PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Recovery

dr.sadegh
12-03-2008, 18:05
سلام
چند روز پیش من اشتباهی یکی از درایوهام رو فرمت کردم می خواستم خواهش کنم اگه نرم افزاری در این باره دارین بزارین
من از نرم افزار Recovery my file استفاده کردم ولی فولدر بندی من رو خراب می کنه. مثلا 3gp ها رو تو یک فایل می زاره .
اگه میشه نرم افزاری باشه که فولدر بندی خودم(کل درایو) رو بیاره....
(در ضمن فرمت sis.sisx.jar هم پشتیبانی کنه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

Mohsen6558
12-03-2008, 19:10
::کمک فوری و ضروری و حیاتی:: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار ریکاوری تحت win Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در خواست کمک فوری ( recovery ) کمک فوری فوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محتویات مموری که دلیت شده رو چه جوری میشه برگردوند؟!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستانی که در زمینه recovery با تجربه هستند لطفا کمک کنن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو رو خدا کمکم کنین!!! یه نرم افزار برای برگردوندن فایل های ورد می خوام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواسن نرم افزار بازگرداندن اطلاعات كاملن فرمت شده! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازگرداندن اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نتيجه 6 ماه زحمتم دود شد رفت تو هوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])