه و دوباره باید معطل بشینی تا بهتون پورت اختصاص داده بشه و رانژه بشه و هزار جور دردسر دیگه....

خلاصه من به شدت هم با ماکس نت هم با آسیاتک درگیرم و از سرویس 10 مگ که ازشون گرفته بودم 14 روز باقی مونده ولی کلا خطم و پورتم رو جمع آوری کردن و حتی خودشون هم نمیدونن که که تکلیف اکانتی که خریدم چی میشه و میگن بزارید سرویستون وصل بشه بعدا... چند بار تو 195 هم شکایت کردم فعلا به نتیجه ای نرسیده.

MOHAMMAD2010
10-09-2015, 12:28
سرعت چرا اینقدر داغونه !؟ از سرور خارجی از 100 بالاتر نمیره !

ramin123789
10-09-2015, 12:40

چرا ازسایتای داخلی دانلود نمیکنید؟؟؟
سافت98 دانلوهامیهن دانلود ...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

MOHAMMAD2010
10-09-2015, 13:14

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من که اصلا تو روز دانلود نمیکنم ! منظورم کلا کم بودن سرعت بود که از صبح دارم !

mworld
10-09-2015, 13:25
دوستان کسی اینجا دوتا 2 بازی میکنه؟ پینگش چنده؟
و
از دوستان کسی بچه مازندران هست؟ اوضاع اسیاتک چطوره؟ پینگ؟ سرویس؟ محدودیت؟
لطفا جواب بدید دوستان:n16:

4l1r3z4
10-09-2015, 17:47

متاسفانه برای منم چند روزه که در تایم روز سرعتم از سرور خارجی رو 5مگ محدود میشه!!!!

Ooo0PS
10-09-2015, 17:48
خب خط دوم تلفونمون رو هم امروز رانژه شد و برخلاف خط اول که 1 مگ رو نمیکشید، این خط رو 4 مگ به راحتی آپ شد.:n33: وضعیت اپلود هم به مراتب بهتر شده.
اینم وضعیت خط:
با سپاس از داشم 4l1r3z4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n16:

4l1r3z4
10-09-2015, 17:51
خب خط دوم تلفونمون رو هم امروز رانژه شد و برخلاف خط اول که 1 مگ رو نمیکشید، این خط رو 4 مگ به راحتی آپ شد.:n33: وضعیت اپلود هم به مراتب بهتر شده.
اینم وضعیت خط:
با سپاس از داشم 4l1r3z4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n16:

مخلصم عزیز :n06::n12:
اگه میخوای بهشون بزنگ و بگو که آپلودتو بالاتر ببندن.

Ooo0PS
10-09-2015, 18:04
مخلصم عزیز :n06::n12:
اگه میخوای بهشون بزنگ و بگو که آپلودتو بالاتر ببندن.

فدایی داری:n12:
والا باورت نمیشه.. اول که رانژه شد دیدم خط رو 2 مگ ست شده. زنگ زدم بهشون میگم بیارش بالاتر.. اول هی منو من میکرد بعدش گفت باید با سرپرستمون هماهنگ بشم! بعد 5 دقیقه اومده میگمه اقا تو کیمیا 2 مگ گرفتی دیگه الانم 2 مگه خطتت!! اگه دوس داری ببیری بالاتر برو تعرفه بالاتر بگیر چشم با پیگیری میکنیم !! یعنی یه لحطه این جوری شدم -->:n04:
بهش گفتم من 256 هم بگیرم تو موظفی هرچقدر که خط میکشه بیاری بالا! بعد حرف snr رو کشید وسط! گفت snr میاد پایینه 15 و سیستم ما قبول نمیکنه!!:n04:
اخر سر هم گفت تو 2 مگ گرفتی الانم 2 مگ داری.. شرکت که بهت تعهد سرعت بالا نداده:n04:دیگه اساسی رفت رو اعصابم و قطع کردم. دوباره زنگ زدم و این سری یه ادم منطقی و زبون فارسی فهم! خورد به پستم.. و به راحتی بالا برد.. کارشناس های 1544 به دو دسته تقسیم میشن با این حساب.. هیچ وقت مثل من دو ساعت جرو بحث نکنید چون آخرش هیچیه و فقط اعصاب خوردیه.. به راحتی قطع و دوباره ز بزنید .
الان میترسم باز ز بزنم طرف ببینه رو 4 مگه باز بیاره رو 2 مگ:n02:

shylord
10-09-2015, 21:31

متاسفانه برای منم چند روزه که در تایم روز سرعتم از سرور خارجی رو 5مگ محدود میشه!!!!

چند روزه سرعتم سرور خارج کم شده !!
تو روز هم باید از اکانت افزایش سرعت استفاده کرد ! . اینجوری سایت ها بهتر باز می شن

k1ozil
10-09-2015, 23:12
اقا تخلیه شد............
صلوات محمدی پسند بفرست

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

kraiof3
10-09-2015, 23:31
اقا تخلیه شد............
صلوات محمدی پسند بفرست

[emoji23] پیشنهاد میکنم صبانت بگیری[emoji23]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

k1ozil
11-09-2015, 00:01
[emoji23] پیشنهاد میکنم صبانت بگیری[emoji23]

مخابرات تخلیه شد
اسیاتک دو هفتس ثبت نام کردم
دوستان در جریانند چه بدبختی سر تخلیه خط کشیدم

masoudboy
11-09-2015, 01:50
امروز زنگ زدم پشتیبانی فنی آسیاتک که آپلود خطم را بالاتر بیاره گفت اگر بخوای از روی 511 می یارم روی 783 ولی باید دانلود خط هم
از 10 مگ بیارم روی 8 مگ و خود سیستمون اینجوری هست !! منم گفتم بیاره بالاتر آپلودا ....
دوستان کسی هست آپلود 783 و دانلود 10 مگ باشه خطش ؟؟

4l1r3z4
11-09-2015, 03:14
امروز زنگ زدم پشتیبانی فنی آسیاتک که آپلود خطم را بالاتر بیاره گفت اگر بخوای از روی 511 می یارم روی 783 ولی باید دانلود خط هم
از 10 مگ بیارم روی 8 مگ و خود سیستمون اینجوری هست !! منم گفتم بیاره بالاتر آپلودا ....
دوستان کسی هست آپلود 783 و دانلود 10 مگ باشه خطش ؟؟

درسته ، منم چند بار که بهشون زنگیدم تا آپلودو ببرن بالا ، همینو بهم میگفتن!
آپشناشون اینه:
دان 10 و 12 مگ = آپ 512 کیلوبیت
دان 8مگ = آپ 783 کیلوبیت
دان 6مگ = آپ 1024 کیلوبیت
-البته من یه بار که زنگیدم ، طرف گفت که میتونم با دان 8مگ ، آپتو رو 1مگ ببندم ولی من گفتم نه ، نمیخواد ؛ چون نمیرزه که به خاطر 500 کیلوبیت افزایش آپ ، سرعت دانو 4مگ بیارن پایین تر!

ejbaree
11-09-2015, 09:08
خواهش میکنم یکی جواب بده!!!!!!!!!!
کسی از منطقه 22 برج های رسا بلوک یاس 3 adsl آسیاتک یا هر شرکت دیگه ای داره که به وایمکس بیارزه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

خواهش میکنم یکی جواب بده!!!!!!!!!!
کسی از منطقه 22 برج های رسا بلوک یاس 3 adsl آسیاتک یا هر شرکت دیگه ای داره که به وایمکس بیارزه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ooo0PS
11-09-2015, 11:15
دوستان من بعده ساعت 2 مودم رو یکبار روشن خاموش کردم و تا صبح نزدیک 7 گیگ دانلود کردم و دانلود رو تا ساعت 7:45 تنظیم کرده بودم.. الان اومدم چک کردم 4 گیگ از حسابم کم کرده!!:n37: آخه چرا؟؟ ساعت 7:45 دانلود قطع شده ولی تا آخرین زمان اتصال تا ساعت 11صبح همین جوری نوشته 4 گیگ ! مگه میشه ؟ 1544 ز بزنم کاری میکنن؟

ماه پیش یک بارم مودمو روشن خاموش نکردم اما ازم حجمی نخورده بود

ramin123789
11-09-2015, 11:18
دوستان من بعده ساعت 2 مودم رو یکبار روشن خاموش کردم و تا صبح نزدیک 7 گیگ دانلود کردم و دانلود رو تا ساعت 7:45 تنظیم کرده بودم.. الان اومدم چک کردم 4 گیگ از حسابم کم کرده!!:n37: آخه چرا؟؟ ساعت 7:45 دانلود قطع شده ولی تا آخرین زمان اتصال تا ساعت 11صبح همین جوری نوشته 4 گیگ ! مگه میشه ؟ 1544 ز بزنم کاری میکنن؟

بعدش حتما استفاده کردی یا اینکه دانلودومتوقف نکردی

ramin123789
11-09-2015, 11:21

کامپیوترو خاموش نکردی ؟؟دوباره روشن کنی؟ اینجوری دوباره دانلود میکنه

Ooo0PS
11-09-2015, 11:24

نه والا به جز همین لپتاپم هیچ وسیله دیگه ای حتی به wifi وصل هم نبود. لپتاپم رو هم گذاشته بودم ساعت 7:45 آف شه! من احتمال میدم که هک شدم! چون یه بار همین مسئله تو مخابراتم پیش اومد.. با عوض کردن پسورد اینترنت به نظرتون مشکل حل میشه ؟

toojih
11-09-2015, 11:59

دیشب اختلال بوده تماس بگیر اون مقداری ک نباید کسر میشده بر میگرده
این مشکل دیشب برای همه بوده

- - - Updated - - -

sorooshfm
11-09-2015, 12:41

- - - Updated - - -

تکذیب میشه من مشهدم دیشب ۱۶ گیگ دانلود کردم هیچی کسر نشده

ramin123789
11-09-2015, 13:41
سلام دوستان
من اگه بخوام اینترنت 20مگابیت داشته باشم باید چه کار کنم؟؟
خطم از 4مگ بیشتر نمیکشه
خواهشا کمک کنید.
ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان
من اگه بخوام اینترنت 20مگابیت داشته باشم باید چه کار کنم؟؟
خطم از 4مگ بیشتر نمیکشه
خواهشا کمک کنید.
ممنون

Ooo0PS
11-09-2015, 14:11

- - - Updated - - -

ممنون داداش
تماس گرفتم گفتن که فرستادیم واسه پیگیری تا 3 ساعت دیگه بررسی میشه.

k1ozil
11-09-2015, 14:18
سرویست 80 درصده ؟

shylord
11-09-2015, 14:55

شما خودت به بقیه می گی زیاد دانلود می کنید ، به خاطر همین شبانه رو برمیدارن ! .... خودت با 16 گیگ رکورد زدی

mohamad hosain
11-09-2015, 15:14
سرعت روزانه 2 روزی هست شده 5 کیلوبایت نتم 10 مگ هست.بقیه چطور؟خوزستانم

MOHAMMAD2010
11-09-2015, 16:59
شما خودت به بقیه می گی زیاد دانلود می کنید ، به خاطر همین شبانه رو برمیدارن ! .... خودت با 16 گیگ رکورد زدی

والا !
شرکت های احمق هم که هیچ تفاوتی نمیزارن بین یوزر ها ! یه دفعه کلا شبانه رو برمیدارن مثل پارس انلاین !
نگاه نمیکنن یکی به شبی 2 گیگ هم راضیه ولی بعضیا 20 گیگ هم میگیرن !

سرعت روزانه 2 روزی هست شده 5 کیلوبایت نتم 10 مگ هست.بقیه چطور؟خوزستانم
حالا 5 کیلو که نه ولی برای من از 500 اومده روی 100 !

Xx Hossein xX
11-09-2015, 17:14
نه والا به جز همین لپتاپم هیچ وسیله دیگه ای حتی به wifi وصل هم نبود. لپتاپم رو هم گذاشته بودم ساعت 7:45 آف شه! من احتمال میدم که هک شدم! چون یه بار همین مسئله تو مخابراتم پیش اومد.. با عوض کردن پسورد اینترنت به نظرتون مشکل حل میشه ؟
اگه هک شده باشید تعویض پسورد زیاد فرقی نداره، دوباره راحت میشه پسورد رو پیدا کرد. بهترین کار اینه که فریمور مودم رو آپدیت کنید و اگه از WPS مودم استفاده نمیکنید از داخل تنظیمات کامل Disable کنید.

Sent from OnePlus One

VahidDG2007
11-09-2015, 17:29

من خیلی وقته دانلود نمیکنم سرویس کیمیا 4 گیگ گرفتم اما یادمه چندی پیش یک شب 23 گیگ گرفتم:n02:.

منم مشهدم, اینجا کلا برکت خاصی داره :n02::n16:

toojih
11-09-2015, 17:44

منم نگفتم برای همه کسر شده گفتم اختلال بوده و تماس بگیرین اکی میشه :n01:

sleeplessness
11-09-2015, 17:59
با تبدیل به اینترانت تونستید انقد داشته باشید؟
یا یا سرور خارجی باز بوده؟

VahidDG2007
11-09-2015, 18:04
با تبدیل به اینترانت تونستید انقد داشته باشید؟
یا یا سرور خارجی باز بوده؟

نه بابا سرور داخلی خارجی رو 200 250 بود شهاب

Ooo0PS
11-09-2015, 18:12
منم نگفتم برای همه کسر شده گفتم اختلال بوده و تماس بگیرین اکی میشه :n01:

الاتن باز تماس گرفتم گفت که پیگیریش 72 ساعت زمان میبره! چقدر میپیچونن آخه!! :n29:

toojih
11-09-2015, 18:16
الاتن باز تماس گرفتم گفت که پیگیریش 72 ساعت زمان میبره! چقدر میپیچونن آخه!! :n29:
اره تا 72 ساعت زمان میبره ولی شنبه ساعت 14 زنگ بزن حتما

4l1r3z4
11-09-2015, 18:20

مشکل از آسیاتکه!! واسه منم دیشب 1 گیگ کم کرد! الانم که زنگیدم به پشتیبانی ، اصن تو باغ نیستن!
با اینکه 1 روز دیگه سرویسم تموم میشه و در هر صورت این گیگایی که مونده میسوزه ، ولی بازم در سایت 195 تجدید نظر میزنم ( یه شکایت از قبل داشتم بابت حجم خوری ) تا این شرکت دست از این کارا برداره ؛ چون به راحتی این باگو میشه برطرف کرد ولی درستش نمیکنن ، چون واسشون میصرفه!

sorooshfm
11-09-2015, 18:44
داداش شبانه سرور خارجی بیشتر از ۴۰۰ تا نمیتونی دانلود کنی اکانت افزایش سرعت هم ندارم بیشتر دانلودم سرور داخلیه که سرعتش ۱ مگه وگرنه با خارجی نهایت ۸ گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد تو سرور داخلی که براشون هزینه ای نداره چون خودشون هاست هستن و یا هزبنه خیلی کمی بابت پهنای باند میدن تازه ممکنه تشویقشون هم کنن واسه ترویج اینترانت ملی الان هم بیشتر مشترکینشون دانلود شبانه هاشون سرور داخلیه چون اکانت افزایش سرعت روش فیلترشکن کار نمیکنه به محض تغییر آی پی سرعت برمیگرده به حالت قبل فقط بدرد سایتهای خارجی باز میخوره که کم هستن یوتیوب و فیس بوک و سایت های دیگه سرعتشون بالا نمیره بشه مثل سرعت سرور داخلی

sorooshfm
11-09-2015, 18:51
مشکل از آسیاتکه!! واسه منم دیشب 1 گیگ کم کرد! الانم که زنگیدم به پشتیبانی ، اصن تو باغ نیستن!
با اینکه 1 روز دیگه سرویسم تموم میشه و در هر صورت این گیگایی که مونده میسوزه ، ولی بازم در سایت 195 تجدید نظر میزنم ( یه شکایت از قبل داشتم بابت حجم خوری ) تا این شرکت دست از این کارا برداره ؛ چون به راحتی این باگو میشه برطرف کرد ولی درستش نمیکنن ، چون واسشون میصرفه!
مملکت که بی حساب کتاب باشه و نظارت بر روی هیچ شرکتی نباشه همین میشه وقتی تمام مشترکین از اوضاع اینترنت شاکی بشن اونوقت اوضاع درست میشه ولی الان همه میگن ای بابا ولش کن کی حوصله داره به جایی هم نمیرسیم باور کنید جواب میده همین خودم برای رانژه خط حسابی پیله شدم و چند بار شکایت کردم و چند بار به اتاق MDF زنگ زدم تا خطم رو وصل کردن وگرنه حالا حالاهااینترنت نداشتم بالاخره از یک جایی باید شروع کرد دیگه نمیشه همش بگیم نمیشه و منتظر بمونیم البته یکوقت فکر نکنین من بیکارم نه حقمو گرفتم

Hossein_Bahal
11-09-2015, 19:12
مال منم دیشب نزدیک 8 گیگ کم کرده !

دیگه دزدی و حجم خوری هم حدی داره . این باگ مسخرشون اعصاب واسه ادم نزاشته .
یه سری هم 6 گیگ کم کرده بود که با فرستادن ایمیل و عکس du meter حجم رو برگردوندن .

این سری هم ایمیل فرستادم . اگه برنگردونن از طریق 195 پیگیری میکنم .

shylord
11-09-2015, 19:59
داداش شبانه سرور خارجی بیشتر از ۴۰۰ تا نمیتونی دانلود کنی اکانت افزایش سرعت هم ندارم بیشتر دانلودم سرور داخلیه که سرعتش ۱ مگه وگرنه با خارجی نهایت ۸ گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد تو سرور داخلی که براشون هزینه ای نداره چون خودشون هاست هستن و یا هزبنه خیلی کمی بابت پهنای باند میدن تازه ممکنه تشویقشون هم کنن واسه ترویج اینترانت ملی الان هم بیشتر مشترکینشون دانلود شبانه هاشون سرور داخلیه چون اکانت افزایش سرعت روش فیلترشکن کار نمیکنه به محض تغییر آی پی سرعت برمیگرده به حالت قبل فقط بدرد سایتهای خارجی باز میخوره که کم هستن یوتیوب و فیس بوک و سایت های دیگه سرعتشون بالا نمیره بشه مثل سرعت سرور داخلی

400 تا !! .... سرور خارج برای شما خیلی خوبه ! ..... برو خداروشکر کن :n02:
با 10 مگ روی 250 هست

بله این موضوع رو دوستمون تو 2 صفحه قبل به شما توضیح دادن
خوبیه آسیاتک همینه که خودش یه سرور مستقل و عظیم داره .... بیشتر سایت ها رو سرور آسیاتک هستن .... اینجوری برای ما هم خیلی بهتره
منم بیشتر دانلودهام از سرور داخل هست . نیازی به سرور خارج ندارم

چندبار بهتون گفتم که اکانت افزایش سرعت من مشکلی نداره .. نمیدونم شما از کجا اکانت می خرین
برای کارکردن چیز پی ان روی اکانت افزایش سرعت اول از همه باید اکانت افزایش سرعت به صورت v p n وصل بشه ( یعنی p p t p ) یعنی اگر اکانت افزایش سرعت به صورت ------ فایر باشه به درد نمی خوره .... اول اکانت افزایش سرعت به صورت v p n وصل بشه بعدش چیز پی ان

MOHAMMAD2010
11-09-2015, 20:04
این سایت s.o.f.t.98 سرور هاش برای خود اسیا تک هست ؟ چون از این سایت وقتی دانلود میکنم سرعتم مثل سرور خارجی هست بیشتر نمیشه !

Ooo0PS
11-09-2015, 20:23
اخه دادا کاش 1 گیگ کم میکرد
خیلی زور داره پاشی از خواب ببینی 4 گیگت پریده! دستتم به جایی بند نیست. منم یه شکایت به 195 میدم.. کارشناس مغز فندقی اومده دلیل می بافه.. میگه احتمال داره پسورد هک شده.. میگم آمو من 6 7 ساله یه بارم هک نشدم.. اولین بارم نیس که نت میگیرم.. اخرم گفتم تو بفرست پیگیری بشه لازم نیست هی کلیشه های همیشگی رو نطق کنی!

این سایت s.o.f.t.98 سرور هاش برای خود اسیا تک هست ؟ چون از این سایت وقتی دانلود میکنم سرعتم مثل سرور خارجی هست بیشتر نمیشه !

اتفاقا من دیشب از همین سایت دانلود کردم که حجمم رو خورد. محدودیتی واسه من نداشت.

k1ozil
11-09-2015, 20:28
دوستان این محدودیت ها استانیه ؟
یا هر مرکز مخابراتی تفاوت داره؟

shylord
11-09-2015, 21:07

برای من محدودیتی نداره

mohamad hosain
11-09-2015, 21:07

از نظر من بیشتر برای شهر های بزرگ بوده.یادگرفتند اکثریت رو راضی کنند.

- - - Updated - - -

MOHAMMAD2010
11-09-2015, 21:22
برای من محدودیتی نداره

پس شما خوش به حالتونه ! برای من که همون سرور خارجی حسابش میکنه ! یعنی من شبانه سرعتم همیشه 90-100 هست حالا هر سایتی که میخواد باشه !

k1ozil
11-09-2015, 23:09

- - - Updated - - -

منظورت اینه که شهرا بزرگ محدود میکنن؟
شهرا کوچک خوبه؟

4l1r3z4
11-09-2015, 23:36
مملکت که بی حساب کتاب باشه و نظارت بر روی هیچ شرکتی نباشه همین میشه وقتی تمام مشترکین از اوضاع اینترنت شاکی بشن اونوقت اوضاع درست میشه ولی الان همه میگن ای بابا ولش کن کی حوصله داره به جایی هم نمیرسیم باور کنید جواب میده همین خودم برای رانژه خط حسابی پیله شدم و چند بار شکایت کردم و چند بار به اتاق MDF زنگ زدم تا خطم رو وصل کردن وگرنه حالا حالاهااینترنت نداشتم بالاخره از یک جایی باید شروع کرد دیگه نمیشه همش بگیم نمیشه و منتظر بمونیم البته یکوقت فکر نکنین من بیکارم نه حقمو گرفتم

خیلی زور داره پاشی از خواب ببینی 4 گیگت پریده! دستتم به جایی بند نیست. منم یه شکایت به 195 میدم.. کارشناس مغز فندقی اومده دلیل می بافه.. میگه احتمال داره پسورد هک شده.. میگم آمو من 6 7 ساله یه بارم هک نشدم.. اولین بارم نیس که نت میگیرم.. اخرم گفتم تو بفرست پیگیری بشه لازم نیست هی کلیشه های همیشگی رو نطق کنی!

حالا من ازشون شکایت کردم و تا این باگشونو برطرف نکن ، ولشون نمیکنم!! ما که اینجا 3-4 نفریم که حجممونو خورده ، ببین تو کل کشور از چند نفر حجم دزدی میکنن و از اون تعداد 99 درصدشون اصن خبر ندارن که ازشون حجم دزدی شده و تازه اگه بفهمن که حجمی ازشون خورده شده ، نمیدونن چه جوری باید پیگیری کنن!!!

4l1r3z4
11-09-2015, 23:42

متاسفانه 1 ماه پیش هم از من 7 گیگ کم کرد ولی شکایت کردم و عین 7گیگو پس گرفتم؛ از اون موقع تا حالا میخواستم یه روز مخصوصا مودممو کانکت و دیسکانکت نکنم که ازم حجم کم کنه که دوباره ازشون شکایت کنم و دکونشونو تخته کنم ولی نکردم! که الان دیگه تا آخرش پیگیرم...

kraiof3
11-09-2015, 23:44
خب چرا نمیاید صبانت؟
اصلا حجم دزدی نداره سرعتشم عالیه

4l1r3z4
11-09-2015, 23:50
خب چرا نمیاید صبانت؟

جوابش خیلی سادس : چون شبانه رایگان نداره : )

shylord
12-09-2015, 00:15
خب چرا نمیاید صبانت؟

نصف بچه های اینجا از صبانت اومدن آسیاتک

یکسال پیش شبانش رو برداشت

kraiof3
12-09-2015, 00:49
اگه بالای ۱۵ گیگ مصرف میکنید خب جوابتون قانع کننده س:|

khoodet
12-09-2015, 02:15
حالا من ازشون شکایت کردم و تا این باگشونو برطرف نکن ، ولشون نمیکنم!! ما که اینجا 3-4 نفریم که حجممونو خورده ، ببین تو کل کشور از چند نفر حجم دزدی میکنن و از اون تعداد 99 درصدشون اصن خبر ندارن که ازشون حجم دزدی شده و تازه اگه بفهمن که حجمی ازشون خورده شده ، نمیدونن چه جوری باید پیگیری کنن!!!
منم ار چند روز پیش شکایت نوشتم هنوز جواب ندادن
تو شکایت نوشتم این دفعه مثل دفعه قبلی نیست یا سیستمتون درست میکنید یا تا ته شکایت که تجدید نظر دوم هست میرم
اگر همه کاربرایی که که مشکل دارند یک بار شکایت کنند بالاخره تنطیم مقررات بررسی میکنه

mgha
12-09-2015, 09:50
سلام
یه مودم D-link خریدم که یه کد تخفیف 20 هزار تومانی برای آسیا تک داشت روش. به کار من نمیاد میزارم اینجا دیگه هر کی زودتر دیدش استفاده کنه.

12-15148PRQG11285

tizhoush72
12-09-2015, 10:08
دوستان سلام

من 3 4 ساله از آسیا تک نت دارم. خیلی هم راضی بودم، تا حدود یک ماه پیش پیامک اومد که خطها فیلان و بیسان و از این ننه من غریبم بازی ها و تا 72 ساعت دیگه درست میشه نت.
تا قبل اون داستان من روزانه 700 دانلود داشتم. الان از 100 بالاتر نمیره. من شیراز هستم. نت دو مگ هم دارم. زنگ هم میزنم پشتیبانی میگه 2048 تقسیم بر 8 بعد دوباره تقسیم بر 8 تعهد ماست. هر چی بیشتر میدیم از سرتم زیاده.

چیکار کنم دوستان؟ راه حلتون چیه؟ اصن این نت جوابگوی من نیست. نگید باید بسوزی و بسازی و اینا ها، من راه حل میخام. از کجا باید پیگیریش کنم کارو؟ اصن راه حلی داره؟ اصن پهنای باند تقسیم بر 64 درسته؟ خو اینجوری که تعهدشون برا 128 میشه 2 کیلوبایت!!!!

