PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

ALI-17
28-01-2011, 09:20
....................................

myusac
28-01-2011, 13:08
Tipard MKV Video Converter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون دوست عزیز
ولی با کرکش را میخواستم

Traceur
28-01-2011, 19:32
ممنون دوست عزیز
ولی با کرکش را میخواستم
این کیجن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سریال :

اینم کرک :

damn
28-01-2011, 20:32
دوستان عجیبه که بعد از این همه از معرفی فرمت mkv تو نت که dvd ها رو به اندازه 350 مگ می رسونه و زیر نویس رو هم اد می کنه هنوز تو فروم های ایرانی این برنامه رو نشه پیدا کرد ما چند ساله داریم دنبالش می گردیم این آرشیو عظیم دی وی دی مون رو تبدیل به فیلم های 350 تا 700 مگی کنیم خارجی ها هم که آمار نمي دن

amirkalak6
28-01-2011, 22:06
سلام

دوستان چرا هیچکس به ما جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟/

من یه برنامه می خوام که بشه تو فیلم روی کله طرف رو شطرنجی کرد کیفیته فیلمم نیاد پایین اصلاًً

ممنون

Traceur
29-01-2011, 00:18
سلام

دوستان چرا هیچکس به ما جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟/

من یه برنامه می خوام که بشه تو فیلم روی کله طرف رو شطرنجی کرد کیفیته فیلمم نیاد پایین اصلاًً

ممنون
نرم افزار هایی مثل پریمایر و افتر افکت برای این کار مناسب ترینند .

Adobe Premiere Pro CS5 5.0.1 x64 Includes Adobe Premiere Pro

Adobe After Effect CS5

پست مفید : آموزش شطرنجی کردن چهره در افترافکت :

alireza1411
29-01-2011, 15:51
دوستان عجیبه که بعد از این همه از معرفی فرمت mkv تو نت که dvd ها رو به اندازه 350 مگ می رسونه و زیر نویس رو هم اد می کنه هنوز تو فروم های ایرانی این برنامه رو نشه پیدا کرد ما چند ساله داریم دنبالش می گردیم این آرشیو عظیم دی وی دی مون رو تبدیل به فیلم های 350 تا 700 مگی کنیم خارجی ها هم که آمار نمي دن

Staxrip و Ripbot و MeGUI که هستند و همه خفن هستند. چرا پیدا نمیشه خب ؟ اینها هر سه رایگانه و قوی.

با MKV کار کردن هم به راحتی توسط GUI خوبی به اسم MKVtoolinx ممکن میشه. زیر نویس و همه چی میشه اضافه کرد. برنامه های مشابه هم داریم مثلا XVID4PSP یا FairUse Wizard یا HandBrake و یا AVIdemus ... برنامه های رایگان هم هستند.

همشون رو با کمی جستجو میابید.:11: کار کردن باهاش تاپیک جدا میخواد. :11:

gmd
29-01-2011, 16:25
با سلام
من چند فیلم با فرمت mkv دارم و میخواهم آنهارا برای دیدن در پلیر خانگی با زیر نویس روی dvd رایت کنم سوالم این است که برای انجام این کا باید آن را به چه فرمتی تبدیل کنم تا بتوانم آنها را با پلیر خانگی تماشا کنم و مراحل تبدیل آن چگونه است.
با تشکر

damn
29-01-2011, 17:23
Staxrip و Ripbot و MeGUI که هستند و همه خفن هستند. چرا پیدا نمیشه خب ؟ اینها هر سه رایگانه و قوی.

با MKV کار کردن هم به راحتی توسط GUI خوبی به اسم MKVtoolinx ممکن میشه. زیر نویس و همه چی میشه اضافه کرد. برنامه های مشابه هم داریم مثلا XVID4PSP یا FairUse Wizard یا HandBrake و یا AVIdemus ... برنامه های رایگان هم هستند.

همشون رو با کمی جستجو میابید.:11: کار کردن باهاش تاپیک جدا میخواد. :11:
دوست عزيز خيلي ممنون كه جواب دادي

خوشحال مي شم اگه تجربي شخصي هم در مورد كانورت موفق و اضافه كردن زير نويس داشته باشي بگي .

alireza1411
29-01-2011, 18:00
دوست عزيز خيلي ممنون كه جواب دادي

خوشحال مي شم اگه تجربي شخصي هم در مورد كانورت موفق و اضافه كردن زير نويس داشته باشي بگي .

این کار تاپیک جدا میخواد و افراد حرفه ای. کلی آپشن داریم و کلی فیلتر و کلی انواع فیلم ورودی داریم. همش رو باید یک جا جمع و جور کرد که یه تاپیک آموزشی قشنگ از توش در بیاد. تازه هر برنامه خودش تاپیک لازم داره. من هم زیاد بلد نیستم. در این حد که 30 40 تا دی وی دی ریپ کردم و یه سری فایل فشرده کردم بلدم. با 30 40 تا هم نمیشه یاد گرفت. هز دی وی دی جدید میذاری تو کامپیوتر میبینی یک دنگ و فنگ جدید هم در راهه.

من معمولا این کارو میکنم :
اول با DVDFAB ریپ میکنم به صورت VOB که در واقع کپی کاریه و رو هارد سیو میکنم. سه تا فایل میده. یکی ویدئو و دو تا هم زیرنویس.
زیرنویس رو میذارم یه جای دور که تو تبدیل رو فیلم لود نشه. میرم سراغ ویدئو. با Staxrip و گاهی Xvid4psp بازش میکنم و به صورت MKV با کدک صدای Nero AAC و از نوع HE V2 فشرده میکنم، تصویر هم که با X264 و با یه سری آپشنی که تست کردم دیدم بهتره. CRF=22 میذارم که کیفیت کم نشه و معمولی باشه.

فشرده که شد با MKVtoolinx اون دو تا فایل زیرنویس و این فایل فشرده رو یکی میکنم خلاص.

مشکلات اینه که مثلا تو استکس ریپ میخوای فریم ریت رو 23.97 باشه و میبینی فیلتر دست حسابی برای این کار نداره !! گاهی میبینی درست دی اینترلیس نمیکنه و تصویر دنده دنده میمونه !!
گاهی کراپ درست صورت نمیگیره !!

این مشکلات زیاده و برای هر کدومش کلی تاپیک تو سایتهای خارجی پیدا میشه.:11:

soha is the beSt
29-01-2011, 18:30
سلام
میشه لینکه دانلود sony vegas 9.0 pro رو با کرک بدید؟
ممنون :دی

damn
29-01-2011, 18:45
ممنون......

Traceur
29-01-2011, 19:01
ممنون......
دوست عزیز برای تشکر دکمه ی ---->[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را بزنید .
باتشکر .

Traceur
29-01-2011, 19:23
سلام
میشه لینکه دانلود sony vegas 9.0 pro رو با کرک بدید؟
ممنون :دی
Sony Vegas 9.0 Pro :

جانبی :
پلاگین :

کیجن :
سریال :
کرک :

myusac
30-01-2011, 13:20
این کیجن :

این سریال :

اینم کرک :

ممنون دوست عزیز امـــــــــا من نتونستم هیچکدوم از فایل ها را دانلود کنم امکانش هست که جای دیگه آپلود کنید

spnner
31-01-2011, 13:02
سلام دوستان
من که هر کار کردم نتونستم هیچ کدوم از فایل های بالا رو دانلود کنم
کسی یه کنورتور برای فایل های DVR سراغ نداره؟ باز هم ممنون

yashgin128
31-01-2011, 15:24
سلام دوستان می خوام بدونم کدوم پلیر برای اجرای فایل های تصویری با پسوند Ts همون dvd بهتره البته روی یه سیستم متوسط؟
البته پسوندش دقیق نمیدونم.همونکه دو تا پوشه داره به نام video , sound
ممنون

srh124
31-01-2011, 15:28
سلام به همه
من نیاز فوری به برنامه ای دارم که با اون بشه قسمت های ساه فیلم رو حذف کرد
بعضی فیلم یه قسمتی بالای فیلم و یه قسمتی هم پایین فیلم سیاه یعنی تصویر نداره در عین حال جز فیلمه یعنی موقعی که فول اسکرین می کنیم اون قسمت های سیاه هم هست.
برنامه ای برای این کار هست؟ ببخشید من زیاد حرفه ای نیستم

alireza1411
31-01-2011, 15:31
سلام دوستان می خوام بدونم کدوم پلیر برای اجرای فایل های تصویری با پسوند Ts همون dvd بهتره البته روی یه سیستم متوسط؟
البته پسوندش دقیق نمیدونم.همونکه دو تا پوشه داره به نام video , sound
ممنون

TS بعیده. باید VOB باشه. اگه دی وی دی معمولی هست و توش VOB داره معمولا همه پلیرها باز میکنه ولی PowerDVD رو بیشتر واسه این کار استفاده میکنن چون راحتتره. من SMplayer یا GOMplayer رو ترجیح میدم. VLC و KMpalyer و خیلیهای دیگه هم باز میکنن.:11::11:

alireza1411
31-01-2011, 15:35
سلام به همه
من نیاز فوری به برنامه ای دارم که با اون بشه قسمت های ساه فیلم رو حذف کرد
بعضی فیلم یه قسمتی بالای فیلم و یه قسمتی هم پایین فیلم سیاه یعنی تصویر نداره در عین حال جز فیلمه یعنی موقعی که فول اسکرین می کنیم اون قسمت های سیاه هم هست.
برنامه ای برای این کار هست؟ ببخشید من زیاد حرفه ای نیستم

این کار فکر کنم تبدیل هم میخواد. ولی با Xilisoft Video Convertor Ultimate 6.5 هم میشه تبدیلش کرد و هم بخشهایی رو برش داد. ابزار Crop رو از منوی راست کلیک و افکت باید استفاده کنی.:11:

Terova
31-01-2011, 17:14
این کار فکر کنم تبدیل هم میخواد. ولی با Xilisoft Video Convertor Ultimate 6.5 هم میشه تبدیلش کرد و هم بخشهایی رو برش داد. ابزار Crop رو از منوی راست کلیک و افکت باید استفاده کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام

میشه دقیقا بگین کجا هست این ابزار..!

ویرایش: پیداش کردم

SaeedEminem2
31-01-2011, 23:45
سلام
بچه ها کسی کرک یا سریالی واسه Pavtube HD Video Converter سراغ داره؟
ممنون می شم اگه با پیام خصوصی بگین

srh124
01-02-2011, 01:25
این کار فکر کنم تبدیل هم میخواد. ولی با Xilisoft Video Convertor Ultimate 6.5 هم میشه تبدیلش کرد و هم بخشهایی رو برش داد. ابزار Crop رو از منوی راست کلیک و افکت باید استفاده کنی.:11:

مممنون از کمککت
حالا چی جوری resize کنم؟ اخه این فیلم اولش 640*400 بود الان شده 500*400. موقعی که فول اسکرین می کنم نسبت به حالت قبل طویل تر شده یعنی عرضش کم شده. من می خواستم که فیلم کل صفحه رو بپوشونه.

Traceur
01-02-2011, 03:45
سلام دوستان
من که هر کار کردم نتونستم هیچ کدوم از فایل های بالا رو دانلود کنم
کسی یه کنورتور برای فایل های DVR سراغ نداره؟ باز هم ممنون

در این پست :
کرک و سریال :

سلام
سلام ...
ورژن نرم افزار رو ذکر کنید .

alireza1411
01-02-2011, 04:59
مممنون از کمککت
حالا چی جوری resize کنم؟ اخه این فیلم اولش 640*400 بود الان شده 500*400. موقعی که فول اسکرین می کنم نسبت به حالت قبل طویل تر شده یعنی عرضش کم شده. من می خواستم که فیلم کل صفحه رو بپوشونه.

یک گزینه اون بقلها که تنظیمات بیت ریت و سایز و ایناست داره به اسم همین سایز !! اون رو پیدا کن و اینجوری بزن
640x360
lمثال زدم ها ... جون معمولا 16 در 9 هست گفتم عرض تصویر احتمالا 360 میشه البته اگه بالا پایینش رو برش زده باشی.

یعنی هر رزولوشنی که اونجا نداره میشه این جوری عدد تایپ کرد و بینش حرف ایکس رو به جای ضربدر زد !!!!!:31:
کار میکرد قبلا و الان هم تو مووی میکر همین Xilisoft کار میکنه. تو اون هم باید همین تایپ کردنه کار کنه.:11::11:

***Spring***
01-02-2011, 14:33
سلام ...

Ts بیشتر پسوند فیلمهای رکورد شده با ----- هستش ...

برای TS و TpS

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> برنامه اول :

برای تبدیل فایل TPS به MPG فایل tps رو با Corel Video Studio X2 باز کنید و بعد به صورت MPEG Omtipizer فایل رو سیو کنید

اینم تبدیل TS به MPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] angig.ir%2Fother%2FTS%2520to%2520MPG.rar)

==============================================

برای احرا و پخش ( دیدن ) همونطوریکه قبلآ دوستان گفتند برنامه های زیادی داریم که یکی از بهترین و راحتترین برنامه ها KMPlayer هستش :

قابليت پخش انواع فايلهاي صوتي تصويري بدون احتياج به نصب كدك ها و برنامه‌هاي جانبي
فرمت هاي ويديويي:F; WMV ; AVS ; FLV ; MKV ; MOV ; 3GP ; MP4 ; MPG ; MPEG ; DAT ; OGM ; VOB ; RM ; RMVB ; TS ; TP ; IFO ; NSV

KMPlayer | پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای تبدیل فایل هم توی قسمت نرم افزار دو برنامه رو داریم ، اینکه از نظر کیفیت کدوم بهتر هستند ، چک بفرمایید ... برنامه دوم :

OJOsoft TotalVideo Converter کانورتر ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Farjameh
01-02-2011, 15:04
از برنامه هایی مثل AVS Video و McFunsoft Video می تونین استفاده کنین.
من خودم با McFunsoft Video کار کردم. خوب و با کیفیت تبدیل می کنه.

MohammadT15
01-02-2011, 16:45
من اینارو با جت آیودیو و مدیا پلیر میبینم مشکلی نداره.
اسپرینگ هم راست میگه اینجور پسوندها برای فیلمهای ضبط شده از ماهوارس معمولا

MohammadT15
01-02-2011, 16:51
سلام بچه ها.البته شرمنده این تاپیک رو زدم چند تا برنامه بود توی پستهای مهم اینجا اما اکثرشون لینک دانلودشون خراب شده و توضیحی راجع بهشون داده نشده فقط پیشنهاد شدن
من بهترین برنامه تبدیل فرمت ها به یکدیگر رو میخوام.یعنی هر فرمتیییییی بهش بدی به هررر فرمتی که خواستی تبدیل کنه بدون حتی یه درصد افت کیفیت و جا به جاییه صدا و تصویر
مثلا من خودم از OJOsoft Total Video Converter استفاده میکردم اما به درد نمیخوره.مثلا میخوای mpeg رو تبدیل به ts کنی شطرنجی میشه هی اینگار سی دی خش داره
یا مثلا فرمت wmv رو میخوای به vob تبدیل کنی صدا و تصویر هم خوانی ندارند
یه برنامه مثل همین OJOsoft Total Video Converter (چون هر فورمتی رو به هر فرومتی دیگه ای تبدیل میکنه)ولی خیلی قویتر از این رو میخوام
کسی سراغ نداره؟

alireza1411
01-02-2011, 17:04
سلام بچه ها.البته شرمنده این تاپیک رو زدم چند تا برنامه بود توی پستهای مهم اینجا اما اکثرشون لینک دانلودشون خراب شده و توضیحی راجع بهشون داده نشده فقط پیشنهاد شدن
من بهترین برنامه تبدیل فرمت ها به یکدیگر رو میخوام.یعنی هر فرمتیییییی بهش بدی به هررر فرمتی که خواستی تبدیل کنه بدون حتی یه درصد افت کیفیت و جا به جاییه صدا و تصویر
مثلا من خودم از OJOsoft Total Video Converter استفاده میکردم اما به درد نمیخوره.مثلا میخوای mpeg رو تبدیل به ts کنی شطرنجی میشه هی اینگار سی دی خش داره
یا مثلا فرمت wmv رو میخوای به vob تبدیل کنی صدا و تصویر هم خوانی ندارند
یه برنامه مثل همین OJOsoft Total Video Converter (چون هر فورمتی رو به هر فرومتی دیگه ای تبدیل میکنه)ولی خیلی قویتر از این رو میخوام
کسی سراغ نداره؟

این چیزی که میگین نداریم ولی همه کاره و ساده Xilisoft Video Convertor Ultimate 6.5 هست که تو سافت گذر برای دانلود گذاشتند.
من 40 50 مورد از این برنامه ها رو الان نصب دارم و میدونم تو هر تبدیلی حتی تبدیل به فایل حجیم تر حداقل 2 3 درصد افت کیفیت داریم. جابجایی صدا و تصویر و این چیزها هم پیش میاد.

خودم معمولا با Staxrip و Xvid4psp کار میکنم که فشردگی بالاتری نسبت به بقیه دارند. در واقع اینکدر X264 رو برای تصویر استفاده میکنند که رتبه اول کدکها در سرعت و فشردگیه اما اون هم کلی تنظیمات پیشرفته داره. تا جایی که میشه با همون Xilisoft کنار بیاین خوبه. همشون گیر و گور دارند. اون هم داره ولی به نوعی شاید ساده تر و بهتره.
:11:

alireza1411
01-02-2011, 17:09
اونی که از تلویزیون ایران ظبط میشه Transport Stream با کدک تصویر h264 یا AVC هست و من که نتونستم با پلیرهای قوی هم بازشون کنم. فقط Splash Pro جواب داد و اگه کارت گرافیکتون از Avivo یا Pure Video استفاده کنه ، حتی فول آپ دی رو هم با زیر 10 درصد سی پی یو میتونید ببینید، بیشتر مواقع حتی 2 3 درصد هم نمیشه.

کرافیک سری 3000 و بالا از AMD/ATI و 8000 به بالای NVIDIA باید باشه.

برنامه ی دیگه هم VLC بود.

یکی از دوستان با GOM Player تونسته بود باز کنه ولی کدک پک K-Lite نصب کرده بود و در اصل اون کدک پک داشت فایل رو باز میکرد. هم استریم جدا میکرد و هم دیکد فکر کنم.

برای تبدیل هم من فقط با TMPGEnc جواب گرفتم و همه ی 40 50 نرم افزاری که امتحان کردم تعطیل تشریف داشتند.:11:

برخی TS هاهم خوشبختانه توشون MPEG2 دارن و حجمشون برای 1 ساعت زمان فیلم شاید دو برابر هم بیشتر از اون قبلی هسات که گفتم. اینها رو راحت تر میشه باز کرد و همین برنامه های معمولی هم احتمالا جواب بدند، تا جایی که یادمه یه بار داداشم کلیپ از دوستش گرفته بود و پسوند TS داشت ، با همه جور چیزی باز میشد گرچه تک تک برنامه ها رو تست نکردم ولی KMplayer جواب میداد به راحتی.

SaeedEminem2
01-02-2011, 19:11
در این پست :
کرک و سریال :

سلام ...
ورژن نرم افزار رو ذکر کنید .

سلام
3.5
اما اگه جدید باشه فرقی نداره
الان سریالشو دارم اما نسخه ی قابل دانلودش فقط ترایله و قابل رجیستر شدن نیست
باید نسخه ی Retail ازش باشه که بشه رجیسترش کرد که اونم پولیه
ممنون

saeed774
01-02-2011, 20:18
حرف هايي که دوست عزيزم عليرضا جان گفتن تاييد ميشه يا از Xilitsoft استفاده کن يا از نرم افزار زير که اخيرا دانلود و تست کردم استفاده کن که کيفيت بهتري داره و تقريبا همه نوع فرمت رو هم ساپورت ميکنه ( DVD Rip هم داره ) :

Wondershare Video Converter Ultimate v5.5.1.0

حجم : 25.68 مگ

پسورد :

ae2009
02-02-2011, 07:44
بهترین convertor تصویری که کیفیت رو حفظ کنه چیه؟
ممنون

FX
02-02-2011, 08:39
منم از Xilisoft Video Convertor Ultimate 6.5 استفاده میکنم .خیلی عالی هستش

yashgin128
02-02-2011, 09:23
ممنون از همه دوستان
منظور من اینه که از بین این ها بهترینش و در واقع با کیفیت ترین پلیر کدام است؟هر چند به این نکته واقفم که کلمه بهترین شاید این جا معنی درستی نداشته باشه.

2.فایل من همون طنز مهران مدیری کریسمس 2011 هست که حدود 1.2 گیگ حجمشه.یه سوال برای من پیش اومده که اگر بخوام این فایل رو سی دی رایت کنم خود نرم افزار ها قابلیت رایت دارند(نرم افزارهای رایت) یا ابتدا باید با کانورتور تبدیل کنم و سپس اونو به دو قسمت تبدیل کنم سپس رایت؟
ممنون دوستان

maziarb
02-02-2011, 09:26
به نظر من km player بهترین برنامست( ts. رو هم عالی نمایش میده)

starn
02-02-2011, 12:11
دوستان من از Magic DVD Ripper خیلی استفاده کردم و هر بار با این مشکل برخوردم که تنها راه چاره دوباره فعال شدن برنامه تعویض ویندوزه بعد از چند تا ریپ کردن برنامه دیگه غیر قابل استفاده می شه و وقتی میزنی که تبدیل کنه ارور زیر میده
سریال جدید هم که میزنی مینویسه برنامه رجیستر شد ولی وقتی میخوای برنی تبدیل کنه باز ارور زیر رو میده و تبدیل نمی کنه وقتی که این ارور رو داد دیگه فرقی نمی کنه که پاک کنی دوباره بریزی یا یک ورژن دیگه نصب کنی دیگه درست نمی شه

دوستانی که نسخه ی کرک شده رو دارن لطف کنن بزارن اینجا چون خیلی به این برنامه احتیاج دارم
با تشکر

O B M A R
02-02-2011, 13:45
ممنون متاسفانه من در دوره ازمایشی هستم میخواستم چنین پستی بزنم ولی با سرچ به اینجا رسیدم انجمن فوق العاده ای دارید تشکر

MohammadT15
02-02-2011, 14:13
ممنون ولی آخر Wondershare Video Converter Ultimate v5.5.1.0
رو دانلود کنم یا Xilisoft Video Convertor Ultimate 6.5 ؟

saeed774
02-02-2011, 14:47
ممنون ولی آخر Wondershare Video Converter Ultimate v5.5.1.0
رو دانلود کنم یا Xilisoft Video Convertor Ultimate 6.5 ؟

اگه کارت گرافيک شما Nvidia باشه Wondershare رو دان کن چون ميتونه از Cuda براي تبديل هم استفاده کنه يعني وقتي بخواي تبديل کني هم Cpu و هم Gpu در تبديل شرکت خواهند کرد و اين امر باعث خواهد شد سرعت و کيفيت تبديل بطور محسوس بالا بره . در ضمن همه فرمت ها تقريبا جه صوتي يا تصويري در برنامه Wondershare تعريف شدن .

اين برنامه Dvd Rip هم داره .

alireza1411
02-02-2011, 15:22
دوستان من از Magic DVD Ripper خیلی استفاده کردم و هر بار با این مشکل برخوردم که تنها راه چاره دوباره فعال شدن برنامه تعویض ویندوزه بعد از چند تا ریپ کردن برنامه دیگه غیر قابل استفاده می شه و وقتی میزنی که تبدیل کنه ارور زیر میده
سریال جدید هم که میزنی مینویسه برنامه رجیستر شد ولی وقتی میخوای برنی تبدیل کنه باز ارور زیر رو میده و تبدیل نمی کنه وقتی که این ارور رو داد دیگه فرقی نمی کنه که پاک کنی دوباره بریزی یا یک ورژن دیگه نصب کنی دیگه درست نمی شه

دوستانی که نسخه ی کرک شده رو دارن لطف کنن بزارن اینجا چون خیلی به این برنامه احتیاج دارم
با تشکر

خیلی برنامه ها یواش یواش یه سمتی حرکت کردند که کرک کردن فایده نداره و وقتی بری تو وب کرک لو میره. من مدتی است که از فایروال رایگان کمودو CoMODO استفاده میکنم و روی حالت Custom Policy گذاشتم که هر برنامه ای مخصوصا آدوب آکروبات و .... بخوان وصل شن و کرکشون کلا بترکه اول باید از من اجازه بگیره.:31:
من هم میدونم کدوم برنامه کرک شده و کدوم عادیه خب اجازه صادر میکنم. پیشنهاد میکنم به جای دردسرهای مختلف برای یافتن کرک فایروال نصب کنید و بعد از مدت کوتاهی بهش عادت میکنید و راحت میشید.:11::11:

alireza1411
02-02-2011, 15:31
ممنون از همه دوستان
منظور من اینه که از بین این ها بهترینش و در واقع با کیفیت ترین پلیر کدام است؟هر چند به این نکته واقفم که کلمه بهترین شاید این جا معنی درستی نداشته باشه.

2.فایل من همون طنز مهران مدیری کریسمس 2011 هست که حدود 1.2 گیگ حجمشه.یه سوال برای من پیش اومده که اگر بخوام این فایل رو سی دی رایت کنم خود نرم افزار ها قابلیت رایت دارند(نرم افزارهای رایت) یا ابتدا باید با کانورتور تبدیل کنم و سپس اونو به دو قسمت تبدیل کنم سپس رایت؟
ممنون دوستان

برای این کار خاص همون Splash Pro به نظرم بهتره.
تازه کارت گرافیکت شتاب دهی به دیکد ویدئو داشته باشه با این خوب جواب میده. یه پست در مورد این قضیه داشتم و 8 9 تا پلیر رو تست کرده بودم که موقع پخش کدوم متر سی پی یو مصرف میکنه، اونجا از این بحث ها کردم. ولی این پسوند بد قلقه برای همین این پلیر رو پیشنهاد میدم وگرنه KMplayer و Splayer رو خودم بیشتر استفاده میکنم تا بقیه. البته بعد از ویندوز مدیا پلیر.:31:

برنامه ی رایت سی دی Nero Vision، یه بخش از پکیج Nero نسخه 8 و 9 و 10 همینه که فایل رو ایمپورت کنی خودش هم تبدیل میکنه و هم تیکه میکنه که رو دو تا VCD راست بشه.:11::11:

starn
02-02-2011, 15:33
خیلی برنامه ها یواش یواش یه سمتی حرکت کردند که کرک کردن فایده نداره و وقتی بری تو وب کرک لو میره. من مدتی است که از فایروال رایگان کمودو CoMODO استفاده میکنم و روی حالت Custom Policy گذاشتم که هر برنامه ای مخصوصا آدوب آکروبات و .... بخوان وصل شن و کرکشون کلا بترکه اول باید از من اجازه بگیره.:31:
من هم میدونم کدوم برنامه کرک شده و کدوم عادیه خب اجازه صادر میکنم. پیشنهاد میکنم به جای دردسرهای مختلف برای یافتن کرک فایروال نصب کنید و بعد از مدت کوتاهی بهش عادت میکنید و راحت میشید.:11::11:
ممنون دوست عزیز ولی یادمه یکی از کاربران که همین مشکل منو داشت یه راه حل گفته بود که باید بری توی ثسمت run و یادم نیست چی تایپ کنی و بعد بری ثسمت تنظیمان یادم نیست دقیقا که من 6 ماه پیش بود رفتم ولی اون آخرین فولدری که گفته بود رو پیدا نکردم
اینطور که معلومه Magic dvd ripper طوری برنامه ریزی شده که وقتی 10 تا فبلم برات ریپ کرد دیگه از کار می افته که باید بری از یه قسمتی اون شماره ی 10 دستی خودت زیاد کنی که به این مشکل بر نخوری ولی متاسفانه من جاشو پیدا نکردم و گفتم شاید پچی داده باشن که این مشکل رو برطرف کرده باشه
کسی از دوستان چیزی نداره (پچ یا کرک؟)

***Spring***
02-02-2011, 15:34
ممنون از همه دوستان

ممنون دوستان

سلام ...

بعضی از برنامه های رایت ، قابلیت کانورت رو هم دارند ( البته یه سری از پسوندها رو ) ...

بهترین نرم افزار تبدیل Dvd به Vcd از نظر شما چیه؟(لطفا شرکت کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+++++++

پ.ن :

فایل من همون طنز مهران مدیری کریسمس 2011 هست که حدود 1.2 گیگ حجمشه

لینک دانلود این فایل رو ( 1.2 گیگ رو ) میخواستم ...

alireza1411
02-02-2011, 15:35
اگه کارت گرافيک شما Nvidia باشه Wondershare رو دان کن چون ميتونه از Cuda براي تبديل هم استفاده کنه يعني وقتي بخواي تبديل کني هم Cpu و هم Gpu در تبديل شرکت خواهند کرد و اين امر باعث خواهد شد سرعت و کيفيت تبديل بطور محسوس بالا بره . در ضمن همه فرمت ها تقريبا جه صوتي يا تصويري در برنامه Wondershare تعريف شدن .

اين برنامه Dvd Rip هم داره .

سعید جان Xilisoft Video Convertor Ultimate 6 هم داره. منوی
Tool>Preference
تب Convert و بخش GPU تنظیماتش هست. البته از Stream هم پشتیبانی میکنه و من چون سری 5000 دارم الان دارم میگردم ببینم چرا خاموشه !!!

بعد Nvidia ها همشون ندارند. جدیدها دارند ولی فکر کنم سری 200 به بعد همشون داشتند. 9000 رو یادم نیست. یک مساله دیگر. کیفیت من خونده بودم پایین تر از X264 هست ها !!!! نه؟ اگه لینکی چیزی داری دریغ نکن.
:11::11:

چه افزایش سرعتی با یه کارت گرافیک 100 120 تومنی داریم ها !!!

مدلهایی که ساپورت شده هم در اینجا:

مال من 5730 بود و تو لیست نیست. بنابراین مشکلی وجود نداره.

saeed774
02-02-2011, 19:51
مرسي عليرضا جان ، چون Xilitsoft نصب نداشتم متوجه اين موضوع نشدم، البته اين امکان، سري 6 به نرم افزار اضافه شده و خوبي اون اين هست که از Stream هم پشتيباني ميکنه چون Wondershare اين امکان رو نداره .

بعد Nvidia ها همشون ندارند. جدیدها دارند ولی فکر کنم سری 200 به بعد همشون داشتند.

نه من يه گرافيک GS 8400 داشتم که اونم Cuda داشت ، خوده شرکت انويديا نرم افزاري براي تبديل فايل هاي تصويري به نام BadaBoom داره که از Gpu براي تبديل استفاده ميکنه و اون موقع بعد با اين نرم افزار تبديل ميکردم.

کیفیت من خونده بودم پایین تر از X264 هست ها !!!! نه؟ اگه لینکی چیزی داری دریغ نکن.

H264 کدک استاندارد هست که X264 يه نوع انکودر اوپن سورس اون محسوب ميشه. ولي فکر نکنم کيفيت به x264 ربطي داشته باشه بلکه مربوط ميشه به برنامه Xilitsoft که نتونسته تنظيمات بهينه اي براش درست کنه البته اينم بخاطرات محدوديت هاي نرم افزاري فکر کنم باشه
دنبال لينک هم ميگردم اگه پيدا کردم حتما معرفي ميکنم

مدلهایی که ساپورت شده هم در اینجا:

خوب تو اين لينک سري 9000 و 8000 انويديا هم هستن که

مال من 5730 بود و تو لیست نیست
آره متاسفانه ، گرافيک من 4890 هست و تو ليست سري دسکتاپ هم وجود داره ، امتحان ميکنم نتيجه رو ميگم

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

alireza1411
02-02-2011, 19:58
مرسي عليرضا جان ، چون Xilitsoft نصب نداشتم متوجه اين موضوع نشدم، البته اين امکان، سري 6 به نرم افزار اضافه شده و خوبي اون اين هست که از Stream هم پشتيباني ميکنه چون Wondershare اين امکان رو نداره .

نه من يه گرافيک GS 8400 داشتم که اونم Cuda داشت ، خوده شرکت انويديا نرم افزاري براي تبديل فايل هاي تصويري به نام BadaBoom داره که از Gpu براي تبديل استفاده ميکنه و اون موقع بعد با اين نرم افزار تبديل ميکردم.

کدک H.264 نسبت به X.264 از تنوع تنظيمات کمتري برخوردار هست و به طبع اونم کيفيت پايين تري نسبت به x264 داره .

آره متاسفانه ، گرافيک من 4890 هست و تو ليست سري دسکتاپ هم وجود داره ، امتحان ميکنم نتيجه رو ميگم

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

کدک H.264 نسبت به X.264 از تنوع تنظيمات کمتري برخوردار هست و به طبع اونم کيفيت پايين تري نسبت به x264 داره .

BadaBoom زیاد جالب نیست. دنبالش نرو. اگه واقعا دنبال استفاده از CUDA هستی از چیز استفاده کن:
Cyberlink Media Expresso
این شاید اولین برنامه ای باشه که در کنار واسط گرافیکی بسیار عالی و جالب و امکانات خوب تونسته از هر دو شتاب دهی Stream و CUDA استفاده کنه.

بر اساس تست های سایتهای معتبر کیفیت تبیل فایل با ATI Stream کمتر از CUDA هستش. در واقع ویدیوها کمی مات میشه ، انویدیا کیفیتش بهتره. اما خب همون طور که گفتی نسبت به X264 کیفیتش پایینه و معمولا حرفه ایها همون x264 رو با سرعت کمترش می پسندند.

یه نکته هم هست در مورد CUDA نسخه های مختلف. روز گرافیک های جدید تر امکانات بیشتری پشتیبانی شده. تاثیرش روی سرعت رو هم نمیدونم.

Desperate
02-02-2011, 20:08
total video converter هم خوبه

saeed774
02-02-2011, 20:32
ورژن جديد يعني 6.5 Xilisoft رو نصب کردم درسته ، از Ati Stream پشتيباني کرد و سرعت تبديل هم عالي شده ولي ............

عليرضا جان شما Wondershare رو نصب کن خيلي کيفيت بالاتري نسبت به Xilisoft داره . يه فايل ts رو به Mkv با هردو تبديل کردم با رزوليشن و تنظيمات يکسان ، ولي اولا Xilisoft توي تبديل ts صدا نداره ! و کيفيت هم افتضاح!! واقعا اين Wondershare کيفيتش خيلي بهتر هست حتما امتحانش کن ،‌سرعتش هم خوبه

yashgin128
02-02-2011, 20:45
سلام ...

بعضی از برنامه های رایت ، قابلیت کانورت رو هم دارند ( البته یه سری از پسوندها رو ) ...

بهترین نرم افزار تبدیل Dvd به Vcd از نظر شما چیه؟(لطفا شرکت کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+++++++

پ.ن :

لینک دانلود این فایل رو ( 1.2 گیگ رو ) میخواستم ...

شرمنده عزیز این 1.2 گیگ را از یکی از بچه ها گرفتم .سرعت اینترنتم هم اونقدر نیست که بتونم حتی 200 مگ هم اپ کنم.ببخشید

MohammadT15
02-02-2011, 23:07
ممنون از این بحث ها ما هم استفاده کردیم:31:
Wondershare رو دارم دانلود میکنم

kaivanika
03-02-2011, 04:37
دوستان برنامه Wondershare HD Video Converter
رو به همراه کرک یا سریال معتبر بزارید ممنون میشم . شدیدا" لازم دارم

alireza1411
03-02-2011, 10:43
ورژن جديد يعني 6.5 Xilisoft رو نصب کردم درسته ، از Ati Stream پشتيباني کرد و سرعت تبديل هم عالي شده ولي ............

عليرضا جان شما Wondershare رو نصب کن خيلي کيفيت بالاتري نسبت به Xilisoft داره . يه فايل ts رو به Mkv با هردو تبديل کردم با رزوليشن و تنظيمات يکسان ، ولي اولا Xilisoft توي تبديل ts صدا نداره ! و کيفيت هم افتضاح!! واقعا اين Wondershare کيفيتش خيلي بهتر هست حتما امتحانش کن ،‌سرعتش هم خوبه

دیشب تست کردمش. نصب کرده بودم ولی خیلی از این برنامه ها نصبه که تو تبدیل TS هایی که با --- ضبط شده مشکل داره. و جالب بود که اصلا تبدیل هم نمیکرد !!!!! Xilisoft همون تصویر خالی رو تبدیل میکنه مثل خیلیهای دیگه.

همچنان تنها برنامه ای که جواب داده TMPGEnc هست . البته برای من .... اونایی که از ماه.واره ضبط کردند TSشون فرق فوکوله و شاید با این برنامه بشه.:11::11::11:

milanista
03-02-2011, 21:26
سلام دوستان
یه برنامه میخوام که بتونم باهاش یه قسمت از آهنگ رو کات کنم
میخوام ساده باشه کار کردن باهاش
ممنون

alireza1411
03-02-2011, 22:06
سلام دوستان
یه برنامه میخوام که بتونم باهاش یه قسمت از آهنگ رو کات کنم
میخوام ساده باشه کار کردن باهاش
ممنون

jet audio نسخه 8 پلاس بگیر. 35 مگ هتسش. گزینه ی Run Audio Trimmer توش هست که همین کارو برات میکنه. هم فیلم هم آهنگ.
برای آهنگ بخوای Mp3 Audio Editor هم این امکان رو داره. این 7 8 مگ هست و جت آودیو هم 30 35 مگ.

تو سایتای فارسی هر دوش با کرک یافت میشه. جت آودیو رو که تو سافت گذر دیدم ولی دومی رو یادم نیست از کجا دانلود کردم.

:11::11:

Hamed_forum
03-02-2011, 22:31
یه نرم افزار میخوام نویز رو بگیره
در صورتی هم تبدیل کنه به حجم کمتر بهتر
فایلها avi هستند این نویزش خیلی ازیت میکنه
meshkiposh2200
04-02-2011, 00:33
با سلام من فیلمهایی را که با گیرند ه دیجیتال ضبط میکنم همونطور که میدونید فرمتشts هست نرم افزار برای تبدیلش پیدا کردم به نام
Handbrake که به فرمت زیر با مشخصات زیر تبدیل کرد ولی میخام به ام پگ معمولی تبدیل کنم(فرمتی که گوشیم 5700 بخونه) ولی به هر نرم افزاری میدم وقتی تبدیل میکنه صفحش خاکستریه مشخصاتشو میذارم یه نرم افزار لطف کنید معرفی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1411
04-02-2011, 01:59
با سلام من فیلمهایی را که با گیرند ه دیجیتال ضبط میکنم همونطور که میدونید فرمتشts هست نرم افزار برای تبدیلش پیدا کردم به نام
Handbrake که به فرمت زیر با مشخصات زیر تبدیل کرد ولی میخام به ام پگ معمولی تبدیل کنم(فرمتی که گوشیم 5700 بخونه) ولی به هر نرم افزاری میدم وقتی تبدیل میکنه صفحش خاکستریه مشخصاتشو میذارم یه نرم افزار لطف کنید معرفی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هند بریک نباید از این مشکلات داشته باشه. اصلا همین فایلی که خودش تبدیل کرده رو بدین به خودش ببینید چی میگه.

بعد یک چیزی .... فایل رو با صدا تبدیل کرده یا نه ؟ تازه تو پلیرها چی ؟ صفحه خاکستری میاد یا نشون میده ؟

برنامه خوب واسه تبدیل سراغ دارم ولی اون گوشی خاص رو نمیدونم. احتمالا 3gp و mp4 باز میکنه ولی چه رزولوشنی و چه کدکی باید از تو مشخصات گوشی پیدا کنی. پیدا نشه هم راهش سعی و خطا هست ولی فقط یه دقه از فیلم رو باید تست کنی نه هر سری همش رو.

اگه 3gp بخوای یا mp4 که از نوع mpeg4 باشه یا برنامه ی Xilisoft video convertor ultimate 6.5 یا Wondershare video convertor میتونی تبدیل کنی. دومی رو یکی از دوستان خیلی تعریفش رو کرده. هر دوش رو دارم ولی کیفیت رو مقایسه نکردم و زیاد هم استفاده نمیکنم ولی هر دوش تنوع فرمت زیادی داره.

alireza1411
04-02-2011, 02:04
یه نرم افزار میخوام نویز رو بگیره
در صورتی هم تبدیل کنه به حجم کمتر بهتر
فایلها avi هستند این نویزش خیلی ازیت میکنه
از Xvid4psp که رایگانه یا Staxrip یا AVIdemux استفاده من. هر سه رایگانه. کدک خروجی هم x264 بزاری فشردگی بهترین حالت و کدک از این بهتر نداریم حتی تجاریهاش.

تو Staxrip شاید این کار راحت تر باشه برات. فیلتر نویز تو سه سطح داره. برای دانلود هم این سایت مخصوص کلا این جور چیزاست:

توش سرچ کن راحت هر سه رو میابی.:11::11:

Hamed_forum
04-02-2011, 11:12
از Xvid4psp که رایگانه یا Staxrip یا AVIdemux استفاده من. هر سه رایگانه. کدک خروجی هم x264 بزاری فشردگی بهترین حالت و کدک از این بهتر نداریم حتی تجاریهاش.

تو Staxrip شاید این کار راحت تر باشه برات. فیلتر نویز تو سه سطح داره. برای دانلود هم این سایت مخصوص کلا این جور چیزاست:

توش سرچ کن راحت هر سه رو میابی.:11::11:

برای من بیشتر گرفتن نویز مهمه کدوم یکی از اینها نویز خوب میگره یا یه نرم افزار که فایل تصویری نویز بگیره

alireza1411
04-02-2011, 11:47
برای من بیشتر گرفتن نویز مهمه کدوم یکی از اینها نویز خوب میگره یا یه نرم افزار که فایل تصویری نویز بگیره

آخه نویز گرفتن یه ور قضیه هستش و خراب نکردن جزئیاتی که نویز نیست یه سر دیگر. اگه بخوای شدیددددددددد بگیره فکر کنم AVIdemux خوبه چون فیلترهای Mplayer رو توش استفاده کردند و اون پلیر هم قابلیت گرفتن نویزش تا حد زیادی بالاست. بنابراین همین برنامه بهتره.
اما نویز رو بیش از حد بگیره جزئیات هم ....:41:
من بودم هر چند تا فیلتر دینویزی که توش هست رو یکی یکی تست میکردم و با کیفیت ترین رو بر میداشتم.

:11::11::11::11:

rezano
05-02-2011, 15:09
سلام

یه فیلم 720p با حجم حدوداً 2.5 گیگ دارم
می خوام تبدیلش کنم به 480p که بشه بین 700 تا 1 گیگ
پسوند هم Mkv هست
چه نرم افزاری رو پیشنهاد می کنید؟
اگه میشه لطف کنید یه عکس از تنظیمات هم بزارید چون وقتی تنظیمش میکنم فیلم کُند میشه و تیک می خوره:41:

SaeedEminem2
05-02-2011, 16:32
سلام

سلام
3.5
اما اگه جدید باشه فرقی نداره
الان سریالشو دارم اما نسخه ی قابل دانلودش فقط ترایله و قابل رجیستر شدن نیست
باید نسخه ی Retail ازش باشه که بشه رجیسترش کرد که اونم پولیه
ممنون

اساتید نرم افزار کسی نبود؟

alireza1411
05-02-2011, 20:45
اساتید نرم افزار کسی نبود؟

فکر کنم واسه --- و این مسائل لازم داری. به من هم معرفی شده بود ولی سریالش رو گیر نیاوردم یا درست تبدیل نمیکرد که در نتیجه پاکش کردم.:31:

بعدا اگر دیدم رو هاردم هست سریالش رو برات پیام خصوصی میکنم.:11:

armin_software
05-02-2011, 21:43
سلام
من آخرین نسخه ی Bigasoft Total Video Converter رو می خواستم.
با کرک باشه
آخه من قبلا یک نسخه دانلود کردم کرک نداشت
ممنون

SaeedEminem2
05-02-2011, 21:59
فکر کنم واسه --- و این مسائل لازم داری. به من هم معرفی شده بود ولی سریالش رو گیر نیاوردم یا درست تبدیل نمیکرد که در نتیجه پاکش کردم.:31:

بعدا اگر دیدم رو هاردم هست سریالش رو برات پیام خصوصی میکنم.:11:

آره دقیقا
خودم سریالشو دارم اما نرم افزاری که بشه سریال رو توش وارد کرد ندارم
اگه خودش رو لطف کنی ممنون می شم

----------------------------

یه مورد دیگه هم هست که کاملا بی ربطه اما شماها اهل نرم افزارین شاید بتونین کمک کنین
من یه ویندوز اکس پی 64 بیتی گرفتم نمی دونم اصلا بوتیبل نیست یا به هر شکل از بایوس بوت نمی شه
کسی راه کار خاصی بلده بگه؟
نمی دونم تاپیک رو درست اومدم یا نه اما هرچی گشتم چیزی خاصی ندیدم
درضمن چون ویندوز الانم 32 بیتیه و این ویندوز جدیده 64 بیتیه از تو خود ویندوز اجرا نمی شه
و سی پی یو هم 64 بیتی هست
AMD Phenom II 4X 965 مشخصاتشه که هنوز 1 ماه نشده گرفتمش
ممنون

voOroOjak0090
05-02-2011, 22:22
سلام به همه !!!
1 کانورتر میخوام که فایل های mp3 رو به nrt تبدیل کنه !!!

alireza1411
06-02-2011, 02:43
سلام به همه !!!
1 کانورتر میخوام که فایل های mp3 رو به nrt تبدیل کنه !!!

Nokia RingTone بیده. NRT رو میگویم. این فایل در واقع آهنگ گوشی نوکیا هست و تقریبا همون MID میشه. در واقع فکر کنم باید یک برنامه پیدا کنید که MIDI و MID تولید کنه. با توجه به اینکه تبدیل MP3 به MIDI کلا کار مشکلیه و نرم افزار هم براش کمه یافتن همچین چیزی کمی اذیت کننده هستش و باید زیاد حوصله کنید.

برای باز کردنش میدونم با Nokia PC Suite میشه کار کرد و تبدیلش به فرمت های دیگه هم داره ولی برای ایجادش نمیدونم والله.:11:

alireza1411
06-02-2011, 02:56
آره دقیقا
خودم سریالشو دارم اما نرم افزاری که بشه سریال رو توش وارد کرد ندارم
اگه خودش رو لطف کنی ممنون می شم

----------------------------

یه مورد دیگه هم هست که کاملا بی ربطه اما شماها اهل نرم افزارین شاید بتونین کمک کنین
من یه ویندوز اکس پی 64 بیتی گرفتم نمی دونم اصلا بوتیبل نیست یا به هر شکل از بایوس بوت نمی شه
کسی راه کار خاصی بلده بگه؟
نمی دونم تاپیک رو درست اومدم یا نه اما هرچی گشتم چیزی خاصی ندیدم
درضمن چون ویندوز الانم 32 بیتیه و این ویندوز جدیده 64 بیتیه از تو خود ویندوز اجرا نمی شه
و سی پی یو هم 64 بیتی هست
AMD Phenom II 4X 965 مشخصاتشه که هنوز 1 ماه نشده گرفتمش
ممنون

من هم خودش رو ندارم ولی شاید سایت اصلیش رو بتونی پیدا کنی. اسم برنامه رو سرچ بزن ببین چی گیر میاد.

(مشکل دومت هم جاش تو بخش سیستم عامل ویندوزه. مباحث این جوری اونجا حتما باید باشه. سر بزن ...
ولی فکر کنم بوت ابل نیست یا تو گزینه های بایوس همه چیز رو تست نکردی. البته یه کار میشه کرد. یه سیستم عامل 64 بیتی نصب کن. مثلا ویندوز سون بگیر نصب کن و بعد از تو اون ...

سیستم هم مبارک باشه. فقط Phenom II X4 است نه 4X. ضمنا مدل داغی هم هست و فنش زیاد صدا میده تقریبا. با بچه های سخت افزار مشورت میکردی احتمالا میگفتند که 920 بگیری و اورکلاکش کنی. مثل خودم ، آخه یه فن خوب با 920 البته اگر گیر بیاد قیمتش همین میشه ولی فن بهتری داری و صدا کمتر میده .... :11:)

SaeedEminem2
06-02-2011, 23:15
خیلی گشتم هیچ جا اصلیش نبود
3تا ویندوز مختلف گرفتم هیچ کدوم بوت نشد
شما که سی پی یو منو شناختی می گم این 64 بیتی هست دیگه؟
نکنه مشکل از اون باشه و من این همه زور الکی زدم
در مورد فن همونیه که رو خودش بوده
از تو ستاپ سرعت فنشو کم کردم الان صداش خوبه
اما اگه در کیس رو ببندم دائم سرعت فن زیاد می شه و کل کیس داغ می شه
در مورد 920 راستش نبود
همین یکی هم به زور پیدا کردم ( چون حوصله نداشتم کیسم اونجا بمونه و بی کامپیوتر بمونم)

alireza1411
07-02-2011, 00:42
خیلی گشتم هیچ جا اصلیش نبود
3تا ویندوز مختلف گرفتم هیچ کدوم بوت نشد
شما که سی پی یو منو شناختی می گم این 64 بیتی هست دیگه؟
نکنه مشکل از اون باشه و من این همه زور الکی زدم
در مورد فن همونیه که رو خودش بوده
از تو ستاپ سرعت فنشو کم کردم الان صداش خوبه
اما اگه در کیس رو ببندم دائم سرعت فن زیاد می شه و کل کیس داغ می شه
در مورد 920 راستش نبود
همین یکی هم به زور پیدا کردم ( چون حوصله نداشتم کیسم اونجا بمونه و بی کامپیوتر بمونم)

بله این نرم افزار رو من هم سرچیدم نیافتم. فکر کنم قبلا که برای --- بهم پیشنهادش داده بودند هم کلا پیداش نکرده بودم.
شما چیز رو تست کن: TMPGEnc که برای فیلمهای تلویزیون دیجیتال ایران جواب میده. برای ماه.وا.ره والله باید بگم که ما از این نعمت چیز بی نصیبیم.:31:

موضوع بوت هم مربوط به تاپیک نیست پیام خصوصی میزنم الان.

akbarferdosi
09-02-2011, 17:18
با عرض سلام نرم افزار تبدیل dvd به mkv or avi با حفظ زیرنویس آن و دیگر قابلیت های فیلم اصلی را اطفا معرفی نمایید

Traceur
09-02-2011, 23:28
با عرض سلام نرم افزار تبدیل dvd به mkv or avi با حفظ زیرنویس آن و دیگر قابلیت های فیلم اصلی را اطفا معرفی نمایید
سلام دوست عزیز
نرم افزار Kingdia DVD Ripper در این پست :

mostafait
10-02-2011, 19:24
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

یک برنامه کرک شده و کامل برای کپچر می خواستم! مثل WinTVR و Chris TV اما از اینها نباشه!

Traceur
10-02-2011, 21:37
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

یک برنامه کرک شده و کامل برای کپچر می خواستم! مثل WinTVR و Chris TV اما از اینها نباشه!

سلام دوست گرامی

به این تاپیک سر بزن :

adel28
11-02-2011, 13:43
از طریق دوربین دیجیتال فیلم برداری کردیم که فیلم ها را با پسوند MP4 ذخیره کرده است.
حالا میخوام این فیلم ها را بروی CD برای پخش در VCD رایت کنم.
برای تبدیل پسوند MP4 به Dat یا mpg طوری که کیفیت افت پیدا نکنه، چه باید کرد؟

mostafait
11-02-2011, 14:27
سلام دوست گرامی

به این تاپیک سر بزن :

nدوست عزیز کپچر من با برنامه ی یولید کار نمی کنه!

من می خوام که 24 ساعته ضبط کنه!

و برای کامپیوتر سنگین میشه که اگه از برنامه یولید استفاده کنم!

alireza1411
11-02-2011, 15:45
از طریق دوربین دیجیتال فیلم برداری کردیم که فیلم ها را با پسوند MP4 ذخیره کرده است.
حالا میخوام این فیلم ها را بروی CD برای پخش در VCD رایت کنم.
برای تبدیل پسوند MP4 به Dat یا mpg طوری که کیفیت افت پیدا نکنه، چه باید کرد؟

Nero خودش اینکارو میکنه ولیمن از کیفیتش چندان رضایتی ندارم.

Xilisoft Video Convertor Ultimate و WonderShare Video Convertor هم هستند که دومی فکر کنم بهتره. یعنی دوستان میگفتند کیفیتش بهتر بوده.

با این دومی کار کنی باید بزاری رو فرمت MPEG1 که پسوندش میشه MPG و در واقع همون فرمت VCD هست. اصلا پسوند فایل وی سی دی رو به جای DAT بکنی MPG هیچ مشکلی پیش نمیاد. احتمالا با این برنامه تبدیل کنی و بخوای ریات کنی دیگه نرو توی رایت ور نمیداره تبدیلش کنه مجدد ولی اگه دیدی میخواد تبدیل کنه بدون یا تنظیم رزولوشن مثلا PAL یا NTSC رو اشتباه کردی یا یه چیزی شبیه این ...:11:

Traceur
11-02-2011, 23:38
nدوست عزیز کپچر من با برنامه ی یولید کار نمی کنه!

من می خوام که 24 ساعته ضبط کنه!

و برای کامپیوتر سنگین میشه که اگه از برنامه یولید استفاده کنم!

به روی چشم :20:
اینم یه تاپیک دیگه :

امیدوارم مشکل گشا باشه :11:

Gam3r
13-02-2011, 18:27
ســـلام مهندسان عزیز ! :دی

میخواستم دور و بر 3-4 گیگ ویدئو رو به فرمت 3GP تبدیل کنم ( بدون کاهش کیفیت و ... )
میشه برنامه ای بدید که دارای سرعت بالایی باشه ؟ ( و لینک کم حجم ! )

پیشاپیش از جوابی که خواهید داد ممنونم :31:

mohamad skystar
13-02-2011, 20:59
میخوام فایل MKV رو به DVD تبدیل کنم.چه برنامه ای هست؟ با سریال بدین که بعدا با مشکل مواجه نشم. ممنون.

Traceur
14-02-2011, 04:00
ســـلام مهندسان عزیز ! :دی

میخواستم دور و بر 3-4 گیگ ویدئو رو به فرمت 3GP تبدیل کنم ( بدون کاهش کیفیت و ... )
میشه برنامه ای بدید که دارای سرعت بالایی باشه ؟ ( و لینک کم حجم ! )

پیشاپیش از جوابی که خواهید داد ممنونم :31:

سلام ممد :31:
با Xilisoft 3GP Video Converter کار کردی ؟

منبع و پسوورد :

یا نرم افـــزار Allok Video to 3GP Converter v5.1.0821 ؟

میخوام فایل MKV رو به DVD تبدیل کنم.چه برنامه ای هست؟ با سریال بدین که بعدا با مشکل مواجه نشم. ممنون.

از این نرم افـــــزار استفاده کنید :
Xilisoft MKV Converter

پسوورد و منبع :

mohamad skystar
14-02-2011, 17:45
nدوستان نرم افزار AVCWare MKV Converter چطوره؟
برا تبدیل mkv به DVD

Traceur
14-02-2011, 18:11
nدوستان نرم افزار AVCWare MKV Converter چطوره؟
برا تبدیل mkv به DVD
خـــــوبه .
ولی اینجا فقط باید درخواست نرم افــزار کنید .

بحث های نرم افزاری در این انجمـــن :

لینک دانلود AVCWare MKV Converter v6.0.9.1210

پسوورد و منبــع :

mehdi_349
17-02-2011, 00:01
سلام به همه
در بین نرم افزارهای ویرایش ویدئو (مانند ulead video studio)، نرم افزاری هست که از فایل هایی با پسوند mkv پشتیبانی کنه و این نوع فایل ها رو بتونه ویرایش کنه ( بریدن، افکت گذاری، تغییر رزلوشن، ایجاد متن و شکل داخل فیلم و....)

اگر از دوستان کسی چنین نرم افزاری سراغ داره ممنون میشم لینک دانلود و یا حداقل اسمشو بذاره

با تشکر

Traceur
17-02-2011, 01:20
سلام به همه
در بین نرم افزارهای ویرایش ویدئو (مانند ulead video studio)، نرم افزاری هست که از فایل هایی با پسوند mkv پشتیبانی کنه و این نوع فایل ها رو بتونه ویرایش کنه ( بریدن، افکت گذاری، تغییر رزلوشن، ایجاد متن و شکل داخل فیلم و....)

اگر از دوستان کسی چنین نرم افزاری سراغ داره ممنون میشم لینک دانلود و یا حداقل اسمشو بذاره

با تشکر

سلام مجدد دوست عزیز
از این سایت دانلود کن

این نرم افــــزار هم بد نیست :
Aiseesoft MKV Converter

پسوورد و منبع :

baloteli
17-02-2011, 14:57
یک نرم خیلی قوی میخوام برای کانورت فیلم
ممنون

xeNociDe
17-02-2011, 16:34
یک نرم خیلی قوی میخوام برای کانورت فیلم
ممنون
پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ! × !

oveisi2005
18-02-2011, 23:24
سلام
من دنبال یه برنامه هستم که فرمت صدای فیلمهای با کیفیت رو بشه عوض کرد تا به وسیله USB تلویزیون بشه فیلم رو دید
فرمت AAC رو نمیتونه بخونه فرمت فیلمهای با کیفیت هم معمولا AAC هست
تلویزیون من هم c965 سامسونگ
ممنون

oveisi2005
19-02-2011, 00:07
سلام
من دنبال یه برنامه هستم که فرمت صدای فیلمهای با کیفیت رو بشه عوض کرد تا به وسیله USB تلویزیون بشه فیلم رو دید
ممنون

nmar
19-02-2011, 07:23
دنبال نرم افزاری برای ادیت mkv می گردم که کیفیت فیلم و کیفیت صدای ac3 رو حفظ کنه خیلی دنبالش گشتم
و نرم افزارای زیادی رو تست کردم اما تا حالا چیزی پیدا نکردم

Traceur
19-02-2011, 17:59
سلام
ممنون
سلام دوست عــــزیز
شما یا باید ویدئوتون رو تبدیل کنید به فرمت دیگـــه .
و یا صدا رو از ویدئو جدا و تبدیل کنید سپس دوباره صدا رو به ویدئو متصل کنید.

کانورتور های صوتی و تصویری :

ویرایش فایـــلهای صوتی و تصویری:

دنبال نرم افزاری برای ادیت mkv می گردم که کیفیت فیلم و کیفیت صدای ac3 رو حفظ کنه خیلی دنبالش گشتم
و نرم افزارای زیادی رو تست کردم اما تا حالا چیزی پیدا نکردم

این نـــــرم افزار ها رو هم تست کردیـــــن ؟

Ehsanpark
19-02-2011, 22:58
دوست عـــــزیز شما نهایتاً میخواهید فایل DVDـــتون رو به MKV تبدیل کنید درسته ؟؟
خوب مـــبدل لازم دارید ، در تاپیک بالا مطرح کنید دوستــان حتما کمکتون میکنن.
واســـه حذف زیر نویس هم توضیح دادم.
دوستان کمک کنن

Traceur
19-02-2011, 23:11
دوستان کمک کنن
دانلود نــرم افــزار مورد نظر در این پست :

Ehsanpark
20-02-2011, 00:10
دانلود نــرم افــزار مورد نظر در این پست :

من نمیدونستم Xilisoft این قابلیتو داره، لطف می کنید یه آموزش کامل بدید؟ چون من نتونستم

hamed malekpour
22-02-2011, 19:36
من نرم افزار جداسازی آهنگ از فیلم گرفته شده ی خودم را می خواهم که کار باهاش راحت باشه اگه فارسی با شه که خیلی عالی می شه؟

king_no1
23-02-2011, 12:01
سلام به همه شما دوستان عزیز
من شدیدا به نرم افزار ulead media studio pro 7 full و کرکش نیاز دارم و البته توی سایت رو کامل گشتم نمام لینکها تاریخشون گذشته و قابل دانلود نیست . اگه ممکنه یاری بفرمائید که بدجوری کارم گیره البته بیشتر دنبال یه نرم افزار که زیر مجموعه ulead media studio pro 7 full هست هستم که اسمش Video Paint

با تشکر

oj2008pc
23-02-2011, 13:15
سلام
چرا ورژن 8 دانلود نمی کنید ؟

king_no1
23-02-2011, 13:39
سلام
چرا ورژن 8 دانلود نمی کنید ؟

ممنون از پیشنهادتون ولی من مام ورزن هاشو دارم اما تنها ورزنی که این نرم افزار مکمل رو داره فقط ورزن 7

طبق این عکس

من این دوتا نرم افزار که مشخص کردم رو لازم دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed774
23-02-2011, 14:57
ورژن 7 رو پيدا نکردم ولي ورژن 8 Pro رو پيدا کردم . خواستي امتحانش کن . احتمالا بخش هايي که نياز داري تو اين ورژن هم که Pro باشه موجود هست .

Ulead Media Studio Pro 8

حجم : 128 mb

Three Star
23-02-2011, 17:35
سلام به همه شما دوستان عزیز
من شدیدا به نرم افزار ulead media studio pro 7 full و کرکش نیاز دارم و البته توی سایت رو کامل گشتم نمام لینکها تاریخشون گذشته و قابل دانلود نیست . اگه ممکنه یاری بفرمائید که بدجوری کارم گیره البته بیشتر دنبال یه نرم افزار که زیر مجموعه ulead media studio pro 7 full هست هستم که اسمش Video Paint

با تشکر

بفرمایید:

Ulead Media Studio Pro v7.0 Retail

king_no1
23-02-2011, 19:14
بفرمایید:

Ulead Media Studio Pro v7.0 Retail

با عرض تشکر از زحمتی ک کشیدین ولی متاسفانه این لینکها اکسپایر شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Three Star
23-02-2011, 23:34
با عرض تشکر از زحمتی ک کشیدین ولی متاسفانه این لینکها اکسپایر شده

دوست عزیز هر دو لینک fileserve تست کردم کاملآ سالم!
براتون لینک hotfile هم قرار دادم:

fanii
24-02-2011, 14:41
سلام
یک برنامه می خواستم که فایل های ts را بدون مشکل به یکی از فرمتهای رایج(mpg،aviو...) در بیاره.
ممنون

king_no1
25-02-2011, 02:32
دوست عزیزم واقعا ممنون دستت درد نکنه ، همونی بود که دنبالش بودم .
بازم تشکر

king_no1
25-02-2011, 02:37
دوست عزیزم واقعا ممنون دقیقا دنبال همین بودم واقعا تشکر از زحمتی که کشیدی

SaMsUnG
26-02-2011, 01:31
دوستان خواهشا بهم بگید برای تبدیل فایلهای .TS به فرمهای تصویری دیگر با کمترین افت کیفیت و بیشترین کاهش حجم فایل از کدوم نرم افزار استفاده کنم؟

ATA FARZADI
26-02-2011, 09:35
دوستان بهترین نرم افزاری که بتونه فایل های تصویری با هر ((فرمتی و کدکی)) رو تبدیل بکنه به ((کدک h264 با فرمت mkv))

و افت کیفیت بسیار کم باشه و حجم فایل را بسیار پائین بیاره

کلاً از این نرم افزار هایی که blu rip کنه دیگه

پیشنهادهای خودتون رو بگید دلیلش رو هم بگید

tina6364
26-02-2011, 15:08
با سلام خدمت شما mp4 من فایل های صوتی جمع شده از روی تلویزیون را نمیخونه با اینکه فرمت فایل را پشتیبانی میکند لطفا در این باره به من کمک کنید ممنون

AMIIIIIIR
26-02-2011, 19:18
با سلام خدمت دوستان
من دنبال نرم افزاری هستم که فیلم های mkv 720p رو بتونه با حداقل زمان و بهترین کیفیت (مخصوصا زمان کم) به فرمتی که در dvd player قابل پخش بشه تبدیل کنه مثل divx یا mpeg4 الانم از em tota video converter 3.5 استفاده می کنم که برای تبدیل یه فیلم mkv720p به mpeg4 تقریبا 4 ساعت زمان میبره برای 3.5GB کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میدید دوستان.

با تشکر

pourya.3232
27-02-2011, 00:07
سلام. من یک ویدیو HD گرفتم حجمش حدود 9 گیگه (1080p) ولی صدا با تصویر هماهنگ نیست . حدود 2 ثانیه اختلاف دارن
با چه نرم افزاری میتونم هماهنگ کنم ؟

تو km player تنظیم میکنم ولی باز هم ناهماهنگ میشه پس از مدتی

ممکنه بخاطر سخت افزار پایین باشه ؟ cpu dua core e2160 - ram 2 gb

king_no1
27-02-2011, 22:59
دوست عزیز هر دو لینک fileserve تست کردم کاملآ سالم!
براتون لینک hotfile هم قرار دادم:

دوست عزیزم ضمن تشکر از محبت این فایل رو دانلود کردم ولی متاسفانه ناقصه و دقیقا یکی از اون نرم افزارهای زیر مجموعش که لازم دارم به نام vidio Edit کار نمی کنه اگه زحمتی نیست میشه یک لینک د یگه معرفی کنی

ata.royalfalcon
28-02-2011, 10:44
سلام
يه نرم افزار ميخواستم براي اكولايزر
كارت صداي اكسترنال دارم
با realtek ميشد اينكار رو كرد ولي براي كارت صداي اكسترنال نميشه

Lt.Ali
28-02-2011, 13:32
سلام
یک برنامه می خواستم که فایل های ts را بدون مشکل به یکی از فرمتهای رایج(mpg،aviو...) در بیاره.
ممنون
مهم : ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول) (تاپيک چند صفحه اي 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه)

اینجـا میتونیـد نـرم افـزار دلخـواه رو پیـدا کنید و استفاده ببریـد .
موفق باشید .

c30tehran
28-02-2011, 19:15
مبدل برای tps به هر فرمت رو (موجود) می خواستم

ATA FARZADI
01-03-2011, 10:44
دوستان بهترین نرم افزاری که بتونه فایل های تصویری با هر ((فرمتی و کدکی)) رو تبدیل بکنه به ((کدک h264 با فرمت mkv))

و افت کیفیت بسیار کم باشه و حجم فایل را بسیار پائین بیاره

کلاً از این نرم افزار هایی که blu rip کنه دیگه

پیشنهادهای خودتون رو بگید دلیلش رو هم بگید

دوستان کسی که به این پست ما جواب نداد

اگر میشه لینک دانلود جدیدترین برنامه automen رو برام بزارید و روش کار باهاش رو

ممنون میشم ازتون

landscape
01-03-2011, 12:22
با سلام ..

دوستان ميشه آخرين ( يا بهترين) نسخه total video convertor به همراه كرك و... رو بذارين..

ممنون

Microsoft Windows
02-03-2011, 07:06
سلام دوستان من یه نرم افزار میخوام که فیلم های dvd رو مستقیما بهavi تبدیل که با زیرنویس و کیفیت بالا .
ممنون از همه شما:11:

Ship Storm
02-03-2011, 07:26
یکی از برترین نرم افزارها در این زمینه:

Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Microsoft Windows
02-03-2011, 07:48
من فکر کنم سوالم رو بد نوشتم من در حقيقت يک برنامه DVD RIPPER ميخوام که فيلم هاي dvd رو به يک فايل AVI تبديل کنه با زيرنويسش.

muhakh
02-03-2011, 11:19
سلام
Handbrake

saeed774
02-03-2011, 15:13
سلام
Handbrake

اين برنامه فکر نکنم به Avi تبديل کنه ، البته ورژن 0.9.3 تا جايي که يادم مياد Avi داشت ولي ورژن 0.9.4 , 0.9.5 فقط به MKV و MP4 تبديل ميکنه .

اگه کيفيتي قابل قبول ميخواي برنامه زير : کار کردن باهاش يه خورده سخته و بايد امتحانش کني.
StaxRip 1.1.7.0 Beta / 1.1.6: Free Download

همون ورژن 1.1.7 بتا رو دان کن. نميدونم چرا Final ش نميکنن. حدود يک سال هست که بتاست و هيچ مشکلي نداره.

اگه باز کيفيت قايل قبول و با کارکرد بسيار راحت ميخواي ، پيشنهادم برنامه زيره:

Wondershare DVD Ripper Platinum v4.6.1

حجم : 10.2 mb

پسورد :

Amir Varasteh
02-03-2011, 15:50
سلام.

من Freemake Video Converter رو پیشنهاد میدم. خودم همه ی کارامو با همین میکنم. هم کار کردن باهاش آسونه و هم امکانات پیشرفته و زیادی رو داره.

اینم لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن این نرم افزار رایگان هست و نیاز به کرک و ... نداره.

موفق باشی.

Traceur
02-03-2011, 22:31
مبدل برای tps به هر فرمت رو (موجود) می خواستم
درود دوست عزیز

WinAVI Video Convertor 8
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%5D.zip

منبع و پسوورد :

با سلام ..

دوستان ميشه آخرين ( يا بهترين) نسخه total video convertor به همراه كرك و... رو بذارين..

ممنون
درود بر شما
در پست اول بهـــــترینها موجود میباشد.

ATA FARZADI
03-03-2011, 10:55
با سلام ..

ممنون

Armagedon
03-03-2011, 14:26
سلام.
من همه نرم افزارای ریپ رو امتحان کردم. بهترین نتیجه رو با اختلاف خیلی فاحشی از Auto Gordian Knot گرفتم. کارش عالیه. تا جایی که میدونم ریپهای معروف aXXo با همین برنامه تولید میشن. کار باهاش هم فوق العاده آسونه.
موفق باشید.

saeed774
03-03-2011, 19:54
من همه نرم افزارای ریپ رو امتحان کردم. بهترین نتیجه رو با اختلاف خیلی فاحشی از Auto Gordian Knot گرفتم.

اين نرم افزار و يا Staxrip هر دو از برنامه VirtualDub براي تبديل AVI استفاده ميکنن. و فکر نکنم اختلاف فاحشي با Staxrip داشته باشه. شما Staxrip رو امتحان کردي؟ ولي از لحاظ راحتي کار حق با شماست برنامه Auto Gordian خيلي راحت تره ولي از لحاظ تنظيمات دستي و پيشرفته Staxrip سرتره ولي بايد تو کار تبديل وارد باشي.

kelas.avali
03-03-2011, 22:54
سلام یه نرم افزار خوب برای برش قطعه ای از فیلم میخواستم
خیلی ممنون

Traceur
03-03-2011, 23:56
سلام یه نرم افزار خوب برای برش قطعه ای از فیلم میخواستم
خیلی ممنون
سلام دوست عزیز
نـــــرم افزرا هایی مثل Ulead Studio و Corel این کار رو به خوبی انجام میدن.
البـــــ ـــته Video Splitterـــهای موجود هــــم میتونن کارت رو راه بندازن .
(دانلود نرم افــــزار ها در پست اول موجود میباشند .)

kelas.avali
04-03-2011, 01:44
سلام دوست عزیز
نـــــرم افزرا هایی مثل Ulead Studio و Corel این کار رو به خوبی انجام میدن.
البـــــ ـــته Video Splitterـــهای موجود هــــم میتونن کارت رو راه بندازن .
(دانلود نرم افــــزار ها در پست اول موجود میباشند .)

من با Ulead VideoStudio 11 کار کردم ولی نتونستم فایلی که بریده بودم سیو کنم برای همین درخواست دادم
اون نرم افزارای کم حجم split کردن هم فایلی رو که بریده شده کانورتش میکنن بعد سیو میکنن که این وسط کیفیت فایل ویدیویی کم میشه
اگه بگید با ulead چجوری فایلی که بریدمو سیو کنم ممنون میشم

Ship Storm
04-03-2011, 08:11
من با Ulead VideoStudio 11 کار کردم ولی نتونستم فایلی که بریده بودم سیو کنم برای همین درخواست دادم
اون نرم افزارای کم حجم split کردن هم فایلی رو که بریده شده کانورتش میکنن بعد سیو میکنن که این وسط کیفیت فایل ویدیویی کم میشه
اگه بگید با ulead چجوری فایلی که بریدمو سیو کنم ممنون میشم

در بالای نرم افزار 3 تا سربرگ داره که آخرین گزینه فکر میکنم Capture باشه
شما در این قسمت فیلمتون رو باید استخراج کنید و به فرمت دلخواه ذخیره کنید

ehsan6811
04-03-2011, 12:21
با سلام خدمت دوستان برای تبدیل فایلام از برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده میکنم ولی برای فیلمایی که زیرنویس دارند باعث میشه زیرنویس جلو عقب بشه با خود برنامه هم میشه قبل از تبدیل زیرنویس رو اضافه کرد ولی فارسی رو ساپورت نمیکنه و زیرنویس به هم ریخته میشه مثل حروف روسی در میاد کسی میتونه کمک کنه چطور زیرنویس فارسی رو قبل از تبدیل اضافه کنم که خروجی هم فارسی باشه هم جلو عقب نباشه
اگه دوستان برنامه مثل همین میشناسند ممنون میشم راهنمایی کنند بیشتر برای تبدیل فیلما به فول اچ دی استفاده میکنم

Amir Varasteh
04-03-2011, 13:22
با سلام خدمت دوستان برای تبدیل فایلام از برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده میکنم ولی برای فیلمایی که زیرنویس دارند باعث میشه زیرنویس جلو عقب بشه با خود برنامه هم میشه قبل از تبدیل زیرنویس رو اضافه کرد ولی فارسی رو ساپورت نمیکنه و زیرنویس به هم ریخته میشه مثل حروف روسی در میاد کسی میتونه کمک کنه چطور زیرنویس فارسی رو قبل از تبدیل اضافه کنم که خروجی هم فارسی باشه هم جلو عقب نباشه
اگه دوستان برنامه مثل همین میشناسند ممنون میشم راهنمایی کنند بیشتر برای تبدیل فیلما به فول اچ دی استفاده میکنم
سلام.

از Jet Audio استفاده کن !:27:

Traceur
04-03-2011, 13:36
سلام دوست عـــــزیز
با نـــــرم افزار Handbrake کار کردید
نرم افزار هـــــای دیگری هم در این مورد هست کــــه این نرم افزار علاوه برساپورت زیر نویس سرعت بالایی هم داره البتـــه مشکلی که داره فایلهایی مثل Avi و VOB رو تبدیل نمیکنه !
در ضمن کدک X264 رو هم دانلود کنید .

موفق باشی :11:

ehsan6811
04-03-2011, 14:52
سلام.

از Jet Audio استفاده کن !:27:
بیشتر توضیح میدی

سلام دوست عـــــزیز
با نـــــرم افزار Handbrake کار کردید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنرم افزار هـــــای دیگری هم در این مورد هست کــــه این نرم افزار علاوه برساپورت زیر نویس سرعت بالایی هم داره البتـــه مشکلی که داره فایلهایی مثل Avi و VOB رو تبدیل نمیکنه !
در ضمن کدک X264 رو هم دانلود کنید .

برنامه رو دانلود کردم چند بارم امتحان کردم ولی زیرنویس اضافه نشد میشه یکم توضیح بدی

ehsan6811
04-03-2011, 18:04
با استفاده از برنامه mkvtoolnix-unicode-3.4.0 تونستم زیرنویسو به فیلم اضافه کنم ولی وقتی فیلمو میخام به کیفیت اچ دی تبدیل کنم فیلم بدون زیرنویس تبدیل میشه برای تبدیل از برنامهXilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده میکنم

Amir Varasteh
04-03-2011, 18:14
بیشتر توضیح میدی

با Jet Audio برو و Convert Video رو بزن.

فایل زیرنویس رو همنام با فیلم بزار کنارش. خود Jet Audio زیرنویس رو پیدا میکنه و میچسبونه به فیلم.

landscape
04-03-2011, 19:34
درود دوست عزیز

WinAVI Video Convertor 8
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%5D.zip

منبع و پسوورد :

درود بر شما
در پست اول بهـــــترینها موجود میباشد.

پست اول ، total video ش پاك شده، ...

اينم كركش متاسفانه كار نميكنه

Traceur
04-03-2011, 22:54
پست اول ، total video ش پاك شده، ...

اينم كركش متاسفانه كار نميكنه
دانــــــلود کن:
لینک کمکــــ ــــی :

سریـــ ــــال :
9D8E4A60-AB338A5E-621035C5-A5B5A3FA-AC655F2F-AA221294-6641A1D4-A1E49BFE-BAB1BD66-28B1DD25-FD7A3625-2FA066E4-4E0D7402-DDC9421B-0ED68338-115EEC92

منبع :
------

golmohammadi
05-03-2011, 03:06
سلام دوستان
سی پی یو من 6 تا هسته داره
و موقع تبدیل 6 فایل را همزمان تبدیل میکنه
خواستم ببینم برنامه ای هست که قدرت 6 هسته را برای تبدیل 1 فایل بکار بگیره ؟

Boy Ka
05-03-2011, 11:36
سلام دوستان لطفا یه برنامه واسه تبدیل فایلهای ویدئویی به عکس متحرک با فرمت gif معرفی کنید. مرسی.

jamy_khoshtip
05-03-2011, 13:52
سلام . من یک برنامه می خواهم که یک فایل avi رو به dvd تبدیل کنم و یک مشکل دیگری که دارم این است که زیرنویس فارسی هم دارم .

با برنامه convert x to dvd تست کردم اما صدا و تصویر هماهنگ نیست.

ممنونم .

GHAGHALEELEE
06-03-2011, 01:20
سلام دوستان لطفا یه برنامه واسه تبدیل فایلهای ویدئویی به عکس متحرک با فرمت gif معرفی کنید. مرسی.
Xilisoft HD Video Converter نام نرم افزار کاملی است که بسیاری از تبدیل فرمتها از جمله مورد شما را داراست

GHAGHALEELEE
06-03-2011, 01:25
دوستان خواهشا بهم بگید برای تبدیل فایلهای .TS به فرمهای تصویری دیگر با کمترین افت کیفیت و بیشترین کاهش حجم فایل از کدوم نرم افزار استفاده کنم؟
Xilisoft HD Video Converter البته حتما مستحضرید که CPU و RAM و VGA در کونورت نقش بسزایی دارند و داشتن یک نرم افزار قدرتمند تنها کفایت نمی کند بخصوص در این مواردی که شما اشاره فرمودید

Ship Storm
06-03-2011, 07:14
سلام دوستان
سی پی یو من 6 تا هسته داره
و موقع تبدیل 6 فایل را همزمان تبدیل میکنه
خواستم ببینم برنامه ای هست که قدرت 6 هسته را برای تبدیل 1 فایل بکار بگیره ؟

نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 این کار رو انجام میده البته باید از منوی Performance تنظیماتی رو انجام بدید
شما مثل عکس زیر عمل کن و در قسمت بالا گزینه اول رو انتخاب کن و در قسمت پایین تعداد فایل هایی که قراره همزمان تبدیل بشن رو انتخاب کنید و روی عدد 1 بگذارید

SaMsUnG
06-03-2011, 12:11
Xilisoft HD Video Converter البته حتما مستحضرید که CPU و RAM و VGA در کونورت نقش بسزایی دارند و داشتن یک نرم افزار قدرتمند تنها کفایت نمی کند بخصوص در این مواردی که شما اشاره فرمودید
ممنون از راهنمایی
راستی از برنامه ی Imtoo Video Converter Ultimate 6 استفاده کردم کارمو راه انداخت
به دوستان حتما توصیه میکنم اگه یه کونورتر کامل با ساپورت همه ی فرمتهای تصویری میخوان از این برنامه استفاده کنند
هر کی هم لینک دانلود و کرک آخرین ورژنشو میخواد بگه تا براش بذارم

Boy Ka
06-03-2011, 13:59
Xilisoft HD Video Converter نام نرم افزار کاملی است که بسیاری از تبدیل فرمتها از جمله مورد شما را داراست

نصب کردم این نرم افزار رو ولی نمیشه باهاش عکسهای متحرک درست کردږ یه عکس درست میکنه با فرمت GIF که اصلا حرکت نمیکنه. مثل این میمونه که از ویدئوت یه عکس بگیری.

من نرم افزاری میخوام که فایلهای ویدئویی رو به عکس متحرک تبدیل کنه.

xeNociDe
06-03-2011, 15:32
نصب کردم این نرم افزار رو ولی نمیشه باهاش عکسهای متحرک درست کردږ یه عکس درست میکنه با فرمت GIF که اصلا حرکت نمیکنه. مثل این میمونه که از ویدئوت یه عکس بگیری.

من نرم افزاری میخوام که فایلهای ویدئویی رو به عکس متحرک تبدیل کنه.
از این نرم افزار استفاده کـن :

Video Avatar Maker 2.3 | 12MB

golmohammadi
06-03-2011, 23:07
نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 این کار رو انجام میده البته باید از منوی Performance تنظیماتی رو انجام بدید
شما مثل عکس زیر عمل کن و در قسمت بالا گزینه اول رو انتخاب کن و در قسمت پایین تعداد فایل هایی که قراره همزمان تبدیل بشن رو انتخاب کنید و روی عدد 1 بگذارید

سلام
این عکس که گذاشتی تنظیماتش الان رو همونا هست که نشون دادی
شاید متوجه منظور من نشدی
ببین من 6 فیلم را میزارم کانورت
همزمان شروع به کانورت 6 فیلم میکنه
و مثلا 6 فیلم را تو 10 دقیقه کانورت میکنه
حالا میخوام 1 فیلم را کانورت کنم
1 فیلم را نیز 10 دقیقه میکشه تا کانورت کنه
نمیشه کاری کرد 10 دقیقه بخش بر 6 بشه ؟
یعنی قدرت 6 هسته برای یک فایل تمرکز بشه
و بجای 10 دقیقه 1.5 دقیقه کانورت کنه ؟
راستی اون گزینه اخر از Auto به دیگری تغییر نمیکنه
یعنی مثلا 6 میکنم برمیگردم میبینم همون اتو هست

Ship Storm
06-03-2011, 23:29
سلام
این عکس که گذاشتی تنظیماتش الان رو همونا هست که نشون دادی
شاید متوجه منظور من نشدی
ببین من 6 فیلم را میزارم کانورت
همزمان شروع به کانورت 6 فیلم میکنه
و مثلا 6 فیلم را تو 10 دقیقه کانورت میکنه
حالا میخوام 1 فیلم را کانورت کنم
1 فیلم را نیز 10 دقیقه میکشه تا کانورت کنه
نمیشه کاری کرد 10 دقیقه بخش بر 6 بشه ؟
یعنی قدرت 6 هسته برای یک فایل تمرکز بشه
و بجای 10 دقیقه 1.5 دقیقه کانورت کنه ؟
راستی اون گزینه اخر از Auto به دیگری تغییر نمیکنه
یعنی مثلا 6 میکنم برمیگردم میبینم همون اتو هست

من دقیق متوجه منظورت شدم
من هم گفتم اون عدد رو باید روی 1 بگذاری تا قدرت کل سی پی یو متمرکز بشه بر روی یک فایل و با این کارها هم نهایت 75% سی پی یو رو متمرکز میکنه روی اون فایل و همیشه یکم از قدرت سی پی یو رو نگه میداره و ازش استفاده نمیکنه
این که میگی روی 1 میزاری و برمیگردی میبینی Auto شده مشکل از نرم افزار میتونه باشه
آخرین نسخه این نرم افزار رو با کرک معتبر تو تاپیکش قرار دادم دانلود کن و با کرک معتبر کرکش کن و حواست باشه تیک گزینه Check For Update رو از تو منوش برداری که کرک رو تقلبی شناسایی نکنه و نرم افزار از رجیستر در بیاد

Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

golmohammadi
07-03-2011, 05:55
من دقیق متوجه منظورت شدم
من هم گفتم اون عدد رو باید روی 1 بگذاری تا قدرت کل سی پی یو متمرکز بشه بر روی یک فایل و با این کارها هم نهایت 75% سی پی یو رو متمرکز میکنه روی اون فایل و همیشه یکم از قدرت سی پی یو رو نگه میداره و ازش استفاده نمیکنه
این که میگی روی 1 میزاری و برمیگردی میبینی Auto شده مشکل از نرم افزار میتونه باشه
آخرین نسخه این نرم افزار رو با کرک معتبر تو تاپیکش قرار دادم دانلود کن و با کرک معتبر کرکش کن و حواست باشه تیک گزینه Check For Update رو از تو منوش برداری که کرک رو تقلبی شناسایی نکنه و نرم افزار از رجیستر در بیاد

من خودم اخریشو دارم
یعنی 6.5.2
ولی عمل نمیکنه
ادیت :
الان تست کردم اون اخری رو 1 موندش
ولی تاثیری در سرعت کانورت نداشت
قبلا 6 دقیقه کانورت میکرد
الان هم 6 دقیقه زده
جریان چیه ؟

4039
07-03-2011, 17:27
سلام
من یک کارت تی وی دیجیتال XVISION خریدم که برنامه های تلویزیونو میشه باهاش ضبط کرد اما موقع اجرا با اکثر مدیا پلیرها صدا ندارن . فقط با نرم افزار خودی این کارت میتونم صدای برنامهای ضبط شده رو بشنوم .
به همین خاطر تصمیم گرفتم فرمت فایلهای ویدئویی که با این کارت ضبط کردم تغییر بدم اما با هر برنامه ای که امتحان میکنم امکان تبدیل وجود نداره . از اونجایی که من زیاد سر رشته ای از مبدلهای صوتی و تصویری ندارم میخواستم ببینم این فایلها رو با چه برنامه ای میشه تبدیل کرد . یک نمونه از این فایلهای ویدئویی ضبط شده روی توی این لینک گذاشتم اگه امکان داره لطف کنید یک بررسی بکنید که این فایلهای صوتیو با چه برنامه ای میتونم تبدیل کنم . اگه لینکی هم از برنامتون دارید لطف کنید آدرسشو بزارید :

golmohammadi
07-03-2011, 17:39
سلام
من یک کارت تی وی دیجیتال XVISION خریدم که برنامه های تلویزیونو میشه باهاش ضبط کرد اما موقع اجرا با اکثر مدیا پلیرها صدا ندارن . فقط با نرم افزار خودی این کارت میتونم صدای برنامهای ضبط شده رو بشنوم .
به همین خاطر تصمیم گرفتم فرمت فایلهای ویدئویی که با این کارت ضبط کردم تغییر بدم اما با هر برنامه ای که امتحان میکنم امکان تبدیل وجود نداره . از اونجایی که من زیاد سر رشته ای از مبدلهای صوتی و تصویری ندارم میخواستم ببینم این فایلها رو با چه برنامه ای میشه تبدیل کرد . یک نمونه از این فایلهای ویدئویی ضبط شده روی توی این لینک گذاشتم اگه امکان داره لطف کنید یک بررسی بکنید که این فایلهای صوتیو با چه برنامه ای میتونم تبدیل کنم . اگه لینکی هم از برنامتون دارید لطف کنید آدرسشو بزارید :

سلام
فیلم را دیدم
فریمهاش خیلی کمه
یعنی انقدر بیکیفیت ضبط میکنه ؟
به هر حال با کتورتر (Wondershare Video Converter Ultimate) تبدیل کردم صداش هم اورد
در کل فرمتی را که kmplayer نتونه درست بازش کنه حساب کنین چیه

4039
07-03-2011, 18:31
سلام
فیلم را دیدم
فریمهاش خیلی کمه
یعنی انقدر بیکیفیت ضبط میکنه ؟
به هر حال با کتورتر (Wondershare Video Converter Ultimate) تبدیل کردم صداش هم اورد
در کل فرمتی را که kmplayer نتونه درست بازش کنه حساب کنین چیه

من الان نسخه 5.5.1 این نرم افزاری که شما گفتیو دانلود کردم و این فایلو تبدیل کردم اما بازم صدا نداره شما چطوری تبدیل کردی که صداش هم در اومد ؟
اما کیفیت این کارته ( که البته شبیه فلشه ) خوبه به نظر خودم . تعداد فریم ایده آل مگه باید چند تا در ثانیه باشه ؟ این الان 25 فریم در ثانیس .
اینا مشخصات فایلیه که گذاشتم :

راستش این کارتو هول هولکی خریدم اما به نظرم کارت بدی هم نیست .

xeNociDe
07-03-2011, 19:44
سلام

از برنامه Ojosoft Video Converter استفاده کنید :
این هم آموزش > مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

756
07-03-2011, 20:13
سلام
از توتال ویدیو کانورتر استفاده کن یه برنامه توپ همه کاره.

4039
07-03-2011, 21:19
دوستان ممنون از همتون
من این چند نرم افزاری که گفتیدو نصب کردم اما هیچ کدوم کامل نبود . برنامه ای که جناب گل محمدی معرفی کرد ویدئوها رو صدا دار میکنه اما در عوض ویدئوها خیلی فریم فریم میشن .
برنامه هایی که شما محمد جان و جناب 756 معرفی کرد بعد از تبدیل , ویدئوها فریم فریم نمیشن اما متاسفانه صدا ندارن .
فکر میکنید برنامه ای باشه که هم ویدئوها رو صدا دار کنه و هم اینکه فریم فریم نشن ؟ اگه نرم افزارهای قوی و کامل دیگه ای هم میشناسید لطفا بگید یک امتحانی بکنم .
اصلا شاید با همین برنامه ها بشه صدای این ویدئوها رو فعال کرد شاید باید بخش تنظیمات صدا دست کاری بشه کسی در این مورد اطلاعاتی نداره ؟

jamy_khoshtip
07-03-2011, 22:57
سلام . من یک برنامه می خواهم که یک فایل avi رو به dvd تبدیل کنم و یک مشکل دیگری که دارم این است که زیرنویس فارسی هم دارم .

با برنامه convert x to dvd تست کردم اما صدا و تصویر هماهنگ نیست.

ممنونم .

این رو هم جواب بدهید ممنون می شوم. :40:

Traceur
08-03-2011, 03:15
دوستان ممنون از همتون
من این چند نرم افزاری که گفتیدو نصب کردم اما هیچ کدوم کامل نبود . برنامه ای که جناب گل محمدی معرفی کرد ویدئوها رو صدا دار میکنه اما در عوض ویدئوها خیلی فریم فریم میشن .
برنامه هایی که شما محمد جان و جناب 756 معرفی کرد بعد از تبدیل , ویدئوها فریم فریم نمیشن اما متاسفانه صدا ندارن .
فکر میکنید برنامه ای باشه که هم ویدئوها رو صدا دار کنه و هم اینکه فریم فریم نشن ؟ اگه نرم افزارهای قوی و کامل دیگه ای هم میشناسید لطفا بگید یک امتحانی بکنم .
اصلا شاید با همین برنامه ها بشه صدای این ویدئوها رو فعال کرد شاید باید بخش تنظیمات صدا دست کاری بشه کسی در این مورد اطلاعاتی نداره ؟
سلام حســــــین جان
نرم افــــــزار هایی که دوستان معرفی کردن نرم افزار های خوبیه .
حال شما میتونی کار دیگه ای بکنی . البته یه خورده وقت گیـــــره ولی فکر میکنم موثـــر باشه .
صدا رو از ویــــــدئو تون جدا کنین بعد با اون بـــرنامه ای که اسماعیـــل عزیز (جناب گل محمدی) معرفی کردن فیلم رو تبدیل کنید . سپس با برنــــامه ای مثل یولید یا پریمیر صدا رو به تصویر متصل کنید .

این رو هم جواب بدهید ممنون می شوم. :40:
به ایـــــن تاپیک ی ســر بزن :

golmohammadi
08-03-2011, 04:34
من الان نسخه 5.5.1 این نرم افزاری که شما گفتیو دانلود کردم و این فایلو تبدیل کردم اما بازم صدا نداره شما چطوری تبدیل کردی که صداش هم در اومد ؟
اما کیفیت این کارته ( که البته شبیه فلشه ) خوبه به نظر خودم . تعداد فریم ایده آل مگه باید چند تا در ثانیه باشه ؟ این الان 25 فریم در ثانیس .
اینا مشخصات فایلیه که گذاشتم :

راستش این کارتو هول هولکی خریدم اما به نظرم کارت بدی هم نیست .
سلام
مشخصات عددی را نمیگم
بلکه وقتی اجراش کردم افت فریم داشت
شاید به خاطر اینه که اوایلش بود
و به خودش بیاد فریمها درست بشه
به هر حال روشی که دوستمون Traceur ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتند کاملا عملی هست
هر چند وقت گیر

4039
08-03-2011, 10:44
سلام حســــــین جان
نرم افــــــزار هایی که دوستان معرفی کردن نرم افزار های خوبیه .
حال شما میتونی کار دیگه ای بکنی . البته یه خورده وقت گیـــــره ولی فکر میکنم موثـــر باشه .
صدا رو از ویــــــدئو تون جدا کنین بعد با اون بـــرنامه ای که اسماعیـــل عزیز (جناب گل محمدی) معرفی کردن فیلم رو تبدیل کنید . سپس با برنــــامه ای مثل یولید یا پریمیر صدا رو به تصویر متصل کنید .

سلام نیما جان خوبی که ایشالا

میشه بگی دقیقا چطوری صدا رو از تصویر جدا کنم . عجب دوختو دوزی بشه .

سلام
مشخصات عددی را نمیگم
بلکه وقتی اجراش کردم افت فریم داشت
شاید به خاطر اینه که اوایلش بود
و به خودش بیاد فریمها درست بشه
به هر حال روشی که دوستمون Traceur ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتند کاملا عملی هست
هر چند وقت گیر

آره اسماعیل جان این ویدئو چون کوتاه بود اینجوری بود بعدش کم کم خوب میشه .

jamy_khoshtip
08-03-2011, 12:37
سلام . خسته نباشید .

من یک فایل فیلم dvd دارم به همراه فایل زیر نویس با پسوند Sub , srt .

می خواهم این زیر نویس ها رو بزارم زیر فیلم و به صورت dvd رایت کنم .

اما مشکل من این است که برنامه ای که باهاش زیر نویس می اندازم convert x to dvd صدا و تصویر فیلم با هم هماهنگ نیست .

از چه برنامه ای می توانم استفاده کنم که این زیرنویس ها را در زیر فیلم قرار دهم که مثلا در سینما خانوادگی نمایش پیدا کنه ؟؟؟

ممنونم.

golmohammadi
08-03-2011, 14:21
این عکس گویا هست
فکر نکنم نیاز به توضیح بیشتری باشه
باز اگه سوال بود بگو

aliupdate
08-03-2011, 21:55
سلام
جون هر کی دوس دارین یه نرم افزار برای تبدیل فایل های TS بذارید.:42:
قبلا یکی از دوستان یه نرم افزای گذاشته بود که موقع تبدیل فایل صداش رو از دست میداد.

xeNociDe
08-03-2011, 22:05
4Media HD Video Converter تا الان کـه من باهاش کـار مینکنم مشکلی نداشته ، مخصوصاً این اواخر با اومدن نسخه 6 خیلی قوی تر هم شده ؛ تضمین شده از طرف مـن !

golmohammadi
09-03-2011, 00:25
در مورد درخواست من چیز یندارین ؟
قدرت 6 هسته را متمرکز کنه رو یک فایل برای افزایش سرعت تبدیل فیلمهای تکی ؟

MAX X
09-03-2011, 16:20
سلام
نرم افزاري وجود داره براي ويرايش فيلم؟
كه بتونم باهاش قسمت دلخواه رو برش بدم؟
مثل اين:
(قبل از ويرايش)

(بعد از ويرايش)

و اينكه بتونم انذازه فيلم رو به صورت دلخواه كوچيك كنم؟

xeNociDe
09-03-2011, 16:31
سلام
مثل اين:
(قبل از ويرايش)

(بعد از ويرايش)

و اينكه بتونم انذازه فيلم رو به صورت دلخواه كوچيك كنم؟

نرم افزار Corel Video بسیار کـامل هست هم قابلیت Corp ( برش دادن قسمتی از فیلم ) و Video Size Rate یا همون ابعاد تصویر رو داره ؛ لینک دانلود پست اول !

Traceur
09-03-2011, 17:35
سلام دوستــــان

سلام

به ایــــن تاپیک برو و برنـــامه Corel رو دانلـــود کن

نرم افزار Corel Video بسیار کـامل هست هم قابلیت Corp ( برش دادن قسمتی از فیلم ) و Video Size Rate یا همون ابعاد تصویر رو داره ؛ لینک دانلود پست اول !

محمد عــــزیز لینـــــک دانلود برنــــامه مورد نظــــر پاک شده !!لطفــــا بروز رسانی شـــود.
باتشـــکر :11:

saeed774
09-03-2011, 23:21
سلام . خسته نباشید .

من یک فایل فیلم dvd دارم به همراه فایل زیر نویس با پسوند Sub , srt .

می خواهم این زیر نویس ها رو بزارم زیر فیلم و به صورت dvd رایت کنم .

اما مشکل من این است که برنامه ای که باهاش زیر نویس می اندازم convert x to dvd صدا و تصویر فیلم با هم هماهنگ نیست .

از چه برنامه ای می توانم استفاده کنم که این زیرنویس ها را در زیر فیلم قرار دهم که مثلا در سینما خانوادگی نمایش پیدا کنه ؟؟؟

ممنونم.

من یک فایل فیلم dvd دارم به همراه فایل زیر نویس با پسوند Sub , srt

متوجه نشدم ، فيلمتون AVI هست؟ يا فيلمتون DVD و با پسوند Vob هست ولي ميخواين فقط زيرنويس هاي مربوطه رو بهش اعمال کنين؟

jamy_khoshtip
10-03-2011, 00:28
سلام . من هم فایل Avi رو دارم وvob .

من تنها می خواهم زیر نویس را زیر بندازم که بتونم در دستگاه سینما خانوادگی و ... مشاهده کنم !!!!

با تشکر

saeed774
10-03-2011, 01:22
سلام . من هم فایل Avi رو دارم وvob .

من تنها می خواهم زیر نویس را زیر بندازم که بتونم در دستگاه سینما خانوادگی و ... مشاهده کنم !!!!

با تشکر

براي فايل Avi برنامه زيرو دانلود کن و زيرنويس با پسوند srt رو بهش بده و در کمتر از يه دقيقه فايل Avi زيرنويس دار قابل پخش در دستگاه هاي خانگي رو درست کن.
روش کار هم خيلي ساده هست . زيرنويس با پسوند srt رو دقيقا همنام فيلم کن و بعد فيلم رو بکش و روي برنامه رها کن بعد Start رو بزن. مابقي رو خودت ميتوني تنظيم کني ساده هست. تنظيمات پيش فرض هم دست نزن.

AVIAddXSubs 9.9

براي فايل Vob هم که دي وي دي هست با برنامه Wondershare DVD Ripper که در صفحه قبل معرفي کردم بدون انتخاب زيرنويس به AVi تبديل کن و با روش بالا زيرنويس رو دوباره به فايل avi اضافه کن.

برنامه ConvertX to DVD يکي از بهترين نرم افزارها در اين زمينه هست ولي نميدونم شما چرا باهاش مشکل داري.
صدا و تصوير در حالت معمول هماهنگ هستن؟ از ورژن هاي جديدتر اين برنامه استفاده کن

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

پي نوشت : فايل هاي Avi قابل پخش در پليرهاي خانگي هستند.

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

پي نوشت 2 : براي انتخاب زيرنويس درست شده با روش بالا در پليرهاي خانگي همانند dvd بايد از روي کنترل زيرنويس رو فعال کنين . در اين روش زيرنويس به فيلم بصورت Hard وصل نيست و ميتونين به راختي غيرفعال يا فعالش کنين.

dada_shi
10-03-2011, 01:45
سلام دوستان
با چه برنامه ای میشه فیلم دی وی دی رو به فرمت mkv که حجمش پایین باشه ولی کیفیتش زیاد پایین نیاد تبدیل کرد؟؟
مثل همین فیلمهایی که تو سایتهای ایرانی میزارن مثلا 1 ساعت فیلم حجمش 100 مگ هستش و کیفیتش هم خوبه.

iCe m@n
10-03-2011, 01:45
سلام دوستان من برنامه ای میخوام که فیلم هایی که روی DVD هست رو بتونم روی CD بریزم
مثلا 1 فیلم که 1DVD هست رو بتونم به 2 تا CD تبدیل کنم

ممنون میشم اگه این برنامه رو بذارید برام:11:

Traceur
10-03-2011, 03:56
سلام دوستان من برنامه ای میخوام که فیلم هایی که روی DVD هست رو بتونم روی CD بریزم
مثلا 1 فیلم که 1DVD هست رو بتونم به 2 تا CD تبدیل کنم

ممنون میشم اگه این برنامه رو بذارید برام:11:

سلام دوســــت عزیز
درســــت متوجه شدم ؟ میخواهیـــد رایت کنید ؟
اگه رایت هست کــه خیـــلی سادس با نـــــرم افزاری مثل Nero یا Alcohol این کار امــــکان پذیره !
اگــــــه دوتا رایتر(حداقل یکیشون DvD رایتر) دارید که یکی رو DvD و دیگری رو CD بذارید و بوسیله برنامه های معرفی شده رایت رو انجام بدید . ولی اگر دو رایتر ندارید میتونید محتویات DvD رو تو هــــارد و سپس به CDـــها منتقل کنید .

Nero در این تاپیـــک :

َAlcohol در این تاپیــــک :

--------------------------

اگـــــرنه و یک نرم افـــزار تبدیل میخواهید در تاپیک درخواست کانورتور های صــوتی و تصویری مطـــرح کنید.

Traceur
10-03-2011, 03:59
سلام دوســــت عزیز
در خواستتون رو در تاپیک درخواست کانورتور های صوتی و تصویری مطــــرح کنید !

Traceur
10-03-2011, 04:24
در مورد درخواست من چیز یندارین ؟
قدرت 6 هسته را متمرکز کنه رو یک فایل برای افزایش سرعت تبدیل فیلمهای تکی ؟
فکـــر نمیکنم نرم افـــزاری باشه که مستقیما ً اینکار رو انــجام بده !!
شما بایوس رو آپدیت کردی ؟
درایور هاتــــ چطور ؟
رو سیستمتــــ چه ویندوزی نصب هســــت ؟!

Amir Varasteh
10-03-2011, 11:31
سلام.

من Freemake Video Converter رو پیشنهاد میدم. خودم همه ی کارامو با همین میکنم. هم کار کردن باهاش آسونه و هم امکانات پیشرفته و زیادی رو داره.

اینم لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن این نرم افزار رایگان هست و نیاز به کرک و ... نداره.

موفق باشی.

Amir Varasteh
10-03-2011, 11:31
سلام.

اینم لینک دانلود:

موفق باشی.

iCe m@n
10-03-2011, 12:06
ممنون دوستان عزیز من منظورم این هست که مثلا میخوام فیلم پسر آدم و دختر حوا رو که 1 dvd هست تبدیل به 2 تا cd بکنم
حالا این کار رو با چه نرم افزاری میشه انجام داد؟
اگه نرم افزار رو معرفی میکنید نحوه کار و تبدیل باهاش رو هم توضیح بدید
ممنون:11:

saeed774
10-03-2011, 12:52
ممنون دوستان عزیز من منظورم این هست که مثلا میخوام فیلم پسر آدم و دختر حوا رو که 1 dvd هست تبدیل به 2 تا cd بکنم
حالا این کار رو با چه نرم افزاری میشه انجام داد؟
اگه نرم افزار رو معرفی میکنید نحوه کار و تبدیل باهاش رو هم توضیح بدید
ممنون:11:

اگه میخواهید که یک DVD به دو تا cd تبدیل بشه اینکار امکان پذیر نیست جز تبدیل کردن dvd به فرمت های تصویری دیگر مانند VCD یا Avi.
اگر دستگاه پلیر خانگی DVD دارید بهتره تبدیل به AVI کنین که در این حالت میتونین حتی به یک cd با حجم 700 مگ تبدیل کنین که هم قایل پخش در دستگاه خانگی هست و هم کیفیتش بمراتب بیشتر از VCD دو سیدی هست.
برای اینکار میتونین از نرم افزاری که در پست زیر معرفی کردم استفاده کنین:

برای تبدیل به vcd هم میتونین از همین نرم افزار هم استفاده کنی که قابل پخش هم در DVD پلیر و هم VCD پلیر هست.

روش کار هم ساده هست: خود برنامه در کادر وسطش بصورت شکل مراحل رو توضیح داده. فقط برای تبدیل به AVI از پروفایل Xvid Avi و برای تبدیل به ویدئو سیدی پروفایل MPEG VCD رو انتخاب کنین.

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

بعد از تبدیل Avi رو با برنامه نرو بصورت ISo روی سیدی و VCD رو با انتخاب گزینه Video CD در نرو قایل پخش در دستگاه خانگی بکنین.

saeed774
10-03-2011, 12:55
اینکار با برنامه هایی نظیر Staxrip یا Auto Gordian Knight یا MeGUI انجام میگیره. یه سرچ توی گوگل بزن پیدا میکنی.
برای مثال :

نسخه 1.1.7.0 بتا رو دانلود کن.

golmohammadi
10-03-2011, 13:06
فکـــر نمیکنم نرم افـــزاری باشه که مستقیما ً اینکار رو انــجام بده !!
شما بایوس رو آپدیت کردی ؟
درایور هاتــــ چطور ؟
رو سیستمتــــ چه ویندوزی نصب هســــت ؟!
سلام نیما جان
بایوس فکر نکنم نیاز باشه
اخه مادربورد خیلی جدید هست
giga 890GPA-UD3H
البته تنظیمات زیادی تو بایوس داره
درایور ؟ چه درایوری ؟ گرافیکم بروزه برد هم درایورهاش که جدیده و حتما بروز
ویندوزم سون سرویس پک 1 هست
قبلش 64 بیتی بود
الان 32 بیتی

الان سی پی یو 6 هسته ای من فقط زمانی قدرت خودشو نشون میده که بخوام چندین فیلم را کانورت کنم
در غیر این صورت یعنی برای کانورت 1 فیلم قدرتش مثل سی پی یوهای 1 هسته ای 70 تومنی هست :41:

iCe m@n
10-03-2011, 13:23
اگه میخواهید که یک DVD به دو تا cd تبدیل بشه اینکار امکان پذیر نیست جز تبدیل کردن dvd به فرمت های تصویری دیگر مانند VCD یا Avi.
اگر دستگاه پلیر خانگی DVD دارید بهتره تبدیل به AVI کنین که در این حالت میتونین حتی به یک cd با حجم 700 مگ تبدیل کنین که هم قایل پخش در دستگاه خانگی هست و هم کیفیتش بمراتب بیشتر از VCD دو سیدی هست.
برای اینکار میتونین از نرم افزاری که در پست زیر معرفی کردم استفاده کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای تبدیل به vcd هم میتونین از همین نرم افزار هم استفاده کنی که قابل پخش هم در DVD پلیر و هم VCD پلیر هست.

روش کار هم ساده هست: خود برنامه در کادر وسطش بصورت شکل مراحل رو توضیح داده. فقط برای تبدیل به AVI از پروفایل Xvid Avi و برای تبدیل به ویدئو سیدی پروفایل MPEG VCD رو انتخاب کنین.

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

بعد از تبدیل Avi رو با برنامه نرو بصورت ISo روی سیدی و VCD رو با انتخاب گزینه Video CD در نرو قایل پخش در دستگاه خانگی بکنین.

خیلی ممنون بله من میخوام همین کار رو بکنم که این طوری که شما گفتید میتونم این کار رو بکنم
واقعا از همه دوستان بایت راهنمایی ها تشکر مبکنم:11:

mefmef
10-03-2011, 13:33
دوستان عزیز سلام
لطفا یه کانورتر ویدئو رایگان که امکان
wmv-->mpeg4
dat-->mpeg4
داشته باشه.
لطفا فقط نرم افزار free معرفی کنید.

Traceur
10-03-2011, 20:45
سلام نیما جان
بایوس فکر نکنم نیاز باشه
اخه مادربورد خیلی جدید هست
giga 890GPA-UD3H
البته تنظیمات زیادی تو بایوس داره
درایور ؟ چه درایوری ؟ گرافیکم بروزه برد هم درایورهاش که جدیده و حتما بروز
ویندوزم سون سرویس پک 1 هست
قبلش 64 بیتی بود
الان 32 بیتی

الان سی پی یو 6 هسته ای من فقط زمانی قدرت خودشو نشون میده که بخوام چندین فیلم را کانورت کنم
در غیر این صورت یعنی برای کانورت 1 فیلم قدرتش مثل سی پی یوهای 1 هسته ای 70 تومنی هست :41:
سلام اسماعیل جان
بـــــروز رسانی بایوس و درایـــور ها و اســــتفاده از ویندوز سون و ویستا روی سیستم در زمینه متمرکــــز کردن فعالیت تمام هسته های CPU چهــار هسته ای جواب میـــده ولی تا حالا تو 6 هستـــه تست نکـــردم !
حالا اگــــه شما احساس می کنی که بایوس و درایورهای بردتون نیاز به بروز رسانی دارد اینکار رو انجام بدید .

موفق باشی:11:

دوستان عزیز سلام
لطفا یه کانورتر ویدئو رایگان که امکان
wmv-->mpeg4
dat-->mpeg4
داشته باشه.
لطفا فقط نرم افزار free معرفی کنید.
سلام دوست عزیــــز
از این تاپیـــک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن مورد نظــرت رو دانلود کن .

golmohammadi
10-03-2011, 22:12
سلام اسماعیل جان
بـــــروز رسانی بایوس و درایـــور ها و اســــتفاده از ویندوز سون و ویستا روی سیستم در زمینه متمرکــــز کردن فعالیت تمام هسته های CPU چهــار هسته ای جواب میـــده ولی تا حالا تو 6 هستـــه تست نکـــردم !
حالا اگــــه شما احساس می کنی که بایوس و درایورهای بردتون نیاز به بروز رسانی دارد اینکار رو انجام بدید .

موفق باشی:11:

سلام
از کجا بدونم نیاز داره به اپدیت یانه ؟
بعید میدونم با اپدیت بایوس چیزی بهتر بشه
فکر کنم باید برنامه ها خوشونو اپدیت کنند برای سی پی یوهای 6 هسته ای
البته بایوس تنظیمات بسیاری داره
میشه هر هسته را خاموش کرد و ....
شاید هم از تنظیمات همین بایوس بشه یه کارهایی کرد که مقداری تخصصی میشه
من که موندم چیکار کنم

ae2009
11-03-2011, 09:49
با سلام
من میخواستم یک کانورتور خوب بهم معرفی کینی که wmv رو به فرمت قابل استفاده در دی وی دی پلیرها تبدیل کنه با حفظ کیفیت. این فرمت رو ی دی وی دی پلیر من به صورت صوت نشون داده میشه و تصویر نداره:41:

Ship Storm
11-03-2011, 09:56
با سلام
من میخواستم یک کانورتور خوب بهم معرفی کینی که wmv رو به فرمت قابل استفاده در دی وی دی پلیرها تبدیل کنه با حفظ کیفیت. این فرمت رو ی دی وی دی پلیر من به صورت صوت نشون داده میشه و تصویر نداره:41:

احتمال داره کدک تصویری شما تو اون فرمت فایل تصویری H264 باشه که خیلی از دستگاه ها قابلیت پخشش رو ندارن و باید تبدیل شن به فرمت دیگه ای
از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده کنید :

jamy_khoshtip
11-03-2011, 14:43
ممنونم . امام ن با برنامه avi ... که کار می کنم فیلم رو که می کشم توش و استارت می کنم میگه not found video strem!

نمی دونم مشکلش چی هست.

من تنها می خواهم زیر Avi زیر نویس بندازم و بعد هم حالا با یک برنامه ای اون رو به dvd تبدیل کن م. ممنونم .

mshow
11-03-2011, 23:40
سلام دوستان.یه برنامه تبدیل می خواستم که بشه باهاش یه فایل MKV رو بدون ذره ای افت کیفیت به MPEG یا AVI چیز دیگه ای تبدیل کرد.

یه فیلم FULL HD 1080p دانلود کردم ولی پلیر خونمون MKV نمی خونه متاسفانه.

لطف کنید اسمش رو هم بگید کافیه.ممنون.

saeed774
11-03-2011, 23:52
فیلم رو که می کشم توش و استارت می کنم میگه not found video strem!

خوب از محيط نرم افزار مسير فيلم رو با Browse بهش بده. زيرنويس رو که همنام فيلم کردي؟ هم فيلم و هم زيرنويس بايد يکجا داخله مثلا يه پوشه اي باشند.

و بعد هم حالا با یک برنامه ای اون رو به dvd تبدیل کن م. ممنونم .

ديگه لزومي نداره که به dvd تبديل کني ، پليرخانگي قابليت پخش Avi رو هم داره.

Traceur
12-03-2011, 00:01
سلام دوستان.یه برنامه تبدیل می خواستم که بشه باهاش یه فایل MKV رو بدون ذره ای افت کیفیت به MPEG یا AVI چیز دیگه ای تبدیل کرد.

یه فیلم FULL HD 1080p دانلود کردم ولی پلیر خونمون MKV نمی خونه متاسفانه.

لطف کنید اسمش رو هم بگید کافیه.ممنون.
سلام دوست عزیز
نـــــرم افــــــزار Xilisoft MKV Converter رو پیشنهاد میکنـــم .
دانــــلود در پست اول .
:46:

jamy_khoshtip
12-03-2011, 00:51
نمی دونم مشکلش از چی هست.

saeed774
12-03-2011, 01:09
روش هاي زيرو امتحان کن :
1- اول از همه مسير فايل ذخيره رو بهش بده چون تو شکل Output Folder خاليه.
2- در بخش تنظيمات 2 تيک گزينه اول يعني Upack Pack Stream رو بردار و امتحان کن.
3- گزينه زيري اون يعني تيک Use .avi for output files رو بزن و يکباره ديگه امتحان کن .

البته پيغام ميگه که فرمت تصويري پيدا نميشه. شما کدک تو سيستم نصب کردي؟ اگه نه حتما مجموعه K-Lite رو نصب کن

saeed774
12-03-2011, 01:10
روش هاي زيرو امتحان کن :
1- اول از همه مسير فايل ذخيره رو بهش بده چون تو شکل Output Folder خاليه.
2- در بخش تنظيمات 2 تيک گزينه اول يعني Upack Pack Stream رو بردار و امتحان کن.
3- گزينه زيري اون يعني تيک Use .avi for output files رو بزن و يکباره ديگه امتحان کن .

البته پيغام ميگه که فرمت تصويري پيدا نميشه. شما کدک تو سيستم نصب کردي؟ اگه نه حتما مجموعه K-Lite رو نصب کن

Amir Varasteh
12-03-2011, 11:34
اگه میخوای زیرنویس بچسبونی پیشنهاد میکنم از Jetaudio استفاده کنی.

من با این نرم افزار که عکسشو گذاشتی کار کردم... زیاد جالب نیست.

Jetaudio رو نصب کن و Convert Video رو بازش کن. بعد زییرنویس رو هم همنام با فیلمت کن بزار کنارش.

خودش پیداش میکنه و میزاره روی فیلمت. خیلی عالیه.

Hamed_forum
13-03-2011, 10:36
یکسری فیلم نویز دار دارم
باهندی کم گرفته شده اما نویز محیط خیلی زیاده چطور میتونم نویزش رو بگیریم
البته یکسر هم باپسوند flv اما فرقی ندارد اگر با avi باشه بهتر

Traceur
13-03-2011, 10:55
یکسری فیلم نویز دار دارم
باهندی کم گرفته شده اما نویز محیط خیلی زیاده چطور میتونم نویزش رو بگیریم
البته یکسر هم باپسوند flv اما فرقی ندارد اگر با avi باشه بهتر
سری به این تاپیک بـــزن :
نرم افزاری در زمینه ی کار بر روی فایل های ویدئویی ◄◄[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamed_forum
13-03-2011, 17:48
سری به این تاپیک بـــزن :
نرم افزاری در زمینه ی کار بر روی فایل های ویدئویی ◄◄[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب نبود نویز رو خوب نمیگیره نرم افزار دیگری؟

Traceur
13-03-2011, 21:35
خوب نبود نویز رو خوب نمیگیره نرم افزار دیگری؟
کلاً نـــر افزار هایی کـــه بدین عنــوان معرفی شدن زیــاد مستــــمر نبودن !!
پیشنهــــاد میکنم با پریمیر و پلاگین Neat Video کــــار کنید .
البـــته راه دیگه ای هم هست اون هـــم پایین آوردن کنتراســــت فیلمه کـــه زیاد جالب نیست و با افــت کیفیت مواجه خواهی شد !

Hamed_forum
13-03-2011, 21:38
برام مهم اینکه صداش خوبه بشه حالا اگر نرم افزاری پیشنهاد میدین که نویز صدا رو بگیره بهتر تصویرش مهم نیست صداش رو جدا میکنم یه نرم افزار نویز گیر صدا باشسه

Traceur
13-03-2011, 23:04
برام مهم اینکه صداش خوبه بشه حالا اگر نرم افزاری پیشنهاد میدین که نویز صدا رو بگیره بهتر تصویرش مهم نیست صداش رو جدا میکنم یه نرم افزار نویز گیر صدا باشسه

از Adobe Audition یا Sony Sound Forge استفــــاده کن .

Adobe Audition :

Sony Sound Forge :

yahyai
14-03-2011, 22:29
سلام
دوستان من آخرین ورژن این برنامه رو میخواستم.ممنون.
canopus procoder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1hamed
15-03-2011, 17:45
سلام دوستان من با تبدیل فرمت فیلم های ضبط شده توسط گرینده دیجیتال usb ایکس ویژن که از طریق usbبه کامپیوتر وصل میشود مشکل دارم این گیرنده برنامه ها را با فرمت mpg ضبط میکند که در سایر نرم افزار ها صدا ندارد به غیراز vlcو خود نرم افزار دستگاه
برای تبدیل فرمت نرم افزار های مختلفی را تست کردم اما متاسفانه این کار را انجام ندادند بلاخره نرم افزار TMPGEnc XPress Retail Version 4.7.6.304 را دانلود کردم وبه وسیله ان تبدیل را انجام دادم تبدیل فرمت انجام شد ولی مشکلی که دارد صدا وتصویر با کمی تاخیر هستند وکاملا بر هم منطبق نیستند
برای رفع این مشکل باید چکار کنم ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید
اگر کسی قبلا با نرم افزار دیگری توانسته
این فرمت را به خوبی تبدیل به فرمت دیگری کند ممنون میشوم اگر راهنمایی کند

با تشکر از تمامی عزیزان

farshad.88
15-03-2011, 18:16
سلام دوستان
یه نرم افزار میخواستم که بتونم باهاش سر کلاس های اینترنتی ( جلسات انلاین ) صدا رو رکورد کنم. توجه کنید که فقط صدا رو میخوام رکورد کنم. اگه چنین نرم افزاری هست. بهم معرفی کنید. به همراه لینک دانلود . ممنون

Traceur
15-03-2011, 21:24
سلام دوستـــ عزیز
نرم افـــزار AD Audio Recorder از بهتـــرینها هستش :
لینکـــ دانلود :
دانلود پرتابــل نرمـ افزار :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3 0 d o w n l o a d.com

Traceur
15-03-2011, 22:27
سلام
دوستان من آخرین ورژن این برنامه رو میخواستم.ممنون.
canopus procoder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
دوستـــ عزیز همینــ لینکــ که گذاشتین آخرینــ ورژن برنــامه ستــ .:46:

سلام دوستان من با تبدیل فرمت فیلم های ضبط شده توسط گرینده دیجیتال usb ایکس ویژن که از طریق usbبه کامپیوتر وصل میشود مشکل دارم این گیرنده برنامه ها را با فرمت mpg ضبط میکند که در سایر نرم افزار ها صدا ندارد به غیراز vlcو خود نرم افزار دستگاه
برای تبدیل فرمت نرم افزار های مختلفی را تست کردم اما متاسفانه این کار را انجام ندادند بلاخره نرم افزار TMPGEnc XPress Retail Version 4.7.6.304 را دانلود کردم وبه وسیله ان تبدیل را انجام دادم تبدیل فرمت انجام شد ولی مشکلی که دارد صدا وتصویر با کمی تاخیر هستند وکاملا بر هم منطبق نیستند
برای رفع این مشکل باید چکار کنم ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید
اگر کسی قبلا با نرم افزار دیگری توانسته
این فرمت را به خوبی تبدیل به فرمت دیگری کند ممنون میشوم اگر راهنمایی کند

با تشکر از تمامی عزیزان

پیشنـــ هــــاد من XiliSoft Video Converter Ultimate هستــــش .
+
نـــرم افـــزار هـــای پستــ اول رو امتحــان کردی ؟!

p30worldtizhosh
15-03-2011, 23:08
درود

یه کانورتور خوب برایه این فرمت ( که فرمت ضبظ از ----- هستش ) می خوام.

MPEG-TS Vdeo File

1hamed
16-03-2011, 00:02
پیشنـــ هــــاد من XiliSoft Video Converter Ultimate هستــــش .
+
نـــرم افـــزار هـــای پستــ اول رو امتحــان کردی ؟!

ممنون بابت جواب
بله اولین نرم افزاری که امتحان کردم XiliSoft Video Converter Ultimate
بود ولی متاسفانه جواب نداد دوروز انقدر نرم افزار های مختلف نصب کردم که مجبور شدم امروز ویندوز عوض کنم نرم افزار TMPGEnc XPress Retail Version 4.7.6.304 تونست فرمت رو عوض کنه ولی تنها مشکل تاخییر صدا وتصویر است البته اگر فایل کم حجم و زمانش هم کم باشد تاخییر در صدا وتصویر زیاد محسوس یس وومیشه گفت تقریبا وجود ندارد ولی با افزایش زمان وحجم فایل با مشکل تاخییر صدا وتوصیر مواجه میشوم راهی برای حل این مشکل وجود ندارد البته میخواستم فایل را به چند قسمت تقسیم کنم سپس تبدیل فرمت کنم که این هم یک پروسه وقت گیر هست اگر بشه نرم افزاری یا راه حلی برای این نرم افزار پیدا کرد که بدون تاخییر صدا وتصویر فرمت رو عوض کنه خیلی خوب میشه

Ship Storm
16-03-2011, 00:03
درود

یه کانورتور خوب برایه این فرمت ( که فرمت ضبظ از ----- هستش ) می خوام.

Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

mehdiiran
16-03-2011, 20:06
سلام من یه نرم افزار می خوام که مثل یه کتاب و در واقع آلبوم بتونم یک طرف صفحشو عکس بزارم صفحه روبروروشو یه تیکه فیلم اسمشم بدونم ممنون میشم من اینو واسه درست کردن یه آلبوم فیلم های سیتمایی می خوام یعنی بشه یک طرفشو پوستر بزارم طرف دیگشو تریلر

jamy_khoshtip
17-03-2011, 00:32
با درود

دوستان من یک فیلم رو با توصیه دوستان با jet Audio تبدیل می کنم که زیر نویس زیرش باشه اما مشکل من اینه که

کیفیت فیلم پایین میاد و کیفیت بالا که انتخاب می کنم هی فیلم لرزش داره

چه کنم ؟؟ ممنونم .

salehvasaleh
17-03-2011, 13:54
دوستان برای ویرایش ابتدا و انتها و احیانا اواسط یک فایل تصویری که فرمتش mpeg هست بهترین برنامه چیه؟ طوری که کیفیت رو پایین نیاره و از طرفی هم سریع این کار رو انجام بده. ممنون

Shayan Arya
17-03-2011, 15:08
دوستان برای ویرایش ابتدا و انتها و احیانا اواسط یک فایل تصویری که فرمتش mpeg هست بهترین برنامه چیه؟ طوری که کیفیت رو پایین نیاره و از طرفی هم سریع این کار رو انجام بده. ممنون
VideoReDo Plus بهترین هست

salehvasaleh
17-03-2011, 16:06
VideoReDo Plus بهترین هست
ضمن تشکر آخرین ورژن این برنامه چه نسخه ای هست؟ لینک دانلودشو دارید؟

Shayan Arya
17-03-2011, 16:52
ضمن تشکر آخرین ورژن این برنامه چه نسخه ای هست؟ لینک دانلودشو دارید؟
من خوشحال میشم کمک کنم ولی شما هم لطفا کمی سرچ کنید: :31:

موفق باشی :10:

salehvasaleh
17-03-2011, 20:15
برای اینکه بتونم از طریق برنامه مدیا پلیر فایلهای تصویری با فرمت mpeg رو ببینم باید چیکار کنم؟
وقتی با کارت تی وی دیجیتالم فایلی رو ذخیره می کنم با فرمت mpeg ذخیره می شه ولی با مدیا پلیر قابل نمایش نیست راه حلش چیه؟ممنون

salehvasaleh
17-03-2011, 20:16
دوستان من سیستمم زیاد با فایلهای تصویری با فرمت mpeg جور نیست طوری که وقتی با کارت تی وی دیجیتالم فایلی رو ذخیره می کنم با فرمت mpeg ذخیره می شه ولی با مدیا پلیر قابل نمایش نیست و برنامه های مبدل هم چون این فایل ناشناخته هست نمی تونن تبدیل رو انجام بدن باید چیکار کنم تا این مشکل رفع بشه؟ ممنون می شم کمک کنید.

Ship Storm
17-03-2011, 21:45
دوستان من سیستمم زیاد با فایلهای تصویری با فرمت mpeg جور نیست طوری که وقتی با کارت تی وی دیجیتالم فایلی رو ذخیره می کنم با فرمت mpeg ذخیره می شه ولی با مدیا پلیر قابل نمایش نیست و برنامه های مبدل هم چون این فایل ناشناخته هست نمی تونن تبدیل رو انجام بدن باید چیکار کنم تا این مشکل رفع بشه؟ ممنون می شم کمک کنید.

فکر کنم شما هنگام تبدیل این فایل ها از کدک H.264 استفاده میکنید
نرم افزار محبوب و حرفه ای و کاملی مثل K-Lite Mega Codec Pack رو روی سیتم نصب کنید و فیلم هاتون رو با اون اجرا کنید

salehvasaleh
17-03-2011, 22:23
فکر کنم شما هنگام تبدیل این فایل ها از کدک H.264 استفاده میکنید
نرم افزار محبوب و حرفه ای و کاملی مثل K-Lite Mega Codec Pack رو روی سیتم نصب کنید و فیلم هاتون رو با اون اجرا کنید
ضمن تشکر از توضیحتون یکسری سوالات:
اینکه گفتید "فکر کنم شما هنگام تبدیل این فایل ها از کدک H.264 استفاده میکنید"یعنی چه؟ می شه یکم توضیح بدید؟
من نسخه 7 K-Lite Mega Codec Pack رو دانلود و نصب کردم مدیا پلیرم این فرمت رو شناخت ولی تنها قادر به پخشش هست و نمی تونه صدا رو هم پخش کنه مشکل کار کجاست؟ باور کنید خیلی درگیر این مورد شدم ولی اصلا نتونستم بفهمم ایراد کجاست!!:13:آیا در حین نصب می بایست گزینه های خاصی رو انتخاب کنم و به شیوه خاصی برنامه رو نصب کنم؟؟؟؟؟؟!!
ممنون می شم کمکم کنید.

Ship Storm
18-03-2011, 00:13
ضمن تشکر از توضیحتون یکسری سوالات:
اینکه گفتید "فکر کنم شما هنگام تبدیل این فایل ها از کدک H.264 استفاده میکنید"یعنی چه؟ می شه یکم توضیح بدید؟
من نسخه 7 K-Lite Mega Codec Pack رو دانلود و نصب کردم مدیا پلیرم این فرمت رو شناخت ولی تنها قادر به پخشش هست و نمی تونه صدا رو هم پخش کنه مشکل کار کجاست؟ باور کنید خیلی درگیر این مورد شدم ولی اصلا نتونستم بفهمم ایراد کجاست!!:13:آیا در حین نصب می بایست گزینه های خاصی رو انتخاب کنم و به شیوه خاصی برنامه رو نصب کنم؟؟؟؟؟؟!!
ممنون می شم کمکم کنید.

ببینید تو تبدیل فرمت های تصویری باید دقت کنید که با چه فرمتی و با چه کدکی تبدیل رو صورت میدید
تصویر زیر رو ملاحظه کنید :

کدک اولیه mpeg4 بوده ولی کدک خروجی بعد از تبدیل قراره به h.264 تبدیل بشه
اینجا باید دقت کنید حدالمقدور فرمتی رو انتخاب کنید که کدک تصویری اون h.264 نباشه و حتی اگر باشه با نرم افزارهایی مثل K-Lite Mega مشکلی برای پخش نداره
موقع نصب این نرم افزارها در یک قسمت سوال پرسیده میشه کدک ها رو فقط روی Media Player Classic نصب کنم و یا روی Windows Media Player هم نصب کنم که شمال باید هر دو گزینه رو تیک بزنید
در مرحله بعدی زمانی که از شما پرسیده میشه کدام فرمت های تصویری رو پخش کنم شما باید از دکمه all video Files باید استفاده کنید که تمام فایل های ویدئویی رو در نظر داشته باشه

Shayan Arya
18-03-2011, 03:08
برای اینکه بتونم از طریق برنامه مدیا پلیر فایلهای تصویری با فرمت mpeg رو ببینم باید چیکار کنم؟
وقتی با کارت تی وی دیجیتالم فایلی رو ذخیره می کنم با فرمت mpeg ذخیره می شه ولی با مدیا پلیر قابل نمایش نیست راه حلش چیه؟ممنون
احتمالا شما با فرمت MPEG2 ذخیره میکنی که کدکش نصب نیست
اگر K-Lite Mega Codec Pack رو نصب کنی به احتمال زیاد مشکل حل میشه

salehvasaleh
18-03-2011, 07:58
ببینید تو تبدیل فرمت های تصویری باید دقت کنید که با چه فرمتی و با چه کدکی تبدیل رو صورت میدید
تصویر زیر رو ملاحظه کنید :

کدک اولیه mpeg4 بوده ولی کدک خروجی بعد از تبدیل قراره به h.264 تبدیل بشه
اینجا باید دقت کنید حدالمقدور فرمتی رو انتخاب کنید که کدک تصویری اون h.264 نباشه و حتی اگر باشه با نرم افزارهایی مثل K-Lite Mega مشکلی برای پخش نداره
موقع نصب این نرم افزارها در یک قسمت سوال پرسیده میشه کدک ها رو فقط روی Media Player Classic نصب کنم و یا روی Windows Media Player هم نصب کنم که شمال باید هر دو گزینه رو تیک بزنید
در مرحله بعدی زمانی که از شما پرسیده میشه کدام فرمت های تصویری رو پخش کنم شما باید از دکمه all video Files باید استفاده کنید که تمام فایل های ویدئویی رو در نظر داشته باشه

ممنون با توضیحاتتون الان دیگه تموم برنامه های پخش این فرمت رو پخش می شهلی یه مشک دیگه هست و اون اینه که فایل تصویری با فرمت mpeg در حال پخش صدا نداره و بدون صدا پخش می شه علتش چی می تونه باشه؟!!

Ship Storm
18-03-2011, 10:30
ممنون با توضیحاتتون الان دیگه تموم برنامه های پخش این فرمت رو پخش می شهلی یه مشک دیگه هست و اون اینه که فایل تصویری با فرمت mpeg در حال پخش صدا نداره و بدون صدا پخش می شه علتش چی می تونه باشه؟!!

نرم افزار Media Player Classic رو اجرا کنید و از منوی View گزینه Option رو بزنید
در سمت چپ از منوها گزینه Format رو انتخاب کنید و در پنجره سمت راست روی دکمه Modify کلیک کنید که احتمالا یک پیغام ظاهر میشه و باید روی گزینه Yes بزنید حالا روی دکمه All کلیک کنید و سپس دکمه Apply و بعد OK رو بزنید
نرم افزار رو ببندید و مجدد باز کنید و فیلمتون رو از طریق منوی File آدرس دهی و اجراش کنید

salehvasaleh
18-03-2011, 15:31
نرم افزار Media Player Classic رو اجرا کنید و از منوی View گزینه Option رو بزنید
در سمت چپ از منوها گزینه Format رو انتخاب کنید و در پنجره سمت راست روی دکمه Modify کلیک کنید که احتمالا یک پیغام ظاهر میشه و باید روی گزینه Yes بزنید حالا روی دکمه All کلیک کنید و سپس دکمه Apply و بعد OK رو بزنید
نرم افزار رو ببندید و مجدد باز کنید و فیلمتون رو از طریق منوی File آدرس دهی و اجراش کنید
دوست عزیز از اینکه این همه زحمت می کشی و راهنمایی می کنی سپاس. مطابق عکس زیر به محلی که گفته بودی رفتم اما گزینه modify رو ندیدم می شه راهنمایی کنی؟ ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahrooz_wildboy
18-03-2011, 22:30
سلام.
من دو تا فایل موزیک جداگانه دارم ( که یکی با جاز زده شده ویکی دیگه با پیانو )
هر کدوم به صورت یک فایل mp3 هستند
میخوام این دو تا رو روی هم بندازم
یعنی با یه نرم افزار اینا رو با هم میکس کنم اما هیچ نرم افزار خاصی مد نظرم نیست چون نمیشناسم.
ممنون میشم اگر یه نرم افزار برای اینکار به من بدید
ممنون

jamy_khoshtip
19-03-2011, 09:02
سلام . من فیلم رو با Jet Audio تبدیل می کنم و زیرنویس می گذارم. اما تنها مشکل من در این است که فیلم موقع تبدیل یا تار می شود و یا لرزش دارد و ...

من فیلم نمی خواهم کیفیت خودش را از دست بدهد و لرزش و .... داشته باشد.

آیا باید تنظیمات خاصی را انجام دهم ؟؟؟؟؟؟

مممنونم .

yahyai
20-03-2011, 19:39
سلام.
من ورژن 5 برنامه ادیوس رو میخواستم.
ممنون.

H M R 0 0 7
20-03-2011, 23:27
سلام
یه ویرایشگر ویدئویی میخواستم که بتونه با فایلهای MKV یا Matroska هم کار کنه
خیلی لازمش دارم
این نرم افزارهای معروق هم مثل ادیوس و Corel VideoStudio Pro X3 و CyberLink PowerDirector هم هیجکدوم ساپورت نکردن
کدک ها هم همه نصبن

shina_20
21-03-2011, 13:14
با سلام.
می خواستم ببینم آیا نرم افزاری وجود داره که بتونه فایل ویدئویی رو 90 درجه به چپ یا راست بچرخونه؟درست مثل ادیتورهای عکس که این کارو میککنن؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .:31:

shayanss
21-03-2011, 18:58
نمی دونم جای درستی تاپیک رو زدم یا نه

اما به هر حال تاپیک رو زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من چند تا فیلم دارم برای یه دستگاه سیمیلاتور که با دو پروژکتور تصویر رو 3 بعدی می کنه ...

این تصویر یه لحظه ازش هست

کامپیوتر به طور خودکار فیلم رو در زمان پخش نصف می کنه یکی رو یه پروژکتور ، اون یکی رو هم رو یه پروژکتور دیگه می زاره بعد با عینک تصویر 3D می شه

اما من می خوام تغییراتی تو اصل فیلم ها بدم که با 3 تا سوال روبرو شدم :

1-اولاً بعضی از این فیلما کیفیت وحشتناک بالایی دارن هیچ مبدلی گیر نیاوردم که درست و حسابی تبدیل کنه همه کلی کیفیتشون افت میکنه .... مشکل سره Bitrate این فیلماست مثلاً یکی از فیلما Bitrate:66646 هست که بهترین مبدلی که من دارم (AVS) بالا 8000 تا نمی تونه خروجی بده به خاطر همین کیفیتش افت می کنه ... لطفاً یه مبدل مناسب معرفی کنید ...

2- می خوام چند ثانیه مکث تو فیلم بندازم ... ( کیفیتشم کم نشه)

3- می خوام فیلم رو نصف کنم ( کیفیتشم کم نشه)

اصلاً راهی هست که بدون تغییر تو اصل فیلم بشه فقط مکثی بهش داد یا بدون رندر نصفش کرد ...

ممنون می شم راهنمایی کنید ...

mehrradg26
23-03-2011, 13:56
سلام
من نرم افزار معروف Instant Demo برای فیلمبرداری از دسکتاپ رو میخواستم که کرکش ویروس نباشه
ممنون

aref16
23-03-2011, 18:43
با سلام.
می خواستم ببینم آیا نرم افزاری وجود داره که بتونه فایل ویدئویی رو 90 درجه به چپ یا راست بچرخونه؟درست مثل ادیتورهای عکس که این کارو میککنن؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .:31:

بالام جان
اگه فقط میخوای 90 درجه بچرخونی و نگاش کنی
km نصب کن و کلید alt+g
ولی اگه میخوای یه فیلم با زاویه جدید بسازی از یولید اسفتاده کن(قبلا با یولید زیاد کار کردم ، الان یادم نمیاد)
موفق باشید

aref16
23-03-2011, 18:51
سلام
یه ویرایشگر ویدئویی میخواستم که بتونه با فایلهای MKV یا Matroska هم کار کنه
خیلی لازمش دارم
این نرم افزارهای معروق هم مثل ادیوس و Corel VideoStudio Pro X3 و CyberLink PowerDirector هم هیجکدوم ساپورت نکردن
کدک ها هم همه نصبن
به نظر اول فایل رو تبدیل کنید به فرمتهای دیگه (دیگه نمیدونم کیفیتش کم میشه یا نه)

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

احتمالا شما با فرمت MPEG2 ذخیره میکنی که کدکش نصب نیست
اگر K-Lite Mega Codec Pack رو نصب کنی به احتمال زیاد مشکل حل میشه

شما به این تاپیک مراجعه کن

aref16
24-03-2011, 10:05
سلام
من نرم افزار معروف Instant Demo برای فیلمبرداری از دسکتاپ رو میخواستم که کرکش ویروس نباشه
ممنون

سلام بالام جان

Setareh 2006
25-03-2011, 09:24
با ----- آی کلاس روی فلش مموری برنامه رادیویی ضبط کردم فرمتش اینه : Mpeg-TS
لطفا یک برنامه ی MPEG TS Converter خوب و با حجم مناسب معرفی کنید سایتش هم فیلتر نباشه . ممنون

salehvasaleh
25-03-2011, 10:28
آیا در K-Lite_Codec_Pack_700_Full فرمتهای صوتی هم وجود داره که فقط برای پخش تصاویر کاربرد دارند؟ممنون

Ship Storm
25-03-2011, 12:07
دوست عزیز از اینکه این همه زحمت می کشی و راهنمایی می کنی سپاس. مطابق عکس زیر به محلی که گفته بودی رفتم اما گزینه modify رو ندیدم می شه راهنمایی کنی؟ ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم ورژن نهایی رو شما ندارید
از ورژن 7 استفاده کنید
مشکلی نیست
روی همون دکمه ALL بزنید و APPLY و OK کنید

Ship Storm
25-03-2011, 12:46
آیا در K-Lite_Codec_Pack_700_Full فرمتهای صوتی هم وجود داره که فقط برای پخش تصاویر کاربرد دارند؟ممنون

منظورتون کدک هست؟
فرمت صوتی که فقط قابلیت پخش صوت رو دارند
کدک هم که اون فرمت رو قابل پخش میکنند
در کل فرمت صوتی به تنهایی نمیتونه تصویر رو هم ارائه بده

salehvasaleh
25-03-2011, 13:06
فکر کنم ورژن نهایی رو شما ندارید
از ورژن 7 استفاده کنید
مشکلی نیست
روی همون دکمه ALL بزنید و APPLY و OK کنید

دوست عزیز از راهنماییتون واقعا ممنونم. تا قبل از حرف شما مبنی بر اینکه ورژن نهایی نصب نیست من فرمتهای mpeg و ts رو فقط می تونستم ببینم بدون صدا ، کدکتهای قبلی رو پاک کردم حالا اومدم کدکی با مشخصات زیر که ظاهرا نسخه نهایی هست رو دانلود کردم: K-Lite_Codec_Pack_700_Full اون رو نصب کردم اما حالا یه مشکل دیگه دارم اینبار فقط صدای فایلهای ts و mpeg پخش می شه و خبری از تصویر نیست :41: آیا باید نسخه دیگری نصب کنم یا ؟؟ یا مثلا کدکهای فایلهای صوتی جداگانه هستند و اونها هم می بایست نصب بشه تا صدا و تصویر با هم اجرا بشن. ورزن نهایی این کدکتها چنده؟
اگه می شه راهنمایی کنید ممنون

DANIAL_2000
25-03-2011, 13:33
دوستان xilisoft video converter میتونه هر فرمتی رو تبدیل کنه؟ برای مثال mkv به avi...در اینصورت چقدر تغییر حجم یا افت کیفیت داریم؟

قابلیت کات یا چسباندن چند قطعه و بطور کلی ویرایش هم داره؟

اگه برای تبدیل (و کمی ویرایش) فایلهای تصویری نرم افزار بهتری میشناسید لطفا معرفی کنید!:20:

Ship Storm
25-03-2011, 14:15
دوست عزیز از راهنماییتون واقعا ممنونم. تا قبل از حرف شما مبنی بر اینکه ورژن نهایی نصب نیست من فرمتهای mpeg و ts رو فقط می تونستم ببینم بدون صدا ، کدکتهای قبلی رو پاک کردم حالا اومدم کدکی با مشخصات زیر که ظاهرا نسخه نهایی هست رو دانلود کردم: K-Lite_Codec_Pack_700_Full اون رو نصب کردم اما حالا یه مشکل دیگه دارم اینبار فقط صدای فایلهای ts و mpeg پخش می شه و خبری از تصویر نیست :41: آیا باید نسخه دیگری نصب کنم یا ؟؟ یا مثلا کدکهای فایلهای صوتی جداگانه هستند و اونها هم می بایست نصب بشه تا صدا و تصویر با هم اجرا بشن. ورزن نهایی این کدکتها چنده؟
اگه می شه راهنمایی کنید ممنون

من که گفتم نسخه K-Lite Mega Codec Pack 700 Full رو نصب کنید

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

دوستان xilisoft video converter میتونه هر فرمتی رو تبدیل کنه؟ برای مثال mkv به avi...در اینصورت چقدر تغییر حجم یا افت کیفیت داریم؟

قابلیت کات یا چسباندن چند قطعه و بطور کلی ویرایش هم داره؟

اگه برای تبدیل (و کمی ویرایش) فایلهای تصویری نرم افزار بهتری میشناسید لطفا معرفی کنید!:20:

بهترین نرم افزار همین هست و همه قابلیت هایی رو گفتید داره
نسخه آخر رو نصب کنید که قابلیت های جدیدی رو هم داشته باشه
افت کیفیت محسوس نیست و بستگی داره با چه فرمتی و با چه کیفیتی بخواهید عمل تبدیل رو انجام بدید

salehvasaleh
25-03-2011, 15:37
من که گفتم نسخه K-Lite Mega Codec Pack 700 Full رو نصب کنید

----
دوست عزیز از لطفت بابت توضیحاتت ممنون. راستش کدکهای ورژن 7 رو هم نصب کردم این بار صدا داشتم تصویر نداشتم اودم HDPack2.4 رو نصب کردم بعدش این بار تصویر داشتم صدا ندارم.:41::41: نمی دانم باید چیکار کنم چیز دیگه ای به ذهنت می رسه؟ممنون
:19::19::19::19::41:

Ship Storm
25-03-2011, 17:46
دوست عزیز از لطفت بابت توضیحاتت ممنون. راستش کدکهای ورژن 7 رو هم نصب کردم این بار صدا داشتم تصویر نداشتم اودم HDPack2.4 رو نصب کردم بعدش این بار تصویر داشتم صدا ندارم.:41::41: نمی دانم باید چیکار کنم چیز دیگه ای به ذهنت می رسه؟ممنون
:19::19::19::19::41:

شما برای همه فیلم ها این مشکل رو دارید و یا فقط برای فیلم خاصی این مشکل بروز میکنه؟

salehvasaleh
25-03-2011, 21:02
شما برای همه فیلم ها این مشکل رو دارید و یا فقط برای فیلم خاصی این مشکل بروز میکنه؟
من این مشکل رو فقط برای فیلمهایی با پسوند mpeg که با کارت تی وی (یو اس بی تی وی) ضبط شدن دارم + فایلهای ts که توسط ----- ضبط می شوند. این دو نوع فایل این مشکل رو دارند:13:

Ship Storm
25-03-2011, 23:53
من این مشکل رو فقط برای فیلمهایی با پسوند mpeg که با کارت تی وی (یو اس بی تی وی) ضبط شدن دارم + فایلهای ts که توسط ----- ضبط می شوند. این دو نوع فایل این مشکل رو دارند:13:

شما هر نرم افزارید اری پاک کن و این ورژن رو دانلود ونصب کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقت کنید مراحل نصب همه گزینه ها رو فعال کنید و کلیه قابلیت های برنامه رو انتخاب و اقدام به نصب کنید
فکر میکنم یک حالتی داره موقع نصب که در Option 7 هست به نام Lots of stuff که باید اون رو انتخاب کنید و برنامه رو نصب کنید و در مراحل بعدی که فرکت ها و کدک ها ظاهر میشوند همه رو انتخاب کنید

salehvasaleh
26-03-2011, 13:17

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقت کنید مراحل نصب همه گزینه ها رو فعال کنید و کلیه قابلیت های برنامه رو انتخاب و اقدام به نصب کنید
فکر میکنم یک حالتی داره موقع نصب که در Option 7 هست به نام Lots of stuff که باید اون رو انتخاب کنید و برنامه رو نصب کنید و در مراحل بعدی که فرکت ها و کدک ها ظاهر میشوند همه رو انتخاب کنید

ممنون از توضیحتون. فقط یک نکته این که گفتید هر نرم افزاری دارید رو پاک کو منظورتون چه نرم افزارهایی هست؟ برنامه رو دانلود کردم و منتظر جواب این سوالم. ممنون

salehvasaleh
26-03-2011, 13:57

من توی فایلی که در آدرس زیر آپ کردم
از مراحل نصب عکس گرفتم بی زحمت نگاه کنید ببینید درستند؟ من طبق این مراحل نصب کردم ولی بازم درست نشد اینکه در تصویر 2 گزینه h.264 برام غیر فعاله و امکان انتخابش نیست به این موضوع که نمی تونه فایلها رو پخش کنه ربط داره؟