PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Big-Boss
10-12-2008, 17:07
سلام دوستان درخواست آخرین ورژن از این نرم افزار رو به همره کرک و ... دارم
مرسی:11:
XiliSoft Video Converter Ultimate

Big-Boss
10-12-2008, 17:30
سلام دوستان درخواست آخرین ورژن از این نرم افزار رو به همره کرک و ... دارم
مرسی:11:
Xilisoft video converter ultimate

خودم پیدا کردم .:27:

M@hdi-B
10-12-2008, 20:39
سلام.
من برنامه Xilisoft Video Converter3 رو از همین تاپیک گرفتم. بار اول کیجنش کار کرد ولی دیروز که اجراش کردم ازم کد رجیستری خواست. دوباره که خواستم رجیسترش کنم کد رو ازم قبول نکرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamids68
11-12-2008, 22:08
سلام

حتما میدونید که اغلب فایلهای داون لود شده با رپید شیر فایلهای 100 مگابایتی ذخیره شده با فرمت winrar هست که به کمک همون برنامه فایلها unzip میشن... اما جدیدا فایلهای 100 مگابایتی با فرمت avi در یافت کردم... دوستان می تونن راهنمائی کنند که چطور می تونم اونها را قابل خوندن توسط یکی از player ها کنم

M@hdi-B
12-12-2008, 10:33
سلام

حتما میدونید که اغلب فایلهای داون لود شده با رپید شیر فایلهای 100 مگابایتی ذخیره شده با فرمت winrar هست که به کمک همون برنامه فایلها unzip میشن... اما جدیدا فایلهای 100 مگابایتی با فرمت avi در یافت کردم... دوستان می تونن راهنمائی کنند که چطور می تونم اونها را قابل خوندن توسط یکی از player ها کنم

avi رو که خود Windows Media Player اجرا می کنه اگه اجرا نکرد برنامه KM Player به نظر من بهترین گزینست.

Oracle_Eldorado
12-12-2008, 10:37
سلام

البته بد نیست Codec هم روی سیستمتون نصب کنید »

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack | کامل‌ترین مجموعه کدک‌های فایل‌های صوتی و تصویری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه بازم نشد ( که احتمالش کمه ) کاری که مهدی عزیز گفتن رو انجام بده .

با اون برنامه 100% میشه .

موفق باشید .

سلام.
من برنامه Xilisoft Video Converter3 رو از همین تاپیک گرفتم. بار اول کیجنش کار کرد ولی دیروز که اجراش کردم ازم کد رجیستری خواست. دوباره که خواستم رجیسترش کنم کد رو ازم قبول نکرد.

این همین مشکل رو داره چون اطلاعاتی که دفعه ی اول وارد میکنید توی Registry ذخیره میشه .

وقتی هم که دوباره وارد میکنید قبول نمیکنه .

البته شما کارتو بکن چون این الکیه !

zorzi
12-12-2008, 18:44
من دنبال کانورتور Contextconvert Pro 3.10 میگردم.لطفا همراه با کرک و کی ژن باشه.

huti_421
12-12-2008, 20:10
من دنبال کانورتور Contextconvert Pro 3.10 میگردم.لطفا همراه با کرک و کی ژن باشه.

Contextconvert Pro v3.10

hamids68
12-12-2008, 20:24
avi رو که خود Windows Media Player اجرا می کنه اگه اجرا نکرد برنامه KM Player به نظر من بهترین گزینست.

مرسی از راهنمائیت ولی مشکل من حل نشد(فکر کنم منظورمو درست نگفتم)

مشکل اینه که چند تا فایل تقسیم شده با فرمت نامشخص برای من داون لود شده که نمی دونم چطور اونها رو با هم جمع کنم و فیلم اصلی رو ببینم... همیشه فایل های تقسیم شده فرمت winrar بود... من نمونه فرمت اونها رو میزارم
The.Remains.Of.The.Day.1993.DVDRip.DivX.AC3.CD1-rksmet.avi.001
ظاهرا که آخرش avi نوشته... من یه برنامه پیدا کردم که اونها رو جمع کنه و لی موفق نشدم.برنامه kmplayer روهم داون لود کردم ولی فکر کنم تا ترکیب اینها رو نداشته باشه مشکل حل نمیشه.

از Oracle_Eldorado هم تشکر میکنم

Oracle_Eldorado
13-12-2008, 02:18
مرسی از راهنمائیت ولی مشکل من حل نشد(فکر کنم منظورمو درست نگفتم)

مشکل اینه که چند تا فایل تقسیم شده با فرمت نامشخص برای من داون لود شده که نمی دونم چطور اونها رو با هم جمع کنم و فیلم اصلی رو ببینم... همیشه فایل های تقسیم شده فرمت winrar بود... من نمونه فرمت اونها رو میزارم
The.Remains.Of.The.Day.1993.DVDRip.DivX.AC3.CD1-rksmet.avi.001
ظاهرا که آخرش avi نوشته... من یه برنامه پیدا کردم که اونها رو جمع کنه و لی موفق نشدم.برنامه kmplayer روهم داون لود کردم ولی فکر کنم تا ترکیب اینها رو نداشته باشه مشکل حل نمیشه.

از Oracle_Eldorado هم تشکر میکنم

خواهش میکنم .
دوست عزیز این مطالب رو بخون به دردت میخوره :46:

معمولا فایل های بازی که دانلود می شوند با پسوند های rar , 7z , 001 , ... هستند. این گونه فایل ها در حالت عادی به صورت فایل فشرده شده هستند که نیاز به Extract (استخراج شدن) دارند. برای استخراج فایل کافی است که تمام قسمت های (Part ها) بازی دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید و سپس با نرم افزاری مانند Winrar یا 7z Manager آن ها را اکسترکت کنید.

لینک دانلود برنامه »

اینم منبع کامل توضیحات » ( بدنیست بخونی )

موفق باشید . :11:

peyman_tp
13-12-2008, 04:29
سلام. من یه نرم افزار میخواستم که بدون دردسر فایل های AVI یا WMVرو به DivX تبدیل کنه. مرسی.

hamids68
13-12-2008, 20:07
خواهش میکنم .
دوست عزیز این مطالب رو بخون به دردت میخوره :46:

معمولا فایل های بازی که دانلود می شوند با پسوند های rar , 7z , 001 , ... هستند. این گونه فایل ها در حالت عادی به صورت فایل فشرده شده هستند که نیاز به Extract (استخراج شدن) دارند. برای استخراج فایل کافی است که تمام قسمت های (Part ها) بازی دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید و سپس با نرم افزاری مانند Winrar یا 7z Manager آن ها را اکسترکت کنید.

لینک دانلود برنامه »

اینم منبع کامل توضیحات » ( بدنیست بخونی )

موفق باشید . :11:

مشکل با 7-Zip حل شد ممنون

M@hdi-B
13-12-2008, 20:51
سلام. من یه نرم افزار میخواستم که بدون دردسر فایل های AVI یا WMVرو به DivX تبدیل کنه. مرسی.

Divx یا Xvid کدک هستند و فایلهایی که با این کدک کانورت می شن پسوندشون AVI هست. واسه تبدیل WMV به Divx تو پست اول برنامه زیاده که منXilisoft Video Converter Ultimate 5.0.60.0625 رو پیشنهاد می کنم.

amir-shakh
18-12-2008, 13:41
سلام دوستان من نرم افزار moyea flv to video converter Pro
version 1.30.1.10

amir-shakh
18-12-2008, 13:43
سلام دوستان من نرم افزار moyea flv to video converter Pro
version 1.30.1.10
دارم من کرکشو میخواستم
یا اگه پیدا نمیشه یه نرم افزار که به راحتی بشه فایلهای flv رو تبدیل به dat mpeg or 3gp ya wmv کرد فقط کیفیت پایین نیاد و کرکش هم باشه
مچکرم
بای

Mohsen6558
18-12-2008, 20:46
DivX Pro v.6.8.4.7 XP/Vista Codec+Player+Converter+WebPlayer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Moyea flv to video converter 2.0.2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir-shakh
19-12-2008, 11:38

divx pro v.6.8.4.7 xp/vista codec+player+converter+webplayer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2f161570135%2fdivx_pro_6.8.4.7-mohsen6558.rar)

moyea flv to video converter 2.0.2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام. محسن جان , آقا این مایای جدید با کرک؟

huti_421
19-12-2008, 19:09
سلام. محسن جان , آقا این مایای جدید با کرک؟

آخرین ورژن Moyea FLV to Video Converter Pro 3.1.11.0 هست

بله اینی که گذاشتن کرک هم همراهشه

bourn23
20-12-2008, 17:36
سلام دوستان. اگه ميشه لطفا کرک نرم افزار Internet Turbo 2003 رو براى دانلود بگذاريد. باتشکر

hellfire
22-12-2008, 11:16
سلام خدمت برو بچ p30world. چند مدتیه که میخوام یک سری از شوهام رو برای گوشی همراهم تبدیل کنم. ولی تا حالا با هر کانورتوری که امتحان کردم هیچ کدوم کیفیت خوبی به خصوص از نظر صدا ارائه ندادن. لطفا برنامه یا روش تبدیل فایلهای تصویری (ویدئو موزیک) را برا آموزش قرار بدین که خصوصیات زیر را داشته باشه:
**صدای با کیفیتی در خروجی داشته باشیم.(که برام خیلی مهمه)
**تصویر قابل قبولی ارائه بده
**اندازه فایل خروجی مناسب باشه.
ممنون
***من گوشیم w800 هست

Oracle_Eldorado
22-12-2008, 11:32
سلام خدمت برو بچ p30world. چند مدتیه که میخوام یک سری از شوهام رو برای گوشی همراهم تبدیل کنم. ولی تا حالا با هر کانورتوری که امتحان کردم هیچ کدوم کیفیت خوبی به خصوص از نظر صدا ارائه ندادن. لطفا برنامه یا روش تبدیل فایلهای تصویری (ویدئو موزیک) را برا آموزش قرار بدین که خصوصیات زیر را داشته باشه:
**صدای با کیفیتی در خروجی داشته باشیم.(که برام خیلی مهمه)
**تصویر قابل قبولی ارائه بده
**اندازه فایل خروجی مناسب باشه.
ممنون
***من گوشیم w800 هست

دوست عزیز ربطی به کانورتور نداره !
مثلا اگه گوشی شما 3gp ساپورت میکنه ، خوب معلومه فرمت خوبی نیست .
موقع تبدیل افت صدا و تصویر داره .
کیفیت فایل خروجی شما به کانورتور ربط نداره ، به پسوندی که به فایل خروجی میدین ربط داره .
بهترین کانورتور Video Convert Master یا Xilisoft Video Converter هست .
لینک های دانلود هم در صفحه اول همین تاپیک موجوده .:11:

GiggleClub
22-12-2008, 14:19
دوستان خسته نباشید

2 تا نرم افزار می خوام:

1- یکی واسه تبدیل MKV به حالا هرچی ..... (کم حجم باشه ترجیحا)
2- بعضی کلپیا هستن که سمت چپ و راست تصویر مشکین ، مثل این:

می خوام اینو از بین ببرم، یعنی یه چیزی تو مایه های Crop تو photoshop که رو عکس انجام میشه، یخ نرم افزار که اینکارو رو فیلم انجام ده

ممنون

ferdfe
22-12-2008, 17:25
كانورتور برای تبدیل mkv به avi و یا بر عکس چیه !!!
البته زیرنویس فارسی رو هم می خوام بچسونم بهش :11:

hajikhan
23-12-2008, 01:45
سلام
میخواستم دوستان لطف کنند اگر نرم افزاری جهت تبدیل فیلم و زیر نویس به دی وی دی میشناسند معرفی فرمایند
بیشتر برای فیلمهایی که به صورت دایویکس هستند و زیر نویسشان سوا هست میخوام که تبدیل کنم به دی وی دی های بازار که زیر نویس در دی وی دی پلیر خونگی قابل مشاهده باشه
پیشاپیش ممنون

Oracle_Eldorado
23-12-2008, 11:49
سلام
میخواستم دوستان لطف کنند اگر نرم افزاری جهت تبدیل فیلم و زیر نویس به دی وی دی میشناسند معرفی فرمایند
بیشتر برای فیلمهایی که به صورت دایویکس هستند و زیر نویسشان سوا هست میخوام که تبدیل کنم به دی وی دی های بازار که زیر نویس در دی وی دی پلیر خونگی قابل مشاهده باشه
پیشاپیش ممنون

دوست عزیز بهتره سئوالتونو اینجا مطرح کنید »

mehdi_08
23-12-2008, 12:03
دوستان یه مبدل به 3gp mp4 خوب برای تبدیل فیلم معرفی کنین

gladyator
23-12-2008, 17:36
سلام يه نرم افزار براي تبديل فرمتmkvبه فرمتي كه كيفيتش هم كمتر بشه سريع هم باشه ممنونم

huti_421
23-12-2008, 17:38
دوستان یه مبدل به 3gp mp4 خوب برای تبدیل فیلم معرفی کنین

در پست اول نرم افزار های زیادی هست مثل :

WinAVI iPod/PSP/3GP/MP4 Video Converter

behz@d
23-12-2008, 19:00
با سلام یه نرم افزار برا تبدیل dvd به vcd میخواستم
میخوام خودکار اینکارو انجام بده مثلا مسیر dvd رو بهش بدم خودش به vcd تبدیل کنه رایت کنه
dvd to vcd رو دارم اینکارو میکنه ولی باهاش مشکل دارم errorمیده must select cd writer در صورتی که من مسیر cd writer رو بهش میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
thanks[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

ferdfe
24-12-2008, 09:17
یه تبدیل کننده mkv می خواستم که زیرنویس رو هم بجسبونه به فیلم :29:

amir_gtv
25-12-2008, 01:48
تو بازار دی وی دی هایی هست که 8 تا فیلم رو کردن تو یه دی وی دی و کیفیت هم فقط یه کم اومده پایین
فرمتشم vob هست که dvd player ها باز می کنن
می خواستم بدونم با چه نرم افزاری این کار رو میکنن؟

ferdfe
25-12-2008, 17:18
كانورتور برای تبدیل mkv به avi و یا بر عکس چیه !!!
البته زیرنویس فارسی رو هم می خوام بچسونم بهش :11:

در راه رضای خدا :45:

Mohsen6558
26-12-2008, 10:08
یه تبدیل کننده mkv می خواستم که زیرنویس رو هم بجسبونه به فیلم :29:

دوست عزیز چند وقت پیش در مورد این فرمت صحبت شد نرم افزاری که تبدیل بکنه به MKV پیدا نشد نمی دونم حالا چیزی هست یا نه اگه بود معرفی می کنیم حتما

با سلام یه نرم افزار برا تبدیل dvd به vcd میخواستم
میخوام خودکار اینکارو انجام بده مثلا مسیر dvd رو بهش بدم خودش به vcd تبدیل کنه رایت کنه
dvd to vcd رو دارم اینکارو میکنه ولی باهاش مشکل دارم errorمیده must select cd writer در صورتی که من مسیر cd writer رو بهش میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
thanks[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

این توضیحاتش :

اینم لینک دانلود :
Aone Ultra DVD Creator v2.6.1218 [ LATEST ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohsen6558
26-12-2008, 10:10
تو بازار دی وی دی هایی هست که 8 تا فیلم رو کردن تو یه دی وی دی و کیفیت هم فقط یه کم اومده پایین
فرمتشم vob هست که dvd player ها باز می کنن
می خواستم بدونم با چه نرم افزاری این کار رو میکنن؟
Convert any extension to rmvb (small size + divx quality) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behz@d
26-12-2008, 21:14
این توضیحاتش :

اینم لینک دانلود :
Aone Ultra DVD Creator v2.6.1218 [ LATEST ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F174940886%2FUltra_DVD_Creator_v2.6.1218.rar )

ممنون
ولی این نرم افزار 2 تا عیب داره یکی اینکه crack نداره که نمیشه باهاش کاری کرد دوم این که فایلهای dvd رو بر ااساس vcd تقسیم یا spliit نمیکنه

reza,n
28-12-2008, 08:19
دوستان محترم دو تا لطف بهم بکنید:
1) کاملترین مبدل صوتی رو بهم معرفی کنید( از لخاظ ساپورت همه فرمتهای صوتی)
2) کاملترین مبدل تصویری رو بهم معرفی کنید( از لخاظ ساپورت همه فرمتها)

Oracle_Eldorado
28-12-2008, 08:26
دوستان محترم دو تا لطف بهم بکنید:
1) کاملترین مبدل صوتی رو بهم معرفی کنید( از لخاظ ساپورت همه فرمتهای صوتی)
2) کاملترین مبدل تصویری رو بهم معرفی کنید( از لخاظ ساپورت همه فرمتها)

جواب هر 2 گزینه » Xilisoft Video Converter .
دانلود در صفحه اول همین تاپیک .

Gamemaster
28-12-2008, 18:14
يه سوال خنده دار ايا مبدلي كه مثلا X رو به Y ها تبديل ميكنه همون برنامه Yih رو X تبديل ميكنه يا نه؟
يه برنامه ميخام كه All به FLV تبديل كنه
ممنون

Mohsen6558
02-01-2009, 09:35
يه سوال خنده دار ايا مبدلي كه مثلا X رو به Y ها تبديل ميكنه همون برنامه Yih رو X تبديل ميكنه يا نه؟
يه برنامه ميخام كه All به FLV تبديل كنه
ممنون
صفحه ی اول هست :
FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod, Zune Converter V3.9.1108

ممنون
ولی این نرم افزار 2 تا عیب داره یکی اینکه crack نداره که نمیشه باهاش کاری کرد دوم این که فایلهای dvd رو بر ااساس vcd تقسیم یا spliit نمیکنه

شما دانلود کردین؟ من فکر نمی کنم بدون کرک باشه

Key Functions:
* Video Disc Creator
Create video VCD SVD DVD disc from AVI DivX XVid MPEG WMV ASF MOV RM MP4 FLV etc video files. So you can play it on your home DVD Player.
* Video Disc Burner
Burn the exist DVD comaptible VOB, VCD compatible MPEG-1 or SVCD compatible MPEG-2 files to VCD/SVCD DVD disc
* Mpeg File Converter
Converts the AVI DivX XviD MPG WMV ASF MOV RM MP4 FLV 3GP etc video files to DVD(VOB) or SVCD VCD compatible MPEG files, DVD-Video files, VCD SVCD BIN/CUE image.
اینم یه لینک دانلود دیگه :

S0R3N4
02-01-2009, 13:46
سلام
خسته نباشید
یه کانورتر میخواستم که سرعت کانورت کردنش اصلا مهم نیست!مهم کیفیتش هست و امکانتش که اولا:
بتونیم باهاش یه زیرنویس فارسی رو به فیلم بچسپونیم!مثل total video converot
بتونه Xvid رو یه DivX تبدیل کنه!!!
بتونه حجم بندی هم بکنه!یعنی مثلا این Xvid رو به DivX تبدیل میکنه حجمش مثلا بشه 700 مگابایت!!!

behz@d
03-01-2009, 00:00
شما دانلود کردین؟ من فکر نمی کنم بدون کرک باشه

key functions:
* video disc creator
create video vcd svd dvd disc from avi divx xvid mpeg wmv asf mov rm mp4 flv etc video files. So you can play it on your home dvd player.
* video disc burner
burn the exist dvd comaptible vob, vcd compatible mpeg-1 or svcd compatible mpeg-2 files to vcd/svcd dvd disc
* mpeg file converter
converts the avi divx xvid mpg wmv asf mov rm mp4 flv 3gp etc video files to dvd(vob) or svcd vcd compatible mpeg files, dvd-video files, vcd svcd bin/cue image.
اینم یه لینک دانلود دیگه :

دانلود کردم برا این ورژنش کرک نداره
ممنون

S0R3N4
03-01-2009, 11:16
بابا
تو رو خدا یکی جواب بده!!!

Mohsen6558
03-01-2009, 16:21
سلام
خسته نباشید
یه کانورتر میخواستم که سرعت کانورت کردنش اصلا مهم نیست!مهم کیفیتش هست و امکانتش که اولا:
بتونیم باهاش یه زیرنویس فارسی رو به فیلم بچسپونیم!مثل total video converot
بتونه xvid رو یه divx تبدیل کنه!!!
بتونه حجم بندی هم بکنه!یعنی مثلا این xvid رو به divx تبدیل میکنه حجمش مثلا بشه 700 مگابایت!!!
دوست عزیز شما نیازتون خیلی وسیعه بهتره از چندین برنامه برا انجام این کارا استفاده کنین

S0R3N4
03-01-2009, 16:42
خب میشه همون رو معرفی کنید؟
به خدا خیلی شرمندم میکنید!

Oracle_Eldorado
03-01-2009, 16:57
خب میشه همون رو معرفی کنید؟
به خدا خیلی شرمندم میکنید!

دوست عزیز برای تبدیل فرمت های تصویری ، این 2 برنامه »

Xilisoft Video Converter
Video Convert Master

( لینک دانلود صفحه ی اول همینجا )

برای زیرنویس هم اینجا رو ببین »

مباحث مربوط به انواع movie player و زیرنویس

موفق باشید .

sajad_n90
03-01-2009, 17:58
Xilisoft Video Converter Ultimate 5.0.60.0625 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F132616919%2FXilisoft.Video.Converter_5.0.60 .0625.rar) |

کرک ویروسی

Oracle_Eldorado
03-01-2009, 18:08
xilisoft video converter ultimate 5.0.60.0625 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2f132616919%2fxilisoft.video.converter_5.0.60 .0625.rar) |

کرک ویروسی

عزیز ویروسی نیست .
متاسفانه همه ی آنتی ویروس ها ، کیجن ها و پچ ها رو ویروس میشناسن .:13:

sajad_n90
04-01-2009, 12:46
سلام
وقتی فرمت mpeg2-dvd که یکی از فرمت های بسیار عالی پریمیر هست رو به wmv تبدیل میکنم صدا خراب میشه .خراب که چه عرض کنم افتضاح میشه .آیا راه حلی داره ؟؟؟؟؟
آیا با همین نرم افزار میشه mpeg2-dvd & mpeg1 را به فرمتی تبدیل کرد که وقت رایت کردن با برنامه نرو به vcd اون رو اینکد نکنه و مستقیم رایتش کنه تا کیفیتش افت نکنه.
وقتی با اون فرمت mpeg 2-dvd رو به wmv تبدیل میکنم بسیار عالی میشه ( بدون افت کیفیت ) ولی وقت رایت کردن اینکد میکنه.

موندم تو کار این برنامه نویس های شرکت ادوب که چرا تو پریمیر فرمت خروجی DAT رو نمی گذارند تا راحت به صورت vcd رایت بشه.
هیچ نرم افزاری وجود نداره که فرمت های mpeg 1,2 رو به dat تبدیل کنه ؟؟؟؟؟ ( با این همه پیشرفت علم)
ممنون

Akbari693
07-01-2009, 01:29
سلام
من توی فروم در مورد این درخواستم جستجو کردم ولی چیزی ندیدم
در ضمن امیدوارم تایپیک رو درست انتخاب کرده باشم
اما درخواستم:
من یه نرم افزار می خوام که باهاش بتونم صدای انسان رو تبدیل کنم
یعنی با تغییر فرکانس های انسان صدای مرد رو به زن یا بچه و برعکس تبدیل کنه
البته حتما نرم افزار باشه و وسیله ی سخت افزاری نباشه (یعنی برای کامپیوتر می خوام)
کیفیت کارش هم هر چی بالاتر بهتر
البته فکر بد نکنید، برای کارایی مثل دوبله می خوام
خیلی خیلی ممنون

Oracle_Eldorado
07-01-2009, 01:50
سلام
من توی فروم در مورد این درخواستم جستجو کردم ولی چیزی ندیدم
در ضمن امیدوارم تایپیک رو درست انتخاب کرده باشم
اما درخواستم:
من یه نرم افزار می خوام که باهاش بتونم صدای انسان رو تبدیل کنم
یعنی با تغییر فرکانس های انسان صدای مرد رو به زن یا بچه و برعکس تبدیل کنه
البته حتما نرم افزار باشه و وسیله ی سخت افزاری نباشه (یعنی برای کامپیوتر می خوام)
کیفیت کارش هم هر چی بالاتر بهتر
البته فکر بد نکنید، برای کارایی مثل دوبله می خوام
خیلی خیلی ممنون

دوست عزیز برای اینطور درخواست هایی ، باید اینجا یه تاپیک جداگانه ایجاد کنید »

و درخواستتونو هم اونجا مطرح کنید .

قبل از فعالیت در هر قسمت ، قوانین همون قسمت رو هم بخونید خیلی خوب میشه :46:

قوانین انجمن درخواست نرم افزار (آپدیت 10 آذر )

mahdi1535
09-01-2009, 19:54
درخواست کانورتوری که بشه باهاش فرمت تصویری TPSرا به فرمتهای دیگه تصویری تبدیل کرد؟
فرمت TPS فرمتی هست که اخیرا رسیورهایی که امکان نصب هارد اکسترنال یا USB Storage رو دارن به این فرمت فیلمها رو ذخیره میکنن

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 10:19
با سلام دوستان .
ببخشید کدوم کانورتور پسوند Rmvb رو به Avi تبدیل میکنه ؟
Video Convert Master این پسوند رو ساپورت نمیکنه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

Mohsen6558
10-01-2009, 11:41
Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter 1.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rohallah_tavakoli
10-01-2009, 14:00
سلام من یه نرم افزار میخام که بشه باهاش فایل های با پسوند ts رو به wmv تبدیل کرد؟؟

ممنون

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 16:19
سلام من یه نرم افزار میخام که بشه باهاش فایل های با پسوند ts رو به wmv تبدیل کرد؟؟

ممنون

برنامه Xilisoft Video Converter .
لینک دانلود صفحه ی اول همین تاپیک . :46:

sajad_n90
11-01-2009, 13:39
سلام
وقتی فرمت mpeg2-dvd که یکی از فرمت های بسیار عالی پریمیر هست رو به wmv تبدیل میکنم صدا خراب میشه .خراب که چه عرض کنم افتضاح میشه .آیا راه حلی داره ؟؟؟؟؟
آیا با همین نرم افزار میشه mpeg2-dvd & mpeg1 را به فرمتی تبدیل کرد که وقت رایت کردن با برنامه نرو به vcd اون رو اینکد نکنه و مستقیم رایتش کنه تا کیفیتش افت نکنه.
وقتی با اون فرمت mpeg 2-dvd رو به wmv تبدیل میکنم بسیار عالی میشه ( بدون افت کیفیت ) ولی وقت رایت کردن اینکد میکنه.

موندم تو کار این برنامه نویس های شرکت ادوب که چرا تو پریمیر فرمت خروجی dat رو نمی گذارند تا راحت به صورت vcd رایت بشه.
هیچ نرم افزاری وجود نداره که فرمت های mpeg 1,2 رو به dat تبدیل کنه ؟؟؟؟؟ ( با این همه پیشرفت علم)
ممنون

سلام
یعنی این قدر سوال سختی پرسید که هیچ کس جوابی براش نداره؟؟؟؟

golabi2
11-01-2009, 20:43
سلام
يه کانورتور مي خوام که ra روبهmp3 تبديل کنه
با imtoo3gp که نشد

Oracle_Eldorado
11-01-2009, 21:50
سلام
يه کانورتور مي خوام که ra روبهmp3 تبديل کنه
با imtoo3gp که نشد

سلام همشهری .
این برنامه این کار رو واست انجام میده »

Xilisoft Video Converter

لینک دانلود صفحه اول هست .

hassan_sia
12-01-2009, 22:08
یه نرم افزار قدرتمند برای تبدیل فرمتهای مختلف تصویری به فرمت 3gp می خواستم که مجانی باشه یا اینکه

با سریال نامبر فعال شه ( کرکی نباشه)

Oracle_Eldorado
13-01-2009, 12:08
یه نرم افزار قدرتمند برای تبدیل فرمتهای مختلف تصویری به فرمت 3gp می خواستم که مجانی باشه یا اینکه

با سریال نامبر فعال شه ( کرکی نباشه)

2 برنامه در این زمینه وجود داره »

Video Convert Master
Xilisoft Video Converter

لینک دانلود در صفحه ی اول همین تاپیک موجوده .
البته برنامه های دیگه ای هم هست ولی قوی ترین برنامه ها این 2 تا هستن . :46:

runner
14-01-2009, 02:49
در راه رضای خدا :45:

دوست عزیز این برنلمه این کارو میکنه ولی MKV و فورمت های دیگرو به DVD تبدیل میکنه البته اونم میتونی با یه برنامه ی دیگه به AVI تبدیل کنی در هر صورت این لینک دانلودش:
در ضمن این برنامه قسمتی هم داره برای اضافه کردن زیرنویس.

حجم:
15 MB

amin_fixfox
18-01-2009, 08:08
سلام
یه برنامه میخوام که:

از اکثر فرمت ها پشتیبانی کنه. اگه بتونه فرمت های تصویری رو به gif هم تبدیل کنه دیگه شاهکاره (برای آواتار میخوام!)

کیفیت و حجم رو کاهش نده. من از Video Convert Master استفاده میکنم؛ فرمت wma رو به mp3 تبدیل نمیکنه و بقیه رو هم وقتی به mp3 تبدیل میکنه حجمشونو خیلی پایین میاره. مثلا حجم یه mp3 شیش مگابایتی بعد از تبدیل به mp3 توسط نرم افزار میشه 1 مگابایت!!

قابلیت کراپ کردن داشته باشه (هم کراپ کردن زمان و هم کراپ کردن سایز تصویر)

حجمش زیر 200 مگ باشه

اگه همچین برنامه ای اختراع شد ما رو مورد الطاف واسعه خویش قرار دهید.

alimor
19-01-2009, 01:34
با سلام

اگر ممکن من نرم افزاری می خواستم که فیلم های را که با دوربین موبایل گرفته شده را به هم بچسبونم.

باتشکر alimor

Oracle_Eldorado
19-01-2009, 01:48
با سلام

اگر ممکن من نرم افزاری می خواستم که فیلم های را که با دوربین موبایل گرفته شده را به هم بچسبونم.

باتشکر alimor

دوست عزیز میتونی از این نرم افزار استفاده کنی »

Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک

mohsen57
19-01-2009, 11:51
برنامه ای می خوام که wmv رو به vob تبدیل کنم. می خوام روی دی وی دی بریزم. نمی دونم در پست اول کدام برنامه این کار رو انجام میده.

Oracle_Eldorado
19-01-2009, 12:00
برنامه ای می خوام که wmv رو به vob تبدیل کنم. می خوام روی دی وی دی بریزم. نمی دونم در پست اول کدام برنامه این کار رو انجام میده.

دوست عزیز نرم افزار Xilisoft Video Converter این کار رو انجام میده . :46:

alimor
21-01-2009, 03:07
دوست عزیز .نرم افزاری را که گفتید 140 مگابایت حجم دارد. من نمیتوانم بگیرم. ایا برنامه مشابه با حجم کم تر هست ممنون میشم..

دوست عزیز میتونی از این نرم افزار استفاده کنی »

ulead video studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک

Alishmas
21-01-2009, 15:18
سلام ...

يه پلير برای پخش فرمت تصويری tps ميخواستم .

( فيلمی که با کارت کپچر رکورد ميکنم اين فرمت رو داره !! )

Oracle_Eldorado
21-01-2009, 16:24
سلام ...

يه پلير برای پخش فرمت تصويری tps ميخواستم .

( فيلمی که با کارت کپچر رکورد ميکنم اين فرمت رو داره !! )

فکر کنم این نرم افزار بتونه :

[معرفی و آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول

mehran_286
23-01-2009, 16:04
سلام دوستان یه نرم افزار میخوام که کیفیت فیلم های rmvbرو بالا ببره
چون فیلم ها کیفیتش پایین هستش
در ضمن یه نرم افزار کوچولو و جمع و جور برای تبدیل به 3gpبا انواع کیفیت
با تشکر

Oracle_Eldorado
23-01-2009, 16:25
سلام دوستان یه نرم افزار میخوام که کیفیت فیلم های rmvbرو بالا ببره
چون فیلم ها کیفیتش پایین هستش
در ضمن یه نرم افزار کوچولو و جمع و جور برای تبدیل به 3gpبا انواع کیفیت
با تشکر

دوست عزیز در مورد اول من که اینطور برنامه ای ندیدم حالا اگه باشه بقیه دوستان واست میزارن .

در مورد دومی هم این برنامه خوبه : XiliSOft Video Converter .

لینک دانلود در پست اول موجوده . :46:

:11:

ostooreh
23-01-2009, 20:01
سلام من یه نرم افزار میخوام که بتونه فایلهایmp3 DRM-Protected رو بتونه تبدیل کنه
DRM=Digital Rights Management

این فایلها با فرمت .mp3 هستند ولی مثلا توی Jet Audio مینویسه ASF 128

hamed_9192
24-01-2009, 11:43
با سلام
دوستان من یه نرم افزار کانورتر قوی میخوام که
فایل هایی با پسوند( ABK,MXB) رو با mp3
تبدیل کنه
یا حداقل یه نرم افزار که بشه این فایل هارو با پسوندABK,MXB
رو تو کامپیوتر اجرا کرد

با تشکر

dark fear
28-01-2009, 20:27
سلام من یه کانورتر میخام که بتونه فایل های مختلف تصویری مخصوصا mkv رو بدون افت کیفیت
و کاهش ابعاد به فایل wmv تبدیل کنه
میخام چند تا فیلم hd mkv رو به wmv تبدیل کنم به طوری که حتما hd بمونه
ممنون

Mohsen6558
28-01-2009, 21:41
Xilisoft MKV Converter 5.1.20.0121 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dark fear
29-01-2009, 16:30
Xilisoft MKV Converter 5.1.20.0121 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی خیلی ممنون
نیاز اساسی منو حل کردی :10: :11:
حالا میشه یه کانورتر دیگه واسه تبدیل فایل های دیگه مثل dat و avi به wmv بذارین ؟:10: :11:

peyman_tp
30-01-2009, 07:39
سلام. من یه سری فایل های AVI دارم که کدک Xvid هستن. dvd پلیر من فقط DivX رو میخونه. یه نرم افزار میخواستم که فایل های AVI رو از Xvid به DivX تبدیل کنه. مرسی

dark fear
30-01-2009, 10:44
سلام. من یه سری فایل های AVI دارم که کدک Xvid هستن. dvd پلیر من فقط DivX رو میخونه. یه نرم افزار میخواستم که فایل های AVI رو از Xvid به DivX تبدیل کنه. مرسی

این کانورتر خیلی عالیه و خیلی از فایل ها رو به هم تبدیل میکنه ولی یکم تو wmv افت کیفیت داره
ولی avi رو خوب کانورت میکنه البته باید یکم با settingش ور بری تا بتونی خوب کانورت کنی :10:

من یه کانورتر میخام که چند تا فورمت تصویری مثل dat و avi رو بدون افت کیفیت به wmv تبدیل کنه

Milad_Sky
30-01-2009, 14:35
با عرض سلام و خسته نباشید

لطفا یک کانورتر معروف برای تبدیل فرمت AVI به فرمت قابل پخش در ویدیوپلیرهای خانگی(VCD PLAYER)معرفی کنید.

توجه:خودم از چند کانورتر حتی از BATCH CONVERTOR نرم افزار ULEAD استفاده کرم،ولی هرکدومشون یه مشکل داشت.مثلا:بعضیا اصلا این فرمت رو نمی شناختن،بعضیا با سرعت خیلی پایین تبدیل میکردن،بعضیا نمی تونستن به فرمت MPEG تبدیل کنن...

پس لطفا نرم افزاری که معرفی میکنید خوراک تبدیل avi باشه،سرعت تبدیل بالایی داشته باشه،کیفیت فیلم رو حفظ کنه و اینکه دیگه موقع رایت فیلم با NERO این برنامه NERO نره روی وضعیتEncoding VidEo و فورا فیلمو رایت کنه. لینک دانلود هم فراموش نشه

واقعابه این نرم افزار نیاز دارم!!:11::11::11:

dark fear
30-01-2009, 15:39
با عرض سلام و خسته نباشید

لطفا یک کانورتر معروف برای تبدیل فرمت AVI به فرمت قابل پخش در ویدیوپلیرهای خانگی(VCD PLAYER)معرفی کنید.

توجه:خودم از چند کانورتر حتی از BATCH CONVERTOR نرم افزار ULEAD استفاده کرم،ولی هرکدومشون یه مشکل داشت.مثلا:بعضیا اصلا این فرمت رو نمی شناختن،بعضیا با سرعت خیلی پایین تبدیل میکردن،بعضیا نمی تونستن به فرمت MPEG تبدیل کنن...

پس لطفا نرم افزاری که معرفی میکنید خوراک تبدیل avi باشه،سرعت تبدیل بالایی داشته باشه،کیفیت فیلم رو حفظ کنه و اینکه دیگه موقع رایت فیلم با NERO این برنامه NERO نره روی وضعیتEncoding VidEo و فورا فیلمو رایت کنه. لینک دانلود هم فراموش نشه

واقعابه این نرم افزار نیاز دارم!!:11::11::11:

برو تو سایت
این سایت کانورتر هاش فوق العادن ! اگه سرعتت بالاس یکی داره حجمش حدود 60 مگ هست ولی
همه چه داره یه پکیج کامل و حرفه ای هست ! هر بلایی سر فیلم بخای میتونی بیاری ! Xilisoft Media Toolkit Ultimate
البته این یک پکیج است .... یک کانورتر فوق العاده هم داره به اسم Xilisoft Video Converter حجمش
حدود 16 مگ هست و فکر کنم بهترین کانورتر باشه منم دارم تلاش میکنم دانلودش کنم !

Mohamma:D
30-01-2009, 16:02
دوستان سلام
با عرض شرمندگي من يه كانورتر ميخوام كه فقط يه كار رو انجام بده. اونم تبديل wma ‌به mp3

tanks:11:

HoJJaT_007
30-01-2009, 16:05
کانورتر mp3 به midi یا wav به midi هست ؟

peyman_tp
30-01-2009, 19:36
این کانورتر خیلی عالیه و خیلی از فایل ها رو به هم تبدیل میکنه ولی یکم تو wmv افت کیفیت داره
ولی avi رو خوب کانورت میکنه البته باید یکم با settingش ور بری تا بتونی خوب کانورت کنی :10:

من یه کانورتر میخام که چند تا فورمت تصویری مثل dat و avi رو بدون افت کیفیت به wmv تبدیل کنه

دوست عزیز لینک کار نمیکنه وقتی زدم میگه File not found لطفا" یه لینک دیگه بذار. ممنون

Oracle_Eldorado
30-01-2009, 19:59
دوستان سلام
با عرض شرمندگي من يه كانورتر ميخوام كه فقط يه كار رو انجام بده. اونم تبديل wma ‌به mp3

tanks:11:

برنامه ی Xilisoft Video Converter .
لینک دانلود در صفحه ی اول .

zeus7610
31-01-2009, 18:13
سلام بهترین کانورتور همه چی به همه چی کدومه؟ لطف کنید معرفی کنید با لینک دانلود. اگه صوتی و تصویری با هم باشه خیلی بهتره. مرسی

Mohsen6558
31-01-2009, 18:24
سلام بهترین کانورتور همه چی به همه چی کدومه؟ لطف کنید معرفی کنید با لینک دانلود. اگه صوتی و تصویری با هم باشه خیلی بهتره. مرسی
چه درخواستی کلی!!
Master Convertor در صفحه اول

samanajan
02-02-2009, 19:50
با سلام یک نرم افزار
توپ

برای آی پاد می خواستم

تصویری را به ای پاد تبدیل کند

1. سرعت بالای تبدیل
2. کیفیت را تغییر ندهد بهترین کیفیت را داشته باشد
3. همه فن حریف

اگر با کرک باشد بهتر

Ghasem.M
04-02-2009, 20:11
سلام
من یه فیلم به دستم رسیده (The Day The Earth Stood Still) پسوند فیلم Scr هست و ویندوز اون رو به عنوان اسکرین سیور میشناسه! با MCplayer باز میشه فیلم ولی نمیشه زیرنویس بهش اضافه کرد. می خواستم بدونم برنامه ای هست که این فرمت رو به سایر فرمت ها مثلا Avi تبدیل کنه؟!

Oracle_Eldorado
04-02-2009, 22:58
با سلام یک نرم افزار
توپ

برای آی پاد می خواستم

تصویری را به ای پاد تبدیل کند

1. سرعت بالای تبدیل
2. کیفیت را تغییر ندهد بهترین کیفیت را داشته باشد
3. همه فن حریف

اگر با کرک باشد بهتر

Video Convert Master

XiliSoft Video Converter

لینک دانلود در صفحه ی اول .

sourena
04-02-2009, 23:53
دوستان...فايلهايي كه با رسيور ضبط ميشه،با پسوند ts هستش!چه جوري ميشه با بهترين كيفيت ممكن تبديلشون كنم؟من گشتم ولي چيزي پيدا نكردم!

Oracle_Eldorado
05-02-2009, 00:21
دوستان...فايلهايي كه با رسيور ضبط ميشه،با پسوند ts هستش!چه جوري ميشه با بهترين كيفيت ممكن تبديلشون كنم؟من گشتم ولي چيزي پيدا نكردم!

دوست عزیز من خودم با Video Convert Master و Xilisoft Video Converter امتحان کردم ، هر 2 تا به AVI تبدیل کردند .

