PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

kisiya
03-07-2016, 16:55
برای شهاب روی 10 مگ هستش و اگر خطتتون بکشه میتونید زنگ بزنید و یگید تا 12 مگ اپ میکنن!
4مگ طلایی و نقره ای رو تو بازه دوماه استفاده کردم فقط برنزی رو نمیدونم 5 ماه پیش!
4 مگ طلایی رو 6 مگ میبندن اگر مشکلی از بابت خط و .... نباشه! تا اون هدیه اضافی تموم شه البته کل ترافیک روزانه محاسبه میشه مثلا 36 گیگ تقسیم بر 30 میشه روزی 1.2 گیگ با سرعت 6 مگ بعدش 360 گیگ تقسیم بر 30 میشه 12 گیگ با سرعت 4 مگ و بعدش سرویس من سرعتش از 480 شد حوالی 140 یعنی حدود 1 به 3
نقره ای رو هم 5 تا اون هدیه روزانه تموم شه بعدش رو 4 ثابت میشه بعدش برای من شد 90! اینا تست های 5 ماه پیش هستش! الان نمیدونم شرایط به چه نحوی هستش!

شاتل وهای وب چه اعدادی رو روی دانلود منیجر نشون میدن دقیقا با چند دانلود میکنه؟ سوال دوم نگفتید نویز خطو کجا ببینم وچطور دی ان اس برای اسیاتک خوبشو بدم پینگم بیاد پایین وبطور دستی چطور وارد کنم ؟ چطور بفمم خطم میکشه از کجا واین اعدادی که میگید مثلا 6 مگ دقیقا روی دانلود منیجر چند نشون میده وچه عددی یا 10 مگو چند روی ای دی ام نشون میده؟

frozan2014
03-07-2016, 16:57
اقای فروزان جواب سوالاتمو بده لطفا وبهترین دی ان اسها برای اسیاتک چنده وچطور بهطوردستی عوضشون کنم ؟
ببخشید
فعلا که تمامی وقت بنده رو اقا کیوان به خودشون اختصاص دادن و دارن سفسطه میکنن!
برای این مهم بهتره با شرکت خودتون تماس بگیرین چون هر کدوم دی ان اس خاص خودشونو رو دارن

kisiya
03-07-2016, 16:59
ببخشید
فعلا که تمامی وقت بنده رو اقا کیوان به خودشون اختصاص دادن و دارن سفسطه میکنن!
برای این مهم بهتره با شرکت خودتون تماس بگیرین چون هر کدوم دی ان اس خاص خودشونو رو دارن

اینارو جواب بده تورو خدا دی ان اس اسیاتکو میخوام؟

شاتل وهای وب چه اعدادی رو روی دانلود منیجر نشون میدن دقیقا با چند دانلود میکنه؟ سوال دوم نگفتید نویز خطو کجا ببینم وچطور دی ان اس برای اسیاتک خوبشو بدم پینگم بیاد پایین وبطور دستی چطور وارد کنم ؟ چطور بفمم خطم میکشه از کجا واین اعدادی که میگید مثلا 6 مگ دقیقا روی دانلود منیجر چند نشون میده وچه عددی یا 10 مگو چند روی ای دی ام نشون میده؟

k1ozil
03-07-2016, 17:01
شما و اون broosli کاملا از تاپیک های وب گرفته تا الان نیتتون مشخصه!
ای کم خرد! بسوز تا خاکسترتو باد ببره هههههههههه
شاتل لند از این بهتره شما تو همین جهالتت بمون بعدش میفهمی شاتل چرا شاتل لند رو راه انداخته! اون اینترانت پسر خوب فرقشو با اینترنت میدونی!؟

گل من یه ریموت فایل دیگه کاری نداری همه بلدن
نیت شما مشخصه : )
بره اسیاتک بگیره عکسا اینستا 10 تا یکی به زور باز میشه اهنگ 2 مگی 4 5 دقیقه طول میکشه دانلود شه
خوش ب حال شما که میفهمی امیدوارم شما که عاقل و دانایی لطف کنی کمی از این روشهای هاید رو یکم پابلیک کنی بقیه بفهمن : /

broosli
03-07-2016, 17:03
شما و اون broosli کاملا از تاپیک های وب گرفته تا الان نیتتون مشخصه!
ای کم خرد! بسوز تا خاکسترتو باد ببره هههههههههه
شاتل لند از این بهتره شما تو همین جهالتت بمون بعدش میفهمی شاتل چرا شاتل لند رو راه انداخته! اون اینترانت پسر خوب فرقشو با اینترنت میدونی!؟

((مثل اینکه شما اصلا ادب و نزاکت رو کاملا از یاد بردین!))
جمله ای که خودت قبلا بهم گفتی الان نثارت میکنم
بقیه دوستان آسیاتکی هم توجه کنن که این آقای frozan یه کاسه ای زیر نیم کاسه اش هست برید تاریخچه پست هاشو ببینید که متوجه بشید چه کلاهی میخواد سرتون بذاره و از این آب گل آلود (نت داغون های وب و آسیاتک و نارضایتی شدید کاربرا) میخواد واسه خودش ماهی گیری کنه (واسه همین اصرار به پیغام خصوصی داره)

k1ozil
03-07-2016, 17:04
وقتی که شما از مهم ترین مبانی IT چیزی نمیدونید اخه من چه جوری بیام به شما توضیح بدم!
کی گفته های وب خویه؟! الکی مجهولات زیاد نکن شما جواب سوالارو بده وگرنه بسلامت!
بحث با شما اصلا صلاح نیست!
این مسایل یه سری دخیل در خطوط ارتباطی مخابرات هستش و یه سری هم تجهیزات!
اون افت سرعت به دلیل کمبود پهنای باند نیست به دلیل کم فروش شرکت ارایه دهنده خدمات هستش!
حالا هی من بگم شما................
شما ظاهر رو میبینی و قضاوت میکنی ادم عاقل تمامی موارد رو بررسی میکنه بعدش شروع به حرف زدن میکنه!
بحث الکی ادامه نده! حوصله تایپ کردن ندارم!
معموله هنوز سنتون به اون برهه ای نرسیده که تعقل نکرده سخن نگی!

موفق باشی دانا کل
نمی دونم هدفتون از طرفداری از های وب و اسیاتک چیه !
به هر حال اقا ادامه بحث ارزش نداره

broosli
03-07-2016, 17:05

عزیز این دوستمون سرکارت گذاشته خیلی حرفاشو جدی نگیر

k1ozil
03-07-2016, 17:09
((مثل اینکه شما اصلا ادب و نزاکت رو کاملا از یاد بردین!))
جمله ای که خودت قبلا بهم گفتی الان نثارت میکنم
بقیه دوستان آسیاتکی هم توجه کنن که این آقای frozan یه کاسه ای زیر نیم کاسه اش هست برید تاریخچه پست هاشو ببینید که متوجه بشید چه کلاهی میخواد سرتون بذاره و از این آب گل آلود (نت داغون های وب و آسیاتک و نارضایتی شدید کاربرا) میخواد واسه خودش ماهی گیری کنه (واسه همین اصرار به پیغام خصوصی داره)

دقیقا حرف منم همینه
وگرنه دلیلی نداره تو این اوضاعی که های وب اسیاتک دارن اینقدر دفاع کنی و اصرار داشته باشی که مشکل از طرف مشترکه ( لود بالانسر تجهیزات و......)

mv217010
03-07-2016, 17:21
گل من یه ریموت فایل دیگه کاری نداری همه بلدن
نیت شما مشخصه : )
بره اسیاتک بگیره عکسا اینستا 10 تا یکی به زور باز میشه اهنگ 2 مگی 4 5 دقیقه طول میکشه دانلود شه
خوش ب حال شما که میفهمی امیدوارم شما که عاقل و دانایی لطف کنی کمی از این روشهای هاید رو یکم پابلیک کنی بقیه بفهمن : /
من کاربر اسیاتک هستم بالای 2 ساله ..اسیاتک فقط مشکلی که داره اینه که پینگ داغونه...اینترنت نامحدود خوبی اصلا نداره...وسلام
سرعت خط هاشم البته محدود ها به این شکله
چه 128 چه 10 مگ رو بگیری سرعت دانلود در طول روز 250 تا 300 از سرور خارج..سرور داخل هم بسته به خط تلفنتون دانلود تا 1.5 یا 2 مگابیت میرسه
در تایم رایگان هم اگه دانلودتون از سرور داخل هست چه 128 یا چه 10 مگ داشته باشید سرعت بالا بدون محدودیت دانلود میده
ولی برا سرور خازج دیگه قضیه فرق میکنه و سرعت اسمی میشه
با تشکر
کابر قدیمی اسیاتک:V30:

amin885
03-07-2016, 17:24
جالب اینجاست که حتی 1544 رو میگیری مدام بوق اشغال میزنه دیگه از این شرکت توقع داریم به ما اینترنت با کیفیت ارائه بده!!

همچنین اون اقا هم دوست عزیز وقتی مشکل از خود اسیاتک هست شما با تیم ویور چطوری میخوای حلش کنی! وقتی در طول روز اینقدر snr کاهش پیدا میکنه که خط قطع میشه و دوباره اینقدر نوسان داره که تا حدی بالا میره که فکر میکنی نکنه الان درست شده و بعد از نیم ساعت دوباره اینقدر کاهش پیدا میکنه که مودم ناچار به ریستارت میشه با ریت کمتر شما چه کاری ازتون برمیاد اخه!! حداقل یکبارم که شده راحت بیاید بگیم مشکل از اسیاتک هست و بس.

تنها کاری که میشه کرد تنظیمات رو بذاری روی G.DMT که کمی snr بهتر بشه که با اینکار وضعیت دیتا ریت پایین میاد و دیگه اینجا adsl پلاس مفهمی نداره .
یعنی در کل باید اسیاتک بیاد جواب بده که راحت خطشون رو مشغول میکنن.

k1ozil
03-07-2016, 17:27
جالب اینجاست که حتی 1544 رو میگیری مدام بوق اشغال میزنه دیگه از این شرکت توقع داریم به ما اینترنت با کیفیت ارائه بده!!

همچنین اون اقا هم دوست عزیز وقتی مشکل از خود اسیاتک هست شما با تیم ویور چطوری میخوای حلش کنی! وقتی در طول روز اینقدر snr کاهش پیدا میکنه که خط قطع میشه و دوباره اینقدر نوسان داره که تا حدی بالا میره که فکر میکنی نکنه الان درست شده و بعد از نیم ساعت دوباره اینقدر کاهش پیدا میکنه که مودم ناچار به ریستارت میشه با ریت کمتر شما چه کاری ازتون برمیاد اخه!! حداقل یکبارم که شده راحت بیاید بگیم مشکل از اسیاتک هست و بس.

منطقی بود عزیز
مشکل از تجهیزات اسیاتکه ولی ایشون میخواد ثابت کنه مال تجهیزات شماست الان میگه لود بالانسر بخر :n08:

broosli
03-07-2016, 17:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان یعنی منم لود بالانسر دارم دیگه؟!!
یا از tcp به udp سوییچ کردم؟!
چون طبق گفته دوستمون در غیر این صورت پینگ زیر 150 امکان پذیر نیست!!!
(اینجا من از سرویس کاهش پینگ استفاده کردم ولی باید گیگی 6000 تومن بدی که اصلا نمیصرفه ولی خواستم بگم پینگ 100 هم امکان پذیره همون طوری که شاتل و پارس آنلاین و صبانت این امکان رو برای کاربراشون فراهم میکنن)

k1ozil
03-07-2016, 17:34
من کاربر اسیاتک هستم بالای 2 ساله ..اسیاتک فقط مشکلی که داره اینه که پینگ داغونه...اینترنت نامحدود خوبی اصلا نداره...وسلام
سرعت خط هاشم البته محدود ها به این شکله
چه 128 چه 10 مگ رو بگیری سرعت دانلود در طول روز 250 تا 300 از سرور خارج..سرور داخل هم بسته به خط تلفنتون دانلود تا 1.5 یا 2 مگابیت میرسه
در تایم رایگان هم اگه دانلودتون از سرور داخل هست چه 128 یا چه 10 مگ داشته باشید سرعت بالا بدون محدودیت دانلود میده
ولی برا سرور خازج دیگه قضیه فرق میکنه و سرعت اسمی میشه
با تشکر
کابر قدیمی اسیاتک:V30:

شما رو بخاظر دارم
اگه یادتون باشه جریان محدود کردن سرعت شبانه چندماه پیش سرعت شبانه تبریز رو محدود کردند و کلی از دوستان تبریزی اعتراض داشتن ؟! ولی ایشون تبریز هستند وسرعتشون عالیه !
در ضمن سرعتی که شما عرض کردید درصدش کمه شاید نهایتش 10 درصد کابران شبانشون ازاد باشه یادمه شما و یه دوست خوزستانی سرعتتون ازاد بود فقط
بازم اگه یادتون باشه نهایت سرعت سرور خارج رو دوست خوزستانیمون داشت ک سرعتش رو 500 کیلو بود ( با سرویس شهاب )

amin885
03-07-2016, 17:44
شما رو بخاظر دارم
اگه یادتون باشه جریان محدود کردن سرعت شبانه چندماه پیش سرعت شبانه تبریز رو محدود کردند و کلی از دوستان تبریزی اعتراض داشتن ؟! ولی ایشون تبریز هستند وسرعتشون عالیه !
در ضمن سرعتی که شما عرض کردید درصدش کمه شاید نهایتش 10 درصد کابران شبانشون ازاد باشه یادمه شما و یه دوست خوزستانی سرعتتون ازاد بود فقط
بازم اگه یادتون باشه نهایت سرعت سرور خارج رو دوست خوزستانیمون داشت ک سرعتش رو 500 کیلو بود ( با سرویس شهاب )

بحث دانلود تایم رایگان به کنار که اصلا فرض کنیم تایم رایگان رو برداره این شرکت. اما مهم این هست که وقتی این شرکت سرویس 6 مگابیتی فروخته و خط من هم تا 10 مگابیت کشش داره چرا باید لینک سرور خارجی رو که دانلود میزنم نهایتش تا 250 دانلود داشته باشم؟
یعنی عملا این شرکت سرویس اسمی رو میفروشه.
مشترک هم کاری ازش برنمیاد چرا چون ناظر بر این شرکت ها عملا کاری نمیکنن.
جدای بحث قیمنش که در هیچ جای دنیا انحصار اینترنت نیست و بالای صد برابر گرونتر به کاربر نمیفروشن .

frozan2014
03-07-2016, 17:50

شاتل ارت 5 برا بنده سرعت رو 280 هستش تا 300 هم بعضی مواقع میره
نویز خط رو از بخش statics مودم اول برین به بخش تنظیمات مودم که اکثرا 192.168.1.1 هستش!
بعدش ببینید تو بخش statics نوع dns اتومات هستش یا چیزی وارد کردین!؟
MDF رو که هیچ کس حضوری نمیتونه دسترسی داشته باشه!
از همون بخش statics مودم میشه فهمید خط رو چند بستن البته اگر طاهری نباشه و لیمیت نکرده باشن!
پخ کامل داده شد!

k1ozil
03-07-2016, 17:51
بحث دانلود تایم رایگان به کنار که اصلا فرض کنیم تایم رایگان رو برداره این شرکت. اما مهم این هست که وقتی این شرکت سرویس 6 مگابیتی فروخته و خط من هم تا 10 مگابیت کشش داره چرا باید لینک سرور خارجی رو که دانلود میزنم نهایتش تا 250 دانلود داشته باشم؟
مشترک هم کاری ازش برنمیاد چرا چون ناظر بر این شرکت ها یک عده هستند که اصلا اینترنت رو حرام میدونند چه برسه دلشون بخواد اینترنت با سرعت بالا دست کاربر برسه.
جدای بحث قیمنش که در هیچ جای دنیا انحصار اینترنت نیست و بالای صد برابر گرونتر به کاربر نمیفروشن .

عزیز طبق نظر دوستان و تجربه خودم اگه اینترنت با کیفیت میخوای شاتل پارس انلاین و صبانت خوب هستند
تحقیق کن ببین کدومشون تو منطقتون بهتره

senator2011
03-07-2016, 18:14
اتفاقا برای منطقه شما خوب بوده همین الان سه بار با پشتیبانی صحبت کردم و از کمیود پهنای باند مرکز مخابراتی ما صحبت کردند و گفتند کاری هم ازشون برنمیاد چون توی برخی مناطق کمبود دارند و توی برخی مناطق هم کمبود ندارند.
شانس ما مرکزمون پر از مشترک هست و کمبود پهنای باند.

بنده هم بیکار نیستم بیام بگم اگرم گفتم خواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارند و از کدوم منطقه هستند.
در ضمن شما اثبات کنید که کیفیت خطتون و snr خطتون روی چند مگا بیت بسته شده لاگ اسیاتک رو بخواید بنده هم میخوام بذارید کنار هم و مقایسه کنید. همچنین علاوه بر پینگ snr شما چقدر هست و شما هم خطتون روی 10 مگا بیت هست ایا؟و بعد میرسیم به اثبات مرکز مخابراتی که باز بنده در خدمتتون هستم برای اثبات.
اگر هم برای رفع مشکل میتونید کاری کنید خوشحال میشم شماره ای از مسئولین بدید تا بنده تماس بگیرم برای رفع مشکل این مرکز.

بله خدمت شما دوست عزیز

Milad4171
03-07-2016, 18:34
سلام.
کاربران عزیز لطفاً با لحن مناسب صحبت کنید.
در صورت لزوم گزارش تخلف ارسال کنید.

تذکر به کاربر : frozan2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TheLucifer
03-07-2016, 18:44
شاتل ارت 5 برا بنده سرعت رو 280 هستش تا 300 هم بعضی مواقع میره
نویز خط رو از بخش statics مودم اول برین به بخش تنظیمات مودم که اکثرا 192.168.1.1 هستش!
بعدش ببینید تو بخش statics نوع dns اتومات هستش یا چیزی وارد کردین!؟
MDF رو که هیچ کس حضوری نمیتونه دسترسی داشته باشه!
از همون بخش statics مودم میشه فهمید خط رو چند بستن البته اگر طاهری نباشه و لیمیت نکرده باشن!
پخ کامل داده شد!

دوست عزیز, بنده هم مشکل پینگ دارم لطفا پ.خ. کنید

mv217010
03-07-2016, 18:59
مشترک هم کاری ازش برنمیاد چرا چون ناظر بر این شرکت ها عملا کاری نمیکنن.
آسیاتک بالاترین سرعتی که از سرور خارج میده 250 هست
کاریش نمیشه کرد
برا دانلود میخوایی بهترین نت رو عرضه میکنه
بدون محدودیتی که بقیه شرکت ها دارن

amin885
03-07-2016, 19:24
کاریش نمیشه کرد

والا داداش گل به بنده ریالی سود نداره که بخوام تبلیغ شرکتی رو کنم اما همین عصری لپ تاپ رو بردم همسایه روبرویی که از یه شرکت دیگه نت داره تست کردم دانلود از سرور کره جنوبی هست با نت ایشون 700 الی 750 داره از سرور خارجی داانلود میکنه و روی سرور داخلی هم1 مگ دانلود میده بهش و دوباره برگشتم اومدم و همون 250 رو روی اسیاتک دارم. شما قضاوت کن اینقدر تفاوت باید بین دو شرکت باید وجود داشته باشه؟

kenzu
03-07-2016, 20:57
حداقل چه سرویسی باید بگیرم تا شیرفلکه رو تا اخر باز کنه؟:n02:

4l1r3z4
03-07-2016, 20:58

وقتی 1544 اشغال شد ، با 82144000 تماس بگیر و با این کلاهبردارای شیاد صحبت کن...

mv217010
03-07-2016, 21:00
والا داداش گل به بنده ریالی سود نداره که بخوام تبلیغ شرکتی رو کنم اما همین عصری لپ تاپ رو بردم همسایه روبرویی که از یه شرکت دیگه نت داره تست کردم دانلود از سرور کره جنوبی هست با نت ایشون 700 الی 750 داره از سرور خارجی داانلود میکنه و روی سرور داخلی هم1 مگ دانلود میده بهش و دوباره برگشتم اومدم و همون 250 رو روی اسیاتک دارم. شما قضاوت کن اینقدر تفاوت باید بین دو شرکت باید وجود داشته باشه؟

اره دیگه
اصلا اسیاتک ماله نت خارج نیست که نه باهاش میشه بازی انلاین زد نه هیچی...وایییی دانلودو نگوووو خوراکه دانلوده:n26:

4l1r3z4
03-07-2016, 21:02
دقیقا حرف منم همینه
وگرنه دلیلی نداره تو این اوضاعی که های وب اسیاتک دارن اینقدر دفاع کنی و اصرار داشته باشی که مشکل از طرف مشترکه ( لود بالانسر تجهیزات و......)

عزیز ، وقتتو واسه این افراد هدر نده! کسی که هنوز ساده ترین موضوع ( = ارتباط نداشتن تغییر دی ان اس با کاهش پینگ ) رو نمیدونه ، چه توقعی ازش داری؟!!!!

mv217010
03-07-2016, 21:02
حداقل چه سرویسی باید بگیرم تا شیرفلکه رو تا اخر باز کنه؟:n02:

برای سرور داخل میخوایی 128 رو بگیر 6 گیگ در ماه 2 تا 5 نیم بها و تا 8 رایگان
فک کنم 21 تومنه

senator2011
03-07-2016, 21:15
کاریش نمیشه کرد

برای بنده سرویس جشنواره هستش سرعت دانلود خارج هم محدودیتی نداره
خواستید لینک بدید تست کنم
البته من طرفداری نمیکنم به هیچ وجه
اسیاتک بعد ساعت 10 یعنی بعد افطار به کلی نابود میشه و برای من که پینگ مهمه غیر قابل استفاده است
خوشبختانه من هم فور جی دارم هم از شرکتهای دی اس ال دیگه
وای به حال کسایی که فقط به اسیاتک وابسته باشند بعضی وقتها حسابی اذیت میشن

WhiteHat
03-07-2016, 22:14

درست عزیز وقتتو با این چرت و پرت های پشتیبانی و عوامل شیاد و دروغگوی آسیاتک به هدر نده

adreno
03-07-2016, 22:18

واعظی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سرعت اینترنت ایران از عراق و افغانستان پایین تر است، این موضوع را رد کرد و گفت: بنده به شخصه به عراق سفر کرده ایم و این را قبول ندارم که سرعت اینترنت آنها بهتر از ایران است
وی در مورد گرانی اینترنت در ایران نیز تاکید کرد: طبق اعلام اتحادیه جهانی مخابرات، هزینه اینترنت در ایران از معدل دنیا پایین تر است
۲۰۰ میلیارد تومان برای سالم سازی فضای مجازی تاکنون هزینه کرده ایم

• وقتی یه چیزی تو گوگل سرچ میکنم خدا خدا میکنم حداقل یکی از نتایج جستجوش فیلتر نباشه .... فیلتیرینگ هوشمند:n08:

TheLucifer
03-07-2016, 22:46
۲۰۰ میلیارد تومان برای سالم سازی فضای مجازی
هزینه کرده ایم؟ آیا درست است....؟

frozan2014
04-07-2016, 10:40
سلام.
کاربران عزیز لطفاً با لحن مناسب صحبت کنید.
در صورت لزوم گزارش تخلف ارسال کنید.

تذکر به کاربر : frozan2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اولا سلام
دلیل حذف پست ها یمن شد اسپم اونوقت اون دوتا راس راس راه میرن

وقتی فردی بخواد از حق خودش و از تهمت ها دفاع کن اخرش این میشه اره!
واقعا افسوس، جانبداری از یه عده به خاطر رفاقت و ..... و پایمال کردن حق دیگران!

Milad4171
04-07-2016, 11:06
سلام
دوست عزیز تا همینجا هم اگه جلوی خیلی از پست ها گرفته نشده اشتباه بوده. ( این اتفاق می افته )
من پست های شما و بقیه کاربران رو مطالعه کردم. متاسفانه حتی یک پست هم نبود که شما در اون به دیگران متلک ننداخته باشید!

اینجا محل اشتراک گذاری اطلاعاتمون هست نه به رخ کشیدن اونها !
هرشخصی که وارد این بحث شده باشه اخطار میگیره و تذکر برای ادامه دادن و بحث های بی ربط به موضوع تاپیک بوده.

بهرحال اگه شما از تیم مدیریت انتقادی دارید محلی برای این موضوع در انجمن وجود دارد.
ارایه پیشنهاد / انتقاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه شما با شخصی مشکل دارید میتونید از پیام خصوصی یا پروفایل استفاده کنید ، نه داخل انجمن !
موفق باشید:n01:

Aria.A97
04-07-2016, 11:32
نتیجه ای که از صحبت های جناب فروزان گرفتم اینه که یه یوزر کاملا معمولی هستن.

ایشون به طرز عجیبی سعی داره با پیغام خصوصی صحبت کنه و به قول خودشون راه حل هاشون رو نمیشه پابلیک کرد. و اما راه حل ها :
تغییر دی ان اس
خاموش روشن کردن مودم برای گرفتن یه رنج خاص.

و ایشونی که اینقدر کباده ی دانش آیتی رو میکشن هنوز خبر ندارن دی ان اس ابدا ربطی به پینگ و تایم و اوت نداره.
همینجا کار دی ان اس رو توضیح میدم که کلا همه بفهمن سطح اطلاعاتی ایشون در چه حدیه.

دی ان اس کارش بیشتر شبیه به یه دفترچه تلفته.
بخشی از دیتابیس یه دی ان اس :
.
.
Google.com 216.58.214.46
S*o*ft98.ir 79.127.127.35
.
.
و اما فلسفه دی ان اس چیه؟ حفظ کردن آدرس Google.com و s*oft*98.ir خیلی راحت تر از حفظ کردن 216.58.214.46 و 79.127.127.35 هست ولی آدرسای Google.com و s*of*t98.ir برای کامپیوتر مفهومی نداره. کامپیوتر شما آدرس Google.com رو برای سرور دی ان اس ارسال میکنه، سرور دی ان اس تو دیتابیس خودش آدرس Google.com رو جست و جو میکنه. اگه پیدا کرد آیپی Google.com رو برای کامپیوتر شما ارسال میکنه و کامپیوتر شما هم با استفاده از اون آیپی به سایت وصل میشه. اگه هم پیدا نکرد از دیتابیس دی ان اس های دیگه استفاده میکنه.

حالا شما بزنید ‌ping google.com
آیپیش رو یاد داشت کنید. و دوباره با آیپی‌ پینگ بگیرید. (وقتی دارید با آیپی پینگ میگیرید عملا از دی ان اس استفاده نمیکنین) خودتون میفهمین پینگ و تایم اوت ربطی به دی ان اس داره یا نه!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

armin_punisher6
04-07-2016, 12:12
خط شما چیه مگه که 3 مگ بیشتر نمیکشه؟
بعدش کاربری شما با من و کسایی که تو این تاپیکن خیلی فرق داره عزیز.ما گیم آنلاین و اینستا و تلگرام و خلاصه صد تا کار دیگه داریم جز دانلود بالام جان.
کشش خط این منطقه کلا ضعیفه.بالای 3 مگ snr شدیدا پایین میاد.
گیم آنلاین زیاد راضی نیستم ولی تلگرام و فیسبوک واقعا خوبه.

MR.Punisher
04-07-2016, 12:34
کشش خط این منطقه کلا ضعیفه.بالای 3 مگ snr شدیدا پایین میاد.
گیم آنلاین زیاد راضی نیستم ولی تلگرام و فیسبوک واقعا خوبه.

گیم آنلاین که کلا هیچکس راضی نیست از آسیاتک.
تو اینستاگرام هم که دوستان قبلا صحبت کردن که از 10 تا عکس 5 تاشم به زور میاد در حالی که
با اینترنت مخابرات وصل میشم همه رو میاره 10/10
مهم اینه که شما راضی باشی دوست عزیز که هستی خدا رو شکر.

Aria.A97
04-07-2016, 12:46
سوییچ UDP و TCP؟
اینا هر کدوم مزایا و معایبی داره. تو استفاده های روزانه هم از جفتشون استفاده میشه.
وقتی از TCP استفاده میشه که خود دیتا مهم باشه و اطمینان داشته باشیم دیتا همونطوری که فرستاده شده دریافت میشه و loss نداشته باشیم. زمان اولویت بعدی هست.
مثال هایی که از تی سی پی استفاده میشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FTP
وقتی از UDP استفاده میکنیم که زمان و پینگ اولویت اول ما باشه. وقتی استفاده میشه که سرور و کلاینت تعداد packet ها زیاد و حجم اون ها کم باشه.
مثال هایی که از udp استفاده میشه : گیم ها، سرور های دی ان اس و...
سرعت انتقال دیتا تو TCP کمتره ولی دقت اون بیشتره.

جاشون رو عوض کنیم چی‌ میشه؟
اگه از udp موقع وب گردی استفاده کنیم : هر صفحه شاید یه ثانیه زود تر باز شه ولی در عوض فرض کن تو هر صفحه ۵% کلمات ناخوانا باشه!
اگه از tcp تو گیم استفاده بشه : پینگتون ۱۰۰-۵۰ تا میره بالا.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

saber73
04-07-2016, 16:30

amin885
04-07-2016, 20:03
اگه زنده بودیم که بمحض اینکه سرویسم تمام شد جمع اوری میکنم. حتی شده بیست نت مخابرات ولی حداقل تماس که میگیری جوابتو میدن نه اینکه بخوان بندازن گردن مشتری.
یا اینکه عمدا خطوط رو مشغول کنن

indianboy
04-07-2016, 22:04
برای عید فطر طرحی چیزی نذاشته آسیاتک؟

android500
04-07-2016, 22:30
برای عید فطر طرحی چیزی نذاشته آسیاتک؟
چرا میخاد گیگ رایگان بده :n04: فقط یه شرط داره اونم اینه که باید سر جات هر جا که هستی بشینی تا بیاد بده :n07:

اینم از هدیه بگیرش:

به مناسبت عید سعید فطر
مسابقه بزرگ و جذاب دابسمش آسیاتکی
با جوایز ویژه ...

اطلاعات تکمیلی به زودی از طریق
همین کانال

Tornado2800
05-07-2016, 00:50
سلام
۱- ایا حجم مانده در بسته به ماه بعد منتقل خواهد شد ؟‌
۲- آيا میتوان روز رو خریداری کرد؟
مثلا بسته ۱۰ مگ داریم در صورت اتمام میشه ۳۰ روز رو خرید؟
یکی از دوستان میگفت بله من با ۹۰۰۰ تومان فقط تعداد روزهارو خریداری کردم

amin885
05-07-2016, 07:35
سلام

سلام
کلا اسیاتک اینجوری طراحی و بنیان گذاری شده که
1- خیر
2-خیر
همچین چیزی در اسیاتک ندیدم.

MR.Punisher
05-07-2016, 07:48
اگه زنده بودیم که بمحض اینکه سرویسم تمام شد جمع اوری میکنم. حتی شده بیست نت مخابرات ولی حداقل تماس که میگیری جوابتو میدن نه اینکه بخوان بندازن گردن مشتری.
یا اینکه عمدا خطوط رو مشغول کنن

بالاخره شماره ما هم توی لیست انتظار پارس در اومد و ثبت نام کردم.
عطای آسیاتک رو به لقاش بخشیدم.شنبه میرم درخواست تخلیه خط میدم.

amin885
05-07-2016, 08:41

دقیقا الان یک هفته هست که 1544 رو که میگیری مشغول میزنه و با شماره خود اسیاتکم که تماس میگیری بعد از اینکه میفهمن با یه فرد فنی روبرو هستن میگن کاری ازمون بر نمیاد مشکل از مخابرات منطقه شماست !!! من نمیدونم چه کسی باید مشکل و آخرش حل کنه!!

android500
05-07-2016, 09:20

منم سرویسم تموم شه دقیقا همین تصمیمو دارم نت پارس با آسیاتک از لحاظ کیفیت قابل مقایسه نیست باید تجربه کنی تا درک کنی نتی که آسیافا.. میده اصلا نت نیست

sajjadm1
05-07-2016, 09:31
سلام

سلام
یه مدت پیش خرید روز را داخل صفحه اصلی زده بودن ولی الان فکر نمیکنم دیگه باشه

amin885
05-07-2016, 10:30
سلام
یه مدت پیش خرید روز را داخل صفحه اصلی زده بودن ولی الان فکر نمیکنم دیگه باشه
طرح های چند روزه اونم بعد از چند سال یکبار این اتفاق افتاد اونم فقط به مدت چند روز اونم با شرایط خاص که هر کسی نداره.
در بیست نت شما هر مقدار حجم خریده باشی و استفاده نکرده باشی به دوره بعد منتقل میشه و این مقدار حجم رو شما میتونی مدیریت کنی برای هر تعداد روزی که بخوای مصرف کنی
اما اسیاتک الان 6 سال هست که من اطلاع دارم از روز اول تا الان هیچ وقت حجم به دوره بعدی انتقال پیدا نمیکرده و هیچ وقتم نمیشده مدت زمان اضافه بخری.

MR.Punisher
05-07-2016, 11:34
دقیقا الان یک هفته هست که 1544 رو که میگیری مشغول میزنه و با شماره خود اسیاتکم که تماس میگیری بعد از اینکه میفهمن با یه فرد فنی روبرو هستن میگن کاری ازمون بر نمیاد مشکل از مخابرات منطقه شماست !!! من نمیدونم چه کسی باید مشکل و آخرش حل کنه!!

تو این 5 سالی که از آسیاتک نت داشتم حتی یک بار هم نشد که مشکل از آسیاتک باشه.همش مشکل یا از زیرساخت هست یا مرکز مخابراتی ها ها
این چیزیه که به اپراتورهای لایه اول آسیاتک یاد میدن که مشتری رو بپیچونن.
بعد از شکایت من به 195 من با 3 یا 4 نفر از کارشناسای لایه بالای آسیاتک صحبت کردم.اونا میگفتن که اصلا اپراتور لایه اول واسه پیچوندن مشتری هست.
بعد از اینکه 195 بهشون اخطار محکم داد اون گزینه ی " اگر هنوز مشکل حل نشده 1 رو بزنید تا به اپراتور لایه بالاتر وصل بشید " به تلفن گویا اضافه شد.
معمولا حتی 10% کاربرا هم این کار رو نمیکنن و قطع می کنن.فقط کاربرای سیریش یا اونایی که سطح اطلاعات خوبی دارن و اپراتورهای لایه اول نمی تونن
اونا رو بپیچونن میرن سمت اپراتورهای لایه بالاتر.این عین گفته ی خود اپراتور لایه بالا بود.
اپراتور لایه بالا هم اول مشتری رو ارزیابی می کنه ببینه چقدر بارشه بعد عملیات پیچوندن رو شروع می کنه.
وقتی دید نمی تونه منو بپیچونه خودش اعتراف کرد که توی اکثر مراکز مخابراتی تجهیزات آسیاتک قدیمی هست و خیلی اوقات نمی تونه سرعت بالای 8 مگ
به کاربرا ارائه بده.برای همینه که سرعت دانلود اینقدر پایینه با لینک خارجی چون همون 8 مگ رو هم شیر می کنن بین 8 نفر.

MR.Punisher
05-07-2016, 11:44
منم سرویسم تموم شه دقیقا همین تصمیمو دارم نت پارس با آسیاتک از لحاظ کیفیت قابل مقایسه نیست باید تجربه کنی تا درک کنی نتی که آسیافا.. میده اصلا نت نیست

حق با شماست.
بعد از عید کلا آسیاتک یه روز بی اشکال نداشته که دلم خوش باشه بگم درست میشه و صبر کنم.
خدایی با روح و روان ما بازی می کنن دوستان.

Armin.Computer
05-07-2016, 11:47
تو این 5 سالی که از آسیاتک نت داشتم حتی یک بار هم نشد که مشکل از آسیاتک باشه.همش مشکل یا از زیرساخت هست یا مرکز مخابراتی ها ها
این چیزیه که به اپراتورهای لایه اول آسیاتک یاد میدن که مشتری رو بپیچونن.
بعد از شکایت من به 195 من با 3 یا 4 نفر از کارشناسای لایه بالای آسیاتک صحبت کردم.اونا میگفتن که اصلا اپراتور لایه اول واسه پیچوندن مشتری هست.
بعد از اینکه 195 بهشون اخطار محکم داد اون گزینه ی " اگر هنوز مشکل حل نشده 1 رو بزنید تا به اپراتور لایه بالاتر وصل بشید " به تلفن گویا اضافه شد.
معمولا حتی 10% کاربرا هم این کار رو نمیکنن و قطع می کنن.فقط کاربرای سیریش یا اونایی که سطح اطلاعات خوبی دارن و اپراتورهای لایه اول نمی تونن
اونا رو بپیچونن میرن سمت اپراتورهای لایه بالاتر.این عین گفته ی خود اپراتور لایه بالا بود.
اپراتور لایه بالا هم اول مشتری رو ارزیابی می کنه ببینه چقدر بارشه بعد عملیات پیچوندن رو شروع می کنه.
وقتی دید نمی تونه منو بپیچونه خودش اعتراف کرد که توی اکثر مراکز مخابراتی تجهیزات آسیاتک قدیمی هست و خیلی اوقات نمی تونه سرعت بالای 8 مگ
به کاربرا ارائه بده.برای همینه که سرعت دانلود اینقدر پایینه با لینک خارجی چون همون 8 مگ رو هم شیر می کنن بین 8 نفر.

بله
معمولا مشکل می تونه حتی از گوگل باشه ولی از ما نه

Tornado2800
05-07-2016, 12:51
سلام

سلام
1- خیر
2-خیر

سلام
پس چطور دوست بنده تونسته اینکارو کنه
شرایط خاصی دارد؟
با ۹۰۰۰ تومان فقط تعداد روز خریداری کرده

k1ozil
05-07-2016, 13:12
بله
معمولا مشکل می تونه حتی از گوگل باشه ولی از ما نه

همین الا نزنگ زدم پشتیبانی های وب دقیقا همین جواب رو بهم داد
پستش رو تاپیک های وب گذاشتم
واقعا اینا مردم رو چی فرض میکنن!؟

amin885
05-07-2016, 13:25
سلام
پس چطور دوست بنده تونسته اینکارو کنه
شرایط خاصی دارد؟
با ۹۰۰۰ تومان فقط تعداد روز خریداری کرده

والا از دوستتون بپرسید بعد از 6 سال بمدت یک هفته طرحی گذاشتن که هر کسی 1 گیگ از حجمش باقی مونده و روزش تمام شده بتونه روزبخره اونم 30 روز 9 تومن اگه اشتباه نکنم و بعد از یک هفته هم این طرح رو برداشتن و الانم دیگه این طرح نیست.
شما خودتون قضاوت کنید بنده 6 سال هست که اسیاتک دارم دروغ که نمیخوام به شما بگم سودی به منم نداره که بگم از بقیه هم بپرسید.
به هر حال اسیاتک دو سال اول خوب بود سال سوم بازم قابل تحمل بود از اون به بعد چون سرویس های یک ساله تمدید کردم هی امروز و فردا کردم و خط دیگه هم از بیست نت دارم .
جالب اینجاست که هر دو خط از یه جعبه پورت بیرون اومده اما snr بیست نت با اینکه اوضاع بیست هم خوب نیست ولی باز بهتر از اسیاتک هست.

Tornado2800
05-07-2016, 13:56
سلام

سلام
1- خیر
2-خیر

والا از دوستتون بپرسید بعد از 6 سال بمدت یک هفته طرحی گذاشتن که هر کسی 1 گیگ از حجمش باقی مونده و روزش تمام شده بتونه روزبخره اونم 30 روز 9 تومن اگه اشتباه نکنم و بعد از یک هفته هم این طرح رو برداشتن و الانم دیگه این طرح نیست.
شما خودتون قضاوت کنید بنده 6 سال هست که اسیاتک دارم دروغ که نمیخوام به شما بگم سودی به منم نداره که بگم از بقیه هم بپرسید.
به هر حال اسیاتک دو سال اول خوب بود سال سوم بازم قابل تحمل بود از اون به بعد چون سرویس های یک ساله تمدید کردم هی امروز و فردا کردم و خط دیگه هم از بیست نت دارم .
جالب اینجاست که هر دو خط از یه جعبه پورت بیرون اومده اما snr بیست نت با اینکه اوضاع بیست هم خوب نیست ولی باز بهتر از اسیاتک هست.

سلام
چرا تصور کردید که من ادعا دارم شما دارید دروغ میگید؟
سوتفاهم شده است
فقط سوال بود خواستم جویا بشم شاید طرح چیز خاصی داره
تشکر از اینکه سوالات من رو پاسخ دادید

vahidreza2007
05-07-2016, 14:28
دوستان ممنون میشم معروفترین و بروزترین سایت های دانلود فیلم و سریال و بازی و نرم افزار و موزیک که سرور هاشون رو اسیا تک هستند رو معرفی کنید

اپلود سنتر های معروفی هم که روی اسیا تک هستند رو هم معرفی کنید مرسی

ppp.ehsan
05-07-2016, 15:26
با سلام
بنده مشترك آسيا تك ميباشم كه اينترنت128 حامي 4گيگ در ماه رو دارم بنده هميشه به صورت ماهنه تمديد ميكردم ولي الان ميام تمديد كنم تمديد يك ماهه نداره و يك ساله داره بايد چيكار كنم

IVAN
05-07-2016, 15:29
سلام
چرا تصور کردید که من ادعا دارم شما دارید دروغ میگید؟
سوتفاهم شده است
فقط سوال بود خواستم جویا بشم شاید طرح چیز خاصی داره
تشکر از اینکه سوالات من رو پاسخ دادید

بله یه طرح ویژه ای بود که فکر کنم تموم شده (دائمی نبود)
توی آسیاتک چون حجم ترافیک منتقل نمیشه به صورت عادی هم نمیشه زمان سرویس رو افزایش داد

saber73
05-07-2016, 15:33
دوستان ممنون میشم معروفترین و بروزترین سایت های دانلود فیلم و سریال و بازی و نرم افزار و موزیک که سرور هاشون رو اسیا تک هستند رو معرفی کنید

اپلود سنتر های معروفی هم که روی اسیا تک هستند رو هم معرفی کنید مرسی

اپلود سنتر های: ترین بیت . اپلود دات ای ار . اپلود بوی . فری اپلود . عصر اپلود (فقط یک سرور اونم سرور شماره 5) . پیکو فایل .
فیلم و سریال که زیاده : مثلا تاینی مویز . ایران فیلم . فیلم توری . اوا دانلود . عصر دانلود . صابر فان و ..............

971971
05-07-2016, 15:40

qatreh
05-07-2016, 15:51
با سلام
بنده مشترك آسيا تك ميباشم كه اينترنت128 حامي 4گيگ در ماه رو دارم بنده هميشه به صورت ماهنه تمديد ميكردم ولي الان ميام تمديد كنم تمديد يك ماهه نداره و يك ساله داره بايد چيكار كنم
دیگه تمدید نکن :n02::n05:

971971
05-07-2016, 15:58
سلام
یک راه وجود دارد که برای یک خط دیگر به نام خودتان اینترنت بگیرید و بگویید حجم و روز سرویس قبلی را به سرویس جدید اضافه کنند.

971971
05-07-2016, 16:09
با سلام
حیف است آنقدر پول به سرویسهای بی کیفیت آسیاتک بدهید. بهتر است تخلیه کنید و یکی از سرویسهای جشنواره ای صبانت با دانلود رایگان از 4 تا 10 صبح را بگیرید:

alirezarz62
05-07-2016, 17:40
سلام
دوستان اینترنت 10 مگابیت اسیاتک دارم و سرعت دانلودم هم به زور به 200 کیلوبایت میرسه در حالی که خطم راحت تا 1.5 مگابایت هم میکشه! (تست شده)
1 هفتس درخواست جمع اوری دادم هنوز روی خطم اینترنت دارم!
خواهشا هیچ کس سمت آسیاتک نره که جز بدبختی و اعصاب خرد کنی هیچ چی نداره!
وضعیت سرعتو که گفتم، پینگم هم بشدت مذخرفه، من یه گیمرم و اصلا نمیتونم گیم آنلاین بزنم!

TheLucifer
05-07-2016, 17:45
دوستان, بنده این 8 گیگ رو میخرم ظاهرا از هدیه های دیگر به صرفه تر است....

Tornado2800
05-07-2016, 21:29
سلام
دوستان عزیز طرح ۱۰ مگ ما در حال اتمام هست
اینطوری که دوستان میفرماییند اگر ما ۱۲۸ هم بگیریم هیچ فرقی روی سرعت ما نخواهد داشت

ایا این مورد تایید شده هست ؟

amin885
05-07-2016, 21:35
سلام
اینطوری که دوستان میفرماییند اگر ما ۱۲۸ هم بگیریم هیچ فرقی روی سرعت ما نخواهد داشت

دقیقا درست گفتید اسیاتک همین هست.

omidcruise
05-07-2016, 21:49
سلام

سلام

فقط تو ساعات رایگان سرعت سرویس ها فرق میکنه

سرعت دانلود من هم با 6 مگ و هم با 512 تو ساعات غیر رایگان فرقی نمیکنه

Tornado2800
05-07-2016, 21:50
دقیقا درست گفتید اسیاتک همین هست.

پس با این وضعیت ما حداقل یک پکیج ۱۲۸ خریداری میکنیم که خط تخلیه نشه و حجم خریداری میکنیم

پهنای باند رو محدود نمیکننند؟

amin885
05-07-2016, 22:44
پس با این وضعیت ما حداقل یک پکیج ۱۲۸ خریداری میکنیم که خط تخلیه نشه و حجم خریداری میکنیم

پهنای باند رو محدود نمیکننند؟

البته دوستمون درست گفتند سرویس های 10 مگ به این دلیل گرون هستند که از ساعت مثلا 2 تا 8 صبح تایم رایگان دارند و سرعت دانلود تایم رایگان ها توی سرویس ها فرق داره. ولی در حالت عادی سرویس 128 با 10 مگا بیت هیچ فرقی نداره.

روی سرویس نامحدود محدودیت گذاشتند ولی روی سرویس حجمی محدودتی نذاشتند.

فقط یک نکته همه سرویس های حجمی اسیاتک بالاترین سرعت دانلود از سرور های خارجی روی 250 هست.

omidcruise
05-07-2016, 23:16
فقط یک نکته همه سرویس های حجمی اسیاتک بالاترین سرعت دانلود از سرور های خارجی روی 250 هست.

دوست عزیز همین عید من با سرویس 10 مگ 4 تا 10 رایگان از سرورای خارج ایران حدود 1 مگ سرعت دانلود میگرفتم. چه در ساعات رایگان و چه در ساعات غیر رایگان.

سرعت دانلود 250 برای جشنواره صبحانه هستش

IVAN
06-07-2016, 00:05
دوست عزیز همین عید من با سرویس 10 مگ 4 تا 10 رایگان از سرورای خارج ایران حدود 1 مگ سرعت دانلود میگرفتم. چه در ساعات رایگان و چه در ساعات غیر رایگان.

بعدا محدود کردن. الان فکر نکنم منطقه ای باشه که محدودیت سرور خارجی (تایم رایگان) نداشته باشه

omidcruise
06-07-2016, 01:03
بعدا محدود کردن. الان فکر نکنم منطقه ای باشه که محدودیت سرور خارجی (تایم رایگان) نداشته باشه

نه دوست عزیز مخابرات قاضی تبریز من خودم و چندتا از دوستانم هیچ وقت محدودیت سرعت دانلود نداشتیم. (مراکزی که خلوت باشن و مشکل کندی پهنای باند نداشته باشن سرعت دانلودشون محدود نیست)

قبلن هم دوستان گله میکردن که محدودیت سرعت دانلود دارن تو تایم رایگان ولی برا ما اوکی بود و مشکلی نداشت.

حیف که سرویس صبحانه رو فعال کردم و نمیتونم لغوش کنم.

برای اطمینان کامل با نت یکی دیگه تست میکنم.
-------
Ben kendimi kaybettimde, Seni kaybetmedim daha

pasia
06-07-2016, 01:10
دوستان ما خوابگاهمون اسیا تک داره ولی تو بازیمث فیفا 16 انلاین مشکل دارم از کاهش پینگ هم استفاده کردم جواب نداد راه دیگه ایی سراغ ندارین؟

amin885
06-07-2016, 08:57

شاید فقط برای شما و برخی اینطور باشه صفحات قبل رو مطالعه کنید اکثر دوستان گفتند 250 محدود هستند از سرور خارجی بنده هم سرویس جشنواره و صبحانه ندارم ولی 250 محدود هست.

همچنین نه در حالت تایم رایگان بلکه حالت عادی هم از 250 بالاتر دانلود از سرور خارجی برای ما محدود شده.

در ضمن گویا تبریز همه دوستان راضی هستند . تبریزی ها اسیاتک بگیرید.

indianboy
06-07-2016, 11:11
البته یه چیزی هم که من تست کردم روی سرعتای پایین تر از 10 مگ شهاب سرعت دیدن فیلم با قندشکن از من تیوب و ... فرق میکنه و افت میکنه.

Greedy
06-07-2016, 11:13
دوستان ما خوابگاهمون اسیا تک داره ولی تو بازیمث فیفا 16 انلاین مشکل دارم از کاهش پینگ هم استفاده کردم جواب نداد راه دیگه ایی سراغ ندارین؟

منم سه ساله فیفا انلاین بازی میکنم اسیاتک پینگش افتضاحه باید سر کنی باهاش دیگه . یهو وسط بازی میبینی قطع میشه
کاهش پینگ هم تاثیر خاصی نداره

indianboy
06-07-2016, 11:18
دوستان, بنده این 8 گیگ رو میخرم ظاهرا از هدیه های دیگر به صرفه تر است....
البته این طرح هم با مالیات و ... میشه 20 تومن هر 8 گیگ

indianboy
06-07-2016, 11:25
مقایسه کنید با طرح شاتل
به گزارش روابط عمومی شاتل افزون بر شرایط و تخفیف‌های ویژه ای که هم اکنون برای خرید سرویس در جشنواره تابستانی شاتل در اختیار مشتریان جدید قرار گرفته است، با توجه به اقبال جشنواره خرید گیگ از سوی مشتریان فعلی و درخواست‌های چندین باره ایشان برای تکرار این جشنواره، مشتریان فعلی شاتل نیز می­‌توانند از روز ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۵ تا ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۵، بسته ترافیک ۵۰ گیگا بایتی شاتل را با ۵۰ درصد تخفیف تنها به قیمت ۵۶.۰۰۰ تومان و بسته ۱۰ گیگابایتی شاتل را با ۴۰ درصد تخفیف تنها به قیمت ۱۹.۲۰۰ تومان خریداری کنند.گفتنی­‌ست، مالیات ارزش افزوده نیز به این مبلغ اضافه خواهد شد.یعنی 100 گیگ 112 تومن!!! تازه با قابلیت انتقال به تمام دوره های بعدی یعنی اگه مصرفش نکنی هیچ وقت تموم نمیشه
آسیاتک هم با این طرح های جدیدش داره خودشو خراب میکنه. کم کم باید به فکر بستن بارمون باشیم.

971971
06-07-2016, 12:03
البته این طرح هم با مالیات و ... میشه 20 تومن هر 8 گیگ
17331 تومن میشود، مشکل شاتل هم این است که سرویسهای جشنواره برای مشترکین قبلی ارائه نمیشود و اگر تخلیه و دوباره ثبت نام کنند هم حجمشان از بین می رود.

ehsan-75
06-07-2016, 12:50
سلام .

خدا رو شکر من آسیاتک رو تخلیه کردم و خلاص شدم .

چنتا مطلب مینویسم ، امیدوارم به کارتون بیاد .

از بین چندین شرکت ارایه کنده نت، آسیاتک و های وب خیلی وضعشون شبیه به همه و نسبت به سایر رقبا یه مقدار کیفیتشون در این یک سال افت کرده . من یادمه وقتی برا خودم آسیاتک ثبت نام میکردم، برا داییم هم های وب ثبت نام کردم اونموقع هردو عالی بودن ولی رفته رفته افت کردن که البته افت آسیاتک خیلی مشهدود تر بود .

اما حالا سه تا شرکت بهتر از بقیه شدن ... پارس آنلاین، شاتل و صبانت . اونم بدلیل پیشهاد ها و توجه ویژشون نسبت به کاربراشون . مخصوصا شاتل .

بیاین چهار تا جشنواره تابستانی سرویس دهنده هارو باهم مرور کنیم .

آسیاتک : سرویس جشنواره تابستان - سرعت تا 6 مگ - حجم : 24 - وضعیت شبانه : نیم بها - قیمت : 44 هزار تومان

شاتل : پیشنهاد های ویژه شاتل برای تابستان 95 - سرعت تا 16 مگ ...حجم : 10 تا 20 گیگ ... وضعیت شبانه : ندارد-دارد ... قیمت : 19 و 39 هزار تومان - اطلاعات بیشتر کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صبانت : صبحانت با صبانت - سرعت تا 12 مگ ... حجم : 102 گیگ ... وضعیت شبانه : دارد ... قیمت : 64 هزار تومان - اطلاعات بیشتر 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - اطلاعات بیشتر 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارس آنلاین : یک دنیا خوشی برای تو - سرعت تا 16 مگ ... حجم 60 گیگ ... وضعیت شبانه : 60درصد رایگان ... قیمت 65 هزار تومان - اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من الان یه هفته ای هست که مشترک شاتل هستم . واقعا نت با کیفیت بالایی هستش . همه چیز استیبل و خوب .البته بعضی وقتا قطعی های چند ثانیه ای داره که با ریلود کردن صفحه بطور کامل باز میشه .
سرعت در همه بازه های روز تقریبا ثابته ولی ممکنه بدلیل نویز خط نوسان 100 تا 200 کیلوبایتی داشته باشن . ولی مثل آسیاتک نیست که از 1 مگ برسه به 100 کیلو و برگرده 1 مگ ...
شبا پهنای باند افت نمیکنه ... سرعت لود تلگرام و ایستاگرام عالی
پینگ داخل اغلب 50 و خارج بین 150 تا 250

امیدوارم این اطلاعات براتون مفید واقع بشه .
موفق باشید .

Tornado2800
06-07-2016, 14:01
سلام
طی چند ماهی که مشترک اسیاتک هستم
واقعا کیفیت بسیار مناسبی داره و بیشترین پایپداری با SNR 10 !! دارم تجربه میکنم بدون قطعی
تعجب میکنم در برخی نقاط کشور مشکلاتی داره
انشالله حل بشه.

android500
06-07-2016, 16:12
سلام .

خدا رو شکر من آسیاتک رو تخلیه کردم و خلاص شدم .

چنتا مطلب مینویسم ، امیدوارم به کارتون بیاد .

از بین چندین شرکت ارایه کنده نت، آسیاتک و های وب خیلی وضعشون شبیه به همه و نسبت به سایر رقبا یه مقدار کیفیتشون در این یک سال افت کرده . من یادمه وقتی برا خودم آسیاتک ثبت نام میکردم، برا داییم هم های وب ثبت نام کردم اونموقع هردو عالی بودن ولی رفته رفته افت کردن که البته افت آسیاتک خیلی مشهدود تر بود .

اما حالا سه تا شرکت بهتر از بقیه شدن ... پارس آنلاین، شاتل و صبانت . اونم بدلیل پیشهاد ها و توجه ویژشون نسبت به کاربراشون . مخصوصا شاتل .

بیاین چهار تا جشنواره تابستانی سرویس دهنده هارو باهم مرور کنیم .

آسیاتک : سرویس جشنواره تابستان - سرعت تا 6 مگ - حجم : 24 - وضعیت شبانه : نیم بها - قیمت : 44 هزار تومان

شاتل : پیشنهاد های ویژه شاتل برای تابستان 95 - سرعت تا 16 مگ ...حجم : 10 تا 20 گیگ ... وضعیت شبانه : ندارد-دارد ... قیمت : 19 و 39 هزار تومان - اطلاعات بیشتر کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صبانت : صبحانت با صبانت - سرعت تا 12 مگ ... حجم : 102 گیگ ... وضعیت شبانه : دارد ... قیمت : 64 هزار تومان - اطلاعات بیشتر 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - اطلاعات بیشتر 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارس آنلاین : یک دنیا خوشی برای تو - سرعت تا 16 مگ ... حجم 60 گیگ ... وضعیت شبانه : 60درصد رایگان ... قیمت 65 هزار تومان - اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من الان یه هفته ای هست که مشترک شاتل هستم . واقعا نت با کیفیت بالایی هستش . همه چیز استیبل و خوب .البته بعضی وقتا قطعی های چند ثانیه ای داره که با ریلود کردن صفحه بطور کامل باز میشه .
سرعت در همه بازه های روز تقریبا ثابته ولی ممکنه بدلیل نویز خط نوسان 100 تا 200 کیلوبایتی داشته باشن . ولی مثل آسیاتک نیست که از 1 مگ برسه به 100 کیلو و برگرده 1 مگ ...
شبا پهنای باند افت نمیکنه ... سرعت لود تلگرام و ایستاگرام عالی
پینگ داخل اغلب 50 و خارج بین 150 تا 250

امیدوارم این اطلاعات براتون مفید واقع بشه .
موفق باشید .
مال صبانت از همه به صرفست ولی خط مارو پشتیبانی نمیکنه
شاتل که 2-7 شبانه رایگان داره مصرف منصفانه داره؟؟ سرعت دانلود تو روز و شب چنده؟؟

سلام
واقعا کیفیت بسیار مناسبی داره و بیشترین پایپداری با SNR 10 !! دارم تجربه میکنم بدون قطعی
انشالله حل بشه.

:n04::n04::n04::n04: چطور شده مال شما؟؟؟؟ آسیاتک و کیفیت؟؟؟؟:n35:

ehsan-75
06-07-2016, 18:00
شاتل که 2-7 شبانه رایگان داره مصرف منصفانه داره؟؟ سرعت دانلود تو روز و شب چنده؟؟

سرعت دانلود شب و روز فرقی نداره . مونده خطنون روچند باشه . مال من بین 700 ت 1.1مگ متغییر هستش .
برا شبا سیاست مصرف منصفانه پیاده میکنند .

android500
06-07-2016, 20:02
سرعت دانلود شب و روز فرقی نداره . مونده خطنون روچند باشه . مال من بین 700 ت 1.1مگ متغییر هستش .
برا شبا سیاست مصرف منصفانه پیاده میکنند .
مصرف منصفانش چطوریه؟ سرعتو میاره رو 128؟؟؟ اگه اینطوری باشه که ارزش نداره

Tornado2800
06-07-2016, 20:10

:n04::n04::n04::n04: چطور شده مال شما؟؟؟؟ آسیاتک و کیفیت؟؟؟؟:n35:

سلام
بله
سرعتم بیشتر اوقات ۷۰۰ کیلو الی ۱۰ مگابیت بر ثانیه هست
کیفیت پینگ و شبکه ی مناسبی دارد

amin885
06-07-2016, 20:38
سلام
انشالله حل بشه.

شما تو صفحه قبل داری سوال ابتدایی میپرسی از سرویس 128 و 10مگابیت و تفاوتهاش و... یهو شدین کاربر چندین ماهه اسیاتک و یهو شدین حرفه ای و خطتونم لینکش ثابته!!! اونم با snr10 !!! یعنی به هر کسی بگی snr 10 هست و تکونم نمیخوره و قطعی نداره خندش میگیره با این نوسان بسیار زیاد اسیاتک در هر ساعت و هر دقیقه..

افراد بسیار جالبی پیدا میشن !!!

البته برام جالبه افرادی حرف هایی میزنن که از لحاظ فنی snr 10 قابل توجیه نیست برای داشتن یک اینترنت خوب و پایدار! برای استفاده. بنده خطم صبح 18 هست عصر 12 شب میشه 10 و تا اخر شب چندین بار قطعی خط با کاهش snr تا 8 که باعث قطعی مکرر میشه بعد یه کاربر پیدا میشه و میگه snr 10 داره و بدون قطعی !!! موفق باشید.

Tornado2800
06-07-2016, 20:49
شما تو صفحه قبل داری سوال ابتدایی میپرسی از سرویس 128 و 10مگابیت و تفاوتهاش و... یهو شدین کاربر چندین ماهه اسیاتک و یهو شدین حرفه ای و خطتونم لینکش ثابته!!! اونم با snr10 !!! یعنی به هر کسی بگی snr 10 هست و تکونم نمیخوره و قطعی نداره خندش میگیره با این نوسان بسیار زیاد اسیاتک در هر ساعت و هر دقیقه..

افراد بسیار جالبی پیدا میشن !!!

البته برام جالبه افرادی حرف هایی میزنن که از لحاظ فنی snr 10 قابل توجیه نیست برای داشتن یک اینترنت خوب و پایدار! برای استفاده. بنده خطم صبح 18 هست عصر 12 شب میشه 10 و تا اخر شب چندین بار قطعی خط با کاهش snr تا 8 که باعث قطعی مکرر میشه بعد یه کاربر پیدا میشه و میگه snr 10 داره و بدون قطعی !!! موفق باشید.

علیک سلام
عیدتون مبارک !‌
پیشنهاد میکنم عینکتون رو بزنید سپس برگردید به ۲-۳ ماه پیش که ردپایی از پست های بنده رو میبینید یا خیر بابت اسیاتک؟

خدمتتون اعلام شده در حال اتمام هست شما مدرک و سندی دارید که ما کاربر ابتدایی و چندین ماهه ی اسیاتک نیستیم؟
بهتره بعد از زدن عینکتون به عقبتر برگردید که ببینید ۲ ماه پیش هم بنده در این باره مواردی مطرح کردم

اما برای اینکه پاسخ این نوع رفتارتون رو بدم خدمت شما از وضعیت SNR بنده که قبلا هم به اشتراک گذاشته بودم ارسال خواهم کرد
انشالله برسم منزل به صورت بروز شده هم قرار خواهم داد.

اسیاتک نه برای پدر بنده هست و نه برای هیچکسم بیخود نظر بدم
شما اگر زورت میاد کسی تعریف میکنه یا با ساز شما نمی رقصه توصیه میکنم الا عینکتون رو بردارید و چشم بند بزارید
استراحت کنید
برای سلامتتیون خوب هست :wink:
چون اینجا در انجمن عمومی هستیم و می تونیم در مورد کارکرد سرویس ها اظهار نظر کنیم و شما نمیتونید نظرهای شخصی و عقده های شخصیتون نسبت به هر موردی یا سرویسی را به کسی تحمیل کنید !‌

بنده بر خلاف شما به تجربه های دیگران احترام میزارم و هیچ وقت نگفتم به هیچکس که شما دروغ میگید یا اصلا اینطوری نیست چون موقعیت جغرافیایی هرکس متفاوت هست و مراکز مخابراتی یکسانی استفاده نمیکنیم حتی اگه بد باشه کافیست به ۵۰۰۰ پست بنده رجوع کنید و بیبنید کجا مثل شما نشستم بالای منبر و بی جا قضاوت کردم؟
لطفا سعی کنید توی زندگیتون در مورد هیچ چیزی اگر اطلاع ندارید نظر ندید .

با ارزوی ساعتی خوش خواب و استراحت

amin885
06-07-2016, 21:06
علیک سلام
عیدتون مبارک !‌
پیشنهاد میکنم عینکتون رو بزنید سپس برگردید به ۲-۳ ماه پیش که ردپایی از پست های بنده رو میبینید یا خیر بابت اسیاتک؟

خدمتتون اعلام شده در حال اتمام هست شما مدرک و سندی دارید که ما کاربر ابتدایی و چندین ماهه ی اسیاتک نیستیم؟
بهتره بعد از زدن عینکتون به عقبتر برگردید که ببینید ۲ ماه پیش هم بنده در این باره مواردی مطرح کردم

اما برای اینکه پاسخ این نوع رفتارتون رو بدم خدمت شما از وضعیت SNR بنده که قبلا هم به اشتراک گذاشته بودم ارسال خواهم کرد
انشالله برسم منزل به صورت بروز شده هم قرار خواهم داد.

اسیاتک نه برای پدر بنده هست و نه برای هیچکسم بیخود نظر بدم
شما اگر زورت میاد کسی تعریف میکنه یا با ساز شما نمی رقصه توصیه میکنم الا عینکتون رو بردارید و چشم بند بزارید
استراحت کنید
برای سلامتتیون خوب هست ;)
چون اینجا در انجمن عمومی هستیم و می تونیم در مورد کارکرد سرویس ها اظهار نظر کنیم و شما نمیتونید نظرهای شخصی و عقده های شخصیتون نسبت به هر موردی یا سرویسی را به کسی تحمیل کنید !‌

بنده بر خلاف شما به تجربه های دیگران احترام میزارم و هیچ وقت نگفتم به هیچکس که شما دروغ میگید یا اصلا اینطوری نیست چون موقعیت جغرافیایی هرکس متفاوت هست و مراکز مخابراتی یکسانی استفاده نمیکنیم حتی اگه بد باشه کافیست به ۵۰۰۰ پست بنده رجوع کنید و بیبنید کجا مثل شما نشستم بالای منبر و بی جا قضاوت کردم؟
لطفا سعی کنید توی زندگیتون در مورد هیچ چیزی اگر اطلاع ندارید نظر ندید .

با ارزوی ساعتی خوش خواب و استراحت

علیکم السلام و رحمت الله .. حقیقت تلخه دوست عزیز . بنده حقیقت رو گفتم . موفق باشید.عیدتونم مبارک!

Tornado2800
06-07-2016, 21:11
علیکم السلام و رحمت الله .. حقیقت تلخه دوست عزیز . بنده حقیقت رو گفتم . موفق باشید.عیدتونم مبارک!

برای شما بله و نه برای بنده که با سند مدرک پاسختون رو دادم
برسم منزل فراموش نکنم حتما SNR رو قرار میدم با UPTIME مودم ADSL که ببیند چند ساعت متصل هستم بدون قطعی.

تجربه ی شما قابل احترام و جای هیچ بحثی نیست
ولی
فعلا اینو داشته باشید تجربه ی بنده . پینگ جدید

amir_t6262
06-07-2016, 21:30
دوستان این وضعیت چطوره؟

Tornado2800
06-07-2016, 21:37
دوستان این وضعیت چطوره؟

سلام
خطتتون نویز داره حداکثر سرعتی که با توجه به down stream میتونید بگیرید ۳۰۰ تا هست به صورت میانگین

android500
06-07-2016, 21:46
سلام
خطتتون نویز داره حداکثر سرعتی که با توجه به down stream میتونید بگیرید ۳۰۰ تا هست به صورت میانگین
خطش هیچ مشکلی نداره ببین چطوری مغزتونو شستشو دادن که همش فکر وضعیت خططون هستین همه مشکلات مربوط به خود آسیاتکه من مخابرات بودم خطم 16 مگ رو هم میکشید ولی تجهیزات آسیاتک 8 مگ رو فقط جواب میده خاک تو سرش :n34:

amir_t6262
06-07-2016, 21:50
خطش هیچ مشکلی نداره ببین چطوری مغزتونو شستشو دادن که همش فکر وضعیت خططون هستین همه مشکلات مربوط به خود آسیاتکه من مخابرات بودم خطم 16 مگ رو هم میکشید ولی تجهیزات آسیاتک 8 مگ رو فقط جواب میده خاک تو سرش :n34:

حالا چرا شما حرص میخوری دوست عزیز؟!
من سرویس "یکساله 10 گیگ با سرعت 4 مگ" را گرفته بودم.

اینجا دیدم بحث است، گفتم ببینم وضعیتم چطوره.

Tornado2800
06-07-2016, 22:07

سلام
نمیشه گفت هیچ مشکلی نداره
و نمیش هم گفت که الزاما مشکل دار هست
استناد صحبت ما یا نظر ما فقط بر طبق گزارش Logی هست که ارسال کردند.

android500
06-07-2016, 22:15
حالا چرا شما حرص میخوری دوست عزیز؟!
من سرویس "یکساله 10 گیگ با سرعت 4 مگ" را گرفته بودم.

اینجا دیدم بحث است، گفتم ببینم وضعیتم چطوره.
آخه همه فکر میکنن خطهاشون مشکل داره نمیدونن مشکل از آسیاتکه برا همین گفتم من خودم مطمئنم مرکزمون 8 مگ و خورده ای رو جواب میده خط من هم رو 6 مگ بسته شده. تجهیزات آسیاتک خیلی بی کیفیته
شما نمیدونی به خاطر همین کیفیت بد تجهیزاتشون چقد دردسر و اعصابخوردی کشیدم

از دوستان خواهش میکنم بعد این نگن خطم نمیکشه یا نویز داره یا .... بگین تجهیزات آسیاتک تو مرکز مخابراتیمون اینجوریه... :n16:

amir_t6262
06-07-2016, 22:31
سلام
نمیشه گفت هیچ مشکلی نداره
و نمیش هم گفت که الزاما مشکل دار هست
استناد صحبت ما یا نظر ما فقط بر طبق گزارش Logی هست که ارسال کردند.

آخه الان بگم که من راضیم، همه میریزم سرم و میگن من صاحب آسیاتک هستم که دارم دفاع میکنم.
ولی با 30هزار تومان که بابت اینترنت دادم. ( همان طرح یکساله 10 گیگ با سرعت 4 مگ) و البته دانلود خاصی هم ندارم، اگر هم دانلود کنم معمولا تا 400-500 تا دانلود میکنم. خوشبختانه قطعی و ... هم طی 200 روزی که دارم استفاده میکنم نداشتم.
تهران، های وب هم تست کردم که خیلی اوقات مشکل DNS دارد ولی این آسیاتک، خوشبختانه تا الان من یکی را که اذیت نکرده.

IVAN
06-07-2016, 23:11
آخه الان بگم که من راضیم، همه میریزم سرم و میگن من صاحب آسیاتک هستم که دارم دفاع میکنم.
ولی با 30هزار تومان که بابت اینترنت دادم. ( همان طرح یکساله 10 گیگ با سرعت 4 مگ) و البته دانلود خاصی هم ندارم، اگر هم دانلود کنم معمولا تا 400-500 تا دانلود میکنم. خوشبختانه قطعی و ... هم طی 200 روزی که دارم استفاده میکنم نداشتم.
تهران، های وب هم تست کردم که خیلی اوقات مشکل DNS دارد ولی این آسیاتک، خوشبختانه تا الان من یکی را که اذیت نکرده.

خطتون خوبه نویزش نرماله ولی snr پایینه. اگه میتونین بذارین رو مود adsl2+ وضعیت باید بهتر بشه.
یه سوال آف تاپیک :biggrin: شما دانلود نمیکنی پس زیرنویسارو فقط از روی فایل انگلیسی ترجمه میکنی؟ ;)

amir_t6262
06-07-2016, 23:22
خطتون خوبه نویزش نرماله ولی snr پایینه. اگه میتونین بذارین رو مود adsl2+ وضعیت باید بهتر بشه.
یه سوال آف تاپیک :biggrin: شما دانلود نمیکنی پس زیرنویسارو فقط از روی فایل انگلیسی ترجمه میکنی؟ ;)

ممنون. روش کار را هم توضیحی بدهید.

خیر. من خودم دانلود نمیکنم.
آنها را از دوستانم که مسئولان انفورماتیک سازمان مان هستند میگیرم.

ehsan-75
06-07-2016, 23:27
مصرف منصفانش چطوریه؟ سرعتو میاره رو 128؟؟؟ اگه اینطوری باشه که ارزش نداره

والا من حدودا یک هفتس که مشترکش شدم و تا حالا دانلود شبانه نداشتم که امتحان کنم محدود بشم سرعت میاد رو چند . ولی طبق حرفی که یه سری از دوستان بهم گفتن ، انگار روش کار شاتل اینطوریه که اول از ساعت 2تا4 محدود میکنه بعد 4تا6 بعدم کلش محدود که اگه چند روز دانلود نکنی از محدودیت در میای و اگه دانلود کنی دیگه محدود میشی و باید ارتقا بدی به اکو بالاتر .
اینا البته گفته های کاربرا بود و من هنوز تجربش نکردم .

در کل برا انتخاب من زیاد دانلود شبانه مد نظر نبود چون هم بسته های ایرانسل هست و هم همراه اول و همچنین زیاد هم دانلود نمیکنم راستش . اون چیزی که برام مهمه کیفیت نت بین المللی و سرعت تلگرام هستش که فعلا شاتل جواب گو و عالیه .:n39:

amin885
07-07-2016, 08:26
سلام
بله
سرعتم بیشتر اوقات ۷۰۰ کیلو الی ۱۰ مگابیت بر ثانیه هست
کیفیت پینگ و شبکه ی مناسبی دارد

این پست شما ادیت شده بعد از اینکه بحث به اینجا ها کشید چون خودتون دیدید نمیشه با خط 6 مگابیت ریتی که عکس گذاشتید بین 900 الی 1 مگ دانلود داشت!! رفتید ادیتش کردید به 700 :n02: الی 10 مگا بیت!!!!
Last edited by Tornado2800; ديروز at 21:55.

دوم اینکه بنده عکسی از آپ تایم ندیدم خودتونم خوب میدونید وقتی snr10 بخواد پایدار باشه مهم این هست که در طول 24 ساعت روی همین 10 بمونه و هیچ قطعی نداشته باشه log مودم رو باید بذارید نه عکس snr 10 فعی رو!!
در ضمن پینگ چه ربطی به پایدار بودن snr داره!! بعضی دوستان پینگ میذارن !! حتی اگه پینگ خوبم باشه گویای نوسان و نداشتن مشکلات اسیاتک در ساعتهای مختلف نیست.

سوم بنده بحثی ندارم با کسی اما حقیقت تلخ هست و باید بپذیریم که snr 10 برای یه خط adsl2 پلاس بسیار پایینه و احتمال قطعی وجود داره با کمی نوسان و میتونید از عوامل فنی هم بپرسید پس چه اصراری هست نمیدونم!

من الله توفیق !!

indianboy
07-07-2016, 09:20
17331 تومن میشود، مشکل شاتل هم این است که سرویسهای جشنواره برای مشترکین قبلی ارائه نمیشود و اگر تخلیه و دوباره ثبت نام کنند هم حجمشان از بین می رود.
عذر میخوام فکر کنم درست متوجه نشدم. یعنی بقیه شرکت ها حتی اگر تخلیه کنید حجمتون رو براتون رزرو نگه میدارند؟
سرویسهای جشنواره ای معمولیشو که نمیدونم ولی اکسترا باکس ها که خیلی هم عالی هستند رو همه میتونند استفاده کنند.
"بسته ویژه اکسترا گیگ 8 گیگی با 40% تخفیف به قیمت 19.875 تومان ، که با انتخاب میزان حجم فقط 8 گیگ ازین تخفیف برخودار خواهید شد."
این متنو توی تلگرام پیدا کردم از روی این متن گفتم حدود 20 تومن میشه ولی توی 1544 الان زدم دیدم حرف شما درسته. :n11:

indianboy
07-07-2016, 09:32
راستی دوستان شاتل سرویس شبانرو حتی با 3 گیگ دانلود گاهی به شدت محدود میکنه. من قبلا سرویسش رو داشتم و بعضی شب ها که یک بازی رو میذاشتم برای دانلود فرداش سرعتم زیر 10 کیلوبایت بود تا صبح. حالا الان هم دوستان دارند و میگن سرعت رو به شدت محدود میکنه.
اگر این مشکلش رو حل میکرد (البته اگر دوستان مسئول شاتل این رو به عنوان مشکل بدونن) دیگه خیلیا میرفتن شاتل و دوباره شلوغ میشد و همون آش همیشگی بود و همون کاسه!!!

Tornado2800
07-07-2016, 10:00

سلام مجدد
ما در اینجا به تجربه های همدیگه احترام میزاریم و دلیلی نداره بیخود کسی دفاع یا بیخود کسی بد بگه .
در انجمن عمومی فعالیت میکنیم .

منم تجربم مثل شما هست و مشکلی با اسیاتک ندارم به قدری که باهاش بازی های انلاین PS4 با دوستان هم بازی میکنیم :n01: بدون لگ و قطعی.

alirezarz62
07-07-2016, 10:17
سلام مجدد
ما در اینجا به تجربه های همدیگه احترام میزاریم و دلیلی نداره بیخود کسی دفاع یا بیخود کسی بد بگه .
در انجمن عمومی فعالیت میکنیم .

منم تجربم مثل شما هست و مشکلی با اسیاتک ندارم به قدری که باهاش بازی های انلاین PS4 با دوستان هم بازی میکنیم :n01: بدون لگ و قطعی.

دوست عزیز از بین 100 نفر یک نفر هست که بالاخره از یک شرکت راضی باشه، مثل شما!
دلیل نیشه شما بیای برای همه حکم صادر کنی که آسیاتک خوبه! والا بعد از چند ماه شما اولین نفری هستی که پیدا کردم میگه آسیاتک خوبه!
من خودم گیمر حرفه ای هستم و به خاطر این وضعیت اینترنت آسیاتک مجبورم با اینترنت 4G ایرانسل بازی آنلاین بکنم و الان نزدیک 10 روزه درخواست جمع اوری دادم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده دیروز هم دوباره زنگ زدم گفتن تو هفته بعد بررسی میشه، پیر بنده رو در اوردند بخدا
شما هم روزی از دست این پشتیبانی موهاتون سفید میشه حاضرم شرط ببندم با شما!

amin885
07-07-2016, 11:35
دلیل نیشه شما بیای برای همه حکم صادر کنی که آسیاتک خوبه! والا بعد از چند ماه شما اولین نفری هستی که پیدا کردم میگه آسیاتک خوبه!
من خودم گیمر حرفه ای هستم و به خاطر این وضعیت اینترنت آسیاتک مجبورم با اینترنت 4G ایرانسل بازی آنلاین بکنم و الان نزدیک 10 روزه درخواست جمع اوری دادم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده دیروز هم دوباره زنگ زدم گفتن تو هفته بعد بررسی میشه، پیر بنده رو در اوردند بخدا

شک نکنید که از بس همه ناراضی هستند عجیب به نظر میاد که یکی دو نفر راضی باشند مخصوصا اینکه وقتی تماس میگیری پشتیبانی اسیاتک وقتی میبینن که مشکل از سیم کشی شما و مودم شما نیست و مشکل از تجهیزات قدیمی اسیاتک هست دیگه هیچ جوابی نمیتونن بدن جز اینکه میگن در اینده حل میشه انشالا یا میگن کاری ازمون برنمیاد
بشخصه من هم بسیاری از مواقع دارم با نت ایرانسل کار میکنم و میفهمم چقدر خوبه.
فقط خوشحالیم adsl داریم!

Tornado2800
07-07-2016, 11:52

سلام
ما در اینجا حکم صادر نمیکنیم فکر میکنم معنیش برای شما شاید یکم متفاوت هست
در انجمن میتونیم نظر بدیم و تجربیات خودمون رو به اشتراک بزاریم .

شما اگر پیام منو با دقت بخونید ۲ بار نوشتم :

معنیش معلومه که هیچکس الکی بد نمیگه و هیچکس الکی تمجید نمیکنه . مثل شما که الکی شاکی نیستید قطعا تجربه ی بدی باهاش داشتید که قابل احترام هست . و دلیل بر دفاع کردن نیست
همینطور که وقتی کسی تعریف از این سرویس دهنده میکنه دلیل نداره به قول شما شخصی بیاد بر علیهش حکم صادر کنه.

alirezarz62
07-07-2016, 11:56
سلام
ما در اینجا حکم صادر نمیکنیم فکر میکنم معنیش برای شما شاید یکم متفاوت هست
در انجمن میتونیم نظر بدیم و تجربیات خودمون رو به اشتراک بزاریم .

شما اگر پیام منو با دقت بخونید ۲ بار نوشتم :

معنیش معلومه که هیچکس الکی بد نمیگه و هیچکس الکی تمجید نمیکنه . مثل شما که الکی شاکی نیستید قطعا تجربه ی بدی باهاش داشتید که قابل احترام هست . و دلیل بر دفاع کردن نیست
همینطور که وقتی کسی تعریف از این سرویس دهنده میکنه دلیل نداره به قول شما شخصی بیاد بر علیهش حکم صادر کنه.

دوست عزیز پست های قبلی شما رو خوندم و بر اساس پست های قبلیتون گفتم حکم صادر میکنید!
وقتی میبینید که بیش از 90% کاربران از اینترنت آسیاتک ناراضی هستن اون وقت میشه حکم صادر کرد که بله این شرکت به احتمال زیاد برای کسی که میخواد تازه ازش اینترنت بگیره بدرد بخور نیست!
بنده بشدت از این ISP ناراضی هستم و اگر تا دو روز آینده پورت بنده جمع اوری نشه حتما از این شرکت شکایت خواهم کرد!
موفق باشید!

amir_t6262
07-07-2016, 12:14
از قصد و غرض برخی دوستان که بگذریم و البته آنهایی که دنبال به رخ کشیدن اطلاعاتشان هستند و بقیه را بی سواد فرض میکنند، موضوع ایناست که کسانی بیشتر به این تاپیک میان که مشکلی دارند و دنبال راه حل میگردند.

شما سری به تاپیک لپ تاپ هم بزن. میبنی که مثلا 5 نفر آمدند و از یک مدل لپ تاپ ایراد گرفتند. آیا میشه نتیجه گرفت که آن لپ تاپ ایراد دارد؟ مسلما خیر.
چون کسی که لپ تاپش سالم است که نمیاد در تاپیک خرابی لپ تاپ دنبال راه حل بگرده.
شاید 2000 نفر آن لپ تاپ را خریده باشند و 200 نفرشان عضو انجمن باشند، بعد 5 نفر بیایند و در مورد لپ تاپ سوال بپرسند.

حالا من راضی هستم، شماها خودت را به آب و آتش بزن که نه آسیاتک فلان است و بهمان. برای من فرقی میکنه؟ مسلما نه.
یکی هم ناراضی است و من هی بگم راضی هستم، مشکلش حل میشود؟ نه.

کسی هم که نمیاد راهکار بده برای حل مشکل. فقط شده خوبه، بده.
همه میگن من جمع کردم، من درخواست جمع آوری دادم. دیگه طرفش نمیرم. لعنت بهش، تجهیزاتش فلانه و ...

971971
07-07-2016, 12:24
عذر میخوام فکر کنم درست متوجه نشدم. یعنی بقیه شرکت ها حتی اگر تخلیه کنید حجمتون رو براتون رزرو نگه میدارند؟
سرویسهای جشنواره ای معمولیشو که نمیدونم ولی اکسترا باکس ها که خیلی هم عالی هستند رو همه میتونند استفاده کنند.
"بسته ویژه اکسترا گیگ 8 گیگی با 40% تخفیف به قیمت 19.875 تومان ، که با انتخاب میزان حجم فقط 8 گیگ ازین تخفیف برخودار خواهید شد."
این متنو توی تلگرام پیدا کردم از روی این متن گفتم حدود 20 تومن میشه ولی توی 1544 الان زدم دیدم حرف شما درسته. :n11:
بقیه شرکتها هم همینطور است، منظور من این است که مشترک فعلی شاتل شاید با خرید اکستراباکس 50 گیگی 60000 تومان صرفه جویی کند ولی امکان تمدید به سرویسهای جشنواره را ندارد و برای سوخت نشدن این حجم نمیتواند تخلیه و دوباره ثبت نام کند که از سرویسهای جشنواره شاتل یا شرکتهای دیگر استفاده کند و مجبور میشود با تعرفه عادی تمدید کند که تقریبا 10 برابر گرانتر از سرویسهای جشنواره است و گرانترین تعرفه بین همه شرکتهاست.

Armin.Computer
07-07-2016, 12:41
سلام
اینجا انجمن پرس و پاسخ هست و هرکس می تونه نظرش رو اعلام کنه
اگر اینترنت خوبی داشته باشه می تونه بگه خوبه و اگر بده می تونه بگه بد و با یقیه بحث و تبادل اطلاعات کنه
پس اینکه یکی میگه اینترنت من بد هست دلیل بر این نمیشه که کل اون isp اینترنت خوبی نداره و بلعکس
پس به نظرات همدیگه احترام بذارید
موفق باشید

IVAN
07-07-2016, 12:48
ممنون. روش کار را هم توضیحی بدهید.

خیر. من خودم دانلود نمیکنم.
آنها را از دوستانم که مسئولان انفورماتیک سازمان مان هستند میگیرم.

amir_t6262
07-07-2016, 13:18
ممنون. چک کردم. از قبل این گزینه در مودمم فعال بود.

amin885
07-07-2016, 15:16
سلام
اینجا انجمن پرس و پاسخ هست و هرکس می تونه نظرش رو اعلام کنه
اگر اینترنت خوبی داشته باشه می تونه بگه خوبه و اگر بده می تونه بگه بد و با یقیه بحث و تبادل اطلاعات کنه
پس اینکه یکی میگه اینترنت من بد هست دلیل بر این نمیشه که کل اون isp اینترنت خوبی نداره و بلعکس
پس به نظرات همدیگه احترام بذارید
موفق باشید

سلام
همه بیان بگن خوب هست اما از لحاظ فنی واقعا خوب باشه نه اینکه شخصی بخواد از لحاظ فنی با مدارک و مستنداتی که گویای بد بودن وضعیت نت خودشون هم هست باز بگن خوب هست جای تعجب وسوال داره که با این وضعیت چطور باز هم میگن خوب هست. پس مسلما جای تعحب داره و مسلما سوالاتی پیش میاد که زیر پستهاشون مطرح و پرسیده میشه و اون موقع هست که وقتی از لحاظ فنی جوابی براش داده نمیشه گفته میشه تا میایم از خوب بودن بگیم میگن چرا درصورتی که اینجور نیست ما ناراحت نمیشیم از خوب گفتن بلکه خوب گفتنی باشه که واقعا خوب باشه نه اینکه مستندات با رضایت با هم در تضاد باشه.

IVAN
07-07-2016, 15:22
ممنون. چک کردم. از قبل این گزینه در مودمم فعال بود.

بله همه مودمها فعال هست ولی شما فقط اون گزینه رو فعال کن تیک بقیه رو بردار (مثل عکس ) ببین نتیجه بهتر میشه یا نه

IVAN
07-07-2016, 15:34
سلام
همه بیان بگن خوب هست اما از لحاظ فنی واقعا خوب باشه نه اینکه شخصی بخواد از لحاظ فنی با مدارک و مستنداتی که گویای بد بودن وضعیت نت خودشون هم هست باز بگن خوب هست جای تعجب وسوال داره که با این وضعیت چطور باز هم میگن خوب هست. پس مسلما جای تعحب داره و مسلما سوالاتی پیش میاد که زیر پستهاشون مطرح و پرسیده میشه و اون موقع هست که وقتی از لحاظ فنی جوابی براش داده نمیشه گفته میشه تا میایم از خوب بودن بگیم میگن چرا درصورتی که اینجور نیست ما ناراحت نمیشیم از خوب گفتن بلکه خوب گفتنی باشه که واقعا خوب باشه نه اینکه مستندات با رضایت با هم در تضاد باشه.

متاسفانه تو ایران اکثرا کیفیت سرویس اینترنت رو با دانلود قیاس میکنن که اشتباه هست. دوستانی که میگن کیفیت وبگردی آسیاتک پایینه درست میگن. از عید به اینور آسیاتک سر tcp یه بلایی آورده که تو شرکتهای دیگه این مشکل وجود نداره (احتمالا بخاطر اضافه شدن فایروال و محدودیت کانکشن در یه بازه زمانی و یا افزایش شدت مانیتورینگ هست! )
بعضی مناطق هم علاوه بر این محدودیت کانکشن tcp که ایجاد کرده اومده سرعت دانلود رو هم با محدودیت بیشتری اعمال کرده که سرویس ارائه شده -به قول کاربرا- افتضاح اندر افتضاحه
خلاصه دو دلیل در کیفیت پایینه آسیاتکو من میبینم یکی گرفتن کاربر زیاد و یکی هم محدودیت عجیب و غریب شبکه ش هست

amir_t6262
07-07-2016, 15:40
سلام

بحث بی فایده ای است که داریم انجام میدهیم، اما نکته ی خوبی را گفتی.
یکی پراید میخره و میدونه پراید خریده و انتظار مازراتی ازش نداره.
یکی هم پراید خریده ولی دایم داره غصه میخوره که چرا مثل مازراتی نیست. بعد میاد و دایم از پراید بد میگه و ما پراید سوارها تعجب میکنیم که درسته پرایده، ولی دیگه آنقدرها که اینها میگویند هم بد نیست.

از هرچیزی به اندازه ی خودش رضایت داشت.
البته اینکه دوستان بیایند و بگویند که دایم اینترنتشان قطع است و هزار تا عیب و ایراد، من که از این چیزها خوشبختانه نداشتم. حالا خط نویز داره، خب داره. یکی میگه از نویز نیست، تجهیزات آسیاتک داغونه، خب باشه.

amir_t6262
07-07-2016, 15:43
ضمنا درست است که ما پراید سواریم، ولی دوستانمان مازراتی دارند و میدهند ما هم سوار شویم. خدا بهترش رو بهشون بده.:n02:

Dr Nima
07-07-2016, 15:50
البته نظر هر کسی واسه خودش محترمه ولی غیر از این انجمن پیچ اینستاگرام آسیاتک هم اکثرا ناراضی هستن اونجا هم بهتره یه نگاهی کنن دوستان عزیز و ادمینش هم فقط یه متن کپی شده رو در جواب میگه بنظرم وقتی تبلیغات زیاد میکنن و هدف رو جذب حداکثری بدون توجه به ظرفیت میذارن نتیجه خوبی برای کاربرها نداره که اعتماد میکنن
در کل باید با احترام متقابل نظرات گفته شه

IVAN
07-07-2016, 16:08
البته نظر هر کسی واسه خودش محترمه ولی غیر از این انجمن پیچ اینستاگرام آسیاتک هم اکثرا ناراضی هستن اونجا هم بهتره یه نگاهی کنن دوستان عزیز و ادمینش هم فقط یه متن کپی شده رو در جواب میگه بنظرم وقتی تبلیغات زیاد میکنن و هدف رو جذب حداکثری بدون توجه به ظرفیت میذارن نتیجه خوبی برای کاربرها نداره که اعتماد میکنن

میدونین؛ مشکل ما سوء استفاده هست. کشورهای دیگه تو هر مسئله ای یه عده موافقن و راضی و یه عده هم مخالف (یا منتقد و ناراضی). فقط یه فرق جزئی بین ما و اونها هست. اونها سعی میکنن وضعیت خدماتشونو بهتر کنن و نظر ناراضی ها رو جلب بکنن (با رفع مشکلات و...) اینحا شرکت میاد نظرات عده قلیل راضی رو تو بوق و کرنا میکنه تا نظر ناراضیها رو جلب بکنه با اینکه مشکل رو حل نکرده و خودش هم میدونه.
ناراضی ها هم برای اینکه بهانه دست شرکت ندن خودشون سعی میکنن راضی ها رو بایکوت کنن :biggrin: این چند روزه هم دقیقا همین مورد اتفاق افتاده.
دیدین دیگه بعضی مواقع کاربرا تو اکثر شهرا از یه مشکل مشخص مینالن و 100 درصد اون مشکل وجود داره ولی وقتی زنگ میزنی پشتیبانی میگه شما اولین نفری هستی که این مورد رو داری؟!!
قصه ای ساده و قابل درک که سر درازایی داره ;)

amin885
07-07-2016, 17:04

دقیقا درست گفتین کافیه توی اینستگرام زیر پست های اینستگرام نگاه کنید هر یک نفر که گفته خوبه بالای بیست نفر گفتن مشکل دارن. همین خودش نشون دهنده و گویای قضیه هست.

android500
07-07-2016, 21:06
بعد از ظهر مامانم اومده میگه برو تو فلان کانال تلگرامی یه ویدیو گذاشته ببین رفتم دیدم ویدیو 7 مگی زدم نگاه کنم پیش مامانم ضایع شدم هی گفتم صبر کن الآن میاد الآن میاد آخرش پشیمون شدیم رفتم رو گوشی خودش با نت ایرانسل از ویدیو لذت بردیم نمیفهمی 7 مگ کی اومد :n27:

amin885
07-07-2016, 21:22
بعد از ظهر مامانم اومده میگه برو تو فلان کانال تلگرامی یه ویدیو گذاشته ببین رفتم دیدم ویدیو 7 مگی زدم نگاه کنم پیش مامانم ضایع شدم هی گفتم صبر کن الآن میاد الآن میاد آخرش پشیمون شدیم رفتم رو گوشی خودش با نت ایرانسل از ویدیو لذت بردیم نمیفهمی 7 مگ کی اومد :n27:

مخصوصا روز های پر ترافیک و تعطیلات این مشکل بیشتره دقیقا منم مشکل شما رو داشتم و میفهمم چی میگید. مایه اعصاب خوردیه...

ای پی شما با چه رنجی شروع میشه؟

android500
07-07-2016, 21:56
مخصوصا روز های پر ترافیک و تعطیلات این مشکل بیشتره دقیقا منم مشکل شما رو داشتم و میفهمم چی میگید. مایه اعصاب خوردیه...

ای پی شما با چه رنجی شروع میشه؟
بعضی روزا اینطوری بشه باز خوبه مال من فقط وقتی اومدم آسیاتک خوب بود سرعت درون شبکه تو ساعات رایگان محدود نبود و کیفیت هم عالی منم گول خوردم رفتم سرویس یک ساله گرفتم و بعد از اون هر روز محدودتر از دیروز و هر روز کیفیت افت کرده. آی پی اون اولا با 46 شروع میشد بعد از بهینه سازی که بدبختیم از اونجا شروع شد آی پی با 5 شروع میشد ولی این چند روزه آی پی با اعداد مختلف شروع میشه مثلا 89-37-5-188 و .... و کیفیت هم افتضاح به تمام معنی. خدا خدا میکنم سرویسم زود تموم شه از شرش خلاص شم همین. اینترنت نیست که پول دادیم واسه اعصابخوردی :n30: ویدیوهای اینستا مگه حجمشون چقدره اصلا نمیتونم ویدیو ببینم تو اینستا عکسا هم تا میاد لود بشه از اینستا میام بیرون
نمیدونم آخه فقط مال من اینطوریه یا خیلیا اینو فقط میخام بدونم لطف کنین بگین شما وضعیتتون با تک کانکشن و تلگرام و اینستا چجوریه دقیقا؟؟؟
اینم وضعیت خط اینجانب که تو روز تا 3-4 مگ نوسان داره از سر خط هم همینه

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

11.7
20.8
db

Line Attenuation

:

58.0
36.8
db

Data Rate

:

3566
508
kbps

Max Rate

:

4280
964
kbps

CRC

:

0
0

amin885
07-07-2016, 22:17
بعضی روزا اینطوری بشه باز خوبه مال من فقط وقتی اومدم آسیاتک خوب بود سرعت درون شبکه تو ساعات رایگان محدود نبود و کیفیت هم عالی منم گول خوردم رفتم سرویس یک ساله گرفتم و بعد از اون هر روز محدودتر از دیروز و هر روز کیفیت افت کرده. آی پی اون اولا با 46 شروع میشد بعد از بهینه سازی که بدبختیم از اونجا شروع شد آی پی با 5 شروع میشد ولی این چند روزه آی پی با اعداد مختلف شروع میشه مثلا 89-37-5-188 و .... و کیفیت هم افتضاح به تمام معنی. خدا خدا میکنم سرویسم زود تموم شه از شرش خلاص شم همین. اینترنت نیست که پول دادیم واسه اعصابخوردی :n30: ویدیوهای اینستا مگه حجمشون چقدره اصلا نمیتونم ویدیو ببینم تو اینستا عکسا هم تا میاد لود بشه از اینستا میام بیرون
نمیدونم آخه فقط مال من اینطوریه یا خیلیا اینو فقط میخام بدونم لطف کنین بگین شما وضعیتتون با تک کانکشن و تلگرام و اینستا چجوریه دقیقا؟؟؟

فکر میکنم این ای پی رنج 5 خیلی وضعش خرابه اخه منم که وضع نتم داغونه با 5 شروع میشه .

user56
07-07-2016, 23:07

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

11.7
20.8
db

Line Attenuation

:

58.0
36.8
db

Data Rate

:

3566
508
kbps

Max Rate

:

4280
964
kbps

CRC

:

0
0

من حدود 40 رو هست که طرح صبحانه اسياتکو گرفتم سرعتش بد نيس ، ولي واقعا پشتيباني مخابرات بهتر بود
الان هم بدک نيس سرعتش خوبه

Downstream
Upstream

Rate (Kbps):
10240 kbps
512 kbps

SNR Margin (dB):
28.0
25.7

Attenuation (dB):
22.6
12.9

Output Power (dBm):
19.3
-1.6

ساعات رايگان هم سرعتش خوبه ولي فعلا يه هفته اس دانلودي ندارم ولي سرعتش کم نشده
الان ديگه عادت کردم بهش و با مشکلاتش میسازم ولي يه مدتي هست مشکل خاصي نداشتم
شهر اراک هم هستم

android500
07-07-2016, 23:37
من حدود 40 رو هست که طرح صبحانه اسياتکو گرفتم سرعتش بد نيس ، ولي واقعا پشتيباني مخابرات بهتر بود

Downstream
Upstream

Rate (Kbps):
10240 kbps
512 kbps

SNR Margin (dB):
28.0
25.7

Attenuation (dB):
22.6
12.9

Output Power (dBm):
19.3
-1.6

شهر اراک هم هستم
اگه کیفیت نت ایرانسلو نمیدیدم منم مثل شما همین فکرو داشتم و میسوختم و میساختم

4l1r3z4
08-07-2016, 01:13

Downstream
Upstream

Rate (Kbps):
10240 kbps
512 kbps

SNR Margin (dB):
28.0
25.7

Attenuation (dB):
22.6
12.9

Output Power (dBm):
19.3
-1.6

شهر اراک هم هستم

کیفیت خطتون خیلی خوبه و با پشتیبانی تماس بگیرید و بگید که خطتونو رو 12 مگ ببندن ( الان رو 10 مگ بسته شده )

amin885
08-07-2016, 10:32
Data Rate

:

10240
509
kbps

خط روی 10 مگا بیت بسته شده
وتا 12 مگا بیت خط کشش داره
اما دانلود فیکس روی 250
درصورتی که بخواید عکس از دانلود قرار داده میشه.

user56
08-07-2016, 14:05
اگه کیفیت نت ایرانسلو نمیدیدم منم مثل شما همین فکرو داشتم و میسوختم و میساختم

نه تنها منو شما همه ميدونن سرعت ايرانسل خيلي خوبه، ولي خب منصفانه بخوام بگم سرعتش خوبه ، حداقل تو دانلود کم نمياره که بيشتر مصرف من دانلوده تا وبگردي

user56
08-07-2016, 14:07
کیفیت خطتون خیلی خوبه و با پشتیبانی تماس بگیرید و بگید که خطتونو رو 12 مگ ببندن ( الان رو 10 مگ بسته شده )

نظر کيفيت درسته بالاس ، هم چنين فاصله با مرکز مخابراتي هم خيلي نيس ،
ولي من سرويس 6 مگ گرفتم و 10 مگ برام بستن فکر نميکنم ديگه تا 12 بالا ببرن

user56
08-07-2016, 14:08
Data Rate

:

10240
509
kbps

خط روی 10 مگا بیت بسته شده
وتا 12 مگا بیت خط کشش داره
اما دانلود فیکس روی 250
درصورتی که بخواید عکس از دانلود قرار داده میشه.
خوشبختانه براي بنده اينگونه نيست و حتي در ساعات رايگان هم سرعت روي 10 مگ هست

rz21
08-07-2016, 14:21
کدوم یک از سرویس های اسیاتک بدون اینترنت شبانه, میتونه ماهی 20 گیگ رو برای وب گردی و گیم آنلاین بده؟ فقط برای همین دو مورد می خوام. فک میکنم نامحدود خوب باشه. برای دانلود شبانه به ایرانسل کوچ میکنم.
این سرویس یعنی چی؟

چلچله نامحدود برنزي 512 با ام?ان تبادل حداقل 20 گيگ درماه

IVAN
08-07-2016, 15:14
کدوم یک از سرویس های اسیاتک بدون اینترنت شبانه, میتونه ماهی 20 گیگ رو برای وب گردی و گیم آنلاین بده؟ فقط برای همین دو مورد می خوام. فک میکنم نامحدود خوب باشه. برای دانلود شبانه به ایرانسل کوچ میکنم.
این سرویس یعنی چی؟

اول اینکه سرویسای نامحدودش کیفیت پایینی دارن. شما سرویس محدود بگیر (جشنواره نباشه که جشنواره ها تو روز هم محدودیت دارن -با اینکه محدودیتشون کمه-)
بقیه سرویسای ماهانه مناسبه شما هستن و تو ساعات غیررایگان سرعتشون بازه و محدودیتی درکار نیست. میمونه پینگ که دیگه شانسیه و به سرویس دریافتی مربوط نمیشه (آسیاتک پروفایل گیم نداره مثل پارس) و مونده که چه تعداد کاربر تو مرکز مخابراتی باشه

Armin.Computer
08-07-2016, 15:21
سلام
دوستان اگر مشکل تک کانکشن دارید برید پیگیری کنید
ثابت کردنش هم کاری نداره
از فایرفکس دانلود کنید
فکر کنم فایرفکس تک کانکشن بگیره

4l1r3z4
08-07-2016, 15:40
نظر کيفيت درسته بالاس ، هم چنين فاصله با مرکز مخابراتي هم خيلي نيس ،
ولي من سرويس 6 مگ گرفتم و 10 مگ برام بستن فکر نميکنم ديگه تا 12 بالا ببرن

ربطی به اینکه چه سرویسی بگیری نداره ! چه 128 بگیری و چه جشنواره بگیری و چه... همه رو تا 12مگ باز میذارن !

971971
08-07-2016, 15:48
سلام
ثابت کردنش هم کاری نداره
از فایرفکس دانلود کنید
در ساعات رایگان سرعت تک کانکشن من با سرویس صبحانه 60 تا 100 کیلوبایت است، مال من محدود است یا کل مرکز مخابراتی؟ به 1544 زنگ بزنم یا به 195 شکایت کنم؟

971971
08-07-2016, 16:00
این سرویس یعنی چی؟

بهترین سرویس برای شما سرویس یکساله صبحانت صبانت است که ماهانه 1 گیگ حجم دارد و از 4 تا 10 صبح با سرعت حداقل 1 مگابیت و حداکثر 12 مگابیت رایگان است و 6 بسته 15 گیگی یکماهه دارد و قیمتش با مالیات 69800 تومن است. بهتر است برای 2 خط تلفن این سرویس را بگیرید و 6 ماه بسته های 15 گیگی را برای یک خط فعال کنید و 6 ماه برای خط دیگر فعال کنید و هر ماه 17 گیگ حجم داشته باشید. اگر بتوانید در ساعات رایگان از 2 خط بصورت همزمان استفاده کنید سرعت دانلودتان هم 2 برابر میشود. اگر خط تلفن اضافی ندارید میتوانید یک خط جدید ثبت نام کنید و اگر نمیخواهید خط جدید بگیرید میتوانید یک سرویس برای خط یکی از آشناها که خطش اینترنت ندارد و نیازی به اینترنت ندارد بگیرید و با وارد کردن یوزر و پسورد آن در مودم خودتان به اینترنت آن خط وصل شوید.

android500
08-07-2016, 16:02
سلام
ثابت کردنش هم کاری نداره
از فایرفکس دانلود کنید
چجوری ثابت کنیم مال من تک رقمیه اصلا نمیشه با کروم یا فایرفاکس دانلود کرد

omidcruise
08-07-2016, 18:25
در ساعات رایگان سرعت تک کانکشن من با سرویس صبحانه 60 تا 100 کیلوبایت است، مال من محدود است یا کل مرکز مخابراتی؟ به 1544 زنگ بزنم یا به 195 شکایت کنم؟

به 1544 زنگ بزن اگه درست نکردن کاری از دستتون بر نمیاد. به خاطر قانون 1/8 شکایتم نمیتونید بکنید.

amin885
08-07-2016, 19:32
به 1544 زنگ بزن اگه درست نکردن کاری از دستتون بر نمیاد. به خاطر قانون 1/8 شکایتم نمیتونید بکنید.

اگه قانون ذو حتی بذارن 1 به 50 باز هم یک ایرانی صداش در نمیاد چون حق ما همینه از این بدترم حقمونه.

sajjadm1
08-07-2016, 19:55

طبق قانون یک به هشت هم ایشون نباید زیر 96 کیلوبایت بگیره با سرعت 6 مگ .
میتونه شکایت کنه ولی احتمالا فایده ای نداره

omidcruise
08-07-2016, 20:21
طبق قانون یک به هشت هم ایشون نباید زیر 96 کیلوبایت بگیره با سرعت 6 مگ .
میتونه شکایت کنه ولی احتمالا فایده ای نداره

پدر بزرگ 90 ساله منم میتونه از آسیاتک فقط به خاطر لوگوش شکایت کنه. (شوخی:n02:)

ولی خب مهم اینکه آیا شکایت به نتیجه میرسه یا نه که در این مورد اصلن به نتیجه نخواهد رسید.

MR.Punisher
08-07-2016, 21:02
دو روز تعطیل بود ملت رفته بودن مسافرت نت خیلی خوب شده بود تو تهران.پیش خودم گفتم تا ما رفتیم پارس آنلاین ثبت نام کردیم آسیاتک درست شد.
الان جمعه شب هست و همه برگشتن خونه و شروع کردن به استفاده و نت کلا پکید.برگشت به همون وضعیت آشغال 3 روز پیش.
3 دقیقه کشید که مودم بعد از ری استارت شدن IP جدید بگیره و وصل بشه هاها.

یه هفته ای سر نزدم به این تاپیک دیدم کلی دعوا شده سر این نت.
دوستان 2 تا چیز رو فراموش نکنن.
1) شرمنده اینجوری میگم ولی خیلی از کاربرا اصلا تو باغ نیستن نت یعنی چی و همه چیزو تو دانلود می بینن.
تا زمانی که دانلود رایگان به راه باشه یعنی نت خوبه.این بستگی به استفاده کاربر داره و وقتی طرف متوجه مشکل شما نیست دلیلی نداره باهاش بحث کنید.
2)کیفیت نت شما رابطه ی مستقیم با تعداد کاربرای اون شرکت تو مرکز مخابراتی شما و تجهیزاتی که اون شرکت تو اون مرکز مخابراتی نصب کرده داره.
شاید برای یکی تو مرکز مخابراتی اونا آسیاتک واقعا خوب باشه و مثل مرکز شما کمبود پهنای باند و افزایش پینگ نداشته باشه.
بازم دلیلی برای بحث نیست چون نه اون بدی نت شما رو درک می کنه نه شما یه نت مثل اون از این شرکت خواهید گرفت.پس بی خودی اعصاب خودتون رو خرد نکنید و کل کل نکنید.

من بعد از 2 ماه تو لیست انتظار بودن بالاخره شمارم دراومد تو پارس و دارم میرم.به شما هم پیشنهاد میدم اگه با آسیاتک مشکل دارید برید یه شرکت دیگه نت بگیرید
چون 4 سال تجربه آسیاتک به من ثابت کرده این نت هیچوقت خوب نمیشه.این همه مشکلات دارن و دارن کلی کاربر جدید هم جذب می کنن پس انتظار معجزه نداشته باشید.
حتی اگه 1 ساله هم دارید کنسل کنید و برید شرکت دیگه چون خیلی بده آدم هم پول بده هم اعصابش سر نت خرد بشه هم خدمات دریافت نکنه.

amin885
08-07-2016, 22:29
دو روز تعطیل بود ملت رفته بودن مسافرت نت خیلی خوب شده بود تو تهران.پیش خودم گفتم تا ما رفتیم پارس آنلاین ثبت نام کردیم آسیاتک درست شد.
الان جمعه شب هست و همه برگشتن خونه و شروع کردن به استفاده و نت کلا پکید.برگشت به همون وضعیت آشغال 3 روز پیش.
3 دقیقه کشید که مودم بعد از ری استارت شدن IP جدید بگیره و وصل بشه هاها.

یه هفته ای سر نزدم به این تاپیک دیدم کلی دعوا شده سر این نت.
دوستان 2 تا چیز رو فراموش نکنن.
1) شرمنده اینجوری میگم ولی خیلی از کاربرا اصلا تو باغ نیستن نت یعنی چی و همه چیزو تو دانلود می بینن.
تا زمانی که دانلود رایگان به راه باشه یعنی نت خوبه.این بستگی به استفاده کاربر داره و وقتی طرف متوجه مشکل شما نیست دلیلی نداره باهاش بحث کنید.
2)کیفیت نت شما رابطه ی مستقیم با تعداد کاربرای اون شرکت تو مرکز مخابراتی شما و تجهیزاتی که اون شرکت تو اون مرکز مخابراتی نصب کرده داره.
شاید برای یکی تو مرکز مخابراتی اونا آسیاتک واقعا خوب باشه و مثل مرکز شما کمبود پهنای باند و افزایش پینگ نداشته باشه.
بازم دلیلی برای بحث نیست چون نه اون بدی نت شما رو درک می کنه نه شما یه نت مثل اون از این شرکت خواهید گرفت.پس بی خودی اعصاب خودتون رو خرد نکنید و کل کل نکنید.

من بعد از 2 ماه تو لیست انتظار بودن بالاخره شمارم دراومد تو پارس و دارم میرم.به شما هم پیشنهاد میدم اگه با آسیاتک مشکل دارید برید یه شرکت دیگه نت بگیرید
چون 4 سال تجربه آسیاتک به من ثابت کرده این نت هیچوقت خوب نمیشه.این همه مشکلات دارن و دارن کلی کاربر جدید هم جذب می کنن پس انتظار معجزه نداشته باشید.
حتی اگه 1 ساله هم دارید کنسل کنید و برید شرکت دیگه چون خیلی بده آدم هم پول بده هم اعصابش سر نت خرد بشه هم خدمات دریافت نکنه.

خداروشکر به تمامی تکنولوژی ها دست پیدا کردیم فقط مونده این دوتا سیم رو چجوری از مخابرات بدن تحویل ملت که اینترنت دستشون برسه هی دم به دقیقه قطع نشه و کیفیتش توی این دوتا سیم کم نشه :n08:

MR.Punisher
08-07-2016, 22:43
خداروشکر به تمامی تکنولوژی ها دست پیدا کردیم فقط مونده این دوتا سیم رو چجوری از مخابرات بدن تحویل ملت که اینترنت دستشون برسه هی دم به دقیقه قطع نشه و کیفیتش توی این دوتا سیم کم نشه :n08:

یه چیزی واسه گیمرها بگم گریه شون بگیره.
یه دوست دارم با هم بازی می کنیم تو هلند هست.پینگ من تو شرایط عادی از خونه ( تهران هست ) تا سرور تست تهران تو اسپیدتست حدود 50 هست.این بابا پینگش از آمستردام هلند تا سرور فرانکفورت آلمان 7 هست.
عمق فاجعه این 2 تا سیم رو درک کن هاهاها

amin885
08-07-2016, 23:47
یه دوست دارم با هم بازی می کنیم تو هلند هست.پینگ من تو شرایط عادی از خونه ( تهران هست ) تا سرور تست تهران تو اسپیدتست حدود 50 هست.این بابا پینگش از آمستردام هلند تا سرور فرانکفورت آلمان 7 هست.

کافیه همینو به وزیر فناوری اطلاعات بگی میگه غیر ممکنه ما از همه دنیا وضعیتمون بهتره!

kraiof3
09-07-2016, 00:40
چطور میشه که با قطع شدن اتصالات به مودم،خود مودم هم اتصالش ب اینترنت قطع میشه?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

rahman4
09-07-2016, 00:41
دانلود شبانه اسیاتک خوبه؟
ارزش داره از پارس بیام اسیاتک؟؟

srx190d
09-07-2016, 00:47
چطور میشه که با قطع شدن اتصالات به مودم،خود مودم هم اتصالش ب اینترنت قطع میشه?

زیر قسمتی که یوزر و پس میدی برای اتصال اینترنت
سه گزینه همیشه آن - زمان دار همین و لازم داری و دستی

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

kraiof3
09-07-2016, 00:48
زیر قسمتی که یوزر و پس میدی برای اتصال اینترنت
سه گزینه همیشه آن - زمان دار همین و لازم داری و دستی

دقیقا کجا و کدوم قسمت:|

srx190d
09-07-2016, 00:53
دقیقا کجا و کدوم قسمت:|

مودم چی

mv217010
09-07-2016, 06:25

الان تو تموم دنیا اینترنت خوب یعنی پینگ زیر 30 میلی....از این ور جهان به اونور جهان...گوگل هم اینترنت داره میده با پینگ 5 میلی ثانیه که این تاخیر هم به خاطر سرور و روتر هست که طبیعیه
پینگ من همین الان یه هویی
350 تا 400
اوه پرید تا 700:n19:
تو ایران این هر چی بیشتر باشه برا مسولین و خدمات دهندگان نت بهتر تلقی میشه.چون داره روز به روز بیشتر میشه این عدد:n08:

MR.Punisher
09-07-2016, 08:44

بالام جان شما مثل اینکه 10-20 صفحه آخر این تاپیک رو اصلا نخوندی.
پیشنهاد می کنم 10 دقیقه وقت بذاری و بخونی بعد خودت تصمیم بگیری.

kraiof3
09-07-2016, 09:56
مودم چی

Tp-Link

mv217010
09-07-2016, 10:07

بهترین گزینه برا دانلود از سرور داخل اسیاتکه با سرعت 1.5 دان میده
سرور خارج بالا بری پایین بیایی از 250 بیشتر نمیشه سرعتش تو تایم رایگان
چون بالای 70 درصد دانلود ها سرور داخل هست به نفع کاربره ..راحت شبی 10 تا 20 گیگ دانلود داری..اگه سرویس 2 تا 8 رایگان بگیری

srx190d
09-07-2016, 10:14
Tp-Link

کنار هندونه
زمان می خواد بعد از چند دقیقه که از مودم کار نکشیدی خاموش بشه

amin885
09-07-2016, 10:47
کنار هندونه

سلام مدل مودم شما چیه ؟ میشه لطفا از قسمت پایینتر همین تصویر رو هم بذارید ببینم گزینه mac هم داره زیر این قسمت یا خیر؟

البته منظور من مک فیلتر نیست که در قسمت وایلرس هست منظور من همین قسمته که برام جای سوال بود اگه عکسشو بذارید ممنون میشم تشکر

srx190d
09-07-2016, 11:21
سلام مدل مودم شما چیه ؟ میشه لطفا از قسمت پایینتر همین تصویر رو هم بذارید ببینم گزینه mac هم داره زیر این قسمت یا خیر؟

البته منظور من مک فیلتر نیست که در قسمت وایلرس هست منظور من همین قسمته که برام جای سوال بود اگه عکسشو بذارید ممنون میشم تشکر

مودم من نداره
عکس رو از خود تی پی گرفتم قسمت امولاتور که تمام مودم ها رو داره

amin885
09-07-2016, 11:38
مودم من نداره

سلام مرسی ولی همه مدل ها داخلش نذاشتن بازم ممنون ازتون :n16:

kraiof3
09-07-2016, 11:38
کنار هندونه

با bridge mode نمیشه??

amin885
09-07-2016, 11:50
با bridge mode نمیشه??

ببخشید من دخالت میکنم اما bridge mode که میشه کانکشن دستی که خودتون باهاش کانکت میشید اگه میخواد بعد اون مقدار زمان خودکار قطع بشه خود مودم باید متصل بشه نه دستی در حقیقت وقتی دستی کانکت میشید خودتون میتونید داخل تنظیمات ویندوز تایم دیسکانکت رو بذارید.

android500
09-07-2016, 13:08
مودم من نداره

اون گزینه pvc0 رو به pvc2 تغییر بدین شاید بیاره. تو همون عکس قسمت بالا

wire
09-07-2016, 13:11
من از طریق سایت مشترک آسیاتک شدم
و با اعمال کد تخفیف ازشون سرویس گرفتم تو فاکتور 5 تومن هزینه رانژه هم بوده که فاکتور رو نقدا موقع خرید سرویس پرداخت کردم
حالا قبض تلفن که اومده تو قسمت سایر خدمات 5 تومن کم کرده
زنگ زدم پشتیبانی میگه یکبار کم شده میگم دوبار این اتفاق افتاده بازم میگه یکبار کم کرده و حرف خودشو تکرار میکنه
دوستان دیگه هم این اتفاق براشون افتاده ؟

Farid_
09-07-2016, 13:20
و با اعمال کد تخفیف ازشون سرویس گرفتم تو فاکتور 5 تومن هزینه رانژه هم بوده که فاکتور رو نقدا موقع خرید سرویس پرداخت کردم
زنگ زدم پشتیبانی میگه یکبار کم شده میگم دوبار این اتفاق افتاده بازم میگه یکبار کم کرده و حرف خودشو تکرار میکنه

با مخابرات در ارتباط باشيد

Sent from my iphone using taptalk

Armin.Computer
09-07-2016, 13:49

سرعت نباید معمولا زیر 96 کیلو باشه ( البته حداقل رو گفتم . یعنی در بدترین حالت باید 96 بشه )
در صورتی که پشتیبانی انجام نداد زنگ بزنید صدای مشتریان
اگر جواب نداد 195 شکایت کنید

چجوری ثابت کنیم مال من تک رقمیه اصلا نمیشه با کروم یا فایرفاکس دانلود کرد

اسکرین شات بگیرید
ثابت کنید

+

دوستان توجه کنید
اگر حرفتون طبق قانون اینا باشه می تونید یه کارایی بکنید
بنده از همین تک کانکشن خسارت هم گرفتم

android500
09-07-2016, 14:54
سرعت نباید معمولا زیر 96 کیلو باشه ( البته حداقل رو گفتم . یعنی در بدترین حالت باید 96 بشه )
در صورتی که پشتیبانی انجام نداد زنگ بزنید صدای مشتریان
اگر جواب نداد 195 شکایت کنید

اسکرین شات بگیرید
ثابت کنید

+

دوستان توجه کنید
اگر حرفتون طبق قانون اینا باشه می تونید یه کارایی بکنید
بنده از همین تک کانکشن خسارت هم گرفتم

چه خسارتی گرفتید؟ سرویس و سرعت تک کانکشنتون چند بود؟

4l1r3z4
09-07-2016, 15:13

بهترین گزینه برا دانلود از سرور داخل اسیاتکه با سرعت 1.5 دان میده
سرور خارج بالا بری پایین بیایی از 250 بیشتر نمیشه سرعتش تو تایم رایگان
چون بالای 70 درصد دانلود ها سرور داخل هست به نفع کاربره ..راحت شبی 10 تا 20 گیگ دانلود داری..اگه سرویس 2 تا 8 رایگان بگیری

البته شما الان جزء استثنائات هستی که هنوز سرعتت اوکیه و محدود نیستی ! تقریبا الان بیشتر یوزرای تازه سرویس گرفته ، سرعتشون در تایم رایگان از جفت سرور داخلی و خارجی محدوده! مگر اینکه در مرکز مخابراتیشون ، تعداد کابران آسیاتک کم باشه و پهنای باند کمی مصرف شه!

wire
09-07-2016, 16:35
یعنی کس دیگه ای مشکل من رو نداشت برای من اینطور حساب شده ؟ :n03:

android500
09-07-2016, 19:34
از نتبرگ چجوری میشه کد تخفیف گرفت؟ فقط برای ثبت نامه یا برای تمدید هم میشه؟؟

user56
09-07-2016, 20:08

دقيقا به خاطر همين قانون نميشه کاري کرد،

user56
09-07-2016, 20:14
از نتبرگ چجوری میشه کد تخفیف گرفت؟ فقط برای ثبت نامه یا برای تمدید هم میشه؟؟
کد تخفيف نت برگو بايد بري تو باشگاه مشتريان اسياتک بگيري

android500
09-07-2016, 20:16
کد تخفيف نت برگو بايد بري تو باشگاه مشتريان اسياتک بگيري
هر دو برای همدیگه کد میدن کد نتبرگ رو باید از باشگاه آسیاتک بگیری 7.777 تومنه ولی کد 22 تومنی آسیاتکو هم خود نتبرگ میده اینطوری گفته تو توضیحاتش
برای تمدید نمیشه استفاده کرد :n27:

mehdi244
10-07-2016, 00:34
در دو سه هفته اخیر اینترنت اسیاتک به بدترین وضعیت در اومده کلی قطع وصلی و افت سرعت پیدا کرده جالب اینه که هر وقت زنگ میزنید میگن مشکل از طرف زیر ساخته و در جدید پاسخ پشتیبانی مخابرات رو مقصر مشکلات خودشون میدونن در صورت رفع نکردن مشکل بعد از اتمام ترافیک دیگه از اسیاتک اشتراک نمیگیرم

amin885
10-07-2016, 09:33
در دو سه هفته اخیر اینترنت اسیاتک به بدترین وضعیت در اومده کلی قطع وصلی و افت سرعت پیدا کرده جالب اینه که هر وقت زنگ میزنید میگن مشکل از طرف زیر ساخته و در جدید پاسخ پشتیبانی مخابرات رو مقصر مشکلات خودشون میدونن در صورت رفع نکردن مشکل بعد از اتمام ترافیک دیگه از اسیاتک اشتراک نمیگیرم

دقیقا درسته توی دو سه هفته اخیر این مشکلات پیش اومده و نگاه هم کنید بیشتر نارضایتی ها در همین دو سه هفته اخیر بوجود اومده.

user56
10-07-2016, 12:56
هر دو برای همدیگه کد میدن کد نتبرگ رو باید از باشگاه آسیاتک بگیری 7.777 تومنه ولی کد 22 تومنی آسیاتکو هم خود نتبرگ میده اینطوری گفته تو توضیحاتش
برای تمدید نمیشه استفاده کرد :n27:

براي خريد حجم هم نميشه پس؟
فقط خريد سرويس

amin885
10-07-2016, 13:02
براي خريد حجم که ميشه

برای خرید حجم میشه؟از چه کد تخفیفی؟ کدهای که نت برگ میداد فک کنم برای سرویس جدید ثبت نام بود که

خودشم اینجوری نوشته زیرش

پین تخفیف 22،000 تومانی، فقط مختص خرید سرویس اولیه اینترنت پرسرعت ADSL2+ آسیاتک است

استفاده از بن تخفیف جهت تمدید سرویس امکان­پذیر نمی باشد

user56
10-07-2016, 13:11
برای خرید حجم میشه؟از چه کد تخفیفی؟ کدهای که نت برگ میداد فک کنم برای سرویس جدید ثبت نام بود که

خودشم اینجوری نوشته زیرش

پین تخفیف 22،000 تومانی، فقط مختص خرید سرویس اولیه اینترنت پرسرعت ADSL2+ آسیاتک است

استفاده از بن تخفیف جهت تمدید سرویس امکان­پذیر نمی باشد
بله حرف شما درسته ، منم الان متوجه شدم

android500
10-07-2016, 14:44
براي خريد حجم هم نميشه پس؟
فقط خريد سرويس
فک نکنم اینا بیان مفتی پین بدن به مشترکین آسیاتک فقط هدفشون اضافه کردن یوزر و بدبخت کردن ماست با این کیفیت آشغالشون

amin885
10-07-2016, 15:03
فک نکنم اینا بیان مفتی پین بدن به مشترکین آسیاتک فقط هدفشون اضافه کردن یوزر و بدبخت کردن ماست با این کیفیت آشغالشون

سلام

اگه دقت کرده باشید توی دو سال اخیر هم اسیاتک هر جا رسیده از انواع برند مودم تا نمایشگاه ها تا قرار داد بین بیمه ها و بانک ها و.... پین تخفیف ثبت نام اولیه ارائه داده که مشترک بدون هزینه اینترنت بگیره از اسیاتک و هدفش فقط و فقط اضافه کردن مشترکان خودش بوده و صدرصد هم در گرفتن یوزر و مشترکین موفق بوده تا جایی که هر جایی هم بری برای ثبت نام چون ثبت نام کننده ها و نماینده ها سود خوبی از ثبت نام میبرن اغلب توصیه میکنن برید اسیاتک ثبت نام کنید.
طرف نماینده هست از پین استفاده میکنه عملا 22 هزار تومن میره توی جیبش اما همین هزینه رو از مشترک میگیره. حالا حساب کنید هزار تا مشترک بگیره هزار تا 22 هزار تومان غیر از هزینه تنظیم مودم و هزینه نصب مودم در صورت درخواست در محل و غیره توی جیب نماینده و ثبت نام کننده میره
غیر از اون افرادی که پین ها رو دارن و خودشون میرن اینترنت میخرن با ده بیست تومن یه اینترنت یکساله میگیرن. خب مشخصه با این اوضاع نبایدم انتظاری از اینترنت اسیاتک داشت با این همه یوزر و اما محدودیت پهنای باند خارجی!!
الان بیست نت دارم و اسیاتکم دارم حتی بیست نت لینک خارجی رو با 700 الی 800 دانلود میکنه اما اسیاتک فقط روی 250
تنها مزیت اسیاتک همون چندتا سروری هست که داده به چندتا سایت که ملت زیاد ازش دانلود دارن که هم داخلی هست و هم هر چی مصرف ترافیک باشه میره توی جیب خود اسیاتک.

reza1375534
10-07-2016, 15:19
سلام دوستان اینترنت ویژه اصناف شرایط چطوره؟ شنیدم کنتورش فرق میکنه لطفا هرکس در موردش اطلاعی داره بگه مرسی

amin885
10-07-2016, 15:25

امروز چندین بار اینترنت قطع شد برای شمام همینطور بود؟

sphinx^
10-07-2016, 15:50

فقط امروز نیست. چندین روزه که قطعی های مکرر کلافه کرده همه رو. امروز هم یکی از روزای اوجش بود که دیگه تصمیم گرفتم شکایته رو ثبت کنم
جالبه موقع قطعی، تلفن پشتیبانی رو هم مشغول میکنن!!!

amin885
10-07-2016, 15:57
فقط امروز نیست. چندین روزه که قطعی های مکرر کلافه کرده همه رو. امروز هم یکی از روزای اوجش بود که دیگه تصمیم گرفتم شکایته رو ثبت کنم
جالبه موقع قطعی، تلفن پشتیبانی رو هم مشغول میکنن!!!

از دو سه هفته پیش که اینترنت کلا بهم ریخته هر موقع صبح شب نیمه شب دم صبح هم 1544 بگیری مشغول هست فکر کنم کلا برای یکسری جاها برداشتن مشغول کردن که جواب ندن. نمیدونم 1544 برای همه مشغول هست یا برای من و شما ؟

android500
10-07-2016, 15:58

کیفیت آشغال به کنار از دیروز تا حالا ۳ بار قطعی چند دقیقه ای داشتم یکیشم همین چند دقیقه پیش.

amin885
10-07-2016, 17:12
کیفیت آشغال به کنار از دیروز تا حالا ۳ بار قطعی چند دقیقه ای داشتم یکیشم همین چند دقیقه پیش.

متاسفانه اینجوری اعصاب خوردیه... برای همین نت ایرانسل رو با اینکه سرعتش کمه اما بازم قابل استفاده هست چون هر یک ساعت یکبار قطعی رو نداره.

wire
10-07-2016, 17:38

بله همچنان هم ادامه داره :n34:

Armin.Computer
10-07-2016, 18:34
چه خسارتی گرفتید؟ سرویس و سرعت تک کانکشنتون چند بود؟

حدودا فکر کنم 15 روز به سرویسم اضافه شد
سرعت تک کانکشن پایین و IDM بالا
به هر حال من خسارت گرفتم
شاید زیاد 15 روز به درد بخور نباشه
ولی باز بهتر از هیچی بود
بعدش هم مشکلم تقریبا حل شد و تک کانکشن خوبه فعلا

android500
10-07-2016, 18:36
متاسفانه اینجوری اعصاب خوردیه... برای همین نت ایرانسل رو با اینکه سرعتش کمه اما بازم قابل استفاده هست چون هر یک ساعت یکبار قطعی رو نداره.
چی چی سرعت ایرانسل کمه؟؟ سرعت ایرانسل من حدود 20 برابر آسیاتک آشغاله که به زور 4 مگو جواب میده :n35:

Armin.Computer
10-07-2016, 19:10
اگر ایرانسل بیاد و مودم ها رو قسطی بده که همه بتونن بخرن + بسته های تخفیفی خوب بده مثل گیگ باکس
به نظرم می تونه بازار ADSL رو کلا جمع کنه

Amirmisagh
10-07-2016, 21:29
الان قصد تمدید داشتم و دیدم که آسیاتک ، ترافیک های 1،2و 4 گیگ رو برای سرویس حامی برداشته !!
یعنی اگر من بدونم که در ماه آتی مصرف زیادی نخواهم داشت ولی باز هم مجبورم که حداقل 6 گیگ ترافیک بخرم یا اینکه سرعت 256 رو با 4 گیگ بردارم . این یعنی ته دزدی . انتهای سواستفاده .

android500
10-07-2016, 21:37
الان قصد تمدید داشتم و دیدم که آسیاتک ، ترافیک های 1،2و 4 گیگ رو برای سرویس حامی برداشته !!
یعنی اگر من بدونم که در ماه آتی مصرف زیادی نخواهم داشت ولی باز هم مجبورم که حداقل 6 گیگ ترافیک بخرم یا اینکه سرعت 256 رو با 4 گیگ بردارم . این یعنی ته دزدی . انتهای سواستفاده .
یعنی چی؟ این دیگه چه مدلیشه؟؟ :n29:
جواب این شرکت دره پیت ایجاد کمپین برای ترکشه:n24:

amin885
10-07-2016, 21:54
چی چی سرعت ایرانسل کمه؟؟ سرعت ایرانسل من حدود 20 برابر آسیاتک آشغاله که به زور 4 مگو جواب میده :n35:

درسته جاهایی که 4g باشه صدرصد درسته.

amin885
10-07-2016, 22:19
یعنی چی؟ این دیگه چه مدلیشه؟؟ :n29:
جواب این شرکت دره پیت ایجاد کمپین برای ترکشه:n24:

برای بعضی مناطق اینکارو کردن . میخوان مشترک 1 گیگ و 4 گیگ نخرن تا هزینه بیشتری کنن که براشون سود بیشتری داشته باشه.

sphinx^
10-07-2016, 23:27
اگر ایرانسل بیاد و مودم ها رو قسطی بده که همه بتونن بخرن + بسته های تخفیفی خوب بده مثل گیگ باکس
به نظرم می تونه بازار ADSL رو کلا جمع کنه

نه آقا اون ایرانسلم یه دزدیه مث همینا که تنها دلیل کیفیتش واسه کم بودن نسبی مشترکینه. اگه همه بتونن بخرن میشه مث همین آسیا

farzan311
11-07-2016, 01:34
دوستان امشب سرعت من خیلی بد شده

این وضع دانلود از سرور های خودشونه
.................................................. ...............
الان بین 0 تا 150 نواسان داره به این صورت که اول تا یک مگ میره و بعد کم میشه و نواسان شروع میشه و اگه دانلودو قطع کنم و دوباره بزنم به همون شکل قبل تا یک مگ میره و بعد کم میشه که کاملا نشون میده محدودیت گذاشتند
اگه فردا شب هم همینطور باشه دیگه قطعی میشه که رو سرور های خودشون هم محدودیت میذارند و همون تعداد کاربری هم که برای این دانلود شبانه مونده بودند رو از دست میدند چون از هر لحاظ دیگه بدترین سرویس رو ارایه میده اسیاتک

dj77
11-07-2016, 01:50
نه آقا اون ایرانسلم یه دزدیه مث همینا که تنها دلیل کیفیتش واسه کم بودن نسبی مشترکینه. اگه همه بتونن بخرن میشه مث همین آسیا

کم بودن مشترکین؟! :n01:
ایرانسل بطور میانگین فقط 20 میلیون مشترک دیتا داره و بزرگترین اپراتور خدمات دیتا در کشور هست , از چی صحبت می کنید؟!

khoodet
11-07-2016, 05:21

الان بین 0 تا 150 نواسان داره به این صورت که اول تا یک مگ میره و بعد کم میشه و نواسان شروع میشه و اگه دانلودو قطع کنم و دوباره بزنم به همون شکل قبل تا یک مگ میره و بعد کم میشه که کاملا نشون میده محدودیت گذاشتند
اگه فردا شب هم همینطور باشه دیگه قطعی میشه که رو سرور های خودشون هم محدودیت میذارند و همون تعداد کاربری هم که برای این دانلود شبانه مونده بودند رو از دست میدند چون از هر لحاظ دیگه بدترین سرویس رو ارایه میده اسیاتک
برای منم اینطور شده معلوم نیست چه خبر سرورهای خودشون سرعتش کمتر از بقیه هست

ul696
11-07-2016, 07:31
كم كم بايد به فكر كوچ از آسياتك باشم سرعت دانلود خيلي كم شده است سايت هاي خارجي سبك را بايد چندين دقيقه صبر كني تا باز شود بيشتر اوقات چراغ هاي مودم روشن هست ولي بايد چند بار مودم را روشن و خاموش كني
اين هم شد اينترنت؟

Amirmisagh
11-07-2016, 10:15

لطفا هر کسی که با این موضوع مشکل داره تماس بگیره و مطرح کنه . تا شاید تجدید نظری بشه .

android500
11-07-2016, 10:42
نت من افتضاح بود افتضاحتر شده امروز تو آپارات نمیتونم اصلا فیلم ببینم :n35: سرعت دانلود با idm از 100 بالاتر نمیره؟؟ چه خبره باز چه گندی بالا آورده؟؟؟؟

vahid_sh2447
11-07-2016, 10:55

مشکل همچنان پا برجاست.به نظرم مشکل کلی هستش.اگه قضیه محدود کردن باشه باید الان سرعت درست شده باشه...

marsan_1
11-07-2016, 11:31
سلام
دوستانی ک امتحان کردن میشه بگن برای شبانه آساتک حتما باید مودمو خاموش و روشن کنیم یا نه ؟

- - - Updated - - -

سلام
دوستانی ک امتحان کردن میشه بگن برای شبانه آساتک حتما باید مودمو خاموش و روشن کنیم یا نه ؟

android500
11-07-2016, 11:51
سلام

- - - Updated - - -

سلام
همیشه این مشکل وجود نداره ولی در کل بعضی شبا میاد حجم خوری میکنه که کاملا عمدیه

amin885
11-07-2016, 12:44
مشکل همچنان پا برجاست.به نظرم مشکل کلی هستش.اگه قضیه محدود کردن باشه باید الان سرعت درست شده باشه...

بله مشکل کلی هست
حالا یه سوال مگه شده که یک روز اسیاتک مشکلی نداشته باشه ما که هرروز مشکل دیدیم در این اسیاتک

Armin.Computer
11-07-2016, 13:01

شرکت ایرانسل اصلا قابل مقایسه با شرکت های ADSL نیست
ایرانسل کاری کرد که سرعت 40 مگ سرعت عادی به نظر بیاد
در صورتی که قبل ایرانسل سرعت 8 مگ هم رویایی بود شاید

farzan311
11-07-2016, 13:06

برای من الان مشکلی نیست و سرعتم همونیه که همیشه بوده
لطف تست کنید اطلاع بدید

amin885
11-07-2016, 13:32
لطف تست کنید اطلاع بدید

برای من سرور خود اسیاتک سافت 98 روی 50 تا 100 کیلو دانلود میشه و هنوز مشکل داره

vahid_sh2447
11-07-2016, 13:55
لطف تست کنید اطلاع بدید
برای من هنوز سرعت متغیر زیر 100kb هستش...

sphinx^
11-07-2016, 16:16
کم بودن مشترکین؟! :n01:
ایرانسل بطور میانگین فقط 20 میلیون مشترک دیتا داره و بزرگترین اپراتور خدمات دیتا در کشور هست , از چی صحبت می کنید؟!

گفتم کم بودن "نسبی" مشترکین یعنی نسبت به تجهیزات و پهنای باند شرکت. و همچنین نباید کل مشترکین ایرانسل رو حساب کنید بلکه منظورم اونایی هست که از نت ایرانسل به عنوان تامین کننده اصلی دسترسیشون به نت استفاده می کنن نه اونایی که رو گوشیشون صرفا 4تا تلگرام و اینستا و ... باز میکنن. پس 20 میلیون مشترک نداره :)
آسیاتک هم خوب بود و یکی از زبرگترین تامین کننده های کشوره اما چی شد؟ اکثر شرکتا دانلود شبانه رو برداشتن و تدریج ملت مشترک آسیاتک شدن که الان به قدری مشترک گرفته که تجهیزات جوابگو نیست

sphinx^
11-07-2016, 16:20
شرکت ایرانسل اصلا قابل مقایسه با شرکت های ADSL نیست
ایرانسل کاری کرد که سرعت 40 مگ سرعت عادی به نظر بیاد
در صورتی که قبل ایرانسل سرعت 8 مگ هم رویایی بود شاید

بله اگر بتونه پا به پای مشترک گرفتن تجهیزاتشم به روز کنه، حق با شماست. اونجوری مشکلی پیش نخواهد اومد

amin885
11-07-2016, 17:00
بله اگر بتونه پا به پای مشترک گرفتن تجهیزاتشم به روز کنه، حق با شماست. اونجوری مشکلی پیش نخواهد اومد

یک اینترنت 8 مگا بیتی از طریق سیم مسی میخوان به ما بدن پدرمون رو دراوردن هر روز مشکل داره یا قطع یا پایدار نیست کسی هم پاسخگو نیست بعد انتظار داریم 40 مگا بیتی ارائه کنن
متاسفانه حتی اگرم اینترنت 40 مگا بیتی ایرانسل ارائه داده باشه فقط در نقاط خاصی ارائه میده نه کل کشور هر موقع تونستن اینترنت رو به کل کشور و مراکز ارائه بدهند که همون 8 مگا بیت باشه اما پایدار باشه و روی سیم کارت هم 2 مگا بیت باشه اما ثابت و پایدار اون موقع شاید بشه گفت کشور ما هم اندازه کشورهای همسایه به تکنولوژی و رضایت مشترکین و رقابت پذیری اهمیت میده.

dj77
11-07-2016, 17:08
گفتم کم بودن "نسبی" مشترکین یعنی نسبت به تجهیزات و پهنای باند شرکت. و همچنین نباید کل مشترکین ایرانسل رو حساب کنید بلکه منظورم اونایی هست که از نت ایرانسل به عنوان تامین کننده اصلی دسترسیشون به نت استفاده می کنن نه اونایی که رو گوشیشون صرفا 4تا تلگرام و اینستا و ... باز میکنن. پس 20 میلیون مشترک نداره :)
آسیاتک هم خوب بود و یکی از زبرگترین تامین کننده های کشوره اما چی شد؟ اکثر شرکتا دانلود شبانه رو برداشتن و تدریج ملت مشترک آسیاتک شدن که الان به قدری مشترک گرفته که تجهیزات جوابگو نیست

چقدر خوب نتیجه هم میگیرید :n02:
قطعا مشترک تخصصی دیتای ایرانسل بالای 20میلیون هست حالا دیگه 20میلیون نفر از نظر شما کم حساب میشه اون داستانش سواست :n01:

مدیرعامل ایرانسل در اردبیل:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تعداد مشترکان اینترنت ایرانسل از مرز ۲۲ میلیون نفر گذشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خبر برای کی هست حالا؟ مرداد 1394 ! پس نتیجه میگیریم با گسترش روز افزون شبکه های نسل 3 و 4 ایرانسل مشترک دیتای ایرانسل بالاتر از این حرفهاست

پس اطلاعات غلط ندین با سپاس

Armin.Computer
11-07-2016, 17:48

من تا الان ندیدم از ایرانسل کسی زیاد بد بگه
البته من مصرف از ایرانسل در حد ماهی 1 گیگ هست
ولی همین 1 گیگ هم راضی هستم

sorooshfm
11-07-2016, 19:35
من تا الان ندیدم از ایرانسل کسی زیاد بد بگه
البته من مصرف از ایرانسل در حد ماهی 1 گیگ هست
ولی همین 1 گیگ هم راضی هستم
1 گیگ ایرانسل معادل 5 گیگ آسیاتکه

farzan311
11-07-2016, 20:18
مثل اینکه سرور های اسیاتک زیر حمله DDos هستند و باید فعلا صبر کرد
خوشبختانه محدودیتی در کار نیست

971971
11-07-2016, 20:34
سلام

- - - Updated - - -

سلام
خود آسیاتک ادعا میکند که نیازی به خاموش روشن کردن نیست ولی طبق تجربه ای که خودم داشتم توصیه میکنم حتما چند دقیقه بعد از شروع ساعات رایگان و چند دقیقه قبل از پایان ساعات رایگان مودم را خاموش روشن کنید.

mahdi_abbasnasab
11-07-2016, 21:09
[QUOTE=farzan311;8852283]مثل اینکه سرور های اسیاتک زیر حمله DDos هستند و باید فعلا صبر کرد
خوشبختانه محدودیتی در کار نیست[/QUOTE
این مشکل کاهش سرعت هم برای من از دیروز شروع شده بود که گفتم شاید بعد از ساعاتی حل بشه اما وقتی دیدم مشکل هنوز پابرجاست با پشتیبانی تماس گرفتم که همین حرف شما رو زدن. گفتن صبور باشید مشکل حل خواهد شد! ما با این اسیاتک داریم تمرین صبر و صبوری میکنیم!!!!!
نکته مثبتش اینه که محدودیتی در کار نیست!ولی تا کی باید صبر کنیم رو خدا میدونه:n04:

vahid_sh2447
11-07-2016, 21:24
از کجا میدونید دوست عزیز؟

amin885
11-07-2016, 21:53

دوست عزیز DDOS بهانه ای بیش نیست بجز بی تجربگی خود مهندسین اسیاتک که اگه اندکی سواد داشتنند اینقدر مشکلات هر روزه روی اسیاتک مشاهده نمیشد

بحث ddos اصولا از چند سرور خاص و ای پی های خاص اگرم صورت بگیره با یک مانیتورینگ و افزایش حساسیت فایروال و حتی فایروالهای سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین مشاهده چشمی در اندک ساعاتی حل میشه و کلا مسدود میشه مسیری که از اون طریق مورد حمله ddos قرار میگیره.

اینها خودشون تست و خطا دارند انجام میدهند و ما شدیم موش آزمایشگاهی برای همین این بهانه ها بکار برده میشه.

farzan311
11-07-2016, 21:54

از کجا میدونید دوست عزیز؟

من هم تماس گرفتم و هم از یکی از دوستان که برا سایتش از سرور های اسیاتک استفاده میکنه این موضوع رو تایید کرد.
زیاد نباید طول بکشه چون کلا هزینه این حمله ها زیاده نمیشه برای مدت طولانی ادامه دادش برای من که از ظهر تقریبا مشکل حل شده بقیه هم رفع میشه به زودی

sphinx^
11-07-2016, 23:28
چقدر خوب نتیجه هم میگیرید :n02:
قطعا مشترک تخصصی دیتای ایرانسل بالای 20میلیون هست حالا دیگه 20میلیون نفر از نظر شما کم حساب میشه اون داستانش سواست :n01:

مدیرعامل ایرانسل در اردبیل:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تعداد مشترکان اینترنت ایرانسل از مرز ۲۲ میلیون نفر گذشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خبر برای کی هست حالا؟ مرداد 1394 ! پس نتیجه میگیریم با گسترش روز افزون شبکه های نسل 3 و 4 ایرانسل مشترک دیتای ایرانسل بالاتر از این حرفهاست

پس اطلاعات غلط ندین با سپاس

نمیدونم شاید من بد توضیح دادم که شما متوجه نشدی!!!
طبق خبر تعداد مشترکین از 22 میلیون که گذشته باشه و طبق گفته شما مشترکین تخصصی(!!) باشن، از اونجایی که مشترکین تخصصی نت رو برای یه خانواده میگیرن نه یه شخص و تعداد اعضای خانواده رو مینیمم 3 بگیریم، حالا شما میگی 22 میلیون مرداد 94 که باید الان بیشترم باشه. من میگم 20 میلیون* 3 = 60 میلیون از جمعیت ایران! پس با این حساب بقیه شرکتا دارن بزغاله میشمرن دیگه مشترکی ندارن!! :n02:

بنابراین این 20 و خوردی میلیون مشترکین دائمی نیستن، یکیش خود من که مشترک ایرانسلم گهگاه ترافیکی میگیرم و استفاده میکنم که شاید در ماه 500 مگ هم نشه. اما مصرف اصلیم از آسیاتکه. از این جهت میگم مشترکینش کمه که عمدۀ اونا از همین قشر گهگاه مصرف کردن هستن.
در این که ایرانسل شرکت بزرگ و قوی هست شکی نیست. اما آسیاتک هم قوی بود که با گرفتن مشترک زیاد به این روز افتاد
حالا من نمیدونم بحث شما چیه؟ اینکه 20میلیون ایرانسلی شب و روز دارن مث کاربرای آسیاتک دانلود میکنن و مشکلی نداره؟؟

vahid_sh2447
11-07-2016, 23:47
من هم تماس گرفتم و هم از یکی از دوستان که برا سایتش از سرور های اسیاتک استفاده میکنه این موضوع رو تایید کرد.
زیاد نباید طول بکشه چون کلا هزینه این حمله ها زیاده نمیشه برای مدت طولانی ادامه دادش برای من که از ظهر تقریبا مشکل حل شده بقیه هم رفع میشه به زودی

ممنون
برای منم الان مشکل حل شد. مرکز مدنی تهران

dj77
11-07-2016, 23:57
نمیدونم شاید من بد توضیح دادم که شما متوجه نشدی!!!
طبق خبر تعداد مشترکین از 22 میلیون که گذشته باشه و طبق گفته شما مشترکین تخصصی(!!) باشن، از اونجایی که مشترکین تخصصی نت رو برای یه خانواده میگیرن نه یه شخص و تعداد اعضای خانواده رو مینیمم 3 بگیریم، حالا شما میگی 22 میلیون مرداد 94 که باید الان بیشترم باشه. من میگم 20 میلیون* 3 = 60 میلیون از جمعیت ایران! پس با این حساب بقیه شرکتا دارن بزغاله میشمرن دیگه مشترکی ندارن!! :n02:

بنابراین این 20 و خوردی میلیون مشترکین دائمی نیستن، یکیش خود من که مشترک ایرانسلم گهگاه ترافیکی میگیرم و استفاده میکنم که شاید در ماه 500 مگ هم نشه. اما مصرف اصلیم از آسیاتکه. از این جهت میگم مشترکینش کمه که عمدۀ اونا از همین قشر گهگاه مصرف کردن هستن.
در این که ایرانسل شرکت بزرگ و قوی هست شکی نیست. اما آسیاتک هم قوی بود که با گرفتن مشترک زیاد به این روز افتاد
حالا من نمیدونم بحث شما چیه؟ اینکه 20میلیون ایرانسلی شب و روز دارن مث کاربرای آسیاتک دانلود میکنن و مشکلی نداره؟؟

دقیقا بحث من اینه که وقتی یه اپراتور بزرگترین اپراتوری دیتای کشور هست این جمله شما کاملاً غلط هست که میگید کم بودن تعداد نسبی مشترکین!
اتفاقا همراه اول هم اپراتوری هست که حتی تعداد مشترکینش از ایرانسل هم بیشتر پس چرا به اون نمیگن بزرگترین اپراتور دیتا؟!
این درصد هم دقیقا با میزان پهنای باند خریدار شده از زیرساخت و میزان حجم مصرف شده در ماه بدست میاد.

پس وقتی یه شرکت بالاترین تعداد افراد استفاده کننده از خدمات دیتا در اختیار داره دیگه این جمله هم معنی نداره دربارش که تعداد مشترکینش کمه نسبتاً بخاطر همین کیفیتش خوبه!
رایتل که تعداد مشترکینش بطور فاحش با 2اپراتور دیگه اختلاف داره پس چرا نمی تونه خدمات دیتای مناسبی عرضه کنه

جمله شما کاملا غلطه دوست عزیز :n01:

Armin.Computer
12-07-2016, 00:44
1 گیگ ایرانسل معادل 5 گیگ آسیاتکه

دقیقا چه جوری حساب کردید؟؟؟؟

ho3in2012
12-07-2016, 05:31
مشکل سرعت سرور آسیاتک برای من حل شد (سرعت تایم رایگان سرویس صبحانه)

vahid_sh2447
12-07-2016, 11:05
دوستانی که دیشب و امروز صبح تو ساعات رایگان دانلود داشتن سرعتشون تو تمامی ساعات ثابت بود؟
برای من تا ساعت ۵ سرعت ثابت بود و بعد از اون تو ۱۰۰kb متغیر بود...

Dr Nima
12-07-2016, 11:35
باگ جدید شرکت اسیاتک در دزدیده شدن حجم تصاعدی مشترکین

Alireza SM
12-07-2016, 11:39
دوستانی که دیشب و امروز صبح تو ساعات رایگان دانلود داشتن سرعتشون تو تمامی ساعات ثابت بود؟
برای من تا ساعت ۵ سرعت ثابت بود و بعد از اون تو ۱۰۰kb متغیر بود...

من از ساعت 2 شب تا 8 صبح بالای 16 گیگ دانلود داشتم

vahid_sh2447
12-07-2016, 11:50
من از ساعت 2 شب تا 8 صبح بالای 16 گیگ دانلود داشتم
ممنون.
دوستان دیگری که از نرم افزارهای محاسبه حجم هم استفاده می کنن میشه چک کنن ببینن سرعت دانلودشون تو تمام ساعات رایگان ۲ تا ۸ یا ۶ تا ۱۰ ثابت بوده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khoodet
12-07-2016, 12:49

آره برای من چند بار پیش اومده
از اون خنده دارترش اینه که زنگ زدم بهشون میگه بله اینقدر مصرف کردید میگم بابا دو بار حساب کردید و از حجمم کم کردید همه اش میگه بنده اینجا چیز غیر عادی نمیبینم :n08::n02:
هر بار هم با شکایت در 195 حجمم برگردوندم
به کارشناس 195 هم میگم اینا سیستمشون مشکل داره این که نمیشه هر چند روز یک بار شکایت کنم خوب برید سیستمشون درست کنید میگه بله رسیدگی میشه:n03:
خلاصه به اون جمله معروف میرسیم که میگه همه چیزمون به همه چیزمون میاد:n02:

android500
12-07-2016, 13:11

بله برای رایگان کردن فیلیمو و 50 درصد تخفیف آپارت و ... اینطوری اعمال میشه یعنی روی هر آی پی سه تا لاگ میندازه یکی حجم کل مصرفی که کاملا جزو رایگان محسوب میشه دوتای دیگه برای جدا کردن حجم مصرفی از فیلیمو و آپارت و ... هست
در کل درست حساب میشه و تکراری نیست ولی نمیگم آپارت و فیلیمو رو درست حساب میکنه چون از من برای فیلیمو حجم خورده ناجور

android500
12-07-2016, 13:16
دوستان امروز محدودیت سرعت نداشتم و نت عالی شده پینگ اینا خوب نیست ولی تک کانکشن مشکل نداره دانلود از تلگرام با سرعت 200-300 انجام میشه قبلا تک رقمی بود

amin885
12-07-2016, 13:43
دوستان امروز محدودیت سرعت نداشتم و نت عالی شده پینگ اینا خوب نیست ولی تک کانکشن مشکل نداره دانلود از تلگرام با سرعت 200-300 انجام میشه قبلا تک رقمی بود

درسته تایید میشه امروز خوب بود من وقتی خوب باشه میگم خوبه و واقعا هم خوب بود امروز اما کاش همیشه همینجوری بمونه..

vahid_sh2447
12-07-2016, 13:50

درسته تایید میشه امروز خوب بود من وقتی خوب باشه میگم خوبه و واقعا هم خوب بود امروز اما کاش همیشه همینجوری بمونه..

سرعت دانلود شبانتون دیشب چطور بود؟
برای من از ساعت ۵ به بعد افت سرعت شدید داشتم....

amin885
12-07-2016, 14:06

دیشب من کلا یک گیگ دانلود داشتم که با سرعت 1 مگ با دانلود منیجر دانلود شد.

wire
12-07-2016, 14:07
آره برای من چند بار پیش اومده
از اون خنده دارترش اینه که زنگ زدم بهشون میگه بله اینقدر مصرف کردید میگم بابا دو بار حساب کردید و از حجمم کم کردید همه اش میگه بنده اینجا چیز غیر عادی نمیبینم :n08::n02:
هر بار هم با شکایت در 195 حجمم برگردوندم
به کارشناس 195 هم میگم اینا سیستمشون مشکل داره این که نمیشه هر چند روز یک بار شکایت کنم خوب برید سیستمشون درست کنید میگه بله رسیدگی میشه:n03:
خلاصه به اون جمله معروف میرسیم که میگه همه چیزمون به همه چیزمون میاد:n02:

برای منم که تازه اومده بودم آسیاتک رانژه دوبار حساب شده یکی اسیاتک گرفته یکی رو قبض تلفن اومده زنگ زدم پشتیبانی درست جواب نمیده
ظاهرا همه چی دوبار دوبار گرفته میشه :n03:

android500
12-07-2016, 14:42
من شبانم 80 درصده و محدودیت ندارم اصلا

ibo8631
12-07-2016, 16:00
ب مام لينک بدين, همينجورى نت باد ميخوره [emoji5]

mehdi244
12-07-2016, 16:01
وبازهم اختلال سراسری در اسیاتک بلاخره کی میخواد درست شه؟

STTIGER
12-07-2016, 19:38
نت قطع شده و لینک هم نمیگیره :n29:

android500
13-07-2016, 01:15
نمیدونم چیکار کردن امروز وضع نت از هر موقع دیگه ای بهتر شده از ایرانسل هم بهتر شده :n04:
قبلا با idm وقتی دانلود میکردی نمیتونستی وبگردی کنی چون تک کانکشن افتضاح شده بود ولی الآن اگه با فایرفاکس یا کروم دانلود کنی همزمان با idm سرعتشون برابره :n04::n04::n04:

vahid_sh2447
13-07-2016, 01:16
دانلود از سرور آسیاتک در ساعات رایگان هم اکنون:
مدنی تهران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از دوستان دیگه ممنون میشم وضعیتشون رو بگن...

farzan311
13-07-2016, 01:21
دانلود از سرور آسیاتک در ساعات رایگان هم اکنون:
مدنی تهران

از دوستان دیگه ممنون میشم وضعیتشون رو بگن...

من مشکلی ندارم و با بالاترین سرعت دانلود میکنه

amin885
13-07-2016, 07:11
دانلود از سرور اسیاتک هم اکنون با محدودیت 250 برای بنده هست. سایت سافت 98 دارم دانلودمیکنم با سرعت 250
خط هم روی 10 مگا بیت ریت هست. و تا 13 مگا بیت کشش داره. با snr 14 البته دو هفته پیش snr بالای 22 بود که با مشکلات اخیر اسیاتک کاهش یافته.

ho3in2012
13-07-2016, 07:18
دانلود از سرور اسیاتک هم اکنون با محدودیت 250 برای بنده هست. سایت سافت 98 دارم دانلودمیکنم با سرعت 250
خط هم روی 10 مگا بیت ریت هست. و تا 13 مگا بیت کشش داره. با snr 14 البته دو هفته پیش snr بالای 22 بود که با مشکلات اخیر اسیاتک کاهش یافته.

الان تست کردم مشکلی نداره برای من

amin885
13-07-2016, 07:20
به نظر من وقتی کمبود پهنای باند روی یه مرکز داشته باشن محدودیت میذارن مثلا از فلان کاربر که از یک مرکز بیشتر در حال دانلود باشن تمامی کاربران به فلان مقدار مگا بیت محدود میشن.
وگرنه برای منم گاهی تا 1 مگ در حال دانلود هستم و گاهی هم وضعیت به همین شکل خراب میشه و حتی تا 100 کیلو هم میرسه دانلود.

STTIGER
13-07-2016, 09:15
فکر کنم زدن بعضی مراکز رو ترکوندن و برای همین کیفیت بعضی مراکز دیگه رفته بالا
من مرکز صدوقی کرمان هستم الان یه روزه که آسیاتک قطعه و چراغ DSL مودم رو حالت چشمک زنه. پشتیبانی هم میگه مشکل از طرف مرکز مخابراتیه در حالی که دوستم که همسایمونه و از پارس آنلاین نت داره و دقیقا روی همین مرکز مخابراتیه هیچ مشکلی نداره و تا ۶۵۰ هم ثابت سرعت داره
پس از دو هفته مشترک آسیاتک بودن، درخواست تخلیه دادم و الان خیلی خوشحال هستم:n01:

vahid_sh2447
13-07-2016, 09:24
سرویس صبحانه امروز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرعت در تایم رایگان و غیر رایگان فعلن ثابته.

مدنی تهران

sorooshfm
13-07-2016, 09:30
برای من خارجی شده 250 و داخلی 1 مگ ولی متاسفانه خیلی سایتها از سرورهای آسیاتک کوچ کردن و رفتن عملا انگار سرعت 250 تا هست خطم هم 12 بسته شده.

taraneh_2002
13-07-2016, 09:33
سرویس به صرفه که ساعت رایگان داشته باشه کدام سرویس انتخاب کنم:n13: