PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

vahid_sh2447
13-07-2016, 09:38
سرویس به صرفه که ساعت رایگان داشته باشه کدام سرویس انتخاب کنم:n13:
به نظرم فعلن صبر کنید تا وضعیت مشخص و پایدار بشه.
این مقدار دانلود یکی از خط های من در ساعات رایگانه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

taraneh_2002
13-07-2016, 09:40
به نظرم فعلن صبر کنید تا وضعیت مشخص و پایدار بشه.
این مقدار دانلود یکی از خط های من در ساعات رایگانه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من ساکن قم هستم
شاید اینجا خوب باشه
چه سرویسی به نظر شما خوبه؟

vahid_sh2447
13-07-2016, 09:45
من ساکن قم هستم
شاید اینجا خوب باشه
چه سرویسی به نظر شما خوبه؟
قبل از این چند روز من چالاک ۱۰ گیگ داشتم هم ساعت رایگان داره ۲ تا ۸ و هم سرعت از سرورهای آسیاتک با سرعت خطت یکی بود.ولی چند شبه افتضاح شده.ولی از لحاظ قیمت به صرفه ترین هستش برای دانلود...

taraneh_2002
13-07-2016, 09:52
قبل از این چند روز من چالاک ۱۰ گیگ داشتم هم ساعت رایگان داره ۲ تا ۸ و هم سرعت از سرورهای آسیاتک با سرعت خطت یکی بود.ولی چند شبه افتضاح شده.ولی از لحاظ قیمت به صرفه ترین هستش برای دانلود...

پس سرعتش 256 واقعی نیست ارتقا پیدا میکنه

vahid_sh2447
13-07-2016, 09:56
پس سرعتش 256 واقعی نیست ارتقا پیدا میکنه
تو ساعات غیر رایگان تا اونجایی که خطتون رو بستن.اگه بکشه تا ۱۲ مگ می بندن.
ساعات رایگان چند تا حالت داره:
دانلود با سرعت اسمی ۲۵۶ برای تمامی سایتها
دانلود با سرعتی که خطتون میکشه برای سرورهای آسیاتک
دانلود با سرعتی که خطتون میکشه برای تمامی سرورها چه خارجی و چه داخلی

taraneh_2002
13-07-2016, 10:01
تو ساعات غیر رایگان تا اونجایی که خطتون رو بستن.اگه بکشه تا ۱۲ مگ می بندن.
ساعات غیر رایگان چند تا حالت داره:
دانلود با سرعت اسمی ۲۵۶ برای تمامی سایتها
دانلود با سرعتی که خطتون میکشه برای سرورهای آسیاتک
دانلود با سرعتی که خطتون میکشه برای تمامی سرورها چه خارجی و چه داخلی

تو ساعات رایگان هم این سه حالته؟

android500
13-07-2016, 11:15
از دوستان کسی هست سرعت درون شبکه تو تایم رایگان محدود بوده باشه بعدا محدودیت برداشته شده باشه؟؟؟ :n16:

vahid_sh2447
13-07-2016, 11:20
از دوستان کسی هست سرعت درون شبکه تو تایم رایگان محدود بوده باشه بعدا محدودیت برداشته شده باشه؟؟؟ :n16:
قبل از دوره جدید که از آسیاتک تو چند سال و چند دوره سرویس داشتم نه اصلن یادم نمیاد وقتی محدود بودی محدودیت برداشته بشه و همیشه محدودیت باقی می موند.
منتها الان یه مشکلی که هست سرعت از سرورهای آسیاتک رو هم محدود کردن.کلی هزینه کردیم برای سایت های آپلود که بتونیم دانلود با سرعت بالاتری داشته باشیم...

شما هم الان تو ساعات رایگان سرعتتون کمتر شده؟

amin885
13-07-2016, 11:39
سرویس صبحانه امروز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرعت در تایم رایگان و غیر رایگان فعلن ثابته.

مدنی تهران

دقیقا مثل من هست سرعتتون محدودیتی که برای ما بوده برای شمام هست. حتی سرورهای داخلی اسیاتک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالا ای پی شما هم با 5 شروع میشه؟

vahid_sh2447
13-07-2016, 12:00
دقیقا مثل من هست سرعتتون محدودیتی که برای ما بوده برای شمام هست. حتی سرورهای داخلی اسیاتک

احتمالا ای پی شما هم با 5 شروع میشه؟

بله با ۵ شروع میشه...
البته این سرویس صبحانه الان سرعتش برگشت به حالت قبل ولی یه چالاک ۲۵۶ دارم سرعتش ۳۴kb بیشتر نمیشه الان...
شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

android500
13-07-2016, 12:14
قبل از دوره جدید که از آسیاتک تو چند سال و چند دوره سرویس داشتم نه اصلن یادم نمیاد وقتی محدود بودی محدودیت برداشته بشه و همیشه محدودیت باقی می موند.
منتها الان یه مشکلی که هست سرعت از سرورهای آسیاتک رو هم محدود کردن.کلی هزینه کردیم برای سایت های آپلود که بتونیم دانلود با سرعت بالاتری داشته باشیم...

شما هم الان تو ساعات رایگان سرعتتون کمتر شده؟
سرعت درون شبکه منظورمه کلا اوایل محدود نبود بعد از بهینه سازی آی پی با 5 شروع میشد و کلا محدود شدم به خاطر همین سرویس 80 درصد رایگان گرفتم یک ساله به صرفه بود با اون محدودیت قیمت سرویس 10 مگ 0.5 گیگ هم دو برابر شد. الآن سرویسم رایگان نداره که بفهمم محدودم یا نه آی پی از 5 دراومده و با اعداد مختلف شروع میشه به خاطر همین میخام بدونم این رنج آی پی که عوض شده سرعت سرور داخلی تو ساعات رایگان آزاده یا نه؟ گیت وی هم با 5 شروع میشد الآن با 89 شروع میشه

MR.Punisher
13-07-2016, 12:30
سرعت درون شبکه منظورمه کلا اوایل محدود نبود بعد از بهینه سازی آی پی با 5 شروع میشد و کلا محدود شدم به خاطر همین سرویس 80 درصد رایگان گرفتم یک ساله به صرفه بود با اون محدودیت قیمت سرویس 10 مگ 0.5 گیگ هم دو برابر شد. الآن سرویسم رایگان نداره که بفهمم محدودم یا نه آی پی از 5 دراومده و با اعداد مختلف شروع میشه به خاطر همین میخام بدونم این رنج آی پی که عوض شده سرعت سرور داخلی تو ساعات رایگان آزاده یا نه؟ گیت وی هم با 5 شروع میشد الآن با 89 شروع میشه

الان 4 رنج IP تو آسیاتک هست که 3 تاش مال کشور دیگه هست.
IR که برای ایرانه و برای من از همه بهتر جواب داده و برای گیم از این IP استفاده می کنم.
RO که برای رومانی هست و قابل تحمله.
AE که برای امارات هست و زیاد جالب نیست.
MD که برای مولداوی هست و از همه داغون تره.حتی سرور گیم نمیذاره با این IP رنج وارد بازی بشم چه برسه به کار کردن باهاش.
برید ببینید کدوم IP برای شماست و کدوم IP برای کار شما خوبه و با چند بار ری استارت کردن مودم اگه شانس بیاریید همون رنج
IP مورد نظر رو گیر بیارید.

vahid_sh2447
13-07-2016, 12:36
ip من با 5 و گت وی با 10 شروع میشه.به نظرم حق با شما باشه از وقتی رنج آی پی عوض شده این محدودیت اعمال شده.
سرعت سرور داخلی هم تو ساعات رایگان کاهش پیدا کرده به یک سوم یا یک چهارم سرعت اسمی سرویس...

vahid_sh2447
13-07-2016, 12:50
الان 4 رنج IP تو آسیاتک هست که 3 تاش مال کشور دیگه هست.
IR که برای ایرانه و برای من از همه بهتر جواب داده و برای گیم از این IP استفاده می کنم.
RO که برای رومانی هست و قابل تحمله.
AE که برای امارات هست و زیاد جالب نیست.
MD که برای مولداوی هست و از همه داغون تره.حتی سرور گیم نمیذاره با این IP رنج وارد بازی بشم چه برسه به کار کردن باهاش.
برید ببینید کدوم IP برای شماست و کدوم IP برای کار شما خوبه و با چند بار ری استارت کردن مودم اگه شانس بیاریید همون رنج
IP مورد نظر رو گیر بیارید.
تغییر ip به غیر از پینگ روی سرعت دانلود هم تاثیر میزاره؟
منظورم اینه که وقتی سرعت رو محدود کنن هر کدوم از ip ها باشه باز هم سرعت محدوده؟
از کجا میشه فهمید ip برای کدوم کشوره؟ir مثلن کجا قید میشه در مودم؟
ممنون

android500
13-07-2016, 12:58
تغییر ip به غیر از پینگ روی سرعت دانلود هم تاثیر میزاره؟
منظورم اینه که وقتی سرعت رو محدود کنن هر کدوم از ip ها باشه باز هم سرعت محدوده؟
از کجا میشه فهمید ip برای کدوم کشوره؟ir مثلن کجا قید میشه در مودم؟
ممنون

1a.org
فکر نمیکنم به آی پی ربطی داشته باشه من با یه قابلیتی تو ۲ ثانیه آی پی عوض میکنم ربطی نداره این گیت وی هست که همه چی رو تعیین میکنه
مال من یا ir یا ae

ak313
13-07-2016, 13:20
تغییر قیمت و شرایط واگذاری اینترنت از اول مرداد 95 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin885
13-07-2016, 13:25
بله با ۵ شروع میشه...
البته این سرویس صبحانه الان سرعتش برگشت به حالت قبل ولی یه چالاک ۲۵۶ دارم سرعتش ۳۴kb بیشتر نمیشه الان...
شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

سلام تهران نیستم یکی از استانها هستم ولی ip میزنه اسیاتک تهران موقعیت هم نمیزنه.

MR.Punisher
13-07-2016, 13:26
من دقیقا همین مطلب رو دیشب تست کردم.
2 شب پیش تو زمان رایگان با IP مربوط به AE (امارات)من سرعت دانلودم زیر 300 کیلو بایت بود.
دیشب با IP مربور به IR (ایران) من فیکس 600 کیلوبایت سرعت داشتم (خودم از آسیاتک خواستم که سرعتم رو روی 6 مگ ببنده برای تست پینگ )
دیشب چیزی حدود 8 تا 9 گیگ دانلود کردم.
برای نشون دادن IP هم از سایت WhatIsMyIP.com می تونید استفاده کنید.

IVAN
13-07-2016, 14:07
ip من با 5 و گت وی با 10 شروع میشه.به نظرم حق با شما باشه از وقتی رنج آی پی عوض شده این محدودیت اعمال شده.
سرعت سرور داخلی هم تو ساعات رایگان کاهش پیدا کرده به یک سوم یا یک چهارم سرعت اسمی سرویس...

آسیاتک برا اجرای سرویسهای ارزش افزوده داره محدودیت ها رو کم میکنه. شما هم دیر یا زود از محدودبت داخل شبکه ش خارج میشین

vahid_sh2447
13-07-2016, 14:25
آسیاتک برا اجرای سرویسهای ارزش افزوده داره محدودیت ها رو کم میکنه. شما هم دیر یا زود از محدودبت داخل شبکه ش خارج میشین
البته صحبت ما از محدودیتی هست که تو این چند روزه در ساعات رایگان اعمال شده و از ابتدا نبوده...

sorooshfm
13-07-2016, 14:30
تغییر قیمت و شرایط واگذاری اینترنت از اول مرداد 95 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برید قیمتها و شرایط رو بخونید خنده تون میگیره ضرب زدن خودشون رو

mv217010
13-07-2016, 15:28
برید قیمتها و شرایط رو بخونید خنده تون میگیره ضرب زدن خودشون رو

خیلیییی عالی شده که
برا سرعت 1 مگ 20 گیگ اینترانت و 10 گیگ خارج 25 هزار میگیرن
در صورتی که الان من دارم برا 6 گیگ ناقابل 22 تومن میدم:n19:
تازه بازه رایگان به کنار:n19::n20:

vahid_sh2447
13-07-2016, 16:00
خیلیییی عالی شده که
برا سرعت 1 مگ 20 گیگ اینترانت و 10 گیگ خارج 25 هزار میگیرن
در صورتی که الان من دارم برا 6 گیگ ناقابل 22 تومن میدم:n19:
تازه بازه رایگان به کنار:n19::n20:
به نظرم ضریب نسبی داره.یه ازای هر گیگ استفاده از سرور خارج دو گیگ از حجم ۲۰ گیگ کم میشه نه ۲ تاش با هم...

hasht_sh782
13-07-2016, 16:36
با سلام
بنده از adsl آسیاتک استفاده می کنم محدوده بازار تهران یه مشکلی که از بدو خرید adsl آسیاتک داشتم قطعی حداقل روزی یکی دوبار به صورت قرمز شدن چراغ مودم به مدت تقریبا یه ربعی بود (هر سری )قبل از آن هم adsl نداشتم پشتیبانی تماس می گرفتم پیغامگیر پاسخ می داد مشکل سراسری است می خواستم بدانم مشکل به آسیاتک مربوط میشه یا مخابرات یعنی اگه شرکت adsl را عوض کنم مشکل رفع میشه یانه ؟

android500
13-07-2016, 16:57
چرا شفاف سازی نمیکنن بعد از اتمام حجم محدود اینترنت نامحدود :n02: سرعت چقدر میاد پایین؟؟

Hossein_Bahal
13-07-2016, 18:24
سرویس شهاب 0.5گیگ در ماه دیگه ارائه نمیشه؟
تو لیست پنل کاربری نیست تا انتخاب کنم.

sorooshfm
13-07-2016, 18:27
چرا شفاف سازی نمیکنن بعد از اتمام حجم محدود اینترنت نامحدود :n02: سرعت چقدر میاد پایین؟؟
سرعت اسمی تقسیم بر 8 مثلا 1 مگ میشه 16 کیلوبایت هیچ وقت سرویس های نامحدود سرعتش بالا نمیره بعد از ترافیک تعیین شده چون اونوقت اینترانت نمیتونه فراگیر بشه قبلا نامحدودها کاهش سرعت نداشت ولی به شرکتها فشار آوردن که منصفانه اش کنند نه بخاطر پهنای باند بلکه به خاطر اینترانت ولی یادش بخیر چه دورانی بود نامحدود واقعی میگرفتیم هیچ نگرانی هم نداشتیم راحت هر وقت هر چی میخواستیم دانلود میکردیم یا آنلاین تماشا میکردیم.

sorooshfm
13-07-2016, 18:41
کف قیمت هم خیلی ضد حاله دیگه نمیتونن ترافیک ارزون جشنواره ای یا اکسترا گیگ با قیمت قبلی بدن مجبورن گرونتر کنن که البته از خداشونه بهانه شون هم جور شد و پول بیشتری به جیب میزنن از اونطرف هم اپراتورها ملزم شدند که قیمت بسته هاشون رو گرون کنند چون یک دهم ریال:n19: از دیتا آزادشون قیمت کم شده:n24:

- - - Updated - - -

کف قیمت هم خیلی ضد حاله دیگه نمیتونن ترافیک ارزون جشنواره ای یا اکسترا گیگ با قیمت قبلی بدن مجبورن گرونتر کنن که البته از خداشونه بهانه شون هم جور شد و پول بیشتری به جیب میزنن از اونطرف هم اپراتورها ملزم شدند که قیمت بسته هاشون رو گرون کنند چون یک دهم ریال:n19: از دیتا آزادشون قیمت کم شده:n24:

sorooshfm
13-07-2016, 18:44
جالبه یک کاربری حساب کرده که هزینه اش مثل قبل شده البته به عنوان حداکثر قیمت مجاز

چیزی که من حساب کردم برای اینترنت محدود 2 مگ 5 گیگ از این قرار شد که
8000 تومن هزینه نگهداری سرویس 2 مگ
9000 تومن پول 3 گیگ اول
4400 تومن پول 2 گیگ دوم
مساوی با 21400 که با مالیات احتمالا میشه 23000 تومن.
این قیمت که الان مخابرات داره میده و من استفاده میکنم.
:n13:

البته اگه بخوام حجم اضافه بخرم یه چیزی برام ارزونتر حساب شده.

vampire_arak
13-07-2016, 18:47
سلام.میشه یکی لطف کنه سایتایی که سرورهاشون روی آسیاتکه بنویسه واسم.(دانلود فیلم فقط)

android500
13-07-2016, 18:55
سلام.میشه یکی لطف کنه سایتایی که سرورهاشون روی آسیاتکه بنویسه واسم.(دانلود فیلم فقط)

taraneh_2002
13-07-2016, 20:04
سرورهای آسیاتک برا چیه؟
حجم دانلود ازش کمتر حساب میشه؟

sorooshfm
13-07-2016, 20:47
سرورهای آسیاتک برا چیه؟
حجم دانلود ازش کمتر حساب میشه؟
چند تا سایت غیر معروف که سرورهاشون تو آسیاتکه سرعت دانلودش بالاتره در صورت محدود نبودن از طرف مرکز مخابراتی

vahid_sh2447
13-07-2016, 20:55
سرعت اسمی تقسیم بر 8 مثلا 1 مگ میشه 16 کیلوبایت هیچ وقت سرویس های نامحدود سرعتش بالا نمیره بعد از ترافیک تعیین شده چون اونوقت اینترانت نمیتونه فراگیر بشه قبلا نامحدودها کاهش سرعت نداشت ولی به شرکتها فشار آوردن که منصفانه اش کنند نه بخاطر پهنای باند بلکه به خاطر اینترانت ولی یادش بخیر چه دورانی بود نامحدود واقعی میگرفتیم هیچ نگرانی هم نداشتیم راحت هر وقت هر چی میخواستیم دانلود میکردیم یا آنلاین تماشا میکردیم.

یکی از دلایلی که من اولین بار ۴ یا ۵ سال پیش مشترک آسیاتک شدم همین نامحدودهای بدون مصرف منصفانه بود.اما کیفیت اون موقع آسیاتک کجا و الان کجا!!!

mehdi244
14-07-2016, 00:21
این چه وضع اینترنتیه که اسیاتک درست کرده از صبح تا شب قطع و وصل اختلال سراسری کاهش سرعت و... پس کی مشکلش رو میخوان حل کنن؟

amin885
14-07-2016, 05:37
این چه وضع اینترنتیه که اسیاتک درست کرده از صبح تا شب قطع و وصل اختلال سراسری کاهش سرعت و... پس کی مشکلش رو میخوان حل کنن؟

سلام یه مدته که یه مشکلی پیش اومده که snr ها پایین اومده و مشکل هم از خود اسیاتک هست و همین باعث شده وضعیت خط خیلی ها با توجه به پایین اومدن snr قطعی داشته باشه اگه شمام جز اوندسته هستید پس مثل من شده وضعیت خطتتون البته باید بگم که برای همه این اتفاق نیوفتاده بیشتر برای یکسری ها افتاده که قبلا هم Snr خطشون یه کم پایین تر از بقیه بوده و الان با این تغییرات شبکه اسیاتک باعث شده اینقدر پایین بیاد که باعث قطعی های مکرر بشه

حالا چه تغییراتی این مدت پیش اومده که باعث کاهش snr خط ها شده رو نمیدونم اما کسایی که نزدیکتر به مخابرات باشن یا قبلا مشکل snr نداشتن اینقدر کیفیت خطشون خوب بوده که با این تغییراتم تاثیری نذاشته اما برای بقیه امثال خود من تاثیراتش بالا بوده..

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که صدرصد پورتی که به هر خط اختصاص میدن بستگی به اون پورتی که در مخابرات به هر خط اختصاص پییدا میکنه تاثیر زیادی داره مثلا یکی همسایه های ما جدیدا ثبت نام اسیاتک کرده وضعیت Snr خوبی داره در صورتی که هر دو سیم من و ایشون از یک پورت از توی کوچه بیرون اومده و حتی من مودم رو هم بردم از سیم مخابرات و سیم رو از کل ساختمان قطع کردم و به اون متصل کردم بازم snr من خیلی خیلی پایین تر از ایشون بود که دوستم هستن و با مراجعه به مخابرات هم قبول نمیکنن که دو تا خط تلفن که هر دو هم از یه پورت بیرون اومده مگه میشه این خط ما اینقدر snrپایینی داره و اون خط خیلی خوبه!!
و حتی یک نفر رو فرستادن که کل پورت رو اومدن چک کردن و سیم ها و از نو باز و بسته کردن و رفتن اما مشکل برطرف نشد حالا واقعا چرا نمیدونم!!
مگر اینکه میتونم فکر کنم که ایشون که تازه ثبت نام کرده توی خود مخابرات پورتی که خطشون متصل شده به اسیاتک از روتر جدید و یا مودم جدیدتری هست که تازگی برای اضافه کردن پورت ها اسیاتک اضافه کرده و متاسفانه بنده هم نمیتونم بگم که کارمند مخابرات خط بنده رو ببره روی همون روتر و مودمی بذاره ک خط همسایه ما هست که وضعیت نت ما هم بهتر بشه چون به قول خود مخابرات اینکه هر خط روی کدوم روتر باشه رو خود اسیاتک مشخص میکنه که در کدوم پورت بذارن.
حالا واقعا اگه کسی توی اسیاتک اشنایی داره که میتونه بهم بگه چطور باید من به این اسیاتک بفهمونم که خط من و خط همسایه هر دو ار اسیاتک هست اما خط همسایه ما snr خوبی داره و از من پایینه و میشه منم بذارید روی همون پورت وجایی که همسایه هست رو نمیدونم!!

چیزی هم که کاملا مشخصه اسیاتک نمیخواد اون روترو سوئیچ های قدیمی خودشو جایگزین کنه که مشترکین قدیمی هم مشکلشون برطرف بشه.

vahid_sh2447
14-07-2016, 06:14
دوستانی که شبانه براشون محدود شده و سرویس شهاب یا ۱۰ مگ دارن الان سرعت شبانشون چقدر شده؟:n13:

amin885
14-07-2016, 06:29
دوستانی که شبانه براشون محدود شده و سرویس شهاب یا ۱۰ مگ دارن الان سرعت شبانشون چقدر شده؟:n13:

سرویس شهاب دانلود سرور داخلی روی 700 هست برای من و سرور خارجی روی 500 البته به استثنای شبهایی که روی 250 ثابت میمونه!

سلام یه مدته که یه مشکلی پیش اومده که snr ها پایین اومده و مشکل هم از خود اسیاتک هست و همین باعث شده وضعیت خط خیلی ها با توجه به پایین اومدن snr قطعی داشته باشه اگه شمام جز اوندسته هستید پس مثل من شده وضعیت خطتتون البته باید بگم که برای همه این اتفاق نیوفتاده بیشتر برای یکسری ها افتاده که قبلا هم Snr خطشون یه کم پایین تر از بقیه بوده و الان با این تغییرات شبکه اسیاتک باعث شده اینقدر پایین بیاد که باعث قطعی های مکرر بشه

حالا چه تغییراتی این مدت پیش اومده که باعث کاهش snr خط ها شده رو نمیدونم اما کسایی که نزدیکتر به مخابرات باشن یا قبلا مشکل snr نداشتن اینقدر کیفیت خطشون خوب بوده که با این تغییراتم تاثیری نذاشته اما برای بقیه امثال خود من تاثیراتش بالا بوده..

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که صدرصد پورتی که به هر خط اختصاص میدن بستگی به اون پورتی که در مخابرات به هر خط اختصاص پییدا میکنه تاثیر زیادی داره مثلا یکی همسایه های ما جدیدا ثبت نام اسیاتک کرده وضعیت Snr خوبی داره در صورتی که هر دو سیم من و ایشون از یک پورت از توی کوچه بیرون اومده و حتی من مودم رو هم بردم از سیم مخابرات و سیم رو از کل ساختمان قطع کردم و به اون متصل کردم بازم snr من خیلی خیلی پایین تر از ایشون بود که همسایه هستن و با مراجعه به مخابرات هم قبول نمیکنن که دو تا خط تلفن که هر دو هم از یه پورت بیرون اومده مگه میشه این خط ما اینقدر snrپایینی داره و اون خط خیلی خوبه!!
و حتی یک نفر رو فرستادن که کل پورت رو اومدن چک کردن و سیم ها و از نو باز و بسته کردن و رفتن اما مشکل برطرف نشد حالا واقعا چرا نمیدونم!!
مگر اینکه میتونم فکر کنم که ایشون که تازه ثبت نام کرده توی خود مخابرات پورتی که خطشون متصل شده به اسیاتک از روتر جدید و یا مودم جدیدتری هست که تازگی برای اضافه کردن پورت ها اسیاتک اضافه کرده و متاسفانه بنده هم نمیتونم بگم که کارمند مخابرات خط بنده رو ببره روی همون روتر و مودمی بذاره ک خط همسایه ما هست که وضعیت نت ما هم بهتر بشه چون به قول خود مخابرات اینکه هر خط روی کدوم روتر باشه رو خود اسیاتک مشخص میکنه که در کدوم پورت بذارن.
حالا واقعا اگه کسی توی اسیاتک اشنایی داره که میتونه بهم بگه چطور باید من به این اسیاتک بفهمونم که خط من و خط همسایه هر دو ار اسیاتک هست اما خط همسایه ما snr خوبی داره و از من پایینه و میشه منم بذارید روی همون پورت وجایی که همسایه هست رو نمیدونم!!

چیزی هم که کاملا مشخصه احتمالا ما روی روتر قدیمی و سوئیچ قدیمی متصل شدیم و همسایه ما روی جدید متصل شدند و اسیاتکم نمیخواد اون روترو سوئیچ های قدیمی خودشو با نو جایگزین کنه که مشترکین قدیمی هم مشکلشون برطرف بشه.

این مطلبم از صفحه قبل اوردم شاید کسی بخواد کمکی کنه.

sorooshfm
14-07-2016, 09:01
دوستان من یک مشکلی دارم خیلی برام عجیبه قبلا اینطور نبوده بعضی اوقات هنگامی که مودم رو خاموش و روشن میکنم مخصوصا تو تایم شبانه دفعه اول به اینترنت وصل نمیشه و باید یک بار دیگه هم مودم رو خاموش و روشن کنم تا به اینترنت وصل بشه مشکل چیه؟ فکر کنم از مرکز مخابراتی باشه.

android500
14-07-2016, 11:17
دوستان من یک مشکلی دارم خیلی برام عجیبه قبلا اینطور نبوده بعضی اوقات هنگامی که مودم رو خاموش و روشن میکنم مخصوصا تو تایم شبانه دفعه اول به اینترنت وصل نمیشه و باید یک بار دیگه هم مودم رو خاموش و روشن کنم تا به اینترنت وصل بشه مشکل چیه؟ فکر کنم از مرکز مخابراتی باشه.

منم دقیقا همین مشکلو دارم همیشه برای بار دوم وصل میشه اوندفعه گفتم به کارنشناسان گرامی گفتند وقتی وصل میشه یعنی مشکل نداره:n35:

rz21
14-07-2016, 12:44

منم دقیقا همین مشکلو دارم همیشه برای بار دوم وصل میشه اوندفعه گفتم به کارنشناسان گرامی گفتند وقتی وصل میشه یعنی مشکل نداره:n35:
مودم رو که خاموش می‌کنید 5 دقیقه بیشتر صبر کنید و بعد روشن کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

android500
14-07-2016, 12:56
مودم رو که خاموش می‌کنید 5 دقیقه بیشتر صبر کنید و بعد روشن کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.
نه من هر بار که روشن میکنم همینجوریه از وقتی مرکزمونو بدینه سازی کردن اینطور شده کیفیت خط هم نصف شده کیفیت اینترنت هم آشغال شده

amin885
14-07-2016, 13:47
جالبه دوستانی که حمایت میکنن اسیاتک رو ومدافع اسیاتک هستن و یا نماینده فروش هستن موقع مشکل کاربران و سوالاتی که راه حلی براش باشه هیچ کاری ازشون ساخته نیست اما تا 4 نفر مشکل دارن میریزن سرشون که نه برای ما خوبه و فلانه و بیساره

amin885
14-07-2016, 14:18
همین الان یهوییی اسیاتک یه فایل اومدیم دانلود کنیم عجب دانلودی داره ها!!! 250 تا اخ اخ اینترنت یک کشور!! با خط 10 مگا بیت!!

خنده اوره واقعا

srx190d
14-07-2016, 15:09
این سرعت شاتل در مشهد
روزی که اومدین اسیا باید فکرش رو میکردین

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

sorooshfm
14-07-2016, 15:20
این سرعت شاتل در مشهد
روزی که اومدین اسیا باید فکرش رو میکردین

هر چی باشه از شاتل محدود کن و حجم خور و گرونفروش بهتره هر چند دوتاشون بدرد نمیخورن شاتل محدودت میکنه اونم بدجور که دیگه فکر دانلود سرت نزنه

android500
14-07-2016, 15:43
هر چی باشه از شاتل محدود کن و حجم خور و گرونفروش بهتره هر چند دوتاشون بدرد نمیخورن شاتل محدودت میکنه اونم بدجور که دیگه فکر دانلود سرت نزنه
دقیقا !!! بهتیرینشون ایرانسله بسته یکساله میگیری 100 گیگ 175 تومن + بسته های ساعتی واسه دانلود هر وقت که احتیاج داشتی
ضررش یه مودم 200 تومنیه که به این همه اعصابخوردی و کیفیت چندبرابری نت ایرانسل نسبت به ای دی اس ال می ارزه :n09:

srx190d
14-07-2016, 15:59
حالا متن رو بعد می نویسم

android500
14-07-2016, 17:39
اینم تست سرعت همین الان یهویی با جناب ایرانسل

kraiof3
14-07-2016, 17:44
اینم تست سرعت همین الان یهویی با جناب ایرانسل
کی میاد مودم مارو میخره?:|
میخام روش پوول بذارم برم مودم ایرانسل بگیرم
لطفا تست پینگ از سرور های مایکرو سافت بذارید برای xbox live میخوام

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

amin885
14-07-2016, 18:21
آسیا ول هم اکنون

android500
14-07-2016, 18:21
کی میاد مودم مارو میخره?:|
میخام روش پوول بذارم برم مودم ایرانسل بگیرم
لطفا تست پینگ از سرور های مایکرو سافت بذارید برای xbox live میخوام

مودم ای دی اس ال رو نگه دار حیفه یه بار تو زندگیت مودم میخری دیگه بی خیال باو
این با آسیاتکه که از دیروز ایرانسلو زده جلو از لحاظ کیفیت نمیدونم چرا بی سابقست

# IP Address Response Time TTL
= ========== ============= ===
1 104.111.229.14 108 ms 64
2 104.111.229.14 197 ms 64
3 104.111.229.14 106 ms 64

اینم با ایرانسل

1 104.124.129.204 110 ms 64
2 104.124.129.204 103 ms 64
3 104.124.129.204 106 ms 64

هر دو برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آسیا ول هم اکنون

:n02::n33::n09::n07::n08::n31:

android500
14-07-2016, 18:28
اینم همین الآن یهویی مال آسیافاــ

kraiof3
14-07-2016, 19:40
اینم همین الآن یهویی مال آسیافاــ

این خوب نیست?

android500
14-07-2016, 20:06
این خوب نیست?

با ایرانسل مقایسه کنید به نظرتون خوبه؟؟؟

adreno
14-07-2016, 22:20
ایرانسل برای بازاریابی سرعت 4G رو آزاد گذاشته اما طی تست با مودم و گوشی و سیم کارت های مختلف متوجه شدم سرعت 3G رو روی 8 مگابیت محدود کرده

kraiof3
14-07-2016, 23:47
مودم ای دی اس ال رو نگه دار حیفه یه بار تو زندگیت مودم میخری دیگه بی خیال باو
این با آسیاتکه که از دیروز ایرانسلو زده جلو از لحاظ کیفیت نمیدونم چرا بی سابقست

1 104.111.229.14 108 ms 64
2 104.111.229.14 197 ms 64
3 104.111.229.14 106 ms 64

اینم با ایرانسل

1 104.124.129.204 110 ms 64
2 104.124.129.204 103 ms 64
3 104.124.129.204 106 ms 64

هر دو برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n02::n33::n09::n07::n08::n31:
لطفا از xbox.com تست کنید
با تشکر

android500
14-07-2016, 23:58
لطفا از xbox.com تست کنید
با تشکر

این ایرانسل:

1 104.124.129.152 118 ms 64
2 104.124.129.152 109 ms 64
3 104.124.129.152 113 ms 64
4 104.124.129.152 105 ms 64
5 104.124.129.152 114 ms 64
6 104.124.129.152 108 ms 64
7 104.124.129.152 113 ms 64
8 104.124.129.152 110 ms 64
9 104.124.129.152 103 ms 64
10 104.124.129.152 107 ms 64

اینم آسیافاــ

1 104.111.227.66 154 ms 64
2 104.111.227.66 137 ms 64
3 104.111.227.66 140 ms 64
4 104.111.227.66 144 ms 64
5 No reply from host
6 104.111.227.66 136 ms 64
7 104.111.227.66 134 ms 64
8 104.111.227.66 133 ms 64
9 104.111.227.66 131 ms 64
10 104.111.227.66 128 ms 64

یه چیزم بگم تست از مایکروسافت که تو صفحه قبل گذاشتم پینگ حدود 100-120 بود الآن نزدیک 200 نوسانو عشقه :n03:
اینم نتایج دوباره از مایکروسافت:
ایرانسل:

1 104.124.129.204 114 ms 64
2 104.124.129.204 120 ms 64
3 104.124.129.204 128 ms 64
4 104.124.129.204 99 ms 64
5 104.124.129.204 113 ms 64
6 104.124.129.204 118 ms 64
7 104.124.129.204 111 ms 64
8 104.124.129.204 111 ms 64
9 104.124.129.204 115 ms 64
10 104.124.129.204 113 ms 64

آسیافاــ

1 No reply from host
2 104.111.229.14 225 ms 64
3 104.111.229.14 228 ms 64
4 104.111.229.14 222 ms 64
5 104.111.229.14 204 ms 64
6 No reply from host
7 104.111.229.14 224 ms 64
8 104.111.229.14 203 ms 64
9 104.111.229.14 226 ms 64
10 104.111.229.14 234 ms 64

تفاوتو عشقه حرصم میگیره از اونایی که میگن هر چی باشه adsl ثباتش از ایرانسل بهتره :n22:

amin885
15-07-2016, 08:43
این ایرانسل:

1 104.124.129.152 118 ms 64
2 104.124.129.152 109 ms 64
3 104.124.129.152 113 ms 64
4 104.124.129.152 105 ms 64
5 104.124.129.152 114 ms 64
6 104.124.129.152 108 ms 64
7 104.124.129.152 113 ms 64
8 104.124.129.152 110 ms 64
9 104.124.129.152 103 ms 64
10 104.124.129.152 107 ms 64

اینم آسیافاــ

1 104.111.227.66 154 ms 64
2 104.111.227.66 137 ms 64
3 104.111.227.66 140 ms 64
4 104.111.227.66 144 ms 64
5 No reply from host
6 104.111.227.66 136 ms 64
7 104.111.227.66 134 ms 64
8 104.111.227.66 133 ms 64
9 104.111.227.66 131 ms 64
10 104.111.227.66 128 ms 64

یه چیزم بگم تست از مایکروسافت که تو صفحه قبل گذاشتم پینگ حدود 100-120 بود الآن نزدیک 200 نوسانو عشقه :n03:
اینم نتایج دوباره از مایکروسافت:
ایرانسل:

1 104.124.129.204 114 ms 64
2 104.124.129.204 120 ms 64
3 104.124.129.204 128 ms 64
4 104.124.129.204 99 ms 64
5 104.124.129.204 113 ms 64
6 104.124.129.204 118 ms 64
7 104.124.129.204 111 ms 64
8 104.124.129.204 111 ms 64
9 104.124.129.204 115 ms 64
10 104.124.129.204 113 ms 64

آسیافاــ

1 No reply from host
2 104.111.229.14 225 ms 64
3 104.111.229.14 228 ms 64
4 104.111.229.14 222 ms 64
5 104.111.229.14 204 ms 64
6 No reply from host
7 104.111.229.14 224 ms 64
8 104.111.229.14 203 ms 64
9 104.111.229.14 226 ms 64
10 104.111.229.14 234 ms 64

تفاوتو عشقه حرصم میگیره از اونایی که میگن هر چی باشه adsl ثباتش از ایرانسل بهتره :n22:

از لحاظ علمی ثبات چیزی که با سیم میاد باید بهتر باشه اما در عمل بخاطر بد بودن کیفیت اینترنت اسیاول حتی از ایرانسلی که بی سیم هم کار میکنه بی کیفیت تر هست

در اصل باید توقع داشت از حالت بی سیم که پینگ تایم اوت و مشکلات اینچنینی باشه ولی از بس اسیا ول هست کیفیتش داغونه به حدی که حتی سیمی بودنم کمکی نمیکنه به این شرکت بی درو پیکر

Greedy
15-07-2016, 09:51
از لحاظ علمی ثبات چیزی که با سیم میاد باید بهتر باشه اما در عمل بخاطر بد بودن کیفیت اینترنت اسیاول حتی از ایرانسلی که بی سیم هم کار میکنه بی کیفیت تر هست

در اصل باید توقع داشت از حالت بی سیم که پینگ تایم اوت و مشکلات اینچنینی باشه ولی از بس اسیا ول هست کیفیتش داغونه به حدی که حتی سیمی بودنم کمکی نمیکنه به این شرکت بی درو پیکر

پینگ اسیاتر با هیچ جا مقایسه نکنید تو مزخرف بودن بی رقیبه ...
یعنی من 10 بار دیسکانکت کانکت میکنم بلکه یه پینگ بهتری بده بهم بتونم بازی انلاینمو کمی بهتر انجام بدم

kraiof3
15-07-2016, 09:59
ایرانسل هزینه مودم و بسته هاش بیشتره و همچنین نمیشه حجم اضافه خرید در ضمن کمتر میشه که تخفیف برای مناسبت هایی بذاره
همین درآمد های ایرانسل باعث میشه که کیفیت بهتری داشته باشه و تجهیزات بهتری داشته باشند
هرچقدر مردم بیشتر به ایرانسل ملحق میشن کیفیت ایرانسل بهتر میشه چون درامد ها میره برای ترید پهنای باند و...
اما در آسیاتک این برعکس هست و هزینه ها میره توی جیب و درصدی برای ارتقای کیفیت و...
بدونید آسیاتک درست بشو نیست مگر اینکه آسمون به زمین بیاد:|

behzadee
15-07-2016, 10:02
سلام
یه سوال داشتم
توی مودم D-Link کدوم قسمت، ماکزیمم ریت خط رو می نویسه؟
توی قسمت Adsl Driver مشخصات و ریت خط معلوم ـه ولی ماکزیمم ریت رو ننوشته
ممنون

android500
15-07-2016, 13:10
ایرانسل هزینه مودم و بسته هاش بیشتره و همچنین نمیشه حجم اضافه خرید در ضمن کمتر میشه که تخفیف برای مناسبت هایی بذاره
همین درآمد های ایرانسل باعث میشه که کیفیت بهتری داشته باشه و تجهیزات بهتری داشته باشند
هرچقدر مردم بیشتر به ایرانسل ملحق میشن کیفیت ایرانسل بهتر میشه چون درامد ها میره برای ترید پهنای باند و...
اما در آسیاتک این برعکس هست و هزینه ها میره توی جیب و درصدی برای ارتقای کیفیت و...
بدونید آسیاتک درست بشو نیست مگر اینکه آسمون به زمین بیاد:|

شما 100 گیگ حجم رو با این تعرفه های جدید حساب کن ببین چند میشه؟؟؟ بالاتر از 175 تومن ایرانسل درمیاد!! کجاش گرونه؟ تازه باید سرویس داشته باشی تا بتونی 100 گیگ حجم بخری هزینه نگهداری میگیره ازت. بسته های ساعتی ایرانسل هم که نگو 900 تومن میدی نزدیک 5-6 گیگی میگیری البته بسته به محله داره من خودم با تجربه گفتم.

kraiof3
15-07-2016, 13:13
شما 100 گیگ حجم رو با این تعرفه های جدید حساب کن ببین چند میشه؟؟؟ بالاتر از 175 تومن ایرانسل درمیاد!! کجاش گرونه؟ تازه باید سرویس داشته باشی تا بتونی 100 گیگ حجم بخری هزینه نگهداری میگیره ازت. بسته های ساعتی ایرانسل هم که نگو 900 تومن میدی نزدیک 5-6 گیگی میگیری البته بسته به محله داره من خودم با تجربه گفتم.
نگران نباشید توی محلمون سرعت ایرانسل عالیه گوشی منم 4g هست
اما نمیتونم به xbox شیر کنم
وضع مالی هم درست حسابی نیست ک بریم مودم بخریم

rahman4
15-07-2016, 16:59
اسیاتک معمولا سرعت را روی چند ست میکنه؟

kraiof3
15-07-2016, 19:00
خط بکشه 12

amin885
15-07-2016, 19:14

وقتی ثبت نام میکنید پیش فرض روی 6 مگ بسته شده اما در هر حالت حتی اگر روی ده مگا بیت هم با درخواست خودتون ببندن باز هم سرور خارجی رو از 250 بیشتر برای دانلود جواب نمیده حتی در حالت عادی و در طول روز اما سرور داخلی رو هر چقدر خط بکشه بهتون دانلود میده بنده از سرور داخلی در طول روز تا 1 مگ هم دانلود میکنم از سرورهای خود اسیاتک اما سرور خارجی هر کاری هم کنید از 250 بالاتر نمیره.

kraiof3
15-07-2016, 19:36
وقتی ثبت نام میکنید پیش فرض روی 6 مگ بسته شده اما در هر حالت حتی اگر روی ده مگا بیت هم با درخواست خودتون ببندن باز هم سرور خارجی رو از 250 بیشتر برای دانلود جواب نمیده حتی در حالت عادی و در طول روز اما سرور داخلی رو هر چقدر خط بکشه بهتون دانلود میده بنده از سرور داخلی در طول روز تا 1 مگ هم دانلود میکنم از سرورهای خود اسیاتک اما سرور خارجی هر کاری هم کنید از 250 بالاتر نمیره.
فکر کنم با چیز پی ان داخلی بشه این محدودیتو دور زد

amin885
15-07-2016, 19:53
فکر کنم با چیز پی ان داخلی بشه این محدودیتو دور زد

انوقت این درسته که هر ماه چیز پی ان داخلی خرید برای رفع محدودیت؟!! مگر مجبور باشی از اسیاول استفاده کنی وگرنه همسایه روبرویی ما پارس انلاین داره در طول روز چه خارجی که داخلی تا 1 مگ داره دانلود میکنه حتی بیست نت هم من دارم داخلی و خارجی هر دو روی 700 هست.

مگر کسی باشه که بخواد از سرویس های گرون اما دارای ساعت رایگان اسیاول استفاده کنه و هر شب دانلود کنه وگرنه جز این باشه اسیاول اومدن به نظر من کار درستی نیست

از این نظر اسیاتک همون اسیاول هست چون الان بیست روز هم بیشتره اما 1544 مرتب مشغول میزنه شرکتی که حتی تلفنش مسدود هست و برطرف نمیکنه و یا حتی وقتی خودشونم قبول دارن که باید تجهیزات یک مرکز رو ارتقا بدن اما حاضر نیستن یک کارشناس بفرستن تا رضایت کاربران رو داشته باشن جز اسیاول بودن چیزی بودن نمیشه بهش گفت.

kraiof3
15-07-2016, 20:23
انوقت این درسته که هر ماه چیز پی ان داخلی خرید برای رفع محدودیت؟!! مگر مجبور باشی از اسیاول استفاده کنی وگرنه همسایه روبرویی ما پارس انلاین داره در طول روز چه خارجی که داخلی تا 1 مگ داره دانلود میکنه حتی بیست نت هم من دارم داخلی و خارجی هر دو روی 700 هست.

مگر کسی باشه که بخواد از سرویس های گرون اما دارای ساعت رایگان اسیاول استفاده کنه و هر شب دانلود کنه وگرنه جز این باشه اسیاول اومدن به نظر من کار درستی نیست

از این نظر اسیاتک همون اسیاول هست چون الان بیست روز هم بیشتره اما 1544 مرتب مشغول میزنه شرکتی که حتی تلفنش مسدود هست و برطرف نمیکنه و یا حتی وقتی خودشونم قبول دارن که باید تجهیزات یک مرکز رو ارتقا بدن اما حاضر نیستن یک کارشناس بفرستن تا رضایت کاربران رو داشته باشن جز اسیاول بودن چیزی بودن نمیشه بهش گفت.
درست نیست اما مجبورید دوست عزیز
شما شاید کمی پول سرویس داده باشید خب کمی هزینه برای چیز پی ان که کیفیت خوب بشه که چیزی نیست

rahman4
15-07-2016, 20:36
من امروز خطم کانکت شد از پارس به اسیاتک سویچ کردم، پیش فرض روی دو مگ ست شده!
باید زنگ بزنم؟

amin885
15-07-2016, 21:06
من امروز خطم کانکت شد از پارس به اسیاتک سویچ کردم، پیش فرض روی دو مگ ست شده!
باید زنگ بزنم؟

تنظیمات مودم نگاه کنید بذارید روی adsl+ همچنین snr اگه روی این حالت خوب باشه حداقل بالای 12 باشه باز اگه در این حالت تنظیم مودم باز روی 2 مگ بود تماس بگیرید بهشون بگید.

احتمال میدم مشکل از تنظیمات مودم و یا snr شما باشه..... که به اون حالتی که گفتم بذارید حل میشه ...وگرنه نباید روی 2 مگ بسته باشن مگر کیفیت خط یا همون snr اینقدر پایینه که خود مودم روی 2 مگ ثابت میشه. و غیر از این باشه حتما تماس بگیرید.

البته بک احتمال دبگه هم هست که کمبود پهنای باند توی اون مرکز باشه که روی 2 مگ یسته شده باشه.

بهر حال اول تنظیمات مودم رو چک کنید تا مشخص بشه موضوع چیه.

amin885
15-07-2016, 21:12
درست نیست اما مجبورید دوست عزیز
شما شاید کمی پول سرویس داده باشید خب کمی هزینه برای چیز پی ان که کیفیت خوب بشه که چیزی نیست

البته هر کسی نظر خودش محترم و همچنین نظر شما محترم اما بشخصه ترجیح میدم پول سرویس بیشتری بدم اما از چیز پی ان داخلی استفاده نکنم چون خود چیز پی ان امنیت رو به خطر مینداره
شما فکرشو کنید دیتا ما داره از یه سرور داخلی دیگه تبادل میشه پس حالا اومدیم یه عکس شخصی برای کسی فرستاده بشه و یادمون نباشه که به چیز پی ان کانکت شده بودیم که این موارد هم زیاد پیش میاد بعد از کجا معلوم که این سرور داخلی که داریم ازش استفاده و تبادل ترافیک میکنیم امن هست !گذشته از هزینه اش.

همچنین من بشخصه دانلود زیادی ندارم شاید هر هفته به 1 گیگ هم نمیرسه کل دانلودم اما دوست دارم هر موقع میزنم دانلود با خیال راحت و احساس رضایت دانلود پایداری خوبی رو و با امنیتی رو داشته باشم.

senator2011
15-07-2016, 21:18
فکر کنم از بس که انتقاد شده ازشون اینترنت رو بهتر کردن الان پینگا جالب شدن
خیلی پایدار و تر و تمیز
ولی امان از روزی که بخواد اذیت کنه :|

user56
15-07-2016, 22:31
تست سرعت هم اکنون

amin885
15-07-2016, 22:57
تست هم اکنون با خط 10 مگابیت

MR.Punisher
15-07-2016, 23:07
چرا از تهران تست میذارید؟
خیلی هنر نیست که از سرور داخلی سرعت و پینگ خوب داشت.
وقتی از سرور خارجی داشت اون موقع ارزش داره.

kraiof3
15-07-2016, 23:07
البته هر کسی نظر خودش محترم و همچنین نظر شما محترم اما بشخصه ترجیح میدم پول سرویس بیشتری بدم اما از چیز پی ان داخلی استفاده نکنم چون خود چیز پی ان امنیت رو به خطر مینداره
شما فکرشو کنید دیتا ما داره از یه سرور داخلی دیگه تبادل میشه پس حالا اومدیم یه عکس شخصی برای کسی فرستاده بشه و یادمون نباشه که به چیز پی ان کانکت شده بودیم که این موارد هم زیاد پیش میاد بعد از کجا معلوم که این سرور داخلی که داریم ازش استفاده و تبادل ترافیک میکنیم امن هست !گذشته از هزینه اش.

همچنین من بشخصه دانلود زیادی ندارم شاید هر هفته به 1 گیگ هم نمیرسه کل دانلودم اما دوست دارم هر موقع میزنم دانلود با خیال راحت و احساس رضایت دانلود پایداری خوبی رو و با امنیتی رو داشته باشم.
برای فرستادن یک عکس شخصی نیاز به چیز پی ان نیست و میتونید چیز پی ان قطع کنید و بعدا بفرستید
چیز پی ان رو هروقت نیاز به نت پرسرعت داشتید باید فعال کنید نه 24 ساعت در روز

amin885
15-07-2016, 23:32
برای فرستادن یک عکس شخصی نیاز به چیز پی ان نیست و میتونید چیز پی ان قطع کنید و بعدا بفرستید
چیز پی ان رو هروقت نیاز به نت پرسرعت داشتید باید فعال کنید نه 24 ساعت در روز

سرویسم تمام بشه شرکت رو عوض میکنم که خیالم راحت باشه که هم پول چیز پی ان داخلی ندم و هم نگران نباشم که اطلاعاتم جایی درز کرده یا نه.

یعنی چون شرکت اسیاول محدود کرده مشتری باید عذاب بکشه و چیز پی ان داخلی بخره و حواسشم باشه که کانکت هست یا خیر .

حتی بیست نت مخابرات که وضعش خوب نیست بازم اینقدر محدود نکرده که اسیاول محدود کرده سرور خارجی رو.

این چیز پی ان داخلی هم سو استفاده از همین محدودیت هاست وگرنه چرا اصلا باید اینطور باشه!!

kraiof3
16-07-2016, 00:05
کسی که وی پی ان داخلی میفروشه توی انجمن رو لینکشو بدید یا لینک تاپیکش

971971
16-07-2016, 15:22
کسی که وی پی ان داخلی میفروشه توی انجمن رو لینکشو بدید یا لینک تاپیکش

nima3p2p
16-07-2016, 20:03
سلام دوستان
لطفا آپلودسنتر معرفی کنید که با نهایت سرعت بشه با آسیا دانلود کرد توی تایم رایگان
سرویسم هم شهابه

T_L_O_T_D
16-07-2016, 22:09
سلام این وضعیت خط منه
اینم تست سرعت

سرویسم 10 مگه ولی بیشتر از 2 مگ نمی شه. هر چی هم زنگ زدم می گن خط مشکل داره. خط نو گرفتم اینم وضعیتش. می گم پول کارشناس رو من می دم بفرستین بیاد درستش کنه من هزینش رو قبول دارم. خطم 10 مگ بکشه بازم می گن نمی شه! من نمی فهمم این چه مسخره بازیه دیگه. یعنی انصافا من مشتری که دارم پول می دم یک سرویس بخواهم هم سرعت دانلود بالا داشته باشم هم پینگ خوب که گیم بزنم خواسته زیادیه!؟ نمی فهمم چرا زورشون میاد مشکل رو رفع کنند

vahid_sh2447
16-07-2016, 22:10
سلام دوستان
لطفا آپلودسنتر معرفی کنید که با نهایت سرعت بشه با آسیا دانلود کرد توی تایم رایگان
سرویسم هم شهابه
uploadboy البته اگه سرویستون محدود نشده باشه...

kraiof3
16-07-2016, 22:19
سلام این وضعیت خط منه
اینم تست سرعت

سرویسم 10 مگه ولی بیشتر از 2 مگ نمی شه. هر چی هم زنگ زدم می گن خط مشکل داره. خط نو گرفتم اینم وضعیتش. می گم پول کارشناس رو من می دم بفرستین بیاد درستش کنه من هزینش رو قبول دارم. خطم 10 مگ بکشه بازم می گن نمی شه! من نمی فهمم این چه مسخره بازیه دیگه. یعنی انصافا من مشتری که دارم پول می دم یک سرویس بخواهم هم سرعت دانلود بالا داشته باشم هم پینگ خوب که گیم بزنم خواسته زیادیه!؟ نمی فهمم چرا زورشون میاد مشکل رو رفع کنند
خب دوست عزیز راست میگن نویز خطتتون زیاده
حالا نمیدونم شایدم خودشون SNR اوردن پایین

amin885
17-07-2016, 00:39
خب دوست عزیز راست میگن نویز خطتتون زیاده
حالا نمیدونم شایدم خودشون SNR اوردن پایین

باید یه قانونی بذارن برای snr که وقتی خط از سر سیم خود مخابرات تست میگیری به بهترین شکل ممکن باشه و یا یک عدد خاص که اگر کمتر بود یا شرکت و یا خود مخابرات موظف باشه اون مقدار رو تحویل بده و بره
بسیاری از مشکلات کاربرا هم همین snr هست که علت های گوناگونی داره.

nima3p2p
17-07-2016, 01:43
آپلود بوی محدود شده یه سرویس دیگه لطفا

vahid_sh2447
17-07-2016, 06:12
عصر آپلود رو هم امتحان کنید

electronic0nt
17-07-2016, 07:17

من مجدود نشدم

Zeitgeist
17-07-2016, 09:06
باید یه قانونی بذارن برای snr که وقتی خط از سر سیم خود مخابرات تست میگیری به بهترین شکل ممکن باشه و یا یک عدد خاص که اگر کمتر بود یا شرکت و یا خود مخابرات موظف باشه اون مقدار رو تحویل بده و بره
بسیاری از مشکلات کاربرا هم همین snr هست که علت های گوناگونی داره.

تو تهران به خاطر خساست و صرفه جویی تو هزینه ها، مراکز مخابراتی خیلی کم هستن نسبت به وسعت شهر و جمعیت. به همین خاطر بسیــــاری از منازل و آپارتمان ها در تمام نقاط شهر، به خاطر دوری بیش از حد از مرکز مخابراتی ای که کابل مسی تلفنشون بهش ختم میشه، نویز خطشون بالاست و به سختی سرعتشون در بهترین حالت میتونه به 4-8 مگابیت برثانیه برسه!

وقتی فاصله زیاده، تنها راه، ایجاد مراکز مخابراتی یا حداقل تجهیزات-در-محلِ بیشتر هست که شرکت مخابرات ایران باتوجه به ناکارآمدی و کهنه بودن سیستم کاریش و طمع بالای مدیرانش برای خرج کمتر و سود بیشتر، از این کارا نمیکنه و باید منتظر موند ببینیم MTN که ایرانیان-نت رو انداختن بهش به جای پولش که تو ایران گیر کرده بود، از کی شروع میکنه به ارائه ی اینترنت کابلی با فیبرنوری که از شر این تکنولوژی عتیقه و عقب مونده ی DSL و این مخابرات بد-بازده نجات پیدا کنیم... :/

amin885
17-07-2016, 09:32
تو تهران به خاطر خساست و صرفه جویی تو هزینه ها، مراکز مخابراتی خیلی کم هستن نسبت به وسعت شهر و جمعیت. به همین خاطر بسیــــاری از منازل و آپارتمان ها در تمام نقاط شهر، به خاطر دوری بیش از حد از مرکز مخابراتی ای که کابل مسی تلفنشون بهش ختم میشه، نویز خطشون بالاست و به سختی سرعتشون در بهترین حالت میتونه به 4-8 مگابیت برثانیه برسه!

وقتی فاصله زیاده، تنها راه، ایجاد مراکز مخابراتی یا حداقل تجهیزات-در-محلِ بیشتر هست که شرکت مخابرات ایران باتوجه به ناکارآمدی و کهنه بودن سیستم کاریش و طمع بالای مدیرانش برای خرج کمتر و سود بیشتر، از این کارا نمیکنه و باید منتظر موند ببینیم MTN که ایرانیان-نت رو انداختن بهش به جای پولش که تو ایران گیر کرده بود، از کی شروع میکنه به ارائه ی اینترنت کابلی با فیبرنوری که از شر این تکنولوژی عتیقه و عقب مونده ی DSL و این مخابرات بد-بازده نجات پیدا کنیم... :/

درسته کاملا حرفاتون تایید میشه منتها بعضی مواقع مثل خود من فاصله ام تا مخابرات حدود 1 کیلومتر هست هوایی که شاید نیم کیلومترم نیست اما چون کابل زمینی اومده بازم 1 کیلومتر بیشتر نیست اما بازم خطی که تحویلم شده مشکل داره حالا احتمال اینکه وسط اتصال پورتها و کابل ها از کابل نامرغوب استفاده شده و یا مشکلات اینچنینی هست احتمالش زیاده اما باز هم متاسفانه کسی پاسخگو نیست.

و جالب اینجاست که مواقعی هم که ترافیک کاربران بیشتر میشه از ساعت 6 عصر که حتی هنوزم نور افتاب رو مشاهده میکنیم در این فصل ب شدت snr افت میکنه و مودم مجبور به قطع و ریت کمتر با snr کمتر برای پایداری میکنه.
متاسفانه از هر دو طرف داریم میسوزیم هم خود شرکت و هم مخابرات.

Zeitgeist
17-07-2016, 09:54
درسته کاملا حرفاتون تایید میشه منتها بعضی مواقع مثل خود من فاصله ام تا مخابرات حدود 1 کیلومتر هست هوایی که شاید نیم کیلومترم نیست اما چون کابل زمینی اومده بازم 1 کیلومتر بیشتر نیست اما بازم خطی که تحویلم شده مشکل داره حالا احتمال اینکه وسط اتصال پورتها و کابل ها از کابل نامرغوب استفاده شده و یا مشکلات اینچنینی هست احتمالش زیاده اما باز هم متاسفانه کسی پاسخگو نیست.

و جالب اینجاست که مواقعی هم که ترافیک کاربران بیشتر میشه از ساعت 6 عصر که حتی هنوزم نور افتاب رو مشاهده میکنیم در این فصل ب شدت snr افت میکنه و مودم مجبور به قطع و ریت کمتر با snr کمتر برای پایداری میکنه.
متاسفانه از هر دو طرف داریم میسوزیم هم خود شرکت و هم مخابرات.

بعضی وقت ها ممکنه چند دور کابل های منتهی به شما دور خودشون چرخیده باشن و مسیرهای کج و کوله یا تکراری رو طی کرده باشن، یا وسط راه کابل ها رو به هم اتصال داده باشن به صورت وصله پینه ای که در طی زمان همینطور کیفیت این اتصالات الکی کاهش پیدا میکنه...

در کل خیلی وضع کابل های مسی مخابرات داغونه؛ هم کیفیت و اتصالات، هم نظمشون! اصلاً هدف این نیست که کوتاه ترین طول کابل ممکن به یوزر برسه و حتی در همین پست های کوچیک سر خیابونا هم خساست میکنن و کم میگذارن و به خاطر همین پست های تقسیم و انشعابات، ممکنه الکی طول اضافه و دورهای الکی بخوره به کابل منتهی به شما.

اصن یه وضی!

sorooshfm
17-07-2016, 14:54
بعضی وقت ها ممکنه چند دور کابل های منتهی به شما دور خودشون چرخیده باشن و مسیرهای کج و کوله یا تکراری رو طی کرده باشن، یا وسط راه کابل ها رو به هم اتصال داده باشن به صورت وصله پینه ای که در طی زمان همینطور کیفیت این اتصالات الکی کاهش پیدا میکنه...

در کل خیلی وضع کابل های مسی مخابرات داغونه؛ هم کیفیت و اتصالات، هم نظمشون! اصلاً هدف این نیست که کوتاه ترین طول کابل ممکن به یوزر برسه و حتی در همین پست های کوچیک سر خیابونا هم خساست میکنن و کم میگذارن و به خاطر همین پست های تقسیم و انشعابات، ممکنه الکی طول اضافه و دورهای الکی بخوره به کابل منتهی به شما.

اصن یه وضی!
دوران کابل مسی تو کشورهای پیشرفته به سر رسیده است نمونه اش اینترنت گوگل فیبر یک گیگابیتی گوگل در کانزاس آمریکا

- - - Updated - - -

اصن یه وضی!
دوران کابل مسی تو کشورهای پیشرفته به سر رسیده است نمونه اش اینترنت گوگل فیبر یک گیگابیتی گوگل در کانزاس آمریکا

- - - Updated - - -

اصن یه وضی!

- - - Updated - - -

اصن یه وضی!

user56
18-07-2016, 00:38
سلام دوستان
سرویسم هم شهابه

ترين بيت خوبه

ali-aza
18-07-2016, 11:03
سلام طرح صبحانه ساعت رایگان بطور عجیب غریبی محدود شدم؟!!! بعضی سایت های داخلی محدود شده به 250 بعضی دیگه سرعت نوسان بسیار زیاد داره و خیلی بالا پایین میشه ! بعضی سایت های داخلی مثل قبل ! یعنی چی؟ فقط طرح صبحانه محدود شده ؟! چه اشتباهی کردم حجم خریدم!

kraiof3
18-07-2016, 11:34
سلام طرح صبحانه ساعت رایگان بطور عجیب غریبی محدود شدم؟!!! بعضی سایت های داخلی محدود شده به 250 بعضی دیگه سرعت نوسان بسیار زیاد داره و خیلی بالا پایین میشه ! بعضی سایت های داخلی مثل قبل ! یعنی چی؟ فقط طرح صبحانه محدود شده ؟! چه اشتباهی کردم حجم خریدم!
خوش به حالت صبانت منو روی 100 کیلو محدود کرده!
سرعت و پینگ توی تایم غیر رایگان چطوره?

amin885
18-07-2016, 12:03

صبانت شما رو محدود کرده!! روی چه طرحی؟؟ واقعا شما صبانت دارید یا اسیاتک؟ یا واقعا برای تبلیغ اسیاتک این حرفا رو میزنید؟

srx190d
18-07-2016, 13:05
صبا نت فكر كنم اصلا محدوديت نداره
چون درصد بندي ميكنه تايم رايگان رو بگذره ديگه رايگان نيست از حجم ميره

Sent from my iPhone using Tapatalk

5ajad
18-07-2016, 13:23
سلام
دوستان سرعت دانلود ساعات رایگان سرویس شهاب10مگابیت چند هستش؟
وضعیت قطعی و پینگ چطوره؟

WhiteHat
18-07-2016, 13:52
سلام این وضعیت خط منه
اینم تست سرعت

بذار رو g.dmt خطت مرخصه

ali-aza
18-07-2016, 13:55
صبا نت فكر كنم اصلا محدوديت نداره
چون درصد بندي ميكنه تايم رايگان رو بگذره ديگه رايگان نيست از حجم ميره

Sent from my iPhone using Tapatalk

طرح فروش ویژه تابستانه شبانه کلا رایگان هست

ali-aza
18-07-2016, 14:00

آسیاتر که کلا هیچ موقعه پینگ نداشته! سرعت غیر رایگان خوبه یک چند ماه فایرفاکس داشتم الان چند روزه باز کروم نصب کردم سرعت خیلی بهتره شده و واقعا سریعتر هست

ali-aza
18-07-2016, 14:09
سلام
دوستان سرعت دانلود ساعات رایگان سرویس شهاب10مگابیت چند هستش؟
وضعیت قطعی و پینگ چطوره؟

کسی نمیتونه بطور دقیق راهنمایی کنه چون کل اینترنت ایران همینه و همه isp ها شهر به شهر و منطقه به منطقه فرق داره هیچ موقعه از آسیاتک پینگ خوب نمیگرین اصلا بدرد بازی نمیخوره قطعی بازم شانسی هست ولی من اوج گرمای ظهر قطعی دارم و روزهای که خیلی گرم میشه قطعی بیشتر میشه سرویس شهاب برای هر کسی یکجور بود بعضی اصلا محدودن نبود سرعت بالا بعضی ها هم محدود! الانم من در ساعت رایگان بعضی سایت های داخلی محدود شدم ولی در سایت دیگه محدودیتی نداره!!!

sorooshfm
18-07-2016, 14:27
کسی نمیتونه بطور دقیق راهنمایی کنه چون کل اینترنت ایران همینه و همه isp ها شهر به شهر و منطقه به منطقه فرق داره هیچ موقعه از آسیاتک پینگ خوب نمیگرین اصلا بدرد بازی نمیخوره قطعی بازم شانسی هست ولی من اوج گرمای ظهر قطعی دارم و روزهای که خیلی گرم میشه قطعی بیشتر میشه سرویس شهاب برای هر کسی یکجور بود بعضی اصلا محدودن نبود سرعت بالا بعضی ها هم محدود! الانم من در ساعت رایگان بعضی سایت های داخلی محدود شدم ولی در سایت دیگه محدودیتی نداره!!!
علتش اینه که اون سایتهای داخلی که سرعتش محدود شده جزو سرورهای آسیاتکی نیستند

ali-aza
18-07-2016, 14:41
علتش اینه که اون سایتهای داخلی که سرعتش محدود شده جزو سرورهای آسیاتکی نیستند

یعنی پی سی دانلو دیگه سرور آسیاتک نیست؟! خوب چرا در ساعت غیر رایگان محدود نمیشن ؟ در ساعت غیر رایگان من محدودیتی با سرور داخلی ندارم! ولی ساعت رایگان محدود میشه مثلا دانلود ها نوسان سرعت داره انگار با ایرانسل دانلود میکنی کلا چند روزه سایت های داخلی هر کدوم سرعت خودشون دارن!

adreno
18-07-2016, 15:00
یعنی پی سی دانلو دیگه سرور آسیاتک نیست؟! خوب چرا در ساعت غیر رایگان محدود نمیشن ؟ در ساعت غیر رایگان من محدودیتی با سرور داخلی ندارم! ولی ساعت رایگان محدود میشه مثلا دانلود ها نوسان سرعت داره انگار با ایرانسل دانلود میکنی کلا چند روزه سایت های داخلی هر کدوم سرعت خودشون دارن!
تو ساعت غیر رایگان از خداشونو حجمتون زودتر تموم شه دوباره حجم بخرید کلا توی جهان برای ADSL محدودیت 2 یا 10 گیگی در نظر نمی گیرن حتی تو آفریقا هم اینترنت نامحدود با قیمت و سرعت مناسب وجود داره نه مثل ایران که 2 مگابیت نامحدود شاتل میده 400 تومن

WhiteHat
18-07-2016, 17:28
نتیجه دروغ گویی پشتیبانی راجع به انداختن مشکل شرکت به گردن مشترک به بهانه نویز خط:

ali-aza
18-07-2016, 18:16
تو ساعت غیر رایگان از خداشونو حجمتون زودتر تموم شه دوباره حجم بخرید کلا توی جهان برای ADSL محدودیت 2 یا 10 گیگی در نظر نمی گیرن حتی تو آفریقا هم اینترنت نامحدود با قیمت و سرعت مناسب وجود داره نه مثل ایران که 2 مگابیت نامحدود شاتل میده 400 تومن

خوب وقتی بورس تهران بی ارزشترین بورس دنیا میشه در رتبه آخر یا بقول روزنامه دیروز اول از آخر میشه وقتی ارزش پول ملی هم همینطوره دیگه نتیجش اینی میشه که شما گفتید بعد هم نماینده مجلس به وزیر میگه ایترنت ما از کشورهای همسایه جنگ زده هم سرعتش پایین تر هست و همینطور قیمت بیشتر! قبول نمیکنه میگه خودم رفتم از نزدیک دیدم ما بهتریم!

اینم چواب امروز وزیر:

p30g
18-07-2016, 18:55
فقط توی این دوره امیدوار باشید اینترنت ارزان میشه و سرعتشم بیشتر میشه
باتشکر:تدبیره امیدی :n19::n20:

vahid_sh2447
18-07-2016, 20:17
سلام...من هم طرح صبحانه محدود شدم به 250
شما بالاتر از این سرعت میگیرین؟
اگه جواب مثبته با چه سرعتی و از چه سایتی؟

rahman4
18-07-2016, 21:15
خوب وقتی بورس تهران بی ارزشترین بورس دنیا میشه در رتبه آخر یا بقول روزنامه دیروز اول از آخر میشه وقتی ارزش پول ملی هم همینطوره دیگه نتیجش اینی میشه که شما گفتید بعد هم نماینده مجلس به وزیر میگه ایترنت ما از کشورهای همسایه جنگ زده هم سرعتش پایین تر هست و همینطور قیمت بیشتر! قبول نمیکنه میگه خودم رفتم از نزدیک دیدم ما بهتریم!

اینم چواب امروز وزیر:

طبق عکسی که شیر کردین، حرف وزیر کاملا صحیح و منطقی هستش! ایشون مثل من و شما اعتقاد داره که باید سرعت و کیفیت نت افزایش پیدا کنه. و همه ما هم میدونم که در کشوری که تعصب دینی بر ان تسلط دارد این کار سخت و زمان بر است.
بهتره که یادمان نرود که یکی از تفاوت های مثبت این دولت با دولت سابق در اندیشه است. مثلا وزیر سابق معتقد بود که سرعت 128 برای کاربران ایرانی کافی است!!
درحالیکه این دولت و این وزیر این حرفها را مزحک میدونن. واعتراف هم میکنند که این اینترنت جوابگوی کاربران نیست.
حالا بماند مخالفتشان با فیلترینگ فله ای...

ali-aza
18-07-2016, 21:52
سلام...من هم طرح صبحانه محدود شدم به 250
شما بالاتر از این سرعت میگیرین؟
اگه جواب مثبته با چه سرعتی و از چه سایتی؟

خیلی دانلود زیادی ندارم و تعداد سایت ها کمه! ولی صبح پای سیستم بودم سایت پی سی دی محدود به 250 سایت دانلودها سرعت نوسان زیادی داشت مثل ایرانسل از 300 تا 1.3 میرفت سایت پی سی دی محدود نبود با apktops.ir فعلا همین ها امتحان کردم ولی جالبه ساعت 10 که تمام شد محدودیت برداشته شده همشون بدون محدودیت! شما چطور این چند روز از این سایت ها دانلود داشتین؟

vahid_sh2447
18-07-2016, 22:12
خیلی دانلود زیادی ندارم و تعداد سایت ها کمه! ولی صبح پای سیستم بودم سایت پی سی دی محدود به 250 سایت دانلودها سرعت نوسان زیادی داشت مثل ایرانسل از 300 تا 1.3 میرفت سایت پی سی دی محدود نبود با apktops.ir فعلا همین ها امتحان کردم ولی جالبه ساعت 10 که تمام شد محدودیت برداشته شده همشون بدون محدودیت! شما چطور این چند روز از این سایت ها دانلود داشتین؟
من دانلودها و سافت ۹۸ و میهن دانلود هر ۳ تا رام محدود بود رو ۲۵۰ کلن محدود شدم به این سرعت...
باز فردا چک می کنم اگه سرعت بالاتر رفت همینجا میگم...

ali-aza
18-07-2016, 22:12
طبق عکسی که شیر کردین، حرف وزیر کاملا صحیح و منطقی هستش! ایشون مثل من و شما اعتقاد داره که باید سرعت و کیفیت نت افزایش پیدا کنه. و همه ما هم میدونم که در کشوری که تعصب دینی بر ان تسلط دارد این کار سخت و زمان بر است.
بهتره که یادمان نرود که یکی از تفاوت های مثبت این دولت با دولت سابق در اندیشه است. مثلا وزیر سابق معتقد بود که سرعت 128 برای کاربران ایرانی کافی است!!
درحالیکه این دولت و این وزیر این حرفها را مزحک میدونن. واعتراف هم میکنند که این اینترنت جوابگوی کاربران نیست.
حالا بماند مخالفتشان با فیلترینگ فله ای...

حرف وزیر و سیاست هاشون درسته ولی مشکل اساسی اینه خوب وقتی هنوز پهنای باند و سرعت افزایش ندادن چرا باید مشترک جدید 10 برابر بشه فقط هم ایران از این طرح های عجیب غریب داره! وقتی یک کاری انجام میشه باید با برنامه ریزی انجام بشه اول همه مشکلات رفع کنن بعد مشترک زیاد کنن البته حیف دولت قبل که اسمش دولت رو بزاریم ! ولی روستاها خیلی مشکلات دارن که اینترنت کمترین مشکلشون هست کل شهرهای جنوب ایران مشکلاتی مهمی مثل نبود گاز و اب لوله کشی و خیلی کمبود ها که خودتون زندگی میکنین و از نزدیک دیدن کلا من این کارشون رو مثل این میدونم بیان بجای اینکه مشکل آب استان شمارو حل کنن بیان تمام استان و روستاهارو لوله کشی کنن ولی آب هنوز قابل شرب نباشه!؟

ali-aza
18-07-2016, 22:24
من دانلودها و سافت ۹۸ و میهن دانلود هر ۳ تا رام محدود بود رو ۲۵۰ کلن محدود شدم به این سرعت...

صبح تا شب فقط باید اخبار اختلاص و کلاهبرداری ببینیم بعد از نزدیک لمس کنیم! اینهم طرفند جدید کلاهبرداری شرکت های اینترنتی! همه طرح های ویژه گذاشتن بدون محدودیت سرعت و شبانه رایگان وقتی خوب مشترک گرفتند طرح برمیدارن و بعد سرعت بدون محدودیت و شبانه رایگان کشک! شکایت کنی میگن خط 128 هست!

IVAN
18-07-2016, 23:43

با تاینی موویز تست کنین

sajey
19-07-2016, 00:06

طرح صبحانه من هم از آپلود بوی محدود شده به 250 در ساعت رایگان دیگر سایتهای که از سرور اسیاتک استفاده می کنند چک نکردم محدود شدم یا نه

rahman4
19-07-2016, 00:40
سایت دانلود فیلم که سرور داخلی داشته باشه معرفی میکنید؟ هست اصلا؟ البته بغیر از فردا دانلود.

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

donkeyoxte
19-07-2016, 01:04
سایت دانلود فیلم که سرور داخلی داشته باشه معرفی میکنید؟ هست اصلا؟ البته بغیر از فردا دانلود.

تاینی موویز

rahman4
19-07-2016, 01:21
تاینی موویز
امتحان کردم، سرعتش در تایم رایگان خیلی پایین حداکثر به 30 میرسه، درحالیکه سایت فردا دانلود تا900 هم میرسه. ولی فیلم کم داره نسب به تاینی.

donkeyoxte
19-07-2016, 01:44
امتحان کردم، سرعتش در تایم رایگان خیلی پایین حداکثر به 30 میرسه، درحالیکه سایت فردا دانلود تا900 هم میرسه. ولی فیلم کم داره نسب به تاینی.

سرویس منم آسیاتکه
ولی تو تایم رایگان راحت 900 بهم میده

binamplayer
19-07-2016, 05:22
تاینی اگه سرورش اپلودین باشه فول سرعت میده ولی اگه سرورش از این جدیدا باشه همون که میگی درسته

vahid_sh2447
19-07-2016, 06:37
با تاینی موویز تست کنین

طرح صبحانه من هم از آپلود بوی محدود شده به 250 در ساعت رایگان دیگر سایتهای که از سرور اسیاتک استفاده می کنند چک نکردم محدود شدم یا نه

سرویس منم آسیاتکه
ولی تو تایم رایگان راحت 900 بهم میده

تاینی اگه سرورش اپلودین باشه فول سرعت میده ولی اگه سرورش از این جدیدا باشه همون که میگی درسته

برای من از تمام سایتها که دوستان گفتن همه محدود شده به ۲۵۰ و زیادتر هم نمیشه حتی 1kb

amin885
19-07-2016, 09:15
همه برای دانلود اومدن اسیا ول خب مشخصه بهتر از اینم نباید باشه :n02:

amin885
19-07-2016, 10:02
فعلا که اینترنت اسیاول پوکیده با هزار تلاشم یه وب باز نمیشه در حالت عادی
در کل همینکه سرویس تمام بشه باید تخلیه کنم برم.

sorooshfm
19-07-2016, 13:41
مشخصه که چون کاربران شبانه اش زیاد شده با این تبلیغات گسترده و تلویزیونی اش برای اینکه پهنای باند کم نیاره سرورهای خارجی و همچنین آسیاتکی اش رو تو تایم شبانه با اکانتینگ محدود کرده و گذاشته رو 250.

amin885
19-07-2016, 14:36
مشخصه که چون کاربران شبانه اش زیاد شده با این تبلیغات گسترده و تلویزیونی اش برای اینکه پهنای باند کم نیاره سرورهای خارجی و همچنین آسیاتکی اش رو تو تایم شبانه با اکانتینگ محدود کرده و گذاشته رو 250.

تایم رایگانش رو اصلا نخواستیم توی روز روشن بدون هیچ ساعت رایگانی هم پینگ داغون قطعی ها زیاد پشتیبانی ضعیف کلا خاک برسرشون با این شرکتشون و این وضعیتی که برای ما درست کردن.

satttanism
19-07-2016, 15:48
فقط کافیه یکم آنلاین بازی کنید تا میزان کیفیت اینترنت ایران مخصوصا آسیاتک بیاد دستتون
تازه اونم نه بازی های خفن یه بازی ساده مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kraiof3
19-07-2016, 16:00
فقط کافیه یکم آنلاین بازی کنید تا میزان کیفیت اینترنت ایران مخصوصا آسیاتک بیاد دستتون
تازه اونم نه بازی های خفن یه بازی ساده مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه این بازی ساده چه اون بازی خفن هردو بدون لگ بازی میکنم!
بازی خفن GTA V Online هست

satttanism
19-07-2016, 16:06
چه این بازی ساده چه اون بازی خفن هردو بدون لگ بازی میکنم!
بازی خفن GTA V Online هست

من حتی بازی های آنلاین ویندوزم نمیتونم کامل تموم کنم وسطش قطع میشه دائما
پینگ خارجی شما چنده اکثرا؟

kraiof3
19-07-2016, 16:55
من حتی بازی های آنلاین ویندوزم نمیتونم کامل تموم کنم وسطش قطع میشه دائما
پینگ خارجی شما چنده اکثرا؟

من از صبانت نت دارم
تست ک میگیرم 300 اما تو بازی هیچ لگی نیست و انگار زیر 150ه

MR.Punisher
19-07-2016, 18:42
خوب بالاخره از آسیاتک به پارس انلاین کوچ کردم و امروز نت وصل شد.
این تصویر اولین پینگ با پروفایل گیم فعال از تهران مرکز هجرت

خودم واقعا دارم تفاوت نت رو احساس می کنم

Greedy
19-07-2016, 18:49
تنها دلیلی که 9 ساله از اسیاتر کوچ نکردم به خاطر دانلود شبانش هست و بس . فقط منتظرم که این دانلود شبانش هم محدودیت گذاشته شه واسش و از این شرکت مزخرف خلاص شم .
امروز تو عرض یه ساعت به خاطر پینگ مزخرف اسیاتر 5 بار وسط بازی فیفا 16 انلاین دیسکانکت شدم . گند زده به اعصابمون رفته . حالا مسابقه میشه شرکت کرد مگه با این نت مزخرف

amin885
19-07-2016, 19:09
یه نکته ای که من نمیدونم اینه که چرا پارس انلاین یا شرکت های دیگه ثبات بهتر و پایداری بهتر و پینگ بهتری دارن و مخصوصا ارتباط با سرورهای خارجی بسیار خوبن اما این اسیاتک یه روز وب ها رو درست باز نمیکنه یه روز مدام قطعی داره یه روزکلا هم نت داخلیش خرابه هم نت خارجیش یه روز دیگه پینگ کلا به فنا میره واقعا اینا یه نت درست نمیتونن تحویل بدن همه اعصابشون خورد هست از این شرکت

دقیقا عین این هست که 4 تا مهندس جوان و بی تجربه تحویل این شرکت داده باشن که هر روز بخوان تست و خطا کنن از روی علم و دانش کتبی که داشتن که تجربیاتشون بیشتر بشه و ما هم شدیم موش ازمایشگاهی غیر این هیچ فکر دیگه ای نمیتونم بکنم

همین الان نت ثابته و خوبه ولی معلوم نیست تا فردا باز انگولکش کنن باز بهم بریزه یا نه!! هر نصف روزی یه جور مشکلی وجود داره!!! هر موقع هم میگم خب الان خوب شده هنوز به یک روز نمیکشه باز همون اش و کاسه.

kraiof3
19-07-2016, 19:21
یه نکته ای که من نمیدونم اینه که چرا پارس انلاین یا شرکت های دیگه ثبات بهتر و پایداری بهتر و پینگ بهتری دارن و مخصوصا ارتباط با سرورهای خارجی بسیار خوبن اما این اسیاتک یه روز وب ها رو درست باز نمیکنه یه روز مدام قطعی داره یه روزکلا هم نت داخلیش خرابه هم نت خارجیش یه روز دیگه پینگ کلا به فنا میره واقعا اینا یه نت درست نمیتونن تحویل بدن همه اعصابشون خورد هست از این شرکت

دقیقا عین این هست که 4 تا مهندس جوان و بی تجربه تحویل این شرکت داده باشن که هر روز بخوان تست و خطا کنن از روی علم و دانش کتبی که داشتن که تجربیاتشون بیشتر بشه و ما هم شدیم موش ازمایشگاهی غیر این هیچ فکر دیگه ای نمیتونم بکنم

همین الان نت ثابته و خوبه ولی معلوم نیست تا فردا باز انگولکش کنن باز بهم بریزه یا نه!! هر نصف روزی یه جور مشکلی وجود داره!!! هر موقع هم میگم خب الان خوب شده هنوز به یک روز نمیکشه باز همون اش و کاسه.
پارس آنلاین که ترافیک شبانه نداره...

amin885
19-07-2016, 19:32
پارس آنلاین که ترافیک شبانه نداره...

شبانه به کنار توی روز روشن که هیج طرحی فعال نیست برای دانلود باز چرا اینطور هست وضعیتشون!! یعنی خودشون مانیتورینگ و وضعیت رو نمیبینن که از همه جا بدتر هستن.

kisiya
20-07-2016, 00:05
سرویس منم آسیاتکه
ولی تو تایم رایگان راحت 900 بهم میدهسلام چه سرعتی وچه حجمیشو گرفتی؟

- - - Updated - - -

سرویس منم آسیاتکه
ولی تو تایم رایگان راحت 900 بهم میدهسلام چه سرعتی وچه حجمیشو گرفتی؟

donkeyoxte
20-07-2016, 03:08
سلام چه سرعتی وچه حجمیشو گرفتی؟

- - - Updated - - -

سلام چه سرعتی وچه حجمیشو گرفتی؟

سرویس شهاب 10 گیگ

satttanism
20-07-2016, 09:58
من از صبانت نت دارم
تست ک میگیرم 300 اما تو بازی هیچ لگی نیست و انگار زیر 150ه

جالبه
پینگ من روی 160 هست اما دائما قطعی داره
حتی بازی های آنلاین ویندوز رو هم نمیتونم تموم کنم اکثرا!

-----
راستی دوستان این قضیه 3 گیگ پنل مشتریان کامل حذف شده واسه همه یا فقط واسه من اینطوره؟

kisiya
20-07-2016, 17:36
سرویس شهاب 10 گیگ

سلام شبانه از همه سرورهای داخلی وخارجی 900 عجیبه ماله من محدوده؟ برو تو. سایت اسیاتک وقتی یوزر پسوردتو زدی تو قسمت همیار سرویس ببین ظرفیت خطت چنده؟

vahidreza2007
20-07-2016, 17:55
دوستان این اپلیکیشن اندروید اسیاتک رو نصب کردم مشخصات رو که وارد میکنم میزنه مشخصات شما قبلا روی یه گوشی یا خط دیگر ثبت شده و لطفا از صحفه اصلی سایت دوباره اقدام کنید !!

قبلا یه بار نصب کردم و راحت رفت تو قسمت اصلی و مشخصات رو نشون میداد ولی الان هر کاری میکنم نمیره ؟ راه خاصی داره ایا ؟

و اینکه این تغییرات قیمت ها تو اسیاتک از کی لحاظ میشه ،؟

971971
20-07-2016, 19:28
سرویس تابستانه آسیاتک برای مشترکین فعلی قابل تمدید شده است و 4 روز بعد حذف میشود، برای کسانی که دانلود شبانه ندارند و چاره ای به جز آسیاتک ندارند مناسب است.

android500
20-07-2016, 20:06
نمیدونی تا کجا میره :n09:

rahman4
20-07-2016, 20:29
دوستان یک سوال
لیچ کردن لینک های مگاآپلود و امثال آن! باعث دور زدن محدودیت اینترنت خارجی( سرورهای خارجی)می‌شودیا نه؟

donkeyoxte
20-07-2016, 22:28
سلام شبانه از همه سرورهای داخلی وخارجی 900 عجیبه ماله من محدوده؟ برو تو. سایت اسیاتک وقتی یوزر پسوردتو زدی تو قسمت همیار سرویس ببین ظرفیت خطت چنده؟

8 مگابایت بر ثانیه
البته خطم خیلی نویز داره وگرنه بالاتر از این میبردم

amin885
20-07-2016, 22:35
دوستان یک سوال
لیچ کردن لینک های مگاآپلود و امثال آن! باعث دور زدن محدودیت اینترنت خارجی( سرورهای خارجی)می‌شودیا نه؟

اگر سروری که مستقیم میکنید باهاش لینک ها رو روی سرور اسیاتک منتقل کنه و یا سرور داخلی بدون محدودیت دانلود و خطتون هم 10 مگا بیت رو ساپورت کنه که بتونید 1 مگ بر ثانیه دانلود کنید.

amin885
20-07-2016, 22:37
8 مگابایت بر ثانیه
البته خطم خیلی نویز داره وگرنه بالاتر از این میبردم

البته سرویس های مختلف فرق داره مثلا سرویس حامی بالا تر 250 نمیره حتی در حالت عادی اما سرویس های دیگه بالاتر هم میره.

amin885
21-07-2016, 11:20
دلایل ارزان نشدن اینترنت و انحصار بودن شرکت زیر ساخت مشخص شد

ناراحتی مدیرعامل زیرساخت از ارزان بودن بسته اینترنت ایرانسل

نقل اززومیت؛محمد جواد آذر جهرمی مدیرعامل زیرساخت و معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد: «یک پدیده‌ای به اسم دامپینگ (ارزان فروختن نسبت به رقبا یا زیرفروشی) اتفاق افتاده و سبب شده تا ایران به عنوان چهارمین کشور ارزان دنیا از منظر نرخ پهنای باند موبایل باشد.»

مدیرعامل زیرساخت ادامه داد: «بسته‌ای در یکی از اپراتورهای موبایل وجود دارد که ۱۰۰ گیگابایت اینترنت سالانه را با قیمت ۱۷۵ هزار تومان در اختیار مشترکان قرار می‌دهد که به عبارتی هر گیگابایت در آن ۱۷۵۰ تومان ارزش دارد. این ۱۷۵۰ تومان کمتر از نیم دلار می‌شود که در هیچ کجای دنیا چنین نرخی پیدا نخواهید کرد.»

او افزود: «وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید در حوزه‌ی پعنای باند موبایل جلوی یک گیگابایت اینترنت موبایل که ۱۷۵۰ تومان است را بگیرد زیرا هزینه‌ی آن با توجه به سایز بازار و هزینه‌های سرمایه‌گذاری ۷ هزار تومان می‌شود.»

حرف هاشون دقیقا عین این هست که کسی جز ایشون از قیمت های جهانی اینترنت و همچنین ارزش پول ملی هر کشور و بدبختی ایرانی ها در این زمینه خبر نداره!!

sorooshfm
21-07-2016, 16:49
نشان عالی کیفیت درتولید و خدمات به آسیاتک رسید

تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ --- کد خبر ۴۱۱

دومین همایش سراسری کیفیت با هدف بررسی نقش کیفیت برتر در میزان کسب رضایت مندی مشتری، با حضور شرکت انتقال داده های آسیاتک در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، دومین همایش سراسری کیفیت، 29 تیر ماه سال جاری برگزار شد که در آن از شرکت آسیاتک با اهدای تندیس ویژه تقدیر به عمل آمد.
از اهداف این همایش که توسط انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران برگزار شد، می‌توان به بهبود کیفیت تولیدات و خدمات به منظور رونق اقتصادی کشور، ارائه راهکارهای نوین جهت برآورده کردن انتظارات مشتری، تغییر نگرش در فرآیند تولید با کیفیت در کشور، برقراری سیستم رضایت مندی مشتری از طریق بهبود کیفیت خدمات ارائه شده، شناسایی و تجلیل از تولید کنندگان کالا و خدمات با کیفیت، بررسی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و نحوه ی اجرای آن، بررسی نرخ کیفیت با شاخص رضایت مندی مشتریان و مصرف‌کنندگان کالا و خدمات، افزایش فضای رقابتی در شرایط پساتحریم با تاکید بر استاندارد‌سازی محصولات و خدمات، چالش‌های محصولات ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی، مشتری و فرهنگ خرید محصولات دارای نشان و سازمان‌های مرتبط با نشان و تبیین شاخص‌های استاندارد کیفیت در خصوص بنگاه‌های خدمات محور اشاره کرد.
شرکت آسیاتک برای دومین بار در همایش سراسری کیفیت شرکت کرده و در هر دو دوره جایزه کیفیت، حائز امتیاز لازم و کسب تندیس شده است.
در این همایش دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس یازدهم، دکتر علی اصغر توفیق معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماینده هایی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ملی بهره وری، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران، سازمان صنایع دفاع، کنفدراسیون صنعت، خانه صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد و فعالان حوزه صنعت حضور داشتند.
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک؛ تعالی سازمانی و حرکت به سمت بهبود را به عنوان عامل تاثیرگذار در نگرش، رویکرد و برنامه های اجرایی مدیران و مبنای تغییر فرهنگ سازمانی خود مد نظر قرار داده و اقدامات ریشه ای و اساسی را برای بهبود عملکرد در دستور کار خود قرار داده است. خوبه هر کی گرونتر و خدمات و کیفیت پایین تری بده نشان عالی کیفیت بهش میدن چقدر خوبیم ما.:n19:

- - - Updated - - -

دومین همایش سراسری کیفیت با هدف بررسی نقش کیفیت برتر در میزان کسب رضایت مندی مشتری، با حضور شرکت انتقال داده های آسیاتک در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، دومین همایش سراسری کیفیت، 29 تیر ماه سال جاری برگزار شد که در آن از شرکت آسیاتک با اهدای تندیس ویژه تقدیر به عمل آمد.
از اهداف این همایش که توسط انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران برگزار شد، می‌توان به بهبود کیفیت تولیدات و خدمات به منظور رونق اقتصادی کشور، ارائه راهکارهای نوین جهت برآورده کردن انتظارات مشتری، تغییر نگرش در فرآیند تولید با کیفیت در کشور، برقراری سیستم رضایت مندی مشتری از طریق بهبود کیفیت خدمات ارائه شده، شناسایی و تجلیل از تولید کنندگان کالا و خدمات با کیفیت، بررسی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و نحوه ی اجرای آن، بررسی نرخ کیفیت با شاخص رضایت مندی مشتریان و مصرف‌کنندگان کالا و خدمات، افزایش فضای رقابتی در شرایط پساتحریم با تاکید بر استاندارد‌سازی محصولات و خدمات، چالش‌های محصولات ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی، مشتری و فرهنگ خرید محصولات دارای نشان و سازمان‌های مرتبط با نشان و تبیین شاخص‌های استاندارد کیفیت در خصوص بنگاه‌های خدمات محور اشاره کرد.
شرکت آسیاتک برای دومین بار در همایش سراسری کیفیت شرکت کرده و در هر دو دوره جایزه کیفیت، حائز امتیاز لازم و کسب تندیس شده است.
در این همایش دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس یازدهم، دکتر علی اصغر توفیق معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماینده هایی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ملی بهره وری، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران، سازمان صنایع دفاع، کنفدراسیون صنعت، خانه صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد و فعالان حوزه صنعت حضور داشتند.
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک؛ تعالی سازمانی و حرکت به سمت بهبود را به عنوان عامل تاثیرگذار در نگرش، رویکرد و برنامه های اجرایی مدیران و مبنای تغییر فرهنگ سازمانی خود مد نظر قرار داده و اقدامات ریشه ای و اساسی را برای بهبود عملکرد در دستور کار خود قرار داده است. خوبه هر کی گرونتر و خدمات و کیفیت پایین تری بده نشان عالی کیفیت بهش میدن چقدر خوبیم ما.:n19:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

sphinx^
21-07-2016, 22:51
بعد از شکایت کیفیت بهتر شده. هر چند هنوزم گهگاه تایم اوت های 1 دقیقه ای پیش میاد اما قطعی و ریست شدن مودم و ... تقریبا برطرف شده.
سرویس صبحانه:
سرعت خارجی تایم غیر رایگان حدود 600-700 کیلو
خارجی تایم رایگان 250کیلو
داخلی کلا حدود 1.2 مگ.

یه سری هم در مورد سایت آپلود پرسیده بودن. من همین دو روز پیش از یوتیوب 7 گیگ با کمک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دان کردم. سرعت همون 1مگ میداد تایم رایگان.

xxx1360
21-07-2016, 23:49
امروز زنگ زدم به 1544 درباره نرخ های جدید اینترنت که گفته بودن از اول مرداد اعمال می شه پشتیبانی می گفت چیزی به ما اعلام نکردن

Sent from my SM-G531H using Tapatalk

arak88
21-07-2016, 23:54
چرا ارزون نشده؟؟؟

xxx1360
21-07-2016, 23:59
چرا ارزون نشده؟؟؟
این همه توی بوق و کرنا کردن که تعرفه ها از اول مرداد اعمال می شه
خود سایت تنظیم مقررات از کاهش تعرفه گفته بعد شرکت می گه به ما اعلام نشده
جالبه

Armin.Computer
22-07-2016, 01:00
1 مرداد شد
ارزون نشد؟؟؟؟؟

sorooshfm
22-07-2016, 04:33
چرا ارزون نکردن نامردا 3900 تومان پول یک گیگ خیلی زوره اصلا کلا باید حجم رو بر دارن و نامحدود بدن مثل خارج. چطور موقع پول گرفتنش با ارز دلار حساب میکنند ولی اینترنت در پیتی میدن؟!

mojt90
22-07-2016, 05:53
واقعا باید تاسف خورد

مگر قرار نبود 1 مرداد اینترنت ارزون تر بشه ؟؟؟؟؟؟؟

هنوز که 1G به قیمت سابق 3.900 فروخته میشه !!!!!!!!!! :n21:

humanaga
22-07-2016, 06:58
یه سوال وقتی گیگ باکس بخریم تو تایم رایگانه شبانه هم از گیگ باکس کم می کنه یا میشه دانلود شبانه رو ادامه داد؟

arming900
22-07-2016, 10:53
چرا ارزون نکردن نامردا 3900 تومان پول یک گیگ خیلی زوره اصلا کلا باید حجم رو بر دارن و نامحدود بدن مثل خارج. چطور موقع پول گرفتنش با ارز دلار حساب میکنند ولی اینترنت در پیتی میدن؟!

شما فکر میکنی حجمی رو کلا بردارن میان 2 مگ واقعی میدن همه 24 ساعته دانلود کنن؟ :n29:

باور کن میشه مثل نامحدود های الان شایدم بدتر،اسما نامحدوده ولی بعد از حجم مشخصی فرد رو یاد مرحوم دیال اپ میندازه

sorooshfm
22-07-2016, 11:36
شما فکر میکنی حجمی رو کلا بردارن میان 2 مگ واقعی میدن همه 24 ساعته دانلود کنن؟ :n29:

باور کن میشه مثل نامحدود های الان شایدم بدتر،اسما نامحدوده ولی بعد از حجم مشخصی فرد رو یاد مرحوم دیال اپ میندازه
بله وگرنه هزینه چندین ملیاردی شبکه ملی اطلاعات چی میشه دود میشه رو هوا پس باید حتما یک محدودیتی تو اینترنت باشه یا حجمی یا نامحدود دیال آپی کلا دلمون رو به اینترنت ایران نباید خوش کنیم بعدشم اینقدر ملت مشکلات دارن و با گرونی و مشکلات دست و پنجه نرم میکنن که کسی دغدغه اینترنت نداره.

sorooshfm
22-07-2016, 11:44
خیلی جالبه آسیاتک الان قیمت ترافیک ها رو پایین آورد ولی با حداکثر سقف تعیین شده کلا 600 تومان از پول یک گیگ کم شد ضرب نزنه 3300 بجای 3900 تومان و 4 گیگش رو گیگی 3200 حساب کرده و تازه از 6 گیگ به بعد گیگی 2800 حساب کرده واقعا خسته نباشن عجب تخفیفی به ملت دادن تا 30 گیگ قیمتش زیر 2000 تومان نمیاد 250 گیگ اگه بخوای گیگی 1544 تومان بهت میدن:n34:

samkaveh
22-07-2016, 11:53
سرعت دانلود تو ساعت رایگان چقد هست ممنون

sorooshfm
22-07-2016, 12:00
بستگی به مرکز مخابراتی و نوع سرویست داره ولی معمولا یا هم تو خارجی و داخلی محدود میشی یا خارجی محدود و داخلی باز به طور میانگین خارجی بین 250 تا 500 که تو بعضی سرویس ها فیکس 250 تا هست و داخلی 1 تا 1.2 مگابایت در صورتی که خط حداقل رو 10 مگ بسته شده باشه.

- - - Updated - - -

بستگی به مرکز مخابراتی و نوع سرویست داره ولی معمولا یا هم تو خارجی و داخلی محدود میشی یا خارجی محدود و داخلی باز به طور میانگین خارجی بین 250 تا 500 که تو بعضی سرویس ها فیکس 250 تا هست و داخلی 1 تا 1.2 مگابایت در صورتی که خط حداقل رو 10 مگ بسته شده باشه.

WhiteHat
22-07-2016, 12:05

باید چند بشه؟
30گیگ چطور؟ چند در میاد؟ الان دارند 50تومن میفروشند

xxx1360
22-07-2016, 12:07
باید چند بشه؟
30گیگ چطور؟ چند در میاد؟ الان دارند 50تومن میفروشند
54390تومن
هر گیگی 1664تومن

WhiteHat
22-07-2016, 12:14
54390تومن
هر گیگی 1664تومن
اون با تخفیفه
فکر کنم گیگی 2تومن میشه

xxx1360
22-07-2016, 12:18
اون با تخفیفه
فکر کنم گیگی 2تومن میشه
الان سیستمشون جواب نمی ده ولی این مبلغ پرداختی است
فکر کنم دارن اپدیت می کنن هنوز سایتشون کامل نشده ولی صبر کنیم درست میشه
حیف که سرعتشون پایینه من امروز با همراه اول با سرعت 2 گیگ و خورده ای مگابایت دانلود داشتم الان دیگه adslبرام صرف نمی کنه

xxx1360
22-07-2016, 12:33
54390تومن
هر گیگی 1664تومن
اصلاح شد
49050تومن همین قیمت رو یک زمانی برای 10گیگ می دادم
قیمت متوسط هر گیگ 1500تومن

android500
22-07-2016, 12:53
نت ارزون نشد چرا چون جمعست؟؟؟؟ میمردن دیروز انجامش میدادن امروز هم اجرا میشد؟؟؟؟ :n35:

xxx1360
22-07-2016, 13:04
نت ارزون نشد چرا چون جمعست؟؟؟؟ میمردن دیروز انجامش میدادن امروز هم اجرا میشد؟؟؟؟ :n35:
ارزون شد توی پنل که بری توی قسمت خرید ترافیک که بزنی قشنگ مشخصه

binamplayer
22-07-2016, 13:15
هر گیگ شد 3270 یعنی همون 3300 خودمون قبلا چند بود؟ 3950 یه همچین رقمی بود
همچین گفتن ارزون من الان گفتم شده 1000 تومن خخخ

xxx1360
22-07-2016, 13:17
هر گیگ شد 3270 یعنی همون 3300 خودمون قبلا چند بود؟ 3950 یه همچین رقمی بود
همچین گفتن ارزون من الان گفتم شده 1000 تومن خخخ
توی قسمت پنل کاربری خرید ترافیک برو گیگ بالا بگیری 1500حساب می کنه
توی پنل کاربری چک کن

android500
22-07-2016, 13:18
قیمت 3 گیگ 9800
قیمت 4 گیگ 9500

قیمت 29 گیگ 56900
قیمت 31 گیگ 50600
:n04::n04::n04: یا امام زاده بیژن

sorooshfm
22-07-2016, 13:39
اصلاح شد
49050تومن همین قیمت رو یک زمانی برای 10گیگ می دادم
قیمت متوسط هر گیگ 1500تومن
نخیر عزیز چون تا 15 مرداد چشنواره اکسترا باکس و گیگ دارن اینقدر شده ولی شما بزن 49 گیگ تا متوجه بشی قیمتش رو 80 هزار تومنه 49 گیگ برای 50 هم فکر کنم همینقدر باشه

arak88
22-07-2016, 13:51
الان مثلا ارزون کردن ؟؟؟
این اینترنت درست بشو نیست
وجدانا مارو خر فرض کردن این چه مسخره بازیه انصافا
چرا سرویسارو ارزون نکردن ؟
مثلا الان اینترنت 4 مگ 30 گیگ در ماه همون قیمت قبله

android500
22-07-2016, 13:56
الان مثلا ارزون کردن ؟؟؟
نه خوبه 0.5 گیگ 30 تومن عالی شرایط فروش درجه یک :n08:

sorooshfm
22-07-2016, 14:03
الان مثلا ارزون کردن ؟؟؟
در بهترین حالت قیمت سرویس ها ثابت میمونه ولی فکر کنم با توجه به اضافه شدن هزینه سرعت به شرکتها قیمتها بالاتر بره در کل هیچ فرقی نکرده اگه از اون طرف قیمت گیگ روکم کردن در حد خیلی کم ولی بجاش خیلی بیشتر به قیمت سرویس هاشون اضافه شده به خاطر اضافه شدن هزینه سرعت که البته لیست قیمت سرویس ها شاید چند روزی طول بکشه تا آماده بشه.

amin885
22-07-2016, 14:24
قیمت 3 گیگ 9800
قیمت 4 گیگ 9500

قیمت 29 گیگ 56900
قیمت 31 گیگ 50600
:n04::n04::n04: یا امام زاده بیژن

عجب جالبه.. اینم از عجایب

android500
22-07-2016, 14:26
در بهترین حالت قیمت سرویس ها ثابت میمونه ولی فکر کنم با توجه به اضافه شدن هزینه سرعت به شرکتها قیمتها بالاتر بره در کل هیچ فرقی نکرده اگه از اون طرف قیمت گیگ روکم کردن در حد خیلی کم ولی بجاش خیلی بیشتر به قیمت سرویس هاشون اضافه شده به خاطر اضافه شدن هزینه سرعت که البته لیست قیمت سرویس ها شاید چند روزی طول بکشه تا آماده بشه.

دقیقا درست میگید قیمت سرویسا حتی برای سرعتای بالاتر افزایش هم پیدا میکنه الآن محابرات قیمتارو زده اصلا قابل تامل هم نیست. باز هم باید دنبال سرویسای ویژه باشیم

amin885
22-07-2016, 14:29
دقیقا درست میگید قیمت سرویسا حتی برای سرعتای بالاتر افزایش هم پیدا میکنه الآن محابرات قیمتارو زده اصلا قابل تامل هم نیست. باز هم باید دنبال سرویسای ویژه باشیم

در کل بخوایم بسنجیم 10 گیگ در ماه چقدر در میاد؟

android500
22-07-2016, 14:52
در کل بخوایم بسنجیم 10 گیگ در ماه چقدر در میاد؟

۰.۵ گیگش ۳۰ تومنه خودت حساب کن دیگه من چی بگم

sorooshfm
22-07-2016, 15:14
خیلی جالبه قیمت 4 گیگ از 3 گیگ کمتره

vampire_arak
22-07-2016, 15:37
خیلی جالبه قیمت 4 گیگ از 3 گیگ کمتره

خب این طرح اکسترا گیگ آسیاتکه.توقسمت هدیه توضیح داده.

الان سوال من اینه:
من هرماه سرویسم رو تمدید میکنم.اگه بخوام 30 گیگ طرح اکسترا باکس رو بخرم که بتونم واسه چند ماه استفادش کنم،آیا میتونم واسه همیشه استفاده کنم یا پایان دوره ی 1ماهه اونم مهلت استفده تموم میشه؟

esmiz
22-07-2016, 15:56
من الان دیدم قیمت اومده پایین

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

sorooshfm
22-07-2016, 16:32

الان سوال من اینه:
من هرماه سرویسم رو تمدید میکنم.اگه بخوام 30 گیگ طرح اکسترا باکس رو بخرم که بتونم واسه چند ماه استفادش کنم،آیا میتونم واسه همیشه استفاده کنم یا پایان دوره ی 1ماهه اونم مهلت استفده تموم میشه؟
ربطی به اکسترا گیگ نداره قبلا 4 گیگ گیگی 3600 بود الان 2200

esmiz
22-07-2016, 16:34
ربطی به اکسترا گیگ نداره قبلا 4 گیگ گیگی 3600 بود الان 2200
قیمتا اومده پایین

xxx1360
22-07-2016, 16:35
قیمتا اومده پایین

منم گفتم یکی اومد گفت مربوط به اکسترا باکس هست 30گیگ گیگی 1500در می یاد
ولی چه فایده سرعت پایینه

971971
22-07-2016, 19:25

الان سوال من اینه:
درصورت تمدید 1 ماهه مجبورید 30 گیگ را در طول یک ماه مصرف کنید، برای اینکه بتوانید در مدت زمان بیشتری مصرف کنید باید بصورت یکجا مثلا 1 ساله تمدید کنید، اگر دانلود شبانه ندارید سرویس یکساله 24 گیگ جشنواره تابستانه با قیمت حدود 50 هزار تومان قابل تمدید است که 2 روز از مهلتش باقی مانده است.

IVAN
22-07-2016, 19:45
منم گفتم یکی اومد گفت مربوط به اکسترا باکس هست 30گیگ گیگی 1500در می یاد
ولی چه فایده سرعت پایینه

درست گفتن. شما یه 25 گیگ هم بزن ببین چی قیمتی میافته!

ali-m-s
22-07-2016, 21:38
سلام
الان قیمت حجم چه قدر شده الان 1 گیگ چنده میشه یا مثلا 30 گیگ کلا چند میشه الان کلا قیمت ها چقدر فرق کرده ؟

- - - Updated - - -

سلام
الان قیمت حجم چه قدر شده الان 1 گیگ چنده میشه یا مثلا 30 گیگ کلا چند میشه الان کلا قیمت ها چقدر فرق کرده ؟

alidodar1
23-07-2016, 01:33
سلام به نظر شما آسیاتک بگیرم یا مخابرات کمپین خورشید تابستان ،با توجه به قیمت های مفتش ((گیگی 1200!)) و اینکه هیچ کدومشون شبانه رایگان ندارن
سایت آسیاتک دات أی آر چرا خراب شده و باز نمیشه؟
اون سایتی که تخفیف جشنواره تابستانی به قیمت 22 هزار تومن رو میداد ،کسی داره؟
با تشکر

ali-m-s
23-07-2016, 02:07
سلام به نظر شما آسیاتک بگیرم یا مخابرات کمپین خورشید تابستان ،با توجه به قیمت های مفتش ((گیگی 1200!)) و اینکه هیچ کدومشون شبانه رایگان ندارن
با تشکر

971971
23-07-2016, 07:20
با تشکر
جشنواره صبانت با دانلود رایگان از ساعت 4 تا 10 صبح بهتر است.

adreno
23-07-2016, 11:28
جشنواره صبانت با دانلود رایگان از ساعت 4 تا 10 صبح بهتر است.

پول هدیه رو هم میگیره !!!! 12 ماهه 60 گیگ بدون هدیه رو با هدیه دارش مقایسه کنید !! مردمو هالو فرض کردن !!

amin885
23-07-2016, 11:49
توی ترافیک تغییر قیمت هست اما توی خرید سرویس من تغییری ندیدم!!
همون سرویس حامی 6 گیگ در ماه که 21 هزار و خورده ای بود هنوزم همون قیمت هست بدون تغییر و باقی سرویس ها هم همینطور

sorooshfm
23-07-2016, 13:40
پس الان بخش هدیه اش بی استفاده است چون قیمتش با تعرفه های جدید یکی هست

sorooshfm
23-07-2016, 13:48
توی ترافیک تغییر قیمت هست اما توی خرید سرویس من تغییری ندیدم!!
همون سرویس حامی 6 گیگ در ماه که 21 هزار و خورده ای بود هنوزم همون قیمت هست بدون تغییر و باقی سرویس ها هم همینطور
من که هنوز 304 روز از سرویسم مونده تغییر بدن یا ندن فعلا سرویس نمیخوام ولی امیدوارم قیمت سرویسهاشم بیاد پایین.

amin885
23-07-2016, 14:11
من که هنوز 304 روز از سرویسم مونده تغییر بدن یا ندن فعلا سرویس نمیخوام ولی امیدوارم قیمت سرویسهاشم بیاد پایین.

فکر کنم برای استفاده بیست نت که قبلا حجم ها به دوره بعد منتقل میشد این قیمت ها بصرفه تر باشه و از اسیاتک گرونتر در میاد با این وضعیت

قیمت های بیست نت

حداقل حجم مصرف ماهیانه

سرعت

۳ گیگا بایت + ۳ گیگا بایت (هدیه)

۱۱۹,۳۴۰ ریال

۱۰ گیگا بایت + ۱۰ گیگا بایت (هدیه)
۳۹۳,۷۴۴ ریال

sorooshfm
23-07-2016, 14:55
دوستان همگی از آسیاتک شکایت کنید به تنظیم مقررات چون قیمت ترافیک هاش از سقف تعرفه مشخص شده بیشتره چون برای 1 تا 3 گیگ باید گیگی حداکثر 3000 تومان و از 3 گیگ تا 10 گیگ 2200 و از 10 گیگ تا 30 گیگ 1800 تومان و بالای 30 گیگ 1500 تومان باشه بدون حساب کردن مالیات ارزش افزوده دیروز برای یک مدت قیمتهاش بر اساس تعرفه بود امروز گرونتر کرد دوباره.:n34:

amin885
23-07-2016, 15:10
دوستان همگی از آسیاتک شکایت کنید به تنظیم مقررات چون قیمت ترافیک هاش از سقف تعرفه مشخص شده بیشتره چون برای 1 تا 3 گیگ باید گیگی حداکثر 3000 تومان و از 3 گیگ تا 10 گیگ 2200 و از 10 گیگ تا 30 گیگ 1800 تومان و بالای 30 گیگ 1500 تومان باشه بدون حساب کردن مالیات ارزش افزوده دیروز برای یک مدت قیمتهاش بر اساس تعرفه بود امروز گرونتر کرد دوباره.:n34:

قدرتش رو دارن زورشون میرسه وگرنه اینکارو نمیکردن درسته قیمت ها رو گرون کردن

4 گیگ هر گیگ 2800

sorooshfm
23-07-2016, 15:24
قدرتش رو دارن زورشون میرسه وگرنه اینکارو نمیکردن درسته قیمت ها رو گرون کردن
آقا زورشون میرسه چیه دارن فکر کنم دارن گرون میدن اینا اومدن مثلا برای 4 گیگ حجم تا سه گیگش رو 3000 تومان و اون یک گیگ هم 2200 جمعا 11200 به علاوه 9 درصد مالیات ارزش افزوده 12208 تومان میفروشن گیگی 2800 بدون احتساب مالیات اینو حتما دوستان پیگیری کنند بپرسند از تنظیم مقررات اگه گرونتر میدن حتما شکایت کنند. قضیه یکم بو داره چون دیروز قیمتهاش بر اساس سقف تعرفه بود و اگه کسی مثلا 4 گیگ میخواست گیگی 2200 براش حساب میشد و یا 11 گیگ کسی میخواست گیگی 1800 تومان ولی فکر کنم با زیر ساخت مذاکره کردن یکجوری راضیش کردن تا قیمت مقدار ترافیک های پایین تر را به ترافیک های بالاتر اضافه کنند.

amin885
23-07-2016, 15:26
آقا زورشون میرسه چیه دارن فکر کنم دارن گرون میدن اینا اومدن مثلا برای 4 گیگ حجم تا سه گیگش رو 3000 تومان و اون یک گیگ هم 2200 جمعا 11200 به علاوه 9 درصد مالیات ارزش افزوده 12208 تومان میفروشن گیگی 2800 بدون احتساب مالیات اینو حتما دوستان پیگیری کنند بپرسند از تنظیم مقررات اگه گرونتر میدن حتما شکایت کنند.

به این دلیل زورشون میرسه که جز من و شما و شاید یکی دو نفر دیگه هیچ کسی صداشم در نمیاد چه برسه بخواد بره شکایت کنه.
کلا ایرانی یعنی همین هر چی بسرش بیارن صداشم در نمیاد.

اما کافیه بجای یه سازمان یا یه جای اداری یه فرد یک ریال ازشون بیشتر گرفته باشه چنان باهاش بد درست میکنن انگار اختلاص میلیاردی کرده اما مدیران محترم سازمان ها و ادارات و... میلیاردی هم ببرن یا اضافه روی هر چیزی بگیرن که در یک روز میلیاردی بخورن کسی صداش در نمیاد کلا اینجوریه.

sorooshfm
23-07-2016, 15:30
به این دلیل زورشون میرسه که جز من و شما و شاید یکی دو نفر دیگه هیچ کسی صداشم در نمیاد چه برسه بخواد بره شکایت کنه.
کلا ایرانی یعنی همین هر چی بسرش بیارن صداشم در نمیاد.
درسته آخه خیلی مسخره هست دیروز قانون تنظیم مقررات رو رعایت کردن امروز زدن زیرش به احتمال زیاد با خود تنظیم مقررات ساخت و پاخت کردن اعصابت خورد میشه خوب کسی که ترافیک بالاتر بخواد باید تخفیف زیاد بهش بدن نه اینکه پول ترافیک های قبل هم به اون اضافه کنن.

sorooshfm
23-07-2016, 15:35
الان حتما باید 250 گیگ بگیری تا پول هر گیگ برسه به 1561 تومان که تقریبا نصف قیمت ترافیک اصلی هست یعنی پول 1 گیگ تا 250 رو بر اساس همون جدول جمع زدن در صورتی که باید گیگی 1500 تومان باشه قشنگ 50 هزار تومان گرونتر میفروشن.:n24::n34:

sorooshfm
23-07-2016, 15:37
الانم قراره برن سراغ ایرانسل که قیمت بسته های اینترنتش رو گرونتر کنه که رقیبی برای شرکتهای اینترنتی نباشه دیگه از لحاظ قیمت.

sphinx^
23-07-2016, 15:42

طبق این قیمتایی که شما میگی حساب کردم درست زده که! فرض کن 31گیگ بگیری:
3*3000 + 7*2200 + 20*1800 + 1*1500 = 61900تومن
9% هم پول زور بکشی روش میشه 67471 تومن. سایتم همینه.
اینا کلاً پلکانی حساب میکنن.

sphinx^
23-07-2016, 15:44
یه سوال وقتی گیگ باکس بخریم تو تایم رایگانه شبانه هم از گیگ باکس کم می کنه یا میشه دانلود شبانه رو ادامه داد؟

جزو شبانه حساب میشه. مگر اینکه سر تایم بندی سیستم مزخرفشون ازت حجم کم کنه

IVAN
23-07-2016, 16:05
درسته. محاسبه قیمت به صورت پلکانیه و درواقع تخفیف تو پله های بالاتر بیشتر اتفاق میافته. تو این حالت شرکت زیاد ضرر نمیکنه چون اکثر کاربرا ترجیح میدن ( یا بهتر بگیم وسعشون در حدی که ) حجم کم بگیرن
در حالی که اگه تمام گیگ ها رو در یه پله با قیمت اون پله محاسبه میکرد تخفیف بیشتری رو کاربر احساس میکرد
پس میشه نتیجه گرفت این سری هم مثل پایین اومدن قیمت اینترنت چند سال پیش بیشتر حالت مخملی داره تا واقعی!
تاسف به خاطر دزدی و دروغگویی علنی به ملت :(

sorooshfm
23-07-2016, 17:40
درسته. محاسبه قیمت به صورت پلکانیه و درواقع تخفیف تو پله های بالاتر بیشتر اتفاق میافته. تو این حالت شرکت زیاد ضرر نمیکنه چون اکثر کاربرا ترجیح میدن ( یا بهتر بگیم وسعشون در حدی که ) حجم کم بگیرن
در حالی که اگه تمام گیگ ها رو در یه پله با قیمت اون پله محاسبه میکرد تخفیف بیشتری رو کاربر احساس میکرد
پس میشه نتیجه گرفت این سری هم مثل پایین اومدن قیمت اینترنت چند سال پیش بیشتر حالت مخملی داره تا واقعی!
تاسف به خاطر دزدی و دروغگویی علنی به ملت :(
پس چرا دیروز محاسبه قیمت در رده همون پله بود مثلا بین 3 تا 10 گیگ گیگی 2200 حساب میشد ولی الان پلکانی؟!

amin885
23-07-2016, 17:58
پس چرا دیروز محاسبه قیمت در رده همون پله بود مثلا بین 3 تا 10 گیگ گیگی 2200 حساب میشد ولی الان پلکانی؟!

اره درسته دیروز قیمت بر اساس اعلام شده بود

vahidreza2007
23-07-2016, 18:13
دقیقا قیمت دیروز و امروز حدود 3-4 تومن در مجموع فرق داره ! دیروز مثلا 15 گیگ قیمتش با 15 گیگ امروز حدود 3-4 تومن فرق داره !

این مسخره بازی ها چیه اینا در اوردن ؟ !!

حالا اگر افزایش قیمت بود تا تهش میچپوندن بهمون ! پای کاهش قیمت که میشه با قطره چکون حساب میکنند :n34:

android500
23-07-2016, 18:39
من ۳۱ گیگو دیروز خرید کردم ۵۰ تومن الآن دوستان میگن ۶۷ تومنه واقعا مسخرست نمیتونن یدونه تغییر ساده رو درست اعمال کنن

amin885
23-07-2016, 20:26
اول

۱ گیگابایت
۳ گیگابایت
۳،۰۰۰ تومان

دوم
۴ گیگابایت
۱۰ گیگابایت
۲،۲۰۰ تومان

سوم
۱۱ گیگابایت
۳۰ گیگابایت
۱،۸۰۰ تومان

چهارم
۳۱ گیگابایت
هر میزان
۱،۵۰۰ تومان

قیمت های تصویب شده

و قیمت های اسیاتک

1تا3 گیگ درسته
4 گیگ 2800
11 گیگ 2318
31 گیگ 1996

به قیمت های بالا 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده مجددا اضافه میشه

sorooshfm
23-07-2016, 20:46
متاسفانه وقتی نظارت نباشه همین میشه الان مسئولان آسیاتک اومدن تو تاپیک و به ریش ما میخندن

esmiz
23-07-2016, 20:55
باز آسیا تک چند ساعت قیمت ها را آورد پایین بقیه همون چند ساعت هم نیاوردن.

xxx1360
23-07-2016, 21:02
اول

۱ گیگابایت
۳ گیگابایت
۳،۰۰۰ تومان

دوم
۴ گیگابایت
۱۰ گیگابایت
۲،۲۰۰ تومان

سوم
۱۱ گیگابایت
۳۰ گیگابایت
۱،۸۰۰ تومان

چهارم
۳۱ گیگابایت
هر میزان
۱،۵۰۰ تومان

قیمت های تصویب شده

و قیمت های اسیاتک

1تا3 گیگ درسته
4 گیگ 2800
11 گیگ 2318
31 گیگ 1996

به قیمت های بالا 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده مجددا اضافه میشه
اگر همه باهم شکایت کنیم مجبور میشن درست کنن در ضمن یک عمره نشده من از بخش خرید ترافیک ترافیک بگیرم حالا هم یک مدت باید فرصت داده بشه قیمت ها رو در ست کنن هنوز تعرفه ها در سایت رسمی اسیاتک همون گیگی 3600هست یعنی نه تنها اسیاتک که هیچ کدوم از اپراتورها قیمتهای جدید رو در سایت رسمی به روز نکردن
صبر کنیم ببینیم چی میشه

Sent from my SM-G531H using Tapatalk

mv217010
24-07-2016, 06:31
پایین اوردن دیگه

بازرس هم میاد نیگاه میکنه میبینه بله پایینه
تاییدیه سلامت میده:n08:

amin885
24-07-2016, 08:40
پایین اوردن دیگه

بازرس هم میاد نیگاه میکنه میبینه بله پایینه
تاییدیه سلامت میده:n08:

الانم تاییدیه سلامت رو میدی شما؟

hooman101
24-07-2016, 09:32
کلا قیمتهای تصویب شده پلکانی هستش:

بر اساس جدول بالا عکس 4 گیگی که دوستمون گذاشتن 12208 درسته.
4g= 3*3000+1*2200=11200+%9

kraiof3
24-07-2016, 09:36
کلا قیمتهای تصویب شده پلکانی هستش:

بر اساس جدول بالا عکس 4 گیگی که دوستمون گذاشتن 12208 درسته.
دقیقا حداقل رو میذارن و وقتی گرونی باشه تا حداکثر:|

kar1591
24-07-2016, 09:52
سلام روز بخیر
دوستان سرویس 2 مگ نامحدود روزانه چند گیگ با سرعت بالا میزنه؟
قبلا من استفاده میکردم محدودیت نزاشته بودن

android500
24-07-2016, 10:04
اون سرویسای نامحدود جدید ۱ مگ ۲۵ تومن هنوز اعمال نشده؟؟؟
سرویسا هیچ فرقی نکردن؟ من چون سرویس رزرو شده دارم نمیتونم ببینم

Armin.Computer
24-07-2016, 10:49
سلام
پس این نامحدود که گفتن از 1 مرداد می یاد چی شد؟؟؟

mv217010
24-07-2016, 10:49

الانم تاییدیه سلامت رو میدی شما؟

گفتم که فقط ردیف اولو میبینن و بس

mv217010
24-07-2016, 10:52
سلام

منم دقیقا فکر کردم الان میاد خط جدید نامحدود جدید ولی ول معطلیم

sorooshfm
24-07-2016, 10:53
سلام
نگفتن نامحدود میاد حداقل مصرف منصفانه رو شفاف بیان کردن که هیچ شرکتی حق نداره کمتر از این میزان ترافیک در ماه به ملت اینترنت بده بعدش میتونه سرعت رو بکنه دیال آپ(سیستم اکانتینگ شرکتها بعد از سقف مشخص شده سرعت اسمی رو تقسیم بر هشت میکنن و روی خط میبندن) در کل تو ایران ما اینترنت نامحدود نداریم

taraneh_2002
24-07-2016, 10:54
تو ساعت شبانه ریگان حدود 500 مگ از ترافیکم کم شده
چیکار کنم؟:n24:

amin885
24-07-2016, 10:54
منم دقیقا فکر کردم الان میاد خط جدید نامحدود جدید ولی ول معطلیم

حکایت اون رئیس جمهوری شد که میگفت گوجه دم در خونه ما 700 تومنه ولی همه مردم شاکی بودن که به کیلویی 9 هزار تومن رسیده. اینجوری کلا قانع میکنن همه رو :n02:

sorooshfm
24-07-2016, 10:55
تو ساعت شبانه ریگان حدود 500 مگ از ترافیکم کم شده
چیکار کنم؟:n24:
هیچ کار روزانه هزاران مگ همینجوری از کاربراهای شبانه دار میخورن حرف هم بزنی میگن استفاده کردی و از اینجور بهانه ها در ضمن بهتره بعد و قبل شروع و اتمام تایم شبانه مودم رو خاموش روشن کنی.

taraneh_2002
24-07-2016, 11:01
هیچ کار روزانه هزاران مگ همینجوری از کاربراهای شبانه دار میخورن حرف هم بزنی میگن استفاده کردی و از اینجور بهانه ها در ضمن بهتره بعد و قبل شروع و اتمام تایم شبانه مودم رو خاموش روشن کنی.

یعنی دو سه دقیقه قبل و بعد شروع؟

من برای این موضوع کم شدن حجم تو ساعت شبانه با پشتیبانی صحبت می کردم
هردلیلی که آورد جواب دادم وقتی به بن بست رسید دیدم ارتباط قطع و وصل میشه و اصلا نمیشه صحبت رو ادامه داد:n04:
بهم گفت دوباره زنگ بزن... دوباره زنگ زدم یکی دیگه صحبت میکرد گفت سیستم مشکل داره نیم ساعت دیگه زنگ بزن
چه شگردهایی یادشون دادن:n08:

mv217010
24-07-2016, 13:29
دانلود شبانه ساعت سرور با ساعت خودمون نمیخونه
مال من 5 تا 8 رایگانه من تا 7.15دقیقه هم میزاشتم میدیدم حجم کم میکنه 200 تا 300.....مگ
که باعث شد کلا بیخیال دانلود شم

971971
24-07-2016, 20:25
دانلود شبانه ساعت سرور با ساعت خودمون نمیخونه
مال من 5 تا 8 رایگانه من تا 7.15دقیقه هم میزاشتم میدیدم حجم کم میکنه 200 تا 300.....مگ
که باعث شد کلا بیخیال دانلود شم
اگر مودم را خاموش و روشن نکنید ساعت 5 و 15 دقیقه هم دانلود را قطع کنید باز هم حجم کم میکند. اوایل سرویسم حدود 100 مگم را خورد ولی حالا اگر از اولین لحظه تایم رایگان تا آخرین لحظه تایم رایگان هم دانلود بکنم یک بایت هم نمیتواند از حجمم بخورد.

971971
26-07-2016, 00:54
برای سرویس یکی از آشناها امروز درخواست جمع آوری کردم، حداقل و حداکثر چقدر طول میکشد خط را تخلیه کنند؟ برای سریعتر شدن جمع آوری کاری میشود کرد یا نه؟

kraiof3
26-07-2016, 01:00
برای سرویس یکی از آشناها امروز درخواست جمع آوری کردم، حداقل و حداکثر چقدر طول میکشد خط را تخلیه کنند؟ برای سریعتر شدن جمع آوری کاری میشود کرد یا نه؟
شکایت 3 روز دیگه:|

ul696
26-07-2016, 08:36
امروز آسياتك ناپرهيزي كرده سرعت دانلود بعد از يكي دو ماه برگشته به روال سابق
هنوز جوهر اين نوشته خشك نشده دوباره سرعت كم شد

rahman4
26-07-2016, 12:59
امروز آسياتك ناپرهيزي كرده سرعت دانلود بعد از يكي دو ماه برگشته به روال سابق
هنوز جوهر اين نوشته خشك نشده دوباره سرعت كم شد
برای من که خوب بده چه روزانه و چه شبانه خصوصا دیشب عالی بود...

STTIGER
26-07-2016, 13:16

هرچه سریعتر تو سامانه ۱۹۵ شکایت کنید تا تخلیه کنن!
بدون شکایت ۱۰ روز هم منتظر باشید اتفاقی نمیفته

rz21
26-07-2016, 14:41
آسیاتک تعرفه های جدیدش رو توی تلگرام معرفی کرد و خبرش رو هم زد ولی توی پنل هنوز 10 گیگ رو گیگی 2440 حساب میکنه.
ویرایش: این رو قضیش فهمیدم. دیگه از این ارزون تر نمیشه. تا 3 گیگ گیگی سه تومن حساب میکنن و تا سه تا 10 گیگ رو گیگی 2200, به همین علت قیمت متوسطش میشه گیگی 2440
الان من تصمیم گرفتم برم های وب. تصمیم احتمالا قطعیه. فقط بگید که سریع ترین راه قطعی اینترنت از خط من الان چیه؟

MOHAMMAD2010
26-07-2016, 15:12
با قیمت های جدید هزینه 5 گیگ ترافیک با مالیات چقدر میشه ؟

rz21
26-07-2016, 15:23
با قیمت های جدید هزینه 5 گیگ ترافیک با مالیات چقدر میشه ؟
140610ريال
الان من بخوام خطم رو از آسیاتک در بیارم چه قدر زمان میبره و سریع ترین روش چیه؟

MOHAMMAD2010
26-07-2016, 15:27
140610ريال

والا من اون زمان از طریق پنل یه درخواست جمع اوری زدم - چند ساعت بعدش هم تو 195 یه شکایت کردم - بعدش بهم زنگ زدن و یک روزه تخلیه شد !
-------------------------------------
به نظر میاد من دوباره باید بیام اسیا تک :n02: فکر کنم اگه این دفعه بیام سومین باره که تو این 2 ساله تخلیه کردم و دوباره برگشتم !

amin885
26-07-2016, 15:28
140610ريال

در پنل برید درخواست جمع اوری بزنید و دلیل رو هم بزنید مثلا جابجایی یا مسافرت یا هر چیزی که تماس نگیرن و بخوان راضی کنن بمونید چون هر دلیل دیگه ای بزنید میخوان راضی کنن که بمونید و بعد از درخواست تماس بگیرید 1544 و به پشتیبانی بگید و به صدا مشتری هم ایمیل بزنید و بعد از 3 روز اگه انجام نشد در 195 هم شکایت ثبت کنید.

amin885
26-07-2016, 15:30
والا من اون زمان از طریق پنل یه درخواست جمع اوری زدم - چند ساعت بعدش هم تو 195 یه شکایت کردم - بعدش بهم زنگ زدن و یک روزه تخلیه شد !
-------------------------------------
به نظر میاد من دوباره باید بیام اسیا تک :n02: فکر کنم اگه این دفعه بیام سومین باره که تو این 2 ساله تخلیه کردم و دوباره برگشتم !

والا برای منکه وضعیت اسیاتک نسبت به دو ماه پیش خیلی بدتر شده و قطعی ها هم بیشتر شده حالا دیگه شما هر جور مایلی.

همین امروز حدود 3 ساعت قطع بود و دیروز حداقل دو ساعت قطع بود نه اینکه مشکل snr خط باشه بلکه کلا قطع بود.

در تماس با اسیاتک هم میگن نمیدونیم مشکل کجاست بررسی میشه ینی حتی اینا زحمت به خودشون نمیدن بررسی کنن ببینن چه مشکلی هست که هر روز چند ساعت قطعی داره یه مرکز مخابراتی.

MOHAMMAD2010
26-07-2016, 15:33
والا برای منکه وضعیت اسیاتک نسبت به دو ماه پیش خیلی بدتر شده و قطعی ها هم بیشتر شده حالا دیگه شما هر جور مایلی.

خب چی کار کنم ؟ خودم هم خیلی راضی نیستم مخصوصا چون قیمتشم زیاده اسیاتک
ولی این های وب کوفتی ترافیک شبانه رایگان رو برداشته - الانم تنها جایی که بدون محدود کردن ترافیک شبانه داره همین اسیاتک هست

rz21
26-07-2016, 15:38
الان های وب 50 گیگ 30 روزه 30 هزار تومن میده! متاسفانه زنگ زدم گفتن مرکز مخابراتیتون پر هست و فعلا پشتیبانی نمیکنیم. شرکت دیگه‌ای مثل های وب این طرح ها رو نداره؟

kraiof3
26-07-2016, 16:12
آسیاتک تعرفه های جدیدش رو توی تلگرام معرفی کرد و خبرش رو هم زد ولی توی پنل هنوز 10 گیگ رو گیگی 2440 حساب میکنه.
ویرایش: این رو قضیش فهمیدم. دیگه از این ارزون تر نمیشه. تا 3 گیگ گیگی سه تومن حساب میکنن و تا سه تا 10 گیگ رو گیگی 2200, به همین علت قیمت متوسطش میشه گیگی 2440
الان من تصمیم گرفتم برم های وب. تصمیم احتمالا قطعیه. فقط بگید که سریع ترین راه قطعی اینترنت از خط من الان چیه؟
آخرین صفحه توی تاپیک صبانت اولین پست رو ببین شاید نظرت عوض شه:|

rz21
26-07-2016, 16:19
آخرین صفحه توی تاپیک صبانت اولین پست رو ببین شاید نظرت عوض شه:|

به دو شرط تعرفه‌ی خوبی هست!‌یکی اینکه دائمی باشه نه اینکه بعد از دو ماه برش دارن! یکی دیگه کاهش سرعت نداشته باشه وگرنه من حاضرم به خاطر همین سرویس برم صبانت بردارم!

971971
26-07-2016, 16:29
الان های وب 50 گیگ 30 روزه 30 هزار تومن میده! متاسفانه زنگ زدم گفتن مرکز مخابراتیتون پر هست و فعلا پشتیبانی نمیکنیم. شرکت دیگه‌ای مثل های وب این طرح ها رو نداره؟

kraiof3
26-07-2016, 17:06
به دو شرط تعرفه‌ی خوبی هست!‌یکی اینکه دائمی باشه نه اینکه بعد از دو ماه برش دارن! یکی دیگه کاهش سرعت نداشته باشه وگرنه من حاضرم به خاطر همین سرویس برم صبانت بردارم!
سرویس نیست حجم اضافست

Armin.Computer
26-07-2016, 18:44
هزینه مصرف ترافیک محتوای داخلی آسیاتک رایگان شد

شرکت انتقال داده ­های آسیاتک به عنوان مطلوبترین ارائه دهنده خدمات اینترنتی کشور، همواره در جهت تغییر فرهنگ مصرف محتوایی کاربران اینترنت از محتواهای میزبانی شده در خارج از کشور به سمت محتواهای میزبانی شده فاخر در داخل کشور،گام برداشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، در راستای رسیدن به هدف فوق، آسیاتک به عنوان بزرگترین میزبان محتواهای داخلی کشور در Data center خود، با همکاری صاحبان محتوا اقدام به رایگان نمودن هزینه مصرفی ترافیک وب سایت فیلیمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (مشروط به لاگین بودن هنگام استفاده از محتواهای موجود)، و وبسایت آسیا دی ال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، از تاریخ 1395/05/05 تا پایان فصل تابستان، کرده است.
لازم به ذکر است که علاوه بر این مزیت که در راستای آگاه سازی مشترکین گرامی نسبت به اهمیت استفاده از محتواهای میزبانی شده در داخل کشور انجام شده است، بیان این نکته ضروریست که این اقدام منجر به افزایش کیفیت و سرعت دسترسی به داده ها نیز می­گردد. مشترکین ضمن بهره­گیری از وب سایت­های داخلی در مصارف محتوایی خود، در فرهنگ­سازی این موضوع، با اطلاع رسانی و آگاه سازی دوستان خود بکوشند تا در این اقدام ملی و میهنی سهیم گردند.

بنا بر گزارش این روابط عمومی، مشترکین توجه داشته باشند که تنها در صورتی ترافیک مصرفی آنها هنگام استفاده از محتواهای موجود در وب سایت فیلیمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بصورت رایگان در نظر گرفته خواهد شد که سه شرط زیر رعایت شود:

مشترک آسیاتکی برای بهره­گیری از ترافیک رایگان لازم است در سایت فیلیمو از طریق گزینه "ثبت نام" اقدام به عضویت و ایجاد پنل کاربری و همچنین خرید اشتراک از این وب سایت نماید.
هنگام استفاده از محتواهای رایگان و غیر رایگان موجود در سایت فیلیمو، حتما" در پنل کاربری خود لاگین کرده و بعد به مشاهده فیلم­ها و سایر محتواها اقدام نماید.
در زمان استفاده از محتواهای موجود، به هیچ عنوان از فیلترشکن یا نرم افزارهای تغییرIP استفاده نگردد (این موضوع درخصوص وب سایت آسیا دی ال نیز صدق می کند)

amin885
26-07-2016, 19:06
هزینه مصرف ترافیک محتوای داخلی آسیاتک رایگان شد

شرکت انتقال داده ­های آسیاتک به عنوان مطلوبترین ارائه دهنده خدمات اینترنتی کشور، همواره در جهت تغییر فرهنگ مصرف محتوایی کاربران اینترنت از محتواهای میزبانی شده در خارج از کشور به سمت محتواهای میزبانی شده فاخر در داخل کشور،گام برداشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، در راستای رسیدن به هدف فوق، آسیاتک به عنوان بزرگترین میزبان محتواهای داخلی کشور در Data center خود، با همکاری صاحبان محتوا اقدام به رایگان نمودن هزینه مصرفی ترافیک وب سایت فیلیمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (مشروط به لاگین بودن هنگام استفاده از محتواهای موجود)، و وبسایت آسیا دی ال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، از تاریخ 1395/05/05 تا پایان فصل تابستان، کرده است.
لازم به ذکر است که علاوه بر این مزیت که در راستای آگاه سازی مشترکین گرامی نسبت به اهمیت استفاده از محتواهای میزبانی شده در داخل کشور انجام شده است، بیان این نکته ضروریست که این اقدام منجر به افزایش کیفیت و سرعت دسترسی به داده ها نیز می­گردد. مشترکین ضمن بهره­گیری از وب سایت­های داخلی در مصارف محتوایی خود، در فرهنگ­سازی این موضوع، با اطلاع رسانی و آگاه سازی دوستان خود بکوشند تا در این اقدام ملی و میهنی سهیم گردند.

بنا بر گزارش این روابط عمومی، مشترکین توجه داشته باشند که تنها در صورتی ترافیک مصرفی آنها هنگام استفاده از محتواهای موجود در وب سایت فیلیمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بصورت رایگان در نظر گرفته خواهد شد که سه شرط زیر رعایت شود:

مشترک آسیاتکی برای بهره­گیری از ترافیک رایگان لازم است در سایت فیلیمو از طریق گزینه "ثبت نام" اقدام به عضویت و ایجاد پنل کاربری و همچنین خرید اشتراک از این وب سایت نماید.
هنگام استفاده از محتواهای رایگان و غیر رایگان موجود در سایت فیلیمو، حتما" در پنل کاربری خود لاگین کرده و بعد به مشاهده فیلم­ها و سایر محتواها اقدام نماید.
در زمان استفاده از محتواهای موجود، به هیچ عنوان از فیلترشکن یا نرم افزارهای تغییرIP استفاده نگردد (این موضوع درخصوص وب سایت آسیا دی ال نیز صدق می کند)

امیدوارم یه کار به این سادگی رو که اینهمه دانلود تکراری رو میشه بصورت داخلی روی سرور خود تامین کننده داشت که هم کمک به هدر نرفتن ترافیک میشه و هم کاربر با هزینه سرویس بتونه دانلود های تکراری رو رایگان از خود سرور تامین کننده دانلود کنه انجام میدادند