PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

mehdisp
12-04-2011, 18:31
من کاری به بحث های شما ندارم چون تو شهرما با یه عالمه منت تازگی ها نمایندگی آسیا تک اومده
(شاید بد نیست بدونیئ تو شهر کسی حق استفاده از سرعت بالاتر از512 نداره)
به هرحال یه سوال دارم
من وقتی داخل اینترنت هستم دیگه نمی تونم از تلفن استفاده کنم چون بسیار بسیار سر وصدا و خش خش می کنه واسه شما هم همینطوره اگه نیست چرا برا ما اینجوریه؟

Download Master
12-04-2011, 18:39
به نظر من عاليه اين همه اينجا نارضايتي رو اسياتك نميبينه ميره تو سايت پيغام هايي كه ازشون تشكر كردن يا نظر مپبت دادن رو ميزارن نظر سنجي در مورد آسياتك ميتونه نشون بده كه چقدر از افراد ازشون ناراضي هستن

ببینید درسته شاید خیلی از شما از آسیاتک ناراضی باشید ولی هستن کسایی که راضین.

من هم از شاتل سرویس داشتم هم سپنتا هم پارس آنلاین حداقل برای من که کارم بازی آنلاین هست و پینگ خیلی مهمه با آسیاتک راحت میتونم بازیهایی مثل BFBC2 , COH , COD:BO , Dota , ... رو روون بازی کنم بدون لگ . شبانه هم هر شب 3 گیگ دانلود رایگان دارم (سرویس 1mb و 5gb ) . این به نظر من خوبه . حالا شما میخوای بیشتر دانلود داشته باشی یا کمتر پول بدی من کاری ندارم حداقل آسیاتک برای من خوبه.

در ضمن اگرم حجم بالا بخوام دانلود کنم میرم دانشگاه با سرعت 5MB دانلود میکنم

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

من کاری به بحث های شما ندارم چون تو شهرما با یه عالمه منت تازگی ها نمایندگی آسیا تک اومده
(شاید بد نیست بدونیئ تو شهر کسی حق استفاده از سرعت بالاتر از512 نداره)
به هرحال یه سوال دارم
من وقتی داخل اینترنت هستم دیگه نمی تونم از تلفن استفاده کنم چون بسیار بسیار سر وصدا و خش خش می کنه واسه شما هم همینطوره اگه نیست چرا برا ما اینجوریه؟

اسپلیتر که داری ؟ (چون تلفنت قطع نمیشه احتمالا داری ) . اگه داری مشکل نویز خط که خیلی بالاس . من خودم برای حل مشکل نویز خط یه سیم مستقیم کشیدم از دم خونه تا پشت مودمم ( تو خونه های قدیمی گاها تو سیم کشی سیم برق و تلفن کنار هم رد میکنن که باعث ایجاد نویز شدید میشه )

ŞHÍЯÍŃ
12-04-2011, 18:52
در ضمن اگرم حجم بالا بخوام دانلود کنم میرم دانشگاه با سرعت 5MB دانلود میکنم
:31: خب ما كه دانشگاهمون5مگ نداره:27:

ببینید درسته شاید خیلی از شما از آسیاتک ناراضی باشید ولی هستن کسایی که راضین.

خب با نظر سنجي ميبينيم كه خيلي ها ناراضي هستن و خيلي كم راضي

من هم از شاتل سرویس داشتم هم سپنتا هم پارس آنلاین حداقل برای من که کارم بازی آنلاین هست و پینگ خیلی مهمه با آسیاتک راحت میتونم بازیهایی مثل BFBC2 , COH , COD:BO , Dota , ... رو روون بازی کنم بدون لگ . شبانه هم هر شب 3 گیگ دانلود رایگان دارم (سرویس 1mb و 5gb ) . این به نظر من خوبه . حالا شما میخوای بیشتر دانلود داشته باشی یا کمتر پول بدی من کاری ندارم حداقل آسیاتک برای من خوبه.

واسه شما خوبه من ماهيانه 3 گيگ بيشتر مصرف ندارم ولي چون شبا زياد دانلود ميكنم نميتونم 3 گيگ بگيرم خيلي ها اينطوري

هستن ولي مجبورم 5 گيگ بگيرم كه بتونم شبا رايگان دانلود كنم اين يعني پول زور:31:

reza_p
12-04-2011, 19:17
کیفیت سرویس اسیا تک در هر مرکز مخابراتی تفاوت میکنه .
من 5 ساله از سرویس این شرکت استفاده میکنم نمیگم سرویس عالیه ولی حداقل شبانه و روزانش سرعتش برای من یکی هستش منم تقریبا شبا 3 گیگ دانلود دارم .
توی مرکز محابرات ما شاتل , مخابرات و اسیا تک سرویس میدن بجز مخابرات که اگه مفت هم بده از سرویسش استفاده نمیکنم شاتل رو یکی از دوستان داشت سرویس اسیا تک از شاتل بهتره .
خوبی سرویس اسیاتک اینه که برای گرفتن سرویسهای سرعت بالا گیر نمیده .
در مورد گرفتن پول زور هم کاش در همه موارد اینقدر دنبال حقمون بودیم .

ŞHÍЯÍŃ
12-04-2011, 19:24
کیفیت سرویس اسیا تک در هر مرکز مخابراتی تفاوت میکنه .
من 5 ساله از سرویس این شرکت استفاده میکنم نمیگم سرویس عالیه ولی حداقل شبانه و روزانش سرعتش برای من یکی هستش منم تقریبا شبا 3 گیگ دانلود دارم .
توی مرکز محابرات ما شاتل , مخابرات و اسیا تک سرویس میدن بجز مخابرات که اگه مفت هم بده از سرویسش استفاده نمیکنم شاتل رو یکی از دوستان داشت سرویس اسیا تک از شاتل بهتره .
خوبی سرویس اسیاتک اینه که برای گرفتن سرویسهای سرعت بالا گیر نمیده .

گفتم اگه بهتر بود چرا جزء شركت هاي برتر نبوده؟؟؟؟؟؟؟

در مورد گرفتن پول زور هم کاش در همه موارد اینقدر دنبال حقمون بودیم .

خب ما همه جا اعتراض ميكنيم مثل همين آسياتك ولي كسي پاشخگو نيست:31:

reza_p
12-04-2011, 20:16
گفتم اگه بهتر بود چرا جزء شركت هاي برتر نبوده؟؟؟؟؟؟؟

خب ما همه جا اعتراض ميكنيم مثل همين آسياتك ولي كسي پاشخگو نيست:31:
جواب سوالتون قکر میکنم توی خط اول گفتم :
کیفیت سرویس بستگی مستقیم به ترافیک مرکز مخاراتی داره .
شما سرویسی که توی مراکز اداری یا با تراکم مسکونی بالا ارائه میشه رو نمیتونی با مراکز خلوتتر مقایسه کنی .
من که راضیم حالا هر کس ناراضیه بره از شرکت دیگه بگیره ترافیک کمتر میشه ما با سرعت بالاتر دانلود میکنیم :31:

Greedy
12-04-2011, 20:31
اسیاتک خوب بود ولی اشغال شد خودشون یعنی خواستن
بحثی هم نداریم توش ...

siavashjal
12-04-2011, 21:12
شما سرویسی که توی مراکز اداری یا با تراکم مسکونی بالا ارائه میشه رو نمیتونی با مراکز خلوتتر مقایسه کنی .
من که راضیم حالا هر کس ناراضیه بره از شرکت دیگه بگیره ترافیک کمتر میشه ما با سرعت بالاتر دانلود میکنیم :31:

درود بر شما بالاخره یه نفر پیدا شد که حرف حساب میزنه. ما که هر چی سعی کردیم مسائل رو برای دوستان جا بندازیم موفق نشدیم. بازم می گم آسیاتک نسبت به قیمتش خدمات خیلی خوبی ارائه می ده.

happyfeat
12-04-2011, 21:27
من که از آسیاتک رفتم . با این سرویس هاشون که یه خط در میون قطع میشه و پدر آدم رو در میاره .این که هیچی با این تعرفه های مسخره اش رو در آوردن . در حقیقت سرویس 25 تومانی به بالا فقط شبانه میدن که اونم خسته نباشن

ŞHÍЯÍŃ
12-04-2011, 21:45
درود بر شما بالاخره یه نفر پیدا شد که حرف حساب میزنه. ما که هر چی سعی کردیم مسائل رو برای دوستان جا بندازیم موفق نشدیم. بازم می گم آسیاتک نسبت به قیمتش خدمات خیلی خوبی ارائه می ده.

خب آقا مگه نميگين خدمات خوب نميده پس چرا جزء شركت هاي برتر نيست نكنه فقط به شما دو نفر سفارش خدمات ميده؟؟؟؟

من که راضیم حالا هر کس ناراضیه بره از شرکت دیگه بگیره ترافیک کمتر میشه ما با سرعت بالاتر دانلود میکنیم

خب من هم گفتم شما اين پست رو مطالعه كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينا نيومدن فقط تو جايي كه ما هستيم اين تست هارو انجام بدن:31:

ميبينيد كه بين اين شركت هاي برتر اسمي از اسياتك نيس

zebelkhan2
13-04-2011, 01:15
رنکینگ متما بین شرکتهایی هست که عضو متما باشن
آسیاتک ظاهرا اصلا عضو متما نیست که بخواد تو رنکینگ باشه.

ghafari3
13-04-2011, 09:35
آسیاتک چند وقته تو ساعات شلوغ به شدت پینگش داعون میشه دیشب ساعت 9 پینگم با سرور لندن تو SpeedTest حدود 1000 بود :18: انقد اعصابم خورد شد یادم رفت save کنم.

ولی تو ساعات خلوت (حتی شبانه ) پینگ و سرعت خوبی میده . این تست هم از speedTest و london در ساعت 7:30 تهران (سرویس 1mb و 5GB )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تأیید میشه. شبها پینگ خیلی بالا میره.

من هنوز با آپلود فایلها از ساعت 2-5 بامداد مشکل دارم. باید صبحها فایل آپلود کنم وگرنه با سرعت خیلی پایین آپلود انجام میشه.

peaceful1
13-04-2011, 10:59
کسی تازگی با V??P??N?? مشکلی نداشته یه 3 هفته ایی هست دیگه نمیتونم استفاده کنم.
میخواستم بدونم مشکل از ISP هست یا نه؟!

ghafari3
13-04-2011, 11:20
استغفر ا... :31:

احتمالاً مشکل از جاییست که اکانت گرفته اید.

شنیده ام! که آسیاتک با چیز میز اینا مشکلی ندارد :20:

ŞHÍЯÍŃ
13-04-2011, 11:28

من دارم و بدون هيچ مشكلي استفاده ميكنم:31:

Johan lopez
13-04-2011, 12:20
بیشترین سرعت دانلودتون با آسیاتک چند بوده

ŞHÍЯÍŃ
13-04-2011, 12:23
بیشترین سرعت دانلودتون با آسیاتک چند بوده

من با 128 اولين هفه با 150تا180 دانلود ميكردم:31:

الان رو 15 16 17:31:

Johan lopez
13-04-2011, 12:28
من با 128 اولين هفه با 150تا180 دانلود ميكردم:31:

الان رو 15 16 17:31:
تیکه های قرمزو نفهمیدم
نرخت به MB یا KB یا B

ŞHÍЯÍŃ
13-04-2011, 12:31
تیکه های قرمزو نفهمیدم
نرخت به MB یا KB یا B

نه بابا مگه آسياتك از اين كارا بلده الان با 16 يا 1 يا 18 كيلوبايت دانلود ميكنم:31:

peaceful1
13-04-2011, 13:12
من KB/s 512 دارم.
سرعت دانلودم بین 80-109 کیلوبایت بر ثانیه هست معولا ساعت 6-9 صبح اوج سرعتش هست.

darvish1900
13-04-2011, 19:35
ما که از آسیاتک خداحافظی کردیم صبح زنگ زد گفت آقا چرا میخواهید قطع کنید گفتم به خاطر قیمتهاتون من 5 سال مشتریتون هستم. گفت قیمتهای جدیدیمون مگه ندید گفتم دیدم و براش مثال صبانت زدم. و گفتم رو خط دیگه تقاضا اینترنت دادم و علاقه ای به ادامه قراداد ندارم. بای بای

الان هم که قیمتهای خوشگل مبین نت رو دیدم حال کردم قیمتهای رو خیلی آورده پایین و حجم بالا

Download Master
13-04-2011, 20:53
رنکینگ متما بین شرکتهایی هست که عضو متما باشن
آسیاتک ظاهرا اصلا عضو متما نیست که بخواد تو رنکینگ باشه.

حالا یه چیز جالب بگم راجب رنکینگ :

اون موقع من شاتل داشتم حدود 2-3 روزی سرعت بردن رو 3mb با حدود 300 KB/S دانلود میکردم (سرویس 128 Eco ) تو P30world همه حال کرده بودن با شاتل . بعدها فهمیدیم واسه همین رنکینگ بوده سرعتا رو برده بالا.

باز آسیاتک هر کاری بکنه از این نامردیا نمیکنه . مشکل آسیاتک فقط قیمتشه ولی خداییش کیفیتش تضمین شدست حداقل من واسه ماهی 5 هزار تومن کیفیت رئ ترجیح میدم .

nokia_sisx
13-04-2011, 23:35

اون موقع من شاتل داشتم حدود 2-3 روزی سرعت بردن رو 3mb با حدود 300 KB/S دانلود میکردم (سرویس 128 Eco ) تو P30world همه حال کرده بودن با شاتل . بعدها فهمیدیم واسه همین رنکینگ بوده سرعتا رو برده بالا.

باز آسیاتک هر کاری بکنه از این نامردیا نمیکنه . مشکل آسیاتک فقط قیمتشه ولی خداییش کیفیتش تضمین شدست حداقل من واسه ماهی 5 هزار تومن کیفیت رئ ترجیح میدم .سلام دوست عزیزم
این چه منطقیه شما دارید شاتل یه زمان تا 300 کی برد بالا که بره تو رنکینگ؟ ما حاضریم یه درصدی بیشتر بدیم تا آسیاتک از این کارا بکنه حالا میخواد صعود کنه آسیا میخواد بره المپیک به ما دیگه ربطی نداره مهم خدماته که به کاربر داده میشه با هر قصدی بالاخره حداقل انقدر این سرعت ثابت 32 کی رو نمیبینند کاربران اون شرکتها. در ضمن چرا با منحرف کردن اذهان قصد دور زدن موضوع رو دارید برادر من ما کلا چند نوع یوزر داریم در سطوح مختلف کامپیوتر low-userوmid junior-userوhigh end pro-user ما بحثمون اینه که این شرکت برای رده سوم خدماتش مفتضحه منی که نیاز به سرعت متعادل دارم برای کارهام باید خدماتی متناسب با من باشه که متاسفانه میبینیم تمام پلنهاشون از تمام بقیه شرکتها گرونتره و خدماتشون ضعیف تر این بحث کیفیت چی هست شما مطرح میکنید؟کیفیت منظورتون چیه؟
شما به من اینو بگید که چرا باید مخابرات نامحدود رو 12 هزار تومن بده ولی اسیاتک محدود حجمی رو 40 هزار تومن سوار منه بدبخت کنه چرا آسیاتک سرعت های حجمی رو همون سرعت واقعی داره بار مردم میکنه من که نگفتم برید با کشورهای اروپایی مقایسه کنید عزیزه من که شما 30 یورو میدید یه تلوزیون دیجیتال با کریدیت کارت با یه اینترنت دو - سه مگی برودبند بهتون میدن من گفتم با همین شرکتهای داخلی ایران مثل شاتل و پارس آنلاین مقایسه بشه آسیاتک مفتضح کامل هست و کلی انتقاد بهش وارده یا مثلا در مورد پینگ شما تو شب ساعت 1 به بعد پینگتون چقدر هست برای من باور کنید به 2000-3000 میرسه این فحشه به شخصیت بنده واقعا منظورتون از کیفیت رو من متوجه نشدم در مورد اینکه میگید برید از جایی دیگه بگیرید من به خاطر اینکه ایپیم در یه جا با 79.127 ثبت هست و دلیل طولانی شدن زمان نصب نمیتونم برم شرکت دیگه وگرنه هفت هزار دفعه اینکارو کرده بودم اینا که نمیشه دلیل که اگر نمیخواید برید شرکت دیگه این که معنی نداره دوست من منتظر جوابتون هستم؟

Greedy
14-04-2011, 08:17
نمیدونم یه دفعه چطور دو سه نفر پیدا شد یهویی از اسیاتک دفاع کنن :دی

happyfeat
14-04-2011, 09:15

باز آسیاتک هر کاری بکنه از این نامردیا نمیکنه . مشکل آسیاتک فقط قیمتشه ولی خداییش کیفیتش تضمین شدست حداقل من واسه ماهی 5 هزار تومن کیفیت رئ ترجیح میدم .
ما که تو این 6 ماهی که ازشون سرویس گرفتیم هیچ کیفیت تضمین شده ای ندیدیم جز قطعی های مکرررررررررر طوری که اشک آدم رو در میاورد و افت سرعت اینترنت شبانه در حد ذغال:2::2::2::2::2::2::2:
نمی دونم حالا شاید برای یه عده ای تضمین کردنش یا حالا هر چی ......:19::19::19::19::19:
این شرکت ها همه مثل همن و به فکر منافع خودشونن همینو بس :41::41::41::41:

reza_p
14-04-2011, 10:26
نمیدونم یه دفعه چطور دو سه نفر پیدا شد یهویی از اسیاتک دفاع کنن :دی
شما فقط اونیکه دوست داری میشنوی و ظاهرا صحبتهای بقیه برای شما ارزشی نداره.
حرف من این بود برای مرکز مخابراتی که من ازش سرویس میگیرم بین سرویس شاتل , مخابرات و آسیا تک بهترین گزینه برای من آسیا تک هست .
توی صفحات قبل نگاه کنید هم تست سرعت با speed test گذاشتم هم آمار دانلود سرویس شبانه به طور متوسط ساعتی 430 مگ با سرویس 1 مگ دانلود دارم .
کسانیکه میخوان سرویس آسیاتک رو تهیه کنند بهتره قبلش از یوزرهایی که در مرکز مخابراتشون سرویس دارند تحقیق بکنند .
فکر نمیکنم بحث کردن با شما ارزش وقت گذاشتن داشته باشه .

Download Master
14-04-2011, 18:39
سلام دوست عزیزم
این چه منطقیه شما دارید شاتل یه زمان تا 300 کی برد بالا که بره تو رنکینگ؟ ما حاضریم یه درصدی بیشتر بدیم تا آسیاتک از این کارا بکنه حالا میخواد صعود کنه آسیا میخواد بره المپیک به ما دیگه ربطی نداره مهم خدماته که به کاربر داده میشه با هر قصدی بالاخره حداقل انقدر این سرعت ثابت 32 کی رو نمیبینند کاربران اون شرکتها. در ضمن چرا با منحرف کردن اذهان قصد دور زدن موضوع رو دارید برادر من ما کلا چند نوع یوزر داریم در سطوح مختلف کامپیوتر low-userوmid junior-userوhigh end pro-user ما بحثمون اینه که این شرکت برای رده سوم خدماتش مفتضحه منی که نیاز به سرعت متعادل دارم برای کارهام باید خدماتی متناسب با من باشه که متاسفانه میبینیم تمام پلنهاشون از تمام بقیه شرکتها گرونتره و خدماتشون ضعیف تر این بحث کیفیت چی هست شما مطرح میکنید؟کیفیت منظورتون چیه؟
شما به من اینو بگید که چرا باید مخابرات نامحدود رو 12 هزار تومن بده ولی اسیاتک محدود حجمی رو 40 هزار تومن سوار منه بدبخت کنه چرا آسیاتک سرعت های حجمی رو همون سرعت واقعی داره بار مردم میکنه من که نگفتم برید با کشورهای اروپایی مقایسه کنید عزیزه من که شما 30 یورو میدید یه تلوزیون دیجیتال با کریدیت کارت با یه اینترنت دو - سه مگی برودبند بهتون میدن من گفتم با همین شرکتهای داخلی ایران مثل شاتل و پارس آنلاین مقایسه بشه آسیاتک مفتضح کامل هست و کلی انتقاد بهش وارده یا مثلا در مورد پینگ شما تو شب ساعت 1 به بعد پینگتون چقدر هست برای من باور کنید به 2000-3000 میرسه این فحشه به شخصیت بنده واقعا منظورتون از کیفیت رو من متوجه نشدم در مورد اینکه میگید برید از جایی دیگه بگیرید من به خاطر اینکه ایپیم در یه جا با 79.127 ثبت هست و دلیل طولانی شدن زمان نصب نمیتونم برم شرکت دیگه وگرنه هفت هزار دفعه اینکارو کرده بودم اینا که نمیشه دلیل که اگر نمیخواید برید شرکت دیگه این که معنی نداره دوست من منتظر جوابتون هستم؟

خوب بیاید این مدرک من که سرعت و پینگ رو نشون میده :

خوب حداقل ماله من که خوبه . شاید آسیاتک با مرکز مخابراتی شما مشکلی داره ؟ به عنوان مثال تفاوتی که از حدود 3 ماه پیش که از شاتل نقل مکان کردم به آسیاتک اینا بوده :

1 - پینگ با همین سرور پاریس حدود 400 بود . کلا تو SpeedTest سرور با پینگ کمتر از 300 ندیدم با شاتل

پینگ با Player های ایرانی در Garena به طور میانگین با شاتل : حدود 110 با آسیاتک : 70

2- سرعت دانلود سرویس 512 حدود 80 بود تو آسیاتک 110 بود ( برای این از 512 اومدم به 1mb که بتونم تو بازیهایی مثل Dota هاست بشم وگرنه برای دانلود کافی بود )

3- شبانه سرعت شاتل حدود 45 بود الان با آسیاتک 160 KB/S ( اگر خواستید امشب از IDM عکس میگیرم) با شاتل شبی 700-800 مگ دانلود داشتم با آسیاتک حدود 3 GB

4- نسبت سیگنال به نویز ( که یکی از عوامل اصلی Disconnect شدنه ) (هر چه بیشتر بهتره )
در شاتل :

SNR upstream : 14

SNR downstream : 20

در آسیاتک :

SNR upstream : 26

SNR downstream : 40

به طوری که تا الان حتی 1 بار هم Disconnect نشدم ولی در شاتل بارها وسط بازی Disconnect میشد.

هزینه ی ماهانه :

شاتل : 18900 آسیاتک : 25900 تفاوت : 7000 تومن . تفاوت سرعت 512 kb/s و 2 گیگابایت هم حجم بیشتر برای آسیاتک .

من نمیگم برای دانلود شرکت بهتری وجود نداره ( مثل مبین نت ) ولی همین مبین نت پینگش خوبه ؟ شما

چرا فقط سرعت و حجم و شبانه رو در نظر میگیرید ؟ کسایی هم هستند که از اینترنت برای کارای دیگه غیر

از دانلود هم استفاده میکنند.

در ضمن من تو قسمت بازیهای کامپیوتری و سخت افزار فعالیت میکنم . چون از سرویسم راضیم ( مثل خیلی ها ) نمیام تو این قسمت .

* اینم همون موقعی که سرعت شاتل رفته بود بالا ( از تعجب عکس گرفتم گشتم پیداش کردم )

yell
14-04-2011, 18:43
ما اینجا نیستیم که برای خودمون مشکل بتراشیم . میخوایم اینجا تبادل اطلاعات کنیم و مشکلاتمون رو در میون بذاریم . قرار نیست کسی به کسی توهین کنه .
در مورد سرویس آسیاتک باید بگم منطقه ایه . مثلاً توی کرج که من و یکی دو تا ار دوستام داریم ، همه از سرویس راضی هستیم و تنها مشکل که هست ، صعود نجومی نرخ تعرفه هاست . سرویس 1 مگ 3 ماهه ، 50000 تومان بود ( با 10 گیگ حجم ) که الان خوشبینانش حدود 80 - 85 هزار تومان تموم میشه ( البته 15 گیگ ) و این قیمت برای من که دانشجو ام ، یه مقدار بیش از حد زیاده .
البته مشکل اینترنت ، یه مساله کلیه و فقط به آسیاتک یا هر شرکت دیگه ای مربوط نمیشه . اما این نکته رو هم باید در نظر داشت چی شد که یک مرتبه همچین نرخ هایی مطرح شد . قیمت هر گیگ اضافه ام از 3000 به 5000 تومان رسید !
در کل درخواست من از همه دوستان اینه که اینجا مثل تاپیک بعضی شرکت ها نشه که کار به بی احترامی و فحش برسه .
ما اینجاییم تا مشکل رو حل کنیم ، البته مثل خیلی از چیزای دیگه تو این مملکت ، فعلا زورمون نمیرسه !
حالا یه راهنمایی میخوام :
من توی کرج زندگی میکنم . متاسفانه منطقه ما ، تمام ISP ها رو ساپورت نمیکنه . مثلا توی این محدوده ، کاربرانی که از شاتل دارن ، خیلی راضین . اما وقتی توی سایت چک کردم ، شماره ما ساپورت نمیشه .
پیشنهادتون چیه ؟! از کجا بگیرم ؟! چه شرکت هایی نرخ و سرویس مناسبی دارن ؟!؟
ممنون پیشاپیش ...

Greedy
14-04-2011, 18:49
شما فقط اونیکه دوست داری میشنوی و ظاهرا صحبتهای بقیه برای شما ارزشی نداره.
حرف من این بود برای مرکز مخابراتی که من ازش سرویس میگیرم بین سرویس شاتل , مخابرات و آسیا تک بهترین گزینه برای من آسیا تک هست .
توی صفحات قبل نگاه کنید هم تست سرعت با speed test گذاشتم هم آمار دانلود سرویس شبانه به طور متوسط ساعتی 430 مگ با سرویس 1 مگ دانلود دارم .
کسانیکه میخوان سرویس آسیاتک رو تهیه کنند بهتره قبلش از یوزرهایی که در مرکز مخابراتشون سرویس دارند تحقیق بکنند .
فکر نمیکنم بحث کردن با شما ارزش وقت گذاشتن داشته باشه .
من اصلا حوصله خوندن پستتو ندارم چون احتمالا یا کارمند اسیاتکی یا به هر حال یه کاره ای هستی و معلومه میای دفاع کنی ازش
همه میبینی که دارن میگن اسیاتک اشغال شده و یه نفرم نیست ازش خوب بگه
من از تیر 86 دارم اسیاتک اون موقع اصلا نمیدونستی اینترنت چی هست و کاربر جدید نیستم که بخوام از کسی بپرسم
اون موقع که خوب بود میگفتم خوبه الان که اشغال شده میگم اشغاله و اگرم صبر کردم به خاطر اینه به زودی میخوایم خونمونو عوض کنیم دیگه تا اون موقع با این سرویس درپیت سر میکنیم تا بعد بریم سراغ یکی دیگه ...

mehdisp
14-04-2011, 20:51
---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

اسپلیتر که داری ؟ (چون تلفنت قطع نمیشه احتمالا داری ) . اگه داری مشکل نویز خط که خیلی بالاس . من خودم برای حل مشکل نویز خط یه سیم مستقیم کشیدم از دم خونه تا پشت مودمم ( تو خونه های قدیمی گاها تو سیم کشی سیم برق و تلفن کنار هم رد میکنن که باعث ایجاد نویز شدید میشه )

من کلا اصلا نمی تونم زنگ بزنم بعد سیم جدا دور از سیم برق هم کشیدم ، سروصداش دقیقا مثلا دایل آپ هست هیچ تفاوتی نداره

Download Master
15-04-2011, 06:16
من کلا اصلا نمی تونم زنگ بزنم بعد سیم جدا دور از سیم برق هم کشیدم ، سروصداش دقیقا مثلا دایل آپ هست هیچ تفاوتی نداره

خوب شما احتمالا اسپلیتر نداری . یه اسپلیتر بخر یه طرفش رو وصل کن به خط تلقنت از اون طرفش 2 تا سیم یکیش رو به مودمت وصل کن یکی هم به گوشیت .

peaceful1
15-04-2011, 08:26
من از خرداد 86 آساتک دارم و اصلا بحث از " منطقه مخابراتی" و این حرف ها گذشته.
آساتک تو چند ماه اخیر مخصوصا این دو ماه آخر خیلی عجیب رفتار کرده در اولین فرصت اپراتورم رو تغییر میدم.
آساتک نمیخواد لطفی در حق کاربر هاش بکنه همین کلی تو این چند ساله که عضوم پیش اومده الکی حجم کم میکرده اصلا با شاتل که تولدت و سال نو حجم هدیه میده قابل مقایسه نیست.
من دیگه حتی پار آنلاینن رو هم به آساتک ترجیه میدم.
اصلا افزایش قیمت به کنار این شبانه نیم بها دیگه خیلی چیز احمقانه ایی هست نمیدونم این دیگه چطوری به ذهنشون خطور کرد.
هر گیگ 3 تومن هم که کردند 4/600 همه جوره گرون کردند یه موقعه ایی تو سه ماه 48 تومن خرج میکردم الان اصلا زیر 80 تومن با همون استفاده کمتر نمیشه.

farido
16-04-2011, 19:16
سرعت دانلودم الان 2 روزه شده 40 .. 1 مگ دارم زنگ میزنم همیشه12 نفر در صف انتظار میباشند احتمالا گند حسابی بالا اومده.

nokia_sisx
16-04-2011, 21:27
خوب حداقل ماله من که خوبه . شاید آسیاتک با مرکز مخابراتی شما مشکلی داره ؟ به عنوان مثال تفاوتی که از حدود 3 ماه پیش که از شاتل نقل مکان کردم به آسیاتک اینا بوده :

1 - پینگ با همین سرور پاریس حدود 400 بود . کلا تو SpeedTest سرور با پینگ کمتر از 300 ندیدم با شاتل

پینگ با Player های ایرانی در Garena به طور میانگین با شاتل : حدود 110 با آسیاتک : 70

2- سرعت دانلود سرویس 512 حدود 80 بود تو آسیاتک 110 بود ( برای این از 512 اومدم به 1mb که بتونم تو بازیهایی مثل Dota هاست بشم وگرنه برای دانلود کافی بود )

3- شبانه سرعت شاتل حدود 45 بود الان با آسیاتک 160 KB/S ( اگر خواستید امشب از IDM عکس میگیرم) با شاتل شبی 700-800 مگ دانلود داشتم با آسیاتک حدود 3 GB

4- نسبت سیگنال به نویز ( که یکی از عوامل اصلی Disconnect شدنه ) (هر چه بیشتر بهتره )
در شاتل :

SNR upstream : 14

SNR downstream : 20

در آسیاتک :

SNR upstream : 26

SNR downstream : 40

به طوری که تا الان حتی 1 بار هم Disconnect نشدم ولی در شاتل بارها وسط بازی Disconnect میشد.

هزینه ی ماهانه :

شاتل : 18900 آسیاتک : 25900 تفاوت : 7000 تومن . تفاوت سرعت 512 kb/s و 2 گیگابایت هم حجم بیشتر برای آسیاتک .

من نمیگم برای دانلود شرکت بهتری وجود نداره ( مثل مبین نت ) ولی همین مبین نت پینگش خوبه ؟ شما

چرا فقط سرعت و حجم و شبانه رو در نظر میگیرید ؟ کسایی هم هستند که از اینترنت برای کارای دیگه غیر

از دانلود هم استفاده میکنند.

در ضمن من تو قسمت بازیهای کامپیوتری و سخت افزار فعالیت میکنم . چون از سرویسم راضیم ( مثل خیلی ها ) نمیام تو این قسمت .

* اینم همون موقعی که سرعت شاتل رفته بود بالا ( از تعجب عکس گرفتم گشتم پیداش کردم )

سلامی دوباره خدمت دوست من
شما باز هم دارید بحث منطقه مخابراتی رو مطرح میکنید که اصلا هیچ ربطی به استریم ها و جریانهای ورودی اطلاعت به کامپیوتر کاربران را نداره شما اگر در خلوت ترین منطقه کل ایران هم باشید بازهم اینترنت در حالت معمول بین 8 نفر در حال پخش هست حالا هر چقدر هم این مجموعه بخواد بزرگتر باشه تغییری تو صورت مساله ایجاد نمیکنه فقط شکافی در پخش استریمها بین کاربران ایجاد میشه همین.
اون در حالت معمولی و بدون در نظر گرفتن حالت محدود به نظرم معقوله ولی در حالت محدود به حجم خاصی باید بین کاربران خدمات برست رو ایجاد کرد که مثلا میبینید 128 پارس آنلاین 7 برابر سرعت سرویس بنده سرعت داره.
در بحث پینگ و قطعی با شما به طور نسبی موافقم که آسیاتک تو این مواردی یه درصد خیلی کمی تونسته رضایت رو جلب کنه ولی جالبه میگید که چرا نرخ شبانه رو محاسبه میکنم ببینم دوست من من وقتی پول سرویس اینترنت میدم دوست دارم در هر ساعت از شبانه روز سرعت و کیفیت سرویسم باهم برابر باشه کسی منو مجاب نکنه و به من استرس نده که کی از اینترنت امن استفاده کنم در حقیقت این یه نوع دیکتاتوری خودش که میگه شما از ساعت یک ب بعد بشین دانلود کن فقط اگر من کاربری باشم که نخوام دانلود کنم چه کسی رو باید ببینم؟در ضمن زیاد به امار و ارقام اکتفا کردن یه نوع فرار از مساله است مثلا من برم الان تو کانفیگ مودمم نوشته دان استریم 2046 و اپم 500 بعد بگم به به اسیاتک استریم رو برده بالا.
مهم اون چیزیه که کاربران حس میکنند و دارند ازش استفاده میکنند باقی مسایل آماری تو حاشیه است الان چیزی که کاربر میبینه اینه که مثلا خوده بنده چرا باید 28 هزار تومن اضافه بدم برای اینترنت محدود 20 گیگی آسیاتک در صورتی که همونو تو مخابرات با همین سرعت بصورت نامحدود میتونم داشته باشم چرا قیمتها ی حجم اضافه آسیاتک انقدر بالاست چرا شبانه باید دنبال یه لینک مستقیم گشت چرا هیچگونه عیدی به کاربران ندادند چرا آسیاتک از 5 سال پیش تا حالا اندازه سر سوزن تو پلنهاش تغییر ایجاد و نکرده و فقط قیمتها رو بالا پایین میکنه چرا نیم بها مگه اونایی که سه گیگ حجم میگیرن نباید از خدمات شرکت بصورت مساوی استفاده کنند و ... خلاصه اینا چیزاییی که کاربر حس میکنه.
در هر حال من شمارو مخاطب و یا مقابل خودم نمیبینم که بخوام ازتون بازجوییی و یا خدایی نکرده قصد دیگه ای داشته باشم من فقط دارم چیزی که خودم و باقی کاربران درش مشتریکم رو باهاتون مطرح میکنم
موفق و موید باشید

farido
16-04-2011, 21:38
خب جالب بود کسی در صف انتظار نبود فرمودند که مشکل از مخابراته اعلام کرده مخابرات 7 روز طول میکشه تا درست بشه. با توجه به سوابق 17 روز حساب کنید

ŞHÍЯÍŃ
16-04-2011, 23:49
سرعت دانلودم الان 2 روزه شده 40 .. 1 مگ دارم زنگ میزنم همیشه12 نفر در صف انتظار میباشند احتمالا گند حسابی بالا اومده.

:31: کی این آسایتک عین آدم کار کرده حالا عیبی ندراه 12 نفر تو صف باشه منتظر میمونه آدم من یه بار زنگ زدم 20 دقیقه پشت خط بودم وقتی نوبتم شد که مشکلمو بگم گویا گفت با تشکر از تماس شما بعد قطع شد:31:

SevenCity
17-04-2011, 03:55
بله سرعت دانلود منم به کمتر از نصف کاهش پیدا کرده

DrXoX
17-04-2011, 05:24
این مشکل مثل این که تو اکثر شرکت ها به وجود اومده
حالا دلیل اصلیشو نمی دونم ولی فعلا میگن کابلها قطع شده :دی

موفق باشید

ŞHÍЯÍŃ
17-04-2011, 09:07
بله سرعت دانلود منم به کمتر از نصف کاهش پیدا کرده

:31: سرعت دانلود من که هیچ تغییری نکرده با همون 17 دانلود میکنم:46:

happyfeat
17-04-2011, 09:48
:31: کی این آسایتک عین آدم کار کرده حالا عیبی ندراه 12 نفر تو صف باشه منتظر میمونه آدم من یه بار زنگ زدم 20 دقیقه پشت خط بودم وقتی نوبتم شد که مشکلمو بگم گویا گفت با تشکر از تماس شما بعد قطع شد:31:
من که آرزو به دل موندم یه بار زنگ بزنم پشت خط نمونم همیشه هم بعد مدت زیادی همون چیزی که گفتی اتفاق می افته
خدا رو شکر من که از شر این شرکت در پیتی راحت شدم و جم کردم رفتم پارس

peaceful1
17-04-2011, 09:52
فکر کنم اگه آساتک مدارک نشون بده جریمه هم بکنند چه برسه به تخفیف.

kisiya
17-04-2011, 12:34
دوستان ایا سرعت شماهم خراب شده؟ من 1 مگ دارم سرعت 20 30 هست علتی داره

darab sur
17-04-2011, 14:15
من هم که 512 دارم دو روزی میشه که سرعتم رو 14 15رفته پشتیبانی که می گفت از مخابراته و بزودی حل می شه
البته خوبیش اینه که پینگ 3000شبانه ما اومده رو 250 به برکت این به اصطلاح مشکله سراسری

khar2khar
17-04-2011, 14:19
دوستان مثل اینکه افت سرعت کلی هست و برای اکثر isp ها ( دوباره لنگر کشتی ها گیر کرده کابلا پاره شده ) منم سرعتم رو 140 بود الان نصف شده اما میگن تا اخر هفته درست می شه

kisiya
17-04-2011, 19:12
دوستان کسی از خود اسیاتک پرسیده علل افت سرعتو؟

Erfan.
17-04-2011, 19:25
امروز سرعت دانلود من از صبح 8KB/S بود و الآن 3KB/S ... این آسیاتک دزد رو در اولین سرعت عوض میکنم...
حالا هی از این ISP مزخرف دفاع کنید!

kisiya
17-04-2011, 19:54
میتونید بفرمایید کدوم منطقه مخابراتی هستید؟

Greedy
17-04-2011, 20:03
صد رحمت به سرعت دایال اپ همون برم با دایال اپ کانکت شم از این اسیاتک بهتره

ŞHÍЯÍŃ
17-04-2011, 20:04
دوستان کسی از خود اسیاتک پرسیده علل افت سرعتو؟

زنگ زدم امروز 20 نفر تو صف بودم دیگه حال نداشتم منتظر بمونم انگار یه مشکل همگانیه البته از آسیاتک بعید نیست هر دو ماه یه با از این مشکل ها واسش عادیه:27:

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

صد رحمت به سرعت دایال اپ همون برم با دایال اپ کانکت شم از این اسیاتک بهتره

من چندین بار این کارو کردم دیدم انقدر سرعت مزخرف بود با دیال آپ کانکت شدم:27:

Erfan.
17-04-2011, 20:12
میتونید بفرمایید کدوم منطقه مخابراتی هستید؟

عاطف.

تا چند روز پیش حداقل Ping مناسبی داشت اون هم الآن خراب شده...

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

من چندین بار این کارو کردم دیدم انقدر سرعت مزخرف بود با دیال آپ کانکت شدم

احتمالا دایل آپ از این سریعتره...

ŞHÍЯÍŃ
17-04-2011, 20:26
امروز سرعت دانلود من از صبح 8KB/S بود و الآن 3KB/S ... این آسیاتک دزد رو در اولین سرعت عوض میکنم...
حالا هی از این ISP مزخرف دفاع کنید!

احتمالا دایل آپ از این سریعتره...

بعضی مواقع سرعت آسیاتک به 3یا4 میرسه:13:

من با دیال آپ با برنامه idm با سرعت 6KB/S دانلود میکنم:27:

Erfan.
17-04-2011, 20:31
بعضی مواقع سرعت آسیاتک به 3یا4 میرسه

من با دیال آپ با برنامه idm با سرعت 6KB/S دانلود میکنم

خیلی وضع اینترنتمون خوبه... با ADSL هم این شکلی... اصلا خارج از ایران سرعت دانلود KP/S خنده داره!

darab sur
17-04-2011, 21:59
دوستان من اوایله دی یکساله 512 شارز کردم قبل از نوروز که زنگ زدم پشتیبانی اسیاتک گفتن سرویست همون شرایط قبلو داره(شبانه رایگان از 1 تا 7 )ولی الان چند وقته حجمم سریع کم می شه در صورتی که روزا زیاد استفاده نمیکنم نکنه اینا به قول خودشون نیم بها حساب میکنن!!!!:13:
بهر حال ممنون میشم بهم بگید ریز مصرفو از کجا می تونم پیدا کنم

yell
17-04-2011, 22:59
دوستان من اوایله دی یکساله 512 شارز کردم قبل از نوروز که زنگ زدم پشتیبانی اسیاتک گفتن سرویست همون شرایط قبلو داره(شبانه رایگان از 1 تا 7 )ولی الان چند وقته حجمم سریع کم می شه در صورتی که روزا زیاد استفاده نمیکنم نکنه اینا به قول خودشون نیم بها حساب میکنن!!!!:13:
بهر حال ممنون میشم بهم بگید ریز مصرفو از کجا می تونم پیدا کنم

سلام دوست عزیز .
شبانه رایگان از 2 تا 8 صبحه . شما بگو چقدر شارژ کردی . یه توضیح میدم : اگه شما برای یک سال 60 گیگ شارژ کرده باشی ، میشه ماهی 5 گیگ . اون موقع میتونی از سرویس شبانه رایگان استفاده کنی در غیر این صورت شبانه شما نیم بها حساب میشه !
و اما برای چک کردن حجم مصرفی ، میتونی از این آدرس استفاده کنی :

در ضمن دوستان ! من توی کرجم . غیر از آسیاتک ، معدود شرکت هایی هستن که منطقه ما رو پوشش میدن . اونایی هم که پوشش میدن ، نرخاشون فرقی با آسیاتک نداره . شما چه پیشنهادی دارین ؟
اگه میشه راهنماییم کنید !
در ضمن ! یه چیز خیلی جالب !
من دیشب بیدار بودم که بازی رئال - بارسا رو ببینم . بعد که لینک ها رو گذاشتم برای دانلود ، و اومدم دو ، سه تا سایت باز کنم ، دیدم هیچ سایتی باز نمیشه . یه پینگ گرفتم که نتیجه هاش این شد ! :2:

و یه پینگ دیگه ( 5 دقیقه بعد )

حالا نکته جالب تر این بود که سرعت دانلودم ، با دو تا لینک همزمان ، مجموعاً 60 کیلوبایت بود ! :31: ( سرویسم 512 هست )
ما ماندیم اندر خم کوچه های اینترنت پرسرعت :31: مملکت اسلامیمان ....

kisiya
18-04-2011, 04:18
اگه مشکل همگانیه چرا بقیه از افت سرعت چیزی نمیگند ؟

SevenCity
18-04-2011, 08:38
اگه مشکل همگانیه چرا بقیه از افت سرعت چیزی نمیگند ؟

اگه آسیاتک نگه مشکل همگانیه پس چی بگه!؟
میگن از مخابراته مگه ما از مخابرات سرویس گرفتیم؟
خوب پول میگیره این اسیاتک الان من پول این چند روزی رو که سرعتا کم شده رو میخوام از کی بگیرم؟ :31:
ای اماااان

rosenegarin13
18-04-2011, 11:52
منم افت سرعت داشتم ... دیشب سرعتم از 5 تا 10 متغیر بود...256 ..

Download Master
18-04-2011, 14:48
اگه آسیاتک نگه مشکل همگانیه پس چی بگه!؟
میگن از مخابراته مگه ما از مخابرات سرویس گرفتیم؟
خوب پول میگیره این اسیاتک الان من پول این چند روزی رو که سرعتا کم شده رو میخوام از کی بگیرم؟ :31:
ای اماااان

یه سری به فروم شرکت های دیگه هم بزنید اونا هم همین مشکل رو دارن . کابل فیبر نوری جاسك - فجیره باز قطع شده (احتمالا باز به دلیل لنگر کشتی :31: ) دارن درستش میکنن . پهنای باند شرکت ها از 3 مسیر کلی تامین میشه . 1- کابل پروژه TAE از مرز بازرگان 2-کابل جاسك - فجیره 3- اینترنت ماهواره ای . فعلا مسیر دوم بستس ( که حدود 30 درصد پهنای باند کشور هم از این مسیر تامین میشد ) . واسه همین کیفیت خدمات دهی کم شده . تا موقعی هم که درست نشه همین مشکل هست

darab sur
18-04-2011, 15:41
ممنون از راهنماییت yell عزیز قرارداد من مربوط به تعرفه های قدیمی می شه (میدونستم اسیاتک در سال جدید بامبول جدید در میاره زودتر یساله بستم:27:) زنگ که زده بودم پشتیبانی میگفت همون شرایط قبلو داره امشب موقع دان ریز مصرفو چک می کنم ببینم درست میگن

در مورد افت سرعت هم پشتیبانی می گفت سراسریه من که به غیر از mediafire از جا های دیگه سرعت دانم شبا زیر 10 روزها هم دور و بر 20 به هر حال تشت رسوایی نت ایران خیلی وقت که افتاده تنبون اسیاتک هم جولو من یکی خیلی وقت ول شده پیشم ابرویی نداره
سرتونو درد اوردم موفق باشید

hossein-gh
18-04-2011, 16:48
آقا این خبر قطعی کابل جاسک جفیره دروغه!
به تاریخ انتشار این خبر یه نگاهی بندازید:

Download Master
18-04-2011, 18:14
آقا این خبر قطعی کابل جاسک جفیره دروغه!
به تاریخ انتشار این خبر یه نگاهی بندازید:

گفتم باز این اتفاق افتاده

پست دوم اینجارو بخون :

hossein-gh
18-04-2011, 21:21
گفتم باز این اتفاق افتاده

پست دوم اینجارو بخون :

دوست عزیز خدایی نکرده یه وقت سوتفاهم نشه من شما رو نگفتم که دروغ میگی ، آخه من امروز خبرها رو چک کردم اما هیچ خبری در مورد اینکه این مورد گزارش بشه رو ندیدم.

vahidmir2000
19-04-2011, 02:22
من کاربر وایمکس مبین نت هستم در وایمکس مبین هم یکی دو روزه افت کیفیت کاملا ملموسه. هر بلایی هست سر کل اینترنت این کشور اومده (البته اینترنت این کشور هیچ وقت بی بلا نیست)

مخلصیم

ŞHÍЯÍŃ
19-04-2011, 06:36
من کاربر وایمکس مبین نت هستم در وایمکس مبین هم یکی دو روزه افت کیفیت کاملا ملموسه. هر بلایی هست سر کل اینترنت این کشور اومده (البته اینترنت این کشور هیچ وقت بی بلا نیست)

مخلصیم

نمیدونم چرا سرعت دانلود من هیچ تغییری نکرده مثل همیشه دانلود میکنم:31:

128دارم سرعت هم متغیر بین14تا20:31:

:31: آخه اینترنت ما چه اون پر سرعتش بلاست ببین چی میشه این بلا افت سرعت هم پیدا کنه:31:

reza_p
19-04-2011, 08:50
حجم دانلود شبانه من از 2.5 گیگ رسیده به 1.8 .
معمولا ساعت 2 تا 3 سرعت دانلود پائین بود ولی بعد از اون سرعت به حدود 120 میرسید ولی الان تا ساعت 5 سرعت دانلود 50 k هست بعد از اون میره بالا .
این چه مشکلی سراسرهست که توی یه بازه زمانی خاص در شب اتفاق میوفته و در بقیه ساعات مشکل رفع میشه .

vahidmir2000
19-04-2011, 13:38
نمیدونم چرا سرعت دانلود من هیچ تغییری نکرده مثل همیشه دانلود میکنم:31:

128دارم سرعت هم متغیر بین14تا20:31:

:31: آخه اینترنت ما چه اون پر سرعتش بلاست ببین چی میشه این بلا افت سرعت هم پیدا کنه:31:

واقعا شانس داری شما. اینترنت که یک مقوله کاملا علمیه در ایران شده یک موضوع شانسی. کاربر به کاربر کیفیت فرق میکنه

peaceful1
19-04-2011, 20:40
حجم دانلود شبانه من از 2.5 گیگ رسیده به 1.8 .
معمولا ساعت 2 تا 3 سرعت دانلود پائین بود ولی بعد از اون سرعت به حدود 120 میرسید ولی الان تا ساعت 5 سرعت دانلود 50 k هست بعد از اون میره بالا .
این چه مشکلی سراسرهست که توی یه بازه زمانی خاص در شب اتفاق میوفته و در بقیه ساعات مشکل رفع میشه .

شما از چه سرویسی استفاده میکنی؟

reza_p
19-04-2011, 22:32
شما از چه سرویسی استفاده میکنی؟
1 مگ با ترافیک 5 گیگ .

kisiya
19-04-2011, 23:56
دوستان این افت سرعت تا کی ادامه داره وجبران این افت کیفیت برامون چه کار میکنند؟

Erfan.
20-04-2011, 07:36
خوب بالاخره کمی اوضاع بهتر شد و الآن دارم با سرعت 40 KB/S دانلود میکنم... ولی باز هم خیلی کمه و پارسال شاید 2 برابر این بود...
به هر حال من که ISP رو عوض میکنم!
در ضمن احســــــــــاس میکنم از حجمم الکی کم میشه!:18:

جبران این افت کیفیت برامون چه کار میکنند؟
:16: هیچی!!!:11:

p30worldapm
20-04-2011, 12:59
من می خوام یه مودم بگیرم که هم با usb بشه بهش وصل شد و هم با وایرلس. اسمش مودم وایرلسه یا مودم wifi؟
چه مدلی بگیرم که با آسیاتک مشکلی نداشته باشم؟ احتیاج به عوض کردن تنظیمات داره؟ باید از شرکت بیان یا آموزش هست؟
می شه یه مدل خوب معرفی کنین. قیمت هم اگه دارین بگین، لطفا.

ŞHÍЯÍŃ
20-04-2011, 17:22
من می خوام یه مودم بگیرم که هم با usb بشه بهش وصل شد و هم با وایرلس. اسمش مودم وایرلسه یا مودم wifi؟
چه مدلی بگیرم که با آسیاتک مشکلی نداشته باشم؟ احتیاج به عوض کردن تنظیمات داره؟ باید از شرکت بیان یا آموزش هست؟
می شه یه مدل خوب معرفی کنین. قیمت هم اگه دارین بگین، لطفا.

اینجا میتونید سوال کنید

بیشتر مودم ها با آسیاتک سازگار

kisiya
21-04-2011, 21:21
دوستان سلام کمک فوری فوری من با اینترنت دانلود منیجر قبلا که میزاشتم روی 16 سرور کلی با سرورهای زیادی ارتباط برقرار میکرد ایا مال شما هم الان کم شده ارتباطش منتظر جوابم

Greedy
22-04-2011, 14:23
دوستان سلام کمک فوری فوری من با اینترنت دانلود منیجر قبلا که میزاشتم روی 16 سرور کلی با سرورهای زیادی ارتباط برقرار میکرد ایا مال شما هم الان کم شده ارتباطش منتظر جوابم
برای من مشکلی نداره البته به بستگی به سایتم داره چک کن ببین سایت های دیگه هم همینطوره

kisiya
22-04-2011, 18:22
همه سایتها اینطوری شده مال شما حامد خان سرعتتون خوبه الان؟

davood.2008
22-04-2011, 19:46

سلام
برای منم مدتی این طور شد اما وقتی برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد

ŞHÍЯÍŃ
22-04-2011, 21:17

واسه من هم هیچگونه مشکلی نداره سرعت دانلودم عادیه فقط پینگم خیلی بالاس معمولا 500:13:

Greedy
23-04-2011, 09:55
همه سایتها اینطوری شده مال شما حامد خان سرعتتون خوبه الان؟

اره برای من سرعت مثه قبله مشکلی نداره

ŞHÍЯÍŃ
25-04-2011, 14:47
سلام

من جدیدا خیلی دیسکانکت میشم میخواستم ببینم برای کسی این مشکل وجود داره؟؟؟؟؟؟؟/:13:

Greedy
25-04-2011, 17:13
سلام

من جدیدا خیلی دیسکانکت میشم میخواستم ببینم برای کسی این مشکل وجود داره؟؟؟؟؟؟؟/:13:

منم همینطور از دیروز اینطوره هی دیسکانکت میشم امروزم سه چهار بار دیسی شدم
سرعت هم پایین اومده باز
لعنت به اسیاتک

rosenegarin13
25-04-2011, 17:17
منم دیروز به زور وصل میشدم و وقتی وصل میشد دوباره دی سی میشد ...:13:
حاضرم برم یه شرکت دیگه که حداقل پول که می گیره کیفیت هم داشته باشه سرویسش .. دلمون فقط به همین آسیاتک خوش بود که اونم ...!

ŞHÍЯÍŃ
25-04-2011, 17:21
منم همینطور از دیروز اینطوره هی دیسکانکت میشم امروزم سه چهار بار دیسی شدم
سرعت هم پایین اومده باز
لعنت به اسیاتک

منم دیروز به زور وصل میشدم و وقتی وصل میشد دوباره دی سی میشد ...
حاضرم برم یه شرکت دیگه که حداقل پول که می گیره کیفیت هم داشته باشه سرویسش .. دلمون فقط به همین آسیاتک خوش بود که اونم ...!

به خدا کلافه شدم گندش رو در آوردن بعدش هم بدبختیش اینه دیگه به سختی کانکت میشه اعصابم رو خورد کرده:13:

SevenCity
26-04-2011, 09:40
مرسی دوستان که سریعا مشکلاتو اینجا میگید
منم هر چند دقیقه یه بار dc میشم بعضی اوقاتم هر 1 ساعت
فکر کنم از دیشب یه 30 باری دیسی شدم
زنگ زدم بیشعور کثافت میگه برو اسپیلیترو سیمارو عوض کن
میگه اصلا مشکل از ما نیست
نزدیک بود برم سیمارو دوباره عوض کنم که اومدم یه سر به تایپیک بزنم دیدم شما هم این مشکلو دارید
اقا دیگرانم دارند بگن اونایی که مثه من 24 ساعته وصلند روزی چند بار دیسی میشن؟

بهتره همگی زنگ بزنیم
دیوانن اینا مارو از کارو زندگی انداختن

arak d
26-04-2011, 09:59
منم از آسا تک استفاده کردم البته در اراک
خیلی سرعتش بد بود

MILIN3M
26-04-2011, 11:52
امروز زنگ زدم اسیاتک 20مین جنگ کردم باهاشون سرویسم 1مگه با دانلود2کیلوبایت....دوتا اتو گرفتم از حرف زدنشون زنگ زدم به شماره برای شکایتو اینه یه ساعت عذرخواهی کردو گفت حتما براتون پیگیری میکنم و معذرت میخوام که ......
گند زدن با این سرویسشون...بچه ها برای یک مگ چه شرکتی بریم؟؟؟شهید نهری هستم

death_man
26-04-2011, 13:22
یه اتفاق عجیب امروز برای من افتاده
میزان حجم باقیمانده رو نوشته UNLIMITED:31: منم از صبح دارم دانلود میکنم :5:
نمیدونم چیکار داران انجام میدن، ولی هر کاری که هست داره حال میده:8:

Greedy
26-04-2011, 13:32
یه اتفاق عجیب امروز برای من افتاده
میزان حجم باقیمانده رو نوشته UNLIMITED:31: منم از صبح دارم دانلود میکنم :5:
نمیدونم چیکار داران انجام میدن، ولی هر کاری که هست داره حال میده:8:

نکن این کارو دو ساعت دیگه میبینی حجمت زده صفر :دی

SevenCity
26-04-2011, 13:53
به شدت دارم دیسی میشم هر 10 دقیقه یه بار
شاید مشکل از مودممه
شماها مشکلتون رفع شد؟

Greedy
26-04-2011, 14:25
به شدت دارم دیسی میشم هر 10 دقیقه یه بار
شاید مشکل از مودممه
شماها مشکلتون رفع شد؟
انگار درست شده برای من که امروز دیسی نشد

death_man
26-04-2011, 14:39
نکن این کارو دو ساعت دیگه میبینی حجمت زده صفر :دی
از 8 صبح تا الان ( 15:35 ) 3.5 گیگ دانلود کردم :8::5:

انگار درست شده برای من که امروز دیسی نشد
برای منم دیشب درست شد، امروز دیگه مشکلی نداشتم
امروز روز خوبی بوده:31:

Greedy
26-04-2011, 15:37
از 8 صبح تا الان ( 15:35 ) 3.5 گیگ دانلود کردم :8::5:

برای منم دیشب درست شد، امروز دیگه مشکلی نداشتم
امروز روز خوبی بوده:31:

خدا بیشترش کنه :دی ولی فقط شانس بیار مثه قضیه بعضیا نشه که شبانه دانلود میکردن حجمشون میدیدن کم نمیشد بعد روز بعدش اعمال میشد بدبخت شده بودن دیگه :27:

death_man
26-04-2011, 16:02
خدا بیشترش کنه :دی ولی فقط شانس بیار مثه قضیه بعضیا نشه که شبانه دانلود میکردن حجمشون میدیدن کم نمیشد بعد روز بعدش اعمال میشد بدبخت شده بودن دیگه :27:
آخه من اصلا اشتراکم تموم شده :31:
فعلا زدم 3 روزه موقتی، تا شارژ کنم:46:
از جیب خود آسیاتک داره میره:20:

Greedy
26-04-2011, 16:50
آخه من اصلا اشتراکم تموم شده :31:
فعلا زدم 3 روزه موقتی، تا شارژ کنم:46:
از جیب خود آسیاتک داره میره:20:

اهان خوب از اول بگو شارژت تموم شده:دی
پس تا میتونی هر چی میشه دانلود کن :27:

yell
27-04-2011, 14:26
خوب چندتا نکته که پیش اومده توی این چند وقت رو میگم :
من معمولاً تا 1 - 2 ظهر استفاده نمیکنم . اما امروز حدود 11 صبح که خواستم کانکت شم ، ارور داد و حدود 5 دقیقه قطع بود .
بعد که وصل شد ، سرعتم بهتر شده بود ! :18:
الانم که وصل بودم ، قطع شد و زنگ زدم پشتیبانی . تا خواستم بگم الو و گلایه کنم برای این قطعی ها ، یهو وصل شد ( 20 ثانیه هم نشد ) . بعد که دلیلشو پرسیدم ، بالاخره یه دلیل دیگه آوردن ( همیشه میگفتن مشکل از مخابرات کرجه داره یه کارایی میکنه )
اما این دفعه گفتن آسیاتک داره تو کل جاهایی که سرویس میده ، از جنوبی ترین نقطه تا شمالی ترین نقطه ، خدماتش رو ارتقا میده تا کیفیت هاش بهتر شه ! یه چند روزی اینجوری میشه اما بعدش کیفیت بهتر میشه .
در ضمن من قراردادم تا 20 این ماه تموم میشه . زنگ زدم و ازشون پرسیدم که سرویس 1 مگ با 5 گیگ حجم چند درمیاد ؟!؟ گفتن تعرفه ها عوض نشده . اگه بخواید میتونید سرویس 1 مگ رو 3 ماهه بگیرید با 10 گیگ حجم ( اما شبانه 2 تا 6 رایگانه ) و هزینش هم همون 50 هزار تومان سابق ! :21:
والله ما که نفهمیدیم برنامه این آسیاتک واس آینده چیه ! اما چیزی که متوجه شدم اینه که خدمات تهران با بقیه جاها فرق میکنه .
بچه های تهران از قطعی های مکرر و سرعت کم شبانه ناراضین گرچه واس من که توی کرجم ، تقریباً مثل قبله و با اینکه 4 ساعت شبانه دارم ، با سرویس 512 ، 800 مگ دانلود میکنم . :27:

H.Operator
27-04-2011, 15:48
درسته آسیاتک قطعیش این چند مدته رفته بالا قطعیاش هم زمانشن کمه مثلآ در حد 1 دقیقه و اینا ولی تعداد دفعاتی که قطع میشه زیادن:13:

MILIN3M
27-04-2011, 16:49
متاسفانه منم ازین شرکت نحس میرم....زنگ زدم خیلی برخورد بدی داشتن...زنگ زدم به شماره شکایت ازشون کلی عذر خواهی کرد و گفت حتما پیگیری میکنم..میرم سرویس شهراد میگیرم 2مگه مفته

SevenCity
27-04-2011, 17:02
اگه خونه عوض شه بازم مدارکو اینجور چیزا میخوان
یا فقط شماره رو میگیرن رانژه میکنن؟

Neoonline
28-04-2011, 11:20
کسی از مشترکین تهرانی مشکل دانلود شبانه نداره؟ من خطم یک مگه تا سه روز پیش همه چی خوب بود الان سه شبه راس ساعت یک و نیم سرعت عجیب میاد پائین دو شب پیش حداکثر 900 مگ دانلود کردم، پریشب 600 مگ امشب دیگه خود فاجعه بوده 300 مگ!! یعنی سرعت دانلود در حد خط 128 بوده!! خوب اینجوری بود با همین پول یک مگ رو میدادم 128 نامحدود میگرفتم!

death_man
28-04-2011, 11:33
اگه خونه عوض شه بازم مدارکو اینجور چیزا میخوان
یا فقط شماره رو میگیرن رانژه میکنن؟
مدارک لازمه

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

کسی از مشترکین تهرانی مشکل دانلود شبانه نداره؟ من خطم یک مگه تا سه روز پیش همه چی خوب بود الان سه شبه راس ساعت یک و نیم سرعت عجیب میاد پائین دو شب پیش حداکثر 900 مگ دانلود کردم، پریشب 600 مگ امشب دیگه خود فاجعه بوده 300 مگ!! یعنی سرعت دانلود در حد خط 128 بوده!! خوب اینجوری بود با همین پول یک مگ رو میدادم 128 نامحدود میگرفتم!

کدوم مرکز مخابراتی هستی؟
900 مگ که خیلی کمه:18:
من تقریبا 2 گیگ دانلود دارم:21:

Neoonline
28-04-2011, 11:42
مدارک لازمه

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

کدوم مرکز مخابراتی هستی؟
900 مگ که خیلی کمه:18:
من تقریبا 2 گیگ دانلود دارم:21:

مرکز مخابرات سعادتمند، منم تا سه شب پیش همینقد دانلود داشتم ولی سه شبه اینجوری شده تازه 900 مگ خوبشه دیشب 300 مگ رسماً سرعت از 13 14 بالاتر نمیرفت.

death_man
28-04-2011, 13:02
مرکز مخابرات سعادتمند، منم تا سه شب پیش همینقد دانلود داشتم ولی سه شبه اینجوری شده تازه 900 مگ خوبشه دیشب 300 مگ رسماً سرعت از 13 14 بالاتر نمیرفت.

سعادتمند میشه بلوارمزدارن دیگه؟
یکی از دوستای منم مشترک آسیاتک از همین مرکز مخابراتیه. اونم شبا همین مشکل داره

Neoonline
28-04-2011, 13:47
سعادتمند میشه بلوارمزدارن دیگه؟
یکی از دوستای منم مشترک آسیاتک از همین مرکز مخابراتیه. اونم شبا همین مشکل داره

من سمت پل ستارخان هستم ولی بعید میدونم ایراد از مرکز مخابراتی باشه واضح شرکت داره اذیت میکنه تا ساعت 1.30 سرعت دانلود 150 60 هست بعد یهو میشه عین دایال آپ راس هشت صبح هم حالش خوب میشه!!!

reza_p
30-04-2011, 01:07
حذف پست تکراری

reza_p
30-04-2011, 01:07
این آسیا تک دیگه داره دزدی رو به حد اعلا میرسونه الان دو شبه بعد از 12 کلا تعطیل میکنه و سرویس رو قطع میکنه .
بهشون هم زنگ میزنم میگن مرکزتون مشکل داره و امکانات نمیده دیگه رسما داره کلافم میکنه .
بدبختی مرکز ما فقط شاتل و اسیا تک سرویس میدن و شرکت معضم و مسخره مخابرات . شاتل از اسیا تک بدتر و مخابرات هم که برای سرویس 512 دهن ادم رو سرویس میکنه تاره اگه بده اونقدر ملت همیشه در صحنه توی صفن که تا 6 ماه هم پورتشون خالی نمیشه .
نمیدونم این چه شانس مزخرفه حداقل توی افغانستان بدنیا میومدیم یه اینترنت درست حسابی داشتیم .

maghzae-motefaker
30-04-2011, 16:04
کسی از بچه ها توی تهران آیت الله کاشانی هست؟
میخواستم بدونم سرعت دانلود 128 و 512 و 1 مگ چقدره؟
شبانه با روزانه سرعتش فرق داره؟

Download Master
30-04-2011, 19:31
کسی از بچه ها توی تهران آیت الله کاشانی هست؟
میخواستم بدونم سرعت دانلود 128 و 512 و 1 مگ چقدره؟
شبانه با روزانه سرعتش فرق داره؟

من تهرانم ولی آیت ا... کاشانی نه.

سرعت 512 روزانه حدود 90 و شبانه حدود 60

سرعت 1mb روزانه حدود 160 شبانه حدود 120

darab sur
30-04-2011, 20:44
دوستان توی تعرفه ها 512 5gig دوروبر 22 تومن هزینه ماهیانه نوشته شده ولی توضیحات پایین اومده بدون درنظرگرفتن آبونمان مخابرات و مالیات و عوارض مخواستم بدونم بادر نظر گرفتن ابونمان ومالیات چقدر می شه؟

ŞHÍЯÍŃ
30-04-2011, 22:35
دوستان توی تعرفه ها 512 5gig دوروبر 22 تومن هزینه ماهیانه نوشته شده ولی توضیحات پایین اومده بدون درنظرگرفتن آبونمان مخابرات و مالیات و عوارض مخواستم بدونم بادر نظر گرفتن ابونمان ومالیات چقدر می شه؟

238160ریال میشه:46:

*Necromancer
01-05-2011, 06:27
من چند وقته می خوام دانلود کنم ، حدود 2_3 مگ که دانلود می شه دیگه جلوتر نیم ره گیر می کنه
اصلا" داغونه نمی دونم چیکار کنم

Neoonline
01-05-2011, 09:54
من سمت پل ستارخان هستم ولی بعید میدونم ایراد از مرکز مخابراتی باشه واضح شرکت داره اذیت میکنه تا ساعت 1.30 سرعت دانلود 150 60 هست بعد یهو میشه عین دایال آپ راس هشت صبح هم حالش خوب میشه!!!

بعد از فکر کنم 4 شب که مشکل داشتم الان دو شب هست که سرعت عادی شده و به شیوه معمول دانلود میکنه، ایشالله که دیگه مشکلی پیش نیاد.

peaceful1
01-05-2011, 18:59
دوستان شبانه به صورت auto connent کار میکنه یا هنوز باید کانکشن رو قطع و وصل کرد؟!

ŞHÍЯÍŃ
01-05-2011, 20:21
دوستان شبانه به صورت auto connent کار میکنه یا هنوز باید کانکشن رو قطع و وصل کرد؟!

به صورت اتوماتیک هستش دیگه لازم نیست خودتون دستی عوض کنید خودش سر موقع معین شبانه حساب میکنه:46:

yell
01-05-2011, 21:37
قیمت آسیاتک توی کرج هنوز ثابته ! من توی این هفته میرم مخابرات . اگه 256 بدن ، میگیرم اگه نه ، چاره ای ندارم جز اینکه از آسیاتک بگیرم ( 1 مگ / 3 ماهه / 10 گیگ / 50 هزار تومان )
برای این گفتم ناچارم چون شرکت دیگه ای توی منطقه ما سرویس نمیده ! :13:

reza_p
02-05-2011, 10:10
سرعت دانلود شبانه من دو روزه به شدت افت کرده حجم دانلود شبانه من از 2.5 گیگ رسیده به 1.4 گیگ برای مستقیم کردن لینکها از rapidbaz یا mul.ir استفاده میکنم .
دوستان از چه سرویسی برای مستقیم کردن لینکها استفاده میکنن و حجم دانلود شبانشون چقدره ؟

peaceful1
02-05-2011, 15:37
دوستان برای استفاده از شبانه سر 2 schedule میدید خودش دانلود میکنه یا .....
مطمئن هستید اگه ppoe باشه اصلا حجم کم نمیکنه؟!
یعنی همه اتو کانکت ها و shotdown turn on ها رو remove کنم....
----------------------------
راستی شما میدونید چطوری میشه Lock screen رو بعد بوت از حالت هایبرنیت حذف کرد.
چون اتومات داخل سیستم عامل نمیشه.

ŞHÍЯÍŃ
02-05-2011, 15:46
مطمئن هستید اگه ppoe باشه اصلا حجم کم نمیکنه؟!

بله سر ساعت یک دیگه از حجم کم نمیکنه به صورت اتوماتیک قبلا باید دیسکنکت میشدی و دوباره کانکت تا شبانه محسوب بشه ولی تازگیا اصلاحش کردن:46:

reza_p
03-05-2011, 10:34
سرعت دانلود شبانه من دو روزه به شدت افت کرده حجم دانلود شبانه من از 2.5 گیگ رسیده به 1.4 گیگ برای مستقیم کردن لینکها از rapidbaz یا mul.ir استفاده میکنم .
دوستان از چه سرویسی برای مستقیم کردن لینکها استفاده میکنن و حجم دانلود شبانشون چقدره ؟
خوب خدا رو شکر که دوستان مشکلی در سرعت دانلود ندارند :18:

ali_l67
03-05-2011, 12:39
بچه ها من الان شاتل دارم ماهی 44 تومن میدم 256 شرعت دانلود 30 هست و تو 24 ساعت فقط 2.5 گیگ دانلود میکنه ! اسیاتک اوضا چطوره ؟ بهتر از شاتله ؟

happyfeat
03-05-2011, 13:22
بچه ها من الان شاتل دارم ماهی 44 تومن میدم 256 شرعت دانلود 30 هست و تو 24 ساعت فقط 2.5 گیگ دانلود میکنه ! اسیاتک اوضا چطوره ؟ بهتر از شاتله ؟
شاتل دیگه چه دزدیه
من تا ماه پیش که تو آسیاتک بودم خیلی خوب بهت حال بدن و سرعت شبانه بترکونه نهایتتتتتت 1.5 گیگ دانلود می کنی که اونم اکثر مواقع نمیشه . تو مرکز ما که قطعی مکرر داشت و اعصاب خوردی زیاد
:41::46:

ghafari88
03-05-2011, 13:33

ای بابا .. من می خوام برم شاتل .. از آسیاتک خسته شدم. یعنی می گی نرم شاتل؟؟؟؟!!! :41:

ŞHÍЯÍŃ
03-05-2011, 16:54
ای بابا .. من می خوام برم شاتل .. از آسیاتک خسته شدم. یعنی می گی نرم شاتل؟؟؟؟!!! :41:

شاتل خیلی گرون میده:2::2::2:

انگار پول خون باباشو میگیره:2:

Hamid Hamid
03-05-2011, 18:13
سلام دوستان...

يه سوال داشتم و اون اينكه آيا آسيا تك سرويس مودب وايرلس داره؟!
منظورم سرويسي هست كه بيان تو خونه و يه دستگاهي رو وصل كنن كه اينجوري ديگه ما با مخابرات كاري نداشته باشيم و اون سرس تو خونه باشه ...

نميدونم منظورم رو رسوندم يا نه ... آخه من با مخابرات يزدان پناه مشكل دارم و مي خوام يه جوري باشه من با مخابرات طرف نباشم...

ممنون

ashahidi
03-05-2011, 23:27
دوستان الان کسی 128 آسیاتک اشتراک داره؟ سرعت دانلود چقدره؟

ŞHÍЯÍŃ
04-05-2011, 00:42

من دارم بعضی وقتا 1kb/s وقتای خرابی آسیاتک که کم پیش نمیاد:2:

ولی نرمال بین 14 تا 18:2::2:

ŞHÍЯÍŃ
04-05-2011, 00:52
سلام دوستان...

يه سوال داشتم و اون اينكه آيا آسيا تك سرويس مودب وايرلس داره؟!
منظورم سرويسي هست كه بيان تو خونه و يه دستگاهي رو وصل كنن كه اينجوري ديگه ما با مخابرات كاري نداشته باشيم و اون سرس تو خونه باشه ...

نميدونم منظورم رو رسوندم يا نه ... آخه من با مخابرات يزدان پناه مشكل دارم و مي خوام يه جوري باشه من با مخابرات طرف نباشم...

ممنون

فکر کنم این چیزی که میگین وایمکس باشه

آسیاتک وایمکس نداره

ولی وایمکس الان مبین نت هم خدمات خوب میده هم این که قیمتاش خیلی خوبه:20:

yell
04-05-2011, 01:06
فکر کنم این چیزی که میگین وایمکس باشه

آسیاتک وایمکس نداره

ولی وایمکس الان مبین نت هم خدمات خوب میده هم این که قیمتاش خیلی خوبه:20:

توی منطقه ما یه نماینده آسیاتک هست به نام آپادانا . سرویس های وایمکس هم داره .
فکر میکنم نمایندگی وایمکس مبین نت رو داره . دقیقاً نمیدونم . میتونی یه نگاه به سایتش بندازی :

ولی در کل آسیاتک خیلی ناجور شده ! هر روز یه چیزی میگن ! :41:

ghafari88
04-05-2011, 10:10
شاتل خیلی گرون میده:2::2::2:

انگار پول خون باباشو میگیره:2:

طبق مقایسه ای که من کردم خیلییی تفاوت نداره. به خدا من حاضرم پول بیشتر بدم اما سرویس رو اعصابم نباشه. چه خود سرویس چه پشتیبانی شرکتی که ازش خدمات می گیرم. من شنیدم شاتل خوب پشتیبانی می کنه و خوب جواب آدم رو می دن..... چی کار کنم؟ .. دارم دیوونه می شم. یک ماه دیگه اینترنتم تمومه!!! :41:

sara voro0jak
04-05-2011, 12:17

سلام!آره.من دارم!1 هفته ای میشه آسیا تکی شدم!امروز که بهترین سرعتو داشت واسه دانلود ماکزیمم 20 شد!اما تا حالا که کمتر از 14 نشده!!!

sara voro0jak
04-05-2011, 12:20
بچه ها کسی میدونه سرویس شبانه آسیا تک چجوریاس؟!؟اصلا رایگان داره یا نه!؟!هرکی یچیز میگه...

ghafari88
04-05-2011, 12:40
بچه ها کسی میدونه سرویس شبانه آسیا تک چجوریاس؟!؟اصلا رایگان داره یا نه!؟!هرکی یچیز میگه...

برگرفته از سایت آسیاتک:

در راستای جلب رضایت مشترکین و تا زمان وجود بستر و امکانات لازم در شرکت آسیاتک از ساعت 2 نیمه شب الی 8 بامداد، حجم سرویسهای 2 و 3 گیگابایتی به صورت نیم بها و حجم سرویسهای 5 گیگابایتی و بالاتر به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

ŞHÍЯÍŃ
05-05-2011, 17:04
امروز از آسیاتک یه اس ام اس اومده نوشته 17 همین ماه سرویس ام تموم میشه در صورتی که توی قسمت اطلاعات حجم و ... نوشته 19 این ماه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نکنه این دو روز رو چیز خورش بکنن؟؟؟؟؟؟:2:

Greedy
05-05-2011, 17:10
امروز از آسیاتک یه اس ام اس اومده نوشته 17 همین ماه سرویس ام تموم میشه در صورتی که توی قسمت اطلاعات حجم و ... نوشته 19 این ماه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نکنه این دو روز رو چیز خورش بکنن؟؟؟؟؟؟:2:
اسیاتک ولخرج شده sms میزنه :27:
بعدش سه روز موقت میده اومدن احتمالا دو روز از سرویس اصلی زدن که ضرری بهشون وارد نشه :دی

ŞHÍЯÍŃ
05-05-2011, 17:29
اسیاتک ولخرج شده sms میزنه :27:
بعدش سه روز موقت میده اومدن احتمالا دو روز از سرویس اصلی زدن که ضرری بهشون وارد نشه :دی

خاک بر سرا وقتی اینترنت قطع میشه یا سرعت کم میشه جواب نمیدن حالا سرویس داره تموم میشه 4 روز قبل اس ام اس میدن بعدش دو روز تهش رو هم میزنن:2::2::2:

Neoonline
06-05-2011, 16:16
تو وب سایت شرکت نوشته به مشترکین جدید سه ماه اینترنت رایگان میدن بریم خط رو از رانژه در بیاریم بعد 5 سال از اول اشتراک بگیریم :31:

ŞHÍЯÍŃ
06-05-2011, 16:35
تو وب سایت شرکت نوشته به مشترکین جدید سه ماه اینترنت رایگان میدن بریم خط رو از رانژه در بیاریم بعد 5 سال از اول اشتراک بگیریم :31:

:31::31:سلام گرگ بی طمع نیس :38: معلوم نیست شاید پول اینارو میخواد یه ماه دیگه از خودمون با گرون کردن تعرفه هاش بگیره:27::38:

ghafari88
07-05-2011, 10:52
گزارش خبری خبرگزاری مهر:
شرکتهای برتر اینترنتی فروردین ماه/ سرعت واقعی اینترنت خود را تست کنید

bzt
07-05-2011, 12:18
باز چی شده؟ 80 درصد سایتارو باز نمیکنه سرعت افتضاح شده.....

siavashjal
07-05-2011, 18:24
نه. مشکلی تو سرعت ندارم همه سایت ها رو هم باز می کنه. احتمالا اشکال از منطقه شماست.

bzt
07-05-2011, 19:25
نه. مشکلی تو سرعت ندارم همه سایت ها رو هم باز می کنه. احتمالا اشکال از منطقه شماست.

پست من ماله ظهر بود......دو سه ساعتی مشکل افت سرعت شدید داشت که الان بهتر شده

darab sur
08-05-2011, 07:57
سلام
دوستان می خواستم بدونم سرعت شما هم به حالت اول بر گشته؟ سرعت down من نزدیک یه هفته است از 100دوباره 60 شده با لاتر هم نمیره جایه تاسف داره که اسیا تک انقدر راحت با کاربراش بازی میکنه و اذیتشون مکنه

ŞHÍЯÍŃ
08-05-2011, 19:47
سلام
دوستان می خواستم بدونم سرعت شما هم به حالت اول بر گشته؟ سرعت down من نزدیک یه هفته است از 100دوباره 60 شده با لاتر هم نمیره جایه تاسف داره که اسیا تک انقدر راحت با کاربراش بازی میکنه و اذیتشون مکنه

:31: واسه شما خوبه من 128 داشتم یه هفته اول بهم با 150 به بالا نیدادن یه دفه رفت رو 15 اعصاب خورد کن شده بود

به سرعت بالا عادت کرده بودم یه دفعه رفتم رو سرعت ذغالی:2:

هنوزم تو کف دانلود 150 موندم همون اول بهم 15 میدادن بهتر بود:2:

yell
08-05-2011, 21:53
من واس 1 ماه سرویسم رو 1 مگ شارژ کردم اما بعد از این به 256 مخابرات میرم . اگه 512 بتونم بگیرم که حتماً . شنیدم به دانشجوهای ارشد 512 میدن . اگه بشه که عالیه .
الان هم متاسفانه از ساعت 2 تا 6 صبح سرعت دانلودم حداکثر و در خوش بینانه ترین حالت تا 60 - 70 میرسه و از 6 تا 8 صبح ، سرعت تا 110 - 120 میاد بالا .
نمیدونم ! من که تا حالا توی هیچ پستی از این مملکتمون ندیدم کسی سر کار باشه و بخواد با وجدان و به فکر به خدمت به مردم کار کنه .
چه انتظاری میشه از آسیاتک داشت ؟!؟

ŞHÍЯÍŃ
09-05-2011, 12:57
:31: دیشب سرعت آپلود از هر سایتی میرفتم از 3 بالاتر نمیرفت:2:

ghafari3
09-05-2011, 16:22
:31: دیشب سرعت آپلود از هر سایتی میرفتم از 3 بالاتر نمیرفت:2:
آپلود در آسیاتک از ساعت 2 بامداد تا 5 بصورت نیمه تعطیل در میاد. از 5 به بعد آپلود کنید.

amirfiri
11-05-2011, 10:04
کسی از این طرح سه ماهه اطلاعاتی داره؟

ghafari3
11-05-2011, 10:23
کاهش تعرفه سرویسهای نامحدود

sei_pm
11-05-2011, 11:10
سه ماه اینترنت رایگان همزمان با نمایشگاه کتاب تهران

به اطلاع میرساند شرکت انتقال داده های آسیاتک همزمان با برپایی بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران و توسعه امکانات در برخی مراکز مخابراتی اقدام به ارائه سه ماه سرویس اینترنت پرسرعت رایگان به مشترکین جدید نموده است.
متقاضیان جدید میتوانند تا بیست و چهارم اردیبهشت ماه 1390 از طریق سیستم امور مشترکین آسیاتک جهت سفارش سرویس فوق اقدام نمایند.

ولی پیشنهای میکنم از هول حلیم نیافتید تو دیگ.

darab sur
11-05-2011, 20:41
دوستانی که 512دارن به من بگید سرعت دانلود شما هم از 100 روی 60 امده؟اگر همه این مشکلو دارن که هیچی وگرنه من زنگ بزنم به پشتیبانی اگرچه میدونم اب تو هاون کوبیدنه
ممنون میشم جواب بدید

Greedy
12-05-2011, 08:37
دوستانی که 512دارن به من بگید سرعت دانلود شما هم از 100 روی 60 امده؟اگر همه این مشکلو دارن که هیچی وگرنه من زنگ بزنم به پشتیبانی اگرچه میدونم اب تو هاون کوبیدنه
ممنون میشم جواب بدید
خیلی وقته سرعتا به عادی برگشته تا یکی دو ماه پیش همه سرعتا بالای 100 بود بعد عادی شد

ŞHÍЯÍŃ
12-05-2011, 16:02
سه ماه اینترنت رایگان همزمان با نمایشگاه کتاب تهران

به اطلاع میرساند شرکت انتقال داده های آسیاتک همزمان با برپایی بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران و توسعه امکانات در برخی مراکز مخابراتی اقدام به ارائه سه ماه سرویس اینترنت پرسرعت رایگان به مشترکین جدید نموده است.
متقاضیان جدید میتوانند تا بیست و چهارم اردیبهشت ماه 1390 از طریق سیستم امور مشترکین آسیاتک جهت سفارش سرویس فوق اقدام نمایند.

ولی پیشنهای میکنم از هول حلیم نیافتید تو دیگ.

شرایطی اعلام نکردن؟؟

چه سرعتی میدن؟؟

چقدر حجم میدن؟؟

رانژه هم نمیگیرن؟؟

sei_pm
12-05-2011, 16:05
شرایطی اعلام نکردن؟؟

چه سرعتی میدن؟؟

چقدر حجم میدن؟؟

رانژه هم نمیگیرن؟؟

این رو داخل سایتشون زده بود من اطلاعی ندارم اصلا ممکنه واسه کسانی باشه که برای اولین بار 1 ساله سفارش میدند.

rosenegarin13
12-05-2011, 16:30
به مشترکیــــن جدید میده نه به ماها ..

ŞHÍЯÍŃ
12-05-2011, 16:42
به مشترکیــــن جدید میده نه به ماها ..

اینو که میدونم میخوام جزئیاتش رو بدونم تو سایتش فقط همین رو زده

rosenegarin13
12-05-2011, 16:47
فکر کنم 128 بده 2 گیگ با شبانه نیم بها :27:
مشخصاً میخواد بعد از دست دادن مشتری های قدیمیش با این رویکرد یه سری مشتری جدید به دست بیاره .. و با کمترین کیفیت این کار رو انجام میده ..
ویرایش: البته از آسیاتک بعید نیست به این جدیدا سرویس خوب ارائه بده که فکر کنن همیشه همینه که الان هست و جذب شرکت بشن .. این احتمالش بیشتره .

Greedy
12-05-2011, 17:25
فکر کنم 128 بده 2 گیگ با شبانه نیم بها :27:
مشخصاً میخواد بعد از دست دادن مشتری های قدیمیش با این رویکرد یه سری مشتری جدید به دست بیاره .. و با کمترین کیفیت این کار رو انجام میده ..
ویرایش: البته از آسیاتک بعید نیست به این جدیدا سرویس خوب ارائه بده که فکر کنن همیشه همینه که الان هست و جذب شرکت بشن .. این احتمالش بیشتره .
64 کیلوبایت ماهی 300 مگ حجم میدن :31: اخه اسیاتکی که جون به عزرائیل نمیده بیاد اینترنت رایگان اونم با شرایط خوب بدن !
البته این حرفتم درسته :

تو گل گیر کردن دارن به در و دیوار میزنن خودشونو

meha
12-05-2011, 20:39
من تقریبا 1 ساله از آسیا تک استفاده میکنم هنوز از دانلود شبها استفاده نمیکنم

مودمم بدون کانکشن وصل میشه چکار کنم که شب از ساعت 2 بتونم مجانی دانلود کنم؟

ŞHÍЯÍŃ
12-05-2011, 20:50
من تقریبا 1 ساله از آسیا تک استفاده میکنم هنوز از دانلود شبها استفاده نمیکنم

مودمم بدون کانکشن وصل میشه چکار کنم که شب از ساعت 2 بتونم مجانی دانلود کنم؟

:31::31: لازم نیست کاری انجام بدید خودش از 2به بعد شبانه حساب میکنه:46:

meha
12-05-2011, 21:12
مطمئنی؟

آخه یکبار با wifi لب تاپ امتحان کردیم حجم کم کرد که!

ŞHÍЯÍŃ
13-05-2011, 00:23
مطمئنی؟

آخه یکبار با wifi لب تاپ امتحان کردیم حجم کم کرد که!

تقریبا حدود 2ماهی هست فکر کنم اینطوری اتوماتیک شده قبلا باید یه بار دیسکانکت میشدی و بعد ساعت 1کانکت میشدی تا شبانه محسوب بشه ولی جدیدا اتوماتیک شده:46:

boy_kochak
14-05-2011, 22:16
بچه ها این سرویساش چه طوریه ... من الان صبا نت 512 دارم که سه ماه دارم 42500 میدم ... سرعتش بد نیست خوبم نیست یه چیزی تو میاه های افتضاحه ....
به نظر شما این آسیا تکی چه طوریاست ....؟ از صبانت بهتره .... میخوام اگه بشه این سرویس 1024 3 ماه بگیرم که ماهی 15900 زده ، تو سایتش که میگه هزینه آبونمان و .... جدا حساب میشه ..... با این اوصاف کلا چقدر میشه هزینش بعدش شب ها رایگانه این نامرد زده شب ها نیم بها البته 2 و 3 گیگی رو ....... ما اگه 3 ما بگیریم 6 گیگ میشه درسته ؟ دانلود رایگانم بهمون تعلق میگیره ...؟
راستی خدماتش چه طوریه ... ؟

SevenCity
15-05-2011, 09:18
بچه ها این سرویساش چه طوریه ... من الان صبا نت 512 دارم که سه ماه دارم 42500 میدم ... سرعتش بد نیست خوبم نیست یه چیزی تو میاه های افتضاحه ....
به نظر شما این آسیا تکی چه طوریاست ....؟ از صبانت بهتره .... میخوام اگه بشه این سرویس 1024 3 ماه بگیرم که ماهی 15900 زده ، تو سایتش که میگه هزینه آبونمان و .... جدا حساب میشه ..... با این اوصاف کلا چقدر میشه هزینش بعدش شب ها رایگانه این نامرد زده شب ها نیم بها البته 2 و 3 گیگی رو ....... ما اگه 3 ما بگیریم 6 گیگ میشه درسته ؟ دانلود رایگانم بهمون تعلق میگیره ...؟
راستی خدماتش چه طوریه ... ؟

فقط 5 گیگ بگیری میتونی از دانلود رایگان استفاده کنی کلا تنوع زیاده چون 5 گیگ در ماه میگیری جایزشم دانلود رایگانه
اگر هم زیر 5 گیگ گرفتی دانلود شبانه نیم بهاست کلا بر عکسه همه چیز
خلاصه اینکه اگه شبانه رایگان مخوای با 1 مگ سرعت ماهی 28 تومن میدی خیرشم ببینی

--------------------
دوستان یه سوال بی ربط به تایپیک این نتلیمیتر ما 24 ساعته داره نشون میده که پروسس host process for windows services در حال اپلوده حتی اگر هیچ دانلودی نداشته باشم واسه شما هم همینجوریه؟

Neoonline
16-05-2011, 16:06
اینترنت یک مگ آسیاتک از پنج شنبه هفته گذشته وضعیتش اینه تازه امروز یه خورده سرعتش بهتره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از من می شنوید از این شرکت بالاتر از 256 نگیرید چون پولتون رو دور ریختید.

boy_kochak
16-05-2011, 18:00
اینترنت یک مگ آسیاتک از پنج شنبه هفته گذشته وضعیتش اینه تازه امروز یه خورده سرعتش بهتره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از من می شنوید از این شرکت بالاتر از 256 نگیرید چون پولتون رو دور ریختید.

پس اینم از اون شرکت های آشغاله دیگست ..... چند گرفتی 1 مگ رو ؟ میخواستم از این شرکت بگیرما خوب شد گفتی ...

ŞHÍЯÍŃ
16-05-2011, 18:49
پس اینم از اون شرکت های آشغاله دیگست ..... چند گرفتی 1 مگ رو ؟ میخواستم از این شرکت بگیرما خوب شد گفتی ...

:31::31: از ما میشنوید دور آسیاتک رو یه خط قرمز بکشید:2:

یکی از دوستام یه مگ داره میگه شبا سرعت دانلودش میره روی 40 30 یعنی اندازه من که 256 دارم میشه:2:

اینم تعرفه هاش:46:

-اینترنت 1024 کیلو بیت حجمی 2 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح حجم نيم بها) (159000 ريال + آبونمان)
-اینترنت 1024 کیلو بیت حجمی 3 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح حجم نيم بها) (179000 ريال + آبونمان)
-اینترنت 1024 کیلو بیت حجمی 5 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) (259000 ريال + آبونمان)
-اینترنت 1024 کیلو بیت حجمی 10 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) (389000 ريال + آبونمان)
-اینترنت 1024 کیلو بیت حجمی 20 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) (489000 ريال + آبونمان)
-اینترنت 1024 کیلو بیت حجمی 30 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) (649000 ريال + آبونمان)
-اینترنت 1024 کیلو بیت حجمی 40 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) (829000 ريال + آبونمان)
-اينترنت پر سرعت 1024 كيلو بيت نامحدود (2099000 ريال + آبونمان)

Neoonline
16-05-2011, 19:33

یک مگ پنج گیگ 2 تا 8 صبح رایگان رو گرفتم 6 ماهه 158 تومن تقریباً ماهی 26.5 فروردین خوب بود روز سرعتش روی 1.5 مگ بود شب هم 2.4 گیگ باهاش دانلود میکردم ولی از اول اردیبهشت شاید 5 یا 6 روز سرعت واقعی یک مگ بود دانلود شبانه هم که تعطیل بعضی شبا رسماً دایال آپ میشه 200 مگ باهاش بتونی دانلود کنی باید کلاهت رو بندازی هوا.

نمیگم از آسیاتک نگیرید چون میدونم همه اشون همینن ولی اگه میگیرین الکی پول سرعت بالا ندین همون 256 یا 128 کافیه حداقل احساس نمیکنید بعدش رفته تو پاچه تون. خدا شاهده همین الان اصلاً اسپید تست رو نمی تونم باز کنم انگار با دایال آپ وصلم.:41:

Neoonline
16-05-2011, 20:38

ساعت 9/36 دقیقه بعدازظهر 26 اردیبهشت، یک مگ آسیاتک جی پی آر اس ایرانسلم الان سرعتش همینقدره :31:

SevenCity
17-05-2011, 19:12
بعضی اوقات هر چند دقیقه یه بار دی سی میشم
یعنی مشکل از مودمه؟

zebelkhan2
19-05-2011, 15:17

ساعت 9/36 دقیقه بعدازظهر 26 اردیبهشت، یک مگ آسیاتک جی پی آر اس ایرانسلم الان سرعتش همینقدره :31:

isp= IWEB TECHNOLOGIES ????

ŞHÍЯÍŃ
19-05-2011, 15:29
بعضی اوقات هر چند دقیقه یه بار دی سی میشم
یعنی مشکل از مودمه؟

برای من هم این مشکل پیش میومد تند تند دی سی میشدم:2:

بیشتر هم شبا میشه:2:

ولی الان خیلی کمتر شده

:2:

سرعت 256

Neoonline
19-05-2011, 23:27
برای من هم این مشکل پیش میومد تند تند دی سی میشدم:2:

بیشتر هم شبا میشه:2:

ولی الان خیلی کمتر شده

:2:

سرعت 256

منم یک مگ دارم سرعتم همینقدره راضی باش :31: فقط یکی دو روز تو هفته سرعت واقعی دارم!

Neoonline
20-05-2011, 00:34

واقعاً تبریک میگم برگتشیم به دوران بسیار شیرین دایال آپ :19:

yell
22-05-2011, 07:57
اینم از پینگ امروز صبح من ! مثلاً سرویس 1 مگ ! ساعت حدود 6:30 بود .

اما پینگم همین الان :

فرض کنیم توی ساعت رایگان ، کسی کار واجبی داشته باشه که نیاز به سرعت بالا داشته باشه ، اونجوری تکلیف چیه ؟!
چرا ما یاد گرفتیم فقط منافع خودمونو ببینیم ؟!؟ یه بار مدیرای آسیاتک یا هر شرکتی خودشونو بذارن جای کاربرا .
فقط کلک و کلک ...
میان دم از خدمت به مردم و رفاه عمومی میزنن ، اینه خدمتشون . یا سرویس رایگان ندن ، یا وقتی میدن ، جوری باشه که 1:59 نیمه شب با 2:1 نیمه شب اینقدر فرق نکنه .

peaceful1
22-05-2011, 08:23
گزارش خبری خبرگزاری مهر:
شرکتهای برتر اینترنتی فروردین ماه/ سرعت واقعی اینترنت خود را تست کنید

چرا هیچ وقت آساتک تو لیست نیست؟!
شاتل تو کوچه با ما فاصله داره راسته که اگه ISP نزدیک باشه سرعت بهتر میشه!؟
-------------------

anti-military
22-05-2011, 10:46
من الان نمیتونم شارژ بگیریم . وقتی شارژ میکنم پولو به حسابشون میریزه اما موقع شارژ ارور میده و تو بانک مجازی هم که نگاه کردم دیدم پولو ریخته اما تایید نکرده ! همه همین مشکل رو دارن ؟

anti-military
22-05-2011, 15:11
کسی مشکل مشابه نداره ؟ تا حالا 5 بار از من پول کم شده اما شارژ نشده ! مشکل از بانک هم نیست چون بانک میزنه بدون خطا اما موقع میخوام بیام تو سایت آسیاتک ارور میده ! 2 بار هم تایید کرد و پولو کم کرد اما هنوز شارژ نشده !

پشتیبانی هم جواب نمیده مشکل داره مثل اینکه ! واقعا آسیاتک گند زد از اون وقتی سایتشو تغییر داد ...

Greedy
22-05-2011, 15:26
من الان نمیتونم شارژ بگیریم . وقتی شارژ میکنم پولو به حسابشون میریزه اما موقع شارژ ارور میده و تو بانک مجازی هم که نگاه کردم دیدم پولو ریخته اما تایید نکرده ! همه همین مشکل رو دارن ؟
چه اروری میده ؟ شارژ موقت 3 روزه کردی قبلش؟

Ashkan R
22-05-2011, 16:06
کسی میتونه یه زحمت بکشه و سایت gameranger.com رو پینگ کنه و نتیجه‌اش رو اعلام کنه؟
برای راحتی این عبارت رو توی Run تایپ کنید:
ping gameranger.com -t

ممنون

milad_gta
23-05-2011, 18:17
سلام دوستان من میخوام از آسیا نت بگیرم ولی با تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم که نگیرم :دی بعد کلی تحقیق کردم دیدیم همه جا اوضاع خرابه ... نظر شما چیه ؟ بگیرم !؟

من نهایتا 128 یا 256 با 3 گیگ محدودیت میخوام بگیرم ، سرعت دانلود چطوره ؟ قطعی ؟ شبا چطوره !؟ :20:

آخه اگر سرعت دانلود 13 اینا باشه ارزش نداره که ، فقط یک محدودیت اضافه تر از مخابرات داره :21:

مرســیـ :40:

ŞHÍЯÍŃ
23-05-2011, 19:42
سلام دوستان من میخوام از آسیا نت بگیرم ولی با تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم که نگیرم :دی بعد کلی تحقیق کردم دیدیم همه جا اوضاع خرابه ... نظر شما چیه ؟ بگیرم !؟

من نهایتا 128 یا 256 با 3 گیگ محدودیت میخوام بگیرم ، سرعت دانلود چطوره ؟ قطعی ؟ شبا چطوره !؟ :20:

آخه اگر سرعت دانلود 13 اینا باشه ارزش نداره که ، فقط یک محدودیت اضافه تر از مخابرات داره :21:

مرســیـ :40:

سلام اگه کمتر از 5گیگ بگیرید شبانه نیم بها حساب میشه:2:

سرعت دانلود که 128 داشتم 15 بود الان هم 256 بترکونه 35 میده شبا هم افتضاح بعضی وقتا مثل دیال آپ میشه:2:

milad_gta
23-05-2011, 20:00
خو پس واقعا با مخابرات چه فرقی داره !؟ تازه اون نامحدوده این محدودیت داره ، احتمالا باید پشتیبانی مناسبی داشته باشه !؟ خلاصه پول چیه که میگیرن پس :دی

راستی برا بالا 128 باید مدرکی چیزی ارائه کرد ؟

Greedy
23-05-2011, 20:30
احتمالا باید پشتیبانی مناسبی داشته باشه !

اوه :دی اره خیلی پشتیبانی خوبی داره وقتی زنگ میزنی باید یه ساعت منتظر بمونی بعد یه ساعت هم قطع میشه :دی

milad_gta
23-05-2011, 21:19
شک ندارم که خوده مخابراته :15: خو الان یک سوال :دی چرا باید از آسیا گرفت ؟ :13:

nokia_sisx
24-05-2011, 09:13
خو پس واقعا با مخابرات چه فرقی داره !؟ تازه اون نامحدوده این محدودیت داره ، احتمالا باید پشتیبانی مناسبی داشته باشه !؟ خلاصه پول چیه که میگیرن پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی برا بالا 128 باید مدرکی چیزی ارائه کرد ؟ سلام دوست عزیز از اونجا که من منتقد و دشمن مصلح قسم خورده این شرکت هستم
باید بگم مخابرات شرف داره به این سرویس ها لطفا تقاضا میکنم ازتون نزارید کسی یا خودتون وارد این شرکت بشند
هیچ امکانات خاصی نداره نه سرعت نه خدمات نه تشویقی و نه هیچی بارها گفتم اگر این ایپی لا مصبه من رو بتونم عوض کنم یه جا در عرض 1 روز قرار داد رو فسخ میکنم از پارس آنلاین سرویس بگیرید با تشکر.

SevenCity
24-05-2011, 16:05
چجوری میشه کلمه یوزر پسوردی رو که باهاش کانکت میشیم اینترنت عوض کنیم؟

behrooz.shie
24-05-2011, 16:21
چجوری میشه کلمه یوزر پسوردی رو که باهاش کانکت میشیم اینترنت عوض کنیم؟
ویندوزتون چیه ؟
نوع کانکشن چیه ؟
چرا میخاین عوض کنین :13:

ehsan30
24-05-2011, 16:38
سلام

دوستان من چند ماهی است که از نمایندگی این شرکت توی شهرمون ADSL گرفتم،تا ماه قبل که
هنوز نتوانسته بودند محدودیت اعمال کنند :دی سرعت خوب بود،اما از اواخر ماه قبل تا اوایل این ماه
که 5 الی6 روز قطع بود،حالا هم که وصل شده سرعت افتضاحه،راستی از نمایندگی پرسیدم،قیمت
را چی کار می کنید؟مثل قیمت های شرکت اصلی میشه؟طرف میگه نه،اون ماله تهرانه،از ما فرق
داره،یعنی می خواهد...؟؟!بچه های شهرها و استان های دیگه بگند با چه قیمتی می گیرند ممنون.

بای

SevenCity
24-05-2011, 17:13
ویندوزتون چیه ؟
نوع کانکشن چیه ؟
چرا میخاین عوض کنین :13:

همون پسوردی که شرکت میده فک کنم فقط از طریق شرکت میشه عوض کرد

راستش من هر یکی دو روز یه بار تو یه ساعات خاص هر چند دقیقه یه بار دی سی میشم همه کار کردم دیگه جز پسورد عوض کردن

milad_gta
24-05-2011, 23:44
پس با این حساب پیشنهاد شما چیه ؟ من که به فکر همون مخابراتم ... از سرعت دانلود پارس انلاین خبر ندارید ؟؟

death_man
25-05-2011, 09:16
همون پسوردی که شرکت میده فک کنم فقط از طریق شرکت میشه عوض کرد

راستش من هر یکی دو روز یه بار تو یه ساعات خاص هر چند دقیقه یه بار دی سی میشم همه کار کردم دیگه جز پسورد عوض کردن

شما از کنتر پنل کاربری میتونید پسورد عوض کنید.
من قبلا این کارو کرده بودم ( البته تا قبل اینکه به این شکل جدید در بیاد)

شما تنظیمات مودم دستکاری نکردید؟
نوع کانکشنتون چیه؟
تنظیمات مودم ریست کردین؟
به شرکت زنگ زدین؟

SevenCity
25-05-2011, 12:01
شما از کنتر پنل کاربری میتونید پسورد عوض کنید.
من قبلا این کارو کرده بودم ( البته تا قبل اینکه به این شکل جدید در بیاد)

شما تنظیمات مودم دستکاری نکردید؟
نوع کانکشنتون چیه؟
تنظیمات مودم ریست کردین؟
به شرکت زنگ زدین؟

اونجا فقط میشه پسورد ورود به پنل رو عوض کرد

دستکاری نکردم
broadhand دستی کانکت میشم
ریست نکردم
زنگ زدم میگه از مودمه
هر کسی یه چیزی میگه

SevenCity
26-05-2011, 10:09
ساعت 8 حتما باید دیسی کنید وگرنه حجمتون میپره
نمیدونم چجوریاس انگار اگه بعد از 8 دیسی نکنیم تصاعدی میره بالا هر چقدر که استفاده میکنیم
واسه من که هر سری 100 تا 150 تا پریده

darab sur
27-05-2011, 20:15
سلام
دوستان احیانا سرعت شما هم کمی زیاد شده؟سرعت من امروز دوباره از 65 به طرفای 100 رسیده امیدوارم بعد از یکی دو روز مثل دفعه ی پیش کمش نکنن حوصله ی بازی های اسیاتک رو ندارم(جالب اینه هر وقت هم سر عتا زیاد میشه پینگا افتضاح میشه)

SevenCity
27-05-2011, 20:55
نمیشه به این تایپیک نظرسنجی اضافه کرد؟
تایپیک بعدیه آسیاتک رو با نظر سنجی بزارید
در رابطه با خوب یا بد بودن آسیاتک تا مشت محکمی باشه بر دهان نظرسنجی سانسوریه آسیاتک!
مثل اینکه نظرسنجی خیلی دوس دارن

ŞHÍЯÍŃ
27-05-2011, 23:04
ساعت 8 حتما باید دیسی کنید وگرنه حجمتون میپره
نمیدونم چجوریاس انگار اگه بعد از 8 دیسی نکنیم تصاعدی میره بالا هر چقدر که استفاده میکنیم
واسه من که هر سری 100 تا 150 تا پریده

مطمئن هستید اینطوریه؟؟؟؟؟؟!!!!!:2:

من زیاد از 7 یه سره تا 9 یا 10 استفاده کردم:2:

LoveLIfe
27-05-2011, 23:27
من با dumeter اندازه می گیرم ، همیشه رو 800 اکانت من 1 گیگ تمام می کنه ، پشتیبانی هم قبول نمی کنه

resident
28-05-2011, 05:46
چرا هیچ وقت آساتک تو لیست نیست؟!
شاتل تو کوچه با ما فاصله داره راسته که اگه ISP نزدیک باشه سرعت بهتر میشه!؟
-------------------

1- حرفی ندارم.
2- پس یعنی توی شریعتی، کوچه الهیه هستین:31::46:؟
نه، ربطی نداره. شما باید به مخابرات نزدیک باشی:31:! خط تلفن خونتون میره مخابرات، نه توی شرکت شاتل

SevenCity
28-05-2011, 09:43
مطمئن هستید اینطوریه؟؟؟؟؟؟!!!!!:2:

من زیاد از 7 یه سره تا 9 یا 10 استفاده کردم:2:

صد در صد البته من 2 تا 8 چند گیگ دانلود میکنم یعنی میزارم رو فول دانلود تا ثانیه اخر
اینو مطمئنم که سیستمشون ایراد داره
و احساس میکنم از 2 تا 8 نیست رایگان :31: یکم اینور اونوره

یه autopower میخوای که باهاش یه فایل رو باز کنه ساعت 8 نت رو دیسی کنه فایلش تو اون تایپیک اموزشی هس فک کنم

نیازی هم به auto connect نیست خود ویندوز توی اینترنت آپشن
یه گزینه داره
always dial my default connection
که نت رو همیشه کانکت میکنه (که فکر نمیکنم نیازی داشته باشی)

یه networx میخوای که اندازه گیری کنه networx یا dumeter حتما باید روی کانکشن اصلی تنظیم بشه نه روی شبکه
قسمت Setting شبانه رایگانتو میزاری روی on-peak و بقیه شم off-peak که البته بر عکسشم فرقی نداره با at a glance هم میتونی همه اپلود دانلوداتو ببینی

reza_p
29-05-2011, 01:03

ŞHÍЯÍŃ
29-05-2011, 19:45
:2:دوستان شبا سرعت من خیلی افتضاح یه بار تو 7 ساعت با سرعت 256 تونستم فقط 100 مگ دانلود کنم مگه نمیگفتن برای اینکه سرعت شبانه زیاد بشه شبانه رو از 2حساب میکنن بهتر نشده هیچ بدتر هم شده:2:

MILIN3M
29-05-2011, 20:34
من یک مگ دارم سرعت دانلودم رفته بالا 220 ....:دی

saleh_mgh
29-05-2011, 21:46
سلام

من يه سرويس 256 قديمي 1-7 صبح رايگان دارم كه خيلي راضي هستم، فعلا شبي تا 1.8 گيگگ دانلود دارم. الان هم سه ساله مشتري آسياتك هستم و خيلي راضي بودم تا حالا؛ ولي با قيمت جديدش موندم كه بازم بمونم يا برم يه سرويس ديگه!:20:

حالا سوالم اينه كه توي سرويس هاي جديد 128 كه شبانه رايگان دارند هم مثل قديم ها سرعت نامحدوده و يا حداكثر 16-18 كيلوبيت هست؟

جواب شما باعث ميشه بدونم تمديد كنم يا برم سراغ يه شركت ديگه

resident
29-05-2011, 22:04
میدونستم وقتی میام اینجا با چه سابقه ای از حرف ها مواجه میشم؛ اما پرسش عیب نیست:31: پس میپرسم:

1- از اونجایی که سرعت سرویس های حجمی رو معمولا بالاتر میبندن، آسیاتک هم همینطوره؟
2- سرعت دانلود برای 128 یا 256 یا 512 یا 1مگ سرویس های حجمی چقدر بالاتره در طول روز؟ شب ها چطوره؟
3- سرویس 1مگ با 20گیگ؛ کسی این سرویس رو داره بگه چطوره؟ (پینگ - سرعت طی روز - سرعت در شب ها)
4- سرویس 512 با 20گیگ یا 512 با 30گیگ؛ کسی داره بگه چطوره؟ (پینگ - سرعت طی روز - سرعت در شب ها)
5- سرویس 256 با 20گیگ؛ کسی هست:20:؟
6- باتشکر از وقتی که صرف کردید:11:

SevenCity
30-05-2011, 08:18
میدونستم وقتی میام اینجا با چه سابقه ای از حرف ها مواجه میشم؛ اما پرسش عیب نیست:31: پس میپرسم:

1- از اونجایی که سرعت سرویس های حجمی رو معمولا بالاتر میبندن، آسیاتک هم همینطوره؟
2- سرعت دانلود برای 128 یا 256 یا 512 یا 1مگ سرویس های حجمی چقدر بالاتره در طول روز؟ شب ها چطوره؟
3- سرویس 1مگ با 20گیگ؛ کسی این سرویس رو داره بگه چطوره؟ (پینگ - سرعت طی روز - سرعت در شب ها)
4- سرویس 512 با 20گیگ یا 512 با 30گیگ؛ کسی داره بگه چطوره؟ (پینگ - سرعت طی روز - سرعت در شب ها)
5- سرویس 256 با 20گیگ؛ کسی هست:20:؟
6- باتشکر از وقتی که صرف کردید:11:

چه سابقه ای؟ سابقه داره تایپیک آسیاتک؟ :31:

1- خیر
2- برای بعضیا فرقی نداره شب و روز برای بعضیا روز همون سرعتی که میدن شب هم در حد 1 کیلوبایت
3- پینگ روز 300 به بالا پینگ شب بعضی اوقات 300 به بالا بعضی اوقات 1000 به بالا
4- تکراری
5- من ندارم ولی تو آسیاتک زیاد از این خبرا نیست هر سرویسی گرفتی همونقدر بهت سرعت میدن به حجمم ربطی نداره فقط زیر 5 گیگ حجم = نداشتن شبانه رایگان

من 1 مگ دارم 2..3 روزه که سرعت همیشگیم یعنی 100، شده 170 ... 180
معلوم نیس باز دارن چه مکینن
دیدی همه تایپیکا دوس دارن کسی نیاد طرفه آی اس پی شون (مثل پارس آنلاین) ما برعکسیم دوس داریم شما بیاید اینجا شرکتاتون خلوت شه ما بریم :21: از بس این آسیاتک مارو اذیت کرده

ehsan30
30-05-2011, 11:00
سلام

دوستان من چند ماهی است که از نمایندگی این شرکت توی شهرمون ADSL گرفتم،تا ماه قبل که
هنوز نتوانسته بودند محدودیت اعمال کنند :دی سرعت خوب بود،اما از اواخر ماه قبل تا اوایل این ماه
که 5 الی6 روز قطع بود،حالا هم که وصل شده سرعت افتضاحه،راستی از نمایندگی پرسیدم،قیمت
را چی کار می کنید؟مثل قیمت های شرکت اصلی میشه؟طرف میگه نه،اون ماله تهرانه،از ما فرق
داره،یعنی می خواهد...؟؟!بچه های شهرها و استان های دیگه بگند با چه قیمتی می گیرند ممنون.

بای

کسی جوابی نداشت بدهد؟

death_man
30-05-2011, 16:26
دوستان 3 روز پیش اینترنت من از مرکز مخابراتی توحید دچار قطعی شد. با امور مشترکین آسیاتک تماس گرفتم، گفتند حدودا 1 ساعت طول میکشه، دارن تغییراتی میدن.
از اون روز تا الان سرعت اینترنت من از 150 به 250 تا 350 رسیده. من مشترک سرویس 1 مگ با حجم 20 گیگ هستم.
سرعت شما هم افزایش پیدا کرده؟

resident
30-05-2011, 19:46
چه سابقه ای؟ سابقه داره تایپیک آسیاتک؟ :31:

1- خیر
2- برای بعضیا فرقی نداره شب و روز برای بعضیا روز همون سرعتی که میدن شب هم در حد 1 کیلوبایت
3- پینگ روز 300 به بالا پینگ شب بعضی اوقات 300 به بالا بعضی اوقات 1000 به بالا
4- تکراری
5- من ندارم ولی تو آسیاتک زیاد از این خبرا نیست هر سرویسی گرفتی همونقدر بهت سرعت میدن به حجمم ربطی نداره فقط زیر 5 گیگ حجم = نداشتن شبانه رایگان

من 1 مگ دارم 2..3 روزه که سرعت همیشگیم یعنی 100، شده 170 ... 180
معلوم نیس باز دارن چه مکینن
دیدی همه تایپیکا دوس دارن کسی نیاد طرفه آی اس پی شون (مثل پارس آنلاین) ما برعکسیم دوس داریم شما بیاید اینجا شرکتاتون خلوت شه ما بریم :21: از بس این آسیاتک مارو اذیت کرده

من گول نمیخوریم:31: نمیام:31: اون گدا آنلاین رو هم اصلا خوب نمی شماریم:46: همین داتک خودمون رو نگه میداریم:21:

کسی جوابی نداشت بدهد؟

بهتره با خود شرکت تماس بگیری و باهاشون مطرح کنی.

LoveLIfe
30-05-2011, 22:24
دوستان 3 روز پیش اینترنت من از مرکز مخابراتی توحید دچار قطعی شد. با امور مشترکین آسیاتک تماس گرفتم، گفتند حدودا 1 ساعت طول میکشه، دارن تغییراتی میدن.
از اون روز تا الان سرعت اینترنت من از 150 به 250 تا 350 رسیده. من مشترک سرویس 1 مگ با حجم 20 گیگ هستم.
کدام مرکز مخابراتی هستید ؟

death_man
30-05-2011, 23:51
کدام مرکز مخابراتی هستید ؟
نوشتم که توحید :31::5::20:

Neoonline
31-05-2011, 17:16

بعله منم مرکز مخابرات سعادتمند هستم چند هفته پیش یک 24 ساعت سرویس اینترنتم قطع شد گفتن دارن تجهیزات رو به روز رسانی میکنن توی مرکزمون بعدش هم یک دو هفته ای سرویس کیفیت مطلوب نداشت ولی هفتهء گذشته جز یک شب بقیه روزها و شبها سرویس عالی بوده و سرعت دانلود هم از 120 رسیده به 230 40.

Greedy
31-05-2011, 19:03
خدایی اینا خودشونن نمیدونن چیکار میکنن یه ساعاتی سرعت از دایال اپ هم بدتر یه ساعت دیگه 128 میشه 512
درضمن بچه ها ایپی شما عوض نشده ؟ ایپی جدید داده انگار اسیاتک

kisiya
01-06-2011, 17:21
سلام دوستان کمک فور ی فوری من هر وقت vpn استفاده میکنم در اسیاتک اینترنتم قطع میشه علت چیه؟

Greedy
01-06-2011, 19:23
سلام دوستان کمک فور ی فوری من هر وقت vpn استفاده میکنم در اسیاتک اینترنتم قطع میشه علت چیه؟
این دیگه از اون مشکلات عجیب غریب و تخیلیه :دی فکر نمیکنم دلیلش این باشه
اینو بگم که من امروز حدودا 20-30 بار دیسی شدم و چراغ adsl مودمم خاموش شد بلافاصله روشن شد

ŞHÍЯÍŃ
01-06-2011, 22:15
و آن زمان که آسیاتک آدم میشود

256 حجمی همین الان:31:

البته سرعت دانلود بهم تا 120 هم میده خدا کنه کمتر نشه:31:

اینم مال ساعت 1هستش خدا کنه که مثل سابق نشه:2:

timemachine2029
02-06-2011, 00:25
و آن زمان که آسیاتک آدم میشود

256 حجمی همین الان:31:

البته سرعت دانلود بهم تا 120 هم میده خدا کنه کمتر نشه:31:

اینم مال ساعت 1هستش خدا کنه که مثل سابق نشه:2:

زیاد خوشحال نباش اول هفته بر میگرده به حالت قبل:27:ولی تا میتونی ازشون بدوش:27:
برای من که فرقی نکرده با 1 مگ حجمی سرعتش مثله قبله!! 105 kl مگیره اکثر اوقات الان هم میبینین
امروز رفته بودم شرکتشون تو خیابون عباس اباد داشتن سرور ها شون رو عوض میکردن به احتمال زیاد به همین خاطره که بعضی از مناطق قاط زده سرعتشون زیاد شده

ŞHÍЯÍŃ
02-06-2011, 00:49
زیاد خوشحال نباش اول هفته بر میگرده به حالت قبل:27:ولی تا میتونی ازشون بدوش:27:
برای من که فرقی نکرده با 1 مگ حجمی سرعتش مثله قبله!! 105 kl مگیره
امروز رفته بودم شرکتشون تو خیابون عباس اباد داشتن سرور ها شون رو عوض میکردن به احتمال زیاد به همین خاطره که بعضی از مناطق قاط زده سرعتشون زیاد شده

:31:خدا نکنه مثل قبل بشه:2:

شایدم بشه چون اولین هفته که اومده بودم آسیاتک 128 بود سرعتم هفته اول بهم 150 وقتای خلوت بهم 200 هم میداد که یه دفعه رفت رو 15:2:

خدا کنه تغییر نکنه همینجوری سرعت بالا بده:40:

timemachine2029
02-06-2011, 02:05
:31:خدا نکنه مثل قبل بشه:2:

شایدم بشه چون اولین هفته که اومده بودم آسیاتک 128 بود سرعتم هفته اول بهم 150 وقتای خلوت بهم 200 هم میداد که یه دفعه رفت رو 15:2:

خدا کنه تغییر نکنه همینجوری سرعت بالا بده:40:
مگه خیلی ببخشیدا مغز خر خوردن که پول اضافی به مخابرات بدن و پهنای باند رو تامین کنن
مطمئن باش اول هفته که اینترنت ها میخواد تعطیل بشه درست میشه بخاطر سالگرد انتخابات و مراسم رحلت امام:27:

LoveLIfe
02-06-2011, 14:20
به زور می خواهند ببرن مردم رو رحلت :( ! اینترنت داغون شده !

ŞHÍЯÍŃ
02-06-2011, 14:33
به زور می خواهند ببرن مردم رو رحلت :( ! اینترنت داغون شده !

:31::31:خدارو شکر خدارو شکر سرعت ما زیاد هم شده از 30 رسیده به 100:38:

LoveLIfe
02-06-2011, 14:47
:31::31:خدارو شکر خدارو شکر سرعت ما زیاد هم شده از 30 رسیده به 100:38:
همون اینترنت ما رو گرفتن دادن به شم :41::18:

یه نکته دیگه ، من اینترنت 1 مگ نیمه شب نیم بها گرفته بودم ، سرعت تا 220 هم می رفت شب ها 2 به بعد ! ولی سرویسم رو که تغیر دادم 1 مگ نیمه شب ها رایگان ! سرعت به زور 70 می رسید !
عجب آدم های شارلاتانی هستند

Hamid Hamid
02-06-2011, 19:16
سلام دوستان

از كدوم قسمت ميشه حجم باقي مونده رو چك كرد؟

اينجا 8 تا قسمت هست ... همه رو امتحان كردم اما پيداش نكردم ... اگه آدرس بديد ممنون ميشم

:11:

bzt
02-06-2011, 19:53
دوستان هیچ میدونیستید که جدیدآ اگه مثلآ سرویس شما دهم ماه تموم بشه و شما به دلیل مسافرت یا هر چیزی دیگه ای نتونید شارژ کند و بعدش بیاین و مثلآ ییستم شارژ کنید سرویس شما از همون دهم محسوب میشه.....یعنی عملآ پول یک ماه رو میدید ولی بیست روز میتونید استفاده کنید..در وافع ملاک روزی هست که شارژ شما تموم شده و نه روزی که شارژ میکنید..اینم شیوه ی جدید دزدیه دیگه

Greedy
02-06-2011, 20:00
دوستان هیچ میدونیستید که جدیدآ اگه مثلآ سرویس شما دهم ماه تموم بشه و شما به دلیل مسافرت یا هر چیزی دیگه ای نتونید شارژ کند و بعدش بیاین و مثلآ ییستم شارژ کنید سرویس شما از همون دهم محسوب میشه.....یعنی عملآ پول یک ماه رو میدید ولی بیست روز میتونید استفاده کنید..در وافع ملاک روزی هست که شارژ شما تموم شده و نه روزی که شارژ میکنید..اینم شیوه ی جدید دزدیه دیگه
گل گفتی عزیز من میخواستم اینو بگم یادم رفته بود اصلا خوب شد گفتی
منم هفته پیش شارژ کردم قبلش سه روز شارژ موقت کرده بودم بعد 2 روزم تاخیر خورد بعد 5 روز از تموم شدن سرویس اومدم شارژ کنم دیدم از همون روزی که شارژم تموم شده زده یعنی 56 روز به جای 62 روز
واقعا خیلی ح.ز هستن صد رحمت به دزد

timemachine2029
02-06-2011, 20:02
سلام دوستان

اينجا 8 تا قسمت هست ... همه رو امتحان كردم اما پيداش نكردم ... اگه آدرس بديد ممنون ميشم

قسمت Remained Credit اعتبار رو نشون میده
اینم ادرسش
یوزر... پسی رو که باش کانکت میشی تو این سایت وارد کن و صفحه اولش remained credit همون حجمه

bzt
02-06-2011, 20:06
منم هفته پیش شارژ کردم قبلش سه روز شارژ موقت کرده بودم بعد 2 روزم تاخیر خورد بعد 5 روز از تموم شدن سرویس اومدم شارژ کنم دیدم از همون روزی که شارژم تموم شده زده یعنی 56 روز به جای 62 روز

شما حساب کن با توجه به اینکه قشر دانشجو بخش عظیمی از یوزرای شرکت تشکیل میدن و به دلیل کلاسها و امتحانات ممکنه که یک ماهی هم تهران نباشند تا به موقع شارژ کنن , این شرکت دزد میتونه از این راه غیر قانونی سود زیادی کنه

timemachine2029
02-06-2011, 20:07

من این ما این بلا به سرم اومد برای جلوگیری از این اشتباه ب
باید گزینه به روز رسانی رو توی تمدید زد تا 1 ماه شارژ کنه نه از اول اخرین اکسپایر

bzt
02-06-2011, 20:11
من این ما این بلا به سرم اومد
باید گزینه به روز رسانی رو توی تمدید زد تا 1 ماه شارژ کنه نه از اول اخرین اکسپایر

نه دوست من این گزینه ماله پایان حجمه نه ماه...امروز موقع شارژ کردن زنگ زدم پشتیبانی گفتن که طبق قانون جدید شرکت دیگه ملاک روزی هست که شارژ شما تموم میشه و نه روزی که شارژ میکنید و چه اونو تیک بزنید چه نزنید همون روزی ملاک هست که شارژتون تموم شده...گفتم چرا؟ قبلآ اینطوری نبود...گفت: یه هدیه ای بود که قبلآ شرکت وسه یوزرا در نظر گرفته بود و الان دیگه برداشته شده:18:

ŞHÍЯÍŃ
02-06-2011, 20:34
سلام دوستان

توی این قسمت یوزر و پس رو بزنید مقدار روز باقیمانده مشخصات رو میزنه و حجم باقی مونده

timemachine2029
02-06-2011, 20:50
نه دوست من این گزینه ماله پایان حجمه نه ماه...امروز موقع شارژ کردن زنگ زدم پشتیبانی گفتن که طبق قانون جدید شرکت دیگه ملاک روزی هست که شارژ شما تموم میشه و نه روزی که شارژ میکنید و چه اونو تیک بزنید چه نزنید همون روزی ملاک هست که شارژتون تموم شده...گفتم چرا؟ قبلآ اینطوری نبود...گفت: یه هدیه ای بود که قبلآ شرکت وسه یوزرا در نظر گرفته بود و الان دیگه برداشته شده:18:
نخیر دوست عزیز اینجوری که میگی نیست نهایتا اگه چند روز شارژ نکنی 1000 تومن به مبلغ شارژ که مربوط به ابونمان مخابراته اضافه میشه اگه گزینه بروزرسانی رو بزنی اگر نه هم که اشتباه خودتونه:27:

Hamid Hamid
02-06-2011, 21:01
توی این قسمت یوزر و پس رو بزنید مقدار روز باقیمانده مشخصات رو میزنه و حجم باقی مونده

ممنون دوست عزيز :11:

+

راستي دوستان صحبت از اين قضيه تمديد نكردن شد ... من دفعه ي قبل كه شارژم تموم شد ... يه 5 روزي تهران نبودم كه برم و شارژ كنم ... بعدش كه اومدم رفتم بانك پول رو واريز كردم ... كارمندشون گفت چرا كم ريختي؟! گفتم من كه اندازه ريختم ... گفتش نه شما 5 روز شارژ نكردي بايد نميدونم عوارض بدي... حدود 1500 تومن ... يه همچين چيزايي گفت!!! ... بعدش به من گفت دوباره پاشو برو بانك !!

خداييش درست نيست اصلا اومديم و طرف دور از جون 1 ماه بيمارستان بود !! يا 2 هفته شهرستان بود يا 100 تا مورد ديگه ... دليل نداره عوارض بگيرن كه :13:

bzt
02-06-2011, 21:04
نخیر دوست عزیز اینجوری که میگی نیست نهایتا اگه چند روز شارژ نکنی 1000 تومن به مبلغ شارژ که مربوط به ابونمان مخابراته اضافه میشه اگه گزینه بروزرسانی رو بزنی اگر نه هم که اشتباه خودتونه:27:

نیست ...دیگه گزینه ی بروز رسانی رو در شارژ ماهانه حذف کردن.....بنده امروز شارژ کردم و همانطور که گفتم از این به بعد ملاک روزی هست که شارژ تموم میشه نه روزی که شارژ میکنین

timemachine2029
02-06-2011, 21:29
نیست ...دیگه گزینه ی بروز رسانی رو در شارژ ماهانه حذف کردن.....بنده امروز شارژ کردم و همانطور که گفتم از این به بعد ملاک روزی هست که شارژ تموم میشه نه روزی که شارژ میکنین

SevenCity
04-06-2011, 05:41
آسیاتکِ دزد این تایپیک رو نگاه کن و خجالت بکش

M@hdi-B
04-06-2011, 11:22
سرویس من که تازگیا حجم رو می بلعه

دیشب 2700 مگ داشتم 450 مگ دانلود کردم و وقتی چک کردم شده بود 1850 :18:

سه ماه پیش شش ماهه 12 گیگ شارژ کردم تا الان 3تا 5گیگ حجم اضافه گرفتم هر دفعه 23400

تا الان 170 تومن پیاده شدم

اصلا دیگه نمی صرفه .. 128 نامحدود ارزون به غیر از مخابرات سراغ دارین؟:31:

timemachine2029
04-06-2011, 21:14

سه ماه پیش شش ماهه 12 گیگ شارژ کردم تا الان 3تا 5گیگ حجم اضافه گرفتم هر دفعه 23400

از ساعت 2.05 دقیقه تا 7.55 دقیقه سعی کن دانلودت رو انجام بدی
چون اگه 8 تا 8.10 کانکت باشی خیلی حجم کم میکنه برای من که چند دفعه برای دانلود گذاشته بودم و یادم رفته بود دیسکانکت کنم تقریبا 4 برابر حجم کم کرده بود مثلا 1 مگابیت دقیقه ای 6 مگ دانلود داری دقیقه ای 30 مگ حساب میکنه

resident
05-06-2011, 07:32

آسیاتکِ دزد این تایپیک رو نگاه کن و خجالت بکش

از ساعت 2.05 دقیقه تا 7.55 دقیقه سعی کن دانلودت رو انجام بدی
چون اگه 8 تا 8.10 کانکت باشی خیلی حجم کم میکنه برای من که چند دفعه برای دانلود گذاشته بودم و یادم رفته بود دیسکانکت کنم تقریبا 4 برابر حجم کم کرده بود مثلا 1 مگابیت دقیقه ای 6 مگ دانلود داری دقیقه ای 30 مگ حساب میکنه

بنظرم تجهیزات و دستگاه های آسیاتک مال عهد بوقه که این همه مشکل و نارضایتی هستش:2: یوزر و پسور شبانه جداست ؟؟
چند سال پیش رفته بودم توی سایتش نمیدونم یه شماره تلفن، آره! یه شماره تلفن نذاشته بودن و برای تهیه سرویس باید همون فرم سایت رو پر میکردی:2:!!
اصلا خوشم نمیاد ازش:2::2:...

M@hdi-B
05-06-2011, 09:44
نه یوزر و پس شبانه نداره سیستم بصورت اتوماتیک میره رو شبانه :31: شیپش رفتس :31:

حالا جدا از شوخی 128 یا 256 ارزون نامحدود از کجا بگیرم؟(اگه مخابرات منطقمون نداشت)

hamed888
05-06-2011, 16:23
منه بدبخت چیکار کنم که تازه تو شهرمون adsl اومده اونم آسیاتک !!! مجبورم دیگه . شما که مجبور نیستین از این شرکت سرویس بگیرین. من 128 گرفتم . سرعت دانلودم 16KB/s هست . از شما هم همینطوره ؟؟! این که افتضاحه !

ŞHÍЯÍŃ
05-06-2011, 16:36
منه بدبخت چیکار کنم که تازه تو شهرمون adsl اومده اونم آسیاتک !!! مجبورم دیگه . شما که مجبور نیستین از این شرکت سرویس بگیرین. من 128 گرفتم . سرعت دانلودم 16KB/s هست . از شما هم همینطوره ؟؟! این که افتضاحه !

:31::31: من به توصیه یکی از دوستام گرفتم خیلی تعریف میکرد:2::2::2:

الان جدیدا خوب شده بهم 120 میده سرعتم 256 اول بهم 30 میداد الان 120 میده

برای شما هم همین 16 20 میده مثل من که 3ماه128 داشتم تو همین مایه ها سرعت دانلود میده چه خلوت باشه چه شلوغ:2::2:

ashahidi
05-06-2011, 17:09
:31::31: من به توصیه یکی از دوستام گرفتم خیلی تعریف میکرد:2::2::2:

الان جدیدا خوب شده بهم 120 میده سرعتم 256 اول بهم 30 میداد الان 120 میده

برای شما هم همین 16 20 میده مثل من که 3ماه128 داشتم تو همین مایه ها سرعت دانلود میده چه خلوت باشه چه شلوغ:2::2:
شما سرعت دانلود شبانه تون چنده؟
من سرعت 1mb دارم روزا سرعت دانلودم 220 هست!

ŞHÍЯÍŃ
05-06-2011, 17:27
شما سرعت دانلود شبانه تون چنده؟
من سرعت 1mb دارم روزا سرعت دانلودم 220 هست!

:31::31: واسه من شب و روز هیچ فرقی نمیکنه

روزا 90تا 120

شبا هم 90تا 120:31:

دمشون گرم دیگه از سرعت 30 خسته شده بودم:2::2::2:

قبلا همون سرعت عادی هم بهم میدادن فقط بعضی وقتا شبا سرعتم کم میشد وگرنه شب و روز واسه من هیچ فرقی نمیکنه:46:

M@hdi-B
05-06-2011, 19:44

روزا 90تا 120

قبلا همون سرعت عادی هم بهم میدادن فقط بعضی وقتا شبا سرعتم کم میشد وگرنه شب و روز واسه من هیچ فرقی نمیکنه:46:

عزیزم زیاد ذوق نکن این سیاستشونه روزهای تعطیل سرعت رو می برن بالا که جو بگیردت هی دانلود کنی مادر حجمت صلوات داده بشه.

منم 512 دارم الان اسپید رو 200ه .. فردا همون آش و همون کاسه میشه.

ŞHÍЯÍŃ
05-06-2011, 20:22
عزیزم زیاد ذوق نکن این سیاستشونه روزهای تعطیل سرعت رو می برن بالا که جو بگیردت هی دانلود کنی مادر حجمت صلوات داده بشه.

منم 512 دارم الان اسپید رو 200ه .. فردا همون آش و همون کاسه میشه.

:31::31:ذوق زده نمیشم آخه اولین بار نیست:27:

بعد روزای تعطیل نیست الا حدود یک هفته اینجوریه

بعدشم من اصلا تو روز دانلود نمیکنم فقط 2به بعد:27:دیگه ما بعد عمری زندگی با آسیاتک نشناسیمش دیگه به درد نمیخوریم که..........:38:

anti-military
05-06-2011, 20:34
من یه مشکل واقعا جدی پیدا کردم با این آسیاتک ! اونم اینه که من تا حالا به اشتباه نزدیک 100 هزار تومن به حساب آسیاتک ریختم ! ( جریان این بود که من تا امروز هر وقت میخواستم شارژ کنم باید 4-5 بار پولو واریز میکردیم و هر دفعه پول که واریز میشد وارد خود سایت آسیاتک میشد اما اونجا یه اروری میداد که من تو ساعت های مختلف که تست میکردم بالاخره یه بارش میشد و شارژ میشد ! )

من فکر میکردم وقتی ارور میده پول خودش برگشت داده میشه به حسابم ولی امروز فهمیدم اینطوری نبودم و بیشتر از 100 هزار تومن به همین صورت از حسابم برداشت کرده بدون اینکه شارژ کرده باشم !!!

حالا به نظرتون چیکار کنم ؟ به نظرتون به پشتیبانی زنگ بزنم میتونم حالیشون کنم ؟ و پولو پس میدن ؟

M@hdi-B
05-06-2011, 20:45
:31::31:ذوق زده نمیشم آخه اولین بار نیست:27:

بعد روزای تعطیل نیست الا حدود یک هفته اینجوریه

بعدشم من اصلا تو روز دانلود نمیکنم فقط 2به بعد:27:دیگه ما بعد عمری زندگی با آسیاتک نشناسیمش دیگه به درد نمیخوریم که..........:38:

2به بعد در صورتی مجانیه که سرویست 5گیگ باشه .. 5گیگه؟

در راستای جلب رضایت مشترکین و تا زمان وجود بستر و امکانات لازم در شرکت آسیاتک از ساعت 2 نیمه شب الی 8 بامداد، حجم سرویسهای 2 و 3 گیگابایتی به صورت نیم بها و حجم سرویسهای 5 گیگابایتی و بالاتر به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

من یه مشکل واقعا جدی پیدا کردم با این آسیاتک ! اونم اینه که من تا حالا به اشتباه نزدیک 100 هزار تومن به حساب آسیاتک ریختم ! ( جریان این بود که من تا امروز هر وقت میخواستم شارژ کنم باید 4-5 بار پولو واریز میکردیم و هر دفعه پول که واریز میشد وارد خود سایت آسیاتک میشد اما اونجا یه اروری میداد که من تو ساعت های مختلف که تست میکردم بالاخره یه بارش میشد و شارژ میشد ! )

من فکر میکردم وقتی ارور میده پول خودش برگشت داده میشه به حسابم ولی امروز فهمیدم اینطوری نبودم و بیشتر از 100 هزار تومن به همین صورت از حسابم برداشت کرده بدون اینکه شارژ کرده باشم !!!

حالا به نظرتون چیکار کنم ؟ به نظرتون به پشتیبانی زنگ بزنم میتونم حالیشون کنم ؟ و پولو پس میدن ؟

یعنی یه سرویس رو چند بار شارژ کردی؟ از حسابت پرینت بگیری قبول می کنن یعنی باید قبول کنن

darab sur
05-06-2011, 21:07

روزا 90تا 120

یعنی شما 256 داری سرعتت 20 تا از منی که 512 دارم بیشتره! خوشبحالتون حالا سر عت به کنار ما که 10 ماه با پشتیبانی درگیری داشتیم که این لتنسی پینگ ما رو شبا از 3700-3800 لطف کن منت بذار بیار روی 1000 اخرم ملقمه ای از300تا 2000 به ما داد اونم هم توی شب هم روز:2:
بهر حال من که قراردادم تموم شه میرم به احتمال زیاد پارس انلاین شنیدم سرعت 128 پارس اندازه 1میگ اسیا تکه
البت شنیدن کی بود.........

M@hdi-B
05-06-2011, 21:27
یعنی شما 256 داری سرعتت 20 تا از منی که 512 دارم بیشتره! خوشبحالتون حالا سر عت به کنار ما که 10 ماه با پشتیبانی درگیری داشتیم که این لتنسی پینگ ما رو شبا از 3700-3800 لطف کن منت بذار بیار روی 1000 اخرم ملقمه ای از300تا 2000 به ما داد اونم هم توی شب هم روز:2:
بهر حال من که قراردادم تموم شه میرم به احتمال زیاد پارس انلاین شنیدم سرعت 128 پارس اندازه 1میگ اسیا تکه

منم جمعش می کنم 900 مگ دارم اینم فردا دخلشو میارمو خلاص

همشون دزدن .. من که 128 مخابرات بسمه می خوام کم کم کمش کنم .. یهو ترک کنم بدن درد می گیرم :31:

ŞHÍЯÍŃ
05-06-2011, 22:07
به بعد در صورتی مجانیه که سرویست 5گیگ باشه .. 5گیگه؟

:31:بله میدانم که 5گیگ به بالا 2به بعد رایگان من همین دیروز نیومدم که آسیاتک:27:

واسه من هم 5گیگ:31:

یعنی شما 256 داری سرعتت 20 تا از منی که 512 دارم بیشتره! خوشبحالتون حالا سر عت به کنار ما که 10 ماه با پشتیبانی درگیری داشتیم که این لتنسی پینگ ما رو شبا از 3700-3800 لطف کن منت بذار بیار روی 1000 اخرم ملقمه ای از300تا 2000 به ما داد اونم هم توی شب هم روز

:31:آره دیگه نامردا نون شمارو میزارن سر سفره ما:38:

منم قرار آخر تابستون اسباب کشی کنیم دیگه آسیاتک پر عمرا برم آسیاتک:2:

reza_p
05-06-2011, 22:50

بستگی به بانکی که باهاش پرداخت کردی داره ولی حداکثر تا 72 ساعت بر میگرده به حسابت . اگر بر نگشت از گردش حسابت توی ATM یه پرینت ده عملکرد آخر رو بگیر بهشون میل بزن پیگیری میکنن .
برای من هم پیش اومد با بانک اقتصاد نوین تبدیل به داستان شد که بعد از 1 ماه برگشت .
از اون به بعد فقط با سامان پرداخت میکنم .

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

روزا 90تا 120

امیدوارم محدودیتی که روی پورتهاشون گذاشته بودن رو بر داشته باشن .
ولی چون سرعت شبانت هم بالاس یه ذره مشکوکه .

ashahidi
06-06-2011, 07:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره دیگه نامردا نون شمارو میزارن سر سفره ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم قرار آخر تابستون اسباب کشی کنیم دیگه آسیاتک پر عمرا برم آسیاتک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه چه می خوای بری تو که سرعت 256 عالیه سرعت شبانه ت هم که مثل روزاته اکثر شرکتا شبانه شون داغونه ها!!!

death_man
06-06-2011, 13:53

دوست عزیز، شما با شماره 82144243 واحد مالی آسیاتک تماس بگیر، حتما درست میشه
فقط باید یه پرینت از حسابت داشته باشی که بتونی کد پیگیری و شماره مرجع و ... براش بخونی. پیگیری میکنه و بعد از مدتی ( 1هفته تا 3 هفته :21::31:) تماس میگیره و شماره حساب بهش میدی واریز میکنه
فقط هرروز باید کنه بشی :21::27: چون برای خیلیها این مشکل پیش اومده ( یکیش خودم) تا بخواد بررسی کنه یادش میره :18::20:
من خودم پارسال 30 تومن به حساب آسیاتک ریختم برای تمدید سرویس ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. منم چون وقت پیگیری نداشتم، بیخیال پول شدم. تا اینکه 1 ماه پیش مثل شما 2 بار این اتفاق برام افتاد. وقتی دیدم پول برگشت داده نشده زنگ زدم واحد مالی، تا اینکه هفته پیش تمام پول به حسابم برگشت داده شد. 30 تومنم پرداخت شده :8:

من سرویس 1 مگ دارم با ماهی 20 گیگ، سرعت دانلود شب و روز من فرقی نداره، همیشه بین 250 تا 300 است