PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Armin.Computer
15-04-2013, 23:00
بعد از خوندن جواب شما این دو حالت به من دست داد:
اول این
:n04:
بعد این:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولش گفتم شما چطور وقتی از جزئیات سرویس من و بقیه موارد خبر نداری نظر میدی اینم اینطور توهین آمیز و قاطع! بعد از امضا و پست هاتون متوجه شدم قضیه چیه و...

دوست عزیز، در این که در ایران وضعیت اینترنت خرابه و ما داریم زیادی پول میدیم و کلاه سرمون رفته و اینا که شکی نیست. ما اینجا همه چیز رو نسبی میگیم. اما اینو در نظر داشته باش که من سرویس 1 مگابیت دارم. یعنی سرعتم باید 128 کیلو بایت بر ثانیه باشه.

با این دانلودی که من در 8 ساعت داشتم با یک حساب کتاب میشه بفهمی سرعتم 280 کیلوبایت در ثانیه بوده. با اینکه 1 ساعت اولش رو کامل دانلود نکردم به این سرعت رسیده.

یعنی چیزی بیشتر از 2 برابر سرعتی که من با این شرکت قرارداد دارم رو داره تو ساعت رایگان به من میده. کدوم شرکت تو ایران اینطوره؟

اینکه از کجا دانلود میکنم هم به خودم مربوط میشه. ربطی به شرکت نداره که. سرعت از طرف سرور رودفایل پایین بوده. چه ربطی به آسیاتک داره؟
به نظر منم اسیاتک از همه بهتره
سرویس های نامحدودشم که به صرفه است
قطعی هم نداره یکم اختلال داره اونم اخر نفهمیدیم از کجاست!

isbn
16-04-2013, 01:56
اگر امیدی به درست شدنش نیست فسخ کنیم به خدا ! شبانه 2 مگ داره 40 -50 دانلود میکنه ! روزانه هم که از 100-200 پینگ هم کلا +400

hamed_fenix
16-04-2013, 02:10
تازه از اسیاتک سرویس 2 مگ گرفتم ولی سرعت دانلود شبانش اصلا خوب نیست! به زور idm و 3 فایل همزمان دارم 120-130 دانلود میکنم،به نظرتون مشکل نداره؟

nana51
16-04-2013, 10:18
اگر امیدی به درست شدنش نیست فسخ کنیم به خدا ! شبانه 2 مگ داره 40 -50 دانلود میکنه ! روزانه هم که از 100-200 پینگ هم کلا +400

تازه از اسیاتک سرویس 2 مگ گرفتم ولی سرعت دانلود شبانش اصلا خوب نیست! به زور idm و 3 فایل همزمان دارم 120-130 دانلود میکنم،به نظرتون مشکل نداره؟

کلا شبانه بعد از عید افت کرد، البته الان سه شبه من سرعتم رو 240 ثابته:n09:

moslem-visual
16-04-2013, 10:22
یک مطلبی رو میگم امیدوارم بهم ایرد نگیرید. من مخابرات، شاتل، نوین نت و... رو امتحان کردم. امروز از آسیاتک سرویس دارم (512 برنزی نامحدود). حقیقتا بین سرویس دهنده های دیگه 60 کیلوبایت دانلود نامحدود و با قطعی کم و این کیفیت هرگز ندیدم اونم با 25 هزار تومان. ما باید موقع قرارداد توجه کنیم، سرویس 512 حداکثر 60 بهت میده، در حالی که قرارداد میگه اشتراک 10 هست یعنی 6 کیلوبایت هم که دانلود شما باشه ایرادی به قرارداد نیست! اینکه با این وضع دلار و هزینه های مختلف هنز شرکت داره قیمت قبلش رو کار میکنه و این کیفیت رو هم حفظ کرده جای تشکر داره بیشتر تا دعوا و فحش :n16:

ضمنا کسی که 24 ساعته میخواد دانلود کنه باید پول خیلی بیشتر از این حرفا بده، همین من و شما که پهنای باندمون مشترکه فردا متضرر میشیم اگه هر کدوم بخواییم شبکه رو بترکونیم! هفته ای دو سه تا دانلود حجیم داری اوکی، اما آرشیو فیلم و سریال که بخوای درست کنی یا هر چی گیم روزه رو دانلود کنی بهتره یه اشتراک حجمی یا نامحدود طلایی بگیری که شیر نباشه، اونم با زمانبندی استفاده کنی... شرمنده ولی خوبه به موقعش حق رو به شرکت هم بدیم، الان وضع زیرساخت افتضاحه، مساله انتخابات هم هست (و آژمایشها و مانورهای دولتی رو اینترنت) بعد یکسره تقصیرو گردن آسیاتک انداختن جالب نیست. تا مرداد منتظر قطعی و داغونی باشید چون خودتون باید دلیلش رو دیگه بعد از این همه وقت بدونید :n21::n28:

سلام من اسیا تک نیستم و حرفهای شما را نقض نمیکنم

لطف کنید از سرور داخلی و خارجی speedtest بگذارید تا نتیجه را ببینیم مثلا تهران و امستردام ممنون از شما

بروی چشم :) من بازم تاکید میکنم متاسفانه در ایران و در این زمان خاص اینترنت گرون و بی کیفیت هست. اما آسیاتک از نظر بنده بهترین سرویس رو با کمترین قیمت داره ارائه میکنه. دوستان دیگه هم اشاره کردن، شما باید امروز برید شرکت های دیگه رو چک کنید تا متوجه بشید حرف من چقدر درسته ولی من و دوستام به جرات اکثر سرویس دهنده ها رو تست کردیم، به جز بعضی موارد که در شهر خاص بصورت محلی سرویس دارن، ارائه کننده های کشوری به شدت همگی دچار مشکل هستن. بعد اینکه من دیدم نامحدود طلایی رو دوبرابر سرعت قرارداد میبستن، تعجب میکنم میگید فرقی با برنزی نداره! در حقیقت تا اونجا که من میدونم مثلا برنزی که با 8 یا 10 نفر شیر میشه اون 8 نفر دیگه کاربر حجمی هستن - نتیجه اینه که روزا سرعت اصلا افت نداره چون پهنای باند مرکز اکثرا آزاده. اما شبا، از 12 به بعد تا نزدیک 7 صبح سرعت کم میشه اونم دلیلش اینه که دوستان حجمی دانلود رایگانشون رو میزارن شبها و پهنای باند اشغل هست. تقریبا این بحث شیر بودن فقط شبا اتفاق میفته و این یعنی اینکه سرویس 512 برنزی آسیاتک در حد بهترین سرویس پارس آنلاین یا شاتله (با اون قیمت...) البته بجز شبهاش.

اینم تست سرعت برای دوستان عزیز، من که کاملا راضیم.
تازه الان وضع اینترنت بخاطر دلایل مختلف از همیشه بدتره وگرنه قبلا من پینگ خیلی بهتری داشتم.

سرور تهران:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور آمستردام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moslem-visual
16-04-2013, 10:37
جالب بود! ممنون! اما مخابرات که 80 تا سرعت دانلود 512 میده خیلی بالاتنر از اینجاست!
پینگ اینجا تایم اوت نداشت که اضافه شده....

مرسی :)
من خودم چند ماه پیش از مخابرات حجمی داشتم، دانلودش به 50 هم نمیرسید.
متاسفانه هر مرکز و شهر با دیگری فرق داره - سرویس stable و قابل اعتمادی نیست.
بدترین چیزش پشتیبانی کاملا غیر حرفه ای، پنل مذخرف، قطعی زیاد... هر چند شاید فقط واسه من اینطور بوده.
در کل ترجیح میدم 60 کیلوبایت دانلود کنم تا اینکه 80 مخابرات :پ

linuxx2011
16-04-2013, 12:04
بروی چشم :) من بازم تاکید میکنم متاسفانه در ایران و در این زمان خاص اینترنت گرون و بی کیفیت هست. اما آسیاتک از نظر بنده بهترین سرویس رو با کمترین قیمت داره ارائه میکنه. دوستان دیگه هم اشاره کردن، شما باید امروز برید شرکت های دیگه رو چک کنید تا متوجه بشید حرف من چقدر درسته ولی من و دوستام به جرات اکثر سرویس دهنده ها رو تست کردیم، به جز بعضی موارد که در شهر خاص بصورت محلی سرویس دارن، ارائه کننده های کشوری به شدت همگی دچار مشکل هستن. بعد اینکه من دیدم نامحدود طلایی رو دوبرابر سرعت قرارداد میبستن، تعجب میکنم میگید فرقی با برنزی نداره! در حقیقت تا اونجا که من میدونم مثلا برنزی که با 8 یا 10 نفر شیر میشه اون 8 نفر دیگه کاربر حجمی هستن - نتیجه اینه که روزا سرعت اصلا افت نداره چون پهنای باند مرکز اکثرا آزاده. اما شبا، از 12 به بعد تا نزدیک 7 صبح سرعت کم میشه اونم دلیلش اینه که دوستان حجمی دانلود رایگانشون رو میزارن شبها و پهنای باند اشغل هست. تقریبا این بحث شیر بودن فقط شبا اتفاق میفته و این یعنی اینکه سرویس 512 برنزی آسیاتک در حد بهترین سرویس پارس آنلاین یا شاتله (با اون قیمت...) البته بجز شبهاش.

اینم تست سرعت برای دوستان عزیز، من که کاملا راضیم.
تازه الان وضع اینترنت بخاطر دلایل مختلف از همیشه بدتره وگرنه قبلا من پینگ خیلی بهتری داشتم.

سرور تهران:

سرور آمستردام:
تایید میشه.....:n02:
اما واسه من هم شبها سرعت مثل روزانس و افت سرعتی اصلا ندارم و دیگه واقعا بهتر از همه سرعت آپلودشه که حدود 80 تا سرعت میده.:n06:

POLAAB
16-04-2013, 12:20
اول این
بعد این:
:16:

اولش گفتم شما چطور وقتی از جزئیات سرویس من و بقیه موارد خبر نداری نظر میدی اینم اینطور توهین آمیز و قاطع! بعد از امضا و پست هاتون متوجه شدم قضیه چیه و...

دوست عزیز، در این که در ایران وضعیت اینترنت خرابه و ما داریم زیادی پول میدیم و کلاه سرمون رفته و اینا که شکی نیست. ما اینجا همه چیز رو نسبی میگیم. اما اینو در نظر داشته باش که من سرویس 1 مگابیت دارم. یعنی سرعتم باید 128 کیلو بایت بر ثانیه باشه.

با این دانلودی که من در 8 ساعت داشتم با یک حساب کتاب میشه بفهمی سرعتم 280 کیلوبایت در ثانیه بوده. با اینکه 1 ساعت اولش رو کامل دانلود نکردم به این سرعت رسیده.

یعنی چیزی بیشتر از 2 برابر سرعتی که من با این شرکت قرارداد دارم رو داره تو ساعت رایگان به من میده. کدوم شرکت تو ایران اینطوره؟

اینکه از کجا دانلود میکنم هم به خودم مربوط میشه. ربطی به شرکت نداره که. سرعت از طرف سرور رودفایل پایین بوده. چه ربطی به آسیاتک داره؟

اینکه سرعت از طرف رود فایل یا هر سرور دیگه ای پایین اومده باشه چه ربطی به فروم آسیاتک داره ؟؟

POLAAB
16-04-2013, 12:27
اول این
بعد این:
:16:

یه نکته دیگه من یادم رفت بگم .
این حرف شما اصلا درست نیست که رود فایل سرعت رو پایین آورده یا پایینه درست . ساف پدیا چی ؟ سافت پدیا آورده سرور های گوگل چی ؟ سرور های گوگل پایین آوردن سرور های آرچ لینوکس چی ؟؟ سرور آرچ لینوکس پایین آورده بقیه سرور های میرور اوبونتو چی ؟؟

درگاه خروجی کشور بشدت یه مشکل داره . ربطی هم به آسیا تک یا مخابرات نداره . چون اصلا اونجا بکل دست زیرساخته.

isbn
16-04-2013, 13:16

Arsenal2012
16-04-2013, 13:36
من همش لینکم میره و میاد.زنگ زدم پشتیبانی ...تحویلم میده.کلی باهاش بحث کردم آخرش هم جوابمو نداد.من شیرازم..کسی میدونه چی کار کنم؟؟اشکال از خط و ... نیست.چون که تازگی اینجوری شده.قبلا اصلا اینطوری نبود.
فقط وقتی هم استفاده میکنم اینجوری میشه.مودم روشن باشه لینکش ثابته.:n03:

سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو چند روزه دارم لینک اینترنت مودم میره بعد از ده الی پانزده دقیقه میاد پیگیری کردم جواب درست و حسابی بهم ندادن همش میگن مشکل از خط تلفنته:n04: شما عایا پیگیری کردید؟

moslem-visual
16-04-2013, 13:55

آقا شما چه سرویسی دارید؟ :دی

mahmoodsoft
16-04-2013, 14:02
سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو چند روزه دارم لینک اینترنت مودم میره بعد از ده الی پانزده دقیقه میاد پیگیری کردم جواب درست و حسابی بهم ندادن همش میگن مشکل از خط تلفنته:n04: شما عایا پیگیری کردید؟

خطت نویز نداره؟

isbn
16-04-2013, 14:09
آقا شما چه سرویسی دارید؟ :دی

1مگ 20 گیگ هست چند روزی بود سرعت منهدم بود الان یه تست گرفتم دیدم درست شده گفتم بذارم تو فروم .

HADI ONLY
16-04-2013, 15:06
سلام دوستان
بهترین سرویس نامحدود این شرکت که یکساله اش 1 میلیون بیشتر نباشه , کدام است ؟ و سرعت دانلود واقعی اش چقدر است ؟
ضمنا تا 800 هزار تومان هم معرفی کنید . ببینم چه تفاوتی بین سرعت و قیمت هست.

با تشکر.

Arsenal2012
16-04-2013, 15:12
خطت نویز نداره؟

چه جوری باید بفهمم نویز داره یا نه؟ کسی که زنگ میزنه یا خودمون زنگ میزنیم هیچ مشکلی نداره...10 روزی هست اینجوری شده لامصب

nana51
16-04-2013, 15:21
چه جوری باید بفهمم نویز داره یا نه؟ کسی که زنگ میزنه یا خودمون زنگ میزنیم هیچ مشکلی نداره...10 روزی هست اینجوری شده لامصب

تو تنظیمات مودم نگاه کن ببین SNR چنده از 11 کمتر باشه نویز خطت زیاده

مهدی صفایی
16-04-2013, 15:37
این نرم افزار اسپید تست رو کسی داره ؟؟ ممنون میشم لینک بدید . راستی من 1 مگ برنزی گرفتم از شانس بد 1به 10 شیر کردن . واسه همه اینجوریه ؟؟:n13:

Armin.Computer
16-04-2013, 15:47
این نرم افزار اسپید تست رو کسی داره ؟؟ ممنون میشم لینک بدید . راستی من 1 مگ برنزی گرفتم از شانس بد 1به 10 شیر کردن . واسه همه اینجوریه ؟؟:n13:

Arsenal2012
16-04-2013, 16:41
تو تنظیمات مودم نگاه کن ببین SNR چنده از 11 کمتر باشه نویز خطت زیاده

دوست عزیز این قسمت SNR تو کدوم قسمته؟

mahmoodsoft
16-04-2013, 17:09
دوست عزیز این قسمت SNR تو کدوم قسمته؟

اول برو Device Info ، بعد Statistics ، بعد هم ADSL
بین snr margin چه مقداری نشون میده؟

saeid127
16-04-2013, 18:56
اینکه سرعت از طرف رود فایل یا هر سرور دیگه ای پایین اومده باشه چه ربطی به فروم آسیاتک داره ؟؟

ربطش اینه که بقیه برن از جایی غیر از این نوع سرور ها (رودفایل، هیپ فایل،آپلودباز، رپیدباز و ...) اکانت بگیرن. بهش میگن اشتراک گذاری تجربه ها!

یه نکته دیگه من یادم رفت بگم .
این حرف شما اصلا درست نیست که رود فایل سرعت رو پایین آورده یا پایینه درست . ساف پدیا چی ؟ سافت پدیا آورده سرور های گوگل چی ؟ سرور های گوگل پایین آوردن سرور های آرچ لینوکس چی ؟؟ سرور آرچ لینوکس پایین آورده بقیه سرور های میرور اوبونتو چی ؟؟

درگاه خروجی کشور بشدت یه مشکل داره . ربطی هم به آسیا تک یا مخابرات نداره . چون اصلا اونجا بکل دست زیرساخته.

گفتم که حرفت رو در کل قبول دارم. اما طی این 6 ماهی که من از آسیاتک دارم فهمیدم که دانلودش با سرور هایی که محدودیت کانکشن ندارن خیلی بهتره. من از خیلی سرور ها نهایت سرعت رو میگرم. مثلاً از سایت منوتو 1 خیلی سرعتش بالاست.

یه نکته مهم دیگه هم اینه که باید حداقل 4 تا فایل همزمان بذاری تا فول دانلود کنی. حالا دوباره بیا بگو چه ربطی داره :n02:

Arsenal2012
16-04-2013, 19:26
اول برو Device Info ، بعد Statistics ، بعد هم ADSL
بین snr margin چه مقداری نشون میده؟

دوست عزیز ممنون که جواب دادی مثل اینکه وضع خط تلفن و اینترنت و نویزم خرابه درسته یا نه؟؟؟؟؟ لطفا هر کس میدونه راهنمایی کنه

soroosh_cz
16-04-2013, 19:27
ربطش اینه که بقیه برن از جایی غیر از این نوع سرور ها (رودفایل، هیپ فایل،آپلودباز، رپیدباز و ...) اکانت بگیرن. بهش میگن اشتراک گذاری تجربه ها!

گفتم که حرفت رو در کل قبول دارم. اما طی این 6 ماهی که من از آسیاتک دارم فهمیدم که دانلودش با سرور هایی که محدودیت کانکشن ندارن خیلی بهتره. من از خیلی سرور ها نهایت سرعت رو میگرم. مثلاً از سایت منوتو 1 خیلی سرعتش بالاست.

یه نکته مهم دیگه هم اینه که باید حداقل 4 تا فایل همزمان بذاری تا فول دانلود کنی. حالا دوباره بیا بگو چه ربطی داره :n02:
رپیدباز سرعتش خوبه ولی نه برای تک کانکشن... من قبلا که محدود 2 مگ داشتم، 150 تا کانکشن فعال داشتم تو حدود 11 دانلود فعال :n02: سرعت از حداکثرش کمتر نمیشد اونموقع، الان یه فایل هم میذارم حداکثر سرعت رو با 16 کانکشنش میگیره... یعنی یه دانلود فعال با 16 کانکشن، 62-72 کیلو میده برام.

soroosh_cz
16-04-2013, 19:34
دوست عزیز ممنون که جواب دادی مثل اینکه وضع خط تلفن و اینترنت و نویزم خرابه درسته یا نه؟؟؟؟؟ لطفا هر کس میدونه راهنمایی کنه

نویزت عالیه، خیلی کم...
سیگنالت هم عالیه... فقط تا اونجا که میدونم برای اکثر دوستان و خودم Upstream Margin بیشتر از DS Margin هست.
به نظر من که کانکشنت عالیه.

mehran.kamyab
16-04-2013, 19:54
دوستان چند روز پیش یکی از بچه ها یه آیپی گذاشت که با ------ فایر ادد میکرد و با idm با سرعت تمام پهنای باند اینترنت دانلود می کرد
من تست کردم جواب داد و سرعت کامل رو میداد یا این کار
اما دیگه کانکت نشدم
به نظر شما مشکل امینتی نداره ؟ آیپی داخل ایران بود
دلیلش چیه واقعا؟

isbn
16-04-2013, 20:10

عالیه دوست عزیز شما رو خطط سرویس 20 مگابیت هم میتونی داشته باشی :n02::n06:

Arsenal2012
16-04-2013, 20:18
دوستان چند روز پیش یکی از بچه ها یه آیپی گذاشت که با ------ فایر ادد میکرد و با idm با سرعت تمام پهنای باند اینترنت دانلود می کرد
من تست کردم جواب داد و سرعت کامل رو میداد یا این کار
اما دیگه کانکت نشدم
به نظر شما مشکل امینتی نداره ؟ آیپی داخل ایران بود
دلیلش چیه واقعا؟

دوست عزیز میشه به ما هم آموزش بدی و آیپی رو بزاری یعنی با سرعت 4 مگ دانلود میکردی؟

masoudboy
16-04-2013, 22:54
512 نامحدود برنزی تست با سرور لندن :

512 نامحدود برنزی تست با سرور تهران :

HADI ONLY
17-04-2013, 05:47
سلام دوستان , حداقل لطف کنید جواب سوال ما رو بدید .
بهترین سرویس نامحدود این شرکت که یکساله اش بیشتر از 800 تومان نباشه , کدام است ؟ و سرعت دانلود واقعی اش چقدر است ؟
ضمنا اگر از همه پهنای باند و تمام روز با سرویس نامحدود دانلود کنیم , گیر نمی دن ؟

با تشکر.

kaveh2nd
17-04-2013, 07:35
مدیرروابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت بروز هرگونه اختلالی در شبکه زیرساخت ارتباطی کشور را رد کرد و گفت: براساس گزارشهای ارائه شده تا به این لحظه هیچگونه اختلالی در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور مشاهده نشده است.

نقل از آی تی آنالیز: دسترسی کاربران اینترنت به سایتهای مختلف این شبکه ارتباطی، چند روزی است که با اختلالات گسترده ای روبرو است و اغلب کاربران امکان دسترسی به سرویس های پرمخاطبی چون یاهو و گوگل و پست های الکترونیک جی میل، یاهومیل و هات میل را ندارند. در همین حال امکان استفاده از سرویس هایی چون یاهو مسنجر و جی تاک وجود ندارد.
اختلالات دسترسی به اینترنت تنها مربوط به این سایتها نمی شود و کاربران اینترنت حتی برای دسترسی به سایتهای خدماتی همچون پرتال بانکها و سایتهای خبری نیز با مشکل مواجه هستند.
در این میان تاکنون اطلاع رسانی در زمینه این اختلالات از سوی متولیان امر صورت نگرفته و شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی اینترنت کشور بروز هرگونه مشکل و اختلالی را در این شبکه رد می‌ کند.
مهدی خدایی - مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: ممکن است برخی از اختلالات به وجود آمده ناشی از قطع دسترسی به V P N های غیرقانونی و غیرمجاز است که تا پیش از این کاربران اینترنت و برخی سازمانها از آن برای دور زدن سامانه فیلترینگ استفاده می کردند؛ براین اساس به اشخاص حقوقی و سازمانها و مراکز اداری پیشنهاد می‌شود که برای درخواست V+P+N های قانونی برابر ضوابط اعلام شده از سوی شورایعالی فضای مجازی اقدام کنند.
وی افزود: اما در زمینه زیرساخت ارتباطی باید گفت که شبکه ارتباطات زیرساخت در وضعیت کاملا نرمال به سر می برد و هیچگونه مشکل و اختلالی تا به این لحظه در این شبکه مشاهده و گزارش نشده است.
به گزارش مهر، اواخر اسفندماه نیز دسترسی به شبکه اینترنت کشور با اختلالاتی مواجه شد که برخی مسئولان آن را مربوط به اقدام شورایعالی فضای مجازی برای قطع دسترسی به V+P+Nهای غیرقانونی و ثبت نام V+P+Nمجاز عنوان کردند.

kaveh2nd
17-04-2013, 07:38
ک عضو هیات علمی دانشگاه کم فروشی اینترنتی و اینترنت نامطلوب را مانعی برای انجام تحقیقاتی دانست که به پیشرفت کشور منجر می‌شود.

به نقل از آی تی آنالیز؛ امیدعلی مسعودی، تصریح کرد: شرکت‌های اینترنتی در پاسخ شکایت کابران، هزینه بالای سرویس را عامل کم فروشی یا تخصیص پهنای باند به تعداد زیادی از کاربران اعلام می‌کنند.
وی ادامه داد: ISPها دلیل کندی سرعت را تقسیم پهنای باند به کاربران بیشتر از حد استاندارد می‌دانند و اعتقاد دارند که این نوع سیستم فروش از نظر مالی برای کاربران صرفه اقتصادی بیشتری دارد.
این استاد دانشگاه اینترنت نامطلوب را مانعی برای انجام امور تحقیقاتی قشر فرهیخته دانست و افزود: شرکت‌های ارائه دهنده می‌توانند قیمت سرویس‌های خود را بالا ببرند و آنچه را ارائه دهند که می‌فروشند اما فروش خلاف وعده از نظر شرعی و اخلاقی درست نیست.
وی تصریح کرد: وضعیت اینترنت در کشورهای توسعه یافته نه تنها به لحاظ هزینه بلکه از نظر کیفیت نیز به هیچ عنوان قابل مقایسه در کشور ما نیست.
مسعودی در رابطه با وعده‌های وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات درباره بهبود کیفیت اینترنت عنوان کرد: طبق سند چشم انداز 20 ساله کشور، ایران باید به لحاظ امکانات دیجیتالی و جامعه اطلاعاتی همچنین جامعه دانش بنیان تا سال 1404 در منطقه رتبه اول را داشته باشد. برای رسیدن به این هدف نیازمند تهیه زیرساخت‌های لازم هستیم البته موانعی از جمله نزدیک شدن به پایان دولت دهم، تلاش دشمنان کشور برای سنگ‌اندازی در مسیر پیشرفت و توسعه ایران، پهناور بودن سرزمین و ... بر سر راه ایجاد زیرساخت فیبر نوری برای حل مشکلات اینترنتی وجود دارد که البته بخشی از این موانع با اراده دولت قابل حل است.

kaveh2nd
17-04-2013, 07:51
پس با این حساب مدتی است شرکتهای محترم اینترنت (!) سرمان کـــلاه گذاشته و می گذارند !

چکار باید کرد ؟؟!

HADI ONLY
17-04-2013, 07:51
سلام دوستان , حداقل لطف کنید جواب سوال ما رو بدید .
بهترین سرویس نامحدود این شرکت که یکساله اش بیشتر از 800 تومان نباشه , کدام است ؟ و سرعت دانلود واقعی اش چقدر است ؟
ضمنا اگر از همه پهنای باند و تمام روز با سرویس نامحدود دانلود کنیم , گیر نمی دن ؟

با تشکر.

amin_v30
17-04-2013, 08:12
ما که از اول گفتیم خود شرکت ها دزد هستن و فقط باید ازشون شکایت کرد تا درست بشن،هی گفتین مربوط به زیر ساخت هست!!!!

moslem-visual
17-04-2013, 08:19
سلام دوستان
بهترین سرویس نامحدود این شرکت که یکساله اش 1 میلیون بیشتر نباشه , کدام است ؟ و سرعت دانلود واقعی اش چقدر است ؟
ضمنا تا 800 هزار تومان هم معرفی کنید . ببینم چه تفاوتی بین سرعت و قیمت هست.

با تشکر.

کیمیا نامحدود بیکران نقره ای - حدودا 900 هزار تومن با 24% تخفیف
سرعتش 2 مگابیته یعنی اگه مثل سرویس ما باشه حدودا 250 کیلوبایت دانلودشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا جایی که من میدونم محدودیتی برای دانلود نیست. منتها یک توافقنامه ی مصرف عادلانه هست که بهتره رعایت کنید - در طول روز تقسیم بندی کنید دانلود رو مثلا با وقفه های یک تا دو ساعته، اینجوری خیالتون راحت تره.
ضمنا ممکنه سرعت شبانتون افت محسوسی داشته باشه، بستگی به شهر و مرکز مخابراتی داره.

moslem-visual
17-04-2013, 08:58
ما که از اول گفتیم خود شرکت ها دزد هستن و فقط باید ازشون شکایت کرد تا درست بشن،هی گفتین مربوط به زیر ساخت هست!!!!

در اون که شرکت ها خدمات مطلوبی نمیدن هیچ شکی نیست...
اما بنظر من دولتی ها مثل همیشه دارن از سر خودشون وا میکنن وگرنه همه از گندکاری هایی که مهندسین عزیز پشت صحنه روی شبکه زدن خبر داریم. مساله بیشتر اوقات پهنای باند نیست، دستکاری که کردن و کلا پروتکل مروتکلهای اینترنت رو به سخره گرفتن! شما ببین چند کانال باید فیلترینگ انجام بشه، شبکه ی ملی رو هم با وضعیت عجیبی میخوان پیوند بزنن، یه روز میبینی کلا فقط سایتای داخلی باز میشه، یه بار SSL مختل میشه، عصرش پورت ftp رو میبندن... من چون کم و بیش کارم گره خورده با اینترنت بیشتر با مشکلات شبکه ی غیر استانداردمون روبرو میشم و باید ببینی چقدر ملت کاسبیشون آسیب دیده با این بازیا. یقین بدونید حداقل 3-4 نهاد مختلف مستقیما توی اتصال کشوری اینترنت دست میبرن، شما در مورد اختلالات قبلی کمی یادآوری کنید میبینید داستان "کی بود کی بود، من نبودم!" همیشه برقراره... بی خیال :)

HADI ONLY
17-04-2013, 10:07
طرح ساده با نقره ای کیمیا چه تفاوتی داره ؟ سرعتش فرق داره ؟

ضمنا اگر همه روز به طور 24 ساعت دانلود کنیم , اینترنت رو قطع می کنند ؟ یا فقط فرمالیته است ؟
چون من مخابرات 24 ساعته دانلود می کنم و کاری ندارن.

با تشکر .

Arsenal2012
17-04-2013, 10:52
طرح ساده با نقره ای کیمیا چه تفاوتی داره ؟ سرعتش فرق داره ؟

ضمنا اگر همه روز به طور 24 ساعت دانلود کنیم , اینترنت رو قطع می کنند ؟ یا فقط فرمالیته است ؟
چون من مخابرات 24 ساعته دانلود می کنم و کاری ندارن.

با تشکر .

سلام دوست عزیز ماشالا پشت کار 24 ساعته:n02::n09::n08::n10:
من خودم صبح میرم سر کار میزنم واسه دانلود شب که میام خونه وبگردی میکنم دوباره بعد از وبگردی میزارم واسه دانلود تا صبح روزی 20 ساعت دانلود میکنم:n10: هر 5 ساعت هم 1 گیگ دانلود میشه
تفاوت نقره ای برنزی طلایی فقط تو اون هدیه سرعت بالایی هست که میدن بعد از اون هدیه 2 مگ سرعتش 250..1 مگ سرعتش 120 هست و 512 سرعتش 60 و 256 سرعتش 30 و 128 سرعتش 16 هست

سرویس من 512 برنزی نامحدود سرعت دانلود با idm رو 16 پورت 60 هست 24 ساعته

hossein019940
17-04-2013, 12:53
آسیاتک سرویس 512 داشتم ماهی 22000تومن میدادم سرعت 60
الان رفتم مخابرات هیچ هزینه نصبی هم نگرفتن فقط هزینه سرویس رو گرفتن 15900تومن سرعت 100 سرویس 256
خطم روی 7 مگ بستن

hamed_fenix
17-04-2013, 12:59
نمیدونم دیشب چه اتفاقی افتاده بود که با 450 دانلود میکردم (شبانه) :n04:

mohsenmobile1
17-04-2013, 13:26
نمیدونم دیشب چه اتفاقی افتاده بود که با 450 دانلود میکردم (شبانه) :n04:

2 مگ داشتی ؟

hamed_fenix
17-04-2013, 13:39
2 مگ داشتی ؟
اره با 10 گیگ ترافیک

Armin.Computer
17-04-2013, 13:44
تا جایی که من میدونم محدودیتی برای دانلود نیست. منتها یک توافقنامه ی مصرف عادلانه هست که بهتره رعایت کنید
مگه اسیاتک هم اینو داره؟

moslem-visual
17-04-2013, 13:46
آسیاتک سرویس 512 داشتم ماهی 22000تومن میدادم سرعت 60
الان رفتم مخابرات هیچ هزینه نصبی هم نگرفتن فقط هزینه سرویس رو گرفتن 15900تومن سرعت 100 سرویس 256
خطم روی 7 مگ بستن

تبریک آقا خیلی خوبه اگه همینطور بدون مشکل باشه :)
ایشالا یه روز اونقدر سرویس مخابرات باحال بشه که همه جا همین شرایط رو ارائه کنه - ما هم خوب باشه چرا نگیریم!
اگه یه خط اضافی داشتم اصلا میزاشتم بابت تست سرویس های مختلف :D

abolfazlwest72
17-04-2013, 13:48
مگه اسیاتک هم اینو داره؟

فکر نکنم این طور باشه من که 1مگ نامحدود داشتم 24 ساعته تو دانلود بود و در طول 1 ماه سرعت هیچ تغییری نکرد.:n16:

moslem-visual
17-04-2013, 14:01
مگه اسیاتک هم اینو داره؟

بله قطعا! کلا همه ی سرویس دهنده ها اینو بعنوان یه قانون نانوشته دارن و fair use policy رو هر جا لازم بدونن میتونن ازش استفاده کنن. شما در حد SLA که مرجع شرح تکالیف شرکتها هست مستحق دریافت خدمات هستید، هر جا که سیاست شرکت صلاح بدونه میتونه خدماتش رو به اون کف برسونه وشما هم حق اعتراض ندارید. هر چند آسیاتک مثلا مثل شاتل گیر نمیده ولی این قضیه توی قراردادها ذکر شده، حداقل برای ما که هست. توی سایت قدیمی آسیاتک هم صراحتا گفته شده بود یا مثلا اینجا هم من قبلا دیدم شما هم ببینید:

