PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ie 8 نصب نمیشه

mrmmnb
07-03-2008, 18:46
من دیروز نسخه 8 اینترنت اکسپلورر رو دانلود کردم(البته فعلا بتا هست) میخواستم نصب کنم یه ابدیت میخواست اونو که دانلود کردم میخواستم نصب کنم پیغام داد که چون شما sp3 رو دارید احتیاجی به این ابدیت نیست ولی دوباره ie 8 برای نصبش درخواست اون رو کرد روی یه ویندوز که sp3 نداشت اون ابدیت نصب شد و بعدش به راحتی ie 8 هم نصب شد حالا به نظر دوستان چطور میشه اونو روی sp3 نصب کرد ؟کسی انگلیسیش خوبه برا از سایت ماروسافت علتش وراه نصبش روی sp3 رو جویا بشه؟

shahedi
07-03-2008, 19:33
من دیروز نسخه 8 اینترنت اکسپلورر رو دانلود کردم(البته فعلا بتا هست) میخواستم نصب کنم یه ابدیت میخواست اونو که دانلود کردم میخواستم نصب کنم پیغام داد که چون شما sp3 رو دارید احتیاجی به این ابدیت نیست ولی دوباره ie 8 برای نصبش درخواست اون رو کرد روی یه ویندوز که sp3 نداشت اون ابدیت نصب شد و بعدش به راحتی ie 8 هم نصب شد حالا به نظر دوستان چطور میشه اونو روی sp3 نصب کرد ؟کسی انگلیسیش خوبه برا از سایت ماروسافت علتش وراه نصبش روی sp3 رو جویا بشه؟
لطفا یا عکس پیغام را بذارین یا عینا پیغام را نقل کنید

pejmangame
08-03-2008, 00:01
عكس بزاريد

mrmmnb
08-03-2008, 21:09
وقتی میخوام IE رو نصب کنم سیستم رو چک میکنه و میگه یه ابدیت میخواد که خودش میره به صفحه دانلود اون ابدیت ونصب خود IE دیگه متوقف وبسته میشه وقتی اون ابدیت رو نصب دانلود کردم بعد از اجرا این پیغام رو داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و وقتی دوباره خواستم IE8 رو نصب کنم با همون پیغام دانلود این ابدیت مواجه شدم
یه بار دیگه میگم الان SP3 رو سیستمم نصب هست و روی اون یکی ویندوزم که Sp2 بود به راحتی وبعد از نصب این ابدیت نصب شد ولی وری این که SP3 هست نصب این ابدیت با اون پیغام مواجه میشه
لطفا راهنمایی بفرمایید

shahedi
08-03-2008, 22:38
سلام عزیز اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نصب کن ببین درست می شه

mrmmnb
09-03-2008, 22:35
من همین ابدیت رو میگم روی سیستمم نصب نمیشه و اون پیغام بالایی رو میده ولی روی ویندوزی که Sp2 بود نصب شد و بعدش هم Ie8 به راحتی نصب شد
کسی نمیتونه با ساپورت خود ماکروسافت تماس بگیره ازشون بپرسه که راه نصبش چیه برا سیستمی که Sp3 رو نصب کرده؟(ie8 درخواست این ابدیت رو میکنه در حالی که اون ابدیت نصب نمیشه و پیغام بالایی رو میده چه باید کرد؟)

piremard
10-03-2008, 03:00
sp3 چی ؟ آر سی 1 یا 2 ؟
ساپورت هم تو technet

abbasjun
10-03-2008, 03:05
من که بدون هیچگونه آپدیتی نصبش کردم در ضمن Sp3 هم بود.

mrmmnb
10-03-2008, 23:06
ورژن SP3 که من نصب کردم 3244 هست دیگه بعد از اون هر چی اومده رو من نصب نکردم و با توجه به صحبت جناب abbasjun با نصب اخرین ورژن SP3 مشکلی نخواهد بود اما حالا کی میتونه این همه حجم رو دانلود کنه اونم نسخه ای که هنوز نهایی نشده باید خدا خدا کنم از طریق دانلود افلاین برام بیاد تا اونو نصب کنم

shahedi
12-03-2008, 16:10
هر مشکلی هست با توجه به پیام مربوط به ورژن سیستم عاملتون هست.

با توجه به بتا بودن ممکن است مشکلاتی هم در سر راه باشد زمانی که نسخه نهایی شده دانلود کنید هر چند در مورد IE7 هم مشکلاتی بوده که مایکروسافت جوابی به آنها نداده از جمله نبودن نوار آدرس ، حذف نشدن IE7 که شما نمونه هایی از آن را می توانید در مجله ی pcworldببینید
اما من ایمیلی می فرستم اگر جواب دادن متن پاسخ را براتون می ذارم.

موفق باشید.راستی ویندوزتون را که قانونی کردید؟ و نسخه ی IE را از کجا دانلود کردید؟(چه سایتی)

mrmmnb
12-03-2008, 22:48
ویندوزم قانونی هست ولی Ie8 از طریق افلاین برام اومده(اونم همه نسخه هاش ویستا و اکس پی و سرور ) نمیدونم از کجا هست ولی هیچ اشکالی نداشت روی اون ویندوزم نصب کردم تنها فرقی که نسبت به 7 کرده در همون نگاه اول اضافه شدن تولبار بوک مارک هست ویکم تغییرات در نوار ادرس کلا جالب تر شده
خیلی ممنون که پیگیری کردید

shahedi
13-03-2008, 19:11
ویندوزم قانونی هست ولی Ie8 از طریق افلاین برام اومده(اونم همه نسخه هاش ویستا و اکس پی و سرور ) نمیدونم از کجا هست ولی هیچ اشکالی نداشت روی اون ویندوزم نصب کردم تنها فرقی که نسبت به 7 کرده در همون نگاه اول اضافه شدن تولبار بوک مارک هست ویکم تغییرات در نوار ادرس کلا جالب تر شده
خیلی ممنون که پیگیری کردید
خواهش می کنم دوست من
به محض دریافت جواب خدمتتنون می گم شما روی سیستم های دیگه که مشکلی نداشتی؟

ای ول با حال بود
:8:

شما نمی تونی هر جا رسیدی اسپم ندی؟

mrmmnb
14-03-2008, 11:19
نه مشکل خاصی نیست البته من زیاد با اکسپلورر کار نمیکنم ولی الان یکم حساس شدم ببینم برا چی نصب نمیشه

abbasjun
14-03-2008, 14:07
به نظر من که نصبش نکنی بهتره گند زده رفته با این اینترنت اکسپلورر بیرون دادنش .
درود بر فایرفکس

mrmmnb
14-03-2008, 16:47
خدایش خیلی بهتر شده مخصوصا اون بوکمارک تولبارش که اضافه شده از نظر امنیتس هم میگن که بهتر شده ولی من که چیزی در این مورد سرم نمیشه از نظر ظاهری هم هیچی اکسپلورر نمیشه (البته خودم هم از فایر استفاده میکنم)

abbasjun
18-03-2008, 02:30
شما با Ie8 یک نگاه به صفحه ی اول همین فروم بنداز همه چی دستت میاد .

shahedi
20-03-2008, 01:31
خدایش خیلی بهتر شده مخصوصا اون بوکمارک تولبارش که اضافه شده از نظر امنیتس هم میگن که بهتر شده ولی من که چیزی در این مورد سرم نمیشه از نظر ظاهری هم هیچی اکسپلورر نمیشه (البته خودم هم از فایر استفاده میکنم)
هنوز پاسخی دریافت نکردم
با توجه به اینکه در مرحله ی بتا قرار دارد انتظار چندانی ازش نمی ره که فعلا درست کار کنه

abbasjun
20-03-2008, 03:05
خوب فایرفکس هم بتا داد بیرون نه دیگه اینجوری شما باید در حالت آلفا تمام مشکلات را حل کنید و برای آزمایش در حالت بتا در اختیار کاربران بگذارید .