PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ 3250

bakhishman
09-03-2008, 13:06
سلام دوستان

من بعضی وقتا دو تا دکمه ی سبز و قرمز گوشیم کار نمیکرد البته من فکر میکنم مشکل نرم افزاری باشه چون اگه سخت افزاری باشه یا کار میکنه

یا کار نمیکنه دیگه یا حد اقل یه قلقی داره و لی این نه بعضی مواقع حال میکرد کار نکنه تا اینکه دیروز گوشی از یه فاصله ی نیم متری (از روی کافی تیبل)

افتاد روی فرش . عجب 3250 و این ضربه ها منم با خیال راحت گذاشتمش تو جیبمو نگاشم نکردم اما وقتی درش اورودم دیدم به به دیگه جواستیکم کار نمیکنه

گفتم شاید نرم افزاریه خاموش روشنش کردم دیدم بببه به دیگه اون دوتا دکمه ی سبز و قرمزم کار نمیکنن گفتم بذار مستر ریست کنم گوشیو ازم کد

خواست 12345 زدم ارور کد داد . یادم نمیاد کدش چی بوده . ااا عجب کیسی شده این گوشیه ما حالا چیکارش کنم.:18:

alisahaf70
09-03-2008, 14:27
بهتره ببری به یک تعمیر کار نشون بدی

saeed410
09-03-2008, 15:12
اول برو گوشیتو فلش کن ، شاید با این کار درست بشه.

bakhishman
09-03-2008, 17:19
بهتره ببری به یک تعمیر کار نشون بدی
والا تو بندر عباس تعمیر موبایلیا فقط بلدن قاب عوض کنن حالا اگه یکیشونم یه چیزی بلد باشه 4 برابر ازت پول میگیره

اول برو گوشیتو فلش کن ، شاید با این کار درست بشه.
آخه تا کدشو بلد نیست و دکمه هاشم کار نمیکنه چه جوری فلشش کنم اصلا وقتی کابل رو بهش وصل میکنم باید یه دونه بیام پایین بعد pc suit رو انتخاب کنم یا نه؟

MAX 2008
09-03-2008, 17:44
دوست عزیز سلام

مشکل گوشی شما 100% سخت افزاریه و مشکل احتمالا آبدیدگی و یا جرم گرفتگی صفحه کلید و جویستیک هستش که با یک تمیز کاریه مختصر حل میشه و هزینه زیادی هم نداره
ضمنا برای بدست آوردن پسورد گوشیتون کافیه سریال پشت گوشی رو توی این سایت وارد کنی تا مستر کد گوشیت رو بهت بده:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramyar.v
09-03-2008, 17:56
منم پسورد 3250 رو گم کردم
تو این سایت رفتم ای ام ای رو دادم
مستر کد رو گرفتم
به گوشی میدم ولی جواب نمیده
چه کار کنم:(((((؟؟؟؟

MAX 2008
09-03-2008, 18:10
منم پسورد 3250 رو گم کردم
تو این سایت رفتم ای ام ای رو دادم
مستر کد رو گرفتم
به گوشی میدم ولی جواب نمیده
چه کار کنم:(((((؟؟؟؟
وقتی میخای IMEI گوشیت رو وارد کنی باید تیک مربوط به گزینه پائین فیلد رو بزنی
ضمنا چک کن ببین سریال گوشیت رو درست وارد میکنی .

ramyar.v
09-03-2008, 18:15
وقتی میخای Imei گوشیت رو وارد کنی باید تیک مربوط به گزینه پائین فیلد رو بزنی
ضمنا چک کن ببین سریال گوشیت رو درست وارد میکنی .

تیک رو زده بودم
رقم ها رو از دوباره زدم
همون کد رو بهم داد
که بازم به گوشی نمی خوره
چرا؟؟؟

dear_2007
09-03-2008, 18:43
بچه ها شما که گوشی 3250 دارید میشه رم 2 گیگ زد بهش؟

ramyar.v
09-03-2008, 19:07

خیر نمیشه
من زدم ساپورت نکرد

DJ.Mamal
09-03-2008, 19:46
عزيزاني كه مستر كد(لاك كد) رو فراموش كردن....روش مستر ريست 3 دكمه اي
گوشي رو خاموش كنيد بعد كه خواستين روشن كنين 3 تا دكمه (سبز-ستاره-1) رو نگه دارين تا روشن بشه ....انقدر نگه دارين تا تنظيمات منطقه و تاريخ بياد....حالا ريست شده ...بدون كد...برين حال كنين

dear_2007
09-03-2008, 20:03
خیر نمیشه
من زدم ساپورت نکرد
خیلی بد شد
رم گوشیم روزی 10 بار خالی میکنم پر میکنم

amir_pashe
09-03-2008, 22:42

چرا نشه؟:18:!!!!
من همین حالا رو گوشیم 1 رم 2گیگ هیچ مشکلی هم نداره

ramyar.v
10-03-2008, 00:16
چرا نشه؟:18:!!!!
من همین حالا رو گوشیم 1 رم 2گیگ هیچ مشکلی هم نداره

من رم 2 گیگگوشی قبلیم رو کذاشتم روش جواب نداد
مجبور شدم با رم 1 گیگ رفیقم عوضش کنم

actooor
10-03-2008, 00:23
گوشی من همچین مشکلی داشت قبلا...این کد رو بهش بده انشالاه درست میشه...*#0737# از راست به چپ

mahn90
20-06-2008, 14:38
سلام دوستام من وقتي گوشيمو خاموش روشن ميكنم :19:ازم ساعت و تاريخو مي خواد:19: راهي نداره كه من هر دفعه اين ها رو بهش ندم قبلا اينطوري نبود
چرا اينطوري شده ؟
:11::11::11::11:

Mojtaba N87
20-06-2008, 14:55
سلام دوستام من وقتي گوشيمو خاموش روشن ميكنم :19:ازم ساعت و تاريخو مي خواد:19: راهي نداره كه من هر دفعه اين ها رو بهش ندم قبلا اينطوري نبود
چرا اينطوري شده ؟
:11::11::11::11:

احتمالا باتری بکآپ گوشیتون تموم شده اگر اشتباه نکنم. وظیفه این باتری حفظ این اطلاعاته .

مراکز تعمیرات به راحتی عوضش می کنن.

mahn90
20-06-2008, 21:27
اخ يعني نمي دوني چقدر تعميرش ميكنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ميشه يگي باتري بكآپ چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mojtaba N87
20-06-2008, 23:15
باتری بک آپ تو اکثر وسایل دیجیتال هست . مثل ماشین حساب های پیشرفته . یک باتریه که کارش فقط حفظ اطاعاتی مثل ساعته .تو کامپیوتر هم هست.واسه ساعت و تاریخ و پسورد.

هزینه زیادی نداره . به نوعی اسمش تعمیر نیست!

حالا من نمی دونم گوشی های جدید هم باتری بکآپ دارن یا از چیزی مثل خازن استفاده می کنن...

در هر صورت باید ببری تعمیرات.

mahn90
21-06-2008, 09:42
مرسي عزيز از حواب هات
دمت گرممممممممممممممممممممممم مم

shahin_p30
21-06-2008, 10:03
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.والا من به 2تا مشکل برخوردم که واقعا نمیدونم چجوری باهاشون کناربیام.
دوستان من چند وقته پیش برنامه gnu box رو که برای اتصال اینترنت گوشی از طریق بلوتوث توسط کامپیوتررو نصب کردم.از زمانیکه این رو نصب کردم توقسمت setting گوشی نمیتونم به قسمت access point گوشی دسترسه داشته باشم.یعنی هرکاری میکنم نمیتونم بازش کنم.الانم به اینترنت گوشی به طور ناجوری احتیاج دارم ولی به هیچ وجه منالوجوح نمیتونم کاری کنم.این اولین مشکل اساسیم بود.حالا یه مشکلی که خیلی از اون بدتره اینکه نمیتونم گوشیمو به حالت کارخونه ای درارم.یعنی هر چی کد#7370#* رو میزنم گوشیم ریست میشه ولی بازم به همون صورته.نه برنامه هایی که تو رم داخلی گوشیم نصب کردم پاک میشه و نه میتونم قسمت access point رو واکنم.تا قبل از نصب برنامه gnubox میتونستم با همین کد گوشیرو به حالت اول با پاکشدن تمامه برنامه ها درارم ولی دیگه نمیتونم.راستی ازین قسمت هم گوشیرو ریست کردم ولی بازم نتیجه ای در بر نداشت:

menu=>tools=>setting=>phone=>general=>original phone setting
حالا اگر دوستان کد دیگه ای رو میدونن بگن و من رو از شر این خلاص کنن.تورو خدا.راستی تو رم گوشیم فقط برنامه rom patcher نصبه و gnu box رو پاک کردم ولی میخوام دوباره gnu box رو نصب کنم میگه این نرم افزار نصبه.میخوای با اون جایگزینش کنی یا نه؟
آهان تا یادم نرفته.مدل گوشیمم 3250
ممنون میشم ازتون.