گمون نکنم بهتون اینجا گیر بدن، مگر اینکه دیگه واقعا شورشو رو در بیاره آدم :n24: :n02:
اما بودنش هست.

hossein019940
17-04-2013, 14:03
تبریک آقا خیلی خوبه اگه همینطور بدون مشکل باشه :)
ایشالا یه روز اونقدر سرویس مخابرات باحال بشه که همه جا همین شرایط رو ارائه کنه - ما هم خوب باشه چرا نگیریم!
اگه یه خط اضافی داشتم اصلا میزاشتم بابت تست سرویس های مختلف :D
ایشالله.فعلا که مخابرات مازندران خوب شد از شرکت های دیگه

Armin.Computer
17-04-2013, 14:08
بله قطعا! کلا همه ی سرویس دهنده ها اینو بعنوان یه قانون نانوشته دارن و fair use policy رو هر جا لازم بدونن میتونن ازش استفاده کنن. شما در حد SLA که مرجع شرح تکالیف شرکتها هست مستحق دریافت خدمات هستید، هر جا که سیاست شرکت صلاح بدونه میتونه خدماتش رو به اون کف برسونه وشما هم حق اعتراض ندارید. هر چند آسیاتک مثلا مثل شاتل گیر نمیده ولی این قضیه توی قراردادها ذکر شده، حداقل برای ما که هست. توی سایت قدیمی آسیاتک هم صراحتا گفته شده بود یا مثلا اینجا هم من قبلا دیدم شما هم ببینید:

گمون نکنم بهتون اینجا گیر بدن، مگر اینکه دیگه واقعا شورشو رو در بیاره آدم :n24: :n02:
اما بودنش هست.
شما یک بار به پشتیبانی زنگ بزن ببین چی بهت میگه!
بگو چنین قانونی تو آسیاتک هست یا نه

moslem-visual
17-04-2013, 14:11
شما یک بار به پشتیبانی زنگ بزن ببین چی بهت میگه!
بگو چنین قانونی تو آسیاتک هست یا نه

پس یعنی دیگه نداریم اینو؟!
اگه شما پرسیدی خب بگو، ما نیز بر خوشی مان افزوده شود!
استقبال میکنم من :n20:

Armin.Computer
17-04-2013, 14:46
پس یعنی دیگه نداریم اینو؟!
اگه شما پرسیدی خب بگو، ما نیز بر خوشی مان افزوده شود!
استقبال میکنم من :n20:

آخه مصرف عادلانه معنی نداره
شما وقتی دانلود زیاد داری می ری نامحدود می گیری
واژه نامحدود یعنی هیچگونه محدودیتی نداری
حالا من یک سوال دارم یعنی زیاد مصرف کنی چی میشه؟!!!!!!!!!!:n02:

hossein019940
17-04-2013, 15:13
آخه مصرف عادلانه معنی نداره
شما وقتی دانلود زیاد داری می ری نامحدود می گیری
واژه نامحدود یعنی هیچگونه محدودیتی نداری
حالا من یک سوال دارم یعنی زیاد مصرف کنی چی میشه؟!!!!!!!!!!:n02:
من که دیروز آسیاتک داشتم سرویس 512 برنزی تو 11 روز بالای 26 گیگ دانلود کردم.اگه شرکت آسیاتک مثل شرکت پارس آنلاین میخواد نامحدود ها رو محدود کنه باید تو25گیگ که دانلود کردی اینترنتو قطع میکنه یعنی بیش از حد دانلود نباید بکنی ولی آسیاتکی که من داشتم برای من که مشکلی ایجاد نشد.
شاتل که سرویس 512 رو تو 30 گیگ محدود میکنه البته سرویس نا محدود رو میگم
ولی سرویس 128 رو 9 گیگ محدود میکنه:n08:

kaveh2nd
17-04-2013, 15:55
یه چیزی هست به نام قرارداد !!

من هرچی نگاه کردم قانون و تبصره ای برای محدود کردن سرعت یا حجم ندیدم .
به صراحت نوشته " براساس سرویس شبانه رایگان یا نیم بها می باشد" .

Armin.Computer
17-04-2013, 16:49
یه چیزی هست به نام قرارداد !!
تایید میشه

من که دیروز آسیاتک داشتم سرویس 512 برنزی تو 11 روز بالای 26 گیگ دانلود کردم.اگه شرکت آسیاتک مثل شرکت پارس آنلاین میخواد نامحدود ها رو محدود کنه باید تو25گیگ که دانلود کردی اینترنتو قطع میکنه یعنی بیش از حد دانلود نباید بکنی ولی آسیاتکی که من داشتم برای من که مشکلی ایجاد نشد.
شاتل که سرویس 512 رو تو 30 گیگ محدود میکنه البته سرویس نا محدود رو میگم
ولی سرویس 128 رو 9 گیگ محدود میکنه:n08:
به همین خاطر میگم آسیاتک خوبه
حداقل از این قانون ها نداره

hossein019940
17-04-2013, 17:12
به همین خاطر میگم آسیاتک خوبه
حداقل از این قانون ها نداره
مخابرات هم محدودیت نداره 999گیگ میده

Vah!d
17-04-2013, 17:13
تو قسمت تعرفه ها مثلا 128 نامحدود به سه تعرفه برنزی، نقره ای و طلایی تقسیم شده. اینها چه تفاوتی با هم دارن؟

Armin.Computer
17-04-2013, 19:19
مخابرات هم محدودیت نداره 999گیگ میده
ما که نگفتیم مخابرات بده:n02:

Arsenal2012
17-04-2013, 22:21
تو قسمت تعرفه ها مثلا 128 نامحدود به سه تعرفه برنزی، نقره ای و طلایی تقسیم شده. اینها چه تفاوتی با هم دارن؟

سلام دوست عزیز تفاوت کل سرویس های نامحدود فقط و فقط در اون هدیه سرعت بالایی هست که میدن بعد از تمام شدن هدیه سرویس 2 مگ 250 تا میده 1 مگ 120 تا میده 512 کیلو 64 میده 256 کیلو 30 تا میده و 128 کیلو 16 تا میده... در اون هدیه ی سرعت بالایی که میدن سرعت ها بین 250 کیلو تا 400 تا میده البته من تقریبا همه سرویس ها استفاده کردم بیشتر از 250 تا نگرفتم دوستان میگن تا 400 هم میره تو اون هدیه

Sent from my MK16i using Tapatalk 2

Arsenal2012
17-04-2013, 22:48
سلام دوستان چند تا سوال داشتم

.1_تازگی ها مخابرات منطقه ما کرج تا 1 مگ نامحدود بدون مدارکه دانشگاهی و شرکتی میده عایا محدودیت خاصی داره?

2-سرعت 128 نامحدود با قیمت 12500 میده مخابرات سرعت دانلودش چنده؟

3-سرعت 256 نامحدود 15000 میده مخابرات سرعت دانلودش چنده؟

4-سرعت 512 نامحدود 24000 میده مخابرات سرعت دانلودش چنده؟

5-سرعت 1 مگ نامحدود 43000 میده مخابرات سرعت دانلودش چنده؟

6-سرعت 2 مگ نامحدود 74000 میده مخابرات سرعت دانلودش چنده؟

7-عایا سرویس 2 مگ هم بدون مدارک دانشگاهی و شرکتی میدن مخابرات?

من که از سرویس آسیاتک کلا راضیم بدون محدودیت دانلود 512 برنزی 64 تا دانلود میکنم قبلا شاتل داشتم شبا بیشتر از 15 گیگ در ماه دانلود میکردم سرعت دانلودم 16 تا میشد

*REZ4*
18-04-2013, 13:30
سرعت دانلود 1024 توی ساعات رایگان چقدر باید باشه ؟

linuxx2011
18-04-2013, 14:13
سلام دوست عزیز تفاوت کل سرویس های نامحدود فقط و فقط در اون هدیه سرعت بالایی هست که میدن بعد از تمام شدن هدیه سرویس 2 مگ 250 تا میده 1 مگ 120 تا میده 512 کیلو 64 میده 256 کیلو 30 تا میده و 128 کیلو 16 تا میده... در اون هدیه ی سرعت بالایی که میدن سرعت ها بین 250 کیلو تا 400 تا میده البته من تقریبا همه سرویس ها استفاده کردم بیشتر از 250 تا نگرفتم دوستان میگن تا 400 هم میره تو اون هدیه

2مگ نامحدود 250 تا سرعت میده؟؟؟؟؟:n04:غیر ممکنه فوق فوقش 150 تا میده!!

linuxx2011
18-04-2013, 14:21

اما بودنش هست.
تو آسیاتک چیزی بنام قانون مصرف عادلانه وجود نداره.اگه میبینین پارس آنلاین این قانونو داره چون سرعت و بالا میبنده مثلا 128 نامحدودش 120 تا سرعت میده و....اما آسیاتک چون واقعیه سرعتاش اینکارو نمیکنه من تو 12 روز با 512 برنزی 40 گیگ دانلود کردم هیچ مشکلی هم تو سرعتم پیش نیومد.من حتی موقع خرید باهاشون حرف زدم حتی فروشنده شماره تماس داد گفت هر موقع سرعتت محدود شد زنگ بزن و بگو تا مبلغ و برگردونم و.....

Arsenal2012
18-04-2013, 16:51
2مگ نامحدود 250 تا سرعت میده؟؟؟؟؟:n04:غیر ممکنه فوق فوقش 150 تا میده!!

دوست عزیز من خودم دو ما پیش 2 مگ داشتم سرعتش 250 تا بود فوق فوقش 220 تا میشد الان شنیدم بچه ها میگن بعد از عید سرعت ها یه روز 250 تاس یه روز رو 150 تا یه روزم رو 200 تا ...خب وقتی 1 مگ 120 تا میده باید 2 مگ 250 تا بده دیگه درسته؟

hamed_fenix
18-04-2013, 18:16
چه حالی میده شبا با 450 دانلود داشته باشی:n02: واقعا دارم لذت میبرم:n20:

ahriman323
18-04-2013, 19:25
سرعت دانلود بیشتر از 250 که میگید بستگی به امکانات مرکز مخابرات داره یه مرکز میبینید خط را 2مگ میبنده یه مرکز 6 مگ به خاطر همینه سرعت بیشتر از 250

keyvan360
18-04-2013, 20:18
2 مگ تا زمانی که هدیه داره سرعتش بالاست ، بعد پایین میاد و کمی بالاتر از 1 مگ میشه سرعت ش. البته الان وضعیت شبانه خیلی بهتر شده و حجمی 2 مگ هم ترافیک دانلود خوبی میده. البته حجم نهایی قابل دانلود در نامحدود نقره ای 2 مگ ، بیشتر از حجمی 2 مگ با 40 گیگ ترافیک هست. به همین خاطر هم کمی گرونتره.

kaveh2nd
18-04-2013, 21:06
سرعت دانلود 1024 توی ساعات رایگان چقدر باید باشه ؟

1024/8=128
یعنی سرعت دانلود باید 128 کیلوبایت در ثانیه باشه !

*REZ4*
18-04-2013, 21:54
1024/8=128
یعنی سرعت دانلود باید 128 کیلوبایت در ثانیه باشه !

بیشتر موقع ها واسه من از 50 بالاتر نمیره !!!!!!!

Armin.Computer
18-04-2013, 22:34
وضعیت سرعت من خیلی بهتر شده ولی پینگ نه
مشکل پینگ همجنان وجود داره
وضعیت دوستان چه جوریه؟

soroosh_cz
18-04-2013, 23:49
وضعیت سرعت من خیلی بهتر شده ولی پینگ نه
مشکل پینگ همجنان وجود داره
وضعیت دوستان چه جوریه؟

من هم همینطور، پینگ از 500 اومده روی 400 :n09: سرعت خوبه

prance666
19-04-2013, 00:00
سلام دوستان من خودم ۲خط اینترنت دارم از مخابرات و داتک ولی‌ برای کار من که استفاده از v p n هست جفت‌شون حالت l2tpوصل نمیشن دوست من در اهواز از آسیتک استفاده می‌کنه و راحت portesh باز می‌خواستم بدونم من که تهرانم از این سرویس بگیرم برای منم باز می‌شه یا نه

hossein019940
19-04-2013, 07:23
سلام دوستان من خودم ۲خط اینترنت دارم از مخابرات و داتک ولی‌ برای کار من که استفاده از v p n هست جفت‌شون حالت l2tpوصل نمیشن دوست من در اهواز از آسیتک استفاده می‌کنه و راحت portesh باز می‌خواستم بدونم من که تهرانم از این سرویس بگیرم برای منم باز می‌شه یا نه
من که مخابرات دارم برام راحت باز میشه:n13:

مهدی صفایی
19-04-2013, 07:56
سلام دوست عزیز ماشالا پشت کار 24 ساعته:n02::n09::n08::n10:
من خودم صبح میرم سر کار میزنم واسه دانلود شب که میام خونه وبگردی میکنم دوباره بعد از وبگردی میزارم واسه دانلود تا صبح روزی 20 ساعت دانلود میکنم:n10: هر 5 ساعت هم 1 گیگ دانلود میشه
تفاوت نقره ای برنزی طلایی فقط تو اون هدیه سرعت بالایی هست که میدن بعد از اون هدیه 2 مگ سرعتش 250..1 مگ سرعتش 120 هست و 512 سرعتش 60 و 256 سرعتش 30 و 128 سرعتش 16 هست

سرویس من 512 برنزی نامحدود سرعت دانلود با idm رو 16 پورت 60 هست 24 ساعته

عزیز پس چرا 1 مگ من سرعتش با IDM از 100 بالاتر نمیره ؟؟ فکر کنم 1 به 10 شیرم کردن !؟ مال همه اینجوریه یا بازیه جدیده ؟؟:n13:

مهدی صفایی
19-04-2013, 08:00
چه حالی میده شبا با 450 دانلود داشته باشی:n02: واقعا دارم لذت میبرم:n20:

عزیز چه سرویسی داری که همچین سرعتی میده اونم شبانه؟؟:n13:

essi_raj004
19-04-2013, 10:59
الان من سرویسم حجمیه منتظرم تموم شه نامحدود بگیرم . بعد اینکه حجمم تموم شد چیکار کنم به ترتیب ؟
یبار یکی گفت حجم منفی مییشه ... و اینکه اگه میخوام سرویس جدید بگیرم آخرای حجم بزارم واسه دانلود و نمیتونن پسش بگیرن :دی چطوریه ؟ چیکار کنم؟ :n01:

ShadowDragon
19-04-2013, 11:22
برای من که وصل نمیشه.... اسیاتکم

راستی پینگ محدود با نامحدود فرقی داره؟
نباید داشته باشه اما الان که محدود رو خودم با نامحدود مقایسه کردم ،نامحدود 30-50 تا بالاتره

ShadowDragon
19-04-2013, 11:23
الان من سرویسم حجمیه منتظرم تموم شه نامحدود بگیرم . بعد اینکه حجمم تموم شد چیکار کنم به ترتیب ؟
یبار یکی گفت حجم منفی مییشه ... و اینکه اگه میخوام سرویس جدید بگیرم آخرای حجم بزارم واسه دانلود و نمیتونن پسش بگیرن :دی چطوریه ؟ چیکار کنم؟ :n01:
میری سرویس نامحدود میخری!!!!!!!!!!!1
قرار نیست کار خاصی انجام بدی!

jajam1
19-04-2013, 11:33
دوستان من 512 نامحدود برنزی دارم - 5 روزه گرفتمروزای اول خوب بود ولی الان 1-2 روزه که سرعت وبگردیم بعضی وقتا واقعا داغون میشه و حتی سایت گوگل هم کلی طول میکشه لود بشه ولی سرعت دانلودم تغییری نمیکنه و خوب هست .میخواستم ببینم برای شما هم این چندروز افت سرعت وبگردی بوده یا نهمن ساکن مشهد هستمممنون

isbn
19-04-2013, 11:39
دوستان هنوز مشکل پینگ و سرعت حل نشده ؟ برای شما ؟

ShadowDragon
19-04-2013, 11:51

پینگش مزخرف بود مزخرفترم شده

hamed_fenix
19-04-2013, 12:11
عزیز چه سرویسی داری که همچین سرعتی میده اونم شبانه؟؟:n13:
2مگ محدود،به جز روز اول که وصل شد بقیه شبا با 450-500 دانلود دارم:n10:

Armin.Computer
19-04-2013, 12:33

پینگش مزخرف بود مزخرفترم شده
منم مشکل پینگ دارم
نمی دونم چه وقتی می خواد درست شه

amir1024
19-04-2013, 12:56
دوستان کسی call of 8 آنلاین بازی میکنه ؟ مال من تازگی سرور پیدا نمیکنه به نظرتون ممکنه پورت بسته شده باشه یا آسیا تک اینجوری کرده چون کانتر هم اینجوری بود که درست شد

ShadowDragon
19-04-2013, 14:23
2مگ محدود،به جز روز اول که وصل شد بقیه شبا با 450-500 دانلود دارم:n10:

احتمالا شما یکی از خوش شانس های اسیاتکی...
اکثر کاربر های 2 مگ به زور به 150 میرسن تو شب....

Arsenal2012
19-04-2013, 14:44
عزیز پس چرا 1 مگ من سرعتش با IDM از 100 بالاتر نمیره ؟؟ فکر کنم 1 به 10 شیرم کردن !؟ مال همه اینجوریه یا بازیه جدیده ؟؟:n13:

سلام دوست عزیز یکی از آشناهامون سرویس 1 مگ آسیاتک نامحدود داره تو همین منطقه ی خودمون کرج سرعتش کمتر از 120 تا حالا میگه نشده:n10: من خودم رفتم تست کردم بین 120 تا 130 بود رو 16 پورت شاید شما مخابرات منطقه تون خیلی شلوغه:n28:

مهدی صفایی
19-04-2013, 15:00
سلام دوست عزیز یکی از آشناهامون سرویس 1 مگ آسیاتک نامحدود داره تو همین منطقه ی خودمون کرج سرعتش کمتر از 120 تا حالا میگه نشده:n10: من خودم رفتم تست کردم بین 120 تا 130 بود رو 16 پورت شاید شما مخابرات منطقه تون خیلی شلوغه:n28:

خب عزیز به نظرت من باید چیکار کنم ؟؟ زنگ بزنم به شرکت یا سرویسم رو عوض کنم ؟؟

مهدی صفایی
19-04-2013, 15:03
دوستان من 512 نامحدود برنزی دارم - 5 روزه گرفتمروزای اول خوب بود ولی الان 1-2 روزه که سرعت وبگردیم بعضی وقتا واقعا داغون میشه و حتی سایت گوگل هم کلی طول میکشه لود بشه ولی سرعت دانلودم تغییری نمیکنه و خوب هست .میخواستم ببینم برای شما هم این چندروز افت سرعت وبگردی بوده یا نهمن ساکن مشهد هستمممنون

منم تو مشهد هستم سرعت وبگردی خیلی بد شده ولی دانلود نه!! خصوصا گوگل . من قبلا 512 نامحدود مخابرات داشتم به این بدی نبود وبگردیش !! راستی یه چیز دیگه اینکه سرعت دانلود از سرورهای مختلف فرق میکنه خصوصا آپلودباز !! :n28:

mahmoodsoft
19-04-2013, 15:13
از من که هنوز درست نشده :n21: 128 محدود

Armin.Computer
19-04-2013, 15:43
منم تو مشهد هستم سرعت وبگردی خیلی بد شده ولی دانلود نه!! خصوصا گوگل . من قبلا 512 نامحدود مخابرات داشتم به این بدی نبود وبگردیش !! راستی یه چیز دیگه اینکه سرعت دانلود از سرورهای مختلف فرق میکنه خصوصا آپلودباز !! :n28:
واسه منم همینجوره

دوستان کسی از آسیاتک آنتی ویروس خریده؟

keyvan360
19-04-2013, 16:47
احتمالا شما یکی از خوش شانس های اسیاتکی...
اکثر کاربر های 2 مگ به زور به 150 میرسن تو شب....

نه الان خوشبختانه درست شده و از 8 ساعت دانلود رایگان شبانه ، حداقل 4 ساعتش رو با سرعت خیلی خوب دانلود میکنه.

حالا کی بزنن دوباره بترکونن معلوم نیست ولی فعلا که وضعیت دانلود خوبه و من دوباره همین 2 مگ حجمی رو برای این ماه تمدید کردم.

hamedsaba
19-04-2013, 17:16
با سلام .
دوستان سرویس 256 طلایی نامحدود با 18 گیگ سرعت دانلود دقیق چند میده ؟ ضمنا یک سوالی دارم ایا پینگ بین سرویس ها هم فرق داره ؟ با سپاس .

Ali/sh
19-04-2013, 17:43
سلام سرویس 1مگ مخابرات با 1مگ برنزی آسیاتک تفاوتی داره؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

prance666
19-04-2013, 18:00
سلام دوستان برای اشتراک گرفتن از آسیاتک آیا هزینه راه اندازی میخواد یا نه اگر میخواد هزینش چقدره ممنون

مهدی صفایی
19-04-2013, 19:01
منطقه ما که نامحدود مخابرات کلا جمع شد !! ولی اگه باشه قطعا از 1 مگ نامحدود آسیاتک بهتره .:n27:

مهدی صفایی
19-04-2013, 19:02
سلام سرویس 1مگ مخابرات با 1مگ برنزی آسیاتک تفاوتی داره؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

مخابرات 1 به 8 شیر میکنه ولی آسیاتک 1 به 10 :n03:

Arsenal2012
19-04-2013, 19:23
خب عزیز به نظرت من باید چیکار کنم ؟؟ زنگ بزنم به شرکت یا سرویسم رو عوض کنم ؟؟

به نظر من پشتیبانی آسیاتک در حد 0 چون من خودمم چند روزه لینک اینترنت مودم میره بعد از ده دقیقه میاد تو روز هم چند بار این مشکل پیش میاد ...البته 20 روزی هست که ایم مشکل پیش اومده ..من خودم چند بار به آساتک مرکزی واسه مشکلم زنگ زدم ولی تا حالا که درست نشده... و الان اگه شما چند صفحه برگردی عقب نظرات رو بخونی بعد از عید مشکل پیدا کرده آسیاتک.....به نظر من چند روز صبر کن اگه مشکل ما درست مشکل شما هم ایشالا درست میشه...کل سرویس های آسیاتک الان مشکل دارن یکی میگه سرعتم بالاس یکی میگه پایینه یکی میگه پینگم بالاس یکی میگه گوگل بالا نمیاد یکی هم مثل خودم لینک اینترنم میره و میاد پس نتیجه میگیریم که عوض کردن سرویس هم بی فایدس البته فعلا

Arsenal2012
19-04-2013, 19:29
سلام دوستان برای اشتراک گرفتن از آسیاتک آیا هزینه راه اندازی میخواد یا نه اگر میخواد هزینش چقدره ممنون

صد در صد میگیره من از نمایندگی تو کرج گرفتم 7 تومن بابت یوزرنم و پسورد تلفنی 10 تومن هم بابت رانژه مخابرات و + هزینه سرویس تو ایران بابت نفس کشیدن هم باید پول بدی رفیق:n28:

Ali/sh
19-04-2013, 20:25
مخابرات 1 به 8 شیر میکنه ولی آسیاتک 1 به 10 :n03:پس چرا آسیاتک ۳،۴ تومن گرونتر از مخابرات میده؟

hossein019940
19-04-2013, 21:02
پس چرا آسیاتک ۳،۴ تومن گرونتر از مخابرات میده؟
داداش مخابرات و زیر ساخت در ارتباط هستن یا هر سازمان دیگه هر چی بخوان میدن (برای جذب مشتری)
آسیاتک خصوصیه.
یعنی این دوتا فرق نمیکنن؟:n13:

Armin.Computer
19-04-2013, 22:12
دوستان کسی آنتی ویروس از آسیاتک خریده؟

hesamsnake
20-04-2013, 09:44
سلام دوستان .من میخوام از اسیاتک سرویس بگیرم فقط برای دانلود میخوام .به نظرتون چه سرویسی از بین اینا بگیرم.
1مگ طلایی
2 مگ 60 گیگ
2 مگ نقره ای
2 مگ طلایی

تا حالا با اسیاتک کار نکردم دانلود شبانه اش چطوره ؟سرعت دانلود زیر 70-80 میاد؟
من تهران مرکز مخابرات امامت هستم کسی هست اینجا که این مرکز مخابرات باشه ؟سرویسش تو این مرکز چطوره؟
ممنون

Armin.Computer
20-04-2013, 12:18
سلام دوستان .من میخوام از اسیاتک سرویس بگیرم فقط برای دانلود میخوام .به نظرتون چه سرویسی از بین اینا بگیرم.
1مگ طلایی
2 مگ 60 گیگ
2 مگ نقره ای
2 مگ طلایی

من تهران مرکز مخابرات امامت هستم کسی هست اینجا که این مرکز مخابرات باشه ؟سرویسش تو این مرکز چطوره؟
ممنون
ببین دوست عزیز من 512 برنزی (بدون هدیه گیگ سرعت بالا) دارم راضی هستم
حالا شما اگر گیگ هدیه بگیری سرعتتم بیشتره

Arsenal2012
20-04-2013, 14:04
1مگ طلایی
2 مگ 60 گیگ
2 مگ نقره ای
2 مگ طلایی

ممنون

سلام من تو کرج 512 برنزی دارم 24 ساعته سرعت رو 64 و من کلا راضیم قطعی هم نداره البته مجبوریم که راضی باشیم 25 تومن میدیم با سرعت 64 کیلو دانلود واقعا جای :n03:

amirbrad
20-04-2013, 14:58
دوستان آپلود از سرورهای خارجی برای من بسته شده یعنی صفر نمیشه هیچی در سایت های خارجی آپلود کرد شما هم این مشکل و دارید !؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

͏ Mehran ͏
20-04-2013, 15:33
درود
دوستان سرویس چلچله خیلی سرعتش اومده پایین . در جد 60 . قدیما تا 350 بود حدودآ.
الان بین این همه سرویس کدمشون بهتره که سرعتش بالا باشه ؟
مرسی

k1_24
20-04-2013, 15:55
درود
مرسی

1مگ محدود سرعتش راحت تا 250 می ره
2مگ نمی دونم

keyvan360
20-04-2013, 18:16
درود
مرسی

2 مگ محدود اگر خط جواب بده دقیقا روی 3.5 مگابیت بر ثانیه بسته شده و تو تست های سایت speedtest دقیقا همین نتیجه بدست میاد. اگر اوضاع خوب باشه تا کمی بالاتر از 400 هم میره سرعت. البته اگر اوضاع خوب باشه ! ، که در این ایام علی الخصوص وضعیت اینترنت جالب نیست.

x11416
20-04-2013, 19:50
من نزدیک به یک هفته میشه که طرح 256 حجمی (10 گیگ) رو زدم و سرعت دانلود شبانش تو این یک هفته حدود 200 الی 250 بوده

من با این قیمت قبلا میتونستم طرح 1 مگ حجمی (5گیگ) رو انتخاب کنم که عمرا سرعتش به 150 هم نمیرسید ( تازه مهمتر از همه اینکه 5 گیگ هم اضافه دارم )

قبلا 128 نامحدود برنزی داشتم که سرعتش بین 10 الی 15 بود

فقط یک مشکلی داره اون هم اینه که تو دانلود شبانه اگر یکبار دیسکانکت بشی و دوباره کانکت بشی سرعتش بشدت پایین میاد و بین 20 الی 30 میشه

نمیدونم آسیاتک قاطی کرده و سرعت من انقدر زیاد شده یا کلا همینطوری هست

isbn
20-04-2013, 19:58
از دیشب برای من قطع هست مرکز عاطفم !

azimmahdi2012pro
21-04-2013, 10:07
سلام.وقت همگی بخیر
من از آسیاتک با پهنای باند128 استفاده میکنم .راضیم .سرعتش خوب .میخواستم بگم برای سنجش سرعت خیلی موارد دخیل هستند که میشه از اونها نام برد مانند : نزدیکی محل زندگی به مرکز مخابرات
ساعات استفاده از اینترنت. بودن یا نبودن فیلتر شکن بر روی سیستم. به روز رسانی سرویس ها و برنامه هایی که بصورت مخفی در حال بروز رسانی میباشند مانند آنتی ویروسها و ... مشکل ویندوز سیستم .درایور سخت افزاری و نهایتا استفاده مخفیانه برخی افراد از اینترنت شما. همه کارکنان واحد پشتیبانی و فروش و بقیه کارکنان آسیاتک بدون منت پاسخگوی کاربران خود هستند
باسپاس فراوان

tahaafshar
21-04-2013, 10:31
2 مگ محدود اگر خط جواب بده دقیقا روی 3.5 مگابیت بر ثانیه بسته شده و تو تست های سایت speedtest دقیقا همین نتیجه بدست میاد. اگر اوضاع خوب باشه تا کمی بالاتر از 400 هم میره سرعت. البته اگر اوضاع خوب باشه ! ، که در این ایام علی الخصوص وضعیت اینترنت جالب نیست.

دوست عزیز 2 مگ رو روی 5.5 بستن
تو روز که سرعت تا 700 میره اما شبانه به شدت داغونه
ماکزیمم تا 70-80 میره

nimakh
21-04-2013, 11:16
یک دزدی جدید در آسیاتک !
در سرویس های بلند مدت طبق تعرفه سایت آسیاتک باید برای سه ماهه 4% و همینطور برای 12 ماهه 24% تخفیف اعمال شود ولی هنگام تمدید سرویس می بینید مقدار تخفیف کمتر از مقدار گفته شده است. 3% برای سه ماهه و 21% برای 12 ماهه

hadikhaf
21-04-2013, 12:06
دوستان شما تو طول شبانه روز چند بار قطعی دارید و بیشتر تو چه وقتهایی ؛ راستی پینگتون که تو ران میگیرین چنده واسه من صبح ها دورو بر 300 و هر چی که به شب میرسیم تا 400 هم میره

asdfgh9600
21-04-2013, 12:41
یک دزدی جدید در آسیاتک ! در سرویس های بلند مدت طبق تعرفه سایت آسیاتک باید برای سه ماهه 4% و همینطور برای 12 ماهه 24% تخفیف اعمال شود ولی هنگام تمدید سرویس می بینید مقدار تخفیف کمتر از مقدار گفته شده است. 3% برای سه ماهه و 21% برای 12 ماهه ببخشید شما تخفیف رو روی ابنمان هم حساب کردید! یا اول تخفیف سرویس ها رو حساب کردید بعد به اضافه ابونمان و مالیات و اینتها ! البته خودم الان حوصله حساب کتاب ندارم

xaxi
21-04-2013, 16:18
امروز چه خبر شده ؟ :n13:

512 نامحدود نقره ای دارم سرعتم حدود 300 ه ! 300 KB/s ~

hossein019940
21-04-2013, 18:32
سلام
دوستان آسیاتک وضعیتش خوب شده؟یا بدتر شده؟

xaxi
21-04-2013, 19:02
واسه من ک امروز خیلی خوب شده !

همیشه سرعتم 60 - 70 بود ، الان اینطوریه :

512 - نامحدود - نقره ای

Masоud
21-04-2013, 19:06
سلام
دوستان آسیاتک وضعیتش خوب شده؟یا بدتر شده؟
والا واسه من تا قبل از عید شبانه روز سرعت بین 120-160 بود ولی از عید به اینور تا 60 بزور میره.

keyvan360
21-04-2013, 19:41
تو روز که سرعت تا 700 میره اما شبانه به شدت داغونه
ماکزیمم تا 70-80 میره

برای من شبانه خوبه و حداقل ش روی 150 ئه.

