PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 [149] 150

FXPRO
02-10-2020, 16:25
دقیقا فردا دوازدهم میشه یه ماه از وعده اسیاتک برای vdsl، همش پرت و پلا

بر خلاف شاتل آسیاتک فعلا کابینت VDSL نمیزنه. حالا داستان چیه آسیاتک با مخابرات قرارداد داره که بتونه از کابینتهای مخابرات استفاده کنه(و احتمالا دیگر شرکت ها) راه اندازیش کار زمانبری نیست اصلا فقط نیاز به مجوز داره

حالا سوال من اینه آیا شاتل میذاره دیگر شرکت ها از کابینتهاش استفاده کنن ؟

ruzbeh1
04-10-2020, 18:48
سلام دوستان،آسیاتک واسه آپلود سرویساش قابلیت annex m داره؟من هر چی به پشتیبانی زنگ می زنم اصلا" نمی دونن annex m چی هستش،کسی تونسته روی آسیاتک annex m رو فعال کنه؟

ruzbeh1
04-10-2020, 19:23
سلام دوستان،آسیاتک واسه آپلود سرویساش قابلیت annex m داره؟من هر چی به پشتیبانی زنگ می زنم اصلا" نمی دونن annex m چی هستش،کسی تونسته روی آسیاتک annex m رو فعال کنه؟

TRACKER
05-10-2020, 00:13
دوستان قبلا گفتند در بعضی از مناطق فعال میشه

DJ POLESTAR
05-10-2020, 01:08
موقع خرید سرویس جدید برای یه محل آیا میشه درخواست Annex M رو برای بستر جدید درخواست داد؟ از کجا میشه فهمید بستر اینترنت ADSL روی Annex M فعال شده؟

Vahid67
05-10-2020, 07:16
رفقا این دانلود پلی استیشن سرعتش پایین هستش و هر چند مگابایتی که دانلود میکنه قطع میشه... مشکل از سمت آسیاتک هستش یا کلا پلی استیشن ایران رو محدود کرده... سرعت دانلود از سایت های مختلف روی پی سی خیلی خوبه

ariobarzan2
05-10-2020, 08:11
موقع خرید سرویس جدید برای یه محل آیا میشه درخواست Annex M رو برای بستر جدید درخواست داد؟ از کجا میشه فهمید بستر اینترنت ADSL روی Annex M فعال شده؟
بعد از فعال شدن سرویس فکر کنم باید تقاضا بدید البته اگه در اون مرکز مخابراتی امکانش باشه توی کنسول مودم نمایش داده میشه یا از سرعت آپلود توی کنسول که میره روی 2 مگ معلومه

رفقا این دانلود پلی استیشن سرعتش پایین هستش و هر چند مگابایتی که دانلود میکنه قطع میشه... مشکل از سمت آسیاتک هستش یا کلا پلی استیشن ایران رو محدود کرده... سرعت دانلود از سایت های مختلف روی پی سی خیلی خوبه
با قندشکن هم امتحان کنید

ruzbeh1
05-10-2020, 10:43
دوستان قبلا گفتند در بعضی از مناطق فعال میشه
آخه مشکل اینجاست که پشتیبانی اصلا" نمی دونه annex m چی هستش!!!!!!!!!!

Vahid67
06-10-2020, 07:31
بعد از فعال شدن سرویس فکر کنم باید تقاضا بدید البته اگه در اون مرکز مخابراتی امکانش باشه توی کنسول مودم نمایش داده میشه یا از سرعت آپلود توی کنسول که میره روی 2 مگ معلومه

با قندشکن هم امتحان کنید

تست کردم توقف شدن وسط دانلود هر مثلا 10 یا 20 مگ هستش اما اینکه بطور کلی دانلود قطع بشه دیگه نیستش... سرعتش هم تفاوت خاصی نکرد...

Greedy
09-10-2020, 16:22
این سرویس گیم جدیدا اضافه شده ؟ کسی تست کرده واقعا خوبه یا پول بیخوده ؟

TRACKER
10-10-2020, 09:44
قبلا هم بود.... (منتها رایگان بود.... روی سرویس های نقره ای)

من که اون زمان تست کردم چندان فایده ای برام نداشت، پرش لینک داشت روی fastpath و همچنین میومد خط رو روی 1 مگابیت میبست (میگفتن پایداریش میاد بالا) من با سیم ایرانسل پینگ کمتری از اسیاتک میگرفتم :| ..... مفتش گرون بود، حالا که دیگه پولی کردن :rolleye:

من الان از شاتل سرویس میگیرم پینگم توی csgo (سرور های رسمیش) بین 50 تا 100 هست (معمولا 60-70 و بعضی اوقات 80-90)..... تاکید میکنم برای من شاتل خیلی خیلی بهتر از آسیاتکه، منطقه به منطقه فرق داره

Rahpooyan
11-10-2020, 15:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال در عمل چقدر کارایی داره، خودتون باید تست کنید...

hdneo
11-10-2020, 22:28
یعنی برای تغییر پروفایل پول میگیرن؟!!! :sad: عجب شرکت داغونی

Vahid67
12-10-2020, 23:30

برای من مثل اینکه روی Annex M هستش البته کلا اطلاعاتی ندارم که چیه!

اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ariobarzan2
13-10-2020, 08:37

اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشخصه که آسیاتک این قابلیت را امکانش رو داره برای شما چون کشش آپلودتون 2 مگه ولی الان آپلودتون روی یک مگ بسته شده فعال کردنش در مودم کافی نیست باید با پشتیبانی تماس بگیرید براتون فعال کنن

champion saleh
13-10-2020, 08:40
این سرویس گیم جدیدا اضافه شده ؟ کسی تست کرده واقعا خوبه یا پول بیخوده ؟

درود

وقتی این قابلیت رایگان بود استفاده کردم برا من که خوب بود
بصورت پیشفرض تست کردم دیدم پینگ من 50 تا 120 متغیر بود
ولی وقتی این قابلیت فعال بود پینگ من 1 بود.

البته با دیدن اینکه اسیاتک داره همه چیو پولی میکنه و بسته هاش گرونه جمع اوری کردم
الان هم مخابراتم.

موفق باشید.:headphone

Vahid67
13-10-2020, 08:47
مشخصه که آسیاتک این قابلیت را امکانش رو داره برای شما چون کشش آپلودتون 2 مگه ولی الان آپلودتون روی یک مگ بسته شده فعال کردنش در مودم کافی نیست باید با پشتیبانی تماس بگیرید براتون فعال کنن

من اون موقعی که داشتم سرویس رو راه اندازی میکردم با پشتیبانی همزمان صحبت میکردیم مشکل اینجا بود که وقتی سرعت رو میبرد بالا پینگ خراب میشید دیگه از این بالاتر گفتم نبره...
پینگ 8.8.8.8 حدودا روی 60 تا 65 هستش
پینگ 4.2.2.4 حدودا روی 100 تا 110 هستش

دوستان من روی مودم Open وی پـــی ان کلاینت زدم که همه دستگاه مستقیم وصل باشن به سرور وی پــی ان اما مشکلی که دارم فقط تلگرام و اسپاتیفای میتونن ازش استفاده کنه بقیه نرم افزار ها و سایت ها مثل یوتیوب باز نمیشن...
در صورتی که وقتی وصلش میکنم به وضوح پینگ میره بالا و از سایت ها که چک میکنم آی پی من تغییر میکنه...

به نظرتون مشکل از کجاست؟

alottadamage
13-10-2020, 13:35

اینم عکسش:

من اون موقعی که داشتم سرویس رو راه اندازی میکردم با پشتیبانی همزمان صحبت میکردیم مشکل اینجا بود که وقتی سرعت رو میبرد بالا پینگ خراب میشید دیگه از این بالاتر گفتم نبره...
پینگ 8.8.8.8 حدودا روی 60 تا 65 هستش
پینگ 4.2.2.4 حدودا روی 100 تا 110 هستش

دوستان من روی مودم Open وی پـــی ان کلاینت زدم که همه دستگاه مستقیم وصل باشن به سرور وی پــی ان اما مشکلی که دارم فقط تلگرام و اسپاتیفای میتونن ازش استفاده کنه بقیه نرم افزار ها و سایت ها مثل یوتیوب باز نمیشن...
در صورتی که وقتی وصلش میکنم به وضوح پینگ میره بالا و از سایت ها که چک میکنم آی پی من تغییر میکنه...

به نظرتون مشکل از کجاست؟

سلام، اولا پروفایل گیم شما فعال نیست، واسه همین زده Interleaved و واسه همین پینگ بالاست... وقتی پروفایل گیم روشن باشه میزنه FastPath... پس اولا بگید پروفایل گیم رو روشن کنن و دوم اینکه بگید سرعت دانلود رو روی 10 مگ بذارند به جای 12 مگ تا رو خط خیلی فشار نیاد.

DJ POLESTAR
13-10-2020, 14:14
درود

البته با دیدن اینکه اسیاتک داره همه چیو پولی میکنه و بسته هاش گرونه جمع اوری کردم
الان هم مخابراتم.

سلام دوست عزیز
شما بصورت پیش فرض با اسپید تست این پینگ رو به دست میاوردید یا بازی؟
تو بازی محاله ممکنه پینگ 1 باشه تو ایران چه با حالت گیمینگ آسیاتک چه بی حالت! لطفا بیشتر توضیح بدید.
در مورد اینکه با دیدن آسیاتک همه چیو پولی میکنه و بسته هاش گرونه؛ برعکس شما بنده فقط میخوام حجم و وقت سرویسم از مخابرات تموم بشه از دستش فــــــــرار کنم! به چندین علت که عرض میکنم در ادمه... ولی وقتی ISP های خصوصی و نیمه خصوصی دیگری هست، مشترک مخابرات شدن حماقت محض است اما حالا صلاح خودتونِ و مال خودتون و اختیارشو دارید و قابل احترام. این نظر رو صرفا جهت تبادل نظر قید کردم...
:exclamatiاما چرا میخوام از مخابرات فـــــــــــــــــــرار کنم:

پشتیبانی ضعیف و اپراتورهای بی سواد و بدتر از همه هنگام ارسال پیام در پنل کاربری برای راهنمایی تنها چند دست نوشته از قبل آماده دارن که کپی پیست میکنن (جوابشم 24 الی 48 ساعت بعد میاد!) و آخر سر اگه ناآگاه و از همه جا بی خبر باشید فکر میکنید مشکل از خط و مودمتون هست درصورتی که با تماس و پیگیری و سمجی به خواسته تون می تونید برسید و مشکلی از جانب شما نبود میتونید به اپراتور بفهمونید که نفهم، بفهم!!!
کیفیت سرویس دهی قرون وسطی ای روی خط های فیبرنوری که تا چند وقت پیش در انحصار زوری مخابرات بود و بنده بلاجبار مشترک این ISP زپرتی شدم چون خطم فیبر نوری بود. عملا خود پشتیبانی منطقه ما اذعان کرد که بدلیل زیرساخت های قدیمی کلی شهر فکر نکنید از منزل تا مخابرات شما خطتون فیبر نوری هست. از وسط یه جایی دیگه وصل میشه به کابل های مسی قدیمی بهمین خاطر من هیچ وقت نتونستم نهایت سرعت فیبر نوری رو بدون نوسان سرعت تجربه کنم! (اخیرا با آسیاتک مکاتباتی داشتم و دیدم بعله یک هفته هست روی خط فیبرنوری هم سرویس ارائه میدن و ظاهرا مخابرات از خر شیطون اومده پایین!!!
نبود جشنواره های متنوع! تو آسیاتک وقتی صفحه اول پورتال آسیاتک و تبلغ جشنواره (عیدانه، ماه میهمان، یلدا، طرح بهار، تابستان، پاییز، زمستان، طرح کتلت حاج غاسم، طرح از مدار خارج شدن ماهواره امید از کهکشان راه شیری و... با یه حساب انگشتی و چرتکه انداختن میفهمی خیلی هم به صرفه تر از تعرفه های من درآوردی با حجم کم و مبلغ زیاد مخابرات هست و اکثرا طرح واسه جذب مشتری داره.
نبود حالت های ارزش افزودهایی نظیر سرور اختصاصی دانلود رایگان (حالا سرویس های سرور مجازی و سرور اختصاصی و خدمات ابری بماند که زیاد با جیب کاربری خانگی همخونی نداره ولی همین که هست خودش نشون دهنده برتری آسیاتک نسبت به مخابرات هست!)
طراحی سایت عهد بوق و پنل کاربری عهد عتیق!
پینگ بشدت بالا یا نوسانی (هرچند قبول دارم منطقه به منطقه و شهر به شهر و زیرساخت های مخابرات مرکزی هر منطقه با منطقه متفاوته ولی تجربه بسیار بدی سر پینگ زپرتی مخابرات دارم که بقیه تو این منطقه ما با سایر ISPها ندارن!!!)
عدم بروزرسانی لحظه ای و دقیق حجم مصرف شده و هزارتا دلیل دیگه که الان حضور ذهن ندارم یکی یکی توضیح بدم

در کل دل خوشی از مخابرات ندارم و هرکسی سمت مخابرات بره سعی میکنم آگاهش کنم نشد دیگه به خودش مربوطه:»

این یکی از پست های دیگه‌ام که یه مدت پیش در جواب یکی از کاربران محترم که جویای ISP مخابرات شده بودن: خوندنش رو توصیه میکنم... ! {لینک پست}
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:exclamatiنمونه بارز یکی از مکاتباتم با پشتیبانی مخابرات از طریق پنل کاربری (که همونطور که عرض کردم از قبل یه چندتا متن برای بی سوادای بدتر از خودشون آماده کردن و به خورد ملت میدن:

با درود و خسته نباشید ویژه خدمت اپراتور محترم
اینجانب با سرویس 16 مگ و با خط فیبر نوری و بدون نوسان بمدت چند هفته هست که با افت سرعت تا 8 مگ و حتی پایینتر شده ام مدتی صبر کردم که شاید اختلالی از طرف مخابرات باشد اما ظاهرا بدون پیگیری راه به جایی نمیبرم! تقاضامندم سرعت سرویس اینجانب را بررسی و وضعیت را گزارش دهید تا مشکل برطرف شود. نه مشکل مودم دارم و نه نویز خط و نه هیچ چیز دیگر چرا که مدتهاست بدون نوسان سرعتم تقریبا روی 16 مگابیت (البته نه بصورت کامل) مچ بود اما اخیرا با افت سرعت شدید مواجهم که گاهی حتی چندین روز به 1 مگابیت نیز میرسد... ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ‌ ۰۱:۲۵:۲۵

پشتیبانی فنی:با سلام
مواردی که در زمان تست سرعت باید در نظر داشت:

1- در زمان تست سرعت فقط یک دستگاه به مودم
متصل باشد ( در صورت اتصال و استفاده همزمان چند دیوایس سرعت مابین دیوایس ها
تقسیم می گردد همچنین پیشنهاد می شود که بصورت موقت وایرلس مودم غیر فعال شده و
تست با کابل شبکه انجام شود);)

2- تست سرعت از سایتی با سرور قدرتمند انجام
گیرد(نمونه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):laughing:

3- توجه به محدودیت سرعت دانلود (در برخی سایت
ها جهت استفاده از حداکثر سرعت در زمان دانلود نیاز به عضویت و پرداخت هزینه می
باشد و در صورت عدم پرداخت،محدودیت سرعت دانلود اعمال می گردد) (نه بابا:n04:)

4- استفاده از نرم افزار های مدیریت دانلود جهت
بهره مندی از حداکثر سرعت ممکن ( مانند IDM):D

5- عدم استفاده از وی پی ان یا فیلتر شکن در
زمان تست سرعت دانلود ( استفاده از موارد مذکور منجر به افت سرعت خواهند شد) (خوب شد گفتین وگرنه فکر میکردم با استفاده از فـیـلـتـر شکن سرعتم افزایش می یابد!!!;))

6- اطمینان از غیر فعال بودن بروزرسانی برنامه
های سیستمی (در صورت فعال بودن بروز رسانی، پهنا پر خواهد شد):n23:

در صورتی که با این اقدامات مشکل حل نشد با
2020 داخلی 4 تماس بگیرید.:thumbsup:

با تشکر ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ ‌ ۱۲:۲۵:۲۵

DJ POLESTAR
13-10-2020, 14:20
درود

الان هم مخابراتم.

سلام دوست عزیز
تو بازی محاله ممکنه پینگ 1 باشه تو ایران چه با حالت گیمینگ آسیاتک چه بی حالت! لطفا بیشتر توضیح بدید.
در مورد اینکه با دیدن آسیاتک همه چیو پولی میکنه و بسته هاش گرونه؛ برعکس شما بنده فقط میخوام حجم و وقت سرویسم از مخابرات تموم بشه از دستش فــــــــرار کنم! به چندین علت که عرض میکنم در ادمه... ولی وقتی ISP های خصوصی و نیمه خصوصی دیگری هست، مشترک مخابرات شدن حماقت محض است اما حالا صلاح خودتونِ و مال خودتون و اختیارشو دارید و قابل احترام. این نظر رو صرفا جهت تبادل نظر قید کردم...

پشتیبانی ضعیف و اپراتورهای بی سواد و بدتر از همه هنگام ارسال پیام در پنل کاربری برای راهنمایی تنها چند دست نوشته از قبل آماده دارن که کپی پیست میکنن (جوابشم 24 الی 48 ساعت بعد میاد!) و آخر سر اگه ناآگاه و از همه جا بی خبر باشید فکر میکنید مشکل از خط و مودمتون هست درصورتی که با تماس و پیگیری و سمجی به خواسته تون می تونید برسید و مشکلی از جانب شما نبود میتونید به اپراتور بفهمونید که نفهم، بفهم!!!
کیفیت سرویس دهی قرون وسطی ای روی خط های فیبرنوری که تا چند وقت پیش در انحصار زوری مخابرات بود و بنده بلاجبار مشترک این ISP زپرتی شدم چون خطم فیبر نوری بود. عملا خود پشتیبانی منطقه ما اذعان کرد که بدلیل زیرساخت های قدیمی کلی شهر فکر نکنید از منزل تا مخابرات شما خطتون فیبر نوری هست. از وسط یه جایی دیگه وصل میشه به کابل های مسی قدیمی بهمین خاطر من هیچ وقت نتونستم نهایت سرعت فیبر نوری رو بدون نوسان سرعت تجربه کنم! (اخیرا با آسیاتک مکاتباتی داشتم و دیدم بعله یک هفته هست روی خط فیبرنوری هم سرویس ارائه میدن و ظاهرا مخابرات از خر شیطون اومده پایین!!!)
نبود جشنواره های متنوع! تو آسیاتک وقتی صفحه اول پورتال آسیاتک و تبلغ جشنواره (عیدانه، ماه میهمان، یلدا، طرح بهار، تابستان، پاییز، زمستان، طرح کتلت حاج غاسم، طرح از مدار خارج شدن ماهواره امید از کهکشان راه شیری و... با یه حساب انگشتی و چرتکه انداختن میفهمی خیلی هم به صرفه تر از تعرفه های من درآوردی با حجم کم و مبلغ زیاد مخابرات هست و اکثرا طرح واسه جذب مشتری داره.)
نبود حالت های ارزش افزودهایی نظیر سرور اختصاصی دانلود رایگان (حالا سرویس های سرور مجازی و سرور اختصاصی و خدمات ابری بماند که زیاد با جیب کاربری خانگی همخونی نداره ولی همین که هست خودش نشون دهنده برتری آسیاتک نسبت به مخابرات هست!)
پینگ بشدت بالا یا نوسانی (هرچند قبول دارم منطقه به منطقه و شهر به شهر و زیرساخت های مخابرات مرکزی هر منطقه با منطقه متفاوته ولی تجربه بسیار بدی سر پینگ زپرتی مخابرات دارم که بقیه تو این منطقه ما با سایر ISPها ندارن!!!)
عدم بروزرسانی لحظه ای و دقیق حجم مصرف شده و هزارتا دلیل دیگه که الان حضور ذهن ندارم یکی یکی توضیح بدم

در کل دل خوشی از مخابرات ندارم و هرکسی سمت مخابرات بره سعی میکنم آگاهش کنم نشد دیگه به خودش مربوطه:»

این یکی از پست های دیگه‌ام که یه مدت پیش در جواب یکی از کاربران محترم که جویای ISP مخابرات شده بودن: خوندنش رو توصیه میکنم... ! {لینک پست}

:exclamatiنمونه بارز یکی از مکاتباتم با پشتیبانی مخابرات از طریق پنل کاربری (که همونطور که عرض کردم از قبل یه چندتا متن برای بی سوادای بدتر از خودشون آماده کردن و به خورد ملت میدن:

اینجانب با سرویس 16 مگ و با خط فیبر نوری و بدون نوسان بمدت چند هفته هست که با افت سرعت تا 8 مگ و حتی پایینتر شده ام مدتی صبر کردم که شاید اختلالی از طرف مخابرات باشد اما ظاهرا بدون پیگیری راه به جایی نمیبرم! تقاضامندم سرعت سرویس اینجانب را بررسی و وضعیت را گزارش دهید تا مشکل برطرف شود. نه مشکل مودم دارم و نه نویز خط و نه هیچ چیز دیگر چرا که مدتهاست بدون نوسان سرعتم تقریبا روی 16 مگابیت (البته نه بصورت کامل) مچ بود اما اخیرا با افت سرعت شدید مواجهم که گاهی حتی چندین روز به 1 مگابیت نیز میرسد... ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ‌ ۰۱:۲۵:۲۵

گیرد(نمونه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])):laughing:

زمان تست سرعت دانلود ( استفاده از موارد مذکور منجر به افت سرعت خواهند شد) (خوب شد گفتین وگرنه فکر میکردم با استفاده از فـیـلـتـر شکن سرعتم افزایش می یابد!!!;))

champion saleh
14-10-2020, 14:06
سلام دوست عزیز

کیفیت سرویس دهی قرون وسطی ای روی خط های فیبرنوری که تا چند وقت پیش در انحصار زوری مخابرات بود و بنده بلاجبار مشترک این ISP زپرتی شدم چون خطم فیبر نوری بود. عملا خود پشتیبانی منطقه ما اذعان کرد که بدلیل زیرساخت های قدیمی کلی شهر فکر نکنید از منزل تا مخابرات شما خطتون فیبر نوری هست. از وسط یه جایی دیگه وصل میشه به کابل های مسی قدیمی بهمین خاطر من هیچ وقت نتونستم نهایت سرعت فیبر نوری رو بدون نوسان سرعت تجربه کنم! (اخیرا با آسیاتک مکاتباتی داشتم و دیدم بعله یک هفته هست روی خط فیبرنوری هم سرویس ارائه میدن و ظاهرا مخابرات از خر شیطون اومده پایین!!!)
نبود جشنواره های متنوع! تو آسیاتک وقتی صفحه اول پورتال آسیاتک و تبلغ جشنواره (عیدانه، ماه میهمان، یلدا، طرح بهار، تابستان، پاییز، زمستان، طرح کتلت حاج غاسم، طرح از مدار خارج شدن ماهواره امید از کهکشان راه شیری و... با یه حساب انگشتی و چرتکه انداختن میفهمی خیلی هم به صرفه تر از تعرفه های من درآوردی با حجم کم و مبلغ زیاد مخابرات هست و اکثرا طرح واسه جذب مشتری داره.)

گیرد(نمونه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])):laughing:

درود

دوست عزیز بنده توی بازی داخلی پینگ 1 میگرفتم.
و اینکه در مورد اسیاتک
1-پشتیبانی اسیاتک در حدی بود که من هر وقت تماس میگرفتم با شنیدن
پیام کاربران منتظر در صف از تماس پشیمون میشدم و تلفن رو میزاشتم
یه قابلیتی هم داشت که به جا اینکه در صف وایسی تلفن رو قط کنی
اونا خودشون تماس بگیرن که دروغ بود و چند بار امتحان کردم که تا هنوز
تماس نگرفتن:jealous:
2-طرح های اسیاتک همه بلند مدت بود و خبری از کوتاه مدت نبود
ینی شش ماهه بنده هم از بسته های کوتاه مدت استفاده میکنم
3-طرح ها زود به زود گرون میشد ینی یه طرح چند ماه بود
تو این چند ماه پله پله گرون میشد.
4-اکثر طرح های خوب و اقتصادی برای مشترکین جدید بود
اما برای مشترکین قدیمی خبری از این نوع طرح ها نبود
5-سه چهار روز مانده به اتمام بسته از زمین و زمان میرختن
که بسته داره تموم میشه تمدید کن دو سه بار پیامک
دو سه بار تماس با تلفن ثابت دو سه بار تماس با تلفن همراه
6-هزینه کارشناس اسیاتک گرون تر از مخابرات بود
7- سرویس های ارزش افزوده اسیاتک:puke: یه سایت نرم افزاری بود
مخصوص اسیاتک که دانلود ازش رایگان بود هیچ تنوعی در این سایت
نبود و علاوه بر این نرم افزار های در این سایت همه نسخه قدیمی بودند
اگه دانلود میکردی(اگه پیدا میکردی:laughing:)باید همونقدر نت واسه اپدیت میدادی
یا اصلا منقضی شده بود و یه جا دیگه باس بروزش رو دانلود میکردی
خیلی چیز ها رو هم به کل نداشت
در یه کلام چرت بود

8- اسیاتک تعرفه داخلی رو نیم بها حساب میکنه ولی مخابرات یک چهارم

در اخر هم کیفیت اینترنت هر دو یکی هست
فرقی بین این دو ندیدم
و اینکه من پینگ هر دو هم فرقی نداره
پس بیخودی به هرکس نگید از مخابرات نت نگیر
جون بر اساس منطقه س
من که مخابراتم راضی هستم
شما هم میخوای بری برو اسیاتک
ولی نه بخاطر طرح هاش
چون برا اولین بار طرح های خوب میدن بعد
طرح هاش تعریفی ندارن
تعرفه هاشون هم یکیه
اما طرح های مخابرات از نظر من مناسب تره

سوال دیگه ای هم از اسیاتک داشتید بپرسید؟

و کلام اخر ظاهر رو نگا نکنید که سرویس ارزش افزوده و... فلان داره
باطن ممکنه چیز دیگه باشه

Mrgoood
14-10-2020, 16:00
سلام
اینترنتم امروز رانژه شده ولی هم اتیشن بالا رفته و کفیت خط پایین امده و هم تلفن اصلا بوق نمی خوره
به پشتیبانی هم میگم میگه نویز دارید در خاست پیگیر ثبت کردم بوق خطم به ما ربطی نداره
کسی میدونه چی کار باید بکنم

hdneo
14-10-2020, 22:56
سلام
اینترنتم امروز رانژه شده ولی هم اتیشن بالا رفته و کفیت خط پایین امده و هم تلفن اصلا بوق نمی خوره
به پشتیبانی هم میگم میگه نویز دارید در خاست پیگیر ثبت کردم بوق خطم به ما ربطی نداره
کسی میدونه چی کار باید بکنم
195 شکایت بزنید و تمام کمال هزینه‌ای که پرداختن کردین پس بگیرید و به شرکت دیگه سوئیچ کنید

DJ POLESTAR
15-10-2020, 19:51
درود
دوست عزیز بنده توی بازی داخلی پینگ 1 میگرفتم.
و اینکه در مورد اسیاتک
1-پشتیبانی اسیاتک در حدی بود که من هر وقت تماس میگرفتم با شنیدن
پیام کاربران منتظر در صف از تماس پشیمون میشدم و تلفن رو میزاشتم
یه قابلیتی هم داشت که به جا اینکه در صف وایسی تلفن رو قط کنی
اونا خودشون تماس بگیرن که دروغ بود و چند بار امتحان کردم که تا هنوز
تماس نگرفتن:jealous:
2-طرح های اسیاتک همه بلند مدت بود و خبری از کوتاه مدت نبود
ینی شش ماهه بنده هم از بسته های کوتاه مدت استفاده میکنم
3-طرح ها زود به زود گرون میشد ینی یه طرح چند ماه بود
تو این چند ماه پله پله گرون میشد.
4-اکثر طرح های خوب و اقتصادی برای مشترکین جدید بود
اما برای مشترکین قدیمی خبری از این نوع طرح ها نبود
5-سه چهار روز مانده به اتمام بسته از زمین و زمان میرختن
که بسته داره تموم میشه تمدید کن دو سه بار پیامک
دو سه بار تماس با تلفن ثابت دو سه بار تماس با تلفن همراه
6-هزینه کارشناس اسیاتک گرون تر از مخابرات بود
7- سرویس های ارزش افزوده اسیاتک:puke: یه سایت نرم افزاری بود
مخصوص اسیاتک که دانلود ازش رایگان بود هیچ تنوعی در این سایت
نبود و علاوه بر این نرم افزار های در این سایت همه نسخه قدیمی بودند
اگه دانلود میکردی(اگه پیدا میکردی:laughing:)باید همونقدر نت واسه اپدیت میدادی
یا اصلا منقضی شده بود و یه جا دیگه باس بروزش رو دانلود میکردی
خیلی چیز ها رو هم به کل نداشت
در یه کلام چرت بود

8- اسیاتک تعرفه داخلی رو نیم بها حساب میکنه ولی مخابرات یک چهارم

در اخر هم کیفیت اینترنت هر دو یکی هست
فرقی بین این دو ندیدم
و اینکه من پینگ هر دو هم فرقی نداره
پس بیخودی به هرکس نگید از مخابرات نت نگیر
جون بر اساس منطقه س
من که مخابراتم راضی هستم
شما هم میخوای بری برو اسیاتک
ولی نه بخاطر طرح هاش
چون برا اولین بار طرح های خوب میدن بعد
طرح هاش تعریفی ندارن
تعرفه هاشون هم یکیه
اما طرح های مخابرات از نظر من مناسب تره

سوال دیگه ای هم از اسیاتک داشتید بپرسید؟

و کلام اخر ظاهر رو نگا نکنید که سرویس ارزش افزوده و... فلان داره
باطن ممکنه چیز دیگه باشه

درود
زیاد آبشو داغ کردید و اغراق آمیز حرف زدید! و همینطور با یه لحنی باهام حرف زدید که از ادامه بحث و تبادل نظر منصرفم کردید ولی همینجوری نمیشه که چیزی نگفت! یعنی همونجایی که فرمودید: پس بیخودی به هرکس نگید از مخابرات نت نگیر! نت آسیاتک یا مخابرات مال بابام نیست که بخوام یکی رو بکوبم یکی رو بسازم! هدف آگاهی و مخصوصا تبادل نظر هست نه کل کل و لحن تند و مواخذه هم دیگه؛ اصل و اصول انجمن ها یا همون فاروم ها هم همینه...

1. که پشتیبانی آسیاتک سراسری هست و منطقه ای نیست هرکی از هرکجای ایران زنگ بزنه وصل میشه به تهران. کلی اپراتور دارن. بنده شخصا که هیچ وقت معطل نموندم زیاد سر این مورد... در مقابل اپراتور مخابرات منطقه ای هست و شاید واسه یکی خوبه پشتیبانی تلفنیش ولی شهر ما فکر کنم دو سه تا اپراتور تلفن و شب ها یک نفر بیشتر جوابگو نداره بس که موقع شل کن صفت کنی های پی در پی موقع تماس معطل میشیم. اونم واسه شهر تقریبا 2 میلیونی!!!

2. اینکه شما کوتاه مدتی هستین به جای خود اما اکثرا ملت دنبال بلند مدت هستن که اگه از ISP راضی باشن مطمئنا بالای 6 الی یک ساله سرویس میخرن تا هم حجم زیادی داشته باشن هم زود به زود با طرح های کوتاه مدت و حجم پایین تر وقت و جیبشون بریده نشه. این کاملا ثابت شده هست. حالا شما خرده خرده خرید میکنید به خودتون و شرایط‌تون مربوط میشه نه کوتاهی ISP! انتظار نداشته باشید یه ISP بیاد طرح یک ماهه هزار گیگ بهتون بده!!! پس نتیجتا در برتری و مشتری مداری طرح ها آسیاتک هیج شکی نیست درمقابل مخابرات زپرتی.

3. طرح های مخابرات فکر میکنید ریختن و ارزونی هست، بفرمایید استفاده کنید و لذت ببرید... نه گیگ باکسی، نه طرح شبانه ای نه هیچ طرح کوفتی دیگه ای. هر حجم اضافه رو 2 هزار حساب میکنه در مقابل آسیاتک 1 هزار! به اینش هم دقت نظر داشته باشید شمایی که کوتاه مدتی هستین.

4. شماره 4 شما رو به شدت رد میکنم چرا که هر وقت طرحی داشته هم برای مشترکین تمدیدی بوده و هم جدید. اینو میتونید از سایر اعضای مشترک آسیاتک جویا بشید که اینجا هم گاهی فعالن. همین الان هم برید صفحه اصلی سایت آسیاتک طرج "نت پاییزی" گذاشته و درشت نوشته: مشترکین جدید - مشترکین تمدیدی.

5. سه چهار روز مانده نه و دو الی سه روز مونده به اتمام سرویس تنها یک بار SMS میزنن به مشترک و یک بار تماس که در صورت گفتن جمله خودم تمدید میکنم همه چی حله و هیچ مزاحمت و سیریش بودنی از طرف آسیاتک روئت نشده حتی اگه تمدید نکنه کسی یا با تاخیر تمدید کنه!

6- هزینه کارشناس آسیاتک گرونتر از مخابراته!؟ خب باشه. مگه هر روز کارشناس قرار بیاد برای بازدید و رفع ایراد!؟ اونم سر 10 هزار یا 15 هزار اختلاف کارشناسی دارید میگید گرونه. عجب!

7. من نگفتم سرویس ارزش افزوده آسیاتک نقل و نباته! اگه به دقت واژگان به کار برده و نگارش بنده رو خونده بودید اذعان کردم همین که هست برتری داره. وگرنه شخص منِ کاربر پرمصرف، به هیچ وجه وقت و انرژیم رو نمیذارم واسه سایتی که اکثر برنامه هاش یا بروز نیست یا طبق مصادیق شورای جرایم فلان سازمان لینک ها حذف گردید!!! از گیگ باکس خود شرکت یا حجمی که دارم یا حتی اینترنت شبانه ایرانسل استفاده میکنم و میرم از سایت های آزاد بروزترین لینک رو دانلود و استفاده میکنم!

8. عجب! این تعرفه داخلی رو مگه قرار کجا استفاده کنیم؟ اپلیکیشن سروش یا سایت های مشاهده رایگان مداحی بصورت زنده!؟! ملت همه هنگام خرید خط ADSL برحسب حجم بین الملل حرف و بحث میکنن چرتکه میندازن ببینن چی چطوری میصرفه چون تمام کار و برنامه شون رو پورتال های بین المللی معمولا جواب میده و هیچ اعتنا و اعتقادی به زیرساخت های داخلی ندارن اونوقت شما از طرح های نیم بها و یک چهارم حرف میزنی؟ ملت روزشون تو شبکه های اجتماعی بین المللی مثل اینســتاگرام و تـــلگرام و واتس اپ و سایت های فارسی غیر سازماندهی شده در طرح نیم بها و سرور خارجی میگذره اونوقت شما از نیم بها چهار بها خمس بها حرف میزنید اینم عجب!

و کلام آخر وقتی میفرمایید پینگ 1 گرفتم اذعان بفرمایید که سر یه بازی داخلی! گرفتید نه بین المللی چون پینگ بین الملل و داخلی اختلاف فاحشی داره! مهم پینگ بین الملل هست برای بازی های خفن و بروز جهانی که تو ایران هم کم گیمر نداریم که رو PS و PC بازی هایی آنلاین معروف جهانی نظیر Call of Duty: Warzone , Modern Warfare - Apex - Pubg - Fortnite - Dota - World of Warcraft - ,... بازی میکنن.

شما هم موفق و همینطور مؤید باشید...

champion saleh
17-10-2020, 13:02
درود
زیاد آبشو داغ کردید و اغراق آمیز حرف زدید! و همینطور با یه لحنی باهام حرف زدید که از ادامه بحث و تبادل نظر منصرفم کردید ولی همینجوری نمیشه که چیزی نگفت! یعنی همونجایی که فرمودید: پس بیخودی به هرکس نگید از مخابرات نت نگیر! نت آسیاتک یا مخابرات مال بابام نیست که بخوام یکی رو بکوبم یکی رو بسازم! هدف آگاهی و مخصوصا تبادل نظر هست نه کل کل و لحن تند و مواخذه هم دیگه؛ اصل و اصول انجمن ها یا همون فاروم ها هم همینه...

1. که پشتیبانی آسیاتک سراسری هست و منطقه ای نیست هرکی از هرکجای ایران زنگ بزنه وصل میشه به تهران. کلی اپراتور دارن. بنده شخصا که هیچ وقت معطل نموندم زیاد سر این مورد... در مقابل اپراتور مخابرات منطقه ای هست و شاید واسه یکی خوبه پشتیبانی تلفنیش ولی شهر ما فکر کنم دو سه تا اپراتور تلفن و شب ها یک نفر بیشتر جوابگو نداره بس که موقع شل کن صفت کنی های پی در پی موقع تماس معطل میشیم. اونم واسه شهر تقریبا 2 میلیونی!!!

2. اینکه شما کوتاه مدتی هستین به جای خود اما اکثرا ملت دنبال بلند مدت هستن که اگه از ISP راضی باشن مطمئنا بالای 6 الی یک ساله سرویس میخرن تا هم حجم زیادی داشته باشن هم زود به زود با طرح های کوتاه مدت و حجم پایین تر وقت و جیبشون بریده نشه. این کاملا ثابت شده هست. حالا شما خرده خرده خرید میکنید به خودتون و شرایط‌تون مربوط میشه نه کوتاهی ISP! انتظار نداشته باشید یه ISP بیاد طرح یک ماهه هزار گیگ بهتون بده!!! پس نتیجتا در برتری و مشتری مداری طرح ها آسیاتک هیج شکی نیست درمقابل مخابرات زپرتی.

3. طرح های مخابرات فکر میکنید ریختن و ارزونی هست، بفرمایید استفاده کنید و لذت ببرید... نه گیگ باکسی، نه طرح شبانه ای نه هیچ طرح کوفتی دیگه ای. هر حجم اضافه رو 2 هزار حساب میکنه در مقابل آسیاتک 1 هزار! به اینش هم دقت نظر داشته باشید شمایی که کوتاه مدتی هستین.

4. شماره 4 شما رو به شدت رد میکنم چرا که هر وقت طرحی داشته هم برای مشترکین تمدیدی بوده و هم جدید. اینو میتونید از سایر اعضای مشترک آسیاتک جویا بشید که اینجا هم گاهی فعالن. همین الان هم برید صفحه اصلی سایت آسیاتک طرج "نت پاییزی" گذاشته و درشت نوشته: مشترکین جدید - مشترکین تمدیدی.

5. سه چهار روز مانده نه و دو الی سه روز مونده به اتمام سرویس تنها یک بار SMS میزنن به مشترک و یک بار تماس که در صورت گفتن جمله خودم تمدید میکنم همه چی حله و هیچ مزاحمت و سیریش بودنی از طرف آسیاتک روئت نشده حتی اگه تمدید نکنه کسی یا با تاخیر تمدید کنه!

6- هزینه کارشناس آسیاتک گرونتر از مخابراته!؟ خب باشه. مگه هر روز کارشناس قرار بیاد برای بازدید و رفع ایراد!؟ اونم سر 10 هزار یا 15 هزار اختلاف کارشناسی دارید میگید گرونه. عجب!

