PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 147 148 149 150

h_gh_gamkhor
26-12-2017, 08:56
اینقدر اعصابم خورد میشه این همه میگن حجمو زیاد کن بعد میاد تو اینستا پست میده - مجتمع تجاریه فلان.. اینترنت رایگان ، یک هدیه دیگر برای شما.... میخوام جرشون بدما :n08:

150 گیگ - شبانه
1 ترابایت + شبانه

وایی ینی دارم میسوزم اگه مرکز مخابراتیمون حکمت شعار نبود روز اول تغییر میدادمبیکاری که اهمیت بدی. بهترین پاسخ یک کاربر به یک شرکت بی فکر گرون فروش اینه که میزنه روی دکمه ' درخواست جمع اوری ' و وقتی مسئولشون تماس میگیره و صدای مکالمه‌ هم داره ضبط میشه میگی: دارم جمع میکنم چون ISP هایی هستن که تعرفه های بهتری دارن و وقتی بگه صبر کنید جشنواره و فلان و تخفیف ویژه داریم بگی شما‌ اول تعرفه هاتو رقابتی کن ، جشنواره پیشکش.
و وقتی بگه باشه، درخواستتون تایید شد و خداخافظی داد میدونی که پیروز این گفتگوی دو نفره تو بودی.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

p30g
26-12-2017, 10:57
سلام
سرویس فعلیم 5 ماه ازش مونده صبح رایگان ولی از حجمش 1 گیگ بیشتر نمونده
گیگ باکس هم که دیگه به تاریخ پیوست:n21: راه چیزی نداره بجز خرید حجم که این سرویس 6 ماهه به گاج نره!؟

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 11:21
بیکاری که اهمیت بدی. بهترین پاسخ یک کاربر به یک شرکت بی فکر گرون فروش اینه که میزنه روی دکمه ' درخواست جمع اوری ' و وقتی مسئولشون تماس میگیره و صدای مکالمه‌ هم داره ضبط میشه میگی: دارم جمع میکنم چون ISP هایی هستن که تعرفه های بهتری دارن و وقتی بگه صبر کنید جشنواره و فلان و تخفیف ویژه داریم بگی شما‌ اول تعرفه هاتو رقابتی کن ، جشنواره پیشکش.
و وقتی بگه باشه، درخواستتون تایید شد و خداخافظی داد میدونی که پیروز این گفتگوی دو نفره تو بودی.

دقیقا همینه

همین الان یعنی ساعت 11:20 ظهر روز 5 دی، از آسیاتک زنگ زدن که خطتون تخلیه شده ( شکایت از 195 عالی جواب داد ) :n10:

پس نتیجه میگیریم که:
هرکسی خواست تخلیه کنه، همزمان به 195 هم شکایت بزنه تا 48 ساعته تخلیه کنن. من حدودا ساعت 5 عصر روز 3 دی تخلیه رو زده بودم که میشه کمتر از 48 ساعت :n10:

862111014
26-12-2017, 12:56
من از اسیاتک تخلیه کردم . خطمو فیبر نوری کردن نمیتونم از جایی اینترنت بگیرم

dadash42
26-12-2017, 13:05
دقیقا همینه

همین الان یعنی ساعت 11:20 ظهر روز 5 دی، از آسیاتک زنگ زدن که خطتون تخلیه شده ( شکایت از 195 عالی جواب داد ) :n10:

پس نتیجه میگیریم که:
هرکسی خواست تخلیه کنه، همزمان به 195 هم شکایت بزنه تا 48 ساعته تخلیه کنن. من حدودا ساعت 5 عصر روز 3 دی تخلیه رو زده بودم که میشه کمتر از 48 ساعت :n10:

آفرین, حتما از اوضاع فناوا خبر بده
این ده گیگ باقی مونده آسیاتک تمومشه میرم اونجا, همون 8مگ 200گیگ برام کافیه, شب رایگانش روش و2 مگ بعد از تمومه حجم

از شاتل چیزهای خوبی تو این سالها نشنیدم, وگر نه امتحان میکردم, فقط و فقط پول میخوان

L.utus
26-12-2017, 13:35

کی تخلیه کردین؟ یعنی بعد از تخلیه از اسیاتک فیبرنوری شد؟

862111014
26-12-2017, 13:51
کی تخلیه کردین؟ یعنی بعد از تخلیه از اسیاتک فیبرنوری شد؟

5 روز پیش تخلیه کردم . میخواستم از فن اوا بگیرم که فهمیدم فیبر نوری کردن .مسئولشون میگفت بازی جدید مخابراته هر کی تخلیه میکنه خط شو فیبر میکنن که نتونه از جای دیگه به جز خودشون اینترنت بگیره . در مورد رفع انحصار هم گفت گردن مخابرات کلفت تر از این حرف ها هست .

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 13:54

حتما از مخابرات به 195 شکایت کنید

آفرین, حتما از اوضاع فناوا خبر بده
این ده گیگ باقی مونده آسیاتک تمومشه میرم اونجا, همون 8مگ 200گیگ برام کافیه, شب رایگانش روش و2 مگ بعد از تمومه حجم

از شاتل چیزهای خوبی تو این سالها نشنیدم, وگر نه امتحان میکردم, فقط و فقط پول میخوان

حتما به محضی که وصل بشه تو تاپیک فن آوا میذارم. اگر اونم خوب نبود، میرم یه جا دیگه بعد از 1 ماه که سرویسم تموم بشه ( البته امیدوارم خوب باشه و موندگار بشم )، اصلا برام مهم نیست اسم شرکت چی باشه و چقدر سابقه داشته باشه، فقط هر شرکتی که تعرفه و کیفیت خوب ارائه بده، منو موندگار خواهد کرد ولی همچنان خدا رو شکر میکنم که از آسیاتک تخلیه کردم :n10:

MehrZaad
26-12-2017, 14:05
5 روز پیش تخلیه کردم . میخواستم از فن اوا بگیرم که فهمیدم فیبر نوری کردن .مسئولشون میگفت بازی جدید مخابراته هر کی تخلیه میکنه خط شو فیبر میکنن که نتونه از جای دیگه به جز خودشون اینترنت بگیره . در مورد رفع انحصار هم گفت گردن مخابرات کلفت تر از این حرف ها هست .

دوست عزیز کجا تشریف دارید؟ اگر تهرانید کدوم مرکز مخابراتی؟

862111014
26-12-2017, 14:13
دوست عزیز کجا تشریف دارید؟ اگر تهرانید کدوم مرکز مخابراتی؟

بله تهران مرکز توکلی .
ولی خط دیگه خونمون مسی هست ! که اونم روش اسیاتکه ، تو ساختمونمون هم یکسری از شاتل سرویس دارن که پس اونا هم خطشون مسی هست
من فعلا تو 195 شکایت کردم ولی بعید به نظر میرسه به جایی برسه

mahan999
26-12-2017, 14:27
بله تهران مرکز توکلی .
ولی خط دیگه خونمون مسی هست ! که اونم روش اسیاتکه ، تو ساختمونمون هم یکسری از شاتل سرویس دارن که پس اونا هم خطشون مسی هست

جالبه فکر کنم کار خود آسیاتک و مخابرات باشه چون یکی هم تو کرج مرکز نصرآبادی نوشته بود از آسیاتک تخلیه کرده خطشو برداشتن pcm کردن.

MehrZaad
26-12-2017, 14:30
بله تهران مرکز توکلی .

خب اینجوری یه کم ترسناک میشه از چاله آسیاتک در بیاییم بیافتیم تو چاه مخابرات...

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 14:38
جالبه فکر کنم کار خود آسیاتک و مخابرات باشه چون یکی هم تو کرج مرکز نصرآبادی نوشته بود از آسیاتک تخلیه کرده خطشو برداشتن pcm کردن.

شک نکنید دلیل اینکه آسیاتک تعرفه هاش رو به روز نمیکنه همین چیزاست و با مخابرات، گاوبندی کردن.
کسی زیر بار نره. اگر گفتن خطتون فیبر یا pcm شده، هم شکایت بزنید و هم حضوری برید داد و بیداد کنید :n34:

L.utus
26-12-2017, 15:11
مگه میشه خط یهو فیبر بشه ولی همسایه ها مسی باشن؟
حتما کلکی تو کارشونه یا دارن دروغ میگن

donkeyoxte
26-12-2017, 15:17
سلام من الان 4.5 روزه که 400 مگ از حجمم مونده ولی خیلی عجیبه هنوز تموم نشده و ت پنل آسیتک هم همون 440 میزنه؟؟
داستانش چیه؟ واسه کسی اتفاق افتاده

Ocaryx
26-12-2017, 16:41
باشگاه مشتریان آسیاتک هم با من تماس گرفت
پرسید از طرح فعلیتون (16 مگ غیر حجمی) راضی هستید ؟
گفتم نه بابا چه سوالیه. روتون میشه اصلا ؟
گفت یعنی تمدید نمیکنید گفتم نه. تو فامیل هر کی اسیاتک داره میخواد بره و تو اینترنت هم که میگردم همه ناراضین و دارن میرن
میگه صبر کنید ما تا یکی دو ماه دیگه تعرفه های جدید اضافه میکنیم.
گفتم که تعرفه اضافه کردن اینقدر معطلی نداره، همه شرکتا دارن روزانه تعرفه عوض میکنن که رقابت کنن، شما گذاشتید ببینید تهش چی بیشتر بهتون میچسبه همون بزنید.
گفت تخلیه کنید دردسر میشه ممکنه نتونید از حای دیگه بگیرید، گفتم نه من اصلا تخلیه هم نمیکنم، خط اضافه دارم، از ورودی جا سیم عوض میکنم میرم رو خط دیگه اینترنت میزنم معطل شرکتی هم نمیشم.
گفت ااا
حیرون شده بود.
بعدم گفت امری ندارید ؟
گفتم نه مرسی شما اهل رقابت نیستید. ته تهشم 2 ماه دیگه تغییر بدید میشه یچی در حد پارس آنلاین و شاتل... عمرا اگر مثل پیشگامان و فن آوا یک ترابایت بدید.

dadash42
26-12-2017, 16:42
سلام من الان 4.5 روزه که 400 مگ از حجمم مونده ولی خیلی عجیبه هنوز تموم نشده و ت پنل آسیتک هم همون 440 میزنه؟؟
داستانش چیه؟ واسه کسی اتفاق افتاده
شاید همون طرحای سالانه قبلی بعد از تموم حجمشون تا پایان دوره, طبق مصوبه جدید, هنوز با سرعت پایینتر فعالن!؟!

862111014
26-12-2017, 17:08
مگه میشه خط یهو فیبر بشه ولی همسایه ها مسی باشن؟
حتما کلکی تو کارشونه یا دارن دروغ میگن

این جا دیگه بحثه همسایه نیست . خط دیگه خودمون تو همین خونه مسیه! که باز هم اسیاتک روشه به شدت هم کیفیت خطش پایینه
پشتیبانی فن اوا بهم گفت این چندمین موردی بود که این هفته براشون پیش اومده .
فعلا که شکایت کردم 195 ولی امیدی بهش نیست . اگر فردا وقت کردم باید حضوری برم

mahan999
26-12-2017, 18:15
این جا دیگه بحثه همسایه نیست . خط دیگه خودمون تو همین خونه مسیه! که باز هم اسیاتک روشه به شدت هم کیفیت خطش پایینه
پشتیبانی فن اوا بهم گفت این چندمین موردی بود که این هفته براشون پیش اومده .
فعلا که شکایت کردم 195 ولی امیدی بهش نیست . اگر فردا وقت کردم باید حضوری برم

گفت تخلیه کنید دردسر میشه ممکنه نتونید از حای دیگه بگیرید، گفتم نه من اصلا تخلیه هم نمیکنم، خط اضافه دارم، از ورودی جا سیم عوض میکنم میرم رو خط دیگه اینترنت میزنم معطل شرکتی هم نمیشم.
گفت ااا
حیرون شده بود.
بعدم گفت امری ندارید ؟
گفتم نه مرسی شما اهل رقابت نیستید. ته تهشم 2 ماه دیگه تغییر بدید میشه یچی در حد پارس آنلاین و شاتل... عمرا اگر مثل پیشگامان و فن آوا یک ترابایت بدید.

نگفت از تو گور خودشون بلند میشه این دردسر!

amir143
26-12-2017, 18:19
بچه ها کسی تو مرکز سعادت‌مند تهران از جای دیگه بغیر آسیاتک اینترنت داره؟ کیفیتش چطوره؟
این فیبر کردنم داستانیه [emoji848]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

862111014
26-12-2017, 18:33

اخه اینکار سودی برای اسیاتک نداره . با پشتیبانی اسیاتک صحبت کردم اونا هم گفتن مخابرات از عمد فیبر میکنه صحبت وزیرم در حد حرفه اونا دارن سو استفاده میکنن :n03:
به نظرم قبل از تخلیه از شرکتی تو 195 شکایت کنید که خطتون فیبر نکنن با شرکت بعدی هم هماهنگ کنید که سریعتر پیگیر باشه

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 19:20
باشگاه مشتریان آسیاتک هم با من تماس گرفت
پرسید از طرح فعلیتون (16 مگ غیر حجمی) راضی هستید ؟
گفتم نه بابا چه سوالیه. روتون میشه اصلا ؟
گفت یعنی تمدید نمیکنید گفتم نه. تو فامیل هر کی اسیاتک داره میخواد بره و تو اینترنت هم که میگردم همه ناراضین و دارن میرن
میگه صبر کنید ما تا یکی دو ماه دیگه تعرفه های جدید اضافه میکنیم.
گفتم که تعرفه اضافه کردن اینقدر معطلی نداره، همه شرکتا دارن روزانه تعرفه عوض میکنن که رقابت کنن، شما گذاشتید ببینید تهش چی بیشتر بهتون میچسبه همون بزنید.
گفت ااا
حیرون شده بود.
بعدم گفت امری ندارید ؟

دمت گرم منم حسابی حالشونو گرفتم موقع تخلیه

کاملا تایید میشه. آسیاتک و مخابرات گاوبندی کردن

اخه اینکار سودی برای اسیاتک نداره . با پشتیبانی اسیاتک صحبت کردم اونا هم گفتن مخابرات از عمد فیبر میکنه صحبت وزیرم در حد حرفه اونا دارن سو استفاده میکنن :n03:
به نظرم قبل از تخلیه از شرکتی تو 195 شکایت کنید که خطتون فیبر نکنن با شرکت بعدی هم هماهنگ کنید که سریعتر پیگیر باشه

سودش اینه که این گاوبندی باعث میشه تعرفه ها رو عوض نکنن چون به زور خیلیا باید از آسیاتک یا مخابرات بگیرن. سود از این بالاتر؟ تو خیلی از تاپیک ها طرف تا دیروزش رو خط مسی نت داشته بعد یهو شده فیبر!!!!!!!!! فیبر کشی الکی نیست که! غول چراغ جادو ندارن که یهو کابل مسی رو تبدیل به فیبر کنه. اینا همش دروغ مخابرات و آسیاتکه :n34:

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 22:57
آسیاتک یاد بگیر!!!!!!!!!!!! :n34:
داتک زد به سیم اخر و 16 مگابیتش رو نامحدود کرد :n04::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ADSL رو با داتک شروع کردم یادش بخیر ولی بعد از این همه سال نمیدونم در حال حاضر کیفیت و پینگش چجوریه ولی حرکتش شدیدا تحسین میشه :n12:

بعد از داتک اومدم رو آسیاتک. مدیر آسیاتک کوره واقعا که اینا رو نمیبینه؟

h_gh_gamkhor
26-12-2017, 23:41
به روزهای ملکوتی پایان حجم دارم نزدیک میشم و همچنان اسیاتک مثل یک سرباز وحشت زده در خط مقدم با دهان باز وایساده و بقیه رو نگاه میکنه.

فکر میکنید حرکتی میکنه یا محکوم به شکسته ؟

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 23:48
به روزهای ملکوتی پایان حجم دارم نزدیک میشم و همچنان اسیاتک مثل یک سرباز وحشت زده در خط مقدم با دهان باز وایساده و بقیه رو نگاه میکنه.

نه تنها به خاطر عدم تغییر تعرفه، بلکه به خاطر توهین به شعور مشتریانش، تخلیه بزن. چرا باید به ساز اینا برقصی؟ من تخلیه زدم خلاص شدم رفت
بعید میدونم تا 2 ماه دیگه تغییر بده. تغییرم بده مطمئن باش ترابایتی نمیکنه

MehrZaad
26-12-2017, 23:59
بچه ها کسی تو مرکز سعادت‌مند تهران از جای دیگه بغیر آسیاتک اینترنت داره؟ کیفیتش چطوره؟
این فیبر کردنم داستانیه [emoji848]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

خونه پدریم صبا دارن... کیفیت عالی تعرفه ها خنده آور...
خودمم که تا یه هفته آینده آسیاتک دارم... و کماکان دنبال یه شرکت بهتر...
یکی از دوستانم تو همین منطقه از قدیم فن آوا داره و ناراضیه...

روانپریش
27-12-2017, 00:02
دوستان اسياتك سرويس هاي حجمي رو غير فعال كرده من ميخوام سرويسم رو تمديد كنم ولي فقط سرويس هاي نامحدود داره جريان چيه؟

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 00:03
خونه پدریم صبا دارن... کیفیت عالی تعرفه ها خنده آور...
خودمم که تا یه هفته آینده آسیاتک دارم... و کماکان دنبال یه شرکت بهتر...
یکی از دوستانم تو همین منطقه از قدیم فن آوا داره و ناراضیه...