- - - Updated - - -

دوستان سلام

من 3 4 ساله از آسیا تک نت دارم. خیلی هم راضی بودم، تا حدود یک ماه پیش پیامک اومد که خطها فیلان و بیسان و از این ننه من غریبم بازی ها و تا 72 ساعت دیگه درست میشه نت.
تا قبل اون داستان من روزانه 700 دانلود داشتم. الان از 100 بالاتر نمیره. من شیراز هستم. نت دو مگ هم دارم. زنگ هم میزنم پشتیبانی میگه 2048 تقسیم بر 8 بعد دوباره تقسیم بر 8 تعهد ماست. هر چی بیشتر میدیم از سرتم زیاده.

چیکار کنم دوستان؟ راه حلتون چیه؟ اصن این نت جوابگوی من نیست. نگید باید بسوزی و بسازی و اینا ها، من راه حل میخام. از کجا باید پیگیریش کنم کارو؟ اصن راه حلی داره؟ اصن پهنای باند تقسیم بر 64 درسته؟ خو اینجوری که تعهدشون برا 128 میشه 2 کیلوبایت!!!!

k1ozil
12-09-2015, 10:14
دوستان سلام

- - - Updated - - -

دوستان سلام

سلام
بله این تقسیم درسته
به عبارتی هر 8 بیت برابر 1 بایت است و 2048 کیلوبیت می شود 256 کیلوبایت و از انجایی که ضریب اشتراک برای سرویس ها 8 می باشد تا زمانی که سرعت شما زیر 32 نیاد شما حق اعتراض ندارید. (دزدی که تنظیم مقرررات و isp ها دستشون تو یه کاسس)
تغییر سرویس بدین شاید اوکی شد
اگه نشد خوب دیگه تخلیه کنید (مجبور که نیستید) و از جای دیگه تهیه کنید

tizhoush72
12-09-2015, 10:26
سلام
بله این تقسیم درسته
به عبارتی هر 8 بیت برابر 1 بایت است و 2048 کیلوبیت می شود 256 کیلوبایت و از انجایی که ضریب اشتراک برای سرویس ها 8 می باشد تا زمانی که سرعت شما زیر 32 نیاد شما حق اعتراض ندارید. (دزدی که تنظیم مقرررات و isp ها دستشون تو یه کاسس)
تغییر سرویس بدین شاید اوکی شد
اگه نشد خوب دیگه تخلیه کنید (مجبور که نیستید) و از جای دیگه تهیه کنید

مچکرم از جواب سریع تون.
این ماه یک مگ میگیرم امیدوارم درست بشه :|

اظهار تاسف میکنم برا خودمون:n37: . اگه درست نشد میرم یه شرکت دیگه. واقعا راضی بودم از سرعتش، از همه چیش. نمیدونم چرا اینجوری کردن:n27:

k1ozil
12-09-2015, 10:34
مچکرم از جواب سریع تون.
این ماه یک مگ میگیرم امیدوارم درست بشه :|

اظهار تاسف میکنم برا خودمون:n37: . اگه درست نشد میرم یه شرکت دیگه. واقعا راضی بودم از سرعتش، از همه چیش. نمیدونم چرا اینجوری کردن:n27:
خواهش میکنم
اگه دانلود شبانه ندارید یا در حد 10 15 گیگ هست صبانت واقعا توی کیفیت اینترنت حرف اول رو می زنه
های وب هم دانلود شبانش نسبتا خوبه و فشفشه هاش عالین

toojih
12-09-2015, 10:50
دوستان سلام

- - - Updated - - -

دوستان سلام

شماره خطت رو برام پ.خ کن

sorooshfm
12-09-2015, 10:51
خواهش میکنم
اگه دانلود شبانه ندارید یا در حد 10 15 گیگ هست صبانت واقعا توی کیفیت اینترنت حرف اول رو می زنه
های وب هم دانلود شبانش نسبتا خوبه و فشفشه هاش عالین

منم وقتی شبانه رو پولی کنم باید کیفیت اینترنتم عالی باشه هر وقت شبانه رایگان پر سرعت با کیفیت خوب که با زیاد شدن مشترک هم کیفیتش پایین نیاد اونوقت شاهکار کردن الان صبانت مشترک زیادی نداره چون بیشترشون کوچ کردن رفتن بخاطر شبانه پولی اش

sorooshfm
12-09-2015, 10:55
فعلا حرف اولا تو اینترنت رو آسیاتک میزنه و بس چون هم سرعت سرور داخلی تو شبانه محدود نیست و هم تایم رایگانش از بقیه شرکت ها بیشتره و درآخر این که مثل شاتل محدودت نمیکنه تازه اونا پول جداگانه واسه شبانه میگیرن حالا درسته که یکم پینگش بالاست ولی برای دانلود هیچ شرکتی به پاش نمیرسه مگر این که خدای ناکرده راه شرکت های دیگه رو پیش بگیره فعلا که خوبه ازش هم راضیم

Ooo0PS
12-09-2015, 11:23
الان ز زدم و بهم گفتن که ما بررسی کردیم 3.4 گیگ به حساب برگشت میخوره! بهش میگم 4 گیگ کم شده! چرا 3.4 برگشت میخوره؟؟ همش میگفت مقداری که بررسی شده 3.4 گیگ بوده! الکی الکی 500 مگ پرید!!:n01:

toojih
12-09-2015, 11:25
الان ز زدم و بهم گفتن که ما بررسی کردیم 3.4 گیگ به حساب برگشت میخوره! بهش میگم 4 گیگ کم شده! چرا 3.4 برگشت میخوره؟؟ همش میگفت مقداری که بررسی شده 3.4 گیگ بوده! الکی الکی 500 مگ پرید!!:n01:

برگشت نمی خوره خود بخود کارشناس باید برات پیگیری بزنه تا برگشت بخوره :n06:

k1ozil
12-09-2015, 11:36
منم وقتی شبانه رو پولی کنم باید کیفیت اینترنتم عالی باشه هر وقت شبانه رایگان پر سرعت با کیفیت خوب که با زیاد شدن مشترک هم کیفیتش پایین نیاد اونوقت شاهکار کردن الان صبانت مشترک زیادی نداره چون بیشترشون کوچ کردن رفتن بخاطر شبانه پولی اش
خیلیا هستند دانلودی ندارند یا در حد 10 15 گیگ هست که صبانت براشون واقعا بصرفس
به صرفه که نه ولی براشون ایده اله
صبانت هم پینگش عالیه هم تک کانکشن و برای تماس از طریق نرم افزارهای ارتباطی عالیه
وبگردیش هم خوبه

sorooshfm
12-09-2015, 11:56
خیلیا هستند دانلودی ندارند یا در حد 10 15 گیگ هست که صبانت براشون واقعا بصرفس
به صرفه که نه ولی براشون ایده اله
صبانت هم پینگش عالیه هم تک کانکشن و برای تماس از طریق نرم افزارهای ارتباطی عالیه
وبگردیش هم خوبه

من کاری به دانلود داشتن یا نداشتن کسی ندارم ولی میگم در کل سرویسی خوبه که نیاز همه نوع کاربران رو برطرف کنه نه این که یک شرکت بگه من دانلودر نمیخوام میام شبانه رو پولی میکنم

S M Λ S Ħ
12-09-2015, 12:19
فعلا حرف اولا تو اینترنت رو آسیاتک میزنه و بس چون هم سرعت سرور داخلی تو شبانه محدود نیست و هم تایم رایگانش از بقیه شرکت ها بیشتره و درآخر این که مثل شاتل محدودت نمیکنه تازه اونا پول جداگانه واسه شبانه میگیرن حالا درسته که یکم پینگش بالاست ولی برای دانلود هیچ شرکتی به پاش نمیرسه مگر این که خدای ناکرده راه شرکت های دیگه رو پیش بگیره فعلا که خوبه ازش هم راضیم

البته شاتل هم شانسیه تقریبا

یکی از دوستام میگفت موقعی که خواسته ازشون نت بگیره پرسیده که شبانه محدودیت نداره؟؟ اونا هم گفتن نه

الانم میگه از ساعت 4 صبح تا همون 8 با سرعت روزش میگیره و راحت دانلود میکنه و محدود نمیشه

kraiof3
12-09-2015, 12:36
اونایی ک مشکل دارن و با تغییر سرویس مشکلشون حل نشده.
خواستید تخلیه کنید صبانت بگیرید همون اول حجم مورد نیاز رو بگیرید تا دو برابرش شبانه بیاد براتون

mohamad hosain
12-09-2015, 13:55
منظورت اینه که شهرا بزرگ محدود میکنن؟
شهرا کوچک خوبه؟

وقتی گفتم اکثریت رو می خوان راضی کنن شما چطور تصمیم گرفتی شهرای کوچیک رو انتخاب کنی؟:n02:
طبعا شهرهای بزرگ آدم بیشتری داره و میخوان مرم شهرهای بزرگ مثل مشهد،اصفهان،تهران و اینجور جاها راضی باشن .

k1ozil
12-09-2015, 14:04
وقتی گفتم اکثریت رو می خوان راضی کنن شما چطور تصمیم گرفتی شهرای کوچیک رو انتخاب کنی؟:n02:
طبعا شهرهای بزرگ آدم بیشتری داره و میخوان مرم شهرهای بزرگ مثل مشهد،اصفهان،تهران و اینجور جاها راضی باشن .
ولی خوب از طرفی شهرهای کوچک مشکلی بابت پهنای باند ندارند و مشترکین کمتر و در نتیجه کیفیت میتونه بره بالاتر و هم چنین مشکلی بابت محدودیت پورت ندارند

shylord
12-09-2015, 14:27
ولی خوب از طرفی شهرهای کوچک مشکلی بابت پهنای باند ندارند و مشترکین کمتر و در نتیجه کیفیت میتونه بره بالاتر و هم چنین مشکلی بابت محدودیت پورت ندارند

تو شهرهای کوچیک هم مشکل محدودیت پورت وجود داره .... من یک ماه منتظر پورت خالی بود ، آخرش پورت اضافه کردن . ولی الان شهر ما مشکل پورت خالی نداره

k1ozil
12-09-2015, 14:28
تو شهرهای کوچیک هم مشکل محدودیت پورت وجود داره .... من یک ماه منتظر پورت خالی بود ، آخرش پورت اضافه کردن . ولی الان شهر ما مشکل پورت خالی نداره
وجود داره ولی خیلی خیلی کمتر

iman2025
12-09-2015, 17:18

با شما موافقم
درمورد پینگ بسته به شلوغی و میزان پهنای باند هر مرکز داره که دیر یا زود در هر مرکزی بررسی و مشکل رفع میشه و البته بیشتر دیر شدن ها هم مربوط به کم کاری های مخاربرات هست

LoveLIfe
12-09-2015, 20:10
مزخرف تر از آسیاتک وجود داره ؟
تو مرکز مخابراتی خلوت ، اینقدر قطعی داره ! اعصاب نمی زاره
افت سرعت هم پیش می یاد ، شاتل با همه مزخرفیش ولی قطعیش خیلی کم بود ، نهایت 1 یا 2 بار در ماه
الان روزی 3 4 بار قطعی داره
بحث ترافیک هم بماند ، شاتل به زور ماهی 20 گیگ می شد ، اونم با اون همه دانلود که الان محل کارم انجام می دم
کلا اگه مرکز مخابراتیم چیز دیگه رو پشتیبانی می کرد یه ثانیه هم اینجا نمی موندم

MOHAMMAD2010
12-09-2015, 20:16
مزخرف تر از آسیاتک وجود داره ؟
پارس انلاین !
شما مطمئنی مشکل از اسیا تک هست چون این مشکل قطعی خیلی وقتا به خاطر مرکر مخابراتی و کلا اینترنت یه شهر میشه !

and-roid2
12-09-2015, 21:35
سلام
دوستان VPN L2TP رو اسیاتک براتون بازه؟
----------------
برای من بسته هست. اگه در 195 شکایت کنم باز میکنن؟

toojih
13-09-2015, 00:44
سلام
----------------

IP استاتیک بخر هیچ پورتی روش بسته نیست

and-roid2
13-09-2015, 08:59
IP استاتیک بخر هیچ پورتی روش بسته نیست

چرا با ip داینامیک باز نیست که نیاز به خریدن ip استاتیک نباشه؟!

Tenhi
13-09-2015, 11:07
سلام بر اساتییید :)
یه سوال این سرویسا فرق سرعتشون در 2 حالت روزانه و دانلود شبانه رایگان به صورت واقعی چطوره ؟
چابک 10 گيگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) سایت نوشته تا 1Mbps
شهاب 10 گیگ در ماه (4 تا 10 صبح رایگان) سایت نوشته تا 10Mbps

k1ozil
13-09-2015, 11:59
سلام
قانونا مخابرات موظفه توی چند ساعت خط رو رانژه کنه ؟؟؟
صبحی زنگ زدم MDF گفت هر وقت وصل شد استفاده کنید.خدانگهدار( اجازه نداد حرف بزنم )

and-roid2
13-09-2015, 12:04
سلام
قانونا مخابرات موظفه توی چند ساعت خط رو رانژه کنه ؟؟؟
صبحی زنگ زدم MDF گفت هر وقت وصل شد استفاده کنید.خدانگهدار( اجازه نداد حرف بزنم )

72ساعت کاری.
اگه بیشتر طول کشید زنگ بزن بازرسی مخابرات ازشون شکایت کن.

k1ozil
13-09-2015, 12:06
72ساعت کاری.
اگه بیشتر طول کشید زنگ بزن بازرسی مخابرات ازشون شکایت کن.
جایی نوشته که موظفند در عرض 72 ساعت رانژه کنند؟
سه شنبه شکایت میکنم
زنگ بزنم یا تو سایت بازرسی شکایت کنم ؟!

and-roid2
13-09-2015, 12:12
سه شنبه شکایت میکنم

کلا برای رانژه و تخلیه خط از موقعی که درخواست به مخابرات میرسه حداکثر تا 72ساعت کاری مهلت دارند تا درخواست رو اجرا کنند.بیشتر از این تخلف هست.
زنگ بزن به بازرسی مخابرات شهرتون سریع پیگیری میکنن

poorya_2
13-09-2015, 12:13
سه شنبه شکایت میکنم

من که جایی ندیدم نوشته شده باشه

خودم وقتی خواستم از اسیاتک برم مخابرات ، واسم 1 ساعته رانژه کردن ، از تعجب شاخ در اوردم :n09:

and-roid2
13-09-2015, 12:18
من که جایی ندیدم نوشته شده باشه

خودم وقتی خواستم از اسیاتک برم مخابرات ، واسم 1 ساعته رانژه کردن ، از تعجب شاخ در اوردم :n09:
در مورد تخلیه اینجا اعلام شده:

برای رانژه هم صدق میکنه.

k1ozil
13-09-2015, 12:37
در مورد تخلیه اینجا اعلام شده:

برای رانژه هم صدق میکنه.
بازرسی شهر که پیگیری نمیکنه
بنظرت الان تو سایت بازرسی شکایت کنم ؟

MOHAMMAD2010
13-09-2015, 12:40
اقا سرعت روزانه من از 500 اومده روی 70-80 چی کار کنم ؟ :n03: الان چند روزه درستم نمیشه

kraiof3
13-09-2015, 12:41
اقا سرعت روزانه من از 500 اومده روی 70-80 چی کار کنم ؟ :n03: الان چند روزه درستم نمیشه
ببین سیم خطت شاید نویز داشته باشه

MOHAMMAD2010
13-09-2015, 12:43
ببین سیم خطت شاید نویز داشته باشه

نه به خاطر اون نیست ، نویز خوبه خطم هم روی 5 مگ هست ، مشکل از طرف خودشونه
اینم تست سرور داخلی !!!

قبلا رو تهران بود عالی بود سرعتم از وقتی رفته رو شیراز این جوری شده !

k1ozil
13-09-2015, 12:45
کلا این مرکز مخابراتی ما از دی.و.ث ترین ادارات عالمه
کارمنداش اعتقادی به کار کردن ندارند

Tenhi
13-09-2015, 12:48
سلام بر اساتییید :)
یه سوال این سرویسا فرق سرعتشون در 2 حالت روزانه و دانلود شبانه رایگان به صورت واقعی چطوره ؟
چابک 10 گيگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) سایت نوشته تا 1Mbps
شهاب 10 گیگ در ماه (4 تا 10 صبح رایگان) سایت نوشته تا 10Mbps

شما هیچکدوم از این سرویسارو ندارین ؟

Ooo0PS
13-09-2015, 12:50

شما اول خطتتون رو چک کنین که احینا روی 1 مگ نیومده باشه؟؟
از سایت s.o.f.t98 یا soft.gozar یا سرورهای 4p.load هم تست کنین ببینین برای اینا هم محدوده سرعت؟!

Ooo0PS
13-09-2015, 12:56
شما هیچکدوم از این سرویسارو ندارین ؟

برای سرورهای داخلی فرقی ندارن و خططتون هر چقدر بکشه همون اسپید رو میده. ولی برای سرورهای خارجی مثل uptobox و یا حتی filegir ،سرعت سروریس 10 مگ طبق گفته دوستان از 250 بالاتر نمیره. من خودم 2 مگ دارم نهایتش با 140 تا دانلود میکنه.( روز و شب فرقی نمیکنه)

MOHAMMAD2010
13-09-2015, 13:01
شما اول خطتتون رو چک کنین که احینا روی 1 مگ نیومده باشه؟؟
از سایت s.o.f.t98 یا soft.gozar یا سرورهای 4p.load هم تست کنین ببینین برای اینا هم محدوده سرعت؟!

اقا خط روی 5120 هست ! دیگه اینقدر میدونم که اول باید اونو چک کنم !
شما تست بالا که speedtest گذاشتم رو نگاه بکنین میبینین چه افتضاحیه !

shylord
13-09-2015, 13:10

برای منم چند روزه همینجوری شده .... مثل شبانه شده . یعنی سرعت سرور داخل خوبه ولی خارج کم شده
البته چون سرور داخل برای من محدودیت نداره با اکانت افزایش سرعت مشکلم حل می شه

MOHAMMAD2010
13-09-2015, 13:24
اقا با ریست مودم درست شد !

k1ozil
13-09-2015, 15:40
اقا یه چیز بگم باورتون نمیشه
مخابرات اینترنت منو وصل کرد
و جالب تر از اون از مخابرات زنگ زدن معذرت خواهی
ترسیدن دوباره شکایت کنم :-))

misagh1372
13-09-2015, 15:48
دوستان خط چطوره ؟ فقط یک مشکلی داره ارور زیاد داره فعلا که مشکل ساز نشده این ارور ها، ممکنه بعد دردسر درست بکنن ؟

sorooshfm
13-09-2015, 16:11
اقا یه چیز بگم باورتون نمیشه
مخابرات اینترنت منو وصل کرد
و جالب تر از اون از مخابرات زنگ زدن معذرت خواهی
ترسیدن دوباره شکایت کنم :-))

بالاخره پس وصل شد ولی خیلی دیر وصل شد چند روز علاف رانژه شدین؟

k1ozil
13-09-2015, 16:17
بالاخره پس وصل شد ولی خیلی دیر وصل شد چند روز علاف رانژه شدین؟
زیر 24 ساعت برای رانژه
16 روز برای تخلیه :-|

sorooshfm
13-09-2015, 18:32
زیر 24 ساعت برای رانژه
16 روز برای تخلیه :-|
دقیقا تخلیه هم واسه من خیلی طول کشید

and-roid2
13-09-2015, 19:33
سلام
----------------

در 195 شکایت کردم چند ساعت بعدش L2TP رو بـــاز کردن.
کاربرانی که اکانت افزایش سرعت از ما گرفتن جهت دریافت کانکشن جدید و توضیحات بیشتر به تاپیک فروش مراجعه کنند.

hosseinboss
13-09-2015, 19:59
سلام دوستان من بالاخره می خوام پارس آنلاین رو ولش کنم بیام آسیا تک
می خوام طرح شهاب یک ساله بگیرم
اول این که منظور از 20 گیگ در ماه یعنی چی؟ یعنی در هر ماه 20 گیگ ترافیک روزانمه؟یا برای کل ساله
دوم 2 تا 8 بهتر یا 4 تا 10
سوم الان من طرح شهاب رو بگیرم توی ساعات شبانه واقعا 10 مگ رو بهم میده یا حرف الکیه چون دانلود خیلی زیاد دارم
چهارم مثل شرکت های دیگه مثل شاتل و صبا شرایط و بهانه های بی خودی که نداره مثلا مصرف منصفانه یا از ایجور مزخرفات
و یه مطلب دیگه این که خونه ما دو تا خط تلفن داره که یکیش کاملا بی استفده افتاده و بارس آنلاین هم روش نیست و کاملا خالیه
می تونم یه سیم تلفن با کیفیت ازش بگیرم و اسبلیتر روش نگذارم

alp13
13-09-2015, 20:16
کلا این مرکز مخابراتی ما از دی.و.ث ترین ادارات عالمه
کارمنداش اعتقادی به کار کردن ندارند

کارمند چه عرض کنم علاف های مرکز ما رو ببینی اونوقت میفهمی دیوث به چی میگن

سه هفته طول کشید خطم رانژه بشه
بعد یک هفته و خرده ای رفتم نیم ساعت جلوی در اتاق یارو وایستادم بعدش از یک اتاق دیگه در اومد دهنش یک متر باز بود داشت زهر مار نوش جان میکرد
اومده 10 دقیقه با یکی از فامیلاش تماس برقرار کرده بعد نوبت من رسید مشکلم رو گفتم گفت خطت رانژه نشده هنوز -منتظر باش
گفتم خسته نباشی این همه مدت چی کار میکنید میگه کارمندامون رفتن مرخصی مشهد برگردن وصل میشه
گفتم من معطلم میگه هیچی نمیشه
گفتم تو این اداره نفر جایگزین نیست مسئولش بره کار مردم رو زمین باید بمونه میگه تو نمی تونی این رو بگی

بعد مقداری جر رو بحث رفتم پیش رئیسش صد رحمت به کارمند خودش کلا جواب نمیداد میگفت انشالله درست میشه

Armin.Computer
13-09-2015, 20:30
اقا با ریست مودم درست شد !

یعنی مشکل از کجا بود؟

toojih
13-09-2015, 21:28
یعنی مشکل از کجا بود؟

فکر کنم لاگ بالا با یک آی پی

- - - Updated - - -

یعنی مشکل از کجا بود؟

shylord
13-09-2015, 21:40
یعنی مشکل از کجا بود؟

سیستمشون نمیفهمه صبح شده :n02:

shylord
13-09-2015, 21:44
دوستان خط چطوره ؟ فقط یک مشکلی داره ارور زیاد داره فعلا که مشکل ساز نشده این ارور ها، ممکنه بعد دردسر درست بکنن ؟

وضعیت خطتون خیلی خوبه

S M Λ S Ħ
13-09-2015, 22:25
سرعت سایت های خارجی برام داغوووووووونه

صبحا اوکیه تقریبا ولی 6 عصر به بعد افتضاح میشه !

DNS نمیتونه کمک کنه اگه بزارم؟

toojih
13-09-2015, 22:58
سرعت سایت های خارجی برام داغوووووووونه

صبحا اوکیه تقریبا ولی 6 عصر به بعد افتضاح میشه !

DNS نمیتونه کمک کنه اگه بزارم؟

دانلود فایل یا لود صفحات ؟

برای dns این رو ست کن ببین اکی میشه
10.201.32.162
8.8.8.8

S M Λ S Ħ
13-09-2015, 23:23
دانلود فایل یا لود صفحات ؟

برای dns این رو ست کن ببین اکی میشه
10.201.32.162
8.8.8.8

دانلود که فعلا از خارجی نداشتم

اما لود صفحات واقعا کمه !

حالا این رو ست کردم ببینم تغییری میکنه

toojih
13-09-2015, 23:40
دانلود که فعلا از خارجی نداشتم

اما لود صفحات واقعا کمه !

حالا این رو ست کردم ببینم تغییری میکنه

نشد بگو برات ردیفش می کنم می دونم مشکل کجاست :n18:

S M Λ S Ħ
13-09-2015, 23:47
نشد بگو برات ردیفش می کنم می دونم مشکل کجاست :n18:

مثلا ببین یه بازی از استور ویندوز دانلود کردم که صبحا خوب میتونم بازی کنم ولی شبا کلی الاف میشم تا بازی لود شه

سنگینم نیس اما نمیدونم چرا اینجوریه

با تغییر DNS هم بهتر نشد بازیه

reza1375534
14-09-2015, 00:38
سلام دوستان اشتراکم از مخابرات هستش میخوام تخلیه کنم اسیاتک بگیرم این روزا اوضاعش چطوره میانگین پینگش چقدر سرعت تک کانکشن نسبت به مخابرات چطوریاست؟

sorooshfm
14-09-2015, 11:27
دوستان من یک مشکل دارم و اون اینکه که با وجود داشتن امتیاز کافی در باشگاه مشتریان که ۷۰ تا برای خرید گیگ هدیه کافی هست همچنین گزینه ای در قسمت لیست جوایز ندیدم پشتیبانی هم میگه از سهمیه ماهی یکی ات استفاده کردی میگم نه میگه پس من نمیدونم چکار کنم کاری نمیتونم بکنم شاید بعدا گزینه اش بیاد حالا بنظر شما راه حل چیه؟

toojih
14-09-2015, 11:38
دوستان من یک مشکل دارم و اون اینکه که با وجود داشتن امتیاز کافی در باشگاه مشتریان که ۷۰ تا برای خرید گیگ هدیه کافی هست همچنین گزینه ای در قسمت لیست جوایز ندیدم پشتیبانی هم میگه از سهمیه ماهی یکی ات استفاده کردی میگم نه میگه پس من نمیدونم چکار کنم کاری نمیتونم بکنم شاید بعدا گزینه اش بیاد حالا بنظر شما راه حل چیه؟

این پین تخفیف هر چند مدت داخل باشگاه مشتریان قرار میگیره هر سری م فرق می کنه ی سری 1 گیگ با 70 امتیاز یسری 3 گیگ با 210 امتیاز
باید داخل باشگاه چک کنی تا اومد استفاده کنی

k1ozil
14-09-2015, 11:42
سلام
دیشب نت شهاب نیم گیگ شبانش نسبتا خوب بود
داخل و خارج 500 کل شب 10 گیگ دان می کنه منم دیشب 4 گیگ دان کردم
روزانه هم که خط بیشتر از 900 نمی کشه
کلا راضیم
این باشگاه مشترکین چجوریه ؟!
چجوری امتیاز کسب میکنی ؟

sorooshfm
14-09-2015, 11:50
سلام
دیشب نت شهاب نیم گیگ شبانش نسبتا خوب بود
داخل و خارج 500 کل شب 10 گیگ دان می کنه منم دیشب 4 گیگ دان کردم
روزانه هم که خط بیشتر از 900 نمی کشه
کلا راضیم
این باشگاه مشترکین چجوریه ؟!
چجوری امتیاز کسب میکنی ؟

داداش متاسفانه سرعت سرور داخلی ات محدود شده الان خیلی ها ۱ مگ میگیرن بعید هم میدونم اگه زنگ بزنین درست کنن میگن به مرکز مخابراتی تون بستگی داره حالا راست و دروغشو نمیدونم والا برای باشگاه هم داخل خود باشگاه مشتریان نوشته مقدار امتیازات دریافتی برای هر کار

k1ozil
14-09-2015, 12:46
داداش متاسفانه سرعت سرور داخلی ات محدود شده الان خیلی ها ۱ مگ میگیرن بعید هم میدونم اگه زنگ بزنین درست کنن میگن به مرکز مخابراتی تون بستگی داره حالا راست و دروغشو نمیدونم والا برای باشگاه هم داخل خود باشگاه مشتریان نوشته مقدار امتیازات دریافتی برای هر کار
من که راضیم همین 500 باشه خیلی خوبه
مخصوصا خارج که 500 هست خیلی خوبه

MOHAMMAD2010
14-09-2015, 13:18
یعنی مشکل از کجا بود؟

- - - Updated - - -

سیستمشون نمیفهمه صبح شده :n02:

درسته
بعضی وقتا ایپی قاطی میکنه این جوری میشه !

misagh1372
14-09-2015, 13:59
دوستان چرا اینجوری شده با دانلود منیجر 500 تا نشون میده بعد با DU داره میگه با سرعت 900 دارید دانلود میکنید

Armin.Computer
14-09-2015, 14:02
دوستان چرا اینجوری شده با دانلود منیجر 500 تا نشون میده بعد با DU داره میگه با سرعت 900 دارید دانلود میکنید

از کارت شبکه چک کن
شاید چیز دیگه ای هم داره دانلود می کنه

misagh1372
14-09-2015, 14:14
از کارت شبکه چک کن
شاید چیز دیگه ای هم داره دانلود می کنه

نه هیچی دانلود نمی کنم
اواش می خوام دانلود کنم DU میگه هیچی دانلود نمیشه بعد که دانلود منیجر رو استارت میکنم به 500 که میرسه DU داره سرعت رو 1 مگ نشون میده

Armin.Computer
14-09-2015, 14:19
نه هیچی دانلود نمی کنم
اواش می خوام دانلود کنم DU میگه هیچی دانلود نمیشه بعد که دانلود منیجر رو استارت میکنم به 500 که میرسه DU داره سرعت رو 1 مگ نشون میده

یعنی به صورت ثابت مثلا 1 دقیقه هم DU با IDM اختلاف سرعت داره؟

misagh1372
14-09-2015, 14:22
یعنی به صورت ثابت مثلا 1 دقیقه هم DU با IDM اختلاف سرعت داره؟

اره دیگه 500 تا اختلاف بینشون هست مثلا دانلود منیجر بیاد روی 300 تا 400 DU سرعتش 800 تا 700 نشون میده

IVAN
14-09-2015, 14:23
نه هیچی دانلود نمی کنم

یا از حالت بریج استفاده میکنی یا v-p-n که دوبل حساب میکنه

k1ozil
14-09-2015, 14:42
دوستان چجوری میشه اپدیت های ویندوز و نرم افزارهای رو بلاک کرد.

alp13
14-09-2015, 14:59

من از برنامه glasswire استفاده میکنم
خیلی کارش درسته کوچکترین اتفاقات شبکه رو نوتیف میده فایروالش فوق العادست

- - - Updated - - -

k1ozil
14-09-2015, 15:10

- - - Updated - - -

اپدیتا ویندوز 10 رو هم کامل بلاک میکنه ؟؟؟

alp13
14-09-2015, 15:15

کلا هر ورودی و خروجی رو لیست مکنه میتونی بلاک کنی راحت من شب ها که سیستم رو میزارم واسه دانلود فقط دانلود منیجر و ترنت رو باز میزارم بقیه میره لیست بلاکها یک بایت هم بیهوده مصرف نشده خداروشکر

دقیق میزان مصرف داده
اتز کدوم برنامه و کدوم آی پی و ... رو لیست میکنه بهت اطلاع میده

dj77
14-09-2015, 15:19

برگرد به همون 8.1 کلا اون ویندوز 10 حالش خوب نیست همش حجم می کشه! کار کردم باهاش زیاد جالب نیست توی کانکشن ها هم برای من مشکل درست کرده بود

k1ozil
14-09-2015, 15:47
برگرد به همون 8.1 کلا اون ویندوز 10 حالش خوب نیست همش حجم می کشه! کار کردم باهاش زیاد جالب نیست توی کانکشن ها هم برای من مشکل درست کرده بود
بازگشت همگان به سوی xp است :-))
دارم ایکس پی رو رایت میکنم بزنم نصب شه
کار منو xp راه میندازه

general geranger
14-09-2015, 15:49
آسیاتک تو کرمانشاه پینگش چطوره؟ برای بازی میخوام . حجم خوری نداره؟

dj77
14-09-2015, 15:51
بازگشت همگان به سوی xp است :-))
دارم ایکس پی رو رایت میکنم بزنم نصب شه
کار منو xp راه میندازه

حالا ششاید یه سری برنامه داشته باشی روی اون خوب جواب بده ولی من از 8.1 خیلی راضیم..
xp می پوکه خودش بعد از چند وقت

k1ozil
14-09-2015, 15:54
حالا ششاید یه سری برنامه داشته باشی روی اون خوب جواب بده ولی من از 8.1 خیلی راضیم..
xp می پوکه خودش بعد از چند وقت
میدونی یه دفعه هوس کردم برم xp
خودمم قبل 10 ویندوز 8.1 داشتم خیلی هم راضی بودم
2 3 ماه برم رو xp بعدش میام 8.1

Tenhi
14-09-2015, 16:01

واسه آپدیت ویندوز باید از خود Services تو ویندوز سرویسشو استوپ و دستی بکنی .
بجای DU هم از BWMeter استفاده کنید هم اندازه میگیره هم فایروال خوب داره

kraiof3
14-09-2015, 16:05
اصلنم خوب نیس کار کردن باهاش سخته

sorooshfm
14-09-2015, 17:07
دقیقا من هم از زمانی که از توی services آپدیت رو متوقف کردم اصلا از حجم اینترنتم کم نمیکنه ویندوز ۱۰ خیلی عالیه تازه زمان بوتش هم نسبت به ویندوزهای قبلی کم تر شده و مرورگر edge اش هم فوق العاده هست وقتی هر چیزی راه حل داره چرا الکی بگیم بده درسته هر ویندوزی یکسری معایب هم داره و مزایای هر سری جدید بیشتر از قبلی هست در ضمن نمیدونم چرا گاهی اوقات تو تایم غیر رایگان سرعت دانلود سرور خارجی ام ۵۰۰ تا میشه و با ریست مودم ۱ مگ میشه در حالی که سرور داخلی ۲۴ ساعته ۱ مگ سرعتشه در صورتی که تو شبانه سرور خارجی سرعت دانلودش همیشه بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ تا هست

Armin.Computer
14-09-2015, 17:45
سلام
دوستان لطفا در مورد ویندوز ها و سیستم عامل ها در بخش خودش بحث کنید
مرسی

momo1364
14-09-2015, 18:14
اقا این تعرفه اسیاتک چرا اینجوری شده؟ 128 یا حامی اصلا ماهی 2 گیگ نداره؟؟ من میخوام ارزونترین سرویس تمدیدکنم... کدومش میشه؟256 ماهی 4گیگ ؟ میخوام اسیا عوض کنم با این وضعیت .... تخلیه چقدر طول میکشه؟

masoudboy
14-09-2015, 23:02

دیگه یک گیگ باشگاه آسیاتک نمیده و باید حتما 210 امتیاز داشته باشید تا 3 گیگ بده در هر 30 روز ....

masoudboy
14-09-2015, 23:04
اقا این تعرفه اسیاتک چرا اینجوری شده؟ 128 یا حامی اصلا ماهی 2 گیگ نداره؟؟ من میخوام ارزونترین سرویس تمدیدکنم... کدومش میشه؟256 ماهی 4گیگ ؟ میخوام اسیا عوض کنم با این وضعیت .... تخلیه چقدر طول میکشه؟

برای تخلیه طبق قانون باید 72 ساعت خط تخلیه بشه ولی شما روی یک هفته حساب کن ....

poorya_2
14-09-2015, 23:33
دوزتان من دوباره میخوام برگردم اسیاتک ، با اینکه تجربه بدی ازش داشتم ولی خب به نظرم بازم بهتر از این مخابرات دوزاری هست

الان سرویس کیمیا سرعت روزانش چقدر هست 250kb/s ؟؟؟ یا بیشتر ؟؟ سرعت شبانه رایگان چقدره ؟؟

سرویس شهاب سرعت روزانش 1.25Mb/s هست ؟ سرعت شبانش هم این طور که فهمیدم 250kb/s هست درسته ؟

Ooo0PS
14-09-2015, 23:34
دوستان این مقدار ترافیکی که چند شب پیش به خاطر اختلال اکانتینگ کم شده بود بهتون برگشت خورد؟ من از شنبه همش ز میزنم هی میگن فردا چک ..فردا چک کن.. امروزم گفتم 72 ساعت شد بازم برگشت نخورده گفتن فرستادیم واسه پیگیری..:n14:

من دوشنبه ظهر درخواست تخلیه از مخابرات دادم و سه سنبه تخلیه شد.. چهارشنبش واسه اسیاتک ثبت نام کردم و 5شنبه ظهر وصل شد .

ramin123789
15-09-2015, 00:01
سلام
چطوری توی خارج سرعت اینترنت اینقدر بالاست؟؟؟ یعنی مثلا 40 50 مگابیت هست؟؟؟؟چه تکنولوژی دارن اونا برای اینترنت؟؟؟
این ADSL ها که حداکثر سرعت 24 مگابیت هست.

- - - Updated - - -

سلام
چطوری توی خارج سرعت اینترنت اینقدر بالاست؟؟؟ یعنی مثلا 40 50 مگابیت هست؟؟؟؟چه تکنولوژی دارن اونا برای اینترنت؟؟؟

k1ozil
15-09-2015, 00:24
دوزتان من دوباره میخوام برگردم اسیاتک ، با اینکه تجربه بدی ازش داشتم ولی خب به نظرم بازم بهتر از این مخابرات دوزاری هست

الان سرویس کیمیا سرعت روزانش چقدر هست 250kb/s ؟؟؟ یا بیشتر ؟؟ سرعت شبانه رایگان چقدره ؟؟

سرویس شهاب سرعت روزانش 1.25Mb/s هست ؟ سرعت شبانش هم این طور که فهمیدم 250kb/s هست درسته ؟
روزانه در صورتی که خط بکشه تا 12 مگ برات باز میزارن ( همه سرویسها)
شبانه کیمیا 90 وشهاب 250 البته این کمترین حالتشه
در بهترین حالت سرورهای اسیاتکی هم شبا برات تا 1.5 مگ باز هستند ولی غیر اسیاتکی ها همون 250
(البته برا من یکم عجیبه کلا روی 500 هست چه خارجی و چه داخلی)

k1ozil
15-09-2015, 00:25
سلام

- - - Updated - - -

سلام
فناوری ها جدیدتری مثل VDSL + استفاده از فیبرهای نوری

poorya_2
15-09-2015, 00:57
روزانه در صورتی که خط بکشه تا 12 مگ برات باز میزارن ( همه سرویسها)
شبانه کیمیا 90 وشهاب 250 البته این کمترین حالتشه
در بهترین حالت سرورهای اسیاتکی هم شبا برات تا 1.5 مگ باز هستند ولی غیر اسیاتکی ها همون 250
(البته برا من یکم عجیبه کلا روی 500 هست چه خارجی و چه داخلی)

پس یعنی سرعت روزانه همه سرویس ها با هم برابر هست ؟ فقط تفاوتشون توی سرعت شبانه هست ؟ درست میگم ؟

اون محدودیت سرور های غیر اسیاتکی هم که با خرید یه اکانت برطرف میشه :n10:

k1ozil
15-09-2015, 01:08
پس یعنی سرعت روزانه همه سرویس ها با هم برابر هست ؟ فقط تفاوتشون توی سرعت شبانه هست ؟ درست میگم ؟

اون محدودیت سرور های غیر اسیاتکی هم که با خرید یه اکانت برطرف میشه :n10:
بله
البته شیر دانلود توی همه مراکز مخابراتی باز نیست و میشه گفت شانسیه
اره با یه اکانت با سرور اسیاتک میشه دورش زد

imanhalab
15-09-2015, 01:38
من اصلا سرعت شبانه خوبی ندارم سرور داخل و خارج هم فرقی نداره سرویس شهاب هم دارم نهایت 250 سرعت میده
زنگ بزنم درست میکنن؟؟؟

misagh1372
15-09-2015, 01:58
من اصلا سرعت شبانه خوبی ندارم سرور داخل و خارج هم فرقی نداره سرویس شهاب هم دارم نهایت 250 سرعت میده
زنگ بزنم درست میکنن؟؟؟

از توی مودم خطتون رو چک کنید شاید خطتون بیشتر نمیکشه

k1ozil
15-09-2015, 01:59
زنگ بزنم درست میکنن؟؟؟
بعید میدونم براتون بتونن کاری کنن
به مرکز مخابراتی بستگی داره
ولی یه زنگ بزنن ضرر نداره

imanhalab
15-09-2015, 02:05
مشکل خط ندارم 10 مگ بازه و snr 25 مشکلی ازین لحاظ نیست

misagh1372
15-09-2015, 02:08
مشکل خط ندارم 10 مگ بازه و snr 25 مشکلی ازین لحاظ نیست

خوب پس اگه مشکلی نیست اول به خودشون بگین اگه جواب درست ندادن توی 195 شکایت کنید ازشون

k1ozil
15-09-2015, 02:11
خوب پس اگه مشکلی نیست اول به خودشون بگین اگه جواب درست ندادن توی 195 شکایت کنید ازشون
نه شکایت فایده ای نداره
جواب سربالا میدن
10 مگ رو تا 150 هم پایین بیارن شما حق شکایت نداری
ضریب اشتراک سرویس ها 8 ه
زنگ بزن پشتیبانی ببین چکار میتونه برات بکنه

dj77
15-09-2015, 03:03
سرویسهای شرکتهای adsl نسبت به اپراتورهای نسل 4 بسیار بسیار قیمت هایی گزافی... من که دیگه خط آسیاتک رو تمدید نمی زنم گیگی 3940تومن کجا گیگ 1750تومنی کجا... سرعتش هم زیر 10 مگ نمیاد تازه از لحاظ پینگ هم خوبه! دیگه داره دوره گران فروشی های بی حد و حصر به سر میاد تازه adsl فناوری هست که می تونه سرویس ارزان تر هم روش ارایه بشه و شرکتها کلا عادت کردن به گرفتن هزینه های چند ده برابری از مشترک.

khoodet
15-09-2015, 04:25
سرویسهای شرکتهای adsl نسبت به اپراتورهای نسل 4 بسیار بسیار قیمت هایی گزافی... من که دیگه خط آسیاتک رو تمدید نمی زنم گیگی 3940تومن کجا گیگ 1750تومنی کجا... سرعتش هم زیر 10 مگ نمیاد تازه از لحاظ پینگ هم خوبه! دیگه داره دوره گران فروشی های بی حد و حصر به سر میاد تازه adsl فناوری هست که می تونه سرویس ارزان تر هم روش ارایه بشه و شرکتها کلا عادت کردن به گرفتن هزینه های چند ده برابری از مشترک.
تنها مزیت شرکت ها ساعت رایگانشون هست اگر اون روز جمع کنند اصلا به صرفه نیست
من چند وقت پیش طرح 6 ماهه ایرانسل گرفتم که کلا هر گیگ 1500 در اومد (60 تومن شارژایرانسل 45 تومن خریدم)
در صورتی همون مقدار حجم تو آسیاتک گیگی 2700 میشد
اگر شرکت ها adsl نخواند بازنگری کنند تو تعرفه هاشون چند وقت دیگه کلا همشون ورشکست میشند

navid_fo
15-09-2015, 07:18

من چند وقت پیش طرح 6 ماهه ایرانسل گرفتم که کلا هر گیگ 1500 در اومد (60 تومن شارژایرانسل 45 تومن خریدم)
اگر شرکت ها adsl نخواند بازنگری کنند تو تعرفه هاشون چند وقت دیگه کلا همشون ورشکست میشند

سلام نه لزوما برای من وقتی adsl دارم توی ساعات رایگانش جبران می کنه قیمت گیگ روزانشو و چه نیازی به روزانش خواهم داشت وقتی میتونم شبش از 15 تا 20 گیگ رایگان اونم با ماهی 16.5
lمیشه گیگی حدودا 37 تک تومنی در میادش برام به نظرتون بازم جایی هست به این ارزونی؟!!!!!!!!!!:n09::n10::n02:

sorooshfm
15-09-2015, 08:28
سلام نه لزوما برای من وقتی adsl دارم توی ساعات رایگانش جبران می کنه قیمت گیگ روزانشو و چه نیازی به روزانش خواهم داشت وقتی میتونم شبش از 15 تا 20 گیگ رایگان اونم با ماهی 16.5
lمیشه گیگی حدودا 37 تک تومنی در میادش برام به نظرتون بازم جایی هست به این ارزونی؟!!!!!!!!!!:n09::n10::n02:
همین :n09::n10::n02: بزودی به این تبدیل میشه :n35::n21::n30: امیدوارم فهمیده باشین چی میگم

misagh1372
15-09-2015, 09:17
دوستان کسی شبانش محدود شده ماله من همین دیشب محدود شد :n14: امیدوارم امشب درست بشه

sorooshfm
15-09-2015, 09:26
دوستان کسی شبانش محدود شده ماله من همین دیشب محدود شد :n14: امیدوارم امشب درست بشه
نه مال من همون ۴۰۰ تا ۴۵۰ بود سرور خارجی داخلی رو امتحان نکردم مال شما چند شده بود و کدوم شهر هستید؟

misagh1372
15-09-2015, 09:32
ماله من همون 1 مگ بود شبانه سرور داخلی صبح که پا شدن نگاه کنم دیدم داره با سرعت 200 تا دانلود میکنه

sorooshfm
15-09-2015, 09:42
ماله من همون 1 مگ بود شبانه سرور داخلی صبح که پا شدن نگاه کنم دیدم داره با سرعت 200 تا دانلود میکنه
خب سرویست چیه؟ شهاب ۴۰۰ تا میده بقیه هم مسلما پایینتره سرعتشون در ضمن باید با چند سرور خارجی تست میکردی ۲۰۰ تا واسه سرور داخلی که خیلی پایینه حداقل ۵۰۰ تا باید باشه

misagh1372
15-09-2015, 10:07
خب سرویست چیه؟ شهاب ۴۰۰ تا میده بقیه هم مسلما پایینتره سرعتشون در ضمن باید با چند سرور خارجی تست میکردی ۲۰۰ تا واسه سرور داخلی که خیلی پایینه حداقل ۵۰۰ تا باید باشه

سرویس 10 مگ دارم
همین دیگه سرعت از سرور داخلی توی ساعاته شبانه 200شده بود الان همون 1 مگ هست فکن کنم محدود کردن

dj77
15-09-2015, 10:47

والا بنده ساعت رایگانی از آسیاتک نیدم که اصلا سرعتی بده به مشترک! سرویس شهاب 10مگ دارم تست سرعت می گیرم توی ساعات رایگان به 50کیلوبیت هم نمی رسه سرور داخلی تازه! :n15:

من که دیگه تمدید نمیزنم به قول شما شارژ گوشی هم تازه میشه ارزون تر گرفت که اون اون حساب حتی میشه به مبلغ هر 1گیگ 1500تومن هم رسید روی بعضی از بسته ها!

- - - Updated - - -

والا بنده ساعت رایگانی از آسیاتک نیدم که اصلا سرعتی بده به مشترک! سرویس شهاب 10مگ دارم تست سرعت می گیرم توی ساعات رایگان به 50کیلوبیت هم نمی رسه سرور داخلی تازه! :n15:

من که دیگه تمدید نمیزنم به قول شما شارژ گوشی هم تازه میشه ارزون تر گرفت که اون اون حساب حتی میشه به مبلغ هر 1گیگ 1500تومن هم رسید روی بعضی از بسته ها!

MOHAMMAD2010
15-09-2015, 10:56
سرویس شهاب 10مگ دارم تست سرعت می گیرم توی ساعات رایگان به 50کیلوبیت هم نمی رسه سرور داخلی تازه!
اقا دیگه اینجوریام نیست ! من 1 مگ دارم ساعت رایگان چه سرور داخلی چه خارجی 90-100 کیلوبایت رو میده

dj77
15-09-2015, 11:08
اقا دیگه اینجوریام نیست ! من 1 مگ دارم ساعت رایگان چه سرور داخلی چه خارجی 90-100 کیلوبایت رو میده

خدا شاهده تست سرعت هم گرفتم دیشب توی گوشی هست باور نمی کنی بذارم کاملا مشخصه ip برای کدوم شرکته. چند تا هم تست سرعت گرفتم.

MOHAMMAD2010
15-09-2015, 11:32
خدا شاهده تست سرعت هم گرفتم دیشب توی گوشی هست باور نمی کنی بذارم کاملا مشخصه ip برای کدوم شرکته. چند تا هم تست سرعت گرفتم.

خب شاید یه مشکلی پیش امده ؟ همیشه که اینجور نبود سرعت شما ؟

dj77
15-09-2015, 12:55
خب شاید یه مشکلی پیش امده ؟ همیشه که اینجور نبود سرعت شما ؟

والا من 1ماهه کلا از آسیاتک سرویس گرفتم کلا پیشمون شدم.

k1ozil
15-09-2015, 13:00
دوستان سرعت داخل و خارج و تورنت شبانه ما روی 500 ه
کلا تورنتش خیلی خیلی عالیه دیشب امتحانی 700 مگ تورنت گرفتم واقعا سرعتش عالی بود
فقط اگه داخل روی 1 مگ بود خیلی خوب می شد
در کل من راضیم

shylord
15-09-2015, 13:11
دوستان سرعت داخل و خارج و تورنت شبانه ما روی 500 ه
کلا تورنتش خیلی خیلی عالیه دیشب امتحانی 700 مگ تورنت گرفتم واقعا سرعتش عالی بود
فقط اگه داخل روی 1 مگ بود خیلی خوب می شد
در کل من راضیم

برو خداروشکر کن خارجت 500 هست

دوست داشتی داخلیت 1 باشه ولی خارج 56 !!

k1ozil
15-09-2015, 13:16
برو خداروشکر کن خارجت 500 هست

دوست داشتی داخلیت 1 باشه ولی خارج 56 !!
اره خداییش دارم فکر می کنم خارج مهمه کی حال داره ریموت کنه روی اپلود بوی تازه باید اکانت ویزه هم بخرم برای ریموت بالای 4 گیگ
فکر نمی کردم تورنتش اینقدر خوب باشه
(البته با یه اکانت میشد دورش زد ولی من نیازی ندارم )

k1ozil
15-09-2015, 15:05
دوستان این سرویس کاملا رایگانه ؟ یا نیم بهاس؟
چلچله 03 گیگ در ماه

navid_fo
15-09-2015, 20:36
همین :n09::n10::n02: بزودی به این تبدیل میشه :n35::n21::n30: امیدوارم فهمیده باشین چی میگم
سلام
چرا؟!
چه فرقی می خواد بکنه
من توی نزدیک 9 ماهه روش دور زدنشو فهمیدم بعید میدونم بتونن کاری کنن
اگه میخواستن میومدن 4 ترابایت رایگان دانلود کردمو میگرفتن جولوشو :D
:n02::n10:

mohamad hosain
15-09-2015, 21:18
سلام
چرا؟!
چه فرقی می خواد بکنه
من توی نزدیک 9 ماهه روش دور زدنشو فهمیدم بعید میدونم بتونن کاری کنن
اگه میخواستن میومدن 4 ترابایت رایگان دانلود کردمو میگرفتن جولوشو :D
:n02::n10:
هیچ روش دور زدنی وجود نداره .من نت 512 داشتم اندازه ظرفیت خطم که 4 مگ هست دانلود میکرد 400 کیلو چه داخل و خارج نت 10 مگ گرفتم هم همینطوره.هر چه قدر خلوت تر سرعت دانلود بیشتر میشه.شما هم سرعت دانلود به این علت بالا هست که مرکز مخابراتی خلوتی دارید.

hosseinboss
15-09-2015, 21:30
خوب خداروشکر مخابرات شهر قم(شبانه رو روی 30 کیلو بایت)محدود کرد حالا ببینیم آسیاتک واسه قمی ها چکار می کنه
فعلا به نظر فقط آسیاتک واسه ما باقی مونده

4l1r3z4
15-09-2015, 22:49
دوستان این مقدار ترافیکی که چند شب پیش به خاطر اختلال اکانتینگ کم شده بود بهتون برگشت خورد؟ من از شنبه همش ز میزنم هی میگن فردا چک ..فردا چک کن.. امروزم گفتم 72 ساعت شد بازم برگشت نخورده گفتن فرستادیم واسه پیگیری..:n14:

واسه من فرداش زنگید و بهم برگردوند ولی بازم من تجدید نظر زدم که سازمان تنظیم مقررات هم ببینه و پیگیریش کنن!

dadash42
16-09-2015, 07:34
خوب خداروشکر مخابرات شهر قم(شبانه رو روی 30 کیلو بایت)محدود کرد حالا ببینیم آسیاتک واسه قمی ها چکار می کنه
فعلا به نظر فقط آسیاتک واسه ما باقی مونده

سلام دوستان، منم قم سرعتم شبها بالای ۲۰ تا ۳۰ کیلو نمیره و روزها هم حدود ۴۰

چابک ۱۰ گیگ ۱۰۲۴ با رایگان شبانه دارم، تا ۲ ماه قبل شبها ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلو، روزها ۳۰۰ کیلو داشتم.....چکار کنم؟ میشه دورش زد؟

navid_fo
16-09-2015, 09:00
هیچ روش دور زدنی وجود نداره .من نت 512 داشتم اندازه ظرفیت خطم که 4 مگ هست دانلود میکرد 400 کیلو چه داخل و خارج نت 10 مگ گرفتم هم همینطوره.هر چه قدر خلوت تر سرعت دانلود بیشتر میشه.شما هم سرعت دانلود به این علت بالا هست که مرکز مخابراتی خلوتی دارید.
سلام
انقدر مطمئن صحبت نکنید برادر گلم
منو ساعت 12:56 دقیقه هر شب سرعتم میادش روی 6 کیلو بایت اگه این روش استفاده نکنم فوقش 1.2 گیگ تا صبح دانلود می کنم اگر بکنم تا شبی 22 گیگ هم دانلود کردم همین دیشب مثلا 22 گیگ دان داشتم
روی سیستم اکانتیک و نوبتدهی بیشتر مطالعه بفرمایید
به شدت مرکزم شلوغه در ضمن اصلا 7 روز هفته روی 6 کیلو بایت هستش داغون کردن بچه های مارو این شرکت معزز!:n02::n03:

k1ozil
16-09-2015, 09:37
سلام
منو ساعت 12:56 دقیقه هر شب سرعتم میادش روی 6 کیلو بایت اگه این روش استفاده نکنم فوقش 1.2 گیگ تا صبح دانلود می کنم اگر بکنم تا شبی 22 گیگ هم دانلود کردم همین دیشب مثلا 22 گیگ دان داشتم
به شدت مرکزم شلوغه در ضمن اصلا 7 روز هفته روی 6 کیلو بایت هستش داغون کردن بچه های مارو این شرکت معزز!:n02::n03:
همیشه یه راهی هست

k1ozil
16-09-2015, 09:44
دیشب یه نویز عجیبی رو خط افتاده بود تند تند قطع میشد
صبحی مثل اینکه رفع شده
کسی مشکل نویز داشت دیشب ؟ کلی بوده ؟

mc.cloner
16-09-2015, 13:05
سلام
من سرویس با سرعت 6 مگ آسیاتک گرفتم ، بعد سرعت دانلودم از 200کیلوبایت بیشتر نمیشه
زنگ میزنم میگه باید از سایت های ایرانی دانلود کنی،از سایت های ایرانی معرفی شده از طرف خودشون دانلود می کنم بازهم سرعتم بیشتر از 200کیلوبایت نمیشه
بازم زنگ میزنم پشتیبانی میگه سرعتتون کاملا عادیه !باید روی 200 باشه و در توجیح حرفش میگه دوبار باید تقسیم بر 8 کنی تا سرعت ولقعیت داشته باشی که سرعت 200کیلوبایت زیاد هم هست
یکی از پشتیبانی هم گفت مودمت عوض کن ،100تومان دادم مودم عوض کردم بازم همینجوره
یکی میگه زنگ بزن خرابی تلفن درصورتی که خودشون میگن نویز نداری

انصافا با سرعت 6مگابیتس سرعت دانلود از سایت های ایرانی بایدچقدر باشه؟
جالب که تبلیغات میزنند که حدف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای
-----------------------------------------------
حالا این از این شرکت که به سازمان تنطیم مقررات هم شکایت کردم میگه قانون جدیده و ... ،کلا کم فروشی را توجیح می کنن

قبلا روی هین خط مخابرات داشتم با سرعت 2 مگ که سرعت دانلودم از 400کیلوبایت کمتر نمیشد،حتی دانلود شبانه
اما مخابرات ترافیک می دزدید ،بهشون هم که اطلاع میدادم میگفتند طبق ماه فلان تبصره فلان ترافیکتون کم شده یعنی 15 گیگ داشتم که فقط 3 گیگ بهم دادن بعد رفتم جمش کردم 47هزارتومان پول ازم گرفتند

خداوکیلی چی به سر نطارت اومده اینا هرکار دلشون می خواد می کنند؟؟

Captain
16-09-2015, 13:22
سلام
از دیروز که سرویسم رو به 512 تغییر دادم، سرعت خیلی افتضاح شده
تا بخواد سایتی رو باز کنه باید بری سفر 80 روزه دور دنیا برگردی تا باز شه!!
پهنا هم مثل همیشه روی 6 مگابیت بسته شده
نمیدونم این دو روز چه مشکلی پیش اومده
سرعت بدجوری افت کرده
نه دانلود و نه وبگردی میشه کرد!!

shylord
16-09-2015, 13:36
صبحی مثل اینکه رفع شده

من هفته ی پیش یک دو شب همین مشکل برام پیش اومد ... اولش فکر کردم خطم مشکل پیدا کرده ولی صبح درست شد

Ooo0PS
16-09-2015, 14:12
صبحی مثل اینکه رفع شده

نه نویز اینا مثل همیشه بود فقط دیشب یه بار قطع شد که زود هم درست شد..
فقط یه مشکل عجیبی که بود سرعت تک کانکشن افتضاح بود! قبلا با 16 تا کانکشن 500 600 اسپید میداد ولی دیشب از 300 بالا نمیرفت.. هی از خودم میپرسیدم مشکل از چیه.. وقتی 32 کانکشنش کردم درست شد.

سلام
از دیروز که سرویسم رو به 512 تغییر دادم، سرعت خیلی افتضاح شده
تا بخواد سایتی رو باز کنه باید بری سفر 80 روزه دور دنیا برگردی تا باز شه!!
پهنا هم مثل همیشه روی 6 مگابیت بسته شده
نمیدونم این دو روز چه مشکلی پیش اومده
سرعت بدجوری افت کرده
نه دانلود و نه وبگردی میشه کرد!!
سلام. شما مودمتو چک کن ببین بخاطر اینکه 512 گرفتی ، خطتوت روی 512 مگابیت که تنظیم نشده ؟ مودم رو ریست کردی؟( ولی جدیدا مود که وقتی ز میزنی بهشون میگی خط رو بیارن بالاتر، میگن خوب تو 512 داری! شرکت که به شما تعهدی نداره!!)
تا جایی که میدونم وب گردی اینا زیاد به اسپید بستگی نداره و بیشتر مربوط به snr هستش.. هر چی snr بالاتر باشه ، وب گردی نرم تر و روون تره.

واسه من فرداش زنگید و بهم برگردوند ولی بازم من تجدید نظر زدم که سازمان تنظیم مقررات هم ببینه و پیگیریش کنن!
دادا واسه من 6 روز کشید تا برگردونن..چقدر تو این مدت پیگیرش شدم تا برگردونن.. کلی خاطره شد.. کم مونده بود سکته کنیم:n02:

mc.cloner
16-09-2015, 14:22
نه نویز اینا مثل همیشه بود فقط دیشب یه بار قطع شد که زود هم درست شد..
فقط یه مشکل عجیبی که بود سرعت تک کانکشن افتضاح بود! قبلا با 16 تا کانکشن 500 600 اسپید میداد ولی دیشب از 300 بالا نمیرفت.. هی از خودم میپرسیدم مشکل از چیه.. وقتی 32 کانکشنش کردم درست شد.

سلام. شما مودمتو چک کن ببین بخاطر اینکه 512 گرفتی ، خطتوت روی 512 مگابیت که تنظیم نشده ؟ مودم رو ریست کردی؟( ولی جدیدا مود که وقتی ز میزنی بهشون میگی خط رو بیارن بالاتر، میگن خوب تو 512 داری! شرکت که به شما تعهدی نداره!!)
تا جایی که میدونم وب گردی اینا زیاد به اسپید بستگی نداره و بیشتر مربوط به snr هستش.. هر چی snr بالاتر باشه ، وب گردی نرم تر و روون تره.

به منم یاد میدی چجوری 32کانکشن کنم؟
منم سرعت 6 مگ از اسیاتک گرفتم اما سرعت دانلودم از 200کیلوبایت بیشتر نمیشه
راهنماییی کنید

Ooo0PS
16-09-2015, 14:29
به منم یاد میدی چجوری 32کانکشن کنم؟
منم سرعت 6 مگ از اسیاتک گرفتم اما سرعت دانلودم از 200کیلوبایت بیشتر نمیشه
راهنماییی کنید

تو دانلود منجر، از اون بالا ، به تب Download برید و options رو بزنید. بعد برید تو تب connection و مثل عکس تنظیم کنید و Ok کنید.

dadash42
16-09-2015, 15:29
سلام

دوست عزیز، میشه اینجا یا خصوصی نحوه باز کردن سرعت نشان بدهی؟ سرعتم تو قم خیلی بده .....

MOHAMMAD2010
16-09-2015, 15:42
صبحی مثل اینکه رفع شده

والا دیشب نه ولی صبحی خیلی مشکل داشت حدود یه ساعت هم قطع بود

k1ozil
16-09-2015, 15:50
دوستان اگه کارت شبکه برای پی سی بگیرم
سرعت وایرلس خیلی با کابل لن فرق داره؟

sorooshfm
16-09-2015, 16:13
دوستان اگه کارت شبکه برای پی سی بگیرم
سرعت وایرلس خیلی با کابل لن فرق داره؟

خیلی نه ولی مسلما نسبت به لن سرعتش کمتره اما نه در حد قابل توجه به شرطی که فاصله کامپیوتر کارت شبکه دار و مودم بیسیم کم باشه ولی اگه دور باشه خیلی ممکنه افت سرعت داشته باشید اگرم میگیرید حتما از فناوری ac استفاده کنید یا حداقل n که نرخ تبادل داده و سرعتش بیشتره

kasra2012
16-09-2015, 16:43
یعنی واقعا اسیاتک تو مرکز تندگویان سرویس نمیده؟:n04::n04::n28::n28:

mc.cloner
16-09-2015, 17:38
سرویس حجمی دارم 12 گیگ در 12 ماه با سرعت 6 مگابیتس
من از سایت های ایرانی که دانلود می کنم سرعتم بیشتر از 200 کیلوبایت نمیشود و از سایت های خارجی از 50کیلوبایت بیشتر نمیشه
البته بعضی ساعات روز که تست سرعت می گیرم سرعتم به 750کیلوبایت میرسه اما خیلی کم معمولا بعد از طهرها و اخرهای شب و حدود 70درصد شبانه روز روی همون 200 هست و بیشتر نمیشه
با پشتیبانی هم که تماس گرفتم میگه همینی که هست

بعد توی سایت تنطیم مقررات ازشون شکایت کردم که اونجا هم خودشون زنگ زدند و پیگیری کردند و باز جوابشون این بود :
"طبق ماده 4 مصوبه 152 سازمان تنظيم مقررات ، شركت مجاز است تا حداكثر ضريب تسهيم خط 8/1 را در ارائه خدمات خود رعايت نمايد كه اين موضوع در سرويس هاي ارائه شده رعايت مي گردد. سرويس كاربر 6 مگ مي باشد كه مي بايست با در نظر گرفتن ضريب اشتراك 8/1 ، بين 96 تا 768 كيلوبايت بر ثانيه دانلود داشته باشد"

نمی دونم چکار کنم
اگه بخوام سرویسم هم جمع کنم درصد زیادی از پولی که پرداخت کردم میره

من قبلش مخابرات داشتم با شب های رایگان و سرعت 2مگابیتس ،که سرعت دانلودم حتی مواقع رایگان از 400کیلوبایت کمتر نمیشد،گول تبلیغ حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای اسیاتک خوردم

سرم کلاه رفت

لطفا شما اگهمیشه راهنمایی کنید
این هم تستی که از خود سایت اسیاتک گرفتم با سرویس 6 مگ با بهترین شرایط :

و سایت خارجی موزیلا :

MOHAMMAD2010
16-09-2015, 19:56
سرعت باز از امروز داغون شده ! تست سرور خارجی :

اینم داخلی :

Captain
16-09-2015, 20:32

ممنونم بابت پاسخگویی
نه تغییری نکرده
با مودم هم کاری نداشتم چون بعد تغییر سرعت نباید که ریست کرد!
اینم مشخصات مودم

Captain
16-09-2015, 20:34

درسته من دو روزه سرعتم خیلی افتضاح شده
یعنی تا بخوام تاپیکی باز کنم یا وبگردی کنم، جون به لب میشم. انگاری دایل آپ شده!!!

IVAN
16-09-2015, 21:06

اینم داخلی :

بله امروز سرعت افتضاح شده. هم داخلی هم خارج

Captain
16-09-2015, 21:09
دوستان بنده الان با نمایندگی آسیاتک که در شهرمون هست تماس گرفتم
ایشون گفتن که استان های آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل با مشکلات افت سرعت مواجه هستن و این بخاطر تغییرات در ساختار دستگاه های آسیاتک هستش
ایشون گفتن که خبر های خوبی داریم
و گفتن که شاید قطع و وصلی ها بیشتر بشه
به مدت حداکثر 1 هفته

اگر دوستانی که در این مناطق هستن، با مشکل مواجه شدن، امیدوارم آسیاتک با قدرت هرچه بیشتر و سرویس های متنوع ظاهر بشه

با تشکر مسعود

MOHAMMAD2010
16-09-2015, 21:34
ایشون گفتن که استان های آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل با مشکلات افت سرعت مواجه هستن و این بخاطر تغییرات در ساختار دستگاه های آسیاتک هستش
به مدت حداکثر 1 هفته

اگر دوستانی که در این مناطق هستن، با مشکل مواجه شدن، امیدوارم آسیاتک با قدرت هرچه بیشتر و سرویس های متنوع ظاهر بشه

با تشکر مسعود

والا من کرمان هستم !

mc.cloner
16-09-2015, 21:36

اینم داخلی :

شما چه سرعتی خریداری کردید؟

به مدت حداکثر 1 هفته

با تشکر مسعود

من هم کرمان هستم
سرعت 6 مگ خریدم اما سرعتم اینه :

و این هم سرعت دانلود از موزیلا :

همش داره خسارت وارد میشه
هیچ کس هم جوابگو نیست

Armin.Computer
16-09-2015, 21:57
سرویس حجمی دارم 12 گیگ در 12 ماه با سرعت 6 مگابیتس
من از سایت های ایرانی که دانلود می کنم سرعتم بیشتر از 200 کیلوبایت نمیشود و از سایت های خارجی از 50کیلوبایت بیشتر نمیشه
البته بعضی ساعات روز که تست سرعت می گیرم سرعتم به 750کیلوبایت میرسه اما خیلی کم معمولا بعد از طهرها و اخرهای شب و حدود 70درصد شبانه روز روی همون 200 هست و بیشتر نمیشه
با پشتیبانی هم که تماس گرفتم میگه همینی که هست

بعد توی سایت تنطیم مقررات ازشون شکایت کردم که اونجا هم خودشون زنگ زدند و پیگیری کردند و باز جوابشون این بود :
"طبق ماده 4 مصوبه 152 سازمان تنظيم مقررات ، شركت مجاز است تا حداكثر ضريب تسهيم خط 8/1 را در ارائه خدمات خود رعايت نمايد كه اين موضوع در سرويس هاي ارائه شده رعايت مي گردد. سرويس كاربر 6 مگ مي باشد كه مي بايست با در نظر گرفتن ضريب اشتراك 8/1 ، بين 96 تا 768 كيلوبايت بر ثانيه دانلود داشته باشد"

نمی دونم چکار کنم
اگه بخوام سرویسم هم جمع کنم درصد زیادی از پولی که پرداخت کردم میره

من قبلش مخابرات داشتم با شب های رایگان و سرعت 2مگابیتس ،که سرعت دانلودم حتی مواقع رایگان از 400کیلوبایت کمتر نمیشد،گول تبلیغ حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای اسیاتک خوردم

سرم کلاه رفت

لطفا شما اگهمیشه راهنمایی کنید
این هم تستی که از خود سایت اسیاتک گرفتم با سرویس 6 مگ با بهترین شرایط :

و سایت خارجی موزیلا :

شما سرعتت رو با فایرفکس ببین
خیلی کمه
+
این تاپیک رو هم مطالعه کنید:
بحث و بررسی سرعت دانلود تک کانکشن در سرویس های گوناگون شرکت های موجود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_fo
16-09-2015, 22:54
دوست عزیز، میشه اینجا یا خصوصی نحوه باز کردن سرعت نشان بدهی؟ سرعتم تو قم خیلی بده .....
سلام
ولی قبل شما تعداد زیادی همین در خواستون داشتن اگه قرار به گفته شدن بود باید به اون ها می گفتم
این روش قرار به گفته شدن نیست چون اگه گفته بشه شرکت ها متوجه میشن و جلوشو می گیرن
با تشکر

k1ozil
16-09-2015, 23:03
سلام
ولی قبل شما تعداد زیادی همین در خواستون داشتن اگه قرار به گفته شدن بود باید به اون ها می گفتم
این روش قرار به گفته شدن نیست چون اگه گفته بشه شرکت ها متوجه میشن و جلوشو می گیرن
با تشکر
روی همه isp ها جواب میده ؟

dj77
16-09-2015, 23:38
سلام
با تشکر

شبی چند گیگ دانلود میکنی؟ به شبی 15گیگ میرسی :n05:

- - - Updated - - -

سلام
با تشکر

navid_fo
17-09-2015, 00:00

سلام
من فقط روی شاتل امتحان کردم دروغ چرا بگم
الانم انقد منو محدود کردن نتونستم این صفحه رو بیارم بالا!

- - - Updated - - -

سلام
من فقط روی شاتل امتحان کردم دروغ چرا بگم
الانم انقد منو محدود کردن نتونستم این صفحه رو بیارم بالا!

navid_fo
17-09-2015, 00:02

- - - Updated - - -

سلام
بله
میانگین 16 گیگه
ولی خوب خیلی بهش گیر بدم تا 22 گیگ هم میگرم شبی
حدودا میشه گیگی فک کنم 37 تومن

farshad0123
17-09-2015, 00:45
1مگ داشتیم سرعت شبانش تا 850 میرفت بعدش سرویسو تغییر دادیم به 2مگ تا شاید سرعت تک انکشن بالاتر بره چون خیلی افتضاح بود تک کانکشنش سرعت شد 380کیلوبایت تازه تک کانکشنش هم هیچ تغییری نکرد

toojih
17-09-2015, 00:51
به مدت حداکثر 1 هفته

با تشکر مسعود

انشالله همینطور که ایشون گفتن باشه

ولی من پیشنهاد می کنم پیگیر مشکلتون باشید نه اینکه یک هفته رو صبر کنید
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید :n16:

donkeyoxte
17-09-2015, 01:02
سلام دوستان

تو سامانه 195 هنگامه ثبت شکایت , ارسال شکایتو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته یه بار فقط لود میشه

ثبت میشه ؟؟؟

ma3743
17-09-2015, 09:15
سلام دوستان
من قصد دارم از فن آوا به آسیاتک نقل مکان کنم
ممکنه لطفا بهترین سرویسی که دانلود شبانه داره رو معرفی کنید؟ (تهران - مرکز پیام نور)
این سرویس شهاب 15900 تومنی رو کسی داره؟ سرعت شبانش چقدره؟

با سپاس

mc.cloner
17-09-2015, 09:33
سلام دوستان
ممکنه لطفا بهترین سرویسی که دانلود شبانه داره رو معرفی کنید؟ (تهران - مرکز پیام نور)

با سپاس

من از مخابرات به اسیاتک نقل مکان کردم و بسیار ناراضی هستم
البته من کرمان هستم

- - - Updated - - -

سلام دوستان

با سپاس

من از مخابرات به اسیاتک نقل مکان کردم و بسیار ناراضی هستم
البته من کرمان هستم

k1ozil
17-09-2015, 09:34
سلام دوستان

با سپاس
سلام
شهاب مسلما سرعت شبانس بهتره
منم خودم شهاب نیم گیگ دارم
روزانه به اندازه ظرفیت خط
شبانه هم سرعت 500 ه
دیشبم نزدیک 10 گیگ دانلود داشتم
البته بعضی جاها سرعت سرور داخل رو 1 مگه

ma3743
17-09-2015, 09:47
ممنون از پاسخ شما
این نیم گیگ رو میشه بعد حجم اضافه خرید دیگه؟ تعرفه هر گیگ حجم اضافه همون 4000 تومنه؟

k1ozil
17-09-2015, 09:48
ممنون از پاسخ شما
این نیم گیگ رو میشه بعد حجم اضافه خرید دیگه؟ تعرفه هر گیگ حجم اضافه همون 4000 تومنه؟
بله.......

Armin.Computer
17-09-2015, 09:54
1مگ داشتیم سرعت شبانش تا 850 میرفت بعدش سرویسو تغییر دادیم به 2مگ تا شاید سرعت تک انکشن بالاتر بره چون خیلی افتضاح بود تک کانکشنش سرعت شد 380کیلوبایت تازه تک کانکشنش هم هیچ تغییری نکرد

واسه خوزستان؟
من خودم سرعت تک کانکشنم افتضاحه
از 195 شکایت کردم
تونستم 15 روز خسارت بگیرم
البته 15 روز به هیچ دردی نمی خوره
15 روز اینترنت خراب
ولی سرعت با IDM بد نیست
به هر حال سرعت تک کانکشن واسه من خیلی مهمه
و شاید آسیاتک رو عوض کنم
ولی فعلا دنبال کارهای نویز خط هستم

MOHAMMAD2010
17-09-2015, 11:22
شما چه سرعتی خریداری کردید؟
1 مگ خط روی 5 مگ
-----------------------------
البته من تا همین چند روز پیش سرعت روزانه عالی بود و راحت به 500 میرسید ! الان چند روزه که این جوری شده !

mostafamrm1
17-09-2015, 11:53
سلام، میخواستم ببینم حداکثر سرعتی که دارای ساعات شبانه رایگان هست، چقدره؟ و اینکه چقدر میشه باهاش در شب دانلود کرد.

من دانلودم زیاده و میخوام شبی حداقل چهار گیگ دانلود داشته باشم، به نظرتون آسیاتک به کارم میاد یا نه؟ نظر خودم روی های‌وب بود ولی توی منطقه من ارائه نمیشه.
در ضمن هزینه هم تا 30 تومن در ماه میخوام بکنم.
ممنون

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk

S M Λ S Ħ
17-09-2015, 12:05
سلام

من دیشب با سرویس شهاب تونستم از سرور داخلی همش 9 گیگ بگیرم؛ نسبت به امار بقیه احساس میکنم خیلی کمه :دی

امارم منصفانه اس آیا؟ سرور خارجی که یعنی افتضااااااحه برام !!! از مایکروسافت نمیتونم دانلود کنم بس که داغونه !

k1ozil
17-09-2015, 12:06
سلام، میخواستم ببینم حداکثر سرعتی که دارای ساعات شبانه رایگان هست، چقدره؟ و اینکه چقدر میشه باهاش در شب دانلود کرد.

من دانلودم زیاده و میخوام شبی حداقل چهار گیگ دانلود داشته باشم، به نظرتون آسیاتک به کارم میاد یا نه؟ نظر خودم روی های‌وب بود ولی توی منطقه من ارائه نمیشه.
ممنون

شهاب نیم گیگ + 3 گیگ ترافیک جدا گانه میشه 30 تومن
کم کمش شبی 4.5 گیگ رو دارین
اگه خوش شانس باشین تا شبی 17 18 گیگ رو هم ممکنه داشته باشین
من خودم با این سرویس شبی حدود 10 گیگ دانلود میکنم
در ضمن اینو هم اضاف کنم که اسیاتک برا تمام سرویساش محدودیت داخل شبکه رو برای خیلی از مراکز مخابراتی برداشته و اگه مرکز مخابراتی شما مشکلی نداشته باشه شاید با سرویس نیم چاشت 512 هم تو 2 ساعت بتونین چیزی حدود 7 گیگ دانلود کنید (البته فقط از سرورهای اسیاتک که اپلود بوی هم جزوشونه و میتونین ریموت کنین در اپلود بوی)

k1ozil
17-09-2015, 12:11
سلام

من دیشب با سرویس شهاب تونستم از سرور داخلی همش 9 گیگ بگیرم؛ نسبت به امار بقیه احساس میکنم خیلی کمه :دی

امارم منصفانه اس آیا؟ سرور خارجی که یعنی افتضااااااحه برام !!! از مایکروسافت نمیتونم دانلود کنم بس که داغونه !

به پهنای باند اینترانت مرکز مخابراتی بستگی داره
منم نهایتن 10 گیگ میتونم از سرورهای اسیاتکی دانلود کنم
ولی خوش بختانه لینک خارج و تورنت هم برای من وضعش عالیه و مثل داخلیس

mostafamrm1
17-09-2015, 12:13
شهاب نیم گیگ + 3 گیگ ترافیک جدا گانه میشه 30 تومن
کم کمش شبی 4.5 گیگ رو دارین
اگه خوش شانس باشین تا شبی 17 18 گیگ رو هم ممکنه داشته باشین
من خودم با این سرویس شبی حدود 10 گیگ دانلود میکنم

خیلی ممنون از پاسخ ـتون، این نیم گیگ+ 3گیگ یعنی خودش نیم گیگ داره و باید 3 گیگ خریداری کرد؟
من همون 4 گیگ هم کافیه برام. بنظر خودم که خیلی بهتر از 512 نامحدود مخابرات هست، نظر شما با توجه به اینکه بازی نمیکنم و وب‌گردی زیادی هم تو طول روز ندارم، چیه؟
و هزینه هر گیگ اضافه‌ش چنده؟

S M Λ S Ħ
17-09-2015, 12:14
به پهنای باند اینترانت مرکز مخابراتی بستگی داره
منم نهایتن 10 گیگ میتونم از سرورهای اسیاتکی دانلود کنم
ولی خوش بختانه لینک خارج و تورنت هم برای من وضعش عالیه و مثل داخلیس

تورنت رو که اصن امارش رو ندارم چون تا حالا یکبارم استفاده نکردمو نمیدونم چه طوریه

ولی خارجی افتضاحه! نمیدونم زنگ بزنم بهشون بگم فرقی میکنه یا نه

k1ozil
17-09-2015, 12:16
خیلی ممنون از پاسخ ـتون، این نیم گیگ+ 3گیگ یعنی خودش نیم گیگ داره و باید 3 گیگ خریداری کرد؟
من همون 4 گیگ هم کافیه برام. بنظر خودم که خیلی بهتر از 512 نامحدود مخابرات هست، نظر شما با توجه به اینکه بازی نمیکنم و وب‌گردی زیادی هم تو طول روز ندارم، چیه؟
و هزینه هر گیگ اضافه‌ش چنده؟

بله
منظورم 3 گیگ ترافیک جداس هر گیگی 4000 تومنه
بله خیلی بهتره اصلا برای ساعتی 200 مگ ارزش نداره کامپیوتر روشن باشه و با توجه به مصرفتون فک نکنم حجم کم بیارید
* در ضمن دقت داشته باشید که سرویسها شهاب 1و2و4 گیگ شبانه رایگان ندارند و دوباره سرویس شهاب 10 گیگه که شبانه رایگان داره به همین دلیل گفتم شهاب نیم گیگ با ترافیک جدا پس به اشتباه سرویسها 1 2 4 گیگ رو نخرید

misagh1372
17-09-2015, 12:26

ممنون

من دیشب بالای 20 گیگ دانلود کردم

sam09ft
17-09-2015, 12:41
جریان چیه بعضی ها محدودیت ندارن بعضی ها دارن کار خاصی انجام دادید ؟
من 10 مگ گرفتم ولی شب ها روی 250 قفله خارجی و ایرانی هر دو
البته یکی دو شب در ماه سرعت ازاد میشه ولی اکثرا محدوده