PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

sorooshfm
04-08-2016, 16:24
بعد همین کیلوبایت مگه ضریب یک به هشت نداره؟ شاید من اشتباه میکنم.
چرا مثلا شما اگه 10 مگابیت بگیرین سرعت اسمیتون 1240 کیلوبایت یا یک و دو مگابیت میشه حالا میتونن ضریب اشتراک 8 رو اجرا کنن که تقسیم بر 8 میشه و میشه 160 کیلوبایت ولی متاسفانه تو شبانه تو قراردادهاشون هم اومده شرکتها که تعهدی درباره سرعت ندارند یعنی حتی میتونن سرعت پایینتر از 160 رو بدن مثلا شاتل تمام سرویس هاش اگه تو شب از یک مقدار مشخصی بیشتر استفاده کنی با نرم افزار اکانتینگ پهنای باند خطتتو محدود میکنه و سرعتت رو بشدت پایین میاره که پشیمان بشی و اگه باز چند روز استفاده نکنی که نمیدونم چند روزه دوباره اتومات اون نرم افزار سرعتت رو مثل سابق میکنه مثل جیره حالا بعضی دیگه از شرکتها هم کلا روی سرعت پایین قفل میکنن تو تایم رایگان.

- - - Updated - - -

چرا مثلا شما اگه 10 مگابیت بگیرین سرعت اسمیتون 1240 کیلوبایت یا یک و دو مگابیت میشه حالا میتونن ضریب اشتراک 8 رو اجرا کنن که تقسیم بر 8 میشه و میشه 160 کیلوبایت ولی متاسفانه تو شبانه تو قراردادهاشون هم اومده شرکتها که تعهدی درباره سرعت ندارند یعنی حتی میتونن سرعت پایینتر از 160 رو بدن مثلا شاتل تمام سرویس هاش اگه تو شب از یک مقدار مشخصی بیشتر استفاده کنی با نرم افزار اکانتینگ پهنای باند خطتتو محدود میکنه و سرعتت رو بشدت پایین میاره که پشیمان بشی و اگه باز چند روز استفاده نکنی که نمیدونم چند روزه دوباره اتومات اون نرم افزار سرعتت رو مثل سابق میکنه مثل جیره حالا بعضی دیگه از شرکتها هم کلا روی سرعت پایین قفل میکنن تو تایم رایگان.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

hrkhl
04-08-2016, 16:33

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عزیزم تاپیک همین جوری شلوغ هست دیگه شما اینقدر بزرگش نکن

Sent from my NX403A using Tapatalk

sorooshfm
04-08-2016, 16:33
کلا دارن یک کاری میکنن که مثل زالو پولتو بالا بکشن وقتی شبانه نباشه شرکتها خیلی راحت پهنای باند داخلی که براشون تقریبا مجانی در میاد حسابی تو پاچه ات میکنن با قیمت ترافیک بین الملل و اگرم بخوای دانلود کنی باید کلی پول ترافیک بدی یا اینکه بیخیالش بشی سال دیگه نه از نامحدود ایرانسل خبریه و نه از شبانه شرکتها با یک تیر دو نشون میزنن هم پول خوبی به جیب میزنن هم دست ملت رو از محتوای چند رسانه ای خارجی کوتاه میکنن مخصوصا نسل جوان که زیاد پول نداره و به حساب خودشان جلوی تهاجم فرهنگی رو هم بگیرن.

جالبه برای گمراه کردن ملت و دنیا میگن نامحدود داریم ولی بعد از اتمام ترافیک مشخص شده اگه قبلا سرعت رو محدود میکردن الان قطع میکنن تا ترافیک بخری که اسمشم گذاشتن اینترنت نامحدود حجمی خوب ملتو مسخره و اسکول کردن انگار ملت نمیدونن نامحدود چیه تازه افتخار هم میکنن:n08:

کسی از شبانه های جدید استفاده کرده بدونیم چطوره؟

متاسفانه خیلی از ماها خیلی زود جوگیر میشیم همه خوشحال شدن فکر کردن قیمت اینترنت اومده پایین ولی گرونتر هم شد شبانه های 4 تا 10 صبح رو بهش شبیخون زدن قیمت سرویس هاشونم کلی گرون کردن نامحدودهای سابقشون رو هم برداشتن حجمی کردن. الان ملت حسابی خوشحال شدن چرا؟ چون فقط قیمت گیگ اومده پایین ولی نمیدونن چقدر تو پاچشون رفته:n23:

خودتون رو برای اینترانت آماده کنید:n14:

adreno
04-08-2016, 17:33
چتد تا مستند خواستیم دانلود کنید زدن شبانه رو ترکوندند
امید به زندگانی در ایران سال به سال کاهش پیدا میکنه
من نصف موهام با سر و کله زدن با پشتیبانی اینترنت !!!! (یا اینترانت) ریخت از بس نفهمن یه دیپلمه بیشتر از اینا حالیشه . فک و فامیل مدیر عاملو بذاری سرکار همین میشه ! البته استثنائا درست و حسابیش هم پیدا میشه اما ...

amin885
04-08-2016, 18:10
..حذف شود....حذف شود..

shahram20
04-08-2016, 20:45
حرف از سرعت و کیفیت سرویس اومد وسط گفتم یه سر به این مطلبم بندازین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abbascfc
04-08-2016, 22:54
سلام آسیا تکی ها
من الان از های وب سرویس دارم . با این طرح های جدید عملا دانلود شبانه حذف شده و دیگه ساعات رایگان ها رو برداشتن. میخاستم ببینم آسیاتک طرح دانلود شبانه هاش خوبه یا نه که بیام آسیاتک؟؟
با های وب شبی دو و نیم گیگ تو سه ساعت رایگان دانلود میکردم. آسیا تک چطوریه؟

ashkan0_0
04-08-2016, 23:54
abbascfc داداش دانلود شبانه آسیا هم تقریبا برداشته شد.10 مگ 4 تا 10 صبح رایگانش خوب بود که امروز برداشتن.کلا جایی نمونده که دانلود شبانه داشته باشه بیخیال بشی بهتره.

android500
05-08-2016, 00:09
سلام آسیا تکی ها
من الان از های وب سرویس دارم . با این طرح های جدید عملا دانلود شبانه حذف شده و دیگه ساعات رایگان ها رو برداشتن. میخاستم ببینم آسیاتک طرح دانلود شبانه هاش خوبه یا نه که بیام آسیاتک؟؟
دانلود رایگان میخای بسته های ساعتی ایرانسل از همشون بهتره الآن آسیاتک داشته باشه هم میگم نیا چون گیفیتشو ببینی پشیمون میشی اونقد اعصابتو به میریزه که نگو من خودمم پشیمونم که سرویس یکساله گرفتم ازش

rz21
05-08-2016, 00:23
سلام آسیا تکی ها
پشیمون میشی عزیز نیا، همین الان کلی قطعی داره! همین الانی که دارم مینویسم.

shylord
05-08-2016, 00:33
واقعا جالبه
می گن اینترنت ارزون شد ولی در عمل فقط حجم ارزون شده
اما طرحای ماهانه قیمتشون فرقی نکرده فقط اسمشو عوض کردن و با حجم کمتر با قیمت کمتری می فروشن
اگر حساب کنید این طرحای جدید که 2 گیگ حجم دارن و 2 تا 8 رایگاه اگر 10 گیگ حجم داشت قیمتش مثل طرح های قبلی که 10 گیگ داشتن می شد

کلا فکر کردن با گاو طرفن

amin885
05-08-2016, 00:46
..حذف شود..

senator2011
05-08-2016, 01:27
یه چند شبه قطع و وصلی زیاد شده شما هم وضعتون همینه یا بدشانسی ماس؟؟
خیلی رو اعصاب میره

amin885
05-08-2016, 01:43
یه چند شبه قطع و وصلی زیاد شده شما هم وضعتون همینه یا بدشانسی ماس؟؟
خیلی رو اعصاب میره

امروز چندین بار برای ما قطعی داشت و اینترنت به اینترانت تبدیل شد.
اینترنت یک هست دیگه

ahmaditt
05-08-2016, 02:40
خدا رو شکر اصلاً نمیشه دیگه با آسیاتک آنلاین بازی کرد! همش قطع میشه وسطش.

دلمون به شبانه رایگان خوش بود که اونم برداشتن! من همین امشب اینترنت پارس آنلاین ثبت نام کردم روی خط دوم خونه. شبانه نداره ولی حداقل انقدر قطعی هم نداره!

شاتل هم طرح گذاشته 110 گیگ یکساله 87500 تومن، فک می کنم اونم خوب باشه.

کلاً سرویس گرفتن از آسیاتک دیگه توجیه نداره! این سرویسم تموم بشه دیگه تمدید نمی کنم.

hellbrain666
05-08-2016, 03:01
سلام آسیا تکی ها

سلام های وبی :n02:

رفیق آسیاتک و های وب جفتشون یکی هستن
یعنی اگر اون قطعه افت داره اینترانت شده و .... اینم همینطور اون ساعت رایگان رو برداشته اینم همینطور
و کوچ کردن بین این دوتا هیچ مشکلی رو حل نمیکنه

*REZ4*
05-08-2016, 10:26
شما هم با Play Store (فروشگاه گوگل) مشکل دارید؟ نه تصاویر داخلش باز میشه نه میشه ازش دانلود کرد!

amin885
05-08-2016, 10:41
شما هم با Play Store (فروشگاه گوگل) مشکل دارید؟ نه تصاویر داخلش باز میشه نه میشه ازش دانلود کرد!

اره اسیاتک برای همه اینجوریه

حالا جالبه بیست نت برای من تصاویرش باز میشه دانلودم سریع انجام میده اما اسیاتک مشکل تصویر داره و دانلود نمیشه.

arming900
05-08-2016, 10:41

ایکون ها و عکس ها رو مشکل داره کلا ربطی به اسیا نداره با نت های دیگه هم همینه،ولی دانلود مشکل نداره

برای نشون دادن اونا باید چیز بزنید

amin885
05-08-2016, 10:43
ایکون ها و عکس ها رو مشکل داره کلا ربطی به اسیا نداره با نت های دیگه هم همینه،ولی دانلود مشکل نداره

برای من با بیست نت درسته! برای اسیاتک حتی برای دانلود هم باید چیز میز بزنم.

Hammy
05-08-2016, 11:00
مشکل پلی استور سراسریه برای پارس هم همینه:n03:

*REZ4*
05-08-2016, 11:02

همون آیکونا و عکسا رو توی ایرانسل و پارس آنلاین امتحان کردم مشکلی نداشت. الان امتحان کردی ؟ چون قبلا فقط آیکونا و عکسا رو باز نمیکرد جدیدا دیگه دانلود هم نمیشه کرد.

- - - Updated - - -

با پارس آنلاین و ایرانسل هم درسته.

- - - Updated - - -

مشکل پلی استور سراسریه برای پارس هم همینه:n03:

ولی من امتحان کردم مشکلی نداشت با پارس آنلاین.

arming900
05-08-2016, 11:02

من با مخابرات و ایرانسل هم دیدم همینجوری بوده فقط دانلود میکنه

هر روز دانلود دارم از گوگل پلی مشکل نداره فقط همون عکس و ایکون ها ...

Hammy
05-08-2016, 11:07
ولی من امتحان کردم مشکلی نداشت با پارس آنلاین.

برای من مدت هاست که عکس ها باز نمی شه. ولی دانلود می شه کرد.

من همین امشب اینترنت پارس آنلاین ثبت نام کردم روی خط دوم خونه. شبانه نداره ولی حداقل انقدر قطعی هم نداره!

پیش نهاد می کنم یک سری به تاپیک پارس آنلاین بزنی:دی اصلا ازین خبرا نیست:دی

humanaga
05-08-2016, 11:17
سلام
الا یک هفته است که رسما قطع وصلی شدید دارم!!!الا 3 روزه روز یه 40-50 بار قطع میشه نتم و یه هی مودم ریست میشه!!رفتم تنظیمات مودم دیدم هی این عدد SNR margin Downstream داره از 19-22 اینا میاد تا 3-4 بعد قطع میشه!!!الا هم خطم رو از 1024 رو 6472 بستن می بینم SNR margin Downstream از عدد 30 اینا میاد تا 12 ولی دیگه قطع نمیشه !!اگه اینم حل بشه تایم اوت اینا شروع میشه!!!!

amin885
05-08-2016, 11:22
سلام
الا یک هفته است که رسما قطع وصلی شدید دارم!!!الا 3 روزه روز یه 40-50 بار قطع میشه نتم و یه هی مودم ریست میشه!!رفتم تنظیمات مودم دیدم هی این عدد SNR margin Downstream داره از 19-22 اینا میاد تا 3-4 بعد قطع میشه!!!الا هم خطم رو از 1024 رو 6472 بستن می بینم SNR margin Downstream از عدد 30 اینا میاد تا 12 ولی دیگه قطع نمیشه !!اگه اینم حل بشه تایم اوت اینا شروع میشه!!!!

مشکلات جدید اسیاتک همین هست. برای منم همینجور هست. یهو snr داری روی 28 بعد چند دقیقه روی 10 میاد دوباره بعد چند دقیقه روی 28 میره کلا وضع اسیاتک همینه خط دوم روی بیست نت هستsnr ثابت هست مشکلی ندارم.

wire
05-08-2016, 12:11
فقط داره تبلیغ میده مشتری میگیره کیفیت اصلا براش مهم نیست الان 5 دقیقست همین پی سی ورد تو مرورگر داره میچرخه و کامل لود نشده
سایتهای دیگه هم همینطور چه وضعشه آخه :n34:

amin885
05-08-2016, 13:22
..حذف شود....حذف شود..

amin885
05-08-2016, 15:48
..حذف شود....حذف شود....حذف شود..

humanaga
05-08-2016, 16:42
یه چیزی که هست زمین آسمان هم بیاری پشت خط تلفن کلی هم بحث جدل کنی بازم حل نمیشه مشکل مگر از یه جای بالاتر!!!الا میری پشت خط تلفن میگی قطعی دارم میگن سراسریه میگی کی حل میشه میگن در حال حاظر مشغول برطرف کردنش هستیم!!اینارو هم زمانی میگن که تو قبول نکنی حرف اونارو که می گن هیچ مشکلی نیست:n02: همین الا snr خط هی بالا پایین می پرید اومد خطم از 10250 رو 5600 زنگ هم بزنم حرف تکراری نویز دارید!!کلا دیگه باید دنبال یه اینترنت دومی مثل ایرانسل و... باید باشیم!!!سره همین قطع وصلی رسما منی که 1 سال dota2 بازی می کردم هیچ وقت جریمه نمی شدم این هفته یه 10 بازی جریمم کردم قشنگ وسط 5 تا بازی هم نت اینقدر قطع وصل شد که نپرسید!!
الا هم می ترسم برم یه چیزی دانلود یا بازی کنم!!

kisiya
05-08-2016, 17:50
دوستان دیدن جدیدا ساعتهای شبانه خیلی حجمهارو برداشتن ایا کسی اعتراض کرده ؟

amin885
05-08-2016, 18:43
دوستان دیدن جدیدا ساعتهای شبانه خیلی حجمهارو برداشتن ایا کسی اعتراض کرده ؟

اینجا که کسی پاسخگو نیست مگر یه تعداد خاص با جمع اوری امضا به اسیاتک ایمیل کنن که بعید میدونم اینجا همچین کاری انجام بشه.

arsinn
05-08-2016, 19:15

با صبانت که مشکلی نداره و عکسها هم باز میشن . در مورد دانلود شبانه هم این طرح ها تشویقی هستند و هرزمان بخوان حذفشان میکنند و حق اعتراضی برای مشترک وجود نداره در شرایط قرارداد هم اینو توضیح داده. در کل هر از مدتی که وضعیت پهنای باند در کشور خوب میشه و شرکتها تازه خرید میکنند و اضافی دارند هم پهنای باند را برای مشتریان باز میگذارند (چون سرعت بیشتر مساوی مصرف بیشتر حجم هست) و هم شبها رایگان میدهند. اما پس از مدتی که تعداد مشترکین زیاد میشوند و پهنای باند شون مصرف میشه شروع میکنند به برداشتن طرح های تشویقی و محدود کردن کاربران به حداقل تعهد اسمی این ادامه داره تا زمانیکه دوباره پهنای باند کشور اضافه بشه و به هر شرکت هم سهمی اختصاص پیدا بکنه. این پروسه بصورت دوره ای اتفاق میافته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arsinn
05-08-2016, 19:22
خدا رو شکر اصلاً نمیشه دیگه با آسیاتک آنلاین بازی کرد! همش قطع میشه وسطش.

دلمون به شبانه رایگان خوش بود که اونم برداشتن! من همین امشب اینترنت پارس آنلاین ثبت نام کردم روی خط دوم خونه. شبانه نداره ولی حداقل انقدر قطعی هم نداره!

شاتل هم طرح گذاشته 110 گیگ یکساله 87500 تومن، فک می کنم اونم خوب باشه.

کلاً سرویس گرفتن از آسیاتک دیگه توجیه نداره! این سرویسم تموم بشه دیگه تمدید نمی کنم.
این طرح شاتل معذرت میخوام بدرد عمش میخوره. 110 گیگ میده اما 100 گیگ اون رو اجبارا باید در 50 روز اول مصرف بکنی اگر نکنی هم سوخت میشه ده ماه بعدی هم بصورت ماهیانه یک گیگ بهت میده این یعنی که بقیه مصرفت رو باید حجم هر گیگ سه چهار هزار تومنی بخری. از لحاظ قیمتی نهایتا همشون سر و ته یه کرباسند و جایی نمیخوابند که آب زیر پاشون بره. ولی از لحاظ کیفیت بله فرق زیاد دارند.

amin885
05-08-2016, 20:51
..حذف شود..

hunter_sdk
05-08-2016, 22:01
سلام دوستان خوب هستید ؟
من می خوام این طرح 4 گیگ 4مگ کولاک بگیرم می خواستم بدونم سرعت تایم نامحدود یا شبانش فرقی با دو مگ می کنه و سرعت دقیقا توی روزانه و شبانش چند هست دقیقا ؟ خطمم کامل 6 مگ پشتبانی می کنه و بدون نویزه

amin885
06-08-2016, 01:19
سلام دوستان خوب هستید ؟
من می خوام این طرح 4 گیگ 4مگ کولاک بگیرم می خواستم بدونم سرعت تایم نامحدود یا شبانش فرقی با دو مگ می کنه و سرعت دقیقا توی روزانه و شبانش چند هست دقیقا ؟ خطمم کامل 6 مگ پشتبانی می کنه و بدون نویزه

دانلود 120 کیلو بایت در ساعت نامحدود امکان اینکه بعد از مقداری محدود بشه رو نمیدونم شاید باشه چون روی سرویس های نامحدود محدودیت مقدار دانلود وجود داره.
همچنین طبق تعرفه جدید و مقررات جدید تنظیم مقررات از یه مقدار حجم به بعد به 16 کیلو بایت میرسه.

در طول روز همون 6 مگا بیت رو میتونید از حجم 4 گیگ خودتون استفاده کتید البته سرور خارج از کشور 4 مگ و داخل کشور 6 مگ

vahid_sh2447
06-08-2016, 06:58
دانلود 120 کیلو بایت در ساعت نامحدود امکان اینکه بعد از مقداری محدود بشه رو نمیدونم شاید باشه چون روی سرویس های نامحدود محدودیت مقدار دانلود وجود داره.
همچنین طبق تعرفه جدید و مقررات جدید تنظیم مقررات از یه مقدار حجم به بعد به 16 کیلو بایت میرسه.

در طول روز همون 6 مگا بیت رو میتونید از حجم 4 گیگ خودتون استفاده کتید البته سرور خارج از کشور 4 مگ و داخل کشور 6 مگ
سلام
شما خودتون این سرویس های نا محدود شبانه رو تست کردین از لحاظ سرعتی که تو تایم رایگان میده؟
یعنی ۱۰ مگ تو تایم رایگان ۱۶۰ تا میده؟
کسی تست کرده از دوستان دیگر سرعتش رو تو ساعات رایگان بگه؟
ممنون

amin885
06-08-2016, 16:42
سلام
شما خودتون این سرویس های نا محدود شبانه رو تست کردین از لحاظ سرعتی که تو تایم رایگان میده؟
یعنی ۱۰ مگ تو تایم رایگان ۱۶۰ تا میده؟
کسی تست کرده از دوستان دیگر سرعتش رو تو ساعات رایگان بگه؟
ممنون

در مورد سرویس 4 مگ پرسیده بودند گفتم چون تست شد.
سرویس ده مگ اول باید خطتون هم 10 مگ کشش داشته باشه بعد تست کنید

saber73
06-08-2016, 18:11
سلام دوستان خوب هستید ؟

الان چه سرویسی دارین ؟ خط رو چند بستن ؟ سرعت دانلود از سرورهای داخلی و خارجی روزانه چنده ؟ اینها رو جواب بده تا بگم چیکار کنی .

R#z@-R2
06-08-2016, 18:19
سلام دوستان
میگم پینگ اسیاتک چه جوری میشه بدست اورد
ویندوز 8.1 64بیت دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان بنده 4مگی دارم سرعت دانلود افتضاح هستش من قبلا دو مگی داشتم تا 1مگ بر ثانیه هم دانلود میکردم
ولی الان حتی تا 200کیلو بایت هم نمیره

xaxi
06-08-2016, 19:04
سلام ..

این سرویسو کسی داره اینجا؟
سرعتش چجوریه؟ تو شب و روز ..
"اینترنت پرسرعت چابک نامحدود برنزی 1024 با امکان تبادل حداقل 40 گیگ درماه"

امکان تبادل حداقل 40 گیگ در ماه چیه؟

saber73
06-08-2016, 19:34
سلام ..

این سرویسو کسی داره اینجا؟
سرعتش چجوریه؟ تو شب و روز ..
"اینترنت پرسرعت چابک نامحدود برنزی 1024 با امکان تبادل حداقل 40 گیگ درماه"

امکان تبادل حداقل 40 گیگ در ماه چیه؟

نامحدود اصلا طرفش نری . سرعت کلا محدود هستش چه شب چه روز حتی خط رو برات رو10 مگ هم ببندن . از ما گفتن . یک بار چنین اشتباهی انجام دادم .

saber73
06-08-2016, 19:40
دوستان بنده 4مگی دارم سرعت دانلود افتضاح هستش من قبلا دو مگی داشتم تا 1مگ بر ثانیه هم دانلود میکردم
ولی الان حتی تا 200کیلو بایت هم نمیره

حتما قبلا محدود نشده بودی . و حالا محدود شدی . شبانه هم فرقی نداره از سرورهای داخلی ؟ چون سه تا اتفاق تو اسیا تک میافته : 1.داخل و خارج کلا محدود در هر دو تایم روزانه و شبانه رایگان - 2.داخل و خارج نامحدود حتی در تایم رایگان شبانه و سرعت این مورد برمیگرده به اینکه خط رو رو چند بستن - 3.داخل و خارج نامحدود در تایم روزانه و خارج محدود در تایم شبانه در این مورد هم اون سرعت داخلی باز برمیگرده به اینکه خط رو رو چند بستن .

من خودم مورد 2 بودم که بلاخره شد مورد 3 .

arming900
06-08-2016, 20:03
طرح هاش حد وسط نداره یا 3 4 گیگه یا 48 گیگ درماه

الان چلچله 20 گیگ 512 دارم یعنی باید عوض کنم ؟ همین طرح رو گذاشتن توی یک مگابایت با قیمت 48500

hellbrain666
06-08-2016, 20:36
دوستان من الان برای دریافت پین کد 3 گیگی از باشگاه ظاهرا باید ایمیل و شماره تلفنم رو فعال کنم ولی تو بخش مربوطه که میرم نه ایمیل میاد برام نه کد فعال سازی موبایل
مشخصات هم نمیشه اصلاح کنم همش خطای لطفا شماره تلفن همراه را وارد کنید میاد

amin885
06-08-2016, 20:46
..حذف شود....حذف شود..

amin885
06-08-2016, 20:49

xaxi
06-08-2016, 21:04
نامحدود اصلا طرفش نری . سرعت کلا محدود هستش چه شب چه روز حتی خط رو برات رو10 مگ هم ببندن . از ما گفتن . یک بار چنین اشتباهی انجام دادم .
ممنون از پاسخت فقط یه چیزی؛
یعنی چی محدوده؟ همون سرعت واقعی مگه نیست؟ 120 Kb/s ..؟

xaxi
06-08-2016, 21:07
طرح هاش حد وسط نداره یا 3 4 گیگه یا 48 گیگ درماه

الان چلچله 20 گیگ 512 دارم یعنی باید عوض کنم ؟ همین طرح رو گذاشتن توی یک مگابایت با قیمت 48500
دقیقاً منم مثل شما 20 گیگ 512 دارم که از ماهه بعد مجبورم یه‌چی دیگه شارژ کنم ! ولی موندم چی شارژ کنم!

این 48500 ای هم که شما میگی من الان دیدم ! اما متأسفانه جلوش ننوشته 2 تا 8 رایگان .. انگار کلن تایم رایگان نداره .. ارزش نداره خریدش ..

hellbrain666
06-08-2016, 21:07
درسته برای منم همینجوریه تماس بگیرید 1544 بگید هر چی هم شماره موبایل توی مشخصات میزنم برای ذخیره باز هم میگه شماره موبایل رو وارد کنید در صورتی که وارد شده تا درستش کنن منم تماس گرفتم گفتن اگه بقیه هم تماس بگیرن مشخص میشه از مرورگر و سیستم شما نیست گفتم نه مشکل از مرورگر و سیستم من نیست ایشون گفتند نه شما تنها تماس گرفتید میگید منم حوصله چهار تا ادم که فقط میخوان ادعا کنن خودشون همه چیزو میدونن نداشتم قطع کردم اما کلا تمام کسایی که میان اینجا و مشکلاتی دارن اگه تماس میگرفتن 1544 و یا صدای مشتری میگفتن وقتی میدیدن همه مشکل دارن حلش میکردن.

منم با چند تا مرورگر امتحان کردم کاملا مشخصه مشکل از بخش باشگاه مشتریانشونه ولی گفتم بپرسم شاید از جای دیگه بشه کاریش کرد
کلا سیستم باشگاهشون خیلی مبهمه امتیاز کسب شده یه عدده ولی امتیاز کل خیلی کمتره

arming900
06-08-2016, 21:34
دقیقاً منم مثل شما 20 گیگ 512 دارم که از ماهه بعد مجبورم یه‌چی دیگه شارژ کنم ! ولی موندم چی شارژ کنم!

این 48500 ای هم که شما میگی من الان دیدم ! اما متأسفانه جلوش ننوشته 2 تا 8 رایگان .. انگار کلن تایم رایگان نداره .. ارزش نداره خریدش ..

اا راست گفتید اونو ندیده بودم،عجب نامردایی ان خداوکیلی دیگه هیچی نداره همش نامحدوده اونم به لعنت خدا نمیارزه

هیچی نداره واقعا جیکار باید کرد؟:n27:

blackroz
06-08-2016, 22:51
دوستان کسی از این طرح استفاده کرده ؟

vahid_sh2447
06-08-2016, 22:59
حتما قبلا محدود نشده بودی . و حالا محدود شدی . شبانه هم فرقی نداره از سرورهای داخلی ؟ چون سه تا اتفاق تو اسیا تک میافته : 1.داخل و خارج کلا محدود در هر دو تایم روزانه و شبانه رایگان - 2.داخل و خارج نامحدود حتی در تایم رایگان شبانه و سرعت این مورد برمیگرده به اینکه خط رو رو چند بستن - 3.داخل و خارج نامحدود در تایم روزانه و خارج محدود در تایم شبانه در این مورد هم اون سرعت داخلی باز برمیگرده به اینکه خط رو رو چند بستن .

من خودم مورد 2 بودم که بلاخره شد مورد 3 .
شما بعد از تغییر جدید سرویستون رو انتخاب کردین؟
در حال حاضر میشه سرویستون و مقدار دانلودتون رو با توجه به خطی که بسته شده بگین؟
ممنون

Le0nard0
06-08-2016, 23:20
گیگی 12 هزارتومن؟؟ چه خبره توی این اسیاتک خراب شده؟ هیچ کدومتون هم شکایتی نکردین از این تعرفه؟؟ چه کاربرای لارجی داره این دزد سرگردنه

Hammy
06-08-2016, 23:54
گیگی 12 هزارتومن؟؟ چه خبره توی این اسیاتک خراب شده؟ هیچ کدومتون هم شکایتی نکردین از این تعرفه؟؟ چه کاربرای لارجی داره این دزد سرگردنه

طبق سیستم قیمت گذاری جدید شرکتها می تونند یک عدد ثابت رو به صورت ماهانه از شما شارژ کنند به اسم هزینه نگهداری ماهانه. برای سرعت 8 مگ این عدد 18 هزار تومن هست. که با 2*3=6 هزار تومن قیمت ترافیک می شه 24 هزار تومان.

با تشکر از گاگولاتوری جهت محافظت از حقوق مصرف کننده :n09::n09:

poorya_2
06-08-2016, 23:56
از طرفی قطعی ، تایم اوت توی بازی ، پینگ بالا

از این طرف هم حذف کردن تایم رایگان شبانه بعضی از سرویس ها

با این وضعیت که پیش گرفتن دیگه مجبوریم کوچ کنیم ، بدبختی اینکه هیچ چیز درست نیست توی این خراب شده ، عملا باید بین بد و بدتر انتخاب کنیم

android500
07-08-2016, 00:15
چاره چیه شما بخر همه هم میخرن 206و چطور میخرن؟ یارو میبینه 5000 تا کارکرد موتور میاد پایین ها ولی بازم میره آشغال بی کیفیت رو میخره خب شرکت هم میبینه ملت خرن ببخشید میخرن آشغالتر هم میکنه
خب اگه مشکل اینه که گرونه 12 تومن درخواست کنیم وام بدن؟؟؟ :n05:

از طرفی قطعی ، تایم اوت توی بازی ، پینگ بالا

از این طرف هم حذف کردن تایم رایگان شبانه بعضی از سرویس ها

با این وضعیت که پیش گرفتن دیگه مجبوریم کوچ کنیم ، بدبختی اینکه هیچ چیز درست نیست توی این خراب شده ، عملا باید بین بد و بدتر انتخاب کنیم
مسخره اینه که تو این مملکت اگه چند تا شرکت هم بیان در فضای رقابتی ارائه خدمت کنن با هم دست به یکی میشن و عملا رقابتی دیده نمیشه همه این شرکتا عین همن مثال واضحتر هم همون پت و مت خودروساز هستن که عین دو تا شاگرد تنبل میمونن یکی میبینه اون کیفیتو میاره پایین این یکی بدتر از اون عمل میکنه خلاصه دیگه عراق هم تحریم کرده خودرو ایرانی رو به دلیل کیفیت خوبش نمیخرن :n05:

amin885
07-08-2016, 00:24
..حذف شود....حذف شود..

amin885
07-08-2016, 00:27
..حذف شود....حذف شود....حذف شود....حذف شود..

Archangel
07-08-2016, 01:24
آشغالترین isp

time out بیداد میکنه

arming900
07-08-2016, 09:24
عملا حجمی رو کاری کردن که بعد از این که سرویس رو خریدی حجم هم بخری

الان من 20 گیگ در ماه مصرف دارم،هیچ انتخابی ندارم چیکار کنیم ؟ نامحدود هم که تعطیله کلا

971971
07-08-2016, 09:42
عملا حجمی رو کاری کردن که بعد از این که سرویس رو خریدی حجم هم بخری

الان من 20 گیگ در ماه مصرف دارم،هیچ انتخابی ندارم چیکار کنیم ؟ نامحدود هم که تعطیله کلا
شما میتوانید سروبس یکساله صبحانت صبانت را به قیمت 75000 تومان بگیرید و تا 6 ماه ماهانه 16 گیگ حجم عادی و از ساعت 4 تا 10 صبح دانلود رایگان داشته باشید، سرویسهای جدید غیرحجمی هم هستند که بعضی از آی اس پی ها دارند و بقیه هم به زودی ارائه خواهند کرد که ماهانه 27000 تومان هزینه دارد و 10 گیگ حجم بین المللی و 20 گیگ حجم داخلی دارد و در بعضی از آی اس پی ها مانند مخابرات و های وب هم 17 گیگ حجم بین المللی دارد.

R.P.G
07-08-2016, 11:10
دیگه اصلاً نمیشه بازی کرد، کلی تایم اوت داره. پکت لاس هم نداشته باشی طوری محدود کردن که باید همش با لگ اسپایک سر و کله بزنی. از روزی هم که سرویس ها رو تغییر دادن وضعیف بدتر از همیشه شده.

8 ساله میخوام مثل بچه آدم بدون دغدغه ی لگ و قطعی بشینم آنلاین بازی کنم مگه میشه. اصلاً تایم اوت هم نداشته باشی یهویی دیدی بلای بسته شدن یا محدود شدن پورت UDP اومد سرت. در روزی هم که تایم اوت نداری همیشه یه مقدار تاخیر (حتی با پینگ معقول) داری که معلوم نیست از چیه.

WhiteHat
07-08-2016, 11:27
دوستان کسی از این طرح استفاده کرده ؟

حالم ازین تبلیغات سایتهای درپیت ایرانی که هاستشون آسیاتر هست به هم میخوره
نرید تو اینا که کلی تبلیغاتش باعث درآمد زایی براشون میشه

mohammad shandi
07-08-2016, 11:47
سلام:
دوستان سرويس هاي جديد بجاي رايگان زده نامحدود داستانش چيه؟
اون تايم 2 تا 8 رايگان حساب ميشه ؟

arming900
07-08-2016, 12:26
شما میتوانید سروبس یکساله صبحانت صبانت را به قیمت 75000 تومان بگیرید و تا 6 ماه ماهانه 16 گیگ حجم عادی و از ساعت 4 تا 10 صبح دانلود رایگان داشته باشید، سرویسهای جدید غیرحجمی هم هستند که بعضی از آی اس پی ها دارند و بقیه هم به زودی ارائه خواهند کرد که ماهانه 27000 تومان هزینه دارد و 10 گیگ حجم بین المللی و 20 گیگ حجم داخلی دارد و در بعضی از آی اس پی ها مانند مخابرات و های وب هم 17 گیگ حجم بین المللی دارد.

مشکل اینجاس تا جمع آوری و حالا خدا میدونه کی پورت خالی بشه رانژه بشه دو ماه رو شاخشه حوصله و صبر این همه رو ندارم:n28:

971971
07-08-2016, 14:49
مشکل اینجاس تا جمع آوری و حالا خدا میدونه کی پورت خالی بشه رانژه بشه دو ماه رو شاخشه حوصله و صبر این همه رو ندارم:n28:
وضعیت مرکز مخابراتی شما را نمیدانم ولی برای مرکز مخابراتی ما کمتر از یک هفته طول کشید، فکر میکنم اگر برای شما هم اینقدر طول بکشد ارزشش را دارد که از شر سرویسهای بی کیفیت و گرانقیمت آسیاتک خلاص شوید.

amin885
07-08-2016, 15:45

saber73
07-08-2016, 16:59
شما بعد از تغییر جدید سرویستون رو انتخاب کردین؟
در حال حاضر میشه سرویستون و مقدار دانلودتون رو با توجه به خطی که بسته شده بگین؟
ممنون

نه من قبل از تغییر تعرفه دی اس ال باکس دو ساله گرفتم . 10 مگ 24 گیگ برا تمدید ازش استفاده کردم 1 ماه اول اصلا محدود نبود ولی از ماه دوم تو تایم رایگان که 1200 گیگ هستش از سرورهای خارجی محدود میشم و سرعت بیشتر از 256 نمیکشه . ولی من از لیچ رو سرورهای داخلی استفاده میکنم و بعدا دانلود میکنم .

ممنون از پاسخت فقط یه چیزی؛
یعنی چی محدوده؟ همون سرعت واقعی مگه نیست؟ 120 Kb/s ..؟

درسته همون قانون خودشون سرعت تقسیم بر 8 : مثلا 1024 تقسیم بر 8 میشه : 128 ولی نوسان داره و صاف رو 128 وای نمیسه حول هوش 100 تا . سرور داخلی خارجی هم نداریم همین سرعت و بس . بدرد دانلود نمیخوره .

hooman101
07-08-2016, 17:41
صبانت 10 گیگ با سرعت 1 مگ و 2 تا 7 رایگان میده 33 تومان
آسیاتک باید 4 گیگ 2 تا 8 رایگان بخری سرعت 1 مگ بعد 6 گیگ حجم بخری درمیاد 42 تومان خیلی گرون میده

amin885
07-08-2016, 17:54
..حذف شود..

971971
07-08-2016, 18:00
صبانت 10 گیگ با سرعت 1 مگ و 2 تا 7 رایگان میده 33 تومان
آسیاتک باید 4 گیگ 2 تا 8 رایگان بخری سرعت 1 مگ بعد 6 گیگ حجم بخری درمیاد 42 تومان خیلی گرون میده
البته صبانت در سرویسهای عادی قانون مصرف منصفانه را اعمال میکند و سرعت را شدیدا محدود میکند اما در سرویسهای جشنواره که از 4 تا 10 صبح رایگان است سرعت را به 128 کیلوبایت محدود میکند.

android500
07-08-2016, 21:34
البته صبانت در سرویسهای عادی قانون مصرف منصفانه را اعمال میکند و سرعت را شدیدا محدود میکند اما در سرویسهای جشنواره که از 4 تا 10 صبح رایگان است سرعت را به 128 کیلوبایت محدود میکند.

یعنی این صبحانت با صبانت شبانش دیال آپیه:n04: اینطور باشه قرون ارزش نداره که شبانه نداشت بهتر بود ۱۰۰ رحمت به این سرویس صبحانه آسیاتک کاش بازم از این جور طرحها بده چون من ابدا یکی از این سرویسای جدیدش رو بخرم در اصل داری به هیچ پول میدی ۲ گیگ چیه که ۳۰-۴۰ تومن واسش بدی؟؟؟:n05:

xaxi
07-08-2016, 22:31
احتمالاً از ماهه بعد اینو شارژ کنم ..
(اینترنت پرسرعت کولاک 60 گیگ در 3 ماه2 تا 8 صبح نامحدود)

میشه همون ماهی 20 گیگی که الان دارم ! تازه ماهی 60 تومن میدم ولی این 3 ماه 60 تومن ..

از دوستان کسی این سرویسو تست کرده آیا؟

adreno
07-08-2016, 22:39

میشه همون ماهی 20 گیگی که الان دارم ! تازه ماهی 60 تومن میدم ولی این 3 ماه 60 تومن ..

قیمت یک ماهش 60 هزار تومانه :n33:

arming900
07-08-2016, 23:12

اینم میشه ! ولی ماهی 61500 هست یه درصد فکر کنید کلا این قیمت :n09:

android500
07-08-2016, 23:46

گیگش ۳ تومن در میاد به صرفه نیست هیچ جوره ۲۰ تومن هر ماه این سرویسو تو خوابم نمیبینی :n08:

amin885
08-08-2016, 07:12

مبلغ خام

2007780 ریال
مبلغ فاکتور

adreno
08-08-2016, 07:35
مبلغ خام

2007780 ریال
مبلغ فاکتور
مبلغ فاکتور با مالیات دویست هزار تومان ـه عزیز دل برادر:n19:

gsshop
08-08-2016, 10:06
اسیاتک به شهر اندیشه رسید

xaxi
08-08-2016, 11:37
گیگش ۳ تومن در میاد به صرفه نیست هیچ جوره ۲۰ تومن هر ماه این سرویسو تو خوابم نمیبینی :n08:

چاره‌ای نیست دیگه ..

الکی دلمونو خوش کرده بودیما :n27:

-----------------------------

از دوستان بابت اطلاع رسانی ممنونم .. :n12:
با این اوضاع احتمال زیاد نامحدود بگیرم ..
این "امکان تبادل حداقل فلان گیگ در ماه" داستانش چیه؟

971971
08-08-2016, 11:47
یعنی این صبحانت با صبانت شبانش دیال آپیه:n04: اینطور باشه قرون ارزش نداره که شبانه نداشت بهتر بود ۱۰۰ رحمت به این سرویس صبحانه آسیاتک کاش بازم از این جور طرحها بده چون من ابدا یکی از این سرویسای جدیدش رو بخرم در اصل داری به هیچ پول میدی ۲ گیگ چیه که ۳۰-۴۰ تومن واسش بدی؟؟؟:n05:
سرعت شبانه سرویسهای عادی صبانت بعد از محدود شدن نزدیک به دیال آپ است، سرعت تایم رایگان سرویسهای جشنواره میکس و صبحانت بعد از محدود شدن 1024 کیلوبیت یا 128 کیلوبایت میشود که 18 برابر بیشتر از دیال آپ است.

971971
08-08-2016, 11:58
آسیاتک هم ربات تلگرام راه اندازی کرد.
asiatech_robot

arming900
08-08-2016, 12:22
مبلغ خام

2007780 ریال
مبلغ فاکتور

:n03: از اونجا نرفته بودم که ببینم چقدر میشه اخرش

حالا یه چیزی جای 60 گیگ سه ماه زده 20 گیگ سه ماه:n29:

اینجوری مجبوریم نامحدود بگیریم اونم که خسته س اصلا :n15:

Armin.Computer
08-08-2016, 12:36
asiatech_robot

قسمت ورود واسه شما کار می کنه؟
واسه من می نویسه
خطایی در انجام درخواست شما روی داد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.

971971
08-08-2016, 13:02
واسه من می نویسه
برای من هم همین خطا را میدهد، فکر میکنم به زودی رفع کنند.

android500
08-08-2016, 13:44
سرعت شبانه سرویسهای عادی صبانت بعد از محدود شدن نزدیک به دیال آپ است، سرعت تایم رایگان سرویسهای جشنواره میکس و صبحانت بعد از محدود شدن 1024 کیلوبیت یا 128 کیلوبایت میشود که 18 برابر بیشتر از دیال آپ است.

شبی میشه حدودا ۲.۵ گیگ گرفت که کمه متاسفانه ارزش نداره ولی بازم با این شرایط خیلی گزینه خوبیه

sorooshfm
08-08-2016, 13:56
تا وقتی همه راضی باشن و شکایت نکنن اوضاع همینه تازه بدترم میشه تجربه تو ایران نشون داده هر چی قیمتها گرونتر باشه مشتری بیشتره فقط یکم تبانی لازمه نه تو اینترنت تو هر صنفی از نقاشی گرفته تا اینترنت و غیره مثلا گوشی آیفون که ممکنه قیمت واقعیش نهایت 3 میلیون باشه 4.5 تا 5 میلیون تو پاچه ملت میکنن تازه برای بیشتر تشنه کردن بازار الکی میگن موجودیمون تموم شد تا باز چند روز بعدش گرونتر بفروشن اینجوری همه یاد میگیرن و میگن چراما گرون نفروشیم واقعا من که خیلی ناراحتم

R.min
08-08-2016, 16:35
گند زد اسیاتک شبانه رو که واسه سروسیهای 10 گیگ برداشت بخوای همون سرویس قبلی رو با حجم اضافه جور کنی گرونترم پات تموم میشه . من احتمالا فسخ کنم برم جای دیگه فعلا دارم تحقیق میکنم . الان سرویسهای اسیاتک گرونتر از شرکتهای دیگس که به صرفه نیست

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

R.min
08-08-2016, 16:46
الان کدوم شرکتها هستن که شبانه دارن و قیمتهاشون به صرفه تره ؟

adreno
08-08-2016, 17:58
بدون شرح ...

android500
08-08-2016, 19:12
بدون شرح ...
کاش حداقل این شرکتای غول یه کاری کنن یه اینترنت درست و درمون بدن راحت شیم که اونم اگه نقشه نکشن مثل ماشینای وارداتی که دو برابر قیمت میدن و مجبورت میکنن آشغال بی کیفیت بخری بازم خدا رو شکر که الحمدالله وگرنه والا به خدا :n29:

pidram
08-08-2016, 19:57
سلام دوستان من نامحدود آسیاتک دارم. با وجود این که دانلود نمیکنم ولی سرعت غیرقابل تحمل شده. سرعت 128 دو گیگ چه طوره؟ چون خیلی شرکتها محدودیت سرعت برای حجم محدود ندارند گفتم شاید برای آسیاتک این ویژگی صدق کند

adreno
08-08-2016, 20:01
الان متوجه شدم لینک بالا رو با IP ایران باز نمی کنه !!! یه بار از داخل فیلتر میکنن یه بار هم از خارج تحریم میشیم چه قدر کاربران اینترنت ایران بدبخت اند:n35:
از اون صفحه اسکرین شات گرفتم و لینکشم ایناها این پایین :

Google Fiber starts with a connection that's up to 1,000 megabits per second. Super fast downloads. TV like no other. And endless possibilities.
اونجا با اینترنت 1GBPS حال میکنن هر ساعت میتونه 450 گیگ دانلود کنه نامحدود ما اینجا تو سرویس یه ماهه 10 گیگ بدون دانلود شبانه باید شصت تومن بدیم

MOHAMMAD2010
08-08-2016, 20:07
شبی میشه حدودا ۲.۵ گیگ گرفت که کمه متاسفانه ارزش نداره ولی بازم با این شرایط خیلی گزینه خوبیه

با این وضع که شرکت ها راه انداختن اتفاقا اصلا بد نیست
من خودم یه زمانی ماهی 42 تومن بابت این اسیا تک میدادم سرعتم شبانم رو 90 کیلو بود !

WhiteHat
08-08-2016, 20:21
حتما بخونید تا ببینید با چه دزدهایی طرفید:

من که شکایتمو با تمام وجود دارم می برم جلو عمرا بذارم توپ رو بندازن تو زمینم

amin885
08-08-2016, 22:07
حتما بخونید تا ببینید با چه دزدهایی طرفید:

من که شکایتمو با تمام وجود دارم می برم جلو عمرا بذارم توپ رو بندازن تو زمینم

همه همین مشکلات رو دارن کیفیت بسیار بد در اینترنت اسیاتک.

android500
08-08-2016, 22:18
دمش گرم عین واقعیتو گفته کیفیتش قابل مقایسه نیست با بقیه افتضاحه همونطور میگه بعضی کاربرا انگار از پشت کوه اومدن نمیدونن کیفیت اینترنت یعنی یه سایتی مثل مایکروسافت رو میزنی سریع برات لودش کنه نه اینکه یه بار ارور بده و تشخیص بده سرور داخله یا نه نیم دقیقه هم منتظر میمونی بازم به زور باز میکنه
نکته خیلی مهم دیگه اینه که اکثر کاربرای آسیاتک خطشون نویز داره ولی سرویس دهنده های دیگه اینطور نیستن مثلا من مخابرات بودم خطم تا 16 مگ رو هم میکشید ولی اومدم آسیاتک همش قطعی و نویز و خطم به زور 4 مگ رو جواب میده.

akhoda
08-08-2016, 22:28
asiatech_robot
نقل قول:

کاربران عزیز آسیاتکی
به اطلاع می رساند شرکت آسیاتک در حال حاضر ربات فعالی در تلگرام ندارد و فعالیت این گونه ربات ها به هیچ وجه مورد پوشش و تایید آسیاتک نمی باشد.
در صورتی که آسیاتک قصد راه اندازی ربات و یا برنامه نرم افزاری داشته باشد از طریق وبسایت، کانال رسمی آسیاتک در تلگرام و سایر رسانه های معتبر شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.

akhoda
08-08-2016, 22:36
واسه من می نویسه
پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات حساب کاربری برای ربات ارسال کردین حتما از طریق پنل تغییر بدین

WhiteHat
08-08-2016, 22:38
10مگ شهاب (حیف واژه شهاب که لاک پشت هم ازین سریعتره!)
ببینیم فردا چه جوابی دارند بدند...

نکته خیلی مهم دیگه اینه که اکثر کاربرای آسیاتک خطشون نویز داره ولی سرویس دهنده های دیگه اینطور نیستن مثلا من مخابرات بودم خطم تا 16 مگ رو هم میکشید ولی اومدم آسیاتک همش قطعی و نویز و خطم به زور 4 مگ رو جواب میده.

SNR بالای 6 باشه مناسبه چندین سال بود پارس با 6 خطمو بسته بود هیچی هم نمیشه گول چرندیاتو نخورید و جاش گوگل کنید: minimum adsl snr

sara_2656
08-08-2016, 23:05
والا این همه دوستان می رن تو شبکه های اجتماعی فحش می دن اونم از بیکاری اتفاقا به نظرم باید چند برابر گرونتر کنن چون اینترنت دست هر کسی راحت در دسترس فرار گرفته و هر کسی فرهنگ خودش و خانواده شو تو فضای مجازی داره اورده ابروی هرچی ایرانی توی فضای مجازی از بین رفته بازم تقی به توقی می خوره طرف از سر بیکاری می اد تو اینترنت فحش و قخش کشی باید سپاسگذار هم باشیم حداقل با گرون شدن و محدویت بیشتر این فرهنگ بدم کمتر شاهدش خواهیم بود حداقل اینه توی همون خونواده بی تربیت تو سر کله هم بپرن خوبه من واقعا خیلی خوشحالم و به جای شکایت کوبیدن سر خودتون کمی نگاه کنید به واقعیات بازم می گم باید ازشون تشکر کنیم و بس:n31:

WhiteHat
08-08-2016, 23:15
دوستان حتما این پست رو بخونید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-11597154

آسیاتر، حامی اینترانت ملی، دشمن اینترنت جهانی!

والا این همه دوستان می رن تو شبکه های اجتماعی فحش می دن اونم از بیکاری اتفاقا به نظرم باید چند برابر گرونتر کنن چون اینترنت دست هر کسی راحت در دسترس فرار گرفته و هر کسی فرهنگ خودش و خانواده شو تو فضای مجازی داره اورده ابروی هرچی ایرانی توی فضای مجازی از بین رفته بازم تقی به توقی می خوره طرف از سر بیکاری می اد تو اینترنت فحش و قخش کشی باید سپاسگذار هم باشیم حداقل با گرون شدن و محدویت بیشتر این فرهنگ بدم کمتر شاهدش خواهیم بود حداقل اینه توی همون خونواده بی تربیت تو سر کله هم بپرن خوبه من واقعا خیلی خوشحالم و به جای شکایت کوبیدن سر خودتون کمی نگاه کنید به واقعیات بازم می گم باید ازشون تشکر کنیم و بس:n31:
شما فکر می کنید حدف حکومت از تبلیغ و رواج علنی تلگرام چی بوده؟
چرا شرکت مخابرات به بخش خصوصی واگذار شد؟
چرا با وجود این همه مشترک و درآمد بالا از این راه پهنای باند در عمل افزایش خاصی نداشت؟

adreno
09-08-2016, 00:01

شما باید از نوادگان فتحعلی شاه باشید :n24:

Armin.Computer
09-08-2016, 00:33
پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات حساب کاربری برای ربات ارسال کردین حتما از طریق پنل تغییر بدین

چرا دوست عزیز؟؟
مشکلش چیه؟

android500
09-08-2016, 01:03
10

SNR بالای 6 باشه مناسبه چندین سال بود پارس با 6 خطمو بسته بود هیچی هم نمیشه گول چرندیاتو نخورید و جاش گوگل کنید: minimum adsl snr
چرندیات؟؟ دوست عزیز snr میدونی چیه؟؟ وقتی 6 باشه اصلا نمیشه از خط استفاده کرد مال من 9-10 هست و قطعی هم دارم چرا فقط آسیاتک اینطوریه چرا وقتی مخابرات بودم snr بالای 20 بود؟؟؟؟ استانداردش 15 هست.
گفته شما از این بابت درسته که خط با snr پایین دارای کیفیت ثابت باشه و تو یه روز مثلا ماکس ریت خط 3000 هزارتا نوسان نداشته باشه.

kraiof3
09-08-2016, 06:53
چرندیات؟؟ دوست عزیز snr میدونی چیه؟؟ وقتی 6 باشه اصلا نمیشه از خط استفاده کرد مال من 9-10 هست و قطعی هم دارم چرا فقط آسیاتک اینطوریه چرا وقتی مخابرات بودم snr بالای 20 بود؟؟؟؟ استانداردش 15 هست.
گفته شما از این بابت درسته که خط با snr پایین دارای کیفیت ثابت باشه و تو یه روز مثلا ماکس ریت خط 3000 هزارتا نوسان نداشته باشه.
منم ی زمانی SNRم 6 بود ولی نت وصل بود بدون هیچ مشکلی

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

akhoda
09-08-2016, 08:00
چرا دوست عزیز؟؟
مشکلش چیه؟
محض اطمینان [emoji52]

971971
09-08-2016, 08:09
نقل قول:

کاربران عزیز آسیاتکی
به اطلاع می رساند شرکت آسیاتک در حال حاضر ربات فعالی در تلگرام ندارد و فعالیت این گونه ربات ها به هیچ وجه مورد پوشش و تایید آسیاتک نمی باشد.
در صورتی که آسیاتک قصد راه اندازی ربات و یا برنامه نرم افزاری داشته باشد از طریق وبسایت، کانال رسمی آسیاتک در تلگرام و سایر رسانه های معتبر شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.
شما به جای گمراه کردن افراد با اطلاعات تاریخ گذشته بهتر است اطلاعات خودتان را کمی بروز کنید، آدرس روباتی که من در فروم نوشتم در خود سایت 1544 بصورت پاپ آپ تبلیغ میشود.

akhoda
09-08-2016, 08:25
شما به جای گمراه کردن افراد با اطلاعات تاریخ گذشته بهتر است اطلاعات خودتان را کمی بروز کنید، آدرس روباتی که من در فروم نوشتم در خود سایت 1544 بصورت پاپ آپ تبلیغ میشود.
"گمراه کردن افراد" !!!! ای کاش نوشته شما لحن دوستانه تری داشت. نیت بنده اطلاع رسانی بود منبع خبر هم کانال تلگرامی آسیاتک بود که تا الان خبری از معرفی ربات تلگرام منتشر نکرده و بنده به این متن استناد کردم.
موفق باشید

971971
09-08-2016, 08:32
"گمراه کردن افراد" !!!! ای کاش نوشته شما لحن دوستانه تری داشت. نیت بنده اطلاع رسانی بود منبع خبر هم کانال تلگرامی آسیاتک بود که تا الان خبری از معرفی ربات تلگرام منتشر نکرده و بنده به این متن استناد کردم.
موفق باشید
در حالیکه شما در پستهای قبلیتان بدون هیچ تحقیقی من را متهم به انتشار ربات جعلی میکنید نمیتوانم لحن دوستانه تری داشته باشم.

akhoda
09-08-2016, 08:42
در حالیکه شما در پستهای قبلیتان بدون هیچ تحقیقی من را متهم به انتشار ربات جعلی میکنید نمیتوانم لحن دوستانه تری داشته باشم.
متهم !!! متن خبر رو از کانال کپی و پیست کردم و چون تو تلگرام معرفی نشده بنده بی اطلاع بودم
اینجا محلی برای به اشتراک گذاشتن مشکلات٬ تجارب دوستان و اخبار مربوط به سرویس دهنده است دادگاه نیست و توهم هم چیز خوبی نیست دوست من.
سلامت باشید.

پیمان صوفی
09-08-2016, 08:43
باسلام و خسته نباشید
یه دوربین هندی کم سونی DCR-TRV-147E PALدارم و چند وقتی دنبال درایورش میگردم متاسفانه موق نشده ام
ممنون میشم راهنماییم فرمایید

amin885
09-08-2016, 10:22
باسلام و خسته نباشید
یه دوربین هندی کم سونی DCR-TRV-147E PALدارم و چند وقتی دنبال درایورش میگردم متاسفانه موق نشده ام
ممنون میشم راهنماییم فرمایید

خسته نباشی برادر
اینجا تاپیک اسیاتک هست با کل مشکلات و بدبختی های اینترنت ایران .
مشکلات و بدبختی های درایور رو با گوگل سرچ کنید دوست گلم.

WhiteHat
09-08-2016, 11:31
آدرس بهت میدم تشریف بیار از نزدیک ببین. پارس رو 16مگ با snr 7 بسته بدون مشکل 24 ساعته
اینم سند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6dB or below is bad and will experience no synch or intermittent synch problems
7dB-10dB is fair but does not leave much room for variances in conditions
11dB-20dB is good with little or no synch problems
20dB-28dB is excellent
29dB or above is outstanding

حالا ببینم این عدد 15 از کجا درومده...

اینم دلیل نویز بیشتر adsl2 نسبت به adsl1 چون سیستمشون فرق داره دلیل بر این نیست که adsl1 بهتره، بلکه dsl1 @ 6db = dsl2 @ 3db

*REZ4*
09-08-2016, 11:38
آدرس بهت میدم تشریف بیار از نزدیک ببین. پارس رو 16مگ با snr 7 بسته بدون مشکل 24 ساعته
اینم سند:

20dB-28dB is excellent

واسه خطای نویز دار اینترنت کار میکنه اما باید خیلی سرعت رو بیارن پایین
هر چی سرعت بالاتر باشه snr میاد پایین تر

WhiteHat
09-08-2016, 11:52
واسه خطای نویز دار اینترنت کار میکنه اما باید خیلی سرعت رو بیارن پایین
هر چی سرعت بالاتر باشه snr میاد پایین تر
نویز خط به نوسان خط ربطی نداره. شما اگه شرایط خطت در طول روز ثابته با snr 7 مشکلی نخواهید داشت
اگه نوسان داشته باشید IP یا نهایتا لینک dsl می پره و مجبورید سرعت رو خیلی کم کنید. البته مودم های درست و حسابی با چیپ broadcom خوب از پس تنظیم سرعت و کاهشش برمیاند
اینم اثبات وقتی که نوسان دارید حتی snr 25 هم کمکی نمی کنه و فقط باید به فکر چاره باشید که بحث خودشو داره:

مشکل اینه که ملت نمیخواند قبول کنند که 38 ساله که فریب خوردند:

2. اگر خط ما دارای نویز بوده و کیفیت پایینی دارد پس چرا در ساعات مختلف روز این مشکلات بروز کرده و چرا سرعت دانلود ما از یک سایت ایرانی نسبتاً مناسب است؟ آیا نویز خط توانایی تشخیص سایت‌ها را دارد؟

taraneh_2002
09-08-2016, 12:07
سرعت دانلود از سرورهای خارجی رو میشه بالا برد؟
این اکانت هایی که سرعت افزا هست کسی امتحان کرده؟

WhiteHat
09-08-2016, 12:21
سرعت دانلود از سرورهای خارجی رو میشه بالا برد؟
این اکانت هایی که سرعت افزا هست کسی امتحان کرده؟

بله میشه، اینم دکان جدیدشونه یعنی ازین پس باید هزینه اضافی برای تبدیل اینترانت ملی به اینترنت پرداخت کنید که هاست و سروراشونم مال خودشونه!
قدیم یه اکانت نیاز بود که بشه به fb,tw!tter و غیره دسترسی پیدا کرد که اونو هم خودشون می فروختند البته غیر مستقیم، الان یکی دیگه هم نیازه
و فردا... و این داستان چاپیدن ملت ادامه دارد... کلا سیاستشون و در صدر همه آسیاتک همین بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-11597154

hellbrain666
09-08-2016, 12:27
باز نت قطعه

android500
09-08-2016, 12:48
اینم سند:

20dB-28dB is excellent

اینم دلیل نویز بیشتر adsl2 نسبت به adsl1 چون سیستمشون فرق داره دلیل بر این نیست که adsl1 بهتره، بلکه dsl1 @ 6db = dsl2 @ 3db

عزیز من گفتم حرف شما وقتی درسته و وقتی با snr پایین میشه بدون دردسر از نت استفاده کرد که خط دچار نوسان نباشه خط من در طول روز تا 3-4 مگ نوسان داره و با snr حدود 10 قطعی دارم.
الآن شما میخای همه رو اینجا قانع کنی که با snr 6 میشه از نت استفاده کرد مشکل اصلی رو ول کردی چسبیدی به حاشیه حرف ما اینه که آسیاتک از این لحاظ مشکل داره کلا و تجهیزاتش بی کیفیتن و اکثر کاربرایی مثل من خطشون بیشتر از 5-6 مگ نمیکشه و دارن با این مشکل دست و پنجه نرم میکنن در حالی که بقیه ispها از این لحاظ مشکل خاصی ندارن یا اگه داشته باشن تعدادش محدوده

WhiteHat
09-08-2016, 13:23
عزیز من گفتم حرف شما وقتی درسته و وقتی با snr پایین میشه بدون دردسر از نت استفاده کرد که خط دچار نوسان نباشه خط من در طول روز تا 3-4 مگ نوسان داره و با snr حدود 10 قطعی دارم.
الآن شما میخای همه رو اینجا قانع کنی که با snr 6 میشه از نت استفاده کرد مشکل اصلی رو ول کردی چسبیدی به حاشیه حرف ما اینه که آسیاتک از این لحاظ مشکل داره کلا و تجهیزاتش بی کیفیتن و اکثر کاربرایی مثل من خطشون بیشتر از 5-6 مگ نمیکشه و دارن با این مشکل دست و پنجه نرم میکنن در حالی که بقیه ispها از این لحاظ مشکل خاصی ندارن یا اگه داشته باشن تعدادش محدوده
نوسان خط به کلی مورد بستگی داره و جای بحثش اینجا نیست، دیدید که حتی snr 25 هم دردی دوا نمیکنه. فعلا باید دید این عدد 15 از کجا درومده...
قبلا پارس خطمو بد رانژه کرده بود چون به خطم ایمان داشتم چسبیدم به شکایت و کارشناس فرستادند مرکز مخابراتی درستش کردند
شما هم اگه فکر میکنی مشکل از آسیاتک هست از شرکت دیگه بگیر ببین مشکل داره یا نه چون مشکل نوسان فیزیکی هست مربوط به isp نمیشه نهایتا تا مرکز مخابراتی
بحث سر دروغ های مکرر شرکت به بهانه های مختلف هست حالا snr زیر 15 بیاد قرآن خدا غلط میشه؟ چطور با سایتهای داخلی مشکلی نیست ولی snr فقط رو خارجیا ثاثیر میذاره؟؟
اول باید راههای درروی آسیاتک رو بست تا رسید به مشکل اصلی که ضریب 1/8 هست که خودشونم قبول ندارند، میگفت زمان اختلال (شلوغی) همه با هم یکی اند یعنی 2گیگ شهاب == 2گیگ حامی/چالاک
اینم بحثش باشه برای بعد. داشتن عقل هم خوب چیزیه که اینا ندارند و همرو خر فرض کردند

android500
09-08-2016, 13:34
نوسان خط به کلی مورد بستگی داره و جای بحثش اینجا نیست، دیدید که حتی snr 25 هم دردی دوا نمیکنه. فعلا باید دید این عدد 15 از کجا درومده...
قبلا پارس خطمو بد رانژه کرده بود چون به خطم ایمان داشتم چسبیدم به شکایت و کارشناس فرستادند مرکز مخابراتی درستش کردند
شما هم اگه فکر میکنی مشکل از آسیاتک هست از شرکت دیگه بگیر ببین مشکل داره یا نه چون مشکل نوسان فیزیکی هست مربوط به isp نمیشه نهایتا تا مرکز مخابراتی
بحث سر دروغ های مکرر شرکت به بهانه های مختلف هست حالا snr زیر 15 بیاد قرآن خدا غلط میشه؟ چطور با سایتهای داخلی مشکلی نیست ولی snr فقط رو خارجیا ثاثیر میذاره؟؟
اول باید راههای درروی آسیاتک رو بست تا رسید به مشکل اصلی که ضریب 1/8 هست که خودشونم قبول ندارند، میگفت زمان اختلال (شلوغی) همه با هم یکی اند یعنی 2گیگ شهاب == 2گیگ حامی/چالاک
اینم بحثش باشه برای بعد. داشتن عقل هم خوب چیزیه که اینا ندارند و همرو خر فرض کردند
صددرصد مشکل از آسیاتکه شاید اون نوسان به آسیاتک مربوط نشه ولی چون تجهیزاتی که تو مرکز مخابراتی ما هست بیشتر از 8 مگ جواب نمیده (مطمئنم) به همین خاطر داره زور میزنه تا به کاربرا نت برسونه و همین باعث میشه نویز بره بالا و snr بیاد پایین.

WhiteHat
09-08-2016, 17:41
صددرصد مشکل از آسیاتکه شاید اون نوسان به آسیاتک مربوط نشه ولی چون تجهیزاتی که تو مرکز مخابراتی ما هست بیشتر از 8 مگ جواب نمیده (مطمئنم) به همین خاطر داره زور میزنه تا به کاربرا نت برسونه و همین باعث میشه نویز بره بالا و snr بیاد پایین.
snr در شرایط عادی از 2/3db بیشتر نباید تغییر کنه اگه بیشتر باشه نوسان تلقی میشه و لینک یا ip میپره
اکثر مراکز سرعتشون از همین حد بیشتر نمیشه چون کابلهای مخابرات درپیته +مسافتش، و این مشکل ربطی به isp نداره
اون مطلبی رو هم که بلد کردم منطقی نیست. باز هم تاکید می کنم snr به اون موارد هیچ ربطی نداره
وضعیت خطتونو از کنسول مودم چک کنید بصورت realtime اگه خط ایراد داره نمیشه گردن isp انداخت مگه اینکه بد رانژه شده باشه
و اگه وضعیتش همیشه ثابته پس خط ایرادی نداره. بهتره مشکل رو اساسی حل کنید وگرنه پایه خراب باشه نمیشه شکایت کرد
تست از سر خط، مودم درست حسابی، اشتراک یک ماهه از isp دیگه تا مشخص بشه

amir_t6262
09-08-2016, 18:46

الان شما کدام شرکت را پیشنهاد میکنی؟

ali gamma
09-08-2016, 19:20
دوستان سرویس سرعت ۲۰۴۸ اسیاتک ۲ تا ۸ صبح نامحدود سرعتش چنده برا دانلود رایگان؟؟ کسی داره؟؟

Sent from my D6633 using Tapatalk

djbehnam73
09-08-2016, 19:36
دوستان من سرویس ها و قیمت های این شرکت رو دیدم ، به احتمال زیاد بیام این شرکت
من خطم تا 16 مگ رو میکشه ، این سرویس رو فقط و فقط به خاطر شبانش میخوام و نه چیزی چون سرویس دیگه دارم
امکانش هست که یکی بهم بگه سرعتش به چه صورت و اینکه افت سرعت تو ساعات شبانه داره یا نه
پیشاپیش ممنون :n16:

android500
09-08-2016, 20:20
من خطم تا 16 مگ رو میکشه ، این سرویس رو فقط و فقط به خاطر شبانش میخوام و نه چیزی چون سرویس دیگه دارم
امکانش هست که یکی بهم بگه سرعتش به چه صورت و اینکه افت سرعت تو ساعات شبانه داره یا نه

منم مخابرات بودم خطم تا ۲۰ مگ هم میکشید ولی همین که اومدم آسیاتک ۴ مگ شد

djbehnam73
09-08-2016, 20:49
یعنی سرویس 10 مگی رو نمی تونید خریداری کنید ؟

ali gamma
09-08-2016, 21:46
کسی نی جواب منو بده؟؟؟
سرعت دانلود رایگان اسیاتک چقدره از ۲ تا ۸ صبح؟

android500
09-08-2016, 22:42
یعنی سرویس 10 مگی رو نمی تونید خریداری کنید ؟
اتفاقا با خیال راحت سرویس 10 مگ رو انتخاب کرده بودم موقع ثبت نام 4-5 روز بود خطم رانژه شده بود هی زنگ میزدم میگفتم چراغ adsl روشنه وصلش کنید دیگه آخرش فهمیدم باید شب زنگ بزنم تا کارنشناسان زن جماعت بیکار جواب ندن یه آقایی برداشت کارمو را انداخت دمش گرم ولی گفت خطط رو رو 6 مگ میبندم با رضایت مشتری و سرویسو فعال کرد گفتم به جهنم فعالش کنین باز خدا رو شکر که الحمدالله وگرنه والا به خدا :n02: بعد بهینه سازی کلا نتم هی میپرید و الآن به 4 مگ رسیده روز به روز هم بدتر میشه. :n29: بعدها با پیگیری از یه جایی فهمیدم مرکزمون فقط 8 مگ رو جواب میده.

L.O.N.E.L.Y
09-08-2016, 23:08
سلام دوستان
مثل اینکه تعرفه ها تغییر کرده
من الان بخوام سرویس 10 مگ شبانه رایگان بگیرم فقط یه دو گیگ داره یه 4 گیگ؟
یعنی دیگه مثلا 20 گیگش شبانه رایگان نداره؟

amin885
09-08-2016, 23:20
کسی نی جواب منو بده؟؟؟
سرعت دانلود رایگان اسیاتک چقدره از ۲ تا ۸ صبح؟

دوست عزیز روی 4 مگ شبانه 2 تا 8 رایگان 120 کیلو بایت بهتون میده چه داخلی چه خارجی.
بقیه سرویس ها خبری ندارم.

amin885
09-08-2016, 23:22

بله افت شدید سرعت در ساعت رایگان روی سرویس 4 مگ 120 کیلو بایت حداکثر دانلودیه که به شما میده یکی دوستان هم گفتن 10 مگ شهاب دارن و شبانه ساعت 2 تا 8 صبح بهشون 250 کیلو بایت محدود شده بهشون میده. و البته بعد از مقداری که تنظیم مقررات تعیین کرده سرعتتون به 16 کیلوبایت کاهش پیدا میکنه

WhiteHat
09-08-2016, 23:53

دوست عزیز این منطقی نیست. چرا با یه isp دیگه تست نمیگیری؟
یکی از خطهای منم تا 24مگ میکشه ولی فیبر هست و فقط مخابرات میتونه روش سرویس بده
بقیه خطها هم با تعییر isp فرقی تو سرعت نداشتند بین 6-8مگ از جمله آسیا/پارس/شاتل/فن آوا
دیگه انتخاب با خودته، یا همین راه رو ادامه بده یا فکر چاره منطقی براش باش
اینجوری نمیشه شرکت رو متهم کرد مگه اینکه از جای دیگه بگیری و بعد بهشون ثابت کنی
باز هم میگم قبلا همین مشکل با پارس سر بد رانژه کردن بود که کارشناس فرستادند مرکز درست شد
شما هم تماس بگیر بگو همین کارو بکنند اگه نکردند یک ماهه از جای دیگه بگیر تا بهشون ثابت بشه
تو سایت 195 هم میتونی شکایت طرح کنی که کارشناس بفرستند مرکز، کاش این کارو همون روز اول میکردی
این موضوع رو هم جهت راهنمایی گفتم وگرنه با پست دادن اینجا دردی دوا نمیشه

ادیت: اینم برای دوستانی که تاحالا در عمرشون ندیدند خط با snr 6 کار کنه البته الان که روی 4.4 هست حالا باز پشتیبانی بگه فلانه :n09:

amin885
10-08-2016, 00:18
بقیه خطها هم با تعییر isp فرقی تو سرعت نداشتند بین 6-8مگ از جمله آسیا/پارس/شاتل/فن آوا
باز هم میگم قبلا همین مشکل با پارس سر بد رانژه کردن بود که کارشناس فرستادند مرکز درست شد
شما هم تماس بگیر بگو همین کارو بکنند اگه نکردند یک ماهه از جای دیگه بگیر تا بهشون ثابت بشه
تو سایت 195 هم میتونی شکایت طرح کنی که کارشناس بفرستند مرکز، کاش این کارو همون روز اول میکردی

بنده دو تا خط دارم هر دو خط هم از یک منطقه مخابراتی و از یک پورت اومده بیرون یکی بیست نت هست و یکی اسیاتک

بیست نت روی 17 مگا بیت کشش خط داره روی adsl پلاس با snr 25

اما اسیاتک وقتی رانژه شد با snr 22 و حداکثر روی 15 مگا بیت بود و بعد چند ماه رسید به snr 18 با حداکثر 10 مگا بیت کشش خط

بعد از تماس با اسیاتک فرمودند کارشناس مخابرات رو میگیم چک کنند و بهتون خبر بدهند از مخابرات تماس گرفتند و گفتند کل کابل و رانژه شما از نو انجام شده و ببنید الان بهتر نشده بنده چک کردم دیدم فرقی نکرده باز فرستادن اومدن از داخل پرت هم چک کردن دیدن مشکلی نیست و رفتن.

نکته بتون بگم که از خرداد امسال این مشکل برای اسیاتک پیش اومد و مجبور شدم با تماس مجدد اسیاتک بگم خطم رو روی 6 مگا بیت ببندن.

در کل خواستم بهتون بگم الان دو سه ماهی هست که snr برخی مشترکین پایین اومده و از وقتی هم اینجور شد که یک روز قطعی مداوم از طرف اسیاتک داشتیم که کل این شهر اینترنتش قطع بود و گفتن مشکل فنی هست برطرف میشه و بعد از اون این مشکلات کاهش snr برای اکثرا پیش اومد.

این رو میدونم که خط تا مرکز مخابراتی تاثیر بر snr داره ولی چند درصد از Snr هم ربط به خود اسیاتک و یا تنظیمات روتر و یا تجهیزات خودشون داره که این مشکلات پیش اومده مدتی هست .
وگرنه بدون هیج کدوم از این کارها بیست نت بعد این همه مدت هیچ تغییری نداشته

نکته دیگه هم بهتون بگم که در طول روز اسیاتک برای من 5 تا 8 Snr کم و زیاد میشه اما بیست نت هیچ تغییری مشاهده نمیکنم در صورتی که هر دو کابل از کنار هم هستن و از یکجا اومدن.

محمد7966
10-08-2016, 00:35
دوستان نوسان Snr به شرکت هم ربط داره

من تو این یک سالی که با پارس آنلاین داشتم بارها و بارها نوسان داشتم و به خیال اینکه مشکل ممکنه از سمت خودم باشه کلی هزینه کردم هم رفتم کابل نو خریذم هم به کارشناسشون پول دادم تا بیاد جعبه و اتصالات رو چک کنه

آخر سر هم عیب از سمت خود پارس بوده

دوستی هم همین میشکلو داشته با پارس راه حلشو بهم گفت جواب داد

مشکل از سمت تنظیمات خودشون تو تهران بوده ،برای پارس اینطوری حل میشه که باید بگی بهشون خط رو بذارن روی حالت تست تا کیفیت خط خوب بشه

اینطوری نوسان نویز هم قطع شد

WhiteHat
10-08-2016, 00:37
بنده دو تا خط دارم هر دو خط هم از یک منطقه مخابراتی و از یک پورت اومده بیرون یکی بیست نت هست و یکی اسیاتک

بیست نت روی 17 مگا بیت کشش خط داره روی adsl پلاس با snr 25

اما اسیاتک وقتی رانژه شد با snr 22 و حداکثر روی 15 مگا بیت بود و بعد چند ماه رسید به snr 18 با حداکثر 10 مگا بیت کشش خط

بعد از تماس با اسیاتک فرمودند کارشناس مخابرات رو میگیم چک کنند و بهتون خبر بدهند از مخابرات تماس گرفتند و گفتند کل کابل و رانژه شما از نو انجام شده و ببنید الان بهتر نشده بنده چک کردم دیدم فرقی نکرده باز فرستادن اومدن از داخل پرت هم چک کردن دیدن مشکلی نیست و رفتن.

نکته بتون بگم که از خرداد امسال این مشکل برای اسیاتک پیش اومد و مجبور شدم با تماس مجدد اسیاتک بگم خطم رو روی 6 مگا بیت ببندن.

در کل خواستم بهتون بگم الان دو سه ماهی هست که snr برخی مشترکین پایین اومده و از وقتی هم اینجور شد که یک روز قطعی مداوم از طرف اسیاتک داشتیم که کل این شهر اینترنتش قطع بود و گفتن مشکل فنی هست برطرف میشه و بعد از اون این مشکلات کاهش snr برای اکثرا پیش اومد.

این رو میدونم که خط تا مرکز مخابراتی تاثیر بر snr داره ولی چند درصد از Snr هم ربط به خود اسیاتک و یا تنظیمات روتر و یا تجهیزات خودشون داره که این مشکلات پیش اومده مدتی هست .
وگرنه بدون هیج کدوم از این کارها بیست نت بعد این همه مدت هیچ تغییری نداشته

نکته دیگه هم بهتون بگم که در طول روز اسیاتک برای من 5 تا 8 Snr کم و زیاد میشه اما بیست نت هیچ تغییری مشاهده نمیکنم در صورتی که هر دو کابل از کنار هم هستن و از یکجا اومدن.
درسته ولی خط با خط فرق میکنه حتی از یک مرکز، 4تا خط داریم 3تاش مال یک مرکزه و از اون 3تا یکیش کلا مرخصه و نویز داره
اگه همون خط آسیا رو همین الان بجاش با بیست نت رانژه کنی مشخص میشه که مشکل مخابراته یا آسیا
یادمه قدیم خطم 12 هم میکشید ولی الان 9، ولی نه اینکه 20مگ باشه 4مگ بشه

android500
10-08-2016, 00:45

ادیت: اینم برای دوستانی که تاحالا در عمرشون ندیدند خط با snr 6 کار کنه البته الان که روی 4.4 هست حالا باز پشتیبانی بگه فلانه :n09:
اولا این عکسی که گذاشتین با snr 4.4 خط 8 مگ رو جواب میده ولی مشکل من اینه که مرکزمون بیشتر از 8 مگ نمیده و منطقیه که خط من 4 مگ رو به زور بکشه بیاد تجهیزاتشو ارتقا بده تا حداقل 12 مگ رو جواب بده زنگ هم زدم منتاسفانه میگه 2 مگ هم از سرتون زیاده چون سرویسم دومگه گفتم چرا قبلا 10 مگ داشتم ولی 6 مگ بود خطم گفت بازم زیاده باین قانون 1/8 دهنمونو سرویس کرده با شکایت هم کاری درست نمیشه خودمم هم از سر خط چک کردم بازم همینه بازم میگم قبلا مخابرات بودم و حداقل 16 مگ جواب میداد خطمون هم مسیه فیبر نیست بنده از همسایه هم که یه چیزی سرش میشد پرسیدم گفت از پارس اینترنت میگیرم و سرعتم تا 2 مگابایت میره.

Archangel
10-08-2016, 02:22
این ارزان شدن اینترنت به ضرر کسانی شد که از آسیاتک بخاطر تایم رایگان سرویس می گرفتند و گرنه این شرکت آشغالترین شرکت واسه وبگردیه

amin885
10-08-2016, 09:22

Armin.Computer
10-08-2016, 11:42
سلام
چرا این درجه ای که مقدار گیگ باکس رو نشون میده اینجوریه؟
یه روز هست یه روز نیست؟
چیکار می کنن اینا؟

taraneh_2002
10-08-2016, 13:39
چرا تو تعرفه ها به جای رایگان نوشتن نامحدود؟

rz21
10-08-2016, 14:25
سلام
چرا این درجه ای که مقدار گیگ باکس رو نشون میده اینجوریه؟
یه روز هست یه روز نیست؟
چیکار می کنن اینا؟
دقیقا مشکل منم هست. فعلا هن که گیگ باکسا رو برادشتن.
حالا توی پنل من تعرفه ها دوباره تغییر کرده کنارش زده علوم پزشکی!! من شیرازم. قضیه چیه؟ ده گیگ رایگان برگشته برای من ولی فقط سرعت یک مگ و دو مگ. مثلا توی سرعت ده مگ فقط دو سه تا اپشن هست! گند زدن حسابی.

donkeyoxte
10-08-2016, 16:46
این نیم گیگ تو ماه از سرویس شهاب حذف شده؟
به جای شبانه رایگان زدن نامحدود !! قضیه اش چیه؟

Armin.Computer
10-08-2016, 18:05
دقیقا مشکل منم هست. فعلا هن که گیگ باکسا رو برادشتن.
حالا توی پنل من تعرفه ها دوباره تغییر کرده کنارش زده علوم پزشکی!! من شیرازم. قضیه چیه؟ ده گیگ رایگان برگشته برای من ولی فقط سرعت یک مگ و دو مگ. مثلا توی سرعت ده مگ فقط دو سه تا اپشن هست! گند زدن حسابی.

البته فکر کنم زمانی که گیگ باکس داشته باشید قسمت خرید گیگ باکس واسه شما نمی یاد

arming900
10-08-2016, 19:13
در حال حاضر حجمی 20 گیگ 512 دارم امروز تمومه، با این شرایط مجبورم نامحدود بردارم

حالا میخوام بدوم کدوم سرویس ش سرعت دانلودش حدقل روی 100 هست؟

WhiteHat
10-08-2016, 19:56
دوستان بالاخره بعد یه هفته پیگیری شکایت مبنی بر عدم تضمین کیفیت و... نتایج جالبی کسب شد
اولا که مدارک مورد نیاز رو به acc@asiatech.ir فرستادم و امروز گفتند که بله مشکل از زیرساخت بوده (البته روشون نمیشه بگند آسیاتک!)
بهشون گفتم پس چرا پشتیبانیتون میگه نویز خط داری زیر 15 باشه آدم حسابت نمیکنیم و ملاک ما فقط و فقط دانلود از میهن دانلود خراب شده هست و اینا؟
خلاصه کم آورد و گفت بررسی میشه منم گفتم که منتظرش هستم، خودشونم تایید کردند که چه پشتیبانی شوت و دروغگویی دارند
هفته پیش هم اعتراف کرد که آره سرویسهامون در زمان اختلال (شلوغی) یه جور (یه آشغال) میشه، اینو هم پیش کشیدم که چرا اون بدبختی که 30 تومن برا 10مگ 2گیگ _
میده باید با اونی که 10تومن برای 2گیگ 128k میده باید یه سرعت داشته باشند؟ پس ضریب کیفیت 1/8 کو؟ گفت اینم بررسی میشه.
خودشم گفت پشتیبانی برای مسائل جرئی هست (عجب!) شما اطلاعاتتون بالاست (اینم عجب!) گفتم حالا من به کنار _
اون بدبختی که سوادی نداره چی؟ تماس بگیره با اون پشتیبانی اون چرت و پرت ها رو به دروغ تحویلش بدند؟ این رواست؟
چرا یه لقمه نون حلال نمیخوایید سر سفرتون ببرید؟ صبح تا شب فریب و دروغ تا کی؟ شاکی شد گفت شما چرا از جای دیگه نمیگیرید؟
(اولا کسی این حرف رو بزنه یعنی وضع شرکتش خیلی خرابه!) گفتم من تا آخرش می مونم و حق خودم و بقیه رو ازتون میگیرم اون شرکت رو درست میکنم
الان هم اگه سندی در رابطه با ملاکهاتون از جمله snr15 و میهن دانلود دارید بدید که شکایت رسمی طرح کنم خلاصه دیگه کم آورد :n09:
گفت هروقت مشکل داشتید با داخلی 4 روابط مشتریان-خودم تماس بگیرید نه پشتیبانی (یعنی پشتیبانی یه شرکت تعطیل)
خلاصه اینو بگم که با تحت فشار قرار دادن مثل بازجوها میشه از زیر زبونشون حرف کشید به شرطی که مشکلی نداشته باشید قرص و محکم
گفتم 37 ساله ملت هیچی نگفتند وضع چی شد؟ هرروز داره بدتر میشه پس فردا هم آسیاتر میشه حامی اینترانت ملی
ازین به بعد هم باید برای وصل شدن به اینترنت اکانت pn/\ خرید که سرورش آسیاتره فقط میخواند باز یه 10-15تومن ماهی بگیرند اینم طرح آیندشونه _
اینترانت باز و سرعت اینترنتو به خاک بکشونند کاری که صداوسیما با پارا_زیتا کرد، کافیه تبلیغات تلویزیونی رو ببینید برای هر ثانیه چند میگیرند، 909230... بزنگ بخند...
ملتو به چه روزی انداختند، اون از وضع خودرو، این اینترنت، فقط نفرین و لعنت برا خودشون جمع کردند و عجیبه که هنوز مردم درک نکردند _
حداقل میشه اون آنتن آشغال تلویزیون رو کند انداخت وسط خیابون که، ولی... پس فردا هم لابد باید بشینند انیمیشن راشل کوری رو با سرعت نور دانلود و کیف کنند
طرف پروفایل سرعتمو عوض کرده بود بعد به من میگفت از کجا میبینی؟ شلوغی رو از کجا میفهمی؟ فکر کرد از پشت کوه اومدم، عجب حکایتی داره این آسیاتک :n09:
باز خوبه یه کم ازین 195 حساب میبرند، دزدبازاری شده مملکت

اولا این عکسی که گذاشتین با snr 4.4 خط 8 مگ رو جواب میده ولی مشکل من اینه که مرکزمون بیشتر از 8 مگ نمیده و منطقیه که خط من 4 مگ رو به زور بکشه بیاد تجهیزاتشو ارتقا بده تا حداقل 12 مگ رو جواب بده زنگ هم زدم منتاسفانه میگه 2 مگ هم از سرتون زیاده چون سرویسم دومگه گفتم چرا قبلا 10 مگ داشتم ولی 6 مگ بود خطم گفت بازم زیاده باین قانون 1/8 دهنمونو سرویس کرده با شکایت هم کاری درست نمیشه خودمم هم از سر خط چک کردم بازم همینه بازم میگم قبلا مخابرات بودم و حداقل 16 مگ جواب میداد خطمون هم مسیه فیبر نیست بنده از همسایه هم که یه چیزی سرش میشد پرسیدم گفت از پارس اینترنت میگیرم و سرعتم تا 2 مگابایت میره.
منم چون این قضیه رو می دونستم برای اون یکی خط اولش 10مگ گرفتم یک ماهه که بهونه بابت بستن خط نیارن بعدش سرویس 256k گرفتم
والا اگه وضع خط ناجور باشه دیگه سخت میشه ازشون شکایت کرد
یه بار از مخابرات سرویس 1مگ گرفتم رو 128 بسته بودن با کلی تماس هم درست نشد، قرارداد رو فسخ و دوباره گرفتم تا اینکه دفعه بعدی مثل آدم بستن.

اتفاقا کارمند مخابرات بهم گفتند چون توی پورت شما خلوته خط رو هم براتون عوض کردم که باز فرقی نکرد و این مشکل از سمت اسیاتک هست.
نکته قابل توجه اینکه همسایه کناری ما هم اسیاتک داره و میگه در طول روز 5 تا 8 snr تغییر میکنه.
حالا جرا واقعا نمیخوان قبول کنن که مشکل از سمت خودشونم نمیدونم
همچنین کاملا مشخص هست که در ساعات اوج ترافیک و کار کاربران Snr کاهش پیدا میکنه.
اون تغییر به موارد زیادی میتونه ربط داشته باشه بهترین راه تست از سر خطه، حتی میتونه به خط هم ربط داشته باشه
کابلهای داغون مخابراتو که دیگه میشناسید. من قدیم هم با پارس هم آسیا مشکل نوسان داشتم تا اینکه جعبه تقسیم خونه رو کندم و سیمارو به هم لحیم کردم اوکی شد.

djbehnam73
10-08-2016, 22:37
بله افت شدید سرعت در ساعت رایگان روی سرویس 4 مگ 120 کیلو بایت حداکثر دانلودیه که به شما میده یکی دوستان هم گفتن 10 مگ شهاب دارن و شبانه ساعت 2 تا 8 صبح بهشون 250 کیلو بایت محدود شده بهشون میده. و البته بعد از مقداری که تنظیم مقررات تعیین کرده سرعتتون به 16 کیلوبایت کاهش پیدا میکنه
از هشدار دادنت تشکر ویژه می کنم :n02:

R.min
10-08-2016, 22:47
دوستان چه شرکتی رو واسه کوچ پیشنهاد میکنین که شبانه رایگانم داشته باشه

srx190d
10-08-2016, 22:53
چرا همه دنبال شبانه رايگان ميگردن
اونم ميشه مثل آسيا
ي شركت درست پيدا كنيم
شبانه هم ايرانسل با ي مودم ٦٠ تا ٧٠ توماني راه ميوفته
حداقل نت قابل اطمينان داريم كه هر موقع نياز داري حداقل وصل باشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

vahid_sh2447
10-08-2016, 23:14
اونم ميشه مثل آسيا
ي شركت درست پيدا كنيم

مودم ۶۰ تا ۷۰ هزار تومانی؟

- - - Updated - - -

اونم ميشه مثل آسيا
ي شركت درست پيدا كنيم

srx190d
10-08-2016, 23:18

- - - Updated - - -

اره ديگه
٣٣٧٢ دست دوم گرفتم ٦٠
خيلي هم عالي

rz21
10-08-2016, 23:24
اره ديگه
٣٣٧٢ دست دوم گرفتم ٦٠
خيلي هم عالي

داداش این مودمت چیه یو اس بی میخوره؟ قضیش چیه؟
برای اینکه اسپم نشه هم بگم الان حدودا دو سه ساعته نت قطع وصل میشه.

srx190d
10-08-2016, 23:31
داداش این مودمت چیه یو اس بی میخوره؟ قضیش چیه؟
برای اینکه اسپم نشه هم بگم الان حدودا دو سه ساعته نت قطع وصل میشه.

سلام داداش
براي همين كه آسيا قطع ميشه ميگم
اره مودم adsl كه يو اس بي ٣٣٧٢ وصل شده فورجي
هم لودبالانس و هم فايل اوور داره
هر نت قطع بشه ميره روي اون يكي ديگه
حالا به اين كار ندارم كلا با نت رايگان مشكل دارم كه باعث فلاكت شركت ها ميشه
همين الان دوستم لوازم پزشكي خريده روش كارت تخفيف آسيا دادن باقيمانده پول
كم مونده سوپر ماركت بجاي پول خورد اشتراك آسيا بده

android500
11-08-2016, 00:48
باز چرا نت اینطوری شده خیلی از سایتا باز نمیشن :n29:

sorooshfm
11-08-2016, 12:25
دوستانی که سرویس شبانه دار نامحدود جدیدا گرفتن واقعا سرعت رو محدود میکنه یا نه مثل قبل با همون سرعت تعریف شده هر چقدر خواست میتونه بگیره؟:n13:

- - - Updated - - -

دوستانی که سرویس شبانه دار نامحدود جدیدا گرفتن واقعا سرعت رو محدود میکنه یا نه مثل قبل با همون سرعت تعریف شده هر چقدر خواست میتونه بگیره؟:n13:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

vampire_arak
11-08-2016, 12:32
دوستان تعرفه ها تغییر کرده؟گرون تر شده :n38:
تو پنل من که اینجوریه.
من سرویس 1ماهه 128 حجمی میگرفتم که 6گیگ حجمش بود و از 5تا8 رایگان بود.اینو حذفش کردن چرا؟:n27:
الان یا باید بدون ساعت رایگان بخرم یا 2تا8رایگان که ماهانه 6تومان گرونتره:n29:
512 یک ساله ی 120 گیگ رو هم حذف کردن که!:n29:اصن قیمتاش هم گرون شده!
پنل من اینجوریه یا واسه همه همینه؟:n03:

sorooshfm
11-08-2016, 12:45
این قانون بالا مربوط به سرویس های شبانه نیم بها هست من دوره پیش همین سرویس رو داشتم هیچگاه هم محدود نشدم. الان در شبانه کاملا رایگان توضیحش چیز دیگری نوشته برای خرید سرویس که وارد سایت بشید در شرایط این سرویس های ترکیبی اون قانون هم نوشته یکجوری نوشته که برداشت من این بود که مانند همین سرویس نیم بهای که شما آوردید یا مانند طرح های مصرف منصفانه شاتل هست که بر اساس حجم کل ترافیک ماهانه میتونی تا یک درصدی از اون حجم رو بصورت نامحدود دانلود کنی و آگه بیشتر از اون حد دانلود کردی محدود میشی. اما پس از اینکه سرویس رو گرفتم و با کلی سروکله زدن با پشتیبانی متوجه شدم منظورشان چیه بهرحال با بازی با کلمات کاری کردند که شما تقریبا دانلود نا محدود نتونی داشته باشی مگر آنکه مصرف روزانت خیلی بالا باشه. سیستم محاسبه فعلی اینجوری هست که بر اساس مصرف روزانه حساب میکنند نه ماهانه یا کل حجم دوره. هر زمان که مصرف شبانه شما از هفتاد درصد مصرف کل شما بیشتر شد محدود میشی. اینکه چقدر ترافیک داری مهم نیست اینکه چقدر مصرف کردی مهم هست. مثلا من مصرفم 150-200 مگ در روز هست. همون روز اول که سرویس فعال کردم تایم شب یکدانه برنامه آندروید 90 مگی دانلود کردم صبح دیدم زده محدودیت بعلت رعایت نکردن مصرف منصفانه!!! حالا دیگه این چطور انصافی هست که با نود مگ رعایت نشده نمیدونم.

خداکنه مثل صبانت نشه که حسابی حالشونو گرفته حتی سرویس ویژه اش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorooshfm
11-08-2016, 12:48
شبانه نامحدود آسیاتک هم فکر کنم مثل صبانت باشه یادش بخیر شبانه رایگانش:n14:

android500
11-08-2016, 13:04
این قانون بالا مربوط به سرویس های شبانه نیم بها هست من دوره پیش همین سرویس رو داشتم هیچگاه هم محدود نشدم. الان در شبانه کاملا رایگان توضیحش چیز دیگری نوشته برای خرید سرویس که وارد سایت بشید در شرایط این سرویس های ترکیبی اون قانون هم نوشته یکجوری نوشته که برداشت من این بود که مانند همین سرویس نیم بهای که شما آوردید یا مانند طرح های مصرف منصفانه شاتل هست که بر اساس حجم کل ترافیک ماهانه میتونی تا یک درصدی از اون حجم رو بصورت نامحدود دانلود کنی و آگه بیشتر از اون حد دانلود کردی محدود میشی. اما پس از اینکه سرویس رو گرفتم و با کلی سروکله زدن با پشتیبانی متوجه شدم منظورشان چیه بهرحال با بازی با کلمات کاری کردند که شما تقریبا دانلود نا محدود نتونی داشته باشی مگر آنکه مصرف روزانت خیلی بالا باشه. سیستم محاسبه فعلی اینجوری هست که بر اساس مصرف روزانه حساب میکنند نه ماهانه یا کل حجم دوره. هر زمان که مصرف شبانه شما از هفتاد درصد مصرف کل شما بیشتر شد محدود میشی. اینکه چقدر ترافیک داری مهم نیست اینکه چقدر مصرف کردی مهم هست. مثلا من مصرفم 150-200 مگ در روز هست. همون روز اول که سرویس فعال کردم تایم شب یکدانه برنامه آندروید 90 مگی دانلود کردم صبح دیدم زده محدودیت بعلت رعایت نکردن مصرف منصفانه!!! حالا دیگه این چطور انصافی هست که با نود مگ رعایت نشده نمیدونم.

خداکنه مثل صبانت نشه که حسابی حالشونو گرفته حتی سرویس ویژه اش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این که خیلی به صرفست 60 تومن میدی برای 100 گیگ + شبانه رایگان.
یعنی حجم کل که 100 گیگ باشه تا 70 گیگ شبا محدود نمیکنه بعد اون سرعت میشه 1 مگ بازم خوبه خدا رو شکر که الحمدالله وگرنه والا به خدا.

amin885
11-08-2016, 15:12
یعنی حجم کل که 100 گیگ باشه تا 70 گیگ شبا محدود نمیکنه بعد اون سرعت میشه 1 مگ بازم خوبه خدا رو شکر که الحمدالله وگرنه والا به خدا.

حالا شما این سرویس 100 گیگ با 60 تومن رو کجا دیدی!!! اسیاتک؟ً!!!

sorooshfm
11-08-2016, 15:23
نخیر دوست عزیز خوب نخوندی وقتی از یک سوم حجم مصرف روزانه ات تو شبانه بگذری سرعت 128 کیلوبایتش هم نصف میشه یا بیشتر میشه بین 30 تا 60 کیلوبایت بعدشم بحث سر حجم روزانه نیست سر شبانه هست که خیلی مهمه و اگه محدود باشه اصلا دانلودی نمیتونی انجام بدی مگه اینکه گیگ 3200 بخری و از جیبت مایه بذاری.

android500
11-08-2016, 18:55
نخیر دوست عزیز خوب نخوندی وقتی از یک سوم حجم مصرف روزانه ات تو شبانه بگذری سرعت 128 کیلوبایتش هم نصف میشه یا بیشتر میشه بین 30 تا 60 کیلوبایت بعدشم بحث سر حجم روزانه نیست سر شبانه هست که خیلی مهمه و اگه محدود باشه اصلا دانلودی نمیتونی انجام بدی مگه اینکه گیگ 3200 بخری و از جیبت مایه بذاری.

اصلا منطقه مارو پوشش نمیده و این چیزایی که مینویسه معلوم نیست تو عمل چیکار میکنه

حالا شما این سرویس 100 گیگ با 60 تومن رو کجا دیدی!!! اسیاتک؟ً!!!

صبحانت با صبانت سرویس ویژست برای ثبت نام کنندگان

971971
11-08-2016, 19:08
متن کاملا واضح است، تا زمانیکه حجم استفاده شده در تایم رایگان از 70 درصد کل حجم استفاده شده (حجم تایم غیر رایگان+حجم تایم رایگان) بیشتر نشده سرعت 12 مگابیت است و بعد از آن 1 مگابیت میشود و از آن کمتر نمیشود. به عبارت دیگر تا 2.33 برابر حجم استفاده شده در تایم غیر رایگان میشود بدون افت سرعت در تایم رایگان دانلود کرد که برای کسانی که دانلودشان هر روز کمتر از 2.6 گیگابایت است مناسب است و افرادی که دانلود بیشتری دارند میتوانند از بسته های شبانه همراه اول و ایرانسل استفاده کنند.

MOHAMMAD2010
11-08-2016, 19:48

نه سرعت بعد محدود شدن دیگه از 128 کمتر نمیشه
یعنی تقریبا با این سرویس جشنواره میشه شبی 2 گیگ گرفت که با توجه به حجم کل که 100 گیگ هست و قیمت 1 سالش که فقط 60 تومنه میصرفه

adreno
11-08-2016, 23:16

شرایط این سرویس در سایت زیر منتشر شده که برای هر ماه 1 گیگ حجم دارد و 6 عدد بسته 15 گیگی یکماهه دارد که از پنل کاربران قابل فعالسازی است، با این حساب فکر میکنم سرویس میکس 60 گیگ صبانت مناسبتر از سرویس صبحانت باشد. البته اگر مصرف کسی بالا باشد میتواند 2 سرویس صبحانت برای 2 خط تلفن ثبت نام کند و 6 ماه بسته های 15 گیگی را برای یک خط و 6 ماه برای خط دیگر فعال کند و برای هر ماه 17 گیگ حجم روزانه داشته باشد و اگر بتواند در ساعات شبانه هم از این دو سرویس بصورت مشترک استفاده کند سرعت دانلود شبانه اش هم 2 برابر میشود.

کپی شده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R.min
12-08-2016, 00:23
الان این سرویس صبانت که گذاشتین خیلی خوبه از نظر قیمتی ولی شبانه نداره
من5 6 سال از ضبانت سرویس میگرفتم سر مسخره بازی هایی که سر شبانه در اورد مجبور شدم تخلیه کنم بیام اسیاتک . اسیاتک هم 2 3 سالی هست که سرویس ازشون میگیرم نمیدونم با این وضع الان چیکار باید کرد من به سرویس شبانه هم احتیاج دارم در حد 2 3 گیگ روزی
الان اسیاتک هم قیمتا رو برد بالا هم شبانه رو حذف کرد کیفیت سرویسهاشونم خوب نیست من به خاطر همین شبانه بود که ازشون سرویس میگرفتم

sorooshfm
12-08-2016, 05:04
بالاخره نفهمیدیم شبانه های جدید آسیاتک محدود میکنه یا نه؟

vampire_arak
12-08-2016, 09:35
بالاخره نفهمیدیم شبانه های جدید آسیاتک محدود میکنه یا نه؟

منم به دنبال فهمیدن همینم:n41:

amin885
12-08-2016, 10:43
دو صفحه کامل در مورد صبانت توی اسیاتک بحث شد!!!

MOHAMMAD2010
12-08-2016, 11:17
الان این سرویس صبانت که گذاشتین خیلی خوبه از نظر قیمتی ولی شبانه نداره
من5 6 سال از ضبانت سرویس میگرفتم سر مسخره بازی هایی که سر شبانه در اورد مجبور شدم تخلیه کنم بیام اسیاتک . اسیاتک هم 2 3 سالی هست که سرویس ازشون میگیرم نمیدونم با این وضع الان چیکار باید کرد من به سرویس شبانه هم احتیاج دارم در حد 2 3 گیگ روزی
الان اسیاتک هم قیمتا رو برد بالا هم شبانه رو حذف کرد کیفیت سرویسهاشونم خوب نیست من به خاطر همین شبانه بود که ازشون سرویس میگرفتم

شرمنده تو تاپیک اسیا تک در مورد صبانت حرف میزنم ولی دارین اشتباه میکنین !
اتفاقا این سرویس شبانه داره و بعد محدود شدن هم میشه شبی 2 - 2.5 گیگ گرفت
فکر کنم درست نخوندین شرایطش رو

sorooshfm
12-08-2016, 12:58
صبانت رو ولش کنید اینجا تاپیک آسیاتکه در حال حاضر شبانه سرویسهای جدید چطوری هست پشتیبانی که جواب درست و حسابی نمیده

amin885
12-08-2016, 15:19
..حذف شود....

hellbrain666
12-08-2016, 15:35
منم برام سواله که وضعیت اندک سرویس های باقیمونده که شبانه رایگان دارند چطور خواهد بود ولی فعلا باید صبر کرد و دید با تمدید سرویس های جدید چه خوابی دیدن. به شخصه زیاد دید مثبتی ندارم برای شبانه چون اگر دقت کنید فقط سرویس های کم حجم شامل شبانه میشن که انگار هدفشون مشترکین کم مصرف بوده که بالطبع دانلود کمتری هم دارن

adreno
12-08-2016, 17:03
تشنگان دانلود شبانه میتوانند در صورت وجود شرایط مساعد آنتن دهی همراه اول و ایرانسل
از بسته های شبانه این دو اپراتور استفاده کنند
حداکثر سقف دانلود برای همراه اول 30 گیگ 10ساعته 1 تا 11 به قیمت 3000 تومان و ایرانسل 60 گیگ 3 ساعته در ساعات 2 تا 8 شب به قیمت 2000 تومان

amin885
12-08-2016, 17:48
تشنگان دانلود شبانه میتوانند در صورت وجود شرایط مساعد آنتن دهی همراه اول و ایرانسل
حداکثر سقف دانلود برای همراه اول 30 گیگ 10ساعته 1 تا 11 به قیمت 3000 تومان و ایرانسل 60 گیگ 3 ساعته در ساعات 2 تا 8 شب به قیمت 2000 تومان

کدهاشم میذاشتین ممنون.

adreno
12-08-2016, 18:07
کدهاشم میذاشتین ممنون.
همراه اول دو بسته شبانه نامحدود داره :[سرعت بسته : 22Mbps]
1- بسته شبانه 2 تا 7 صبح به قیمت 1000 تومان با محدودیت 20 گیگابایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2-بسته شبانه 1 تا 11 صبح به قیمت 3000 تومان با محدودیت 30 گیگابایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکل اینه که همراه اول "طرح کنترل مصرف آزاد نداره" و شارژتون بعد از استفاده از این بسته ها صفر میشه
و برای حل این مشکل میتونید شارژ دلخواه بخرید با کد زیر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایرانسل 3 بسته نامحدود ساعتی داره که در بازه 2 تا 8 صیج قابل مصرف اند که دو بسته 1 ساعتی و 2 ساعتی از طریق کد قابل خرید اند ولی بسته 3 ساعتی که از همشون به صرفه تر ـه رو فقط از طریق اپلیکیشن "ایرانسل من" میشه خرید [سرعت بسته : متغییر بسته به منطقه و 4G یا 3G بودن]
قیمت بسته 1 ساعته 900 تومان
قیمت بسته 2 ساعته 1500 تومان
قیمت بسته 3 ساعته 2000 تومان
و هر ساعتش هم محدودیت 20 گیگابایتی داره مثلا 1 ساعتی محدودیت 20 گیگ و 2 ساعتی محدودیت 40 گیگ داره

android500
12-08-2016, 21:25
5 کاربر از adreno بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند
amin885 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),android500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),hellbrain666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),TranceaweSome ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),vampire_arak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تشنگان دانلود شبانه :n02:

amin885
12-08-2016, 21:37
ایم مطلبو توی زومیت دیدم برید ارشادش کنید

پارس انلاین سرویس 128 نامحدودش که البته بعد از کاهش قیمت اینترنت جمعش کردند سرعت دانلودم تا 5 گیگ 240 و از 5 تا 8 گیگ 60 کیلوبایت و از 8 گیگ به بعد سرعتم 45 کیلوبایته ! ماهی 29430 تومن قیمتش هست ! متاسفانه دیگه سرویس 128 نامحدود ارایه نمیدن . ماهی حدود 30 گیگ مصرف میکنم :)

احتمالا تخیله میکنم خطمو میرم اسیاتک میگیرم

ایشون ماهی 30 گیگ مصرف میکنه با قیمت 29 تومن بعد میخواد بیاد اسیاتک!!!

taraneh_2002
13-08-2016, 01:16

سرعت دانلود نسل 3 و 4 ایرانسل چقدره؟
دریک ساعت چند گیگ میشه دان کرد
ممنون از جوابتون

sorooshfm
13-08-2016, 07:51
کسی نبود شبانه سرویس های جدید رو داشته باشی اگه به ایرانسل باشه که باشد ماهی 60 هزار تومان فقط پول بسته های دانلود نامحدودش رو بدیم که گرون در میاد تازه سرعتش همه جا یکسان نیست مثلا جای ما تو مشهد 500 تا نسل چهارمش سرعت میده و اونم مطمئن باشید بهش فشار میارن جمع میکنه و حجمی فقط ارائه میده.

sorooshfm
13-08-2016, 07:57
پروژه بعدی چاپیدن شروع شده و کلا تصمیم دارن شبانه ها همه شرکت ها بر دارن که ملت گیگ بخرن.

android500
13-08-2016, 08:10
سرعت دانلود نسل 3 و 4 ایرانسل چقدره؟
دریک ساعت چند گیگ میشه دان کرد
ممنون از جوابتون

کاملا بستگی به منطقه داره من تو یه ساعت تا ۷ گیگ گرفتم و سرعتش تو بدترین شرایط از ۱ مگ پایین نمیاد و گاها تا ۳-۴ مگ هم میره

amin885
13-08-2016, 09:12
کسی نبود شبانه سرویس های جدید رو داشته باشی اگه به ایرانسل باشه که باشد ماهی 60 هزار تومان فقط پول بسته های دانلود نامحدودش رو بدیم که گرون در میاد تازه سرعتش همه جا یکسان نیست مثلا جای ما تو مشهد 500 تا نسل چهارمش سرعت میده و اونم مطمئن باشید بهش فشار میارن جمع میکنه و حجمی فقط ارائه میده.

دو نکته اول اینکه نمیشه روی اینترنت adsl با وجود محدودیتی که گذاشتن اون مقدار حجمی رو که با ایرانسل و همراه اول میشه دانلود کرد هرشب دانلود کرد خیلی کمتر هست روی Adsl

دوم هم اینکه مگه سرویسی مونده که بشه با 60 تومن کمتر خرید مثلا با 40 یا 30 و هر شب هم 7 گیگ دانلود کرد. خب نه اصلا همچین سرویسی وجود نداره.

sorooshfm
13-08-2016, 09:33
دو نکته اول اینکه نمیشه روی اینترنت adsl با وجود محدودیتی که گذاشتن اون مقدار حجمی رو که با ایرانسل و همراه اول میشه دانلود کرد هرشب دانلود کرد خیلی کمتر هست روی Adsl

دوم هم اینکه مگه سرویسی مونده که بشه با 60 تومن کمتر خرید مثلا با 40 یا 30 و هر شب هم 7 گیگ دانلود کرد. خب نه اصلا همچین سرویسی وجود نداره.
درسته ولی پایداری سرویس مهمه معمولا شرکتها هر وقت سرویس جدید میزارن بین 1 تا 2 سال یا بیشتر برش نمی دارن ولی ایرانسل طرح هاشو خیلی زود به هر دلیلی بر میداره این نامحدودهای ساعتی هم موقته

amin885
13-08-2016, 10:12
..حذف شود......

adreno
13-08-2016, 11:05
باید بگم که در مقایسه با حجمی که میگیرید 60 هزار تومن در ماه پول زیادی هم نیست تو این تورم کمر شکن و گرونی ها پول یه چیپس 100 گرمی 1500 تومانه ، والا!
شما با ایرانسل در 3 ساعت حداقل 20 گیگابایت میتونید دانلود کنید که با قیمت 2000 تومانی (بدون مالیات) در میاد گیگی 100 تومان
و در فروم ایرانسل عده ای تا 50 گیگابایت هم دریافت کرده اند (گیگی 40 تا تک تومان)
آسیاتک سرویس 10 مگابیت شهاب 45 هزار تومان 4 تا 10 رایگان (روحش شاد یادش گرامی باد) هر روز 15 گیگ ماهی 450 گیگ ، گیگی 100 تومان
البته واسه ایرانسل یه بسته ای هم واسه روزانه باید خرید که ممکنه برای پرمصرف ها به صرفه نباشه بسته 6تا12 صبح هفتگی 5 گیگ 2 هزار تومان می تونه نیاز پر مصرف ها رو برطرف کنه و یه بسته 3 گیگ به قیمت 13 هزار تومان هم برای کار های ضروری میشه خرید

البته دوستان اشاره کردند بسته های دانلود شبانه موقتی اند خوب وقتی ساعات رایگان ADSL هم موقتی بود و شاتل بعد از 20 گیگ دهن آدمو آسفالت میکنه از ایرانسل هم نمیشه انتظاری داشت
کلا تو این کشور هیچ چیزی سر جاش نیست یه شب میخوابی صبح پا میشی دلار 100 تومانی میشه 3600 تومان ! (این واکنش شیمیایی برگشت پذیر نمی باشد !)

ArashMiniStar
13-08-2016, 11:16
آقا این سرویس 128 شبانش چجوریه چقدر میشه دانلود کرد و آیا محدودیت داره؟ کلا کیفیت سرویس چطوریاس؟
:n16:

971971
13-08-2016, 11:26
باید بگم که در مقایسه با حجمی که میگیرید 60 هزار تومن در ماه پول زیادی هم نیست تو این تورم کمر شکن و گرونی ها پول یه چیپس 100 گرمی 1500 تومانه ، والا!
شما با ایرانسل در 3 ساعت حداقل 20 گیگابایت میتونید دانلود کنید که با قیمت 2000 تومانی (بدون مالیات) در میاد گیگی 100 تومان
و در فروم ایرانسل عده ای تا 50 گیگابایت هم دریافت کرده اند (گیگی 40 تا تک تومان)
آسیاتک سرویس 10 مگابیت شهاب 45 هزار تومان 4 تا 10 رایگان (روحش شاد یادش گرامی باد) هر روز 15 گیگ ماهی 450 گیگ ، گیگی 100 تومان
البته واسه ایرانسل یه بسته ای هم واسه روزانه باید خرید که ممکنه برای پرمصرف ها به صرفه نباشه بسته 6تا12 صبح هفتگی 5 گیگ 2 هزار تومان می تونه نیاز پر مصرف ها رو برطرف کنه و یه بسته 3 گیگ به قیمت 13 هزار تومان هم برای کار های ضروری میشه خرید

البته دوستان اشاره کردند بسته های دانلود شبانه موقتی اند خوب وقتی ساعات رایگان ADSL هم موقتی بود و شاتل بعد از 20 گیگ دهن آدمو آسفالت میکنه از ایرانسل هم نمیشه انتظاری داشت
کلا تو این کشور هیچ چیزی سر جاش نیست یه شب میخوابی صبح پا میشی دلار 100 تومانی میشه 3600 تومان ! (این واکنش شیمیایی برگشت پذیر نمی باشد !)
صبانت اینترنت یکساله 12 گیگ با 2.6 گیگ دانلود روزانه را 16500 تومان میدهد که هر گیگ 17 تومان میشود، برای کسانی که دانلودشان کمتر از 3 گیگ است با صرفه تر است.
ضمنا برای دانلود با اینترنت موبایل، علاوه بر آنتن دهی خوب، باید فایلها هم بصورت لینک مسقیم و روی سروری با حداکثر سرعت و بدون فیلتر باشند که بشود حداکثر دانلود را انجام داد.
هزینه مودم 4G را که گارانتیش بیشتر از 3 سال نیست و اگر این بسته های شبانه را بردارند به هیچ دردی نمیخورد هم حساب کنیم زیاد توجیه اقتصادی ندارد.
یک مساله هم اینکه به علت بیسیم بودن اینترنت ایرانسل، مودم 4G نسبت به مودم ADSL امواج مضر بیشتری ایجاد میکند.

kisiya
13-08-2016, 11:44
دوستان سلام این سرویس جدیده اسیاتک غیر حجمی چطوره جدید گذاشته با 25 گیگ سرویس بین الملل

971971
13-08-2016, 12:05
دوستان سلام این سرویس جدیده اسیاتک غیر حجمی چطوره جدید گذاشته با 25 گیگ سرویس بین الملل
فکر میکنم سرویس 17 گیگ 25 تومانی با صرفه تر باشد، قیمت هر گیگ اضافی هم 1500 تومان حساب میشود، مخابرات و های وب هم همین سرویس را با همین قیمت می فروشند، شرکتهای دیگر هم به زودی این سرویس را اضافه خواهند کرد، از چند ماه دیگر هم ترافیک داخلی و بین الملل جدا خواهند شد و مثلا سرویس 17 گیگ بین الملل تبدیل به 10 گیگ بین الملل و 20 گیگ داخلی خواهد شد.
ضمنا در آسیاتک به هیچ وجه امکان انتقال ترافیک به دوره بعدی نیست ولی در بعضی از شرکتها این امکان هست.
من جای شما بودم فعلا از جشنواره صبحانت صبانت با 102 گیگ ترافیک و 64000 تومان هزینه یکساله استفاده میکردم و بعد از آن اگر جشنواره دیگری نبود به سرویسهای غیر حجمی تمدید میکردم.

adreno
13-08-2016, 16:27
صبانت اینترنت یکساله 12 گیگ با 2.6 گیگ دانلود روزانه را 16500 تومان میدهد که هر گیگ 17 تومان میشود، برای کسانی که دانلودشان کمتر از 3 گیگ است با صرفه تر است.
ضمنا برای دانلود با اینترنت موبایل، علاوه بر آنتن دهی خوب، باید فایلها هم بصورت لینک مسقیم و روی سروری با حداکثر سرعت و بدون فیلتر باشند که بشود حداکثر دانلود را انجام داد.
هزینه مودم 4G را که گارانتیش بیشتر از 3 سال نیست و اگر این بسته های شبانه را بردارند به هیچ دردی نمیخورد هم حساب کنیم زیاد توجیه اقتصادی ندارد.
یک مساله هم اینکه به علت بیسیم بودن اینترنت ایرانسل، مودم 4G نسبت به مودم ADSL امواج مضر بیشتری ایجاد میکند.

با افزایش محتوای مالتی مدیا و افزایش حجم بازی ها و فیلم ها دیگه 3 ، 4 گیگ دیگه چیزی نیست که واقعا
البته برای کاربران کم مصرف خیلی مناسبه ولی بیشترین ضرر رو کاربران پرمصرف میخورن نمیشه بدون نگرانی حجم از یو.تیو.ب ویدئو دید

vampire_arak
13-08-2016, 16:38
توی این دو سه روز اخیر کسی سرویس حجمی خریده که ساعت رایگانش رو تست کنه که کامل مطمین شیم شبانه بی شبانه یا اینکه رو حرف همون یک نفر این همه بحث شده؟:n23:
یکی که واقعا تو این دو سه روز تمدید کرده بیاد بگه

donkeyoxte
13-08-2016, 16:58
توی این دو سه روز اخیر کسی سرویس حجمی خریده که ساعت رایگانش رو تست کنه که کامل مطمین شیم شبانه بی شبانه یا اینکه رو حرف همون یک نفر این همه بحث شده؟:n23:
یکی که واقعا تو این دو سه روز تمدید کرده بیاد بگه

دیروز تمدید کردیم
سرویس 2 گیگ شهابش(2تا8 نامحدود)
دیشب تست کردم مثل (4تا 10 رایگان) بود نه سرعتک محدود شد نه مشکل دیگه ای بود
البته باید چند روز بگذره تا از محدود نکردنشون مطمن شم

vampire_arak
13-08-2016, 20:26
دیروز تمدید کردیم
سرویس 2 گیگ شهابش(2تا8 نامحدود)
دیشب تست کردم مثل (4تا 10 رایگان) بود نه سرعتک محدود شد نه مشکل دیگه ای بود
البته باید چند روز بگذره تا از محدود نکردنشون مطمن شم

شهاب که دیگه ته سرعتشه دادامن منظورم سرعتای پایین 4مگه.
من خودم همیشه 128 گرفتم و راضی بودم

R.min
13-08-2016, 22:33
من 6 روز دیگه از سرویس اسیاتکم مونده بعدش فسخ میکنم یا میرم صبانت یا مخابرات . همینجوریش سرویسهاس گرون بود عوض کاهش قیمت افزایش دادن فقط به خاطر شبانش بود که تحمل میکردم

TranceaweSome
14-08-2016, 01:20
شبانه انگار برا من محدود شده چیزه خاصی هم دانلود نکرده بودم بعد از این جریانات عوض شده تعرفه و تعرفم هنوز 2مگ 10 گیگ (2-8) ه اما سرعت دانلود شبانه اومده رو 90

R#z@-R2
14-08-2016, 12:04

اینم از پینگ جدید بنده فکرکنم عالی برای کنسول

hellbrain666
14-08-2016, 12:10

اینم از پینگ جدید بنده فکرکنم عالی برای کنسول

برای بازی با کنسول که پینگ تهران ملاک نیست مهم با خارجه که هم خیلی بالاست هم تایم اوت زیادی داره که خودم اکثرا زیاد قطع میشم داخل بازی

kisiya
14-08-2016, 12:46
دوستان سلام تا حالا کسی با این مشکل من مواجه بود ه من ظرفیت خطم اومده پایین مثلا اگه 8 مگ بود شده 4 مگ بازم سرعت دانلودم افتضاح حتی 2 مگ این سرویس جدید غیر حجمیم گرفتم بازم سرعتم از همه سرورها بعضی موقع 10 وپایینتره روی ادی ام زنگم زدن فقط ظرفیت خطو اوردن پایین وعملا هیچ تاثیری نداشت حالا گفته کارشناس پیگیری میکنه به نظرتون چه کار کنم وچطور این سرعت اسیاتک درست میشه من نه ساله مشترکشونم ممنون حتما راهنمایی دقیق بفرمایید

amir169
14-08-2016, 12:59
دوستان سلام تا حالا کسی با این مشکل من مواجه بود ه من ظرفیت خطم اومده پایین مثلا اگه 8 مگ بود شده 4 مگ بازم سرعت دانلودم افتضاح حتی 2 مگ این سرویس جدید غیر حجمیم گرفتم بازم سرعتم از همه سرورها بعضی موقع 10 وپایینتره روی ادی ام زنگم زدن فقط ظرفیت خطو اوردن پایین وعملا هیچ تاثیری نداشت حالا گفته کارشناس پیگیری میکنه به نظرتون چه کار کنم وچطور این سرعت اسیاتک درست میشه من نه ساله مشترکشونم ممنون حتما راهنمایی دقیق بفرمایید

ظرفیت خط من هم از 10 مگ اومده رو 4 مگ چند بار تماس گرفتم پیچوندن
میگن مشکل از مرکز مخابراته

kisiya
14-08-2016, 13:11

شمام اسیاتک دارید وچه منطقه مخابراتی هستین وچه سرویسی دارین والان سرعتتون روی ای دی ام چنده؟

- - - Updated - - -

شمام اسیاتک دارید وچه منطقه مخابراتی هستین وچه سرویسی دارین والان سرعتتون روی ای دی ام چنده؟

4l1r3z4
14-08-2016, 14:14

دوستان ، شما هم تهران هستید؟
منم که شاتل دارم ، الان 5 روزه که خطم بیشتر از 9-10 مگ رو نمیکشه!! در حالی که قبل از این خطم تا 15 مگ آپ میشد!!! یکی دیگه از دوستان تهرانی هم که شاتل داره ، در تاپیک شاتل گفت که این مشکل واسش پیش اومده!!!

R.min
14-08-2016, 15:33
مال منم 10 مگ هه ولی رو 5 مگابیت بسته شده همیشه اینجوری بوده

android500
14-08-2016, 16:19
عوض اینکه کیفیت خطو بالا ببرن دارن کم میکنن :n27::n23:

kisiya
14-08-2016, 17:53
مال منم 10 مگ هه ولی رو 5 مگابیت بسته شده همیشه اینجوری بودهکی

شمام اسیاتک هستین نگفتین چه سرویس وسرعتتون روی ای دی ام چنده؟

R.min
14-08-2016, 19:21
کی

شمام اسیاتک هستین نگفتین چه سرویس وسرعتتون روی ای دی ام چنده؟
شهاب 10 گیگ در ماه 4 تا 10 صبح رایگان سرعتم حدود 600 کیلوبایت. جدیدا هم شبانه دانلود نکردم ببینم سرعت چطوریه 2 3 ساله این سرویس و دارم

R#z@-R2
14-08-2016, 20:32
برای بازی با کنسول که پینگ تهران ملاک نیست مهم با خارجه که هم خیلی بالاست هم تایم اوت زیادی داره که خودم اکثرا زیاد قطع میشم داخل بازی

من نمیدونستم دوباره میگیرم:n03::n04::n41:

android500
14-08-2016, 22:45
باو به خدا دارن مارو از جهان جدا میکنن این تازگیا هیچ سایت خارجی درست حسابی باز نمیشه مگر اینکه فیلترچنی پیدا بشه که کار کنه با اون بشه باز کرد:
این سایت رو یه بار زدم به هم ریخته لود شد چندین بار ریفرش کردم تازه درست باز شد ولی هیچ عکسی رو نیاورد خیلی عذر میخام عکس س...ی گذاشتن اونجا؟؟
آخرش با یه افزونه چیزشکن تونستم بازش کنم. این فقط یک نمونست :n36:

hellbrain666
14-08-2016, 23:20
فرق گیگ باکس و اکستراباکس با حجم عادی چیه؟ (به غیر از زمان دار بودن)
چرا توی پنل جداگانه مشخص شده؟

TranceaweSome
14-08-2016, 23:53
دوستان همون موقع که جمع آوری کردم به 195 شکایت کنم که سریعتر جمع آوری کنن یا صبر کنم چند روز بگذره؟

donkeyoxte
15-08-2016, 00:15
باو به خدا دارن مارو از جهان جدا میکنن این تازگیا هیچ سایت خارجی درست حسابی باز نمیشه مگر اینکه فیلترچنی پیدا بشه که کار کنه با اون بشه باز کرد:
این سایت رو یه بار زدم به هم ریخته لود شد چندین بار ریفرش کردم تازه درست باز شد ولی هیچ عکسی رو نیاورد خیلی عذر میخام عکس س...ی گذاشتن اونجا؟؟
آخرش با یه افزونه چیزشکن تونستم بازش کنم. این فقط یک نمونست :n36:

Kat.cr ببین واست باز میشه؟
یه مدته بعضی از سایت های تورنت هم گیج میزنه

4l1r3z4
15-08-2016, 01:47
دوستان همون موقع که جمع آوری کردم به 195 شکایت کنم که سریعتر جمع آوری کنن یا صبر کنم چند روز بگذره؟

بعد از تماس با شرکت و تایید درخواستتون ، بلافاصله برید سایت 195 و شکایت رو ثبت کنید.........

ho3in2012
15-08-2016, 01:51
Kat.cr ببین واست باز میشه؟
یه مدته بعضی از سایت های تورنت هم گیج میزنه
باز نشدن این سایت ربطی به آسیاتک نداره
صاحب وبسایت دستگیر شده
شما دامنه قبلی سایتو باز کنی متوجه میشی

TranceaweSome
15-08-2016, 02:20
خیلی کیفیت سرویسشون بالا بود حالا شبانش روهم محدود کردن! شاید تنها دلیلی که من و خیلی های دیگه مونده بودیم همین شبانش بود که حالا محدود شده.بعد از 5 روز دیگه سرویسم تموم شد جمع آوری میکنم

amin885
15-08-2016, 08:37
خیلی کیفیت سرویسشون بالا بود حالا شبانش روهم محدود کردن! شاید تنها دلیلی که من و خیلی های دیگه مونده بودیم همین شبانش بود که حالا محدود شده.بعد از 5 روز دیگه سرویسم تموم شد جمع آوری میکنم

سرویس شما چی هست؟ جدید تمدید کردین یا از قدیم دارین؟

TranceaweSome
15-08-2016, 09:50
سرویس شما چی هست؟ جدید تمدید کردین یا از قدیم دارین؟

2 مگ ١٠ گيگ قديمي
فك كنم وقتي سرويس هاي قديمي محدود شده باشن جديدا هم به همين ترتيب هستن

kar1591
15-08-2016, 10:25
این رباط تلگرامشون که پیام داده بود 20 نفر رو دعوت کن 21 گیگی اینترنت بگیر چی شد ؟ من 20 نفر رو دعوت کردم ,از طریق رباط که کاری نمیشه کرد

misagh1372
15-08-2016, 10:40
این رباط تلگرامشون که پیام داده بود 20 نفر رو دعوت کن 21 گیگی اینترنت بگیر چی شد ؟ من 20 نفر رو دعوت کردم ,از طریق رباط که کاری نمیشه کرد

مطمعن هستین برای من که همیچن پیامی نیامده

android500
15-08-2016, 10:46

فک کنم اون ربت جعلی بود شما گول خوردی اطلاعیش هم هست.

این رباتی که لینکشو تو ۱۵۴۴ نوشته درسته

kar1591
15-08-2016, 10:49
مطمعن هستین برای من که همیچن پیامی نیامده

بله

kar1591
15-08-2016, 10:50
فک کنم اون ربت جعلی بود شما گول خوردی اطلاعیش هم هست.

این رباتی که لینکشو تو ۱۵۴۴ نوشته درسته

این پیام رو کانال رسمی آسیاتک گذاشته بود

elvish
15-08-2016, 10:58
سرویس من ۱۰ مگ: سرعت دانلود شبانه ام دو روزه شده ۱۲۰ کیلوبایت قبلا همیشه ۵۰۰ بود.(روزانه ۱مگه)

واسه شمام کم شده؟

احتمالا از برکات نامحدود بودن شبانه هست!

amir_t6262
15-08-2016, 11:02
این پیام رو کانال رسمی آسیاتک گذاشته بود

کانال اصلی آسیاتک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است.
اصلا هم چنین پیامی در آن نیست.

adreno
15-08-2016, 11:54
کانال اصلی آسیاتک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است.
ماشال.. فروم P30world تمامی URL ها رو سانسور میکنه

android500
15-08-2016, 12:22

تو وبسایتش اطلاعیه داده بود کانال هم بود فک کنم.

IVAN
15-08-2016, 12:41

چرا؛ تو 1544.ir تبلیغش هست

amir_t6262
15-08-2016, 13:08
تو وبسایتش اطلاعیه داده بود کانال هم بود فک کنم.

در خود سایت آسیاتک آمده که این روبات جعلی است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فعالیت-رباتی-غیر-مرتبط-با-شرکت-آسیاتک

amir_t6262
15-08-2016, 13:09
ماشال.. فروم P30world تمامی URL ها رو سانسور میکنه

اون که سانسور شده Telegram بود.

971971
15-08-2016, 13:38
در خود سایت آسیاتک آمده که این روبات جعلی است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فعالیت-رباتی-غیر-مرتبط-با-شرکت-آسیاتک
خبر شما مربوط به خرداد است، الان ربات دارد و در سایت 1544 هم تبلیغ میکند ولی هنوز مشکل دارد و موقع وارد شدن خطا میدهد.

sorooshfm
15-08-2016, 14:33
سرویس من ۱۰ مگ: سرعت دانلود شبانه ام دو روزه شده ۱۲۰ کیلوبایت قبلا همیشه ۵۰۰ بود.(روزانه ۱مگه)

واسه شمام کم شده؟

وای چه بد پس آسیاتک هم مثل شاتل شد حالا کجا بریم هیچ کجا شبانه نداره یا خیلی سرعتش محدود شده و نهایتا 120 تا میشه مثل آسیاتک و سرویس جشنواره صبانت ایرانسل هم بسته هاش سرعتش منطقه به منطقه فرق میکنه و کلا گرون در میاد اگه بخوایم هر روز استفاده کنیم دوستان میدونن کدوم شرکت مونده؟! فکر کنم باید تقاضای پناهندگی افغانستان رو بکنم تمدن چند هزار ساله رو ببینید به چه روزی افتاده که اینترنت درست و حسابی نداره الان افغانستان اینترنت نسل چهارم نامحدود موبایل داره فقط تصور کنید فاصله رو.

- - - Updated - - -

واسه شمام کم شده؟

وای چه بد پس آسیاتک هم مثل شاتل شد حالا کجا بریم هیچ کجا شبانه نداره یا خیلی سرعتش محدود شده و نهایتا 120 تا میشه مثل آسیاتک و سرویس جشنواره صبانت ایرانسل هم بسته هاش سرعتش منطقه به منطقه فرق میکنه و کلا گرون در میاد اگه بخوایم هر روز استفاده کنیم دوستان میدونن کدوم شرکت مونده؟! فکر کنم باید تقاضای پناهندگی افغانستان رو بکنم تمدن چند هزار ساله رو ببینید به چه روزی افتاده که اینترنت درست و حسابی نداره الان افغانستان اینترنت نسل چهارم نامحدود موبایل داره فقط تصور کنید فاصله رو.

- - - Updated - - -

واسه شمام کم شده؟

sorooshfm
15-08-2016, 14:41
متاسفانه یک عده پشت پرده دارن جیب ملتو خالی میکنن اینترنت نامحدود ار مرز میگیرن چکه چکه و بصورت حجم و گیگ چند برابر قیمت به ملت میدن دیگه الان اینترنت با برداشته شدن نامحدود و شبانه بی مصرف شده چون نه چیزی میشه دانلود کرد و نه چیزی نگاه کرد چون مثل چی حجم مصرف میکنه و همه توان پرداخت گیگ زیاد در ماه رو ندارن مثل من الان مقدار حجم متوسط مصرفی بیشتر کاربران 2 گیگ در روزه با احتساب دانلود شبانه که میشه 60 گیگ حالا که شبانه برداشته شده و همینطور نامحدود باید نزدیک به 115 هزار تومان در ماه پول حجم بدیم که خیلی گرونه حتی کارمند هم براش سخته اینقدر هر ماه پول اینترنت بده خدا لعنتشون کنه

saber73
15-08-2016, 15:07
سلام

طبق تعرفه های جدید 30 گیگ به بالا حجم بخریم باید هر گیگ از 1500 تومان حساب بشه درسته ؟ مالیات و عوارض هم جدا میاد روش درسته ؟ پس چرا باز هم اسیا تک هر گیگ رو از 1981 تومن حساب میکنه .میشه جایی شکایت کرد ؟ رسیدگی میشه ؟ این تو روز روش دزدی هستش .

الان مگر 32 گیگ نمیشه سطح 4 ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzan311
15-08-2016, 15:51
سلام

طبق تعرفه های جدید 30 گیگ به بالا حجم بخریم باید هر گیگ از 1500 تومان حساب بشه درسته ؟ مالیات و عوارض هم جدا میاد روش درسته ؟ پس چرا باز هم اسیا تک هر گیگ رو از 1981 تومن حساب میکنه .میشه جایی شکایت کرد ؟ رسیدگی میشه ؟ این تو روز روش دزدی هستش .

الان مگر 32 گیگ نمیشه سطح 4 ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو همین جدولی که دادید نوشته که پلکانی حساب میشه یعنی 32 گیگ همش 1500 حساب نمیشه فقط اون دو گیگ اخر 1500 و 20 گیگش 1800 هفت گیگش 2200 و 3 گیگش 3000 تومن حالا اینارو ضرب کنید میشه همون قیمتی که اسیاتک زده که اون میاد قیمت کل رو تقسیم بر گیگ خریداری شده میکنه و میانگین قیمت بهتون میده

elvish
15-08-2016, 15:55

آره به نظر آسیاتکم میخواد محدود کنه... دو روزه که با لینک داخلی ۱ مگ می زنخ لینک خارجی ۱۲۰ اینا

اگر شرکت دیگه ای هست معرفی کنین، کوچ کنیم... بسته های شبانه همراه اول/ایرانسل رو جدیدا تست نکردم که ببینم سرعتشون چقدره...

گیری کردیما

sorooshfm
15-08-2016, 16:06
آره به نظر آسیاتکم میخواد محدود کنه... دو روزه که با لینک داخلی ۱ مگ می زنخ لینک خارجی ۱۲۰ اینا

اگر شرکت دیگه ای هست معرفی کنین، کوچ کنیم... بسته های شبانه همراه اول/ایرانسل رو جدیدا تست نکردم که ببینم سرعتشون چقدره...

گیری کردیما
نمیخواد محدود کنه محدود کرده البته ممکنه تو سرور خارجی بازم محدود کنه و سرعت رو در صورت دانلود بیشتر مثل شاتل مثل دیال آپ کنه حتی ممکنه سرویس های شبانه دارش رو تا چند ماه دیگه کلا برداره و فقط نیم بها رو بزاره.

IVAN
15-08-2016, 16:55
سلام

این روشی که شما میگین چون به نفع کاربره هیچ وقت اعمال نمیشه. تخفیف قطره ای یا همون پلکانیه و باید پول خیلی زیادی بدین تا یه مقدار تخفیف لحاظ بشه!
دروغی به نام تخفیف؛ اونم در سطح تیم ملی :biggrin:

amin885
15-08-2016, 17:07
..حذف شود....

saber73
15-08-2016, 19:12
اصولا تبصره ها و ملاحظات برای کلاه گذاشتن هست چون 99 درصد کاربران خانگی در سطح اول و دوم مصرف اضافه گیگ اضافه دارند و قیمت سرویس ها هم که فرقی نکرده با قبل ذر نتیجه از لحاظ قیمت هیج فرقی نکرده اما اون بودجه ای که میخوان به عنوان کمک به اینترنت بخورنو یه ابم روش تو جیب کی میره خدا میدونه.

این روشی که شما میگین چون به نفع کاربره هیچ وقت اعمال نمیشه. تخفیف قطره ای یا همون پلکانیه و باید پول خیلی زیادی بدین تا یه مقدار تخفیف لحاظ بشه!
دروغی به نام تخفیف؛ اونم در سطح تیم ملی :biggrin:

یعنی واقعا از لحاظ قانونی نمیشه کاری کرد ؟ الان طبق تعرفه ها حق با مشتری هست یا اپراتور ؟ حرفهای من یعنی اشتباهه ؟ خوب من میخوام اصلا ماهی 35 گیگ بخرم پس کجاست این تعرفه های جدید ؟

ho3in2012
15-08-2016, 19:42
یعنی واقعا از لحاظ قانونی نمیشه کاری کرد ؟ الان طبق تعرفه ها حق با مشتری هست یا اپراتور ؟ حرفهای من یعنی اشتباهه ؟ خوب من میخوام اصلا ماهی 35 گیگ بخرم پس کجاست این تعرفه های جدید ؟
خیر نمیتونین کاری بکنین ، همه شرکتا همین جور هست قیمتش
حق با اپراتور هست
بله اشتباهه چون تعرفه پلکانی هست شما اگه 35 گیگ بخری 3 گیگ اول رو گیگی 3 تومن باهاتون حساب میکنن
7 گیگ دوم رو گیگی 2200 ، 20 گیگ سوم رو گیگی 1800 حساب میکنن و 5 گیگ آخرم 1500

971971
15-08-2016, 19:48
حق که همیشه با اپراتورهاست، شما بهتر است به جای سرویسهای عادی و حجمهای عادی، از سرویسهای جشنواره و بسته های حجمی جشنواره ای استفاده کنید، مثلا الان صبانت اینترنت یکساله 102 گیگابایتی را 63800 تومان میدهد یا شاتل بسته ترافیک 100 گیگ 100 روزه را 50 هزار تومان میدهد.

IVAN
15-08-2016, 20:39

قانونا که نه. چون قانون پلکانی رو از همون اول درآوردن که تخفیف زیادی به اکثر کاربرا نرسه (به قول یوزرا دزدی قانونی)
اون نوع تخفیفی که شما میگی تو خارج برا اکثر محصولات مجازی اعمال میشه. به همون صورتی که شما گفتی و هرچقدر بیشتر بخری -کل محصول- با قیمت کمتری ارائه میشه و وقتی حساب کنی میبینی واقعا تخفیف شامل شده
به قول دوستمون اکثر یوزرا -حتی خود من- بیشتر از سطح دوم پیش نمیاد که حجم بخریم. اینطوری شرکت همچنان سود نجومیشو داره و کاربر همچنان بی منفعت از کاهش مثلا قیمتا!
بخواییم وارد اصل مسئله بشیم که برمیگردیم سر سیاست های داخلی که میگه "اینترنت دشمن هست" و بازخواست وزیر به خاطر افزایش سرعت اینترنت. ما با همچین تفکری روبرو هستیم!!

android500
15-08-2016, 23:26
این مسخره رو یکی میتونه توضیح بده؟ این دوتا سرویس چه فرقی با هم دارن؟؟

اینترنت پرسرعت چابک 20 گیگ در ماه

484,000

سرویس چابک غیرحجمی 17گیگ در ماه(حجم بین الملل)
250,000

یعنی به خاطر 3 گیگ اضافه قیمت دوبرابر شده؟ یا من اشتباه میکنم اون 17 گیگ سایتای داخلی رو باز نمیکنه؟:n36:

amin885
15-08-2016, 23:41
این مسخره رو یکی میتونه توضیح بده؟ این دوتا سرویس چه فرقی با هم دارن؟؟

اینترنت پرسرعت چابک 20 گیگ در ماه

484,000

سرویس چابک غیرحجمی 17گیگ در ماه(حجم بین الملل)
250,000

یعنی به خاطر 3 گیگ اضافه قیمت دوبرابر شده؟ یا من اشتباه میکنم اون 17 گیگ سایتای داخلی رو باز نمیکنه؟:n36:

تفاوتش اینه که اون 17 گیگ سرعتش محدود شده هست چابک فکر کنم 1 مگ هست یعنی سرعتی که به شما میده 120 کیلو بایته اما اون حجمی 20 گیگ رو با هر قدر خطتون بکشه.

با مالیات 527560 ریال
با مالیات 272500 ریال

android500
15-08-2016, 23:52
تفاوتش اینه که اون 17 گیگ سرعتش محدود شده هست چابک فکر کنم 1 مگ هست یعنی سرعتی که به شما میده 120 کیلو بایته اما اون حجمی 20 گیگ رو با هر قدر خطتون بکشه.

با مالیات 527560 ریال
با مالیات 272500 ریال
شما استفاده کردی یا از کسی که استفاده کرده شنیدی سرعتش محدوده؟؟
باز هم سرعتش محدود باشه من قانع نمیشم این برمیگرده به قیمت گذاری افتضاح و کاملا ناشیانه سرویسها و اینکه آسیافاـ میخاد اصول و قانون و سازمان مقررات رو دور بزنه. :n21:
خب این به کنار اینو چی میگین؟؟

اینترنت پرسرعت حامی 04 گیگ در ماه

127,000

اینترنت پرسرعت شهاب 04 گیگ در ماه

290,000

amin885
16-08-2016, 00:33
شما استفاده کردی یا از کسی که استفاده کرده شنیدی سرعتش محدوده؟؟
باز هم سرعتش محدود باشه من قانع نمیشم این برمیگرده به قیمت گذاری افتضاح و کاملا ناشیانه سرویسها و اینکه آسیافاـ میخاد اصول و قانون و سازمان مقررات رو دور بزنه. :n21:
خب این به کنار اینو چی میگین؟؟

اینترنت پرسرعت حامی 04 گیگ در ماه

127,000

اینترنت پرسرعت شهاب 04 گیگ در ماه

290,000

توی همون بخشنامه اگه کاملش رو سرچ کنی توی نت گفته شده که سرویس 128 هزینه نگهداری و هزینه سرویس تعرفش خیلی پایین تر هست تا 10 مگ

البته تفاوتهایی هم داره مثلا با سرویس شهاب شما اگه خطت تا10 مگ رو بکشه و شهاب رو بگیری حتی از سرور خارج رو میتونی تا 1 مگ بر ثانیه با دانلود منیجر دانلود کنی اما با 128 سرور خارج دانلود کنی حداکثر 200 تا بهت میداد قبلا که الان نمیدونم چقدر میده. بنابراین این گرونی هم از محاسبه و محدودیت روی 128 هست و هزینه همون تعرفه هست.

در ضمن به اون هزینه های ابی رنگ یه 3 تا 4 هزار تومن هم مالیات اضافه میشه.

android500
16-08-2016, 01:09
توی همون بخشنامه اگه کاملش رو سرچ کنی توی نت گفته شده که سرویس 128 هزینه نگهداری و هزینه سرویس تعرفش خیلی پایین تر هست تا 10 مگ

البته تفاوتهایی هم داره مثلا با سرویس شهاب شما اگه خطت تا10 مگ رو بکشه و شهاب رو بگیری حتی از سرور خارج رو میتونی تا 1 مگ بر ثانیه با دانلود منیجر دانلود کنی اما با 128 سرور خارج دانلود کنی حداکثر 200 تا بهت میداد قبلا که الان نمیدونم چقدر میده. بنابراین این گرونی هم از محاسبه و محدودیت روی 128 هست و هزینه همون تعرفه هست.

در ضمن به اون هزینه های ابی رنگ یه 3 تا 4 هزار تومن هم مالیات اضافه میشه.
برای من سرعت سرور داخل و خارج هم برای 128 هم برای 10مگ یکیه و هیچ محدودیت ندارم و این دو سرویس فقط اسمشون فرق میکنه
مالیات به کنار حالا
هزینه نگهداری یه چیز فرمالیتست و برای این شرکتا هیچ فرقی نمیکنه مخصوصا آسیافاــ که تجهیزات آشغالو گذاشته تا به جای 10 مگ 6 مگ بده به مردم :n35:

yaasser
16-08-2016, 01:44
سرمونو به کجا بکوبیم ؟ بابا دیگه تحمل هم حدی داره. ماهی 70 تومن میدیم که یه اینترنت خوب داشته باشیم قطعی و افت سرعتش که هیچ، زدن دانلود شبانشم چیز کردن.