PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Please help me !!!!?????

caspiannet
08-03-2008, 02:00
سلام

لطفا از دوستان یک نفر پاسخ بده ؟!!!

راستش من یک اسکریپتی را نصب کردم , مشکلی نداره و تمام قسمتها به خوبی کار میکنه , اما وقتی به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که میرم میتونم محتویات فولدر images را ببینم یا فولدرهای دیگه را , به این ترتیب هر کس بخواد میتونه با ورود به فولدر آدمین وارد پنل آدمین بشه ؟!!!!!!!

مثال تصویری :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطور میتونم این مشکل را حل کنم ؟!!!

لطفا راهنمائی کنید

ممنون

eAmin
08-03-2008, 08:50
سلام.

یک صفحه ی html درست کن و اون آدرس رو بهش بده.

البته من زیاد از سرور ها نمی دونم ولی فکر کنم بشه کاری کرد که اگر کسی آدرس رو اونجوری وارد کرد پیغام 404 رو بده!

peyman1987
08-03-2008, 10:07
دوست عزیز همونطور که امین جان گفتن میشه به سه طریق این مشکل رو حل کرد:

1- یه صفحه index.html بنویسی و داخل پوشه بزاری اینجوری دیگه کسی محتوای پوشه رو نمیبینه.
2- یه صفحه index.php بساز و توش با header کاربر رو بفرست هرجا که دوست داری ( مثلا به صفحه 404 )
3- اگه سرورت لینوکسه میتونی یه htaccess بنویسی و باهاش این صفحه رو ببندی.

AlilG
08-03-2008, 11:00

1- یه صفحه index.html بنویسی و داخل پوشه بزاری اینجوری دیگه کسی محتوای پوشه رو نمیبینه.
2- یه صفحه index.php بساز و توش با header کاربر رو بفرست هرجا که دوست داری ( مثلا به صفحه 404 )
همینـــطور کنتــــــــرل پنل Cpanel قسمتی داره به اسم "Index Manager" که با کلیک کردن و انتخاب فولدر مورد نظر و انتخاب حالت "No Indexes" کاری کرد که کاربرا نتونن محتویات اون فولدر رو ببین و بهشون ارور 403 Forbidden بده

AlilG
08-03-2008, 11:11

پیمان حتما لازم نیست سرورت لینوکس باشه! من اینکار رو روی سرورهای ویندوز هم انجام دادم! فقط کافیه که سرورش ModRewrite رو نصب کرده باشی!

توی فایل htaccess مینویسم Options All -Indexes و از حالا دیگه محتویات اون فولدر برای کاربرها لیست نمیشه!

peyman1987
08-03-2008, 11:47
پیمان حتما لازم نیست سرورت لینوکس باشه! من اینکار رو روی سرورهای ویندوز هم انجام دادم! فقط کافیه که سرورش ModRewrite رو نصب کرده باشی!

توی فایل htaccess مینویسم Options All -Indexes و از حالا دیگه محتویات اون فولدر برای کاربرها لیست نمیشه!

علی جان از این نظر من گفتم باید لینوکس باشه چون فایل htaccess اسم نداره و فقط پسوند داره و ویندوز اجازه نمیده فایل بدون نام درست کنیم پس باید لینوکس باشه تا بشه فایل htaccess درست کرد.

AlilG
08-03-2008, 11:59
علی جان از این نظر من گفتم باید لینوکس باشه چون فایل htaccess اسم نداره و فقط پسوند داره و ویندوز اجازه نمیده فایل بدون نام درست کنیم پس باید لینوکس باشه تا بشه فایل htaccess درست کرد.
درســــــــته حق با شماست!

روی ویندوز میشه فایل .htaccess رو با کلک ساخت! :D

یه فایل روی دسکتاپ بساز به آدرس peyman.htaccess خب!

بعد Command prompt رو باز کنید و تایپ کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد فایل دسکتاپ به .htaccess تبدیل شده!

neopersia
08-03-2008, 13:59
مسئله ویندوز یا لینوکس نیست
اصل کار آپاچیه که تو تصویری که دوستمون نشون داد معلومه که سرورش آپاچی هست
فقط کافیه این کد رو بزارید تو htaccess و آپلودش کنید تو پوشه مورد نظر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته یه چیزی رو یادم رفت بگم تو اون عکس یه چیز دیگه هم هست (127.0.0.1) یعنی تو لوکال هاست امتحان کرده
باید تو تنظیمات آپاچی گزینه AllowOverride مقدار All داشته باشه تا فایل htaccess کار کنه

caspiannet
09-03-2008, 03:00
بینهایت از لطف همه دوستان ممنونم .:11: