PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار روشن کردن کامپوتر

hassanmirabi
09-03-2008, 07:04
سلام دوستان
می خواستم بهم نرم افزاری را معرفی کنید که کامپوتر را در ساعت معینی به صورت اتوماتیک روشن کند
می دانم که این کار در تنظیمات بایوس رایانه است ولی در کامپیوتر من این تنظیمات بایوس فعال نمی شود
با تشکر

Mohsen6558
09-03-2008, 12:12
خب اگه تو بایوس نیست پس حتما ساپورت نمی کنه سیستمت برای این که روشن بشه مجبوری Hibernate کنی بعد به برنامه بگی که فلان ساعت از Hibernate درش بیار
Auto Power-on & Shut-down v2.03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yebordi
09-03-2008, 22:31
سلام دوست عزیز ...
ممنون بابت معرفی برنامه خوبت ...
از کجا می تونم بفهمم که مادربوردم ساپورت می کنه این موضوع رو یا خیر ؟
مادربورد گیگا با ساپورت چیپست سی پی یو Amd رو دارم ... زیاد قدیمی نیست پارسال خریدمش ...

Mohsen6558
09-03-2008, 22:36
برو به بایوس و ببین آیا تنظیمی برای Wake up یا Power on و یا یه چیزی تو این مایه ها داره یا نه

hassanmirabi
10-03-2008, 21:47
ممنون آقا محسن من امشب برنامه ی شما رو امتحان می کنم

مرتضی nvcd
12-03-2008, 04:22
مادر بورد من ساپورت نمی کنه ... ولی Hibernate هم تو کامپیوتر من مشکل داره ... وقتی دوباره روشن می کنه ... باید حتما ریست کرد تا همه چی عادی بشه ...

راه حل دیگه ای ندارید که بشه کامپیوتر رو روشن کرد ...

ممنون

مرتضی

Ehsan Studio
12-03-2008, 06:24
می تونید از نرم افزار AutoPowerOn استفاده کنید.لینک دانلودش رو پیدا نکردم .اگه پیدا کردم حتما میزارم.

Mohsen6558
12-03-2008, 10:05
می تونید از نرم افزار AutoPowerOn استفاده کنید.لینک دانلودش رو پیدا نکردم .اگه پیدا کردم حتما میزارم.

دوست من ، من که گذاشتم اینو !

مادر بورد من ساپورت نمی کنه ... ولی Hibernate هم تو کامپیوتر من مشکل داره ... وقتی دوباره روشن می کنه ... باید حتما ریست کرد تا همه چی عادی بشه ...

ممنون

مرتضی

چاره ی دیگه ای نیست شما باید ویندوز خوردتون رو درست کنین تا زمان Hibernet مشکلی نداشته باشه

Mohsen6558
18-03-2008, 16:31
Auto_Power-on___Shut-down_v2.03__By_FOT9.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossputer7
19-03-2008, 09:47

ممنون

مرتضی

استنبایش هم بد نیست اما اگه لب تاب استفاده میکنی اما در کل pc هم تمام قطعات خاموش میشن و فقط فن ها کار میدن

اینم ورژن جدیدشه v2.05

انگار کرک باسش نیومده

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید