PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين سايت براي اپلود عكس كدوم سايته ؟

Ehsan PCbase
12-03-2008, 10:58
سلام
من مي خوام كه توي تاپيك هاي ارساليم تعداد زيادي عكس بزارم ... با خودم گفتم كه اگر عكس ها رو همينطور بزارم خب صفحه بالا نمياد و اونهايي كه اينترنت ديال اپ دارن به مشكل بر مي خورن ... سايتي ميخوام كه عكس هام رو توش اپلود كنم و اونها رو در سايز كوچيك تو تاپيك بزارم و هر كس خواست عكس ها رو در اندازه واقعيش ببينه روش كليك كنه تا عكس بزرگ بشه ... به طور خلاصه قرار دادن عكس ها در سايز كوچك در كنار هم با قابليت بزرگ نمايي
سايتي هست كه اين امكان رو به من بده ؟‌
:11:

robert24
12-03-2008, 12:12
سلام
من مي خوام كه توي تاپيك هاي ارساليم تعداد زيادي عكس بزارم ... با خودم گفتم كه اگر عكس ها رو همينطور بزارم خب صفحه بالا نمياد و اونهايي كه اينترنت ديال اپ دارن به مشكل بر مي خورن ... سايتي ميخوام كه عكس هام رو توش اپلود كنم و اونها رو در سايز كوچيك تو تاپيك بزارم و هر كس خواست عكس ها رو در اندازه واقعيش ببينه روش كليك كنه تا عكس بزرگ بشه ... به طور خلاصه قرار دادن عكس ها در سايز كوچك در كنار هم با قابليت بزرگ نمايي
سايتي هست كه اين امكان رو به من بده ؟‌
:11:

multiply سايت خوبيه. فضاي خوبي بهت ميده . اول بايد توش عضو بشي.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein2006
12-03-2008, 12:48

Farahmand Farshidy
12-03-2008, 13:16
سلام دوست عزیز!

منم سایتی را که جناب حسین معرفی کردند پیشنهاد میکنم اما اگر تصویر را در فروم خودمان ( پی سی ورلد) میخواهید برای نمایش بزارید، به روشی که شما میخواهید امکان نداره و این اجازه به کاربران داده نشده.

اسم سایت:

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

ramin4116
12-03-2008, 14:32

Hadi King
12-03-2008, 14:46
هر سه تاتون كه يه سايت مثل هم معرفي كردين...مگه ديگه سايتي برا آپلود عكس وجود نداره:18:

Carl
12-03-2008, 15:17
علاوه بر بالاییا اینم پیشنهاد می‌شه:

imagebam.com

که یهت امکان آپلود همزمان 30فایل (و بیش‌تر) رو میده، از عکسات آلبوم درست می‌کنه

می‌تونی اندازه‌ی Thumbnail هارو مشخص کنی؛

از همه مهم‌تر می‌تونی فایل‌های زیپ محتوی عکس رو هم آپلود کنی!!

shahshahani
12-03-2008, 15:18
سلام دوست عزیز!

منم سایتی را که جناب حسین معرفی کردند پیشنهاد میکنم اما اگر تصویر را در فروم خودمان ( پی سی ورلد) میخواهید برای نمایش بزارید، به روشی که شما میخواهید امکان نداره و این اجازه به کاربران داده نشده.

اسم سایت:

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

چرا نمیشه فرهمند جان؟
من خودم همیشه عکس هامو با همین سایت آپ میکنم و لینک هم نمیذارم.
وقتی آپ کردی چند تا لینک بهت میده که یکیش مخصوص فرومه (خودش نوشته) اون رو کپی کن و مستقیما بدون اینکه دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو بزنی اون رو paste کن تا درست نشون بده.

Farahmand Farshidy
12-03-2008, 16:30
سلام shahshahani عزیز!:11::11:

چرا نمیشه فرهمند جان؟
من خودم همیشه عکس هامو با همین سایت آپ میکنم و لینک هم نمیذارم.
وقتی آپ کردی چند تا لینک بهت میده که یکیش مخصوص فرومه (خودش نوشته) اون رو کپی کن و مستقیما بدون اینکه دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو بزنی اون رو paste کن تا درست نشون بده.

من حرف شما رو کاملاًٌ تایید میکنم اما منظور من چیز دیگری بود!:13:

دوست ما میخواست در سایت عکس را بقسم Thumbnail یا کوچکتر از اندازه اصلیش قرار بده و اگر کسی خواست عکسو در اندازه واقعیش ببینه و وقتی بالای عکس کلیک کرد، عکس به اندازه اصلیش تغیر اندازه بده اما چون گزاشتن عکس در پست ها محدود شده و تنها لینک عکس در پست ظاهر میشه بناءً کاری که دوست مان میخواد انجام بده ناممکن است.

هر سه تاتون كه يه سايت مثل هم معرفي كردين...مگه ديگه سايتي برا آپلود عكس وجود نداره

اون سایت که ما هر سه تامون معرفی کردیم سایت بسیار خوبی هست و اکثر کاربران این فروم عکس هاشونو در همان سایت معرفی میکنن.

اما متاسفانه شما یه پست گرانبها تونو اینجا بدون کوچکترین مفادی هدر دادین!:41:

مؤفق باشید!:10:
فرهمنــــــــد

Ehsan PCbase
12-03-2008, 18:18
سلام به همگي من مدير يكي از انجمن هاي بدنسازي هستم و اين محدوديتي كه ميگيد براي من وجود نداره (مدير كل سايت نه ... مدير بخشي از انجمن) . به هر حال اين محدوديت كه شما ميگيد رو ندارم ... چيكار بايد بكنم ؟‌

Farahmand Farshidy
13-03-2008, 07:27
سلام دوست عزیز!

سلام به همگي من مدير يكي از انجمن هاي بدنسازي هستم و اين محدوديتي كه ميگيد براي من وجود نداره (مدير كل سايت نه ... مدير بخشي از انجمن) . به هر حال اين محدوديت كه شما ميگيد رو ندارم ... چيكار بايد بكنم ؟

خوب، شما میتوانی عکست را در یکی از سایتها که در این تاپیک معرفی شد آپلود کنی.بعد از تمام شدن مرحله آپلود برای شما چند نوع لینک میده شما آدرس قسمت Thumnail را کپی بگیر و در پستت قرار بده (صفحه سایت آپلود کننده را نبند) تا عکس بقسم کوچک نمایش داده بشه بعد عکس رو انتخاب کن و بروی گزینه لینک در ادیتور کلیک کن تا پنجره کوچک لینک ظاهر بشه و بعد دوباره به سایت آپلود کننده برو و آدرس قسمت Forum را کپی بگیر و دوباره به آدیتور بیا و آدرس کپی شده را در پنجره لینک Paste کن و بروی OK کلیک کن.با اینکار شما عکس تون رو با سایز کوچک در پستت قرار میدی و بعد عکسی را که سایزش بزرگ است در عکس کوچک لینک میدی و این باعث میشه تا اگر کسی بالای عکس کوچک کلیک کرد، یه صفحه جدید باز بشه و عکس دارای سایز بزرگ در اون صفحه جدید نمایش داده بشه.

امیدوارم چیزی فهمانده باشم!

اگر متوجه نشدید بگید تا واضح تر بگم.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

Ehsan PCbase
13-03-2008, 12:57
اره متوجه شدم
دستت درد نكنه

Hadi King
14-03-2008, 16:19
اون سایت که ما هر سه تامون معرفی کردیم سایت بسیار خوبی هست و اکثر کاربران این فروم عکس هاشونو در همان سایت معرفی میکنن.

اما متاسفانه شما یه پست گرانبها تونو اینجا بدون کوچکترین مفادی هدر دادین!:41:

دوست عزيز من خودمم ميدونم كه سايت بسيار خوبيه برا آپلود عكس:18:

من پستمو بيخودي هدر ندادم يه نفر اون سايت رو معرفي كرد ديگه احتياجي نيست 10 نفر ديگه اون سايت رو معرفي كنن:11:

موفق باشيد!:40:

bbk_agp
14-03-2008, 17:55

از عکس هاتون آلبوم درست میکنه... واسه همین من خیلی خوشم میاد!

KILLER_PANT
14-03-2008, 20:26
به عنوان یک ایرانی یک ساین ایرانی معرفی میکنم!

خودم همشه ازش استفاده میکنم

Ehsan PCbase
14-03-2008, 20:45
دوستان در تمام اين سايت هايي كه معرفي كرديد عضو شدم و عكس هام رو اپلود كردم
همشون يه مشكل مشترك دارن و اون هم اينه كه وقتي روي عكس كوچيك كليك مي كنم تا در اندازه واقعيش نمايش داده بشه ،‌صفحه اي كه باز ميشه در كنار عكس ، تبليغات و نام اون سايتي كه توش عكس اپلود كردم هم ظاهر ميشه ... من مي خوام فقط عكسم رو نشون بده بدون هيچ نوشته يا چيزي در كنارش ... بايد چيكار كنم ؟ :13:

mrmmnb
14-03-2008, 20:58
سلام دوست عزیز!

خوب، شما میتوانی عکست را در یکی از سایتها که در این تاپیک معرفی شد آپلود کنی.بعد از تمام شدن مرحله آپلود برای شما چند نوع لینک میده شما آدرس قسمت Thumnail را کپی بگیر و در پستت قرار بده (صفحه سایت آپلود کننده را نبند) تا عکس بقسم کوچک نمایش داده بشه بعد عکس رو انتخاب کن و بروی گزینه لینک در ادیتور کلیک کن تا پنجره کوچک لینک ظاهر بشه و بعد دوباره به سایت آپلود کننده برو و آدرس قسمت Forum را کپی بگیر و دوباره به آدیتور بیا و آدرس کپی شده را در پنجره لینک Paste کن و بروی OK کلیک کن.با اینکار شما عکس تون رو با سایز کوچک در پستت قرار میدی و بعد عکسی را که سایزش بزرگ است در عکس کوچک لینک میدی و این باعث میشه تا اگر کسی بالای عکس کوچک کلیک کرد، یه صفحه جدید باز بشه و عکس دارای سایز بزرگ در اون صفحه جدید نمایش داده بشه.

امیدوارم چیزی فهمانده باشم!

اگر متوجه نشدید بگید تا واضح تر بگم.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

دوست عزیزمن در همین سایت

عکس اپلود کردم 4 تا لینک بهم داد ولی چیزی به نام Thumnail توش نبود توی چه سایتی همچین لینکی میده؟
توی این سایت لینک های زیر رو میداد کدوم کار همون Thumnai رو میکنه؟
HTML for Websites
IMG Code for Forums & Message Boards
URL for E-Mail & IM
Direct Link for Layouts

KILLER_PANT
15-03-2008, 01:25
دوستان در تمام اين سايت هايي كه معرفي كرديد عضو شدم و عكس هام رو اپلود كردم
همشون يه مشكل مشترك دارن و اون هم اينه كه وقتي روي عكس كوچيك كليك مي كنم تا در اندازه واقعيش نمايش داده بشه ،‌صفحه اي كه باز ميشه در كنار عكس ، تبليغات و نام اون سايتي كه توش عكس اپلود كردم هم ظاهر ميشه ... من مي خوام فقط عكسم رو نشون بده بدون هيچ نوشته يا چيزي در كنارش ... بايد چيكار كنم ؟ :13:
هرجا که آپلود کنی یه سری لینک بهت میده
عکس زیر رو ببین
direct رو اگه کپی کنی هر جا بزاری خود عکس رو نشون میده بدون تبلیغ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
15-03-2008, 09:40
من توی گوگل سرچیدم Image UpLoader اولین سایتی که اورد این بود که انصافا خیلی توپه