PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سيستم مشابه ايستگاه

ahsanjan
11-03-2008, 15:23
سلام خیلی به این جواب نیاز دارم وگرنه کار از کار گذشته من موندم به یک جا زنگ زدم گفتم یک سورس کد سیستم تبلیغاتی مثل ایستگاه می خواهم می گن باشه باید سیستم را نصب کنیم من خودم نزدیک 1 مگابایت کد با php نوشتم ولی سرویسی که من از آن سایت را گرفتم ایران وب سرویس هست و می گوید برای آپلود عکس باید با فرانت پیج این کار را بکنی یا یک سیستم تبلیغاتی نصب کنی ولی مردمی که می خواهند مثل سایت ایستگاه در سایت من تبلیغات بدهند که با فرانت پیچ نمی تونن عکس تبلیغ خودشان را آپلود کنن آیا من نمی تونم خودم سیستم سایتم را با کدهایی که نوشتم نصب کنم لطفا یک توضیح کامل بدهید که خوب بفهمم و این را هم بگم که من روی ویندوزم که iis می باشد سرورم تمام کدها را اجرا کردم درست بود اپراتور من لینوکس هست (کمک)

Mohsen khan
11-03-2008, 15:52
سلام
در يكي از تاپيك هايهمين بخش سيستم را بطور رايگان لينك داديم و گذاشتيم
اين سيستم را چند به شما قيمت دادند ؟
حتما سيستم مشكل داره
وگرنه كاربر بايد بتونه عكس را آپلود كنه
اگر ورژن رايگانش بدردتون نخورد به دنبال سيستم هاي ديگري باشيد

ahsanjan
11-03-2008, 20:57
من یک سایت از ایران وب سرویس خریدم که یک سیستم از نوع لینوکس روش نصب بود تو آموزشش گفته بود شما باید با فرانت پیچ عکس را آپلود کنی روی سایتت اگر قرار باشد دستی اینکار را بکنی سخت هست و اگر بخواهی مثل ایستگاه عکس را همراه تبلیغ آپلود کنی باید یک سیستم تبلیغاتی بخری که ما نمی فروشیم
می خواهم منظورم را به طور کامل بگم اگه این جوری نباید باشه سرم کلاه رفته البته من 24 هزار تومان خریدم
من یم صفحه به نام index.html ایجاد می کنم
که کدهای زیر در اون هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و یک صفحه دیگه به نام uploade.php که کدهای زیر در اون هست
كد:

ولی وقتی ای صفحه را اجرا می کنم و می خواهم عکس تو اون آدرسی که نوشتم که سایت خودم هست و آدرسش هم درست هست آپلود شود
این اخطار می آید

البته این را هم بگم که وقتی من تو کنترول پنل سایتم می روم و می خواهم دستی عکس آپلود کنم راحت آپلود می شود برای مثال آدرس عکس زیر تو هاست خودم آپلود شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](93).jpg
منظورم اینه که چکار کنم بتونم از این طریق تو سایتم فایل آپلود کنم و درباره اون نصب کد هم توضیح یادتوننشه خواهش می کنم یعنی بگین آیا من هم می توانم کدهای خودم را خودم نصب کنم

Mohsen khan
11-03-2008, 21:07
خب سيستم شمامشكل داره
وگرنه من سيستم مشابه زياد ديدم
در هر صورت بايد يك سيستم مناسب كه جواب داده باشه انتخاب كنيد

ahsanjan
11-03-2008, 21:20
من به php مسلت هستم و خیلی کد برای سایت خودم نوشتم که تو iis ویندوز برای آپلود فایل انجام دادم درست بود یعنی اون سرویسی که برام نصب کردن از اول سایت مشکل داره یا کدهای من فقط یاد ندارم چطور کدهای خودم را روی سایتم آزمایش کنم اگه می تونین کمکم کنید خیلی خیلی متشکرم

Mohsen khan
11-03-2008, 21:25
من به php مسلت هستم و خیلی کد برای سایت خودم نوشتم که تو iis ویندوز برای آپلود فایل انجام دادم درست بود یعنی اون سرویسی که برام نصب کردن از اول سایت مشکل داره یا کدهای من فقط یاد ندارم چطور کدهای خودم را روی سایتم آزمایش کنم اگه می تونین کمکم کنید خیلی خیلی متشکرم
حتماسيستم مشكل داشته
چون اصلا نبايد شما با فرانت پيج كاركنيد
همه چيزباد آنلاين باشه

ahsanjan
11-03-2008, 21:28
یک راه حل اگه می شود بگین چکار کنم سر در گمم

ahsanjan
11-03-2008, 21:42
کمکم کنید سریع

Mohsen khan
11-03-2008, 21:43
کمکم کنید سریع
من اگر باشم و بخوام يك كار جدي انجام بدم
يك سيستم ديگر مي خرم

ahsanjan
11-03-2008, 21:50
یعنی اون همه کدی که نوشتم بدرد نمی خورد

ahsanjan
11-03-2008, 22:04
آقا جواب بدین وگر نه کدهایمرا پاک می کنم

ahsanjan
11-03-2008, 22:07
آقا جواب بدین وگرنه کدهایم را پاک می کنم کدهایی که همه مربوط به غالب و آپلود فایل هست

H M R 0 0 7
12-03-2008, 17:06
خوب دوست عزيز اگه كسي بلد باشه حتما جوابتو ميده ديگه.

rasoooli
03-04-2008, 19:50
اگه اينهمه كدي كه نوشتي ايراد نداشت كه الان اينجا نبودي :دي

من در مورد كدهاي شما اطلاعاتي ندارم ولي :

اول بدون كه بالاي 230 سايت در زمينه جذب آگهي ( ان هم از نوع رايگان ) در ايران فعاليت مي كنند ( مثل من )

دوم بهترين راه اينه كه از يه سيستم پولي استفاده كني ( ايران.پي.اچ.پي يا كامز 2007 )

سوم اگه مي خواهي از سيستم هاي رايگان استفاده كني برو سراغ جوملا + قالب آماده ( البته انگليسي موجود است )

با تشكر