PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه میتوانم رمز Admin را پیدا کنم

ICEBOYS
09-03-2008, 12:07
سلام

سیستمی که من استفاده میکنم از طرف شرکت ویندوز روش نصب شده و ما به قول معروف یک یوزر تعریف شده داریم با رمز عبور و ارتباط ما با اونا از طریق adsl هست

مشکل من اینه که میخوام انتی ویروس یا یک سری نرم افزار نصب کنم سیستم ارور میده شما اجازه نصب ندارید

حالا برای حل این مشکل چه راه حلی وجود داره ؟؟

پیدا کردن یوزر و پسورد ادمین

یا دور زدن ویندوز

ممنونم جواب بدید

mkIANI_en
10-03-2008, 09:51
سلام دوست عزیز
یه سری به اینجا بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali007_a
10-03-2008, 12:13
سلام عزیز جان.
اگه بخای پسورد ادمین رو پیدا کنی یکی از راهاش اینه که سیستمت رو از رو سی دی باز گشایی پسورد ویندوزت بوت کنی و خیلی راحت پسورد ادمین رو عوض کنی.
سی دی رو جور کن از روش بوت کن. خلاص.

ICEBOYS
11-03-2008, 12:30
سلام دوست عزیز
یه سری به اینجا بزنید

سلام خیلی ممنون از راهنمایی شما

ولی صفحه ای که بعد روشن شدن سیستم ظاهر میشود و در اونجا باید یوزر نیم و پسورد را بزنی در سیستم من به شکل دیگری میباشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه طور باید به شکل صفحه ای در بیاورم که در آموزش نرم افزار Run It توضیح داده شده در بیاورم

shahedi
12-03-2008, 16:23
سلام خیلی ممنون از راهنمایی شما

ولی صفحه ای که بعد روشن شدن سیستم ظاهر میشود و در اونجا باید یوزر نیم و پسورد را بزنی در سیستم من به شکل دیگری میباشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه طور باید به شکل صفحه ای در بیاورم که در آموزش نرم افزار Run It توضیح داده شده در بیاورم
سلام
سوال تکراری است
قبلا در این تایپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پاسخ دادم هم با نرم افزار و هم بدون آن.
لطفا مشکلات این چنینی در همان تایپیک مطرح شود.تا پاسخ در صورت داشتن اشکال داده شود.

با تشکر