*REZ4*
21-04-2013, 21:24
چطوری میتونم از قسمت ورود به امور مشترکین وارد شم ؟ باید از ثبت اشتراک در سامانه امور مشترکين ثبت نام کنم ؟ چجوریه ؟ الان زنگ زدم میگه اون قسمت فقط واسه نمایندیگیه ولی بعضی ها چجوری وارد میشن ؟

Armin.Computer
21-04-2013, 21:35
من امروز مشکل سرعت و پینگ بسیار بالا داشتم

hadikhaf
21-04-2013, 21:41
دوستان شما تو طول شبانه روز چند بار قطعی دارید و بیشتر تو چه وقتهایی ؛ راستی پینگتون که تو ران میگیرین چنده واسه من صبح ها دورو بر 300 و هر چی که به شب میرسیم تا 400 هم میره
بچه ها وقت کردین یه نظری هم شما بدین

Aryaeiboy
21-04-2013, 22:07
پینگ تایم برای همه isp ای ها ۳ روزه شدیدا بالا می ره بیشتر وقتا

rz21
21-04-2013, 22:25
دوستان من لینکم میره و میاد!چی کار کنم؟پشتیبانی شیراز و تهران هم میگن نویز روی خطه!من میگم قبول نویز روی خطه ولی چرا اکانت شبانه اینطوری نمیشه؟؟
کلافه شدم!

attaghi
21-04-2013, 23:26
دوستان من لینکم میره و میاد!چی کار کنم؟پشتیبانی شیراز و تهران هم میگن نویز روی خطه!من میگم قبول نویز روی خطه ولی چرا اکانت شبانه اینطوری نمیشه؟؟
کلافه شدم!

سلام
دوست عزيز چون شبانه سرعتش پايين تره و پهناي باندش كمتره باعث ميشه نويز هم كم بشه و شما قطعي نداشته باشيد ولي روزانه چون سرعت و پهناي باند بالا ميره و مثلا پهناي باند دانلود 4مگ ميشه نويز هم زياد ميشه و قطعي ها هم به وجود مياد . هر چي سرعت پايينتر نويز كمتر هر چي سرعت بالاتر نويز بيشتر . رابطه مستقيم داره .

Arsenal2012
21-04-2013, 23:30
کلافه شدم!

اصلا خود تو ناراحت نکن ماله من هم یه 10 روزی اینجوری بود خودش خودکار خوب شد الان چند روزه دیگه لینکم نمیره....

Arsenal2012
21-04-2013, 23:35
چطوری میتونم از قسمت ورود به امور مشترکین وارد شم ؟ باید از ثبت اشتراک در سامانه امور مشترکين ثبت نام کنم ؟ چجوریه ؟ الان زنگ زدم میگه اون قسمت فقط واسه نمایندیگیه ولی بعضی ها چجوری وارد میشن ؟

باید زنگ بزنی به آسیاتک مرکزی تهران بگی میخوام از قسمت نمایندگی ها جدا بشم و با آسیاتک مستقیم در ارتباط باشم بهت شماره ی کاربری رو میدن تو ساعات اداری تماس بگیر مشکلی نداره

*REZ4*
22-04-2013, 00:05
باید زنگ بزنی به آسیاتک مرکزی تهران بگی میخوام از قسمت نمایندگی ها جدا بشم و با آسیاتک مستقیم در ارتباط باشم بهت شماره ی کاربری رو میدن تو ساعات اداری تماس بگیر مشکلی نداره

شماره آسیاتک مرکزی تهران چنده ؟

saeed85
22-04-2013, 01:38
ببین دوست عزیز من 512 برنزی (بدون هدیه گیگ سرعت بالا) دارم راضی هستم
حالا شما اگر گیگ هدیه بگیری سرعتتم بیشتره
دوست عزیز شما مرکز امامت هستید؟ میشه بپرسم مکانتون کدوم حدود هست . و از همه مهمتر با آسیاتک چه پینگ تایمی دارید در ساعات مختلف و چه سرعتی. منزل من خ دهقان چهارراه کوکاکولا هستم و میخوام ADSL بگیرم و میخوام بدونم اگه پینگ آسیا تک پایین باشه از این شکرت سرویس بگیرم
(شما توی این منطقه و این مرکز مخابرات امامت از شرکت ها و سرویس های دیگه خبر داری )
با تشکر

rz21
22-04-2013, 08:05
اصلا خود تو ناراحت نکن ماله من هم یه 10 روزی اینجوری بود خودش خودکار خوب شد الان چند روزه دیگه لینکم نمیره....

والا برای من بیشتر از ده روز شده....

سلام
دوست عزيز چون شبانه سرعتش پايين تره و پهناي باندش كمتره باعث ميشه نويز هم كم بشه و شما قطعي نداشته باشيد ولي روزانه چون سرعت و پهناي باند بالا ميره و مثلا پهناي باند دانلود 4مگ ميشه نويز هم زياد ميشه و قطعي ها هم به وجود مياد . هر چي سرعت پايينتر نويز كمتر هر چي سرعت بالاتر نويز بيشتر . رابطه مستقيم داره .

عجب!!میخواییم 5 مین بازی کنیم هی لینک میره از سرور قطع میشیم...اینم شرکته ما داریم :دی
مودمرو مستقیم به خط تلفن (بدون وجود اسپلیتر و خود تلفن)وصل کردم لینک اومد بالا.ولی ازش استفاده نکردم ببینم میره یا نه.

Arsenal2012
22-04-2013, 08:29
شماره آسیاتک مرکزی تهران چنده ؟

شماره مرکز آسیاتک تهران 1544 هست بدون کد شهر تهران فقط 1544

Arsenal2012
22-04-2013, 08:32
والا برای من بیشتر از ده روز شده....

عجب!!میخواییم 5 مین بازی کنیم هی لینک میره از سرور قطع میشیم...اینم شرکته ما داریم :دی
مودمرو مستقیم به خط تلفن (بدون وجود اسپلیتر و خود تلفن)وصل کردم لینک اومد بالا.ولی ازش استفاده نکردم ببینم میره یا نه.
دوست من واسه منم که 10 روز این مشکل رو داشت وقتی لینک میرفت 1 ثانیه گوشی تلفن رو بر میداشتم دوباره میزاشتم سر جاش لینک میومد ولی شما زنگ بزن آسیاتک مرکزی شاید حلش کردن البته شایدم ایراد از اسپلیتر شما باشه چون من بعد از 10 روز خودش خودکار خوب شد

*REZ4*
22-04-2013, 08:55
چقد دردسر داره از نمایندگی جدا شدن . پشیمونم کردن اصلا :n27:

rz21
22-04-2013, 10:16
یک مورد عجیب برخوردم!من 2 ساعت رفتم آنلاین بازی کردم با کنسول یک بار هم لینک نرفت!الان با پی سی میام نت میبینم لینکم میره!:n27:

ShadowDragon
22-04-2013, 10:20
دوستانی که قصد دارن حجم آضافه بخرن.....
2-3 روز صبر کنید !

امروز کلی با پشتیبانی صحبت کردم بالاخره زیر بار رفتن که 25% رو نمیدن!

قراره CRM درست شه....

از این به بعد 1گیگ برابر 1280مگ حجم اضافه میشه....

البته تو قسمت شکایات هم میتونید درخواست کنید...

تشکر هم کردین، کردین :دی

ShadowDragon
22-04-2013, 10:23
چقد دردسر داره از نمایندگی جدا شدن . پشیمونم کردن اصلا :n27:

درخواست بدی وصلت میکنن به نمایندت!

*REZ4*
22-04-2013, 11:07
درخواست بدی وصلت میکنن به نمایندت!

میگه باید کتبی درخواست بدی اونم شاید رییس نمایندگی قبول کنه!!! پشتیبانی هم دیگه از نمایندگی نداری!!!

hossein019940
22-04-2013, 11:12
میگه باید کتبی درخواست بدی اونم شاید رییس نمایندگی قبول کنه!!! پشتیبانی هم دیگه از نمایندگی نداری!!!
اگه تو پنل نماینده ای هستی میخوای مستقیم مشترک
آسیاتک بشی ایمیل بزنی سریع بهت شماره مشتری میدن.حالا درخواست کتبی رو فکر نمیکنم
برای چی میخوای با نماینده در ارتباط باشی؟

*REZ4*
22-04-2013, 11:45
اگه تو پنل نماینده ای هستی میخوای مستقیم مشترک
آسیاتک بشی ایمیل بزنی سریع بهت شماره مشتری میدن.حالا درخواست کتبی رو فکر نمیکنم
برای چی میخوای با نماینده در ارتباط باشی؟

چند روز پیش می خواستم تغییر سرویس بدم مجبور شدم زنگ بزنم نمایندگی بعد پول بریزم حسابشون دوباره زنگ بزنم نمایندگی تا تغییرش بدن میخواستم شماره مشتری رو بگیرم تا اگه باز خواستم عوضش کنم خودم بتونم.
زنگ زدم تهران گفت باید زنگ بزنی همون شیراز درخواست بدی اونا شما رو از نمایندگی جدا کنن ولی اینجا می گفت باید درخواست کتبی بدی اونم شاید موافقت بشه باهاش. یه چیز دیگه اینکه اگه مثلا اینترنتم قطع شد یا یه مشکلی واسش پیش اومد دیگه نمیتونم زنگ بزنم نمایندگی تا درستش کنه یا چکش کنه ببینه مشکل از کجاست !

hossein019940
22-04-2013, 12:26
چند روز پیش می خواستم تغییر سرویس بدم مجبور شدم زنگ بزنم نمایندگی بعد پول بریزم حسابشون دوباره زنگ بزنم نمایندگی تا تغییرش بدن میخواستم شماره مشتری رو بگیرم تا اگه باز خواستم عوضش کنم خودم بتونم.
زنگ زدم تهران گفت باید زنگ بزنی همون شیراز درخواست بدی اونا شما رو از نمایندگی جدا کنن ولی اینجا می گفت باید درخواست کتبی بدی اونم شاید موافقت بشه باهاش. یه چیز دیگه اینکه اگه مثلا اینترنتم قطع شد یا یه مشکلی واسش پیش اومد دیگه نمیتونم زنگ بزنم نمایندگی تا درستش کنه یا چکش کنه ببینه مشکل از کجاست !
وقتی از پنل نماینده بیرون اومدی دیگه نماینده به شمارت دسترسی نداره.فقط باید آسیاتک استان خودتون یا مرکزی زنگ بزنی بهتره باید به 1544 زنگ بزنی که مشکلت رو بهتر حل میکنن.شماره مشتری بگیری میتونی تغییر سرویس بدی از طریق سایت از بانک طریق بانک مجازی پول به پنلت بریزی.
میتونی درخواست تخلیه بدی-درخواست پشتیبانی و اعزام کارشناس-در خواست آی پی ثابت-امکان برقراري موقت سرويس
این کار ها رو میتونی بکنی + رزرو پورت
کلا امکاناتش بیشتره .وقتی مشکل داری باید مستقیم به آسیاتک مشکلتو بگی.
به acc@asiatech.ir ایمیل بزن بگو که میخوای از پنل نماینده میخوای بیای بیرون و مستقیم با آسیاتک در ارتباط باشی سریع بهت شماره مشتری میدن
من هم میخواستم شماره مشتری رو پشتیبانی میگفت نمیشه زیاد اصرار کردم بهم گفت که ایمیل بزن.

Armin.Computer
22-04-2013, 15:30
وقتی از پنل نماینده بیرون اومدی دیگه نماینده به شمارت دسترسی نداره.فقط باید آسیاتک استان خودتون یا مرکزی زنگ بزنی بهتره باید به 1544 زنگ بزنی که مشکلت رو بهتر حل میکنن.شماره مشتری بگیری میتونی تغییر سرویس بدی از طریق سایت از بانک طریق بانک مجازی پول به پنلت بریزی.
میتونی درخواست تخلیه بدی-درخواست پشتیبانی و اعزام کارشناس-در خواست آی پی ثابت-امکان برقراري موقت سرويس
این کار ها رو میتونی بکنی + رزرو پورت
کلا امکاناتش بیشتره .وقتی مشکل داری باید مستقیم به آسیاتک مشکلتو بگی.
به acc@asiatech.ir ایمیل بزن بگو که میخوای از پنل نماینده میخوای بیای بیرون و مستقیم با آسیاتک در ارتباط باشی سریع بهت شماره مشتری میدن
من هم میخواستم شماره مشتری رو پشتیبانی میگفت نمیشه زیاد اصرار کردم بهم گفت که ایمیل بزن.
مال من الان زیر نظر کیه؟
تو پنلم فقط رزو پورت-تغییر رمز-شارژ-زیرمصرف-آنتی ویروس و چندتادیگه
با quick task هم می رم

hossein019940
22-04-2013, 15:50
مال من الان زیر نظر کیه؟
تو پنلم فقط رزو پورت-تغییر رمز-شارژ-زیرمصرف-آنتی ویروس و چندتادیگه
با quick task هم می رم
پنل نماینده ای:n01:

ShadowDragon
22-04-2013, 15:54
دوستانی که قصد دارن حجم آضافه بخرن.....
2-3 روز صبر کنید !

امروز کلی با پشتیبانی صحبت کردم بالاخره زیر بار رفتن که 25% رو نمیدن!

قراره CRM درست شه....

از این به بعد 1گیگ برابر 1280مگ حجم اضافه میشه....

البته تو قسمت شکایات هم میتونید درخواست کنید...

تشکر هم کردین، کردین :دی

بالاخره حجمای خودمو دادن! 1 گیگ + 256 مگ!
البته یه 180 مگ ازم کم کردن! چون که یه بار از >برقراری موقت< استفاده کرده بودم :دی

اگه زود تر حق خودمونو میخواستیم وضع این نبود! صبانت هم این 25% رو میده

mitraryan
22-04-2013, 18:01
میگم از کجا باید فهمید تو پنل نماینده هستی یا نه؟ من همه کاراش رو آنلاین انجام دادم، اصلا فرقشون چیه؟
یه چیز دیگه وقتی سرویس مثلا 20 گیگ میگیری باقیماندش یه دوره بعد منتقل میشه یا نه؟

hossein019940
22-04-2013, 18:18
میگم از کجا باید فهمید تو پنل نماینده هستی یا نه؟ من همه کاراش رو آنلاین انجام دادم، اصلا فرقشون چیه؟
یه چیز دیگه وقتی سرویس مثلا 20 گیگ میگیری باقیماندش یه دوره بعد منتقل میشه یا نه؟
وقتی کارهای انلاین رو انجام دادی یعنی شماره مشتری داری و با آسیاتک در ارتباط هستی
ولی اونی که میره پیش نماینده ثبتنام میکنه میره تو پنل نماینده.
ولی انصافا نمایندم خوب بود همون لحظه بدون اینکه بگه برای چی میخوای بری درخواست تخلیه داد.برای رانژه خیلی خوب پیگیر بود فکر نکنم همیچین نماینده هایی باشن.
فکر نکنم منتقل بشه:n13:

keyvan360
22-04-2013, 19:54
من دفعه قبل به جای 30 گیگ ، 31 گیگ و خورده ای و این ماه هم وقتی تمدید کردم به جای 40 گیگ ، 43 گیگ و خورده ای، ترافیک ماهیانه بهم دادن ، چرا ؟؟!

smfazel
22-04-2013, 19:58
اونایی که پرش لینک دارن مشکل مال سیم کشی هست، من تجربه شو دارم

Sent from XPERIA TX using Tapatalk 2

ShadowDragon
22-04-2013, 20:33
وقتی کارهای انلاین رو انجام دادی یعنی شماره مشتری داری و با آسیاتک در ارتباط هستی
ولی اونی که میره پیش نماینده ثبتنام میکنه میره تو پنل نماینده.
ولی انصافا نمایندم خوب بود همون لحظه بدون اینکه بگه برای چی میخوای بری درخواست تخلیه داد.برای رانژه خیلی خوب پیگیر بود فکر نکنم همیچین نماینده هایی باشن.
فکر نکنم منتقل بشه:n13:

یعنی دلیل جمع آوری رو هیچی نزدی؟! قیمت مثلا!

نمایندگی منم خیلی پیگیر بود که رانژه کنن و بقیه چیزا! اما فردای اون روز از پنلش خارج شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!111

کارمم اشتباه بود....

hossein019940
22-04-2013, 20:55
یعنی دلیل جمع آوری رو هیچی نزدی؟! قیمت مثلا!

نمایندگی منم خیلی پیگیر بود که رانژه کنن و بقیه چیزا! اما فردای اون روز از پنلش خارج شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!111

کارمم اشتباه بود....
نمایندگی هاش خیلی خوبن و کارها رو خوب انجام میدن.
همون روز که گفت چرا میخوای بری به اپراتور گفتم گرونی سرویس من از سایت اقدام نکردم از سازمان رادیویی اقدام کردم اونا هم به شرکت فشار اوردن همون روز خودشون برام جمع کردن

Armin.Computer
22-04-2013, 21:44
فرق پنل نماینده با اصلی چیه؟

hossein019940
22-04-2013, 21:51
فرق پنل نماینده با اصلی چیه؟
وقتی میخوای تغییر سرویس بدی یا برقرای موقت کنی یا با پشتیبانی یا اعزام کارشناس احتیاج داری یا برای جمع آوری اگه تو شماره مشتری داشته باشی این کارا رو خودت میتونی انجام بدی اگه تو پنل نماینده باشی باید این کارا ها رو به نمایدت بگی اون برات انجام بده خودت نمیتونی...........

ShadowDragon
22-04-2013, 22:39
تو پنل نماینده نباشی میتونی تغییر سرویس بدی اگه لازم باشه که البته نماینده هم میتونه این کارو انجام بده اما تو پنل نماینده باشی نیاز به ساپورت داشته باشی مستقیم اقدام میشه ولی اگه نباشی باید درخواست بدی بره تهران بعد برگرده به نمایندگی مرکزی و بعد نمایندگی مرکزی هم چون که از خودش نگرفتی کاری برات نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!! اگرم از خودش گرفته باشی و رفته باشی که دیگه بد تر!

در کل پنل نماینده تو نگه داری راحت تری

mitraryan
22-04-2013, 23:11
من شماره مشتری دارم و میتونم وارد شم ولی همه این گزینه ها غیر فعالن و فقط ثبت نام هست! چون تازه گرفتم اینجوریه؟
کسی از انتقال حجم به دوره بعد اصلاعی نداره؟

POLAAB
22-04-2013, 23:16
دوستان اینترنت آسیا تک در چه وضعیه ؟ بهتر شده ؟؟ یه آپدیت از وضعیتتون بدید خیلی خوب می شه . یه 40 مین بعد هم دانلود شبانه شروع می شه . خواهشا اونم یه تست بکنید .

isbn
23-04-2013, 08:43
همچنان افتضاح

R O O T
23-04-2013, 09:23
ایــا پینگ 400 با این شرکت چیــز طبیعی است ؟ :n02:

Arsenal2012
23-04-2013, 11:22
ساعت 11:30 امروز 3 اردیبهشت 92 به مدت نیم ساعت رفتیم رو حالت اینترانت فقط سایت هایی مثله سافت گذر باز میشدن خیلی وحشتناک بود:n28:

fastfind
23-04-2013, 12:56
سلام به همه. دو تا سوال دارم
آسیاتک آپلود رو چند میبنده؟ روی 512 یا 1 مگ؟
و اینکه شما هم مشکل بالا رفتن پینگ با سرورهای ایرانی دارید یا نه؟ یعنی در طول روز مخصوصا حدود 11 صبح تا بعد از ظهر
پینگ با سرورهای داخلی براتون بالای 100 میره؟

isbn
23-04-2013, 14:27
ای بابا اصلا قرار نیست درست شه وضعیت؟

mahmoodsoft
23-04-2013, 14:30
128 محدود
لامصب تست داخل عالی هست:n02:

به این میگن یه نت ایده آل و بدون خطا

kaveh2nd
23-04-2013, 15:40
دوستان اینترنت آسیا تک در چه وضعیه ؟ بهتر شده ؟؟ یه آپدیت از وضعیتتون بدید خیلی خوب می شه . یه 40 مین بعد هم دانلود شبانه شروع می شه . خواهشا اونم یه تست بکنید .

شیراز همچنان افتضاح ! به همه جا زنگ زدم .بنظرم دست دولت و شرکتها تو دست هم شده ! چون سازمانهای ناظر باوجودیکه می فهمن و می بینن که چه وضعیتیه ، عملا هیچ اقدامی نمی کنن و سعی در سردواندن مشتری ها می کنن !

linuxx2011
23-04-2013, 17:10
چرا اینقدر اوضاع پینگ داغونه؟

مهدی صفایی
23-04-2013, 18:01
من 1 مگ نامحدود برنزی دارم با idm بیشتر از 90 نمیده منطقیه؟؟ یه سوال دیگه میخوام ماه بعد کیمیا 10 گیگ بگیرم بعد از تموم شدن 10 گیگ سرعت دانلود چند میشه ؟ واینکه 1 تا 9 صبح چقدر میشه حداقل دانلود کرد با چه سرعتی ؟؟:n23::n23:

kaveh2nd
23-04-2013, 18:53
من 1 مگ نامحدود برنزی دارم با idm بیشتر از 90 نمیده منطقیه؟؟ یه سوال دیگه میخوام ماه بعد کیمیا 10 گیگ بگیرم بعد از تموم شدن 10 گیگ سرعت دانلود چند میشه ؟ واینکه 1 تا 9 صبح چقدر میشه حداقل دانلود کرد با چه سرعتی ؟؟:n23::n23:

متوسط سرعت شما باید 128 باشه !
من خط 2 مگ دارم سرعتم از 128 بالاتر نمیره

rz21
23-04-2013, 19:06
منم 1 مگ دارم،سرعت بالاتر از 100 نمیره....:n21:

hadikhaf
23-04-2013, 19:14
گندشون بزنه با این اینترنتشون که اینقدر قطعی داره پینگ که افتضاحه سرشار از ریکوست تایم سرعت هم که دست خودشونه هر موقع خواستن فلکه رو کم و زیاد مییکنن حال نه فقط منظورم آسیاتک باشه بلکه همشون لگ کوفتی رو دارن دارن با این وضع رو هیچی نمیشه حساب کرد

keyvan360
23-04-2013, 20:01
همچنان افتضاح

الان عالیه وضعیت اینترنت ت !! ، تست آسیاتک با سرورهای خارجی معمولا زیر 1 مگ ه.

mahmoodsoft
23-04-2013, 20:31
الآن از من عالیه
همون 128 محدود

isbn
23-04-2013, 21:28
مشکل اینجاست هرچی با IDm دانلود میکنم همه روی 100-200 میچرخه در صورتی که قبلا 450 بود زندگی میکردیم !

Masоud
23-04-2013, 21:41
من زنگ ردم گفتن فعلا سرعت دانلود همه رو نصف کردن بخاطر مشکلاتی که بوجود اومده. من نمیدونم چرا این مشکلات قبل از عید نبود :n13::n03: خودمم شبا 160 میگرفتم الان شده 70 :n27:

mohsenmobile1
23-04-2013, 22:39
من زنگ ردم گفتن فعلا سرعت دانلود همه رو نصف کردن بخاطر مشکلاتی که بوجود اومده. من نمیدونم چرا این مشکلات قبل از عید نبود :n13::n03: خودمم شبا 160 میگرفتم الان شده 70 :n27:

512 ؟!

.....

masoudboy
23-04-2013, 23:02
تست 512 نامحدود برنزی سرور لندن
پینگ و سرعت افتضاح ...

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Armin.Computer
23-04-2013, 23:21
وضعیت کی می خواد درست شه؟:n03:

arashrahimiaryan
23-04-2013, 23:48
معلوم نیست . یعنی من ۱ مگ نزنم ماهه بعد نامحدود ؟

Masоud
24-04-2013, 00:31
512 ؟!

.....

فک کنم آره. سرعت شما کم نشده ؟

anjel1985
24-04-2013, 00:56
من دو مگ محدود حجمی دارم کیمیا، از اول عید سرعت رو آوردن رو 100 تا 120 همون اوایل عید زنگ زدم گفتم چرا سرعتا رو کم کردین گفتن که یه سری مشکل سراسری هست حل میشه، الان دوباره زنگ زدم میگم این چه وضعشه الان یه ماهه سرعتا رو کم کردین، طرف برگشته میگه شبانه رایگانه و شر میشه و همه جای دنیا افت سرعت پیدا میکنه!:n04: و شما خیلی خوبه که الان با 120 تا دارین دانلود میکنین!!!!!!!:n04::n04::n04:
ینی خیلی ریلکس دارن میگن همینی که هست میخواین بخواین نمیخواینم به سلامت:n21:
باید دوباره شرکتمو عوض کنم:n28:

moslem-visual
24-04-2013, 08:49
آقا ظاهرا این شبکه ملی اطلاعات الکی الکی داره میاد سراغمون ها! من تا الان 3-4 دفعه شده مثلا نیم ساعت فقط به سرورای ایران دسترسی داشتم! شیر فلکه رو الان نیم باز گذاشتن، سر وقت راحت ببندن هممون دیگه خیالمون راحت بشه. دوشواری ندارم من :n20:
از من میشنوید همین الان سجده ی شکر بجا بیارید تا از همینم محروم نشدیم!

esfhost
24-04-2013, 08:53
دوستان نامحدوده بنزی 512
چقدر دانلود میده؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

arashrahimiaryan
24-04-2013, 10:48
512 برنزی بین 60 تا 70

Arsenal2012
24-04-2013, 10:54
دوستان نامحدوده بنزی 512
چقدر دانلود میده؟

خب نامحدود یعنی Unlimited یعنی که مثله بقیه شرکت ها نیست که هر وقت عشقشون گرفت سرعت سرویس رو کم و زیاد کنن مثله شاتل هر چقدر دوست داری 24 ساعته بزار دانلود بشه من خودم همین سرویس رو دارم ماهی 50 گیگ تقریبا دانلود دارم بدون مشکل سرعت هم 60 تا 70

hadikhaf
24-04-2013, 11:06
وقتی از اینترنت زغالی میرسیم به این ؛ هنوز زیرساختاشو آماده نکردن اینترنت پرسرعت ارائه میدن با اون فیبرهای داغنشون شما فکر کن این سیم از دست چند نفر باید جون سالم در ببره تا درست و حسابی برسه دسته ما کشتی های نفت کش جک و جونور خاکی آدمای بی مسئول که هر کدوم یه بیل و کلنگ گرفتن افتادن به جون این خاک نمیدونم دنبال گنجن یا قالی یا باقالی حالا نحوه ارائه و دم و دستگاه های عتیقشون و هوش سرشار که هر جایی خرجش میکنن بجز راه درست بمونه ؛ با وجود این همه نقصان اصلاً اگه راضی نباشیم پس چی باشیم داش

ahriman323
24-04-2013, 11:32
وقتی از اینترنت زغالی میرسیم به این ؛ هنوز زیرساختاشو آماده نکردن اینترنت پرسرعت ارائه میدن با اون فیبرهای داغنشون شما فکر کن این سیم از دست چند نفر باید جون سالم در ببره تا درست و حسابی برسه دسته ما کشتی های نفت کش جک و جونور خاکی آدمای بی مسئول که هر کدوم یه بیل و کلنگ گرفتن افتادن به جون این خاک نمیدونم دنبال گنجن یا قالی یا باقالی حالا نحوه ارائه و دم و دستگاه های عتیقشون و هوش سرشار که هر جایی خرجش میکنن بجز راه درست بمونه ؛ با وجود این همه نقصان اصلاً اگه راضی نباشیم پس چی باشیم داش
حالا که خوب شده قبلا زیاد مشکل قطعی فیبر نوری بوجود میومد الان خیلی کم شده
مشکلاتی که هست از پهنای باند کم و ... هست

sat2they
24-04-2013, 11:34
واقعا متوجه نشدید هیچ کدوم!؟
این کاهش سرعت ها افزایش پینگ همه به خاطر انتخابات عزیز هست انشالله بعدش سرعت به حال عادی برمیگرده

amir1024
24-04-2013, 15:48
این کاهش سرعت ها افزایش پینگ همه به خاطر انتخابات عزیز هست انشالله بعدش سرعت به حال عادی برمیگرده

نه بابا چه ربطی به انتخابات داره آخه برای چی کم کنن این همه افت سرعت و مشکلاتی که داریم به خاطر قانون چیلترینگ هست تا 2-3 سال پیش که سرور ایران 1 عدد بود و چیلتر ها کمتر سرعت بیشتر بود اما الان چون چیلتر زیاد شده سرعت هم میاد پایین و اول باید دیتای ما از زیر اون 2 تا سرور رد بشه و بعد بیاد برای ما طوری که سازمان چیلتر از تمام اسم سایت هایی که هست که لیست تهیه کرده و اونایی که میخواد رو بسته

hadikhaf
24-04-2013, 16:02
قطع شدنا رو چی میگی اونم واسه انتخاباته

mahmoodsoft
24-04-2013, 16:26
128 محدود

واقعا باید خودکشی کنم

sat2they
24-04-2013, 17:08
دقیقا دوست عزیز شما احتمالا تو این کشور نیستید و خبر ندارید که این کارا برای چیه
من سه تا شرکت بعد از عید تا الان عوض کردم همشون پینگ وحشتناک و سرعت پایین داشتند درصورتیکه قبل عید عالی بود

arashrahimiaryan
24-04-2013, 22:20
تایید میشه حرف دوسته گرامیمون . دقیقا مربوط به انتخابات میشه . حتی ممکنه چیزپی ان ها هم اوکی بشه 2 ماه دیگه

ahriman323
24-04-2013, 22:53
تایید میشه وضعیت پینگ خرابه و خرابتر هم میشه با توجه به نزدیک شده به ....
اسیاتک هم بیشتر از بقیه وضعش خرابه!

POLAAB
24-04-2013, 23:46
دیگه شورشو در آوردن .
سرعت دانلود از آپارات در حد420 کیلو بایت هست . در حالی یه صفحه ی گوگل رو دقیقا من 8 بار رفلش کردم باز نکرد که نکرد !!
نمی دونم راه مقابله چیه . پتیشنه . اعتصابه . نمیدونم . ولی هر راهی که باشه من یکی دیگه به اینجام رسیده و تا ته خطش می رم . یه عده بی مسئولیته زبون نفهم بی سواد شدن مسئول آی تی .

Armin.Computer
25-04-2013, 00:12
همین الان که این پست رو می زنم پینگم از 2000 3000 اومده رو 700 900
به نظر شما من پینگم خوبه؟:n15:

Masоud
25-04-2013, 00:20
امروز از طرف isp پیغام اومده میگه واسه کم شدن سرعت دانلود نباید اعتراضی داشته باشی چون تو سال 91 سرعتت 2 برابر تعرفه معمول بود (در صورتی که نبوده و باید بیشتر میبود) :n03: چیزی نگم بهتره :n27:

Armin.Computer
25-04-2013, 00:40
امروز از طرف isp پیغام اومده میگه واسه کم شدن سرعت دانلود نباید اعتراضی داشته باشی چون تو سال 91 سرعتت 2 برابر تعرفه معمول بود (در صورتی که نبوده و باید بیشتر میبود) :n03: چیزی نگم بهتره :n27:
جالبه
یکم بیشتر توضیح بده
یعنی چی؟
مگه سرعتت چه قدر بوده؟
به پشتیبانی زنگ زدی؟

Masоud
25-04-2013, 00:53
جالبه
یکم بیشتر توضیح بده
یعنی چی؟
مگه سرعتت چه قدر بوده؟
به پشتیبانی زنگ زدی؟

من الان واسه درس و یه سری مشغله اومدم شهرستان بعد یکی از ISP هاش نمایندگی همین آسیاتکه. تعرفم 128 طلاییه محدود (1تا8 رایگان) 4 گیگ ماهی 20 تومن، که قبل از عید روزا و شبا تا 140 هم میرفت ولی الان تا 60 بزور میره.

زنگ زدم میگه حل میشه ولی معلوم نیست کی :n23: من نمیدونم چرا وقتی مشکلی واسه اینترنت و سرعت و پینگ بوجود میاد باید بریم یه سری به تقویم بزنیم ببینیم چند وقت دیگه چه خبره :n29:

Armin.Computer
25-04-2013, 01:11
تعرفم 128 طلاییه محدود (1تا8 رایگان) 4 گیگ ماهی 20 تومن
همچین تعرفه ای رو اسیاتک نداره
یعنی اون ISP جدا می فروشه؟

mahmood21
25-04-2013, 01:53
دوستان من از صبانت اینترنت گرفتم سرعتش واقعا عالیه در ضمن محدودیت سرعت هم نداره فقط تو سایتش خواستم سرویس 2 مگ بگیریم نشد بعد زنگ زدم به واحد فروشش پنل رو بدون هیچ درد سری باز کرد الان دارم روی 300 تا 350 دانلود میکنم واقعا فوق العاده است
:n12:درود بر صبانت:n12:

linuxx2011
25-04-2013, 02:01
دوستان من از صبانت اینترنت گرفتم سرعتش واقعا عالیه در ضمن محدودیت سرعت هم نداره فقط تو سایتش خواستم سرویس 2 مگ بگیریم نشد بعد زنگ زدم به واحد فروشش پنل رو بدون هیچ درد سری باز کرد الان دارم روی 300 تا 350 دانلود میکنم واقعا فوق العاده است
:n12:درود بر صبانت:n12:
اینجا تاپیک آسیاتکه،صبانت نیست:n01:
در ضمن حالا اولشه یه مدت که زیاد دانلود کنی میری تو لیست سیاه و....

Masоud
25-04-2013, 02:06
همچین تعرفه ای رو اسیاتک نداره
یعنی اون ISP جدا می فروشه؟

چرا داره ولی مخصوص این isp ـه.

بگذریم. ایشالا درست میشه :11:

morti18
25-04-2013, 09:18
سلام . بنده حدود 3 هفته ست آسیاتک گرفتم . خداییش از شاتل خیلی بهتره
فقط از دو روز پیش تا امروز صبح سرعتم اومده بود پایین ( فکر میکنم به خاطر تغییرات یا تعمیرات سرویس هاشون بوده ) که از امروز صبح سرعتش برگشت سر جاش
سرویسم 512 ، 10 گیگ : سرعت دانولدم الان 200 هست و پینگم حدود 40
( شهر قم )
با تشکر

hadi777
25-04-2013, 10:23
سلام
مگه رانژه 5هزار تومان نیست؟
چرا توی مشهد 15تومان میگیرن! اگه آنلاین ثبت نام کنیم چی؟
اگر کسی از دوستان مشهدی میدونه بگه. ممنون.

POLAAB
25-04-2013, 10:31
تورو خدا زندگی مارو . زنگ زدم شکایات و بازرسی . زنگ زدم نمایندگی . مزخرف پشت مزخرف .
کاملا دارن قانون رو تفسیر به رای میکنن .. میگه که اینترنت دو مگ به بیت می شه 256 به بایت . بعد همین 256 رو هم بین هشت نفر شیر میکنن . یعنی سرعت دانلود شما با اینترنت دو مگ باید 32 کیلو باید باشه . نه بیشتر نه کمتر . اینی هم که بیشتر میده لطف شرکت مارو می رسونه .
یعنی پررو دیده بودم اینطوری پر رو ندیده بودم !!

کسی میدونه کجا میتونم شکایت بکنم ؟؟ مقررات تنظیم رادیویی؟؟

hossein019940
25-04-2013, 10:40
تورو خدا زندگی مارو . زنگ زدم شکایات و بازرسی . زنگ زدم نمایندگی . مزخرف پشت مزخرف .
کاملا دارن قانون رو تفسیر به رای میکنن .. میگه که اینترنت دو مگ به بیت می شه 256 به بایت . بعد همین 256 رو هم بین هشت نفر شیر میکنن . یعنی سرعت دانلود شما با اینترنت دو مگ باید 32 کیلو باید باشه . نه بیشتر نه کمتر . اینی هم که بیشتر میده لطف شرکت مارو می رسونه .
یعنی پررو دیده بودم اینطوری پر رو ندیده بودم !!

کسی میدونه کجا میتونم شکایت بکنم ؟؟ مقررات تنظیم رادیویی؟؟
دقیقا هر چی رو بهت گفتن عین حرفشونو به مقرارت رادیویی شکایت کن امروز یا فردا از آسیاتک بهت زنگ میزنن که مشکلت چیه.من هم همین کار رو کردم جواب گرفتم.اینا تا زور بالا سرشون نباشه کاراشونه درست انجام نمیدن.
بیا اینم لینک:
این کلمه پرو رو اونا گفتن بهت؟

hossein019940
25-04-2013, 10:44
سلام
مگه رانژه 5هزار تومان نیست؟
چرا توی مشهد 15تومان میگیرن! اگه آنلاین ثبت نام کنیم چی؟
اگر کسی از دوستان مشهدی میدونه بگه. ممنون.
اون 15000-----رانژه همون قیمته ولی بقیه رو برای نصب ازت میگیرن.
از سایت ثبتنام کنی فکر کنم 7000تومن ازت میگیرن:n13::n13:

POLAAB
25-04-2013, 10:49
دقیقا هر چی رو بهت گفتن عین حرفشونو به مقرارت رادیویی شکایت کن امروز یا فردا از آسیاتک بهت زنگ میزنن که مشکلت چیه.من هم همین کار رو کردم جواب گرفتم.اینا تا زور بالا سرشون نباشه کاراشونه درست انجام نمیدن.
بیا اینم لینک:
این کلمه پرو رو اونا گفتن بهت؟

اره . منم پشت تلفن کم مونده بود خفه اش بکنم . آخرش گفتم قانون رو دارید تفسیر به رای میکنید .

زنگ زدم تنظیم مقررات رادیویی یه نفر از خواب پا شده میگه بله !! گفت 5 شنبه ها تعطیله !!
ایول دستت درد نکنه داداش . دارم این فرم شکایت رو پر میکنم .

hadi777
25-04-2013, 10:51
اون 15000-----رانژه همون قیمته ولی بقیه رو برای نصب ازت میگیرن.
از سایت ثبتنام کنی فکر کنم 7000تومن ازت میگیرن:n13::n13:

نه بدون نصب و راه اندازی! فقط پول رانژه از 3جا هم پرسیدم هم نمایندگی اصلیش و هم یه جای دیگه هم ایمیل.
اونکه مرکز فروشش نبود گفت 5تومان مخابراته 5تومان آسیاتک 5 تومان هم خودمون میخوریم!:n27:
--------------------------------
اگه از سایت ثبت نام کنی کاملا غیرحضوریه؟ مدارک اینارو باید چی کار کرد؟

fireboy8766
25-04-2013, 10:54
دوستان ما سایت نمایندگیمون با اینترنت آسیاتک باز نمیشه و برای باز شدنش حتما باید DNS هایی که اسیاتک میده رو وارد کنیم.
میخوام بدونم چرا باید اینطور باشه چون یک نمونه هم تا حالا اینطور ندیده بودم.
نظرتون چیه؟

hossein019940
25-04-2013, 11:07
اره . منم پشت تلفن کم مونده بود خفه اش بکنم . آخرش گفتم قانون رو دارید تفسیر به رای میکنید .

زنگ زدم تنظیم مقررات رادیویی یه نفر از خواب پا شده میگه بله !! گفت 5 شنبه ها تعطیله !!
ایول دستت درد نکنه داداش . دارم این فرم شکایت رو پر میکنم .
فقط تا میتونی ازشون بد تعریف کن تا بهتر رسیدگی بشه.نتیجه رو بهم بگو که چی شده

POLAAB
25-04-2013, 11:10
فقط تا میتونی ازشون بد تعریف کن تا بهتر رسیدگی بشه.نتیجه رو بهم بگو که چی شده

بنظرت بهتره همین الان بفرستم شکایت رو یا صبر بکنم شب که افت سرعت داد عکس بگیرم و با مستندات بفرستم ؟؟ یا مستندات انچنان تاثیر گذار نیست و مهم خود شکایته هست ؟؟
چون از افت سرعتشون الان عکس ندارم . شب ساعت 10 سرعت رو میکنن 90 تا صبح ساعت 10 .

hossein019940
25-04-2013, 11:18
نه بدون نصب و راه اندازی! فقط پول رانژه از 3جا هم پرسیدم هم نمایندگی اصلیش و هم یه جای دیگه هم ایمیل.
اونکه مرکز فروشش نبود گفت 5تومان مخابراته 5تومان آسیاتک 5 تومان هم خودمون میخوریم!:n27:
--------------------------------
اگه از سایت ثبت نام کنی کاملا غیرحضوریه؟ مدارک اینارو باید چی کار کرد؟
برو تو سایش مرحله به مرحله پیش میری برای ثبتنام اونجا نوشته نصب تلفنی یا حضوری قیمتش هم جلوش نوشته.مخابرات 3000تومن میگیره برای رانزه.اون 5000نباید بدی از سایت ثبتنام کنی مدارک رو باید آپلود کنی.حالا ثبتنام کن اونجا نوشته که چقدر شده چقدر نصب و چقدر هزینه سرویس.

hossein019940
25-04-2013, 11:20
بنظرت بهتره همین الان بفرستم شکایت رو یا صبر بکنم شب که افت سرعت داد عکس بگیرم و با مستندات بفرستم ؟؟ یا مستندات انچنان تاثیر گذار نیست و مهم خود شکایته هست ؟؟
چون از افت سرعتشون الان عکس ندارم . شب ساعت 10 سرعت رو میکنن 90 تا صبح ساعت 10 .
من وقتی میخواستم تخلیه کنم بهم گفتن 2 هفته زمان میبره همون لحظه شکایت کردم .جالب اینجاست که هنوز جمع آوری سرویس رو نزده بودم شکایت کردم اونا هم به آسیاتک فشار اوردن جمعه شکایت کردم شنبه بهم زنگ زدن و جمع کردن.حالا چون تو 2 مگداری حداقل سرعتت به گفته خودشون 32 باید باشه عکس بگیر از سرور داخل بفرستی بهتره.

afshin-434
25-04-2013, 11:21
آقا برای ثبت نام اینترنتی نوشته بعد از ثبت نام باید فرم مخابرات رو پر کنی و ارسال کنی! این دیگه چیه؟

hossein019940
25-04-2013, 11:22
اگه 90 میکنن که هیچی عکس نگیر جون دارن بهت زیاد میدن تو نمیتونی حرفی بزنی اگه شکایت کنی اونا بهت میگن که سرعت شما عالیه.همین الان شکایت کن بگو که سرعت بالا 20 نمیاد:n09:
امروز یا فردا بهت زنگ میزنن

hossein019940
25-04-2013, 11:24
آقا برای ثبت نام اینترنتی نوشته بعد از ثبت نام باید فرم مخابرات رو پر کنی و ارسال کنی! این دیگه چیه؟
اون فرم رو هم پر نکنی مهم نیست ثبتنام رو بکن یا قبل از واریز پول بهشون زنگ بزن برات میگن.من که حتی حضوری رفتم هیچ چیزی رو امضا نکردم.ولی از یکی شنیدم که اون فرم پرش هم نکنی مهم نیست.حالا یه زنگ بزن بهشون

afshin-434
25-04-2013, 11:29
اون فرم رو هم پر نکنی مهم نیست ثبتنام رو بکن یا قبل از واریز پول بهشون زنگ بزن برات میگن.من که حتی حضوری رفتم هیچ چیزی رو امضا نکردم.ولی از یکی شنیدم که اون فرم پرش هم نکنی مهم نیست.حالا یه زنگ بزن بهشون
متاسفانه زنگ می‌زنم جواب نمی‌دن.
ولی هیچ قسمتی هم برای آپلود اون فرم‌ها نداره! و این خودش یعنی اون فرم‌ها کشکیه!

hossein019940
25-04-2013, 11:32
متاسفانه زنگ می‌زنم جواب نمی‌دن.
ولی هیچ قسمتی هم برای آپلود اون فرم‌ها نداره! و این خودش یعنی اون فرم‌ها کشکیه!
تو استان ما یکی از دوستامون زنگ زد گفتن که اینا رو هم پر نکنی مهم نیست یا باید چاپش کنی بعد پرش کنی بعدش باید به آسیاتک ایمیل کنی.به 1544زنگ میزنی؟

POLAAB
25-04-2013, 11:36
اگه 90 میکنن که هیچی عکس نگیر جون دارن بهت زیاد میدن تو نمیتونی حرفی بزنی اگه شکایت کنی اونا بهت میگن که سرعت شما عالیه.همین الان شکایت کن بگو که سرعت بالا 20 نمیاد:n09:
امروز یا فردا بهت زنگ میزنن

یعنی چی ؟؟
حداقل سرعت قانونی اینترنت 2 مگ چقدر هستش ؟؟

hossein019940
25-04-2013, 11:41
یعنی چی ؟؟
حداقل سرعت قانونی اینترنت 2 مگ چقدر هستش ؟؟
2 مگ 250 تا باید بهت بده که تقسیم بر 8 میشه میشه 31.5
ولی هیچ وقت این سرعت رو نمیدن.
الان عکس بگیری میگه سرعتت خوبه.ولی شکایت رو بزن و بگو که سرعتت رو 20 میچرخه.

hadi777
25-04-2013, 11:48
برو تو سایش مرحله به مرحله پیش میری برای ثبتنام اونجا نوشته نصب تلفنی یا حضوری قیمتش هم جلوش نوشته.مخابرات 3000تومن میگیره برای رانزه.اون 5000نباید بدی از سایت ثبتنام کنی مدارک رو باید آپلود کنی.حالا ثبتنام کن اونجا نوشته که چقدر شده چقدر نصب و چقدر هزینه سرویس.
نصب که نیازی ندارم.
خود سایت فاکتور داد دقیقا همون مبلغ باید پرداخت کرد؟ به این نمایندگیاش ربط نمیدن باز یه پولی بعدش بگیرن!:n02:
الان مشهد گفتن 256 برنزی ماهی 15700! شما هم همینطوره؟

POLAAB
25-04-2013, 11:50
2 مگ 250 تا باید بهت بده که تقسیم بر 8 میشه میشه 31.5
ولی هیچ وقت این سرعت رو نمیدن.
الان عکس بگیری میگه سرعتت خوبه.ولی شکایت رو بزن و بگو که سرعتت رو 20 میچرخه.

انگار من از یه سیاره دیگه اومدم . الان اینارو می گی من دقیقا اینطوریم : :n04: :n04: :n04: :n04: :n04: :n04: :n04: :n04:

باید در این تنظیم مقررات رو تخته کرد پس . با این احتساب 128 هم اگه سرعت 2 کیلوبایت بده کاملا قانونی هست و کار خلافی نکردن نه ؟؟

hossein019940
25-04-2013, 11:52
نصب که نیازی ندارم.
خود سایت فاکتور داد دقیقا همون مبلغ باید پرداخت کرد؟ به این نمایندگیاش ربط نمیدن باز یه پولی بعدش بگیرن!:n02:
الان مشهد گفتن 256 برنزی ماهی 15700! شما هم همینطوره؟
آره.الان کلا چقدر پرداخت کردی؟
هزینه نصب و سرویس رو ازت چقدر گرفتن؟

Armin.Computer
25-04-2013, 11:55
وضعیت یکم بهتر شده:n29:

hossein019940
25-04-2013, 11:56
انگار من از یه سیاره دیگه اومدم . الان اینارو می گی من دقیقا اینطوریم : :n04: :n04: :n04: :n04: :n04: :n04: :n04: :n04:

باید در این تنظیم مقررات رو تخته کرد پس . با این احتساب 128 هم اگه سرعت 2 کیلوبایت بده کاملا قانونی هست و کار خلافی نکردن نه ؟؟
دقیقا.چون وقتی میگی سرویس512 کیلوبایت اون کیلوبایت نیس کیلوبیت هست که باید / 8 کنی تا کیلو بایت بشه تا اینجا که هیچی.....
ولی بعد از این یعنی اینکه سرویس دهندت اگه خیلی بهت حال بده همون سرعت رو بهت بده اگه نخواد بهت نمیده.
در ضمن اون سرعتی که به کیلوبایت به دست اوردی چون ضریب اشتراکت یک به هشت هست بین هشت نفر تقسیم میشه یعنی سرویس 512 که گرفتی اگه سرعتت زیر 8 بیاد حق شکایت کردن داری.
ولی خوب تو شکایت خودتو بکن

POLAAB
25-04-2013, 12:12
دقیقا.چون وقتی میگی سرویس512 کیلوبایت اون کیلوبایت نیس کیلوبیت هست که باید / 8 کنی تا کیلو بایت بشه تا اینجا که هیچی.....
ولی بعد از این یعنی اینکه سرویس دهندت اگه خیلی بهت حال بده همون سرعت رو بهت بده اگه نخواد بهت نمیده.
در ضمن اون سرعتی که به کیلوبایت به دست اوردی چون ضریب اشتراکت یک به هشت هست بین هشت نفر تقسیم میشه یعنی سرویس 512 که گرفتی اگه سرعتت زیر 8 بیاد حق شکایت کردن داری.

پس برمیگردیم به همون سخن قدیمی که این خانه از پای بست ویران است ...

morti18
25-04-2013, 12:17
سلام دوست عزیز
نه برادر ، اینطور که شما میگی نیست
1 به 8 یعنی اینکه یک پهنای باند یا سرویس رو به 8 نفر میدن . فکر کنید یک اینترنت 1 مگی گرفتید و با مودم وایرلس 8 نفر دارن ازش استفاده میکنن
من فکر میکنم منظورشون اینه . وگرنه چرا میگن 1 مگ ! ( اینی که شما میگید با عقل جور در نمیاد )
2 - اینطور که بنده متوجه شدم فقط توی ساعات پر مصرف شیر میشه . مثلا 1 تا 6 صبح ( بنده به شخصه تست کردم . ساعت 1 تا حدودا 5 سرعتم واقعی یعنی سوریس خودم هست و از 5 تا 9 میشه یک الی دو مگ )
3 - دوست عزیز خیلی عجله نکنید ، این یکی دو روز برای همه اینطور شده و سرعت اومده پایین ! احتمالا مشکلی براشون بوجود اومده . الان برای بنده درست شده و برگشته به قبل .
یک مقدار صبر داشته باشید
با تشکر

hossein019940
25-04-2013, 12:32
سلام دوست عزیز
نه برادر ، اینطور که شما میگی نیست
1 به 8 یعنی اینکه یک پهنای باند یا سرویس رو به 8 نفر میدن . فکر کنید یک اینترنت 1 مگی گرفتید و با مودم وایرلس 8 نفر دارن ازش استفاده میکنن
من فکر میکنم منظورشون اینه . وگرنه چرا میگن 1 مگ ! ( اینی که شما میگید با عقل جور در نمیاد )
2 - اینطور که بنده متوجه شدم فقط توی ساعات پر مصرف شیر میشه . مثلا 1 تا 6 صبح ( بنده به شخصه تست کردم . ساعت 1 تا حدودا 5 سرعتم واقعی یعنی سوریس خودم هست و از 5 تا 9 میشه یک الی دو مگ )
3 - دوست عزیز خیلی عجله نکنید ، این یکی دو روز برای همه اینطور شده و سرعت اومده پایین ! احتمالا مشکلی براشون بوجود اومده . الان برای بنده درست شده و برگشته به قبل .
یک مقدار صبر داشته باشید
با تشکر
اگه باور نمیکنی خودت یه سوالی از خود شرکت بکن.بگو وقتی سرعت واقعی میشه جداست با اون ضریب اشتراک یا نه

hossein019940
25-04-2013, 12:34
ما که نگفتیم تو تمام ساعت 1به8
اگه شرکت بخواد میتونه تا این سرعت بهت بده شما هم حق اعتراضی ندارید.
اون 1 مگابیت هست نه مگابایت دوست عزیر.الان من پس سرویس 256 کیلوبیت دارم نه بایت.اونم مگابیت هست
قبل از اینکه مصوبه 152 اجرابشه.سرویس 2 مگابیت ضریب اشتراکش تو آسیاتک 1.1بوده الان چون خودم هم رفتم و نمیدونم.1.1 و 1.4و1.6.1.8حتی 1.10هم داریم.طبق قانون جدید 1.10 رو اجرا کردن
اگه برگردی به پست ها قبلی خود دوستمون
POLAAB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گفت که اپراتور بهش چی گفت

POLAAB
25-04-2013, 13:04
ما که نگفتیم تو تمام ساعت 1به8
اگه شرکت بخواد میتونه تا این سرعت بهت بده شما هم حق اعتراضی ندارید.
اون 1 مگابیت هست نه مگابایت دوست عزیر.الان من پس سرویس 256 کیلوبیت دارم نه بایت.اونم مگابیت هست
قبل از اینکه مصوبه 152 اجرابشه.سرویس 2 مگابیت ضریب اشتراکش تو آسیاتک 1.1بوده الان چون خودم هم رفتم و نمیدونم.1.1 و 1.4و1.6.1.8حتی 1.10هم داریم.طبق قانون جدید 1.10 رو اجرا کردن
اگه برگردی به پست ها قبلی خود دوستمون
POLAAB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گفت که اپراتور بهش چی گفت

منم در کمال تعجب دارم با شما همنظر می شم . با این رویه فکر بکنم تا چند ماه بعد اینترنت های 128 ، سرعت دانلودشون 2 کیلو باشه .
کسایی که مصوبه رو تصویب کردن یا نمی دونن بیت و بایت چیه . یا اینکه عمدا به این موضوع اشراف دارن و فکر میکنن 2 کیلو بایت لیاقته ملته .

hossein019940
25-04-2013, 13:12
اینجوری که نمیشه یعنی اگه بشه که دیگه کسی نمیاد اینترنت بخره تمام شرکت ها ورشکسته میشه سازمان رادیویی روی این تعرفه ها و با این سرعت رو ساپورت میکنه حالا اون دست شرکته که سرعت شما رو بالا میبره الانشم که مخابرات سرویس میده اگه فقط30%درصد تمام شرکتهای خصوصی بپره میدونی چه ضرری میکنن؟

برای همین مجبورن که سرعت رو بالا ببرن تا مشترک بیاد سمت اون شرکت.
راستی سرویست محدوده یا نامحدود؟
اگه محدود باشه به محض اینکه شکایت کردی برات تنظیمات رو تغییر میدن درست میشه.
100%شکایت کن.
اگه نکنی درست میشه ولی معلوم نیست که کی خوب میشه.
از همین الان پیگیر کارت باشی بهتره.اگه من پیگیر نبودم تو یه روز هم خط رو برام تخلیه نمیکردن هم پشت سرش رانژه رو هم نمیکردن

nana51
25-04-2013, 13:13
دوستان عزیز سرویسای حجمی ضریب اشتراک ندارن ، ضریب اشتراک برای سرویسای نامحدوده
اگه سرویس 2 مگ حجمیتون سرعتش زیز 256(256=2048/8) اومد شما میتونید شکایت کنید(سرویس 2 مگا بیته که تقسیم بر 8 که بشه تبدیل به بایت میشه)
ولی اگه سرویس 2مگ نامحدود دارید سرعتتون نباید کمتر از 32 (32=2048/8/8) باشه(سرویس 2 مگا بیته که تقسیم بر 8 که بشه تبدیل به بایت میشه و یه بار دیگه تقسیم بر 8 میشه که ضریب اشتراکه)

morti18
25-04-2013, 13:18
نمیدونم والا
ولی اینطور که من تست کردم و دیدم فقط زمان پر مصرف واقعی میشه ! نمایندگیش هم رفتم برای گرفتن سرویس اینو بهم گفت . گفتش تو روز سرعتت چند برابره و زمان پر مصرف یا رایگان میشه واقعی

من که میگم یک مقدار صبر داشته باشید ، بالاخره پیش میاد که یک شرکت برای یکی دو روز با مشکل مواجه بشه
من 3 هفته ست آسیاتک گرفتم ، سرعتش عالیه و ازش راضیم . فقط همین دو روز سرعتش اومده بود پایین ( که همه جا اینطور شده بود ) که امروز درست شد
با تشکر

hossein019940
25-04-2013, 13:26
اگه سرویس 2 مگ حجمیتون سرعتش زیز 256(256=2048/8) اومد شما میتونید شکایت کنید(سرویس 2 مگا بیته که تقسیم بر 8 که بشه تبدیل به بایت میشه)
ولی اگه سرویس 2مگ نامحدود دارید سرعتتون نباید کمتر از 32 (32=2048/8/8) باشه(سرویس 2 مگا بیته که تقسیم بر 8 که بشه تبدیل به بایت میشه و یه بار دیگه تقسیم بر 8 میشه که ضریب اشتراکه)
محدود که تمام شرکتا سرعت بالا میدن که ترافیک مشترک تمام بشه تا دوباره ترافیک بخره یا تمدید کنه سرویس رو.من منظورم نا محدود بود.الان مخابرات فقط نامحدود و محدودش فرقی ندارن.یعنی ضریب اشتراک ندارن:n08:
امضای منو اگه ببینید متوجه میشید

POLAAB
25-04-2013, 13:34
شکایت که کردم . ول کنشونم نیستم حالا حالا ها . من سر مخابرات یه بلایی آوردم که تو مخابرات همه من رو می شناختن . اینا که جای خود دارن . ولی متاسفانه دوباره همون اعصاب خورد کنی ها با آسیا تک . تازه معلوم نیست نتیجه بده یا نده.

POLAAB
25-04-2013, 13:37
دوستان شما هم اگه جای معتبری شخص معتبری می شناسید بپرسید ببینید واقعیت این قضیه چیه . منم لحظه به لحظه هر جوابی از آسیاتک / تنظیم مقررات رادیویی بگیرم اینجا می نویسم.
چون اون متنی که توی بند 4 مصوبه هست کژتابی داره و هرکس میتونه یه جور تفسیرش بکنه.

Armin.Computer
25-04-2013, 15:37
آسیاتک نوشته 1 به 8
چیزی در مورد محدود و نامحدود ننوشته
طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعرفه از ترکیب قیمت پایه و قیمت پلکانی، با در نظر گرفتن 25% ترافیک حجمی اضافه بدست آمده است.حداکثر ضریب اشتراک سرویس ها 1 به 8 میباشد.

hossein019940
25-04-2013, 15:51
شکایت که کردم . ول کنشونم نیستم حالا حالا ها . من سر مخابرات یه بلایی آوردم که تو مخابرات همه من رو می شناختن . اینا که جای خود دارن . ولی متاسفانه دوباره همون اعصاب خورد کنی ها با آسیا تک . تازه معلوم نیست نتیجه بده یا نده.
آورین
پس شما هم مثل من پیگیر هستی///
من هم برای رانژه شدن سر اون مسئولش چه بلایی که نیوردم حرف منو گوش نمیکرد آقا من فقط زنگ میزدم ره رئیسش مثل سگ میترسیدند.
تلفنمو قطع کردند گفتند اینجا که مشکلی ندار داخلی رفتم تست کردم دیدم که ربطی به داخلی نداره میگفت یه 3روز دیگه میام من زنگزدم به رئیسش چون وقتی رانژه میکنن تلفن یه چند لظه قطع میشه اونا نت منو قطع کردند بازم زنگیدم به رئیس گفتم این چه وضعی تلفن و قطع میکنن بعدش خط و دوباره از حالت رانژ در میارن گوشیم قطع نشده بود دیدم تلفن و نتم وصل شد باید زور بالا سرشون باشه.
هم در مورد برای رانژ آسیاتک دردسر کشیدم همین کارو رو انجام دادم هم برای رانژه مخابرات

hadi777
25-04-2013, 17:12
آره.الان کلا چقدر پرداخت کردی؟
هزینه نصب و سرویس رو ازت چقدر گرفتن؟
هنوز ثبت نام نکردم فرم مشخصات پر کردم بعد گفت رمز عبور برام میل میکنه هنوز نفرستاده که وارد شم بعد مث اینکه اونجا تازه باید سرویس انتخاب کرد و فاکتور بده و ...
من فقط از شما پرسیدم اگه فاکتور داد همون مبلغه که گفتین آره وگرنه هنوز به اونجاها نرسیده :n02:

Armin.Computer
25-04-2013, 17:43
دوستان وضعیت اینترنت شما بهتر نشده؟
مال من بهتر شده

farzan311
25-04-2013, 18:14
خوب منم امروز سرویسم تموم شد و سرویس مشابه قبلیم یعنی کیمیا 10 گیگ رو گرفتم فقط نتیجه رو ببینید

چند بار رفتم چک بکنم اشتباهی 128 رونزده باشم:n02:

POLAAB
25-04-2013, 18:24
این استدلال یه جای کارش می لنگه .
ببینید اگه اون مطلب درست باشه . در اون صورت مشتری ای که 512 نامحدود می خره باید سرعتش 8 کیلو بایت باشه . که این به خودی خود مضحکه .
یا کسی که دو مگ نامحدود می خره و خطش رو شیر میکنن باید سرعتش 32 باشه .
چیزی که من تا امروز فکر می کردم این بود که یه خط دومگابایتی رو شرکت بین 8 نفر شیر می کرد که سرعت نهایی برای کاربر ~200 کیلو بایت می شد .
ولی این قضیه بیت اینا دیگه انقدر اینترنت ایران رو مضحک کرده که بهتره رشته و درس و کار و همه چیز رو ول بکنیم بریم به شغل شریف باغالی فروشی بپردازیم !!

هنوز نتونستم هضم بکنم . فکر هم نکنم بتونم هضم بکنم . سرعت 32 کیلوبایت برای اینترنت 2 مگ بره بخوره فرق سر مسئول کشور و سازمان تنظیمش مضحک تر از خودش . لابد دایل آپ هم باید سرعت 20 بیت بر ثانیه بده و اینا چون آدم های مرام و به روزی هستن گاهی دایل آپ سرعتش تا 10 کیلوبایت هم می ره بالا !!

hossein019940
25-04-2013, 18:40
این استدلال یه جای کارش می لنگه .
ببینید اگه اون مطلب درست باشه . در اون صورت مشتری ای که 512 نامحدود می خره باید سرعتش 8 کیلو بایت باشه . که این به خودی خود مضحکه .
یا کسی که دو مگ نامحدود می خره و خطش رو شیر میکنن باید سرعتش 32 باشه .
چیزی که من تا امروز فکر می کردم این بود که یه خط دومگابایتی رو شرکت بین 8 نفر شیر می کرد که سرعت نهایی برای کاربر ~200 کیلو بایت می شد .
ولی این قضیه بیت اینا دیگه انقدر اینترنت ایران رو مضحک کرده که بهتره رشته و درس و کار و همه چیز رو ول بکنیم بریم به شغل شریف باغالی فروشی بپردازیم !!

هنوز نتونستم هضم بکنم . فکر هم نکنم بتونم هضم بکنم . سرعت 32 کیلوبایت برای اینترنت 2 مگ بره بخوره فرق سر مسئول کشور و سازمان تنظیمش مضحک تر از خودش . لابد دایل آپ هم باید سرعت 20 بیت بر ثانیه بده و اینا چون آدم های مرام و به روزی هستن گاهی دایل آپ سرعتش تا 10 کیلوبایت هم می ره بالا !!
ول کن داداش اینا همیچین کاری رو نمکنن اگه بکنن کی حاظره بابت سرویس 256 که سرعتش 4 بشه ماهی 16000تومن بده.......
دبال آپ میگیریم که سرعتش 3 هست ساعتی 250 تومن:n09:

sasanxxx
25-04-2013, 19:11
سلام
چند روز هست در بعضی از ساعات اینترنتم تبدیل میشه به اینترانت ( هیچ سایت خارجی باز نمیشه. پرو+کسی هم کار نمیده). کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره؟
سپاس

amirbrad
25-04-2013, 19:43
خوب منم امروز سرویسم تموم شد و سرویس مشابه قبلیم یعنی کیمیا 10 گیگ رو گرفتم فقط نتیجه رو ببینید

چند بار رفتم چک بکنم اشتباهی 128 رونزده باشم:n02:

کاملا طبیعی واسه منم تو سرورهای خارجی اینطوریه.

masoudboy
25-04-2013, 20:31
واقعا افتضاح هست ...

esfhost
25-04-2013, 20:40
واقعا افتضاح هست ...

سرورای ایران چند بهت میده؟

farzan311
25-04-2013, 21:06
کاملا طبیعی واسه منم تو سرورهای خارجی اینطوریه.
کجاش طبیعیه؟
تا امروز صبح داشتم از یه سایت خارجی با سرعت 240 250 دانلود میکردم بعد از شارژ کردن سرویس جدید سرعتم بیشتر 50 تا نمیشه تازه باید با 16 تا کانکشن دانلود کنم و گرنه با یکی دو کانکشن سرعتش رو 7 8 کیلوبایته

arashrahimiaryan
25-04-2013, 22:26
آقا من 5 روز دیگه باید شارژ کنم با این اوضا چی بزنم ؟ الان 512 برنزی دارم. یه پیشنهاد بدین ممنون

hadi777
25-04-2013, 22:27
میگم این هزینه نصب نمیشه نخواست! ثبت نام اینترنتیش نمیشه! یا باید حضوری انتخاب کنی یا تلفنی!
تلفنی 7تومان، رانژه نوشته 5تومان میشه 12تومان. خب اینم که شد نزدیک 15تومان نمایندگیش بدون نصب :n02:
جالبه ها! هرجور شده میخان الکی بندازن بهت.:n09:

masoudboy
25-04-2013, 22:50
سرورای ایران چند بهت میده؟

سرور ایران خوبه ولی ملاک سرور خارجی هست ...

Armin.Computer
26-04-2013, 02:10
512 نامحدود برنزی:

سرور ایران:

shayan5800
26-04-2013, 05:07
دوستام من امروز 512 نامحدود گرفتم.یک روزه برام وصل کردن و از سرعتش هم راضیم...بدون افت و قطعی حدود 60 هست دانلودم...
تو برگه ماده ها ، یه جاش هست نوشته اگه بیش از حد استفاده کنین و الگوی مصرف رو رعایت نکنین سرویستون قطع میشه!!:n15:
خواستم بپرسم این شامل سرویس های نامحدود هم میشه؟؟ این چه جور نا محدود بیکرانیه؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] href=&quot;[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] target=&quot;_blank&quot; rel=&quot;nofollow&quot;>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])