Rohallah_tavakoli
21-06-2008, 10:32
سلام دوست عزيز ........ شما اين روش رو امتحان كنيد انشا ا... درست ميشه:::

گوشي رو خاموش كنيد.
دكمه هاي * و 3 و دكمه call (همون دكمه سبزه) رو با هم نگه داريد و گوشي را روشن كنيد.

توجه دكمه هاي ياد شده را تا بالا آمدن كامل گوشي نگه داريد.

شما بايد براي اطمينان بيشتر از اينكه مشكلي دوباره پيش نياد تمام فايل هايتان از قبيل فيلم و عكس و آهنگ رو به كامپيوتر منتقل و مموري خود را با گوشي فرمت كنيد!!!

اگر باز هم مشكل داشتيد پيغام خصوصي بفرست.

shahin_p30
21-06-2008, 11:58
سلام دوست عزيز ........ شما اين روش رو امتحان كنيد انشا ا... درست ميشه:::

گوشي رو خاموش كنيد.
دكمه هاي * و 3 و دكمه call (همون دكمه سبزه) رو با هم نگه داريد و گوشي را روشن كنيد.

توجه دكمه هاي ياد شده را تا بالا آمدن كامل گوشي نگه داريد.

شما بايد براي اطمينان بيشتر از اينكه مشكلي دوباره پيش نياد تمام فايل هايتان از قبيل فيلم و عكس و آهنگ رو به كامپيوتر منتقل و مموري خود را با گوشي فرمت كنيد!!!

اگر باز هم مشكل داشتيد پيغام خصوصي بفرست.

نشد.به قرآن نشد.از مدیر بخش درخواست کمک دارم.تورو خدا اگه میدونید چرا اینطوری شده یه کمکی بهم بکنید.خواهش میکنم ازتون:42::37:

amin-se
21-06-2008, 12:29
شماره هاتو بزار توی سیم کارت .
از اس ام اس هات در صورت لزوم بک آپ بگیر .
مموری گوشیتو خارج کن .
با استفاده از رم ریدر مموری رو به کامپیوتر وصل کن و فرمتش کن .
گوشی رو خاموش کن .
دکمه های * و 3 و سبز رو نگه دار و گوشی رو روشن کن . دقت کن که تا بالا اومدن کامل گوشی دکمه ها رو رها نکنی . نشونه ی اینکه فرمت انجام شده هم اینه که وقتی گوشی روشن شد ازت درخواست میکنه زبان گوشی رو انتخاب کنی .
تمام شد . دیگه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشی .
امتحان کن . نتیجه رو بگو .

shahin_p30
21-06-2008, 12:41
عزیز دل من نمیشه دیگه.این کارم کردم ولی بازم نشد.به همون روال قبلی گوشی میاد بالا.کد دیگه ای نیست؟

ELVIS PRESLEY
21-06-2008, 13:18
دیگه گوشی که با اون دو تا کد درست نشه فقط با فلش درست میشه.
دوست عزیز شما گوشیتو ببر یه موبایلی. بگو فلشش کن.
همین.
گوشیت میشه مثل روز اول. با قیمت کمتر از 5 تومن برات فلش میکنن.

Mojtaba N87
21-06-2008, 13:38
اگه با توجه به توضیحات دوستان درست نشد ، من هم توصیه می کنم فلش کنی.

چون تمام راه حل های ممکن بررسی شد.

در ضمن ، نام تاپیک ویرایش شد.

shahin_p30
22-06-2008, 15:40
ممنونم از همه دوستان.بله.کاری جز اینکه فلشش کنم پیدا نکردم.بردم پیش دوستم که فلش کنه میگفت تابه حال به یه همچین مشکلی برخورد نکرده بودم.نامرد گوشیه به هیچ وجه فرمت نمی شد.تا به حال دوستان به همچین مشکلی برخورده بودین؟راستی.الان که فلشش کردم به نظرتون بعدا به مشکل بر میخورم؟چون فکر کنم فلش کردن یه حال اساسی به گوشی میده او یه جورایی آره.....
به نظرتون بفروشمش یا همینو نگه دارم؟

amin-se
22-06-2008, 19:20
کم پیش میاد از این جور مشکلات .
اگه به خاطر این مشکل میخوای بفروشی ، به نظر من کار درستی نیست .

ELVIS PRESLEY
22-06-2008, 20:15
شما با فلش کردن در اصل نرم افزار گوشیتون رو بردین به صورت روز اولش .شاید اپدیت هم شده باشه که از روز اولش هم بهتر میشه. دلیلی برا به وجود اومدن این مشکل وجود نداره. پس نگه داری بهتره.

azygole
01-07-2008, 21:51
سلام خسته نباشيد . من گوشيمو با دكمه هاي * و 3 و green دو بار فرمت كردم يه بار با سيم كارت يه بار بدون سيم كارت اما بازم پسورد مي خواد . فكر كردم ميره روي حالت پيش فرض يعني با 12345 باز ميشه اما نشد . ديگه خسته شدم هر چي نرم افزارم download مي كنم درست نميشه .
ميشه كمكم كنيد من چي كار كنم؟؟؟؟

azygole
03-07-2008, 22:11
پس چرا هيچ كس جواب سئوالمو نداد؟:41:

Mojtaba N87
03-07-2008, 22:24
دوست عزیز شما باید مسترکد گوشیتون رو پیدا کنید.تو همین کلوپ نوکیا هست روش آموزشیش.

aydin_eb7777
03-07-2008, 22:31
سلام
من قبلاً با این برنامه لاک کد گوشی N70me را باز کردم.
طرز کارش هم راحته کافیه نصبش کنی بعد برنامه را اجرا کنی و این برنامه لاک کد گوشی را به روش بروت فورس کمتر از 2 دقیقه پیدا می کنه.
فقط نمی دونم به گوشیت بخوره یا نه :)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vampire3250
04-07-2008, 00:22
خیر نمیشه
من زدم ساپورت نکرد

من 3250 دارم و 2GB روشه .
1.700 GB هم پوره ، هیچ ایرادی هم نداره ...
دوست عزیز 2 GB بنداز که هیچ ایرادی نداره

new_boys333
19-08-2008, 18:44
سلام
من يک سوال داشتم. من گوشيم نوکيا مدل 3250 هست. گوشيم تو قسمت مسيج هاش يک error گرفته بود که مجبور شدم مستر ريست کنم( ريست اصلي) حالا هر موقع سيم کارتمو در ميارم و سيم کارت ديگه توش ميذارم تمام log هام و dail و receive و missed هام پاک ميشه در صورتيکه تا قبل از مستر ريست اينطوري نبود . گوشي دوستم هم که 3250 هست اين مشکل رو نداره يعني وقتي سيم کارتو تغيير ميده log هاش پاک نميشه . مي خواستم بدونم مشکل از کجاست؟
تو بخش log تنظيم خاصي نداره . فقط دوتا تنظيم داره که يکي مربوط به اينه هست که مدت زمان log چند روز
باشه يا log اصلا داشته باشه يا نه که من 30 روز رو انتخاب کردم. گزينه دوم هم مربوط ميشه به show call duration . قبلا ثبت ميکرد . گوشي دوستم هم که مشابه گوشي منه ثبت ميکنه اما از وقتي مستر ريست کردم وقتي سيم کارت همراه اول رو در ميارم سيم کارت ايرانسل رو ميذارم يا برعکس همه log ها پاک ميشه . نميدونم کدوم گزينه پاک شده از رو گوشي.

ممنون ميشم راهنماييم کنيد

prince72
20-08-2008, 09:02
دوستان سلام
من بابام گوشی 3250 داره رم 1گیگ هم روشه ولی فقط 200.300تاش پره
ولی هر وقت یه اهنگ یا چیزی که ظرفیتش یه خورده زیاد باشه (درحد3مگ) را روش بریزم فوری وسطا یا اخرای دریافت پیغام میده که مموری فوله بعدشم دریافت رو لغو میکنه ....اگه مشکلی نداره میخواستم لطف کنید هرچه زودتر جوابم را بدید

new_boys333
22-08-2008, 10:01
prince جان چطوری میرزی تو گوشیت؟

prince72
22-08-2008, 12:30
از طریق بلوتوث...
هروقتم کسی شماره بابامو میگیره یا اون تو مخطباش شماره میگیره پیغام میده
memoru is low
اشکال از چیه ؟؟؟ من گوشی رابردم تعمیرگاه میگن باید فلاش بشه به نظر شما لازمه؟؟؟؟؟

Sajad2006
22-08-2008, 13:00
از طریق بلوتوث...
هروقتم کسی شماره بابامو میگیره یا اون تو مخطباش شماره میگیره پیغام میده
memoru is low
اشکال از چیه ؟؟؟ من گوشی رابردم تعمیرگاه میگن باید فلاش بشه به نظر شما لازمه؟؟؟؟؟
سلام.
دوست عزیز INbox شما روی فون مموریه.
شما باید اونو ببرید روی مموری کارد چون ظرفیت فون مموری کمه.
گوشیتون هم هیچ مشکلی نداره.
نگران نشو.
اینطوری عمل کن:
Messaging =>Options=>Setting=>Other=>Memory in use=>Memory Card

prince72
22-08-2008, 20:59
سلام
یه دنیا ممنونم سجاد جون دمت گرم .....
درست شد .....
راستی من امروز یه سری تم خوشگل ازز جی اس ام اریادانلود کردم میخوام بریزم رو گوشی نمیشه یعنی میریزه ها ولی جاش معلوم نیست...
بعدشم از طریق پی سی سوییت که وارد میشم نمیدونم کجا باید بریزمشون جایی با نامmy ownپیدا نمی کنم که برم توش بریزم....
باید با دیتا ترنسفر برم یاپی سی سوییت؟؟؟؟

new_boys333
23-08-2008, 19:52
دوست عزیز شما گوشیتو به کابل usb وصل کن بعد گزینه pc suite رو انتخاب کن . بعد تو my computer گزینهnokia phone browser رو انتخاب کن و گوشیتو انتخاب کن .حالا برو تو داریو c بعد بری تو data بعد تو install بعد تم ها رو اونجا بریز بعد تو گوشیت برو تو organiser بعد برو تو file manager بعد برو توinstall و تم هایی که ریختی رو روشون کلیک کن تا نصب بشن. اگه اشکال داشتی بازم بگو.

راستی الکی هم تا ایراد اساسی نگرفته گوشیتو فلش نکن.

amini_bio
10-10-2008, 13:56
سلام دوستان.

من می خوام برا یه دوستام که گوشیش 3250 هستش رم بگیرم.
می خواستم بدونم این گوشی تا چه رمی را ساپورت می کنه؟

4 گیگ را ساپورت می کنه؟

آخرین ورژن این گوشی الان چنده؟

مرسی

prince72
17-10-2008, 08:07
دوستان شلام یکی جوابمو سریع بده......
گوشی بابام چند وقتیه که وقتی خاموش میشه(به هر دلیلی اما بیشتر شارز)دیگه روشن نمیشه اما من چند بار افتادم تو جونش وبه زور روشنش کرد م اما مخصوصا حالا دیگه نمیشه...
مشکل چیه؟؟؟؟

MohandesMCD
17-10-2008, 21:38
4گيگ رو ساپورت نميكنه.خيلي كند ميشه گوشي.البته اگه برنامه و بازي هيچي نريزي روش زياد كند نميشه.

DJ.Mamal
18-10-2008, 00:03
سلام دوستان.

من می خوام برا یه دوستام که گوشیش 3250 هستش رم بگیرم.
می خواستم بدونم این گوشی تا چه رمی را ساپورت می کنه؟

4 گیگ را ساپورت می کنه؟

آخرین ورژن این گوشی الان چنده؟

مرسی
2 گيگ رو راحت ساپورت ميكنه...4 رو نميدونم
آخرين ورژن 3.21 بود فكر كنم...اما بدي فلش كنن 4.21 رو فكر كنم داشته باشن.دليلشو نميدونم چرا اينطوريه؟

گوشی بابام چند وقتیه که وقتی خاموش میشه(به هر دلیلی اما بیشتر شارز)دیگه روشن نمیشه اما من چند بار افتادم تو جونش وبه زور روشنش کرد م اما مخصوصا حالا دیگه نمیشه...
مشکل چیه؟؟؟؟

بده فلش كنن حل ميشه...وگرنه كيت پاورش مشكل داره

Dr.SaeiD
21-01-2009, 18:41
فایلهای signature.bin و DCP و VPL رو كه واسه upgrade گوشي با pheonix هست رو كي داره !؟

تاپيك 3250 چرا اينقد قديمي شده !؟ گوشي به اين مردي ! از اين گوشي سوسولياي امروزي كه خيلي بهتره :)))))))))

Olis
22-01-2009, 18:23
مشکل چیه؟؟؟؟

شايدم باتريش خرابه .. با يك باتريه ديگه امتحان كن