PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

x11416
12-04-2014, 23:22
سلام
من قصد داشتم سرویس ( اینترنت پرسرعت شهاب 20 گیگ در ماه (1 تا 8 صبح رایگان) را بگیرم اما چندتا از صفحات این تایپک که خوندم ظاهرا دوستان از وضع آسیاتک راضی نیستن برای من سرعت دانلود چه روزانه و چه شبانه رایگان مهم بود به پشتیبانیش هم زنگ زدم اما خودشون هم نمیدونستن سرعت دانلود این سرویس در زوز و رایگان شبانه چقدر هست بهشون گفتم اگه در تایم رایگان شبانه زیاد دانلود کنم سرعتم محدود میشه (مثل شاتل) باز هم پشتیبانی اطلاع درستی نداشت
دوستان اگه نظری دارید راهنمایی کنید
(شهر شیراز)

اصلا 10 مگ نگیر . خودم 10 مگ دارم و بدجوری پشیمونم . سرعتم حتی از سرور های داخلی بالاتر از 300 کیلوبایت نمیره

وقتی هم زنگ زدم و مشکل رو گفتم بهونه بد بودن کیفیت خط رو پیش آوردن

سرعت سرور خارجی رو هم کلا محدود کردن به زور به 100 کیلوبایت میرسه

alireza20202003
12-04-2014, 23:42
اصلا 10 مگ نگیر . خودم 10 مگ دارم و بدجوری پشیمونم . سرعتم حتی از سرور های داخلی بالاتر از 300 کیلوبایت نمیره

تایید میشه !

سرعت در ساعات روز از سرور خارجی روی 100 الی 110 کیلوبایت محدود شده است ! پینگ از تمامی سرویس دهندگان ایران بدتر است، حتی از سرور داخلی !

سایر دوستان هم اگه همین مشکل رو دارند تایید کنند.

imanparsa
13-04-2014, 14:10
دوستان اینترنت آسیاتک سایت یوتیوب رو واسه من بدون فیلتر باز میکنه
البته حتما باید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنویسمش
یعنی به این صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه شما هم باز میشه؟

ShadowDragon
13-04-2014, 15:33
من های وب دارم الان، باز شد....

dvd2010
13-04-2014, 15:51
دوستان اینترنت آسیاتک سایت یوتیوب رو واسه من بدون فیلتر باز میکنه
البته حتما باید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنویسمش
یعنی به این صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه شما هم باز میشه؟
واسه منم باز میشه.

amin885
13-04-2014, 18:12
حالا که چی؟ مگه جنایت جهانی صورت گرفته؟؟ فوقش امروزم باز بشه فردا باز نمیشه یه اختلال هست پیش میاد باز برمیگرده به قبل والا نمیدونم مردم ایران اینقدر بدبختن که بخاطر بعضی چیزای ریز اینقدر خوشحال میشن

hossein019940
13-04-2014, 18:37
حالا که چی؟ مگه جنایت جهانی صورت گرفته؟؟ فوقش امروزم باز بشه فردا باز نمیشه یه اختلال هست پیش میاد باز برمیگرده به قبل والا نمیدونم مردم ایران اینقدر بدبختن که بخاطر بعضی چیزای ریز اینقدر خوشحال میشن
وقتی که کشوری انقدر تو محدودیت باشه مخصوصا اینکه این هزینه ای که شرکتا میگیرن برای ارائه سرویس هاشون و اون طور که باید سرویس نمیدن .و تمام کارشون اینکه جیب مشترکاشونو خالی کنن وقتی به اشتباه براشون حداکثر 5 قیقه هم از محدودیت درشون بیارن خوشحال میشن.وقتی که مردم کشور از محدودیت زیادی برخوردار نباشه دیگه این چیزا بی اهمیت میشه و مردم هم انقدر خوشحال نمیشن که شما بیاین هم خودتون و هم مابقی مردم ایران رو بدبخت جلوه بدین.آره عزیز ما بدبخت خوشحال شدِی؟
انقدر توهین نکن این یه واقعیتی هست که مردم هم میدونن شما لازم نیست بگی.

hossein019940
13-04-2014, 18:42
پاک شود...............

amin885
14-04-2014, 10:28
وقتی که کشوری انقدر تو محدودیت باشه مخصوصا اینکه این هزینه ای که شرکتا میگیرن برای ارائه سرویس هاشون و اون طور که باید سرویس نمیدن .و تمام کارشون اینکه جیب مشترکاشونو خالی کنن وقتی به اشتباه براشون حداکثر 5 قیقه هم از محدودیت درشون بیارن خوشحال میشن.وقتی که مردم کشور از محدودیت زیادی برخوردار نباشه دیگه این چیزا بی اهمیت میشه و مردم هم انقدر خوشحال نمیشن که شما بیاین هم خودتون و هم مابقی مردم ایران رو بدبخت جلوه بدین.آره عزیز ما بدبخت خوشحال شدِی؟
انقدر توهین نکن این یه واقعیتی هست که مردم هم میدونن شما لازم نیست بگی.

اولا ما جزو همین بدبختهاییم پس اول به خودم توهین شده نه کسی اگر اینطور باشه که شما میگید

ثانیا همیشه ماها خواهان چیزی نیستیم و تا کسی تصمیم میگیره برامون همه جوره میپذیریم

امثالش : دیدم شخصی ایمیلی گذاشته بود در همین تایپک و از دوستان خواسته بود به وزیر کشور این متن رو ایمیل کنن در مورد محدودیت های اینترنتی از جمله شرکتهایی که سرعت رو به 8 تقسیم میکنن اما بعد از تماس و پی گیری گقتند فقط 12 نفر ایمیل را ارسال کرده اند و اگر این درخواست بصورت میلیونی انجام بشه صدرصد تصمیمی گرفته میشه برای درخواست مردم

پس این رو حتما بدونید که بدبختی از خودمون به خودمون برمیگیرده و این خوشحالی های ریز چیزی نیست که بخواد مطرح بشه بلکه باید یا درخواست های زیاد انجام بشه یا بدبختی رو همه بپذیرید و یا خوشحالی های ریز هم مطرح شدندش دردی و دوا نمیکنه.

حالا شما چرا داغ کردین نمیدونم!!
پس اگه همه میدونن ناراحتی هم نداره دوست من.

naasr
14-04-2014, 12:41

ممنون از پاسختون
اگه به این صورته که گفتید بدرد من نمیخوره (ماهی 84 هزارتومن بدم سروریس 10 مگ بگیرم که سرعتش انداره سرویس 512 باشه)

NOVICE_M
14-04-2014, 14:19
اين نامه رو به وزير ارسال كردم لطفا شما هم يه نمونه ارسال كنيد

با سلام

جناب آقاي دكتر واعظي

همانطور كه با اقدام جدي شما شركت سامسونگ سرويس دهي خود را براي ايرانيان آغاز كرد تقاضاي يك اقدام جدي ديگر از شما براي بهبود وضعيت شرايط دريافت اينترنت در ايران را داريم
همانطور كه مي دانيد

براساس مصوبه شماره 49 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات ضريب اشتراك حداكثر 10 تصويب شده است به عنوان مثال براي سرعت 128kb/sچنانچه سرعت دانلود را در سيستم خود مورد محاسبه قرار دهيم با توجه به اينكه سرعت دانلود بر اساس بايت نشان داده مي­شود ابتدا براي تبديل بيت به بايت 128 را به 8 تقسيم كرده و با در نظر گرفتن ضريب اشتراك 10 حداقل سرعت دانلود 1.6kB/sو حداكثر 16kB/sرا خواهيم داشت و اگر سرعت دانلود كمتر از حداقل مقدار ديده شود نشان دهنده كندي سرعت و تخلف سرويس دهنده خواهد بود.

اين قانون متاسفانه باعث شده كه شركتها بجاي اشتراك گذاري واقعي يك به ده با نرم افزار سرعت را تقسيم به ده ميكنند و كم فروشي ميكنند و اين قانون اصلا قانون خوبي نيست و من به عنوان يك كاربر اصلا از اين شرايط راضي نيستم چون شركتها پول بيشتري را از كاربران گرفته ولي سرويس پائين تري ارائه مي دهند و عملا كم فروشي ميكنند اگر بشود كه دقيقا سرعتها با سرعت اسمي برابر شود و اشتراك يك به چند غير فعال شود بسيار عالي ميشود مثلا اگر شركتي سرويس 128 ارائه ميدهد واقعا 16 كيلوبايت ارائه شود نه 1.6 كيلو كه اين خيلي ظلم مي باشد و همينطور سرعتهاي بالاتر دركل تقاضامنديم اين مشكل را حل نمائيد چون بجز خداوند آخرين اميدمان به شماست

موفق باشيد
--------------------

در ضمن اطلاعات تماس با وزير اينجاست شما هم اقدام كنيد

سلام

اگر می خواهید نامه خود را با نمابر (Fax) برایم بفرستید، لطفا با شماره تلفن 88467210 تماس بگیرید.
اگر می خواهید پیام شما را به صورت نامه الکترونیک (email) دریافت کنم، لطفا اینجا (vazir@ict.gov.ir) را کلیک کرده و یا به آدرس vazir@ict.gov.ir ارسال کنید.
برای پیگیری نتیجه تماس خود از یک هفته پس از تماس، می توانید با شماره تلفن 88114180 تماس بگیرید.

ضمنا چنانچه در پیام خود شماره تلفن یا نشانی تماس قرار دهید در صورت امکان با شما تماس خواهیم گرفت.
آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما و التماس دعا برای توفیق در خدمتگزاری دارم.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

من این ایمیل را ندیده بودم، با پست amin885 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز پیدا کردمش. من هم ارسال کردم ایمیل را و از طرف برادرم هم می فرستم. خیلی حیفه که میگید فقط 12 نفر ارسال کردن...حیف...
می دونم خیلی ها میگن تاثیری نداره و ب احتمال 99 درصد هم درست میگن، ولی یه درصد هم شانس هست دیگه!
کاش میشد یه کمپین درست کرد برای دفاع از حقوقمون...شکیب کمپین داشت ما نداریم! بس که مظلومن کاربرای نت ایران:n28:

zxzxcvcv
14-04-2014, 15:00
من این ایمیل را ندیده بودم، با پست amin885 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز دیدم، من هم ارسال کردم ایمیل را و از طرف برادرم هم می فرستم. خیلی حیفه که میگید فقط 12 نفر ارسال کردن...حیف...
می دونم خیلی ها میگن تاثیری نداره و ب احتمال 99 درصد هم درست میگن، ولی یه درصد هم شانس هست دیگه!
کاش میشد یه کمپین درست کرد برای دفاع از حقوقمون...شکیب کمپین داشت ما نداریم! بس که مظلومن کاربرای نت ایران:n28:

این نامه اگر یکم کلی تر بود من هم ارسال میکردم.آخه مشکلات اینترنت ما که فقط اون ضریب اشتراک نیست که.هزار تا مشکل داریم از جمله پینگ ، قیمت بالا و...

amin885
14-04-2014, 18:15
این نامه اگر یکم کلی تر بود من هم ارسال میکردم.آخه مشکلات اینترنت ما که فقط اون ضریب اشتراک نیست که.هزار تا مشکل داریم از جمله پینگ ، قیمت بالا و...

ببنید مشکلات پینگ و مشکلات قطعی دست پشتیبانی هر شرکتی هست دست وزیر نیست که بخوایم درخواست کنیم

اما موارد کلی که شرکت های pap و isp باید رعایت کنند رو وزیر میتونه حمایت کنه مثلا یکیش همین دادن سرعت اسمی که هر شرکت اعلام میکنه و تقسیم نکردن یک به 8 که حتی اگرم پهنای باند وجود داشته باشه بازم اینکارو میکنن برای مشتری که این بی عدالتی هست.

اولین درخواست بهتره درخواستهای کلی کلیات قوانین باشه که اصلاح بشه و بعد وقتی کلیات با درخواستهای میلیونی حل شد میرسیم به پشتیبانی شرکتها و تجهیزات در برقراری کیفیت خط و پینگ بهتر

Notorious098
14-04-2014, 19:48
آقایون من شرکت آسیاتک تو تهران پ جوریه ؟
والا من دارم با 128 مخابرات کار میکنم که سرعت دانلود 18 هست اعصابمو خورد میکنه :n22:حالا میخواستم برم از شرکت خصوصیا بگیرم که از شاتل نشد حالا آسیاتک چ جوریاست ؟
:n12:

mahdirezaiyan
14-04-2014, 19:59
دوست عزيز اگه ممكنه با بيان خودتون مشكلات رو مطرح كنيد نياز نيست حتما مثل اين ايميل باشه شما هم مشكلات ديگر رو ذكر كنيد تا كلي تر نوشته بشه و ارسال كنيد بي زحمت ممنون

Greedy
14-04-2014, 20:10
پینگ یه چند وقت خوب بود دوباره افتضاح شده هم بالاست هم تایم اوت زیاد داره مثلا فیفا میزنیم انلاین از دقیقه 50 تا 60 تایم اوت میده نمیفهمیم چه غلطی میکنیم :n09:

david-ebi
15-04-2014, 00:04
آقا یه چند روزی هست که اسم آسیاتک وقتی اسپید تست میگیری تو ookla شده شهراد نت کمپانی و کلا آی پی ها هم تغییر پیدا کرده و یک مشکل بسیار بزرگی که پیش اومده دقیقا چند روز هست که سرعت دانلود از سرورهایی که خارج از کشور هستند خیلی خیلی کم شده و فقط سرعت دانلود سرورهای داخلی خوب است.در صورتیکه تا مثلا 5 روز پیش اصلا اینطور نبود و من از چندین سایت که سرورشان در خارج هست با سرعت بسیار بالا دانلود میکردم اما الان سرعت دانلودم از آنها از نصف هم کمتر شده.آیا برای بقیه دوستان هم چنین اتفاقی افتاده؟

G O D
15-04-2014, 01:06
آقا یه چند روزی هست که اسم آسیاتک وقتی اسپید تست میگیری تو ookla شده شهراد نت کمپانی و کلا آی پی ها هم تغییر پیدا کرده و یک مشکل بسیار بزرگی که پیش اومده دقیقا چند روز هست که سرعت دانلود از سرورهایی که خارج از کشور هستند خیلی خیلی کم شده و فقط سرعت دانلود سرورهای داخلی خوب است.در صورتیکه تا مثلا 5 روز پیش اصلا اینطور نبود و من از چندین سایت که سرورشان در خارج هست با سرعت بسیار بالا دانلود میکردم اما الان سرعت دانلودم از آنها از نصف هم کمتر شده.آیا برای بقیه دوستان هم چنین اتفاقی افتاده؟

سلام برای من مشکلی نداره مودم رو خاموش کن دوباره روشن کن ببین ای پی عوض نمیشه به همان اسیاتک برگرده

G O D
15-04-2014, 01:10
آقایون من شرکت آسیاتک تو تهران پ جوریه ؟
والا من دارم با 128 مخابرات کار میکنم که سرعت دانلود 18 هست اعصابمو خورد میکنه :n22:حالا میخواستم برم از شرکت خصوصیا بگیرم که از شاتل نشد حالا آسیاتک چ جوریاست ؟
:n12:

اگر دنبال پینگ نیستی فقط دانلود می خواهی اسیاتک بد نیست خوبه من از سرعت دانلود راضی هستم اما پینگ نه خوب نیست برای بازی انلاین روی موخ میره

alireza20202003
15-04-2014, 02:17
برداشت ضریب اشتراک عملا ممکن نیست. قیمت هر STM1 حدود 4000 دلاره که بین 12تا 14 میلیون میشه. ظرفیتش هم 155 مگابیته. اگر تمام واسطه ها (زیر ساخت,مخابرات,سرویس دهنده,...) حذف بشند هر مگابیت برای ما در بهترین حالت درمیاد 77000 تومن. قیمت پایینتر از این در ایران هیچوقت ممکن نخواهد بود چون وارداتیه و قیمت جهانیش مشخصه (البته نوسان دلار طبیعتا تاثیر داره).

الان من هیچ راه حلی برای قیمت اینترنت ایران نمی بینم. وزیر هم فوقش بتونه قیمت 24 میلیونی هر stm1 رو در نهایت به 18 برسونه که با توجه به تورم در قیمت نهایی بی تاثیر خواهد بود.

david-ebi
15-04-2014, 03:12
سلام برای من مشکلی نداره مودم رو خاموش کن دوباره روشن کن ببین ای پی عوض نمیشه به همان اسیاتک برگرده
این کار رو هم کردم اما بازم اسم شهراد رو نشون میده.به پشتیبانی گفتم میگه چیزی نیست یک آی پی شبیه به آسیاتک رو نشون میده و ما مسئول سرورهای خارج از کشور نیستیم و فقط سرورهای داخلی اگر سرعت دانلودشون کمه به ما مربوط میشه و...خلاصه نه مشکل رو میفهمند ونه اونو حل میکنند.اگر تا سر ماه اینطوری باشه قطعا تقاضای تخلیه پورت میرم چون 90 درصد سایتایی که ازشون دانلود میکنم سرورهاشون خارج از کشور هستند.

dvd2010
15-04-2014, 05:37
برای من یک ماهی میشه با اسپید تست میگرم کیمیا گستر!اسیاتک کمبود پهنای باند دارهبخاطر همین از مخابرات و سایر شرکتای دیگه پهنای باند میخره!

nami_kh
15-04-2014, 15:20
سلام دوستان،
نمی دونم شما این مشکلاتی رو که میخوام بگم دارین یا نه، ایشالا که نداشته باشین، از اوایل زمستون تا قبل از عید یه مشکلی توی سیستم اکانتینگ آسیا تک بود که من هزار بار بهشون زنگ زدم و قبول نکردن، تا اینکه چند وقت پیش یکی از حضرات کارشناس تا حدودی قبول کرد، مشکلم این بود که چراغ های مودم یهو خاموش می شدن و بعدش باید زنگ میزدم به پشتیبانی تا اینکه دوباره راه بیافته، اما این راه افتادن اینترنت مساوی بود با صفر شدن حجم اینترنت، یه دوست عزیزی تویه پشتیبانی این مشکلو قبول کرد و گفتش که یه مشکلی بوده که سرورها مون ریست می شده ولی العان حل شده و گفتش که ما از اکانتیگمون بک آپ دارم و هر مشکلی پیش بیاد سریع همه رو بر می گردونیم، خلاصه... واسه من که اینجوری نبود، 2 روز پیش دوباره این اتفاق افتاد.
العان چند روزه که مثل برق و باد حجمم تموم میشه، پسورد وایرلسمو یه چیزی گذاشتم که حتی خودممم حفظ نیستم، دیروز گفتم بزار به جای عوض کردن پسورد وایرلس مودم قدیمی رو که وایرلسم نداره تنظیم کنم، این کارو کردم، برنامه دیومتر هم که از قبل نصب بود و چیزی هم دانلود نکردم، هیچ فایل تصویری رو هم آنلاین تماشا نکردم، در حد یه وبگردی خیلی معمولی، امروز که رفتم تو اکانم دبدم که 34 مگابایت از حجمم مونده، من بارها بهشون گفتم که شما بعد از اینکه مجبور شدین تعرفه ها رو یه کم ارزون کنین هم سرعت ها رو یکی پایین آوردین، مثلا 4 مگ رو کردین 2 مگ 2 مگ 1 مگ و الا آخر و هم اینکه مجورم شدین هر 1 گیگ رو از 4700 800 تومن به 3800 برسونید دارین از یه جاهای میزنین...

حالا با این همه تفاسیر شما دوستان عزیز همچین مشکلی دارین؟

dvd2010
15-04-2014, 15:29
سلام دوستان،
نمی دونم شما این مشکلاتی رو که میخوام بگم دارین یا نه، ایشالا که نداشته باشین، از اوایل زمستون تا قبل از عید یه مشکلی توی سیستم اکانتینگ آسیا تک بود که من هزار بار بهشون زنگ زدم و قبول نکردن، تا اینکه چند وقت پیش یکی از حضرات کارشناس تا حدودی قبول کرد، مشکلم این بود که چراغ های مودم یهو خاموش می شدن و بعدش باید زنگ میزدم به پشتیبانی تا اینکه دوباره راه بیافته، اما این راه افتادن اینترنت مساوی بود با صفر شدن حجم اینترنت، یه دوست عزیزی تویه پشتیبانی این مشکلو قبول کرد و گفتش که یه مشکلی بوده که سرورها مون ریست می شده ولی العان حل شده و گفتش که ما از اکانتیگمون بک آپ دارم و هر مشکلی پیش بیاد سریع همه رو بر می گردونیم، خلاصه... واسه من که اینجوری نبود، 2 روز پیش دوباره این اتفاق افتاد.
العان چند روزه که مثل برق و باد حجمم تموم میشه، پسورد وایرلسمو یه چیزی گذاشتم که حتی خودممم حفظ نیستم، دیروز گفتم بزار به جای عوض کردن پسورد وایرلس مودم قدیمی رو که وایرلسم نداره تنظیم کنم، این کارو کردم، برنامه دیومتر هم که از قبل نصب بود و چیزی هم دانلود نکردم، هیچ فایل تصویری رو هم آنلاین تماشا نکردم، در حد یه وبگردی خیلی معمولی، امروز که رفتم تو اکانم دبدم که 34 مگابایت از حجمم مونده، من بارها بهشون گفتم که شما بعد از اینکه مجبور شدین تعرفه ها رو یه کم ارزون کنین هم سرعت ها رو یکی پایین آوردین، مثلا 4 مگ رو کردین 2 مگ 2 مگ 1 مگ و الا آخر و هم اینکه مجورم شدین هر 1 گیگ رو از 4700 800 تومن به 3800 برسونید دارین از یه جاهای میزنین...

حالا با این همه تفاسیر شما دوستان عزیز همچین مشکلی دارین؟

من این مشکلات را ندارم.شما بهتره از یه آی اس پی دیگه نت بگیرید اگه دیدید باز همچین مشکلی داری بدون ایراد از اسیاتک نبوده اما اگه مشکلت رفع شد پس مشکل از خود اسیاتک بوده!

nami_kh
15-04-2014, 15:59
من این مشکلات را ندارم.شما بهتره از یه آی اس پی دیگه نت بگیرید اگه دیدید باز همچین مشکلی داری بدون ایراد از اسیاتک نبوده اما اگه مشکلت رفع شد پس مشکل از خود اسیاتک بوده!

ممنون دوست عزیز، تو این چهار سال و خورده ای که مشترک آسیا تک (سابق) و (دزد تک حال) هستم، همچین مشکلی نداشتم، از هر لحاظی هم مطمئن ام که مشکل از سمت من نیست، چه پی سی و چه نت بوکم هر دو اینترنت سکیورتی با یوزر اورجینال که خریداری شده روشون نصبه و هر دو هم آپدیت هستند، این دو روز هم به جای پی سی نت بوک رو که فقط برای وب گردی ازش استفاده میکنم و هیچ برنامه روش نصب نشده و اینترنت سکیوریتی اونم آپدیته با کابل وصل کردم، شکی در دزدی آسیاتک ندارم، فقط می خواستم ببینم کسی اینجا این مشکل رو داره یا نه! این پروسه ای که شما میگین چند روزی طول میکشه برای من حتی 1 ساعت قطع شدن هم یک ساعته، و اینکه بزودی از این اینجا نقل مکان کنم به همین خاطر این مدت رو تحمل میکنم و از دزدتک استفاده می کنم.

dvd2010
15-04-2014, 16:33
ممنون دوست عزیز، تو این چهار سال و خورده ای که مشترک آسیا تک (سابق) و (دزد تک حال) هستم، همچین مشکلی نداشتم، از هر لحاظی هم مطمئن ام که مشکل از سمت من نیست، چه پی سی و چه نت بوکم هر دو اینترنت سکیورتی با یوزر اورجینال که خریداری شده روشون نصبه و هر دو هم آپدیت هستند، این دو روز هم به جای پی سی نت بوک رو که فقط برای وب گردی ازش استفاده میکنم و هیچ برنامه روش نصب نشده و اینترنت سکیوریتی اونم آپدیته با کابل وصل کردم، شکی در دزدی آسیاتک ندارم، فقط می خواستم ببینم کسی اینجا این مشکل رو داره یا نه! این پروسه ای که شما میگین چند روزی طول میکشه برای من حتی 1 ساعت قطع شدن هم یک ساعته، و اینکه بزودی از این اینجا نقل مکان کنم به همین خاطر این مدت رو تحمل میکنم و از دزدتک استفاده می کنم.

با این حساب باید تحمل کن تا جابجا بشی و از شر اسیا دتک راحت بشی.

Notorious098
15-04-2014, 21:50
اگر دنبال پینگ نیستی فقط دانلود می خواهی اسیاتک بد نیست خوبه من از سرعت دانلود راضی هستم اما پینگ نه خوب نیست برای بازی انلاین روی موخ میره

پینگ چیه ؟

NOVICE_M
16-04-2014, 13:00
سلام دوستان
خدا لعنت کنه این آسیاشیت را! امروز بعد بیش از 5 سال اشتراک بهشون گفتم چرا اینقدر بد هست سرویس! من جمع آوری می کنم خطم را! میگه جمع کنید برید تو پنل بزنید جمع آوری!!
تو رو خدا مشتری مداری را نگاه کنید! این بی شعورها می دونن من جز اسیا از هیچ جا نمی تونم بگیرم، برا همین این شکلی حرف می زنند! من زنگ زدم به پارس انلاین،شاتل، فن آوا و های وب! همشون میگن پورت نداریم! جدا الان من باید چیکار کنم بچه ها؟ من از با این که فیبرنوری نیستم، فقط اسیاتک بهم سرویس میده.حرصم داره درمیاد خدایی! یعنی مثلا همین اسیاشت هم به من بگه پورت خالی هست باید بدون اینترنت بمونم تو این مملکت؟ آقا من اسیاتک نمی خوام باید به کی پناه ببرم باید به کدوم مرجع مراجعه کنم. بچه ها کسی اشنا نداره یه پورت خالی برا من بگیره.خیلی اعصابم خورده از این اسیاشت . خدا لعنتشون کنه:n28:
بچه ها یکی راهنمایی کنه. به خدا ثواب داره دعاش می کنم:n16:

dvd2010
16-04-2014, 13:33
سلام دوستان
خدا لعنت کنه این آسیاشیت را! امروز بعد بیش از 5 سال اشتراک بهشون گفتم چرا اینقدر بد هست سرویس! من جمع آوری می کنم خطم را! میگه جمع کنید برید تو پنل بزنید جمع آوری!!
تو رو خدا مشتری مداری را نگاه کنید! این بی شعورها می دونن من جز اسیا از هیچ جا نمی تونم بگیرم، برا همین این شکلی حرف می زنند! من زنگ زدم به پارس انلاین،شاتل، فن آوا و های وب! همشون میگن پورت نداریم! جدا الان من باید چیکار کنم بچه ها؟ من از با این که فیبرنوری نیستم، فقط اسیاتک بهم سرویس میده.حرصم داره درمیاد خدایی! یعنی مثلا همین اسیاشت هم به من بگه پورت خالی هست باید بدون اینترنت بمونم تو این مملکت؟ آقا من اسیاتک نمی خوام باید به کی پناه ببرم باید به کدوم مرجع مراجعه کنم. بچه ها کسی اشنا نداره یه پورت خالی برا من بگیره.خیلی اعصابم خورده از این اسیاشت . خدا لعنتشون کنه:n28:

دقیقا.اینقدر بی شرم هستند وقتی که بفهمند شما کابر کافو نوری یا تنها ازاون شرکت فقط میتونید اینترنت بگیریداز این رو به اون رو میشن و ذات کثیف و ئست خودشون را نشان می دهند.ببین مخابراب پورت خالی داره؟اگه خیلی دیگه اذیت کردن اگه خونتون وایمکس پوشش میده را بگیر وگرنه باید تحمل کنی!

G O D
16-04-2014, 13:50
سلام دوستان

تنها راهش اینه که وایمکس یا رایتل بگیری خودتو راحت کن مبین نت بگیر یا ایرانسل

david-ebi
16-04-2014, 14:43
دوستان همانطور که گفتم چند روزی هست که اسم سرویس دهنده من در صفحه اسپید تست ookla به شهراد نت کمپانی تبدیل شده و از همون روز دقیقا سرعت دانلود من از سرورهای خارجی به نصف رسیده است.پشتیبانی هم که راحت داره میگه سرعت دانلود از سرورهای خارجی به ما ربطی نداره درصورتیکه با اکانت صبانتم از همان سرورهای خارجی با سرعت فوق العاده بالا دانلود میکنم.در هر صورت الان متوجه شده این مشکل فقط آخر شبها یعنی حدود 11 شب به بعد(تا آغاز ساعت رایگانم که 1 صبح است)پیش میاد و در طول روز و عصر این مشکل وجود نداره و سرعت دانلود از سرورهای خارجی هم فوق العاده بالاست.به نظر دوستان این مشکل به کجا ربط داره؟آخه دقیقا از روزیکه اسم این شهراد نت لعنتی برام اومده به این مشکل برخوردم.منم تمام دانلودهام واسه آخره شب هستش.چکار کنم؟

keymaker
16-04-2014, 15:38
سلام من هم دقیقا مشکل david-ebi رو دارم شب ساعت ۱۲ به بعد تا ۸ صبح (با اینکه ۴ مگ نامحدود دارم) سرعت دانلودم از سرورهای خارجی ماکزیمم ۳۰ تا ۳۵ کیلوبایت بر ثانیه هست ولی از سرور های داخلی با سرعت ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه !! شورش رو درآوردن ,,,, جالبیش اینجاس که اومدن چندتا سرور خارجی رو که مردم برای تست استفاده میکنن رو محدود نکردن مثل مایکروسافت اسپیدتست پی اچ پی دات نت بعد زنگ میزنیم پشتیبانی میگه برو سایت مایکروسافت تست بگیر میبینی که لیمیت نشده !!! بچه گیر آوردن

NOVICE_M
16-04-2014, 19:29
دقیقا.اینقدر بی شرم هستند وقتی که بفهمند شما کابر کافو نوری یا تنها ازاون شرکت فقط میتونید اینترنت بگیریداز این رو به اون رو میشن و ذات کثیف و ئست خودشون را نشان می دهند.ببین مخابراب پورت خالی داره؟اگه خیلی دیگه اذیت کردن اگه خونتون وایمکس پوشش میده را بگیر وگرنه باید تحمل کنی!

تنها راهش اینه که وایمکس یا رایتل بگیری خودتو راحت کن مبین نت بگیر یا ایرانسل

ممنونم عزیزان بابت راهنمایی، محبت کردید
dvd2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز، تایید میشه صدرصد! اینقدر بد رفتار می کنند که انگار دارن به ادم لطف می کنند! باورکنید من نمی دونم، این طرز رفتار آیا واقعا لازمه؟!چون من هروقت زنگ زدم جز سلام و خسته نباشید نگفتم، اصلا حرف نادرست تو دهن ادم نمیاد، نه من بلکه همه ما! خدایی کدوم ما به اینا چیز بدی گفتیم که اینقدر از ادم طلب دارند! بعضی از پشتیبانی ها حال ندارند اصلا جواب بدن! البته من منکر معدود عزیزانی که واقعا زحمت میکشن تو این شرکت نیستم، ولی باور کنید بیشتر پاسخ هایی که ما می گیریم واقعا....چی بگم..در کل این نحوه برخورد با مشتری ها نیست.
امروز نشد، فردا زنگ می زنم مخابرات. اگر مخابرات هم نداشت، میرم سراغ وایمکس.فقط مشکل اینه که انگار اینجا خوب نیست زیاد وایمکس، برادرم داره از مبین نت، چندان راضی نیست خیلی کنده. ولی شده دیال آپ استفاده کنم از این اسیاشت میرم! انصافا این رسمش نیست که ما را چون مجبوریم و بدون انتخاب این شکلی اذیت می کنند...
این گلم برای دوستان گل این تاپیک:n16:

babak7610
17-04-2014, 16:49
سلام...شرق تهرانم و سرویس اسیاتک دارم....نامحدودش خیلی بی خود بود ... تبدیل به حجمی 512 کردم... بدک نیست....اینم تست من با 512

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin885
18-04-2014, 16:51
سلام دوستان

کسی تست کرده ببینه برای آپلود روی سرور های ایران و سرور های خارج از کشور تفاوتی وجود داره یا نه؟ احتمالا آپلود روی هاست ایران بهتر باشه اگر محدودش نکرده باشن

همچنین در بهترین حالت برای آپلود روی سرویس ها محدودیت که گذاشته شده در هر ثانیه چه مقدار آپلود روی سرویس ها گذاشته شده؟

Alisheykh
18-04-2014, 17:56
آقا یکی لطفا جواب بده . نامحدود ١٢٨ سرعت دانلود شبانه و روزانه رو چنده . من فقط واسه دانلود میخوام و بازی آنلاین نمی کنم . ممنون و ١٢٨ نامحدود مصرف منصفانه داره یا مثه مخابرات هر چقدر بخوای دانلود میکنی . دمتون گرم

alireza20202003
18-04-2014, 18:17
آقا یکی لطفا جواب بده . نامحدود ١٢٨ سرعت دانلود شبانه و روزانه رو چنده . من فقط واسه دانلود میخوام و بازی آنلاین نمی کنم . ممنون و ١٢٨ نامحدود مصرف منصفانه داره یا مثه مخابرات هر چقدر بخوای دانلود میکنی . دمتون گرم

آسیاتک سرویس نامحدود نداره !

hossein019940
18-04-2014, 18:27
سرویس نامحدود داره.مصرف منصفانه هم داره که بعد گذشت اون مصرف سرعتت پایین تر از سرعت واقعی میاد.
/crm.asiatech.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])/

Le0nard0
18-04-2014, 18:49
پینگ 8.8.8.8 چنده براتون؟ برای من 370

.Ashkan.
18-04-2014, 18:54
دوستان همانطور که گفتم چند روزی هست که اسم سرویس دهنده من در صفحه اسپید تست ookla به شهراد نت کمپانی تبدیل شده و از همون روز دقیقا سرعت دانلود من از سرورهای خارجی به نصف رسیده است.پشتیبانی هم که راحت داره میگه سرعت دانلود از سرورهای خارجی به ما ربطی نداره درصورتیکه با اکانت صبانتم از همان سرورهای خارجی با سرعت فوق العاده بالا دانلود میکنم.در هر صورت الان متوجه شده این مشکل فقط آخر شبها یعنی حدود 11 شب به بعد(تا آغاز ساعت رایگانم که 1 صبح است)پیش میاد و در طول روز و عصر این مشکل وجود نداره و سرعت دانلود از سرورهای خارجی هم فوق العاده بالاست.به نظر دوستان این مشکل به کجا ربط داره؟آخه دقیقا از روزیکه اسم این شهراد نت لعنتی برام اومده به این مشکل برخوردم.منم تمام دانلودهام واسه آخره شب هستش.چکار کنم؟

سلام من هم دقیقا مشکل david-ebi رو دارم شب ساعت ۱۲ به بعد تا ۸ صبح (با اینکه ۴ مگ نامحدود دارم) سرعت دانلودم از سرورهای خارجی ماکزیمم ۳۰ تا ۳۵ کیلوبایت بر ثانیه هست ولی از سرور های داخلی با سرعت ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه !! شورش رو درآوردن ,,,, جالبیش اینجاس که اومدن چندتا سرور خارجی رو که مردم برای تست استفاده میکنن رو محدود نکردن مثل مایکروسافت اسپیدتست پی اچ پی دات نت بعد زنگ میزنیم پشتیبانی میگه برو سایت مایکروسافت تست بگیر میبینی که لیمیت نشده !!! بچه گیر آوردن

متاسفانه به بد جایی منتقل شدید. من از این شهراد اینترنت داشتم و در یک کلام، مزخرفترین تجربه ام رو با اینا داشتم. سرور داخلی رو با حدود 400 میگرفت ولی سرور خارجی در حد 30 بود. شب از ساعت 9 و 10 به مدت 10 تا 12 ساعت افت شدید سرعت. طوریکه احساس میکردم اگر با gprs همراه اول دانلود میکردم بهتر بود. هر وقت هم که بهشون میگفتم، برای تست من رو به یکی از سایت های همسایه که مخصوص دانلوده و از سرورهای آسیاتک استفاده میکنه میفرستادن که تست بگیرم. جالب اینجا بود که میدونستن سطح معلوماتشون از تماس گیرنده پایینتره ولی همون یکی دو خطی که بهشون یاد داده بودن رو تکرار میکردن.

ALIWARNER
18-04-2014, 20:51
سلام دوستان کسی اینترانت اسیاتک داره اینجا؟؟؟وضعیتش خوبه؟ پینگ با سرور داخلش چطوره؟؟؟

alireza20202003
18-04-2014, 21:07
سرویس نامحدود داره.مصرف منصفانه هم داره که بعد گذشت اون مصرف سرعتت پایین تر از سرعت واقعی میاد.
/crm.asiatech.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])/
نامحدودی که سرعتش از سرعت اسمی هم پایین تر باشه اسمش نامحدود نیست که !
نامحدود مال پارس و فن آوا و مخابرات و های وب و ... هست که حداقل سرعت اسمی رو ارائه می کنن نه مال شرکتی که 128 نامحدود برنزیش زیر 8 کیلوبایت سرعت دانلودشه !
آسیاتک سرویس نامحدود نداره

hossein019940
18-04-2014, 21:19
نامحدودی که سرعتش از سرعت اسمی هم پایین تر باشه اسمش نامحدود نیست که !
نامحدود مال پارس و فن آوا و مخابرات و های وب و ... هست که حداقل سرعت اسمی رو ارائه می کنن نه مال شرکتی که 128 نامحدود برنزیش زیر 8 کیلوبایت سرعت دانلودشه !
آسیاتک سرویس نامحدود نداره
خوب به اسم نامحدود داره میفروشن.باز شاتل 20 گیگ رو آزاد میزاره با سرعت 130 ولی با این قیمت آسیاتک 30 تومن 128 نامحدود میشه 16 گیگ مصرف کرد.آسیاتک قبلا خوب بوده ولی خراب شده به نظرم الان داره خودشو کم کم میکشه بالا.
در کل نا محدود نیست (محدود)ولی اونا به این اسم میشناسن:n02:

david-ebi
19-04-2014, 09:05
متاسفانه به بد جایی منتقل شدید. من از این شهراد اینترنت داشتم و در یک کلام، مزخرفترین تجربه ام رو با اینا داشتم. سرور داخلی رو با حدود 400 میگرفت ولی سرور خارجی در حد 30 بود. شب از ساعت 9 و 10 به مدت 10 تا 12 ساعت افت شدید سرعت. طوریکه احساس میکردم اگر با gprs همراه اول دانلود میکردم بهتر بود. هر وقت هم که بهشون میگفتم، برای تست من رو به یکی از سایت های همسایه که مخصوص دانلوده و از سرورهای آسیاتک استفاده میکنه میفرستادن که تست بگیرم. جالب اینجا بود که میدونستن سطح معلوماتشون از تماس گیرنده پایینتره ولی همون یکی دو خطی که بهشون یاد داده بودن رو تکرار میکردن.دقیقا.به من هم میگه برو از سایت ubuntu.com تست سرعت بگیر ببین درسته یا نه؟معلومه که از سایتایی هستش که استثناعن محدودش نکردن.واقعا خیال میکنند با بچه طرفند.حالا نمیدونم بابت اینکه من رو پاس دادن به شهراد نت میتونم جایی شکایت بکنم یا نه؟

.Ashkan.
19-04-2014, 09:43
دقیقا.به من هم میگه برو از سایت ubuntu.com تست سرعت بگیر ببین درسته یا نه؟معلومه که از سایتایی هستش که استثناعن محدودش نکردن.واقعا خیال میکنند با بچه طرفند.حالا نمیدونم بابت اینکه من رو پاس دادن به شهراد نت میتونم جایی شکایت بکنم یا نه؟

تا جاییکه من میدونم شهراد نمایندگی آسیاتک در غرب تهران رو داره. یعنی سرویس های آسیاتک رو با قیمت بالاتر و کیفیت پایینتر به مشترکانش میندازه. معمولا وقتی این نماینده ها نمیتونن مشترک جمع کنن یا بخاطر خدمات افتضاح مشترکانشون رو از دست میدن، شرکت اصلی بعضی از یوزرهاشو پاس میده به اینا. از بخت بد قرعه به نام شما افتاده.

Sent from iPhone ~ Tapatalk

tntkgb
19-04-2014, 09:56
سلام دوستان کسی اینترانت اسیاتک داره اینجا؟؟؟وضعیتش خوبه؟ پینگ با سرور داخلش چطوره؟؟؟

من اینترانت اسیاتک دارم پینگش با سایت شاتل 61 هست 10 گیگ با سرعت 2 مگ دارم هزینه هر گیگ 450 تومن هست با سرویس سایت shabane.net هم تبدیلش کردم به اینترنت

amin1374
19-04-2014, 10:25
من اینترانت اسیاتک دارم پینگش با سایت شاتل 61 هست 10 گیگ با سرعت 2 مگ دارم هزینه هر گیگ 450 تومن هست با سرویس سایت shabane.net هم تبدیلش کردم به اینترنت

جدی؟ خب چجوریه نامحدودای اینترانت؟

hossein019940
19-04-2014, 11:51
دوستان من از طریق شماره مشتری ثبتنام کردم .الان واسه اینکه مصرف رو ببینم باید چیکار کنم اوایل یه لینکی بود الان یادم رفته

ALIWARNER
19-04-2014, 17:54

مرسی که جواب دادی. سرعتش با IDM چنده؟؟؟؟

master2014
19-04-2014, 18:14
مرسی که جواب دادی. سرعتش با IDM چنده؟؟؟؟
گمونم
2048/8=256KB سرعت دانلود است.

david-ebi
19-04-2014, 23:30
تا جاییکه من میدونم شهراد نمایندگی آسیاتک در غرب تهران رو داره. یعنی سرویس های آسیاتک رو با قیمت بالاتر و کیفیت پایینتر به مشترکانش میندازه. معمولا وقتی این نماینده ها نمیتونن مشترک جمع کنن یا بخاطر خدمات افتضاح مشترکانشون رو از دست میدن، شرکت اصلی بعضی از یوزرهاشو پاس میده به اینا. از بخت بد قرعه به نام شما افتاده.

آخه من در مشهد هستم.و شهراد نت مخصوص تهران هست.چطور من بدبخت رو به اونا پاس دادن.؟آخه مگه میشه؟

parisa r
20-04-2014, 00:00
سلام
دوستان سرعت 10 نامحدود منطقه ولنجک کسی تست کرده؟ سرعت چقدر واقعیه؟ قطعی داره یا نه؟
ممنون

abolfazlwest72
20-04-2014, 00:51
سلام
دوستان سرعت 10 نامحدود منطقه ولنجک کسی تست کرده؟ سرعت چقدر واقعیه؟ قطعی داره یا نه؟
ممنون
10 مگ نامحدود نداره اسیاتک دوست عزیز وووآخرش 4 مگ نامحدود برنزی داره که 99000 تومان هست که هر روز میتونید 1500 مگابایت با سرعت واقعی دانلود کنید یعنی با سرعت 512 کیلوبایت بر ثانیه و بعد از این حجم سرعت میاد رو 120.به نظرم از آسیاتک سرویس تهیه نکنید بهتره چون پشیمون میشید.شما همون سرویس 2 مگ نامحدود مخابرات رو بگیرید بهتره که سرعتش شب روز 250 هست و هیچ موقع کم نیمشه

dvd2010
20-04-2014, 07:43
10 مگ نامحدود نداره اسیاتک دوست عزیز وووآخرش 4 مگ نامحدود برنزی داره که 99000 تومان هست که هر روز میتونید 1500 مگابایت با سرعت واقعی دانلود کنید یعنی با سرعت 512 کیلوبایت بر ثانیه و بعد از این حجم سرعت میاد رو 120.به نظرم از آسیاتک سرویس تهیه نکنید بهتره چون پشیمون میشید.شما همون سرویس 2 مگ نامحدود مخابرات رو بگیرید بهتره که سرعتش شب روز 250 هست و هیچ موقع کم نیمشه

البته اسیادزد این سهمیه را هم کاهش داده و به 960 مگ رسونده!!!!!

dvd2010
20-04-2014, 07:44
آخه من در مشهد هستم.و شهراد نت مخصوص تهران هست.چطور من بدبخت رو به اونا پاس دادن.؟آخه مگه میشه؟

ربطی نداره.منم اهوازم اما ای اس پیمو آپادانا رایانه کیمیا میزنه که یه شرکت توی کرج می باشد.

valadolid
20-04-2014, 10:50
ببخشید من می خواستم 4 مگ
نامحدود برنزی بگیرنم از اسیاتک میشه یکم واضح تر توضییح بدید شرایطش چجوریاست؟
:n13:

*سینا*
20-04-2014, 10:57
ببخشید من می خواستم 4 مگ
نامحدود برنزی بگیرنم از اسیاتک میشه یکم واضح تر توضییح بدید شرایطش چجوریاست؟
:n13:

سلام
تا ماه قبل که من داشتم اینطوری بود
روزانه تا یک گیگ اول سرعت 450 بعدش سرعت میاد روی 130 -120 تا انتهای روز

valadolid
20-04-2014, 15:04
سلام
تا ماه قبل که من داشتم اینطوری بود
روزانه تا یک گیگ اول سرعت 450 بعدش سرعت میاد روی 130 -120 تا انتهای روز

علیک سلام - خیلی ممنون که اطلاع دادی اگه بازم کسی است که از این 4 مگ برنزی ها گرفته باشه ممنون میشم خبرشو بده.

Bigkiller
20-04-2014, 17:14
سلام من امروز ثبت نام این سرویس رو کردم.کسی میدونه چه سرعتی داره و چطوریاست کلا این سرویس؟ من سر در نیاوردم از ترافیک هدیه و حد اقل تبادل و ...؟؟
اينترنت پرسرعت حامي نامحدود طلايي ( با 6 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 10 گيگ)
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

alireza20202003
20-04-2014, 17:27
سلام من امروز ثبت نام این سرویس رو کردم.کسی میدونه چه سرعتی داره و چطوریاست کلا این سرویس؟ من سر در نیاوردم از ترافیک هدیه و حد اقل تبادل و ...؟؟
اينترنت پرسرعت حامي نامحدود طلايي ( با 6 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 10 گيگ)
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

روزی 200 مگ با سرعت بالاتر از 128 بعدش یه 150 مگ هم با سرعت 128 (16 کیلوبایت) و بعدش هم با سرعت 6 الی 8 کیلوبایت میتونی از اینترنت استفاده کنی.

Bigkiller
20-04-2014, 17:30
روزی 200 مگ با سرعت بالاتر از 128 بعدش یه 150 مگ هم با سرعت 128 (16 کیلوبایت) و بعدش هم با سرعت 6 الی 8 کیلوبایت میتونی از اینترنت استفاده کنی.
مرسی از راهنماییت.چه مزخرف :n08: نمیدونستم اینطوریه سرویس نامحدود طلایی به قول خودشون!

naasr
20-04-2014, 17:59
مرسی از راهنماییت.چه مزخرف :n08: نمیدونستم اینطوریه سرویس نامحدود طلایی به قول خودشون!

حتی خود پشتیبانیش هم سرویس نامحدود را توصیه نمیکنه چون میدونن مزخرفه و مشتری شاکی میشه و مدام زنگ میزنه :n24:

hossein019940
20-04-2014, 22:37
256چالاک.چون خطم به قول خودشون 4 مگ نمیکشید رو 3 بستن
مرکزمون هم شلوغ هست و با این پینگ مشخصه که پهنا دارن سال قبل من پینگم 52 بود و نهایتا 48 رو میدیم ولی الان 22 هم میرسه.

k1_24
20-04-2014, 22:39
256چالاک.چون خطم به قول خودشون 4 مگ نمیکشید رو 3 بستن

پینگت خوبه ها

Le0nard0
21-04-2014, 01:58
پینگ 8.8.8.8 چنده براتون؟ برای من 370
چجوری ازتون تشکر کنم که اینقدر خوب جواب این پست رو دادین؟ یه پینگ که این حرفا رو نداره:n02:

tntkgb
21-04-2014, 10:27
جدی؟ خب چجوریه نامحدودای اینترانت؟

سرعت دانلود که همون 256 هست نامحدود های اینترانت زیاد جالب نیست قیمتش بالاست بازم لیست قیمت تو سایت اسیاتک هست

mahdirezaiyan
21-04-2014, 11:52

من خودم دارم استفاده ميكنم اين سرويس 4 مگ نامحدود رو كه مقدار دانلود روزانه با سرعت بالا 1000 مگ هست كه بايد در اصل 1706 مگ باشه و سرعت هم روي 370 كيلو بسته شده نه 512 كيلو كه يعني 3 مگ و اينم يه نمونه از كم فروشي آسياتك

mahdirezaiyan
21-04-2014, 11:57
مجلس: دولت در ارائه اینترنت گرانفروشی و کم‌فروشی می‌کندقیمت اینترنت در ایران، ۲۵برابر قیمت واقعی

مرکز پژوهش‌های مجلس در تازه‌ترین گزارش خود، اعلام کرد که دولت و شرکتها‌ی وابسته به آن در ارائه اینترنت به کاربران داخل کشور گرانفروشی و کم فروشی می‌کند.

دفتر مطالعات ارتباطات و فناوریهای نوین مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارش خود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درباره میزان قیمت و کیفیت دسترسی به اینترنت در ایران آورده که دولت و نهادهای وابسته واسطه، قیمت اینترنت را چند برابر قیمت خریداری شده به کاربران می‌فروشند.
در این گزارش آمده: «هر STMI پهنای باند اینترنت که به قیمت حدود ۹ میلیون تومان وارد کشور می‌شود ، با خرید و فروش آن توسط واسطه‌های مختلف مانند شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت های ندا، شرکت های مخابرات استانی و شرکت های فراهم آور خدمات اینترنت، نهایتا با احتساب ضریب اشتراک گذاری به قیمت ۲۳۲ میلیون تومان به دست کاربر نهایی می رسد که ۲۵ برابر قیمت اولیه آن است.»
مرکز پژوهش‌های مجلس در بخش دیگری از گزارش خود به دلایل گرانفروشی پهنای باند اینترنت پرداخته و نوشته است: « اولا شکاف زیادی میان عرضه و تقاضای پهنای باند به وجود آمده که ناشی از رشد فزایند تقاضا و عدم تامین میزان مورد نیاز است . ثانیا دو مقرراتگذار برای قیمتگذاری پهنای باند وجود دارند که هریک ملاحظات خاص خود را می کنند و مستقل از هم، مقرراتی را برای تعرفه گذاری و قیمتگذاری پهنای باند وضع می کنند. ثالثا شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک شرکت دولتی در جایگاه متصدی، نقش ایفا می کند و به عرضه پهنای باند بین الملل می پردازد.»
این مرکز همپنین به دلایل کم فروشی پهنای باند اینترنت در کشور پرداخته و نوشته: «دو معنای کم فروشی پهنای باند، یکی به عنوان کمتر بودن سرعت واقعی نسبت به سرعت اینترنت خریداری شده و دیگری به عنوان عدم استمرار خدمت و قطع ارتباط و عدم برقراری ارتباط اینترنت وجود دارد.»
در این گزارش در خصوص علت کمتر بودن سرعت واقعی اینترنت خریداری شده، آمده است: «هر واحد پهنای باند در بین ۸ مشترک به اشتراک گذاشته می شود و طبق مصوبه ۱۵۲ کمیسیون تنظیم مقررات باید حداقل یک هشتم سرعت قرارداد منعقد شده با مشترک تضمین شود، اما در بیشتر مواقع این سرعت از یک دهم میزان تعهد نیز کمتر است.»
این گزارش در حالی منتشر شده است که معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیز تاکید کرده بود که کاهش ۲۰ درصدی قیمت اینترنت برای مشترکان خانگی از ۲۳ بهمن ماه ۹۲ لازم الاجرا شده و سرویس دهندگان اینترنت، این تعرفه را برای مشترکان جدید اعمال کرده‌اند.

k1_24
21-04-2014, 12:10
مجلس: دولت در ارائه اینترنت گرانفروشی و کم‌فروشی می‌کند

قیمت اینترنت در ایران، ۲۵برابر قیمت واقعی

مرکز پژوهش‌های مجلس در تازه‌ترین گزارش خود، اعلام کرد که دولت و شرکتها‌ی وابسته به آن در ارائه اینترنت به کاربران داخل کشور گرانفروشی و کم فروشی می‌کند.

دفتر مطالعات ارتباطات و فناوریهای نوین مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارش خود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درباره میزان قیمت و کیفیت دسترسی به اینترنت در ایران آورده که دولت و نهادهای وابسته واسطه، قیمت اینترنت را چند برابر قیمت خریداری شده به کاربران می‌فروشند.
در این گزارش آمده: «هر STMI پهنای باند اینترنت که به قیمت حدود ۹ میلیون تومان وارد کشور می‌شود ، با خرید و فروش آن توسط واسطه‌های مختلف مانند شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت های ندا، شرکت های مخابرات استانی و شرکت های فراهم آور خدمات اینترنت، نهایتا با احتساب ضریب اشتراک گذاری به قیمت ۲۳۲ میلیون تومان به دست کاربر نهایی می رسد که ۲۵ برابر قیمت اولیه آن است.»
مرکز پژوهش‌های مجلس در بخش دیگری از گزارش خود به دلایل گرانفروشی پهنای باند اینترنت پرداخته و نوشته است: « اولا شکاف زیادی میان عرضه و تقاضای پهنای باند به وجود آمده که ناشی از رشد فزایند تقاضا و عدم تامین میزان مورد نیاز است . ثانیا دو مقرراتگذار برای قیمتگذاری پهنای باند وجود دارند که هریک ملاحظات خاص خود را می کنند و مستقل از هم، مقرراتی را برای تعرفه گذاری و قیمتگذاری پهنای باند وضع می کنند. ثالثا شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک شرکت دولتی در جایگاه متصدی، نقش ایفا می کند و به عرضه پهنای باند بین الملل می پردازد.»
این مرکز همپنین به دلایل کم فروشی پهنای باند اینترنت در کشور پرداخته و نوشته: «دو معنای کم فروشی پهنای باند، یکی به عنوان کمتر بودن سرعت واقعی نسبت به سرعت اینترنت خریداری شده و دیگری به عنوان عدم استمرار خدمت و قطع ارتباط و عدم برقراری ارتباط اینترنت وجود دارد.»
در این گزارش در خصوص علت کمتر بودن سرعت واقعی اینترنت خریداری شده، آمده است: «هر واحد پهنای باند در بین ۸ مشترک به اشتراک گذاشته می شود و طبق مصوبه ۱۵۲ کمیسیون تنظیم مقررات باید حداقل یک هشتم سرعت قرارداد منعقد شده با مشترک تضمین شود، اما در بیشتر مواقع این سرعت از یک دهم میزان تعهد نیز کمتر است.»
این گزارش در حالی منتشر شده است که معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیز تاکید کرده بود که کاهش ۲۰ درصدی قیمت اینترنت برای مشترکان خانگی از ۲۳ بهمن ماه ۹۲ لازم الاجرا شده و سرویس دهندگان اینترنت، این تعرفه را برای مشترکان جدید اعمال کرده‌اند.

تو ایران چه چیزی درست رعایت میشه که این دومیش باشه؟

darkdragon
21-04-2014, 12:18
من خودم دارم استفاده ميكنم اين سرويس 4 مگ نامحدود رو كه مقدار دانلود روزانه با سرعت بالا 1000 مگ هست كه بايد در اصل 1706 مگ باشه و سرعت هم روي 370 كيلو بسته شده نه 512 كيلو كه يعني 3 مگ و اينم يه نمونه از كم فروشي آسياتك

بعد از یک گیگ دانلود سرعت روی چند میاد داداش؟

mahdirezaiyan
21-04-2014, 12:20
بعد از یک گیگ دانلود سرعت روی چند میاد داداش؟
سرعت روي يك مگ حدود 124 كيلو

Le0nard0
21-04-2014, 14:34
یکی پینگ 8.8.8.8 رو بگیره ثواب داره :n02:

ahriman323
21-04-2014, 15:50
یکی پینگ 8.8.8.8 رو بگیره ثواب داره :n02:

Le0nard0
21-04-2014, 19:44

برای من مدتیه بالای 370 هست شما چون نمایندگی هستی از بند پ استفاده کردی که اینقد پینگت عالیه؟:n01:

ahriman323
22-04-2014, 01:24
برای من مدتیه بالای 370 هست شما چون نمایندگی هستی از بند پ استفاده کردی که اینقد پینگت عالیه؟:n01:
خیر
یک مدته پینک کاهش یافته واسه من

dvd2010
22-04-2014, 06:22
خوب مشخص شد سرعت پورتم را روی 64 کیلوبایت بستن.
سرویس 128 محدود -1گیگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

essi_raj004
22-04-2014, 12:57
قوانین نامحدود دوباره تغییر کرده ؟ یا ....
امروز نزدیک 300 مگ سرعتم آخر بود (روی 1600 بسته شده :/ )
شایدم از دستشون در رفته ... :))))))
بهر حال من 11 روز دیگه بعد از یک سال عذاب میرم :/

HADI ONLY
22-04-2014, 13:36
سلام دوستان
از طریق ثبت نام در خود سامانه CRM آسیاتک ، باید فرم های مربوط به مخابرات را خودمان ارسال کنیم ؟ قضیه اش چیه دوستان؟ یا خودشان ارسال می کنند ؟

Bigkiller
22-04-2014, 13:39
سلام دوستان
از طریق ثبت نام در خود سامانه CRM آسیاتک ، باید فرم های مربوط به مخابرات را خودمان ارسال کنیم ؟ قضیه اش چیه دوستان؟ یا خودشان ارسال می کنند ؟

خودشون ارسال میکنن .فقط اسم و کد ملی صاحب خط میخواد همین.

HADI ONLY
22-04-2014, 13:42
خیلی ممنون ، چون من وقتی پول ورایز کردم ، وضعیتش شد : (مخابرات)
گفتم شاید باید خودمون ارسال کنیم .

Gamexland
22-04-2014, 13:54
سرعت 4 مگ حجمی از آسیا تک خریدم بهم 512 داده !!!

سرعت دانلود رو 65 تا 70 هستش. هرچقدر هم زنگ میزنم و اعتراض میکنم هیچ فایده ای نداره و میگن اختلال داریم.الان نزدیک 2 هفته میشه که خریدم

چه پیشنهادی میدید؟برم تنظیم مقررات شکایت کنم؟

darkdragon
22-04-2014, 13:57
قوانین نامحدود دوباره تغییر کرده ؟ یا ....
امروز نزدیک 300 مگ سرعتم آخر بود (روی 1600 بسته شده :/ )
شایدم از دستشون در رفته ... :))))))
بهر حال من 11 روز دیگه بعد از یک سال عذاب میرم :/

مشکلتون چی بوده؟ من برای دانلود میخوام بیام آسیاتک برنزی 4 مگ.

NOVICE_M
22-04-2014, 15:03
سلام عزیزان،
سه روز پیش به اجبار یک ماه دیگه اسیاشیت را تمدید کردم.به دلیل این که هیچ شرکتی اینجا پورت خالی نداشت... ولی یه اتفاق خوب افتاد، های وب امروز تماس گرفت گفت که پورت های جدید اک کردن تو منطقه ما، و دیگه ثبت نام ازاد شد..حالا دیگه ماه بعد برای همیشه از اسیاچت خلاص میشم..شاید تا اون موقع فن اوا هم اک کرد! حالا شاید بگید از کجا معلوم اونا بهتر باشند ولی من پیه همه چی را به تن مالیدم.فقط می خوام اسیا نباشه، همین! شده اینترنت ذغالی باشه فقط این دزدها نباشن! اینا با من بد تا می کردن چون می دونستن سرویس دهنده دیگه ای اینجا نیست، ولی این ماه دیگه به پروسه دزدی هاشون پایان میدم!:n09:

توی دوسه صفحه اخر در مورد نامحدود باز مطالب نوشتن دوستان، عزیزان باز تاکید می کنم، نامحدود اسیاشت نامحدود نیست بخدا، محدوده محدوده.. زنگ بزنید پشتیبانی، یکی دوتا ادم با انصاف اونجا هست، خودشون میگن نگیرید که اشکتون در میاد.

ما که ماه بعد خلاصیم انشالا، ولی من هر جا برسم به هرکی بتونم میگم اسیا نگیرید، الانم دوتا از دوستای محل اینترنت میخواستن، بهم گفتن اسیا ثبت نام کن برامون. منصرفشون کردم کلی هم دعام کردن.:n16:

naasr
22-04-2014, 15:42
سلام عزیزان،
سه روز پیش به اجبار یک ماه دیگه اسیاشیت را تمدید کردم.به دلیل این که هیچ شرکتی اینجا پورت خالی نداشت... ولی یه اتفاق خوب افتاد، های وب امروز تماس گرفت گفت که پورت های جدید اک کردن تو منطقه ما، و دیگه ثبت نام ازاد شد..حالا دیگه ماه بعد برای همیشه از اسیاچت خلاص میشم..شاید تا اون موقع فن اوا هم اک کرد! حالا شاید بگید از کجا معلوم اونا بهتر باشند ولی من پیه همه چی را به تن مالیدم.فقط می خوام اسیا نباشه، همین! شده اینترنت ذغالی باشه فقط این دزدها نباشن! اینا با من بد تا می کردن چون می دونستن سرویس دهنده دیگه ای اینجا نیست، ولی این ماه دیگه به پروسه دزدی هاشون پایان میدم!:n09:

توی دوسه صفحه اخر در مورد نامحدود باز مطالب نوشتن دوستان، عزیزان باز تاکید می کنم، نامحدود اسیاشت نامحدود نیست بخدا، محدوده محدوده.. زنگ بزنید پشتیبانی، یکی دوتا ادم با انصاف اونجا هست، خودشون میگن نگیرید که اشکتون در میاد.

ما که ماه بعد خلاصیم انشالا، ولی من هر جا برسم به هرکی بتونم میگم اسیا نگیرید، الانم دوتا از دوستای محل اینترنت میخواستن، بهم گفتن اسیا ثبت نام کن برامون. منصرفشون کردم کلی هم دعام کردن.:n16:

من خودم قصد داشتم سرویس سرعت 10 مگ یکساله بگیرم پستهای این تایپک را خوندم فهمیدم اوضاع آسیاتک خیلی خرابه و منصرف شدم

alireza20202003
22-04-2014, 17:07
حرف دوستان به شدت تایید میشه. از آسیاتک بدتر فعلا سرویس دهنده ای نیست! سرویس نا محدود نداره، سرعت سرویسهای محدود حتی توی روز هم محدود میشه.

dvd2010
22-04-2014, 17:46
بدترین شرکت تو ایران اسیاتک است.در یک کلام افتضاح.

moji_202
22-04-2014, 17:56
سلام من میخوام درخواست تخلیه بدم گفتن حتما باید بیای شرکت حضوری
واقعا همینجوریه؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

ShadowDragon
22-04-2014, 19:31
نه! بگو نمیام...

dvd2010
22-04-2014, 19:40
مدت زمان اتصال دقيقه
حجم ارسالي (MB)
حجم دريافتي (MB)
حجم اعمال شده (MB)

1393/02/02 17:55:07
1393/02/02 20:35:40
159.6
4.186
52.513
56.699

1393/02/02 17:40:50
1393/02/02 17:49:10
8.3
0.011
0.009
0.020

1393/02/02 17:37:52
1393/02/02 17:40:51
3.0
0.140
2.913
3.053

اینا کلاهبردارا حجم اپلود را هم اعمال میکنن!!!!!!!!!!!!

darkdragon
22-04-2014, 19:41
دوستانی که ناراضی هستند من پرسیدم سرویس برنزی نامحدود 4 مگ هر روز تا 1 گیگ سرعت بالا مثلا 300 میده بعدش تا انتهای اون روز میاد روی 120 تقریبا. همینطور نیست؟!

dvd2010
22-04-2014, 20:04
دوستانی که ناراضی هستند من پرسیدم سرویس برنزی نامحدود 4 مگ هر روز تا 1 گیگ سرعت بالا مثلا 300 میده بعدش تا انتهای اون روز میاد روی 120 تقریبا. همینطور نیست؟!

باید ببینی سرعت پورتت را روی چند بستن.

dvd2010
22-04-2014, 21:42
سرویس 128 محدود-1گیگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی نامردن.چرا پینگ سرورای داخلی را بالا بردند؟

daemon.vector
23-04-2014, 00:23
آشغال واقعیه من سرعت دانلودم 60 ولی بعد 100 مگ دانلود میشه 20
ماهی 30 تومنم میگیرن تف به شرفشون تتتتف

Mr saeed
23-04-2014, 01:55
برای کسی که پول می خواد خرج کنه آسیاتک حرف اول می زنه برای کسی دنبال رایگان , نامحدود و... اصلا پیشنهاد نمی شه

ShadowDragon
23-04-2014, 10:15
دقیقا چ گلی به سر اونایی ک پول خرج میکنن زده؟
4 مگ شبا 256 سرعتشه اونم با کل هزینه!

xaxi
23-04-2014, 10:59
سایت بانک صادرات واسه شما باز میشه ؟

bsi.ir

hitec
23-04-2014, 11:38
دوستان ما هم بعد از 4 سال از آسیاتک رفتیم و منتظر تخلیه پورت هستیم ...
بعد از تغییر قیمتها از حدود دوسال پیش من اکثر سرویس های حجمی سرعت بالا رو تست زدم ... سرویس شهاب با سرعت 10 مگ،روزانه اش اگر کیفیت خط تتون جواب بده تا 1024 Kb سرعت دانلود میده ولی سرعت شبانش متاسفانه برخلاف هزینه نسبتا بالای این سرویس روی 250 محدود میشه ... پهنای باند این سرویس در بعضی مناطق روی بیشتر از 10 مگ هم بسته میشه که بستگی به ترافیک پورتها و کیفیت خط کاربر داره ... این شرکت برای کابران دانلودر اصلا پیشنهاد نمیشه ... آسیاتک سرکت خوبی بود ولی حدودا از اردیبهشت 91 کیفیت آن افت کرد و دیگه بهبود پیدا نکرد و فقط و فقط به دنبال آفزایش کاربر هست تا حفظ مشترکین ...

موفق باشید

darkdragon
23-04-2014, 13:39
دقیقا چ گلی به سر اونایی ک پول خرج میکنن زده؟
4 مگ شبا 256 سرعتشه اونم با کل هزینه!

4 مگ محدود یا نامحدود؟

alireza20202003
23-04-2014, 16:11
برای کسی که پول می خواد خرج کنه آسیاتک حرف اول می زنه برای کسی دنبال رایگان , نامحدود و... اصلا پیشنهاد نمی شه

کسی که میخواد پول خرج کنه میره های وب دینامیت میگیره با فشفشه هرچقدر خواست دانلود میکنه ! لذا تصحیح سخن فوق بدین شرح است :

برای کسی که میخواد پولش رو دور بندازه، آسیاتک حرف اول رو میزنه

ShadowDragon
23-04-2014, 19:33
4 مگ محدود یا نامحدود؟

محدود ! چه دلیلی داشت بگم شبا؟

NOVICE_M
23-04-2014, 20:12

کسی که میخواد پول خرج کنه میره های وب دینامیت میگیره با فشفشه هرچقدر خواست دانلود میکنه ! لذا تصحیح سخن فوق بدین شرح است :

برای کسی که میخواد پولش رو دور بندازه، آسیاتک حرف اول رو میزنه

آقا سعید جسارتا با نظر شما موافق نیستم، علیرضا جان راست میگه. اگر به پول خرج کردن خوب باشه سرویس دینامیت و فشفشه که خیلی خیلی بهتره. بعد این که من خودم ماهی 50 الی 60 میدم هر بار برای 20 گیگابایت. والا دانلود شبانه هم ندارم کل مصرفم در شب شاید 50 -100 مگ باشه. یعنی تقریبا همون قیمت های وب دینامیت را میدم هرماه.البته مجبورم دیگه وگرنه کی می موند اسیاچت. سرعت دانلود توی روز بد نیست ولی شب ها عملا برای یه پیج باز کردن از صفحات خارجی باید کلی نذر و نیاز کنم! ببینید در کل رک بگم، نقل پول خرج کردن و این حرفا نیست، حرف حرفه گردن کلفت شدنه..حرف سیر شدن..من خیلی وقته از اینا سرویس دارم الان اسیا کلا سیر شده! براش مهم نیست مشتری قدیمی کیلو چنده! میگه این رفت یکی دیگه مجبوره بیاد.قربون مخابرات هم بشم که هر کی فیبر نوریه را هل میده به این شرکت...خلاصه به نظر من سیاست کنونی این ها استفاده از اهرم اجبار هست...چیزی که خودتون بهتر از من درک می کنید! چون مشتری مجبوره و انتخاب دیگه ای نداره پس عشق است مشتری را آزردن! :n28:
این گل برا همه تون:n16:

hossein019940
23-04-2014, 20:24
512 با3گیگ نیم چاشت 8تا10 رایگان/
تایم رایگان

ShadowDragon
24-04-2014, 09:57
سرعت دانلودش چنده حدودا؟
512 سه گیگ!

hossein019940
24-04-2014, 10:41
سرعت دانلودش چنده حدودا؟
512 سه گیگ!
سرعت دانلود روزانه به غیر از تایم رایگان 600 و تایم رایگان 8تا10 سرعت 150 هست

WOLF PACK
24-04-2014, 14:48
دوستان 512 نامحدود طلايي چقدر سرعت دانلود داره؟

ShadowDragon
24-04-2014, 15:25
سرعت دانلود روزانه به غیر از تایم رایگان 600 و تایم رایگان 8تا10 سرعت 150 هست

نمیارزه...
128 3 گیگ های وب سه ساعت 170 میگیره! 13 تومن میشه

k1_24
26-04-2014, 00:00
فردا بعد یک سال میرم این آسیا تک آشغالو جمع می کنم

وسطه بازی 10 ثانیه تایم اوت میده ! هر یک دقیقه 3 بار میده !!!!!

dvd2010
26-04-2014, 06:57
دیشب نت 23بار قطع شده!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

k1_24
26-04-2014, 11:05
وسط بازی 10 ثانیه قطع می شه ! اونم نه هر دقیقه !!! دقیقه ای چند باز

2 بار زنگ زدم میگه نویز داره خطتون srn رو 16 و 29 هست به نظرتون نویزش زیاده؟

k1_24
26-04-2014, 11:22

hossein019940
26-04-2014, 11:43

اس ان آر 16 تا29 خیلی خوبه .این عدد چنده؟این نویز هستAttenuation

k1_24
26-04-2014, 13:43
Downstream
Upstream

SNR Margin (dB)
15.5
29.4

Attenuation (dB)
47.0
28.5

البته یکم نوسان هم داره !!

راستی کسی می دونه پشتیبانی مخابرات در چه حده؟؟ کاربلد هستن؟ چون می خوام برم مخابرات:n16:

k1_24
26-04-2014, 13:49
نوسانش در حدود 0.1 تا 1 هست !
سیم مستقیم از دم در ساختمان کشیدم تا پشت مودم حتی به پریز تلفن هم نزدم یعنی کلا روی خط ما فقط یک مودمی وصله ! باز میگه خطت نویز داره:n27:

k1_24
26-04-2014, 14:03
زنگ زدم پشتیبانی گقت زمان انتظار 17 دقیقه !!
10 دقیقه بعد زنگ زدم گفت 15 دقیقه !!!!!

اینم پینگ زیبا

hossein019940
26-04-2014, 15:10
Downstream
Upstream

SNR Margin (dB)
15.5
29.4

Attenuation (dB)
47.0
28.5

البته یکم نوسان هم داره !!

راستی کسی می دونه پشتیبانی مخابرات در چه حده؟؟ کاربلد هستن؟ چون می خوام برم مخابرات:n16:
مخابرات هیچی بلد نیستن فقط یه گوشی میارن دم در تست میکن میبینن که نویز روش نیست و بیخیال میشن اینا فقط نویز های شنیداری رو میتون درست کنن.
نویزت رو به بالا هست ولی خوبه مشکلی اسجاد نمیکنه.
چون خطم نویزم رو 54 هست وکیفیتم هم همینه و روی 5 گذاشتن که متاسفانه سیم ها و اتصالات رو تمیز کردم که پهنای باند خطم نوسان داره.

Greedy
26-04-2014, 20:26
لعنت به آسیاتر
هی اینترانت میشه فقط سایت های داخل باز میکنه
داریم فیفا بازی میکنیم انلاین یهو اینترانت میشه گند میزنه به بازی 3-0 میبازیم جواب هوادارا رو کی میده بعد این باختا ؟ :دی

dj77
26-04-2014, 20:28
لعنت به آسیاتر
هی اینترانت میشه فقط سایت های داخل باز میکنه
داریم فیفا بازی میکنیم انلاین یهو اینترانت میشه گند میزنه به بازی 3-0 میبازیم جواب هوادارا رو کی میده بعد این باختا ؟ :دی

چه پینگ داغونی.... البته مخابرات هم سر شب افت سرعت داشت برای من فکر نکنم فقط مشکل آسیاتک نیست ....

yasaroj
26-04-2014, 20:42
دوستانی که از خوزستان با فیبر نوری از این شرکت مزخرف اینترنت گرفتن آیا وضعیت اینترنتشون بهتر شده یا نه؟
من که هنوز سرعتم به شدت افتضاحه
اینترنت 2 مگ با بیست گیگ حجم گرفتم ولی متاسفانه اینقدر سرعت پایینه که به هیچ عنوان نمی تونم از اینترنت استفاده کنم
حتی سایت اسپید تست روی لپ تاپ باز نمیشه که بتونم تست بگیرم و توی سایت بزارم و همش این ارور می ده:

سرعتم ((با سرور داخلی)) از 128 هم پایین تر و تقریبا نزدیک به سرعت دیال آپ هست و پینگ هم بسیار بالاست

با سرور خارجی که دیگه وحشتناک مثلا با سرور باکو پینگ تقریبا 1500 هست :n04:
هر چی هم به پشتیبانی زنگ می زنم فقط میگن تحمل کنید و تو خوزستان مشکل پهنای باند داریم و حتی معلوم نیست چه موقع این وضعیت درست میشه (آخه شرکت مزخرفی مثل شما (آسیاتک) که اینقدر مشکل پهنای باند داره بیخود می کنه کل فیبر نوری خوزستان را از مخابرات می گیره)

dvd2010
27-04-2014, 05:58
دوستانی که از خوزستان با فیبر نوری از این شرکت مزخرف اینترنت گرفتن آیا وضعیت اینترنتشون بهتر شده یا نه؟
من که هنوز سرعتم به شدت افتضاحه
اینترنت 2 مگ با بیست گیگ حجم گرفتم ولی متاسفانه اینقدر سرعت پایینه که به هیچ عنوان نمی تونم از اینترنت استفاده کنم
حتی سایت اسپید تست روی لپ تاپ باز نمیشه که بتونم تست بگیرم و توی سایت بزارم و همش این ارور می ده:

سرعتم ((با سرور داخلی)) از 128 هم پایین تر و تقریبا نزدیک به سرعت دیال آپ هست و پینگ هم بسیار بالاست

با سرور خارجی که دیگه وحشتناک مثلا با سرور باکو پینگ تقریبا 1500 هست :n04:
هر چی هم به پشتیبانی زنگ می زنم فقط میگن تحمل کنید و تو خوزستان مشکل پهنای باند داریم و حتی معلوم نیست چه موقع این وضعیت درست میشه (آخه شرکت مزخرفی مثل شما (آسیاتک) که اینقدر مشکل پهنای باند داره بیخود می کنه کل فیبر نوری خوزستان را از مخابرات می گیره)

مشکل از خودمونه که به مخابرات شکایت نمیکنیم تا قراردادش را با این شرکت دزد فسخ کنه.

aminkhan2014
27-04-2014, 06:20
قطع کردن سرویس آسیاتک چند روز طول میکشه؟روالش چجوریه؟

hossein019940
27-04-2014, 06:33
قطع کردن سرویس آسیاتک چند روز طول میکشه؟روالش چجوریه؟
اگر از نمایندگی ثبتنام کردی که باید بری پیش نمایندت اونجا برات فرم تخلیه رو میزنه.ولی اگر از شماره مشتری استفاده میکن باید تو از پنل بری تو سرویس و عکس بمب هس رو بزنی.
خودشون میگن بعد از 3 روز پنلت غیرفعال میشه و 10 روز هم ممکنه زمان ببره.ولی با شکایت میتونی زودتر هم انجام بدی یعنی تو همون روز نامه تخلیه رو برات ارسال کنن

k1_24
27-04-2014, 11:21
امروز یک چیز مهم فهمیدم تو بازی سر یک زمان خاص دی سی میشه بازی بعد 10 ثانیه دوباره وصل میشه:n04:
مثلا 13:19 قطع (به زمان بازی ) 13:29 وصل میشد دوباره 13:50 قطع 14 وصل

تو عالم کسی هست بتونه با این نت بازی کنه؟:n24:

kases
28-04-2014, 00:48
من سرویس 10 گیگ در ماه با سرعت 2 مگ دارم سرعت شبانم 120 کیلو بایت هستش

بقیه دوستان همین سرعت دارن؟ یا فقط اسیاتک داره از من دزدی میکنه؟

Arsenal270
28-04-2014, 10:29
سلام خسته نباشید
1.میخواستم ببینم قطعی داره یا نه؟
2.سرعت صفحه باز کردن چطوره؟
3.میشه آنلاین ویدیو دید یا اذیت میکنه؟
4.سرعت دانلودش تو ساعات رایگان چطوره؟
5.تو ساعات رایگان تا چند گیگ دانلود میکنه؟
6.رو چند مگ بستن؟
من میخوام 256 با حجم 10 گیگ در ماه رو بگیرم
ممنون و با تشکر فراوان
:)

Black.Hawk
28-04-2014, 10:30

واسه من حدود 100 105 هست...

shah994
28-04-2014, 12:01
سلام خسته نباشید
1.میخواستم ببینم قطعی داره یا نه؟
2.سرعت صفحه باز کردن چطوره؟
3.میشه آنلاین ویدیو دید یا اذیت میکنه؟
4.سرعت دانلودش تو ساعات رایگان چطوره؟
5.تو ساعات رایگان تا چند گیگ دانلود میکنه؟
6.رو چند مگ بستن؟
من میخوام 256 با حجم 10 گیگ در ماه رو بگیرم
ممنون و با تشکر فراوان
:)
سلام
١.گاهي اوقات قطعي داره
٢.زياد جالب نيست
٣.من حتي با سرويس ٢ مگ با پايين ترين كيفيت نتونستم بدون اذيت ويدئو ببينم
٤.بستگي به سرويس داره، سرويس هاي ٢٥٦ و ٥١٢ سرعت واقعي ارائه ميده، سرويس ١ مگ 96KB/s، سرويس ٢ مگ 128KB/s، سرويس ٤مگ 192KB/s، سرويس ١٠ مگ 256KB/s
٥.بستگي. به سرويست داره و محدوديت نداره
٦.بستگي به بستر هاي موجود در مركز مخابراتي محلتون تا ١٢ مگ هم ميبنده (براي من ٦ مگ بسته شده)

Greedy
28-04-2014, 12:40
امروز یک چیز مهم فهمیدم تو بازی سر یک زمان خاص دی سی میشه بازی بعد 10 ثانیه دوباره وصل میشه:n04:
مثلا 13:19 قطع (به زمان بازی ) 13:29 وصل میشد دوباره 13:50 قطع 14 وصل

تو عالم کسی هست بتونه با این نت بازی کنه؟:n24:
قطعی که داره واسه من قطعیش به این صورته که یهو میشه اینترانت فقط سایت های داخل رو باز میکنه
حالا چی بازی میکنی ؟

darkdragon
28-04-2014, 12:57
دوستان شماره پشتیبانی چنده؟ من از شهرستان 0211544 رو میگیرم میگه شماره اشتباهه!!!

keyvan360
28-04-2014, 13:15

نه همینه. شبانه ها (از ساعت 1 تا 8 صبح):
2 مگ روی 120 ئه.
4 مگ روی 160.
10 مگ روی 250.

سرعت ها به صورت کیلوبایت در ثانیه و در نرم افزار دانلود منیجر هست.

hossein019940
28-04-2014, 16:18
بعد از شکایت چند روز بعد بهمون زنگ میزنن.
همون سه روز هست؟
من دیروز شکایت کردم امروز ک هیچی احتمالا باید فردا زنگ بزنن درسته؟

ahriman323
28-04-2014, 17:37
دوستان شماره پشتیبانی چنده؟ من از شهرستان 0211544 رو میگیرم میگه شماره اشتباهه!!!
1844 و 1544 یا 02182144000

jjjan
29-04-2014, 12:48
سرعت 10 مگابایت تک کانکشن اگر شاریط خط ایده آل باشه چقدر سرعت میده؟

.Ashkan.
29-04-2014, 13:49
سرعت 10 مگابایت تک کانکشن اگر شاریط خط ایده آل باشه چقدر سرعت میده؟

اشتراک ۱۰ مگابیت اگه همه شرایطش فراهم باشه (وضعیت خط و کیفیت خدمات)، سرعت 1.2 مگ رو برای دانلود بهت میده.

hossein019940
29-04-2014, 13:58
من روز اول پهنای باند خطم رو 3 بود پینگ خیلی عالی بعد کردمش 4 یکم اوضاع خراب شده بعدش کردم 5 دیگه افتضاح شده الان دوباره رفتم رو 4 بهتر شده.
پهنای باند هر چه قدر بیشتر باشه پینگ بهتری هم بهت میده.کیفیت خطم هم خوبه هم خودم میدونم و هم اونا گفتن.
پینگ به پهنای باند مرکز و شرکت و مسیر زیرساخت و در آخر هم اگر این مورد ها نباشه به کیفیت خط برمیگرده.
پهنای مرکزمونه خوبه.مسیر هم خوبه.کیفیت خطم هم خوبه ولی من این مشکل رو نمیدونم از چیه:n13:

Mohammad_Vazin
29-04-2014, 15:53
آسیاتک قطعی نداره! اما سرعت روی سرویس های نامحدود لیمیت میشه و همون 1 به هشت هست (البته دوبرابرش)
مثلاً بیشترین فروشی که بوده 512 نامحدود با 28 هزار تومان که تبدیل بیت و بایت 64 دانلود میده و سرعت یک به هشت رو 8 میزنند اما معمولاً
16 تا 32 میده
اما
مخابرات قطعی داره ولی سرعت رو همون 50 تا 70 و توی محدوده 64 میده!
البته با حساب و کتاب ساده میشه فهمید آسیاتک بهتره.

اما در کل خیلی خیلی ظلم هست.!

یک سوال مهم:

به نظرتون قضیه این شوخی کاهش 20 درصدی چیه؟
چرا ما چیزی ندیدیم؟
بهمن چی رو کاهش دادند؟

تعرفه ترافیک اضافه رو؟

بریم باهاش دور اروپا؟
یا سواحل نیلگون خلیج فارس؟

Advanced Ali-001
29-04-2014, 18:30
سلام دوستان.
من یک سوال دارم سرویس 1مگ 20 گیگ گرفتم و مودمم هم asus-dsl-n10 هستش تهران هستم و مرکز لعنتی توحید چند روزیه که داستان برا من درآوردن میگن سرور داریم عوض میکنیم dns هامون عوض شده مودم شما خرابه dns نمیگیره اتوماتیک.
روی کامپیوتر مشکلم حل شد.
ولی باگوشی اندروییدی و وا فای نمیتونم متصل بشم چندین بار تماس گرفتم گفتن برنامه set dns دانلود کن این شماره هارو بزن و من زدم ولی کار نمیکنه دوستان نمیدونن چیکار باید بکنم تا وصل بشم؟
کسی تاحالا این مشکلو داشته؟

Advanced Ali-001
29-04-2014, 18:30
سلام دوستان.
من یک سوال دارم سرویس 1مگ 20 گیگ گرفتم و مودمم هم asus-dsl-n10 هستش تهران هستم و مرکز لعنتی توحید چند روزیه که داستان برا من درآوردن میگن سرور داریم عوض میکنیم dns هامون عوض شده مودم شما خرابه dns نمیگیره اتوماتیک.
روی کامپیوتر مشکلم حل شد.
ولی باگوشی اندروییدی و وا فای نمیتونم متصل بشم چندین بار تماس گرفتم گفتن برنامه set dns دانلود کن این شماره هارو بزن و من زدم ولی کار نمیکنه دوستان نمیدونن چیکار باید بکنم تا وصل بشم؟
کسی تاحالا این مشکلو داشته؟

naasr
29-04-2014, 18:37
من روز اول پهنای باند خطم رو 3 بود پینگ خیلی عالی بعد کردمش 4 یکم اوضاع خراب شده بعدش کردم 5 دیگه افتضاح شده الان دوباره رفتم رو 4 بهتر شده.
پهنای باند هر چه قدر بیشتر باشه پینگ بهتری هم بهت میده.کیفیت خطم هم خوبه هم خودم میدونم و هم اونا گفتن.
پینگ به پهنای باند مرکز و شرکت و مسیر زیرساخت و در آخر هم اگر این مورد ها نباشه به کیفیت خط برمیگرده.
پهنای مرکزمونه خوبه.مسیر هم خوبه.کیفیت خطم هم خوبه ولی من این مشکل رو نمیدونم از چیه:n13:

شما کیفیت خط خوبی دارید که همچین پینگی الان دارید اگه پینگ سایر دوستان را نگاه کنید اکثرا بالای 100 هست من الان سرویس 6 مگ صبا گرفتم پینگم روی 51 هست اگه از اسیاتک گرفته بود پینگم بالای 120 بود چون کیفیت خطم خوب نیست و آسیاتک هم کلا پینگ خوبی نمیده

hossein019940
29-04-2014, 18:40
شما کیفیت خط خوبی دارید که همچین پینگی الان دارید اگه پینگ سایر دوستان را نگاه کنید اکثرا بالای 100 هست من الان سرویس 6 مگ صبا گرفتم پینگم روی 51 هست اگه از اسیاتک گرفته بود پینگم بالای 120 بود چون کیفیت خطم خوب نیست و آسیاتک هم کلا پینگ خوبی نمیده
خطم رو 3 که بود پینگ داخل 21 بود 5 مگ پینگ 70 ولی 4 مگ رفت رو 45

ShadowDragon
29-04-2014, 21:12
دوست عزیز asus DSL N10 مودم جالبی نیست! منم مرکز توحیدم... های وب

k1_24
30-04-2014, 05:21
دانلود شبانه از استیم
جالب اینجاست کلا شبانه روی 60 هست چه داخل چه خارج ولی تو استیم ....

amin885
03-05-2014, 13:12
قیمت ADSL مخابرات 20 درصد کاهش یافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Greedy
03-05-2014, 13:18
قیمت ADSL مخابرات 20 درصد کاهش یافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از این خبرا مثه نقل و نبات پخش میشه
ولی فقط خبرشو میشنویم در عمل هیچ خبری نیست

keyvan360
03-05-2014, 14:27
تخفیف ها روی حجم اضافه هست، به همین خاطر نمیشه زیاد اثرش رو دید چون خیلی ها از جمله خودم، حجم اضافه خریداری نمیکنن. این 20 درصد تخفیف واسه افرادی خوبه که حجم اضافه زیاد میخرن.

ahriman323
03-05-2014, 19:05

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، مدیران شرکت‌های آسیاتک،شاتل، صبانت، های‌وب و پارس آنلاین و نمایندگانی از شرکت‌های دیگر در نشست خبری با موضوع مصوبه شماره 181 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات چالش ها و موانع اجرایی شدن این مصوبه را در خصوص نحوه کاهش قیمت اینترنت برای مشترکان ADSL را مورد نقد و بررسی قرار دادند.
کاهش قیمت خدمات عمومی علیرغم افزایش قیمت زنجیره خدمات
همچنین در این نشست محمد بیدختی‌نژاد مسئول دبیرخانه شرکت‌هایPAP اظهار داشت: علیرغم افزایش قیمت زنجیره خدمات در سال گذشته رویکرد دولت جدید کاهش قیمت خدمات عمومی حوزه ICT بوده است.وی گفت: در مصوبه 181 کمیسیون تنظیم مقررات 20 درصد کاهش قیمتADSL دیده شده است که این رقم شامل 9 درصد کاهش قیمت پهنای باند، 7 درصد کاهش قیمت فضا، پاور و مواد مرتبط با شرکت مخابرات ایران و 4 تا 5 درصد کاهش قیمت شرکت‌های PAP و مخابرات ایران است.وی گفت: این مصوبه در تاریخ 23 بهمن ماه 92 به PAP ها و مخابرات ایران ابلاغ شد و در فاصله چند روز شرکت‌های PAP این مصوبه را اعمال کردند و این اعمال به رگولاتوری اعلام شد.
کاهش ۲۰ درصدی قیمت ADSL از سوی شرکت‌های خصوصی
در این نشست حسین علیمحمدی یکی از مدیران شرکت انتقال داده های آسیاتک با اشاره به اینکه از ابتدای شکل گیری پروانه شرکت های PAPقیمت گذاری در ارایه سرویس و خدمات بر اساس برآوردهایی مثل پهنای باند، لینک، فضا ،پاور ،تبلیغات و بازاریابی و هزینه هایی مثل حقوق و دستمزد شکل گرفته است، گفت : در پایان سال 91 بر اساس مصوبه 152 رگولاتوری قیمت ها تعدیل و کاهش یافت که در این مرحله شرکت ها متحمل هزینه شدند چرا که ابلاغ این مصوبه در پایان سال همراه بود با افزایش هزینه های بسیار زیاد تورمی کشور در سال92، نکته بعدی این بود که در اوایل تابستان 92 تخفیف های پهنای باند شرکت های PAP حذف شد، این در حالی بود که اجازه افزایش قیمت بر اساس مصوبه 152 که حق شرکت ها بود از آنها گرفته شد.وی با بیان اینکه در مصوبه 152 شرکت های ندا متحمل هزینه مضاعف شدند، گفت: اما خوشبختانه در انتهای سال 92 با تصویب مصوبه 181 رگولاتوری مقرر شد قیمت های اصلی مثل پهنای باند ، لینک ، فضا و پاور کاهش یابد و شرکت ها نیز در پی آن قیمت نهایی به سمت مشترک را کاهش دادند. اما همچنان تاثیر اجرایی کاهش از سوی شرکت زیر ساخت و مخابرات دیده نشده است.علیمحمدی با اشاره به اینکه شرکت آسیاتک به واسطه دارا بودن بزرگترین دیتا سنتر کشور از لحاظ حجم محتوا توانسته است هیجان و رضایتمندی بالایی در میان مشترکین خود ایجاد کند، گفت : تخفیفاتی که تا به حال اعمال شده بصورت مستقیم در قیمت ، حجم یا ترافیک ، اضافه کردن میزان سرویس اصلی برای مشترکین ، هدایای ویژه مناسبتی و در نهایت به صورت افزایش کیفیت ( ارتقا یا بهبود ضریب اشتراک یا همزمانی استفاده ) بوده است.
زیرساخت و مخابرات تخفیفی برای PAP ها اعمال نکردند
در ادامه این نشست محمدحسن شانه‌ساززاده مدیرعامل شاتل افزود: سهم شرکت‌های PAP از بازار ADSL پنجاه درصد و سهم مخابرات ایران نیز 50 درصد است و به دلیل اینکه مخابرات ایران از اعمال این مصوبه خودداری کرده است در عمل آن چه قرار بود طبق نظر وزارت ارتباطات محقق شود اتفاق نیفتاد و مشترکان ADSL کشور نتوانستند به طور واقعی کاهش قیمتADSL را لمس کنند.وی یادآور شد: شرکت‌های PAP بدون اعمال تخفیف‌های سهم شرکت زیرساخت و مخابرات در صورتحساب‌هایشان تخفیف 20 درصدی را اعمال کردند و پس از اعمال این تعرفه‌ها در بهمن ماه سال 92 در سیکل ششم صورتحسابی از طرف زیرساخت و مخابرات برای PAP ها ارسال شده که در این صورتحساب‌ها تخفیف‌های مصوب اعمال نشده است.شانه‌ساز‌زاده یادآور شد: پهنای باند شرکت‌های ارتباطات زیرساخت در فعالیت‌های دولت یازدهم به اندازه 8 سال گذشته افزایش یافته است و شرکت‌های PAP خواستار ارتقای ظرفیت خود هستند.وی ادامه داد: هم اکنون شرکت زیرساخت 20 درصد معادل 20 گیگابایت پهنای باند اضافه دارد اما به دلیل مشکل انتقال و عدم همکاری مخابرات شرکت‌های PAP نمی‌توانند این پهنای باند آزاد را جذب کنند و خود را توسعه دهند.در ادامه این نشست مجید بیدآبادی رئیس هیأت مدیره صبانت با اشاره به افزایش مصرف دیتا در ماه‌های اخیر گفت: برای مثال در تعطیلات نوروز 93 مصرف ADSL در کشور بسیار افزایش یافت و این نشان از پتانسیل بازارADSL در ایران دارد.وی گفت: طبق پیش‌بینی‌های ما شواهد نشان می‌دهد که با روند جاری سهم مخابرات در بازار ADSL بیش از پیش افزایش خواهد یافت این در حالی است که طبق اصول رقابتی یک اپراتور نباید بیش از 25 درصد در بازار سهم داشته باشد تا مردم بتوانند از یک سرویس رقابتی برخوردار باشد.وی اظهار امیدواری کرد وزیر ارتباطات با ابزارهایی که در اختیار دارد بتواند مصوبه 181 کمیسیون تنظیم مقررات را برای اعمال تخفیف 20 درصدی به کاربران ADSL در تمام سرویس دهندگان ADSL از جمله مخابرات اجرایی کند.وی ادامه داد: برای این کار وزارت ارتباطات ابزارهای تنبیهی در اختیار دارد و در ساده‌ترین حالت می‌تواند از ارائه مشوق‌های بیشتر به شرکت‌های خاطی جلوگیری کند.
سرعت دادن به پروانه‌های شرکت‌های PAP
در ادامه این نشست، ایمان میری مدیرعامل های‌وب با اشاره به مراحل بازنگری در پروانه‌های شرکت‌های PAP گفت: این پروانه یک سال و نیم پیش مورد بررسی قرار گرفت که امیدواریم این پروانه سریعتر اجرایی شود تا مردم از عقب‌ماندگی‌هایی که به واسطه خدمات انحصاری متحمل شده بودند رها شوند.وی با اشاره به مشکلات شرکت‌های PAP در زمینه انتقال و عدم همکاری مخابرات در این زمینه گفت: از ورود اپراتور دوم انتقال استقبال می‌کنیم همچنان که نیاز پهنای باند در 6 ماه گذشته در بخش ADSL دو برابر شده است اما به دلیل مشکلات انتقال امکان پاسخگویی به این نیاز به صورت مطلوب وجود ندارد.در ادامه نیز شانه‌ساز‌زاده از مذاکره با شهرداری برای در اختیار گرفتن کافو خبر داد و گفت: مخابرات از یک سری امکانات عام به صورت رایگان استفاده می‌کند و هزینه‌ای بابت آن نمی‌پردازد از جمله کافوهایی که در خیابان نصب است و تجهیزاتی که در پیاده‌روها کار گذاشته شده است که در این رابطه با شهرداری در حال مذاکره هستیم که اگر قرار است امکاناتی به اپراتوری داده شود می‌تواند به صورت مساوی بین همه تقسیم شود.شانه‌ساززاده همچنین با اشاره به اینکه فیلترینگ برخی مشکلاتی که در زمینه دسترسی به محتوا در اینترنت رخ می‌دهد به نظر می‌رسد ناشی از عدم تناسب تجهیزات فیلترینگ با پهنای باند باشد،گفت: در خصوص فیلترینگ به دولت پیشنهاد داده‌ایم که شرکت‌های PAP می‌توانند تجهیزات فیلترینگ را خریداری و در شرکت زیرساخت نصب کنند تا تجهیزات و کیفیت تجهیزات متناسب با پهنای باند باشد.وی همچنین در خصوص گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در خصوص فروش اینترنت به کاربر نهایی که 25 برابر قیمت واردات اینترنت گفت: معیار این محاسبه مشخص نیست و در عمل چنین اتفاقی نمی‌افتد.
مخابرات نباید بیش از25 درصد سهم بازار را داشته باشد
مجید بیدآبادی رییس هیات مدیره صبانت نیز گفت:‌ افزایش مصرف دیتا در ماه‌های اخیر افزایش داشته برای مثال در تعطیلات نوروز 93 مصرف ‌ADSL در کشور بیشتر شد و این موضوع از پتانسیل بالای ADSL خبر می‌دهد.وی همچنین با اشاره به پیش‌بینی‌ها و شواهد عنوان کرد:‌ با روند جاری سهم مخابرات در بازار ADSL بیش از پیش افزایش می یابد و این درحالی است که طبق اصل رقابت یک اپراتور نباید بیشتر از 25 درصد بازار را از آن خود کند تا مردم از سرویس‌های رقابتی بهره‌مند شوند.او گفت: امیدوارم وزیر ارتباطات با ابزارهایی که در اختیار دارد بتواند مصوبه 181 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را برای اعمال تخفیف 20 درصدی به کاربران در تمامی سرویس‌دهندگان از جمله مخابرات اجرایی کند.بیدآبادی افزود: وزارت ارتباطات ابزارهای تنبیهی را در اختیار دارد اما در ساده‌ترین حالت می‌تواند از ارائه‌ مشوق‌های بیشتر به شرکت‌هایی که از مصوبه اخیر تخطی کرده‌اند جلوگیری کند.

david-ebi
03-05-2014, 19:26
این آسیاتک کم کم داره من رو عصبانی میکنه.در 40 تا 50 درصد اوقات سرعت دانلود از سرورهای خارج از کشور بسیار پایینه در صورتیکه در همون لحظه با خط دیگم و اینترنت صبانتم سرعت دانلودم از همون سرور خارجی عالیست.و دومین مشکلی هم که داره در مواقع زیادی از 24 ساعت پهنای باندم از پهنای باند واقعیم که دارم پولشو میدم کمتره.تو سایت speedtest که تست میگیرم میبینم پهنای باندم که باید روی 8 یا 9 مگابایت باشه(به حساب پهنای باند 10 مگ دارم)رسیده به 1 یا 2 مگابایت.اینو میگن کم فروشی و دزدیدن از مشتری.پشتیبانی هم که به هیچ وجه پاسخگو نیست چون میگه ما اصلا speedtest رو قبول نداریم.اما اینم به درک.همینکه سرعت دانلودم از سرورهای خارجی در 50 درصد مواقع خیلی کم میشه اعصابمو بهم زده.چون اکثر دانلودهای من از سایتهایی است که سرورهاشون در خارج هستند.در این مورد هم پشتیبانی میگه ملاک ما سرورهای داخلی است.:n01: :n03: :n28:

k1_24
04-05-2014, 00:36
من که امروز درخواست جم آوری دادم اونا هم از 1 هفته پیش نامه منو نفرستادن مخابرات !
چقدر رو دارن خدایش نت ت .... می دن به آدم بعد جمع آوری هم می خوای بکنی نمیزان !

Mohammad_Vazin
04-05-2014, 08:35
این آسیاتک کم کم داره من رو عصبانی میکنه.در 40 تا 50 درصد اوقات سرعت دانلود از سرورهای خارج از کشور بسیار پایینه در صورتیکه در همون لحظه با خط دیگم و اینترنت صبانتم سرعت دانلودم از همون سرور خارجی عالیست.و دومین مشکلی هم که داره در مواقع زیادی از 24 ساعت پهنای باندم از پهنای باند واقعیم که دارم پولشو میدم کمتره.تو سایت speedtest که تست میگیرم میبینم پهنای باندم که باید روی 8 یا 9 مگابایت باشه(به حساب پهنای باند 10 مگ دارم)رسیده به 1 یا 2 مگابایت.اینو میگن کم فروشی و دزدیدن از مشتری.پشتیبانی هم که به هیچ وجه پاسخگو نیست چون میگه ما اصلا speedtest رو قبول نداریم.اما اینم به درک.همینکه سرعت دانلودم از سرورهای خارجی در 50 درصد مواقع خیلی کم میشه اعصابمو بهم زده.چون اکثر دانلودهای من از سایتهایی است که سرورهاشون در خارج هستند.در این مورد هم پشتیبانی میگه ملاک ما سرورهای داخلی است.:n01: :n03: :n28:

اگر شرکت های داخلی سر عقل بیان....

در مورد کم فروشی در اصل بله هست اما در مورد چیزی که میفرمایید پشتیبانیشون درست میگه
وقتی اشتراک یک به هشت هست
شما انتظار یک هشتم رو داشته باشید.
ده هگ هم حتی تهران کشش نداره سیم رانژه

من که امروز درخواست جم آوری دادم اونا هم از 1 هفته پیش نامه منو نفرستادن مخابرات !
چقدر رو دارن خدایش نت ت .... می دن به آدم بعد جمع آوری هم می خوای بکنی نمیزان !

اگه از ضحی کیش دارید دو سه روزی بیخیال زندگی بشید پیله کنید به تهران زنگ بزنید (بخش شکایات) تخلیه میکنند.
یا در نهایت به رگلاتوری زنگ بزنید.
(سازمان تنظیم مقررات)

hossein019940
04-05-2014, 09:45
سرویس اینترانت 2048 با 10 گیگ خریداری کردم که با اکانت داخلی به اینترنت متصل کردم و سرور های داخلی رو ساپورت میکنه وبه دامنه ربطی نداره چون پشتیبانی میگه دامنه های آی آر ولی دامنه به غیر از این که سرور ایران هستن رو باز میکنه و دامنه آی آر رو که سرور خارج هستن رو باز نمیکنه.با این اکانت مشکل حل شده:n06:

zxzxcvcv
04-05-2014, 15:02
بگو اگه ملاکتون سرور های داخلیه پس چرا پول ترافیک اضافه رو با قیمت داخلی حساب نمیکنید و با قیمت خارجیش حساب میکنید؟

ShadowDragon
04-05-2014, 15:37
سرویس اینترانت 2048 با 10 گیگ خریداری کردم که با اکانت داخلی به اینترنت متصل کردم و سرور های داخلی رو ساپورت میکنه وبه دامنه ربطی نداره چون پشتیبانی میگه دامنه های آی آر ولی دامنه به غیر از این که سرور ایران هستن رو باز میکنه و دامنه آی آر رو که سرور خارج هستن رو باز نمیکنه.با این اکانت مشکل حل شده:n06:

چ اکانتی؟
بیشتر توضیح بدین

hossein019940
04-05-2014, 16:35
چ اکانتی؟
بیشتر توضیح بدین
سرویس 2048 اینترانت ی ا10 گیگ حجم در ماه که قیمتش شد 10 تومن خریدم و فقط سرور داخل رو جواب میده نه اینکه فقط دامنه آی آر رو جواب بده.
یه اکانت سرور داخل گرفتم که اینترانت رو تبدیل به اینترنت کنم.
سرعت وبگردی خوبه ولی تا لود کامل بشه یکم زمان میبره ولی کارتو راه میندازه.
سرعت دانلود هم بالا هست
ولی دوستان گفتن که ترافیکش 450تومنه ولی قیمتش فرقی نداره با ترافیک اینترنت
پینگش انگار بدتر شده چون اینترنت پینگش 50 بود ولی الان 70 شده
آی پی هم با 10.125 شروع میشه

Sorena_777
04-05-2014, 18:08
دوستان عزیز 512 نامحدود دارم که خیلییی ناراضیم ازش
کلا دانلود ندارم
فقط وبگردی میشه باهاش انجام داد
19 ام نتم تموم میشه
احتمالا سرویس محدود بگیرم چونکه حداقلش شبا میتونم یه دانلودی داشته باشم
پینگ محدود ها بهتره؟
از 512 ها کدوموشن شب رو کامل سرعت 60 یا بالاتر میده؟
کلا الان دارم حدود 29 تومن میدم اگر بخوام فوقش تا 40 برم بالا چی پیشنهاد میدین؟

hossein019940
04-05-2014, 18:49
کلا دانلود ندارم
19 ام نتم تموم میشه
پینگ محدود ها بهتره؟
پینگ محدود خیلی خوبه.
سرعتش که عالیه
512-1 طرح نیم چاشت 3 گیگ از 8 تا 10 رایگان سرعت رایگان هم 130 هست 18 تومن
2-اینترنت پرسرعت 512چلچله 10 گیگ در ماه (1 تا 8 صبح رايگان) 34 تومنه
3-اینترنت پرسرعت 1024چابک 10 گیگ در ماه (1 تا 8 صبح رايگان)42 تومنه

Sorena_777
05-05-2014, 00:48
گزینه 2 و 3 سرعت دانلودشون چنده؟
شچمم چزینه 2 رو گرفته
اگه 60 باشه که عالیه

master2014
05-05-2014, 05:29
سرویس 2048 اینترانت ی ا10 گیگ حجم در ماه که قیمتش شد 10 تومن خریدم و فقط سرور داخل رو جواب میده نه اینکه فقط دامنه آی آر رو جواب بده.
یه اکانت سرور داخل گرفتم که اینترانت رو تبدیل به اینترنت کنم.
سرعت وبگردی خوبه ولی تا لود کامل بشه یکم زمان میبره ولی کارتو راه میندازه.
سرعت دانلود هم بالا هست
ولی دوستان گفتن که ترافیکش 450تومنه ولی قیمتش فرقی نداره با ترافیک اینترنت
پینگش انگار بدتر شده چون اینترنت پینگش 50 بود ولی الان 70 شده
آی پی هم با 10.125 شروع میشه
خوب حالا سرعت دانلود سرویس 2048 محدود چند کیلوبایت است؟
آن پلن دیگش هم که حداقل ترافیک داره یعنی چی؟:n26:

hossein019940
05-05-2014, 06:11
گزینه 2 و 3 سرعت دانلودشون چنده؟
شچمم چزینه 2 رو گرفته
اگه 60 باشه که عالیه
سرعت روزانه محدود دیگه هر چند بستگی به خطت داره روزانه که آزاده ولی شبانه رو نمیدونم.1 مگ که بالاب 60 هست ولی 512 رو نمیدونم

خوب حالا سرعت دانلود سرویس 2048 محدود چند کیلوبایت است؟
آن پلن دیگش هم که حداقل ترافیک داره یعنی چی؟:n26:
اگه اون اکانت رو کانکت نکنم برای دانلود سرور داخل 420 میره اگر پهنا هم بیشتر بشه بیشتر میره ولی اگه با اون اکانت برم چون من از یه جایی خرید کردم که سرور ش داغونه

dvd2010
05-05-2014, 07:19
کلا دانلود ندارم
19 ام نتم تموم میشه
پینگ محدود ها بهتره؟

سلام.اول یه سرویس 256 یا 128 یک گیگ بگیر ببین سرعت پورتت را روی چند بستن .بعد سرویسای بالاتر را بگیر.اگه سرعت پورتت مثلا روی 512 بسته شده باشه دیگه پول اضافه واسه سرویسای بالاتر ندی چون هر سرویسی بگیری سرعتت بالاتر از 64 کیلو بایت نمیشه.

Mohammad_Vazin
05-05-2014, 08:04

اینترنت و اینترانت آسیاتک هر دو اینترانت هستند.
میزان کمی اینترنت دارید ! (با سرعت خیلی کمتری!)

کلا دانلود ندارم
19 ام نتم تموم میشه
پینگ محدود ها بهتره؟

بچه شهر همسایه...
محدود نگیر.
تلاش مضاعف کن
1 مگ نامحدود بگیر.

Sorena_777
05-05-2014, 08:22
مگه میش عوضش کرد سرعت اینترنت رو بعد از گرفتن؟باید هزینه اضافه تری هم بدم؟
مثلا اگر 256 محدود 10 گیگی رو 28 تومن و 512 رو 35 تومن بدن فقط باید 7 تومن اضافه بدم یا بیشتر؟
ممکنه که شبانه 256 سرعت 60 بده؟
من فقط سرعت دانلود 60 میخوام
باید کی رو ببینم؟:n02:

hossein019940
05-05-2014, 08:29
اینترنت و اینترانت آسیاتک هر دو اینترانت هستند.
میزان کمی اینترنت دارید ! (با سرعت خیلی کمتری!)

نه چون من ماه قبل اینترنت داشتم و اصلا اینترانت نبود در ضمن اون شرکتی که اینترانت رو خیلی خوب اجرا کرده شرکت شاتل هست ولی من اینترانت رو سرویس اینترنت ندیدم ازش البته یکم نه اون طوری که شما میگین.
دفعه بعد از یه سرور دیگه اکانت میخرم چون این سرور بدرد نمیخوره:n21:

dvd2010
05-05-2014, 10:07
مگه میش عوضش کرد سرعت اینترنت رو بعد از گرفتن؟باید هزینه اضافه تری هم بدم؟
مثلا اگر 256 محدود 10 گیگی رو 28 تومن و 512 رو 35 تومن بدن فقط باید 7 تومن اضافه بدم یا بیشتر؟
ممکنه که شبانه 256 سرعت 60 بده؟
من فقط سرعت دانلود 60 میخوام
باید کی رو ببینم؟:n02:
اگه سرویس محدود بگیری میشه به یه سرویس محدود دیگه ارتقا بدی.اما اگه نامحدود میخوای باید سرویس محدودت حجمش تموم بشه.بخاطر هیمن گفتم با حجم 1گیگ بگیر که ضرر نکنی.

alireza20202003
05-05-2014, 13:24
سلام این سرویس مخابرات منه سرعت 2 ولی امروز یا فردا میخوام برم قطع کنم و به جاش اینو بگیرم
( اينترنت پرسرعت کولاک نامحدود برنزي 4096 با امکان تبادل حداقل 50 گيگ )
من بیشتر با این نت بازی میکنم که پینگ بسیار عالی دارم حالا به نظرتون پینگ این سرویس جدید با توجه به سرعت بالاتر پینگم از این بهتر میشه :n20: ؟

توصیه میکنم حتما برای بازی از آسیاتک بگیرید !!!!!! :n02:

dvd2010
05-05-2014, 15:25
سلام این سرویس مخابرات منه سرعت 2 ولی امروز یا فردا میخوام برم قطع کنم و به جاش اینو بگیرم
( اينترنت پرسرعت کولاک نامحدود برنزي 4096 با امکان تبادل حداقل 50 گيگ )
من بیشتر با این نت بازی میکنم که پینگ بسیار عالی دارم حالا به نظرتون پینگ این سرویس جدید با توجه به سرعت بالاتر پینگم از این بهتر میشه :n20: ؟

همچین اشتباهی را نکن.اصلا و اصلا سمت آسیادزد نیا.فکرکردی تمام روز بهت سرعت 4مگ را میده اشتباه میکنی.تنها در روز تا 900مگابایت بهت سرعت 4مگ میده بعدش سرعتت تقسیم بر 4 میشه یعنی 120 کیلوبایت.پینگ این شرکت افتضاح .من با سرورای داخلی تو بهترین شرایط پینگم کمتر از90 نشده!!!!!!!!!(گول ظاهر سرویسای اسیادزد را نخورید )
این تستی را که گذاشتید پینگتون حرف نداره سرعتتون هم 2 مگ واقعی رابهت میده اگه یه همچین سرویسی را بخوای از اسیادز د بگیری باید ماهی چهارصد هزارتومن هزینه کنی درصورتی که مخابرات تنها ماهی 80 تومن ازت میگیره!

R.min
05-05-2014, 22:49
این چند روزه مشکلی با اسیاتک ندارین ؟ قطعی زیاد سرعت لود صفحات پایین
از چه dns ای اسفاده میکنید شما ؟

amir707070
06-05-2014, 16:11
سلام دوستان من میخوام سرویس شهاب ( سرعت 10 مگ ) رو با 20 گیگ در ماه بگیرم از اسیا تک که میشه 65900 هزار تومن
میخواستم بدونم سرعت دانلود شب ها از 1 تا 8 صبخ که رایگان هست چه قدر ؟
خوبه از اسیا تک بگیرم یا از شرکت دیگه ای بگیرم ؟
ممنون

mojtaba6485
06-05-2014, 16:24
این آسیا تک نامرد پس از ۲ هفته درخواست جمع‌آوری هنوز جمع‌آوری نکرده.هی امروز فردا می‌کنن.<br>من به کجا باید از دستشون شکایت کنم.<br>زوری که نیست. نمی‌خوام از این شرکت اینترنت بگیرم

babak7610
06-05-2014, 17:26
شرکت اسیاتک در راستای سودجویی! بی سرو صدا و موذیانه مقدار حجم قابل خریداری مشترکین رو کاهش داد و قیمت برخی از سرویس های خود را گران تر کرد...!!:angry:

با سلام..... بنده دوسه ماهه سرویس512 چلچله ( 30 گیگ) رو با قیمت حدود 56000 تومان خریداری میکنم .....امروز وقتی اتفاقی اومدم تو قسمت شارژ مشترکین اعصابم خورد شد..! این شرکت دزد مقدار حجم سرویس 512 چلچله رو به 20 گیگ کاهش داده ولی تعرفه کماکان همون 56000 تومن هست...! .دوستان هر سرویسی رو به طور روال استفاده میکنند لطفا چک کنند ببینند تو مقدار حجم و قیمت خریداری شده اونا تغییری پیدا شده یا خیر...!:n23:

hossein019940
06-05-2014, 17:43
اینترنت آسیاتک ارزون شده دوستان

ejbaree
06-05-2014, 18:20
آقا امروز کسی خرید اینترنتی کرده..میخوام سرویسم رو شارژ کنم همش خطای (دارنده این کارت کجاز به انجام تراکنش نیست ) میده؟؟؟

hossein019940
06-05-2014, 19:25
آقا امروز کسی خرید اینترنتی کرده..میخوام سرویسم رو شارژ کنم همش خطای (دارنده این کارت کجاز به انجام تراکنش نیست ) میده؟؟؟
ببین رمز دومت غیرفعال نیست.یا اینکه ممکنه سوخته باشه.از چه کارتی هست؟
از طریق *733# موجودی بگیر ببین بهت خطا میده یا نه

Greedy
06-05-2014, 19:27
این چند روزه مشکلی با اسیاتک ندارین ؟ قطعی زیاد سرعت لود صفحات پایین
از چه dns ای اسفاده میکنید شما ؟

افتضاحه همش قطع میشه وصل میشه
پینگ هم افتضاح
dns پیش فرض خودش

Click4u
07-05-2014, 00:23
شرکت اسیاتک در راستای سودجویی! بی سرو صدا و موذیانه مقدار حجم قابل خریداری مشترکین رو کاهش داد و قیمت برخی از سرویس های خود را گران تر کرد...!!:angry:

با سلام..... بنده دوسه ماهه سرویس512 چلچله ( 30 گیگ) رو با قیمت حدود 56000 تومان خریداری میکنم .....امروز وقتی اتفاقی اومدم تو قسمت شارژ مشترکین اعصابم خورد شد..! این شرکت دزد مقدار حجم سرویس 512 چلچله رو به 20 گیگ کاهش داده ولی تعرفه کماکان همون 56000 تومن هست...! .دوستان هر سرویسی رو به طور روال استفاده میکنند لطفا چک کنند ببینند تو مقدار حجم و قیمت خریداری شده اونا تغییری پیدا شده یا خیر...!:n23:

من همیشه اینو میگرفتم↓ 42900 اما الان شده 39900
(2048) - اینترنت پرسرعت کیمیا 10 گیگ در ماه (1 تا 8صبح رايگان) (399000 ريال + آبونمان)
کلاً 3 تومن ارزون شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون یکی سرویس ها هم ارزون تر شدن نسبت به قبل
اما بازم نسبت به شرکت های دیگه خیلی گرون تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dvd2010
07-05-2014, 11:34
عجب کلاهبردارایی هستن.حجم ها را کاهش و قیمت را افزایش دادند.سرویس 1مگ نامحدود برنزی 20گیگ در ماه را به 18 گیگ در ماه کاهش دادند..

dvd2010
07-05-2014, 11:41
4مگ نامحدود برنزی که با حداقل 50گیگ را به 30 گیگ کاهش دادند.!!!!!!!!!!!:n24:

dnlamiri
07-05-2014, 12:55
دوستان من فکر کنم اگه از اسیا تک بگیرم پشیمون بشم هنوز مشترک نشدم اینه
به نظرتون پینگش از مخابرات بهتره ؟
من هنوز فعال نکردم چون مخابرات میگه تا ماه بعد رانژه رو بر میداره به نظرتون از موقعیت استفاده کنم پولم رو پس بگیرم ؟ یا وارد اسیا تک بشم ؟
نیازمند راهنمایی هستم

dnlamiri
07-05-2014, 13:09
4مگ نامحدود برنزی که با حداقل 50گیگ را به 30 گیگ کاهش دادند.!!!!!!!!!!!:n24:

اشتراک نامحدود برنزی 30 گیگ اسیا تک به من گفت یک به شش است و محدود 30 گیگ یک به چهار درست گفتند ؟
بعد من نفهمیدم نامحدود 30 گیگ دیگه چیه یعنی فقط 30 گیگ سرعت 4 مگ بهم میدن ؟

amir707070
07-05-2014, 13:13
سلام دوستان من میخوام سرویس شهاب ( سرعت 10 مگ ) رو با 20 گیگ در ماه بگیرم از اسیا تک که میشه 65900 هزار تومن
ممنون
کسی نیست جواب ما رو بده ؟:n03:

dvd2010
07-05-2014, 13:15
اشتراک نامحدود برنزی 30 گیگ اسیا تک به من گفت یک به شش است و محدود 30 گیگ یک به چهار درست گفتند ؟
بعد من نفهمیدم نامحدود 30 گیگ دیگه چیه یعنی فقط 30 گیگ سرعت 4 مگ بهم میدن ؟

30گیگ را تقسیم بر 30 روز کن یعنی تنها شما روزی 1 گیگ را با سرعت 4مگ دانلود میکنی و مابقی روز سرعتت بین 100 تا 120 در نوسان خواهد بود.همچین اشتباهی نکن همون مخابرات بمون .پینگ وقیمت مخابرات از تمام شرکتها بهتر است.شما با 80تومن یه سرویس 2 مگ بگیر ماهی 600گیگ میتونی دانلود کنی .

dnlamiri
07-05-2014, 14:36
30گیگ را تقسیم بر 30 روز کن یعنی تنها شما روزی 1 گیگ را با سرعت 4مگ دانلود میکنی و مابقی روز سرعتت بین 100 تا 120 در نوسان خواهد بود.همچین اشتباهی نکن همون مخابرات بمون .پینگ وقیمت مخابرات از تمام شرکتها بهتر است.شما با 80تومن یه سرویس 2 مگ بگیر ماهی 600گیگ میتونی دانلود کنی .
ممنون دوست عزیز باشه همین کار رو میکنم .
چون اگه اسیا تک رو بگیرم بد باشه دیگه پرتی تو مخابرات ندارم باید برم تو صف تا بهم پورت بدن
اسیا تک گفت پولم رو یک هفته دیگه بهم بر میگردونه !!! یه هفته میخوان چی کار کنن :n19::n28:

alireza20202003
07-05-2014, 16:27
ممنون

1. 250
2. 20 صفحه انتهایی تاپیک رو بخونین

دوستان من فکر کنم اگه از اسیا تک بگیرم پشیمون بشم هنوز مشترک نشدم اینه
به نظرتون پینگش از مخابرات بهتره ؟
من هنوز فعال نکردم چون مخابرات میگه تا ماه بعد رانژه رو بر میداره به نظرتون از موقعیت استفاده کنم پولم رو پس بگیرم ؟ یا وارد اسیا تک بشم ؟
نیازمند راهنمایی هستم

1. پینگش حداقل دو برابر مخابرات
2. اگه پول رو دادی که دیگه وارد شدی راه فراری نیست اگه میدن زود پس بگیر فرار کن !

dvd2010
07-05-2014, 16:51
ممنون دوست عزیز باشه همین کار رو میکنم .
چون اگه اسیا تک رو بگیرم بد باشه دیگه پرتی تو مخابرات ندارم باید برم تو صف تا بهم پورت بدن
اسیا تک گفت پولم رو یک هفته دیگه بهم بر میگردونه !!! یه هفته میخوان چی کار کنن :n19::n28:

همین که میخوان پولت را پس بدن برو خدا را شکرکن.البته باید پیگیر باشی چون این شرکت اصلا متعهد نیست.

dvd2010
07-05-2014, 16:53
این آسیا تک نامرد پس از ۲ هفته درخواست جمع‌آوری هنوز جمع‌آوری نکرده.هی امروز فردا می‌کنن.<br>من به کجا باید از دستشون شکایت کنم.<br>زوری که نیست. نمی‌خوام از این شرکت اینترنت بگیرم

با صدای مشتری تماس بگیر و شکایت کن اگه بازم تخلیه نکردن به سازمان تنظیم مقررات شکایت کن.

ejbaree
07-05-2014, 17:52
آقا سرویس چابک 06 گيگ در ماه ( 90 دقيقه رايگان 9:30 تا 11 صبح رايگان اسپورت ) ... موقع دانلود چه سرعتی داره؟...زمان رایگانش چقدر باید باشه؟؟؟
من زمان غیر رایگان..یعنی همین الان..سرعتم 50-60 بیشتر نمیشه!!!!قبلا سرویس 2 مگ داشتم تا 700 هم دان میکردم...مشکل از طرف من نیست...

hossein019940
07-05-2014, 17:56
آقا سرویس چابک 06 گيگ در ماه ( 90 دقيقه رايگان 9:30 تا 11 صبح رايگان اسپورت ) ... موقع دانلود چه سرعتی داره؟...زمان رایگانش چقدر باید باشه؟؟؟
من زمان غیر رایگان..یعنی همین الان..سرعتم 50-60 بیشتر نمیشه!!!!قبلا سرویس 2 مگ داشتم تا 700 هم دان میکردم...مشکل از طرف من نیست...
این سرعت رایگان فرق داره
من سرویس نیم چاشت 512 داشتم 8تا10 رایگان
سرعتش 130 بود

ShadowDragon
07-05-2014, 18:13
جالبه ک تخفیف یکساله از 36به 24 بعد ب 18 حالا هم 12 % تبدیل شده!!!!!!!!

Sorena_777
07-05-2014, 19:11
عزیزان دل
19 ام باید نتم رو عوض بکنم
بین این 3 تا موندم
512 محدود 10 گیگ و 1 تا 8 رایگان
1024 محدود 10 گیگ و 1 تا 8 رایگان
1024 نامحدود و 20 گیگ
چه بکنم؟
با کدوم بیشترین دانلود رو میتونم داشته باشم؟
سرعت 1 مگ نا محدود
تو اون چند گیگ که میده سرعتش 120 هستش؟
بعد از اون میشه چند؟
اخه این 512 هه از 60 میشه 20 این طرفا
اگه اون اولش بهم 120بده و بعدش هم 50 این طرفا بده خیلی خوب میشه

mv217010
07-05-2014, 19:23
سلام
من بیام اسیاتک و 256 نامحدود ماهی 17 تومن بدم
بعد مصرف 4 گیگ سرعت بالا سرعت نت چند میشه؟؟با تشکر

ejbaree
07-05-2014, 19:28
این سرعت رایگان فرق داره
من سرویس نیم چاشت 512 داشتم 8تا10 رایگان
سرعتش 130 بود

اصل سرویس 1 مگ باید سرعتش چند باشه؟مگه نباید 128 باشه؟آخه در حالت معمولی اش سرعت 50-60!!!!!!

hossein019940
07-05-2014, 19:29
سلام
من بیام اسیاتک و 256 نامحدود ماهی 17 تومن بدم
بعد مصرف 4 گیگ سرعت بالا سرعت نت چند میشه؟؟با تشکر
شما که مخابرات بودی:n02:
اون 4 گیگ رو تقسیم بر30کن یعنی باید روزی 136 مگابایت میتونی اگر اشتباه نکنم با سرعت 32 دانلود کنی بعد اون نصف میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 18 گيگ درماه)
256

289000 ريال

اصل سرویس 1 مگ باید سرعتش چند باشه؟مگه نباید 128 باشه؟آخه در حالت معمولی اش سرعت 50-60!!!!!!
اره 130 باید باشه.اره تمام شرکتا اینکار رو کردن چون این سروی 1تا8 رایگانه برای همین این سرعت رو میده ولی اون 90 دقیقه رایگان هست بیشتر از 60 هست من 512 نیم چاشت 8تا10 داشتم سرعتم 130 بود

mv217010
07-05-2014, 20:21
[QUOTE=hossein019940;8214166]شما که مخابرات بودی:n02:
اون 4 گیگ رو تقسیم بر30کن یعنی باید روزی 136 مگابایت میتونی اگر اشتباه نکنم با سرعت 32 دانلود کنی بعد اون نصف میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 18 گيگ درماه)
256

289000 ريال

اره مخابراتم
پس با این تفاسیر مخابراتو عشقه...هنوز پول برا اینترنت دیگر سرویسها خوب نیست.
256 نامحدود مخابرات عشقه:n20:

Sorena_777
07-05-2014, 22:40
کسی نبود منو راهنمایی بکنه؟:n27:
1 مگ نامحدود توی اون حجمی که میده سرعتش به 120 میرسه؟بعد از ترافیک وضعیتش چطور میشه؟
1 مگ و 512 نمحدود که 1 تا 8 رایگان هستن , چه سرعتی دارن؟

مهندس الهه
07-05-2014, 23:52
سلام
سرویس 1 مگ با 10 گیگ حجم ماهانه که از 1 تا 8 هم شبانه رایگان داره کلا وضعیتش چجوریه ؟
موقع شبانه سرعتش پائین میاد ؟
آسیات هم قانون مصرف منصفانه داره ؟
بعضی شرکتها با اینکه این قانون رو ندارند ولی در واقع اعمل میکنند این قانون رو !!!!!

dvd2010
08-05-2014, 06:56
کسی نبود منو راهنمایی بکنه؟:n27:
1 مگ نامحدود توی اون حجمی که میده سرعتش به 120 میرسه؟بعد از ترافیک وضعیتش چطور میشه؟
1 مگ و 512 نمحدود که 1 تا 8 رایگان هستن , چه سرعتی دارن؟
سلام.اگه سرعت پورتت را محدود نکرده باشن تو روز 600 مگابایت با سرعت 120 دانلود میکنی .مابقی ساعات سرعتت بین 30 تا45 در نوسانه.
سرعت 1 مگ و 512 محدود در سعات رایگان به ترتیب 90 و 64 است.

dvd2010
08-05-2014, 06:57
سلام
سرویس 1 مگ با 10 گیگ حجم ماهانه که از 1 تا 8 هم شبانه رایگان داره کلا وضعیتش چجوریه ؟
موقع شبانه سرعتش پائین میاد ؟
آسیات هم قانون مصرف منصفانه داره ؟
بعضی شرکتها با اینکه این قانون رو ندارند ولی در واقع اعمل میکنند این قانون رو !!!!!

سرعت 90 است.

ejbaree
08-05-2014, 08:39
واقعا مسخره است!سرویس پرسرعت چابک 06 گيگ !!! گرفتم تو تایم عادی 50-60 تا سرعت داره...در زمان رایگانشم.زیر 50...زنگ ام بزنی بعد دوساعت پشت خطی میگن اشکال از طرف خود شماست!!!چطور قبلا تا 700 تا سرعت دان داشتم.یهو بعد این تغییر سرویس مشکل دار شدم!!!!؟

ShadowDragon
08-05-2014, 12:47
دوستان اگه تلفن ب علت بدهی قطع بشه ، سرویس adsl هم قطع میشه؟
من الان تل مربوط به نتم، یا یک طرفس یا کلا قطع! الان ممکنه adsl هم قطع کنن؟

hossein019940
08-05-2014, 13:14
دوستان اگه تلفن ب علت بدهی قطع بشه ، سرویس adsl هم قطع میشه؟
من الان تل مربوط به نتم، یا یک طرفس یا کلا قطع! الان ممکنه adsl هم قطع کنن؟
اگر یکطرفه قطع بشه فکر نکنم اینترنت قطع بشه ولی اگر به صورت فیزیکی خطت جمع بشه اینترنت هم قطع میشه

ShadowDragon
08-05-2014, 13:49
فیزیکی که حداقل 2-3 ماهه!
2 طرفه چطور؟

dvd2010
08-05-2014, 14:35
فیزیکی که حداقل 2-3 ماهه!
2 طرفه چطور؟

قطع کاملم باشه ای دی اس ال قطع نمیشه مگه اینکه خطت جمع بشه .

yasaroj
08-05-2014, 18:08
من که دیگه کلا از بهتر شدن وضعیت اینترنت آسیاتک برای فیبر نوری خوزستان نا امید شدم. کلا اینطوری به نظر میرسه که اصلا قصد بهبود وضعیت اینترنت برای کافوهای خوزستان را هم ندارند و پشتیبانی فقط برای آرام کردن مشتریهای شاکی همش فقط وعده و وعید دروغ می ده. من تو این مدت که سرویس 2 مگ ازشون گرفتم هر دفعه که زنگ زدم به پشتیبانی یا صدای مشتری می گن دارند روی پهنای باند کار می کنن و یک هفته تا نهایتا 10 روز دیگه مشکل را برطرف می کنند ولی متاسفانه این یک هفته و 10 روز دیگه همیشه وجود داره و پایانی نداره و اصلا هر وقت تماس بگیری همین را می گن که معلوم میشه کل این حرفها دروغه.
در ضمن الان نزدیک 3 ماه هست که از شروع قرارداد مخابرات و آسیاتک می گذره و هیچ بهبودی حاصل نشده و از طرف دیگه به احتمال خیلی زیاد قراردادشون هم یکساله هست که در نتیجه تا الان یک چهارم زمان قراردادشون هم گذشته و کار مثبتی انجام ندادند که مشخص می کنه احتمالا تا پایان قراردادشون هم همین وضعیت ادامه داره.
اینم وضعیت دانلود با اینترنت دانلود منیجر با 16 اتصال:

من با احتساب تمدید موقت سرویس 3 روز دیگه از طرحم باقی مونده و با این اوصاف دیگه تمدید نمی کنم و برمیگردم سراغ وایمکس مبین نتم که هر چند هزینه اش شاید یکم بیشتر باشه ولی مثل آسیاتک اینترنت 128 را به جای 2 مگ به مشتریهاش قالب نمی کنه.

اینم اشتراکم هست: (ببینید از 20 گیگ حجمم 13 گیگش را نتونستم استفاده کنم)

جالب اینجاست که تا حالا هرچی تماس می گرفتم و شاکی میشدم هم پشتیبانی و هم صدای مشتری می گفتن که وقتی سرعتتون بهتر بشه بهتون هم حجم و هم مدتی از زمان از دست رفته را به دلیل اینکه مشکل از سمت آسیاتک هست بر می گردونند ولی امروز که تماس گرفتم صدای مشتری که به کل زد زیر همه چیز و پشتیبانی هم گفت حجم را که اصلا به سرویس بعدی انتقال نمی دن و زمان را هم احتمالش خیلی کمه که بهم بدن (یه جوری گفت فهمیدم منظورش اینه که پولت را خوردیم یه لیوان آب هم روش)

این هم وضعیت تست سرعت با سرور داخلی:

اینم سرور لندن: (ببینید چه فاجعه ای هست)

dvd2010
08-05-2014, 18:19
من که دیگه کلا از بهتر شدن وضعیت اینترنت آسیاتک برای فیبر نوری خوزستان نا امید شدم. کلا اینطوری به نظر میرسه که اصلا قصد بهبود وضعیت اینترنت برای کافوهای خوزستان را هم ندارند و پشتیبانی فقط برای آرام کردن مشتریهای شاکی همش فقط وعده و وعید دروغ می ده. من نو این مدت که سرویس 2 مگ ازشون گرفتم هر دفعه که زنگ زدم به پشتیبانی یا صدای مشتری می گن دارند روی پهنای باند کار می کنن و یک هفته تا نهایتا 10 روز دیگه مشکل را برطرف می کنند ولی متاسفانه این یک هفته و 10 روز دیگه همیشه وجود داره و پایانی نداره و اصلا هر وقت تماس بگیری همین را می گن که معلوم میشه کل این حرفها دروغه.
در ضمن الان نزدیک 3 ماه هست که از شروع قرارداد مخابرات و آسیاتک می گذره و هیچ بهبودی حاصل نشده و از طرف دیگه به احتمال خیلی زیاد قراردادشون هم یکساله هست مه در نتیجه تا الان یک چهارم زمان قراردادشون هم گذشته و کار مثبتی انجام ندادند که مشخص می کنه احتمالا تا پایان قراردادشون هم همین وضعیت ادامه داره.
اینم وضعیت دانلو با اینترنت دانلود منیجر با 16 اتصال:

من با احتساب تمدید موقت سرویس 3 روز دیگه از طرحم باقی مونده و با این اوصاف دیگه تمدید نمی کنم و برمیگردم سراغ وایمکس مبین نتم که هر چند هزینه اش شاید یکم بیشتر باشه ولی مثل آسیاتک اینترنت 128 را به جای 2 مگ به مشتریهاش قالب نمی کنه.

جالب اینجاست که تا حالا هرچی تماس می گرفتم و شاکی میشدم هم پشتیبانی و هم صدای مشتری می گفتن که وقتی سرعتتون بهتر بشه بهتون هم حجم و هم مدتی از زمان از دست رفته را به دلیل اینکه مشکل از سمت آسیاتک هست بر می گردونند ولی امروز که تماس گرفتم صدای مشتری که به کل زد زیر همه چیز و پشتیبانی هم گفت حجم را که اصلا به سرویس بعدی انتقال نمی دن و زمان را هم احتمالش خیلی کمه که بهم بدن (یه جوری گفت فهمیدم منظورش اینه که پولت را خوردیم یه لیوان آب هم روش)

اینا یه مشت دروغگو و کلاه بردارن.اصلا براشون مهم نیست که سرعتت چنده فقط پول واسشون مهمه نظارتی هم نیست دیگه به معنای واقعی این شرکت تبدیل به سرگردنه شده!!!دوستم 4مگ گرفته بود سرعتش بیشتر از 64 نمیشد هرچی تماس گرفت امروز فردا کردند تا سرویسش تمام شد فقط دوستم 110 هزارتومن از دست داد.یه بار دوستم زنگ زده بود با مدیر ارتباط با مشتریش یه زن بود اینقدر بد جواب دوستم را داده بود که حالش بهم خورد بود دوستم گفت اینکار شیشه کشیده بود به همکارش با یهحالت خیلی بدی بهش میگفت این شماره کارشناس را بگو بدمش به این یاروو!!!!!اوضاع این شرکت خیلی خیلی خرابه.پشتیبانی صدای مشتری همشون افتضاح .در کل مشکل از مدیرعاملشه و مشکل اصلی ما نبود نظارت قوی مخصوصا از جانب سازمان نظارت و تنظیم مقررات است.خبر دارم مشترکا اینقدر از این شرکت به سازمان تنظیم و مقررات شکایت کردن ولی تنها کاری که سازمان کرده اخطار دان به این شرکت و تعهد گرفتن بوده .اینا حتی سر سازمان تنظیم مقررات را کلاه گذاشتن.

mahdirezaiyan
08-05-2014, 21:22
سلام دوستان
تماس گرفتم پشتيباني ميگم مشكل دارم ميگه مشكلي نداري منم دوباره زنگ زدم صداي مشتري ميگم من 4 مگ نامحدود رو قبلا خريداري كردم با 50 گيگابايت تبادل ولي سرويس جديد4 مگ برنزي رو 30 گيگ تبادله ولي من كه قبلا قرارداد بستم نبايد 30 گيگ باشه ولي پشتيباني ميگه سي گيگ با 50 گيگ تبادل فرقي نداره . ببينين سرعتش 4 مگ نيست و روي سه مگه كه پشتيباني ميگه بايد روي 64 كيلو در اصل دانلود كني چرا 370 ميگيري يعني اشتراك يك به هشت 4 مگ رو ميگه 64 كيلو بايد بگيري . ماهي 100 تومن بدي 4 مگ نامحدود اونوقت 3 مگ بگيري و پشتيباني بگه نه بايد يك به هشت بشه و 64 بگيري واقعا كه . بعدشم بگي چرا 1700 مگ نميدي 990 مگ ميدي در روز ميگه اصلا 50 گيگي شما با سي گيگي جديد هيچ فرقي نداره
خدا وكيلي منطقشون رو بايد چي بگيم ؟ يعني نماينده شهرمون كه به خدا آقاست و فقط به خاطر اون تو آسياتك هستم چندين بار نامه نوشته و تماس گرفته كه مشكلم رو حل كنن اينا اصلا نماينده خودشون رو هم احترامشو ندارن . يعني اين يه سال رو هستم ولي بعد اين يه سال مجبورم ميرم يه جاي ديگه جايي كه مسئولينش به مشتريان و نمايندگانشون ظلم نكنن

نظراتتون رو بدونم خوشحال ميشم

موفق باشيد

dark_boy99
08-05-2014, 21:27
مهدی جان آسیاتک سعتش خوبه فقط ظلم زیاد میکنه...

k1_24
09-05-2014, 05:14
خدا لعنت کنه این اسیاتک 5 روزه که درخواست جمع آوری خط کردم هنوز نامه جمع آوری رو نفرستادن

10 دفه زنگ زدم می گفت فرستادیم مونده مخابرات جمع کنه براتون !!! بنده خدا مخابراتیه سیستمش رو نشونم داد گفت نامه ای نیومده

آدم دیگه چقدر باید ح****زاده باشه

mahdirezaiyan
09-05-2014, 12:36
اگر شكايتي دارين اينجا ارجاع بدين

hossein019940
09-05-2014, 12:49
خدا لعنت کنه این اسیاتک 5 روزه که درخواست جمع آوری خط کردم هنوز نامه جمع آوری رو نفرستادن

10 دفه زنگ زدم می گفت فرستادیم مونده مخابرات جمع کنه براتون !!! بنده خدا مخابراتیه سیستمش رو نشونم داد گفت نامه ای نیومده

آدم دیگه چقدر باید ح****زاده باشه
من از طریق سازمان رادیویی شکایت میکنم فرداش برام زنگ میزنن که رضایت نامه بدین و تا وقتی که تخلیه نکردن من ندادم و همون لحظه برام نامه رو فرستادن و فرداش هم جمع کردن.

اگر شكايتي دارين اينجا ارجاع بدين

من با آسیاتک تماس گرفتم برای اینکه اینترانت دارم و هر گیگ ترافیک هم با 450 تومن باشه و لی 3800 تومنه.اینا گفتن براتون نامحدوده بهشون گفتم که اصلا نامحدود نوشته نیست ولی گفتن چون شما تو پنل نماینده نیستی این قیمت نیست فردا تو سازمان رادیویی شکایت میکنم اگه درست شد که هیچی اگه نشد الان یکماه هست که اومدم همون فردا تخلیه میکنم البته زیر یکماه هست

k1_24
09-05-2014, 17:02
عزیز تو متن شکایت چی بنویسم؟ شما چی نوشتید که اینقدر سریع جواب دادند؟یک چی می خوام بنویسم که حتما نتیجه بده از یک شنبه بهشون گفتم جمع آوری کنید هی با تهران تماس می گیرم میگه فرستادیمدر آخر زنگ زدم یکم تند برخورد کردم طرف گفت نامه جمع اوری تون رو دادیم بخش جمع اوری شرکت آسیاتک یکی دو روز طول میکشه تا فرستاده شه !!

MAPNAZ
09-05-2014, 18:47
من بهمن ماه تو جشنواره آسیا تک و مخابرات شیراز یک خط 2 مگ سرعت و 14 گیگ حجم و 18 گیگ هم از 2 شب تا 9 صبح با یک مودم گرفتم 155 هزار تومان. خدایی خیلی خوبه یه تست هم گرفتم اینم نتیجش:

moji_202
09-05-2014, 21:50
عزیز تو متن شکایت چی بنویسم؟ شما چی نوشتید که اینقدر سریع جواب دادند؟یک چی می خوام بنویسم که حتما نتیجه بده از یک شنبه بهشون گفتم جمع آوری کنید هی با تهران تماس می گیرم میگه فرستادیمدر آخر زنگ زدم یکم تند برخورد کردم طرف گفت نامه جمع اوری تون رو دادیم بخش جمع اوری شرکت آسیاتک یکی دو روز طول میکشه تا فرستاده شه !!

زنگ بزن صدای مشتری
من تقریبا 10روز طول کشید تا تخلیه بشه
اصلا معلوم نیست چه خبر هست بابا
به من میگفتن خطت تخلیه شده
اما من لینک داشتم و وقتی مرورگر رو باز میکردم میرفت صفحه اسیاتک
بعد یک روز زنگ زدم دعوا یارو میگفت امکان نداره لینک داشته باشی
همون جا یک کاری کرد دیگه مرورگر صفحه آسیاتک نمیرفت و کلا به جایی وصل نمیشد
خلاصه گفت لینکت هم تا شب میره اما نرفت
دیروز زنگ زدم دوباره گفت شنبه زنگ بزن
منم گفتم گور باباتون
زنگ زدم مخابرات گفت پورت شما تخلیه شده لینک هم که داری مشکلی نداره
اصلا خر تو خر هست معلوم نیست از کی تخلیه شده بود و مشکل از کجا بود

hossein019940
09-05-2014, 22:25
پس فکر کنم من اولین نفری بودم اولین بار سر یک روز تخلیه و رانژه کردم والان برای بار دوم هم سر دوروز دوباره تخلیه و رانژه کردم:n02:
اولین بار یکشنبه فرم تخلیه رفت دوشنبه هم تخلیه و هم رانژه شرکت جدید شد.
دومین بار هم آخر وقت چهارشنبه ساعت 12 رفتم برای تخلیه و همون لحظه هم فرم تخلیه رو ارسال کردم براشون پنجشنبه چون سیم نداشتن رفتن دنبالش و شنبه سرصبح ساعت 8 رانژه کردن

مهندس الهه
10-05-2014, 10:06
سرعت 90 است.

سرویس 1 مگ سرعت اسمیش لااقل 128 هستش
اینا چجوریه که 90 میدن ؟ :n02:

hossein019940
10-05-2014, 10:51
این صدای مشتری چقدر آدمای خوبین.خوش برخورد.خوش اخلاق.پیگیر
پشتیبانی ها اگه اینطوری بودن خیلی عالی بود.

moji_202
10-05-2014, 12:55
پس فکر کنم من اولین نفری بودم اولین بار سر یک روز تخلیه و رانژه کردم والان برای بار دوم هم سر دوروز دوباره تخلیه و رانژه کردم:n02:
اولین بار یکشنبه فرم تخلیه رفت دوشنبه هم تخلیه و هم رانژه شرکت جدید شد.
دومین بار هم آخر وقت چهارشنبه ساعت 12 رفتم برای تخلیه و همون لحظه هم فرم تخلیه رو ارسال کردم براشون پنجشنبه چون سیم نداشتن رفتن دنبالش و شنبه سرصبح ساعت 8 رانژه کردن

شما کدوم شهری؟

moji_202
10-05-2014, 12:57
این صدای مشتری چقدر آدمای خوبین.خوش برخورد.خوش اخلاق.پیگیر
پشتیبانی ها اگه اینطوری بودن خیلی عالی بود.

فکر میکنی خوب هستن
زیاد پیگیر نیستن کلا
اما از اونای دیگه بهترن

hossein019940
10-05-2014, 13:32
شما کدوم شهری؟

من آمل هستم

فکر میکنی خوب هستن
زیاد پیگیر نیستن کلا
اما از اونای دیگه بهترن

اره اول پیگیر بودن ولی دیدن نمیتونن کاری کنن بیخیال شدن:n08:
ولی انصافا برخوردشون خیلی خوبه اونا اعصاب ندارن.
هر چی خواستم با زبون خوش بهشون بفهمونم که ترافیک اینترنت با اینترانت قیمتش فرق داره نشد.تنها کار اینکه شکایت کنم فردا

hossein019940
10-05-2014, 18:11
از بن تخفیف نمیشه برای تمدید استفاده کرد؟

lordthunder
10-05-2014, 19:34
نه بابا زنگ زدم گفتن نمیشه
از دست این گداها آب نمی چکه

yasaroj
10-05-2014, 20:53
من که دیگه کلا از بهتر شدن وضعیت اینترنت آسیاتک برای فیبر نوری خوزستان نا امید شدم. کلا اینطوری به نظر میرسه که اصلا قصد بهبود وضعیت اینترنت برای کافوهای خوزستان را هم ندارند و پشتیبانی فقط برای آرام کردن مشتریهای شاکی همش فقط وعده و وعید دروغ می ده. من تو این مدت که سرویس 2 مگ ازشون گرفتم هر دفعه که زنگ زدم به پشتیبانی یا صدای مشتری می گن دارند روی پهنای باند کار می کنن و یک هفته تا نهایتا 10 روز دیگه مشکل را برطرف می کنند ولی متاسفانه این یک هفته و 10 روز دیگه همیشه وجود داره و پایانی نداره و اصلا هر وقت تماس بگیری همین را می گن که معلوم میشه کل این حرفها دروغه.
در ضمن الان نزدیک 3 ماه هست که از شروع قرارداد مخابرات و آسیاتک می گذره و هیچ بهبودی حاصل نشده و از طرف دیگه به احتمال خیلی زیاد قراردادشون هم یکساله هست که در نتیجه تا الان یک چهارم زمان قراردادشون هم گذشته و کار مثبتی انجام ندادند که مشخص می کنه احتمالا تا پایان قراردادشون هم همین وضعیت ادامه داره.
اینم وضعیت دانلود با اینترنت دانلود منیجر با 16 اتصال:

امروز آخرین روز تمدید موقتم بود زنگ زدم پشتیبانی که از طریق SLA حداقل چند روز بهم سرویس اضافه بدن که گفت خودشون برام درخواست SLA کردن (از تعجب شاخ در آوردم)
بعد رفتم تو سایت مشترکین دیدم بله 12 روز دیگه برام تمدید کردند:

حداقل با این کارشون تا حدودی ناراحتی و عصبانیتم کم شد و راضیم کردند.
البته سرعتم هنوز هم داغون داغونه

ahriman323
11-05-2014, 00:21
برای تمدید فقط از بن تخفیف ارائه شده در نمایشگاه میشه استفاده کرد

Sorena_777
11-05-2014, 21:50
512 محدود با 10 گیگ ترافیک رو 35 تومن گرفتم
پینگ هنوز 600-700 هستش و تیم اوت هم بالا و جالب توجه اینکه سرعت دانلود توی روز به 30 هم نمیرسه و اصلا نمیخوام بهش فکر بکنم تو شب وضعیت میتونه چه جوری باشه:n27:
وقتی داشتم با پشتیبانی حرف میزدم 1000 بار بهم گفتن بیا محدود بگیر همه چیت اوکی میشه و حتی سرعت دانلود توی روز به 200-300 هم میرسه
واقعا که نمیدونم چی بگم؟
شما تو شهرتون به همچین کسایی چی میگید؟ما که تو روستامون میگیم دزد و راهزن و نامرد و ...............:n23:
میخوام برگردم به همون نا محدود
میشه همچین کاری کرد ایا؟

dvd2010
11-05-2014, 22:10
512 محدود با 10 گیگ ترافیک رو 35 تومن گرفتم
پینگ هنوز 600-700 هستش و تیم اوت هم بالا و جالب توجه اینکه سرعت دانلود توی روز به 30 هم نمیرسه و اصلا نمیخوام بهش فکر بکنم تو شب وضعیت میتونه چه جوری باشه:n27:
وقتی داشتم با پشتیبانی حرف میزدم 1000 بار بهم گفتن بیا محدود بگیر همه چیت اوکی میشه و حتی سرعت دانلود توی روز به 200-300 هم میرسه
واقعا که نمیدونم چی بگم؟
شما تو شهرتون به همچین کسایی چی میگید؟ما که تو روستامون میگیم دزد و راهزن و نامرد و ...............:n23:
میخوام برگردم به همون نا محدود
میشه همچین کاری کرد ایا؟

بهت گفتم که اول یه سرویس 128 با حجم 1گیگ که فقط 4500تومن است را بگیر ببین سرعتت روی چند بسته شده:n01:بعد ارتقاش بده.با صدای مشتری تماس بگیر بهشون بگو این سرویس را واست کنسل و یه سرویس نامحدود بگیر

Sorena_777
12-05-2014, 00:17
اره گفتی ولی کو گوش شنوا ؟؟:n02:

خب این وسط پول بیشتری که دادم چی میشه؟برمیگرده تو حساب؟

dvd2010
12-05-2014, 07:10
اره گفتی ولی کو گوش شنوا ؟؟:n02:

خب این وسط پول بیشتری که دادم چی میشه؟برمیگرده تو حساب؟

پول به حساب خودت بر نمی گرده اما به بانک مجازی حساب کاربریت وارد میشه و از انجا میتونی یه سرویس دیگه بگیری.

valadolid
12-05-2014, 10:03
ببخشید کسی می تونه منو راهنمایی کنه من می خوام سرویسی می خوام بگیرم که سرعت اپلودش بیشتر باشه برام سرعت اپلود مهمه میشه راهنمایی کنید ؟

dvd2010
12-05-2014, 10:17
ببخشید کسی می تونه منو راهنمایی کنه من می خوام سرویسی می خوام بگیرم که سرعت اپلودش بیشتر باشه برام سرعت اپلود مهمه میشه راهنمایی کنید ؟

باید با خود شرکت تماس بگیری و بهشون بگی سرعت آپلودت را بالا ببرن.فرقی هم بین سرویسا نیست.

hossein019940
12-05-2014, 10:34
سرعت آپلود رو 502میبندن باید زنگ بزنی که ببرن بالا.یا بگی دانلودت رو کم کنن از اون طرف آپودت بیشتر بشه

Mohammad_Vazin
12-05-2014, 14:48
این کاهش قیمت ها چی شد؟ :n06:

Mohammad_Vazin
12-05-2014, 14:51
آسیاتک با پررویی تمام به مشترکین آدرس پشتیبانی مخابرات رو ارسال کرده و نمایندگانش رو اینجوری کرده... :n24:

dvd2010
12-05-2014, 17:00
آسیاتک با پررویی تمام به مشترکین آدرس پشتیبانی مخابرات رو ارسال کرده و نمایندگانش رو اینجوری کرده... :n24:

یعنی چی؟میشه بیشتر توضیح بدی

hossein019940
13-05-2014, 06:51
من سرویسم 2048 با 10 گیگ هست الان هم حجم و هم مانده روز رو زده 0 ولی میشه دانلود کرد.یه نفر توضیح بده که چی به چیه 22 روز که مونده پس واسه چی اینطوری شده؟

kingman_62
13-05-2014, 09:14
خطای سیستمه واسه من هم پیش اومده بعدا از حجمت کم میکنه

hossein019940
13-05-2014, 09:16
خطای سیستمه واسه من هم پیش اومده بعدا از حجمت کم میکنه
اره کم شده:n02:

مهدی صفایی
14-05-2014, 08:53
اینجور که بوش میاد هنوز آسیاتر سر عقل نیومده :n21:
ما که با رفتن از آسیاشت راحت شدیم و شبی 12 گیگ میزنم تو گوشش:n09:
به جان خودم بزرگترین اشتباه اینه که فیبر مسی باشی از آسیاتر نت بگیری:n15:
الان با یه 128 شاتل مجبور شدم یه هارد 1 ترا بخرم:n02:
شما و تاپیک آسیاشت رو به خدا میسپرم . بدرود :n16:

kingman_62
14-05-2014, 10:34
من حوصله تغییرات ندارم وگرنه 6 ماه پیش میزدم میپوکوندمش هر چند باید یه مدت بی انیترنتی میکشدم چون پورت نیست
تنها دلیلی هم که تا الان هم نگهش داشتم اینکه تو مخابرات ما هیچ شرکتی هیچ پورتی خالی نداره
هیچی هیچی هیچی

k1_24
15-05-2014, 12:20
حق با دوستمونه آسیاتک دیگه به درد نمی خوره من آلان پارس دارم خیلی هم راضی ام

1 پینگ عالی 2سرعت دانلود خیلی بالاتر از آسیاتک 3 پشتیبانی قوی

128 نامحدود دارم سرعت دانلود 250 ولی با آسیا 1مگ داشتم به زور به 200 می رسید با هزینه 2برابر

yasaroj
15-05-2014, 15:46
هنوز هم آسیاتک مشکل سرعت مشترک های فیبر نوری اهواز را بعد از 3 ماه برطرف نکرده و %100 هم اصلا هرگز برطرف نمی کنه:

تست سرعت اینترنت 2 مگ آسیاتک (دایل آپ واقعی):

keyvan360
15-05-2014, 20:11
آسیاتک ارزون کرده ؟! ، الان که اومدم تمدید کنم برای سرویس 10 مگ با 20 گیگ ترافیک قبلا تقریبا 78 تومن می گرفت ولی الان 72 تومن حساب کرد. من اشتباه می کنم یا ارزون کرده واقعا ؟

ahriman323
15-05-2014, 20:15
آسیاتک ارزون کرده ؟! ، الان که اومدم تمدید کنم برای سرویس 10 مگ با 20 گیگ ترافیک قبلا تقریبا 78 تومن می گرفت ولی الان 72 تومن حساب کرد. من اشتباه می کنم یا ارزون کرده واقعا ؟
اره ارزون شده

arizona
15-05-2014, 20:35
اره ارزون شده

چه ارزونی؟من قبلا 2048 با 4 گیگ حجم میگرفتم،الان که رفتم تمدید کنم دیدم دیگه با حجم 4 گیگ واسه انتخاب وجود نداره و مجبورم باحجم 6گیگ بگیرم.ارزونی رو اینجوری جبران کردن گویا!

ahriman323
15-05-2014, 21:36
چه ارزونی؟من قبلا 2048 با 4 گیگ حجم میگرفتم،الان که رفتم تمدید کنم دیدم دیگه با حجم 4 گیگ واسه انتخاب وجود نداره و مجبورم باحجم 6گیگ بگیرم.ارزونی رو اینجوری جبران کردن گویا!

2048 با 4 گیگ حجم در لیست تعرفه ها وجود داره

hossein019940
15-05-2014, 22:20
من اینترانت خریدم 2048 با 10 گیگ ولی ترافیک اضافه رو برام 3800 میزنه ولی باید 490 باشه البته با مالیات گفتم با پشتیبانی تماس گرفتم هیچی صدی مشتری که پرتن فقط بلدن زبون بریزن.شکایت کردم تو سایتشون انگار که که مثل اون یارو سرشون رو کردن زیر برف میخوان بگن ما چیزی رو متوجه نشدیم.آخرش پریروز شکایت کردم به سازمان رادیویی که دیروز پیام گذاشتن که در حال برسیه امروز که به لطف خدا پنجشنبه بوده:n02:باز می افته برای شنبه.عجب شانسی ولی من تا آخر پیگیر میکنم اگه نشد در میرم.ولی تا پوزشونو به خاک نمالم در نمیرم

ShadowDragon
15-05-2014, 23:09
طنظیم مغرراط بعد 2-3 هفته جواب میده!

به هر حال نتیجه رو به ما هم بگو!

hossein019940
15-05-2014, 23:22
طنظیم مغرراط بعد 2-3 هفته جواب میده!

به هر حال نتیجه رو به ما هم بگو!
حتما نتیجه رو اینجا قرار میدم

بعد از سه روز اگه جواب نهایی رو دادن من تجدید نظر رو که بزنم خود سازمان میاد برای حلش یا اگه تا 14 روز خود شرکت جواب نده سازمان میاد برا حلش الان فعلا که من و آسیاتک داریم باهم مذاکره میکنیم2+2:n08:
فکر کنم اتومات که شکایت براشون ارسال میشه این جواب رو میفرستن برای سازمان رادیویی:

"باسلام ؛ مشترك گرامي مشكل شما در شركت آسياتك در حال بررسي ميباشد در اولين فرصت پاسخگوي شما خواهيم بود. از اينكه ما را با صبوري همراهي مي فرمائيد متشكريم. مطمئناً هدف ما جلب رضايت شما است. همچنين ميتوانيد با شماره 1544 واحد صداي مشتري - داخلي 4 ، در ارتباط باشيد. "

armin15000
15-05-2014, 23:25
سلام
اگر یک سرویسی رو بگیریم امکان تغییر سرویس قبل از پایان مدت وحجم وجود داره ؟اگه اینطوره چطوری حساب می کنند؟

hossein019940
15-05-2014, 23:35
سلام
اگر یک سرویسی رو بگیریم امکان تغییر سرویس قبل از پایان مدت وحجم وجود داره ؟اگه اینطوره چطوری حساب می کنند؟
اره تو رنج همون سرویستون میتونید تغییر بدین یعنی ارتقا.اگر نامحدود بگیرین تو سرویس ها نامحدود میتونین ارتقا بیدن یا اینترانت و حجمی همشون همنطورین.اونو دیگه سیستم محاسبه میکنه

armin15000
15-05-2014, 23:45
اره تو رنج همون سرویستون میتونید تغییر بدین یعنی ارتقا.اگر نامحدود بگیرین تو سرویس ها نامحدود میتونین ارتقا بیدن یا اینترانت و حجمی همشون همنطورین.اونو دیگه سیستم محاسبه میکنه

سلام
ممنون دوست عزیز از کدام قسمت سایت باید این کار رو بکنیم ؟من الان سرویس حامی 4 گیگ در ماه رو دارم میخوام تبدیل کنم به 10 مگ شهاب 2 گیگ چکار باید بکنم؟

hossein019940
15-05-2014, 23:51
سلام
ممنون دوست عزیز از کدام قسمت سایت باید این کار رو بکنیم ؟من الان سرویس حامی 4 گیگ در ماه رو دارم میخوام تبدیل کنم به 10 مگ شهاب 2 گیگ چکار باید بکنم؟
با شماره مشتری میرین داخل پنل یا ا یوزر و پس ؟از طریق نمایندگی ثبتنام کردی؟
اگه با شماره مشتری وارد میشی که بعد از اینکه وارد شدی قسمت اینترنت پر سرعت و رو شناسه خودت کلیک میکنی اون پایین قیمت تغییر سرویس رو بزن و فاکتور رو ایجاد کن و پرداخت.اگر از طریق نماینده هستی باید بهش ایمیل یازنگ بزنی

armin15000
15-05-2014, 23:57
با شماره مشتری میرین داخل پنل یا ا یوزر و پس ؟از طریق نمایندگی ثبتنام کردی؟

سلام
من از طریق نمایندگی ثبت نام کردم .الان توی پنل هستم وقتی می خوام تمدید کنم سرویس فعلی کنسل میشه از کدام
قسمت پنل برم؟

hossein019940
16-05-2014, 00:04
سلام
من از طریق نمایندگی ثبت نام کردم .الان توی پنل هستم وقتی می خوام تمدید کنم سرویس فعلی کنسل میشه از کدام
قسمت پنل برم؟
باید زنگ بزنی به نمایندگی یا بهشون ایمیل بدین که ارتقا بدن برات شما خودت با این پنل نمیتونید انجام بدین