اگه دقیقا دوستت از مرکز مخابراتی شماست، پس فن آوا نگیر. پیشگامان رو تست بزن یا اگه 16مگابیت میخوای، داتک بگیر که نامحدوده
منطقه مهم نیست، مرکز مخابراتی مهمه. اما اگر هم منطقه ای هستین و مرکزاتون باهم فرق داره، کلا شرایط عوض میشه
فعلا منتظرم فن آوام وصل بشه تا بتونم در مورد کیفیتش نظر بدم

h_gh_gamkhor
27-12-2017, 00:05
نه تنها به خاطر عدم تغییر تعرفه، بلکه به خاطر توهین به شعور مشتریانش، تخلیه بزن. چرا باید به ساز اینا برقصی؟ من تخلیه زدم خلاص شدم رفت
بعید میدونم تا 2 ماه دیگه تغییر بده. تغییرم بده مطمئن باش ترابایتی نمیکنهدوران رقصیدن به ساز این گرون فروشا تموم شد.
یادم نمیره وقتی برا ۱۰ گیگ حجم ۵۰ هزار تومن اسیاتک ازم میگرفت و با ۱۰ گیگ حجم اضافه که میخریدم هزینه ۲۰ گیگ پام می افتاد ۸۰ هزار تومن

وقتی تعرفه های خط اعتباری ایرانسل رو دیدم رفتم سراغش و یه بسته ۱۰۰ گیگ ۶ ماهه خریدم ۱۹۰ تومن

تا بسته رو خریدم تخلیه زدم از اسیاتک.
۵ ماه با ایرانسل بودم. اگر بهتر نبود بدترم نبود. بدون شک بهتر از adsl اون زمان بود که هنوز هر گیگ فکر کنم ۳ یا ۴ هزار تومن مینداختن.

تا چشمم خورد به بسته ۸۰ گیگ ۸۸ تومن اسیاتک و بسته ایرانسلم تموم بود کم کم. باز رانژه کردم خط رو و ۴ ماه از شهریور تا الان با همین بسته سر کردم. ( من دانلودهام رو فقط با بسته های شبانه ساعتی ایرانسل انجام میدم )
تا اینکه طرح جدید وزیر سر و صداش پیچید تو سایت ها. من توی پنل اسیاتک دیدم طرح ۱۰۰ گیگ ۱۰۰ تومن هنوز هست ولی عمدا نگرفتم. گفتم میخوام ببینم اسیاتک میخاد چه طوری حریص و گرون فروش بودن خودش رو دوباره نشون بده.
شرکتی که ادعای اولین بودنش در اینترنت ثابت، فلک رو کر میکنه و مجبور شد اخر از همه بعد از ارزون کردن هر گیگ به حدودای ۱۰۰۰ تومن توسط های وب و بقیه قیمت گیگ هاشو بکنه ۱۰۰۰ که کمتر خجالت بکشه وقتی توی سمینارهاشون دور هم جمع میشن و لوح تقدیراشون رو دست میگیرن و عکس میگیرن که ما اولینیم و بهترینیم.

الان هم تا برج ۵ سال دیگه‌ زمان دارم ولی هیچ‌ وقت حاضر نیستم حجم اضافه گیگی ۱۷۰۰ تومن بخرم ازشون یا تعرفه های غیر حجمی قعر جدولیشون رو بگیرم.
تحقیق کردم گویا توی شهرم فن اوا هم‌ هست. اگر بخوام پول بدم ۲۵ تومن ماهی برا adsl تکنولوژی تاریخ مصرف گذشته خب میدم فن اوا که ماهی ۴۰ گیگ بین الملل بهم میده چرا بدم اسیاتک که‌ ماهی ۲۵ گیگ میده.

MehrZaad
27-12-2017, 00:27
اگه دقیقا دوستت از مرکز مخابراتی شماست، پس فن آوا نگیر. پیشگامان رو تست بزن یا اگه 16مگابیت میخوای، داتک بگیر که نامحدوده
منطقه مهم نیست، مرکز مخابراتی مهمه. اما اگر هم منطقه ای هستین و مرکزاتون باهم فرق داره، کلا شرایط عوض میشه
فعلا منتظرم فن آوام وصل بشه تا بتونم در مورد کیفیتش نظر بدم

متاسفانه تو همین مرکز مخابراتی ما هستن و فاصله ش تا مخابرات نزدیک 500 متره ولی فاصله من نزدیک 1.5 کیلومتر
با این حال ماه پیش تلفنی فن آوا ثبت نام هم کرده بودم که آسیاتک با تبدیل سرویس نگهمون داشت ، تا یه هفته بعدش از فن آوا داشتن به من زنگ میزدن ج نمیدادم

با اینکه از پشت در تا واحد مستقیم سیم کشیدم وضعیت snr خوب نیست و بین 10-6 در نوسانه! حالا نمیدونم مشکل از آسیاتک یا...؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای من 150 گیگ در ماه کافیه پس باید 8 مگ بگیرم البته خطمم جواب نمیده برای 16 ... سرعت و کیفیت و قطع نشدن از اوجب واجباته... برای همین بین تاپیک شرکت ها سرگردون شدم
از سال 86 به ترتیب از لایزر-آسیاتک-شاتل-آسیاتک داشتم بهترینشون خدا بیامرز لایزر بود...بدترین شاتل (تو اون دوره افتضاح بود)

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 00:38
متاسفانه تو همین مرکز مخابراتی ما هستن و فاصله ش تا مخابرات نزدیک 500 متره ولی فاصله من نزدیک 1.5 کیلومتر
با این حال ماه پیش تلفنی فن آوا ثبت نام هم کرده بودم که آسیاتک با تبدیل سرویس نگهمون داشت ، تا یه هفته بعدش از فن آوا داشتن به من زنگ میزدن ج نمیدادم

با اینکه از پشت در تا واحد مستقیم سیم کشیدم وضعیت snr خوب نیست و بین 10-6 در نوسانه! حالا نمیدونم مشکل از آسیاتک یا...؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای من 150 گیگ در ماه کافیه پس باید 8 مگ بگیرم البته خطمم جواب نمیده برای 16 ... سرعت و کیفیت و قطع نشدن از اوجب واجباته... برای همین بین تاپیک شرکت ها سرگردون شدم
از سال 86 به ترتیب از لایزر-آسیاتک-شاتل-آسیاتک داشتم بهترینشون خدا بیامرز لایزر بود...بدترین شاتل (تو اون دوره افتضاح بود)

پس با این حساب از فن آوا نگیرید. شما سرعت 16 هم بگیری، ساپورتم نکنه، میتونید بگید براتون پروفایل گیمینگ ببندن که حداقل پینگتون خوب بشه. این یه مزیت میشه براتون. به نظرم داتک که نامحدود کرده رو یه تست بزنید ( دیگه چی بهتر و بالاتر از یه نت نامحدود؟ ). فقط زنگ بزنید به داتک و بپرسید پروفایل گیمینگ دارن یا نه ( من فردا میخوام زنگ بزنم بپرسم ) و چون 1 ماهه با فن آوا بستم، 1 ماه باز فرصت دارم ببینم در این مدت شرکت ها چه حرکت هایی میزنن :n10: پیشگامان هم میتونید تست کنید

MehrZaad
27-12-2017, 00:50
پس با این حساب از فن آوا نگیرید. شما سرعت 16 هم بگیری، ساپورتم نکنه، میتونید بگید براتون پروفایل گیمینگ ببندن که حداقل پینگتون خوب بشه. این یه مزیت میشه براتون. به نظرم داتک که نامحدود کرده رو یه تست بزنید ( دیگه چی بهتر و بالاتر از یه نت نامحدود؟ ). فقط زنگ بزنید به داتک و بپرسید پروفایل گیمینگ دارن یا نه ( من فردا میخوام زنگ بزنم بپرسم ) و چون 1 ماهه با فن آوا بستم، 1 ماه باز فرصت دارم ببینم در این مدت شرکت ها چه حرکت هایی میزنن :n10: پیشگامان هم میتونید تست کنید

ممنون رفیق رئالی... پیشگامان زنگ زدم گفت مرکز مخابراتی شما پورت های ما شناوره... اول تخلیه کنید بعد زنگ بزنید! من هم گفتم چشم...
داتک قدیم سرطان بود جدیدشو خبر ندارم...فردا زنگ میزنم آمار میگیرم...

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 01:49
ممنون رفیق رئالی... پیشگامان زنگ زدم گفت مرکز مخابراتی شما پورت های ما شناوره... اول تخلیه کنید بعد زنگ بزنید! من هم گفتم چشم...
داتک قدیم سرطان بود جدیدشو خبر ندارم...فردا زنگ میزنم آمار میگیرم...

مخلصم
من مودم TD-LTE داشتم و الانم با همون انلاینم و واسه همین برام نت نداشتن مهم نبود، اگر برای شما هم مهم نیست، دل رو بزن به دریا تخلیه کن، مطمئن باش بدون نت نمیمونی، فقط تنها نکته ای که هست حواست باشه به دام مخابرات نیفتی. بازی جدیدشون اینه که تخلیه میکنی بعد میگن فیبر شده باید از خودمون بگیری! جالبه 1 روزه از کجاشون فیبر در میارن :n21: موقع تخلیه آمار بگیر و صداشونم ضبط کن که بعدا نتونن این دروغ رو قالب کنن

kiavash13
27-12-2017, 02:27

من شخصا فکر میکنم به خاطر بحث عرضه تو بازار بورسه این کارا. یعنی وقتی چشم کل بازار به اخباری از آسیاتکه یهویی آسیاتک این اخبارو مبنی بر افزایش حجم رو کنه و باعث استقبال بازار از سهمش بشه

bernybeast
27-12-2017, 03:21
من شخصا فکر میکنم به خاطر بحث عرضه تو بازار بورسه این کارا. یعنی وقتی چشم کل بازار به اخباری از آسیاتکه یهویی آسیاتک این اخبارو مبنی بر افزایش حجم رو کنه و باعث استقبال بازار از سهمش بشه

چیکار میخواد بکنه که شرکتای دیگه تاحالا نکردن که کاربر بگیره؟ 1 ترا 16 مگ دارن میدن + شبانه هر چقدرم بزاری دانلود تموم نمیشه اینو با چه ایده ای میخوان بهتر بدن
کلا خطای اینترنت 10 مگ زیادشه 10 مگ میشکه... باید الان که رقابته طرح بد مشتری جذب کنه نه اینکه همه دادن بهترین حالتو بعد مشتریا ثابت شدن این بیاد طرح بده...
به نظر من این شرکت داره میشه یکی مثله دانکو صبانتو این شرکتای درپیتی (توحین نمیکنم) چون سودشو کرده تموم شده الانم براش مهم نیست چقدر کاربر داشته باشه....

bernybeast
27-12-2017, 07:41
مثال میزنم : من دارم 80 تومن میدم برای 150 گیگ بدون شبانه وقتی میتونم همینقدر بدم 1 ترابایت بگیرم با شبانه ، چرا باید بمونم تو این شرکت.
حساب کتابم ضعیفه یکی حساب کنه الان 150 گیگو باید چقدر ما پول بدیم... در مقایسه با 1 ترا

misam5526
27-12-2017, 08:17
در مورد اسیاتک از این شوخی ها نکنید که با صبا و داتک مقایسه کنید!

همین الان بعضی از شرکتها که تو این رقابتها اسمشون شنیده میشه از تجهیزات همین اسیاتک استفاده میکنند برای خدمات... خیال این شرکت از این بابت راحته چون بیشترین تعداد مرکز تحت پوشش در کل کشور رو داره و با بیشتر از یک میلیون مشترک بیشترین عضو رو هم در اختیار داره. بزرگترین رقیب اسیاتک یعنی شاتل هم الان ظرفیتش تا حد زیادی رو به تکمیل رفته و هرچند بلند پروازه شاتل ولی خیلی وقته اقدام به نصب پورت پرسرعت اضافی نکرده.

اینکه امروز شرکت کوچکی مثل دیده بان با خیال راحت در کل کشور سرویس میده دلیلش همکاری با اسیاتک هست (پیشگامان پوشش کمی داره)

پس با خیال راحت تخلیه کنید و نگران اسیاتک نباشید

nsm1000
27-12-2017, 08:30
در مورد اسیاتک از این شوخی ها نکنید که با صبا و داتک مقایسه کنید!

همین الان بعضی از شرکتها که تو این رقابتها اسمشون شنیده میشه از تجهیزات همین اسیاتک استفاده میکنند برای خدمات... خیال این شرکت از این بابت راحته چون بیشترین تعداد مرکز تحت پوشش در کل کشور رو داره و با بیشتر از یک میلیون مشترک بیشترین عضو رو هم در اختیار داره. بزرگترین رقیب اسیاتک یعنی شاتل هم الان ظرفیتش تا حد زیادی رو به تکمیل رفته و هرچند بلند پروازه شاتل ولی خیلی وقته اقدام به نصب پورت پرسرعت اضافی نکرده.

اینکه امروز شرکت کوچکی مثل دیده بان با خیال راحت در کل کشور سرویس میده دلیلش همکاری با اسیاتک هست (پیشگامان پوشش کمی داره)

پس با خیال راحت تخلیه کنید و نگران اسیاتک نباشید
حرف های شما صحیح، ولی آسیاتک تعرفه هاشو 100 درصد تغییر خواهد داد، به نظر بنده این یه فرصت عالیه برای شرکت های کوچکتری مثله دیده بان نت و فن آوا، به نظر شما چرا مخابرات رغبتی برای عوض کردن تعرفه هاش نداره؟
جدا از انحصار که تو فیبر نوری داره، بسیاری از شرکت های دیگه هم از تجهیزاتش استفاده میکنن، و گرنه اگر این مخابرات بخواد میتونه طوری تعرفه هاشو بزاره که کسی سمت شرکت های خصوصی نره! و مطمئنا اونا توان رقابت رو
با مخابرات نخواهند داشت، نه آسیاتکش، نه های وبش نه هر چندتاشون با هم دیگه! آسیاتک و فن آوا میتونن اینقدر رشد کنن که خودشون بتونن تجهیزاتشون رو در اکثر مخابرات ها نصب کنن بعد این یه زنگ خطر میشه واسه آسیاتک و امثالش
مطمئنا اون شرکت های کوچیک هم یه دید و برنامه ریزی دارن برای آیندشون.

bernybeast
27-12-2017, 08:32
مثال میزنم : من دارم 80 تومن میدم برای 150 گیگ بدون شبانه وقتی میتونم همینقدر بدم 1 ترابایت بگیرم با شبانه ، چرا باید بمونم تو این شرکت.
حساب کتابم ضعیفه یکی حساب کنه الان 150 گیگو باید چقدر ما پول بدیم... در مقایسه با 1 ترا

12 هزارتومن میشه :n08::n08::n08: ینی ما داریم واسه اینترنتی که 12 هزارتونمنه 80 تومن میدم (ریاضیم خوب نیست ولی 90% همین میشه دیگه؟)

حسین 94
27-12-2017, 09:39

مشترک که زیاد داره آسیاتک به خاطر همون نویز ایجاد میشه

جمع آوری کنید برید یک شرکت کم نام تر snr تون عالی میشه

مال من که آسیاتک 18 دانلود و 6 آپلود بود
خود سایت هم نشون میداد بیشتر از 2 مگابایت نمی شه خط رو بست
زنگ می زدم آسیاتک می گفت نویز داری برو تمام تلفن ها و وسیله های برقی رو بکش با موبایل زنگ بزن
زنگ می زدم ولی باز درست نمی شد

الان شده 32 دانلود و 20 آپلود
خط رو هم 6 مگابایت بستم

Line Attenuation هم قبلا 36 بود

الان دانلودش 23 هست آپلودش 18

من که نتیجه گرفتم تمام نویزی که میگن از طرف خود آسیاتک و مشتری زیاد داشتنشون هست

and-roid2
27-12-2017, 12:35
اسیاتک سرویس جشنواره نداره؟

MehrZaad
27-12-2017, 12:41
اسیاتک سرویس جشنواره نداره؟

سرویس جشنواره نداره ولی برای حجم یه جشنواره گذاشته که از اثراتش همین زلزله های گاه و بیگاهه تهرانه...

تخفیف برای مشترکین سرویس های حجمی و غیر حجمی

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک این شرکت حجم اضافه ۸ گیگ را برای مشترکین سرویس های حجمی و غیر حجمی با ۲۰% تخفیف تا ۱۴ دی ماه ارائه می کند. کاربران گرامی می توانند با مراجعه به پنل کاربری یا تماس با ۱۵۴۴ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای خرید اقدام کنند.

dadash42
27-12-2017, 13:01
دوستان درست میگن, آسیتک خطش افتضاح شده
یه سال پیش 8مگ با 12db داشتم
الان با زور 4مگ با 10db
حوصله شکایت و بحث باشون ندارم, مودم خیلی وقته خاموشه
ماههاس از آپراتورها اینترنت عالی lte دارم, سرعت 20 برابر dsl قیمت چندین برابر ارزونتر
حالا ببینم تو این یکی دو ماه چه اتفاقی نیفتاده عوض کنم
کاش این آپراتورها طرحهای ترابایت ارزون بیارن برا همیشه از dsl بیکفیت خلاص

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 17:38
دوستان شماها هنوز بیخیال آسیاتک نشدین؟ تخلیه کنید بره. نت فن آوام امروز وصل شد و در تاپیک مربوطه مفصل توضیح دادم و به شدت ازش راضیم:

خواهشا بیخیال آسیاتک بشید. این شرکت خون من رو تو شیشه کرده بود. کلی هم حرص خوردم که چرا تعرفه هاشو تغییر نمیده

دوستان درست میگن, آسیتک خطش افتضاح شده
یه سال پیش 8مگ با 12db داشتم
الان با زور 4مگ با 10db
حوصله شکایت و بحث باشون ندارم, مودم خیلی وقته خاموشه
ماههاس از آپراتورها اینترنت عالی lte دارم, سرعت 20 برابر dsl قیمت چندین برابر ارزونتر
حالا ببینم تو این یکی دو ماه چه اتفاقی نیفتاده عوض کنم
کاش این آپراتورها طرحهای ترابایت ارزون بیارن برا همیشه از dsl بیکفیت خلاص

منم این روزهایی که ADSL نداشتم، با TD-LTE ایرانسل میومدم. سرعت دانلودم با IDM روی LTE حدودا 3.5 بود ولی تعرفه هاش فاجعست. به شدت گرونه. شما LTE چه شرکتی دارید که میگید ارزونه؟:n04:

peyman24x
27-12-2017, 17:59
من چهار خط ای دی اس ال داشتم از آسیاتک حالا داتک طرح بی نهایت واقعی داده روی سرویس 16 مگش 79 هزارتومان بعد آسیاتک با این همه دک و پوزش ... تخلیه کنید بره بابا من یکی از خطوطم را بردم شاتل واقعا راضی هستم نه قعطی داشته نه چیزی دوتا دیگه هم تخلیه کردم برم داتک یکی هم دیگه فن آوا چهارمی میخواستم ببرم پیشگامان ساپورت نمیکنه شیراز منتظرم داتک و فن آوا وصل شه هر کودم بهتر بود چهارمی را هم میبرم اونجا

ShadowDragon
27-12-2017, 18:10
کاش ۵۱۲ و ۱ مگ هم حجم بالاتر داشت...

bernybeast
27-12-2017, 20:05
طرح #Gigend ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

۳ گیگ ۲ روزه
۲۴۰۰ تومان:n08::n08::n08::n08::n08:

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 21:27
طرح #Gigend ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

۳ گیگ ۲ روزه
۲۴۰۰ تومان

ورشکست نشه با این طرح هایی که میده :n08:شاید مثال درستی نباشه ولی: تا خر هست، خرسوار هم هست. اگر سیل عظیمی از مشترک هاش تخلیه بزنن، حساب کار دستش میاد. من بازیچه اینا نشدم، شماها هم نشید و تخلیه کنید

kiavash13
27-12-2017, 22:55
چیکار میخواد بکنه که شرکتای دیگه تاحالا نکردن که کاربر بگیره؟ 1 ترا 16 مگ دارن میدن + شبانه هر چقدرم بزاری دانلود تموم نمیشه اینو با چه ایده ای میخوان بهتر بدن
کلا خطای اینترنت 10 مگ زیادشه 10 مگ میشکه... باید الان که رقابته طرح بد مشتری جذب کنه نه اینکه همه دادن بهترین حالتو بعد مشتریا ثابت شدن این بیاد طرح بده...
به نظر من این شرکت داره میشه یکی مثله دانکو صبانتو این شرکتای درپیتی (توحین نمیکنم) چون سودشو کرده تموم شده الانم براش مهم نیست چقدر کاربر داشته باشه....

کلا افرادی که تو بازارن این چیزا رو نمیدونن اکثرا. بیشتر دنبال خبرن برای خرید. مثلا ادغام های وب و پارس آنلاین برای سهم های وب

روانپریش
27-12-2017, 23:08
دوستان اسياتك سرويس هاي حجمي رو غير فعال كرده من ميخوام سرويسم رو تمديد كنم ولي فقط سرويس هاي نامحدود داره جريان چيه؟

MehrZaad
27-12-2017, 23:22

دوست عزیز کلا اون سرویس های قبلی منقرض شدن... باید از سرویس های جدید استفاده کنید

روانپریش
27-12-2017, 23:34
دوست عزیز کلا اون سرویس های قبلی منقرض شدن... باید از سرویس های جدید استفاده کنید
درسته
يعني العان اسياتك سرويس حجمي نداره؟چون توي منو زده همه غير حجمي

MehrZaad
27-12-2017, 23:37
درسته
يعني العان اسياتك سرويس حجمي نداره؟چون توي منو زده همه غير حجمي

کلا مدل سرویس دهی تمام شرکت ها عوض شده... و منبعد شما هر سرویسی بگیرید سرعت همون سرعت اسمی سرویس میخواد باشه...

روانپریش
28-12-2017, 00:03
کلا مدل سرویس دهی تمام شرکت ها عوض شده... و منبعد شما هر سرویسی بگیرید سرعت همون سرعت اسمی سرویس میخواد باشه...

به بقيه شركت ها كاري ندارم العان شركت اسياتك كلا سرويس حجمي نداره؟

mehdidotcom
28-12-2017, 00:11

دوست عزیز اسیاتک و غیر آسیاتک ندارد طبق مصوبه 266 کمسیون تنظیم فروش سرویس های جمی از تاریخ 12 آذر متوقف شده است و کلیه شرکت های خطوط ثابت سرویس حجمی نمی دهند

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 00:50

کلا با این جدول، جواب تمام سوالاتون رو میگیرید:

ضمنا موندن در آسیاتک، خریت محضه.

dadash42
28-12-2017, 12:51
منم این روزهایی که ADSL نداشتم، با TD-LTE ایرانسل میومدم. سرعت دانلودم با IDM روی LTE حدودا 3.5 بود ولی تعرفه هاش فاجعست. به شدت گرونه. شما LTE چه شرکتی دارید که میگید ارزونه؟:n04:

من TD-LTE ندارم, یه مودم lte از alcatel و یه گوشی xiaomi lte با همینها چندین ماه از اینترنت آپراتورها با simهای مختلف میچرخم

خیلی سریعتر و ارزونتر از dsl بیکیفیت

ShadowDragon
28-12-2017, 16:01
من TD-LTE ندارم, یه مودم lte از alcatel و یه گوشی xiaomi lte با همینها چندین ماه از اینترنت آپراتورها با simهای مختلف میچرخم

خیلی سریعتر و ارزونتر از dsl بیکیفیت

سریع ن چرا اما ارزونتر نیست

android500
28-12-2017, 17:01
خسته شدم از بس تغییر سرویس دادم هی حجم بالا میخرم دو روز دیگه تمومه واقعا آسیاتک ریده منم میخام تخلیه کنم
این قسمت سرویس ویژه تو پنل قسمت خدمات سرویس چیه آورده هیچی هم توش نیست!!؟؟

rahyarpaul
28-12-2017, 17:15
خسته شدم از بس تغییر سرویس دادم هی حجم بالا میخرم دو روز دیگه تمومه واقعا آسیاتک ریده منم میخام تخلیه کنم
این قسمت سرویس ویژه تو پنل قسمت خدمات سرویس چیه آورده هیچی هم توش نیست!!؟؟
به نظر میاد دلشو زده به دریا داره تعرفه جدید میده و گیگ باکس و بقیه رو بر میگردونه
این سرویسش جدیده
اينترنت پرسرعت512کيلوبيت،غيرحجمي نامحدود (آستانه مصرف 96 گيگ در 6ماه با بسته سرعتي10گيگfup تا16مگ)
16 گیگ داره میده که میشه 8 گیگ بین الملل نسبت به قبل کم کرده که 20 بود و میشد 10 گیگ بین الملل
بعد داره 10 گیگ میده با سرعت بالا تو 6 ماه که میشه 5 تا بین الملل که میشه ماهی 800 مگ
با این اوصاف دیده 10 گیگ زیاده کرده 8.8 گیگ
البته اینم بگم قیمتشو از 15 تومن کرده 11300
اگه بقیه تعرفه هاشو همینجور بده شاهکاره و من ازش راضیم
چه از بالا اول باششیم چه از آخر
مهم اول بودنه.

ShadowDragon
28-12-2017, 17:45
به نظر میاد دلشو زده به دریا داره تعرفه جدید میده و گیگ باکس و بقیه رو بر میگردونه
این سرویسش جدیده
اينترنت پرسرعت512کيلوبيت،غيرحجمي نامحدود (آستانه مصرف 96 گيگ در 6ماه با بسته سرعتي10گيگfup تا16مگ)
16 گیگ داره میده که میشه 8 گیگ بین الملل نسبت به قبل کم کرده که 20 بود و میشد 10 گیگ بین الملل
بعد داره 10 گیگ میده با سرعت بالا تو 6 ماه که میشه 5 تا بین الملل که میشه ماهی 800 مگ
مهم اول بودنه.

شوخی بود دیگه؟؟؟
این که ر....ده:n38:

rahyarpaul
28-12-2017, 19:35
شوخی بود دیگه؟؟؟
این که ر....ده:n38:
تو اکانت 1544 زده

bernybeast
28-12-2017, 19:57
این سرویسش جدیده
مهم اول بودنه.
جک نگو بابا ماهی ۸ گیگو کجام بزارم ۱۰ تومن بدم(۷۰ تومن ۶ ماه) بعده ۸ گیگ محدودم کنن که حجم بخرم گرون تر در میاد مرد مومن...
شرکتا دارن ۱ ترا + شبانه میدن .... اسیاتک شبانه هم نداره که ادم بگه طرح خوبیه

ShadowDragon
28-12-2017, 20:50
تو اکانت 1544 زده

به هر حال مسخرست

MehrZaad
28-12-2017, 21:12
چیزی که تو پنل به نظر میاد اضافه شده سرویس ویژه س که فعلا ( یا برای من ) خالی از هر مورد برای انتخابه...

اینطور که پیداس آسیاتک هم میخواد مثل رفیق شفیقش (صبا نت) سرعت فروشی کنه ! ( تو صبا اسمش هست توربو شارژ!) و 10 تومن رو سرویس های سرعت پایین میگیره تا سرعت رو لطف کنه رو 4 مگ ببنده !

L.O.N.E.L.Y
28-12-2017, 22:29
دوستان از کجا بفهمم ک مصرف منصفانه ام تموم شده؟
من الان سرویس 4 مگ رو دارم با 100 گیگ مصرف منصفانه ولی امروز از مرز 50 گیگ عبور کردم و بازم سرعت سرویس بالاست
توی 1544 جای خاصی هست ک ترافیک بین الملل و ایران رو تفکیک کنه, مصرفیش رو منظورمه
اینم اضافه کنم ک هنوز مودم رو خاموش روشن نکردم

donkeyoxte
28-12-2017, 22:48
الان دو روزه که سیستم آسیاتک چت زده, حجم باقی مانده ام رو حساب نمیکنه و تو این دو روز 200 گیگ دانلود داشتم
ما که داریم میایم بیرون حداقل نهایت استفاده رو ببریم : )

MehrZaad
28-12-2017, 23:04
من الان سرویس 4 مگ رو دارم با 100 گیگ مصرف منصفانه ولی امروز از مرز 50 گیگ عبور کردم و بازم سرعت سرویس بالاست
توی 1544 جای خاصی هست ک ترافیک بین الملل و ایران رو تفکیک کنه, مصرفیش رو منظورمه

تو پنل سمت راست - ریز مصرف بعد جزئیات ریز مصرف.. تاریخ ها رو که ست کنی بالای صفحه جمع میزنه داخلی خارجیشو

الان دو روزه که سیستم آسیاتک چت زده, حجم باقی مانده ام رو حساب نمیکنه و تو این دو روز 200 گیگ دانلود داشتم
ما که داریم میایم بیرون حداقل نهایت استفاده رو ببریم : )

کاش میشد امتیازهای باشگاه مشتریهاشو خرج کرد... بعد از 5 سال و بالای 3-4 میلیون هزینه تو این خراب شده من هم هفته بعد تخلیه میکنم

android500
28-12-2017, 23:08
اینم از دیده بان جون :n13:
آسیاتک چش شده؟ بابا بگو مجید پاشو ببین همه ازت زدن جلو :n02:

rahyarpaul
28-12-2017, 23:16
به هر حال مسخرست
قصد مما اطلاع رسانی بوده
ولی تو ضعیف بودن تعرفه ها شکی نیست من فعلا سرویس دارم تا اردیبهشت
اگه اسیاتک رفع مشکل نکنه،منم میرم قطعا

چیزی که تو پنل به نظر میاد اضافه شده سرویس ویژه س که فعلا ( یا برای من ) خالی از هر مورد برای انتخابه...

اینطور که پیداس آسیاتک هم میخواد مثل رفیق شفیقش (صبا نت) سرعت فروشی کنه ! ( تو صبا اسمش هست توربو شارژ!) و 10 تومن رو سرویس های سرعت پایین میگیره تا سرعت رو لطف کنه رو 4 مگ ببنده !

آخه اینا همون حجم رو سرعت بالا مثل اینکه نمیخوان بدن.میخوان این حجمو پایین بدن
حجم خریداری شده رو فقط بالا بدن

MehrZaad
28-12-2017, 23:31
آخه اینا همون حجم رو سرعت بالا مثل اینکه نمیخوان بدن.میخوان این حجمو پایین بدن
حجم خریداری شده رو فقط بالا بدن

شرکت هایی مثل آسیاتک و صبا هنوز تو خواب حجم فروشی هستن... و عوض بالا بردن حجم سرویس ها و جذب مشترک بیشتر دنبال سرویس فروختن با حجم کم و احیانا مدت دارن تا باز مثل سابق رفتار کنن... صبانت که میدونم صدی نود یوزرهاش سرویس سالیانه دارن... و با تموم شدن دوره سرویسهای مدت دارش کم کم ریزش یوزرهاش شروع میخواد بشه... آسیاتک هم از بس مشتری جمع کرده فعلا داغه نمیفهمه ریزش شدید مشتری ها که شروع شد تازه میخواد تکونی به خودش بده....

L.O.N.E.L.Y
28-12-2017, 23:40
تو پنل سمت راست - ریز مصرف بعد جزئیات ریز مصرف.. تاریخ ها رو که ست کنی بالای صفحه جمع میزنه داخلی خارجیشو

من تاریخی رو ک سرویس رو تهیه کردم با تاریخ امروز ست کردم و اینجوری ب من نشون میده توی عکس معلومه
چیزی تفکیک نشده
ترافیک بین الملل و داخلی

ShadowDragon
28-12-2017, 23:47
دقیقا همین طوره
مثلا من خودم تا ابان ۹۸ سرویس دارم.... مصرفمم زیر ماهی ۱۰ گیگه... واسه همینم ترجیح دادم قبل این سقف سازی ها، خودم سقف خودم رو بسازم:n36:
اما بدون شک اگه اسیاتر بخواد با این روش ادامه بده هم چیزی نمیشه! این ۴۰-۵۰ تا کاربر فروم رو فقط نبین! من الان کسایی رو میشناسم که ۱۰ سال از صبانت سرویس دارن و حس عوض کردن ندارن...
اکثر مردم اصلا نمیدونن داستان چیه!!!
پس خیالتون راحت. اسیاتر حواسش هست، فقط داره یه سری مشترک پرمصرف رو کم میکنه،و بعد پر شدن پورت مراکزشلوغ ، بازم مردم اسیاتر میگیرن

MehrZaad
28-12-2017, 23:52
من تاریخی رو ک سرویس رو تهیه کردم با تاریخ امروز ست کردم و اینجوری ب من نشون میده توی عکس معلومه
چیزی تفکیک نشده
ترافیک بین الملل و داخلی

چک کردم درسته تو جمع تفکیک نمیکنه اشتباه تو ذهنم مونده بود ولی سوال اولت که گفته بودی 50 گیگ استفاده کردی و هنوز محدود نشدی... اگر تو پنلت صفحه اصلی زده 50 گیگ داری... چرا فکر میکنی باید سرعتت محدود بشه؟

L.O.N.E.L.Y
29-12-2017, 00:01
چک کردم درسته تو جمع تفکیک نمیکنه اشتباه تو ذهنم مونده بود ولی سوال اولت که گفته بودی 50 گیگ استفاده کردی و هنوز محدود نشدی... اگر تو پنلت صفحه اصلی زده 50 گیگ داری... چرا فکر میکنی باید سرعتت محدود بشه؟

چون تمام مصرف خانواده ما توی اینستا و تلگرامه و مطمئنم چیزی از سرور داخل مصرف نداشتیم
بیشتر منظورم اینه چطور باید بفهمم ترافیک بین الملل و داخل چقد مصرف شده ب نظر خودم همین راهشه ک توی صفحه اصلی زده

Rainyday96
29-12-2017, 01:29

داداش متوجه منظورت نشدم . الان تو پنل زده حجم باقی مانده 0 ؟ و سرعتت چه داخلی چه خارجی مثل سابقه ؟

L.O.N.E.L.Y
29-12-2017, 02:09
داداش متوجه منظورت نشدم . الان تو پنل زده حجم باقی مانده 0 ؟ و سرعتت چه داخلی چه خارجی مثل سابقه ؟

ن نزده صفر 48.96 گیگ باقی مونده
ولی من مطمئنم تو خونه ما مصرف سرور داخلی نداشتیم
روز اول این عدد 100 گیگ بوده ک ب گفته خودشون 50 گیگش مال ترافیک بین الملل
حالا من نمیدونم چطوریه ک عدد از 50 پایین تر اومده و سرعت پایین نمیاد
اصلا راهی هست بفهمم چقد بین الملل مصرف کردم چقد داخلی؟

MehrZaad
29-12-2017, 02:15
ن نزده صفر 48.96 گیگ باقی مونده
ولی من مطمئنم تو خونه ما مصرف سرور داخلی نداشتیم
روز اول این عدد 100 گیگ بوده ک ب گفته خودشون 50 گیگش مال ترافیک بین الملل
حالا من نمیدونم چطوریه ک عدد از 50 پایین تر اومده و سرعت پایین نمیاد
اصلا راهی هست بفهمم چقد بین الملل مصرف کردم چقد داخلی؟

دوست عزیز اون 100 گیگ ترافیک داخلیه... شما دقیقا 26 گیگ خارجی استفاده کردید تا الان و 24 گیگ حجم خارجی هم براتون باقی مونده...
کافیه این عددی که نشون میده تقسیم بر 2 کنی
و تا زمانی که این 48 گیگ داخلی یا 24 گیگ خارجی باقی مونده صفر نشه سرعت شما پایین نمیاد

hmr1980
29-12-2017, 03:15
من که از آسیاتک دارم میرم، نه من بلکه همه دوستان و آشنایانی که من براشون از آسیاتک سرویس گرفتم که با خودم 12 نفر میشیم ، همه دارند با من کوچ میکنند، فقط دوستان راهنمایی کنید کجا رو پیشنهاد میکنید؟

OnlyRealMadrid
29-12-2017, 03:39
اینم از دیده بان جون :n13:
آسیاتک چش شده؟ بابا بگو مجید پاشو ببین همه ازت زدن جلو :n02:

دیده بان نت تو تهران سرویس ارائه نمیده متاسفانه. نمیدونم چرا سایت زومیت، داتک رو نمیاره تو جدولش!
دوستانی که هنوز آسیاتک موندن، یه دلیل بگن که چرا موندن؟! واقعا چرا؟

من که از آسیاتک دارم میرم، نه من بلکه همه دوستان و آشنایانی که من براشون از آسیاتک سرویس گرفتم که با خودم 12 نفر میشیم ، همه دارند با من کوچ میکنند، فقط دوستان راهنمایی کنید کجا رو پیشنهاد میکنید؟

داتک - فن آوا - پیشگامان - دیده بان نت (اگر در تهران نیستین چون دیده بان نت در تهران سرویس نمیده )

MehrZaad
29-12-2017, 03:52
دیده بان نت تو تهران سرویس ارائه نمیده متاسفانه. نمیدونم چرا سایت زومیت، داتک رو نمیاره تو جدولش!

1-منتظرن شرکت های دیگه وضعیتشون مشخص بشه
2-هنوز زمان سرویسشون به سر نرسیده...
3-بعضی ها حوصله چند روز بی نت بودن و دردسر و ریسک شرکت عوض کردن ندارن...

پ.ن : بین شاتل و داتک نظرت کدومه؟

mv217010
29-12-2017, 09:31

)
منی که ماهی 10 گیگ مصرف نت دارم چرا باید برم خودمو الکی بندازم حچل و با تخله کن و وصل کن الکی وقتم و اعصابم و بگیرم
درضمن فقط اسیاتکه که از سرور های داخل سرعت رو باز میزاره من الان 512 دارم و دانلودم رو 1.5 مگ سرور داخل هست ماهی یه بازی شاید دان کنم..اونم با بالاترین سرعت میده ..برای رانژه و وصل دوباره حدود 50 میره تو پاچه ادم و من زورم میاد بدم الکی

روانپریش
29-12-2017, 13:07
دوست عزیز اسیاتک و غیر آسیاتک ندارد طبق مصوبه 266 کمسیون تنظیم فروش سرویس های جمی از تاریخ 12 آذر متوقف شده است و کلیه شرکت های خطوط ثابت سرویس حجمی نمی دهند

ممنون از جوابتون دوست عزيزم
العان ارزون ترين سرويسي كه از اسياتك ميشه گرفت چند تومنه؟

and-roid2
29-12-2017, 13:51

پیج اینستاشون نوشتن که تهران هم سرویس میدن

dadash42
29-12-2017, 14:00
این آسیاتک تا کی میخواد صبر کنه, واقعاً مسخره

arash1029
29-12-2017, 14:30
دوستان کسی مودم تی پی لینک 8151n داره با آسیا تک مشکل نداره مودمم با اسیا تک قطع وصل میشه قبلا دی لینک داشتم از وقتی تیپی لینک گرفتم مرتب قطع میشه چند ثانیه بعد وصل میشه پشتیبانی هم ... نویزگیر هم عوض کردم فرقی نکرد

rahyarpaul
29-12-2017, 14:51

داتک - فن آوا - پیشگامان - دیده بان نت (اگر در تهران نیستین چون دیده بان نت در تهران سرویس نمیده )

1.مرکز ما شلوغه تا خارج بشیم pcm رو شاخمونه منتظر اجرایی شدن مصوبه وزیریم
2.تا اردیبهشت سرویس داریم و 55 گیگ حجم دارم با شبانه
3.اسیاتک مزخرف هست ولی دم عید جشنواره میده که اگه نداد با حجم مناسب میایم بیرون
4.توجه کن ترس از چاه بریم تو دره هست آسیاتک خود چاهه مخابرات خود دره هست
5.نداره.

H-R-N
29-12-2017, 15:01

(((مطمئن باش تا وقتی‌ شما صبر کنی‌ آسیاتک هم صبر میکنه)))

سخنی گهربار از خودم :n02::n02::n02::n02:

Undercover-G
29-12-2017, 16:43

برای اینکه تو این مملکت هیشکی محض رضای خدا کاری انجام نمیده. زومیت هم همچنین!
اضافه کردن شرکتها به لیست، چون به نوعی تبلیغ براشون محسوب میشه باید یه پولی به زومیت بدن!

MehrZaad
29-12-2017, 17:12

بهتون قول میدم به محض اینکه این هفته تخلیه زدم حجم ها رو تغییر میده... مشکل حضور منه

ShadowDragon
29-12-2017, 19:49
دوستان کسی مودم تی پی لینک 8151n داره با آسیا تک مشکل نداره مودمم با اسیا تک قطع وصل میشه قبلا دی لینک داشتم از وقتی تیپی لینک گرفتم مرتب قطع میشه چند ثانیه بعد وصل میشه پشتیبانی هم ... نویزگیر هم عوض کردم فرقی نکرد

سلام
من دقیقا ۳-۴ ساله همین مودم رو دارم
اون ورژن سوراخ سوراخه
الان یه شکل دیگه شده
شما اگه از همین مدل منو داری، من که مشکلی نداشتم! همیشه هم روشنه...

dadash42
29-12-2017, 22:13
حذف شود....

dadash42
29-12-2017, 22:17
چند ساله TD-W8968-V2 tplink بدون مشکل استفاده میکنم, حتی با 9 یا 8db-snr قطع نمیشه با وجود اینکه چیپ broadcom نداره

حالا هنوز 100% تصمیم نگرفتم بعد از این آسیاتک کجا برم, دلم میگه فناوا ولی کله میگه شاتل. تو قم داتک و پیشگامان نداریم
فناوا طرح های بهتر داره ولی پشتیبانی ضعیف و پهنای باند کم, یکم تو قسمت فناوا بخونین میفحمین
شاتل قبل از آسیاتک پشتیبانی دور تا دور کشور داشت و پهنای باند بزرگ, فرقش با آسیاتک اینه با مصوبه جدید به نفع کاربران تا حدی کنار اومد

OnlyRealMadrid
29-12-2017, 23:29
1-منتظرن شرکت های دیگه وضعیتشون مشخص بشه
2-هنوز زمان سرویسشون به سر نرسیده...
3-بعضی ها حوصله چند روز بی نت بودن و دردسر و ریسک شرکت عوض کردن ندارن...

پ.ن : بین شاتل و داتک نظرت کدومه؟

شما رو که در جریان هستم که به زودی تخلیه میکنی و دنبال شرکت خوب هستی، منظورم اوناییه که بدون هیچ دلیلی و فقط از روی تنبلی و بیخیالی و راضی بودن به سرویس های کم ارزش آسیاتک؛ موندن و روز به روز مدیر حروم خور آسیاتک رو بیشتر خوشحال میکنن
داتک از شاتل هم قدیمی تره. اولین شرکتی بود که من ازش نت گرفتم. مسلما شونزده مگ نامحدودش خیلی با 350 گیگ شاتل فرقشه ولی بازم به این بستگی داره که مرکز مخابراتیتون با وجدان باشه یا بی وجدان

منی که ماهی 10 گیگ مصرف نت دارم چرا باید برم خودمو الکی بندازم حچل و با تخله کن و وصل کن الکی وقتم و اعصابم و بگیرم
درضمن فقط اسیاتکه که از سرور های داخل سرعت رو باز میزاره من الان 512 دارم و دانلودم رو 1.5 مگ سرور داخل هست ماهی یه بازی شاید دان کنم..اونم با بالاترین سرعت میده ..برای رانژه و وصل دوباره حدود 50 میره تو پاچه ادم و من زورم میاد بدم الکی

50تومن؟!!!! 12 تومن پول رانژست. کلا تخلیه و رانژه 3 روز روی هم زمان میبره. دوست عزیز تنبلی و بیخیالی شما باعث میشه امثال مدیر آسیاتک، رو مردم سوار بشن

پیج اینستاشون نوشتن که تهران هم سرویس میدن

مرسی، امیدوارم کل مناطق تهران رو پوشش بدن ولی متاسفانه تو سایتش، تهران جزوه لیست نمایندگیاشون نیست. شاید قراره اضافه کنن

5.نداره.

دوست عزیز فقط دلیل شماره 2تون منطقیه. مخابرات حق نداره حالا با هر دلیلی بهتون دروغ بگه و میتونید شکایت کنید

(((مطمئن باش تا وقتی‌ شما صبر کنی‌ آسیاتک هم صبر میکنه)))

سخنی گهربار از خودم

لایک

برای اینکه تو این مملکت هیشکی محض رضای خدا کاری انجام نمیده. زومیت هم همچنین!
اضافه کردن شرکتها به لیست، چون به نوعی تبلیغ براشون محسوب میشه باید یه پولی به زومیت بدن!

همین تو ذهنم بود ولی آخه همه شرکت ها رو گفته جز داتک! نمیدونم به هر حال امیدوارم یخورده وجدان رو هم قاطی پول بکنن حداقل

rahyarpaul
30-12-2017, 00:51
دوست عزیز فقط دلیل شماره 2تون منطقیه. مخابرات حق نداره حالا با هر دلیلی بهتون دروغ بگه و میتونید شکایت کنید

همین دوستمون که کرجیه و pcm شده چکار تونسته بکنه
مرکز ما کسایی که ثبت نام کردن تلفن رو تو مرکز گوهردشت و رجایی رو گذاشته برا خرداد 97
ببین وضعیت پورتهای ما چقدر داغونه،سه تا محله پرجمعیت کرج و 9 پیش شماره توهمین مرکزه
یکی از دوستام pcm بود رفت دم یکی رو دید از pcm در اورد داشت اخراجش میکرد گفت اخراجش نکن pcm ام کن با اینکه رفیقم وکیل بود و شکایت قضایی بعدش کرد نتونست کاری کنه گفته بود قاضی به علت عدم امکان ارائه خدمت مذکور تقصیری بر گردن مخابرات نیست چون پور کمه اولویت با تلفنه.
حداقل این مصوبه اجرایی بشه با خیال راحت بشه تخلیه کرد
بعد تا اردیبهشت سرویس دارم اگه تو عید سرویس مناسب داد میمونیم.اگه سرعتها رو باز بزارن
اینم در نظر بگیر بالاخره ریختن زیاد این همه کاربر آسیاتک باعث افت کیفی بقیه isp ها میشه
این که میگیم همه تخلیه کنن فقط آسیاتک رو متضرر نمیکنه بلکه کاربر بیچاره هم آسیب میبینه مثلا همین فن آوا پهنای باندش کمه
اگه 100 هزار کاربر آسیاتک برو اونجا قطعا کم میاره و ممکنه بجای اینکه بره پهنا بخره برا سود بیشتر از سرعت و کیفیت بزنه.
من نمیگم بمونیم اگه همین منوال باشه میگم خروج آنی و کامل اشتباهه

bernybeast
30-12-2017, 04:07
یه سوال vod مجانیه حجم کم نمیکنه دیگه؟ نریم بشینیم ببینیم همه حجممون تموم شه
همون فیلمیو'

h_gh_gamkhor
30-12-2017, 09:27
یه سوال vod مجانیه حجم کم نمیکنه دیگه؟ نریم بشینیم ببینیم همه حجممون تموم شه
همون فیلمیو'یه حجم کمی چرا کم میکنه. مثلا ۶ یا ۷ گیگ مصرف کنی حدود ۱۰۰ مگ کم میشه.

bernybeast
30-12-2017, 09:57
از مجبوریو کم حجمیه اسیاتک یه کاری کردن بشینیم بجا netflix اینو ببینیم...
خط مرکز مخابراتیه ما کابل برگردونه شرکتو عوض کنیم فقط میتونیم بریم مخابرات...وگرنه تا الان که هیچی روز اول میرفتم فناوا 1 گیگ + شبانه... حالا مجبورم صبر کنم ببینم چی میشه شاید زیاد کنه

sougand1389
30-12-2017, 10:01
5.نداره.

دقيقا ! منم از چاه افتادم تو دره ! از شر تعرفه هاي آسياتك خواستم خلاص شم تخليه زدم افتادم تو مخابرات[emoji58]

bernybeast
30-12-2017, 10:28
دقيقا ! منم از چاه افتادم تو دره ! از شر تعرفه هاي آسياتك خواستم خلاص شم تخليه زدم افتادم تو مخابرات[emoji58]

باز اسیاتک ممکنه تغییر بده درست حسابی شاید به خودش برگرده به روزای اوجش ولی مخابرات هیچوقت خوب نبوده... سره همون من موندم شانس آواردم یارو بی انصاف نبود بهم گفت کابل برگردون...البته پشتیبانی فن اوا گفتا

Bensonw3x
30-12-2017, 11:08
میدونید آسیاتک برا چی رقابت نمیکنه و حجم ها رو زیاد تغییر نمیده چون براش مهم نیست ، حالا چرا براش مهم نیست ؟ چون اینا تو حوزه های دیگه مثله دیتاسنتر/سرور/هاستینگ فروش خیلی خوبی دارن و روز به روز داره کسب کارشون از این طریق بیشتر میشه حتی کلا منحل بشه ISP شون هم اینا به کارشون ادامه میدن.

"شیکم سیری"

01110362
30-12-2017, 11:40
باز اسیاتک ممکنه تغییر بده درست حسابی شاید به خودش برگرده به روزای اوجش ولی مخابرات هیچوقت خوب نبوده... سره همون من موندم شانس آواردم یارو بی انصاف نبود بهم گفت کابل برگردون...البته پشتیبانی فن اوا گفتا

من كه انقدر عصباني شدم از اين تعرفه هاشون بعد از ١٠ روز انتظار كه ديگه ديدم اينا عين خيالشون نيست سريع تخليه زدم كه ديدم اين داستان شده[emoji23]

MehrZaad
30-12-2017, 13:23
زنگ زدم آسیاتک برای جمع آوری طرف گفت 1 هفته الی 10 روز زمان میبره! ( روش نشد بگه یه ماه ) و باز شروع کرد چرا جمع آوری شما که سرعت و خطتون عالیه...! تازه برات 10 مگ بستیم در صورتی که سرعت 8 مگ گرفتی... خلاصه گفتم حجم بسیار پایینتون...برگشت گفت شرکت های دیگه پروموشن! گذاشتن تا بهمن صبر کنید ما هم میزاریم...

برنامم گرفتن از شاتل بود که اونجا هم گفتن پورت نداریم تو لیست انتظار گذاشت گفت بهت قول نمیدیم 1 روز یا 3 ماه...
تو مرکز مخابراتی ما فن آوا خوب کار نکرده... مونده داتک که نمیدونم این ماه هم آسیاتک بمونم یا ریسک سرویس گرفتن از شرکت کوچکی مثل داتک رو قبول کنم

پ.ن: هر جا زنگ میزنم میگن مرکز مخابراتی شما استعلامیه بخاطر شلوغی یا پورت نداریم...
اینطور که پیداس باید موند همین خراب شده!

rahyarpaul
30-12-2017, 14:58
زنگ زدم آسیاتک برای جمع آوری طرف گفت 1 هفته الی 10 روز زمان میبره! ( روش نشد بگه یه ماه ) و باز شروع کرد چرا جمع آوری شما که سرعت و خطتون عالیه...! تازه برات 10 مگ بستیم در صورتی که سرعت 8 مگ گرفتی... خلاصه گفتم حجم بسیار پایینتون...برگشت گفت شرکت های دیگه پروموشن! گذاشتن تا بهمن صبر کنید ما هم میزاریم...

برنامم گرفتن از شاتل بود که اونجا هم گفتن پورت نداریم تو لیست انتظار گذاشت گفت بهت قول نمیدیم 1 روز یا 3 ماه...
تو مرکز مخابراتی ما فن آوا خوب کار نکرده... مونده داتک که نمیدونم این ماه هم آسیاتک بمونم یا ریسک سرویس گرفتن از شرکت کوچکی مثل داتک رو قبول کنم

پ.ن: هر جا زنگ میزنم میگن مرکز مخابراتی شما استعلامیه بخاطر شلوغی یا پورت نداریم...

حتما جوری برنامه ریزی کن که فاصله دو روز بیشتر نیوفته بین تخلیه و وصل شدن
اسیاتک تخلیه رو بزن همون لحظه به 195 شکایت کن که گفتن یه هفته
بلافاصله ثبت نام اونور رو نهایی کن
که مخابرات فرصت کاری پیدا نکنه و گر نه به نظر میاد مرکزت شلوغه و تو هم گرفتار این مخابرات بشی

L.utus
30-12-2017, 20:13
از مجبوریو کم حجمیه اسیاتک یه کاری کردن بشینیم بجا netflix اینو ببینیم...
خط مرکز مخابراتیه ما کابل برگردونه شرکتو عوض کنیم فقط میتونیم بریم مخابرات...وگرنه تا الان که هیچی روز اول میرفتم فناوا 1 گیگ + شبانه... حالا مجبورم صبر کنم ببینم چی میشه شاید زیاد کنه

منظورتون چیه که اگر کابل بگردونه فقط می تونید برید مخابرات؟
الان این مراکز مخابراتی و پیش شماره هایی که تو این خبر اومده هم اگر تخلیه کنن باید فقط از مخابرات بگیرن؟
پیش شماره منم جزوشونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gmuosavi
30-12-2017, 20:46
اینو تازه دیدم

bernybeast
30-12-2017, 21:06
منظورتون چیه که اگر کابل بگردونه فقط می تونید برید مخابرات؟
الان این مراکز مخابراتی و پیش شماره هایی که تو این خبر اومده هم اگر تخلیه کنن باید فقط از مخابرات بگیرن؟
پیش شماره منم جزوشونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کابل برگردون همون فیبر نوری مرکز مخابراتیه حکمت شعار تهران که اینجوریه

bernybeast
30-12-2017, 21:29
اینو تازه دیدم

با ۲ مگ ۲ تا ۸ کلا تو ماه ۸۰ گیگم نمیشه دانلود کرد.... بازم بدرد نمبخوره اگه ۱۶ مگ بود سرعت باز میشد یه حرفی زد . در کل بازم اون شرکتای ۱ ترابایت + شبانه رایگان خیلی بهتره

01110362
30-12-2017, 21:43

دوستمون درست گفتن كابل گردون معلوم نيست كي تموم بشه. منم آسياتك بودم تخليه كردم برم فن آوا كه داستان رو متوجه شدم و الان اجبارا از مخابرات گرفتم تا بعد ! اين هم بازي مخابرات هست مطمنا! آسياتك به منم گفت طرح ها عوض ميشه ! ١٠ روز منتظر موندم خبري نشد و تا الان كه همينطور !

misam5526
30-12-2017, 21:47
با ۲ مگ ۲ تا ۸ کلا تو ماه ۸۰ گیگم نمیشه دانلود کرد.... بازم بدرد نمبخوره اگه ۱۶ مگ بود سرعت باز میشد یه حرفی زد . در کل بازم اون شرکتای ۱ ترابایت + شبانه رایگان خیلی بهتره

این بسته افزایش سرعته نه ترافیک دانلود شبانه.

اون بسته یک ماهه هشت هزار تومنش میتونه نیاز کاربرای کم کصرف که سرعت بالا کیخوان رو تا حدی براوردی کنه

یعنی یه ۵۱۲ بگیرن و با این بسته یک ماه ۱۶ داشته باشن

soroori2
30-12-2017, 23:00
سلام
تو سرویس جدید غیر حجمی اگر یک ماهه بگیریم و تمام حجم رو تموم نکنیم آیا به ماه بعد منتقل میشه یا نه ؟

mo_ho
30-12-2017, 23:40
سلام.دوستان من تازه بعد از این طرح غیرحجمی و همون اول که پارس آنلاین طرح هاش آخر جدول بود اومدم آسیاتک
الان 4 روزه به شدت مسکل قطع شدن گوشی یا لپ تاپ و ... از مودم رو داره . مودم هم Tp link هست ، و دستگاه یا به سختی وصل میشه یا وصل هم بشه بعد چند دقیقه قطع میشه . با پشتیبانی هم صحبت کردم گفت که ما قطعی نمیبینیم و چند تا از تنظیمات مودم رو مث کانال و .... رو گفت و عوض کردم ، برا چند ساعت بهتر شد و دوباره خراب شد.
کسی از دوستان همچین مشکلی داشته یا داره بتونه راهنمایی کنه؟

bernybeast
31-12-2017, 01:35

اون بسته یک ماهه هشت هزار تومنش میتونه نیاز کاربرای کم کصرف که سرعت بالا کیخوان رو تا حدی براوردی کنه

شبانس دیگه... داره شبانه هم میده با این سرعت و حجم اگه 5 تومن بدی

Greedy
31-12-2017, 12:00
برای آسیاتکی ها تا آخر سال ۱۳۹۶
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
ارائه خدمات ابری (Cloud) و ایجاد فضایی امن برای نگهداری و انتقال داده ها (Data) به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای اقدامی دیگر جهت تکمیل سبد محصولات خدمات ارزش افزوده کاربران این شرکت و پاسخگوئی به نیازهای آنلاین مشترکین توافق بسیار خوبی با مجموعه "ابرینو" صورت گرفته است. پیرو این توافق کاربران آسیاتک می‌توانند از تاریخ ۹۶/۱۰/۰۹ تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۹ از خدمات ذخیره‌سازی ابری «ابرینو»، بدون مصرف ترافیک بهره‌مند شده و با آرامش و اطمینان خاطر اطلاعات و فایل های خود را در فضای ابرینو ذخیره سازی نمایند. با استفاده از ترافیک رایگان آسیاتک، ابرینو در نقش یک Disc Hard مطمئن ابری عمل می‌کند که می‌توانند یک کپی از تمام فایل‌ها و اطلاعات کامپیوتر و موبایل خود (حتی دفترچه تلفن، پیامک‌ها و ...) را در آن ذخیره کرده و همیشه همراه داشته باشند. با پرداخت ۷۰ هزار تومان و خرید طرح پریمیوم ابرینو، یک هارد ابری یک ترابایتی با سرویس‌های متنوع ابری به مدت یک سال در اختیار ایشان قرار می‌گیرد. همچنین خاطرنشان می سازد کاربران برای بهره‌مندی از ترافیک رایگان ابرینو نباید از فیلترشکن یا نرم‌افزارهای تغییر IP استفاده کنند، همچنین مشترکین سرویس های حجمی آسیاتک لازم است گزینه «دانلود پلاس» را نیز در پنل کاربری خود در سایت ۱۵۴۴ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فعال و مودم خود را خاموش و روشن کنند. کاربران می توانند برای آشنایی با ویژگی‌ها و امکانات کاربردی و جذاب ابرینو به صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.

این الان مثه شاتل لنده یعنی ؟

pipo4713
31-12-2017, 12:48
دوستان در رابطه با خطهای PCM و ONU مقداری صبر کنید ،من شکایت کردم و امروز باهام تماس گرفتن از بازرسی مخابرات تا مورد بررسی بشه،خودشون هم در جریان نیستن که وزیر این حرف رو زده،قرار شد چک کنن موضوع رو و دوباره با من تماس بگیرن... شما هم میتونید شکایت کنید که تعداد شکایت ها بالا بره بلکه به نفع خیلی از دوستان بشه...

pipo4713
31-12-2017, 12:50
[QUOTE=pipo4713;9033166]دوستان در رابطه با خطهای PCM و ONU مقداری صبر کنید ،من شکایت کردم و امروز باهام تماس گرفتن از بازرسی مخابرات تا مورد بررسی بشه،خودشون هم در جریان نیستن که وزیر این حرف رو زده،قرار شد چک کنن موضوع رو و دوباره با من تماس بگیرن... شما هم میتونید شکایت کنید که تعداد شکایت ها بالا بره بلکه به نفع خیلی از دوستان بشه...
در ضمن تمامیه امکانات برای همه شرکت ها در رابطه با رانژه کردن خط های PCM و ONU هست ،به شرط اینکه در اون مرکز پورت خالی داشته باشن....

862111014
31-12-2017, 13:53
دوستان در رابطه با خطهای PCM و ONU مقداری صبر کنید ،من شکایت کردم و امروز باهام تماس گرفتن از بازرسی مخابرات تا مورد بررسی بشه،خودشون هم در جریان نیستن که وزیر این حرف رو زده،قرار شد چک کنن موضوع رو و دوباره با من تماس بگیرن... شما هم میتونید شکایت کنید که تعداد شکایت ها بالا بره بلکه به نفع خیلی از دوستان بشه...

دقیقا منم این مشکل دارم به بازرسی مخابرات شکایت کردم.البته خظ من یکروزه فیبر کردن که کلا از هر نظری غیر قانونیه

ShadowDragon
31-12-2017, 15:26
ارائه خدمات ابری (Cloud) و ایجاد فضایی امن برای نگهداری و انتقال داده ها (Data) به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای اقدامی دیگر جهت تکمیل سبد محصولات خدمات ارزش افزوده کاربران این شرکت و پاسخگوئی به نیازهای آنلاین مشترکین توافق بسیار خوبی با مجموعه "ابرینو" صورت گرفته است. پیرو این توافق کاربران آسیاتک می‌توانند از تاریخ ۹۶/۱۰/۰۹ تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۹ از خدمات ذخیره‌سازی ابری «ابرینو»، بدون مصرف ترافیک بهره‌مند شده و با آرامش و اطمینان خاطر اطلاعات و فایل های خود را در فضای ابرینو ذخیره سازی نمایند. با استفاده از ترافیک رایگان آسیاتک، ابرینو در نقش یک Disc Hard مطمئن ابری عمل می‌کند که می‌توانند یک کپی از تمام فایل‌ها و اطلاعات کامپیوتر و موبایل خود (حتی دفترچه تلفن، پیامک‌ها و ...) را در آن ذخیره کرده و همیشه همراه داشته باشند. با پرداخت ۷۰ هزار تومان و خرید طرح پریمیوم ابرینو، یک هارد ابری یک ترابایتی با سرویس‌های متنوع ابری به مدت یک سال در اختیار ایشان قرار می‌گیرد. همچنین خاطرنشان می سازد کاربران برای بهره‌مندی از ترافیک رایگان ابرینو نباید از فیلترشکن یا نرم‌افزارهای تغییر IP استفاده کنند، همچنین مشترکین سرویس های حجمی آسیاتک لازم است گزینه «دانلود پلاس» را نیز در پنل کاربری خود در سایت ۱۵۴۴ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فعال و مودم خود را خاموش و روشن کنند. کاربران می توانند برای آشنایی با ویژگی‌ها و امکانات کاربردی و جذاب ابرینو به صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.

خیر
و کلا بیخوده
۷۰ تومن یک ساله؟ خوب ۲۰۰ میدم یه هارد یک ترا میگیرم!!! و همیشه دارمیش نه بعد یک سال منقضی شه یا اسیاتک و ابرینو قهر کنن!!

ShadowDragon
31-12-2017, 15:32

رفیق کسی که ماهی ۱۲.۵ داره میده،۸ تومن ، ۲۰.۵ میشه
کجا به نفعشه؟؟؟ ۷۰٪ هزینه اضافه شده! خوب میره یک مگ میگیره دیگه! حجم بالاتر هم داره
کاربر کم مصرف اسمش رو خودشه

این اسیاتر میخواد یه جوری بچاپه داره از راهای مختلف وارد میشه

misam5526
31-12-2017, 15:37
رفیق کسی که ماهی ۱۲.۵ داره میده،۸ تومن ، ۲۰.۵ میشه
کجا به نفعشه؟؟؟ ۷۰٪ هزینه اضافه شده! خوب میره یک مگ میگیره دیگه! حجم بالاتر هم داره
کاربر کم مصرف اسمش رو خودشه

این اسیاتر میخواد یه جوری بچاپه داره از راهای مختلف وارد میشه

بحث سرعت حداکثر با قیمت کمتر برای کم مصرفهاست.

خب با این هشت تومن سرویس تبدیل میشه به ۱۶ مگ... و نهایت سرعت بسته میشه بدون نیاز به پرداخت هشتاد هزار تومن.

bernybeast
31-12-2017, 15:49

خب با این هشت تومن سرویس تبدیل میشه به ۱۶ مگ... و نهایت سرعت بسته میشه بدون نیاز به پرداخت هشتاد هزار تومن.

اگه واستون بصرفس 10 گیگ کخ میشه در اصل 5 گیگ تقسیم به دو میشه 8 تومن برین بگیرین خوب بحث نداریم ما:n08:
کم مصرفا با 5 گیگ تو ماهم کارشون راه میوفته...بدرد من که نمیخوره 1 ترا 16 مگ + شبانه ی شرکتای دیگه خیلی بهتره

bernybeast
31-12-2017, 16:06

اگه واستون بصرفس 10 گیگ که میشه در اصل 5 گیگ تقسیم به دو میشه 8 تومن برین بگیرین خوب بحث نداریم ما:n08:
کم مصرفا با 5 گیگ تو ماهم کارشون راه میوفته...بدرد من که نمیخوره 1 ترا 16 مگ + شبانه ی شرکتای دیگه خیلی بهتره

فرق بین 150 گیگ - شبانه و
1 ترا بایت + شبانه خیلیه... 850 گیگ کم نیست شما باید به این حجم اسیاتک 12 تومن بدین در اصل....نه 80 توممن حالا شبانه جدا

Xx Hossein xX
31-12-2017, 16:10

مجموع ترافیک ارسال و دریافت درنظر گرفته شده درابرینو 10 گیگابایت در ماه است. درصورتی که مصرف کاربری از این میزان تجاوز کند، ممکن است دچار محدودیت دسترسی یا پرداخت هزینه بیشتر یا کسر از ترافیک ماه‌های آتی شود.

یک سایت ارائه خدمات ابری اینو بنویسه دیگه خیلی حرفه. یعنی شما پلن 1 ترا رو بخری هیچ رقمه نمیتونی از کل فضات استفاده کنید :n02:
ضمنا حالت ریموت دسکتاپ هم نداره
:n08:

ShadowDragon
31-12-2017, 16:22

متوجه این موضوع هم هستی که کاربر کم مصرف، کم هزینه هم هست؟
یعنی بر اساس عدم نیاز، میخواد پول نده... و الان ۷۰٪ به قیمتش اضافه شده....

پ.ن
فکر میکردم قراره با این طرح ، این مسخره بازی سرعت بدون حجم جمع شه اما دلقک بازی و دزدی تمومی نداره!
دیگه ۱۰ گیگ خودش چیه که سرعتش چی باشه!
همون طرح های مزخرف قبلشوونه دیگه، تعارف که نداریم! خوب سرعت رو باز بزارن، حجم زودتر تموم میشه اینام دزدیشون بیشتر میشه

اما گویا عاملین اسیاتر بد ... سوخته که دارن از هر شیوه ای به دزدی فکر میکنن

senator2011
31-12-2017, 16:36
بهتره پر مصرف باشین تا پول کمتری پرداخت کنین:n02: اینجا باید اسراف کنید به نفعه:n08:

ShadowDragon
31-12-2017, 16:59
بهتره پر مصرف باشین تا پول کمتری پرداخت کنین:n02: اینجا باید اسراف کنید به نفعه:n08:

رفیق اخه اسراف هم نیست!!
چیزی نیست که بشه جمعش کرد بعدا استفاده کرد
اما چون این شرکت ها ۱ گیگ ۱ گیگ فروختن، و مزش رو چشیدن، نمیتونن قبول کنن که blueray هم ده سال ازش گذشته و الان هارد ها به صورت نرمال ۱-۲ ترا حجم دارن، یا یه اینستا رفتن هر سری ۲۰۰ مگ میبره
یا یه دست دوتا ۲ بازی کنی ۱۰۰ مگ حجم میخواد یا یه فیلم الان ۳ گیگه اونم full hd که باز منسوخ شده
یا یه اپدیت بازی نه خود بازی الان ۲۰ گیگ شده

منم جای اینا بودم ناراحت میشدم

mafia2011
31-12-2017, 17:57
سلام دوستان الان سایت اسیا دی ال رایگان است یا نه

Rainyday96
31-12-2017, 19:05
دوستانی که حجمشون تموم شده قبل خرید حجم اضافه یه سر برن قسمت Gig End ببینن چیزی هست ؟ فک کنم تا fup تموم نشه این قسمت خالیه
۲۷ گیگم مونده واسه ۷ روز نمیدونم چیکار کنم

پ.ن. : میبنید تو رو خدا ؟ تا دیروز گیگی ۷۵۰ بود الان شده ۲ تومن . تا دیروز همه مشترکا میتونستن سرعت ۱۰ ب بالا رو تجربه کنن الان به برکت حرکت #منصفانه وزیر سرعت ۵۱۲ و ۱ و ۲ اومده . جالبترش اینه که ۱۲۸هم گذاشتن اواخر ماه که قشنگ سورپرایز شیم

یادتونه اوایل اومده بود میگفت میخوام کاربرا رو از شر خرید حجم و دغدغه خرید حجم اضافه نجات بدم ؟ الان چیشد ؟ کی درگیر حجم و ترافیک نیست ؟ این بسته افزایش سرعت به زبون بی زبونی داره میگه طرح جناب وزیر در تعریف ماهوی خودش ...ده . فقط اینو بهش اضافه کردن که یوقت گندش بالا نیاد

bernybeast
31-12-2017, 20:03
کسی این بسته شبانشو گرفته 5 تومن 2 مگ؟ ببینه سرعت بازه یا نه؟(رفیقم گقت سرعت دانلودش 500 اینطرفاس...)
اون پایین اینو نوشته سره اون شک دارم. ولی میدونم زده تا 2مگ

توجه(مهم) : مشترک گرامی ، در سرویسهای غیر حجمی سرعت قابل استفاده برابر با سرویس انتخابی شما می باشد ؛ لذا با توجه به نوع مصرف در انتخاب سرویس با کیفیت مورد نیاز خود ، دقت نمایید .

OnlyRealMadrid
01-01-2018, 03:36
رفیق اخه اسراف هم نیست!!
چیزی نیست که بشه جمعش کرد بعدا استفاده کرد
اما چون این شرکت ها ۱ گیگ ۱ گیگ فروختن، و مزش رو چشیدن، نمیتونن قبول کنن که blueray هم ده سال ازش گذشته و الان هارد ها به صورت نرمال ۱-۲ ترا حجم دارن، یا یه اینستا رفتن هر سری ۲۰۰ مگ میبره
یا یه دست دوتا ۲ بازی کنی ۱۰۰ مگ حجم میخواد یا یه فیلم الان ۳ گیگه اونم full hd که باز منسوخ شده
یا یه اپدیت بازی نه خود بازی الان ۲۰ گیگ شده

منم جای اینا بودم ناراحت میشدم

البته فول اچدی معمولا در محدوده حجمی 10 الی 15 گیگ یا حتی بعضا اگه بیت ریت خفنی داشته باشه و فیلم هم طولانی باشه تا 20 گیگ هم هست. اونی که شما میگی، 1080 انکود شدست

-------

دوستانی که میگفتن به زودی آسیاتک طرح هاش رو عوض میکنه کجان؟ از زمان تخلیه من یعنی 3 دی تا الان یعنی 11 دی، 8 روز میگذره. کسایی که هنوز امید دارن، صبرشون زیادی بالاست. خدا رو شکر من جنس این مارمولکا رو میشناختم و الانم دارم از نت جدید، نهایت لذت رو میبرم اونم با حجم 1 ترابایتی نه 150 گیگی.

bernybeast
01-01-2018, 08:41
دانلود شبانش سرعت دانلود بازه هاجی حداقل برای من که اینجوری بوده...ولی بازم به صرفه نیست شرکتای دیگه نامحدود دارن میدن شما باید 5 تومن بدی 160 گیگ (80 گیگ) بگیری.
ولی بازم مثه منی که یا باید اسیاتک باشم یا مخابرات فعلا اسیاتک بهتره(کابل برگردون ، فیبر نوری)

mahyar21
01-01-2018, 10:41
البته فول اچدی معمولا در محدوده حجمی 10 الی 15 گیگ یا حتی بعضا اگه بیت ریت خفنی داشته باشه و فیلم هم طولانی باشه تا 20 گیگ هم هست. اونی که شما میگی، 1080 انکود شدست

-------

دوستانی که میگفتن به زودی آسیاتک طرح هاش رو عوض میکنه کجان؟ از زمان تخلیه من یعنی 3 دی تا الان یعنی 11 دی، 8 روز میگذره. کسایی که هنوز امید دارن، صبرشون زیادی بالاست. خدا رو شکر من جنس این مارمولکا رو میشناختم و الانم دارم از نت جدید، نهایت لذت رو میبرم اونم با حجم 1 ترابایتی نه 150 گیگی.
پس شما یا پیشگامان گرفتی یا فن آوا
دوست عزیز نمیخوام ته دلتو خالی کنم اما وقتی فقط 2 تا شرکت با اختلاف خیلی زیاد حجم هاشون با دیگر شرکت ها متفاوته مطمئن باش یا یه جای کارشون میلنگه و یا در ادامه راه به مشکل میخورن
من که با طرح 160 گیگی که آسیاتک داد به اهدافم میرسم و از سرعت هم بسیار راضیم

h_gh_gamkhor
01-01-2018, 11:34
بسته ویژه همه ساعات چه سرعت ها و چه حجم هایی داره ؟

من چون طرح قدیم دارم برام نشون نمیده.

mafia2011
01-01-2018, 12:30
سلام دوستان ایا سایت اسیا دی ال رایگان است

ShadowDragon
01-01-2018, 15:05

-------

بله اطلاع دارم اما اگه دقت کنی همه چی رو کمتر نوشتم که طنز باشه

وگرنه همه چی خیلی بیشتر از این داستان هاست

donkeyoxte
01-01-2018, 19:11
دوستان دانلودر یه سرویسی چیزی اعلام کنید بریم سمتش
آسیاتک که رید

h_gh_gamkhor
01-01-2018, 20:03
حول و حوش ۱ گیگ دیگه حجم دارم. به ساعات ملکوتی درخواست اینترنتی تخلیه خط نزدیک میشیم.
مگر اینکه تحولی اتفاق بیفته که نزدیک به صفره احتمالش.

Greedy
01-01-2018, 21:15
من نمیدونم کسایی که میتونن برن شرکت های دیگه چرا هنوز موندن اسیاتر
والا حالا امثال من که منطقشون انحصاری هست و هیچ انتخابی جز اسیاتر ندارن موندنشون از سر ناچاریه ولی بقیه رو نمیدونم چرا هنوز این شرکت مسخره رو با تعرفه های مسخره ترش تحمل میکنن

ShadowDragon
01-01-2018, 21:27
والا حالا امثال من که منطقشون انحصاری هست و هیچ انتخابی جز اسیاتر ندارن موندنشون از سر ناچاریه ولی بقیه رو نمیدونم چرا هنوز این شرکت مسخره رو با تعرفه های مسخره ترش تحمل میکنن

خستن، میفهمی؟ خسستههه!!!:n05:

pizza90
01-01-2018, 21:53
چقدر شانس آوردم که پنجشنبه درخواست تخلیه دادم، شنبه زنگ زدن اتمام حجت که مطمئنی و دلیلش چیه. امروز صبح خط خالی بود و ساعت 10 که از شاتل سرویس گرفتم 12 ظهر خط رانژه شد و سرویس ساعت 4 تحویل داده شد. تفاوت پشتیبانی رو شما ببین!

soroori2
02-01-2018, 03:24
سلام
دوستان این 160 گیگ شبانه روی چه سرعتی هست؟

OnlyRealMadrid
02-01-2018, 03:25
پس شما یا پیشگامان گرفتی یا فن آوا
دوست عزیز نمیخوام ته دلتو خالی کنم اما وقتی فقط 2 تا شرکت با اختلاف خیلی زیاد حجم هاشون با دیگر شرکت ها متفاوته مطمئن باش یا یه جای کارشون میلنگه و یا در ادامه راه به مشکل میخورن
من که با طرح 160 گیگی که آسیاتک داد به اهدافم میرسم و از سرعت هم بسیار راضیم

2تا شرکت نیستن و 4تا شرکتن. داتک که نامحدود داده و فن آوا و پیشگامان و دیده بان نت هم 1 ترا :n39: منم فن آوا دارم و جایی هم نلنگیده. پینگ و سرعت و کیفیت هم بهتر از آسیاتکیه که 5 سال داشتمش
اگر از ترابایتی ها هم صرف نظر کنیم، الان شاتل 350 تا میده که میشه 200 گیگ بیشتر از آسیاتک دزد

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 10:57
حجم هاشون به روز شده.

mv217010
02-01-2018, 12:26
به خاطر باز بودن سرعت دانلود از سرور های داخلی که هیچ شرکتی جز اسیاتک نمیده:n26:
سرعت 512 کیلو میخرم 13 تومن .5 تومن دانلود شبانه فعال میکنم کلا زیر 20 تومن.بعدش از سایت های ..دانلودها و....امثال اون با کش خط 16 مگ دان میکنم.هیییچ شرکتی این سرعت با این مقدار پول نمیده

iran7000
02-01-2018, 13:31

این سرویس رو امروز حذف کرد از پنل مشترکین.

bernybeast
02-01-2018, 13:33
800 گیگ کرده دیگه باز بهتر از شاتل اینا شد خیلی قابل تحمل تر شده :n02:
کیفیتش خدارو شکر خوبه حجمم خوب داره میده شبانه هم داره فعلا بغیر از فناوا و پیشگامان بهترینه

M@htab
02-01-2018, 13:36
سلام
دیشب مهلت زمان ADSL تموم شد،
سرویس اينترنت پرسرعت16مگابيت، غيرحجمي نامحدود آستانه مصرف منصفانه 300گيگ درماه 80 هزار تومان رو گرفتم.
صبح که بیدار شدم دیدم تغییر دادن سرویس ها رو! و سرویس اينترنت پرسرعت16مگابيت،غيرحجمي نامحدود(آستانه مصرف منصفانه 800گيگ درماه) 80 هزار تومان اضافه شده.
یعنی 500 گیگ سرم کلاه رفته...
میشه کاری کرد؟ راهی هست؟

bernybeast
02-01-2018, 13:38
سلام
سرویس اينترنت پرسرعت16مگابيت، غيرحجمي نامحدود آستانه مصرف منصفانه 300گيگ درماه 80 هزار تومان رو گرفتم.
صبح که بیدار شدم دیدم تغییر دادن سرویس ها رو! و سرویس اينترنت پرسرعت16مگابيت،غيرحجمي نامحدود(آستانه مصرف منصفانه 800گيگ درماه) 80 هزار تومان اضافه شده.
میشه کاری کرد؟ راهی هست؟

بعید میدونم

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 13:47
اسیاتک حجم ها رو افزایش داده انگار
۲ مگ ۴۰ گیگ میده. کی تغییر دادن [emoji848]

dadash42
02-01-2018, 13:47
آسیاتک موجزه, آسیاتک موجزه :n19::n19::n19:
بالاخره تکون خورد, جدودا حجم و قیمتهای شاتلی شد:n10:
8مگ 50تومان 200گیگ واقعی:n20:
16مگ 80تومان 400گیگ واقعی:n20:
شب زنده داری 2 تا 8 صبح 5تومان در ماه

dadash42
02-01-2018, 13:58
سلام
میشه کاری کرد؟ راهی هست؟

زنگ بزن 1544 انشاالله درست میشه
پانلتو نگاه کردی, شاید اصلاحش کردن

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 14:27
الان اسیاتک شد اون چیزی که میخواستم بخاطرش برم فن اوا
۴۰ گیگ ۲۵ تومن
درخواست جمع اوری هم دادم. نمیدونم بمونم یا برم ؟

bernybeast
02-01-2018, 14:56
الان اسیاتک شد اون چیزی که میخواستم بخاطرش برم فن اوا
۴۰ گیگ ۲۵ تومن
درخواست جمع اوری هم دادم. نمیدونم بمونم یا برم ؟

اگه میتونین برین فناوا یا پیشگامان حتمی برین...اسیاتک فقط بره کسایی که مجوبرن بین مخابرات و اسیاتک انتخاب کنن میمونن وگرنه 400 گیگ کجا 1 ترا کجا

dadash42
02-01-2018, 15:03
فکر کنم این حجم و طرحهای شرکتهای مختلف مثل بازار میوه بشه
این ماه اینجوریه, یکی دو ماه بعد شاید حجمها دوباره برن پایین یا بیان بالا...مثل قیمت تخم مرغ

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 15:15
اگه میتونین برین فناوا یا پیشگامان حتمی برین...اسیاتک فقط بره کسایی که مجوبرن بین مخابرات و اسیاتک انتخاب کنن میمونن وگرنه 400 گیگ کجا 1 ترا کجامسئله اینه که من تا ۲۵ یا ۳۰ تومن بیشتر نمی خوام برا adsl هزینه کنم. فن اوا ۴۰ گیگ میداد ۲۵ که اسیاتک هم الان ۴۰ گیگ میده ۲۵ تومن.
فکر کنم این حجم و طرحهای شرکتهای مختلف مثل بازار میوه بشه
این ماه اینجوریه, یکی دو ماه بعد شاید حجمها دوباره برن پایین یا بیان بالا...مثل قیمت تخم مرغهر چند اینجا ایرانه و هر اتفاقی ممکن ولی فکر نکنم دیگه حجم ها در شرایط عادی کشور کمتر بشه.
چیزی که هست ۱ ترابایتی که شرکت های دیگه دارن میدن نشون میده که چقدر هزینه تموم شده پاشون کمتر از اون چیزیه که فکرشو میکردیم.

الان ۴۰۰ گیگ اسیاتک برا سرعت ۱۶ مگ هنوز قابل قبول من نیست. اگر میخواستم ماهی ۸۰ هزینه کنم قطعا باز سراغ فن اوا یا ۱ ترابایتی ها می رفتم.

dadash42
02-01-2018, 15:49
الان ۴۰۰ گیگ اسیاتک برا سرعت ۱۶ مگ هنوز قابل قبول من نیست. اگر میخواستم ماهی ۸۰ هزینه کنم قطعا باز سراغ فن اوا یا ۱ ترابایتی ها می رفتم.

آره, منهم نظرم اینه. 80 تومانو پسرم تو آلمان میده dsl با خط تلفن اونهم دو تاشون نامحدود
من با زور چاره نباشه 50تومان میدم, 200گیگ واقعی برام میرسه
ولی تا میتونم دس نگه میدارم, فعلا دو سیم کارت با 10گیگ هدیه دارم, صبحشون هم رایگانه
آسیاتکو چند ماه استفاده نکردم, طرح یه سالم مونده 10گیگ هنوز داره
وقتی 4G با سرعت 70مگ میتونم رایگان دانلود کنم dsl بیکیفت میخوام چیکار

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 15:51
الان با سرعت ۱۶ مگابیت (۲ مگابایت ) از ۲ تا ۸ صبح نهایت چند گیگ میشه دانلود کرد ؟

dadash42
02-01-2018, 16:00
الان با سرعت ۱۶ مگابیت (۲ مگابایت ) از ۲ تا ۸ صبح نهایت چند گیگ میشه دانلود کرد ؟

طبق پانل آسیتک اون شب رایگان 5تومانی به 80گیگ واقعی محدوده
به نسبته قیمتهای سابق هنوز بد نیس

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 16:07
طبق پانل آسیتک اون شب رایگان 5تومانی به 80گیگ واقعی محدوده
به نسبته قیمتهای سابق هنوز بد نیسبا سرعت دانلود ۲ مگابایت میشه توی ۶ ساعت ۸۰ گیگ گرفت ؟

dadash42
02-01-2018, 16:08
کاش این شرکتها یه طرح مثلا ماهی 5000 تومان هم بیارن, برا اونها که چند ماه استفاده نمیکنن خطشون جم نشه

dadash42
02-01-2018, 16:14
با سرعت دانلود ۲ مگابایت میشه توی ۶ ساعت ۸۰ گیگ گرفت ؟

اون 5تومان 80گیگ 2تا8صبح برا کل ماهه:n06:

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 16:15
کاش این شرکتها یه طرح مثلا ماهی 5000 تومان هم بیارن, برا اونها که چند ماه استفاده نمیکنن خطشون جم نشهقبلا طرح های این مدلی بود مثلا یه طرح بود فقط شبانه خالی بود. دیگه جمعش کردن

smk1369
02-01-2018, 16:21
کاش این شرکتها یه طرح مثلا ماهی 5000 تومان هم بیارن, برا اونها که چند ماه استفاده نمیکنن خطشون جم نشه

همین چیزی هست توی پنل " رزرو سرویس"

dadash42
02-01-2018, 16:34
همین چیزی هست توی پنل " رزرو سرویس"
اون فقط برا حداکثر یک ماه بود، قبلاًا بعد از اون یه ماه رزرو فقط طرح‌های محدود ارایه میدادن، قبلاً امتحان کردم
شاید الان فرق کرده، غیر از این طرح مصوبه دستشون بستس

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

ShadowDragon
02-01-2018, 17:01
دوستان عکسی از تعرفه های جدید دارید؟ اگه نه ، مصرف خارجی ۵۱۲ و بک مگ چقدره؟؟
من سرویس رزرو دارم ، نمیتونم ببینم
نکته بعد اینکه، الان دقیقا برابر شاتل شده؟ اگه اره ، یعنی دست به یکی کردن :n29:

h_gh_gamkhor
02-01-2018, 17:16
دوستان عکسی از تعرفه های جدید دارید؟ اگه نه ، مصرف خارجی ۵۱۲ و بک مگ چقدره؟؟
من سرویس رزرو دارم ، نمیتونم ببینم
نکته بعد اینکه، الان دقیقا برابر شاتل شده؟ اگه اره ، یعنی دست به یکی کردن :n29:۵۱۲ کیلوبیت ۱۲.۵ گیگ ۱۲.۵ تومن
۱ مگ ۲۵ گیگ ۲۰ تومن
۲ مگ ۴۰ گیگ ۲۵ تومن

ShadowDragon
02-01-2018, 17:48
چرا باید یک مگ خرید وقتی با ۵ تومن ۱۵ گیگ بیشتر میگیری !!!!!
شاتل هم دقیقا همینه؟

mehdi_08
02-01-2018, 18:07
چرا باید یک مگ خرید وقتی با ۵ تومن ۱۵ گیگ بیشتر میگیری !!!!!
شاتل هم دقیقا همینه؟
و چرا باید 4 مگ خرید وقتی با 10 هزارتومن هزینه بیشترمی شه 120 گیگ حجم بیشتری گرفت:n05:

dadash42
02-01-2018, 18:12
جون اونایی که کم میخرند هنوز میتونن تا آخر ماه مجانی حجم بخورن؟

arming900
02-01-2018, 18:21
بین الملل 1 دوم حساب میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه تکونی خورد اسیا ،تعرفه ها آپدیت شد:n10:

dvb55
02-01-2018, 18:32
نکته بعد اینکه، الان دقیقا برابر شاتل شده؟ اگه اره ، یعنی دست به یکی کردن :n29:

من قبلا در تاپیک شاتل گفتم (چندین ماه پیش)، سر این دو تا lsp توی یه آخور هستش و نقش پوششی و مکمل رو برای هم ایفا می کنن. آینده بیشتر همکاری این دو تا رو نشون خواهد داد

Rainyday96
02-01-2018, 19:18

به مرگ بگیر که به تب راضی بشه

بخوام واضح تر بنویسم واستون :

(آسیاتک! فقط یک ماه مردم رو) به مرگ (=۱۵۰) بگیر تا به تب (=۴۰۰) راضی شوند ...

۱۵۰ گیگ مرگ بود
۴۰۰ هم تب

Rainyday96
02-01-2018, 19:24
حالا همه بشکن بزنید و شاد و خوشحال و راضی باشید ...:n35:

سیاست کثیف رو میبینی ؟ اول با ۱۵۰ شروع میکنی بعد یه ماه کش میدی وقتی اکثرا نامید شدن و کم کم توقع شون اومد پایین طرح جدید رو واسشون رو میکنی . اینطوری هم تو این برهه پول هنگفتی به جیب زدی هم اینکه همه رو به این تب بهتر از مرگ راضی کردی

اونایی که فک میکنن چهارصد زیاده : به این فک کنن که تا دیروز ترا ترا شبانه دانلود میشد ک الان نیست . تا دیروز گیگ باکس بود الان برداشته شده گیگی ۲ تومن شده . جدیدا بسته داده ۱۰ گیگ ۸ تومن . سرعتم که مثل گذشته باز نیست و باید پول بدی باز شه !!

از من میپرسید آسیاتک روی هر چی دزد و شاه دزد مثل مخابرات رو هم سفید کرده . واقعا اینا دیگه کین ..

sara_2656
02-01-2018, 19:39
اخه این سرویس های اشغال رو کی می گیره به درد نه نه شون می خوره اینترنت روز به روز داره سرعتش در دنیا بالا می ره اونوقت ایران روز به روز به جای اینکه کیفیت بره بالا محدودیت بیشتر میشه اسم اش رو شده اینترنت حلال ... ایشالا بعد 1400 سال دیگه می رسیم به نقطه رشد وای از روزی که بگند نمک

soroori2
02-01-2018, 19:47
سلام
دوستان این بسته شبانه تا چه سرعتی دانلود میشه کرد؟

rahyarpaul
02-01-2018, 19:58
سلام
دوستان این بسته شبانه تا چه سرعتی دانلود میشه کرد؟
دو صفحه قبل گفته بودن سرعتش بازه ،ولی تو خود اکانت زده 2 مگابیت یعنی 256 کیلو بایت
-_________________________________
کسانی که سرویس غیر حجمی دارند
تو قسمت بسته سرعتی (تمام وقت )وقتی میزنی رو 16 مگا
آیا گزینه ای داره
اگه داره،به چه صورت هست

computera13
02-01-2018, 20:25
مدتی قبل در منطقه مخابرات کابل برگردان انجام داد در قسمت اطلاعات خط نوشته کافو نوري ONU 14 - ZTE . موقع بررسی پوشش مرکز در سایت اسیا تک تصویر زیر را نشان میده میشه از اسیا تک اینترنت گرفت یا سایت اشتباه میکنه؟میگن این نوع خطوط در انحصار مخابرات هست

George Shelly
02-01-2018, 20:29
اونایی که
ios دارن اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از استور دان کنن بی نظیره واسه اینستا و تلگرم!
اندروید رو نمی دونم باشه یا نه سرچ نکردم .

MehrZaad
02-01-2018, 20:46
برای امثال من که تو مرکز مخابراتیشون هیچ شرکت به درد بخوری پورت نداره و همه حواله میکنن به آینده باز قابل تحمل تر شد این حجم های جدید...تقریبا هر روز زنگ میزدم آسیات.. و اعتراض و تهدید به تخلیه میکردم

862111014
02-01-2018, 21:40
خط من که بعد از تخلیه مخابرات گفته بوده فیبر نوری شده .امروز بعد از شکایت از بازرسی مخابرات زنگ زدن و گفتن خط شما فیبر نشده کی گفته ،گفتم مخابرات گفته ،اون اشغال هام تکذیب کردن . بعد ازظهرم خط فناوام وصل شد . تو این مملکت فقط باید زور بالاسرشون باشه تا درست کنن

r0ot$harp
02-01-2018, 23:49
سلام دوستان

متاسفانه من نیاز به استفاده از IPTV آی سیما دارم. در حال حاظر آسیاتک، شاتل، های وب، مخابرات، پیشگامان و ... طرح حجم رایگان برای استفاده از IPTV دارن. شاتل رو زنگ زدم روی مرکز آیت تهران پورت خالی نداره. آسیاتک هم 80 گیگ 2 مگ رو 28 می گه. می خواستم بدونم باتوجه به نظرات دوستان در این تاپیک آسیاتک در حال حاظر خوبه؟ حجم دزدی نداره؟ رو صبانت من خیلی راضی بودم. اگر پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم اعلام کنید.

باتشکر

MehrZaad
03-01-2018, 00:05
سلام دوستان

متاسفانه من نیاز به استفاده از IPTV آی سیما دارم. در حال حاظر آسیاتک، شاتل، های وب، مخابرات، پیشگامان و ... طرح حجم رایگان برای استفاده از IPTV دارن. شاتل رو زنگ زدم روی مرکز آیت تهران پورت خالی نداره. آسیاتک هم 80 گیگ 2 مگ رو 28 می گه. می خواستم بدونم باتوجه به نظرات دوستان در این تاپیک آسیاتک در حال حاظر خوبه؟ حجم دزدی نداره؟ رو صبانت من خیلی راضی بودم. اگر پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم اعلام کنید.

باتشکر

دوست عزیز بستگی به مرکز مخابراتی شما داره... اینجا هم راضی داره آسیاتک هم ناراضی ( از نظر عدم قطعی و سرعت ) بقیه شرکتها هم همینطورن... حجم دزدی یه دوره داشت آسیاتک این اواخر اگر هم داشت من متوجه ش نمیشدم ، به شخصه تو یک سال اخیر از نظر قطعی و سرعت به ندرت مشکلی داشتم

mahan999
03-01-2018, 00:39
مدتی قبل در منطقه مخابرات کابل برگردان انجام داد در قسمت اطلاعات خط نوشته کافو نوري ONU 14 - ZTE . موقع بررسی پوشش مرکز در سایت اسیا تک تصویر زیر را نشان میده میشه از اسیا تک اینترنت گرفت یا سایت اشتباه میکنه؟میگن این نوع خطوط در انحصار مخابرات هست

حالا کدوم شهر هستی ؟
آره روی کافو نوری هم آسیاتک یکسری شهرها سرویس میده برای همین فکر کنم نوشته مشارکتی فکر کنم با مخابرات شراکت داره

mahyar21
03-01-2018, 00:49
مرسی آسیاتک :n12:
خوشحالم که تخلیه نکردم

soroori2
03-01-2018, 01:54
سلام
به نظر شما این بسته های جدید رو رزرو کنیم یا نه ؟ممکنه کمتر یا بیشتر بشه ؟

dadash42
03-01-2018, 02:12
نه، شاید یه ماه بعد بهتر شه

Rainyday96
03-01-2018, 02:14
سلام
به نظر شما این بسته های جدید رو رزرو کنیم یا نه ؟ممکنه کمتر یا بیشتر بشه ؟

قطغا به این زودیا دیگه خبری نیست
صفحه خبرشون رو بخون بعد یه ماه آنالیز کردن خیر سرشون تازه بنظرشون رسید یه بار اپدیت کنن
خوبیش اینه که کلاس کار رو حفظ کردن و میکنن . مثل شاتل و های وب نیست ۶ بار تجدیدنظر کنه
همونطور که دیدی نکرد نکرد اخرش بعد یه ماه با کلی تاخیر خیلی سنگین اومد بالای رقبای اصلیش نشست
بعید میدونم تا چند ماه اتفاق خاصی بیفته

شبانه هنوز جاش خالیه ...

soroori2
03-01-2018, 02:17
قطغا به این زودیا دیگه خبری نیست
صفحه خبرشون رو بخون بعد یه ماه آنالیز کردن خیر سرشون تازه بنظرشون رسید یه بار اپدیت کنن
خوبیش اینه که کلاس کار رو حفظ کردن و میکنن . مثل شاتل و های وب نیست ۶ بار تجدیدنظر کنه
همونطور که دیدی نکرد نکرد اخرش بعد یه ماه با کلی تاخیر خیلی سنگین اومد بالای رقبای اصلیش نشست
بعید میدونم تا چند ماه اتفاق خاصی بیفته

شبانه هنوز جاش خالیه ...

ولی شبانه با 5000 تومن داره .

dadash42
03-01-2018, 02:25
شاتل شبانه ۱۰,۰۰۰ تومان میگیره

Rainyday96
03-01-2018, 04:36

سوتفاهم نشه دوست گلم اون که مسخره بازیه در اصل . اولا ۲ مگ محدود کرده بعدم سقف ۸۰ گیگم واسش گذاشته !! اخه مورچه چیه تا کله پاچه ش چی باشه . اون شبانه ای که من میگم میشد شبی حداقل مینیمم ۲۰ گیگ دانلود کرد . سر ماه که ۶۰۰ گیگ اینا رو رد کردی تو بگو ۱ کیلوبایت سرعت شبانه ت رو میاوردن پایین . اصلا ...

حالا باز اگه سرعت ۱۶ داشت اوکی بود . باز میشد ۱۰ بار تمدید کرد (یعنی ۸۰۰ گیگ ۵۰ تومن) ولی خدایی با دومگ خودت بگو چیکار میشه کرد

در اصل هدف همه این بازیا این بود که دانلودرای حرفه ای رو ساقط کنن که خیلی خوب به هدفشون رسیدن

شاتل شبانه ۱۰,۰۰۰ تومان میگیره

شبانه شاتل رو نمیدونم ولی بعیده سرعت رو باز بذارن تا دلت میخواد دان کنی . از یه حد (نچندان بالایی) که بگذری قشنگ سرعت رو یه دهم میکنن
حالا باز دوستایی که خبر موثق دارن بگن ببینیم شبانه ۱۶ مگ شاتل چجوریاس

01110362
03-01-2018, 08:23
سلام دوستان

باتشکر

از نظر قطعي و ثبات خوب بود راضي بودم حدود ٣ سال داشتمش. ولي حجم دزدي داشته اواخر هم كه يهويي كم ميكرد ! ( نظر شخصي ) من كه تخليه زدم.

dadash42
03-01-2018, 12:20
اتفاقاً آسیاتک ثبات خوبی داره، درسته سرعت dsl بی‌کیفیته و پایین ولی این بیشتر به زیر ساخت محلی و سیم کشی منزل مربوطه. IPTV و streaming با آسیاتک خوبه و هر چه خط بهتر کیفیت بالا تر
الان با طرح‌های ۲۰۰گیگ در ماه، راحت روزی دو سه ساعت hd ستریمینگ

MehrZaad
03-01-2018, 13:47
آسیاتر عملا ارتباط خارج رو قطع کرده...حتی download.com باز نمیشه گوگل پلی هم همینطور... شیلتر شکن که بماند...با صبانت تست کردم حداقل ارتباط خارج قطع نیست
باید به کره شمالی شدن سلام داد!

smk1369
03-01-2018, 13:54
آسیاتر عملا ارتباط خارج رو قطع کرده...حتی download.com باز نمیشه گوگل پلی هم همینطور... شیلتر شکن که بماند...با صبانت تست کردم حداقل ارتباط خارج قطع نیست

برای من که سایت ها مشکلی نداره ولی vpn عملا قطع شده و هیچ کدوم کار نمیکنه

MehrZaad
03-01-2018, 14:03
برای من که سایت ها مشکلی نداره ولی vpn عملا قطع شده و هیچ کدوم کار نمیکنه

بعد از 3 بار خاموش روشن کردن مودم در حد دیال آپ دانلود دات کام باز شد... ولی باز کامل لود نمیشه (خط رو 10 مگ بسته شده)
ترس از یه مشت !! فریب خورده !! تا چه حد... این همون اقتداریه که زیاد دم ازش زده میشه...!

smk1369
03-01-2018, 14:48
من های وب دارم. کلا فیل شکن وصل نمیشه.
ولی با همراه وصل میشه.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

نه ایرانسل نه همراه اول و نه adsl هیچ کدوم کلا پورت هارو بستن :n03:

dadash42
03-01-2018, 16:40
والا من الان با رفیقم تهران طرف های آزادی نیم ساعت با voip صحبت کردم بدون هیچ مشکلی، اینترنت برقرار و ثابت. کلی با دوستان تلگرام کردم بدون مشکلی.

h_gh_gamkhor
03-01-2018, 19:37
اینم یکماهه ۲ مگابیت ۴۰ گیگ بین الملل اسیاتک

steveaustin
03-01-2018, 19:58
نه ایرانسل نه همراه اول و نه adsl هیچ کدوم کلا پورت هارو بستن :n03:
+نه شاتل

والا من الان با رفیقم تهران طرف های آزادی نیم ساعت با voip صحبت کردم بدون هیچ مشکلی، اینترنت برقرار و ثابت. کلی با دوستان تلگرام کردم بدون مشکلی.

شما فکر کنم تنها آدمی هستی که تلگرام براش فیلتر نیس!!

Rainyday96
03-01-2018, 20:34
دوستان گل سعی کنید هرچی معرفی میشه اینجا دانلود نکنید

حالا باز اگه از سایت اصلی برامه باشه و اسم و رسمی داشته باشه یه چیزی

هرچی که تو اپلودسنترها اپلود میشه نشونه ای از safe بودن نداره عزیزان

OnlyRealMadrid
03-01-2018, 22:56
آسیاتک موجزه, آسیاتک موجزه :n19::n19::n19:
بالاخره تکون خورد, جدودا حجم و قیمتهای شاتلی شد:n10:
8مگ 50تومان 200گیگ واقعی:n20:
16مگ 80تومان 400گیگ واقعی:n20:
شب زنده داری 2 تا 8 صبح 5تومان در ماه

طبق پیشبینیم گفتم که اگر هم تغییر بده، ترابایتی نمیشه که نشد. شبانش هم که پولیه! گیگ باکس هم برنگردوندن. من 1 ترابایت فن آوا دارم بدون اینکه پول اضافی بابت شبانه بدم ( انقدر حجمم زیاده که اصلا نیازی هم به شبانه ندارم ) و اینکه پینگم خیلی از آسیاتک بهتر شده. تازه سرعت نتمم بعد از اتمام حجم میاد رو 375 کیلوبایت نه 16 کیلوبایت :n10: الان کسایی که حوصله 3 روز نت نداشتن رو ندارن ( مدت زمان تخلیه و رانژه )، خوب شد براشون. خیلیا هم همین 400 گیگ بستشونه. دم من و امثال من که تخلیه کردیم و باعث شدیم آسیاتک احساس خطر کنه، گرم :n02:

از آسیاتکی که همراه با مخابرات، خوب از جیب مردم میزنن، بیشتر از این توقعی نیست. خدا رو شکر من نه سرعتم افت کرده و نه قندشکن هام ( جز 2 مورد ) قطع نشده

and-roid2
03-01-2018, 23:27
اینم یکماهه ۲ مگابیت ۴۰ گیگ بین الملل اسیاتک

سرور داخلی سرعت بازه یا 2مگ محدوده؟

h_gh_gamkhor
03-01-2018, 23:33
سرور داخلی سرعت بازه یا 2مگ محدوده؟یه سایت که سرور داخلیه بگو که تست کنم.

iran7000
04-01-2018, 00:03
آیا قند شکنی روی آسیاتک باز هست.هر چی می زنیم همه مسدوده

sara_2656
04-01-2018, 03:04
آیا قند شکنی روی آسیاتک باز هست.هر چی می زنیم همه مسدوده

هرچیزی که باز نیس باید اپن مخصوص با سرتیفیکیت اختصاصی داشته باشید و گرنه تمام کانکشن های رایگان معمولی همگی از کار افتاده هستن سرتیفیکیت اختصاصی هم باید ویزا کارت و دانش اطلاعات رو داشته باشه فردا که اکثرا متاسفانه نمی تونن داشته باشن کسانی هم اقدام می کنن به فروش اکانت هاشون سریع بسته میشه برای همین راهکاری فعلا نیس ایشالا این چند روز که مردم رو تهدید کردن مردم هم روزی جور دیگه جبران می کنن

Rainyday96
04-01-2018, 07:22
تاسف میخورم نزدیک ۱۰ سال (با نرخ تورم به مراتب کمتر و ارزش پول به مراتب بیشتر) هر گیگ نزدیک ۳۵۰۰ تومان به ملت فروخته میشد

ولی الان میبینم هر گیگ رو میشه حدودا ۲۵۰ تومان هم به مردم داد و سود کرد

کسی میتونه بگه چرا تو دهه گذشته نت انقد گرون به مشتری فروخته میشد ؟

saber73
04-01-2018, 09:14
دوستان این فضای ابری اسیا تک چیزی به عنوان ریموت آپلود نداره ؟ آپلود و نگه داری فایل از روی کامپیوتر و یا گوشی شخصی زیاد به درد نمیخوره که حالا ما بیاییم یک ساله هم تمدید کنیم اونم با این وضع آپلود و سرعت افتضاحش .

saber73
04-01-2018, 09:19

کجای کاری اخوی . سلام رو خیلی وقت پیش با فرستادن هدیه فرش کاشان توسط حزب موتلفه اسلامی دادیم .

and-roid2
04-01-2018, 09:56
یه سایت که سرور داخلیه بگو که تست کنم.

سافت 98
دانلودها

h_gh_gamkhor
04-01-2018, 10:35
سافت 98
دانلودهاسرعت دانلود برای من از هر ۲ سرور محدود شده.
خط من تا ۴ مگابیت کشش داره و با طرح قبلی تا حول و حوش ۵۰۰ کیلوبایت سرعت دانلود داشتم.

L.utus
04-01-2018, 11:09
آسیاتک هم بالاخره طرح هاشو عوض کرد و خودشو کشید بالا
بیصبرانه منتظرم صبانت هم طرحهاشو عوض کنه تا مخابرات با اقتدار بچسبه به قعر جدول :n09:

S M Λ S Ħ
04-01-2018, 11:21
حتی بازم با تعرفه های جدید آسیاتک بازم اصلا عقلانی نیس آدم از آسیاتک سرویس داشته باشه
وقتی تو داری پول یکسان به همه میدی، خب عقل حکم میکنه که بری از اونیکه امکانات بیشتری بهت میده استفاده کنی
چرا بمونی آخه آسیاتک؟

sunshineboy
04-01-2018, 11:42
سلام.کدوم سایتای ایرانی واسه اسیا تک رایگانه دانلود ازش؟ اگه سایت فیلم یا سریالی هم هست بگید ممنون.

sunshineboy
04-01-2018, 11:45
رچیزی که باز نیس باید اپن مخصوص با سرتیفیکیت اختصاصی داشته باشید
از من ک وی پی انم بازه! نه سرتیفیکت دارم نه جوازی !

mehdi_08
04-01-2018, 12:18
سرویس 8 مگ 400 گیگ فعال شد
سرعت دانلودش با سرویس قبلیم که عصرانه بود تفاوتی نداره همون 1مگابایت :n33:

h_gh_gamkhor
04-01-2018, 15:19
سرعت دانلود برای من از هر ۲ سرور محدود شده.
خط من تا ۴ مگابیت کشش داره و با طرح قبلی تا حول و حوش ۵۰۰ کیلوبایت سرعت دانلود داشتم.

Sent from my SM-A710F using Tapatalkالان از دانلودها دارم دانلود میکنم. سرعت حدود ۵۰۰ هست
پس الان سرعت از ' سرور داخلی ' بالاتر از طرح ۲ مگِ که هزینه کردم‌ براش.

mahyar21
04-01-2018, 15:19
حتی بازم با تعرفه های جدید آسیاتک بازم اصلا عقلانی نیس آدم از آسیاتک سرویس داشته باشه
وقتی تو داری پول یکسان به همه میدی، خب عقل حکم میکنه که بری از اونیکه امکانات بیشتری بهت میده استفاده کنی
چرا بمونی آخه آسیاتک؟

کیفیت!!! :n05:

dadash42
04-01-2018, 15:32
فعلا طرح هاش بروز شده ارزش داره یکم بمونیم تا ببینیم چه میشه
پشتیبانیه خوبی داره، ۲۴ ساعته کارمندانش رو خط مجانی ۱۵۴۴ دسترسن، تو ۳۰ ثانیه وصل میکنن

mv217010
04-01-2018, 17:25
الان اسیاتک خوب شده..اگه شبانش نامحدود بشه عالیه..برا خط های 1 ساله این حالت شبانه فاز نمیده

OnlyRealMadrid
04-01-2018, 19:05

شما هنوز جای دیگه رو تست نکردی که به آسیاتک میگی با کیفیت :n39:

AVAVA
04-01-2018, 22:15
الان از دانلودها دارم دانلود میکنم. سرعت حدود ۵۰۰ هست
پس الان سرعت از ' سرور داخلی ' بالاتر از طرح ۲ مگِ که هزینه کردم‌ براش.

دوست عزیز شما میتوانید به جای عکس گرفتن با موبایل از دکمه های alt+print sysrq استفاده کنید و یک کپی از صفحه مورد نظرتون را در برنامه پوینت ویندوز ذخیره و اپلود کنید :n16:

light
05-01-2018, 01:52
یه سوال:!
اسیاتک شبانه رایگان داره یا نه ؟
ما اندیشه سبز خزر داریم شبانه 200 گیگ 7500 میدیم
اگه شرایط خوب باشه کوچ کنم !

ShadowDragon
05-01-2018, 08:05

این اقا طرف دار شدید اسیاتکه ... بعید نیست از کارمند هاشون باشه

mahan999
05-01-2018, 09:48

دل خوشی داری ها کارمند که حقوقش زیاد نمیشه طرفداری کنه اگر بخواد کاره ای باشه نمایندگی فروش آسیاتک رو گرفته .

mahan999
05-01-2018, 09:57

دل خوشی داری ها کارمند که حقوقش زیاد نمیشه طرفداری کنه اگر بخواد کاره ای باشه نمایندگی فروش آسیاتک رو گرفته .

moadana654
05-01-2018, 11:02
سلام دوستان
کسی میدونه بسته ترافیک سرعتی 160گیگ، 30روزه (2تا8صبح) تا2مگ یعنی چی؟
160 گیگ یعنی چی؟
آیا 2 تا 8 رایگانه؟

dadash42
05-01-2018, 11:18
سلام دوستان
کسی میدونه بسته ترافیک سرعتی 160گیگ، 30روزه (2تا8صبح) تا2مگ یعنی چی؟
160 گیگ یعنی چی؟
آیا 2 تا 8 رایگانه؟
این طرح شب رایگان آسیاتکه، کل ماه ۵۰۰۰ تومان ۲ تا ۸ صبح دانلود تا سقف ۸۰گیگ واقعی در ماه
شاتل برای شب رایگانش ۱۰,۰۰۰ تومان میگیره
این دو شرکت دو رقیب اصلی isp هستن، آسیاتک همیشه ارزونتر بود
نسبت به سابق ۸۰ گیگ برا ۵ تومان عالیه

smk1369
05-01-2018, 11:59
این طرح شب رایگان آسیاتکه، کل ماه ۵۰۰۰ تومان ۲ تا ۸ صبح دانلود تا سقف ۸۰گیگ واقعی در ماه
شاتل برای شب رایگانش ۱۰,۰۰۰ تومان میگیره
این دو شرکت دو رقیب اصلی isp هستن، آسیاتک همیشه ارزونتر بود
نسبت به سابق ۸۰ گیگ برا ۵ تومان عالیه

"نسبت به سابق" شبانه رایگان ماهی ۵۰۰ گیگ میتونستم بگیرم پس خیلیم "عالی" نشده

mahyar21
05-01-2018, 12:49

جالب بود دوستان :n08:
من نه کارمند آسیاتکم نه نمایندگیشو دارم
وقتی از آسیاتک کیفیت خوبی میبینم بیام بگم بده؟ مضخرفه؟
تا الان دو بار از آسیاتک شکایت کردم به 195
یک بار در مورد سرعت دانلود کم که سال پیش بود و بار دوم هم همین چند روز پیش که به خاطر جریانات پیش اومده نت قطع شد!
هر دو بار زنگ زدن و مودب عذرخواهی کردن و گفتن جهت رضایت شما یک ماه به زمان سرویستون اضافه میکنیم
خب من وقتی از سرعت راضیم (2مگ بر ثانیه)
قطعی ندارم
پس از هربار شکایت با احترام زنگ زدن و مشکل رو حل کردن
و ...
چرا باید بیام بد بگم از آسیاتک؟
بد نیست به صفحات قبلی برگردید ببینید چه موضع هایی در مقابل آسیاتک گرفتم!
حتی گفتم که یک ماه تمدید میکنم اگر حجم ها اضافه نشد انتقال میدم اما آسیاتک تعرفه ها رو برد بالا
الانم که حجم شد 400 گیگ + 160 گیگ شبانه
برای من کافیه و انتقال نمیدم
موفق باشید :n16:

mv217010
05-01-2018, 13:32
یک بار در مورد سرعت دانلود کم که سال پیش بود و بار دوم هم همین چند روز پیش که به خاطر جریانات پیش اومده نت قطع شد!
هر دو بار زنگ زدن و مودب عذرخواهی کردن و گفتن جهت رضایت شما یک ماه به زمان سرویستون اضافه میکنیم
قطعی ندارم
و ...
حتی گفتم که یک ماه تمدید میکنم اگر حجم ها اضافه نشد انتقال میدم اما آسیاتک تعرفه ها رو برد بالا
دقیقا دوست گرام منم 5 ساله مشترک این شرکتم و فقط اوایل تغییرات سرعتم رو رو 16 کیلو اوردن که زنگ زدم گفتم درست کنید درست کردند(بر اساس کش خطم سرعت رو باز کردن)و دیگه هیچ بدی ندیدم

naasr
05-01-2018, 17:21
تعرفه های جدید اسیاتک حتی از شاتل هم بهتره شاتل 16 مگ 700 میده که نصفش بین الملل هست اسیاتک 800 گیگ که 400 گیگش بین الملل هست

OnlyRealMadrid
05-01-2018, 19:57

قطعی ندارم
و ...

دقیقا دوست گرام منم 5 ساله مشترک این شرکتم و فقط اوایل تغییرات سرعتم رو رو 16 کیلو اوردن که زنگ زدم گفتم درست کنید درست کردند(بر اساس کش خطم سرعت رو باز کردن)و دیگه هیچ بدی ندیدم

مجموعا در جواب پست هایی که نقل قول کردم، میگم که آسیاتکی هایی که هنوز جای بهتری رو تجربه نکردن، اینکه هی از کیفیت بگن درست نیست. منم 5 سال آسیاتکی بودم و تا وقتی فن اوا رو تجربه نکرده بودم، نمیتونستم مقایسه ای داشته باشم. شما که سودی از آسیاتک نمیبرید، پس تعصب هم نداشته باشید. هر وقت شرکت های دیگه رو تجربه کردین، میتونید در مورد کیفیت نظر بدین.
من قبلا گفتم الانم میگم که پینگم بدون پروفایل گیمینگ بهتر شده، شبانم پولی نیست. سرعتم بعد از اتمام حجم نمیره رو 16 کیلوبایت بلکه میره رو 375 کیلوبایت. 1 ترا حجم بین الملل دارم نه 400 گیگ. تک کانکشنمم خیلی بهتر از آسیاتکه. برخلاف آسیاتک، وقتی زنگ زدم گفتم آپلودم رو بالا ببرید، بدون چونه بالا بردن ولی آسیاتک گفت ما اجازه نداریم بالا ببریم!!! وقتی هم کلا با پشتیبانی اینجا حرف میزنم، خیلی قشنگ راهنمایی میکنن و مثل آسیاتک یه جواب تکراری و زوری نمیدن که مشکل از شماست و ما معصوم و بدون مشکلیم و مودمتون رو ببرید سر خط چک کنید!!! فعلا قطعی هم نداشتم
من حرفام رو زدم. قضاوت با دوستان :n39:

forbidddden
06-01-2018, 02:49
مجموعا در جواب پست هایی که نقل قول کردم، میگم که آسیاتکی هایی که هنوز جای بهتری رو تجربه نکردن، اینکه هی از کیفیت بگن درست نیست. منم 5 سال آسیاتکی بودم و تا وقتی فن اوا رو تجربه نکرده بودم، نمیتونستم مقایسه ای داشته باشم. شما که سودی از آسیاتک نمیبرید، پس تعصب هم نداشته باشید. هر وقت شرکت های دیگه رو تجربه کردین، میتونید در مورد کیفیت نظر بدین.
من قبلا گفتم الانم میگم که پینگم بدون پروفایل گیمینگ بهتر شده، شبانم پولی نیست. سرعتم بعد از اتمام حجم نمیره رو 16 کیلوبایت بلکه میره رو 375 کیلوبایت. 1 ترا حجم بین الملل دارم نه 400 گیگ. تک کانکشنمم خیلی بهتر از آسیاتکه. برخلاف آسیاتک، وقتی زنگ زدم گفتم آپلودم رو بالا ببرید، بدون چونه بالا بردن ولی آسیاتک گفت ما اجازه نداریم بالا ببریم!!! وقتی هم کلا با پشتیبانی اینجا حرف میزنم، خیلی قشنگ راهنمایی میکنن و مثل آسیاتک یه جواب تکراری و زوری نمیدن که مشکل از شماست و ما معصوم و بدون مشکلیم و مودمتون رو ببرید سر خط چک کنید!!! فعلا قطعی هم نداشتم
من حرفام رو زدم. قضاوت با دوستان :n39:

کودوم شرکت رفتی شما که راضی ای؟

soroori2
06-01-2018, 03:52

سلام
گفته که فن آوا هست .

OnlyRealMadrid
06-01-2018, 06:35

فن آوا رفتم. روزی صدهزار بار هم خدا رو شکر میکنم که از آسیاتک رفتم و الان دارم از نت به نوعی نامحدود ( چون 1 ترابایت بین الملل واسم نامحدود حساب میشه ) ، لذت میبرم چون زیاد دانلود میکنم و آسیاتک مثل زندان بود برام. حتی الانم که 400 تا بین الملل داده، برای من اصلا کافی نبود با اون پینگ مضخرفش.

sat15000
06-01-2018, 10:24
فن آوا رفتم. روزی صدهزار بار هم خدا رو شکر میکنم که از آسیاتک رفتم و الان دارم از نت به نوعی نامحدود ( چون 1 ترابایت بین الملل واسم نامحدود حساب میشه ) ، لذت میبرم چون زیاد دانلود میکنم و آسیاتک مثل زندان بود برام. حتی الانم که 400 تا بین الملل داده، برای من اصلا کافی نبود با اون پینگ مضخرفش.
من سه سال مشترک آسیاتک بودم ، سرعتم بد نبود 14 مگ سرعت داشتم و ماهی سی و شش هزار می دادم و اینترنت ماهانه چهارگیگ با دانلود شبانه می گرفتم... مصرف روزانه ام با اپراتورها بود به خاطر سرعتی به مراتب بالاتر و برای دانلود شبانه ازش استفاده می کردم... بعد که دانلود شبانه اش حذف شد الان پارس آنلاین رفتم اونم سرعتش حدودا 14 هست منتهی پیگ خوبی داره و البته دانلود شبانه ... تا الان بیش از 270 گیگ دانلود شبانه داشتم تو ده روز..
البته شما فن آوا رفتی و به دانلود شبانه هم احتیاج نداری ... هزار گیگ کم نیست ! من یک ماه شبانه دانلود کنم می شه هشتصد گیگ .. شما همون رو می تونی تو روز استفاده کنی دویست گیگ هم بیشتر با قیمتی که من پرداخت کردم....

mehdi_08
06-01-2018, 11:15
سلام
یه مقایسه بین هزینه هر گیگ حجم در صرف منصفانه ی سرعت های مختلف:n16:

سرعت 512 ......12/5 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 1000 تومن

سرعت 1مگابیت......25 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 800 تومن

سرعت 2مگابیت......40 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 625 تومن

سرعت 3مگابیت......45 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 777 تومن:n41:

سرعت 4مگابیت......80 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 500 تومن

سرعت 8مگابیت......200 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 250 تومن

سرعت 16مگابیت......400 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 200 تومن

همون طور که می بینید سرویس3 مگ به هیچ عنوان توجیه اقتصادی نداره خریدش !!!
نکته دیگه روند کاهش هزینه هر گیگ در هر سرعت های مختلف متوازن نیست
یعنی کسی که بخواد یه سرویس اقتصادی بخره الزاما باید 8 مگ یا 16 مگ بگیره
اینا که هیچ وقت نمیان سرویس رو با ضرر بفروشن گیگ 200 تومنی هم براشون سود داره حالا شما سود هر گیگ ازاد 2000 تومنی رو حساب کن( سودش سر به فلک می زنه) !!!!!

kiavash13
07-01-2018, 20:44
من از آسیاتک خیلی راضیم واقعا. اتفاقا شاتل و مخابرات و های وب هم داشتم، ولی آسیاتک از لحاظ کیفیت و قطعی نداشتن و پینگ ثابت و پشتیبانی خوب بهترین بوده. برای من که سرویس 8 مگ دارم هم بهترین گزینه همین آسیاتکه. چون خطم 10 مگ میکشه. و بهتر از آسیاتک نداریم تا جایی که میدونم. تازه علاوه بر این سایت های رایگان دانلود و VOD ئه که حداقل به کار من خیلی میاد. آیو و فیلیمو و آسیادی ای خیلی فوق العاده است برای من. برای همین بدون تعصب میگم حداقل برای من بهترین گزینه است آسیاتک

n shh
07-01-2018, 21:29
دوستان یک سوال من الان اگه من سرویس 512kb اسیاتک رو بگیم خطم رو روی همون 512kb میبندن یا بیشتر؟

h_gh_gamkhor
07-01-2018, 23:21
دوستان یک سوال من الان اگه من سرویس 512kb اسیاتک رو بگیم خطم رو روی همون 512kb میبندن یا بیشتر؟برا من که یکماهه ۲ مگ گرفتم از سرور خارجی ۳۰۰ و خورده ای تا ۴۰۰ هست و سرور داخلی هم باز تا ۵۰۰ که نهایت کشش خطه.
این مال وقتیه که شرایط ایده ال باشه.

iran7000
07-01-2018, 23:59
دوستان یک سوال من الان اگه من سرویس 512kb اسیاتک رو بگیم خطم رو روی همون 512kb میبندن یا بیشتر؟

سرعت دانلود حدود 60 هست. مگر اینکه سرویس ویژه بگیری

S M Λ S Ħ
08-01-2018, 11:03
من از سرویس حجمیم هنوز 2 ماه مونده که شبانه هم داره
حالا سوالی که دارم اینکه اگه من اقدام به خرید ترافیک اضافه بکنم:

شبانم هنوز سر جاش میمونه؟

به ازای هر گیگی که الان میخرم، در اصل 500 مگش برای بین الملل حساب میشه؟

ShadowDragon
08-01-2018, 16:01
من از سرویس حجمیم هنوز 2 ماه مونده که شبانه هم داره
حالا سوالی که دارم اینکه اگه من اقدام به خرید ترافیک اضافه بکنم:

شبانم هنوز سر جاش میمونه؟

به ازای هر گیگی که الان میخرم، در اصل 500 مگش برای بین الملل حساب میشه؟

بله
نه، ۱G:n03:

dadash42
08-01-2018, 16:15
سالهاس آسیاتک dsl دارم, سرعتم همیشه حدود 7mb با 12snr
تقریباً 5 یا 6 کیلومتری مخابرات محلی, الان شده 4mb 12snr
زنگ زدم گفت خطتون بیشتر از این نمیکشه, باید ببرین سر کوچه تست کنین !؟
واقعاً اینها فکر میکنن ما همه از پشت کوهیم,
گفتم عیب از طرف شماس, عصبانی شد گفت باید یه کارمند بفرسته خط چک کنه و هزینه هم داره
با اسرار رو 7مگ بست با 7snr, الان با اون نویز عجیب 6 ساعت بدون قطعی وصله...
احتمالا تا 2 روز خودشون دوباره رو 4مگ میبندن
تا چند ماه پیش 12snr با همین سرعته 7mb

esmiz
08-01-2018, 19:10
بلخره آسیاتک اکسترا باکس جدید برای خرید سرویس های قدیمی گذاشت 50 گیگ 59 هزار تومن که البته باید ارزش افزوده هم حساب کرد

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

mr_prince
08-01-2018, 21:03
کسی حس نمیکنه اسیاتک بیشتر از دو برابری که گفته از حجم کم میکنه؟
من تازه تمدید کردم یه گیگ اپدیت داشت overwatch اونو گرفتم و سه دست بازی کردم الان 4 گیگ کم کرده ازم :n41:

akhoda
08-01-2018, 21:24
به همین دلیل و سرعت پایین سرویس جمع کردم

ShadowDragon
08-01-2018, 21:56
کسی حس نمیکنه اسیاتک بیشتر از دو برابری که گفته از حجم کم میکنه؟
من تازه تمدید کردم یه گیگ اپدیت داشت overwatch اونو گرفتم و سه دست بازی کردم الان 4 گیگ کم کرده ازم :n41:

رفیق اوضاع مصرف o.w کلا چطوریه؟ ساعتی بگو! مثلا دوتا ساعتی ۱۰۰-۲۰۰ مگ میخواد
ps4 یا pc?

soroori2
08-01-2018, 23:04
سالهاس آسیاتک dsl دارم, سرعتم همیشه حدود 7mb با 12snr
تقریباً 5 یا 6 کیلومتری مخابرات محلی, الان شده 4mb 12snr
زنگ زدم گفت خطتون بیشتر از این نمیکشه, باید ببرین سر کوچه تست کنین !؟
واقعاً اینها فکر میکنن ما همه از پشت کوهیم,
گفتم عیب از طرف شماس, عصبانی شد گفت باید یه کارمند بفرسته خط چک کنه و هزینه هم داره
با اسرار رو 7مگ بست با 7snr, الان با اون نویز عجیب 6 ساعت بدون قطعی وصله...
احتمالا تا 2 روز خودشون دوباره رو 4مگ میبندن
تا چند ماه پیش 12snr با همین سرعته 7mb

سلام
از کجا می تونیم بفهمیم که خط بر روی چند مگ بسته شده ؟

soroori2
08-01-2018, 23:10
بلخره آسیاتک اکسترا باکس جدید برای خرید سرویس های قدیمی گذاشت 50 گیگ 59 هزار تومن که البته باید ارزش افزوده هم حساب کرد

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

سلام
من که ندیدم . ولی به نظر می رسه اگر سرویس های جدید رو بخریم به صرفه تره تا گیگ باکس ؟