PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asiatech / شركت آسياتك

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

farshad0123
29-11-2015, 13:27
یه سوال در مورد رانژه و تخلیه داشتم
الان اسیاتک به من گفت که درخواست تخلیه شما تاییدیه از سمت مخابرات فرستاده شده ولی هنوز چراغ dsl مودم من روشنه ولی اینترنت قرمزه الان سوالم اینه که ایا پورت های هر شرکت توی مخابرات قسمت جداییه؟؟ یعنی امکان داره با توجه به اینکه پورت زیاده خط من رو کامل تخلیه نکرده باشند تا بعدا راحت تر برای سرویس دهنده بعدیم وصل کنن؟؟؟؟ @bilmazlar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نه چنین چیزی نیست dslam های هر شرکت جدا از همدیگن

k1ozil
29-11-2015, 13:32
الان اسیاتک گفت امروز ساعت 11 خط تخلیه شده ولی الان هنوز چراغ Dsl روشنه !!! خب منم زنگ زدم های وب گفتم درخواست مجدد بفرستین !
گیری کردیما مخابرات خیلی د.ی.و.ث.ی
الان چجوریه که به اسیاتک گفتند تخلیه شده ولی هنوز Dsl روشنه؟؟؟؟

k1ozil
29-11-2015, 13:58
ایا dslam همون پورته؟
پورت ها کنار هم هستن؟؟
به طور کلی کارشون راحتتر میشه ؟ یاسر لجبازی وشکایاتی که من کردم خط رو تخلیه نکردند تا اذیت کنن؟

misam5526
29-11-2015, 14:34
ایا dslam همون پورته؟
پورت ها کنار هم هستن؟؟
به طور کلی کارشون راحتتر میشه ؟ یاسر لجبازی وشکایاتی که من کردم خط رو تخلیه نکردند تا اذیت کنن؟

dslam مودم های شرکتها در اتاق mdf هستند. همونطور که شما برای برقرای اینترنت بین سیستم خودتون و خط تلفنتون نیاز به مودم دارید شرکتها هم برای اتصال روترها و دستگاههای توزیع پهنای بانذد خودشون به خط تلفن شما در مرکز مخابرات به مودم نیاز دارن .

پورت هر شرکت مکان تععین شده خودشو در اون اتاق داره ... کار زمانبری نیست اما موضوع اینه اگه مرکز شلوغ و تعداد متقاضی زیاد باشه ممکنه چند روز طول بکشه از زمان دریافت تقاضا تا تخلیه خط.

در ضمن کسی لجبازی نمیکنه... چند تا کارمند حقوق بگیر هستن به نوبت کار انجام میدن ( بسته به وجدان کاری سریع یا اهسته)

k1ozil
29-11-2015, 17:39
dslam مودم های شرکتها در اتاق mdf هستند. همونطور که شما برای برقرای اینترنت بین سیستم خودتون و خط تلفنتون نیاز به مودم دارید شرکتها هم برای اتصال روترها و دستگاههای توزیع پهنای بانذد خودشون به خط تلفن شما در مرکز مخابرات به مودم نیاز دارن .

پورت هر شرکت مکان تععین شده خودشو در اون اتاق داره ... کار زمانبری نیست اما موضوع اینه اگه مرکز شلوغ و تعداد متقاضی زیاد باشه ممکنه چند روز طول بکشه از زمان دریافت تقاضا تا تخلیه خط.

در ضمن کسی لجبازی نمیکنه... چند تا کارمند حقوق بگیر هستن به نوبت کار انجام میدن ( بسته به وجدان کاری سریع یا اهسته)
الان مشکل اینه که به اسیاتک فرستادن که خط من تخلیه شده ولی الان چراغ DSL روشنه!!!!
جالب اینه که های وب درخواست رانژه منو فرستاده!!! بدون این که بگن از جای دیگه خطت رانژس!!!(چون توی سیستم نگاه میکنن) الان این کار مخابرات که خط رو بعد از دو هفته هنوز کامل تخلیه نکرده هیچ توجیهی داره؟؟؟؟
بعد دوهفته توی یه شهر کوچک که مطمئنم درخواست تخلیه و رانژه پایینه بازم حاضر نشدن تخلیه کنن!!!!
موندما !

Click 1
29-11-2015, 17:51
دوستان پینگم شده 1080

چیکار کنم ؟

- - - Updated - - -

دوستان پینگم شده 1080

چیکار کنم ؟

bilmazlar
29-11-2015, 20:56
الان اسیاتک به من گفت که درخواست تخلیه شما تاییدیه از سمت مخابرات فرستاده شده ولی هنوز چراغ dsl مودم من روشنه ولی اینترنت قرمزه الان سوالم اینه که ایا پورت های هر شرکت توی مخابرات قسمت جداییه؟؟ یعنی امکان داره با توجه به اینکه پورت زیاده خط من رو کامل تخلیه نکرده باشند تا بعدا راحت تر برای سرویس دهنده بعدیم وصل کنن؟؟؟؟ bilmazlar

بله. پورت‌های هر شرکت جداست. این که گفته تأییدیه تخلیه از مخابرات فرستاده شده، احتمالن منظور اینه که مخابرات تأیید دریافت درخواست تخلیه رو داده. تو خود مخابرات از وقتی درخواست تخلیه رو می‌گیرن تا 72 ساعت خودشون مهلت دارن تا خط رو از رانژه در بیارن. اما معمولن کل 72 ساعت مهلتشون رو صبر می‌کنن.

تا وقتی چراغ DSL مودم روشنه یعنی خط هنوز تخلیه نشده و رانژه است.

S M Λ S Ħ
29-11-2015, 21:51
سلام
دوستان یه لطفی میکنین منو راهنمایی کنین؟
چن هفته اس که قشنگ سرعت دانلودم از سرورهای خارجی افتضاح شده اونم به معنی واقعی کلمه !
من از اپ استور مثل سرورهای داخلی دانلودم رو میکردم تا اینکه یه دفعه این سرعت رو ورداشتن..در حدی که برای دانلود 10 مگ باید کلی منتظر بشم! سایت های خارجی هم که هیچی به بدبختی باز میشن برام
زنگ زدم پشتیبانی میگم اقا اینجوریه وضعیتم، میگم من بازی آنلاین میکنم، اما از بس که اوضاع داغونه بازی اصن برام باز نمیشه و ارور میده، ورداشته میگه ما برای سرورهای خارجی پاسخ گو نیستیم، میگه به ما مربوط نیس!!!
میگم خب مسخره یعنی چی که مربوط نیس؟! یعنی من بازیمو بزارم کنار چون دوست خوبه احمقم، آسیاتک پاسخ گویه سرور خارجی نیس ؟! :|
یک ساعت داشتم میگفتم که فلانه من سرویسم داغووون شده اصن هیچی باز نمیکنه، بعد ورداشته میگه مشکلتون چیه ؟!!! :|
میگه کارشناس میفرستیم درست کنه اما 15 تومن میگیره ازتون، میگم من هیچ هزینه ای به اون کارشناس تون نمیدم، ماهیانه دارم پول میدم دیگه این کارا چیه!! شما اگه به فکر رضایت مشتری تون هستین کارشناس تون رو بفرستین بیاد درست کنه بدون هزینه، میگه بله حتما اینطوره، ولی بدون هزینه نمیشه ! :|

الان واقعا گیر کردم چیکار کنم! سرور داخلی خوبه، من شبانه راحت میتونم هر چه قد میخوام بگیرم، ولی اخه باز کردن یه گیم ساده و اینستاگرام کلی پدرمو در میاره!! وی پی ان که هیچی!! اصن عشقی کانکت میشه!!

فقط لطفا بگین چی پیشنهاد میدین؟

dadash42
29-11-2015, 22:01
دوست عزیز،دیگه اینترنت شده اینترانت. همه مون باید تن بدیم به این حقیقت. چیزیه که دولت سالها دنبالشه و سودجویان شرکتهای isp البته راضیند. فرقی نداره کدوم isp انتخاب کنی

WhiteHat
29-11-2015, 22:30
سلام
چن هفته اس که قشنگ سرعت دانلودم از سرورهای خارجی افتضاح شده اونم به معنی واقعی کلمه !
من از اپ استور مثل سرورهای داخلی دانلودم رو میکردم تا اینکه یه دفعه این سرعت رو ورداشتن..در حدی که برای دانلود 10 مگ باید کلی منتظر بشم! سایت های خارجی هم که هیچی به بدبختی باز میشن برام
زنگ زدم پشتیبانی میگم اقا اینجوریه وضعیتم، میگم من بازی آنلاین میکنم، اما از بس که اوضاع داغونه بازی اصن برام باز نمیشه و ارور میده، ورداشته میگه ما برای سرورهای خارجی پاسخ گو نیستیم، میگه به ما مربوط نیس!!!
میگم خب مسخره یعنی چی که مربوط نیس؟! یعنی من بازیمو بزارم کنار چون دوست خوبه احمقم، آسیاتک پاسخ گویه سرور خارجی نیس ؟! :|
یک ساعت داشتم میگفتم که فلانه من سرویسم داغووون شده اصن هیچی باز نمیکنه، بعد ورداشته میگه مشکلتون چیه ؟!!! :|
میگه کارشناس میفرستیم درست کنه اما 15 تومن میگیره ازتون، میگم من هیچ هزینه ای به اون کارشناس تون نمیدم، ماهیانه دارم پول میدم دیگه این کارا چیه!! شما اگه به فکر رضایت مشتری تون هستین کارشناس تون رو بفرستین بیاد درست کنه بدون هزینه، میگه بله حتما اینطوره، ولی بدون هزینه نمیشه ! :|

الان واقعا گیر کردم چیکار کنم! سرور داخلی خوبه، من شبانه راحت میتونم هر چه قد میخوام بگیرم، ولی اخه باز کردن یه گیم ساده و اینستاگرام کلی پدرمو در میاره!! وی پی ان که هیچی!! اصن عشقی کانکت میشه!!

حرف دلمو زدی نمیدونم والا خسته شدم از هرچی ISP گنده تو ایران!

malavan.ehsan
30-11-2015, 01:38
الان مشکل اینه که به اسیاتک فرستادن که خط من تخلیه شده ولی الان چراغ DSL روشنه!!!!
جالب اینه که های وب درخواست رانژه منو فرستاده!!! بدون این که بگن از جای دیگه خطت رانژس!!!(چون توی سیستم نگاه میکنن) الان این کار مخابرات که خط رو بعد از دو هفته هنوز کامل تخلیه نکرده هیچ توجیهی داره؟؟؟؟
بعد دوهفته توی یه شهر کوچک که مطمئنم درخواست تخلیه و رانژه پایینه بازم حاضر نشدن تخلیه کنن!!!!
موندما !

سلام
برای منم وقتی مخابرات داشتم و خواستم تخلیه کنم که های و بگیرم چنین اتفاقی افتاد خط تخلیه شده بود ولی چراغ ADSL روشن بود و روز بعدش روی های وب رانژه شد این مورد برای منم جالب بود

- - - Updated - - -

موندما !

سلام
برای منم وقتی مخابرات داشتم و خواستم تخلیه کنم که های و بگیرم چنین اتفاقی افتاد خط تخلیه شده بود ولی چراغ ADSL روشن بود و روز بعدش روی های وب رانژه شد این مورد برای منم جالب بود

Ali_N8
30-11-2015, 03:11
اول شد تر زد تو همه چی
صفحات اینیستا به زور باز میشه // ولی با پارس آنلاین راحت باز میشه
قیمتارو یواش یواش میبرن بالا کیفیت پایین
من فردا 7 گیگو مصرف کنم تخلیه کنم که تخلیه چاه شرف داره به آسیاتک
میخوام یه کنسولو آبدیت یا گوشیو به خاطر 100 مگ اونم تو ساعت غیر رایگان باید 10000 ساعت بشینم
گرفتن مجوز FCP بخوره تو سرشون

4l1r3z4
30-11-2015, 04:04
الان اسیاتک به من گفت که درخواست تخلیه شما تاییدیه از سمت مخابرات فرستاده شده ولی هنوز چراغ dsl مودم من روشنه ولی اینترنت قرمزه الان سوالم اینه که ایا پورت های هر شرکت توی مخابرات قسمت جداییه؟؟ یعنی امکان داره با توجه به اینکه پورت زیاده خط من رو کامل تخلیه نکرده باشند تا بعدا راحت تر برای سرویس دهنده بعدیم وصل کنن؟؟؟؟ @bilmazlar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز ، منم یه زمانی که میخواستم از پیشگامان تخلیه کنم ، بهم گفتن که خطت تخلیس و تاییدیش اومده ( در حالی که هنوز خطم دیتا داشت!!!!!! ) ولی با این حال ، وقتی به یه شرکت دیگه گفتم که رانژه کنن ، بعد از 2 روز، نت شرکت دیگه رو خطم برقرار شد!!!!

ghnjfg
30-11-2015, 08:32
موندما !

این موضوع برای منم پیش اومده. چند روز منتظر تخلیه بودم بعد زنگ زدم گفتم چراغ مودمم هنوز روشنه چرا تخلیه نمیکنین؟ گفت خط شما خیلی وقته خالی شده و از هر جا خواستی میتونی نت بگیری

aminkhan2014
30-11-2015, 09:39

شاید ربط نداشته باشه ولی من قبلا درخواست تخلیه پارس آنلاین داده بودم و تخلیه شده بود با این وجود چراغ اینترنت و ADSL سبز بود:n04: دقیقا مشابه شما و من فکر میکردم هنوز تخلیه نشده درصورتیکه رفتم مخابرات پرسیدم گفتند جمع شدهو البته بعد برای گرفتن سرویس شرکت دیگه حدود5-6 روز طول کشید

Armin.Computer
30-11-2015, 11:05
سلام
اگر برای تخلیه مخابرات راه حل بهتری در پیش میگرفت بهتر بود
مثلا اگر شخصی از یه شرکت می خواست بره شرکت دیگه
همون موقع که تخلیه می کردن همون موقع هم شرکت جدید ور وصل می کردن
اینجوری مشترک هم شاید فقط نیم ساعت اینترنت نداشت و بعد نیم ساعت اینترنت جدیدش وصل می شد

farshad0123
30-11-2015, 11:16
شاید ربط نداشته باشه ولی من قبلا درخواست تخلیه پارس آنلاین داده بودم و تخلیه شده بود با این وجود چراغ اینترنت و ADSL سبز بود:n04: دقیقا مشابه شما و من فکر میکردم هنوز تخلیه نشده درصورتیکه رفتم مخابرات پرسیدم گفتند جمع شدهو البته بعد برای گرفتن سرویس شرکت دیگه حدود5-6 روز طول کشید

احتمالا پورتو از خط جدا نکردن و وقتی درخواست رانژه رفته همون موقع پورتو جدا کرده و پورت شرکت جدیدو وصل کرده

MOHAMMAD2010
30-11-2015, 11:42
این موضوع برای منم پیش اومده. چند روز منتظر تخلیه بودم بعد زنگ زدم گفتم چراغ مودمم هنوز روشنه چرا تخلیه نمیکنین؟ گفت خط شما خیلی وقته خالی شده و از هر جا خواستی میتونی نت بگیری

خیلی جالبه نمیدونستم همچین چیزی میشه !
من تا حالا دو بار تخلیه کردم همیشه چراغ مودم خاموش شده
--------------------------------

اگر برای تخلیه مخابرات راه حل بهتری در پیش میگرفت بهتر بود
مثلا اگر شخصی از یه شرکت می خواست بره شرکت دیگه
همون موقع که تخلیه می کردن همون موقع هم شرکت جدید ور وصل می کردن
اینجوری مشترک هم شاید فقط نیم ساعت اینترنت نداشت و بعد نیم ساعت اینترنت جدیدش وصل می شد
اصلا به نظرم باید جوری بود که وقتی شرکت جدید ثبت نام میکردیم خودش کارای تخلیه شرکت قبلی رو انجام میداد

WhiteHat
30-11-2015, 11:58
صبح تا ظهر سرعت خیلی بهتره ولی طرفای شب افتضاحه...

dadash42
30-11-2015, 12:05
دیشب سرعت خارج از 20kb بالاتر نمیرفت....کم مونده مودم قدیمی آنالوگ دربیارم برم کارت اینترنت بخرم

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

Immunology
30-11-2015, 12:24
سلام
دوستان تو پنل آسیاتک مصرف چطوری دیده میشه؟چون مثلا بعضی طرحه زده 6ماهه 100 گیگ رایگان ساعت2تا8 هست و 12 گیگ هم کلی.ینی قسمت مصرفی که نشون میده این دوتا جداست؟

S M Λ S Ħ
30-11-2015, 19:13
سلام

محدود کردن سرورهای خارجی دست خودشون هست؟ چون امکان نداره یک دفعه همه سرورهای خارجی برام اینقد سرعتش بیاد پایین !
میخوام وقتی باهاشون صحبت میکنم قشنگ با دلیل بهشون اثبات کنم که محدودیت خودتون هست وگرنه اون سرورا هیچ مشکلی ندارن !

dadash42
30-11-2015, 19:21
بله، دست خود isp هاست. هر چقدر بعضی نمایندگان دلشون میخواد، دولت هنوز قانونی تصویب نکرده. این isp های سودجو از موقعیت سو استفاده ....
الان فیلم و سریال و موسیقی خارجی که کاربران معمولن از خارج دانلود میکنند گزاشتن روی سرورهای داخلی از ترافیک خارجی جلوگیری کنند

VahidDG2007
30-11-2015, 20:45
سلام دوستان خسته نباشید میدونم اینجا جای سوالم نیست اما مربوط به این تاپیک میشه ممنون میشم راهنمایی کنین:n40:

من مودمم دی لینک تک پورته LAN هست که حدودا 8 سالی میشه کار کرده و کماکان داره کار میکنه اما جدیدا قصد خرید مودم دارم که وایرلس داشته باشه و این مدل و انتخاب کردم

D-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Routerباتوجه به اینکه آسیاتک تی پی لینک و پیشنهاد میکنه بنظرتون بازم همینو بگیرم یا برم سراغ تی پی لینک؟

کسی تجربه ای نداره؟

MOHAMMAD2010
30-11-2015, 20:53
سلام دوستان خسته نباشید میدونم اینجا جای سوالم نیست اما مربوط به این تاپیک میشه ممنون میشم راهنمایی کنین:n40:

من مودمم دی لینک تک پورته LAN هست که حدودا 8 سالی میشه کار کرده و کماکان داره کار میکنه اما جدیدا قصد خرید مودم دارم که وایرلس داشته باشه و این مدل و انتخاب کردم

D-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Routerباتوجه به اینکه آسیاتک تی پی لینک و پیشنهاد میکنه بنظرتون بازم همینو بگیرم یا برم سراغ تی پی لینک؟

کسی تجربه ای نداره؟

اگه خطت نویز نداره این مودم گزینه خوبی هست من خودم اینو داشتم ولی به دلیل مشکل نویز فروختم tp link 8960 گرفتم واقعا دیگه از شر قطعی راحت شدم ( البته از نظر وایرلس - 2740 وایرلس قوی تری داره )

dadash42
30-11-2015, 20:54
اینجا چند بار مطرح شده، TPlink بهتره بخصوص اگر چیپ broadcom دارد. Iphone خواهرم به dlink وصل نمیشد، tplink خرید درست شد

dadash42
30-11-2015, 21:00
اگه خطت نویز نداره این مودم گزینه خوبی هست من خودم اینو داشتم ولی به دلیل مشکل نویز فروختم tp link 8960 گرفتم واقعا دیگه از شر قطعی راحت شدم ( البته از نظر وایرلس - 2740 وایرلس قوی تری داره )
مبارکت باشه، بلاخره مشگلت با تعویض مودم حل شده. من همون مودمو با usb دارم ماهه.....با این خطوط بی کیفیت ما عالی کار میکنه

sorooshfm
30-11-2015, 21:00
دوستان آسیاتکی کسی با open vpn مشکلی داره؟ نمیدونم چرا همش قطع و وصل میشه کریو و سیسکو هم جواب نمیده خیلی بده هیچ فیلتر شکنی روش کار نمیکنه الان فیلتر شکن پولی خوب برای آسیاتک چیه؟:n27:

dadash42
30-11-2015, 21:03
گوگل باز کن freegate دانلود کن، مجانیه...

MOHAMMAD2010
30-11-2015, 21:10
مبارکت باشه، بلاخره مشگلت با تعویض مودم حل شده. من همون مودمو با usb دارم ماهه.....با این خطوط بی کیفیت ما عالی کار میکنه

اره الان دو هفته هست خریدم عالیه - یک بار هم پرش لینک دیگه نداشتم
خدایی با این خط هایی که بیشتر ماها داریم همه باید مودم با چیپ برودکام بخرن !

dadash42
30-11-2015, 21:20
مال من چیپ برادکام نداره و هیچ مشگلی نداشته. Dlink بیشتر برای بازارهای خارجه با خطوط با کیفیت...

MOHAMMAD2010
01-12-2015, 11:32
مال من چیپ برادکام نداره و هیچ مشگلی نداشته. Dlink بیشتر برای بازارهای خارجه با خطوط با کیفیت...

خب پس خطت خوبه و مشکل نویز نداری ( اگه یه خط داغون داشته باشی و مودم چیپ برادکام نباشه همش پرش لینک داری ) ولی مودم های چیپ برادکام تا نویز 3-4 هم پرش لینک ندارن

mpirayesh
01-12-2015, 11:45
سلام به دوستان عزیز
من مدت یه ساله که adsl ندارم
پارسال از اسیاتک میگرفتم
الان که رفتم حس کردم تعرفه اینترنت نامحدودش بالا رفته

آیا واقعا به همین صورته ؟

mmz63s
01-12-2015, 12:03
سوال از دوستان :
چطوری بفهمم از چه چیپی واسه مودم استفاده شده ؟!

misagh1372
01-12-2015, 12:06
دوستام من میخوام یک خط تلفن جدید برای خونه بگیرم
از بعضی ها پرسیدم میگفت باید یک سال اول از مخابرات اینترنت بگریم تا بتونم از بقیه شرکت ها شرکت ها بگیرم این راسته؟

ho3in2012
01-12-2015, 12:22
سوال از دوستان :
چطوری بفهمم از چه چیپی واسه مودم استفاده شده ؟!
از طریق این سایت میتونید چک کتید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستام من میخوام یک خط تلفن جدید برای خونه بگیرم
از بعضی ها پرسیدم میگفت باید یک سال اول از مخابرات اینترنت بگریم تا بتونم از بقیه شرکت ها شرکت ها بگیرم این راسته؟
من 10 روز پیش یه خط خریدم
دو روزه تحویل دادن - هیچ اجباری هم برای خرید اینترنت از مخابرات نبود

S M Λ S Ħ
01-12-2015, 12:30
دوستان خطم تا چن مگ میکشه بنظرتون؟

MOHAMMAD2010
01-12-2015, 13:22

همین الانم که روی 10 مگ هست ! دیگه خوبه بابا !

bilmazlar
01-12-2015, 13:24

فاصله تا مرکز مخابراتیت که خوبه، اما وضعیت نویز داون‌استریمت (17.6) چندان تعریفی نداره. با این وضعیت حداکثر تا 14 مگابیت بتونه بکشه. چون بالاتر از اون دیگه مارجین نویز لب مرز می‌شه و احتمال ناپایداری خطت می‌ره بالا.

saman123123
01-12-2015, 13:34
سلام.

داون استریم با وجود نرم افزار اکانتینگ و کنترل سرعت شرکتها دقیقا چه کاربردی داره؟بعنوام مثال اگر اینها داون استریم سرویس 10مگ روی همین مقدار ست کنن و داون استریم سرویس 6 مگ رو هم باز روی 10 ست کنن آیا سرعت دانلود و بقیه مسایله این دو سرویس با هم یکی خواهد بود ،اگر نه پس چه مزیتی داره روی 10 مگ بسته شدن هر دو سرویس؟

در کل میخوام بدونم تنها بالابردن داون استریم میتونه باعث افزایش سرعت دانلود یا وب گردی بشه؟و اینکه آیا شرکتها قبول میکنن داون استریم رو بالاتر ببندن؟

ممنون.

لابلای اون همه اظهار نظر فنی جواب این سوال که مربوط به چهار روز پیشه خیلی سخت بوده دوستان؟؟

MOHAMMAD2010
01-12-2015, 13:40
در کل میخوام بدونم تنها بالابردن داون استریم میتونه باعث افزایش سرعت دانلود یا وب گردی بشه؟و اینکه آیا شرکتها قبول میکنن داون استریم رو بالاتر ببندن؟
بالا بودن داون استریم که تو وب گردی میتونم بگم هیچ تاثیری نداره !
من خودم خط دیدم روی 2 مگ بوده ولی سرعت وب گردی عالی بوده - چون شرکتش از نظر پینگ و تک کانکشن خوب بوده - خط هم امکان داره روی 10 مگ باشه ولی وب گردی انچنان خوبی نداشته باشه !
در کل این داون استریم بیشتر به درد دانلودر ها میخوره که میخوان تو تایم رایگان بیشتر دانلود کنن !

amin885
01-12-2015, 13:57
لابلای اون همه اظهار نظر فنی جواب این سوال که مربوط به چهار روز پیشه خیلی سخت بوده دوستان؟؟

بنده همیشه سعی میکنم خیلی کتابیش نکنم چرا که همیشه وقتی اصطلاحات بکار برده میشه اکثرا نمیتونن بخوبی بپذیرن و همیشه خودم سعی میکنم زبان عامیانه بگم بعد از اینکه زبان عامیانه بگی حتی وقتی به اصطلاحاتشم بربخوره باز قابل درک میشه براش

حالا بطور عامیانه میتونم بگم SNR Margin Downstream Upstream هر چه قدر بالا تر باشه بهتر به دلیل اینکه نشون میده هم فاصله شما تا مرکز مخابراتی تاثیر بدی روی نویز خط شما نذاشته و هم اینکه یه ارتباط خوب بیین شما و مرکز مخابراتی برقرار شده نه از لحاظ داشتن بوق تلفن بلکه ارتباط دیتای خوبی برقرار شده که متاسفانه در کشور عزیز ما طرفی که میاد از مخابرات سیم مخابرات رو تحویل میده درب منزل فقط میگه وظیفه منه بوق تحویل بدم باقیش بهش ربطی نداره که این مسئله در هیچ کشوری قابل قبول نیست.

نکته بعدی اینکه بالا بودن داون استریم و اپ استریم باز هم نشون میده سیم کشی شما از سیم مخابرات که وارد ساختمان میشه تا اتصال مودم که معمولا از طریق سیم کشی های ساختمانی و درون ساختمانی و کابل کشی انجام شده دارای نویز نیست و اشکالات برقی و با اتصالات دیگر بر روی سیم مخابراتی تاثیری نذاشته که معمولا با داشتن کابل مرغوب این مشکل نویز در اکثر مواقع حل میشه.....

نکته بعدی اینکه شما فرمودید باید بگم درسته اگر پهنای باندی که با اکانتینگ کنترل میشه و به ماها داده میشه محدود شده باشه حتی اگر کشش خط شما به علت خوب بودن داون استریم واپ استریم تا 15 مگابیت هم باشه باز هم هیچ فرقی نمیکنه و عملا باز هم شما تا همان محدودیتی که براتون با اکانتینگ بسته شده جواب میده

البته اشاره کنم این بالا وپایین بودن داون استریم هم همیشه مربوط به کیفیت فاصله تا مرکز وکیفیت سیم و نبود نویز و... نمیشه و خیلی از مواقع مربوط به تجهیزات مخابراتی و همچنین تجهیزات شرکت ارائه دهنده هم میشه...

اما بالا بودن داون استریم باز هم خوب بودنش کمک میکنه در مواقعی که از وسائل برقی دیگر استفاده میکنید و به دلیل استاندارد نبودن وسائل برقی باعث نویز میشه باز هم در بعضی ساعت ها این نویز باعث افت شدید و قطعی لینک شما نشه

اگه چیزی باقی مونده برای گفتن معذرت میخوام.

S M Λ S Ħ
01-12-2015, 15:04
همین الانم که روی 10 مگ هست ! دیگه خوبه بابا !

میدونم اما وقتی میشه از اینا بیشتر از اینا هم گرفت، چرا ادم نگیره؟

فاصله تا مرکز مخابراتیت که خوبه، اما وضعیت نویز داون‌استریمت (17.6) چندان تعریفی نداره. با این وضعیت حداکثر تا 14 مگابیت بتونه بکشه. چون بالاتر از اون دیگه مارجین نویز لب مرز می‌شه و احتمال ناپایداری خطت می‌ره بالا.

14 رو بگم برام میزارن؟ چون تا 12 رو که اوکیه میزارن..

نویزگیر برای مودم بزارم بهتر نمیشه اوضاع؟

misagh1372
01-12-2015, 15:40

حداکثر براتون روی ۱۲ مگ میبندن بیشتر از این نمیدن

sorooshfm
01-12-2015, 19:21

دوست عزیز وقتی اکانتینگ سرعت رو محدود کنه گذاشتن سرعت بالاتر فایده ای نداره در ضمن نویزگیر زیاد رو snr تاثیری نداره نهایت یک یا دو عدد بالاتر ببرتش

S M Λ S Ħ
01-12-2015, 20:38
دوست عزیز وقتی اکانتینگ سرعت رو محدود کنه گذاشتن سرعت بالاتر فایده ای نداره در ضمن نویزگیر زیاد رو snr تاثیری نداره نهایت یک یا دو عدد بالاتر ببرتش

راه دور زدنش چیه؟ کارشون منطقی هم نیس اخه.. داخلی باز میزاره من خدا گیگ بگیرم بعد خارجی رو میبنده بیچاره میشم :دی

misagh1372
01-12-2015, 20:53
راه دور زدنش چیه؟ کارشون منطقی هم نیس اخه.. داخلی باز میزاره من خدا گیگ بگیرم بعد خارجی رو میبنده بیچاره میشم :دی

دوتا راه دارین
۱- فایل های که میخوایید دانلود کنید روی سرور ایرانی اپلود کنید بعد دنلود کنید ( مقرون به صرفه هست)
۲ یک اکانت تبدیل اینترانت به اینترنت رو بگیرین

S M Λ S Ħ
01-12-2015, 21:07
دوتا راه دارین
۱- فایل های که میخوایید دانلود کنید روی سرور ایرانی اپلود کنید بعد دنلود کنید ( مقرون به صرفه هست)
۲ یک اکانت تبدیل اینترانت به اینترنت رو بگیرین

روش اول رو چه طوری میتونم انجام بدم؟

من یه روشی میخوام که روی گوشی هم کار کنه، چون از اپ استور دانلود میکنم

dadash42
01-12-2015, 21:09
آقا فقط admin میتونه فایل از خارج رو سرور داخلی اپلود کنه، کاربر فقط حق دانلود داره

shylord
01-12-2015, 21:42
روش اول رو چه طوری میتونم انجام بدم؟

من یه روشی میخوام که روی گوشی هم کار کنه، چون از اپ استور دانلود میکنم

اکانت افزایش سرعت بگیر ( همون تبدیل اینترانت به اینترنت ) ..... مثل چیز پی ان وصل می شه . pptp هم می تونی روی گوشی استفاده کنی
تاحالا تست نکردم ببینم روی گوشی چقدر تاثیر داره ... ولی وقتی اکانت رو روی گوشی وصل می کنم اینیستاگرام سریعتر عکس هارو باز میکنه
در کل از روش اول خیلی راحتتر و ارزونتر هست

از کاربر and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخر

S M Λ S Ħ
01-12-2015, 21:44
اکانت افزایش سرعت بگیر ( همون تبدیل اینترانت به اینترنت ) ..... مثل چیز پی ان وصل می شه . pptp هم می تونی روی گوشی استفاده کنی
تاحالا تست نکردم ببینم روی گوشی چقدر تاثیر داره ... ولی وقتی اکانت رو روی گوشی وصل می کنم اینیستاگرام سریعتر عکس هارو باز میکنه
در کل از روش اول خیلی راحتتر و ارزونتر هست

از کاربر and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخر

برا شما جواب داده؟ راحت و بدون مشکل استفاده میکنی؟
قطعی وصلی؟ هیچی؟ :دی

تایم رایگان هم تونستی با همون سرعت روزت دانلود کنی؟

dadash42
02-12-2015, 00:00
سؤال از اینترانت دارم،
سایتهای خارج باز میکنه؟ voip به خارج کار میکنه، مثل whatsapp، imo و بقیه؟

dadash42
02-12-2015, 00:12
سؤال از اینترانت دارم،

misagh1372
02-12-2015, 00:21
سؤال از اینترانت دارم،

خیر فقط سرور های داخل ایران کار میکنه

VahidDG2007
02-12-2015, 01:25

خیلی ممنون از راهنماییتون:n40:

این چیپ Broadcom از کجا میشه فهمید؟

من نظرم D-Link 2740u بود که با جست و جویی که در نت کردم متوجه شدم روی خط نویز میندازه حالا بازم موندم اینو بگیرم یا همین مدلی که شما گفتین رنگش سورمه ای باید باشه درسته؟

TP-LINK TD-W8960N

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متاسفانه در نظرات این محصولات از هر دو محصول بد گفته شده!!!!! و بطور کل هر مودمی که نگاه میکنم ضد و نقیض صحبت شده واقعا موندم:n03:

D-Link 2740u

TP-Link 8951

shylord
02-12-2015, 01:45
برا شما جواب داده؟ راحت و بدون مشکل استفاده میکنی؟
قطعی وصلی؟ هیچی؟ :دی

تایم رایگان هم تونستی با همون سرعت روزت دانلود کنی؟

روی pc بدون مشکل کار می کنه .... قطعی خیلیییییییییی کم
مخصوص تایم رایگانه ! ( تو روز هم اگر سرعت سرور خارج برات کم شده می تونی از همین استفاده کنی ) ..... شما گفتی سرعت سرور داخلت بالاست پس برات کار می کنه ..... سرور خارج سرعتش مثل سرور داخل می شه . سرور داخلت هرچقدر باشه مثل همون می شه ( فقط بعضی وقت ها برای سروراشون مشکل ایجاد می شه که سرعت کم می شه ولی درستش می کنه )

می تونی قبل از خرید اکانت تست بگیری

ahriman59
02-12-2015, 09:46
این آسیاتک چقدر گرون کرده. حتما بخاطر سرعتشون که افتضاح شده...
شبانه رایگان الان حداقل 40 تومنه درسته؟من 1024 قبلا میگرفتم 24 تومن.دوستان غیر از آسیاتک از یه شرکت دیگه سرویس ارزون تر داشتن که 2-8 صبحش رایگان باشه؟

amin885
02-12-2015, 10:39
این آسیاتک چقدر گرون کرده. حتما بخاطر سرعتشون که افتضاح شده...
شبانه رایگان الان حداقل 40 تومنه درسته؟من 1024 قبلا میگرفتم 24 تومن.دوستان غیر از آسیاتک از یه شرکت دیگه سرویس ارزون تر داشتن که 2-8 صبحش رایگان باشه؟

از لحاظ قیمت اسیاتک از همه جا گرونتره چون مخابرات و پارس طرح هایی دارن که هر گیگ هزار تومن تا 2 تومن محاسبه میشه اما اسیاتک اینطور نیست
اسیاتک فقط نون همین ساعت رایگانش رو داره میخوره وگرنه اکثرا نه از پینگش راضی هستن نه از قیمتش.

من 10 گیگ مبخرم از مخابرات 20 تومن هر گیگ 2 تومن با 20 تومن یک ماه رو تمام میکنم چون از 10 گیگ هم بیشتر استفاده نمیکنم.

ahriman59
02-12-2015, 11:36
از لحاظ قیمت اسیاتک از همه جا گرونتره چون مخابرات و پارس طرح هایی دارن که هر گیگ هزار تومن تا 2 تومن محاسبه میشه اما اسیاتک اینطور نیست
اسیاتک فقط نون همین ساعت رایگانش رو داره میخوره وگرنه اکثرا نه از پینگش راضی هستن نه از قیمتش.

من 10 گیگ مبخرم از مخابرات 20 تومن هر گیگ 2 تومن با 20 تومن یک ماه رو تمام میکنم چون از 10 گیگ هم بیشتر استفاده نمیکنم.

ممنون.پس کوچ میکنیم به مخابرات.آسیا تک هم گیگ اضافی رو ارزون نمیده هم نا محدود 512 حداقل 90 تومن آب میخوره هم الان دیگه محدوداش شبانه رایگان نداره همه نیم بها شده مگه اینکه...
من نمیدونم این نیم بها رو اولین بار کی توی ایران مد کرد؟چیر خنده داریه.3 شب استفاده کنی کل حجم میره.

MOHAMMAD2010
02-12-2015, 11:37
خیلی ممنون از راهنماییتون:n40:

این چیپ Broadcom از کجا میشه فهمید؟

من نظرم D-Link 2740u بود که با جست و جویی که در نت کردم متوجه شدم روی خط نویز میندازه حالا بازم موندم اینو بگیرم یا همین مدلی که شما گفتین رنگش سورمه ای باید باشه درسته؟

TP-LINK TD-W8960N

متاسفانه در نظرات این محصولات از هر دو محصول بد گفته شده!!!!! و بطور کل هر مودمی که نگاه میکنم ضد و نقیض صحبت شده واقعا موندم:n03:

D-Link 2740u

TP-Link 8951

والا زیاد مدل تو بازار نیست که چیپ برودکام باشن ! فکر کنم معروفشون همین 8960 باشه که اونم من تو شهر خودم پیدا نکردم از د ی ج ی ک ا ل ا خریدم
والا نظرات رو که بیخیال چون خیلی چرت پرت مینویسن
اون چیزی که واقعیت بود رو من بهت گفتم
اگه خطتت مشکل نویز نداره همون دی لینک 2740 رو بگیر اگه نه تی پی لینک 8960

and-roid2
02-12-2015, 11:58
دوستانی که مودم با چیپ برودکام میخوان پینشهاد میکنم مودم تندا تهیه کنند:

شنبه از بامیلو این مودم رو خریدم و هنوز دستم نرسیده. طبق توضیحات نمایندگیش این مدل از چیپست برودکام بهره منده. قیمتش هم مناسبه....

MOHAMMAD2010
02-12-2015, 12:38
دوستانی که مودم با چیپ برودکام میخوان پینشهاد میکنم مودم تندا تهیه کنند:

شنبه از بامیلو این مودم رو خریدم و هنوز دستم نرسیده. طبق توضیحات نمایندگیش این مدل از چیپست برودکام بهره منده. قیمتش هم مناسبه....

غیر طبیعی ارزونه ! به نظرم ادم مودمی بخره که امتحانشو پس داده بهتره

*Forgotten*
02-12-2015, 12:39
سلام دوستان
میخاستم یه سوالی بپرسم البته من کاربر آسیاتک نیستم
من از سایت هایی مثل دانلود ها و یا دانلود.ir که سرورهاشون از آسیاتکه دانلود میکنم سرعت بشدد محدوده و گاها خطای corupt هم میده و فایل باید دوباره دانلود بشه

با توجه به پست هایی که خوندم، ظاهرا وضعیت اینترنت شرکت زیاد جالب نیست میخاستم ببینم این مشکل هم ممکنه به وضعیت شرکت هم مربوط باشه!؟

neon_91
02-12-2015, 13:56
سلام یکی می تونه در مورد سرویس 60 گیگ 1 ساله 60 تومن نظری بده؟به نظر ارزون میاد ولی چه محدودیت هایی داره؟

sorooshfm
02-12-2015, 14:15
سلام یکی می تونه در مورد سرویس 60 گیگ 1 ساله 60 تومن نظری بده؟به نظر ارزون میاد ولی چه محدودیت هایی داره؟
بله یکم ارزونه ولی متاسفانه شبانه اش رایگان نیست

arsinn
02-12-2015, 14:33
درود. من چند سال از همیار نت استفاده میکردم و انصافاً از کیفیت راضی بودم. چند مدت پیش بخاطر جشنواره و ده گیگ یکساله اومدم به آسیاتک. همیار نت من 512بود پینگ خیلی خوب و 450-500هم سرعت دانلود داشتم. این سرویس چهار مگ هست اما سرعت این از اون، 512کمتره. روزی که میخواستم بخرم گفتند حداقل سرعت حدود یک مگ دانلود رو بهت میدیم و پهنای باند تا ده مگ هم بازه یعنی که میتونه بیشتر هم بشه اما در عمل سرعت 350-400هست و سرعت لود صفحات هم خوب نیست. حالا ميخوام بدونم خط من مشکل یا نویزی داره یا مشکل از جای دیگست و کسی این سرویس رو داره چه سرعتی بهش میده؟

misam5526
02-12-2015, 15:14
دوستان اسیاتک با نرم افزارهای voip مشکل داره؟

من الان با نت مخابرات و ایرانسل و همراه اول میتونم از یه نرم افزار برای تماس voip استفاده کنم ولی با اسیاتک خودم اصلا نمیتونه وصل بشه....

ایا اسیاتک عمداً مانع این کار میشه؟

حیزون
02-12-2015, 15:33
چیپ برودکام چه تاثیری روی پارامترهای نویز داره ؟ آیا معجزه میکنه ؟

arsinn
02-12-2015, 15:49
دوستان اسیاتک با نرم افزارهای voip مشکل داره؟

من الان با نت مخابرات و ایرانسل و همراه اول میتونم از یه نرم افزار برای تماس voip استفاده کنم ولی با اسیاتک خودم اصلا نمیتونه وصل بشه....

ایا اسیاتک عمداً مانع این کار میشه؟
منکه هیچ مشکلی ندارم و راحت تماس صوتی میگیرم. همشون کار میکنند.

arsinn
02-12-2015, 15:55
بله یکم ارزونه ولی متاسفانه شبانه اش رایگان نیست
چرا اتفاقا شبانه هم هشتاد درصد رایگان داره. ولی در توضیحات نوشته سرعت درون شبکه نامحدود!حالا منظورشان دقیقا چیه نمیدونم. احتمالا ضریب اشتراکش بالا باشه.ضمن اونکه این جشنواره ها معمولا فقط برای مشترکین جدید هست. اگه کسی این سرویس رو گرفت یه فیدبک اینجا بگذاره.

sorooshfm
02-12-2015, 15:59
زیاد تاثیری رو نویز نداره فقط برای کسانی که snr زیر ۱۰ دارن باعث پایداری خط میشه و از پرش لینک جلوگیری میکنه و در رابطه با معجزه:n08::n08::n08::n08: آره سرعت اینترنت رو به گوگل فایبر میرسونه

MOHAMMAD2010
02-12-2015, 16:20

اگه مشکل پرش لینک داشته باشی اره معجزه میکنه ! من قبلا با مودم معمولی حتی وقتی هم که نویزم روی 13-14 بود پرش لینک داشتم بعضی وقتا ! ( چون مثلا یه لحظه نویز کم میشد و لینک میپرید ) وای الان دیگه هیچ پرش لینکی ندارم

misam5526
02-12-2015, 17:51
منکه هیچ مشکلی ندارم و راحت تماس صوتی میگیرم. همشون کار میکنند.

یعنی شما الان با تلفن ثابت دیگر کشورها یا حتی کشور خودمون میتونید تماس بگیرید با اسیاتک؟

خب من هر کار میکنم اسیاتک نمیتونه تماس بگیره در حالیکه ایرانسل و مخابرات راحت اینکار رو میکنن!!

dadash42
02-12-2015, 18:17
کدوم برنامه voip؟

amin_v30
02-12-2015, 18:42
دوستان این طرح 2 تا 5 نیم بها و تا 8 رایگان،یعنی 5 تا 8 رایگانه؟

4l1r3z4
02-12-2015, 19:04
درود. من چند سال از همیار نت استفاده میکردم و انصافاً از کیفیت راضی بودم. چند مدت پیش بخاطر جشنواره و ده گیگ یکساله اومدم به آسیاتک. همیار نت من 512بود پینگ خیلی خوب و 450-500هم سرعت دانلود داشتم. این سرویس چهار مگ هست اما سرعت این از اون، 512کمتره. روزی که میخواستم بخرم گفتند حداقل سرعت حدود یک مگ دانلود رو بهت میدیم و پهنای باند تا ده مگ هم بازه یعنی که میتونه بیشتر هم بشه اما در عمل سرعت 350-400هست و سرعت لود صفحات هم خوب نیست. حالا ميخوام بدونم خط من مشکل یا نویزی داره یا مشکل از جای دیگست و کسی این سرویس رو داره چه سرعتی بهش میده؟

خط شما الان رو 6 مگ بسته شده ؛ تماس بگیر و بهشون بگو که خطتو رو 12 مگ ببندن...

jabalbarez
02-12-2015, 19:14
سلام دوستان
خط بنده مدتی روی 6 مگ بسته شده بود و snr خط 12 بود.خط تا 8 مگ جواب میده.
چند روزی هست که روی 4 مگ بستن و snr خط شده 22
الان سرعت دانلودم اومده پایین قبلا 700 الان شده 450
به نظرتون سرعت مهمتره یا snr
با snr کم مشکل پریدن لینک نداشتم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

4l1r3z4
03-12-2015, 00:53
سلام دوستان
خط بنده مدتی روی 6 مگ بسته شده بود و snr خط 12 بود.خط تا 8 مگ جواب میده.
چند روزی هست که روی 4 مگ بستن و snr خط شده 22
الان سرعت دانلودم اومده پایین قبلا 700 الان شده 450
به نظرتون سرعت مهمتره یا snr
با snr کم مشکل پریدن لینک نداشتم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

در صورتی که با snr 12 مشکل پرش لینک نداری ، بهشون بگو که خطتو رو 8مگ ببندن ( اگه مشکل پیدا کردی ، بگو رو همون 6 مگ ببندن ) .

حیزون
03-12-2015, 00:59
اگه مشکل پرش لینک داشته باشی اره معجزه میکنه ! من قبلا با مودم معمولی حتی وقتی هم که نویزم روی 13-14 بود پرش لینک داشتم بعضی وقتا ! ( چون مثلا یه لحظه نویز کم میشد و لینک میپرید ) وای الان دیگه هیچ پرش لینکی ندارم

دوست عزیز کمک کنید این مشکل ما حل بشه ..

من الان پسر عموم یه 600-700 متر اون طرف تر از همون مرکز مخابراتی که من هستم , snr و line attenuation rate توپ داره خطش از پارس آنلاین رو 16 مگ پینگشم عالی ! حالا من نمیدونم فاصله ی طولی سیم مسی اون با من چقدر فرق میکنه و لی کلا من از مرکز مخابراتی خیلی فاصله ندارم که سیگنال اینقدر افت کنه

از سیم کشی داخل ساختمان هم استفاده نمیکنم ، یعنی سیم بان اومد یه سیم که اسمش مخابراتی بود از کافو کشید تا تو اتاق بنده صاف پشت مودم ، با این اوصاف پارامتر های نویز من فقط یه کم بهتر شد و الان خطم بیشتر از 3-4-5 مگ بیشتر نمیکشه پینگم افتضاح پرش و جهش هم خیلی داره ..

به نظر شما من چیکار کنم adsl ام درست میشه ؟ الان همه اینجا پینگ زیر 100 دارن با سرعت دانلود ماکزیمم

دوستان دیگر هم اگه از مسئله نویز سررشته دارند کمک کنند شاید ما هم به یه Adsl مکفی رسیدیم ! با تشکر فراوان

حیزون
03-12-2015, 01:02
زیاد تاثیری رو نویز نداره فقط برای کسانی که snr زیر ۱۰ دارن باعث پایداری خط میشه و از پرش لینک جلوگیری میکنه و در رابطه با معجزه:n08::n08::n08::n08: آره سرعت اینترنت رو به گوگل فایبر میرسونه

snr های من بالای 10 هستند و زیر 15 ولی line attentuation rate که باعث packet loss میشه داغون ! یعنی همیشه 50 و خوردی !!

از سیم کشی داخل ساختمون هم استفاده نمیکنم با این حال پینگم افتضاحه حتی وقتی خط رو سرعت های پایین بسته میشه چیکار باید کنم؟

کمک لطفا

محمد7966
03-12-2015, 01:22
snr های من بالای 10 هستند و زیر 15 ولی line attentuation rate که باعث packet loss میشه داغون ! یعنی همیشه 50 و خوردی !!

از سیم کشی داخل ساختمون هم استفاده نمیکنم با این حال پینگم افتضاحه حتی وقتی خط رو سرعت های پایین بسته میشه چیکار باید کنم؟

کمک لطفا

شما مقادیر snr رو بذار ببینم چطوریه
یا کلا اطلاعات مودم بذار ببینم وضعیت چطوریه؟

حیزون
03-12-2015, 01:31
شما مقادیر snr رو بذار ببینم چطوریه
یا کلا اطلاعات مودم بذار ببینم وضعیت چطوریه؟

الان راستش screenshot نمیتونم بزارم چون از آسیاتک داشتم که تخلیه کردم الان همه ی مقادیر 0 هستند. ولی از هر شرکتی که میگیرم معمولا snr dwon دوروبره 10 هست ، up یه کم بالاتر مثلا 12 یا 15 هست line attenuation downخیلی بده ! یعنی بالای 50 up هم خیلی تعریف نداره مثلا 30 و در نهایت attainable rate از 3-4 مگ بالاتر نمیره

؟؟؟

sorooshfm
03-12-2015, 07:50
الان راستش screenshot نمیتونم بزارم چون از آسیاتک داشتم که تخلیه کردم الان همه ی مقادیر 0 هستند. ولی از هر شرکتی که میگیرم معمولا snr dwon دوروبره 10 هست ، up یه کم بالاتر مثلا 12 یا 15 هست line attenuation downخیلی بده ! یعنی بالای 50 up هم خیلی تعریف نداره مثلا 30 و در نهایت attainable rate از 3-4 مگ بالاتر نمیره

؟؟؟
دوست عزیز اوضاع خطتون اصلا خوب نیست وقتی attainable rate رو بزنه ۴ مگ و line attenuation خیلی بالا باشه اونم ۵۰ تا حتما خط مخابراتی شما مشکل داره بنظرم درخواست یک خط جدید بکنید در حالی که سیم کشی جدید هم انجام داده اید.

حیزون
03-12-2015, 08:01
دوست عزیز اوضاع خطتون اصلا خوب نیست وقتی attainable rate رو بزنه ۴ مگ و line attenuation خیلی بالا باشه اونم ۵۰ تا حتما خط مخابراتی شما مشکل داره بنظرم درخواست یک خط جدید بکنید در حالی که سیم کشی جدید هم انجام داده اید.

من راستش رفتم مرکز مخابراتی گفتم خط جدید بگیرم فرق میکنه گفتن نه ! سیم بان هم رو که موبایلشو داشتم همینو گفت چون پارس آنلاین هم همین حرف شما رو میزد میگفت یه خط دیگه بگیرین ممکنه مشکلتون حل بشه ، شما خودتون یا دوستاتون تجربه داشتن با خط جدید مشکل نویزشون برطرف بشه ؟

محمد7966
03-12-2015, 08:10
من راستش رفتم مرکز مخابراتی گفتم خط جدید بگیرم فرق میکنه گفتن نه ! سیم بان هم رو که موبایلشو داشتم همینو گفت چون پارس آنلاین هم همین حرف شما رو میزد میگفت یه خط دیگه بگیرین ممکنه مشکلتون حل بشه ، شما خودتون یا دوستاتون تجربه داشتن با خط جدید مشکل نویزشون برطرف بشه ؟

به نظرم فرقی نمی کند شما attenuation بالاست و این نشاندهنده این است که شما فاصلتان با مرکز مخابراتی تقریبا زیاد است یا اینکه کابلایی که از مرکز مخابراتی به سمت منزلتان کشیده شده عمرشان به سر آمده
بخشی از مقاله زیر را بخوانید جواب سوالتانو میگیرید

and-roid2
03-12-2015, 09:13
امروز سرعت سرور های speedtest در بازه رایگان محدود شده.

mamed3000
03-12-2015, 10:21
آره
چرا اینجوری کردن آخه؟!! تو 6ساعت. از دو تا هشت فقط 1 گیگ دانلود شد :n38:

and-roid2
03-12-2015, 11:33
آره
چرا اینجوری کردن آخه؟!! تو 6ساعت. از دو تا هشت فقط 1 گیگ دانلود شد :n38:

شما از کجا دانلود میکنی؟سرورش اسیاتک هست؟

dadash42
03-12-2015, 11:54
دان منم دیشب خیلی پایین بود، 700mb

mamed3000
03-12-2015, 13:31
شما از کجا دانلود میکنی؟سرورش اسیاتک هست؟

آره. سافت 98و دانلود ها بود

MOHAMMAD2010
03-12-2015, 15:31
دوستان سرعت شبانه رایگان سرویس 1 مگ هنوز 90 کیلو هست ؟

and-roid2
03-12-2015, 16:41
آره. سافت 98و دانلود ها بود
امروز از دانلود ها و p30day دانلود کردم محدود نبود. ولی در اسپیدتست از سرور های Gaamnet/shatel/parsonline/hiweb تست گرفتم محدود شده بود.
+

کاربرانی که شبانشون از سرور داخلی محدود نیست دو روز میتوانند از این پروکســی بصورت رایگان استفاده کنند تا محدودیت سرعت سرور خارجی برداشته شود :

user: test
pass: test

mamed3000
03-12-2015, 17:59
امروز از دانلود ها و p30day دانلود کردم محدود نبود. ولی در اسپیدتست از سرور های Gaamnet/shatel/parsonline/hiweb تست گرفتم محدود شده بود.

روز که محدودیتی ندارم! الانم تست کردم و سرعت حداکثر بود!
الان دومین شبه که داره 1 گیگ دانلود میکنه

dadash42
03-12-2015, 18:08
+

کاربرانی که شبانشون از سرور داخلی محدود نیست دو روز میتوانند از این پروکســی بصورت رایگان استفاده کنند تا محدودیت سرعت سرور خارجی برداشته شود :

user: test
pass: test
صبح زمان رایگان امتحانش میکنم، دستت درد نکنه.

sorooshfm
03-12-2015, 19:52
دوستان دو عدد کد تخفیف ثبت نام اولیه ۲۲ تومانی دارم جمعا ۴۴ هزار تومان با قیمت مناسب واگذار می گردد دوستانی که مایلند پ.خ کنند.

k1ozil
03-12-2015, 20:40
دوستان دو عدد کد تخفیف ثبت نام اولیه ۲۲ تومانی دارم جمعا ۴۴ هزار تومان با قیمت مناسب واگذار می گردد دوستانی که مایلند پ.خ کنند.
این کدهای تخفیف رو برای سرویس آ مثل اسیاتک هم میشه استفاده کرد ؟؟!

and-roid2
03-12-2015, 22:28
روز که محدودیتی ندارم! الانم تست کردم و سرعت حداکثر بود!
الان دومین شبه که داره 1 گیگ دانلود میکنه

تستی که گرفتم برای تایم رایگان بود که محدود نبود.

این کدهای تخفیف رو برای سرویس آ مثل اسیاتک هم میشه استفاده کرد ؟؟!

خیر.........

donkeyoxte
03-12-2015, 22:34
دوستان برنامه ای چیزی هست که بتونم کانکت ها دیسکانکت های مودمو که تو یک روز انجام شده رو ببینم؟؟

mamed3000
04-12-2015, 02:19
سرعت شبانم کاملا محدود شده، چه سرور آسیاتک چه سرورر خارج!
512 دارم، سرعت 60 محدود کردن :n35:

saber73
04-12-2015, 05:26
سلام کسی در این مورد میتونه نظری بده !

دانلود در ساعات رایگان شبانه با چیز شکن کریو :

همان دانلود بدون چیزشکن :

منظورم سرعت دانلود هست که اینقدر دچار نوسان و فرق میشه ! دانلود از سرور خود اسیا تک هست با اینترنت 1 مگ

dadash42
04-12-2015, 06:49
کاربرانی که شبانشون از سرور داخلی محدود نیست دو روز میتوانند از این پروکســی بصورت رایگان استفاده کنند تا محدودیت سرعت سرور خارجی برداشته شود ------

سلام دوست عزیز، زمان رایگان امتحان کردم هیچ فرقی نکرد...
دانلود رایگان داخلی آذاده ولی خارجی این نمونش....عینا اینترانت ملی

and-roid2
04-12-2015, 09:46
سلام دوست عزیز، زمان رایگان امتحان کردم هیچ فرقی نکرد...
دانلود رایگان داخلی آذاده ولی خارجی این نمونش....عینا اینترانت ملی

سلام
در شبانه سرعت سرور داخلیتون محدود نیست؟
اگر محدود نباشه پروکســی حتما جواب میده!
نمونه تست سرعت با پروکـــسی:

dadash42
04-12-2015, 09:49
والا عکس هم نشونتان دادم، خارجی چک چکه. فرقی نکرد

and-roid2
04-12-2015, 09:55
والا عکس هم نشونتان دادم، خارجی چک چکه. فرقی نکرد

بعید میدونم وقتی داخلی شما محدود نباشه پروکــسی جواب نده! غیر محاله...

اینم یه تست دیگه با پروکــسی از speedtest:

Click 1
04-12-2015, 10:04
امروز اوضاع خوب بود :n26:

تو تایم رایگان در 2 و نیم ساعت . 3 گیگ دانلود شد :n10:

dadash42
04-12-2015, 10:06
ببین، من دیشب قبل از خواب 4 سیریال خارجی کوچکی برای دان بدون proxy گداشتم. صبح با این سرعت ک ی ر ی به خارج هنوز تموم نیستند. Proxy شما رو تو idm فعال کردم، جند دقیقه تماشا کردم دیدم هیچی نشده. یک فایل جدید از خرج رو هم شروع کردم هرچه کردم idm لینک را برای داناود قبول نمیکرد.

and-roid2
04-12-2015, 10:13
ببین، من دیشب قبل از خواب 4 سیریال خارجی کوچکی برای دان بدون proxy گداشتم. صبح با این سرعت به خارج هنوز تموم نیستند. Proxy شما رو تو idm فعال کردم، جند دقیقه تماشا کردم دیدم هیچی نشده. یک فایل جدید از خرج رو هم شروع کردم هرچه کردم idm لینک را برای داناود قبول نمیکرد.

از دانلود ها/میهن دانلود و... امروز در شبانه تست گرفتید؟

dadash42
04-12-2015, 10:15
از داخل دو قسمت leftovers با سرعت 600kbs رایگان دانلود کردم...عادی بدون proxy
داخلی مشگلی نیست، فقط اکثر مستندها و سریالهای اروپایی رو داخلی نزاشتند....

arsinn
04-12-2015, 10:20
درود. دوستان من چندتا مشکل با آسیا تک دارم کسی میدونه جواب بده اگه حل نشه تا یکی دو روز ديگه ترافیکم تموم میشه ديگه تمدید نکنم و برم سراغ صبانت . کیفیت خطم خیلی خوب هست و مخابرات نزدیک خونست. اول اینکه آیا سرویس های جشنواره که برای کاربر های جدید ارزانتر میدن محدود و بی کیفیت هست یا فرقی نداره. الان سرویس من چهار مگ هست سرعت دانلودم روزها 300_400هست و شبها 100-120 این بنظرم خوب نیست من قبلاسرویس 512 از همیارنت داشتم همین حدود بود حتی روزها بیشتر هم بود. دوم سرعت لود صفحات زیاد خوب نیست. و سوم مشکل اصلی از وقتی آسیا تک گرفتم با چیز پی ان ها هست. قبل از آسیاتک با سایفون یا هات اسپات یا فریدام براحتی فیسبوک میرفتم اما این مدت که از اینها سرویس گرفتم اعصابم خورد کرده یکساعت زور میزنه تا عکسها باز بشه خود قند شکن ها هم نگاه میکنم وقتی وصل میشن ارسالشون نسبت به دریافت بالا هست و تعداد پاکت های ارسالی خیلی زیاده. با همین برنامه ها با اینترنت موبایلم براحتی و بدون مشکل وصل میشم و فیسبوک و سایر سایت‌ها بالا میان اما با آسیاتک مشکل هست.

and-roid2
04-12-2015, 10:25
از داخل دو قسمت leftovers با سرعت 600kbs رایگان دانلود کردم...عادی بدون proxy
داخلی مشگلی نیست، فقط اکثر مستندها و سریالهای اروپایی رو داخلی نزاشتند....
من احتمال میدم مشکل از لینک های(سرور خارجی) شما باشه.شما برای امشب این لینک رو تست کنید:

dadash42
04-12-2015, 10:46
نه مشگل از سرور خارجی نیست، الان ساعات غیر رایگان میتونم همون فایل از همون سرور خارجی صبح یا طهر یا شب با سرعت 600kbs یا بیشتر دان کنم.....مشگل از. فقط ساعات رایگان آسیاتک

sh@y@n
04-12-2015, 12:57
بعید میدونم وقتی داخلی شما محدود نباشه پروکــسی جواب نده! غیر محاله...

اینم یه تست دیگه با پروکــسی از speedtest:

ایشون احتمالا مشکل تک کانکشن دارن و اژ آپلودسنترها با تک کانکشن دانلود میکنن که با ------ و بدون ------ فرقی نداره
روزها هم حتما تک کانکشنش بهتر میشه که با همون لینک سرعت بهتری میگیره

dadash42
04-12-2015, 13:09
عزیزم، فایل سرورهای خارجی همشون فقط حداکثر 2 کنکشن برای دانلود یک فایل میدن. مثل سرورهای الکی isp های داخلی ما نیستند آتشقال کاپیرایت شده با 32 کانکشن نامحدود.....
همون یک تک کنکشن سرور خارجی سرعتش از اون 32 کنکشن داخلی سریعتره...اگر جلوشو نگیرن

آسیاتک کنکشن های خارجی رایگانشو میبنده، تمام شد و رفت. رایگانش شده اینترانت. دیگه این همه بهانه سازی نداره...

sh@y@n
04-12-2015, 13:17
عزیزم، فایل سرورهای خارجی همشون فقط حداکثر 2 کنکشن برای دانلود یک فایل میدن. مثل سرورهای الکی isp های داخلی ما نیستند آتشقال کاپیرایت شده با 32 کانکشن نامحدود.....
همون یک تک کنکشن سرور خارجی سرعتش از اون 32 کنکشن داخلی سریعتره...اگر جلوشو نگیرن

آسیاتک کنکشن های خارجی رایگانشو میبنده، تمام شد و رفت. رایگانش شده اینترانت. دیگه این همه بهانه سازی نداره...
نه اینجوری نیست
فقط آپلودسنترها هستن که محدودیت تعداد کانکشن دارن

dadash42
04-12-2015, 13:37
هر چی اسمشو بزاریuploadcenter، fileserver, hugefiles, kingfiles, uploadrocket, megaupload, etc... خارج مردم با تک کنکشان ببا بالاترین سرعت دانلود میکنند...بپرسی نمیدونند idm چیه. فقط یک چند کشور دنیا که رو یک دست میشه شمرد مجبورند idm برای دانلود از خارج استفاده کنند، چون isp شون دانلود را وسط قط میکنه یا کنکشنی که سرعتش بالاست بسیار محدود میکنه.
عوض اینکه خرج بهینه سازی باند و خط، خرج نرم افزار و سخت افزار برای جلوگیری استفاده کاربران میشه...

dadash42
04-12-2015, 13:41
پریروز windows10 upgrade بیش از 2 گیگ چند ساعت وقت و حجم غیر رایگان خورد....مایکروسافت اپگرید فقط تک کنکشنه چون خارج کفایت میکنه

THE VAIPER
04-12-2015, 13:52
دوستان سلام

سرویس 10 مگ شبانه چقدر سرعت می ده؟
می خوام برای امتحان سرویس 10 مگ نیم گیگ بگیرم

بعد اینترنتی ثبت نام کردن بهتر هست یا از نمایندگی شرکت اقدام کنم بهتره

من خودم 2 سال پیش اسیاتک داشتم. خیلی اذیتم کرد ؛ حالا شاید دوباره ریسک کردم

android500
04-12-2015, 14:36
پریروز windows10 upgrade بیش از 2 گیگ چند ساعت وقت و حجم غیر رایگان خورد....مایکروسافت اپگرید فقط تک کنکشنه چون خارج کفایت میکنه

بهترین راه حل metered کردن کانکشنتون هست که اجازه آپدیت خودکار رو نمیده.
Meterd conection یعنی اینترنتتون حجمی هست. تو تنظیمات وای فای قسمت advenced option یه جایی همونجاست.

android500
04-12-2015, 14:38
دوستان باز این نت اسیافا.. چش شده تلگرام عکسا نمیاد لود صفحات کند شده. :n34: خدایا این جمعه رو از ما نگیر :n28:

dadash42
04-12-2015, 15:36
عزیزان یک چیزه واجب فراموش میکنند. همش به isp هامون فش میدیم ولی مختلف اصلی مخابرات فراموش میکنیم.
همه این بستن کانکشنهای خارجی نحایت دست مخابراته

dadash42
04-12-2015, 15:46
بهترین راه حل metered کردن کانکشنتون هست که اجازه آپدیت خودکار رو نمیده.
Meterd conection یعنی اینترنتتون حجمی هست. تو تنظیمات وای فای قسمت advenced option یه جایی همونجاست.
درسته، میدونم. یک رقم بهتر از اون تو service manager توی services tab میشه windows update را کلا disabled کرد.
ولی یک اپدیت بزرگی 1511 version با 2 گیگ حجم ارزش شو داره

Click 1
04-12-2015, 16:16

بعد از تماس با پشتیبانی آسیاتک ... :n19:

WhiteHat
04-12-2015, 18:01
تک کانکشن افتضاحه ویدیو اینا مرخص سرویس شهابه تازه:

and-roid2
04-12-2015, 18:35
تست ساعت 18:30 با پروکــسی:

تست بدون پروکســی:

arsinn
04-12-2015, 18:42
کسی جواب مارو نداد لطفا بگید چون ترافیکم رو به پایانه اگر اوضاع همینه ديگه تمدید نکنم. مشکل اصلی من با آسیاتک قند شکن ها هستند. با هات اسپات و سایفون یا فریدام و... متصل میشه ولی خیلی کند و آهسته میشه فیسبوک بزحمت بالا میاد. جای ديگه تست کردم با اینترنت شرکت ديگه یا با اینترنت موبایل با این نرم افزارها هیچ مشکلی ندارم. اما با آسیاتک نمیشه. آیا شماهم چنین مشکلی دارید؟ سرعت نتم بد نیست تماس گرفتم پشتیبانی خطم از شش روی 12مگ گذاشتن. سرعت دانلود عادیم بالاتر رفت اما این نرم‌افزار ها بدتر شد که بهتر نشد. کلا وقتی بهشون وصل میشم بیشتر ارسال دارند تا دریافت!

and-roid2
04-12-2015, 18:52
کسی جواب مارو نداد لطفا بگید چون ترافیکم رو به پایانه اگر اوضاع همینه ديگه تمدید نکنم. مشکل اصلی من با آسیاتک قند شکن ها هستند. با هات اسپات و سایفون یا فریدام و... متصل میشه ولی خیلی کند و آهسته میشه فیسبوک بزحمت بالا میاد. جای ديگه تست کردم با اینترنت شرکت ديگه یا با اینترنت موبایل با این نرم افزارها هیچ مشکلی ندارم. اما با آسیاتک نمیشه. آیا شماهم چنین مشکلی دارید؟ سرعت نتم بد نیست تماس گرفتم پشتیبانی خطم از شش روی 12مگ گذاشتن. سرعت دانلود عادیم بالاتر رفت اما این نرم‌افزار ها بدتر شد که بهتر نشد. کلا وقتی بهشون وصل میشم بیشتر ارسال دارند تا دریافت!

دوست عزیز از وضع سایر شرکتها اطلاع ندارم. ولی الان پارس انلاین و اسیاتک دارم.
اسیاتک نسبت به پارس از لحاظ استفاده از فیلتــر شکن بهتر هست.
پارس انلاین اکثر روش های tunel زدن رو بطوری محدود کرده که نشه استفاده کرد! حتی vpn داخلی...

پیشنهاد میکنم از سافت اتر استفاده کنی.رو اسیاتک سرعت خوبی داره.

android500
04-12-2015, 19:08
درسته، میدونم. یک رقم بهتر از اون تو service manager توی services tab میشه windows update را کلا disabled کرد.
ولی یک اپدیت بزرگی 1511 version با 2 گیگ حجم ارزش شو داره
این روشا اصلا توصیه نمیشه همینکارارو میکنن بعد میگن ویندوز هنگیه خب ویندوز آپدیت خیلی مهمه برای ویندوز هر کاری انجام میده یه جورایی باهاش تو ارتباطه وقتی به زور غیرفعالش میکنی یه سری مشکلاتی واسه ویندوز پیش میاد که مهمترینش دیر بالا اومدن ویندوزه که واسه منم پیش اومده بود.

ODADO
04-12-2015, 19:18
من با بقیه کاری ندارم ولی حداقل در مورد خودم وقتی تو آسیا تک بودم ،سر یه پست اینستاگرام صد بار باید رفرش میکردم،آخر سرم اعصاب خورد میشد!
سایفون به هیچ عنوان کانکت نمیشد بقیه قندون شکن ها هم وصل میشدن ولی سرعت در حد جلبک پایین میومد!
ویدیوی آنلاین کلا تعطیل بود ،تو اون مدتی که سرویسم از آسیاتک بود تو حسرت یه ویدیویی 480 بدون لگ باقی موندم!
پینگ هم که رنگ زیر 400 رو به خودش ندید هیچ وقت!
در یک کلام اگر دانلود خوب شبانه آسیاتک(اون هم نه برای همه و نه در همه مراکز مخابراتی) رو فاکتور بگیریم،دیگه آسیاتک به هیچ دردی نمیخوره!

dadash42
04-12-2015, 19:47
این روشا اصلا توصیه نمیشه همینکارارو میکنن بعد میگن ویندوز هنگیه خب ویندوز آپدیت خیلی مهمه برای ویندوز هر کاری انجام میده یه جورایی باهاش تو ارتباطه وقتی به زور غیرفعالش میکنی یه سری مشکلاتی واسه ویندوز پیش میاد که مهمترینش دیر بالا اومدن ویندوزه که واسه منم پیش اومده بود.
اتفاقا برای ایران با گرانی اینترنت و محدودیت ها، این بهترین کاره. دست خودته میخوای upgrade کن میخوا نکن. من از اول این کار کردم هر چند هفته آپدیت ویندوز فعال میکنم، هر چی واجبه میکنه بعد دوباره میرم تنظیمات خاموش میکنم.

alighar123
04-12-2015, 21:05
سلام دوستان
میخاستم ببینم سرویس شهاب 10 مگ سرعت شبانش چنده
ممنون

4l1r3z4
04-12-2015, 22:53

دوست عزیز آدرس یکی از سایت های خوب برای چیزشکن رو بهتون پخ کردم ؛ شاید مشکلتون حل شد ولی کلا در آسیاتک چون سرعت از سرور خارجی محدوده ( چه روز و چه شب ) ، واسه همین برای استفاده از چیزشکن ، به مشکل بر می خورید!

4l1r3z4
04-12-2015, 23:15
سلام دوستان
میخاستم ببینم سرویس شهاب 10 مگ سرعت شبانش چنده
ممنون

در صورتی که خطتون رو 10 مگ بسته شه :

حالت اول

سرور داخلی= 1100 تا 1200 کیلوبایت - سرور خارجی = 250کیلوبایت

حالت دوم
سرور داخلی= 500 کیلوبایت - سرور خارجی = 500 کیلوبایت

حالت سوم
سرور داخلی= 500 کیلوبایت - سرور خارجی = 250 کیلوبایت

حالت چهارم
سرور داخلی = 250 کیلوبایت - سرور خارجی = 250 کیلوبایت

همه چی به شانست بستگی داره!!

dadash42
04-12-2015, 23:20
سرعت داخلی من شبانه 600 و خارجی بین 10 تا 40

WhiteHat
05-12-2015, 00:05
من با بقیه کاری ندارم ولی حداقل در مورد خودم وقتی تو آسیا تک بودم ،سر یه پست اینستاگرام صد بار باید رفرش میکردم،آخر سرم اعصاب خورد میشد!
سایفون به هیچ عنوان کانکت نمیشد بقیه قندون شکن ها هم وصل میشدن ولی سرعت در حد جلبک پایین میومد!
ویدیوی آنلاین کلا تعطیل بود ،تو اون مدتی که سرویسم از آسیاتک بود تو حسرت یه ویدیویی 480 بدون لگ باقی موندم!
پینگ هم که رنگ زیر 400 رو به خودش ندید هیچ وقت!
در یک کلام اگر دانلود خوب شبانه آسیاتک(اون هم نه برای همه و نه در همه مراکز مخابراتی) رو فاکتور بگیریم،دیگه آسیاتک به هیچ دردی نمیخوره!

دقیقا! والا موندم چیکار کنم به احتمال زیاد فسخ میکنم

and-roid2
05-12-2015, 10:49
2-3 روزه کلیه سایتهایی که سرورشون از دیتاسنتر هایی مثل شاتل/پارس انلاین و های وب بوده سرعتشون در تایم شبانه محدود شده و بالا نیست.از این سایتها قبلا سرعتم بالا بود:
download.ir
shatelland.com
tv.parsonline.com

فقط سایتهایی که سرورشون از اسیاتک هست بدون محدودیت هست.

arsinn
05-12-2015, 11:56
حکایت این isp ها هم شده از عقرب جراره به گرگ بیابان پناه بردن.سراغ هر کدوم میری از قبلی بدتر. این آسیا تک که ديگه ری... ده تو کلاه همه. اینترنت، 12 مگ داشته باشی بعد سرعت دانلودت از سرور خارجی 40کیلو بایت باشه اونهم تو روز!یه فیسبوک نتونی چک بکنی. بنظرم این آسیا تک چون خودش هم مجری اینترنت به اصطلاح ملی هست داره زیاده روی میکنه و محدود سازی رو برای همه سرویس هاش اعمال میکنه. منکه جمعش میکنم بره ده ساله adsl دارم به اندازه این سه ماهه اذیت نشدم.

sorooshfm
05-12-2015, 19:59
باز نمیدونم دارن چکار میکنن الان وقتی وارد سایت 1544.irمیشی میگه سایت در حال بروزرسانی می باشد

dadash42
05-12-2015, 20:23
فقط با سرورهای خود آسیاتک میتونی با سرعت از داخل دانلود کنی

mv217010
05-12-2015, 20:24
سلام
دانلود از اینترانت رو محدود کردن یا فقط من اینطوری هستم؟؟؟؟سرعت 250 کیلو شده...هاست داخل:n03::n04:

m.reza7
06-12-2015, 05:24
دقیقا محدود کردن الان سرعت دانلودم اومده 250 تنها خوبی اسیا تک تو این مدت دانلودش بود باز محدودش کرد پانزده روز دیگه تموم میشه میرم از اسیاتک گند زد اعصابم یه سایت با جون کندن میاره بالا

کیمیا 2 مگ ا تا هشت رایگان

bilmazlar
06-12-2015, 08:04
2-3 روزه کلیه سایتهایی که سرورشون از دیتاسنتر هایی مثل شاتل/پارس انلاین و های وب بوده سرعتشون در تایم شبانه محدود شده و بالا نیست.از این سایتها قبلا سرعتم بالا بود:
download.ir
shatelland.com
tv.parsonline.com

فقط سایتهایی که سرورشون از اسیاتک هست بدون محدودیت هست.

سلام
دانلود از اینترانت رو محدود کردن یا فقط من اینطوری هستم؟؟؟؟سرعت 250 کیلو شده...هاست داخل:n03::n04:

دوستان

سرویسی که دارین چیه؟ شهاب 10مگابیت یا سرویس‌های دیگه؟

and-roid2
06-12-2015, 08:07
دوستان

شهاب 4تا10 صبح

bilmazlar
06-12-2015, 08:07
دقیقا محدود کردن الان سرعت دانلودم اومده 250 تنها خوبی اسیا تک تو این مدت دانلودش بود باز محدودش کرد پانزده روز دیگه تموم میشه میرم از اسیاتک گند زد اعصابم یه سایت با جون کندن میاره بالا

احتمال داره که سرعت ساعت رایگان رو حتی از شبکه خود آسیاتک روی سرعت اسمی سرویس محدود کرده باشن؟ چون شما سرویست کیمیا 2مگابیته این رو عرض کردم.

دوستان دیگه که سرویس شهاب 10مگابیت دارن لطف کنن سرعت ساعت رایگانشون از سرورهای خود آسیاتک یا سرورهای داخل کشور رو اینجا بذارن تا وضعیت روشن‌تر بشه.

bilmazlar
06-12-2015, 08:09
شهاب 4تا10

ممنون دوست عزیز

یعنی الآن شما با سرویس شهاب 10مگابیت سرعت ساعت رایگانتون 250 کیلوبایته؟ حتی از سرورهای خود آسیاتک؟

and-roid2
06-12-2015, 08:21
ممنون دوست عزیز

یعنی الآن شما با سرویس شهاب 10مگابیت سرعت ساعت رایگانتون 250 کیلوبایته؟ حتی از سرورهای خود آسیاتک؟
خیر-برای من محدودیتی نداره...
این تست از شبانم با اکانت پروکـــسی افزایش سرعت خدمت شما:

bilmazlar
06-12-2015, 10:13
خیر-برای من محدودیتی نداره...
این تست از شبانم با اکانت پروکـــسی افزایش سرعت خدمت شما:

خیلی ممنون.

فقط یه سؤال دیگه. ظاهرن شما تهران هستین. اگه مشکلی نیست، کدوم مرکز مخابراتی؟
راستش. من الآن مرکز مخابرات کاشانی تهران از پارس‌آنلاین دارم که دیگه شبانه رایگان نداره. دنبال جایگزینم. یعنی سرویسی که بتونم باهاش شبی حدود 7 تا 10 گیگ دانلود داشته باشم.

misam5526
06-12-2015, 10:43

منم تایید می کنم. سرویس 1 مگ هم در ساعات رایگان روی سرعت اسمی 120 چه برای سرور خارجی و چه داخلی محدود شده.
به نظر میاد طرح حذف سرعت درون شبکه اسیاتک فقط الان برای سرویسای 10 مگ برقراره!!

روشنه که اسیاتک میخواد بعد از گرون کردن سرویسای 10 مگ، کاربرا رو مجبور کنه برای دانلود فقط از این سرویسا استفاده کنن! در یک کلام کسب درامد بیشتر!!

and-roid2
06-12-2015, 10:43
خیلی ممنون.

فقط یه سؤال دیگه. ظاهرن شما تهران هستین. اگه مشکلی نیست، کدوم مرکز مخابراتی؟
راستش. من الآن مرکز مخابرات کاشانی تهران از پارس‌آنلاین دارم که دیگه شبانه رایگان نداره. دنبال جایگزینم. یعنی سرویسی که بتونم باهاش شبی حدود 7 تا 10 گیگ دانلود داشته باشم.
خواهش میکنم
خیر قم هستم
به نظر من اگه شبانه میخوای از اسیاتک بگیر. البته اگر مرکز مخابراتی شما سرور داخلیش در شب محدود نباشه! باید تست کنید

dadash42
06-12-2015, 10:54
آفرین، یه چیزی گفتی....محدودیت شبکه مخابرات.

bilmazlar
06-12-2015, 12:05
منم تایید می کنم. سرویس 1 مگ هم در ساعات رایگان روی سرعت اسمی 120 چه برای سرور خارجی و چه داخلی محدود شده.

روشنه که اسیاتک میخواد بعد از گرون کردن سرویسای 10 مگ، کاربرا رو مجبور کنه برای دانلود فقط از این سرویسا استفاده کنن! در یک کلام کسب درامد بیشتر!!

نه. چیزی که تو متن اطلاعیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF) به صراحت اشاره کرده اینه:

یعنی در طول روز، محدودیت درون‌شبکه‌ای وجود نداره. اما تو ساعت رایگان محدودیت درون‌شبکه‌ای هم وجود داره و ظاهرن سقفش همون سرعت اسمی سرویسه.

در ضمن، تو همین اطلاعیه گفته شده که حذف محدودیت فقط به سرویس‌های روی دیتاسنتر و شبکه خود آسیاتک اعمال می‌شه نه کلیه سرویس‌های داخل کشور. خارج کشور هم که دیگه محلی از اعراب نداره:

Click 1
06-12-2015, 13:53

به نظر من اوضاع نسبت به قبل یکمی بهتر شده . پینگ و ...

arsinn
06-12-2015, 14:40
اینم سرویس 4مگ که روی 12مگ بسته شده! البته دیروز تا حالا یخورده پینگ بهتر شده مال من بالای 150بود قبلا. من سرویس 512از همیارنت داشتم سرعت دو برابر این بود 450-500سرعت میداد و پینگ زیر 50.بحساب خودم سرویس 4مگ گرفتم که سرعتم بهتر باشه. همون روز که فسخ قرارداد کردم طرف بهم گفت دلیل چیه گفتم قیمت وشرایط بهتر گفت از کجا گفتم آسیاتک گفت بهت قول میدم بزودی برگردی... حالا هم باید سرم رو بندازم پایین و برم بگم دوباره اومدم..

misam5526
06-12-2015, 15:13
به نظر من اوضاع نسبت به قبل یکمی بهتر شده . پینگ و ...

متاسفانه وضعیت نت اساتک در ساعات غیر رایگان همچنان بد و غیر قابل قبوله !!

سرویس 1 مگ!! حتی به زحمت به سرعت اسمی خودش میرسه! انصافا گیگی 4000 تومن برای این غیر قابل قبوله

mmz63s
06-12-2015, 15:47
واسه من محدودیتی توی ساعات رایگان اعمال نشده !

سرعت دانلود از سرور خارجی 500 داخلی 1مگ !

سرویس 10مگ.

misam5526
06-12-2015, 15:50
واسه من محدودیتی توی ساعات رایگان اعمال نشده !

سرعت دانلود از سرور خارجی 500 داخلی 1مگ !

سرویس 10مگ.

دوست خوبم

در پستهای قبل تر اشاره شد که فقط سرویس 10 مگ با سرعت کامل میتونه دانلود کنه... هدف اسیاتکم مشخصه از اینکار

shylord
06-12-2015, 16:26
دوست خوبم

در پستهای قبل تر اشاره شد که فقط سرویس 10 مگ با سرعت کامل میتونه دانلود کنه... هدف اسیاتکم مشخصه از اینکار

من با 512 مشکلی ندارم

کاملا مشخصه که به مرکز مخابراتی مربوط می شه

Click 1
06-12-2015, 16:32
متاسفانه وضعیت نت اساتک در ساعات غیر رایگان همچنان بد و غیر قابل قبوله !!

سرویس 1 مگ!! حتی به زحمت به سرعت اسمی خودش میرسه! انصافا گیگی 4000 تومن برای این غیر قابل قبوله

درسته ولی فکر کنم تو مرکز مخابراتی شما این مشکل هست

اینم تست از لندن :

Armin.Computer
06-12-2015, 17:07
سلام
دوستان جریان این خبر چیه؟
من هرچی فکر کردم نفهمیدم چیه!
معرفی سامانه کنترل حجم مصرفی اینترنت اپراتورها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7

misam5526
06-12-2015, 17:20
درسته ولی فکر کنم تو مرکز مخابراتی شما این مشکل هست

اینم تست از لندن :

شاید ....اما وضعیت شما هم خیلی چنگی به دل نمیزنه!! (سرویس شما چیه؟)

در مورد سرعت شبانه هم باید عرض کنم این اتفاق ناگهانی افتاد (تغییر سرغت) یعنی شما امشب از سایت میه.ن دانلود سرعتت 550 باشه فردا شب 120 بالاتر نره و شبهای بعدش!! یک شبه که مرکز مخابراتی پهنای باندش یک چهارم نمیشه که! (تازه اونم از سرورای خود اسیاتک)

سلام
دوستان جریان این خبر چیه؟
من هرچی فکر کردم نفهمیدم چیه!
معرفی سامانه کنترل حجم مصرفی اینترنت اپراتورها

به نظر همون نرم افزارهای مدیریت ترافیک هست که بومی سازی فرمودند!! مثل سامانه سنجش سرعتشون

Armin.Computer
06-12-2015, 17:40

در مورد سرعت شبانه هم باید عرض کنم این اتفاق ناگهانی افتاد (تغییر سرغت) یعنی شما امشب از سایت میه.ن دانلود سرعتت 550 باشه فردا شب 120 بالاتر نره و شبهای بعدش!! یک شبه که مرکز مخابراتی پهنای باندش یک چهارم نمیشه که! (تازه اونم از سرورای خود اسیاتک)

به نظر همون نرم افزارهای مدیریت ترافیک هست که بومی سازی فرمودند!! مثل سامانه سنجش سرعتشون

پس کجاست؟
سایت خاصی داره؟

Click 1
06-12-2015, 17:47

سرویس 10 مگ

mv217010
06-12-2015, 18:10
دوستان

اینترنت پرسرعت حامی 06 گیگ در ماه2 تا 5 صبح نیم بها و تا 8 رایگان

mv217010
06-12-2015, 18:15
فک کنم دیگه وقت تخلیه هست..
خداحاقظ شبی 25 گیگ:n03:
البته هاست داخل:n23:

PureMan
06-12-2015, 19:09
فک کن 1 هفته پیش زنگ زدم بهشون گفتم اقا منطقه ما فروش دارین ؟ میگن آره ، بعد خطمو تخلیه کردم ، زنگ زدم میگه فروشتون رو بستن! ادم چی بگه اخه ، بد مجبور شدم برم مخابرات باز

PureMan
06-12-2015, 19:14
بچه ها شاتل هنوز مثه قدیمه ؟ اخه خیلی هر وقت میگن شاتل من یاده حجم خوریو دانلود منثفانه و ایناش میفتم

misam5526
06-12-2015, 19:18
پس کجاست؟
سایت خاصی داره؟

لینک دانلودش رو اعلام می کنن طبیعتا

هر چقدر سامانه سرعت سنجشون بدرد خورد اینم میخوره!!

سرویس 10 مگ

شما پول زیادی بابت سرویس ده مگ داری میدی (با توجه به دو برابر شدن تعرفه هاش) و اونوقت از اینکه 2 مگ تست از سرور لندن گرفتی ابراز رضایت میکنی؟؟؟

Click 1
06-12-2015, 19:32
لینک دانلودش رو اعلام می کنن طبیعتا

هر چقدر سامانه سرعت سنجشون بدرد خورد اینم میخوره!!

شما پول زیادی بابت سرویس ده مگ داری میدی (با توجه به دو برابر شدن تعرفه هاش) و اونوقت از اینکه 2 مگ تست از سرور لندن گرفتی ابراز رضایت میکنی؟؟؟

چاره ی دیگری نیست :n30:

MOHAMMAD2010
06-12-2015, 19:47
دوستان الان سرعت شبانه سرور خارج سرویس 1 مگ همون 90 هست ؟ سرعت شبانه سرور داخلیش چنده ؟ شانسیه ؟

dadash42
06-12-2015, 19:50
چرا 1 مگ میخواهی، قیمتش با 10 مگ فرقی زیادی نداره...

MOHAMMAD2010
06-12-2015, 19:57

نه آقا 8 تومن فرق داره !
اگه کسی جواب سوال بالا رو میدونه بگه - قبلا که 1 مگ داشتم هم سرور داخلی و هم خارجی رو 90 بود

misam5526
06-12-2015, 20:15

من 10 مگ با قیمت قدیم ذاشتم ... ده روز اخر رو به 1 مگ تغییر دادم ببینم اوضاع قابل تحمل هست یا نه
خب یک مگ و 10 مگ در هر صورت باید در ساعات غیر رایگان کمی کیفیت داشته باشن....

این کمی اختلاف قیمت شما 9000 تومنه که با توجه به طرح ایرانسل خودش 90 گیگ دانلوده !!! الان استدلال شما همئنیه که اسیاتک میخواد! (پول بیشتر براشون خرج کنی) دوبرابر کردن قیمتای 10 مگ خیلی برای کسایی که دانلود متوسط و کم دارن بد شد...

یعنی این سرویسی هست که برا ده گیگش ادم 40000 تومن بده در ماه؟

MOHAMMAD2010
06-12-2015, 20:20
من 10 مگ با قیمت قدیم ذاشتم ... ده روز اخر رو به 1 مگ تغییر دادم ببینم اوضاع قابل تحمل هست یا نه
خب یک مگ و 10 مگ در هر صورت باید در ساعات غیر رایگان کمی کیفیت داشته باشن....

این کمی اختلاف قیمت شما 9000 تومنه که با توجه به طرح ایرانسل خودش 90 گیگ دانلوده !!! الان استدلال شما همئنیه که اسیاتک میخواد! (پول بیشتر براشون خرج کنی) دوبرابر کردن قیمتای 10 مگ خیلی برای کسایی که دانلود متوسط و کم دارن بد شد...

یعنی این سرویسی هست که برا ده گیگش ادم 40000 تومن بده در ماه؟

از یه سرور دیگه تست بگیر - این سرور لندن کند ترین سرور هست ! یعنی سرور واشنگن سرعتش از لندن خیلی بیشتره ! نمیدونم چرا !
از فرانکفورت بگیر

dadash42
06-12-2015, 20:22
لطفا از این طرح 90 گیگ ایرانسل توضیح بده، اگر باشه فردا میگیرم

k1ozil
06-12-2015, 20:23

منظورش طرح 20 گیگ 2هزار (2 تا 6 صبح هست)

dadash42
06-12-2015, 20:27
اونها هم مثل isp ها سرعت تک کنکشن 2 تا 6 صبح را 20kb میکنند؟

k1ozil
06-12-2015, 20:30
اونها هم مثل isp ها سرعت تک کنکشن 2 تا 6 صبح را 20kb میکنند؟

بستگی به پهنای باند منطقه داره
محله ما که کلا سرعت هیچ وقت بالای 30 40 کیلو نمیره!!!(فول کانکشن)

dadash42
06-12-2015, 20:32
پس با همین آسیاتک میسازم، چاره نیست...

misam5526
06-12-2015, 20:58
از یه سرور دیگه تست بگیر - این سرور لندن کند ترین سرور هست ! یعنی سرور واشنگن سرعتش از لندن خیلی بیشتره ! نمیدونم چرا !
از فرانکفورت بگیر

دوست گرامی! لندن میزبان دیتانسنتر های بزرگیه. اما با این حال به احترام صحبت شما یه تست از فرانکفورت المانم میزارم

لندن، فرانکفورت، واشنگتن ، پاریس... وضع اینترنت (نه اینترانت) اسیاتک تو ساعات شب خیلی خیلی خیلی خیلی بد و ظهر تا سر شب خیلی بده!

منم قطعا اخر هفته تخلیه میکنم سرویس رو...

برای اینکه حقی نا حق نشه بازم میگم سرویس 10 مگ که داشتم ساعات رایگانش (4-10) هم سرعتش بالا بود هم کیفیتش خوب بود(تستای اون سرویسم قرار دادم قبلا... ولی چه میشه کرد با این قیمتای جدید...

m.reza7
06-12-2015, 21:08
سرعت دانلود غیر رایگانم اومده پایین
:n27: تست تاینی اپک تاپس تو ساعت فری رو 1200 بود :n29:

MOHAMMAD2010
06-12-2015, 21:14
دوست گرامی! لندن میزبان دیتانسنتر های بزرگیه. اما با این حال به احترام صحبت شما یه تست از فرانکفورت المانم میزارم

لندن، فرانکفورت، واشنگتن ، پاریس... وضع اینترنت (نه اینترانت) اسیاتک تو ساعات شب خیلی خیلی خیلی خیلی بد و ظهر تا سر شب خیلی بده!

برای اینکه حقی نا حق نشه بازم میگم سرویس 10 مگ که داشتم ساعات رایگانش (4-10) هم سرعتش بالا بود هم کیفیتش خوب بود(تستای اون سرویسم قرار دادم قبلا... ولی چه میشه کرد با این قیمتای جدید...

اخه من با پارس انلاین و های وب تست گرفته بودم لندن پایین بود سرعتش ، ولی مثلا فرانکفورت و واشنگتن خوب بودن ! گفتم شاید اینم این جوری باشه !
اقا در مورد کاهش سرعت از سر شب هیچی نگو که های وب داغون ترین isp تو این مورد هست !

NEED FOR PC
06-12-2015, 21:15

دقیقا همین وضعو منم دارم ولی های وب دارم !
با تغییر سرویس هیچ چیزی تغییر نمیکنه ! الکی خودتون رو به دردسر نندازین
مشکل کابل های اینترنته گویا

THE VAIPER
06-12-2015, 21:17
دوستان سرعت شبانه سرویس های 1 و 2 و 4 و 10 مگ چقدره؟

کدوم سرویس به صرفه تر هست؟

misam5526
06-12-2015, 21:19

منظورم طرح های دانلود ایرانسله... یکی 20 گیگ دو هزار و یکی دیگه 5 گیگ هزار

من خودم 5 گیگ هزار رو ترجیح میدم چون کیفیتش هم علاوه بر سرعت نسبت به قبلی بهتره و راحت میشه وب گردی و کارای دیگه هم در ساعات صبح تا 12 ظهر داشت!!

ایرانسل برای همه متاسفانه یکجور نیست و به شدت بگیر نگیر داره ولی فعلا میشه استفاده کرد از طرحشون. جالبه همراه اولم نامحدود شبانه گذاشته! برا من قیمت رو چک کردم هر شب 1000 تومن!

misam5526
06-12-2015, 21:25
دقیقا همین وضعو منم دارم ولی های وب دارم !
با تغییر سرویس هیچ چیزی تغییر نمیکنه ! الکی خودتون رو به دردسر نندازین
مشکل کابل های اینترنته گویا

مشکل اسیاتک فقط نتش نیست گرون شدن تعرفه هاش هم هست... کسی پول داره پنجاه تومن در ماه خرج کنه 10 مگ بگیره ... هم کمی بهتره وضع ساعت غیر رایگانش ( کمی البته) و هم دانلود خوبی خواهد داشت ولی این قیمت برا من یکی زیاده

misam5526
06-12-2015, 21:28
اخه من با پارس انلاین و های وب تست گرفته بودم لندن پایین بود سرعتش ، ولی مثلا فرانکفورت و واشنگتن خوب بودن ! گفتم شاید اینم این جوری باشه !
اقا در مورد کاهش سرعت از سر شب هیچی نگو که های وب داغون ترین isp تو این مورد هست !

با های وب الزاما کاری ندارم

میشه ادم بیست تومن خرج کنه ولی از صبا یا پارس بگیره و ده پونزده تومنم با ایرانسل و همراه اول (فعلا که طرح دارن) دانلودش رو تهیه کنه....

اگه کسی حداکثر صد گیگ باشه دانلودش میتونه مدیریت کنه... مشکل شرکتای دیگه نبود ساعات رایگان هست

NEED FOR PC
06-12-2015, 21:34
با های وب الزاما کاری ندارم

میشه ادم بیست تومن خرج کنه ولی از صبا یا پارس بگیره و ده پونزده تومنم با ایرانسل و همراه اول (فعلا که طرح دارن) دانلودش رو تهیه کنه....

اگه کسی حداکثر صد گیگ باشه دانلودش میتونه مدیریت کنه... مشکل شرکتای دیگه نبود ساعات رایگان هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کدوم صبا ؟ :n29:

misam5526
06-12-2015, 21:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کدوم صبا ؟ :n29:

انتقال داده‎ های نداگسـتر صـبا --- sabanet.ir

sorooshfm
07-12-2015, 08:04
متاسفانه آسیاتک هم کد هدیه پنج هزار تومانی خریداران سریال شهرزاد رو برداشته چون دیده بیشتر آسیاتکی ها به جای اینکه هر گیگ رو ۴۰۰۰ هزار تومان بخرن میرن ۲ هزار تومان پول میدن هم یک گیگ میخرن و هم سریال رو تماشا میکنن اینجا ایرانه هیچکی رو حرفش پایبند نیست معمولا وقتی یک شرکتی اسپانسر جایی میشه تا آخر قراردادشون حامی میمونه حتی خود سایت شهرزاد هم تو قسمت خرید سریال هم نوشته کد هدیه آسیاتک ارسال میگردد ولی الان دیگه خبری نیست:n27:

Armin.Computer
07-12-2015, 11:43
متاسفانه آسیاتک هم کد هدیه پنج هزار تومانی خریداران سریال شهرزاد رو برداشته چون دیده بیشتر آسیاتکی ها به جای اینکه هر گیگ رو ۴۰۰۰ هزار تومان بخرن میرن ۲ هزار تومان پول میدن هم یک گیگ میخرن و هم سریال رو تماشا میکنن اینجا ایرانه هیچکی رو حرفش پایبند نیست معمولا وقتی یک شرکتی اسپانسر جایی میشه تا آخر قراردادشون حامی میمونه حتی خود سایت شهرزاد هم تو قسمت خرید سریال هم نوشته کد هدیه آسیاتک ارسال میگردد ولی الان دیگه خبری نیست:n27:

جالبه
واقعا جالبه
یعنی اینا نمی دونستن این چیزا رو :n08:

sorooshfm
07-12-2015, 12:02
جالبه
واقعا جالبه
یعنی اینا نمی دونستن این چیزا رو :n08:
دوست عزیز چرا میدونستن ولی فقط برای تبلیغات اینکار رو انجام دادن تا کسانی که سریال شهرزاد رو تهیه میکنن آسیاتک بگیرن ولی بعدش دیگه هدیه نمیدن چون سودشون کم میشه هر چند خیلی نیست ولی کلا اینا حتی حاضر به از دست دادن یک قرون از سودشون نیستن تازه روز به روز به سودشون اضافه میکنن اصلا هم نگران تاز دست دادن مشتری نیستن چون خیلی زیاد مشترک دارن و خودشون هم میدونن که اگه مشتری بره جای دیگه اونجا هم همینه پس هر چقدر دلشون خواست میچاپن متاسفانه اگه واقعا چند تا شرکت درستکار اینترنت خوب و ارزون به ملت بده اینا جرأت گرون کردن سرویس هاشون و تغییر در سرعت و از اینجور حرفها رو ندارن چون همه اونوقت تخلیه میکنن.

amir_t6262
07-12-2015, 12:04

کی برداشته؟
من روز جمعه از کد تخفیفش استفاده کردم.

sorooshfm
07-12-2015, 12:05
کی برداشته؟
من روز جمعه از کد تخفیفش استفاده کردم.
از شروع پخش قسمت هشتم

amir_t6262
07-12-2015, 12:11
از شروع پخش قسمت هشتم

عجب. پس کد تخفیف را در بسته های شهرزاد نمیگذاره.

خب، من که از قسمتهای قبل چند تا کد استفاده نکرده باشم، میتوانم از آنها استفاده کنم؟

sorooshfm
07-12-2015, 13:54
عجب. پس کد تخفیف را در بسته های شهرزاد نمیگذاره.

خب، من که از قسمتهای قبل چند تا کد استفاده نکرده باشم، میتوانم از آنها استفاده کنم؟
من از بسته های فیزیکی سریال خبر ندارم ولی میدونم آنلاینو برداشته ولی به احتمال زیاد مال فیزیکی رو بر نمیداره چون بابتش ۴۰۰۰ هزار تومان میدی نه ۲۰۰۰ تومان چرا از کدهای قبلی که استفاده نکردید میتونید استفاده کنید البته فقط تا آخر دوره سرویس

alireza20202003
07-12-2015, 14:39
دقیقا همین وضعو منم دارم ولی های وب دارم ! با تغییر سرویس هیچ چیزی تغییر نمیکنه ! الکی خودتون رو به دردسر نندازین مشکل کابل های اینترنته گویا های وب استثناست. های وب کلا اینترانته یه اینترنت دیال آپ هم کنارش داره اشانتیون. باز این تست های آسیاتک رو میبینم حداقل دیگه یه ۳۰ ۴۰ تایی سرعت دارن از سرور خارجی.

NEED FOR PC
07-12-2015, 14:47
های وب استثناست. های وب کلا اینترانته یه اینترنت دیال آپ هم کنارش داره اشانتیون. باز این تست های آسیاتک رو میبینم حداقل دیگه یه ۳۰ ۴۰ تایی سرعت دارن از سرور خارجی.

ن دیگه تا این حد :|
برا من 120 تا 200 از سرور خارجی
داخلی هم 300 تا 500
سرویس512

dadash42
07-12-2015, 15:14
طرح 1 ماهه من فردا تمام میشد، الان نگاه کردم دیدم 2 هفته اضافه وقت دادند اما حجم مانده همونه! این عادیه؟
هدیه روز دانش اموز؟

p30g
07-12-2015, 23:22
با عرض پوزش از دوسنان عزیز ولی جیشیدم به سرتاپای مدیر این آسیاتک بدبخت اینترنت گیگی 20 رو داری 4هزار تومن میکنی پاچمون تایم اوتت دیگه باسه چیه؟

misam5526
08-12-2015, 01:15
امشب سرویس رو به 2 مگ (کیمیا) ارتقا دادم به امید اینکه ایمیلم رو بتونم راحت چک کنم! اما دریغ از.....

سرویس 2 مگ کیمیا :

الان این وضعیت تعریف دقیق کم فروشیه!! یادمه بهانشون برای حذف سرویسای نامحدود بالا بردن کیفیت و سرعت مشترکان بود!!!

masoudboy
08-12-2015, 01:23
2 مگ نامحدود برنزی آسیاتک
تست سرور ایران و خارج

mv217010
08-12-2015, 07:08
2 مگ نامحدود برنزی آسیاتک
تست سرور ایران و خارج

یعنی الان با سرعت 220....200 دانلود داری؟؟؟؟؟

bilmazlar
08-12-2015, 07:56
امشب سرویس رو به 2 مگ (کیمیا) ارتقا دادم به امید اینکه ایمیلم رو بتونم راحت چک کنم! اما دریغ از.....

سرویس 2 مگ کیمیا :

الان این وضعیت تعریف دقیق کم فروشیه!! یادمه بهانشون برای حذف سرویسای نامحدود بالا بردن کیفیت و سرعت مشترکان بود!!!

وضعیت تأسف‌باریه. این تازه وضعیت سرعت دانلود با سه کانکشنه. واقعن دیگه تک کانکشنش چی می‌خواد بشه. البته به نظر می‌آد تست‌ها رو حدود ساعت 1 نصفه شب گرفته باشین. اما بازم این وضعیت توجیهی نداره.

جالبه که با توجه به قوانینی که کمیسیون تنظیم مقررات وضع کرده، حق اعتراض هم نداری. چون تا زمانی که سرعتت به زیر 1/8 سرعت اسمی سرویست نرسیده باشه، شکایتت هم پذیرفته نیست.

amin885
08-12-2015, 09:12
وضعیت تأسف‌باریه. این تازه وضعیت سرعت دانلود با سه کانکشنه. واقعن دیگه تک کانکشنش چی می‌خواد بشه. البته به نظر می‌آد تست‌ها رو حدود ساعت 1 نصفه شب گرفته باشین. اما بازم این وضعیت توجیهی نداره.

جالبه که با توجه به قوانینی که کمیسیون تنظیم مقررات وضع کرده، حق اعتراض هم نداری. چون تا زمانی که سرعتت به زیر 1/8 سرعت اسمی سرویست نرسیده باشه، شکایتت هم پذیرفته نیست.

با توجه به اینکه اینترنت چیز خوبی نیست مخصوصا 99 درصد سایتها غیر مجاز هستند باید خداروشاکر بود که همین 1/8 رو هم بهمون دادند چرا که میتونستند 0/8 بهممون بدهند اون موقع باید چیکار میکردیم:n02:

همونطور هم که میدونید در جهان قحطی اینترنت اومده و ایرانی ها باید برای اینکه دلار گرون نشه از اینترنت کمتر استفاده کنند تا در اقتصاد و پویایی کشور تاثیر گذار باشه :n02:

خدایا شکرت.:n16:

sorooshfm
08-12-2015, 09:24
دوستان مثل اینکه متاسفانه سرور 4upld یا سرورش رو از روی آسیاتک انتقال داده و یا اینکه خود آسیاتک سرعتش رو محدود کرده همیشه سرعت دانلود شبانه اش ۱ مگ بود ولی حالا ۵۰۰ کیلوبایت شده متاسفانه بیشتر فیلم ها و سریال ها بر روی این هاست قرار داره هر روز بهتر از دیروز

king_darkness
08-12-2015, 09:51
دوستان مثل اینکه متاسفانه سرور 4upld یا سرورش رو از روی آسیاتک انتقال داده و یا اینکه خود آسیاتک سرعتش رو محدود کرده همیشه سرعت دانلود شبانه اش ۱ مگ بود ولی حالا ۵۰۰ کیلوبایت شده متاسفانه بیشتر فیلم ها و سریال ها بر روی این هاست قرار داره هر روز بهتر از دیروز
فک کنم از اول هم سرورهاش آسیاتک نبود
احتمال میدم مشکل از خود سایت 4upld باش که هر چند وقت یک بار اینجوری میشه

and-roid2
08-12-2015, 10:40

4upld سرعت رو برای کاربران اسیاتک محدود نکرده!
مشکل از سمت اسیاتک هست.بدلیل اینکه سرور sh2 و sh1 فوراپلود از شاتل هست و اسیاتک هم اخیرا این دیتاسنترها رو محدود کرده برای تایم شبانه!

dadash42
08-12-2015, 10:53
آسیاتک خودش کدوم سرورهای آپلود داره که استفاده کنیم؟

k1ozil
08-12-2015, 10:59
آسیاتک خودش کدوم سرورهای آپلود داره که استفاده کنیم؟

اپلود بوی اپلود باز

dadash42
08-12-2015, 11:08
خیلی ممنون ozil... آپلودبی یکی دو فایل corrupt در امد و سرعتش هم بعضی وقت آهستهتس. آپلودباز هم چند روز قبل نگاه کردم دسترس نبود و هر چقدر سبت نام کردم ایمیل فعال کردن نفرستاد....
الان نگاه کردم uploadbaz غیر فعاله

MOHAMMAD2010
08-12-2015, 11:28
من از های وب درخواست جمع اوری دادم دوباره میام اسیا تک !
تو مدتی که اسیا تک بودم سر جریان نویز به دوست عزیزمون sorooshfm بی احترامی کردم - امیدوارم بخشیده باشه

amin885
08-12-2015, 11:48
تو مدتی که اسیا تک بودم سر جریان نویز به دوست عزیزمون sorooshfm بی احترامی کردم - امیدوارم بخشیده باشه

من نمیدونم چرا انتخاب شما های وب بوده چون خود های وب زیر مجموعه اسیاتک هست و از خود اسیاتک لینک میگیره شرکتهای کوچکی مثل های وب برای اینکه برای پرداخت مبالغ بزرگ و گرفتن پروانه های خاص نمیتونن فعالیت کنن زیر مجموعه شرکت های بزرگی مثل پارس انلاین و شاتل و اسیاتک میشن الان شما بخوای بری اینترنت بگیری بجز خود پارس انلاین و شاتل و اسیاتک و یکی دوتا دیگه که یادم نیست مجموعا همین 5 یا 6 تا شرکت باقی همه زیر مجموعه اینها هستند و لینکشون رو در مخابرات از شرکتهای بزرگ میگیرند و فقط یک اکانتینگ نرم افزاری میخرند و متصل میکنند.

الان تو سطح شهر از 3030 بگیر اینترنت شهریار تا نمیدونم هزار تا شرکت خرده که همشون متصل به پارس یا اسیاتک یا شاتل یا... هستند اما وقتی پیگیر بشید میبنید در حقیقت اینها فقط حق دلالی این وسط میخورند و اینترنت اصلی رو از شرکتهای بزرگ میگیرند چرا که حتی اینها نمیتونن مبلغ بزرگی که سازمان تنظیم مقررات و زیر ساخت میخواد برای اعطای مجوز رو بگیرند و همین باعث شده در طی جلساتی که سالهای پیش داشتند این شرکتهای کوچیک از شرکتهای بزرگتر تامین اینترنت کنند.

اگر شما میخواستید تغییری در اینترنت داشته باشید باید از شرکتهایی مثل پارس انلاین میگرفتین نه های وب و شرکتهای خرده پایی که عملا جز یه اکانتینگ هیچ چیزی از خودشون ندارند.

MOHAMMAD2010
08-12-2015, 12:32
من نمیدونم چرا انتخاب شما های وب بوده چون خود های وب زیر مجموعه اسیاتک هست و از خود اسیاتک لینک میگیره شرکتهای کوچکی مثل های وب برای اینکه برای پرداخت مبالغ بزرگ و گرفتن پروانه های خاص نمیتونن فعالیت کنن زیر مجموعه شرکت های بزرگی مثل پارس انلاین و شاتل و اسیاتک میشن الان شما بخوای بری اینترنت بگیری بجز خود پارس انلاین و شاتل و اسیاتک و یکی دوتا دیگه که یادم نیست مجموعا همین 5 یا 6 تا شرکت باقی همه زیر مجموعه اینها هستند و لینکشون رو در مخابرات از شرکتهای بزرگ میگیرند و فقط یک اکانتینگ نرم افزاری میخرند و متصل میکنند.

الان تو سطح شهر از 3030 بگیر اینترنت شهریار تا نمیدونم هزار تا شرکت خرده که همشون متصل به پارس یا اسیاتک یا شاتل یا... هستند اما وقتی پیگیر بشید میبنید در حقیقت اینها فقط حق دلالی این وسط میخورند و اینترنت اصلی رو از شرکتهای بزرگ میگیرند چرا که حتی اینها نمیتونن مبلغ بزرگی که سازمان تنظیم مقررات و زیر ساخت میخواد برای اعطای مجوز رو بگیرند و همین باعث شده در طی جلساتی که سالهای پیش داشتند این شرکتهای کوچیک از شرکتهای بزرگتر تامین اینترنت کنند.

اگر شما میخواستید تغییری در اینترنت داشته باشید باید از شرکتهایی مثل پارس انلاین میگرفتین نه های وب و شرکتهای خرده پایی که عملا جز یه اکانتینگ هیچ چیزی از خودشون ندارند.

آقا چرا میزنی حالا ؟ :n02:
به هر حال برای دانلود شبانه 2-3 تا شرکت بیشتر نیستن که بشه انتخاب کرد
به خاطر قیمت رفتم های وب ، و الان به خاطر سرعت دوباره دارم میام اسیا تک

khoodet
08-12-2015, 12:43

نمیدونم این اطلاعات رو از کجا آوردید ولی الان های وب مسقلا پروانه fcp رو گزفته
قبول دارم شرکت هایی کوچیکی هستند که فقط دارند دلالی میکنند و چیزی از خودشون ندارند ولی این شامل شرکت هایی مثل های وب نمیشه بلکه بیشتر شرکت های محلی اینطور وضعیتی رو دارند
البته این هم هست شرکت ها تو جاهایی که پهناباند مازاد داشته باشند به بقیه اجاره میدند این هم برای همه شرکت ها هست ممکنه تو بعضی مناطق های وب از آسیاتک بگیره یا بالاعکس بستگی داره کدوم پهناباند مازاد داشته باشند

bilmazlar
08-12-2015, 12:45
خیلی ممنون ozil... آپلودبی یکی دو فایل corrupt در امد و سرعتش هم بعضی وقت آهستهتس. آپلودباز هم چند روز قبل نگاه کردم دسترس نبود و هر چقدر سبت نام کردم ایمیل فعال کردن نفرستاد....
الان نگاه کردم uploadbaz غیر فعاله

فعلن، تنها فایل شیرینگ قابل اعتمادی که سرورهاش روی آسیاتک باشن همین آپلودبوی اه. بقیه فایل شیرینگ‌های ایرانی که احتمالن روی آسیاتک هستن، خدمات خیلی ناپایداری دارن. یه روز هستن، یه روز نیستن.

مسأله خراب شدن فایل‌های دانلود البته ربطی به خود آپلودبوی نداره. بیشتر به کیفیت اینترنت بستگی داره. ضمنن، IDM به ویژه وقتی تعداد کانکشن‌ها به یه فایل زیاد باشه، ممکنه فایل دانلود شده رو بد و خراب دانلود کنه. من به نظرم برای دانلود فایل‌ها حداکثر 2 تا 4 کانکشن بیشتر نباید استفاده بشه.

dadash42
08-12-2015, 12:50
بازهم مرسی از کمکتون

khoodet
08-12-2015, 12:52
آپلود بوی سرعت ریموتش خیلی افتضاح هست
قبلا 4upld روی آسیاتک بود ولی الان اومده روی شاتل
دوستان برن تو تایپک 4upld بهشون پیشنهاد بدند که سرور آسیاتک اضافه کنند

misam5526
08-12-2015, 13:01

کمی دقیق تر باشیم به این شکلی که فرمودید هم نیست قضیه ...

شرکتای اینترنتی در ایران با حامیان مالی و سیاسی خودشون شکل گرفته، رشد میکنند و گاهی به اخر کار می رسند!! آسیاتک در گذشته که شاتل و پارس و حتی مخابرات فرمانروایی میکردند خیلی عرصه ای برای نشون دادن خودش نداشت... الان البته پشت پرده های ساسی از جهت مالی حمایتش میکنن و خود شرکتم سیاستهای خوبی داشت تا اینجا برای جذب مشترک

اما در مورد اینکه شرکتی مثل های وب یک زیرمجموعست این درست نیست، نه اینکه برام دفاع از اون مهم باشه. های وب از دل نهادهای دولتی شکل گرفت بعد خصوصی شد و همکاری خوبی با مخابرات داشت!(در دولت قبل)... البته مثل مخابرات در سیاست گذاری های خودش به سمت ارایه دیتاسنتر و سرور نرفت ...
در مورد لینک هم های وب چون توزیع کننده اینترنته بنا بر مجوزش میتونه از زیرساخت و مخابرات بخره (مثل گذشته) یا به قیمتی ارزونتر از ظرفیت مازاد شرکتای دیگه در مراکز مخابراتی استفاده کنه! این عیب نیست براش بلکه سیاستهای تجاریه

یادمون نره تنها شرکت زیر ساخته که لینک های اینترانت و اینرنت رو برای توزیع دیتا در کشور از طریق مخابرات به فروش میرسونه

amir_t6262
08-12-2015, 13:12

شرکت کوچک؟!!!

این خبر را بخوانید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه‌اندازی-بزرگترین-مرکز-پایش-در-لحظه/

کدام شرکت کوچک چنین کاری میکند؟

bilmazlar
08-12-2015, 13:57
آپلود بوی سرعت ریموتش خیلی افتضاح هست
قبلا 4upld روی آسیاتک بود ولی الان اومده روی شاتل
دوستان برن تو تایپک 4upld بهشون پیشنهاد بدند که سرور آسیاتک اضافه کنند

درسته که سرعت ریموت آپلودبوی به اندازه 4upld نیست. ولی به نظرم نمی‌شه گفت، افتضاحه. شاید سرورهای داخلی مستقیمش سرعت ریموت به مراتب کمتری داشته باشن، اما اگه از سرورهای uk2ir یا ca2ir‌ استفاده بشه، نتیجه بهتری می‌شه گرفت. مثلن یه لینک مستقیم از uptobox روی سرور داخلی آپلودبوی با سرعت متوسط 250 کیلوبایت در ثانیه ریموت شد ولی روی سرور uk2ir با سرعت حداقل 10مگابایت در ثانیه. البته یه زمانی هم طول می‌کشه تا فایل از سرور uk به سرور داخلی ریموت بشه مجدد. اما چون این کار بین سرورهای خود آپلودبویه، به مراتب سرعتش از ریموت مستقیم روی سرور داخلی آسیاتک بیشتره.

اما به هر حال یه ویژگی مثبت داره که شما هر لینکی برای ریموت بهش بدی، به شرطی که اون لینک اکسپایر نشه، حتی اگه شده باشه بعد از 24 ساعت اون لینک رو ریموت می‌کنه و نیازی نیست که شما صفحه مربوط به ریموت رو باز نگه داری. اما 4upld این قابلیت رو نداره. خیلی وقتا با این که سرعت ریموت بهتری داره، اما ریموت وسط کار گیر می‌کنه و باید از نو تعریفش کرد.

بله. 4upld قبلن (بیشتر از 1 سال پیش) سرورهاش روی آسیاتک بود، اما بعدش به شاتل کوچک کرد.

amin885
08-12-2015, 13:57
نمیدونم این اطلاعات رو از کجا آوردید ولی الان های وب مسقلا پروانه fcp رو گزفته
قبول دارم شرکت هایی کوچیکی هستند که فقط دارند دلالی میکنند و چیزی از خودشون ندارند ولی این شامل شرکت هایی مثل های وب نمیشه بلکه بیشتر شرکت های محلی اینطور وضعیتی رو دارند
البته این هم هست شرکت ها تو جاهایی که پهناباند مازاد داشته باشند به بقیه اجاره میدند این هم برای همه شرکت ها هست ممکنه تو بعضی مناطق های وب از آسیاتک بگیره یا بالاعکس بستگی داره کدوم پهناباند مازاد داشته باشند

پروانه FCP ربطی به مجوز های قبلی نداره اما خودشون مستقلا توان اجاره پهنای باند رو ندارن و از زیر مجموعه های شرکت های بزرگی مثل اسیاتک و پارس انلاین اجاره لینک میکنند چرا چون زیر ساخت از یک حد کمتر نمیاد به هر شرکتی پهنای باند بده کافیه اخبار سال گذشته رو بررسی کنید همه این ها در موردش ذکر شده که حتی شرکت زیر ساخت سال گذشته از شرکتهای بزرگ مبالغ سنگینی میگرفت تا بهشون پهنای باند ارائه بده که شرکتهای کوچکتر توان پرداخت اون رو نداشتند و در تنظیم مقررات به این شکل عمل شد که شرکتهای بزرگتر به شرکتهای کوچکتر ارائه پهنای باند کنند

شما در لینک زیر سایت سازمان تنظیم و مقررات کل کشور اسامی شرکتهای داری پروانه fcp رو مشاهده میکنید که اسمی از های وب و دیگر شرکت های خورده پا نیست شاید شما بخواید بگید همین ماه گذشته پروانه گرفتن!! که من در جریان نیستم اما در سالهای گذشته اینگونه نبوده.

bilmazlar
08-12-2015, 14:02
پروانه FCP ربطی به مجوز های قبلی نداره اما خودشون مستقلا توان اجاره پهنای باند رو ندارن و از زیر مجموعه عای شرکت های بزرگی مثل اسیاتک و پارس انلاین هستند

شما در لینک زیر سایت سازمان تنظیم و مقررات کل کشور اسامی شرکتهای داری پروانه fcp رو مشاهده میکنید که اسمی از های وب و دیگر شرکت های خورده پا نیست شاید شما بخواید بگید همین ماه گذشته پروانه گرفتن!! که من در جریان نیستم اما در سالهای گذشته اینگونه نبوده.

دوست عزیز

تو همین لینک شما اولین گزینه یعنی «شرکت داده گستر عصر نوين» همون های‌وبه دیگه.

Armin.Computer
08-12-2015, 14:04
سلام
دوستان در صورت تخلیه آسیاتک بقیه پول رو میده؟
مثلا از 3 ماه 2 ماه مونده باشه هنوز با کلی گیگ!

bilmazlar
08-12-2015, 14:06
سلام
دوستان در صورت تخلیه آسیاتک بقیه پول رو میده؟
مثلا از 3 ماه 2 ماه مونده باشه هنوز با کلی گیگ!

احتمالن خیلی سخت بده.

بهترین کار اینه که کل حجمت رو مصرف کنی و بعد تخلیه کنی. چون عمده هزینه سرویس‌ها برای همون حجمشونه. هزینه سرعت و هزینه ثابت دیگه در حالت عادی، معمولن بخش کمی از کل قیمت سرویس رو تشکیل می‌دن.

khoodet
08-12-2015, 14:07
درسته که سرعت ریموت آپلودبوی به اندازه 4upld نیست. ولی به نظرم نمی‌شه گفت، افتضاحه. شاید سرورهای داخلی مستقیمش سرعت ریموت به مراتب کمتری داشته باشن، اما اگه از سرورهای uk2ir یا ca2ir‌ استفاده بشه، نتیجه بهتری می‌شه گرفت. مثلن یه لینک مستقیم از uptobox روی سرور داخلی آپلودبوی با سرعت متوسط 250 کیلوبایت در ثانیه ریموت شد ولی روی سرور uk2ir با سرعت حداقل 10مگابایت در ثانیه. البته یه زمانی هم طول می‌کشه تا فایل از سرور uk به سرور داخلی ریموت بشه مجدد. اما چون این کار بین سرورهای خود آپلودبویه، به مراتب سرعتش از ریموت مستقیم روی سرور داخلی آسیاتک بیشتره.

اما به هر حال یه ویژگی مثبت داره که شما هر لینکی برای ریموت بهش بدی، به شرطی که اون لینک اکسپایر نشه، حتی اگه شده باشه بعد از 24 ساعت اون لینک رو ریموت می‌کنه و نیازی نیست که شما صفحه مربوط به ریموت رو باز نگه داری. اما 4upld این قابلیت رو نداره. خیلی وقتا با این که سرعت ریموت بهتری داره، اما ریموت وسط کار گیر می‌کنه و باید از نو تعریفش کرد.

بله. 4upld قبلن (بیشتر از 1 سال پیش) سرورهاش روی آسیاتک بود، اما بعدش به شاتل کوچک کرد.
اینجا جای بحث آپلود سنترها نیست برای همین نمیشه مفصل وارد بحث شد
ولی خلاصه اینکه
1.من با هر دو کار کردم و اکثر فایل هایul2ir وقتی میان روی ایران خراب میشند
2.اینکه بابستن صفحه ریموت ادامه پیدا کنه توی 4upld هم هست
3.سرعت ریموت 4upld حداقل چندین برابر آپلود بوی هس اونم به خاطر سیستم خاصی هست که دارند
بحث بیشتر دیگه ربطی به این تایپک نداره و الا بحث خوبی هست

پروانه FCP ربطی به مجوز های قبلی نداره اما خودشون مستقلا توان اجاره پهنای باند رو ندارن و از زیر مجموعه عای شرکت های بزرگی مثل اسیاتک و پارس انلاین هستند

دوست عزیز تو همین صفحه ای داده داده گشتر عصر نوین همین های وب هست

amin885
08-12-2015, 14:08
دوست عزیز

تو همین لینک شما اولین گزینه یعنی «شرکت داده گستر عصر نوين» همون های‌وبه دیگه.

خب بنده اطلاعی نداشتم معذرت میخوام اما قبلا بیاد دارم که این شرکت در لیست مجوز ها نبود و فقط چند شرکت مثل اسیاتک و پارس انلاین و شاتل بودن ممنون که اطلاع بهم دادین.

dadash42
08-12-2015, 14:14
بدی uk2.ir و ca2.ir اینکه فقط با قند شکن باز میشن

sorooshfm
08-12-2015, 15:01
سلام دوست عزیز عیبی نداره بخشیدمت شما هم اگه از من ناراحت شدین ببخشید من فقط درخواست محترمانه کرده بودم موفق باشید چقدر کار پسندیده ای است اگه همه ما به اشتباهاتمون اعتراف کنیم و همچنین گذشت داشته باشیم و سو ٔ تفاهماتمون را برطرف کنیم چون حفظ حرمت انسانها خیلی مهم هست.

bilmazlar
08-12-2015, 15:25
بدی uk2.ir و ca2.ir اینکه فقط با قند شکن باز میشن

منظور من، سرورهای UK2IR و CA2IR خود آپلودبوی بود نه این سایت‌هایی که شما نوشتین. این سرورهای آپلودبوی فایل‌ها رو به جای این که مستقیم روی سرورهای ایران آپلود یا ریموت کنن، اول اونا رو روی یه سرور واسطه تو انگلیس یا کانادا بارگذاری می‌کنن و بعد به صورت خودکار، از اون جا به سرورهای داخل کشور انتقال می‌دن. این سرورها به ویژه برای فایل‌هایی که بنا به دلایلی نمی‌شه مستقیم به داخل ایران بیان، کاربرد داره.

bilmazlar
08-12-2015, 15:36
اینجا جای بحث آپلود سنترها نیست برای همین نمیشه مفصل وارد بحث شد
ولی خلاصه اینکه
1.من با هر دو کار کردم و اکثر فایل هایul2ir وقتی میان روی ایران خراب میشند
2.اینکه بابستن صفحه ریموت ادامه پیدا کنه توی 4upld هم هست
3.سرعت ریموت 4upld حداقل چندین برابر آپلود بوی هس اونم به خاطر سیستم خاصی هست که دارند
بحث بیشتر دیگه ربطی به این تایپک نداره و الا بحث خوبی هست

بله. حق با شماست. البته من هم قصد مقایسه این دو تا رو نداشتم. دوستان دنبال فایل‌شیرینگ‌های ایرانی بودن که سروراشون روی آسیاتک باشه. بنده هم عرض کردم که فعلن پایدارترین سرویس رو تو فایل‌شیرینگ‌های آسیاتکی همین آپلودبوی داره. بقیه فایل‌شیرینگ‌ها از جمله آپلودباز خیلی نوسانشون زیاده. یه روز هستن، یه روز نیستن.

Armin.Computer
08-12-2015, 16:08
سلام
دوستان به نظر شما اگر فاصله 3.3 کیلومتری با مرکز داشته باشیم حدودا تا چه قدر می تونم دان استریم بگیرم؟
یک لینکی دیدم
خواستم اینجا هم از کسایی که تجربه دارن بپرسم
ممنون

محمد7966
08-12-2015, 16:16
سلام
دوستان به نظر شما اگر فاصله 3.3 کیلومتری با مرکز داشته باشیم حدودا تا چه قدر می تونم دان استریم بگیرم؟
یک لینکی دیدم
خواستم اینجا هم از کسایی که تجربه دارن بپرسم
ممنون

سلام
شما attenuation مودمو ببینید بعد در این سایت بزنید تقریبا درست میزنه برای من که درست درومد

SpeedGuide.net :: DSL Speed Calculator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Armin.Computer
08-12-2015, 16:24
سلام
شما attenuation مودمو ببینید بعد در این سایت بزنید تقریبا درست میزنه برای من که درست درومد

SpeedGuide.net :: DSL Speed Calculator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Attenuation رو نمیشه بهتر کرد؟
تقریبا دانلودم 58.5 و آپلودم 35.1 هست
بعضی مواقع دانلودم کمتر هم میشه
اگر فاصله هست پس چرا تغییر می کنه؟ Attenuation

محمد7966
08-12-2015, 16:38

فکر نکنم چون برای من بیشتر مواقع عدد ثابتیه
در واقع تضعیف امواجو نشون میده خب شما هرچقدر دورتر باشید سیگنال ضعیفتری دریاقت میکنید نسبت به اونی که به مرکز مخابراتی نزدیکتره
ولی یه چیز دیگه ای هم هست و اون cable loss اگر عددشو تغییر بدید یعنی هر چقدر بیشترش کنید و attenuation ثابت باشه باز دان استریم بیشتری میتونید بگیرید
که البته کابل لاس بستگی به جنس سیمهایی داره که براتون از مرکز تا خونه کشیدن
ولی چیزی که برام عجیبه اینه که اگر عدد کابل لاس بیشتر کنیم فاصله تقریبی هم تغییر میکنه چرا؟:n13:

dvd2010
08-12-2015, 16:38

جالبه.برای من سرعت adsl را 8 مگ و adsl 2 را 24 مگ و vdsl2 را 78 مگ زده.ad و ad2 مکسش 8 و 24 مگ است.

محمد7966
08-12-2015, 16:41
یه چیزی هم بگم در مواقعی که بارون هم میاد attenautionبالا میره چون بارون هم در تضعیف سیگنال تاثیر داره مگر اینکه مخابرات کابلا رو خوب عایق بندی کرده باشه

and-roid2
08-12-2015, 17:10
Attenuation

Attenuation فکر میکنم فاصله کاربر تا مرکز مخابراتی باشه(البته طول و کیفیت سیم در بیشتر یا کمتر شدنش تاثیر داره)

MOHAMMAD2010
08-12-2015, 17:12
عصری خطم از های وب تخلیه شد ( یک روزه ! )
اینترنتی ثبت نام کردم الان تایید مالی هست
نمیدونم فردا وصل میشه یا نه ( های وب اینترنتی ثبت نام کردم 1 روزه وصل شد ) اگه فردا وصل نشه که دیگه میره تا یکشنبه !
-------------------
راستی یوزر و پسورد برای کانفیگ مودم همون یوزر و پسوردی هست که باهاش وارد پنل میشم ؟

dadash42
08-12-2015, 17:17
مبارک باشه، الان اون شهاب 50 تومانی بگیر....نوشه جانشون

MOHAMMAD2010
08-12-2015, 17:21
مبارک باشه، الان اون شهاب 50 تومانی بگیر....نوشه جانشون

نه دیگه همون 1 مگ رو گرفتم - فعلا کافیه برام :n01:

Click 1
08-12-2015, 19:35

MOHAMMAD2010
08-12-2015, 19:43
راستی یوزر و پسورد برای کانفیگ مودم همون یوزر و پسوردی هست که باهاش وارد پنل میشم ؟
اینو حتما یکی جواب بده - ممنون میشم

محمد7966
08-12-2015, 19:47
یوزر و پسورد اولیه برای ورود به تنظیمات مودم هر دو admin

و بعدش دوباره در انتخاب isp یوزر و پسوردی که شرکت بهتون میده رو وارد کنید

MOHAMMAD2010
08-12-2015, 19:52
یوزر و پسورد اولیه برای ورود به تنظیمات مودم هر دو admin

و بعدش دوباره در انتخاب isp یوزر و پسوردی که شرکت بهتون میده رو وارد کنید

اون admin رو که میدونم - منظورم همون که برای کانفیگ بود - مگه یوزر و پسوردی که شرکت میده همونی که باهاش وارد پنل میشیم نیست ؟

and-roid2
08-12-2015, 19:59

بله همونه.

misam5526
08-12-2015, 21:36
خواستم یه تست در ساعات اوج مصرف بگیرم ... ولی بقدری وضع خراب بود که کامپیوترم از شرم و خجالت سرش رو انداخت پایین و روش نشد نتایج رو بهم نشون بده....

احساس میکنم چون برف اومده، علاوه بر جاده ها لینکهای اسیاتک رو هم بستن فعلاً !!!

ashoob72
08-12-2015, 22:19
بچه های رشت سرعت دانلود سرویس شهاب شون تو ساعات رایگان شبانه چقدره؟شهر های دیگه چجوریه من دانلود سنگین میکنم بخصوص از سایت هایی مثل دانلود ها

masooyan
08-12-2015, 22:33
C:\Users\masooyan>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=195ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=195ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=199ms TTL=51
Request timed out.

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 195ms, Maximum = 199ms, Average = 196ms

C:\Users\masooyan>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=201ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=193ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=204ms TTL=49

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 193ms, Maximum = 204ms, Average = 199ms

bilmazlar
08-12-2015, 23:43

فکر نکنم چون برای من بیشتر مواقع عدد ثابتیه
در واقع تضعیف امواجو نشون میده خب شما هرچقدر دورتر باشید سیگنال ضعیفتری دریاقت میکنید نسبت به اونی که به مرکز مخابراتی نزدیکتره
ولی یه چیز دیگه ای هم هست و اون cable loss اگر عددشو تغییر بدید یعنی هر چقدر بیشترش کنید و attenuation ثابت باشه باز دان استریم بیشتری میتونید بگیرید
که البته کابل لاس بستگی به جنس سیمهایی داره که براتون از مرکز تا خونه کشیدن
ولی چیزی که برام عجیبه اینه که اگر عدد کابل لاس بیشتر کنیم فاصله تقریبی هم تغییر میکنه چرا؟:n13:

Attenuation فکر میکنم فاصله کاربر تا مرکز مخابراتی باشه(البته طول و کیفیت سیم در بیشتر یا کمتر شدنش تاثیر داره)

Attenuation یا میرایی، فاصله تا مرکز مخابراتی نیست. این عدد مشخص می‌کنه که سیگنال‌های ارسالی از DSLAM داخل مرکز مخابراتی تا برسه به مودم چه قدر ضعیف شده. به طور کلی میزان میرایی سیگنال‌ها بستگی به سه چیز داره: 1) جنس ماده‌ای که سیگنال ازش عبور می‌کنه، 2) فاصله‌ای که داخل اون ماده طی می‌کنه و 3) فرکانس خود سیگنال

معمولن مودم‌ها عددی که به عنوان Atten نشون می‌دن میانگینی از میرایی سیگنال‌های با فرکانس‌های مختلفه که داخل کابل‌های مسی منتقل می‌شن. بنابراین هر چه فاصله بیشتر بشه و هر چه ریت خط بالاتر بره (یا به عبارت دیگه، باند فرکانسی ارسال سیگنال‌ها بیشتر بشه) مقدار میرایی هم بیشتر می‌شه.

البته، چون بین مودم و مرکز مخابراتی یه کابل یکسره وجود نداره و مابین مسیر اتصالاتی هم هست و حتی ممکنه قطر کابل‌های استفاده شده هم تغییر بکنه، معمولن، مقدار Atten از مقداری که اون فرمول داخل سایت Speedguide.net نشون می‌ده بیشتره.

در شرایط عادی تو فاصله ثابت و با ریت یا پهنای باند ثابت، میرایی نباید تغییر بکنه. علت این که میرایی تو ساعت‌های مختلف ممکنه تغییر کنه، اینه که بنا به دلایلی از جمله نویز، برخی باندهای فرکانسی عملن از نظر مودم بلااستفاده می‌شن و مودم اونا رو از محاسباتش کنار می‌ذاره یا برعکس. همین باعث این نوسان‌ها در طول روز می‌شه.

bilmazlar
09-12-2015, 00:15
محاسبات سایت Speedguide.net خیلی واقعی نیست. اگه دنبال این هستین که برآورد دقیق‌تری از حداکثر سرعت خطتون داشته باشین من توصیه می‌کنم از این سایت استفاده کنین:
تو این سایت بر اساس اطلاعات فعلی خط، بهتون حداکثر سرعت رو دقیق‌تر محاسبه می‌کنه و می‌گه. حداقل برای مورد خود من که تقریبن خطایی نداشت.

ho3in2012
09-12-2015, 00:59
بعد از 50 روز تو صف رانژه بودن امروز نتم وصل شد
سرویس شهاب 10 مگابیت ( تایم پولی هست وای به حال شبانه رایگان)
اصلا ارزش این همه صبر کردن رو نداشت