لینک دانلود : پست اول همین تاپیک

sobhdam1
06-02-2009, 08:52
سلام بچه ها من نرم افزار نمي خوهم فقط مي خوام بدونم فرق mp4 با mp3 در چيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
06-02-2009, 11:06
خوب شما باید سئوالتون رو اینجا مطرح کنید :

CECELIA
07-02-2009, 02:46
سلام
من یه برنامه میخوام که فایلهای mkv رو به avi تبدیل کنه
البته امکان تغییر سایز و به همراه داشتن زیرنویس رو هم داشته باشه.
برنامه دارم که کار تبدیل رو انجام میده ولی زیرنویس رو هم در فایل تبدیل شده قرار نمیده
متشکر

Ship Storm
07-02-2009, 20:28
سلام
من یه برنامه میخوام که فایلهای mkv رو به avi تبدیل کنه
البته امکان تغییر سایز و به همراه داشتن زیرنویس رو هم داشته باشه.
برنامه دارم که کار تبدیل رو انجام میده ولی زیرنویس رو هم در فایل تبدیل شده قرار نمیده
متشکر

انجمن فیلم بعد نرم افزاری رو یک سر بزنید نتیجه میگیرید: :11:

h.shali
08-02-2009, 13:06
با سلام نرم افزاری را برای تبدیل فرمتmkv به dvd نیاز دارم. با تشکر

mohammadkhalaji
08-02-2009, 16:10
سلام دوستان
من یکی از یوزر های جدید ایمول هستم وفایلهای ویدیویی اشتراکی با پسوند wmv رو دانلود کردم
ولی پخش نمی شن،وقتی قسمت راهنما رو در emule نگاه میکنم یه توضیح کوتاه نوشته
که برای پخش این فایلها بایداز صاحب فایل مجوز داشته باشیم با winmedplayer classic هم باز نمیشه
در ضمن از ویندوز ویستا هوم پرمیموم اورجینال استفاده میکنم.
لطفا یه نرم افزار یا راه حل پیشنهاد بدین.
فکر می کنم اشتبا هی جای ایجاد تاپیک تو قسمت جواب ها در خواستمو مطرح کردم!

mohammadkhalaji
08-02-2009, 16:12
سلام دوستان
من یکی از یوزر های جدید ایمول هستم وفایلهای ویدیویی اشتراکی با پسوند wmv رو دانلود کردم
که برای پخش این فایلها بایداز صاحب فایل مجوز داشته باشیم با winmedplayer classic هم باز نمیشه

Oracle_Eldorado
09-02-2009, 00:17
سلام دوستان

شما اگه میخوای اون فایل WMV رو تبدیل کنی جای درستی اومدی !
شما میتونی از نرم افزار Video Convert Master یا Xilisoft Video Converter استفاده کنی .

ولی اگه یه برنامه میخوای که فایل WMV رو اجرا کنی باید یه تاپیک جداگانه میزدین .
با تشکر ... :11:

spiderman200700
12-02-2009, 10:55
آقا خسته نباشید .من یه نرم افزار برای تبدیل یا پخش فرمت صوتی adx می خوام.
من این فرمت رو در بازی ورود به ماتریکس دیدم .یه" پلاگ این" هم برای پخش adx برای "وینمپ" گرفتم اما این نوع adx رو پخش نکرد.
اگه می شه کمکم کنید .ممنون.

Silence so loud
12-02-2009, 14:26
سلام
آقا من 3 تا نرم افزاره کانورت میخوام به قراره زیر:

Lame mp3 Encoding
Tmpeg Enc Express
FHG Encoder

ممنون میشم آخرین ورژن+کرکشون رو بذارید واسه دانلود :20:

FARZAD HOOSHMAND
13-02-2009, 12:12
من یه کانورتور واسه فرمت های dxr و cxt میخوام کا با نرم افزلر دریم ویور نوشته شده اند .آموزشیه

denzelmovie
15-02-2009, 11:32
با سلام به دوستان عزیز
یک نرم افزار میخواستم که فرمت mkv رو به avi تبدیل کنه
البته کیفیتش کم نشه و حجمش هم زیاد نشه
اگه نرم افزار حجمش کم باشه بهتره چون اینترنت پر سرعت ندارم
با تشکر

Mohsen6558
19-02-2009, 12:48
سلام
آقا من 3 تا نرم افزاره کانورت میخوام به قراره زیر:

Lame mp3 Encoding
Tmpeg Enc Express
FHG Encoder

ممنون میشم آخرین ورژن+کرکشون رو بذارید واسه دانلود :20:
این رو پیدا کردم
LAME MP3 Encoder 3.97 alpha 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohsen6558
19-02-2009, 12:49
من یه کانورتور واسه فرمت های dxr و cxt میخوام کا با نرم افزلر دریم ویور نوشته شده اند .آموزشیه
اونها فایل های تصویری نیستن در واقع avi هستن که قفل گذاری شده روشون

Mohsen6558
19-02-2009, 12:50
با سلام به دوستان عزیز
یک نرم افزار میخواستم که فرمت mkv رو به avi تبدیل کنه
البته کیفیتش کم نشه و حجمش هم زیاد نشه
اگه نرم افزار حجمش کم باشه بهتره چون اینترنت پر سرعت ندارم
با تشکر
Xilisoft MKV Converter 5.1.18.1211 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bilbo
22-02-2009, 15:56
من یک نرم افزار میخوام که فیلم ها سینمایی رو به MP4 تبدیل کنم و توی گوشی ببینم.
از Allok هم استفاده کردم که تصویر خروجیش شطرنجیه و قابل دیدن نیست !

UNKNOWN.
22-02-2009, 20:00
مي خوام بدونم چطوري مي شه بدستش اورد

ghoghnoos_ty
22-02-2009, 23:40
دوستان من یه نرم افزار می خوام که فرمت aviرا بهmpgبتونه تبدیل کنه

LoLoLoL
23-02-2009, 21:58
عجب !!!

خواهشا یه کانورتور به من معرفی کنین که فایل .srt و یا .sub که مربوط به زیر نویسه رو بگیره و با یک فیلم مچ کنه و به صورت یک فیلم زیر نویس دار تحویل بده به طوری که توی سی دی پلیر ها هم اجرا بشود ...

mehran.yousefi
24-02-2009, 20:44
سلام- من دنبال یک نرم افزاری میگردم که بتونه dvd از نوع mp3 بسازه تا من بتونم اونو تو ماشینم که dvd player از نوع lg داره اجرا کنم. با nero این کارو کردم نشد. ممنونم

Oracle_Eldorado
25-02-2009, 08:04
من یک نرم افزار میخوام که فیلم ها سینمایی رو به MP4 تبدیل کنم و توی گوشی ببینم.
از Allok هم استفاده کردم که تصویر خروجیش شطرنجیه و قابل دیدن نیست !

خوب شما میتونی یکی از اینا رو امتحان کنی :

Video Convert Master
یا
XiliSoft Video Converter

rezapassword
25-02-2009, 13:29
سلام اساتید
اقا
ریسیور وقتی ریکورد میکنه فایلهاش با این فرمت هست tm
حالا ایا نرمافزاری برای کانیورت این فرمت هست

سپاس

Ehsan PCbase
25-02-2009, 15:00
سلام اساتید
اقا
ریسیور وقتی ریکورد میکنه فایلهاش با این فرمت هست tm
حالا ایا نرمافزاری برای کانیورت این فرمت هست

سپاس
نه نیست ... :11:

بی باک بی بال
25-02-2009, 17:03
یه نرم ابزار می خوام که با اون فایل rar اجرا کنم

Ehsan PCbase
25-02-2009, 17:17
شما باید از نرم افزار WinRar کمک بگیرید :

Oracle_Eldorado
25-02-2009, 21:24

اول از همه شما باید واسه این درخواستتون که به اینجا مربوط نمیشه ، باید یه تاپیک جدا بزنی .
دوم هم میتونید از این تاپیک کمک بگیرید :

WinRar | فشرده‌سازی فایل‌ها

afshinjj
27-02-2009, 22:00
سلام من نرم افزاري مي خوام كه فرمت tps رو به فرمت هاي ديگر ويديويي تبديل كنه ممنون ميشم اگه بگين

Kasra 91
28-02-2009, 20:46
کامل ترین کانورتری که پیشنهاد میشه چیه؟ اگه میشه لینک دانلود هم بدین

Oracle_Eldorado
28-02-2009, 20:48
کامل ترین کانورتری که پیشنهاد میشه چیه؟ اگه میشه لینک دانلود هم بدین

Xilisoft Video Converter

لینک دانلود در پست اول همین صفحه

نقش آذین
01-03-2009, 15:28
با سلام نرم افزار تبدیل flv به dat یا mpg میخواستم

Ehsan PCbase
02-03-2009, 11:16
با سلام نرم افزار تبدیل flv به dat یا mpg میخواستم
از Total Video Converter در پست اول همین تاپیک استفاده کنید

S@l@m
02-03-2009, 16:35
سلام
من دنبال نرم افزاری هستم که vcd رو مستقیما وبا سرعت بالا به dvd تبدیل کنه واگه ممکنه رایت هم کنه
ممنون میشم اگه معرفی کنین

midony
02-03-2009, 18:11
با چه نرم افزاری میشه
فرمت
mpeg 2
به ای وی آی تبدیل کنم
یا DAT
غیر از پریمییر
سرعتش خوب باشه

usfelme
02-03-2009, 19:18
سلام
من دنبال نرم افزاری هستم که vcd رو مستقیما وبا سرعت بالا به dvd تبدیل کنه واگه ممکنه رایت هم کنه
ممنون میشم اگه معرفی کنین

از پست اول بداون:
Convert X To DVD v3.0.0.9 | Mirror | Pass:

usfelme
02-03-2009, 19:20
با چه نرم افزاری میشه
فرمت
mpeg 2
به ای وی آی تبدیل کنم
یا DAT
غیر از پریمییر
سرعتش خوب باشه

پست اول:
(پیشنهاد می شه) Video Convert Master 8.0.8.25 | Picture | PSW : Mirraco@cw

omidhama2007
05-03-2009, 03:10
با عرض سلام و خسته نباشید من دنبال نسخه فول ورژن+ کرک سالم و معتبر برنامه Super DVD Creator را میخواستم چون ورژنهای مختلفی از این نرم افزار وجود دارد ولی کرک ان ناقص است و درست حسابی رجیستر نمیشه چون پولی است ممنون میشم نسخه کامل این نرم افزار را برایم بگذارید با تشکر فراوان

Oracle_Eldorado
05-03-2009, 08:25
با عرض سلام و خسته نباشید من دنبال نسخه فول ورژن+ کرک سالم و معتبر برنامه Super DVD Creator را میخواستم چون ورژنهای مختلفی از این نرم افزار وجود دارد ولی کرک ان ناقص است و درست حسابی رجیستر نمیشه چون پولی است ممنون میشم نسخه کامل این نرم افزار را برایم بگذارید با تشکر فراوان

خوب اگه برنامه رو داری ، از اینجا کرک رو درخواست بده :

درخواست کرک و سریال

mohammad_twe
05-03-2009, 12:15
salam ie barname mikhastam ie file haie music ro be fornate SCL tabdil kone ???
mamnoon misham bezarin
scl too barname hip hop be kar mire

Ehsan PCbase
05-03-2009, 12:40
salam ie barname mikhastam ie file haie music ro be fornate scl tabdil kone ???
Mamnoon misham bezarin
scl too barname hip hop be kar mire
اولاً فارسی تایپ کنید دوماً فکر نمی کنم همچین کانورتوری باشه

mohammad_twe
05-03-2009, 16:12
یعنی نیست همچین بذنامه ای ؟؟؟ یکی از دوستام یادمه داشت فقط الان گیرش نمیارم ازش بگیرم
؟؟؟؟

omidhama2007
05-03-2009, 18:11
خوب اگه برنامه رو داری ، از اینجا کرک رو درخواست بده :

درخواست کرک و سریال

سلام برنامه را ندارم دنبال نسخه کامل و فول ورژنش میگردم

farshif
05-03-2009, 18:15
سلام برنامه را ندارم دنبال نسخه کامل و فول ورژنش میگردم
من از این استفاده می کنم مشکلی هم نداره

omidhama2007
05-03-2009, 18:52
درسته من هم این ورژن را دارم با چند تا دیگه ولی هیچ کدام فول ورژن نیست و شما نمیتوانید زیر نویس را به فیلم اضافه کنید شما خودتون تونستید با این ورژن زیرنویس را به فیلم اضافه کنید اگر تونستید ممنون میشم بگید با تشکر

farshif
05-03-2009, 20:21
درسته من هم این ورژن را دارم با چند تا دیگه ولی هیچ کدام فول ورژن نیست و شما نمیتوانید زیر نویس را به فیلم اضافه کنید شما خودتون تونستید با این ورژن زیرنویس را به فیلم اضافه کنید اگر تونستید ممنون میشم بگید با تشکر
قبلا امتحان نکردم الان هم برنامه رو ندارم ولی این برنامه کرکش هم روش هستش یعنی با نصبش وبعدش کرک کردنش تبدیل به full version میشه

meghdaad
06-03-2009, 02:35
در خواست های خورد را برای کانوتورها اینجا مطرح کنید

پست اول با کاربردی ترین کانورتور ها کامل و آپدیت خواهد شد
تمامی برنامه ها با کرک هستن

mcfunsoft video convert master v8.0.10.26 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2f98498965%2fvideoconvertmaster2008.rar) | picture ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 35341ar.jpg)
.

.
moyea flv to video converter pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2f42609320%2fflv_to_converter.rar) | picture ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fcrop.gif)

سلام نرم افزارهای که تو پست اول هستند، بدون معرفی هستند ممکنه جلوش یه توضیح مختصر بدین؟
یه نرم افزار تبدیل به jpg که بعد از تبدیل تو پروپرتیس عکس هیچ اطلاعاتی نمونه.

Mohsen6558
06-03-2009, 10:37
سلام نرم افزارهای که تو پست اول هستند، بدون معرفی هستند ممکنه جلوش یه توضیح مختصر بدین؟
یه نرم افزار تبدیل به jpg که بعد از تبدیل تو پروپرتیس عکس هیچ اطلاعاتی نمونه.
نرم افزار های صفحه ی اول بر حسب درخواست آماده شده ان و این که از اسمشون کاملا پیداست کارشون
در مورد درخواستتون هم متوجه نشدم
در صورت امکان بیشتر توضیح بدین

saber57
08-03-2009, 20:04
:31: با چه نرم افزاری میشه ریاضی رو به زبان تصویر نشون داد؟ممنون میشم

new explorer
09-03-2009, 03:06
سلام
من چند تا فیلم دارم که تو فرمت avi هستن(فکر می کنم از دی وی دی تبدیل شدن ف در هر صورت) و هر کدومشون زیرنویسشون با فایلای الحاقی srt.* , sub.* و ...(فایلهای زیرنویس) زمان اجرا ،زیرنویس رو نشون میدن-اما با برنامه های مبدل فرمتی که من همتحان کردم نتونستم زیرنویس رو با فایل فلم همراه کنم
اگر شما میدونید،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

farshif
09-03-2009, 09:20
سلام
من چند تا فیلم دارم که تو فرمت avi هستن(فکر می کنم از دی وی دی تبدیل شدن ف در هر صورت) و هر کدومشون زیرنویسشون با فایلای الحاقی srt.* , sub.* و ...(فایلهای زیرنویس) زمان اجرا ،زیرنویس رو نشون میدن-اما با برنامه های مبدل فرمتی که من همتحان کردم نتونستم زیرنویس رو با فایل فلم همراه کنم
اگر شما میدونید،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
برای آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم (hard sub) به این تاپیک ها مراجعه کنید.نرم افزار های مورد نیاز همونجا هست :

ولی اگه میخواین فیلمتون رو به DVD زیرنویس دار تبدیل کنید به این تاپیک نگاه کنید :

JING3LKHAN
09-03-2009, 11:11
سلام .يه برنامه اي هست ts to mpg convertor كه سر 3 سوت فايل هاي ts رو با داس به mpg تبديل ميكنه.من يه برنامه تو اين مايه ها ميخوام كه avi رو به mp4 تبديل كنه با سرعت بالا .برنامه اي هست؟؟؟

afshinmt
10-03-2009, 17:10
گروه نرم افزاری پی سافت به مناسبت فرارسیدن نوروز ۸۸ با افتخار تقدیم می کند :

نرم افزار اطلاعاتی سالنامه سلامت نام برنامه ای است که گنجینه ای از اطلاعات را درون خود گنجانده است . هم اکنون این برنامه شامل ۱۴ عنوان مطلب در زمینه های پزشکی ، روانشناسی ، اطلاعات دارویی و مجموعه اطلاعات عمومی است . مجموع مطالب این ۱۴ عنوان مطلب به دو هزار و صد و دوازده ( ۲۱۱۲ ) عدد می رسد . در حالی که نسخه قبلی این برنامه شامل ۳۱۰ مطلب بود . این حجم عظیم اطلاعات را بی شک در کمترین برنامه های کم حجم شاهد خواهید بود . لازم به ذکر است که حجم این برنامه کمتر از ۵ مگابایت می باشد .

نسخه دوم این برنامه با نسخه قبلی خود تفاوت چشمگیری داشته است که از جمله این تفاوت ها و البته امکانات جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد :
- عنوان بندی مطالب در ۴ قسمت مختلف از قبیل پزشکی ، روانشناسی و …

- دسته بندی مطالب در هر یک عنوانهای ذکر شده

- تغییر در منوهای صفحه ی اول برنامه به شکلی جدید و جذاب تر

- بزرگتر شدن کادر برنامه برای بهتر خواندن مطالب

- طراحی بهتر در قسمت تقویم روز و قسمت ابیات ناب

- اضافه شدن عنوان روزشمار پزشکی که به تاریخ پزشکی جهان ، در هر روز می پردازد .

- بهره بردن از رسمی کهن با عنوان فالنامه حافظ که به همراه تعابیر اشعار می باشد .

- امکان تغییر دادن رنگ نوشته ها و همچنین رنگ پس زمینه در قسمت تنظیمات

- امکان کوچک دیگری که ممکن است از چشم برخی افراد پنهان بماند در قسمت مشاهده مطالب وجود دارد . بالای قسمت شرح مطالب نوار قرمز رنگی وجود دارد که روی این نوار، مثلثی هست که با کلیک بر روی این مثلث دوباره لیست مطالب در دسترس قرار می گیرد .
حجم : حدود ۵ مگابایت
توضیحات : فایل ReadMe همراه با برنامه را حتما بخوانید .

deluge28
12-03-2009, 19:24
Convert For FLV :

FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod, Zune Converter V3.9.1108 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F98476917%2Fflv_converter.rar) | Picture ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين نسخه trial version هست.... register and liscence code مي خواد.........

hady1364
14-03-2009, 23:16
سلام؛
من یه مبدل می خواستم که بتونه حداقل یه فرمت ویدیو رو به bav تبدیل کنه (فرق نداره چه فرمتی رو)
این bav یه فرمت خیلی جدیده که بیشتر رو دستگاه های مترجم (مثه SD990P اطلس فرهنگ) جدید کاربرد داره و می تونه در آن واحد دو فایل زیرنویس رو با alignment های مختلف اجرا کنه

فربد
15-03-2009, 12:55
سلام
اگه کسی برنامه‌ای (freeware یا با crack) می‌شناسه که wmdرو به mp3 تبدیل کنه، ممنون می‌شم که لینک‌شو بهم بده.
با تشکر

farshif
15-03-2009, 13:35
MP4 to MP3 Converter

کرک:

فربد
16-03-2009, 00:13
MP4 to MP3 Converter

کرک:

ممنون
ولی متأسفانه بعد از دانلود شدن فایل، فایل خراب می‌شود (هیچ آُیکونی ندارد و فایل exe اجرا نمی‌شود)....کرک‌رو هم نتونستم دانلود کنم.
راستی اینی که معرفی کردید، کار منو راه می‌ندازه؟ (آخه من wmdرو می خوام تبدیل کنما نه mp4!!!!)

بازم متشکر

farshif
16-03-2009, 00:48
ممنون
ولی متأسفانه بعد از دانلود شدن فایل، فایل خراب می‌شود (هیچ آُیکونی ندارد و فایل exe اجرا نمی‌شود)....کرک‌رو هم نتونستم دانلود کنم.
راستی اینی که معرفی کردید، کار منو راه می‌ندازه؟ (آخه من wmdرو می خوام تبدیل کنما نه mp4!!!!)

بازم متشکر
بله تو توضیحاتش نوشته بود که تبدیل میکنه.من میگردم یه لینکه دیگه برات میزارم

IPHONE 3g
16-03-2009, 09:49
برنامه Ulead Video Converter رو واسه کانورت میخوام لطفا همین باشه نه چیز دیگه ممنونم

farshif
16-03-2009, 10:40
برنامه ulead video converter رو واسه کانورت میخوام لطفا همین باشه نه چیز دیگه ممنونم
مطمئنی همچین برنامه ای وجود داره

IPHONE 3g
16-03-2009, 13:31
بله تو سی دی پی سی سویتی که تو جعبه گوشیم بود این برنامه بود حالا اون سی دی رو گم کردم و اون برنامرو لازم دارم.

S@l@m
16-03-2009, 16:09
بودنش که هست منم دارمش ولی با این اینترنت ذغالی آپلود کردنش مشکله توی مجموعه لرد میتونی پیداش کنی

farshif
16-03-2009, 17:32
بله تو سی دی پی سی سویتی که تو جعبه گوشیم بود این برنامه بود حالا اون سی دی رو گم کردم و اون برنامرو لازم دارم.
پس لطفا مدل گوشیتون رو بگید

IPHONE 3g
16-03-2009, 19:34
nokia 5700

Leyth
16-03-2009, 21:43
سلام

کانورتوری برای تبدیل فایل های avi به gif هست؟

مستقیم یا غیر مستقیم هم میشه؟

Mohsen6558
16-03-2009, 23:12
سلام

کانورتوری برای تبدیل فایل های avi به gif هست؟

مستقیم یا غیر مستقیم هم میشه؟

فربد
17-03-2009, 10:26
بله تو توضیحاتش نوشته بود که تبدیل میکنه.من میگردم یه لینکه دیگه برات میزارم

اگه لطف کنی و پیداش کنی که بسیار سپاسگزار می‌شم:) تا همین‌جام ممنونم

farshif
17-03-2009, 14:50
اگه لطف کنی و پیداش کنی که بسیار سپاسگزار می‌شم:) تا همین‌جام ممنونم
من خودم این برنامه رو گرفتم درسته نصب میشه ولی چون فول ورژن نیست جواب نمیده . کرکش هم مال این برنامه نبود.تشابه اسمی بود. این برنامه رو هم تست کن
Protected Music Converter 1.0.0.10

پسورد: ~Spam~
لینک توضیحاتش :

فربد
17-03-2009, 23:49
من خودم این برنامه رو گرفتم درسته نصب میشه ولی چون فول ورژن نیست جواب نمیده . کرکش هم مال این برنامه نبود.تشابه اسمی بود. این برنامه رو هم تست کن
Protected Music Converter 1.0.0.10

پسورد: ~Spam~
لینک توضیحاتش :

اون برنامه‌ی قبلی که معرفی کردی‌و دوباره گرفتم، مشکل‌اش دقیقاً همینه که register نشد

این یکی‌و هم تست کردم؛ برخلاف توضیحاتی که داده، اصلاً توش فایل wmd، باز هم نشد، چه برسه به این‌که بخواد convertش کنه!
پسورد فایل دوم اشتباه بود (انگار سیستم اسپم شناخت‌ش و پاکش کرده)، این درسته:

انگار نمی‌شه کاریش کرد! به نظر میاد چیزی تبدیل‌اش نمی‌کنه...با jetaudio، magic video، AoA Mp4 Converter و دو نرم‌افزار مخصوص تصویر (با این‌که فایل wmdی من صوتیه)؛ Video Convet Master و Super Video Converter‌ و همچنین sony vegas هم تست کردم و نشد!

mous3030
19-03-2009, 00:04
با سلام
درخواست dvr to mp3
با تشكر

*Morteza*
19-03-2009, 01:25
نرم افزار Video Convert Master 8.0.8.25 که در پست اول نوشته "پیشنهاد میشه" و عکسش رو گذاشتید همون Magic Video Converter نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عکسش 99 درصد شبیهشه!
من خودم از دومی استفاده می کنم. اولی بهتره برم از اون استفاده کنم؟ بعضی موقع ها Magic VC یه ایرورهایی میده موقع تبدیل و میگه که کدک باید نصب کنی و ... این یکی هم اینطوریه؟

Mcafee*
19-03-2009, 13:07
FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod, Zune Converter V3.9.1108 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F98476917%2Fflv_converter.rar) | Picture ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بابا اینکه خرابه ، ميخوام يک فايل flv رو واردش کنم ارور ميده ميگه Decoder برای این فايل وجود نداره !!

meghdaad
19-03-2009, 13:58
در مورد درخواستتون هم متوجه نشدم
در صورت امکان بیشتر توضیح بدین
اگه یه عکسی با دوربین یا موبایل (بعضی از موبایلها عکسهاشون بدونه پروپرتیسه) بگیریم بعد با ACDSee نگاه کنیم و در ACDSee کیلیک راست کنید و بعد Properties را بزنید و بعد EXIF یا Custom انتخاب کنید، مشخصات دوربین عکاسی نشون میده.
مثلا این عکس

Mcafee*
19-03-2009, 14:15
من با هر برنامه ای که داديد و معرفی کرديد سعی کردم فايل flv که با نرم افزار Speedbit دانلود کرده بودم از يوتيوب رو تبديل کنم به يک فرمت ديگه اما نشد ، فکر کنم با حدود 7 برنامه مختلف امتحان کردم ، ديگه نميدونم چه غلطی بايد بکنم

فربد
19-03-2009, 15:11
من با هر برنامه ای که داديد و معرفی کرديد سعی کردم فايل flv که با نرم افزار Speedbit دانلود کرده بودم از يوتيوب رو تبديل کنم به يک فرمت ديگه اما نشد ، فکر کنم با حدود 7 برنامه مختلف امتحان کردم ، ديگه نميدونم چه غلطی بايد بکنم

خودتو ناراحت نکن انقدر
من با Magic Video7.9.0.6 امتحان کردم قبلاً، شده
اگه نتونستی پیداش کنی، بگو برات آپلود کنم
حدود ۱۴ مگه (اگه زیپ‌ش کنم)

dj_masiha
19-03-2009, 16:11
سلام و درود
ممکنه لینکی از برنامه Movkit Batch Video Converter نسخه 3 (فول) معرفی کنید؟
ممنون

farshif
19-03-2009, 17:00
سلام و درود
ممکنه لینکی از برنامه Movkit Batch Video Converter نسخه 3 (فول) معرفی کنید؟
ممنون

dj_masiha
19-03-2009, 18:53

ممنون دوست عزیز، این لینک رو در warea-bb دیدم، اما به کارمنمیاد. اگه دقت کرده باشید گفتم نسخه 3 به بعد.
به هر حال ممنون از لطفت.

meghdaad
19-03-2009, 23:16
نرم افزار 3gp Plug in برای Windows Media Player 11 وجود داره؟

deluge28
19-03-2009, 23:26
يه كانورتور از flv به چيزاي ديگه.. لطفا كرك شده اگه كسي داره خيلي ممنون........توي پست اول هست ولي ترياله...

farshif
20-03-2009, 01:24
يه كانورتور از flv به چيزاي ديگه.. لطفا كرك شده اگه كسي داره خيلي ممنون........توي پست اول هست ولي ترياله...
Total Video Converter v3.21

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:

mansourfcb
22-03-2009, 00:07
ببخشيد اگه پستم تكراريه !! :31:

من نرم افزاري ميخوام كه فيلم هاي با پسوند TS.* و VOB.* (كه پسوندهاي DVD هستند) را به divx تبديل كنم بطوريكه با همون كيفيت اصلي فيلم يا كمترين تغيير در كيفيت اونا رو تبديل كنه.
چه نرم افزاري براي اين كار مناسبه ؟؟؟؟

esi1325
22-03-2009, 01:01
برنامه برای تبدیل avm میخوام:20

esyo
22-03-2009, 01:04
سلام
برنامه ای هست که زیرنویس رو به فیلم بچسبونه:
1)بدون اینکه حجمش زیاد بشه
2)بدون اینکه زیرنویس رو با خطوط در هم ور هم نشون نده
3)همه فرمت ها رو ساپورت کنه
4)سرعت بالایی داشته باشه
5)کیفیت پایین نیاد

من 3 برنامه میگم ولی محدودیت هاشون هم میگم:
1)Aiseesoft Total Video Converter همه چیز رو با هر فرمتی با هر نوع زیرنویسی میچسبونه به هم. منتهی حجم رو تقریبا دوبرابر میکنه!
2)WinAVI Video Converter این هم خوبه ولی نه به قدرت اولی تنها حسنش اینکه حجم رو زیادنمیکنه ولی با بعضی از زیرنویس ها مشکل داره وبعد از چسبوندن با خطوط در هم نشون میده!

3)AVIAddXSubs خیلی سریع و خوب و بدون مشکل هست فقط هر زیرنویسی رو نمی چسبونه !والا سرعت و کیفیتش خیلی خوب هست.یعنی اگر زیرنویس کوچکترین ایرادی داشته باشه عملیات صورت نمیگیره

حالا شما دوستان چی پیشنهاد میدید؟
سال نوتون هم مبارک

esyo
22-03-2009, 01:46
یک سوال دیگه
چطور میشه dr.divx رو ریجستر کرد؟
بعد اجرا کیجن باید چکار کرد؟
چون اون سریالی که خودش میده رو به دکتر دایویکس میدم اصلا عمل نمی کنه
کلا کیجن 3 قسمت داره
serail number
activition url
activtion code

چکار کنم؟

aliarnold
22-03-2009, 15:33
آقا من يه كانورتر براي تبديل adx به mp3 ميخواستم(حتما كرك يا سريال داشته باشه)

dj_masiha
22-03-2009, 23:54
سلام
برنامه ای هست که زیرنویس رو به فیلم بچسبونه:
1)بدون اینکه حجمش زیاد بشه
2)بدون اینکه زیرنویس رو با خطوط در هم ور هم نشون نده
3)همه فرمت ها رو ساپورت کنه
4)سرعت بالایی داشته باشه
5)کیفیت پایین نیاد

من 3 برنامه میگم ولی محدودیت هاشون هم میگم:
1)Aiseesoft Total Video Converter همه چیز رو با هر فرمتی با هر نوع زیرنویسی میچسبونه به هم. منتهی حجم رو تقریبا دوبرابر میکنه!
2)WinAVI Video Converter این هم خوبه ولی نه به قدرت اولی تنها حسنش اینکه حجم رو زیادنمیکنه ولی با بعضی از زیرنویس ها مشکل داره وبعد از چسبوندن با خطوط در هم نشون میده!

3)AVIAddXSubs خیلی سریع و خوب و بدون مشکل هست فقط هر زیرنویسی رو نمی چسبونه !والا سرعت و کیفیتش خیلی خوب هست.یعنی اگر زیرنویس کوچکترین ایرادی داشته باشه عملیات صورت نمیگیره

حالا شما دوستان چی پیشنهاد میدید؟
سال نوتون هم مبارک

AviSub
این نرم‌افزار در کمتر از 5 دقیقه فایل Divx به همراه تعداد زیرنویس درخواستی رو براتون ایجاد می‌کنه. (بدون نمايش فونت خرچنگ قورباغه زیرنویس srt)

dj_masiha
22-03-2009, 23:55
ببخشيد اگه پستم تكراريه !! :31:

من نرم افزاري ميخوام كه فيلم هاي با پسوند TS.* و VOB.* (كه پسوندهاي DVD هستند) را به divx تبديل كنم بطوريكه با همون كيفيت اصلي فيلم يا كمترين تغيير در كيفيت اونا رو تبديل كنه.
چه نرم افزاري براي اين كار مناسبه ؟؟؟؟

Power Video Converter

dj_masiha
23-03-2009, 00:23
آقا من يه كانورتر براي تبديل adx به mp3 ميخواستم(حتما كرك يا سريال داشته باشه)
WAV MP3 Converter

لينكي از نسخه فول پيدا نكردم!

aliarnold
23-03-2009, 12:33
wav mp3 converter

لينكي از نسخه فول پيدا نكردم!

ممنون دوست عزيز
اما من اين نرم رو گرفتم و تسخه تريالش فقط 60% فايل رو تبديل ميكنه

اگر كسي نرم افزار ديگه يا نسخه فول اين نرم افزار رو داره ممنون ميشم كمكم كنه

dj_masiha
23-03-2009, 15:25
ممنون دوست عزيز
اما من اين نرم رو گرفتم و تسخه تريالش فقط 60% فايل رو تبديل ميكنه

اگر كسي نرم افزار ديگه يا نسخه فول اين نرم افزار رو داره ممنون ميشم كمكم كنه
ميخوام يه نرم افزار معرفي كنم كه ديگه هيچوقت لنگ نمونيد!!!
Konvertor به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بيش از 1300 فورمت رايج تصویری، صوتی ، ویدیویی و متنی رو مديريت، تبديل و ويرايش ميكنه!!!
در اينجا ميتونيد ببينيد فورمتهاي صوتي اي كه اين نرم افزار ساپورت ميكنه adx و avm رو هم شامل ميشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود نسخه 3.70.1 به همراه كرك و حجم 23 مگ:

اطلاعات بيشتر:

Konvertor
View - Listen - Modify - Convert
Simple for beginners, powerful for professionals

v 3.70.1
For Windows XP, 2003, Vista

Welcome to Konvertor , the universal viewer and converter.
Konvertor is a multimedia viewer/converter supporting conversion among 1609
image, photo, animation, audio, video and text formats quickly and easily.
Konvertor is able to display and convert among nearly all multimedia formats
conceivable.

With Konvertor you have the power to display, convert and organize all your
pictures, graphics, videos and music with personalized descriptions, so you can
find them quickly. It gives you intuitive, professional-quality imaging tools to
get, view, modify, organize, enhance and print your images quickly.
Enjoy a flexible and efficient user interface, and get fast operation with superior
quality image display. It allows the conversion between many file formats.
Just select the files to convert, choose a format and that's all ! 200 Filters are
available (resizing, blur, noise, charcoal etc...) to modify/enhance your images.

Konvertor is also an "add-on" for Windows Explorer that saves time and
increases productivity by allowing you to preview images. Simply right-click a
desired file, and you will have immediate access to a thumbnail preview of the
image as well as the ability to quickly convert the file of any of the supported
formats, send the file by email, set the image as your Windows wallpaper and
more.

Import your Pictures, Photos, Videos and Music easily
# Konvertor has been designed to let you easily manage your media files. Browse photos and videos quickly as resizable thumbnails in the browser.
very simple, user-fiendly interface
# effects, filters, 250 different (blur, resize, charcoal, shear, rotate, contrast etc...)
# individual frames extraction and conversion from ASF, MOV, AVI, MPEG, QT...
# full support for XMP/IPTC/EXIF/GPS/8BIM/ID3... metadata (display, save, modify, add)
# extract your photos from your HP ALBM easily

Create
# HTML pages with thumbnails
# HTA Albums
# PDF Albums
# Metadata Albums (EXIF, IPTC, XMP, ID3...)
# Contact sheets
# Slideshows
# Panoramas
# Phone backgrounds (1080 different models)
# Make ZIP files for easy storage and transfer

Photo editing
# Everything you need for enhancing photos and removeing images defects: editing of exposure, colors, sharpness, shadow brightening, red-eye reduction,
noise, rotation, cropping and much more!

Available features (for Images)
Auto-Trim, Crop, Deskew, Flip, Mirror, Resample, Resize, Rotate
Shear, Add Noise, Anti-Alias, Average, Bending, Border Remove
Brightness, Buttonize, Color Resolution, Colored Gray, Contour
Contrast, Cylindrical, Despeckle, Dilate, Dot Remove, DPI Resolution
Edge Detector, Emboss, Erode, Etch, Gamma Correct, Gaussian Blur
Glow, Gradient, Grayscale, Half-Tone, HistoContrast, Hole Punch Remove
Hue, Impressionist, Intensity Detect, Invert, Invert Text, Laplacian
Line Remove, Line Segment, Max Filter, Median, Min Filter, Mosaic
Motion Blur, Multiply, Oilify, Old Photo, Pixelate, Polar, Posterize, Prewitt
Punch, Radial Wave, Ripple, Saturation, Sharpen, Smooth, Sobel, Solarize
Swirl, Unsharp, Wave, and more!

And...
# quick photo retouch integrated, powerful and simple to use
# Category Management enabling to classify a photo in x categories or albums
# retouch search on Exif, IPTC infos
# digital watermarker
# powerful impressions functions: thumbnailed images, presetted sizes, legends ...
# convert ascii TXT files to images
# conversion from clipboard
# hexadecimal display
# screen capture
# resources extraction from exe, dll, ocx, vbx etc...
# slide show with transition effects
# Explorer add-on
# full support of LAME and BladeEnc encoders
# visualization/extraction from ZIP, RAR, ARJ, ACE, CAB, LZH, LHA compressed files
# extraction of the audio content of video files
# file rating (Vista compatible)
# batch processing
# CD converter including CDDB features, CD tracks converted to MP3, WAV, OGG, RAW
# email your images/music/sounds
# download images from the web
# upload your images with FTP
# FAX viewer (30 different FAX formats)
# Multi language support
# and more...

Plugins
# Photoshop plugins support
# TWAIN and WIA compatibility (scanners, cameras...)
# specialized plugins

See why Konvertor is the digital photo/video/audio software and picture
viewer/converter of choice for thousands of home users and professionals
around the world.

dj_masiha
23-03-2009, 15:28
برنامه برای تبدیل avm میخوام:20
به پست بالا مراجعه كن دوست عزيز.
فقط من موندم شما اين فورمتهاي عجيب و غريب رو از كجا پيدا ميكنيد؟! :31:

meghdaad
23-03-2009, 16:38
یک سال گذشت و کسی جواب نداد:31:
1-اگه یه عکسی با دوربین یا موبایل (بعضی از موبایلها عکسهاشون بدونه پروپرتیسه) بگیریم بعد با ACDSee نگاه کنیم و در ACDSee کیلیک راست کنید و بعد Properties را بزنید و بعد EXIF یا Custom انتخاب کنید، مشخصات دوربین عکاسی نشون میده.
مثلا این عکس

2-نرم افزار 3gp Plug in برای Windows Media Player 11 وجود داره؟

dj_masiha
23-03-2009, 16:49
یک سال گذشت و کسی جواب نداد:31:
1-اگه یه عکسی با دوربین یا موبایل (بعضی از موبایلها عکسهاشون بدونه پروپرتیسه) بگیریم بعد با ACDSee نگاه کنیم و در ACDSee کیلیک راست کنید و بعد Properties را بزنید و بعد EXIF یا Custom انتخاب کنید، مشخصات دوربین عکاسی نشون میده.
مثلا این عکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-نرم افزار 3gp Plug in برای Windows Media Player 11 وجود داره؟

اگه منظورت اينه كه Windows Media Player بتونه فورمت 3gp رو ژپخش كنه بايد بگم شما بايستي كدك مربوطه رو نصب كني.
پيشنهاد ميكنم XP Codec Pack رو نصب كنيد:

aref.moradi
24-03-2009, 15:03
دوستان میتونن بگن اسم نرم افزاری که عکس یه بچه مثلا10ساله رو میدی تصویر مثلا20سالگی شخص رو نشون میده چیه واز کجا میتونم دانلود بکنم

dj_masiha
24-03-2009, 17:54
دوستان میتونن بگن اسم نرم افزاری که عکس یه بچه مثلا10ساله رو میدی تصویر مثلا20سالگی شخص رو نشون میده چیه واز کجا میتونم دانلود بکنم

Prophecy Master

دانلود نسخه 1.1 با حجم 4.7 مگ و لينك مستقيم / پسورد:

امير موسر
24-03-2009, 18:16
prophecy master

دانلود نسخه 1.1 با حجم 4.7 مگ و لينك مستقيم / پسورد:

چرا عکس ها رو تود نمیکنه !؟

dj_masiha
24-03-2009, 19:23
چرا عکس ها رو تود نمیکنه !؟

من تست نكردم، شايد فقط بعضي فورمتهاي خاص و با رزولوشن خاص رو ساپورت ميكنه.

aliarnold
25-03-2009, 01:24
ميخوام يه نرم افزار معرفي كنم كه ديگه هيچوقت لنگ نمونيد!!!
konvertor به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بيش از 1300 فورمت رايج تصویری، صوتی ، ویدیویی و متنی رو مديريت، تبديل و ويرايش ميكنه!!!
در اينجا ميتونيد ببينيد فورمتهاي صوتي اي كه اين نرم افزار ساپورت ميكنه adx و avm رو هم شامل ميشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود نسخه 3.70.1 به همراه كرك و حجم 23 مگ:

اطلاعات بيشتر:

konvertor
view - listen - modify - convert
simple for beginners, powerful for professionals

v 3.70.1
for windows xp, 2003, vista

welcome to konvertor , the universal viewer and converter.
Konvertor is a multimedia viewer/converter supporting conversion among 1609
image, photo, animation, audio, video and text formats quickly and easily.
Konvertor is able to display and convert among nearly all multimedia formats
conceivable.

With konvertor you have the power to display, convert and organize all your
pictures, graphics, videos and music with personalized descriptions, so you can
find them quickly. It gives you intuitive, professional-quality imaging tools to
get, view, modify, organize, enhance and print your images quickly.
Enjoy a flexible and efficient user interface, and get fast operation with superior
quality image display. It allows the conversion between many file formats.
Just select the files to convert, choose a format and that's all ! 200 filters are
available (resizing, blur, noise, charcoal etc...) to modify/enhance your images.

Konvertor is also an "add-on" for windows explorer that saves time and
increases productivity by allowing you to preview images. Simply right-click a
desired file, and you will have immediate access to a thumbnail preview of the
image as well as the ability to quickly convert the file of any of the supported
formats, send the file by email, set the image as your windows wallpaper and
more.

import your pictures, photos, videos and music easily
# konvertor has been designed to let you easily manage your media files. Browse photos and videos quickly as resizable thumbnails in the browser.
Very simple, user-fiendly interface
# effects, filters, 250 different (blur, resize, charcoal, shear, rotate, contrast etc...)
# individual frames extraction and conversion from asf, mov, avi, mpeg, qt...
# full support for xmp/iptc/exif/gps/8bim/id3... Metadata (display, save, modify, add)
# extract your photos from your hp albm easily

create
# html pages with thumbnails
# hta albums
# pdf albums
# metadata albums (exif, iptc, xmp, id3...)
# contact sheets
# slideshows
# panoramas
# phone backgrounds (1080 different models)
# make zip files for easy storage and transfer

photo editing
# everything you need for enhancing photos and removeing images defects: Editing of exposure, colors, sharpness, shadow brightening, red-eye reduction,
noise, rotation, cropping and much more!

available features (for images)
auto-trim, crop, deskew, flip, mirror, resample, resize, rotate
shear, add noise, anti-alias, average, bending, border remove
brightness, buttonize, color resolution, colored gray, contour
contrast, cylindrical, despeckle, dilate, dot remove, dpi resolution
edge detector, emboss, erode, etch, gamma correct, gaussian blur
glow, gradient, grayscale, half-tone, histocontrast, hole punch remove
hue, impressionist, intensity detect, invert, invert text, laplacian
line remove, line segment, max filter, median, min filter, mosaic
motion blur, multiply, oilify, old photo, pixelate, polar, posterize, prewitt
punch, radial wave, ripple, saturation, sharpen, smooth, sobel, solarize
swirl, unsharp, wave, and more!

and...
# quick photo retouch integrated, powerful and simple to use
# category management enabling to classify a photo in x categories or albums
# retouch search on exif, iptc infos
# digital watermarker
# powerful impressions functions: Thumbnailed images, presetted sizes, legends ...
# convert ascii txt files to images
# conversion from clipboard
# hexadecimal display
# screen capture
# resources extraction from exe, dll, ocx, vbx etc...
# slide show with transition effects
# explorer add-on
# full support of lame and bladeenc encoders
# visualization/extraction from zip, rar, arj, ace, cab, lzh, lha compressed files
# extraction of the audio content of video files
# file rating (vista compatible)
# batch processing
# cd converter including cddb features, cd tracks converted to mp3, wav, ogg, raw
# email your images/music/sounds
# download images from the web
# upload your images with ftp
# fax viewer (30 different fax formats)
# multi language support
# and more...

plugins
# photoshop plugins support
# twain and wia compatibility (scanners, cameras...)
# specialized plugins

see why konvertor is the digital photo/video/audio software and picture
viewer/converter of choice for thousands of home users and professionals
around the world.

آقا دستت درد نكنه خيلي لنگش بودم
بازم ممنون

_ermia
25-03-2009, 19:48
مبدل MKV به فرمت های دیگه:

OJOsoft MKVConverter 2.6.3.0304

About OJOsoft MKVConverter

OJOsoft WKV Converter supports converting MKV files toAVI, WMV, MP4, MOV,3GP/3G2, MPG, MPEG, VOB, TS, H.264, FLV and MP3.
Alsoit supports converting MKV to the proper formats playable on iPod, iPhone, Zune, PSP, and other MP4 Player etc.
Free Download OJOsoft MKV Converter tohave your wonderful digital life right now!
OJOsoft MKV Converter Supportsall the key formats!

Supported Target File Formats from MKVformat
Video Formats MP4, MOV, 3GP, 3G2, MPEG, MPG, VOB, AVI, WMV, FLV, H.264, MJPEG, TS
Audio Formats MP3
Portable Players Sony PSP, Apple iPodnano/video/classic/touch/TV Out, Apple TV, iPhone, Zune, Archos AV 500/700, Archos Gmini402, Creative Zen Vision, iriver PMP-100

What can OJOsoftMKV Converter do for you?

MKV to AVI Converter
So easy toconvert MKV files to AVI format.

MKV to MP4 Converter
So easyto convert MKV video files to MP4 format.
MKV to MPGConverter
Convert your favorite MKV files to MPG format.
MKV toTS Converter
Take easy to convert MKV files to TS format.
MKVto MPEG Converter
So easy to convert MKV files to MPEGformat.
Features of OJOsoft MKV Converter
* Supportconverting MKV to most popular video and audio formats
* Support batchconversion with a task list

* Support the latest popular video formats - MKV, TS, h.264, x.264, vc-1

* Unmatchable converting speed, wonderful outputquality

* Windows Vista supported

* Have option to select video size, bitrate, NTSC/PAL, frame rate, audio codec, sample rate etc

* So easy to modifythe name and path of output files

* When converting files, you can pause, stop and continue at any moment

* With the user- friendly interface, OJOsoftMKV Converter is suited for both veterans and beginners you can complete yourconversion as easy as 1-2-3

* All decoders and encoders are built in. Onceyou download and install OJOsoft MKV Converter, all supported formats can beconverted without downloading any more codec

* Safe to install andviruses-free. We respect your privacy. So there are no spyware and adware inOJOsoft MKV Converter

System Requirements for OJOsoft MKVConverter

Minimum System Requirements

RAM : 128M

CPU : Intel/AMD compatible at 750 MHz orabove

Recommended System Requirements

OS : Microsoft WindowsXP/2003/Vista with all latest updates installed

RAM : 512M or higher

CPU : Intel/AMD compatible at 750 MHz or above

حجم: حدوداّ 10 مگ
همراه با سریال

مبدل FLV به AVI:

در یوتیوب و سایت‌های اشتراک ویدئوی مشابه، ویدئوهای بسیار جالبی پیدا می‌شوند و
بسیاری از اوقات بعد از دانلود این ویدئوهای تمایل پیدا می‌کنیم، آنها را به موبایل
یا پخش‌ کننده‌های چند رسانه‌ای دیگر منتقل کنیم و یا حتی آنها را روی یک سی‌دی به
صورت عادی رایت کنیم و به بقیه نشان بدهیم.
یک راه برای چنین کاری این است که ویدئو را از همان ابتدا به جای دانلود با فرمت
رایج سایت‌های اشتراک ویدئو یعنی فرمت FLV با فرمت‌های
معمول مثل AVI یا MPG دانلود
کنیم.
اما اگر بخواهیم فایل ویدئویی FLV ذخیره شده در هارد
را به فرمت‌های دیگر تبدیل کنیم، باید چه کار کنیم؟
با جستجویی در اینترنت می‌توانید برنامه‌های زیادی را برای این کار تبدیل کنید.
اما بسیاری از این برنامه‌ها یا کارا نیستند، یا محدودیت زمانی استفاده دارند یا اصلا رایگان
نیستند.
در این میان برنامه Free Flv to AVI Convertor یک
برنامه رایگان و کارا و بی‌دردسر برای تبدیل است و با سرعت خوبی کار تبدیل را
برایتان انجام می‌دهد.

حجم: حدوداّ 4 مگ
رایگان

تبدیل FLV به 3gp:

حجم: حدوداّ 4 مگ

تبدیل فرمت FLV به MP3:

حجم: حدوداّ 3 مگ

harrypotter
25-03-2009, 23:27
یه برنامه مثل AutoGK که DVD رو به divx یا Xvid 700 مگی تبدیل کنه چی هست؟
با AutoGK وسط کار برنامه هنگ میکنه

dj_masiha
26-03-2009, 00:42
یه برنامه مثل AutoGK که DVD رو به divx یا Xvid 700 مگی تبدیل کنه چی هست؟
با AutoGK وسط کار برنامه هنگ میکنه

بهترين و خوش‌دست‌ترين Xilisoft DVD Ripper Ultimate
البته ImToo DVD Ripper Ultimate هم هست كه از هسته و سورس Xilisoft بهره ميبره.

Xilisoft DVD Ripper Ultimate 5.0.48.0122

ImTOO DVD Ripper Ultimate v5.0.49.0305

عكسها مربوط به ورژن‌هاي قديمي‌تره، ‌وگرنه تو ورژنهايي كه معرفي كردم از CPUهاي چند هسته‌اي هم پشتيباني ميشه

meghdad23
26-03-2009, 13:05
با عرض سلام
من یک سری فیلم از طریق ماهواره و بوسیله کول دیسک ذخیره کردم که حالا می خوام اونا را روی vdc ذخیره کنم البته فیلمها با پسوند tps ذخیره شده،
یک کانورتور برای تبدیل tps به mpeg یا dat را برام اگه ممکنه ارسال کنید

dj_masiha
26-03-2009, 14:21
با عرض سلام
من یک سری فیلم از طریق ماهواره و بوسیله کول دیسک ذخیره کردم که حالا می خوام اونا را روی vdc ذخیره کنم البته فیلمها با پسوند tps ذخیره شده،

دوست عزيز ts يا tps؟

Arsenal-4ever
26-03-2009, 14:40
من یه روش ساده میگم امیدوارم به دردتون بخوره !
ts که کلا برای ضبط از کانالهای HD هست که هیچ
این tps فکر میکنم فرمت ضبط بعضی از رسیورها باشه
شما میتونی این فایل tps رو با Corel Video Studio X2 باز کنی و بعد به صورت MPEG Omtipizer فایل رو سیو کنی
بعد از اون میتونی به راحتی فایل mpeg-2 رو تبدیل کنی
لینک کورل ویدئو استودیو هم همه جا پیدا میشه
ولی یه برنامه دیگه هم هست که خیلی کم حجمه به اسم TS to MPG که این به راحتی این کار رو انجام میده ولی به صورت حرفه ای نه !!
این لینک دانلودش :
امیدوارم توضیحات برات مفید باشه

MD XII
26-03-2009, 22:18
یه نرم افزار تبدیل فایل تصویری به mp3:46:

harrypotter
27-03-2009, 00:12
یه نرم افزار تبدیل فایل تصویری به mp3

هم Total Video Converter هست هم Magic Video Converter
با دومی فایل های صوتی با کیفیت تری بدست میاد

با عرض سلام

هم Total Video Converter هست هم Magic Video Converter
حتا به فرمت های دیگه مثل Divx هم میتونید با ایندو تبدیل کنید

mojtabamalaekeh
28-03-2009, 07:07
یه نرم افزار تبدیل فایل تصویری به mp3:46:

این نرم افزار امکانات زیادی برای کار با اصوات داره ولی فقط به خاطر حجم کم و سرعت بالای ذخیره سازی اینو پیشنهاد کردم. فایل تصویری میندازی تو برنامه بعد Save as mp3 میکنی.

من به نرم افزار Canopus Pro Coder احتیاج دارم البته به یک شکل خاص
اگه لطف کنید بگید این نرم افزار توی چه مجموعه CD موجود هست ممنون میشم.
منظورم اینه که اسم اون CD رو میخوام مثلا TopCD یا MRT یا ....
آخه تو شهر ما اسم این نرم افزار برا همه عجیبه ولی وقتی بدونم تو کدوم مجموعه نرم افزاری موجود هست راحت میتونم تهیه کنم.

بلوچ مرد (زابلي)
28-03-2009, 09:39
اقا بهترین برنامه در این باره برنامه ( Total Video Converter 3.02)

dj_masiha
29-03-2009, 00:37
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین نرم افزار امکانات زیادی برای کار با اصوات داره ولی فقط به خاطر حجم کم و سرعت بالای ذخیره سازی اینو پیشنهاد کردم. فایل تصویری میندازی تو برنامه بعد Save as mp3 میکنی.

من به نرم افزار Canopus Pro Coder احتیاج دارم البته به یک شکل خاص
اگه لطف کنید بگید این نرم افزار توی چه مجموعه CD موجود هست ممنون میشم.
منظورم اینه که اسم اون CD رو میخوام مثلا TopCD یا MRT یا ....
آخه تو شهر ما اسم این نرم افزار برا همه عجیبه ولی وقتی بدونم تو کدوم مجموعه نرم افزاری موجود هست راحت میتونم تهیه کنم.

دوست من اگه منظورت Canopus Pro‍Coder هست بايد بهت بگم تو مجموعه‌هاي كينگ و لرد و ... پيداش نميكني!

اگه امكان دانلود داري ورژن 3.05.06 رو با حجم 110 مگ از لين زير دانلود كن:

Rohallah_tavakoli
29-03-2009, 09:33
سلام دوستان....

من يه كانورتر ميخام كه all to wmv h264 full hd باشه؟؟!!!

meghdad23
29-03-2009, 16:32
دوست عزيز ts يا tps؟
سلام،خیر tps هست

David Jones
02-04-2009, 13:08
سلام . سال نوتون مبارک ، :11: من این فایل رو که پسوندش RM هست میخوام به mp3 کانورتش کنم ،

اما هر نرم افزاری که دم دستم بود امتحان کردم و نشد:19: ، میشه کمکم کنید ..

Oracle_Eldorado
02-04-2009, 17:26
سلام . سال نوتون مبارک ، :11: من این فایل رو که پسوندش RM هست میخوام به mp3 کانورتش کنم ،

اما هر نرم افزاری که دم دستم بود امتحان کردم و نشد:19: ، میشه کمکم کنید ..

شما اینو امتحان کن :

Xilisoft Video Converter

لینک دانلود در پست اول موجوده .

saber57
02-04-2009, 17:42
سلام
سال نو همگی مبارک

نیاز مبرم و فوری به product key نرم افزار mathtype ورژن 6 به بالا دارم . متاسفانه فقط در حالت lite mode میتونم از نرم افزار استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر:11:

David Jones
02-04-2009, 18:57
شما اینو امتحان کن :

xilisoft video converter

لینک دانلود در پست اول موجوده .

خیلی ممنون ، امتحانش کردم ... ولی نشد که نشد :19:

jalal.r
03-04-2009, 23:31
سلام
من دنبال یک کانورتور برای تبدیل فرمتDat به avm میگردم (AMV نمیخوام)
برای پخش فیلم تو CAR MP4 PLAYER
ممنون اگه کمکم کنید

meghdaad
04-04-2009, 11:24
اگه منظورت اينه كه windows media player بتونه فورمت 3gp رو ژپخش كنه بايد بگم شما بايستي كدك مربوطه رو نصب كني.
پيشنهاد ميكنم xp codec pack رو نصب كنيد:

ممنون از مسیها ولی این کار نکرد این نرم افزار برای ویندوز مدیا پلیر 11 _ه؟

farhadsafaii
04-04-2009, 15:20
سلام من یه چند تا فایل mkv دارم که هر کدام حدود 1GB هست

می خواستم نرم افزاری برای تبدیل آنها به AVI برام بزاری که سرعت خیلی بالا داشته باشه (چند تا نرم افزار استفاده کردم مثلا فیلم 1 ساعته رو یک ساعت و 20 دقیقه طول داد لطفا اینجوری نباشه )

مرسی ازشما

farhadsafaii
04-04-2009, 15:26
سلام

من چند تا فایل mkv دارم که هر کدام 1GB است

یه نرم افزار میخوام تا آنها رو به AVI تبدیل کنم

( چند تا رو امتحان کردم ولی خیلی طول میکشه مثلا فیلم 1 ساعته رو 1 ساعت و 20 دقیقه طول میده )

لطفا یکی که سرعت خیلی بالایی داشته باشه بزارین ممنون از شما

jalal.r
05-04-2009, 09:53
سلام
چرا کسی جواب نداد
کانورتور dat یا هر فرمت دیگه ای به avm را میخواستم (amv نمیخوام. avm باشه )
ممنون اگه زود تر جواب بدین
توروخدا فقط زود

ali_ab
06-04-2009, 01:08
با سلام به دوستان

نرم افزاری برای تبدیل DAT به Mpeg میخواستم .

با تشکر

موفق باشید

Oracle_Eldorado
06-04-2009, 11:30
با سلام به دوستان

نرم افزاری برای تبدیل DAT به Mpeg میخواستم .

با تشکر

موفق باشید

شما میتونی از نرم افزار Xilisoft Video Converter یا Video Convert Master استفاده کنی .
لینک دانلود در صفحه ی اول همین تاپیک موجوده .

hady1364
07-04-2009, 16:40
سلام؛
من یه مبدل می خواستم که بتونه حداقل یه فرمت ویدیو رو به bav تبدیل کنه (فرق نداره چه فرمتی رو)
این bav یه فرمت خیلی جدیده که بیشتر رو دستگاه های مترجم (مثه SD990P اطلس فرهنگ) جدید کاربرد داره و می تونه در آن واحد دو فایل زیرنویس رو با alignment های مختلف اجرا کنه

smss.exe
09-04-2009, 11:51
سلام به همه دوستان
من یه برنامه می خوام که بشه چندتا فیلم رو در یه DVD رایت کنم و در ضمن توی dvd پلیر ها هم نشون بده
مثل این dvd هایی که 5 تا فیلم در یه dvd هست
خیلی ممنون
من با هر کنورتوری که حجم فیلم رو پایین میارم موقع رایت قیلم ها به زمان فیلم توجه می شه ( نرو) اما در صورتی که فیلم حجمش شده 800 مگ تو نرو میگه این ترک 3 گیگ از cd رو پر می کنه
مشکل من تو رایت کردنشه . اگه می تونید من رو راهنمایی کنید

jalal.r
10-04-2009, 06:04
بازم سلام
چرا کسی جواب نمیده
کانورتور dat یا هر فرمت دیگه ای به avm را میخواستم (amv نمیخوام. avm باشه )
توروخدا زودتر جواب بدین

c30tehran
12-04-2009, 16:48
ببخشيد برنامه براي تبديل هر فرمت به amv سراغ داريد من جاهاي مخلتف رو گشتم ولي جواب نگرفتم

new explorer
13-04-2009, 00:08
اگر بخایم این فیلم های avi که با فایل های زیرنویس همراه هستند رو به قالب 3gp / mp4 تبدیل کنیم تا قابل اجرا روی pmp ها(mp4 پلیر) باشند ، از چه برنامه ای میشه استفاده کرد که زیرنویس رو به فیلم بچسبونه ؟( البته یه بار با multimedia transcoding tool یه فیلم( avi(divx / xvid رو تبدیل به 3gp کردم که زیرنویسش باقی موند ، ولی تصویرش خراب بود یعنی از اول تا آخر فیلم ، نصف تصویر سیاه سفید بود و سه تا خط اریب هم روی تصویر بود

Oracle_Eldorado
13-04-2009, 00:29
اگر بخایم این فیلم های avi که با فایل های زیرنویس همراه هستند رو به قالب 3gp / mp4 تبدیل کنیم تا قابل اجرا روی pmp ها(mp4 پلیر) باشند ، از چه برنامه ای میشه استفاده کرد که زیرنویس رو به فیلم بچسبونه ؟( البته یه بار با multimedia transcoding tool یه فیلم( avi(divx / xvid رو تبدیل به 3gp کردم که زیرنویسش باقی موند ، ولی تصویرش خراب بود یعنی از اول تا آخر فیلم ، نصف تصویر سیاه سفید بود و سه تا خط اریب هم روی تصویر بود

Magic DVD Rip Studio Pro v8.0.8.10

لینک دانلود در صفحه ی اول موجوده .

mohsen_blid
13-04-2009, 08:01
سلام خدمت دوستان من چند تا فیل دارم باا فرمت rm و در حل حاضر می خوام اونها رو ببینم ولی نمی دونم چه نرم افزاری این برنامه رو ساپورت می کنه ممنون می شوم در اینباره نرم افزار باز کردن این نرم افزار را به من معرفی کنید

farshif
13-04-2009, 09:36
سلام خدمت دوستان من چند تا فیل دارم باا فرمت rm و در حل حاضر می خوام اونها رو ببینم ولی نمی دونم چه نرم افزاری این برنامه رو ساپورت می کنه ممنون می شوم در اینباره نرم افزار باز کردن این نرم افزار را به من معرفی کنید
با استفاده از real player و jet audio میتونی بازش کنی

dj_masiha
13-04-2009, 10:15

دوست عزيز rm و rmvb فورمتهاي مخصوص RealPlayer هستند، با اون ميتوني ببينيشون.
اما پيشنهاد ميكنم كدك Real Alternative رو نصب كني

تا بدون نصب RealPlayer هم قادر به تماشاي اين فورمت باشي.

reza,n
17-04-2009, 13:18
دوست عزيز rm و rmvb فورمتهاي مخصوص RealPlayer هستند، با اون ميتوني ببينيشون.
اما پيشنهاد ميكنم كدك Real Alternative رو نصب كني

تا بدون نصب RealPlayer هم قادر به تماشاي اين فورمت باشي.

دوست عزیز میشه بگید این Real Alternative چه جور نرم افزاریه؟؟ آیا برای RealPlayer هستش؟؟؟
ممنونم

reza,n
17-04-2009, 13:22
دوستان بهترین و در واقع منظورم کاملترین کانورتر صوتی و تصویری که بیشترین ساپورت فرمتها رو داشته باشه کدوم هستش؟؟؟
در ضمن اگه همچین کانورتری نیست و یه کانورتر تمام فرمتها رو ساپورت نمیکنه کدوم کانورترها رو باهم استفاده کنم (در واقع نصب کنم) تا از لحاظ تبدیل فرمتها بهم مشکل نداشته باشم منظورم اینه که بتونم همه فرمتها رو بهم تبدیل کنم؟؟؟؟
ممنونم
رضا

Oracle_Eldorado
17-04-2009, 15:24
دوستان بهترین و در واقع منظورم کاملترین کانورتر صوتی و تصویری که بیشترین ساپورت فرمتها رو داشته باشه کدوم هستش؟؟؟
در ضمن اگه همچین کانورتری نیست و یه کانورتر تمام فرمتها رو ساپورت نمیکنه کدوم کانورترها رو باهم استفاده کنم (در واقع نصب کنم) تا از لحاظ تبدیل فرمتها بهم مشکل نداشته باشم منظورم اینه که بتونم همه فرمتها رو بهم تبدیل کنم؟؟؟؟
ممنونم
رضا

به نظر خودم این 2 تا بهترین هستند :

Xilisoft Video Converter
Video Convert Master

لینک دانلود در صفحه ی اول موجوده .

pakbakhteh
18-04-2009, 09:42
لطفن یه کانورتور خوب به من معرفی کنید که با اون بتونم حدود 15 سی دی رو روی یه دی وی دی بصورت Divx جا بدم .
در ضمن بعد از اینکه فایلها تبدیل شدند با چه نرمافزاری بایستی رایت بشه همون Nero یا ..
مرسی

jalal.r
18-04-2009, 17:21
بازم سلام
کسی کانورتور فرمت dat به avm رو نداره
ممنون میشم اگه برام بزارین

jengir3
20-04-2009, 21:16
سلام
من یک نرم افزار برای ریپ کردن DVD با پسوند mkv میخواستم
ممنون

farshif
20-04-2009, 22:58
سلام
من یک نرم افزار برای ریپ کردن DVD با پسوند mkv میخواستم
ممنون
WinMKV DVD Ripper

کرک

JING3LKHAN
21-04-2009, 10:08
سلام دوستان.یه نرم افزاری هست که مال خود شرکت nvidea ست و کارش تبدیل فرمت ها با بکار گیری {کارت گرافیکه}نه سی پی یو.من هر چی میسرچم اسم این نرم افزارو پیدا نمیکنم .کسی میدونه اسمش چیه؟؟

pakbakhteh
25-04-2009, 06:59
لطفن یه کانورتور خوب به من معرفی کنید که با اون بتونم حدود 15 سی دی رو روی یه دی وی دی بصورت divx جا بدم .
در ضمن بعد از اینکه فایلها تبدیل شدند با چه نرمافزاری بایستی رایت بشه همون nero یا ..
مرسی
همچنان منتظر کمک و راهنمایی دوستان و اساتید هستم
با تشکر

Majid393
25-04-2009, 10:46
یه کانوتور میخوام که بشه باهاش فایل asf رو به dat یا avi یا wmv تبدیل کرد .

s_r_asadiyan
25-04-2009, 14:45
سلام
من آخرین ورژن نرم افزار Canopus ProCoder که با ویستا سازگار باشه می خواستم
ممنون

farshif
25-04-2009, 16:06
سلام
من آخرین ورژن نرم افزار Canopus ProCoder که با ویستا سازگار باشه می خواستم
ممنون

s_r_asadiyan
25-04-2009, 22:04

دوست من می تونید لینک مستقیم به من بدید؟
من با این راپید خیلی مشکل دارم
در ضمن ترافیک حجمی ای دی اس ال من هم داره تموم می شه اگه لطف کنید لینک رزیوم دار بدید خیلی لطف کردید:10:

pakbakhteh
27-04-2009, 08:57
یعنی سئوال من اینقدر سخت بود!

farshif
27-04-2009, 09:27
یعنی سئوال من اینقدر سخت بود!
دوست من همه نرم افزار های کانوزت مثل total video converter این کار رو میکنن تمها کاری که شما باید بکنید اینه که اندازه تصویر و بیت ریت رو بیارید پایین تا حجم فایل کمتر بشه.برای رایت هم همون نرو البته در حالت دیتا

JING3LKHAN
27-04-2009, 16:20
خواهشن جواب منم بدین.یه نرم افزاریه که واسه تبدیل از کارت گرافیگ کمک میگیره .اسمش رو هم بگین ممنون میشم

Ship Storm
27-04-2009, 16:28
خواهشن جواب منم بدین.یه نرم افزاریه که واسه تبدیل از کارت گرافیگ کمک میگیره .اسمش رو هم بگین ممنون میشم

برای تبدیل چه فرمتی؟

JING3LKHAN
27-04-2009, 16:34
برای تبدیل چه فرمتی؟
عزیز واسه تبدیل کل برنامه هاست که خود شرکت ان ویدیا ریلیز کرده و بدون کمک سی پی یو و تنها با جی پی یو کارت گراف عمل تبدیل فایل های تصویری رو انجام میده.و مخصوص گراف های قدرتمنده.اسمه لعنتیشو یادم نیست دانلود کنم.اسمشو میدونی؟؟

Ship Storm
27-04-2009, 17:06
عزیز واسه تبدیل کل برنامه هاست که خود شرکت ان ویدیا ریلیز کرده و بدون کمک سی پی یو و تنها با جی پی یو کارت گراف عمل تبدیل فایل های تصویری رو انجام میده.و مخصوص گراف های قدرتمنده.اسمه لعنتیشو یادم نیست دانلود کنم.اسمشو میدونی؟؟

اسم این نرم افزار رو متاسفانه نمیدونم ولی خوب شما اینجا رو ببین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت nvidia یکسری نرم افزار داره بین تو اونا نیست

davy jones
28-04-2009, 13:37
سلام
یه کانورتور میخواستم که فایل های avi رو به 3gp تبدیل کنه که بشه روی گوشی موبایل هم اونا رو دید.
گوشی من k770 سونی اریکسونه.البته اگه گوشیم فرمت های دیگه ای رو هم میتونه باز کنه، کانورتور avi به اون فرمت رو هم لطف کنین.
ممنون

Oracle_Eldorado
28-04-2009, 13:44
شما میتونی از Video Convert Master یا Xilisoft Video Converter استفاده کنی .
لینک دانلود هر 2 در صفحه ی اول موجوده .

samanajan
03-05-2009, 15:36
برای تبدیل فایل TPS به MPG فایل tps رو با Corel Video Studio X2 باز کنید و بعد به صورت MPEG Omtipizer فایل رو سیو کنید
اینم تبدیل TS به MPG

با سلام
من یک برنامه میخواهم که tps را بهه mpg کنه ولی هر برنامه ای استفاده کردم نشد

با ashampoo3 شد ولی صدا نداره با ورژن 2 صدا داره ولی تصویر را خیلی کوچک می کند

من اینها را از ----- ضبط کردم

با تشکر

m654
03-05-2009, 18:30
با سلام
من یک برنامه میخواهم که tps را بهه mpg کنه ولی هر برنامه ای استفاده کردم نشد

با ashampoo3 شد ولی صدا نداره با ورژن 2 صدا داره ولی تصویر را خیلی کوچک می کند

من اینها را از ----- ضبط کردم

با تشکر
یه برنامه قابل حمل:

portable@u3f.ir[/email]]

فلا
05-05-2009, 08:58
سلام من فلا هستم به شما خسته نباشد عرض مي كنم .يك كنورتر مي خواستم كه تمام فرمتهاي صوتي و تصويري را داشته باشه و نسبت به ديگر كانورترها داراي كيفيت بهتر و وضوح رنگ بهتر و.... داشته باشه البته فرمت فيلم هاي من VOB است كه مي خواهم با كيفيت بسيار بالا به Mpeg 2 تبديل كنم.از زحمات شما بي نهايت كمال تشكر را دارم .

m_sport
06-05-2009, 12:19
نرم افزاري براي اديت فايل ts ميخوام.

mehtism
06-05-2009, 15:26
سلام

فکر کنم تو 6 تا پست قبلی همه این مشکل رو داشتند
یه نرم افزار براتون میزام به نام Imtoo کل کارهاتون رو درباره کانورت انجام میده

اینم آدرسش:

nw_nk
07-05-2009, 04:38
سلام من فلا هستم به شما خسته نباشد عرض مي كنم .يك كنورتر مي خواستم كه تمام فرمتهاي صوتي و تصويري را داشته باشه و نسبت به ديگر كانورترها داراي كيفيت بهتر و وضوح رنگ بهتر و.... داشته باشه البته فرمت فيلم هاي من VOB است كه مي خواهم با كيفيت بسيار بالا به Mpeg 2 تبديل كنم.از زحمات شما بي نهايت كمال تشكر را دارم .

نرم افزاري براي اديت فايل ts ميخوام.

سلام.

برای ویرایش فایل های MPEG1 و MPEG2 و مشتقاتشون مثل VOB و TS برنامه VideoReDo Plus از بهترین هاست. این برنامه کارش برش و تصحیح این فایل هاست. به خاطر عدم تبدیل, هیچ تغییری هم در کیفیت مشاهده نخواهد کرد.

تکنیک هایی هم داره که اگر فایلی خراب رو باهاش فقط Save As کنید متوجه میشید. مثلا فایل های MPEG2 و VOB که تصویر هنگام مرور فیلم چند ثانیه ای مکث داره.

موفق باشید.

my_world
07-05-2009, 06:23
سلام
یه کانورتور برای تبدیل فایل های صوتی به mp3 معرفی کنید لطفا
مرسی