PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

محمد7966
14-02-2016, 16:13
دوستان عزیز
@shylord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @محمد7966 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک:
خواهش می‌کنم با هم جدل نکنین. بالأخره خیلی از مطالبی که اینجا تو این انجمن یا خیلی از انجمن‌های دیگه مطرح می‌شه بر اساس تجربه شخصی اعضاست که احتمالن با یه مقدار مطالعه از منابع دیگه سروشکل مرتبی به خودش گرفته. پس اصلن روی چیزی که گفته می‌شه نمی‌شه تضمین 100%ی داد و چیزایی که اینجا به عنوان راهنمایی گفته می‌شه، صرفن جنبه مشورتی داره نه وحی منزل یا قانون.
----------------

دو:
مودم‌هایی که حداکثر دیتا ریت یا دیتا ریت قابل‌دستیابی رو می‌زنن عمدتن معیار اصلیشون عدد میرایی (Attenuation) خطه بدون در نظر گرفتن شرایط نویز که حتمن روی دیتا ریت قابل دستیابی اثر می‌ذاره. در واقع مودم بر اساس یه فرمول که براش تعریف شده، با توجه به میرایی خط می‌گه که سقف سرعتی که می‌شه با این خط گرفت به شرط عدم دخالت نویز تقریبن چه مقداریه. همین روش رو خیلی از سایت‌ها که محاسبه‌گر سرعت دارن (مثل SpeedGuide) هم استفاده می‌کنن که از نظر من یه برآورد بیشتر تئوریکه تا یه برآورد عملی.

سه:
این برآوردهایی هم که ما اینجا می‌دیم مبنای علمی نداره. صرفن یه برآورد تجربیه. مثلن من به طور معمول به ازای هر 1مگابیت افزایش ریت خط نسبت به وضعیت فعلی، فرض می‌کنم که حدود 3db از SNR کم می‌شه. اما اینم یه برآورد تقریبیه. طبیعتن عوامل مؤثر خیلی زیادن و نمی‌شه با یه تقریب ساده مثل این جواب تضمینی داد. مثلن، همین امروز یکی از دوستان تو فروم پارس‌آنلاین با افزایش 7مگابیت تو دیتاریت خطش، فقط حدود 14-15db از SNR خطش کم شده بود که می‌شه حدودن 2db به ازای هر مگابیت. اما من بازم همون تقریب خودم رو ترجیح می‌دم چون نتیجه محتاطانه‌تری می‌ده.

ولی من مودمم اصلا ماکزیمم ریت نداره فقط نشون میده که خطم تا چند مگ بسته شده

ولی یه قابلیتی داره به نام diagnostic adsl tone که به ازای 500 تنی که میگیره نشون میده خطم تا چه اندازه کشش داره که تا حالا چند بار امتحان کردم از 21 مگ تا 17 متغیر بوده

یعنی مثلا میگه شما اگر اس ان آرت بیاد روی 6 تو اون لحظه مثلا تا 21 مگ میکشه یا تا 17 مگ میکشه

الان هم از وقتی پارس آنلاین مشکل دو تنظیم منو حل کرد اصلا د یگه انجام نیمده همش میگه با شکست روبرو شده و یه چیز دیگه هم اتفاق افتاده و اون اینه که اس ان آرم از 27 پرید روی 16

ظاهرا اس ان آر هم بخشیش دست شرکت هم است

الان هم حدس زدم این ماکزیمم ریتی که مودما نشون میدن شبیه قابلیت diagnostic adsl tone باشه

محمد7966
14-02-2016, 16:58
دوستان عزیز
@shylord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @محمد7966 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک:
خواهش می‌کنم با هم جدل نکنین. بالأخره خیلی از مطالبی که اینجا تو این انجمن یا خیلی از انجمن‌های دیگه مطرح می‌شه بر اساس تجربه شخصی اعضاست که احتمالن با یه مقدار مطالعه از منابع دیگه سروشکل مرتبی به خودش گرفته. پس اصلن روی چیزی که گفته می‌شه نمی‌شه تضمین 100%ی داد و چیزایی که اینجا به عنوان راهنمایی گفته می‌شه، صرفن جنبه مشورتی داره نه وحی منزل یا قانون.
----------------

دو:
مودم‌هایی که حداکثر دیتا ریت یا دیتا ریت قابل‌دستیابی رو می‌زنن عمدتن معیار اصلیشون عدد میرایی (Attenuation) خطه بدون در نظر گرفتن شرایط نویز که حتمن روی دیتا ریت قابل دستیابی اثر می‌ذاره. در واقع مودم بر اساس یه فرمول که براش تعریف شده، با توجه به میرایی خط می‌گه که سقف سرعتی که می‌شه با این خط گرفت به شرط عدم دخالت نویز تقریبن چه مقداریه. همین روش رو خیلی از سایت‌ها که محاسبه‌گر سرعت دارن (مثل SpeedGuide) هم استفاده می‌کنن که از نظر من یه برآورد بیشتر تئوریکه تا یه برآورد عملی.

سه:
این برآوردهایی هم که ما اینجا می‌دیم مبنای علمی نداره. صرفن یه برآورد تجربیه. مثلن من به طور معمول به ازای هر 1مگابیت افزایش ریت خط نسبت به وضعیت فعلی، فرض می‌کنم که حدود 3db از SNR کم می‌شه. اما اینم یه برآورد تقریبیه. طبیعتن عوامل مؤثر خیلی زیادن و نمی‌شه با یه تقریب ساده مثل این جواب تضمینی داد. مثلن، همین امروز یکی از دوستان تو فروم پارس‌آنلاین با افزایش 7مگابیت تو دیتاریت خطش، فقط حدود 14-15db از SNR خطش کم شده بود که می‌شه حدودن 2db به ازای هر مگابیت. اما من بازم همون تقریب خودم رو ترجیح می‌دم چون نتیجه محتاطانه‌تری می‌ده.

راستی در مورد نکته دوم

بگم که الان مثال نقض من خیلی دیدم

شما میگید متناسب با میرایی میزنن ولی من مواردی دیدم که اصلا متناسب با میرایی نمیزنن

الان تو پست زیر
عکسی که یکی از دوستان گذاشتندو ببینید

#4428 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محمد7966
14-02-2016, 18:23
من چندتا پست بذارم که بعضی از دوستان هم با بنده هم عقیده هستند که ماکزیمم ریتو خود مودم با توجه به نویز هم تخمین میزنه @bilmazlar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حرفی که من زدم منبعش حرفای این آقاست و به نظرم منطقی هم به نظر می اومد
#26719 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#26719 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoudboy
15-02-2016, 00:04
دوستان این بسته های گیگ باکس آسیاتک همیشگی هست یا فقط واسه یه مدت خاص ؟؟

sinaking123456
15-02-2016, 00:37
30 بهمن برمیدارن

mehrabooni
15-02-2016, 07:27
دیفالت مودم Auto یا sync-up باید باشه. شما باید نگاه کنید ببینید مودم کدوم Modulation رو انتخاب کرده تا دلیل عدم تفاوت رو بفهمید. شاید ADSL2 یا G.DMT انتخاب شده باشه که خوب معلومه با وقتی که دستی G.DMT بذارید فرقی نخواهد کرد. اینکه چرا قبلا فرق میکرده الان فرق نمیکنه دو دلیل میتونه داشته باشه: یا قبلا مودولاسیون فرکانس بالا انتخاب میشده و الان نه یا اینکه قبلا در طول مسیر یک سیگنالی وجود داشته که تداخل میکرده و الان نیست.
داداش بهترین حالت مدلاسیون انکس ام هست
روی ای دی اس ال تو پلاس درسته

binamplayer
15-02-2016, 08:38
سلام
بالاترین سرعتی ک با اسیاتک تجربه کردین چند مگابایته مال من از 700 تا ، تا حالا بیشتر نرفته.

نمیشه کاره خاصی انجام داد که بیشتر بشه؟

مودمی وجود داره که دو خط همزمان بهش وصل بشه؟ بعد از هرکدوم که خواستی استفاده کنی
ممنون

Sent from my LT26w using Tapatalk

bilmazlar
15-02-2016, 08:54
راستی در مورد نکته دوم

بگم که الان مثال نقض من خیلی دیدم

شما میگید متناسب با میرایی میزنن ولی من مواردی دیدم که اصلا متناسب با میرایی نمیزنن

الان تو پست زیر
عکسی که یکی از دوستان گذاشتندو ببینید

#4428 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من چندتا پست بذارم که بعضی از دوستان هم با بنده هم عقیده هستند که ماکزیمم ریتو خود مودم با توجه به نویز هم تخمین میزنه @bilmazlar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حرفی که من زدم منبعش حرفای این آقاست و به نظرم منطقی هم به نظر می اومد

بله. مثال‌های شما درستن. البته من هم قانون کلی ندادم. تو متنم عرض کردم «عمدتن». به هر حال تولیدکننده‌های مختلف قابلیت‌های مختلفی رو می‌ذارن روی تجهیزاتشون. در واقع چیزی که ما تو کنترل پنل مودم به صورت یه عدد کلی Atten یا SNR یا حتی Attainable Data Rate داریم می‌بینیم، می‌تونه ماحصل اندازه‌گیری‌ها و محاسبات مختلفی باشه که ما سعی می‌کنیم برای خودمون ساده‌سازیش کنیم و مثلن ربطش بدیم به میرایی یا SNR.

به هر حال، نکته‌ای که مهمه و باید در نظر گرفت اینه که این اعداد فقط یه برآورد حدودی هستن و بعضی جاها ممکنه خطای زیادی داشته باشن. تنها راه قطعی اینه که در عمل دید چه اتفاقی می‌افته. مثال عینی مورد خود من: قبلن یه مودم ASUS 602 داشتم که روی همین خط فعلیم ماکزیموم دیتا ریت خط رو حدود 15مگابیت اعلام می‌کرد. من با اون مودم و مودم بعدیم (ASUS DSL-N10 که مقدار ماکزیموم دیتا ریت رو نشون نمی‌ده بالکل) وقتی از پارس‌آنلاین سرویس داشتم با SNR 6-7 بدون مشکل 12مگابیت داشتم. الآن که با همون خط و همین مودم جدیدترم از عصرتلکام سرویس گرفتم، دیتاریت خطم از 10مگابیت بالاتر نمی‌ره که هیچ هر روز هم یه مقدار می‌آد پایین‌تر. به همین خاطر نمی‌تونم و نباید اون 15مگابیتی رو که خود مودم اعلام می‌کرد خیلی روش حساب باز کنم. مقدار واقعی دیتا ریتی که خط می‌گیره به عوامل مختلفی برمی‌گرده که خیلی‌هاش اصلن مشخص نیستن و حتی اگه مشخص هم باشن ممکنه از دست کاربر کاری ساخته نباشه.

MOHAMMAD2010
15-02-2016, 12:41
کاش اسیا تک بیخیال این گیگ باکس میشد ! سرعت همین جوری تو ساعت های شلوغی افتضاح میشه دیگه با این کار میشه عین های وب داغون !

chatsaz
15-02-2016, 15:09
خیلی سرعت افتضاح میشه رو به شب
اخر کی درست میشه ای بابا

naser.051
15-02-2016, 15:53
خیلی سرعت افتضاح میشه رو به شب
اخر کی درست میشه ای بابا

پهنای باند اینترنت ایران بیش از ۳۵۰ گیگابیت بر ثانیه

بر اساس اعلام حسین معدنی پور، مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت، همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پهنای باند اینترنت بین‌الملل کشور ۳۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت و به ۳۵۰ گیگابیت بر ثانیه رسید.

به گفته مدیرکل شرکت ارتباطات زیرساخت، این شرکت در هفته‌ی گذشته با استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در شبکه و از طریق درگاه‌های بین‌المللی شمال و شمال غرب، در ۲۲ بهمن پهنای باند بین‌الملل کشور را ۳۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش داد.

منبع: شرکت ارتباطات زیرساخت

chatsaz
15-02-2016, 17:34
پهنای باند اینترنت ایران بیش از ۳۵۰ گیگابیت بر ثانیه

بر اساس اعلام حسین معدنی پور، مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت، همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پهنای باند اینترنت بین‌الملل کشور ۳۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت و به ۳۵۰ گیگابیت بر ثانیه رسید.

به گفته مدیرکل شرکت ارتباطات زیرساخت، این شرکت در هفته‌ی گذشته با استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در شبکه و از طریق درگاه‌های بین‌المللی شمال و شمال غرب، در ۲۲ بهمن پهنای باند بین‌الملل کشور را ۳۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش داد.

منبع: شرکت ارتباطات زیرساخت

برای خونه خودشون افزایش دادن؟
ما که تغییری نکرده

naser.051
15-02-2016, 17:41
برای خونه خودشون افزایش دادن؟
ما که تغییری نکرده
والا چی بگم من اینجا از پارس انلاین شاتل اسیاتک رایتل همراه اول ایرانسل استفاده میکنیم بهتر که نشده بدتر هم شده تغیری حس نکردیم مثلا شما ببین الان ایرانسل حقش بود فرکانس 800 بگیره ولی با پارتی بازی دادن hiweb.ir خب الان این خودشم زیرش مونده میزان پاور کم اوردن هچنین کسی هم ندارن که گسترش بدن نمیدونم چه خبره ولی هر چی هست اینترنت ایران اگر 500000 گیگ سرعت داشته بازم وضعش خوب نمیشه بدترم میشه

Sent from my LT25i

chatsaz
15-02-2016, 21:18
سرعت دانلود بخوره تو سرشون حداقل سرعت وبگردی که خوب باشه این که چیزی نیست که

یاد دیال اپ افتادیم

Armin.Computer
15-02-2016, 21:32
والا چی بگم من اینجا از پارس انلاین شاتل اسیاتک رایتل همراه اول ایرانسل استفاده میکنیم بهتر که نشده بدتر هم شده تغیری حس نکردیم مثلا شما ببین الان ایرانسل حقش بود فرکانس 800 بگیره ولی با پارتی بازی دادن hiweb.ir خب الان این خودشم زیرش مونده میزان پاور کم اوردن هچنین کسی هم ندارن که گسترش بدن نمیدونم چه خبره ولی هر چی هست اینترنت ایران اگر 500000 گیگ سرعت داشته بازم وضعش خوب نمیشه بدترم میشه

Sent from my LT25i

یه حسی بهم میگه ایرانسل 800 رو بهش ندن واسش فرق نداره
اون داره پوشش میده

4l1r3z4
15-02-2016, 21:34
"دوستانی که سرعت شبانشون محدوده ، ممنون میشم که بگین gateway تون چه عددیه"

chatsaz
15-02-2016, 22:08
اینم کلاه برداره جدید اسیاتک

بنده سرویس جشنواره رو دو ماه پیش گرفتم با سرعت 8 مگ 8 گیگ
حالا الان زدنگ زدم که بگم این چه وضع سرعته میگن سرعت شما 4 مگ هست توقع زیادی نداشه باشه بیش تر از 64 کیلو رفت بالا خداروشکر کنید
حیف حوصله کل کل نداشتم باهاشون وگرنه میدونستم چیکارشون کنم
از مخابرات اومدم رو اسیاتک که این مشکلات نباشه که متاسفانه بدتر هم شده

باید تغییر بدم باز سرویس رو

صبا نت خوبه دوستان؟

TranceaweSome
15-02-2016, 22:10
"دوستانی که سرعت شبانشون محدوده ، ممنون میشم که بگین gateway تون چه عددیه"

از کجا باید تشخیص داد که چنده؟

and-roid2
15-02-2016, 22:14

tracert 4.2.2.4 در Cmd بگیر. لاین دوم (بعد از ip مودم) گیت وی هست.

behnambb
15-02-2016, 22:18
با سلام دوستان شيرازي ايا ميدونن سمت شهر صدرا اسياتك سرويس ميده ؟؟ فاز يك

kraiof3
15-02-2016, 22:19
اینم کلاه برداره جدید اسیاتک

بنده سرویس جشنواره رو دو ماه پیش گرفتم با سرعت 8 مگ 8 گیگ
حالا الان زدنگ زدم که بگم این چه وضع سرعته میگن سرعت شما 4 مگ هست توقع زیادی نداشه باشه بیش تر از 64 کیلو رفت بالا خداروشکر کنید
حیف حوصله کل کل نداشتم باهاشون وگرنه میدونستم چیکارشون کنم
از مخابرات اومدم رو اسیاتک که این مشکلات نباشه که متاسفانه بدتر هم شده

باید تغییر بدم باز سرویس رو

صبا نت خوبه دوستان؟
من از صبا راضی هستم خیلی تلگرامش خوبه واتساپش خوبه دانلود وب همه چیش برای من خوبه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

4l1r3z4
15-02-2016, 22:24

هم از اون طریقی که دوستمون @and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت ، میتونی ببینی و هم از status مودم ، قسمت device info یا route info

MOHAMMAD2010
15-02-2016, 22:27
سرعت دانلود بخوره تو سرشون حداقل سرعت وبگردی که خوب باشه این که چیزی نیست که

یاد دیال اپ افتادیم

وب گردی رو که مطمئن باش به خاطر قیلترینگ هوشمند هست !
دارن عملیش میکنن !
امشب حدود یک ساعت برای من گوگل و یاهو باز میشدن ولی هیچ سایت داخلی یا فرومی باز نمیشد ، الان هم سرعت باز کرن پیج افتضاحه !

sinaking123456
15-02-2016, 22:51
سلام حدود 2.3 ساعته کلا سایت واسم باز نمیشد الانم به زور اینجا رو باز کرد

ODADO
15-02-2016, 23:03
وب گردی رو که مطمئن باش به خاطر قیلترینگ هوشمند هست !
دارن عملیش میکنن !
امشب حدود یک ساعت برای من گوگل و یاهو باز میشدن ولی هیچ سایت داخلی یا فرومی باز نمیشد ، الان هم سرعت باز کرن پیج افتضاحه !

سلام،
از وقتی که از آسیاتک رفتم ،روح و روانم به حالت عادی برگشته:n01:

میدونم که اکثر دوستان برای دانلود شبانه اومدن سمت این شرکت درپیت و حال بهم زن اما لازمه در مورد وبگردی این رو بگم که فیلترینگ هوشمند رو هر چیز اثر گذاشته باشه به هیچ عنوان دلیل این کندی های آسیاتک نیست،برای حرفم هم سند دارم:

این پینگ مربوط هست به چن دقیقه پیش و صبا،همونطور که میبینین پینگ خودش گویا هست و نیازی نیست که بگم وبگردی چقدر روان و با سرعت هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی برای اینکه مطمئن بشم از یکی از دوستان که از یه شرکت دیگه نت داشت پرسیدم ایشون هم گفتن هیچ کندی سرعتی در مورد وبگردی ندارن.

حالا با این اوصاف فکر میکنین ،فیلترینگ هوشمند فقط روی مشترکهای این شرکت اعمال میشه!

TranceaweSome
15-02-2016, 23:20
هم از اون طریقی که دوستمون @and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت ، میتونی ببینی و هم از status مودم ، قسمت device info یا route info
10.201.32.47

chatsaz
15-02-2016, 23:34
سلام،

میدونم که اکثر دوستان برای دانلود شبانه اومدن سمت این شرکت درپیت و حال بهم زن اما لازمه در مورد وبگردی این رو بگم که فیلترینگ هوشمند رو هر چیز اثر گذاشته باشه به هیچ عنوان دلیل این کندی های آسیاتک نیست،برای حرفم هم سند دارم:

این پینگ مربوط هست به چن دقیقه پیش و صبا،همونطور که میبینین پینگ خودش گویا هست و نیازی نیست که بگم وبگردی چقدر روان و با سرعت هست.

حتی برای اینکه مطمئن بشم از یکی از دوستان که از یه شرکت دیگه نت داشت پرسیدم ایشون هم گفتن هیچ کندی سرعتی در مورد وبگردی ندارن.

حالا با این اوصاف فکر میکنین ،فیلترینگ هوشمند فقط روی مشترکهای این شرکت اعمال میشه!

بقران دهن مارو سرویس کرده
فقط هفته اول خوب بود که سرعت 1 مگ دانلود میکرد
دیگه از اون به بعد فاتحه اش خونده شده عصاب نذاشته

شما صبا نت دارید؟
از کدوم سرویش استفاده میکنید؟
بهترین سرویس و ارزون ترین و به صرفه ترینش کدوم پنله

masoudboy
16-02-2016, 00:53
تست 2 مگ نامحدود برنزی آسیاتک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4l1r3z4
16-02-2016, 01:14
10.201.32.47

ممنون بابت پاسخگوییت :n16:
واسه من 10.201.32.48 عه و سرعتم از جفت سرور داخلی و خارجی محدود!
شما سرعت شبانت از دیتاسنتر های آسیاتک چنده؟! تهران ساکنی؟

TranceaweSome
16-02-2016, 01:33
ممنون بابت پاسخگوییت :n16:
واسه من 10.201.32.48 عه و سرعتم از جفت سرور داخلی و خارجی محدود!
شما سرعت شبانت از دیتاسنتر های آسیاتک چنده؟! تهران ساکنی؟
خواهش میکنم
طرفای 260 هست. سرویس 2 مگ 10 گیگ
سرعت شما چه قدره؟

4l1r3z4
16-02-2016, 04:28
خواهش میکنم
طرفای 260 هست. سرویس 2 مگ 10 گیگ
سرعت شما چه قدره؟

عینه من!! سرعته منم محدوده!
سرعت من : سرویس 256 روی 30 کیلوبایته ، سرویس 2 مگ روی 260 عه و سرویس 10 مگ روی 560 کیلوبایت!!

MOHAMMAD2010
16-02-2016, 11:59
سلام،

والا جدیدا جوری شده که به پینگ و سرعت تک کانکشن زیاد نمیشه اعتماد کرد !
یادمه قدیما پینگ بالای 250 بود ولی سرعت پیج باز کردنم از الان که پینگ روی 180 هست خیلی خیلی بهتر بود!
هر چی هست این اختلال مربوط به خودشون هست و زیر ساخت
3 تا شرکت ها وب - اسیا تک - و شاتل هم تو صفحه رسمی خودشون نوشتن مشکل از ما نیست و سراسری هست !
درسته که صبا و پارس انلاین بهتر هستن ولی این مشکل رو اونا هم اثر گذاشته - البته خیلی کمتر - چون به هر حال از نظر پیج باز کردن کلا بهترن

sphinx^
16-02-2016, 17:31
حدود ده روز به علت خرابی کابل، تلفنم قطع بود. بعد وصل مجدد دیگه adsl وصل نمیشه (لاین). ممکنه چون 10 روز آیدل بوده از رانژه در اورده باشن؟! البته بگم که سرویسم هنوز ترافیک/زمان داره.
علت های دیگش چی میتونه باشه؟ میشه بدون وصل شدن لاین ضریب تضعیف خطو فهمید؟
---------

در جواب دوستمون alireza بگم که منم تا دو سه ماه پیش گیت ویم همین 32.47 بود و سرعت از 250 بالا نمیرفت. الانم که قطعه یادم نیست چیه فک کنم یه بلوکش 145 بود

TranceaweSome
16-02-2016, 18:10
عینه من!! سرعته منم محدوده!
سرعت من : سرویس 256 روی 30 کیلوبایته ، سرویس 2 مگ روی 260 عه و سرویس 10 مگ روی 560 کیلوبایت!!
برا سرویس 10 مگ خوبه که 560! من خطم نمیکشه بیشتر از این وگرنه 10 مگ میگرفتم

MOHAMMAD2010
16-02-2016, 20:18
یه زمانی بود اسیا تک محال بود صفحه ای رو نصفه لود کنه ! ( های وب استاد نصفه لود کردن بود ) ولی جدیدا خیلی برام پیش میاد صفحه ها نصفه لود میشن !
service unavailable هم که زیاد میاد
اختلال های مسخره مثل لود نشدن بعضی عکس ها تو اینستاگرام هم زیاد پیش میاد !
نمیدونم چرا روز به روز کیفیتش داره میاد پایین - حیف دانلود شبانه به کارمه اگه نه میرفتم پارس انلاین

arsinn
16-02-2016, 20:21
سلام،

دقیقا همینه که میگید منهم تجربه مشابه شما داشتم و بقدری اسیاتک حالم رو گرفت که هنوز حجم و زمان داشتم که تخلیه کردم نه قندشکن کار میکرد نه صفحه درست لود میشد تو بازی آنلاین که چیزهای عجیب غریب میدیدم و همیشه بازنده. .جالبه که نمایندگی اصلی فارس که زنگ زدم میگفت شما چون زمان و حجم داری باید اول بیای اینجا توضیح بدی تا ما ببینیم چرا میخوای تخلیه کنی! گفتم اخه بشما چه مربوطه که حجم من مونده اگر افتضاح نبودید که جمع نمیکردم.بهرحال منهم همون صبانت گرفتم و خداشکر تا الان که دوماهی میشه که صددرصد راضیم. صفحات عین فرفره باز میشن خارجی افت داره اما نه در اون حد. حتی سرعتم هم خیلی بهتره در هردو مورد سرویس چهار مگ داشتم که اسیاتک حدود 300-350کیلوبایت سرعت میداد شبها هم 100-120 اما الان شب و روز یکسان 900-1000کیلو بایت رو دارم.

arsinn
16-02-2016, 20:24
با سلام دوستان شيرازي ايا ميدونن سمت شهر صدرا اسياتك سرويس ميده ؟؟ فاز يك
بله من همون جام البته شرح سرویس رو در کامنت قبلی میبینید! بجز پارس آنلاین همه سرویس دهنده ها در صدرا کار میکنند. اتفاقا مخابرات منطقه هم بسیار خوب و سریع عمل میکنه.

saber73
17-02-2016, 00:44
یه زمانی بود اسیا تک محال بود صفحه ای رو نصفه لود کنه ! ( های وب استاد نصفه لود کردن بود ) ولی جدیدا خیلی برام پیش میاد صفحه ها نصفه لود میشن !
service unavailable هم که زیاد میاد
اختلال های مسخره مثل لود نشدن بعضی عکس ها تو اینستاگرام هم زیاد پیش میاد !
نمیدونم چرا روز به روز کیفیتش داره میاد پایین - حیف دانلود شبانه به کارمه اگه نه میرفتم پارس انلاین

برا منم الان نزدیک به 1 ماه شد اینطوریه . هی مینویسه service unavailable یا خیلی زیاد نزدیک نیم تا 1 دقیقه طول میکشه سایتی باز بشه بعضی سایتها هم اصلا باز نمیشه بعضی اوقات هم اصلا کلیک میکنی مثل طنز عطسه به قول مهران غفوریان (هیچی به هیچی ) :n02: زنگ زدم پشتیبانی قبل وصل شدن به پشتیبان خود اپراتور گویا گفت مشکل در اینترنت خود اسیا تک و هم مشکل در مرکز مخابراتی من و خط من شاخ درآوردم :n04: دیگه کجا موند مشکل نداشته باشه ولی به هر حال وقتی وصل شدم پشتیبانی ایشون با کمال تعجب گفتن نه مشکلی وجود نداره و منو دعوت کردن به صبوری فکر کنم تازه گیها اسیا تک برا پشتیبانی روانشناس یا روانکاو استخدام کرده تا راحت طفره بره :n31: .

4l1r3z4
17-02-2016, 01:22
برا سرویس 10 مگ خوبه که 560! من خطم نمیکشه بیشتر از این وگرنه 10 مگ میگرفتم

تا 3-4 ماه پیش ،با سرویس 256 ، سرعتم 12مگ بود!! : )) ولی الان که دوباره اومدم سمته آسیاتک ، سرعتم اسمی شده!!

donkeyoxte
17-02-2016, 01:30
دوستان از این سایت های خرید اکانت برای سرور داخلی کسی سراغ داره لینکشو بزاره؟

TranceaweSome
17-02-2016, 01:36
دوستان از این سایت های خرید اکانت برای سرور داخلی کسی سراغ داره لینکشو بزاره؟
ايشون دارن:

TranceaweSome
17-02-2016, 01:37
دوستان 1544 برا شما هم بخش كاربران و سيستم شارژش مشكل داره؟

4l1r3z4
17-02-2016, 01:39
دوستان 1544 برا شما هم بخش كاربران و سيستم شارژش مشكل داره؟

واسه من 1544 اصلا بالا نمیاد و کلا دان شده!!

TranceaweSome
17-02-2016, 01:43
واسه من 1544 اصلا بالا نمیاد و کلا دان شده!!
آره الان كلا بالا نمياد! زنگ زدم گفتن مشكل تو پورت هاشون بوجود اومده!

arsinn
17-02-2016, 03:41
اون مشکل unable to connect after 3 attempts فقط روی کامپیوتر هست. یعنی وقتی با موبایل به همون شبکه وصل میشی و همون سایت‌ها رو چک میکنی اصلا چنین مشکلی نیست اما به pc که وصل میشی دایم اذیت میکنه.من اوایل فکر میکردم کامپیوترم ویروسی چیزی شده یا ویندوزم خراب شده اما بعد دیدم اینگار خیلیها این مشکل رو دارند بهرحال هرچه که هست عمدی هست یعنی که نتیجه دستکاری تو شبکه هست. . برای من که اینجوریه.

MOHAMMAD2010
17-02-2016, 12:12
برا منم الان نزدیک به 1 ماه شد اینطوریه . هی مینویسه service unavailable یا خیلی زیاد نزدیک نیم تا 1 دقیقه طول میکشه سایتی باز بشه بعضی سایتها هم اصلا باز نمیشه بعضی اوقات هم اصلا کلیک میکنی مثل طنز عطسه به قول مهران غفوریان (هیچی به هیچی ) :n02: زنگ زدم پشتیبانی قبل وصل شدن به پشتیبان خود اپراتور گویا گفت مشکل در اینترنت خود اسیا تک و هم مشکل در مرکز مخابراتی من و خط من شاخ درآوردم :n04: دیگه کجا موند مشکل نداشته باشه ولی به هر حال وقتی وصل شدم پشتیبانی ایشون با کمال تعجب گفتن نه مشکلی وجود نداره و منو دعوت کردن به صبوری فکر کنم تازه گیها اسیا تک برا پشتیبانی روانشناس یا روانکاو استخدام کرده تا راحت طفره بره :n31: .

مشکل که اساسی وجود داره
همین دیشب تو اینستاگرامشون نوشتم و پشتیبانی همش عذر خواهی میکرد و میگفت صبور باشین !

farshad.88
17-02-2016, 12:55
سلام
حجم اینترنتم تموم شده و سایت آسیا تک برای تمدید باز نمیشه ( قسمت شارژ و تمدید ) . 2 روزه اینجوری شده. یعنی کسی توی اون شرکت به این گندگی نیست سایت رو راه بندازه ؟
مجبورم برم نمایندگی چند گیگ اضافه بخرم. الان هم از اینترنت محل کارم اومدم پی سی فروم

Armin.Computer
17-02-2016, 13:00
service unavailable برای منم بعضی مواقع می یاد
در کل بعضی مواقع مشکل داره
چند روز پیش می خواستم به عکس پروفایل تو اینستا لود کنم
دیدم با آسیاتک نمی شد
سوییچ کردم رو ایرانسل خیلی راحت لود کرد

TranceaweSome
17-02-2016, 13:25
سلام
حجم اینترنتم تموم شده و سایت آسیا تک برای تمدید باز نمیشه ( قسمت شارژ و تمدید ) . 2 روزه اینجوری شده. یعنی کسی توی اون شرکت به این گندگی نیست سایت رو راه بندازه ؟
مجبورم برم نمایندگی چند گیگ اضافه بخرم. الان هم از اینترنت محل کارم اومدم پی سی فروم

منم همين وضعيت رو دارم از ديروز تموم شده نتم و قادر نيستم بخاطر مشكل 1544 شارژ كنم

Armin.Computer
17-02-2016, 13:30
service unavailable برای منم بعضی مواقع می یاد
در کل بعضی مواقع مشکل داره
چند روز پیش می خواستم به عکس پروفایل تو اینستا لود کنم
دیدم با آسیاتک نمی شد
سوییچ کردم رو ایرانسل خیلی راحت لود کرد

عذر خواهی می کنم
اینستاگرام نبود و منظورم تلگرام بود

MOHAMMAD2010
17-02-2016, 13:38
عذر خواهی می کنم
اینستاگرام نبود و منظورم تلگرام بود

ولی تو همین اینستاگرام هم خیلی قاطی داره !
بعضی وقتا بعضی عکس ها رو اصلا لود نمیکنه !

Armin.Computer
17-02-2016, 13:42
ولی تو همین اینستاگرام هم خیلی قاطی داره !
بعضی وقتا بعضی عکس ها رو اصلا لود نمیکنه !

شما اگر فکر می کنی مشکلت رو حل نمی کنن به 195 شکایت کن
اینکار رو انجام دادی؟

MOHAMMAD2010
17-02-2016, 13:45
شما اگر فکر می کنی مشکلت رو حل نمی کنن به 195 شکایت کن
اینکار رو انجام دادی؟

برای عکس های اینستاگرام منظورت هست ؟
نه شکایت نکردم
به نظرم فایده نداره چون وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم درست میشه ! یعنی با تغییر ایپی

Armin.Computer
17-02-2016, 13:59
برای عکس های اینستاگرام منظورت هست ؟
نه شکایت نکردم
به نظرم فایده نداره چون وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم درست میشه ! یعنی با تغییر ایپی

خو این دیگه مشکل از خودشون باید باشه
شکایت کنی احتمالا یه کارایی واست بکنن
چون وقتی با تغییر ip درست میشه شاید به مسیر ربط داشته باشه

MOHAMMAD2010
17-02-2016, 14:12
خو این دیگه مشکل از خودشون باید باشه
شکایت کنی احتمالا یه کارایی واست بکنن
چون وقتی با تغییر ip درست میشه شاید به مسیر ربط داشته باشه

والا من تو پیج اینستاگرامشون نوشتم پشتیبانی گفت به خاطر قیلترینگ هوشمند هست !
الان بدون خاموش روشن کردن مودم ، عکسی که یک ساعت پیش با 10 بار رفرش هم باز نمیشد رو رفرش زدم راحت باز شد !

Armin.Computer
17-02-2016, 14:53
والا من تو پیج اینستاگرامشون نوشتم پشتیبانی گفت به خاطر قیلترینگ هوشمند هست !
الان بدون خاموش روشن کردن مودم ، عکسی که یک ساعت پیش با 10 بار رفرش هم باز نمیشد رو رفرش زدم راحت باز شد !

شما همون لحظه که با آسیاتک مشکل داری با ایرانسل یا همراه اول یا رایتل چک کن ببین باز میشه یا نه

MOHAMMAD2010
17-02-2016, 15:42
شما همون لحظه که با آسیاتک مشکل داری با ایرانسل یا همراه اول یا رایتل چک کن ببین باز میشه یا نه

خب اصلا بدون تست مشخصه ، 100 درصد اون موقع ایرانسل باز میکنه

shamsoddin
17-02-2016, 16:07
آسیاشت

یه صفحه تمدید اعتبار با اون طراحی مزخرفش رو دوروزه نمیتونن درست کنن
من شماره فاکتور حجم رو داشتم میخاستم با 733 پرداخت کنم ، رمزم رو که میزدم ارور میداد ، الان فهمیدم چهار بار پول رو ازم کم کرده

Armin.Computer
17-02-2016, 16:15
خب اصلا بدون تست مشخصه ، 100 درصد اون موقع ایرانسل باز میکنه

باید حلش کنن
شما پیگیر باش
+
1544 چرا باز نمیشه!!!!!!!!

amin885
17-02-2016, 16:32
اصولا اسیاتک به نواوری معروفه برای همین هم بیشتر مسائل که مربوط به باز نشدن اینستگرام و یا تلگرام و یا کندی لود صفحات میشه چون اسیاتک با سیاست خاصی پیش میره و همیشه با بکار گرفتن بهینه سازی میخواد بهترین حالت رو برای استفاده از اینترنت مهیا کنه البته منظور از بهترین حالت نه اینکه کیفیت مد نظر باشه بلکه منظور بهینه شدن از نظر استفاده از اینترنت یعنی مثلا یک لینک بطور مثال 100 مگابیت رو از طریق لینکی تحویل میگیره و با بکارگیری سرورهای کش و سرور هایی که بیشتر درخواست ها برای یک لینک رو در چند دقیقه برای چندین بار دانلود و یا لود صفحات از سرور خودشون لود کنه نه از اینترنت بین المللی

شما اگه در اینستگرام یا وب صفحاتی رو باز کنید که زودتر از شما شخص دیگری باز کرده برای شما خوب باز میشه و اگر شما صفحاتی رو سر بزنید که کم بازدید بوده براتون به کندی باز میشه چرا که کشی در اون صفحه یا اون عکس وجود نداره و با کندی براتون باز میشه مخصوصا اگر اون صفحه مدام در حال تغییر باشه

در کل اسیاتک با اینکارش میتونه از هر بار ذخیره در کش چند برابر درخواست های تکراری رو جواب بده اما مشکلات اینجوری هم بوجود میاد که کندی صفحات و پیغام های خاصی رو داره.

poyul
17-02-2016, 16:34
از دیشب 1544 لود نمیشه.امروز صبح گفتن تا 12 ، هنوزم مشکل داره.

2 زار به مشتری و کاربر خودشون احترام نمیذارن:n34:

ی بروز رسانی میخوان انجام بدن حداقل ی اسمس ندادن که سایت تو فلان تاریخ مشکل داره:n21:

Armin.Computer
17-02-2016, 17:06
1544 رو بزنید
زده 4 ساعت دیگه درست میشه

poyul
17-02-2016, 17:15
:n21::n21::n21::n21::n21::n21:

poyul
17-02-2016, 18:31
ریدیف شد ،ولی پرداخت ناموفق انجام میشه:n24:

and-roid2
17-02-2016, 18:38
1544 همچنان برای من باز نمیشه.

masooyan
17-02-2016, 18:54
یرا منم باز نمیشه:n22:

bzt
17-02-2016, 19:55
دوستان یک ساعت و روز تعیین کنید همگی طی اقدامی هماهنگ و خودجوش زنگ بزنیم فقط فحششون بدیم، دو ماه که دیگه غیر قابل تحمل شده اوضاعشون، دو ماهه که هر روز یه مشکل هر روز یه بامبول تازه، یه روز میگن زیرساخته یه روز میگن مرکز مخابراتیه یه روز میگن سرور خودمونه چیزی هم نداشته باشن وسه گفتن میرن سراغ تنظیمات مودم، دیگه کارشون از حرف و اینا گذشته فقط باید فحششون داد، تاریخ تنظیم کنید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

TranceaweSome
17-02-2016, 20:02
همچنان باز نمیشه
آسیاتک اگه این شبانه رایگان رو نداشت قطعا الان کمترین کاربر رو بین همه ی ISP ها داشت نزدیک به 6 ماهه با انواع واقسام مشکلات عجیب دست و پنچه نرم میکنیم

Armin.Computer
17-02-2016, 20:35
1544 واسه من درست شد

R#z@-R2
17-02-2016, 20:45
سلام پنل باز نمیشه چرا من فقط یه بار تونستم برم الان میخوام شارژ کنم نمیتونم

chatsaz
17-02-2016, 20:57
هندلی واسه من باز میشه
انگاری هزار نفر دارن بزور میارنش بالا

MOHAMMAD2010
17-02-2016, 21:06
همچنان باز نمیشه
آسیاتک اگه این شبانه رایگان رو نداشت قطعا الان کمترین کاربر رو بین همه ی ISP ها داشت نزدیک به 6 ماهه با انواع واقسام مشکلات عجیب دست و پنچه نرم میکنیم

کاملا موافقم !
جدیدا هم این جوری شده ! یک سال پیش نه سرعتش بد بود نه این مشکلات عجیب رو داشت !

1544 واسه من درست شد

سلام پنل باز نمیشه چرا من فقط یه بار تونستم برم الان میخوام شارژ کنم نمیتونم

منم الان امتحان کردم باز نمیشه هنوز !

Armin.Computer
17-02-2016, 21:11
در حال حاضر بنده شارژ اینترنتم رو 580 مگ هست
و می خوام شارژ کنم و پنل باز نمیشه
یا اختلال داره
شما در کجای دنیا یه شرکت رو می بینید که این وضعیت رو داشته باشه؟
پیش بینی میشه این ارتقا ها در زمان نیمه شب باشه مثلا از ساعت 12 شب تا 9 صبح
اگر اینترنت شخصی تموم می شد و نیاز به شارژ داشت و نمی تونست شارژ کنه باید چیکار می کرد؟
متاسفم برای این شرکت که اصلا حرفه ای عمل نمی کنه

alemoazezo
17-02-2016, 21:11
1544 خرابه و برای آی پی ایران باز نمیشه
ولی با قند شکن مشکل نداره

MOHAMMAD2010
17-02-2016, 21:14
در حال حاضر بنده شارژ اینترنتم رو 580 مگ هست
و می خوام شارژ کنم و پنل باز نمیشه
یا اختلال داره
شما در کجای دنیا یه شرکت رو می بینید که این وضعیت رو داشته باشه؟
پیش بینی میشه این ارتقا ها در زمان نیمه شب باشه مثلا از ساعت 12 شب تا 9 صبح
اگر اینترنت شخصی تموم می شد و نیاز به شارژ داشت و نمی تونست شارژ کنه باید چیکار می کرد؟
متاسفم برای این شرکت که اصلا حرفه ای عمل نمی کنه

شما حساب کن وقتی سایت خودشون اینجوریه دیگه وای به حال سایت های خارجی و شبکه های اجتماعی !

4l1r3z4
17-02-2016, 21:20

کلا چه با چیز شکن و چه با آی پی ایران ، دان شده و اختلال داره!!

R#z@-R2
17-02-2016, 21:25

من با قند شکن رفتم باز نشد
مطمئنی
میگم دوستان ما این طرف مخابرات گندیده ما مشکل داره زنگ زده بودم به پشتیبانی
گفت DNS اختصاصی بگیری مشکلت برطرف میشه
منظورش همون IP بود دیگه

and-roid2
17-02-2016, 21:42

TranceaweSome
17-02-2016, 21:47

برا من در همین لجظه!

alemoazezo
17-02-2016, 22:17

برا من در همین لجظه!

شاید صفحه کش شده توی مرورگرتون ؟

TranceaweSome
17-02-2016, 22:22
شاید صفحه کش شده توی مرورگرتون ؟
نه فک نمیکنم !
ctrl +f5 زدم کش پاک شه دیدم شده 12 ساعت :))))

alemoazezo
17-02-2016, 22:28
نه فک نمیکنم !

خیلی عجیبه این همه تفاوت !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wire
17-02-2016, 22:28
نه فک نمیکنم !

لازم نبود اینهمه عکس بزاری یه فکری هم بحال حجم صفحه و حجم دیگران کن :n34:

Captain
17-02-2016, 22:39
و همچنان در باز کردن اکثر سایت های خارجی مشکل داریم!!!
حتی نمیتونیم ایمیل هامون رو بر روی گوشی ثبت کنیم و یا برنامه ای دانلود کنیم!!!
اینترنت مزخرف ایران:n34:

TranceaweSome
17-02-2016, 22:44
لازم نبود اینهمه عکس بزاری یه فکری هم بحال حجم صفحه و حجم دیگران کن :n34:
یکی نفهمه فک میکنه عکسه 4k گذاشتم. دوست عزیز یه عکس چندصد کیلوبایتی این همه ننه من غریبم بازی نداره که!:n02:

Armin.Computer
17-02-2016, 22:52
یه چیزی دیدم واقعا دم آسیاتک گرم
واسه من صفر شد ثانیه شمار
الان داره واسه من یه جای باز شدن سایت ثانیه شمار زیاد میشه
از 0 ثانیه شد
شد 1 دقیقه
:n08:

arsinn
17-02-2016, 22:57
کاملا موافقم !
جدیدا هم این جوری شده ! یک سال پیش نه سرعتش بد بود نه این مشکلات عجیب رو داشت !

منم الان امتحان کردم باز نمیشه هنوز !
از بس که یکسال اخیر کاربر گرفتن حالا هم جوابگو نیستند. اینترانت مفت بدستشون رسید هول ورشون داشت. تو این سایت‌های تبلیغاتی مانند دیوار که میری از ده تا تبلیغ isp نه تاش اسیاتک هست و تلاش برای جذب مشترک جدید انواع اقسام طرح ها یکسال اینترنت با سرعت چهار مگ 15هزار تومن! مودم مجانی و...

Armin.Computer
18-02-2016, 00:26
سایت 1544 همچنان بسته است

- - - Updated - - -

4l1r3z4
18-02-2016, 00:40

واسه من باز میشه و داخل پنل هم میره ولی خب طول میکشه و واقعا کنده!!

.................................................. .................................................. .

"خب دوباره قطع شد و صفحه به روز رسانی اومد!!!"

hitler1945
18-02-2016, 00:41
سلام دوستان من دوساله شاتل استفاده میکنم و راضیم ولی تو بحث قیمت ها این طرح آ مث اسیاتک رو دیدمک سالیانه شصت تومن . میخاستم بدونم نسبت به قیمتش چجوره اسیاتک می ارزه شاتل تخلیه کنم اینو بگیرم؟ وضعیت شبانه اش چجوره؟

amin885
18-02-2016, 09:02
سلام دوستان من دوساله شاتل استفاده میکنم و راضیم ولی تو بحث قیمت ها این طرح آ مث اسیاتک رو دیدمک سالیانه شصت تومن . میخاستم بدونم نسبت به قیمتش چجوره اسیاتک می ارزه شاتل تخلیه کنم اینو بگیرم؟ وضعیت شبانه اش چجوره؟

سلام با ارزش افزوده و هزینه رانژه و ابونمان مخابرات و و و جمعا 87500 تومان برای بنده شد جمع فاکتور این طرح

این طرح شبانه رایگان نداره بلکه 80 درصد از ساعت 2 تا 8 صبح که از نظر من سرویس هایی برای دانلود خوبن که کامل رایگان داشته باشن چند تا فیلم دانلود کنید ببنید با همین 20 درصد چه مقدار هزینه کردید که در مقابل سرویس هایی که ساعت رایگان دارند باز گرون در میاد.

Amin Asterix
18-02-2016, 11:43
دوستان این حداقل تبادل آسیتک واقعیه؟یعنی واقعا بعد 20 گیگ دانلود نابود میشه سرعت؟

MOHAMMAD2010
18-02-2016, 12:25
دوستان اینستاگرام روی کامپیوتر برای شما بدون قیلتر شکن باز میشه ؟

TranceaweSome
18-02-2016, 13:20
دوستان این حداقل تبادل آسیتک واقعیه؟یعنی واقعا بعد 20 گیگ دانلود نابود میشه سرعت؟
قبل از 20 گیگ هم سرعت نابوده :n02: دیگه بعد از 20 گیگ خودتون بفهمید چی میشه
پ.ن: 1544 همچنان نابود و منم همچنان نمیتونم نتم رو شارژ کنم

4l1r3z4
18-02-2016, 13:28

در آسیانک اینجوری نیست که شما 20 گیگ داشته باشی و اگه بخوای ، 1 روزه تمومش کنی یا اینکه خرد خرد!! بلکه به این شکله که مثلا اگه حد مصرفش 20 گیگ باشه ، شما میتونی روزی 600 مگ با سرعت بالا مصرف کنی و اگر مصرفت بیش از 600 مگ بشه ، در همون روز سرعتت افت میکنه و نابود میشه و فرداش دوباره اوکی میشه!!

4l1r3z4
18-02-2016, 13:33

خیر ، رو لودینگ میمونه و بالا نمیاد!!

Armin.Computer
18-02-2016, 13:49

واسه من قبلا نمی یومد درست
الان خوب شده
+
1544 همچنان قطع

naser.051
18-02-2016, 14:24
برای من اینستاگرام مشکلی نداره و 1544 هم بعد ار بروز رسانی به راحتی باز شد قبلا هم گفتم مشکلی دارید از خود شرکت پیگیری کنید من نه نونخور این شرکتم و نه کوچکترین سودی برام نداره برای خودتون گفتم نمیدونم جریان چیه ولی من که هیچکدوم از مشکلات شما نداشتم ازوقتی نت این شرکت رو دارم

Sent from my LT25i

TranceaweSome
18-02-2016, 14:35
1544 برا من باز شد و نتم رو شارژ کردم
تست کنید دوستان ببینید کار میکنه براتون؟

MOHAMMAD2010
18-02-2016, 15:23
خیر ، رو لودینگ میمونه و بالا نمیاد!!

واسه من قبلا نمی یومد درست
الان خوب شده
+
1544 همچنان قطع

یعنی چی !؟ چرا این شرکت این جوریه ؟ برای یکی درسته برای یکی نه !
برای منم اصلا باز نمیشه ولی با قیلتر شکن راحت باز میشه !

Armin.Computer
18-02-2016, 15:57

اتفاقا برای منم قبلا اصلا نمی یومد
افتضاح بود
بعد درست شد
معلوم نیست چه خبره
این مورد رو هم بهشون بگو

bzt
18-02-2016, 16:03
دوستان یک ساعت و روز تعیین کنید همگی طی اقدامی هماهنگ و خودجوش زنگ بزنیم فقط فحششون بدیم، دو ماه که دیگه غیر قابل تحمل شده اوضاعشون، دو ماهه که هر روز یه مشکل هر روز یه بامبول تازه، یه روز میگن زیرساخته یه روز میگن مرکز مخابراتیه یه روز میگن سرور خودمونه چیزی هم نداشته باشن وسه گفتن میرن سراغ تنظیمات مودم، دیگه کارشون از حرف و اینا گذشته فقط باید فحششون داد، فقط تاریخ مشخص کنید!

naser.051
18-02-2016, 17:08
دوستان یک ساعت و روز تعیین کنید همگی طی اقدامی هماهنگ و خودجوش زنگ بزنیم فقط فحششون بدیم، دو ماه که دیگه غیر قابل تحمل شده اوضاعشون، دو ماهه که هر روز یه مشکل هر روز یه بامبول تازه، یه روز میگن زیرساخته یه روز میگن مرکز مخابراتیه یه روز میگن سرور خودمونه چیزی هم نداشته باشن وسه گفتن میرن سراغ تنظیمات مودم، دیگه کارشون از حرف و اینا گذشته فقط باید فحششون داد، فقط تاریخ مشخص کنید!

شما خودتو کنترول کن با دعوا چیزی حل نمیشه دنبال راه حل باشین زنگ بزن شرکت حتی شده خودت
برو بالا سر پورت ( dslam) هرمشکلی یک راه حلی داره اما یک چیزی برام خیلی عجیبه چرا من این مشکلات ندارم؟ به شما یا هرکی با این شرکت مشکل داره توصیه میکنم همه چیز رو بررسی کنید حتی ممکنه نویز و پوسیدگی سیم در داکت مخابراتی و هزار دلیل دیگه بعد یقه شرکت بگیرید مثلا من با مودم های تی پی لینک مشکلات عجیبی داشتم اما با مودم dlink 2750u این مشکلات ندارم من احتمال میدم ایراد از مودم یا از دوشاخ مخابرات تا خود مخابرات باشه شخصا اگر مشهد بودین واسه تک به تکتون وقت میزاشتم به رایگان میامدم حضوری بررسی های لازم انجام میدادم ولی همه کاربرا مشهد نیستن خلاصه هرکار ازم بربیاد انجام میدم شما اگر مودم 2750 براتون گرونه مدل 2520u ارزونه 25000 تومان هست یک مدت با این مدل وصل یاشید تست کنید

به حرحال دانسته هامو گفتم

Sent from my LT25i

Amirmisagh
18-02-2016, 17:45
کاربران محترم آیا کسی گیگ باکس از آسیاتک خریداری کرده؟ من آفر مخصوص 22 بهمن که 22 گیگ برای 22 روز بود رو خریدم ولی در پنل کاربری ، اطلاعات درستی از میزان مصرف به من نمیده . هربار که ریفرش میکنم مقدار ترافیک استفاده شده و زمان سپری شده رو ارقام مختلفی نشون میده . آیا برای شما هم همینطوره؟

fight12
18-02-2016, 17:49
کاربران محترم آیا کسی گیگ باکس از آسیاتک خریداری کرده؟ من آفر مخصوص 22 بهمن که 22 گیگ برای 22 روز بود رو خریدم ولی در پنل کاربری ، اطلاعات درستی از میزان مصرف به من نمیده . هربار که ریفرش میکنم مقدار ترافیک استفاده شده و زمان سپری شده رو ارقام مختلفی نشون میده . آیا برای شما هم همینطوره؟
سلام،منم دقیقا مشکل شمارو دارم.

4l1r3z4
18-02-2016, 18:20

الان واسه من اینستا و 1544 بدون مشکل باز میشه!

binamplayer
18-02-2016, 18:44
اره درست شد

MOHAMMAD2010
18-02-2016, 19:02
الان واسه من اینستا و 1544 بدون مشکل باز میشه!

اصلا اینستا ربطی به 1544 نداره برا من چند ماهه اینستاگرام با کامپیوتر باز نمیشه !

4l1r3z4
18-02-2016, 19:11
اصلا اینستا ربطی به 1544 نداره برا من چند ماهه اینستاگرام با کامپیوتر باز نمیشه !

کلا آسیاتک همیشه اختلال داره و معمولا یکی دو روز که مدام کانکت باشی، بعضی سایتا مشکل پیدا میکنه و بالا نمیاد که برای رفع این مشکل باید هر از چند گاهی مودمو به صورت دستی دیسکانکت و کانکت کنی تا اوکی شه!!

MOHAMMAD2010
18-02-2016, 20:03
کلا آسیاتک همیشه اختلال داره و معمولا یکی دو روز که مدام کانکت باشی، بعضی سایتا مشکل پیدا میکنه و بالا نمیاد که برای رفع این مشکل باید هر از چند گاهی مودمو به صورت دستی دیسکانکت و کانکت کنی تا اوکی شه!!

حرف شما کاملا درسته ، ولی در مورد سایت اینستاگرام تو کامپیوتر فکر کنم یکی دو ماهی هست اینجوریه ! یعنی خاموش روشن کردن مودم هم روش تاثیری نداشته !
حالا تو 195 شکایت کردم ببینم چی میشه

4l1r3z4
18-02-2016, 20:06
حرف شما کاملا درسته ، ولی در مورد سایت اینستاگرام تو کامپیوتر فکر کنم یکی دو ماهی هست اینجوریه ! یعنی خاموش روشن کردن مودم هم روش تاثیری نداشته !
حالا تو 195 شکایت کردم ببینم چی میشه

شما با مرورگر های دیگه به جز اینی که داری استفاده میکنی ، امتحان کردی ببینی اوکی میشه یا نه؟!! با مرورگر گوشی هم تست کن ببین بازم مشکل داره یا نه!

MOHAMMAD2010
18-02-2016, 20:24
شما با مرورگر های دیگه به جز اینی که داری استفاده میکنی ، امتحان کردی ببینی اوکی میشه یا نه؟!! با مرورگر گوشی هم تست کن ببین بازم مشکل داره یا نه!

با کروم و فایر فاکس تست کردم هر دو تا باز نمیشه ! مشکل از مرورگر نیست چون با قیلتر شکن راحت باز میشه !

Armin.Computer
19-02-2016, 02:36
سلام
من یه طرح داشتم که از ساعت 4 صبح تا یه ساعتی ( دقیق نمی دونم ) نخفیف 60 درصدی داشت
الان گیگاباکس شارژ کردم
این تخفیف پریده؟

TranceaweSome
19-02-2016, 15:24
دوستان براي بالا بردن Max Rate و Data Rate چه راه حلي هست؟ فكر نميكنم با وصل كردن مودم به سره خط تفاوت آنچناني صورت بگيره
فكر ميكنم همه چيز به مركز مخابراتي بستگي داره درسته؟
پ.ن: Max Rate روي 4732 هست

محمد7966
19-02-2016, 15:31
دوستان براي بالا بردن Max Rate و Data Rate چه راه حلي هست؟ فكر نميكنم با وصل كردن مودم به سره خط تفاوت آنچناني صورت بگيره
فكر ميكنم همه چيز به مركز مخابراتي بستگي داره درسته؟
پ.ن: Max Rate روي 4732 هست

شرکت براتون میبنده

اون ماکز ریت دست شما نیست اون تخمینی که مودم میزنه
باتوجه به نویزی که دارید و دوریتون از مرکز

ولی دیتا ریت دست شرکتی که ازش اینترنت خریدید

TranceaweSome
19-02-2016, 15:41
شرکت براتون میبنده

اون ماکز ریت دست شما نیست اون تخمینی که مودم میزنه
باتوجه به نویزی که دارید و دوریتون از مرکز

ولی دیتا ریت دست شرکتی که ازش اینترنت خریدید
Line Attenuation روي Downstream رو ٥٨ه و روي Upstream روي ٣٨ و Data Rate هم روي 4371
اين نويز رو چجور ميشه كم كرد؟ اسپليتر هم دارم
Data Rate رو زنگ بزنم زياد ميكنن؟ آخه Data Rate كه نميشه بيشتر از Max Rate بشه

محمد7966
19-02-2016, 15:46
Line Attenuation روي Downstream رو ٥٨ه و روي Upstream روي ٣٨ و Data Rate هم روي 4371
اين نويز رو چجور ميشه كم كرد؟ اسپليتر هم دارم
Data Rate رو زنگ بزنم زياد ميكنن؟ آخه Data Rate كه نميشه بيشتر از Max Rate بشه

شما میرایی یا همون attenution بالاست بیشتر ازاین نمیتونن برات ببندن

فاصلت زیاده با مرکز

حدود 4 کیلومتری میشه درست؟

TranceaweSome
19-02-2016, 15:55
شما میرایی یا همون attenution بالاست بیشتر ازاین نمیتونن برات ببندن

فاصلت زیاده با مرکز

حدود 4 کیلومتری میشه درست؟
فاصله هست ولي نه خيلي حدودا ٢ كيلومتر
الان هيچ راهي نيست؟

محمد7966
19-02-2016, 16:04
فاصله هست ولي نه خيلي حدودا ٢ كيلومتر
الان هيچ راهي نيست؟

چرا یه راهی هست که برید با یه متر سیم برید دم جعبه مودمو تست کنید و ببینید چقدر تغییر میکنه

ولی اینو بگم طول سیم مهمه

یعنی طول سیمی که مخابرات از مرکز تا خونه شما کشیده ملاکه

فاصله ملاک نیستت،درواقع تخمینیه

میدونید یکی از عوامل موثر بر میرایی یا همونattenuion طول سیمه

برای کاهش نویز هم

آموزش شناسایی و حل مشکل نویز در مودم ADSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behnambb
20-02-2016, 01:37
یعنی واقعا نمیدونم چی بگم به این شرکت ..

من الان نزدیکه 3ماهه سرویس میگیرم و بعدش که تمام شده یکماهه هست تا قبل از یکماه سرویس تمام و من مجبورم 1گیگ یک گیگ شارژ بخرم و وقتی میگرم حدود 3تا4 ساعت حجمم میپره و جالبه به پشتیبانیی 1544 زنگ میزنم و میگن نمیدونم برنامه fing vs speed mater نصب کن رو موبایل که ببینی کسی استفاده میکنه و انجام دادم که اصلا کسی استفاده نمیکنه و من تازه هر از 2تا 3هفته مودممو رسیت و دوباره کانفیگ میکنم و تمام پسوردها را عوض میکنم و بازم مشکل داره و سریع حجمم تمام میشه مثل امروز ظهر 1 گیگ خریدم و تو موبایلم نگاه میکنم تمام استفاده من شبکه اجتماعی واتساپ بوده بدون هیچ دانلودی 195 مگ تمام کرده و بعد اومدم پای لپتاپ دیدم حجمم تمام و خریداری کنین ...بخدا این شرکت داره دزدی میکنه و سر هممونو کلاه میزاره خبر نداریم و خود پشتیبانی بهشم گفتم افتاده بود به من من کردن و گفت حتما اعمال نشده و از این چرتا که نمیدونست چی سر هم کنه و خلاصه واقعا کلافه شدم و نمیدونم چه جوری 100 درصد بفهمم دزدی میکنن الان 80 درصد متوجه ام ...اخه مگر میشه الکی تمام بهش از 1000 مگ 195 مگاستفاده و تمام بشه >؟//

Armin.Computer
20-02-2016, 01:50
سلام
من یه طرح داشتم که از ساعت 4 صبح تا یه ساعتی ( دقیق نمی دونم ) نخفیف 60 درصدی داشت
الان گیگاباکس شارژ کردم
این تخفیف پریده؟

کسی می دونه؟؟؟؟؟
مرسی

Xx Hossein xX
20-02-2016, 08:55
کسی می دونه؟؟؟؟؟
مرسی

من روی گیگ باکس دانلود شبانه انجام دادم بدون اینکه از گیگباکس کم بشه.
پس این مورد شما هم احتمالا از همون تخفیف شبانه استفاده میکنه، بهتره که یک فایل کم حجم بذارید تست کنید.

arsinn
20-02-2016, 19:02
یعنی واقعا نمیدونم چی بگم به این شرکت ..

من الان نزدیکه 3ماهه سرویس میگیرم و بعدش که تمام شده یکماهه هست تا قبل از یکماه سرویس تمام و من مجبورم 1گیگ یک گیگ شارژ بخرم و وقتی میگرم حدود 3تا4 ساعت حجمم میپره و جالبه به پشتیبانیی 1544 زنگ میزنم و میگن نمیدونم برنامه fing vs speed mater نصب کن رو موبایل که ببینی کسی استفاده میکنه و انجام دادم که اصلا کسی استفاده نمیکنه و من تازه هر از 2تا 3هفته مودممو رسیت و دوباره کانفیگ میکنم و تمام پسوردها را عوض میکنم و بازم مشکل داره و سریع حجمم تمام میشه مثل امروز ظهر 1 گیگ خریدم و تو موبایلم نگاه میکنم تمام استفاده من شبکه اجتماعی واتساپ بوده بدون هیچ دانلودی 195 مگ تمام کرده و بعد اومدم پای لپتاپ دیدم حجمم تمام و خریداری کنین ...بخدا این شرکت داره دزدی میکنه و سر هممونو کلاه میزاره خبر نداریم و خود پشتیبانی بهشم گفتم افتاده بود به من من کردن و گفت حتما اعمال نشده و از این چرتا که نمیدونست چی سر هم کنه و خلاصه واقعا کلافه شدم و نمیدونم چه جوری 100 درصد بفهمم دزدی میکنن الان 80 درصد متوجه ام ...اخه مگر میشه الکی تمام بهش از 1000 مگ 195 مگاستفاده و تمام بشه >؟//
راستش من مدتی از این شرکت سرویس داشتم درسته از هیچ چیزش راضی نبودم اما حجم دزدی به این صورت واقعا ندیدم. تصور میکنم شما هم مشکل از سمت خودتون باشه مثلا رو کامپیوتر ویندوز ده گاها حجم زیادی مصرف میکنه حتی اگه اپدیت اتوماتیک روهم غیر فعال کرده باشید اگر نکرده باشید که راحت مصرف میکنه. در مورد هک کردن وای فای و استفاده فرد دیگر هم کسی که بخواد انجام بده کار دو دقیقه هست رمز عوض کردن ماهانه هم اثری نداره. پیشنهاد میکنم اگر خودتون تنها استفاده دارید حتما فیلتر مک رو از تنظیمات مودم فعال کنید.

behnambb
20-02-2016, 19:47
تنظیمات مک به چه صورته مودمم تی پی لینکه و اینکه اموزش کجاست و اینکه من استفاده میکنم همراه با خانواده

amin_v30
20-02-2016, 20:00
دوستان من یه مشکل با آسیاتک دارم،به جز DNS خودش و مخابرات تهران و گوگل هیچ DNS دیگه ای نمیتونم روش ست کنم،اصن صفحه لود نمیشه،شمام این مشکلو دارین؟

binamplayer
20-02-2016, 21:15
دوستان واقعا بعضی وقتها برنامه های سیستم خود به خود دانلود می کنند برنامه du meter نصب کنید quick lunch رو هم فعال کنید حالا هر موقع از اینترنت استفاده بشه البته ازدسیستم خودتون سریع می فهمید من خودم تا حالا بارها شده برنامه ها خودکار.دانلود می.کنند سریع از فایروال کنترل کردم

Armin.Computer
20-02-2016, 21:47
سلام
دوستان سرویس ها گیگ باکس دیگه ارائه نمیشه؟؟؟

STTIGER
20-02-2016, 21:49
دوستان کسی تونسته روی خطوط PCM از آسیاتک سرویس بگیره؟ مثل اینکه قبلا فقط مخابرات روی این خطوط سرویس میداده اما الان آسیاتک هم میده

WhiteHat
20-02-2016, 22:26
دوستان کسی تونسته روی خطوط PCM از آسیاتک سرویس بگیره؟ مثل اینکه قبلا فقط مخابرات روی این خطوط سرویس میداده اما الان آسیاتک هم میده
مطمئنید؟ تهران؟

Mohammad.v4
21-02-2016, 01:41

خود مخابرات هم اول خط رو از PCM خارج میکنه بعد روش سرویس میده دوست عزیز.

محمد7966
21-02-2016, 01:46
تنظیمات مک به چه صورته مودمم تی پی لینکه و اینکه اموزش کجاست و اینکه من استفاده میکنم همراه با خانواده

اموزش خاصی نداره به نظرم شما فقط باید مک آدرس دستگاهایی رو که به مودم وصل میشن رو بهش بدید تا فقط همونا به مودم وصل بشن نه دستگاه اضافه دیگه ای

فکر کنم خیلی سخت نباشه هرچند خودمم هم تا حالا انجام ندادم

اگر هم به فکر امنیتش هستید بیایید به تایپیک زیر

راهکارهایی برای امنیت مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این صفحه رو بخونید شاید کمک کنه به آموزش فیلتر مک

wire
21-02-2016, 02:10
یکی نفهمه فک میکنه عکسه 4k گذاشتم. دوست عزیز یه عکس چندصد کیلوبایتی این همه ننه من غریبم بازی نداره که!:n02:

اینترنت زغالی ما میدونی چقدر اذیت کرد خیلی های دیگه هم مثل من هستن
اینترنت 4M نداریم که :n28:

MOHAMMAD2010
21-02-2016, 11:13
من برای مشکل اینستاگرام که داشتم تو 195 شکایت کردم
این نامردا فقط دیروز یه بار زنگ زده بودن که نشد جواب بدم - بعدش خودم بهشون زنگ زدم گفتم این جوری شده دیگه زنگ نزدن اصلا !
کاملا بعضی عکس ها قیلتره ! ولی همون موقع رو گوشی قیلتر شکن رو وصل میکن عکس راحت باز میشه !
تو کامپیوتر هم که کلا سایت اینستاگرام برام باز نمیشه ولی با قیلتر شکن راحت باز میشه !

Armin.Computer
21-02-2016, 12:41
من برای مشکل اینستاگرام که داشتم تو 195 شکایت کردم
این نامردا فقط دیروز یه بار زنگ زده بودن که نشد جواب بدم - بعدش خودم بهشون زنگ زدم گفتم این جوری شده دیگه زنگ نزدن اصلا !
کاملا بعضی عکس ها قیلتره ! ولی همون موقع رو گوشی قیلتر شکن رو وصل میکن عکس راحت باز میشه !
تو کامپیوتر هم که کلا سایت اینستاگرام برام باز نمیشه ولی با قیلتر شکن راحت باز میشه !

من همین الان نمی تونستم با کامپیوتر یه صفحه اینستگرام رو باز کنم
ولی با موبایل می تونم
البته ناگفته نماند بعضی از عکس ها ( خیلی کم پیش می یاد ) رو نمی تونم باز کنم

MOHAMMAD2010
21-02-2016, 13:06
من همین الان نمی تونستم با کامپیوتر یه صفحه اینستگرام رو باز کنم
ولی با موبایل می تونم
البته ناگفته نماند بعضی از عکس ها ( خیلی کم پیش می یاد ) رو نمی تونم باز کنم

به نظر میاد همون قیلترینگ هوشمند اینستاگرام اینجور گ.ه زده بهش !
اگه نه دلیلی نداره از هر 10 تا عکس یکیش برام باز نشه !

Armin.Computer
21-02-2016, 13:24
به نظر میاد همون قیلترینگ هوشمند اینستاگرام اینجور گ.ه زده بهش !
اگه نه دلیلی نداره از هر 10 تا عکس یکیش برام باز نشه !

الان واسه شما از هر 10 عکس یکیش باز نمیشه؟؟؟
یا کلا خیلی از عکس ها باز نمیشه؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
21-02-2016, 13:31
الان واسه شما از هر 10 عکس یکیش باز نمیشه؟؟؟
یا کلا خیلی از عکس ها باز نمیشه؟؟؟؟

خیلی که نه ، بعضی وقتا میبینی چند تا پشت هم باز نمیشن بعضی وقتا هم 10-15 تا باز میشن !
میانگینش میش از هر 10 تا - برای شمام همینطوره ؟

Armin.Computer
21-02-2016, 13:44
خیلی که نه ، بعضی وقتا میبینی چند تا پشت هم باز نمیشن بعضی وقتا هم 10-15 تا باز میشن !
میانگینش میش از هر 10 تا - برای شمام همینطوره ؟

من مشکل خاصی ندارم با اینستگرام
ولی من جای شما بودم پیگیری می کردم

alemoazezo
21-02-2016, 13:51
باز پنل نابود شد :n34::n34::n34::n34::n34:

MOHAMMAD2010
21-02-2016, 13:51
من مشکل خاصی ندارم با اینستگرام
ولی من جای شما بودم پیگیری می کردم

ای بابا دیگه پیگیری بیشتر از شکایت تو 195 دازیم !؟
وقتی با ف یلتر شکن باز میشه پس یعنی خودشون ف یلتر میکنن

Armin.Computer
21-02-2016, 14:23
ای بابا دیگه پیگیری بیشتر از شکایت تو 195 دازیم !؟
وقتی با ف یلتر شکن باز میشه پس یعنی خودشون ف یلتر میکنن

از همین پیگیری کن به جواب می رسی احتمالا
زیاد خودت رو ناراحت نکن :دی
اینترنت ایران همینه
+
دوستان کسی اطلاع نداره گیگ باکس رو برداشتن یا هنوز هست
گیگ باکس 22 گیگ خوبه به نظرم

IVAN
21-02-2016, 15:22
اینترنت ایران همینه
+

هنوز هست ولی 22 گیگو برداشتن. 4 و 12 گیگ هست

Armin.Computer
21-02-2016, 15:50
هنوز هست ولی 22 گیگو برداشتن. 4 و 12 گیگ هست

4 و 12 هم باشه خوبه
من دیگه مصرفم خیلی بالا رفته
الان دیگه سال 2016 هست و مصرف اینترنت به شدت بالاست
تازه من استریم ویدیو و این چیزا رو هم انجام نمیدم
ولی باز هم مصرف بالاست
الان دیگه هرکی یه گوشی داره و از انواع نرم افزارها استفاده می کنه
+
4 و 12 گیگ چه قدره قیمتش
واسه من نمی یاد تو پنل
فکر کنم واسه اینه که 22 گیگ زدم

MOHAMMAD2010
21-02-2016, 16:42
اینترنت ایران همینه
+

خب درباره اون شکایت از ظهر دو نفر از شرکت زنگ زدن ! هر دو نفر هم تاکید شدید داشتن مشکلات این نرم افزار ها اصلا به ما مربوط نیست ! هر چقدر هم بهشون توضیح دادم و اینکه با فیلتر شکن راحت همه عکس ها اینستاگرام باز میشن بازم حرف خودشون رو زدن که مشکلات نرم افزار ها اصلا به ما مربوط نمیشه ! و یکی هم گفت چند لایه فی لتر هست و این جور حرفا !
فکر نکنم دیگه بتونم پیگیری بیشتر کنم !
اگه همه این مشکل رو داشتن حرفی نبود ! دردم اینه مال بعضیا از جمله خودت اوکی هست !
------------------------------------------------------------
این کد تخفیف شهرزاد هم خوب درامدی شده تو اینستاگرام همش برام پیغام میفرستن که بیا کد بگیر در برابرش کارت شارژ ایرانسل بده - منم که همیشه اخر دوره 2-3 گیگ کم میارم خیلی به نفعمه تا بخوام 3 گیگ جدا بخرم !:n01:

TranceaweSome
21-02-2016, 16:48
4 و 12 هم باشه خوبه
من دیگه مصرفم خیلی بالا رفته
الان دیگه سال 2016 هست و مصرف اینترنت به شدت بالاست
تازه من استریم ویدیو و این چیزا رو هم انجام نمیدم
ولی باز هم مصرف بالاست
الان دیگه هرکی یه گوشی داره و از انواع نرم افزارها استفاده می کنه
+
4 و 12 گیگ چه قدره قیمتش
واسه من نمی یاد تو پنل
فکر کنم واسه اینه که 22 گیگ زدم
مصرف منم خیلی بالاست ولی خب چاره چیه نا محدود ها که خیلی سرعتشون و... داغونه سرویس هایی مثله گیگ باکس هم که فقط یکی دوروز برا استفادش وقت هست
10 گیگ اولیه سرویس من تو کمتر از نصف ماه تموم میشه و من تو بقیه ماه در حال خریدن حجم هستم

amin_v30
21-02-2016, 17:01
دوستان من یه مشکل با آسیاتک دارم،به جز DNS خودش و مخابرات تهران و گوگل هیچ DNS دیگه ای نمیتونم روش ست کنم،اصن صفحه لود نمیشه،شمام این مشکلو دارین؟
یعنی کسی این موضوع رو تست نکرده؟
همه از DNS شرکت استفاده میکنن؟:n15:

Armin.Computer
21-02-2016, 17:02
خب درباره اون شکایت از ظهر دو نفر از شرکت زنگ زدن ! هر دو نفر هم تاکید شدید داشتن مشکلات این نرم افزار ها اصلا به ما مربوط نیست ! هر چقدر هم بهشون توضیح دادم و اینکه با فیلتر شکن راحت همه عکس ها اینستاگرام باز میشن بازم حرف خودشون رو زدن که مشکلات نرم افزار ها اصلا به ما مربوط نمیشه ! و یکی هم گفت چند لایه فی لتر هست و این جور حرفا !
فکر نکنم دیگه بتونم پیگیری بیشتر کنم !
اگه همه این مشکل رو داشتن حرفی نبود ! دردم اینه مال بعضیا از جمله خودت اوکی هست !
------------------------------------------------------------
این کد تخفیف شهرزاد هم خوب درامدی شده تو اینستاگرام همش برام پیغام میفرستن که بیا کد بگیر در برابرش کارت شارژ ایرانسل بده - منم که همیشه اخر دوره 2-3 گیگ کم میارم خیلی به نفعمه تا بخوام 3 گیگ جدا بخرم !:n01:

آقا این حرفا چیه
بگو قانع نشدم
بگو رو ایرانسل چرا درسته؟؟؟
+
TranceaweSome ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله شما درست می فرمایید
مصرف واقعا بالاست
نمی دونم واقعا باید چیکار کرد

MOHAMMAD2010
21-02-2016, 17:18
آقا این حرفا چیه
بگو قانع نشدم
بگو رو ایرانسل چرا درسته؟؟؟
بدبختی اینه تست کردم با همراه اول هم باز نمیشد فقط با قیلتر شکن باز میشد !
موندم به خدا
اینقدر بده وضع الان یه نفر دو تا عکس مهم برام دایرکت فرستاد هیچ کدوم باز نشدن ولی با قیلتر شکن راحت باز شدن !

binamplayer
21-02-2016, 17:21
دوستان برای مودم چی پیشنهاد میدید از ایرانیا بگیرم یا مدلای دیگه کسی پیشنهادی داره؟

chatsaz
21-02-2016, 18:21
عزیزان من بهترین سرویس نامحدود اسیاتک کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟ ایا خوبه میصرفه گرفت یا نه؟
سرویس نامحدود که شما دارید ایا راضی اید ازش سرعتش چنده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

behnambb
21-02-2016, 18:48
دوستان یک سوال ؟؟؟؟

الان بهترین و با سرعترین سرویس بدون خط تلفن چیه ؟؟؟اخه اونجایی که ما هستیم تلفن کشی نشده و فعلا خط نداریم

Armin.Computer
21-02-2016, 19:27
بدبختی اینه تست کردم با همراه اول هم باز نمیشد فقط با قیلتر شکن باز میشد !
موندم به خدا
اینقدر بده وضع الان یه نفر دو تا عکس مهم برام دایرکت فرستاد هیچ کدوم باز نشدن ولی با قیلتر شکن راحت باز شدن !

داداش شما پیگیر باش
نگو همراه اول هم باز نمیشه
شما یه جا نت داشته باشی که باز بشه حله دیگه
می تونن چیزی بگن

MOHAMMAD2010
21-02-2016, 19:42
داداش شما پیگیر باش
نگو همراه اول هم باز نمیشه
شما یه جا نت داشته باشی که باز بشه حله دیگه
می تونن چیزی بگن

والا فعلا که شکایت ما رو بستن
جوری هم قاطعانه حرف میزدن که اصلا نمیشد چیزی گفت !
سر سرعت و اینا حداقل میشد باهاشون بحث کرد ، ولی اینجا اصلا نمیشد !
اگه کسی اینجا تو اینستاگرام بعضی عکس ها براش لود نمیشه ولی مثلا یک ساعت بعدش همون عکس لود میشه بگه - ممنون
----------------------------------
جالبه الان رو کامپیوتر راحت برام باز شد !

Masoud.Neshat
21-02-2016, 20:20

مشهد - شهاب 10 مگ - همینطور که میبینید مشخصات خط از نظر نویز و سیگنال پاسخگوی سرعت 10 مگ هست ولی عملا حدود 8.5 مگ بسته شده.

محمد7966
21-02-2016, 20:25

مشهد - شهاب 10 مگ - همینطور که میبینید مشخصات خط از نظر نویز و سیگنال پاسخگوی سرعت 10 مگ هست ولی عملا حدود 8.5 مگ بسته شده.

سلام

راستش اینجا گفته بیشتر ریت تا 10 مگه ولی ممکنه روزای دیگه و ساعات دیگه ای تغییر کنه

چون من دیدم این ماکزیمم ریت دائما نوسان میکنه

من مودمم عین مودم شما نیست

ولی با قابلیت diagnostic adsl tones چندبار ماکزیمم ریتو گرفتم بین 21 مگ تا 17 مگ نوسان داشت

اینجا هم شما مطمئنید همیشه تو این عدد 10120 میمونه؟؟یعنی نوسان نداره؟

Masoud.Neshat
21-02-2016, 20:37
بله بین 9500 تا 11000 تغییر میکنه.

4l1r3z4
21-02-2016, 21:17

احتمال بسیار خط شما از طرف آسیاتک رو 10 مگ بسته شده ، منتها چون خط نمیکشیده ، خودش اومده رو 8574 ست کرده!! به این دلیل میگم که چون عملا مقدار 8574 نداریم که شرکتا ست کنن و اگه آسیاتک میخواست خط شما رو روی 8مگ ببنده ، باید روی 8192 می بست!!
شما Modulation مودم رو فقط روی ADSL2+ بذار و ببین خطت تا چند آپ میشه!

Masoud.Neshat
21-02-2016, 21:29
ا
شما Modulation مودم رو فقط روی ADSL2+ بذار و ببین خطت تا چند آپ میشه!
در زمان تست اینجور ست شده. مودم Vodafone Huawei HG556a با چیپست Broadcom 6358 که خیلی قوی هستش.

4l1r3z4
21-02-2016, 21:32
در زمان تست اینجور ست شده. مودم Vodafone Huawei HG556a با چیپست Broadcom 6358 که خیلی قوی هستش.

همه تیکا رو بردار و فقط ADSL2+ رو تیک بذار ؛ ببین نتیجه چی میشه!!

Masoud.Neshat
21-02-2016, 22:00
همه تیکا رو بردار و فقط ADSL2+ رو تیک بذار ؛ ببین نتیجه چی میشه!!

کمتر شد! یعنی بدتر. حدود 7000. فکر کنم خطم داغونه. اسپلیتر رو هم عوض کردم (دیلینک و هواوی) فرقی نکرد. فاصله تا مرکز مخابراتی فقط 1200 متر بر اساس گوگل.:n36:

محمد7966
21-02-2016, 22:05
کمتر شد! یعنی بدتر. حدود 7000. فکر کنم خطم داغونه. اسپلیتر رو هم عوض کردم (دیلینک و هواوی) فرقی نکرد. فاصله تا مرکز مخابراتی فقط 1200 متر بر اساس گوگل.:n36:

فاصله ای که گوگل میزنه خیلی ملاک نیست

بیشتر طول سیمی که از مرکز تا خونه شما کشیده میشه مهمه

شما نویزو برطرف کنید شاید روی 10 مگ بره

snr 11 شاید اگر به 15 یا 16 ارتقاش بدید روی 10 مگ بره البته شاید

البته برای ببنید اصلا 10 مگ میکشه یا نه و اینکه نویز دارید یا نه

بهتره برید دم جعبه مودمو تست کنید
1متر سیم ببرید و دم جعبه مخابرات تستش کنید البته اگر حالشو دارید

من که حالشوندارم:n02:

4l1r3z4
21-02-2016, 22:57
عزیزان من بهترین سرویس نامحدود اسیاتک کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟ ایا خوبه میصرفه گرفت یا نه؟
سرویس نامحدود که شما دارید ایا راضی اید ازش سرعتش چنده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

نامحدودای آسیاتک به هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــچ وجــــــــــــه نمی ارزه!!! حتی خود پشتیباناشم میگن نگیر!!!
در بخش نامحدود ، در حال حاضر فقط شاتل و مخابرات (=تهران) به صرفه و خوبه!!

4l1r3z4
21-02-2016, 23:07

اینکه الان کمتر شد ، به نظرم یه دلیلش اینه که شبه و در شب معمولا نویز میره بالا و کیفیت خط پایین تر میاد ؛ به همین دلیل ریتت کمتر شد!! ( اگه روز دوباره ریست کنی ، احتمالا ریتت بالاتر میره! )
نکته ی دیگه ای که وجود داره اینه که خط شما همین الانشم با توجه به Attenuation = 36.5 ، باید 10 مگو بکشه که متاسفانه معلومه که سیم کشی مشکل داره!! شما از سر خط یه تست بکن و ببین وضعیتت چی میشه!! احتمال میدم از سر خط ، خطت تا 11-12 مگو بکشه!!

and-roid2
22-02-2016, 19:32
تک کانکشن اسیاتک یک هفته ای میشه که خیلی خوب شده:

Memonex
23-02-2016, 10:13
بابا این پشتیبانی ها رو از کجا میارن خیلی....

من زنگ زدم میگم خطمو از ۱۰ مگ اگه جا داره یه مقدار ببرید بالاتر SNR هم رو 17 هست زن احمق میگه خطت نویز داره الانم رو ۴ مگ آپ شده و امکانش نیست !!!! منم ترسیدم ریت خطمو بیارن پایین سریع قطع کردم

به نظر شما چکار کنم؟ دیدم بعضی دوستان ۱۲ مگ دارن کلا اسیاتک حداکثر تا چقدر میبنده اگه خط کشش داشته باشه؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

Armin.Computer
23-02-2016, 11:29
Memonex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما بگو با مسئولیت خودم انجام بده
اگر مشکلی پیش بیاد خودم زنگ می زنم

- - - Updated - - -

Memonex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما بگو با مسئولیت خودم انجام بده
اگر مشکلی پیش بیاد خودم زنگ می زنم

IVAN
23-02-2016, 12:30

من زنگ زدم میگم خطمو از ۱۰ مگ اگه جا داره یه مقدار ببرید بالاتر SNR هم رو 17 هست زن احمق میگه خطت نویز داره الانم رو ۴ مگ آپ شده و امکانش نیست !!!! منم ترسیدم ریت خطمو بیارن پایین سریع قطع کردم

به نظر شما چکار کنم؟ دیدم بعضی دوستان ۱۲ مگ دارن کلا اسیاتک حداکثر تا چقدر میبنده اگه خط کشش داشته باشه؟

صبر کن عصر به بعد زنگ بزن که پشتیبان آقا باشه. خانما کلا تعطیلات تشریف دارن

محمد7966
23-02-2016, 15:34

خب راست میگه شما خطت رو 4 مگ آپ شده و snr 17

اگر بره رئی 10 امکانش هست snr بیاد زیر 6

کلا فرمولی نداره این کاهش snr
ولی در یکی از سایتای خارجی نوشته بود هر وقت دوبرابر بشه ریت snr به طور میانگین 6 تا کم میشه

یعنی شما الان از 2 برابر کمی بیشتره snr میاد زیر 10

و اینو بگم یکی از دوستان در همین انجمن میگه به ازای هر 1مگ 3 تا کاهش snr دارید

اصلا چرا اینقدر جر و بحث میکنیم:n02:

شما بینید مودمتون ماکزیمم ریتو روی چند زده؟؟

and-roid2
23-02-2016, 16:34
دیدم بعضی دوستان ۱۲ مگ دارن کلا اسیاتک حداکثر تا چقدر میبنده اگه خط کشش داشته باشه؟

حداکثر 12مگ

and-roid2
23-02-2016, 16:43
امروز سرویسمو از 10مگ به 256 تغییر دادم نتایج این شد:
سرور داخلی

سرور خارجی

با اکانت افزایش سرعت:

شبانه رو هم تست کنم نتایجش رو اینجا میزارم.

IVAN
23-02-2016, 17:40
من سرویس 4مگ 6گیگ شارژ کردم سرعت روزانه که بازه ولی شبانه میره رو 170-180!! سرور داخل و خارج هم فرقی نمیکنه
شما خوش شانسی

4l1r3z4
23-02-2016, 19:02
سرور داخلی

سرور خارجی

با اکانت افزایش سرعت:

چه جوری وقتی سرور داخلیتم محدوده ، با اون اکانت سرعتت میره بالا؟!

4l1r3z4
23-02-2016, 19:04
دوستان ، گیگ باکس از پنل شما هم حذف شده ؟!!

MOHAMMAD2010
23-02-2016, 19:19
دوستان ، گیگ باکس از پنل شما هم حذف شده ؟!!

آره خدا کنه کلا حذف بشه بلایی که سر های وب اومده اینجا نیاد

and-roid2
23-02-2016, 19:35
چه جوری وقتی سرور داخلیتم محدوده ، با اون اکانت سرعتت میره بالا؟!
بخاطر اینه که سرعتم از سرور های خود اسیاتک محدودیت نداره(ارتباط نامحدود درون شبکه ای)

l Reza l
23-02-2016, 20:48
معلوم نیست آسیاتک کی روی فیبر نوری هم خدمات میده؟؟؟

4l1r3z4
23-02-2016, 21:41
بخاطر اینه که سرعتم از سرور های خود اسیاتک محدودیت نداره(ارتباط نامحدود درون شبکه ای)

درسته ؛ به این خاطر برام تعجب آور شد که چون واسه من در تایم غیر رایگان ، در سرویس 256 ، سرعتم از سرور داخلی ( چه آسیاتک و چه ما بقی جاها ) روی 12مگه و آسیاتکو غیر آسیاتک فرقی نمیکنه ، منتها از سرور خارجی میشه 300 کیلوبایت!! تایم رایگانم که دیگه ول معطل!!!

android500
24-02-2016, 01:01
سرور داخلی

سرور خارجی

با اکانت افزایش سرعت:

من سرعتم اگه از 10 مگ به 128 هم بیاد همون سرعت ماکسیمم رو تو روز دارم ولی شب قضیش فرق میکنه سرعت اسمی میشه

android500
24-02-2016, 01:11
سرور داخلی

سرور خارجی

با اکانت افزایش سرعت:

من سرعتم اگه از 10 مگ به 128 هم بیاد همون سرعت ماکسیمم رو تو روز دارم ولی شب قضیش فرق میکنه سرعت اسمی میشه

and-roid2
24-02-2016, 09:29
درسته ؛ به این خاطر برام تعجب آور شد که چون واسه من در تایم غیر رایگان ، در سرویس 256 ، سرعتم از سرور داخلی ( چه آسیاتک و چه ما بقی جاها ) روی 12مگه و آسیاتکو غیر آسیاتک فرقی نمیکنه ، منتها از سرور خارجی میشه 300 کیلوبایت!! تایم رایگانم که دیگه ول معطل!!!
شاید به این دلیل هست که گیت وی من و شما فرق میکنه.تایم رایگان امروز موفق نشدم تست بگیرم. ولی احتمال 99 درصد از سرور های خود اسیاتک محدودیتی ندارم...

برای من از هر سروری بجز سرور اسیاتک سرعت فیکس رو 2.8 مگ هست و بیشتر از این نمیده....

MOHAMMAD2010
24-02-2016, 14:05
سرعت باز شدن اینستاگرام افتضاح شده برام :n03:
از هیچ جا هم نمیشه پیگیری کرد چون میگن شبکه های اجتماعی به ما مربوط نیست !
قیلترینگ هوشمند هم که روش داره اجرا میشه دیگه هیچی

2041
24-02-2016, 23:55
پینگ همین الان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin.Computer
25-02-2016, 02:01
پینگ 8.8.8.8 من هم خیلی کم شده
+
واسه من دیگه حجم گیگ باکس رو نشون نمیده تو پنل؟
واسه بقیه هم همینطوره؟

and-roid2
25-02-2016, 07:10
سرویس 256 - شبانه رایگان
در حالت معمولی:

با اکانت:

lazzox
25-02-2016, 18:08
پینگ 8.8.8.8 من هم خیلی کم شده
+
واسه من دیگه حجم گیگ باکس رو نشون نمیده تو پنل؟
واسه بقیه هم همینطوره؟

اره منم ۲۲ گیگی داشتم نشون نمیده زنگیدم طرف گفت یه لحظه و بعدش مثل این که خوابش برد! ۱۰ دقیقه واسادم خبری نشد!

p30g
25-02-2016, 23:14
دوستان آپلود باز و فیری آپلود ترکیدن
آپلود بوی هم که دیشب ترکید فایلهامون رو برای دانلود کجا بریزیم؟

Armin.Computer
26-02-2016, 01:30
اره منم ۲۲ گیگی داشتم نشون نمیده زنگیدم طرف گفت یه لحظه و بعدش مثل این که خوابش برد! ۱۰ دقیقه واسادم خبری نشد!

دیگه تماس نگرفتید؟؟؟؟

NeORiN
26-02-2016, 09:39
سلام.دوستان من DSLBOX آبی نسل سوم دارم. سرعت در حالت عادی 10مگابیت ودرتایم رایگان روی 2مگابیت قفل میشه.حتی از سرورهای داخلی مثل سافت98و....
آیا دوستان دیگه با این سرویس همین وضعیت رو دارن؟؟

bernybeast
26-02-2016, 09:52
آقا بنظرتون من بین این نامحدودا کدوکمو بگیرم؟
512 چلچله طلایی 93 ت
1024 چابک نقره ای 102
2048 کیمیا برنزی 112

and-roid2
26-02-2016, 10:55
آقا بنظرتون من بین این نامحدودا کدوکمو بگیرم؟
512 چلچله طلایی 93 ت
1024 چابک نقره ای 102
2048 کیمیا برنزی 112
نامحدود اسیاتک به هیچ وجه نگیر.پشیمان میشی.

bernybeast
26-02-2016, 12:24
چاره ی دیگه ای ندارم

IVAN
26-02-2016, 13:35
چاره ی دیگه ای ندارم

آخه نمیدونی برادر من. توی سرویس های نامحدود تعداد کانکشن هم زمان هم محدوده. آسیاتک که سرعت تکانکشن خوبی نداره حالا شما فرض کن چندتا کانکشن هم زیاد نمیتونی باز کنی
سرعتش واقعا در حد فاجعه هست

Armin.Computer
26-02-2016, 13:57
چاره ی دیگه ای ندارم

من خودم نامحدود تا حالا نداشتم
ولی طبق حرف دوستان به نظرم
در مرد isp های دیگه تحقیق کن

elvish
26-02-2016, 18:27
ایشالا بیام آسیاتک.

میگن هنوز شبانه رایگان داره

امیدوارم به این زودیا شبانه اش رو برنداره

روزی یک-دو گیگ می خوایم دانلود کنیم باید از هفت خوان رستم بگذریم.

MOHAMMAD2010
26-02-2016, 18:35
ایشالا بیام آسیاتک.

میگن هنوز شبانه رایگان داره

امیدوارم به این زودیا شبانه اش رو برنداره

روزی یک-دو گیگ می خوایم دانلود کنیم باید از هفت خوان رستم بگذریم.

اگه برداره که گور خودشو کنده - همه به خاطر شبانه رایگان موندن

p30g
26-02-2016, 18:48
ایشالا بیام آسیاتک. میگن هنوز شبانه رایگان داره امیدوارم به این زودیا شبانه اش رو برنداره روزی یک-دو گیگ می خوایم دانلود کنیم باید از هفت خوان رستم بگذریم. شبانه رایگان داره اما محدود بالاترین سرعتش رو هم بگیری 200 بیشتر سرعت دانلود نداری منم دارم جم میکنم برم یه شرکت دیگه آسیاتک چرند شده دیگه

elvish
26-02-2016, 19:00
شبانه رایگان داره اما محدود بالاترین سرعتش رو هم بگیری 200 بیشتر سرعت دانلود نداری منم دارم جم میکنم برم یه شرکت دیگه آسیاتک چرند شده دیگه

عجب ممنون

شاید به کمک این اکانت های دانلود یا پراخسی سرور های رایگان ایرانی کاری شد کرد.

شرکت خوب دیگه ای مگه هست؟ :n13:

صبانت هم البته شبانه رایگان داره ولی مثل اینکه بعد از حجم خاصی! سرعت میاد پایین و ...

شاتل نامحدود پرسرعت داره ولی اون باید با ip داخلی متصل کرد وگرنه اونم سریع سرعت میاد پایین.

من که تا الان مخابرات بودم ولی محاله بمونم مخابرات فردا پس فردا جمع می کنم

Amirmisagh
26-02-2016, 19:46
آخه بگو وقتی امکانات نرم افزاری و شایدم سخت افزاریش رو ندارید چرا دست به کاری میزنید که بعدا توش بمونید .
گیگ باکس رو عرض میکنم . ابتدا که نمایشگر ترافیک ، کلا میزان مصرف رو اشتباه نشون میداد و الان هم که کلا اون نمایشگر رو برداشتن.
حالا کسانی که این طرح ها رو خریدن نمیدونن که چه مقدار از ترافیکشون باقی مونده و چه روزی تموم میشه .
چرا عاقل کند کاری که آخرش گند بزنه؟

lazzox
26-02-2016, 21:28
دیگه تماس نگرفتید؟؟؟؟
نه دیگه!
-----------
مثل این که گیگ باکس هم برداشتن
دیگه قسمت خرید ترافیک نمیشه دیدش

p30g
26-02-2016, 23:25
عجب ممنون شاید به کمک این اکانت های دانلود یا پراخسی سرور های رایگان ایرانی کاری شد کرد. شرکت خوب دیگه ای مگه هست؟ :n13: صبانت هم البته شبانه رایگان داره ولی مثل اینکه بعد از حجم خاصی! سرعت میاد پایین و ... شاتل نامحدود پرسرعت داره ولی اون باید با ip داخلی متصل کرد وگرنه اونم سریع سرعت میاد پایین. من که تا الان مخابرات بودم ولی محاله بمونم مخابرات فردا پس فردا جمع می کنم

با ایپی داخلی باز هم محدودیت دارید فقط سمت سرورهای خودشون بدونه محددودیت هست
حالا سرورهای خوشون رو از کجا میشه پیدا کرد که اون هم کلا نایاب شده و یا با بیشتر آپلودسنترها هم دست به یکی کردن سرورهای خودشون (اسیاتک) رو بردارند.
میمونه اکانت رفع محدودیت با سرور خودشون (آسیاتک) که اونم ماشالا باز دست خوشون تو کاره و فروشندهاشون در سطح نت هر گیگ 60 تومن رو تا 1000 تومان حساب میکنن
کلا اینترنت شده مثل تهیه غذا و ساندویچی اولش که مشتریشون کم و محددود هست خوب و با کیفیت سرویس میدند اما بعد از یک مدت که مشتری جذب شد

:n21:

elvish
26-02-2016, 23:37
با ایپی داخلی باز هم محدودیت دارید فقط سمت سرورهای خودشون بدونه محددودیت هست
حالا سرورهای خوشون رو از کجا میشه پیدا کرد که اون هم کلا نایاب شده و یا با بیشتر آپلودسنترها هم دست به یکی کردن سرورهای خودشون (اسیاتک) رو بردارند.
میمونه اکانت رفع محدودیت با سرور خودشون (آسیاتک) که اونم گیگی خداتومن حساب میکنن
کلا اینترنت شده مثل تهیه و ساندویچی اولش که مشتریشون کم و محددود هست خوب و با کیفیت سرویس میدند اما بعد از یک مدت که مشتری جذب شد

:n21:

ممنون.

عجب که اینطور

آره والا مکافات شده اینترنت تو این مملکت

تو یک تاپیکی اکانت رفع محدودیت از خود سرور آسیاتک میدن که سه ماهه ۳۰تومان هست که ارزون نیست.

آسیاتک تو سایتش VPS میفروشه که کمترینش ماهی ۶۰تومانه. با نصب پروخسی یا ویPان روی این سرور آسیاتک میشه کاری کرد ولی باید ۲۰ یوزری جمع بشن که ماهی ۳هزار تومان نفری بیفته

بالاخره راهی چیزی پیدا می کنیم.....

xaxi
27-02-2016, 00:03
ارتباط شما هم با دنیای اینترنت قطع شده؟

واسه من فقط سایتایی که سروراشون رو آسیاس بالا میاد!

and-roid2
27-02-2016, 00:06
ممنون.

عجب که اینطور

تو یک تاپیکی اکانت رفع محدودیت از خود سرور آسیاتک میدن که سه ماهه ۳۰تومان هست که ارزون نیست.

آسیاتک تو سایتش VPS میفروشه که کمترینش ماهی ۶۰تومانه. با نصب پروخسی یا ویPان روی این سرور آسیاتک میشه کاری کرد ولی باید ۲۰ یوزری جمع بشن که ماهی ۳هزار تومان نفری بیفته

جای این صحبت اینجا نیست ولی لازم میدونم توضیح مختصری به شما بدم:
نمیدونم اطلاع دارید یا نه : هزینه سرور های ایران بسیار بالا هست و ترافیک هم محدود! پس اینکه شما میگید 3ماهه 30 تومن خیلی گرونه منطقی نیست دوست عزیز! یک سرچ ساده در گوگل در مورد سرور های مجازی ایران بکنید این موضوع برایتان بخوبی روشن میشود.
+
vps ـی هم که اسیاتک ارائه میده اگر دقت کرده باشید میزان پهنای باندش 500 گیگ هست و با 20 نفری که شریکی میخواهید تهیه کنید به یک هفته-ده روز نمیرسه که پهنای باندش تمام میشه.و بصورت 3 ماهه هم قرارداد میبندند.

elvish
27-02-2016, 00:37
جای این صحبت اینجا نیست ولی لازم میدونم توضیح مختصری به شما بدم:
نمیدونم اطلاع دارید یا نه : هزینه سرور های ایران بسیار بالا هست و ترافیک هم محدود! پس اینکه شما میگید 3ماهه 30 تومن خیلی گرونه منطقی نیست دوست عزیز! یک سرچ ساده در گوگل در مورد سرور های مجازی ایران بکنید این موضوع برایتان بخوبی روشن میشود.
+
vps ـی هم که اسیاتک ارائه میده اگر دقت کرده باشید میزان پهنای باندش 500 گیگ هست و با 20 نفری که شریکی میخواهید تهیه کنید به یک هفته-ده روز نمیرسه که پهنای باندش تمام میشه.و بصورت 3 ماهه هم قرارداد میبندند.

بله متوجه ام.

در مقایسه با سرور های مجازی ایران سرویس شما ارزونه.

سرورهای مجازی ایران متاسفانه وحشتناک گرونه. ما با رفقا vps خارج با تمام امکانات داریم ماهی ۲۰تومان میدیم پدر سرور رو هم درمیاریم.

البته اینم هست که ۱۰هزار تومان میشه هزینه ۳-۴گیگ ترافیکی که هر ماه میدیم

بله ۲۰نفری که ۵۰۰گیگ نمیشه. باید یا پهنای باند اضافه خرید یا پلن بالاتر گرفت..

راستش از سرویس شما هنوز خریداری نکرده ام نظری ندارم ایشالا که خوبه (علی الظاهر مشکل موقت داره برخی سرورها فعلا) ولی بعد از خریداری میشه گفت که آیا کیفیتش به ماهی ۱۰-‍۱۵ می خوره یا نه. اگر fullspeed بده واسه من می ارزه.

منم والا در حال بررسی option هام هستن:n13:

ممنون از توضیح تان

p30g
27-02-2016, 00:44
ممنون.

عجب که اینطور

این بحث ها بیفایده هست

چارش فقط و فقط نخریدن یا حداقل و کم خریدن هست.
تا همین دیروز مدیرا وو کارمنداشون مییومددند میگفتن و هر گیگ برای زیر ساخت تموم میشه 3500 و ما حتی با ضرر میفروشیم :n26:
مشاهده کردید طرح گیگاباکسشون هزینه هر گیگش چقدر بود.این رو هم لابد خیر امواتشون کرده بودند:n04:

حالا هزینه سرورهای داخلی بماند که رایگان هست براشون.
پ.ن:بالاخره هزینه ی اون 110 میلیارده که هرسال میکنن رو از یک جا نباید در بیارند؟:n19::n05:

elvish
27-02-2016, 00:48
این بحث ها بیفایده هست

چارش فقط و فقط نخریدن یا حداقل و کم خریدن هست.
تا همین دیروز مدیرا وو کارمنداشون مییومددند میگفتن و هر گیگ برای زیر ساخت تموم میشه 3500 و ما حتی با ضرر میفروشیم :n26:
مشاهده کردید طرح گیگاباکسشون هزینه هر گیگش چقدر بود.این رو هم لابد خیر امواتشون کرده بودند:n04:

حالا هزینه سرورهای داخلی بماند که رایگان هست براشون.
پ.ن:بالاخره هزینه ی اون 110 میلیارده که هرسال میکنن رو از یک جا نباید در بیارند؟:n19::n05:

آره مثل قضیه ماشین باید تحریم شن(ولی ملت نباید جابزنند)

Armin.Computer
27-02-2016, 02:05
آخه بگو وقتی امکانات نرم افزاری و شایدم سخت افزاریش رو ندارید چرا دست به کاری میزنید که بعدا توش بمونید .
گیگ باکس رو عرض میکنم . ابتدا که نمایشگر ترافیک ، کلا میزان مصرف رو اشتباه نشون میداد و الان هم که کلا اون نمایشگر رو برداشتن.
حالا کسانی که این طرح ها رو خریدن نمیدونن که چه مقدار از ترافیکشون باقی مونده و چه روزی تموم میشه .
چرا عاقل کند کاری که آخرش گند بزنه؟

متاسفانه بله
از نظر علمی خیلی ضعیف هستن و حتی نمی تونن به پروژه نرم افزاری رو درست اجرا کنن
+
در صورتی که دیدم شرکت پیگیری نمی کنه ازشون در 195 شکایت می کنم

usainbol
27-02-2016, 10:09
سلام دوستان سرویس 60 گیگ اسیا تک چجوریه خوبه سرعت تا چند میدن
اصلا پیشنهاد میکنین از مخابرات برم اسیا تک؟

Click 1
27-02-2016, 10:49
Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=78ms TTL=47
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=77ms TTL=47
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=78ms TTL=47
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=77ms TTL=47

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
:n19::n19::n19:Minimum = 77ms, Maximum = 78ms, Average = 77m

and-roid2
27-02-2016, 17:51
راستش از سرویس شما هنوز خریداری نکرده ام نظری ندارم ایشالا که خوبه (علی الظاهر مشکل موقت داره برخی سرورها فعلا) ولی بعد از خریداری میشه گفت که آیا کیفیتش به ماهی ۱۰-‍۱۵ می خوره یا نه. اگر fullspeed بده واسه من می ارزه.

ممنون از توضیح تان
همانطور که در تاپیک (فروش) خدمت شما عرض مشکلات مقطعی که برای سرور وجود داره از سمت زیرساخت هست. از اسیاتک هم سرور بگیرید این مشکل برای شما وجود داره..
تا چند روز دیگر و بعد از اعلام نتایج انتخابات مشکلات برطرف میشه.

and-roid2
27-02-2016, 17:53
دوستان بالاترین سرعتی که برای شبکه ملی اطلاعات(اینترانت) در پنلتون قابل فعال سازی هست چی هست؟

[Mohsen]
27-02-2016, 19:05
به مناسبت روز حمایت از حقوق مصرف کننده، میتونید با خرید 9 گیگ حجم، 9 گیگ هدیه بگیرید

MOHAMMAD2010
27-02-2016, 19:08
;8794574']به مناسبت روز حمایت از حقوق مصرف کننده، میتونید با خرید 9 گیگ حجم، 9 گیگ هدیه بگیرید

به جای این گول زدن ها کاش 1 گیگ هدیه میداد ! اینقدر گدا هستن حتی 1 گیگ هم مفتی نمیخوان به کسی بدن هیچ وقت !

Aqua141
27-02-2016, 20:02
سلام دوستان
من اینترنت مخابرات دارم یک مگ نامحدود سرعت دانلود 128 میده
ولی قطعی زیاد داره بعضی وقت ها پینگ تایم اوت زیاد میده
میخواستم ببینم سرویس شها 10 مگ آسیا تک بگیرم یا همین مخابرات بمونم ؟
سرعت دانلود شبانه اسیا تک چطوریاست 4 تا 10 صبح زده رایگان سرعت چقدر محدود میکنن ؟

محمد7966
27-02-2016, 20:08
سلام دوستان
من اینترنت مخابرات دارم یک مگ نامحدود سرعت دانلود 128 میده
ولی قطعی زیاد داره بعضی وقت ها پینگ تایم اوت زیاد میده
میخواستم ببینم سرویس شها 10 مگ آسیا تک بگیرم یا همین مخابرات بمونم ؟
سرعت دانلود شبانه اسیا تک چطوریاست 4 تا 10 صبح زده رایگان سرعت چقدر محدود میکنن ؟

سلام

برای قطعی اول ببینید نویز ندارید

یه عکس از اطلاعات استاتوس مودم بذارید

بعدش باید ببیند اصلا خطتون تا 10 مگ میکشه یا نه؟!

sinaking123456
27-02-2016, 20:08
دوستان من این 9 گیگو گرفتم 9 گیگم خودش داد
فقط یه عقربه گیگ باکسم اومد پنل
که نوشته 25 مگ مصرف کردی
عایا گیگ باکسم هدیه داده رو این؟

Aqua141
27-02-2016, 20:22
سلام

برای قطعی اول ببینید نویز ندارید

یه عکس از اطلاعات استاتوس مودم بذارید

بعدش باید ببیند اصلا خطتون تا 10 مگ میکشه یا نه؟!

مشکل نویز ندارم کیفت خطم خوبه

ارزش داره نامحدود مخابرات جمع کنم ؟ ماهانه حدود 40-50 گیگ باهاش مصرف دارم

محمد7966
27-02-2016, 20:29

بذارید بقیه هم نظر بدن،ظاهرا تو این چند وقته دوستان از آسیاتک شاکی بودن

من پارس دارم و اگر به فکر دانلود هستید اصلا سمت پارس نیاید
چون دانلود رایگان نداره بلکه حجم دانلود در ساعات 2 تا 7 تقسیم بر 3 میشه یعنی اگر 3 گیگ دانلود کنید 1 گیگ از حجمتون کم میشه

الان هم خط شما روی 5 مگ بسته شده یعنی باید با سرعت 500 کیلو هم بتونید دانلود کنید ولی خب مخابرات شما رو محدود کرده روی 128 کیلو

از طرفی به فکر قیمت هم باشید مخابرات ارزونترین شرکت ایرانه فکر کنم

من که پارس دارم خرجم زیاد میشه

ویرایش:ببخشید خط شما تا 5 مگ میکشه من اشتباه کردم روی 5 مگ بسته نشده!!!

Aqua141
27-02-2016, 21:03
یعنی 10 مگ نمیتونم بگیرم ؟

نهایت 5 مگ میتونم بگیرم ؟

یا این مخابرات اعمال کرده >؟

android500
27-02-2016, 21:04
;8794574']به مناسبت روز حمایت از حقوق مصرف کننده، میتونید با خرید 9 گیگ حجم، 9 گیگ هدیه بگیرید
به قول بعضی دوستان مفتش گرونه

Aqua141
27-02-2016, 21:20
بذارید بقیه هم نظر بدن،ظاهرا تو این چند وقته دوستان از آسیاتک شاکی بودن

من پارس دارم و اگر به فکر دانلود هستید اصلا سمت پارس نیاید
چون دانلود رایگان نداره بلکه حجم دانلود در ساعات 2 تا 7 تقسیم بر 3 میشه یعنی اگر 3 گیگ دانلود کنید 1 گیگ از حجمتون کم میشه

الان هم خط شما روی 5 مگ بسته شده یعنی باید با سرعت 500 کیلو هم بتونید دانلود کنید ولی خب مخابرات شما رو محدود کرده روی 128 کیلو

از طرفی به فکر قیمت هم باشید مخابرات ارزونترین شرکت ایرانه فکر کنم

من که پارس دارم خرجم زیاد میشه

ویرایش:ببخشید خط شما تا 5 مگ میکشه من اشتباه کردم روی 5 مگ بسته نشده!!!

یعنی 10 مگ آسیاتک نمیتونم بگیرم ؟

یا این مخابرات اعمال کرده و آسیا تک میتونه باز تر کنه >؟

محمد7966
27-02-2016, 21:30
یعنی 10 مگ آسیاتک نمیتونم بگیرم ؟

یا این مخابرات اعمال کرده و آسیا تک میتونه باز تر کنه >؟

شما میراییتون خوبه نزدیک 35 میشه تا 8مگ یا 10 مگ هم گرفت ولی این تخمین مودمه

مودم با توجه به نویزی که دارید که عددش 21 تخمین زده تا 5 مگ بیشتر نمیکشه خطتون

اگر نویزو برطرف کنید تا 8 مگ هم میکشه

Aqua141
27-02-2016, 21:51
شما میراییتون خوبه نزدیک 35 میشه تا 8مگ یا 10 مگ هم گرفت ولی این تخمین مودمه

مودم با توجه به نویزی که دارید که عددش 21 تخمین زده تا 5 مگ بیشتر نمیکشه خطتون

اگر نویزو برطرف کنید تا 8 مگ هم میکشه

برای شما چقدره ؟

محمد7966
27-02-2016, 21:57
برای شما چقدره ؟
برای من بین 23 تا 32 نوسان داشته ولی بیشتر مواقع بین 24 تا 25 بوده

یکی از چیزایی که تو میرایی موثره فاصله تا مرکز مخابراتیه

[Mohsen]
27-02-2016, 22:30
به جای این گول زدن ها کاش 1 گیگ هدیه میداد ! اینقدر گدا هستن حتی 1 گیگ هم مفتی نمیخوان به کسی بدن هیچ وقت !

من با اون طرح 4+4 گیگش بیشتر موافق بودم ولی گیگ مجانی هم امکانش هم بگیری مثلا اونایی که در باشگاه مشتریان عضو هستند اگر امتیازشون به 210 برسه میتونن 3 گیگ هدیه بگیرن. اون نظرسنجی قبلی از دستم رفت وگرنه 3 گیگ رو گرفته بودم :n02:

Archangel
28-02-2016, 01:40
vpi vci آسیاتک چنده؟

alic29
28-02-2016, 01:57
سلام
دوستان ظاهرا اسیاتک داره اینترنت وایرلس هم میده کسی تست کرده کیفیتش رو؟

naser.051
28-02-2016, 02:28
سلام
دوستان ظاهرا اسیاتک داره اینترنت وایرلس هم میده کسی تست کرده کیفیتش رو؟
فقط تو مراکز تجاری قابل استفاده هست اطلاعات دقیق تر تحقیق کنید

Sent from my LT25i

senator2011
28-02-2016, 03:03
vpi vci آسیاتک چنده؟

vpi 0
vci 35

alic29
28-02-2016, 03:09
فقط تو مراکز تجاری قابل استفاده هست اطلاعات دقیق تر تحقیق کنید

Sent from my LT25i

والا انگار دارن به صورت کلی میدن اسیاتک شیراز که داره اینکار رو انجام میده تو اهوازم خبر دارم مشترک گرفته ولی کیفیتش رو هنوز ندیدم خواستم تست بگیرم گفتم قبلش سوالی کرده باشم...

Aqua141
28-02-2016, 10:08

برم سمت آسیاتک سرویس 10 مگ بگیرم ؟

MOHAMMAD2010
28-02-2016, 12:28
دو سه روزی هست انگار اختلال پیدا کرده
مثلا بعضی وقتا سرعت اینقدر کم میشه که پیج باز نمیشه ! یا حتی تو چت پیام دیر میره !
امیدوارم به خاطر انتخابات باشه و تموم بشه!

chatsaz
28-02-2016, 13:23
من که دیگه درخواست تخلیه دادم
چقدر زمان میبره تخلیه شه؟
گفتن 5 تا 10 روز؟
مخابرات 72 ساعته تخلیه کرد اینا چرا انقد دیر

naser.051
28-02-2016, 13:47
دو سه روزی هست انگار اختلال پیدا کرده
مثلا بعضی وقتا سرعت اینقدر کم میشه که پیج باز نمیشه ! یا حتی تو چت پیام دیر میره !
امیدوارم به خاطر انتخابات باشه و تموم بشه!
چرا با قند شکن اینجوری نیست؟ احساس میکنم درحالت عادی نت ایران به cdn وصله

Sent from my LT25i

sleeplessness
28-02-2016, 13:48
من که دیگه درخواست تخلیه دادم
چقدر زمان میبره تخلیه شه؟
گفتن 5 تا 10 روز؟
مخابرات 72 ساعته تخلیه کرد اینا چرا انقد دیر

ببعد از 72 ساعت شکایت کن 195
سریعا تخلیه می کنند

behnambb
28-02-2016, 14:49
با سلام
من الان از این شرکت سرویس میگیرم و راضیم بجز اینکه من خودبخود شارژم میپره هیچ دانلودی نمیکنم خلاصه خیلی از حجمام تمام شده بدون هیچ استفاده و خیلی هم پیگیری کردم ولی متاسفانه بجوابی نرسیدم از ین شرکت ...و حالا برای مغازه و منزل میخوام سرویس بگیرم بنظر شما از کدام شرکت سرویس بگبرم که سرعت دانلود - حجم با قیمت مناسبتر - سرویس دهی عالی - از همه نظر عالیتر از این شرکت باشه و اینکه من اون خط مغازم را وارد دو تا شرکنت اینترنت کردم برای ساپورت اینترنت و نوشتن خطتتون pcm هست یعنی چی باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Captain
28-02-2016, 16:06
سلام
دوستان آسیاتکی عزیز شما هم با باز شدن برخی سایت های خارجی مشکل دارید؟
لطفا به لینک زیر رفته و بنده رو از باز شدن و یا باز نشدن سایت باخبر کنید.
با تشکر

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behnambb
28-02-2016, 16:17
دوست عزیز من الان رفتم داخلش بازش نکرد و در حال لود هست ولی چیزی باز نکرد تو یک دقیقه

Armin.Computer
28-02-2016, 16:47
سلام
با تشکر

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز نشد متاسفانه

android500
28-02-2016, 18:17
یادتون نره برین پرش کنید امتیاز میده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
28-02-2016, 20:21
سلام
با تشکر

متاسفانه الان خیلی وقته با باز شدن سایت های خارجی مشکل دارم یا باز نمیشن یا دیر باز میشن !

kraiof3
28-02-2016, 20:26
متاسفانه الان خیلی وقته با باز شدن سایت های خارجی مشکل دارم یا باز نمیشن یا دیر باز میشن !
مشکل از خود سایته احتمالا
چون من با صبانت هم برام باز نمیشه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

arsinn
28-02-2016, 20:35
با سلام
من الان از این شرکت سرویس میگیرم و راضیم بجز اینکه من خودبخود شارژم میپره هیچ دانلودی نمیکنم خلاصه خیلی از حجمام تمام شده بدون هیچ استفاده و خیلی هم پیگیری کردم ولی متاسفانه بجوابی نرسیدم از ین شرکت ...و حالا برای مغازه و منزل میخوام سرویس بگیرم بنظر شما از کدام شرکت سرویس بگبرم که سرعت دانلود - حجم با قیمت مناسبتر - سرویس دهی عالی - از همه نظر عالیتر از این شرکت باشه و اینکه من اون خط مغازم را وارد دو تا شرکنت اینترنت کردم برای ساپورت اینترنت و نوشتن خطتتون pcm هست یعنی چی باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد مغازه نمیتونید adsl بگیرید چون خطتون pcm هست باید بفکر اینترنت دیگری باشید. مثلا اگر اینترنت موبایل اونجا سرعت و پوشش خوبی داره میتوانید با خرید یک مودم 4gیا 3g خیلی ارزانتر از adsl هم اینترنت داشته باشید. یا میشه وایمکس یا وایرلس بگیرید. اینکه از چه شرکتی بگیرید بنظر من اگر دانلود شبانه مجانی براتون زیاد مهم نیست و سرعت و کیفیت میخواهید هر شرکتی بگیرید بهتر از اسیاتک هست. بعضی هاشون برای مشترکین جدید طرح های خیلی ارزان و خوبی دارند. مثلا صبانت یکساله سی گیگ بمن داده 38تومن سرعت هم عالیه. شاتل هم خوبه.

[Mohsen]
28-02-2016, 22:51
الان رفتم 9 گیگ حجم بگیرم، پرداخت رو هم انجام دادم و از حسابم کم کرد ولی 9 گیگ اضافه نشده! زنگ زدم پشتیبانی میگه تا 72 ساعت بانک مبلغ رو برمیگردونه.

میخواستیم ببینم برای کسی مورد مشابه پیش اومده؟ چون من ندیدم تا حالا بانک مبلغی رو برگردونه :n13:

ramz60
28-02-2016, 23:17
نظرتان درباره این طرح آسیاتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیست؟ لطفا اعلام کنید. :n36:

IVAN
28-02-2016, 23:24
;8795112']الان رفتم 9 گیگ حجم بگیرم، پرداخت رو هم انجام دادم و از حسابم کم کرد ولی 9 گیگ اضافه نشده! زنگ زدم پشتیبانی میگه تا 72 ساعت بانک مبلغ رو برمیگردونه.

میخواستیم ببینم برای کسی مورد مشابه پیش اومده؟ چون من ندیدم تا حالا بانک مبلغی رو برگردونه :n13:

بله معمولا 1 روز طول میکشه. سعی کنید از پرداخت آنلاین استفاده نکنید سایتشون مشکل دار هست
از طریق ussd و شماره *733# اقدام کنین

TranceaweSome
28-02-2016, 23:25
;8795112']الان رفتم 9 گیگ حجم بگیرم، پرداخت رو هم انجام دادم و از حسابم کم کرد ولی 9 گیگ اضافه نشده! زنگ زدم پشتیبانی میگه تا 72 ساعت بانک مبلغ رو برمیگردونه.

بله پیش اومده برید تو قسمت فاکتور هاتون تو پروفایل میبینید که نوشته اون فاکتور پرداخت نشده
ولی خب حسابتون روهم چک کنید مدام ببینید مطمئن شید برگشت بخوره

Archangel
29-02-2016, 03:47
دوستان یه سوال
چند روز پیش آسیاتک ثبت نام کردم با اون یوزر پسوردی که داده وارد خود کنترل پنل کاربری میشه ولی با همون یوزر پسورد نمیتونم وارد باشگاه مشتریان بشم
حالا سوالم اینه یوزر پسورد که داده فقط واسه وارد شدن به کنترل پنل کاربری هست یا برای وارد شدن به باشگاه مشتریان هم کاربرد داره؟

ramz60
29-02-2016, 09:27
این طرح آسیاتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را هم نظر بدید و راهنمایی کنید لطفا

behnambb
29-02-2016, 10:56
در مورد مغازه نمیتونید adsl بگیرید چون خطتون pcm هست باید بفکر اینترنت دیگری باشید. مثلا اگر اینترنت موبایل اونجا سرعت و پوشش خوبی داره میتوانید با خرید یک مودم 4gیا 3g خیلی ارزانتر از adsl هم اینترنت داشته باشید. یا میشه وایمکس یا وایرلس بگیرید. اینکه از چه شرکتی بگیرید بنظر من اگر دانلود شبانه مجانی براتون زیاد مهم نیست و سرعت و کیفیت میخواهید هر شرکتی بگیرید بهتر از اسیاتک هست. بعضی هاشون برای مشترکین جدید طرح های خیلی ارزان و خوبی دارند. مثلا صبانت یکساله سی گیگ بمن داده 38تومن سرعت هم عالیه. شاتل هم خوبه.

چي بگيرم كه سرعتش مثل adsl باشه ؟ من سرعت تو دانلود واسم خيلي مهمه وگرنه pageباز كردن با نت سيمم هم ميشه و عاليه و لطفا بگين چي عاليه و مناسب هم باشه ؟؟