7. من نگفتم سرویس ارزش افزوده آسیاتک نقل و نباته! اگه به دقت واژگان به کار برده و نگارش بنده رو خونده بودید اذعان کردم همین که هست برتری داره. وگرنه شخص منِ کاربر پرمصرف، به هیچ وجه وقت و انرژیم رو نمیذارم واسه سایتی که اکثر برنامه هاش یا بروز نیست یا طبق مصادیق شورای جرایم فلان سازمان لینک ها حذف گردید!!! از گیگ باکس خود شرکت یا حجمی که دارم یا حتی اینترنت شبانه ایرانسل استفاده میکنم و میرم از سایت های آزاد بروزترین لینک رو دانلود و استفاده میکنم!

8. عجب! این تعرفه داخلی رو مگه قرار کجا استفاده کنیم؟ اپلیکیشن سروش یا سایت های مشاهده رایگان مداحی بصورت زنده!؟! ملت همه هنگام خرید خط ADSL برحسب حجم بین الملل حرف و بحث میکنن چرتکه میندازن ببینن چی چطوری میصرفه چون تمام کار و برنامه شون رو پورتال های بین المللی معمولا جواب میده و هیچ اعتنا و اعتقادی به زیرساخت های داخلی ندارن اونوقت شما از طرح های نیم بها و یک چهارم حرف میزنی؟ ملت روزشون تو شبکه های اجتماعی بین المللی مثل اینســتاگرام و تـــلگرام و واتس اپ و سایت های فارسی غیر سازماندهی شده در طرح نیم بها و سرور خارجی میگذره اونوقت شما از نیم بها چهار بها خمس بها حرف میزنید اینم عجب!

و کلام آخر وقتی میفرمایید پینگ 1 گرفتم اذعان بفرمایید که سر یه بازی داخلی! گرفتید نه بین المللی چون پینگ بین الملل و داخلی اختلاف فاحشی داره! مهم پینگ بین الملل هست برای بازی های خفن و بروز جهانی که تو ایران هم کم گیمر نداریم که رو PS و PC بازی هایی آنلاین معروف جهانی نظیر Call of Duty: Warzone , Modern Warfare - Apex - Pubg - Fortnite - Dota - World of Warcraft - ,... بازی میکنن.

شما هم موفق و همینطور مؤید باشید...

درود

بنده در پست قبلی یکی از جمله ها لحن بدی داشتم معذرت خواهی میکنم

و جمله به جمله شما رو جواب میدم.

1-منظورتونو نفهمیدم از پشتیبانی منطقه ای و سراسری:blink: خب اسیاتک یه بخش فنی توی شهر ما داره
یه بخش مرکزی توی تهران که موقع بوجود امدن مشکل به هر دو میشه تماس گرفت.
مخابرات هم یه چند تا مرکز مخابراتی توی سطح شهر داره که با تناسب به خط به همون شماره باید تماس گرفت
و یه 2020 که پشتیبانی تهرانه

2- عرض کردم اسیاتک طرح های بلند مدت داره و از طرح های کوتاه مدت خبری نیست اما در مخابرات
طرح های میان مدت هم مشاهده میشه
3- دوست عزیز بنده نگفتم مخابرات ریختن و ارزونیه:13:گفتم طرح هاش زود به زود گرون میشه
مثلا یه طرح شش ماهه توی یه ماه پنجاه تومن گرون شد.

4-بنده از این جملتون واقعا متاسف شدم شرط بحث بر پایه اعتماد به یکدیگره
شما به حرف بنده اعتماد ندارید.
عزیز، من الان نمیدونم ولی تا وقتی من اسیاتک بودم طرح داشت،درست.:thumbsup: اما مجموعه ای از بهترین طرح ها برا مشترکین جدید بود:thumbsdow
که موقع جمع اوری به کارشناس پشتیبانی همین حرف و زدم و قبول کرد. اما شما...

5-اینم مثه جمله قبلیتونه.دارید غیر مستقیم میگید دروغ میگید:jealous:
بنده اسیاتک بودم تجربه کردم اینا رو از جایی نخوندم که بیام و دیکته کنم اینجا
سه چهار روز مانده اتمام بسته هم پیامک میزدن هم تماس به دو گوشی ثابت و همراه
بعدشم شما میگید بهش میگی تمدید میکنم تمام:mellow:پشت خط کسی نیست صدای ضبط شده کامپیوتریه:sq_11:

6- بله من وقتی اسیاتک بودم مشکل زیادی داشتم و نیاز به کارشناس بود.

7- حرف شما"من نگفتم سرویس های ارزش افزوده اسیاتک نقل و نباته ولی همین که هست ینی برتری داره":blink:
این ینی شعار ظاهر خوب باطن خراب(منظورم سرویس دهنده اینترنته)
که یه چیزی هست ولی بدرد نمیخوره فقط همین که هست برتری داره.چه برتری داره؟؟؟ عجب:mellow:

8- حرف شما"تعرفه داخلی کجا استفاده میشه کرد؟ مداحی انلاین" بعله مداحی انلاین ،پیامرسان داخلی
دانلود های نرم افزار ویدیو و... از سایت های داخلی
بعله شبکه های اجتماعی خارجی و سایت های خارجی استفاده میکنیم
اما ایرانی هم جای خودش.
حرفتون جای تعجب داره سرویس ارزش افزوده که هیچی نیس چییزیه ولی یک چهارم بودن اینترنت داخلی اصلا چیزی نیس
بعله ارزش افزوده اسیاتک به نوشتن و گفتن چیز خوبیه(نکته مثبت اسیاتک)

کلام اخر بعله درسته قطعا در بازی های خارجی پینگ 1 حاصل نمیشه و منظور من بازی داخلی بود.
ولی بین اسیاتک و مخابرات در بازی های خارجی هم تفاوتی ندیدم.

بازم اگه چیزی هست در خدمتیم
اینکه اگر جایی تند برخورد کردم ببخشید. چون گفتوگوی رو در رو نیست و ارتباط ما از طریق نوشتنه و نوشتن رو میشه
با چند لحن متفاوت خوند.

DJ POLESTAR
18-10-2020, 22:26
درود

بنده در پست قبلی یکی از جمله ها لحن بدی داشتم معذرت خواهی میکنم

و جمله به جمله شما رو جواب میدم.
1-منظورتونو نفهمیدم از پشتیبانی منطقه ای و سراسری:blink: خب اسیاتک یه بخش فنی توی شهر ما داره
یه بخش مرکزی توی تهران که موقع بوجود امدن مشکل به هر دو میشه تماس گرفت.
مخابرات هم یه چند تا مرکز مخابراتی توی سطح شهر داره که با تناسب به خط به همون شماره باید تماس گرفت
و یه 2020 که پشتیبانی تهرانه

2- عرض کردم اسیاتک طرح های بلند مدت داره و از طرح های کوتاه مدت خبری نیست اما در مخابرات
طرح های میان مدت هم مشاهده میشه
3- دوست عزیز بنده نگفتم مخابرات ریختن و ارزونیه:13:گفتم طرح هاش زود به زود گرون میشه
مثلا یه طرح شش ماهه توی یه ماه پنجاه تومن گرون شد.

4-بنده از این جملتون واقعا متاسف شدم شرط بحث بر پایه اعتماد به یکدیگره
شما به حرف بنده اعتماد ندارید.
عزیز، من الان نمیدونم ولی تا وقتی من اسیاتک بودم طرح داشت،درست.:thumbsup: اما مجموعه ای از بهترین طرح ها برا مشترکین جدید بود:thumbsdow
که موقع جمع اوری به کارشناس پشتیبانی همین حرف و زدم و قبول کرد. اما شما...

5-اینم مثه جمله قبلیتونه.دارید غیر مستقیم میگید دروغ میگید:jealous:
بنده اسیاتک بودم تجربه کردم اینا رو از جایی نخوندم که بیام و دیکته کنم اینجا
سه چهار روز مانده اتمام بسته هم پیامک میزدن هم تماس به دو گوشی ثابت و همراه
بعدشم شما میگید بهش میگی تمدید میکنم تمام:mellow:پشت خط کسی نیست صدای ضبط شده کامپیوتریه:sq_11:

6- بله من وقتی اسیاتک بودم مشکل زیادی داشتم و نیاز به کارشناس بود.
7- حرف شما"من نگفتم سرویس های ارزش افزوده اسیاتک نقل و نباته ولی همین که هست ینی برتری داره":blink:
این ینی شعار ظاهر خوب باطن خراب(منظورم سرویس دهنده اینترنته)
که یه چیزی هست ولی بدرد نمیخوره فقط همین که هست برتری داره.چه برتری داره؟؟؟ عجب:mellow:

8- حرف شما"تعرفه داخلی کجا استفاده میشه کرد؟ مداحی انلاین" بعله مداحی انلاین ،پیامرسان داخلی
دانلود های نرم افزار ویدیو و... از سایت های داخلی
بعله شبکه های اجتماعی خارجی و سایت های خارجی استفاده میکنیم
اما ایرانی هم جای خودش.
حرفتون جای تعجب داره سرویس ارزش افزوده که هیچی نیس چییزیه ولی یک چهارم بودن اینترنت داخلی اصلا چیزی نیس
بعله ارزش افزوده اسیاتک به نوشتن و گفتن چیز خوبیه(نکته مثبت اسیاتک)

کلام اخر بعله درسته قطعا در بازی های خارجی پینگ 1 حاصل نمیشه و منظور من بازی داخلی بود.
ولی بین اسیاتک و مخابرات در بازی های خارجی هم تفاوتی ندیدم.

بازم اگه چیزی هست در خدمتیم
اینکه اگر جایی تند برخورد کردم ببخشید. چون گفتوگوی رو در رو نیست و ارتباط ما از طریق نوشتنه و نوشتن رو میشه
با چند لحن متفاوت خوند.

درودی دگر بار هموطن:»
یکبار دیگه تبادل نظر میکنم و در صورت پافشاری شما بر برتری مخابرات، امیدوارم همیشه از سرویسی که ازشون گرفتید راضی و پررزق باشید. چون برام اصلا مهم نیست.
فقط تقاضامندم با دقت دونه دونه نوشته ها رو بخونید تا سوتفاهم یا بحث الکی و کج فهمی از نوشته های هم نداشته باشیم. مخصوصا قسمت 2 رو به دقت بخونید چون دقیق بررسی کردم.

1. دقیقا همینطور هست شاید بنده نتونستم اونطور که باید و شاید منظورم رو بفهمونم بهتون.
آسیاتک یه شماره داره 1544 که از هر دیار ایران میتونید بهش زنگ بزنید و تقاضای پشتیبانی و کمک کنید اما مستقیم وصل میشید به پارلمان مرکزی شرکت آسیاتک واقع در ایالت تهران، همینطور در هر شهر یک شماره برای ارتباط با دفتر مرکزی پشتیبانی همون شهر هم داره که میشه بازم بهشون زنگ زد. در مقابل مخابرات شما که گفتید: (((چند تا مرکز مخابراتی توی سطح شهر داره که با تناسب به خط به همون شماره باید تماس گرفت و یه 2020 که پشتیبانی تهرانه)))
دوست عزیز کسی که تلفن رو ور میداره و با تنها شماره 2020 تماس میگیره مستقیم وصل میشه به دفتر مرکزی هر استان نه تهران! اینو منی میگم که مدتهاست مشترکشم. 2020 رو بدون کد میگیری و وصل میشی به تنها اپراتور شهرتون ولاغیر...

2. هم مخابرات و هم آسیاتک طرح های کوتاه مدتی دارن میتونید به آسونی با مراجعه به پورتال رسمی شون متوجه اختلاف قیمتی و سرعت و حجم هایی که ارائه میدن بشید.
شمایی که کوتاه مدت بودن رو ترجیه میدید با مراجعه به پورتال مخابرات و دیدن قیمت مثلا (سرعت 8 مگابیت ماهانه که 90 گیگابایت حجم بین الملل هست بقیمت 50 هزار تومان) فکر کنید واااو خدای من چه ارزونتر از بقیه ISPها اما از اون ور برید به سایت آسیاتک و سرویس نقره ای آسیاتک رو رصد کنید که (سرعت 8 مگابیت با حجم بین الملل 210 گیگابایت یک ماهه) میده خدمت حضورتون اما بقیمت 75 تومن - حالا این وسط بستگی داره شما طالب حجم زیاد آسیاتک باشید یا حجم مثقالی مخابرات، اونم تنها با اختلاف 15 هزار تومنی! یا یه مثال شفاف دیگه: مثلا شما خط تون میکشه و مودم با اصالت و خوبی هم دارید و طالب سرعت بالاتر هستید و میخواید سرعت 16 مگابیت رو بخرید. قیمت (یک ماهه 16 مگابیت - ماهانه با حجم 175 گیگابایت) رو تنها میتونید با قیمت 80 هزار تومن از مخابرات بخرید از اینور از (آسیاتک 16 مگابیت ماهانه رو با حجم 420 گیگابایت بین الملل ماهانه 120 هزار تومن) میتونید بخرید. چقدر اختلاف شد؟ 40 هزار تومن آسیاتک گرونتر شد اما حجم 245 گیگابایت جلو می‌افتید اگه آسیاتک رو انتخاب کنید چون این حجم رو بخوایید بصورت "حجم اضافی" از مخابرات بگیرید چیزی حدود 480 هزار تا تک تومنی باید پیاده بشید!!!
علت ارزون بودن سرویس های کوتاه مدت یا بلند مدت مخابرات به همین علته رفیق. حجم رو میخوره و تنها سرعت تحویلتون میده! که البته کاربر کم مصرف باشید مشکلی نیست.
بهمین خاطر در پست بالا عرض کردم اکثرا ملت اگه از ISP راضی باشن بلند مدت یا طرح های مقطعی میخرن تا جیبشون توسط ISP ها بریده نشه (مخصوصا مخابرات دزد!) و اگه یکم تفکر و تعقل و اندیشه کنید خیلی هم توجیه اقتصادی داره این عرایضم. چرا؟ چون من نوعی که کاربر پر مصرفی هم هستم میخوام بر فرض مثال سرویس 8 مگابیت 6 ماهه از طرح نقره ای بگیرم (بدون در نظر گرفتن طرح ها و جشنواره ها موجود) از آسیاتک که 427،500 تومن برام آب میخوره اماااااااا صاحب 1260 گیگ حجم بین الملل برای 6 ماه میشم - حالا شما همین سرعت 16 مگابیت 6 ماهه رو برید از مخابرات بگیرید؛ چقدر براتون آب میخوره؟! 280 هزار تومن، واو چه ارزون اما چقدر واسه این 6 ماه بهتون حجم میده؟ 540 گیگابایت! 1260 گیگ آسیاتک در مقابل 540 گیگ مخابرات!کسی که بخواد این حجم اضافی (720 گیگی که مخابرات نمیده بهتون اما سرویس رو ارزون تر میده) رو از مخابرات بصورت "حجم اضافی" خرید کنه باید چقدر خرج کنه؟ 1 میلیون و دو هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. جوابتون رو میتونید از لابِلای گزینه 2 پیدا کنید!

4. باشه اما بنده که هر از گاهی (حداقل هر ماه چک میکنم ندیدم همچین موردی رو. اما شخصا عرض میکنم آسیاتک همیشه هوای مشترکین بلندمدتی قبلیش رو با طرح ها و جشنواره های متنوع در مناسبت های مقطعی داشته. و شخصا برای منزل پدرم طرح های بلند مدت با قیمت به صرفه حرید میکنم. که قبلا هم گفتم.

5. من نمیگم دروغ میگید و همچین جسارتی نمیکنم اما من منزل پدرم سالهاست مشترک آسیاتک هست و زمان مجردیم هم سالها تجربه استفاده از آسیاتک رو داشتم و چون بنده سرویس رو برای منزل خریده بودم شماره موبایل من و اسم من ثبت شده براشون. موقعی که حجم پیش از مدت مقرر کم میشه یک بار SMS کاهش حجم میفرستن. موقع نزدیک شدن به اتمام سرویس در یک، دو، سه، یا چهار یا هر روز که اصلا شما بگید؛ تنها یک بار SMS میفرستن که فلانی سرویس شما رو به اتمام هست جهت تمدید با شماره فلان یا با مراجعه به فلان جا اقدام فرمایید و پس از مدتی یه اپراتور تلفنی کاملا مودب زنک میزنه میگه جناب فلانی سرویس شما رو به اتمام هستش تمایل دارین همین سرویس رو دوباره براتون فعال کنیم یا سرویس های دیگه؟ که بنده میگم ممنون ازتون خودم از طریق پنل کاربری اقدام میکنم. و تــــــامـــام! هیچ وقت که به منزل ما تماس نگرفتن واسه تمدید سرویس. (دو پست بالاتر یجوری گفتید: (((سه چهار روز مانده به اتمام بسته از زمین و زمان میرختن که بسته داره تموم میشه تمدید کن دو سه بار پیامک دو سه بار تماس با تلفن ثابت دو سه بار تماس با تلفن همراه)))
کسی ندونه و مشترک این ISP نباشه فکر میکنه راست میگید اما منم مشترکشم و حرفتون رو رد میکنم... چون با اغراق بسیار زیاد نوشتید!

6. این دیگه مشکل خودتونه بنده نمیدونم واقعا چه مشکلیه که هی باید کارشناس تشریف فرما بشه منزل برای رفع ایراد!!! معمولا کارشناس زمانی میاد که:

کاربر هیچ آشنایی و اطلاعات و دانش مبانی اولیه فنی و ابتدایی و اندکی نداشته باشه (به قول معروف تو باغ نباشه) حتی ندونه مودم رو چجوری راه میندازن و وصلش میکنن به لپتاپ یا گوشی یا PC یا دکمه های پشت مودم کارشون چیه و... نمونش یه خاطره عجیب و خنده دار: دختر عموی تیزهوش بنده چند سال پیش زنگ زدم به موبایلم که مودمم اصلا کار نمیکنه و چراغاش روشن نمیشه گفتم جل الخالق یعنی چی که روشن نمیشه؟! گفت نمیشه دیگه چه میدونم... گفتم: سیم ها همه وصلن؟ گفت آره؛ گفتم سیم تلفن و اگه کابل LAN داری از مودم بکش بیرون بجز سوکت برق گفت باشه؛ گفتم حالا مودم رو وردار تو دستت از اتاق فاصله بگیر؛ گفت دارم فاصله میگیرم؛ گفتم دِ لامصب اون آداپتور برق رو بکنش تو پریز...!!!

زمانی که اختلال شدید نویز خط داشته باشید که با تست خط نهایتا با پیشنهاد اینکه سیم کشی تلفن منزلتون فرسوده هست یا فلان جا ممکنه باعث نویز خطتون بشه توصیه میکنن سیم کشی تلفنِ روکار تدارک ببینید.

مشکل از خود ISP باشه و زیر بار نره و بگه باید کارشناس بیاد از نزدیک روئیت کنه که چی به چیه چون مشکلی از ما در سیستم روئت نمیشه (مثل همونی که تو مخابرات واسم اتفاق افتاد که سرعت 16 مگابیت رو خریداری کرده بودم اما سرعتم 2 مگابیت بالاتر نمیرفت عملا با مودم DLink مدل 2788AL و خط فیبر نوری در زیر ساخت آپارتمانی نو ساز، همه جوانب رو هم برای عدم تداخل نویز برق قوی و اطمینان خاطر از نویز بررسی کرده بودم اصولا هم خط های فیبر نوری کلا نویز ندارن سر آخر قبول کردن مشکل از خودشون هست و کارشناس محترم با چند نفر تماس گرفت و همینطوری سلسله مراتبی بالاتر رفتن (یعنی منو به فلانی وصل کن و اونم مشکل رو نتونست حل کنه گفت پس به فلانی وصل کن) مشکلم بلکل حل شد! 10 تومنم ازم گرفت)

پس یه تجدید نظر اساسی سر این دعوت کارشناس که بطور مستمر مهمون خونتون بودند داشته باشید!

7. به پست (این لینک) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارجاعتون میدم...!

نبود حالت های ارزش افزودهایی نظیر سرور اختصاصی دانلود رایگان (حالا سرویس های سرور مجازی و سرور اختصاصی و خدمات ابری بماند که زیاد با جیب کاربری خانگی همخونی نداره و بیشتر برای سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی مفید و کاراست) و دارا بودنش نشون دهنده برتری آسیاتک نسبت به مخابرات هست که هیچ کدوم از اینا رو نداره با این حجم از بودجه کلانی که داره!!!

8. هیشکی مداحی آنلاین یا آفلاین گوش نمیده جز عده ای که انشالله به حول قوه الهی! بزودی به راه راست هدایت بشن چون خیلی ها شدن!!! پیامرسان داخلی هم که نگید چون جایی بگید میخندن براتون! اجرکم عندالله!:D تنها عمده استفاده از نیم بها یا یه چهارم بها برمیگرده به سرویس های VODهای داخلی مثل فیلیمو و نماوا و... که با سانسور و هزارتا کثافت کاری دیگه همینطور آرشیو بسیار ناکامل و صغیری که دارن تنها بدرد بچه ها وتینیجرهای پول تو جیبی بگیر که باباشون با فرهنگ غلط و سنتی و القا شده حکومــــتی همراستای سانسورینگه و بصورت روبوتیک فکر میکنه صحنات غیر سانسور یعنی تهاجم فرهنگی! در صورتی که هر فیلمی که ریلیز میشه در ممالک غرب رده بندی سنی دارن و تربیت و کیفیت زندگی شون به مراتب از فرزندان و کودکان و تنیجرهای ما بهتر و بهینه تره، خوشبختانه اکثرا افراد تحصیل کرده که فرزند دارن با این قضیه کنار اومدن و مخالف سیاست سیستماتیک حکـــومتی هستن و رفته رفته داره جا میفته و هیشکی نمیره سراغ این VODهای زپرتی حکـــــــــومتی چون حجمش رو آسیاتک بجای نیم بها، خمس بها میده بهش بره جای دیگه راحت با دنیای آزاد ارتباط برقرار کنه و بصورت آنلاین یا دانلودینگ بدور از سانسور و آباژور و سر و ته کردن داستان فیلم. به شعورش هم توهین نشه!:thumbsdow امیدوارم که منظورمو بطور شفاف رسونده باشم نرسونده باشم هم باکی نیست. خوش باشید با مداحی و برنامه های داخلی!

شما رو به پروردگار منان میسپارم:»

ShadowDragon
19-10-2020, 18:44
دوستان خلاصه بگید ما هم میخونیم، چقدر حوصله تایپ دارید!!!!:biggrin:

سرویسم فردا تموم میشه، مزیتی تو آسیاتک ندیدم، آخرین سرویسم ۲ ترا شبانه و ۴۰۰ گیگ روزانه ، شش ماه بود
قیمتش ۲۲۰ بود اگه اشتباه نکنم، اما الان سرویس مشابه با حجم کمتر ، ۳۰۰ تومنه

دوستانی که برسی کردید، شرکت های دیگه، سرویس جذابی دارن؟

ariobarzan2
19-10-2020, 19:01
دوستان خلاصه بگید ما هم میخونیم، چقدر حوصله تایپ دارید!!!!:biggrin:

سرویسم فردا تموم میشه، مزیتی تو آسیاتک ندیدم، آخرین سرویسم ۲ ترا شبانه و ۴۰۰ گیگ روزانه ، شش ماه بود
قیمتش ۲۲۰ بود اگه اشتباه نکنم، اما الان سرویس مشابه با حجم کمتر ، ۳۰۰ تومنه

دوستانی که برسی کردید، شرکت های دیگه، سرویس جذابی دارن؟
صبانت پیشگامان

ShadowDragon
20-10-2020, 12:56
یه سوال دیگه
قبلا یه تمدید سه روزه داشتن، مثلا من که کلی حجمم مونده، نزدیک 200 گیگ ، میتونم کاری انجام بدم؟

ShadowDragon
21-10-2020, 00:48
دوستان جمع آوری با شکایت 195 چقدر طول میکشه؟

FXPRO
21-10-2020, 01:52
دوستان جمع آوری با شکایت 195 چقدر طول میکشه؟

حتی شده یک روزه. تمامش بستگی داره به مرکز مخابراتی چون شرکت همون روز میفرسته برای رانژه یا دی-رانژه. نکردن یکی دو روزه چاره 195 عه

ShadowDragon
21-10-2020, 09:20
مشترك گرامی بنابه درخواست شما خط به شماره0 جهت انجام عملیات جمع آوری از سوی آسیاتك برای شركت مخابرات ارسال گردید.جهت اطلاع،قطع كامل سرویس اینترنت ازسوی شركت مخابرات طی3تا7روز كاری انجام خواهدشد.
دانلود اپلیكیشن آسیاتك

این پیامک اومده، البته با داخلیشون تماس گرفتم، میخواستم بدونم این سر کاریه؟ یعنی 195 رو پیگیری کنم؟ یا اگه این پیام بیاد یعنی اوکیه؟

FXPRO
21-10-2020, 11:57
مشترك گرامی بنابه درخواست شما خط به شماره0 جهت انجام عملیات جمع آوری از سوی آسیاتك برای شركت مخابرات ارسال گردید.جهت اطلاع،قطع كامل سرویس اینترنت ازسوی شركت مخابرات طی3تا7روز كاری انجام خواهدشد.
دانلود اپلیكیشن آسیاتك

این پیامک اومده، البته با داخلیشون تماس گرفتم، میخواستم بدونم این سر کاریه؟ یعنی 195 رو پیگیری کنم؟ یا اگه این پیام بیاد یعنی اوکیه؟

بعدش که انجام بشه اس ام اس میاد که تخلیه شد. صبر کن یکی دو روز

Mrgoood
21-10-2020, 15:35
سلام کسی میدونه مشکل خط من چی هست
با این که ریت خط تا 8 جا داره و خط روی 6 بسته شده ولی Snr تا 5.4 هم پایین میاد ولی قطع نمیشه و CRC هم نمی دازه

start202
25-10-2020, 23:53
سلام، اولا پروفایل گیم شما فعال نیست، واسه همین زده Interleaved و واسه همین پینگ بالاست... وقتی پروفایل گیم روشن باشه میزنه FastPath... پس اولا بگید پروفایل گیم رو روشن کنن و دوم اینکه بگید سرعت دانلود رو روی 10 مگ بذارند به جای 12 مگ تا رو خط خیلی فشار نیاد.
سلام خوبی قضیه این سرویس گیم چیه به غیر از از اینکه فست میزارن اگه داریش یه اسکرین از وضعیت مودم و تست پینگ بده هم داخل هم خارج

- - - Updated - - -

سلام خوبی قضیه این سرویس گیم چیه به غیر از از اینکه فست میزارن اگه داریش یه اسکرین از وضعیت مودم و تست پینگ بده هم داخل هم خارج

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

alottadamage
26-10-2020, 11:51

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام، ممنونم.

همون فست هست هیچ فرقی نداره، یه رنج آیپی بهتر هم میدن به اصطلاح، من الان شاتلم دیگه آسیاتک جمع آوری کردم چند ماه پیش.

start202
26-10-2020, 14:35
سلام، ممنونم.

همون فست هست هیچ فرقی نداره، یه رنج آیپی بهتر هم میدن به اصطلاح، من الان شاتلم دیگه آسیاتک جمع آوری کردم چند ماه پیش.
من یه سری تحقیق انجام دادم برای لاین درایور مودم ها یه سری کار ها هم کردم دنبال جمع اوری داده هستم که اگه بشه یه سافت برای نویز خط بزنم میتونی کمک کنی ؟؟ نت منو که یادته ؟؟

start202
26-10-2020, 14:40
سلام، ممنونم.

کسی نداری یه تست بگیره بده نگاه کنیم ؟؟باهمین حالت گیم که گذاشتن تا اونجا که میدون ربطی به ip نداره ولی اگه تاثیر داشته باشه میشه بررسی کرد

farshad9
26-10-2020, 14:43
سایت آسیا دی ال هم اشتراکی شده و بدون اشتراک ترافیک رایگان نیست

misagh1372
27-10-2020, 12:49
سایت آسیا دی ال هم اشتراکی شده و بدون اشتراک ترافیک رایگان نیست
خسته نباشه همه چی داره پولی میکنه

start202
27-10-2020, 17:14
سلام دوستان کسی سرویس گیم اسیا رو داره ؟؟

alottadamage
29-10-2020, 13:46
کسی نداری یه تست بگیره بده نگاه کنیم ؟؟باهمین حالت گیم که گذاشتن تا اونجا که میدون ربطی به ip نداره ولی اگه تاثیر داشته باشه میشه بررسی کرد

مثل بقیه ISP ها هست، پینگ 75-80 تا 110 حالت فست با توجه به سرور مورد نظر، البته هر چقدر به تهران نزدیک تر باشی، پینگ بهتری خواهی داشت. ولی کلا زیر 70 خیلی سخته گرفتن، به طور میانگین 80-90 شهرای نزدیک تهران، من آسیاتک داشتم حدودا 90 اینا میچرخید.

bsm1992
31-10-2020, 09:37
سلام دوستان تو سامانه نت سنج پلاس که برای بازی و تماس اینترنتی سبز و خوب میزنه یعنی از لحاظ پینگ وضعیت مناسبه و وقتی برای دانلود حجیم و وبگردی قرمز و ضعیف میزنه یعنی از لحاظ dns و میزان پهنای باند اون isp مشکل داره؟

FXPRO
31-10-2020, 11:42
سلام دوستان تو سامانه نت سنج پلاس که برای بازی و تماس اینترنتی سبز و خوب میزنه یعنی از لحاظ پینگ وضعیت مناسبه و وقتی برای دانلود حجیم و وبگردی قرمز و ضعیف میزنه یعنی از لحاظ dns و میزان پهنای باند اون isp مشکل داره؟

من بودم صرفا به اون سایت اتکا نمیکردم

alidorost
31-10-2020, 14:54

نت سنج پلاس تا دیشب که 65 تا پکت لاس من و همه دوستام داشتیم، قسمت بازی همه شرکتا رو ضعیف و قرمز زده بود یهو متحول شده زده کل هفته قبل نصفشون سبز و خوب بودن نصف متوسط! کلا این سامانه اراجیفه من بدترین دوران نتم هفته قبل بوده

MOHAMMAD2010
01-11-2020, 18:07
اسیاتک واقعا کیفیتش رفته بالا یا الکی گرونه ؟ چون تقریبا بالاترین قیمت ها رو داره مثلا 4 مگ با ترافیک 90 گیگ ماهی 60 تومنه در صورتی که مثلا شاتل 8 مگ با ترافیک 175 گیگ ماهی 62500 هست یعنی فقط 2500 تومن گرون تر ! شرکت های دیگه رو هم نگاه کردم از اسیا تک ارزون تر بودن ، من چند سال پیش اسیاتک داشتم زیاد خوب نبود سرعتش

alottadamage
01-11-2020, 19:34
اسیاتک واقعا کیفیتش رفته بالا یا الکی گرونه ؟ چون تقریبا بالاترین قیمت ها رو داره مثلا 4 مگ با ترافیک 90 گیگ ماهی 60 تومنه در صورتی که مثلا شاتل 8 مگ با ترافیک 175 گیگ ماهی 62500 هست یعنی فقط 2500 تومن گرون تر ! شرکت های دیگه رو هم نگاه کردم از اسیا تک ارزون تر بودن ، من چند سال پیش اسیاتک داشتم زیاد خوب نبود سرعتش

کیفیت نسبی هست بسته به منطقه، ولی کلا آسیاتک گرونه و ربطی به کیفیتش نداره.

pipo4713
01-11-2020, 22:20
کسی توی تهران اطرافش سید خندان از آسیاتک سرویس داره؟؟ یه نظر در مورد سرعت و کیفیت بدید دوستان..

start202
02-11-2020, 00:06
کسی توی تهران اطرافش سید خندان از آسیاتک سرویس داره؟؟ یه نظر در مورد سرعت و کیفیت بدید دوستان..
ببین نزدیکترین مرکز مخابراتیتون کجاست و خط تلفون کدوم مرکز مخابراتی هست بعدش ببین کدوم شرکت اونجا سرویس میده بعد تصمیم بگیر چون هرچی به تجهیزات نزدیک تر باشی سرعتت بالاتره

pipo4713
02-11-2020, 20:36
ببین نزدیکترین مرکز مخابراتیتون کجاست و خط تلفون کدوم مرکز مخابراتی هست بعدش ببین کدوم شرکت اونجا سرویس میده بعد تصمیم بگیر چون هرچی به تجهیزات نزدیک تر باشی سرعتت بالاتره

تنها شرکتی که میتونه الان اینکار رو انجام بده مخابرات و آسیا تک هستن.. برای همین میخوام ببینم سرویسش توی اطراف سید خندان خوب هست یا نه؟ اگر خوب نیست همین مخابرات بمونه...

sinaking123456
02-11-2020, 20:53
برو افزایش قیمت شاتلو ببین
نظرت عوض میشه

misagh1372
07-11-2020, 11:42
دوستان بالاخره فرقی بین این پروفایل گیم پولی با حالت فست هست ؟

alottadamage
07-11-2020, 13:11
دوستان بالاخره فرقی بین این پروفایل گیم پولی با حالت فست هست ؟

یکی ان دوست من

اول رایگان بود، الان بردنش پنل پولی دارن میفروشن به ما مردم بدبخت.

CAPITAN MAC
10-11-2020, 14:12
سلام
دوستان وضعیت اینترنت اسیاتک چطور هست ؟ از نظر سرعت ؟ چون می خواستم یک سرویس 16 مگ بگیرم برای دانلود

ali_z051
11-11-2020, 10:14
سلام دوستان شنبه درخواست adsl دادم هنوز خطم رانژه نشده بنظرتون چجوری میشه پیگیر شد سریعتر وصل شه؟

ariobarzan2
11-11-2020, 10:24
سلام دوستان شنبه درخواست adsl دادم هنوز خطم رانژه نشده بنظرتون چجوری میشه پیگیر شد سریعتر وصل شه؟
سلام معمولاً سیستم این کار در ایران طوریه که حدود یک هفته طول میکشه هنوز دیر نشده

xayeb
11-11-2020, 21:18
دوستان برای شما هم روی ویندوز Wireguard و Ikev2 کار نمیکنه؟

برای من کانکت میشه ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه و جالب اینکه روی گوشی مشکلی نیست , البته گهگاهی IKEV2 کانکت نمیشه ولی در کل اوکیه.

تازه آسیاتک گرفتم, اگه اینجوریه که باید به فکر تخلیه بود.

Vahid67
14-11-2020, 10:45

سلام
بستگی به شهر و منطقه مخابرات داره... من درخواست دادم کلا سه ساعت طول نکشید از زمانی که تلفن زدم به آسیاتک تا زمانی که اینترنت وصل شد!!!

alidorost
14-11-2020, 15:41
من اصلا هر وقت میخوام نت عوض کنم همون موقع هم شکایت میکنم تو 195 اگر نه صد سال طول میکشه

ali_z051
16-11-2020, 13:29
سلام پینگ شما‌م امروز خراب شده؟
برا من داغونه از ۸۰ میپره رو ۴۰۰ ۷۰۰

alottadamage
16-11-2020, 13:59
سلام پینگ شما‌م امروز خراب شده؟
برا من داغونه از ۸۰ میپره رو ۴۰۰ ۷۰۰

یه چند روزه همه ISP ها اینطورن، من با اروپا شرقی 78-84 بودم، یهو میشه 200، یهو 150 یهو 100 یهو برمیگشت نرمالش... (اصلش همون 78-84 هست که میگیرم)

شما با کجا 80 هستی؟

Greedy
18-11-2020, 23:58
من هم اسیاتک دارم هم مخابرات
اسیاتک از سال 86 دارم ولی فوق مزخرف شده دیگه هیچ ویژگی مثبتی نداره ;نه پینگ درست حسابی نه قیمت و سرویس درست حسابی نه دیگه شبانه داره (البته یه شبانه داره که مزخرفی بیش نیست ) و بدتر از همه قطعی های زیاد با وجود اینکه snr 14 هست قطع میشه و حدود 10 مین طول میکشه ایپی جدید بگیره !

تو مرکز مخابراتی ما حکمت شعار هم که شانس ما 5-6 ساله کلا شده انحصاری مخابرات و هیچ شرکت دیگه نمیشه گرفت . باز مخابرات قابل تحمل تر از اسیاتک هست

...Moein...
24-11-2020, 21:57
10 روزه مشترک آسیاتکم شبا از ساعت 9 تا 1 شب به صورت کامل نابود هستش به طوری که پینگ میره 300 و سرعت تک کانکشن 50 کیلوبایت میشه
روزها تک کانکشن داخلی خوبه ولی خارجیش کلا 4 مگابیت بیشتر نمیشه
من گیمینگ گرفتم که رنج ایپیم استاتیک شده که مسیر این رنج افتضاح هستش مخصوصا از دیشب که فقط مسیر جنوب اومده روی ایپیم پینگم کلا به هر ایپی که میگید 200 شده در این حد نابود هستش
خلاصه بهتون بگم سراغ این شرکت نیاید من بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم که از این شرکت نت خریدم

...Moein...
24-11-2020, 22:05
10 روزه مشترک آسیاتکم شبا از ساعت 9 تا 1 شب به صورت کامل نابود هستش به طوری که پینگ میره 300 و سرعت تک کانکشن 50 کیلوبایت میشه
من گیمینگ گرفتم که رنج ایپیم استاتیک شده که مسیر این رنج افتضاح هستش مخصوصا از دیشب که فقط مسیر جنوب اومده روی ایپیم پینگم کلا به هر ایپی که میگید 200 شده در این حد نابود هستش
خلاصه بهتون بگم سراغ این شرکت نیاید من بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم که از این شرکت نت خریدم
من سرعتم روی 14 مگ بسته شده
اینم تست تک کانکشن داخلی و خارجی
تست تک کانکشن خارجی برای i3d dubai هستش که باید پینگش برای من 55 باشه ولی..

اینم تست مولتی کانکشن از سرور آلمان :

mahdyshr
03-12-2020, 10:45
سلام من از سرویس آسیاتک ptp (وایرلس اشتراکی ) استفاده می کنم

همه چیزش خوبه ولی متاسفانه با هیچ چیز پی انی خوب کار نمی کنه

دوستان از چه چیز وی انی استفاده می کنند که سرعتش خوب باشه ؟

ممنون

urumchi
04-12-2020, 12:52
سلام من از سرویس آسیاتک ptp (وایرلس اشتراکی ) استفاده می کنم

همه چیزش خوبه ولی متاسفانه با هیچ چیز پی انی خوب کار نمی کنه

دوستان از چه چیز وی انی استفاده می کنند که سرعتش خوب باشه ؟

ممنون
از Speedify ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کن

ShadowDragon
05-12-2020, 19:14

چه جالب منم همین مشکل رو با صبانت دارم
بقیه هم این مشکل رو دارن؟

...Moein...
05-12-2020, 22:28
چه جالب منم همین مشکل رو با صبانت دارم
بقیه هم این مشکل رو دارن؟
تست فرانکفورت همین الان

ShadowDragon
06-12-2020, 02:04
تست فرانکفورت همین الان

سرعتش خیلی کمه

Abolfazl-Star
07-12-2020, 19:49
دوستان آسیاتک امروز برای شما هم قطع بود؟:wink:

Mrgoood
11-12-2020, 15:29
​سلام سرویس حجمش تموم شه سرویس جدید بگریم فعال نمیشه؟

farshad9
16-12-2020, 20:29
سلام
قابل انتخاب هست که بعد از پرداخت، سرویس جدید فعال و جایگزین سرویس قبل بشه یا بعد از اتمام سرویس جاری فعال بشه

...Moein...
16-12-2020, 22:29
برای شما هم وضعیت تک لینک آسیاتک از ساعت 9 شب تا 1 بامداد اینطوریه؟

Vahid67
17-12-2020, 08:35
سلام دوستان
برای من از دیشب اوپن وی پــی ان و بقیه پروتکل های وی پــی ان وصل نمیشه... سراسری هستش؟

daniyal62
12-01-2021, 17:06
برای من حدود چهار روزه خیلی پینگ افتضاح شده و خیلی نوسان داره کس دیگه ای هم این مشکل رو داره من مشهدم

start202
12-01-2021, 21:01
برای من حدود چهار روزه خیلی پینگ افتضاح شده و خیلی نوسان داره کس دیگه ای هم این مشکل رو داره من مشهدم

پینگ بده ببینیم

- - - Updated - - -

پینگ بده ببینیم از چن تا سرور

- - - Updated - - -

daniyal62
12-01-2021, 22:14
پینگ بده ببینیم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Abolfazl-Star
12-01-2021, 22:41
برای شما پابجی بالا میاد؟ :mellow:

برای من چن روزه ارور 300 ثانیه میده و نمیره

حتما باید فی ل ش کن بزنم تا وصل بشه

دی ان اس های مختلفی هم تست کردم کار نمیکنن :blink:

daniyal62
12-01-2021, 22:42
توی نت سنج پلاس که میرم سرویس دهنده منو مخابرات تشخیص میده در حالی که من از اسیاتک سرویس دارم میشه یک نفر اینو چک کنه؟

karwan125
13-01-2021, 10:43
توی نت سنج پلاس که میرم سرویس دهنده منو مخابرات تشخیص میده در حالی که من از اسیاتک سرویس دارم میشه یک نفر اینو چک کنه؟

سرويس گيم فعال كردي ، آي پي ت هم از 2.188 شروع ميشه
واسه همين مخابرات نشون ميده .

start202
13-01-2021, 12:24
پینگت با dns ها بزار

start202
13-01-2021, 13:50
پینگ از dns ها بده روفست نزاشتید خط رو ؟

soroori2
13-01-2021, 18:34
سلام
آیا فعال کردن سرویس گیم بر روی سرعت صفحه باز کردن و سرعت دانلود تاثیری داره ؟

ariobarzan2
13-01-2021, 19:04
سلام
آیا فعال کردن سرویس گیم بر روی سرعت صفحه باز کردن و سرعت دانلود تاثیری داره ؟
سلام
سرویس گیم پینگ رو کم میکنه و طبعا زمان پاسخ کم میشه باز کردن صفحه هم باید سریعتر بشه سرعت دانلود رو بعضی وقتا چون خط ناپایدار میشه مجبورن کم کنن ولی اگر خط ناپایدار نشه روی سرعت اثری نداره

ali_z051
16-01-2021, 15:24
برای شمام اینترنت قطع شده؟

reza_vt
18-01-2021, 20:54
بله برای من هم از شنبه مدام در حال قطع و وصل شدنه ، وقتی هم وصل هست سرعت در حد دیال آپ هم نیست

Vahid67
23-01-2021, 18:33
برای منم اوضاع اینترنت خیلی خرابه همش تایم اوت میشه...

essien
24-02-2021, 13:52
در حال حاضر وضعیت اینترنت چطوره دوستان؟ حل شد این مشکلات اخیر؟

یه سوالی هم داشتم ، اگه سرویس مثلا 4 مگ بگیریم دقیقا رو همون 4 مگ بسته میشه یا سقفش بازه ؟
میخام اینترنتم از شرکت دزدتک و جمع آوری کنم برم سراغ یه شرکت دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید.

start202
24-02-2021, 14:53

یه سوالی هم داشتم ، اگه سرویس مثلا 4 مگ بگیریم دقیقا رو همون 4 مگ بسته میشه یا سقفش بازه ؟
میخام اینترنتم از شرکت دزدتک و جمع آوری کنم برم سراغ یه شرکت دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید.

ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیتک بدی ندیدم

- - - Updated - - -

ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیاتک بدی ندیدم

- - - Updated - - -

ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیاتک بدی ندیدم

- - - Updated - - -

essien
24-02-2021, 17:04
ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیتک بدی ندیدم

ببینید این مشکلات و بنده با شرکت دزدتک دارم ...

1- حرومزادگی شرکت که گاه و بیگاه اذیت میکنه. مثلا اسفند پارسال و فروردین امسال کلا فقط پول الکی بابت اینترنت رفت چون عملا هیچ سایتی به راحتی باز نمیشد.بعضا عدم سرویس دهی مناسب و ...
2- در حال حاضر مشترک رو اجبار به خرید سرویس های بالاتر از ماهانه مثل 3 ماهه و بیشتر میکنه.
3- ارتباط خارجی شدیدا مختل شده. با هر مدل قند شکن و هر پروتوکلی به سختی وصل میشه و حتی کلیپ های یوتیوب قابل دیدن نیست.
4- در حال حاضر برای چک کردن ایمیل یاهو شدیدا با مشکل مواجه هستم و باز نمیکنه!

موارد دیگه هم هست خلاصه اش و گفتم.

Arman_z
25-02-2021, 00:51
یعنی این آسیاتک خیلی مزخرف تشریف داره. من بسته هشت مگ خریدم ولی بدلیل اینکه line attenuation من در دان استریم چهل و سه هست بخاطر قطعی های بیش از اندازه سرعت من رو روی دو مگ بستن و میگن مشکل از خط خودتون هست در صورتی که مودم من مستقیم با یه سیم به سرخط در بیرون ساختمان وصله و چند روز هست که به هیچ سنگ شکنی وصل نمیشه. اگر کسی از دوستان راه حلی برای نویز بالای خط من داره لطفا پاسخ بده. ضمنا بنا به گفته آسیاتک خط من از طرف خودشون و مخابرات مشکلی نداره.

start202
25-02-2021, 06:24
یعنی این آسیاتک خیلی مزخرف تشریف داره. من بسته هشت مگ خریدم ولی بدلیل اینکه line attenuation من در دان استریم چهل و سه هست بخاطر قطعی های بیش از اندازه سرعت من رو روی دو مگ بستن و میگن مشکل از خط خودتون هست در صورتی که مودم من مستقیم با یه سیم به سرخط در بیرون ساختمان وصله و چند روز هست که به هیچ سنگ شکنی وصل نمیشه. اگر کسی از دوستان راه حلی برای نویز بالای خط من داره لطفا پاسخ بده. ضمنا بنا به گفته آسیاتک خط من از طرف خودشون و مخابرات مشکلی نداره.

اگر فاصلت تا مرکز مخابراتیت کم باشه و این عدد رو دریافت کنی و سر خط عدد خیلی متفاوت تری بهت بده سیم کشی داخل خونه مشکل داره ولی اگر سرخطت هم این عدد زیاد باشه به خاطر فاصله مخابراتیت هست و کاریشم نمیشه کرد به جز اینکه بری مرکز مخابراتی ببینی میتونن کابل برگردون کنند به نزدیکترین مرکز یا نه

mhda69
26-02-2021, 13:56
کسی شماره ای از سرپرست و سوپروایزر های اسیاتک داره ؟
یه کاری دارم که این پشتیبانای عادی اصلا نمیفهمن و انجام نمیدن !
سرویس ندارم و تازه میخام سرویس بگیرم

start202
26-02-2021, 15:21

چیکار میخوای انجام بدی ؟

karwan125
27-02-2021, 09:31

سلام
شماره 1544 رو بگير بعد داخلی 1651 ، جناب آقاي كربلايي ..

alottadamage
28-02-2021, 10:44
آسیاتک هم مثل شاتل داغونه شبا؟ وصل نشدن وی پی ان و...؟

rz21
28-02-2021, 15:13
TD LTE آسیاتک همون ایرانسله دقیقا؟ یعنی اینترنت دریافتی برای ایرانسل هست یا آسیاتک؟

start202
28-02-2021, 16:48

مهندس شخصی رو چک میکنید

essien
03-03-2021, 02:44
با دزدتک که فاجعه اس. وی پی ان کلا شب و روز نداره با بدبختی وصل میشه اونم با سرعت خیلی کم کار میکنه ...

DJ POLESTAR
03-03-2021, 03:01
با دزدتک که فاجعه اس. وی پی ان کلا شب و روز نداره با بدبختی وصل میشه اونم با سرعت خیلی کم کار میکنه ...
بزرگوار این تنها مختص آسیاتک نیست که پروتکل های وی پی ان رو مسدود کرده و میکنه، مخابرات هم همچین وضعیتی داره و حتی بدتر!
اگه با وی پی ان یا هر پروتکل دیگه ای مخوایید از فیـــلترینگ عبور کنید وصل هم میشید اما صفحه ای باز نمیشه به معنی اینه که ISP شما این پروتکل رو مسدود کرده... توصیه میکنم با سرویس دهنده های وی پی ان دیگری امتحان کنید.
مثلا بنده سرویس وی پی ان کریومیکـــر رو خریداری کردم مدتی هستش که نه تو خونه خودم با ISP مخابرات با پروتکل های متفاوت کریو با نرم افزار اختصاصی ویندوزش با PC نمیتونم به وی پی ان یا L2TP یا PPTP یا CISCO یا UDP و... وصل بشم این در حالی هست که با اپلیکشن اندروید همین سرویس دهنده مثل موشک با همه پروتکل ها در کسری از ثانیه میتونم وصل بشم که نشون دهنده اینه که یه جای کار میلنگه چیزی که برای اندروید میدن و چیزی که برای ویندوز میدن! حتی به پشتیبانش هم پیام دادم اما ککش هم نگزید و جواب نداد!!!
تو خونه پدری هم همین آش و همین کاسه رو باز با سرویس کریومیکـــر و ISP آسیاتک دارم که با سیستم عامل ویندوز نه با لپ تاپ نه با PC اصلا راه نمیاد اما با اپ اندروید مثل موشک وصل میشه.

Mrgoood
06-03-2021, 16:02
سلام
کسی کانفیگ کردم مودم وودافون esy box 903 رو بلده

pipo4713
07-03-2021, 20:06
سلام
کسی کانفیگ کردم مودم وودافون esy box 903 رو بلده

یه دوری توی گوگل بزنی هست.. میتونی راحت انجام بدیش.. کجا مشکل داری؟

Mrgoood
07-03-2021, 22:59
یه دوری توی گوگل بزنی هست.. میتونی راحت انجام بدیش.. کجا مشکل داری؟
سلام
مشکل اینکه مودمه هم adsl -vdsl نمی تونم سوییچ کنم
و هم جنین نتونستم vci-vpi رو هم بزنم
به خاطر همین وصل نمی شه

pipo4713
08-03-2021, 21:20
سلام
مشکل اینکه مودمه هم adsl -vdsl نمی تونم سوییچ کنم
و هم جنین نتونستم vci-vpi رو هم بزنم
به خاطر همین وصل نمی شه

احتمالا یه بخش وجود داره که میتونید مدل vpi vci از vdsl به adsl تغییر بدید.. یکم از منوهاش عکس بذارید..

mokarrami
13-03-2021, 11:39
سلام
به علت تغییر زیرساخت باید isp رو عوض کنم و آسیاتک هم خسارت سرویس رو نمیده باید انتقال بدم به حساب یکی دیگه
مقدار زیادی حجم و روز باقیمانده لطفا در صورت نیاز بگید که انتقال بدم به حساب تون

mokarrami
13-03-2021, 11:44
سلام
به علت تغییر زیرساخت باید isp رو عوض کنم و آسیاتک هم خسارت سرویس رو نمیده باید انتقال بدم به حساب یکی دیگه
مقدار زیادی حجم و روز باقیمانده لطفا در صورت نیاز بگید که انتقال بدم به حساب تون

Vahid67
16-03-2021, 23:30
دوستان آسیاتک سرویس هاشو گرون کرده یا من نمیتونم سرویسی که قبلا داشتم رو دوباره پیدا کنم؟
قبلا 6 ماه داشتم با سرعت 16 مگ و حجم 1 ترابایت بین الملل با قیمت 359000 تومن

esteghlalalireza
17-03-2021, 14:59
سلام
سلام مهندس
اگر ندادید به کس دیگه ای
و اگر امکانش هست بیاید شخصی باهم حرف بزنیم در باره قیمت و...:thumbsup::»

sasan.69
18-03-2021, 11:25
رفقا کسی تو رشت از اشیا تک نت داره؟کیفیتش چطوره؟

971971
10-04-2021, 08:54
سلام، کسی در تبریز سرویس از آسیاتک دارد؟(مخصوصا مخابرات رجایی) وضعیتش چطور است؟(سرعت تک کانکشن در ساعات شب، پینگ، قطعی و وصلی، vрn)

971971
10-04-2021, 08:59
لطفا حذف شود

DJ POLESTAR
11-04-2021, 02:05
سلام، کسی در تبریز سرویس از آسیاتک دارد؟(مخصوصا مخابرات رجایی) وضعیتش چطور است؟(سرعت تک کانکشن در ساعات شب، پینگ، قطعی و وصلی، vрn)
بنده از طرف منظریه تبریز ازش سرویس میگیرم. از بابت سرعت تک کانکشن و استیبلی کلا راضی کننده هست اما مدتی هست گاها شل کن صفت کن میکرد. در شب اما کاملا استیبل هست هرچند خطی که من دارم بخاطر بافت فرسوده بودن خانه اصلا مناسب نیست و سرعت کافی از 8 مگ رو نمیتونم بگیرم اما از نظر استیبل بودن راضی کننده هست. پینگ مدتی هست که نسبت به مخابرات در مسیری که بنده هستم اصلا راضی کننده نیست و معمولا پینگ داخلی بین 40 تا 60 متغییر هست، پین بین الملل رو خدا داند! اما خوبی که داره آسیاتک یه سرویس ویژه برای گیمینگ داره که سرعت پینگ رو تقریبا کاهش میده که البته بنده تا حالا ازش استفاده نکردم.
پسرخاله من هم از منطقه رجایی - زعفرانیه سرویس میگیره ازشون که اونم شرایطش مثل منه. اما مرکز مخابراتی رجایی که اگه اشتباه نکنم محدوه کلی آبرسان و نزدیکش میشه رو بنده اطلاعی ندارم.

bsm1992
11-04-2021, 08:21
سلام بنده از مرکز بهار تبریز از آسیاتک سرویس دارم پینگ داخلی 40 و پینگ خارجی با 8.8.8.8 حدود 75 هست به علت فرسوده بودن خط سرویس 512 میگیرم تا 1.8 مگابیت سرعت داره چون مغازه هست از 9 صبح تا 6 عصر استفاده میکنم مشکلی نداشته تا حالا

Hsjxhchfi
16-04-2021, 18:09
پینگ بگیرید خیلی ممنون آیپی ها برای پابجی موبایل هستن لطفا اگه سرویستون سرویس گیمینگ هستش بگید
eu-central-1 - 35.156.63.252 eu-central-1 - 52.28.63.252
eu-central-1 - 52.29.63.252
eu-central-1 - 52.57.255.254
eu-central-1 - 52.58.63.252

آسیاتک الان اینترنتش وضعیتش چطوره برای گیم خوبه ممنون میشم جواب بدید:»

bsm1992
17-04-2021, 15:37
پینگ بگیرید خیلی ممنون آیپی ها برای پابجی موبایل هستن لطفا اگه سرویستون سرویس گیمینگ هستش بگید
eu-central-1 - 35.156.63.252 eu-central-1 - 52.28.63.252
eu-central-1 - 52.29.63.252
eu-central-1 - 52.57.255.254
eu-central-1 - 52.58.63.252
آسیاتک الان اینترنتش وضعیتش چطوره برای گیم خوبه ممنون میشم جواب بدید:»

آسیاتک تبریز مرکز بهار بدون گیمینگ 110 میده سرویس 512 کیلوبیت سرعت دریافتی 1.8 مگ هست

horaman
23-04-2021, 21:21
دوستان از قرار معلوم هم میزان حجم رو کم کردند و هم قیمت رو بالا بردن

971971
24-04-2021, 04:58
دوستان از قرار معلوم هم میزان حجم رو کم کردند و هم قیمت رو بالا بردن
بهترین راه جمع آوری و گرفتن مجدد سرویس است، الان سرویس 6 ماهه 500 گیگ بین‌الملل 16 مگ برای مشترک جدید 150 هزار تومن است. البته قبلا اگر 10 یا 15 روز تمدید نمی کردید می توانستید سرویس مخصوص مشترک جدید را بخرید، نمی دانم الان هم اینطور هست یا نه.

iLive
28-04-2021, 14:19
سلام. میخوام از بین جشنواره های آسیاتک و پیشگامان یکی رو انتخاب کنم، آسیاتک حجم کمتری میده ولی تعریف بیشتری ازش شنیدم. کسی هست از جفت این شرکت ها سرویس گرفته باشه؟

horaman
30-04-2021, 09:40
کم کردن ترافیک و بالات بردن قیمت قانونی؟ میشه اعتراض کرد؟

pipo4713
30-04-2021, 13:55
سلام. میخوام از بین جشنواره های آسیاتک و پیشگامان یکی رو انتخاب کنم، آسیاتک حجم کمتری میده ولی تعریف بیشتری ازش شنیدم. کسی هست از جفت این شرکت ها سرویس گرفته باشه؟

من الان از آسیاتکر دارم تهران منطقه یک.. بنظرم پینگ بالایی داره.. اما پیشگامان قبلا پینگش پایینتر بود..کلا هم مخابراتیا زیاد با آسیاتک خوب نیستن... مخصوصا از زمانیکه بیت استریم اومده.. انگار جیبشون زده شده...

bsm1992
01-05-2021, 14:50
آسیاتک برای سرویس 16 مگابیت ریت خط رو چند میبنده؟
پروفایل رو روی interleved میزارن یا روی fast؟ امکان تغییر هست؟
برای آپلود annex m فعال میکنه بیشتر از 1 مگابیت سرعت بده؟

misagh1372
01-05-2021, 20:15

اگه خطتون جواب بده همه رو انجام میده

pipo4713
02-05-2021, 22:58

برای سرویس فست فقط یکبار در هر دوره انجام میده و اگر بخواهید کنسل کنید باید ازشون به واحد شکایات درخواست بدید شاید بتونن بهتون کمک کنن و این موضوع رو کنسل کنن و همینطور برای این سرویس هزینه میگیرن چونکه میگن سرویس گمینگ هست...
خط شما اگر ۱۶ مگ پاسخگو باشه بیشتر از ۱۷ یا ۱۸ نمیبندن.. و هرچقدر هم بگی حالیشون نمیشه مگر اینکه پشتیبانی لایه بالاتر باهات تماس بگیره که اونم میپیچونه یه جورایی...
من ندیدم بالاتر از ۱ مگ ببندن.. اما میتونی امتحان کنی...

DJ POLESTAR
04-05-2021, 00:43
بنده قبلا بارها و بارها تو همین تاپیک در جواب و راهنمایی بعضی از دوستان از سرویس های آسیاتک و حجمی که در قبال مبلغی که پرداخت میشد، دفاع کردم مخصوصا در مقابل کسانی که از مخابرات و سرویس های اون حرف میزدن... که قبلا به حق هم بوده اما اخیرا با افزایش سرسام آور و بی منطق قیمت ها و بدتر از اون کاهش حجم ها شدیدا توصیه میکنم بگردید و از ISP های دیگری که برحسب مبلغ دریافتی نسبت به سایر ISP ها سرویس خوب با حجم بالا میدن رو خریداری کنید!
سال پیش همین موقع ها سرویس 1 ساله با سرعت 8 مگابیت با حجم بین المللی 1200 گیگابایت رو گرفتم 500 تومن اما همین سرویس که تا یکی دو ماه پیش تنها شش ماهه میتونستم با این مبلغ بگیرم به یکباره حذف شده و قیمت سرویس ها و حجم ها سر به فلک کشیده! یعنی من اگه بخوام یه سرویس یکساله بگیرم تنها یک گزینه برای سرعت های 8 و 16 مگ هست که قیمت های شدیدا تیزی دارن! قیمت 8 مگ 12 ماهه که البته 2100 گیگابایت بین الملل هستش رو باید 1 میلیون و 80 هزار تومان پیاده شد و سرویس 16 مگ رو با حجم 4200 گیگابایت بین الملل 1 میلیون و 730 هزار تومان!!!
خب منی که به این مقدار حجم نیازی ندارم و همون یک ساله 1200 گیگ کارم رو راه مینداخت و منطقاً هم برای مصارف خانگی حجم و قیمت های 4200 گیگ و 2100 گیگ زیادی هست باید چیکار کنه؟! هیچ انتخاب هوشمندانه ای جلوی مشتری نذاشتن!
سرویس های جشنواره شون هم به درد اکثریت نمیخوره؛ سرویس جشنواره بهاراجه رو الان یک ساله 8 مگ رو با تنها 700 گیگ بین الملل میدن 600 هزار تومن و سرویس یک ساله 16 مگ رو با همون حجم 700 گیگ میدن 800 هزار تومن! هرچند ورداشتن مثلا 1400 گیگ شبانه از ساعت (2 تا 8 صبح) هم گذاشتن اما دیگه تاریخ مصرف این ادا و اصول دانلود شبانه اونم با سرعت زپرتی ADSL گذشته! مگه ملت وقت و انرژی و سیستم شون رو از کنار جوب پیدا کردن!؟ چه کاریه خب میریم از همراه اول هر ماه بسته 1 تا 11 صبح با آستانه مصرف 450 گیگ ماهانه میگیریم به قیمت 20 هزار تومن و اون میزانی که ممکنه در طول چندین ساعت چندین گیگابایت دانلود کنیم رو در عرض یکی دو ساعت با نهایت سرعت دانلود میکنیم و سریع به فایلها میرسیم!!!

الان با این وضع تنها توصیه ای که میکنم سرویس های ISP مخابرات هستش (سایر ISP ها رو بنده اطلاع ندارم)
الان برای مصرفی که بنده دارم سرویس 1 ساله با همون حجم 1200 گیگابایت رو مخابرات میده 600 هزار تومان و 6 ماهه رو با حجم 600 گیگابایت میده 300 تومان.
اونم با پینگی به مراتب پایین تر و ایستاتر! منزل پدرم مشترک آسیاتک هستش و منزل خودم بنا به انحصار فیبر نوری در مخابرات، مشترک مخابرات و مدتهاست در مقایسه هر دو ISP در تمام ساعات روزمره میبینم پینگ مخابرات به نسبت آسیاتک به شدت ایستاتر و بهینه تر هستش و برای بازی های آنلاین به شدت بهتر از آسیاتک هستش و کیفیت و ایستایی سرعت دریافتی هم به همون میزان بهتر از آسیاتک هستش.

خلاصه گفتم بیام بگم شاید بعضی ها سر سری از کنار این قضایا رد میشن و کلا بی خیال هستن، در حالی که شخصا روی هیچ ISP تعصب کورکورانه ندارم و هرکدوم سرویس های متنوع و مشتری مداری در اختیار بزارن رای من هم عوض میشه.

971971
04-05-2021, 01:55
بنده قبلا بارها و بارها تو همین تاپیک در جواب و راهنمایی بعضی از دوستان از سرویس های آسیاتک و حجمی که در قبال مبلغی که پرداخت میشد، دفاع کردم مخصوصا در مقابل کسانی که از مخابرات و سرویس های اون حرف میزدن... که قبلا به حق هم بوده اما اخیرا با افزایش سرسام آور و بی منطق قیمت ها و بدتر از اون کاهش حجم ها شدیدا توصیه میکنم بگردید و از ISP های دیگری که برحسب مبلغ دریافتی نسبت به سایر ISP ها سرویس خوب با حجم بالا میدن رو خریداری کنید!
سال پیش همین موقع ها سرویس 1 ساله با سرعت 8 مگابیت با حجم بین المللی 1200 گیگابایت رو گرفتم 500 تومن اما همین سرویس که تا یکی دو ماه پیش تنها شش ماهه میتونستم با این مبلغ بگیرم به یکباره حذف شده و قیمت سرویس ها و حجم ها سر به فلک کشیده! یعنی من اگه بخوام یه سرویس یکساله بگیرم تنها یک گزینه برای سرعت های 8 و 16 مگ هست که قیمت های شدیدا تیزی دارن! قیمت 8 مگ 12 ماهه که البته 2100 گیگابایت بین الملل هستش رو باید 1 میلیون و 80 هزار تومان پیاده شد و سرویس 16 مگ رو با حجم 4200 گیگابایت بین الملل 1 میلیون و 730 هزار تومان!!!
خب منی که به این مقدار حجم نیازی ندارم و همون یک ساله 1200 گیگ کارم رو راه مینداخت و منطقاً هم برای مصارف خانگی حجم و قیمت های 4200 گیگ و 2100 گیگ زیادی هست باید چیکار کنه؟! هیچ انتخاب هوشمندانه ای جلوی مشتری نذاشتن!
سرویس های جشنواره شون هم به درد اکثریت نمیخوره؛ سرویس جشنواره بهاراجه رو الان یک ساله 8 مگ رو با تنها 700 گیگ بین الملل میدن 600 هزار تومن و سرویس یک ساله 16 مگ رو با همون حجم 700 گیگ میدن 800 هزار تومن! هرچند ورداشتن مثلا 1400 گیگ شبانه از ساعت (2 تا 8 صبح) هم گذاشتن اما دیگه تاریخ مصرف این ادا و اصول دانلود شبانه اونم با سرعت زپرتی ADSL گذشته! مگه ملت وقت و انرژی و سیستم شون رو از کنار جوب پیدا کردن!؟ چه کاریه خب میریم از همراه اول هر ماه بسته 1 تا 11 صبح با آستانه مصرف 450 گیگ ماهانه میگیریم به قیمت 20 هزار تومن و اون میزانی که ممکنه در طول چندین ساعت چندین گیگابایت دانلود کنیم رو در عرض یکی دو ساعت با نهایت سرعت دانلود میکنیم و سریع به فایلها میرسیم!!!

الان با این وضع تنها توصیه ای که میکنم سرویس های ISP مخابرات هستش (سایر ISP ها رو بنده اطلاع ندارم)
الان برای مصرفی که بنده دارم سرویس 1 ساله با همون حجم 1200 گیگابایت رو مخابرات میده 600 هزار تومان و 6 ماهه رو با حجم 600 گیگابایت میده 300 تومان.
اونم با پینگی به مراتب پایین تر و ایستاتر! منزل پدرم مشترک آسیاتک هستش و منزل خودم بنا به انحصار فیبر نوری در مخابرات، مشترک مخابرات و مدتهاست در مقایسه هر دو ISP در تمام ساعات روزمره میبینم پینگ مخابرات به نسبت آسیاتک به شدت ایستاتر و بهینه تر هستش و برای بازی های آنلاین به شدت بهتر از آسیاتک هستش و کیفیت و ایستایی سرعت دریافتی هم به همون میزان بهتر از آسیاتک هستش.

خلاصه گفتم بیام بگم شاید بعضی ها سر سری از کنار این قضایا رد میشن و کلا بی خیال هستن، در حالی که شخصا روی هیچ ISP تعصب کورکورانه ندارم و هرکدوم سرویس های متنوع و مشتری مداری در اختیار بزارن رای من هم عوض میشه.
تنها سرویس مناسب آسیاتک سرویس 6 ماهه 500 گیگ بین‌الملل به قیمت 150 تومن هست که برای مشترکین جدید هست که فکر می کنم با تخلیه و ثبت نام مجدد بشود خرید.

start202
04-05-2021, 11:01

سلام مهندس جان منم قصد منتقل شدن به مخابرات دارم نمیدونم پروفایل فست دارن یا نه تا چه سرعتی میبندن و... شرمنده اگه میشه از نویز خط و سرعت دانلود مخابرات یه تصویر بدید ممنون

Amir1234646
04-05-2021, 15:31
سلام مهندس جان منم قصد منتقل شدن به مخابرات دارم نمیدونم پروفایل فست دارن یا نه تا چه سرعتی میبندن و... شرمنده اگه میشه از نویز خط و سرعت دانلود مخابرات یه تصویر بدید ممنون

مخابرات پروفایل فست داره. سرعت دانلود هم تا جایی که کشش داشته باشه میبندن. برای من روی 20 مگ بستن که تا 18 مگ میتونم دریافت کنم. البته در بیشتر مواقع سرعت 16 مگ رو دریافت میکنم.

start202
04-05-2021, 15:40
مخابرات پروفایل فست داره. سرعت دانلود هم تا جایی که کشش داشته باشه میبندن. برای من روی 20 مگ بستن که تا 18 مگ میتونم دریافت کنم. البته در بیشتر مواقع سرعت 16 مگ رو دریافت میکنم.

شرمنده میشه عکس کیفیت خط رو بفرستید ؟

DJ POLESTAR
05-05-2021, 02:04
تنها سرویس مناسب آسیاتک سرویس 6 ماهه 500 گیگ بین‌الملل به قیمت 150 تومن هست که برای مشترکین جدید هست که فکر می کنم با تخلیه و ثبت نام مجدد بشود خرید.
مگه کاربرای قبلی بیکار و علافن که سر این بازاریابی های منسوخ و تاریخ مصرف گذشته که یه زمانی برای جذب مشتری همیچین قوانینی میذاشتن ISP ها، وقتشون رو تلف کنن و وارد بازی تخلیه و ثبت مجدد بشن؟ چه کاریه خب! الان فرضا من کاربر جدید قبل از کوچ به یه ISP جدید و دیدن جشنواره های رنگ و وارنگ فصلی و گذرای ISP، دقت و توجه اصلیم روی قیمت گذاری و حجم های دریافتیم هست که قراره در ماه ها و سالهای آینده چقدر برام آب بخوره نه اینکه با یه جشنواره گذرا مشترک دائم بشم.

سلام از بنده هست گرامی:»
بنظرم حرف و بحث و راهنمایی یا حتی تعریف و تمجید یا ملامت برای سرعت دریافتی از یک ISP خیلی اشتباه هستش چون خیابان به خیابان، منطقه به منطقه، شهر به شهر و استان به استان زیرساخت های مخابراتی و فاصله با شهر دیگه فرق میکنه همینطور کیفیت و مرغوبیت و بافت فرسوده بودن یا نبودن یک خونه. تنها بنظرم ملاک اکثریت نه سرعت (که یه چیز تجربی و متفاوتی هست برای هر شخص بنا به فاصله مخابراتی و زیرساخت های مخابراتی شهری و خونگیش) بلکه قیمت گذاری ها و حجم های منصفانه و متنوع و ایستایی و بهینه بودن سرویس دهی هستش که باید مورد راهنمایی و بحث و مناظره باشه وگرنه کیفیت سرویس دهی و سرعت همونطور که گفتم خونه به خونه و منطقه به منطقه فرق میکنه.
در کل گفتنی رو بنده گفتم ولی ممکنه بنا به دلایلی که یه خط بالا گفتم یکی از سرویس مخابرات شدیدا ناراضی باشه و یکی شدیدا راضی.
من شخصا چون خونم بافت جدید و نو ساز هست و از طرفی مجهز به فیبر نوری نتیجتا سرعت و کیفیت سرویسی که ازشون میگیرم رضایت بخش هست مثلا همیشه سرویس 16 مگ رو خریداری میکنم و معمولا سرعت دریافتیم بین 13 الی 14 متغییر هست که رضایت بخش هستش. علت اینم که 16 مگ رو نمیگیرم برمیگرده به کیفیت سیم کشی از مخابرات تا منازل که طبق بررسی از خود مخابرات متوجه شدم کابل های فیبرنوری از بدو خروج از مخابرات مستقیما که به خونه ها نمیرسه بلکه از وسط تا یه جاهای به کابل مسی وصل میشن و دوباره به کابل فیبر نوری منزل ما وصل میشن که باعث میشه به جای سرعت غایی 16 مگی که بنده خریداری میکنم عملا نتونم از کل بستر و پهنای باند استفاده کنم و نتیجته سرعت بین 13 - 14 مگ میرسه.

Amir1234646
06-05-2021, 00:19
شرمنده میشه عکس کیفیت خط رو بفرستید ؟

start202
06-05-2021, 17:59

تا چند مگ دانلود میکنید ؟ بیشترین و کمترین سرعت با این پروفایل براتون چقدر هست ؟

Amir1234646
06-05-2021, 22:49
تا چند مگ دانلود میکنید ؟ بیشترین و کمترین سرعت با این پروفایل براتون چقدر هست ؟

حداکثر تا 18 مگ. از 16 مگ هم کمتر نمیشه.

MMDFullHD
09-05-2021, 10:51
دوستان میشه تست ازین سایت شات بدید؟

پینگ چطور هست رو اسیاتک افت سرعت داره؟ اگ داره چقد

چقدر مناسبه برای ویدیو کال

دیگه شاتل نمیصرفه 103 هزار تومن برا 8 مگ درسته کیفیتش خوبه اما بعضی وقتها قطعی و نداشتن بسته های حجم بالاتر اذیت میکنه
میخوام 16 مگ 800 تومن رو بگیرم

start202
09-05-2021, 11:31

دیگه شاتل نمیصرفه 103 هزار تومن برا 8 مگ درسته کیفیتش خوبه اما بعضی وقتها قطعی و نداشتن بسته های حجم بالاتر اذیت میکنه

فیبر هستی مهندس ؟ قطعا رو فیبر نیستی چه سوالیه‌ پرسیدم
اینوهم نگاه کردم سرعت ۱۶ ۱۵ با پینگ ۱۲۰ ۱۳۰ هست البته امروز پینگ اومده بالا تر دیروز با کلود ۱۰۹ تا ۱۱۰ اینا بود

Bensonw3x
09-05-2021, 12:00

کدوم پلن ؟ 80 گیگ بین الملل ؟ کم نیست؟

MMDFullHD
09-05-2021, 12:10
کدوم پلن ؟ 80 گیگ بین الملل ؟ کم نیست؟

نه از این جشنواره بهاره چیه اون
700 گیگ 1 ساله شبانه هم داره

MMDFullHD
09-05-2021, 12:14
فیبر هستی مهندس ؟ قطعا رو فیبر نیستی چه سوالیه‌ پرسیدم
اینوهم نگاه کردم سرعت ۱۶ ۱۵ با پینگ ۱۲۰ ۱۳۰ هست البته امروز پینگ اومده بالا تر دیروز با کلود ۱۰۹ تا ۱۱۰ اینا بود

خوبه ولی ب نسبت از شاتل بالاتره

تک کانکشن هم خوبه وضعیتش؟

start202
09-05-2021, 12:16
خوبه ولی ب نسبت از شاتل بالاتره

تک کانکشن هم خوبه وضعیتش؟

تهران نیستم مهندس اگر تهران بودم قطعا پاینتر میشد

Battlefield2
09-05-2021, 12:37

اسیاتک الان که دارم خوبه (خوب یعنی کمتر اذیت میکنه). فقط اگر ویدیو کال براتون مهمه، الان چند ماه هست که انکس M رو غیرفعال کردن که نمیدونم کلی هست یا نه. پینگ هم اکثر مواقع خوب هست.

start202
09-05-2021, 14:48
اسیاتک الان که دارم خوبه (خوب یعنی کمتر اذیت میکنه). فقط اگر ویدیو کال براتون مهمه، الان چند ماه هست که انکس M رو غیرفعال کردن که نمیدونم کلی هست یا نه. پینگ هم اکثر مواقع خوب هست.

Max rate مودمت چقدره نویز خطت چجوری ؟

Battlefield2
09-05-2021, 15:58
Max rate مودمت چقدره نویز خطت چجوری ؟

ریت 14 هست مکس 16 سرویس گیم. نویز 12 دانلود و اپلود.

ariobarzan2
09-05-2021, 19:22

خوب شاتلم یکساله 16 مگ داره ماهی 120 گیگ هشتصد و خورده ای

MMDFullHD
09-05-2021, 23:24
خوب شاتلم یکساله 16 مگ داره ماهی 120 گیگ هشتصد و خورده ای

اره ولی خب برا تمدید نداره

971971
11-05-2021, 10:19

بهتر است سرویس جشنواره 6 ماهه 500 گیگ بین‌الملل 150 تومنی آسیاتک را بگیرید که مخصوص مشترکین جدید است، بعدا خواستید با جشنواره‌های مخصوص مشترکین فعلی مثل سالانه 800 تومن تمدید کنید(که احتمالا امکان رزروش از الان هم باشد)

mohammad_87
11-05-2021, 22:40
سلام
سرویس گیمینگ چقدر هزینه داره و چقدر روی پینگ تاثیر داره؟

MehrZaad
21-05-2021, 15:11
سلام
دوستان قیمت های جدید آسیاتکو دیدید؟! چند روز پیش میخواستم جشنواره تمدید کنم دیدم 2 ماه دارم گفتم بعدا رزرو میکنم... امروز قیمت ها رو دیدم هنگ کردم عملا دو برابر شده!

روانپریش
02-06-2021, 23:46
دوستان چرا آسیاتک سرویس های زیر 40هزارتومان رو حذف کرده؟؟؟؟من هر کاری میکنم نمیتونم سرویس قبلیم رو تمدید کنم

pipo4713
04-06-2021, 20:49
دوستان چرا آسیاتک سرویس های زیر 40هزارتومان رو حذف کرده؟؟؟؟من هر کاری میکنم نمیتونم سرویس قبلیم رو تمدید کنم

چونکه دیگه سرویسهای فوق وجود نداره احتمالا و سرویس ها با قیمت جدید و حجم جدید هستش.

allric
08-06-2021, 13:00
آسیاتک سرعت خط باز میزاره یا همون سرعت خریداری شده رو تحویل میده من مخابرات سرویس ۵۱۲ داشتم اما سرعت روی ۲ مگ بود آسیاتک چطوره

masooyan
10-06-2021, 09:27
آسیاتک سرعت خط باز میزاره یا همون سرعت خریداری شده رو تحویل میده من مخابرات سرویس ۵۱۲ داشتم اما سرعت روی ۲ مگ بود آسیاتک چطوره

من سرویس 8 مگ دارم ولی برام 16 بستن.

تست در حالت تک کانکشن

روانپریش
24-06-2021, 00:54

اینترنت مخابرات چطوره قیمت هاش؟من اسیاتک دارم ولی جدیدا کیفیت و قیمیتش به شدت افتضاح شده

allric
24-06-2021, 09:14
اینترنت مخابرات چطوره قیمت هاش؟من اسیاتک دارم ولی جدیدا کیفیت و قیمیتش به شدت افتضاح شده
اینطور که فهمیدم مخابرات قیمت و سرعتش فعلا بهتره البته سرعت و کیفیتش به مرکز مخابراتی هم بستگی داره

روانپریش
24-06-2021, 20:14
اینطور که فهمیدم مخابرات قیمت و سرعتش فعلا بهتره البته سرعت و کیفیتش به مرکز مخابراتی هم بستگی داره

قیمتهای مخابرات از چقدر شروع میشه و سایتش برای ثبت نام کجاست؟

adelhardan
14-07-2021, 13:16
ترافیک سایت های داخلی مثل سافت و دانلودها چرا خارجی محاسبه میشه؟ اینا همشون داخلی ثبت شدن!

tranceyou
15-07-2021, 10:39
دوستان آسیاتکی ، وضعیت سرویس 16 مگ این شرکت روی حالت گیمینگ (البته حالت گیمینگ داره اسیا تک؟) توی کرج چطوریه و چه پینگی میده؟
سپاس

alottadamage
15-07-2021, 11:14
دوستان آسیاتکی ، وضعیت سرویس 16 مگ این شرکت روی حالت گیمینگ (البته حالت گیمینگ داره اسیا تک؟) توی کرج چطوریه و چه پینگی میده؟
سپاس

سلام، بله 16 مگ گیمینگ داره (بعد فعال کردن گیمینگ، بگید آیپی مخابرات بدن براتون) پینگش که خیلی خوبه من اروپا 83 تا 90 (پابجی) هستم برای خونه جدید گرفتم البته تبریز، طبیعتا کرج به مراتب بهتر خواهد بود چون به تهران نزدیک تره. ولی اگه میتونید شاتل بگیرید، شاتل در کل به نظرم بهتره از آسیاتک، من خودم سر ماه قراره شاتل بگیرم.

Vahid67
18-07-2021, 17:55
تا همین هفته قبل پینگ من حدود 65 تا 70 بود الان رفته بالای 120 بعضی اوقات حدود 150
زنگ زدم پشتیبانی میگه باید سرویس گیمینگ بخری یعنی همون چیزی که قبلا روی سرویس بود رو باید براش پول اضافه بدی!!! اگه این کلاه برداری نیست چیه؟

mohammad_87
18-07-2021, 22:24
من دوماهه آسیاتک گرفتم چون فیبر هستم خواستم از مخابرات راحت بشم بدتر شد. سرویس 8 گرفتم سرعت تا 16 هم بازه اما از 2 مگابیت بالاتر نمیره. هزار بار هم زنگ زدم پشتبانی، تیک زدم شکایت زدم فقط بهونه میارن مخابرات کاربران بیت استریم رو اذیت میکنه و ما هم دسترسی نداریم! گرونتر از مخابرات دارم پول میدم اما سرعت تخیلی. فقط و فقط بخاطر پینگ بهتر اونهم فقط در حالت گیمینگ تا الان صبر کردم شاید فرجی بشه. الان هم که شبها پینگ خارجی میره بالای 150 با هیچ ip دیگه هم درست نمیشه.

کسی تجربه بیت استریم داشته،محدودیت داشته؟درست شده اصلا یا برگردم مخابرات؟

pipo4713
19-07-2021, 14:05
من دوماهه آسیاتک گرفتم چون فیبر هستم خواستم از مخابرات راحت بشم بدتر شد. سرویس 8 گرفتم سرعت تا 16 هم بازه اما از 2 مگابیت بالاتر نمیره. هزار بار هم زنگ زدم پشتبانی، تیک زدم شکایت زدم فقط بهونه میارن مخابرات کاربران بیت استریم رو اذیت میکنه و ما هم دسترسی نداریم! گرونتر از مخابرات دارم پول میدم اما سرعت تخیلی. فقط و فقط بخاطر پینگ بهتر اونهم فقط در حالت گیمینگ تا الان صبر کردم شاید فرجی بشه. الان هم که شبها پینگ خارجی میره بالای 150 با هیچ ip دیگه هم درست نمیشه.

کسی تجربه بیت استریم داشته،محدودیت داشته؟درست شده اصلا یا برگردم مخابرات؟

چند صفحه بالاتر داخلی بخش شکایات که مسئولش آقای کربلایی هستن رو گذاشتن.. تماس بگیرید و با ایشون در مورد رو پیگیری کنید.. بپرسید مشکل در کجاست؟ امکانات مرکز مخابرات یا امکانات مخابراتی آسیاتک در مرکز مخابراتی... اگر حل شدنی بود برات بررسی کنه و حل کنه.. اگر حل نشدنی بود درخواست جمع اوری بده و هزینه کلش برات عودت بشه... در همین حین هم با شاتل تماس بگیر.. احتمالا شاتل هم دسترسی پیدا کرده و میتونی سرویس بهت ارایه کنه.. البته این موضوع شاتل فقط برای تهران هست..

mehdi_nin
19-07-2021, 18:25
دوستان کسی اینجا از آسیاتک سرویس وایرلس داره ؟
ممنون میشم یه تست از سرعت و پینگ بذارید اگه این سرویس رو دارید

alireza5555
15-08-2021, 21:18
اگه یه روزی شهر شلوغ بشه حتما شرکت آسیاتک رو آتیش میزنم:devil:
اگه پرسیدن کی آتیش زده بگین من زدم
من هم با افتخار و سر بلند خواهم پذیرفت

Greedy
16-08-2021, 20:55
آشغال شده دیگه از سال 86 اسیاتک دارم ولی این هفته اخرین هفته ای هست که اسیاتک دارم و درخواست جمع اوری میدم
پینگش که از اول افتضاح بود هیچی ولی اقلا قیمتاش بد نبود اونم افتضاح شده جدیدا هم احساس میکنم حجم دزدی میکنه ( مطمئن نیستم ) در کل هیچ نکته مثبتی نداره با اینکه مرکز مخابرات حکمت شعارم و شانس ما هیچ شرکتی جز مخابرات هم سرویس نمیده همون مخابرات و میگیرم باز قیمتاش بهتره

Greedy
23-08-2021, 18:57
بعد نزدیک به 13-14 سال که اسیاتک داشتم دیروز درخواست جمع اوری دادم و امروزم زنگ زدن از شرکت و اینکه چرا میخوای بری و گفتم قیمت و پینگ و حجم دزدی و این مسائل واسه هر کدومشون هم دلیل میوردن و میگفتن میخواید پیگیری مجدد کنیم و فلان و این حرفا که گفتم ده ها بار زنگ زدم و هیچ اتفاقی نیفتاد و روز به روز بدتر شد اسیاتک و خلاصه هر چی گفت گفتم جمع کنید
دو ساعت بعد sms اومد که :

جمع اوری خط x توسط مخابرات انجام و از سرویس اسیاتک خارج گردید

این یعنی جمع شد کامل دیگه ؟ ولی اومدم خونه الان چرا adsl روشنه هنوز ؟!

Amir1234646
23-08-2021, 23:01
بعد نزدیک به 13-14 سال که اسیاتک داشتم دیروز درخواست جمع اوری دادم و امروزم زنگ زدن از شرکت و اینکه چرا میخوای بری و گفتم قیمت و پینگ و حجم دزدی و این مسائل واسه هر کدومشون هم دلیل میوردن و میگفتن میخواید پیگیری مجدد کنیم و فلان و این حرفا که گفتم ده ها بار زنگ زدم و هیچ اتفاقی نیفتاد و روز به روز بدتر شد اسیاتک و خلاصه هر چی گفت گفتم جمع کنید

اول در سامانه شاهکار تخلیه رو ثبت میکنن و خط شما در شاهکار آزاد میشه و میتونید از شرکت دیگه بگیرید. در این حالت چون هنوز خط به صورت فیزیکی تخلیه نشده چراغ ADSL روشنه.

masooyan
24-08-2021, 17:05

به امید خدا فردا تخلیه میشه:biggrin:

Greedy
24-08-2021, 20:09
اول در سامانه شاهکار تخلیه رو ثبت میکنن و خط شما در شاهکار آزاد میشه و میتونید از شرکت دیگه بگیرید. در این حالت چون هنوز خط به صورت فیزیکی تخلیه نشده چراغ ADSL روشنه.

اره اینا سامانه شاهکار رو تخلیش رو انجام نداده بودن
امروز زنگ زدم ثبت نام کنم مخابرات گفتن بگو از سامانه شاهکار هم بردارن که زنگ زدم یکی دو ساعته حذف شد و تونستم مخابرات ثبت نام کنم
ولی هنوز عجیبه چراغ ADSL روشنه هنوز ! جدیدا اینطوری شده ؟

به امید خدا فردا تخلیه میشه:biggrin:

اره فکر نمیکردم اینقدر زود تخلیه شه اخه قبلا میگفتن بعضی موقع ها تا دو سه هفته هم طول میدن

masooyan
25-08-2021, 14:19
اره فکر نمیکردم اینقدر زود تخلیه شه اخه قبلا میگفتن بعضی موقع ها تا دو سه هفته هم طول میدن

اسیاتک سریع تخلیه میکنه، برا من یک روزه تخلیه شد.

Amir1234646
25-08-2021, 14:32
ولی هنوز عجیبه چراغ ADSL روشنه هنوز ! جدیدا اینطوری شده ؟

چون خط هنوز به صورت فیزیکی از تجهیزات آسیاتک جدا نشده و فقط به صورت نرم افزاری از شاهکار تخلیه شده. من دو سال پیش که میخواستم از پارس آنلاین تخلیه کنم، اینترنت قطع شده بود و هنوز چراغش روشن بود و صفحه پارس آنلاین باز میشد و نوشته بود که قرارداد به پایان رسیده. من همچنان فکر میکردم تخلیه نشده زنگ میزدم پارس آنلاین میگفتن تخلیه شده، میگفتم پس چرا هنوز چراغ adsl روشنه. رفتم مخابرات پرسیدم گفت الان تخلیه است و میتونی از شرکت دیگه بگیری.

Greedy
25-08-2021, 22:08
چون خط هنوز به صورت فیزیکی از تجهیزات آسیاتک جدا نشده و فقط به صورت نرم افزاری از شاهکار تخلیه شده. من دو سال پیش که میخواستم از پارس آنلاین تخلیه کنم، اینترنت قطع شده بود و هنوز چراغش روشن بود و صفحه پارس آنلاین باز میشد و نوشته بود که قرارداد به پایان رسیده. من همچنان فکر میکردم تخلیه نشده زنگ میزدم پارس آنلاین میگفتن تخلیه شده، میگفتم پس چرا هنوز چراغ adsl روشنه. رفتم مخابرات پرسیدم گفت الان تخلیه است و میتونی از شرکت دیگه بگیری.

حالا شانس ما مرکز مخابرات ما حکمت شعار هست 10 سال هست که انحصاری مخابرات هست و هیچ شرکتی سرویس نمیده اسیاتکم سال 86 گرفتم الان قطع کردم دیگه نمیتونم بگیرم
همون دیروز درخواست دادم مخابرات الان اینو زده :

Amir1234646
25-08-2021, 23:42
حالا شانس ما مرکز مخابرات ما حکمت شعار هست 10 سال هست که انحصاری مخابرات هست و هیچ شرکتی سرویس نمیده اسیاتکم سال 86 گرفتم الان قطع کردم دیگه نمیتونم بگیرم
همون دیروز درخواست دادم مخابرات الان اینو زده :

زنگ بزن 2020 بپرس مشکلش چی بوده. من یک ماه پیش برای پسرعموم ثبت نام کردم تلفنی (از سایت مخابرات نتونستم ثبت نام کنم مشکل داشت) فامیلی رو اشتباه نوشت، بعد وضعیت رو نوشت مشکل دار. زنگ زدم 2020 گفت از شرکت دیگه داری! گفتم نه از سایت داشتم ثبت نام میکردم ناقص موند. عکس کارت ملیش رو آپلود کردم فرداش وصل شد :blink:

light
02-09-2021, 21:51
من امروز ثبت نام آسیاتک کردم ، بعدش پیام اومد که واسه فعال سازی زنگ بزنید ،
چراغ خط تلفن فعال شده ، ولی چراغ اینترنت قرمز هست
تو سایت زده که در انتظار فعالسازی کاربر گرامی، سرویس شما آماده استفاده می باشد، جهت فعالسازی با پشتیبانی آسیاتک(۱۵۴۴) تماس حاصل نمایدد.
زنگ زدم میگم فعال کنید ، میگه شما باید اول وصل بشید ، میگم وقتی میگم وقتی اکانتم فعال نیست چیو وصل بشم ، میگه مودمت کانفیگ نیست ، میگم من اصلا مودم ندارم توی سایت چرا میزنه فعال نیست و حجم و زمان رو چرا نمیزنه ! میگه کارشناس درخواست کن

الان چیکار کنم ؟

ster
02-09-2021, 22:57
تو سایت زده که در انتظار فعالسازی کاربر گرامی، سرویس شما آماده استفاده می باشد، جهت فعالسازی با پشتیبانی آسیاتک(۱۵۴۴) تماس حاصل نمایدد.
زنگ زدم میگم فعال کنید ، میگه شما باید اول وصل بشید ، میگم وقتی میگم وقتی اکانتم فعال نیست چیو وصل بشم ، میگه مودمت کانفیگ نیست ، میگم من اصلا مودم ندارم توی سایت چرا میزنه فعال نیست و حجم و زمان رو چرا نمیزنه ! میگه کارشناس درخواست کن

الان چیکار کنم ؟

عزیز من یک سوالی داشتم اونم اینه که چند روز طول کشید که کلا اینترنت شما وصل بشه ؟ میدونم البته الان وصل نیستا کلا منظورم اینه که به این مرحله برسه ؟ بعد شما تهران هستید ؟ و کدوم مرکز مخابراتی ؟ ممنونم میشم جواب بدید:» چون منم میخوام بگیرم به من میگن تا 10 روز وصل میشه ولی من یک کم نگرانم

Mrgoood
03-09-2021, 10:44

الان چیکار کنم ؟
سلام دوست عزیز
مودم رو به خط تلفن وصل کن و یوزر و پسورد کانفینک مودم بعلاوه vci vpi تو مودم بزن اگه این ها رو ندارن زنگ بزن بپرس ولی معمولا اسمی هم می کنند
کانفینگ مودم هم بلد نیستی یک سرج بکنی مدل تو میاد خیلی ساده همین چهار تا و باید بزنی کلا
بعد اون زنگ بزن بگو وصل کنند
یک نکته یوزر پس ورد به سایت رو نمی گما یوزر پس تنظیم مودم زنگ بزنی بهت می دن همرو بگو یوزر پس تنظیم مودم و می خوام باvci و vpi

Vahid67
03-09-2021, 21:21
دوستان صفحه اول که مقدار حجم باقیمانده و روزهای باقیمانده رو می نویسه چرا نمیزنه حجم داخلی و بین المللی به تفکیک چقدر مونده؟

light
04-09-2021, 03:12
سلام دوست عزیز
مودم رو به خط تلفن وصل کن و یوزر و پسورد کانفینک مودم بعلاوه vci vpi تو مودم بزن اگه این ها رو ندارن زنگ بزن بپرس ولی معمولا اسمی هم می کنند
کانفینگ مودم هم بلد نیستی یک سرج بکنی مدل تو میاد خیلی ساده همین چهار تا و باید بزنی کلا
بعد اون زنگ بزن بگو وصل کنند
یک نکته یوزر پس ورد به سایت رو نمی گما یوزر پس تنظیم مودم زنگ بزنی بهت می دن همرو بگو یوزر پس تنظیم مودم و می خوام باvci و vpi
متوجه پیام من نشدید

میگم اکانتم فعال نیست ، خب من میخوام استفاده نکنم ، پول دادم میخوام فقط روزاش سپری بشه ، نباید توی سایت اعتبار باقیمانه و حجم رو بزنه ؟ میزنه فعال نیست !

بامدادنیکنفس
04-09-2021, 06:44
فعال احتمالا مک ت رجیستر نشده MAC

light
04-09-2021, 09:14
اکانتم خود به خود فعال شد

- - - Updated - - -

دوستان صفحه اول که مقدار حجم باقیمانده و روزهای باقیمانده رو می نویسه چرا نمیزنه حجم داخلی و بین المللی به تفکیک چقدر مونده؟
خب کلی میزنه ، نصفش میشه بین الملل :rolleye:

pipo4713
04-09-2021, 11:48
متوجه پیام من نشدید

میگم اکانتم فعال نیست ، خب من میخوام استفاده نکنم ، پول دادم میخوام فقط روزاش سپری بشه ، نباید توی سایت اعتبار باقیمانه و حجم رو بزنه ؟ میزنه فعال نیست !

شما والا خودت هم نمیدونی چی میخوای !! دنبال زیر بغل مار هستی...
اگر میخوای استفاده کنی باید بری مودم بخری و کانفیگ کنی و بعد از کانفیگ کردن وارد سایت آسیاتک بشی و اینترنت وصل بشه...
اگر نمیخوای فعال کنی فقط میخوای همینطوری بمونه و بگذره.. الان این اتفاق نمیوفته و باید چند روز تحمل کنی و بعد از چند روز که بگذره روز شمار برای شما میاد که مقدار روزهاتون داره سپری میشه... ولی حجم شما کم نمیشه تا زمانیکه مصرف کنید...
حجم رو کلی نشون میده دلیلی نداره بخواد داخلی خارجی نشون بده... ۱۰۰ گیگ باشه همانطوری نشون میده

soroori2
05-09-2021, 18:26
سلام
مدت و بسته اینترنت آسیاتک من حدود 5 ماهه پایان یافته و تمدید نکردم ولی آسیاتک خط رو تخلیه نکرده آیا تخلیه موکول به درخواست خودم هست ؟

light
06-09-2021, 00:00
سلام
مدت و بسته اینترنت آسیاتک من حدود 5 ماهه پایان یافته و تمدید نکردم ولی آسیاتک خط رو تخلیه نکرده آیا تخلیه موکول به درخواست خودم هست ؟
شانسته دیگه ، اگه پورت خالی نباشه خودشون تخلیه میکنن

Xx Hossein xX
06-09-2021, 09:46
دوستان این سرویس های برنزی حذف شده؟ من قبلا از اونا برای رزرو پورتم استفاده میکردم ولی الان کلا نیست :mellow:

matr!x_2008
06-09-2021, 12:48
دوستان سرویس اسیاتک چطوره؟ من تازه میخام بیام اسیاتک...بسته های نامحدودم داره؟حجمیاش چطوره؟ یه جا تبلیغاتشو دیدم قیمتاش خیلی خوب بود..

IRAN_KING
06-09-2021, 12:51
سلام
این سرویس گیم پولی هست ارزش فعال شدن داره چقدر تاثیر داره برای کاهش پینگ ؟

Xx Hossein xX
06-09-2021, 13:28
دوستان سرویس اسیاتک چطوره؟ من تازه میخام بیام اسیاتک...بسته های نامحدودم داره؟حجمیاش چطوره؟ یه جا تبلیغاتشو دیدم قیمتاش خیلی خوب بود..

خوب و بد بودن معمولا به منطقه مخابراتی و سیم کشی منزل بستگی داره نمیشه به طور کلی گفت.
بسته نامحدود نداره.
قیمتاش داخل سایت هست و فکر کنم بالا ترین قیمت های اینترنت Adsl رو آسیاتک داره.

سلام
این سرویس گیم پولی هست ارزش فعال شدن داره چقدر تاثیر داره برای کاهش پینگ ؟

برای من خیلی زیاد تاثیر داشت ولی یک نکته اینه که اگر کیفیت خطتتون بالا نیست ممکنه باعث پرش لینک بشه چون یکی مقداری نویز ایجاد میکنه فعال کردن سرویس گیم.
پینگ با اکثر بازی ها زیر 100 میشه برای من. اگر سرویس کاهش پینگ هم روش فعال کنید حتی کمتر هم میشه گاهی اوقات.
مثلا داخل r6 siege با دیتا سنتر eu west پینگم بین 78-90 هست.

amir169
06-09-2021, 22:04
چند روزیه سرعت دانلود از سرور خارجی برای من اومده رو ۲ مگابیت و فقط سرورای داخلی که میزبانش آسیاتکه رو ۱۶ مگابیت دانلود میکنه
اشتراکم ۱۶ مگابیته
پشتیبانی میگه نباید اینجوری باشه!!!
اول صبح و یکی دو ساعت در طول روز مشکل ندارم
دوباره محدود میشه
محدودیتش هم جوریه که مشخصه عمدا محدودش کردن یعنی از هر سایتی دانلود کنم فیکس رو ۲۵۶ کیلوبایته نوسان هم نداره

start202
07-09-2021, 08:13
چند روزیه سرعت دانلود از سرور خارجی برای من اومده رو ۲ مگابیت و فقط سرورای داخلی که میزبانش آسیاتکه رو ۱۶ مگابیت دانلود میکنه
اشتراکم ۱۶ مگابیته
دوباره محدود میشه
محدودیتش هم جوریه که مشخصه عمدا محدودش کردن یعنی از هر سایتی دانلود کنم فیکس رو ۲۵۶ کیلوبایته نوسان هم نداره

کیفیت خط رو چک کن ببین تغییر میکنه یا نه. اگه نه که هیچ من هم درگیرم نزدیک 300 400 کیلوبایت یا همون ۲ ۳ مگابیت سرعت کم شده .

karwan125
07-09-2021, 13:36
اشتراکم ۱۶ مگابیته
دوباره محدود میشه

سلام
دقیقا این مشکل هم برای من از تاریخ 1400/06/14 ساعت 17:20 با یک بار ریست شدن مودمم به وجود اومده .. چندین بار تماس تلفن هم داشتم با پشتیبان فنی متاسفانه خودشون هم نمیدونن دلیل ش چیه .. من خط م رو 14 مگ پروفایل گیم هستش .. از مرکز مخابراتی هم چک کردن پورت م مشکلی نداره ... خلاصه خودشون موندن توش ....

amir169
07-09-2021, 14:19
سلام
دقیقا این مشکل هم برای من از تاریخ 1400/06/14 ساعت 17:20 با یک بار ریست شدن مودمم به وجود اومده .. چندین بار تماس تلفن هم داشتم با پشتیبان فنی متاسفانه خودشون هم نمیدونن دلیل ش چیه .. من خط م رو 14 مگ پروفایل گیم هستش .. از مرکز مخابراتی هم چک کردن پورت م مشکلی نداره ... خلاصه خودشون موندن توش ....

خودشون نموندش توش! خودشون محدود میکنند
یه جورایی فکر کنم مربوط به طرح صیانت و اینا باشه
شما ببین از سافت ۹۸ که سرورش رو آسیاتکه سرعتت چطوره

masooyan
07-09-2021, 14:25
اشتراکم ۱۶ مگابیته
دوباره محدود میشه

:biggrin:
تجربه مشابهی بنده دو سال پیش با این شرکت داشتم و این وضعیت برای من 5 ماه ادامه داشت،البته سرویس خریداری من 2 مگ بود که 16 بسته بودن.

start202
07-09-2021, 20:12
سلام

با سافت 98 چقدر سرعت دارید ؟

karwan125
07-09-2021, 21:51
خودشون نموندش توش! خودشون محدود میکنند
یه جورایی فکر کنم مربوط به طرح صیانت و اینا باشه
شما ببین از سافت ۹۸ که سرورش رو آسیاتکه سرعتت چطوره

کلا محدودیت من هم برای سرور های داخلیه و هم خارجی در بهترین حالت سرعت دانلود م 2.36 مگابیت هستش .. با دانلود منیجر هم نهایتا 300 کیلوبایت.

با سافت 98 چقدر سرعت دارید ؟

کلا محدودیت من هم برای سرور های داخلیه و هم خارجی در بهترین حالت سرعت دانلود م 2.36 مگابیت هستش .. با دانلود منیجر هم نهایتا 300 کیلوبایت.

AMP135
07-09-2021, 22:12
سرعت دانلود شما هم تا 200 کیلوبایت میره؟

amir169
08-09-2021, 07:32

برای من چند روزیه فیکس رو ۲۵۶ کیلوبایت قفل کردن
سرویسم ۱۶ مگابیته

AMP135
08-09-2021, 14:03
سرویسم ۱۶ مگابیته
منم 16 مگ 180 تومن دادم دارم میسوزم ، هرچی هم میگم قبول نمیکنن ، ثبت شکایت کردم 195

amir169
08-09-2021, 15:21
منم 16 مگ 180 تومن دادم دارم میسوزم ، هرچی هم میگم قبول نمیکنن ، ثبت شکایت کردم 195

تازه اینجوری شده یا قبلا هم کم بود؟

AMP135
08-09-2021, 16:32
تازه اینجوری شده یا قبلا هم کم بود؟

دو سه روزه ، همین الان خوب شد ولی باز یه چند ساعت دیگه میره رو 2 مگ

apple021
08-09-2021, 21:25
برای بنده هم همین الان اینحوری شد 200 کیلوبایت!!
جالش اینجاس امروز دانلود زیاد داشتم
چه کنیم دوستان؟
زنگ هم میزنیم انگار گاو نشسته اون پشت
سرور های داخلی هم اوکی هستش سرعت مثلا بالاس

apple021
08-09-2021, 21:37
فقطم اسیاتک اینجوریه
دوستان تو رو خدا یه فکری کنید
قدیمی ها باز بهتر میدونن چه جوری میشه گوش اینا رو پیچوند

- - - Updated - - -

amir169
08-09-2021, 21:54
چه کنیم دوستان؟

برای من سرور داخلی هم ۲۰۰ هستش
فقط سرورای آسیاتک ۲ مگابایته
باید ۱۹۵ شکایت کرد
پشتیبانی آسیاتک که فقط پیگیری ثبت میکنه

apple021
08-09-2021, 22:07
برای من سرور داخلی هم ۲۰۰ هستش
فقط سرورای آسیاتک ۲ مگابایته
باید ۱۹۵ شکایت کرد
پشتیبانی آسیاتک که فقط پیگیری ثبت میکنه
یه حمله به اینستاش بزنیم بدک نی

ManOfCulture
08-09-2021, 23:05
اشتراکم ۱۶ مگابیته
دوباره محدود میشه

کیفیت خط رو چک کن ببین تغییر میکنه یا نه. اگه نه که هیچ من هم درگیرم نزدیک 300 400 کیلوبایت یا همون ۲ ۳ مگابیت سرعت کم شده .

سلام

:biggrin:
تجربه مشابهی بنده دو سال پیش با این شرکت داشتم و این وضعیت برای من 5 ماه ادامه داشت،البته سرویس خریداری من 2 مگ بود که 16 بسته بودن.

سرویسم ۱۶ مگابیته

چه کنیم دوستان؟

سلام

حجم دانلود شما عزیزان در روز های اخیر زیاد بوده؟

start202
09-09-2021, 06:06
دوستان پیگیری کنیم و از اینجا یا جای دیگه به هم اطلاع بدیم چه جوابی گرفتیم سرعت به شدت کم شده

AMP135
09-09-2021, 10:18
سلام

نه اتفاقا من تازه 5 روز بود تمدید کردم چیزی هم دانلود نکردم ، الان سرعت خوبه باز احتمالا غروب خراب میشه

apple021
09-09-2021, 10:36
سلام

بله برای همه همین مشکل بوده .....من طرح 300 گیگ و گرفتم ولی محدود کردن!!!
کل حجم دانلودمم میتونم بگم 100 گیگ نبوده در این 20 روز استفاده!

start202
09-09-2021, 10:41
سلام

نه عزیز
اصلا اگه حجم استفاده کردنمون هم زیاد باشه دلیل نمیشه سرعت رو کم کنن

amir169
09-09-2021, 11:16
سلام

خیر
من حتی روزی ۲ گیک هم استفاده نداشتم
درصورتی که اینترنت حجمی خریدیم دانلود زیاد هم داشته باشیم نباید سرعت کم بشه

start202
09-09-2021, 11:21
خیر
من حتی روزی ۲ گیک هم استفاده نداشتم
درصورتی که اینترنت حجمی خریدیم دانلود زیاد هم داشته باشیم نباید سرعت کم بشه

داداش تل یا انیستا داری ؟

masooyan
10-09-2021, 09:12
سلام

من حدودا 40 روز پیش تخلیه کردم البته اون زمان مشکلی نداشتم ولی خب چون به توافق نرسیدیم تخلیه کردم.

ShadowDragon
11-09-2021, 07:05
به نظر پیشواز طر! ثیانط هست

amir169
11-09-2021, 07:44
به نظر پیشواز طر! ثیانط هست

احتمالش هست
چونکه سایتای داخلی سرعتش افت نمیکنه ولی خارجی در طول روز چندساعت رندوم سرعتش میاد حداقل

start202
11-09-2021, 10:59
احتمالش هست
چونکه سایتای داخلی سرعتش افت نمیکنه ولی خارجی در طول روز چندساعت رندوم سرعتش میاد حداقل
برای من که از دوتاش لیمیت کردن 2 مگابایت فول بود شده 1.5 مگابایت

apple021
12-09-2021, 10:26
خب امروز ساعت ۱۰ صبح از خواب بیدار شدم دیدم چراغ اینترنت قطعه
منم حتی از اینستاگرام بلاک کردن
اینا یاروها واقعا کیان بابا :))
پشتیبانی هم مثل همیشه سس ماست میگه
خاموش روشن کن
مدل مودم بگو
کابل و بکن وصل کن
میگم درخواست جمع اوری به چه صورتی هستش؟
براتون ثبت کردم
منم گفتم باشه حتما

start202
12-09-2021, 10:50
خاموش روشن کن
مدل مودم بگو
کابل و بکن وصل کن
براتون ثبت کردم
منم گفتم باشه حتما
چن روزه همه چی ترکیده
نویز خطت اوکیه ؟ کشش خطت چقدره ؟

apple021
12-09-2021, 10:51
چن روزه همه چی ترکیده
درود برای شما هم قطع شده؟
۲۰ مگ ثابت
خیر اصلا البته اگه خودشون نویز نندازن:))

start202
12-09-2021, 11:57
۲۰ مگ ثابت
پ.خ رو چک میکنی داداش

karwan125
12-09-2021, 13:18
چن روزه همه چی ترکیده
نویز خطت اوکیه ؟ کشش خطت چقدره ؟

۲۰ مگ ثابت

من 1 روز بعد این محدودیت ها و افت SNR شدید ، فورا درخواست تخلیه دادم واسه تایید درخواست هم زنگ زدم داخلی 1117 همون روز تخلیه شد برام ..
رفتم از شاتل سرویس گرفتم الان خیلی راضی م. .

این کیفیت خط آسیاتک م بود ..:

اینم کیفیت خط مال شرکت شاتل:

start202
12-09-2021, 13:34
من 1 روز بعد این محدودیت ها و افت SNR شدید ، فورا درخواست تخلیه دادم واسه تایید درخواست هم زنگ زدم داخلی 1117 همون روز تخلیه شد برام ..

این کیفیت خط آسیاتک م بود ..:

اینم کیفیت خط مال شرکت شاتل:

داداش کدوم استان هستی؟

masooyan
12-09-2021, 13:44

شاتل چقد هزینه رانژه گرفت؟

karwan125
12-09-2021, 14:14
داداش کدوم استان هستی؟

تهران

شاتل چقد هزینه رانژه گرفت؟

اینم فاکتور ش :

apple021
12-09-2021, 16:55
خاموش روشن کن
مدل مودم بگو
کابل و بکن وصل کن
براتون ثبت کردم
منم گفتم باشه حتما
+ مرکز مخابراتیمون مشکل داشته 13 ساعت!!!!!!!!!
قطع کنن بره خیالشون راحت شه دیونه دارن میشن دیگه...

xaxi
12-09-2021, 17:22
سلام..
دوستان شما هم قطعی اینترنت دارید؟ هر 15 مین میپره چراغ ADSL .. نمیدونم مودم مشکل پیدا کرده یا مشکل از آسیاتکه..

start202
12-09-2021, 17:26
سلام..
دوستان شما هم قطعی اینترنت دارید؟ هر 15 مین میپره چراغ ADSL .. نمیدونم مودم مشکل پیدا کرده یا مشکل از آسیاتکه..

Snr رو چک کن

xaxi
12-09-2021, 17:32
Snr رو چک کن

start202
12-09-2021, 17:38

دیتا ریتت چقدره ؟

xaxi
12-09-2021, 17:43
دیتا ریتت چقدره ؟
فقط 3 بار توی این 20 مین که اینجام قطع شده این کوفتی .. 1000 بار از صبح قطع شده ..

start202
12-09-2021, 17:50
فقط 3 بار توی این 20 مین که اینجام قطع شده این کوفتی .. 1000 بار از صبح قطع شده ..

کامل میزاشتی line هم بزار تا معلوم بشه نویزه یا مشکل مودمه

start202
12-09-2021, 18:17
سلام..

Snr رو چک کن

xaxi
12-09-2021, 21:08
کامل میزاشتی line هم بزار تا معلوم بشه نویزه یا مشکل مودمه
درسته الان؟ هر 10 دقیقه دیسکانکت میشه این کوفتی

start202
12-09-2021, 21:54
درسته الان؟ هر 10 دقیقه دیسکانکت میشه این کوفتی

داداش وضعیت نباید اینجوری باشه اگه از اتصالات و اسپلیتر مطمئن شدی چیپ dsl مودمت(line driver) یا خازن ها هست که با دیدن وتست حرارت مشخص میشه ببین زیاد داغ هست یا نه با این که فاصلت تامرکزت کمه باید حداقل ۱۴ مگ خطت بکشه اول سیم و اسپیلیتر رو تست کن

xaxi
12-09-2021, 22:06
داداش وضعیت نباید اینجوری باشه اگه از اتصالات و اسپلیتر مطمئن شدی چیپ dsl مودمت(line driver) یا خازن ها هست که با دیدن وتست حرارت مشخص میشه ببین زیاد داغ هست یا نه با این که فاصلت تامرکزت کمه باید حداقل ۱۴ مگ خطت بکشه اول سیم و اسپیلیتر رو تست کن
زنگ زدم 1544 گفتم مشکلو .. یه حرکتی زد الان بهتر شده انگار .. تا الان که دیسکانکت نشدم!

Amir1234646
13-09-2021, 00:16
تهران

اینم فاکتور ش :

این 15 تومن پول زور میگیرن.

start202
15-09-2021, 20:06
سلام کسی از دوستان هست خطش ۱۶ یا بالاتر باز باشه ؟

am2za
18-09-2021, 11:11
.................................................. .......................

روانپریش
27-09-2021, 04:11
العان در حال حاظر ارزون ترین سرویسی که میشه گرفت چقدر هست؟

mohammad_87
27-09-2021, 22:13
سلام کسی از دوستان هست خطش ۱۶ یا بالاتر باز باشه ؟
من فیبر نوری هستم از اسیاتک گرفتم توی مودم تا 20-21 مگابیت هم باز بود اما چون از همون اول تا امروز، از 2 مگابیت بالاتر نمیرفت دیروز تخلیه کردم.

start202
29-09-2021, 05:24
من فیبر نوری هستم از اسیاتک گرفتم توی مودم تا 20-21 مگابیت هم باز بود اما چون از همون اول تا امروز، از 2 مگابیت بالاتر نمیرفت دیروز تخلیه کردم.

الان کدام شرکت ثبت نام کردید ؟

mohammad_87
02-10-2021, 16:11
الان کدام شرکت ثبت نام کردید ؟
قبلش مخابرات داشتم پینگش به پای اسیاتک نمیرسه. گزینه دیگه ای هم بخاطر فیبر ندارم.
الان adsl ندارم. میخوام برم مخابرات اگه vdsl نداد درخواست تغییر به مسی بدم . همه جای دنیا روی فیبر پهنای باند 1 گیگابیت میدن اینجا باید از فیبر فرار کرد.

start202
03-10-2021, 10:20
قبلش مخابرات داشتم پینگش به پای اسیاتک نمیرسه. گزینه دیگه ای هم بخاطر فیبر ندارم.
الان adsl ندارم. میخوام برم مخابرات اگه vdsl نداد درخواست تغییر به مسی بدم . همه جای دنیا روی فیبر پهنای باند 1 گیگابیت میدن اینجا باید از فیبر فرار کرد.
روی مخابرات چقدر دریافت داشتید شرایطش نسبت به آسیا چجوری بود:)

rasmebazi22
12-10-2021, 14:58
دوستان
سرویس های اسیاتک حجم رو به صورت یکجا میده یا ماه به ماه ؟

mohammad_87
14-10-2021, 02:47
روی مخابرات چقدر دریافت داشتید شرایطش نسبت به آسیا چجوری بود:)
روی مخابرات سرویس 16 مگ داشتم. سرعت دانلود کامل 16 مگابیت و آپلود 1 مگابیت بود. به لحاظ پینگ و پشتیبانی ، آسیاتک یه سر و گردن بالاتر از مخابراته. اما سرعت من محدود بود که توضیح دادم

M@htab
16-10-2021, 03:42
سلام
دو ساله که آسیاتک تبلیغ ارائه VDSL کرده...
کسی اطلاع داره قراره چند سال دیگه طول بکشه؟

epaaeiz
24-10-2021, 20:37
سلام
دو ساله که آسیاتک تبلیغ ارائه VDSL کرده...
کسی اطلاع داره قراره چند سال دیگه طول بکشه؟
این قضیه فکر کنم دیگه منتفی شد و به قول وزیر (قطع) ارتباطات قراره تا تو خونه ها فیبر بکشن (حتماً صد در صد :blink::wac:).

MMDFullHD
20-11-2021, 23:15
دوستان کسی اینجا از اسیاتک سرویسش از 8 تا 1 شب اختلال داره؟؟

شاتل مارو سرویس کرده

کیفیت چطوره تغیر بدم یا اینکه بمونم ؟

rmdi21
21-11-2021, 10:24
دوستان کسی اینجا از اسیاتک سرویسش از 8 تا 1 شب اختلال داره؟؟

شاتل مارو سرویس کرده

کیفیت چطوره تغیر بدم یا اینکه بمونم ؟

تو قسمت شاتل هم گفتم.حدودا یک ماهی هست آسیاتک از 10 تا 2 شب پینگ بیشتر سرورای اروپا از 80 به 150 میرسه و بعضی روزا سرعت 12 مگ من میشد 2 مگ تو سرورای خارجی و هر چقدر هم با پشتیبانی تماس میگرفتم میگفتن اختلال سراسریه.الان حدودا یک هفته ای هست دو شب اینترنت درسته و یه شب هم این اختلالی که میگم هست

SS_WORLD_2
17-01-2022, 15:59
پاک بشه////

mafia2011
31-01-2022, 12:01
سلام دوستان بسته گیگ باکس شبانه نامحدود 30 روزه هنوز موجود است
2تا7 صبح

light
16-02-2022, 01:13
2تا7 صبح
هستش

گیگ باکس شبانه 2 تا 7 نامحدوده ؟ پشتیبانی گفت حجم نیست و نامحدوده !!

قبلا 40 گیگ اینا بود !

light
16-02-2022, 01:22
2تا7 صبح
هستش

گیگ باکس شبانه 2 تا 7 نامحدوده ؟ پشتیبانی گفت حجم نیست و نامحدوده !!

قبلا 40 گیگ اینا بود !

shahram83
20-02-2022, 14:25
امروز اتصال اینترنت آسیاتک من وصل شد. این شرکت واقعاً افتضاح است. سرعت اتصال تک ( single connection ) زیر یک مگابیت است و شرکت فریبکاریست. به من توسط کارشناسان گفته شد که آسیاتک در کل speedtest را قبول نداره و فقط IDM برای اونها ملاک است. در پاسخ به اینکه هیچ نامی یا اشاره ای به این نرم افزار یا توسعه دهنده اون در قرارداد نشده است، چرند می گفتند. با تظاهر وانمود می کردند که نمی دونند single connection چیست و فقط دانلود منیجر را می فهمند.
گرفتار این شرکت های دزد در این کشور با حکومت دزدتر شده ایم.

™ Hadi
21-02-2022, 07:19
امروز اتصال اینترنت آسیاتک من وصل شد. این شرکت واقعاً افتضاح است. سرعت اتصال تک ( single connection ) زیر یک مگابیت است و شرکت فریبکاریست. به من توسط کارشناسان گفته شد که آسیاتک در کل speedtest را قبول نداره و فقط IDM برای اونها ملاک است. در پاسخ به اینکه هیچ نامی یا اشاره ای به این نرم افزار یا توسعه دهنده اون در قرارداد نشده است، چرند می گفتند. با تظاهر وانمود می کردند که نمی دونند single connection چیست و فقط دانلود منیجر را می فهمند.
گرفتار این شرکت های دزد در این کشور با حکومت دزدتر شده ایم.
افتادیم ایران بدبخت شدیم رفت :sad: